Dobra passa
Twoje codzienne życie stanie się źródłem harmonii i poczucia bezpieczeństwa. Możesz bez przeszkód kontynuować zeszłoroczne projekty i rozpoczynać nowe. Czeka cię pasmo sukcesów, tylko nie działaj lekkomyślnie.

TY I JOWISZ
Aż do pierwszych dni października będziesz się cieszyć całkowitym poparciem Jowisza, który usadowił się w znaku Wagi, w obszarze bardzo korzystnie działającym na twoje szare komórki. Zagoń je do pracy! Problemy się skończą, a w ich miejsce pojawią się nowe możliwości. To nie czarodziejska różdżka będzie tego powodem, ale twoja gotowość na zmiany oraz sprzyjające okoliczności. Musisz jedynie zwrócić uwagę, aby twoje działania były zgodne z prawem, i unikać lekkomyślności, bowiem od jesieni Jowisz będzie ustawiony w kwadraturze do twego znaku. Jeśli pójdziesz na łatwiznę, być może zechce ci podstawić nogę. Lekkomyślnie zaciągnięte zobowiązania finansowe albo źle wypełnione zeznanie podatkowe bądź zlekceważone sprawy urzędowe mogą stać się powodem komplikacji. Jest na to rada: patrz na świat przytomnie, a krzywda ci się nie stanie.

TY I MERKURY
Poznasz nowych ludzi, umocni się twoja pozycja w pracy. Dzięki temu otworzą się przed tobą nowe szanse. Dbaj, by twoje związki z innymi opierały się na uczciwych, jasnych zasadach, nie dopuszczaj do niedomówień i nie bądź interesowna. Pamiętaj, by spłacać długi, także te niematerialne. Przekonasz się, że od tego, by „mieć”, ważniejsze jest to, by „być”, a prawdziwy dom to coś więcej niż tylko pięknie urządzone wnętrze. Jeżeli duchowy rozwój jest dla ciebie ważny, łatwiej zrozumiesz, że do szczęścia nie wystarczy kolejny piękny przedmiot. Jednak niektóre Lwy mogą ulec iluzji i wydadzą sporą kwotę na dobra materialne, zanim pojmą, że – niestety – nie wszystko można kupić, a to, co najważniejsze, wciąż pozostaje poza ich zasięgiem.

TY I SATURN
Jeżeli okażesz się konsekwentna, Saturn nada twoim życiowym planom konkretny kierunek. Będzie sprzyjał rozwijaniu pasji, które staną się teraz sposobem na życie. Jeżeli posiadasz jakąś umiejętność lub masz zdolności, których do tej pory nie wykorzystałaś, potraktuj to jako szansę rozwoju. Nieważne, czy okażesz się zdolną projektantką ogrodu, czy mistrzynią w wypiekach wielkanocnych. To, że masz ten szczególny talent, nie jest przypadkiem, lecz prezentem, i wielkim marnotrawstwem byłoby przejść nad nim do porządku dziennego. Czytaj więc fachowe lektury, zapisz się na kurs lub choćby wymieniaj się doświadczeniami na forum internetowym. Naprawdę nie wiadomo, co jeszcze może ci się w życiu przydać, co okaże się szansą na odmianę losu. Poza tym przychylny ci Saturn może w tym roku obdarzyć cię potomstwem.

TY I URAN
Uran nadal troszczy się o indywidualny rozwój Lwów, zachęca do zmian i eksperymentów. Zejdź z utartej ścieżki. Świat ma cztery strony, więc rozglądaj się wokoło. To dotyczy każdej sfery życia: seksu, drogi zawodowej, spędzania wolnego czasu i czego tylko chcesz, nie wyłączając sposobu, w jaki patrzysz na siebie. Może warto spróbować swoich sił w jakimś konkursie talentów? Dzięki pomocy Urana łatwiej ci będzie również pokonać opory przed elektronicznymi urządzeniami, zaawansowanymi technologiami i programami komputerowymi. Staniesz się osobą na wskroś nowoczesną. Szybciej opanujesz języki obce i może wybierzesz się w wymarzoną daleką podróż. Jeśli tak, nie będzie to zwykły wakacyjny wyjazd, a całkiem nowe doświadczenie. Może zdecydujesz się podjąć pracę za granicą albo weźmiesz ślub z obcokrajowcem. Odkryjesz dzięki temu nowe środowiska, nowe zwyczaje i stwierdzisz, że świat jest piękny poprzez swoją różnorodność. Co więcej, tegoroczne odkrycia okażą się świetnym sposobem na pozbycie się niemądrych kompleksów i uprzedzeń.

 

PROGNOZA DLA LWA NA 2017 ROK

SZCZĘŚLIWE ZBIEGI OKOLICZNOŚCI
Niespodzianki i dobra energia od ludzi – tego spodziewaj się w najbliższym czasie. Nie czekaj na lepszy moment. Bierz to, co zsyła ci los.

