Zwolnij tempo
Patrz na swoje cele i marzenia długodystansowo. Doraźne korzyści nie będą służyły twoim interesom. Dobrze rozkładaj siły i rozglądaj się na wszystkie strony, a szczęśliwie dotrzesz do celu.

TY I MERKURY
Ciekawski Merkury to twoja planeta opiekuńcza. Ty także bądź ciekawa. Używaj umysłu i zmysłów, by dowiedzieć się jak najwięcej o sobie. I zacznij myśleć pozytywnie, bo to naprawdę działa! Każdy z nas emanuje indywidualnym, niewidocznym zapisem energetycznym. Z jednej strony wysyłamy do otoczenia informacje o naszych przekonaniach, a jednocześnie sprawiamy, że to, w co głęboko wierzymy, znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Przyciągamy bowiem na podświadomym poziomie określone osoby i wydarzenia. Kiedy myślisz pozytywnie, podnosisz swój potencjał energetyczny i przyciągasz do siebie korzystne sytuacje. Optymistyczne myśli związane z miłością czy wdzięcznością są wysoko naładowane energią życiową i działają na nas bardzo korzystnie. Nie pozwalaj więc sobie na czarnowidztwo, a ten rok pozytywnie cię zaskoczy.

TY I SATURN
Trochę wahań, wątpliwości i pytań do losu – oto co szykuje ci realista Saturn. Dotrzyma ci on towarzystwa aż do pierwszych dni grudnia i będzie oddziaływał przez kolejny rok. Jego celem jest usunięcie z twojego życia wątków, które nie mają istotnego znaczenia. Skoncentrujesz się na sprawach pierwszoplanowych. Pamiętaj, że podjęte w tym roku decyzje trudno będzie odkręcić, a wydarzenia okażą się naprawdę istotne. Możesz urodzić dziecko, zacząć budowę domu lub wejść w etap, kiedy kariera stanie się dużym wyzwaniem. Szczegóły są tajemnicą twego osobistego kosmogramu, jednak niczego teraz nie wolno ci traktować powierzchownie. Potrzebny ci jest wewnętrzny spokój, który umożliwi oddzielenie emocji od właściwych wyborów.

TY I PLUTON
Do roku 2024 podlegasz powolnym, ale bardzo intensywnym wpływom Plutona, którego zadaniem jest zmienić twoje życie według twoich prawdziwych potrzeb i dążeń. Teraz to ty sama możesz nadać nowy bieg swojemu życiu. Im bardziej świadoma jesteś własnych pragnień, tym lepiej pokierujesz losem. Może odnajdziesz w tym roku osobę, z którą pójdziesz dalej przez życie, zmienisz korzystnie miejsca zamieszkania, a może wydasz walkę kompleksom, schudniesz, wyjdziesz z cienia i staniesz się kobietą świadomą swojej wartości? W każdym razie staraj się działać z rozmysłem i wykorzystuj sprzyjające okoliczności. Nawet jeśli nie wszystko będzie całkiem proste, ostatecznie osiągniesz cel, a doświadczenia cię wzbogacą. Pamiętaj: czasem szczęście przychodzi w przebraniu, a prawdziwą wartość ludzi lub sytuacji poznajemy po jakimś czasie, patrząc na wszystko z dystansu.

TY I JOWISZ
Do jesieni Jowisz będzie otaczał opieką twoje sprawy materialne. Jest to więc doskonały czas na inwestowanie oszczędności, nawiązywanie kontaktów zawodowych, poszukiwanie pracy i dodatkowych zarobków. Zadbaj o siebie, pokaż się od najlepszej strony. Pamiętaj, że atrakcyjna powierzchowność też się liczy. Jowisz w znaku Wagi, największej elegantki zodiaku, premiuje także dobre maniery i dyplomatyczne zabiegi, załóż więc białe rękawiczki! Od jesieni Jowisz przeniesie się do obszaru towarzyskiego. Pojawią się okazje do spotkań, które się okażą nie tylko przyjemne, ale też kształcące. Nowe znajomości, interesujące dyskusje z przyjaciółmi zmienią twój sposób patrzenia na wiele spraw. Może wydarzy się coś, co ci uświadomi, jak zmienne, ciekawe i pełne odkryć jest życie. W sprawach sercowych duża szansa na ożywienie. Podczas towarzyskich okazji spotkasz bardzo atrakcyjną osobę, która na stałe wpisze się w twój uczuciowy życiorys.

 

PROGNOZA DLA PANNY NA 2017 ROK

WIELKA MIŁOŚĆ?
Przyjdzie, ale niespodziewanie. nie z tej strony, z której teraz jej wypatrujesz. Eksplozją uczuć zaskoczy cię ktoś niepozorny, ale z wielkim potencjałem.

KARIERA
Finanse dopiszą

dostaniesz szansę na zastrzyk pieniędzy, ale nie wydawaj ich od razu. Gotówka będzie ci potrzebna na realizację ważnego celu pod koniec roku.

