Cenne wartości

Staraj się odnaleźć prawdziwą siebie i wszystko to, co ma znaczenie w twoim życiu. odkryj skalę wartości, która nie zależy od przelotnej koniunktury. uzbrój się w cierpliwość, a decyzje podejmuj po namyśle, rozważając ich konsekwencje.

TY I SATURN

Saturn znajduje się w polu horoskopu związanym z prestiżem, karierą i będzie testował twoje poczucie własnej wartości. Jeśli spotkają cię jakieś trudności, spójrz na sytuację z dystansu. Ta planeta często wskazuje właściwy kierunek przez to właśnie, że piętrzy przeszkody na trasie, która nie jest właściwą drogą prowadzącą do spełnienia. Czujesz, że kręcisz się w kółko? To impuls do refleksji. Może pora znaleźć inny, ważniejszy cel? Nie zapominaj, że nasze życie nie przebiega wyłącznie na planie materialnym. Liczą się rozwój, doświadczenie i mądrość, którą nabywamy. Jak brzmi twoja lekcja? Może odkryjesz, że przywiązywałaś nadmierną uwagę do sukcesu, do drobiazgów, które w istocie wcale nie są ważne? Czy naprawdę marka samochodu, jakim jeździsz, metraż mieszkania lub metka drogiego butiku na twoim płaszczu mówią, kim jesteś? Mała lekcja skromności może ci się przydać. Niczego nie osiągniesz bez dobrego przygotowania i wyczucia chwili.

TY I MARS

Mars, który jest twoim opiekunem, niejeden raz w tym roku (szczególnie w kwietniu, pierwszej połowie maja, lipcu i pierwszej połowie sierpnia) obdarzy cię odwagą i temperamentem. W tym czasie uda ci się rozwiać wątpliwości, pokonać jakieś przeszkody, zmęczenie, zniechęcenie i dobiec do mety. Skorzystaj więc z jego wsparcia, a przyniesie ci to wiele ciekawych okazji i możliwości. Postaraj się chwytać je w porę. Dbaj, by w trudniejszych życiowych momentach nie zabrakło ci dobrego humoru oraz siły przebicia. Uruchom w sobie umiejętność szybkiego przystosowania się do zmian, pozwól się ponieść sprzyjającym wiatrom i pamiętaj, że szczęście sprzyja odważnym. Podchodź do życia z pasją. Kochaj namiętnie. Nie przejmuj się, jeśli ktoś zarzuci ci, że nie dbasz o pozory. Pozbądź się kompleksów i ciesz się życiem. Nie zapominaj jednak: Mars to prowokator, więc uważaj na nastroje i zachcianki.

TY I JOWISZ

Za sprawą Jowisza – do grudnia znajdującego się w korzystnej pozycji – otrzymasz wsparcie, którego potrzebujesz, aby wyjść z tarczą ze wszystkich sytuacji. Planeta wesprze cię w ewentualnym postępowaniu sądowym, urzędowym lub w dokonaniu zmian związanych z przeprowadzką, w tym także wyjazdem do innego miasta lub kraju. Także twoje plany związane z edukacją, rozwojem osobistym są teraz premiowane. Unikałaś decyzji o kontynuowaniu nauki lub podejściu do ważnego egzaminu, bo się bałaś, że nie dasz sobie rady? Nie poddawaj się! Spróbuj! Lepsze wykształcenie wpłynie pozytywnie na twoje możliwości zawodowe. Zwłaszcza jeśli obecna sytuacja cię nie satysfakcjonuje. Nadarza się szansa to zmienić. Masz teraz doskonały czas, by mądrze zainwestować w siebie i swoją przyszłość. Zmiana pola działania i dobrze skierowana kreatywność przyniosą pożytek. Jeśli dostaniesz ciekawą propozycję służbową, rozważ ją. Decyzja musi być roztropna.

