Gwiezdne niespodzianki
Dostaniesz szansę na dokonanie korzystnych zmian. Przerwiesz rutynę. Być może twoje hobby stanie się sposobem na życie. Poszerzaj horyzonty, dużo czytaj, podróżuj, a przede wszystkim nigdy nie mów nigdy...

TY I URAN
Uran – gwiezdny specjalista od niespodzianek, przesuwając się przez znak Barana, czyli obszar kreatywności w twoim horoskopie, jeszcze przez kilka lat będzie wywierał korzystny wpływ na losy Strzelców. Tworząc trygon z twoim znakiem, zachęca cię do eksperymentowania i podejmowania ryzyka w myśl zasady, że kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Wszystko jednak w granicach rozsądku. Uran poszerza horyzonty i obdarza odwagą, ale nigdy bezmyślną brawurą. Zanim więc podejmiesz ważną decyzję, przemyśl ją kilka razy. Wpływ Urana trafi na podatny grunt, bo twoja wrodzona ciekawość życia i optymizm wyjdą zmianom naprzeciw. Jeśli trafi się okazja podróży, skorzystaj z niej, sprawdź, jak ludzie żyją gdzie indziej. Ucz się języków obcych, bo ich znajomość bardzo ci się przyda. Nawet nie podejrzewasz, jak się zmieni twoje życie, gdy dasz się zainspirować światu.

TY I MARS
Jego korzystny wpływ nasili się w lutym, sierpniu i w listopadzie. Staniesz się zdolna do obrony swojego zdania, praw i pragnień. Dlatego, nawet jeśli nie wszystko w tym roku będzie się układało tak jak oczekujesz, pomoże ci marsowy przypływ  siły i odwagi. Wysoki poziom energii warto wykorzystać, by zaprowadzić nowe porządki. Zerwiesz z tym, co cię denerwowało, ograniczało, podcinało skrzydła. Będziesz miała niezbędną determinację, aby zabrać się za sprawy, które niedawno wydawały się ciebie przerastać. Może zdobędziesz prawo jazdy, uwolnisz się spod czyjejś kontroli, efektywnie schudniesz lub zrobisz karierę. Działaj zdecydowanie, jeżeli trzeba – bezkompromisowo, ale zawsze bądź fair. Nie naruszaj granic innych osób.

TY I SATURN
Niemal do końca grudnia towarzyszyć ci będzie Saturn. I choć jego wpływ kojarzony jest z ograniczeniami, próbami, które serwuje nam życie, celem jego wizyty będzie tylko oddzielenie ziarna od plew. Uświadomisz sobie, co posiadasz, również w sferze duchowej. Idź przed siebie pewnie i nie unikaj konfrontacji z życiem. Z żadnej mapy nie dowiesz się więcej o drodze, niż idąc nią. Podejmuj przemyślane decyzje, przewiduj, jaką cenę trzeba będzie zapłacić za to, czego pragniesz. Wiedz, że nie można mieć wszystkiego, kluczowy więc jest mądry wybór. Na przykład praca na własny rachunek to nie tylko szansa na lepsze pieniądze, ale też wzrost odpowiedzialności. Jeśli zaś zdecydujesz się na dziecko, pamiętaj, że lista priorytetów będzie musiała ulec zmianie. Możesz osiągnąć naprawdę wiele, ale trzeba będzie popisać się konsekwencją, wytrwałością i świadomością celu.

TY I JOWISZ
Do października Jowisz znajduje się w korzystnym dla ciebie położeniu, w obszarze przyjaźni. Okaże się, że jest ona jedną z tych trwałych rzeczy, które w tym roku staną się twoją bazą. Spośród wielu znanych osób wyłoń te, które zasługują na miano przyjaciela. Ty także stań na wysokości zdania. Przyjaźń to nie tylko piękne słowa i cieszenie się czyjąś życzliwością. To wymiana, proces dawania i brania. Jeśli podzielisz się tym, co masz, bądź pewna, że pozytywna energia wróci do ciebie. Przyjaźń to także wsparcie i umiejętność wspólnego cieszenia się z sukcesów. Również obecność w czyimś życiu. Nie pozwól, by kontakty z przyjaciółmi stały się zdawkowe i sporadyczne. Nawet jeśli masz mnóstwo zajęć, znajdź czas dla bliskich. Zauważ, że nic nigdy nie zastąpi więzi z życzliwymi ci ludźmi. W pracy również staraj się nawiązać przyjacielskie relacje z ludźmi, którzy wydają ci się tego warci. Lojalność w miejsce rywalizacji uzdrowi atmosferę, będziesz wiedziała, że jest ktoś, na kogo możesz liczyć.


PROGNOZA DLA STRZELCA NA 2017 ROK

BĄDŹ DLA SIEBIE WYROZUMIAŁA
Uczuciowe decyzje podejmuj na spokojnie. Zadbaj też o zdrowie, bo możesz odczuwać silne oznaki zmęczenia. Daj sobie prawo do relaksu.