KARIERA
Cała naprzód

Układ planet zdecydowanie popiera inicjatywy nowego biznesu, zmiany zawodu czy choćby miejsca pracy. Podnieś swoje kwalifikacje i ruszaj po sukces. Jest ci pisany!

Inwestuj w swoje talenty i umiejętności, a będzie to motorem błyskotliwej kariery. Twój umysł wejdzie w naprawdę wysoką formę, więc zafunduj mu fitness w postaci kursów, studiów lub choćby systematycznego czytania lektur i nowości z twojej dziedziny. Pracodawca zauważy, że zdobywasz nowe umiejętności, i zorientuje się, że powinien cię cenić. Finansowo rok zapowiada się stabilnie i dla Lwów prowadzących własną firmę, i pracujących na etacie. W pierwszej połowie roku przyjdą szanse na wzbogacenie się! W drugiej kontroluj prędkość, z jaką pozbywasz się gotówki.

I DEKADA – Część Lwów z tego wycinka zodiaku będzie usatysfakcjonowana tym, co osiągnęła w minionym roku, i zajmie się umacnianiem pozycji, poprzestając na tym, co ma, i delektując się poczuciem materialnego bezpieczeństwa. Ale będą i takie, które zechcą piąć się jeszcze wyżej. Im także kosmos kibicuje. Nie bój się eksperymentować. Począwszy od wakacji, trzymaj rękę na pulsie w sprawach urzędowych i pohamuj apetyt na materialne dobra, by nie wpaść w kredytowe pułapki.

II DEKADA – Najlepszą kosmiczną aurę odczujesz – dzięki Jowiszowi – wiosną oraz latem, więc staraj się wtedy wdrożyć nowe pomysły. W perspektywie spodziewaj się zwyżki swoich akcji i niemałych wpływów finansowych. Możesz także wygrać jakieś postępowanie sądowe, otworzyć własny biznes. Potem troszeczkę zwolnij, koncentrując się na tym, aby twoje projekty osiadły na bezpiecznym i stabilnym gruncie.

III DEKADA – Tobie Jowisz, Uran i Saturn sprzyjają najmocniej, możesz rozpocząć nowe przedsięwzięcia, ruszyć z nową inicjatywą. Jowisz życzliwie usposobi urzędników, załatw więc zaległe sprawy. Uran zachęca do zmian, dlatego pomyśl o zdobyciu nowych umiejętności, a jeżeli masz dość dotychczasowej pracy, szukaj lepszej. Niewykluczony zakup nieruchomości.

MIŁOŚĆ
Spojrzenie z dystansu

Pobądź trochę sama ze sobą, zastanów się nad swoim miejscem na ziemi. Nie bój się spojrzeć na codzienne sprawy z innej niż dotąd perspektywy. Już wkrótce zrozumiesz, że wszystko, co cię spotyka, ma swój sens i cel.

Dla tych z was, które postanowiły zerwać niekorzystny układ lub też nie miały jeszcze szczęścia spotkać przeznaczonego sobie partnera, zaczyna się epoka wielkiego powodzenia. W dodatku serce bez problemu dogada się z rozumem. Dla par, które – jak to w życiu – mają za sobą lata zmiennej passy, właśnie nadchodzi piękny czas. Możliwa jest poprawa warunków życia i wzajemnych relacji. Wspólna codzienność znowu zacznie dostarczać wam satysfakcji. Zyskacie większą swobodę, przestrzeń, poczujecie wiatr w żaglach.

I DEKADA – Single otoczone kręgiem przyjaciół nie będą narzekać na samotność, ale jeśli pojawi się ktoś ciekawy, warto mu przyjrzeć się z uwagą. Wiosną masz czas na podjęcie ważnej sercowej decyzji, ale jeśli tego nie zrobisz, jesień także się okaże znakomitą scenerią dla historii z happy endem. Gwiazdy sygnalizują nadejście miłości. Na początku nieco nieśmiałej i skromnej, ale przeradzającej się w gorącą i niebanalną. W związkach ten rok potoczy się spokojnie i satysfakcjonująco.

II DEKADA – Będzie to czas pełen szczęśliwych zbiegów okoliczności, radości i miłych niespodzianek. Dla singli czas nawiązywania obiecujących znajomości. Nadszedł teraz najlepszy okres na odnalezienie prawdziwej miłości, spełnienie marzenia o długodystansowym, poważnym związku. Jeśli jednak się okaże, że nie znajdziesz bratniej duszy i pozostaniesz bez pary, to znaczy, że po prostu wcale nie chcesz szukać! Od jesieni bądź nieco ostrożniejsza przy zawieraniu znajomości. Wyobrażenia  na temat człowieka, którego możesz poznać w tym czasie, nie pokryją się z rzeczywistością. Życie rodzinne będzie pełne szczęśliwych chwil, pod warunkiem że nie zaczniesz szukać mocniejszych wrażeń.