TY I PLUTON

Przed tobą kolejny dynamiczny rok. Zmiany, które niesie ze sobą Pluton, wymuszają nowy porządek, powodują przesilenia i zwroty sytuacji, a ich efektem jest odkrywanie w sobie pokładów energii, a także możliwości, których wcześniej nie brałaś pod uwagę. Jeżeli sposób, w jaki funkcjonujesz, narusza twoją wewnętrzną równowagę, możesz czuć, że balansujesz na cienkiej linie. Ale to właśnie brak komfortu stanie się twoją motywacją. Transformacji ulegać mogą sfery zarówno dotyczące kariery, rodziny, jak i spraw związanych z twoim stylem życia lub zdrowiem. Co dokładnie się wydarzy, zależy od twojego indywidualnego kosmogramu. Musisz być przygotowana na impulsy dotyczące obszarów, które wymagają szybkiego uporządkowania i odnowy. Prowizorka przestanie się sprawdzać. Nie myśl nigdy, że sytuacje, które pojawiają się w naszym życiu, nie mają głębszego sensu i celu. Sensem działania Plutona jest uzdrowienie. Jeśli nawet jeszcze nie dostrzegasz, po co to wszystko, niedługo zrozumiesz, że było bardzo potrzebne. Powinnaś przy tym pamiętać, że w życiu wszystko się zmienia. Nic nie jest nam dane raz na zawsze. Świat nie stoi w miejscu, więc ty także śmiało podążaj z nurtem wydarzeń. Wykorzystuj każdą szansę na rozwój i nie trać wiary w przyszłość.

PROGNOZA DLA BARANA NA 2019 ROK

Czas wyborów
Nie eskaluj problemów, ale postaraj się dążyć do kompromisu. Rezultatem niemożności porozumienia może być zachwianie równowagi wewnętrznej. Uważaj!

HOROSKOP BARAN - ŻYCIE OSOBISTE

W najbliższym roku sprawy uczuciowe będą się znajdować na szczycie listy priorytetów. Zdarzyć się może wszystko – i to, czego pragniesz, i to, czego nie oczekujesz. Dzięki korzystnym wpływom Jowisza będziesz mieć powody do zadowolenia. Może zmienisz mieszkanie na większe, wyjedziesz gdzieś, wygrasz proces. Staraj się tylko na bieżąco reagować na ewentualne problemy, bo w życiu niektórych Baranów wystąpić mogą różne zawirowania. Jeżeli nie podejmiesz wysiłku, by je rozwiązać, może dojść do narastania trudności.

I DEKADA
W minionym roku twoje relacje mogły przejść test. Teraz niebo się rozjaśni, a atmosfera zacznie sprzyjać harmonii. Bez względu na to, czy jesteś samotna, czy żyjesz w związku, czeka cię wiele romantycznych momentów. Będziesz prowadzić ożywione życie towarzyskie, a to zapowiada kilka nowych przyjaźni i znajomości. Samotna? Na swojej drodze spotkasz wreszcie bratnią duszę, z którą możesz stworzyć szczęśliwy związek. Pojawią się okazje do podróży, a nawet możliwość przeprowadzki. Wszelkie poczynania w tym względzie powinny być jednak dobrze przemyślane.

II DEKADA
Na brak powodzenia nie będziesz narzekać, a jakaś nowa znajomość może radykalnie odmienić bieg twego życia. Jednak uważaj, bo Saturn dość szybko zweryfikuje twoje nadzieje. Bierz pod uwagę, że związek, w który się zaangażujesz, może natrafi ć na przeszkody. Uważaj przede wszystkim, by nie związać się z kimś, kto jest już zajęty. Planety odradzają budowanie swojego szczęścia na zgliszczach cudzego życia. Dokonując życiowych wyborów, zachowaj rozwagę i słuchaj nie tylko głosu serca, ale też rozumu. Także gdy sama jesteś już związana. Czasem bycie razem wymaga po prostu więcej cierpliwości i dobrej woli.