KARIERA
Oczy otwarte

Uran będzie cię wspierał w dokonywaniu zmian, ale ostrożnie wybieraj nowe oferty pracy. Wyższa pensja to nie wszystko. Patrz na to, z kim będziesz pracować.

Do połowy października odczujesz dodatkowe wsparcie Jowisza, więc się zmobilizuj, bo realizacja planów okaże się prosta. Dzięki pomocy Urana w obszarze kreatywności wzrośnie twoja pomysłowość. Dzięki Saturnowi sytuacja zawodowa będzie stabilna. Począwszy od października, doping planet nieco osłabnie, ale spokojnie, nie masz powodów do obaw. Choć nie będzie fajerwerków, to ani twój autorytet, ani skarbonka nie ucierpią. Skoncentruj się na tym, co już udało ci się osiągnąć, i kontynuuj, co zaczęłaś.

I DEKADA – Twój wycinek znaku otrzymuje nieco słabsze wsparcie planet, zdaj się więc na dodające energii wpływy Marsa. W miesiącach, w których znajdziesz się w jego orbicie (luty, sierpień i listopad), opłaci się mobilizacja. Pojawią się możliwości, które wykorzystane, przyniosą stabilizację finansową i ugruntowanie twojej pozycji. Jeśli chciałabyś zrealizować nowe plany, to właśnie teraz. Pozostałe miesiące okażą się korzystne, choć pozbawione spektakularnych wydarzeń.

II DEKADA – Należysz do osób, które mają największe fory w tym roku. Możesz wiele zmienić na lepsze, jeśli nie od razu, to w najbliższych miesiącach. Koniecznie inwestuj w siebie i ucz się języków, bo w dalszej perspektywie bardzo się przydadzą. W grę wchodzą zagraniczny wyjazd oraz szerokie kontakty. Twoja sytuacja finansowa ulegnie teraz poprawie. Do połowy października opiekuje się tobą Jowisz, więc to najlepszy czas na rozpoczynanie nowych projektów.

III DEKADA – W sierpniu, wrześniu i październiku bądź czujna, bo może umknąć ci szansa, a będzie warto z niej skorzystać. Do końca grudnia masz oparcie w Saturnie – otrzymasz od kogoś kredyt zaufania. Świetne wyniki uzyskasz, jeśli połączysz kreatywność i pomysłowość z już zdobytymi doświadczeniami. Jeśli masz jakieś nadwyżki finansowe, odkładaj je w banku lub zainwestuj w nieruchomość. Kreatywność sprawi, że weźmiesz pod uwagę całkiem nowe, interesujące rozwiązania.

MIŁOŚĆ
Walczcie z nudą

Strzelce w związkach niech korzystają z okazji do urozmaicenia wspólnego życia. To naładuje akumulatory w waszych relacjach. Jest też szansa na poprawę warunków mieszkaniowych i powiększenie rodziny.

Wiele wskazuje na to, że teraz będziesz odróżniać przelotne miłostki od znajomości wartych kontynuacji, więc nie grożą ci miłosne zawody. Wiele samotnych Strzelców znajdzie swoją drugą połówkę i zdecyduje się na zawarcie związku oraz uwicie własnego gniazdka. Możliwe, że kupisz upragnione własne mieszkanie lub dom. Pojawią się też na świecie dzieci, których narodziny będą wyczekiwanym i szczęśliwym wydarzeniem. Wszystko to zasługa korzystnego wpływu Jowisza oraz stabilizującego uczucia Saturna, który czyni teraz twoje życie bezpiecznym i opartym na solidnym fundamencie.

I DEKADA – Pozornie może się wydawać, że teraz niewiele będzie się działo w twoim życiu uczuciowym, ale jeśli masz za sobą stresujące doświadczenia miłosne, zaufaj gwiazdom – spokój bardzo ci się przyda. Związki, które pokonały zakręty, wyjdą na prostą. Cieszcie się życiem, spędzajcie ze sobą jak najwięcej czasu, nie martwcie się przesadnie przyszłością. Single całkiem niepostrzeżenie mogą przekroczyć granicę przyjaźni i kumple staną się kochankami. Okaże się, że w nowej roli obie strony świetnie się sprawdzą.

II DEKADA – Twój wycinek zodiaku dostaje największe fory. W stałych związkach zagości pozytywna energia. Wszelkie zmiany, które mogą się pojawić, potraktujcie jako ożywczy powiew. Nie bójcie się go. Jeśli wasze uczucie jest prawdziwe, relacja tylko się wzmocni. Niewykluczone podróże, zmiany miejsca zamieszkania. Dla singli spore szanse na fascynację, która przetrwa i przerodzi się w solidny układ. Wiosenne i letnie miesiące, aż do końca sierpnia, okażą się elektryzujące.

III DEKADA – Z jednej strony przywiązanie do partnera, ale uczucia jakby wystygły. Z drugiej uniesienia, ale brak pewności, czy ta miłość będzie trwała lata, czy tylko chwilę. No cóż, pojawi się skomplikowana sytuacja w twoim życiu uczuciowym. Zastanów się, na czym najbardziej ci zależy. Czy warto dla chwilowych uniesień poświęcić może czasami nudny, ale stabilny związek, w którym masz oparcie? Ale jeśli czujesz, że w obecnym układzie mocno zaniżyłaś poprzeczkę i prawdziwe życie przecieka ci między palcami, miej w sobie odwagę i zaryzykuj.