W tym roku będziesz musiała zająć się mnóstwem rzeczy. Opracuj jasny plan, bo postęp i sukces nie będą dziełem przypadku, tylko mądrego działania. Na szczęście jesteś dobrym strategiem. Wykreuj nową rzeczywistość, zdobywając cenne umiejętności, przymierzając się do nowych pomysłów. Gromadź także pieniądze, a do wszelkich kredytów i pożyczek podchodź ostrożnie. Jowisz do jesieni w sektorze materialnym będzie sprzyjał mądrym posunięciom. W drugiej połowie roku warto położyć nacisk na kształcenie oraz nawiązywanie kontaktów w środowisku.

I DEKADA – Jeśli spragniona jesteś spokoju, wiadomości dla ciebie są pomyślne. Większość istotnych zmian już za tobą, a ścieżka kariery wydaje się pozbawiona ostrzejszych zakrętów. Nie ryzykuj tego, co już zdobyłaś, bowiem żadne brawurowe plany w tym roku się nie powiodą. Finanse dopiszą. Szczególnie jesienią bądź uważna, bo pojawi się możliwość dorobienia do pensji.

II DEKADA – Twój wycinek zodiaku otrzyma największe wsparcie planet. Pluton pomoże ci w bardzo ambitnych zamierzeniach, szykuj się więc na interesujący i dynamiczny etap w karierze. Śmiało startuj z nowym projektem, rozkręcaj dochodowy interes. Dostaniesz szansę na realizację ambitnego pomysłu, na awans albo nową, ciekawszą pracę. Finansowo rok nie będzie zły, ale nie wydawaj lekką ręką tego, co zarobisz. Oszczędności przydadzą się na jakiś ważny cel!

III DEKADA – Do początku grudnia jesteś w zasięgu wpływów Saturna, mogą więc się pojawić pewne przeszkody, które uda ci się pokonać. To, co zda egzamin, okaże się twoją siłą i solidnym kapitałem na kolejne lata. W finansach unikaj ekstrawagancji. Jeśli chcesz poprawić swoją sytuację, musisz wykazać się systematycznością i myśleniem strategicznym.

MIŁOŚĆ
Ustal priorytety

To dobry rok, by zastanowić się, na czym naprawdę ci zależy, i zawalczyć o to. ślub, przeprowadzka, zmiana pracy, zaangażowanie się w działalność charytatywną? To dobry czas, by pójść za pragnieniami.

Nic nie będzie się wywracać do góry nogami. To rok emocjonalnej równowagi sprzyjający porozumieniu i wychowaniu dzieci, a w twoim domu będzie przytulnie i spokojnie. W pierwszej połowie roku czas na domowe inwestycje. Na samotne Panny ktoś zastawi miłosne sieci. Jednak nie spiesz się z niczym. Powinnaś spokojnie czekać na rozwój sytuacji, nie podejmując przedwcześnie żadnych poważnych decyzji.

I DEKADA – Wsparcie ze strony planet jest umiarkowane, więc wasz świat będzie taki, jakim go sobie sami stworzycie. Warto dołożyć starań, by był słoneczny i ciepły. Postarajcie się znaleźć dla siebie więcej czasu w codziennym zabieganiu, to zaprocentuje jeszcze w tym roku. W nowo zawartych małżeństwach nastąpi zmiana dynamiki w relacji. Mniej zawrotów głowy i drżenia serca, więcej cichych i spokojnych wieczorów. Nie przejmuj się tym, ogień wróci pod koniec roku. Wtedy będzie też więcej okazji, by poznać nowe osoby. Single muszą wykazać się intuicją. Nie tłum swojego serca, a miłość cię zaskoczy. Wejdzie do twojego życia w chwili, gdy zupełnie nie będziesz się jej spodziewać.

II DEKADA – Twój wycinek znaku otrzymuje teraz wyjątkowy bonus od losu! Masz kogoś? Nastaw się na to, że przybędzie teraz dobrych dni, a uczucia się wzmocnią. W związkach ze stażem stwierdzicie, że niebo nad waszymi głowami znowu stało się pogodne, nawet jeśli przelotne burze wydawały się codziennością. Jest duża szansa, że w tym roku uda się wam przeprowadzić do wygodniejszego mieszkania, w którym już w chwili otwarcia drzwi poczujecie pozytywną energię. Jesteś samotna? Tegoroczne spotkania okażą się ważne i rokujące na przyszłość, a tempo zapowiada się zawrotne. Jeszcze w tym roku możliwy jest ślub!

III DEKADA – W twoim wycinku znaku do marca rozrabia jeszcze Saturn, a efektem jego wpływu może być także rozstanie! Jednak po tych sercowych rewolucjach nastąpi spokój. Niektóre z was zmierzą się z wyzwaniem, jakim jest budowa własnego lokum – mieszkania lub domu. Innym Pannom powiększy się rodzina. Pary, które nie zdecydowały się jeszcze na ślub, teraz wyraźnie poczują, że pora założyć obrączki albo… szukać dalej. Jeśli jesteś singlem, możesz spotkać kogoś, z kim zostaniesz na zawsze, dlatego nie zakładaj z góry, że to tylko krótka przygoda.

