Na warszawskim otwarciu HalfPrice pojawiło się wiele gwiazd, które cenią sobie modę i zawsze wyglądają świetnie! Widzieliśmy m.in.: Maję Sablewską, Maffashion, Adę Fijał, Ciocię liestyle, Klaudię El Dursi, Jessicę Mercedes, Michała Piróg, Mery Spolsky, czy Katarzynę Zielińską.

Gwiazdy chętnie pozowały do zdjęć i zaskakiwały swoimi odważnymi kreacjami. Było bardzo kolorowo. Szczególną uwagę przykuwała Maffashion, która zjawiła się na czerwonym dywanie w zielonej sukience z odważnymi wycięciami oraz różowej marynarce i Katarzyna Zielińska w żółtym garniturze. Jak zawsze dużą uwagę skupiała na sobie Ada Fiłaj, znana z bardzo odważnych i nietuzinkowych kreacji.

Jessica Mercedes tym razem włożyła dzwony z wysokim stanem w szachownicę oraz białą koszulę. Luźną stylizację wybrał także Michał Piróg i El Dursi, która postawiła na jeansy-rurki i kusy beżowy top.

Katarzyna Warnke i Zofia Ślotała postawiły na klasyczną czerń, ale oczywiście nie było nudno. Obie panie pod marynarkę włożyły obcisłe topy, które pięknie podkreślały ich kobiecość.

HalfPrice to miejsce dla wielbicieli światowych marek, ale jednocześnie poszukiwaczy okazji. Pokochają je łowcy wyjątkowych egzemplarzy z limitowanych kolekcji od światowych projektantów. Znajdziemy w nim szeroki wybór marek modowych, ale też akcesoria do domu, dodatki, zabawki i sprzęt sportowy. Koncept HalfPrice to możliwość zakupu tych wyjątkowych produktów po okazyjnych cenach! I to właśnie kochamy! Uwielbiamy zakupy, ale nie lubimy przepłacać.

Flagowy sklep nowej marki przy Marszałkowskiej to już drugi sklep w Warszawie i trzynasty w Polsce.

Zobacz również:

Sklepy HalfPrice otwarte są także m.in. w warszawskiej Galerii Północnej, we wrocławskiej Wroclavii, w szczecińskiej Galaxy, w tyskim Gemini Park czy też w polkowickim Parku Handlowym. Do końca roku powstanie ich ponad 60, a już jesienią będziemy robić zakupy online na stronie sklepu.

- Jestem przekonana, że nasze portfolio zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych poszukiwaczy okazji, a jasny i przejrzysty układ sklepu, będzie sprzyjał satysfakcjonującym zakupom – zapewnia Joanna Czyżewska, Dyrektor Działu Sprzedaży HalfPrice.

Czekaliśmy na taki sklep! Chcecie wiedzieć więcej - poczytajcie na stronie www.halfprice.eu