 

HOROSKOP STRZELEC OD STYCZNIA DO GRUDNIA 2017

STYCZEŃ – Mars i Wenus w kwadraturze wróżą sytuacje konfliktowe, ale będziesz umiała wypracować kompromis. Daj dojść do głosu innym, zrozum: krytyka lub niezadowolenie bywają konstruktywne, jeśli traktujesz je jako wskazówkę do dokonania zmian.

LUTY – Odczujesz przypływ energii, możesz się spodziewać życiowego powodzenia. To doskonały miesiąc na podróże, zdawanie egzaminów, nawiązywanie kontaktów, ewentualnie zmianę pracy. Finanse też dopiszą. Dla singli szanse, więcej rozrywek w już istniejących związkach.

MARZEC – Twoją przyjaciółką jest teraz Wenus. Masz dobry czas na kupowanie ubrań, upiększanie otoczenia, twórczośćartystyczną i... miłość. Wenus obdarza cię urokiem, staniesz się popularna, dopisze ci szczęście. Możesz zrobić na kimś dobre wrażenie, szukaj więc pracy lub spróbuj zbliżyć się do osoby, która wydaje ci się godna zainteresowania.

KWIECIEŃ – Odczujesz dużą potrzebę działania. Kończ projekty, które zbliżają się do mety, możesz też zaczynać nowe. Znajdź czas dla przyjaciół – ich towarzystwo okaże się wyjątkowo stymulujące. W sprawach uczuciowych coś zacznie się dziać. Wyrzuć z serca suche kwiatki, bo zaraz zakiełkuje prawdziwa miłość.

MAJ – Mars w sektorze partnerskim może wywołać jakieś krótkie zwarcie w relacjach, ale obraz twojego nieba wydaje się pogodny. Będziesz w stanie podjąć mądre i dalekowzroczne decyzje w sprawach finansowych i sercowych.

CZERWIEC – Zwolnij tempo, skoncentruj się na sprawach najważniejszych i nie pchaj się teraz do pierwszego rzędu. To twój półmetek astrologiczny, czas, który warto poświęcić na refleksję, podsumować zyski i straty. Jeśli trzeba kogoś przeprosić, zrób to. Dzięki temu aura zrobi się przyjazna.

LIPIEC – Wenus uczyni cię niezwykle atrakcyjną. Nie zdziw się więc, jeśli ktoś da ci do zrozumienia, że mu się podobasz. Możesz teraz wprowadzić kilka zmian w życiu, lepiej je organizując. Jeśli tęsknisz za rozrywkami, będzie ku nim okazja.

SIERPIEŃ – Twój urok nadal działa na otoczenie. Możesz nawiązać romantyczne znajomości. Będą okazje do wakacyjnych podróży. Jedź tam, gdzie jeszcze nie byłaś. To także korzystny czas na naukę. W końcu sierpnia konieczna mobilizacja. Sprawy, które odłożyłaś na „po wakacjach”, staną się pilne.

WRZESIEŃ – Obowiązków będzie ci przybywało, ale nie martw się, są podstawą przyszłych sukcesów. Pracuj metodą drobnych kroków, bo Mars znajdzie się w kwadraturze z twoim znakiem, wprawiając cię w bojowy nastrój. Postępuj taktownie i nie daj się zbytnio ponosić ambicji, bo więcej stracisz, niż zyskasz.

PAŹDZIERNIK – Mars będzie jeszcze prowokował, ale twoje szare komórki będą w świetnej formie. Możesz zdać egzaminy lub rozpocząć kurs dokształcający. Słońce i Merkury pomogą ci również w wynegocjowaniu podwyżki, awansu, a jeśli nudzi cię to, co robisz – pomyśl, co możesz zmienić.

LISTOPAD – Szykuje się trochę przyjemności towarzyskich, okazji do rozwoju. Powinnaś więc otworzyć się na to, co niesie życie, a także zainwestować w siebie. Bywaj wśród ludzi. Rozmowy przyniosą właściwe rozwiązania.

GRUDZIEŃ – W twoim znaku Słońce i Wenus. Będziesz twórcza, otwarcie nastawiona do świata. W sprawach sercowych zwrot akcji. Związki, których puls będzie ledwo wyczuwalny, staną przed dylematem. Nie zgodzisz się na nijakość. Jesteś samotna? Dobry moment, aby dać komuś do zrozumienia, że ci się podoba

.

DOBRA RADA DLA STRZELCA NA CAŁY ROK 2017

Mimo trudnych momentów nie trać wiary w pomyślne rozwiązanie problemów i realizację planów. W ostatecznym rozrachunku gwiazdy będą ci sprzyjać jak mało komu.

Zobacz też: Horoskop 2018: STRZELEC