III DEKADA
Jeżeli jesteś singlem, trafisz wreszcie na kogoś, z kim możesz stworzyć duet. Pamiętaj jednak, że znajdujesz się w sferze wpływów Plutona. Twoje plany osobiste mogą więc natrafić na nieprzewidziane przeszkody. Jeżeli zaś twój związek przeżywa kryzys, pora wspólnie się zastanowić nad sytuacją i podjąć dojrzałą decyzję dotyczącą przyszłości. Tym bardziej, że sytuacja wymagać będzie stanowczych działań. Dobrą wolę muszą tu wykazać obie strony. W przeciwnym razie nie uda się wam dojść do porozumienia. W grę wchodzą także zmiany związane z sytuacją rodziną, wspólnymi nieruchomościami, stanem posiadania.

HOROSKOP BARAN - KARIERA I PIENIĄDZE

Dzięki Jowiszowi korzystne sytuacje w sferze materialnej i zawodowej pojawiać się będą przez cały niemal rok. Zakasaj więc rękawy i pomóż szczęściu. Warto nawiązywać nowe kontakty w środowisku zawodowym. Sukcesy finansowe są również bardzo prawdopodobne, ale oprzyj się pokusie wydawania pieniędzy na błahostki. Warto oszczędzać, tworząc solidne podstawy pod przyszły dobrobyt.

I DEKADA
Pojawią się nowe kontakty zawodowe i związane z nimi możliwości. Jednak bogactwo i sukcesy same nie spadną ci z nieba. Na wszystko trzeba będzie solidnie zapracować. Szukaj takiej sfery działań, w której wykazać się możesz umiejętnościami. Angażuj się przede wszystkim w projekty, które gwarantują ci zarobek bez zbędnego ryzyka. Twoje działania muszą być rozważne, bo tylko takie zapewnią awans i systematyczny wzrost dochodów. Większe inwestycje, związane np. z domem, także powinny się udać.

II DEKADA
Przed tobą rok zmiennej koniunktury, gdyż Jowisz przyciska pedał gazu, a Saturn – hamulec. Dobra passa będzie więc się przeplatać z sytuacjami kryzysowymi i momentami, w których zabraknie ci pełnej swobody ruchów. Od czasu do czasu napotykać będziesz drobne przeszkody i trudności. Idź więc rozważnie krok po kroku, rozwiązując problemy na bieżąco, elastycznie korygując swoje plany i decyzje.

III DEKADA
Na twoje sprawy wpływa teraz energia Plutona, więc nie wybieraj drogi na skróty. Jeżeli sytuacja finansowa nie jest stabilna, nie zaciągaj pożyczek, gdyż one nie rozwiążą problemu. Staraj się mądrze zaradzić problemom poprzez oszczędność lub poszukiwanie dodatkowego zajęcia. Tak trzymaj ster swojej łodzi, żeby żadne burze nie zepchnęły jej z obranego kursu, a jeśli trzeba będzie go zmienić, podejmij decyzję w odpowiedniej chwili.

HOROSKOP BARAN - DLA ZDROWIA

Dbaj o siebie tak, jak dbasz o swoich najbliższych. Pamiętaj, że zasób energii, którą kosmos cię obdarza, nie jest niewyczerpany. Trzeba go systematycznie odnawiać, zamiast sięgać jedynie do rezerw. Nie szczędź więc czasu na potrzebny ci relaks i wypoczynek. To procentuje.

HOROSKOP BARAN  - JEŚLI JESTEŚ LICZBĄ:

1. Najbliższy rok w znacznej części poświęcisz na wytężoną pracę. Skrupulatna realizacja wytyczonych planów, dodatkowe kursy i szkolenia sprawią, że niezbyt wiele czasu zostanie ci na rozrywki i życie towarzyskie. Jednak nie obawiaj się – na wszystko przyjdzie właściwa pora. Teraz zajmij się budowaniem swojej przyszłości. Sięgnij do rezerw cierpliwości, gdyż efekty twoich działań nie będą widoczne od razu.