 

HOROSKOP PANNA OD STYCZNIA DO GRUDNIA 2017

STYCZEŃ – Mars w opozycji z twoim znakiem wprowadza bałagan, ale wyczucie realizmu pozwoli na celne posunięcia. Jeśli miałaś z kimś problemy – nie warto się odgrywać. W związkach zwracaj największą uwagę na to, co was zbliża. Poszukiwanie ideału mija się z celem. Ważne, by ogólny bilans wychodził na plus.

LUTY – Czas sprzyja pomnażaniu majątku, pod warunkiem że nie okażesz się zachłanna. W sprawach sercowych coraz lepsze prognozy, tylko otwórz się wreszcie na miłość, nie trzymaj się bezpiecznych tematów, postaw na jedną kartę!

MARZEC – Półmetek astrologiczny, czyli moment, gdy trzeba zrobić porządki w planach, uzyskać jasność celów i dążeń. Zrezygnuj z niszczących układów osobistych, chybionych pomysłów. Bądź świadoma, że jesteś autorem swojego losu i wiele zależy wyłącznie od ciebie.

KWIECIEŃ – Finanse wciąż na pierwszym planie. W grę wchodzą także podróże, edukacja, nowe wyzwania. Jednak wraz z wiosną obudzi się apetyt na coś więcej. Nie wzbraniaj się przed miłością. Czas okaże się korzystny dla kontaktów międzyludzkich. Gdy ktoś, z kim trudno było się dogadać, wyjdzie ci w pół drogi, ty też zrób zachęcający gest.

MAJ – Teraz trochę przyhamuj, bo może przyjdzie ci walczyć z konkurencją, może ktoś okaże się nielojalny. Nie denerwuj się, wkrótce się okaże, że z każdej sytuacji jest wyjście, ale trzeba się będzie wykazać refleksem, dobrą orientacją.

CZERWIEC – Choć czas sprzyja planowaniu urlopu, ciebie zaabsorbują poważniejsze sprawy. Merkury w obszarze kariery przypomni ci o zaległościach. Trzeba się nimi zająć. Zrób to czym prędzej. Satysfakcja gwarantowana.

LIPIEC – Wykorzystaj teraz silny, pozytywny impuls z kosmosu i w lipcu przeprowadź pożądane zmiany, połóż fundamenty pod przyszłe osiągnięcia. W miłości sprawdzi się teraz zasada, że nie jest szczęściem patrzenie sobie w oczy, lecz wspólne patrzenie na świat. Jeśli planujesz urlop, okaże się on bardzo udany!

SIERPIEŃ – To twój czas przedurodzinowy, powinnaś zrobić sobie przerwę w pogoni za szczęściem i z dystansu popatrzeć na swoje życie. Zostaw za sobą wszystko, co ogranicza swobodę twoich ruchów, poświęć czas sprawom, które powinny wreszcie znaleźć swój finał. Z końcem sierpnia blask Słońca uczyni cię numerem jeden w zodiakalnym zwierzyńcu.

WRZESIEŃ – Otrzymasz teraz wsparcie planet pomocne w realizacji osobistych celów. Jeśli będziesz zwlekać, zajmować się kilkoma sprawami naraz, zaczniesz z dużo mniejszym impetem. Teraz jest czas na start. Wypłyń na szersze wody.

PAŹDZIERNIK – Gwiazdy sprzyjać będą materialnym planom, a Wenus w twoim znaku uczyni cię bardzo urokliwą, co doskonale wpłynie na relacje z otoczeniem. Staniesz się osobą bardzo popularną. W miłości masz teraz jasne, zielone światło!

LISTOPAD – Jesień zasypie cię pilnymi sprawami. Będą wizyty w urzędach, załatwianie spraw finansowych. Pomoże ci twój urok osobisty. Wenus wchodzi do namiętnego znaku Skorpiona. Gdzieś tu czai się miłość.

GRUDZIEŃ – Nastrój będzie trochę się wahał, a lotność twojego umysłu jest teraz odrobinę mniejsza, więc się zastanów, czy teraz ważniejsze są dla ciebie pieniądze i praca, czy może krótki odpoczynek. W uczuciach też nie rzucaj się na głęboką wodę. Poczekaj, aż zdobędziesz pewność, że dokonałaś dobrego wyboru. Rok się kończy. Daj sobie czas.

 

DOBRA RADA DLA PANNY NA CAŁY ROK 2017

W nawale spraw do załatwienia nie zapominaj o najbliższych osobach. Pokazuj, że ich kochasz, a otrzymasz ogromne wsparcie i poczujesz się bezpiecznie w każdej sferze życia.

Zobacz też: Horoskop 2018: PANNA