III DEKADA – Nawet tam, gdzie proza życia już dawno zastąpiła początkowy zapał i romantyzm, obudzą się sentymenty. Niektóre z was przeprowadzą się wkrótce do własnego mieszkania lub wymarzonego domu i zabiorą za wicie gniazdka rodzinnego. Dla samotnych, również z odzysku, duże szanse na nawiązanie obiecujących znajomości, które będą się rozwijać w tempie pozwalającym na dobre poznanie się i sprawdzenie, czy prócz chemii jest w tym układzie coś, co dobrze wróży na przyszłość. Gwiazdy podpowiadają, że – i owszem! – jest.

 

HOROSKOP LEW OD STYCZNIA DO GRUDNIA 2017

STYCZEŃ – Choć to początek roku i sygnał do startu, nie narzucaj sobie tempa. Nie nastawiaj się na razie na wielkie sukcesy. Wolniej, ale skutecznie możesz kontynuować to, co zaczęłaś.

LUTY – Więcej energii, powrót do aktywności. Czas refleksji nie był stracony. Teraz podejmiesz właściwe decyzje, kierując się własnym, dobrze pojętym interesem. Postawisz na swoim w rozmowach biznesowych, obronisz swoje racje przed szefem. Ważne sprawy powinnaś załatwiać osobiście.

MARZEC – Słońce pod horyzontem nieco osłabia impet, z jakim ostatnio działasz. Pierwsza połowa marca raczej spokojna, ale potem będzie troszkę pod górkę. Mars w kwadraturze sprawi, że łatwo będzie urazić cię drobną krytyką. Nie bądź więc taka „łatwopalna”, nie wysadzaj w powietrze całego świata.

KWIECIEŃ – Na niebie wciąż trochę zamieszania, ale Słońce zajęło dużo korzystniejszą pozycję. Skieruj teraz całą energię na osiągnięcie celu. Dzięki temu niezadowolenie z dotychczasowej sytuacji pozwoli ci wreszcie ją zmienić.

MAJ – Praca dostarczy ci satysfakcji, a okazje do powiększenia stanu posiadania okażą się kuszące. Bliskość lata będzie powodem do dodatkowej mobilizacji. Na horyzoncie pojawi ktoś bardzo atrakcyjny i wyraźnie tobą zainteresowany!

CZERWIEC – Nie hamuj w sobie ciekawości świata. To doda ci siły i kreatywności. Mars pod horyzontem to także sygnał do regeneracji sił. Pora złapać oddech, podładować słoneczną baterię, a potem zyskać parę nowych wrażeń.

LIPIEC – Wyjedź gdzieś, niewiele stracisz, bo prochu teraz nie wymyślisz. Wenus mówi, że z twojej kieszeni wyfrunie kilka banknotów o wyższych nominałach. Z drugiej strony to dobry moment, by uzupełnić garderobę, kupić nowe perfumy.

SIERPIEŃ – Słońcu w twoim znaku towarzyszy energiczny Mars! Wstąpi w ciebie nowa energia. Śmiało rozpoczynaj projekty, a życie stanie się ciekawsze. Nie obawiaj się ryzyka. To twój czas, więc wykorzystaj wszystkie szanse. Możliwa jest korzystna zmiana pracy, atrakcyjny wyjazd. Mars zwróci na ciebie uwagę osoby, która tobie też się podoba. Zakochasz się bardzo namiętnie. Ze wzajemnością!

WRZESIEŃ – Rozstrzygną się ważne dla ciebie kwestie, jakieś przedsięwzięcie okaże się całkiem realne, jeśli zaangażujesz się w nie całkowicie i bez zwłoki. Zdecyduj się na realizację planów, na które wcześniej brakło ci odwagi. Może kupisz samochód lub zrobisz prawo jazdy.

PAŹDZIERNIK – Sprawy finansowe wyglądają obiecująco. Znajdź trochę czasu na życie towarzyskie. Wykorzystaj pomoc Wenus przy jesiennych zakupach, szczególnie jeśli mają one upiększyć ciebie i otoczenie. Niespodziewana miłość może przewrócić twoje życie do góry nogami!

LISTOPAD – Przeprowadź odkładane rozmowy, zakończ i uporządkuj wcześniej rozpoczęte sprawy. Chodzi o to, by wprowadzić ład we własnej głowie. Nie wyrywaj się na razie z nowymi pomysłami, pozwól, by czas je zweryfikował.

GRUDZIEŃ – Źródłem pozytywnej energii okażą się święta i twoi bliscy. Dzięki nim świat stanie się bardziej przyjazny, a trudności łatwiejsze do pokonania. Niewykluczone jednak, że trzeba będzie bronić swojej pozycji, stanąć w szranki z konkurencją. W twoich sprawach trochę bałagani Mars. Planując dalszą przyszłość, przewiduj wzloty, ale też upadki. Wyjdziesz z nich cało.

 

DOBRA RADA DLA LWA NA CAŁY ROK 2017

Buduj swoje poczucie bezpieczeństwa nie na stanie posiadania, ale na pozytywnych relacjach z innymi. Odnów znajomości, które zaniedbałaś. Odzyskasz poczucie spełnienia.

Zobacz też: Horoskop 2018: LEW