2. Ten rok cię zainspiruje i ożywi. Długo oczekiwane zmiany wreszcie nadejdą, a dręczące cię kłopoty rozwiążą się nie- omal bez twojego udziału. W kwestiach zawodowych nie zaszkodzi teraz wykazać się rozmachem – to się opłaci. W życiu osobistym i uczuciowym zapowiada się ożywienie. Niewykluczony początek interesującej znajomości.

3. Wibracja tego roku przyniesie ci uspokojenie, zadowolenie i wewnętrzną harmonię. To może być dla ciebie miła od- miana i czas rozkoszowania się urokami życia. Postawisz sprawy osobiste na pierwszym miejscu, a spokój duszy uda się osiągnąć dzięki szczęśliwej miłości. Możesz spotkać osobę, z którą stworzysz stały związek, a jeśli już jesteś zakochana, zdecydujesz się na małżeństwo i wspólne zamieszkanie.

4. To czas doskonalenia się, sięgania wyżej i dalej niż dotąd. Poszukuj więc nowych dróg, zadawaj sobie trudne pytania i znajduj odpowiedzi. Filozoficzne podejście do życia ułatwi także rozwiązywanie codziennych problemów. Masz tendencję do idealizowania nowo poznanych partnerów, przypisywania im cech, za którymi tęsknisz. Daj sobie czas na odkrycie prawdy. Związane osoby powinny dążyć do jasnych sytuacji partnerskich.

5. To rok nagrody lub… uświadomienia sobie, że goniłaś za czymś złudnym. Los przyniesie każdemu to, co mu się należy. Osoby, które w poprzednich latach dały z siebie wszystko, mogą oczekiwać dodatkowych bonusów w postaci wygranej na loterii, awansu, podwyżki, niespodziewanego spadku. Innych los postawi wobec konsekwencji ich czynów.

6. Nadchodzi etap ostatecznych rozwiązań, rozstań, końcowych bilansów. Wątki, które teraz się rozpoczynają, nie potrwają długo. Stanowią tylko niezbędne dopełnienie. Jednak sprawy zaczęte wcześniej mogą właśnie teraz dojść do finalnego momentu. Jeśli w poprzednich latach się zakochałaś, niewykluczone, że przypieczętujesz to małżeńską przysięgą.

7. Jesteś w fascynującym i obiecującym momencie swojego życia! Z początkiem kolejnego cyklu numerologicznego będziesz mogła wiele spraw poukładać na nowo. Pora więc zmienić to, co takich zmian wymaga. Dotyczy to wszystkich sfer twojego życia. Nie obawiaj się bardziej radykalnych działań i wdrażania nowych pomysłów, odważ się na realizację najskrytszych pragnień – następna taka okazja zdarzy się nieprędko!

8. Pora teraz zmierzyć się z prawdą, że nie na wszystkie rzeczy masz wpływ. Życie obecnie potoczy się swoim to-rem i zauważysz, że na trasie zapala się więcej czerwonych świateł. To nic, że tobie właśnie się spieszy. Nie buntuj się, tylko zamieniaj problemy na zadania. Jeśli np. denerwuje cię przymusowy przestój na stopniach kariery zawodowej, spróbuj wykorzystać ten czas w innym celu. Choćby na odpoczynek i regenerację, namysł nad wyborem kierunku dalszej drogi. Bądź ostrożna i działaj z wyczuciem.

9. Przed tobą etap korzystny i obfitujący w okazje do sukcesów. W pracy pojawią się nowe ścieżki kariery, a relacje z partnerem będą dużo lepsze niż dotąd. Atmosfera twojego domu zachwyci przyjaciół. Relacje z ludźmi będą dla ciebie źródłem radości, niesprzyjające okoliczności zmienią się w przychylne, a po kłopotach nie zostanie ślad. Znajdziesz się pod specjalnym wpływem wibracji numerologicznej sprzyjającej aktywności. Dzięki temu rok minie ci jak z bicza strzelił!

DOBRA RADA NA CAŁY ROK DLA BARANA

Czas sprzyja realizacji planów zawodowych i osobistych, które budują w życiu mądrą równowagę. nie zaprzepaść nadchodzących okazji, a wiele zyskasz w przyszłości.