Daj się ponieść

Odnajdziesz źródło kreatywności, dzięki czemu rozwiniesz skrzydła, zaczniesz poszerzać umiejętności i odkrywać nieznane ci wcześniej talenty. Twoje możliwości będą niemal nieograniczone. Wykorzystaj to.

TY I JOWISZ

W tym roku Jowisz sprzyja ci aż do grudnia. Znajduje się on w położeniu, w którym pomaga odnaleźć to wszystko, co jest w tobie twórcze, swobodne i spontaniczne. Dzięki jego wsparciu dostaniesz więc niejedną szansę wykazania się w różnych obszarach życia swoimi talentami i zaletami. Wrodzony entuzjazm i towarzyska natura zjednają ci życzliwość otoczenia, szczodrość i umiejętność okazywania przyjaźni zaś zostanie doceniona i wielokroć zaprocentuje. Dlatego nastaw się na przeżywanie, odkrywanie i dzielenie się tym, co znajdziesz. Nie poprzestawaj na małym. Wyznaczaj sobie cele i ciesz się rezultatami razem z najbliższymi. Życie osobiste znajdzie się w centrum twojej uwagi, a przy tym stanie się motorem sukcesów zawodowych. Jeżeli poprawią się twoja pozycja zawodowa i finansowa, to zapewne zdecydujesz się na rodzinne inwestycje. To z kolei zmobilizuje cię do większych i bardziej odpowiedzialnych działań.

TY I WENUS

Masz wrażenie, że twoja uroda wciąż czeka na odkrycie? Pora na zmiany! W styczniu, maju i sierpniu oraz w listopadzie, gdy Wenus znajdzie się w najkorzystniejszym położeniu, wybierz się do dobrego stylisty albo wyślij swoje zgłoszenie do programu, który przeprowadza metamorfozy. Możesz też zwrócić się do koleżanki będącej dla ciebie autorytetem w tej dziedzinie. Wybierzcie się razem do sklepu, a ty przymierzaj, grymaś, zmieniaj style. Może się okazać, że w ciuchach opatrzonych przez ciebie etykietką „Nie dla mnie”, wyglądasz świetnie! Staraj się tylko, aby elementy, które wprowadzasz do swojej stylizacji, harmonizowały z twoim wnętrzem. Nie kieruj się wyłącznie nakazami mody, wybieraj to, co naprawdę ci się podoba. Wenus sugeruje, że w tym roku powinnaś bardziej eksponować swą kobiecość.

TY I MARS

Znakomity rok na urzeczywistnienie planów, a także ukazanie ludziom, kim naprawdę jesteś. Pora wypłynąć na szersze wody. Dlatego – jak wytrawny surfer staraj się korzystać z każdej dynamicznej fali, która może cię wynieść dalej. Wpływy Marsa, planety energicznego działania, będą ci w tym pomocne. Szczególnie dla tych z was, którym zdarza się odkładać wiele spraw na potem. Energia, jaką cię obdarzy Mars, doda ci odwagi, uczyni bardziej energiczną, pomoże ci utwierdzić się w swoich racjach i obronić podjęte wcześniej decyzje. Uświadomisz innym, że z twoim zdaniem należy się liczyć. Wzrost pewności siebie powinien wystarczyć, by położyć kres jakimś napięciom. Twoje pięć minut nadejdzie w styczniu i pierwszej połowie lutego, w kwietniu i pierwszej połowie maja, lipcu i pierwszej połowie sierpnia, w październiku i pierwszej połowie listopada. W niektórych sytuacjach sama się zdziwisz, że poszło tak łatwo i pożałujesz, że na takie odważne kroki nie zdobyłaś się dużo wcześniej.

TY I URAN

Od zeszłego roku Uran znalazł się w znaku Byka i zaczął swoją szczególną misję: jej celem jest zmiana spojrzenia na wiele spraw. Choć może się zacząć od sytuacji, którą uznasz za zaskakującą, niepotrzebną, przewracającą wszystko do góry nogami, uwierz – taka „zmiana lokalizacji” może się okazać bardzo twórcza. Coś stracisz, ale coś zyskasz i w ostatecznym rachunku stwierdzisz, że jest to coś znacznie cenniejszego, niż miałaś dotychczas. Uran wstrząsa zazwyczaj najmocniej tą sferą życia, w której nasiliła się stagnacja, a ty uznałaś, że nie ma już czego się uczyć o życiu. Planeta niespodzianek udowodni, że nie miałaś racji i nie wiesz jeszcze wszystkiego, bo życie stale się zmienia! Jego sensem jest ruch! Co może się zdarzyć? Zmiana pracy, zawodu, partnera, kraju zamieszkania… To zależy od tajemnic, jakie kryje twój osobisty horoskop. Ale się nie stresuj! Wiedz, że planety nigdy nie są wobec nas złośliwe. Ich zadaniem jest jedynie pobudzać nas do rozwoju. Dlatego zachowaj otwartość. Gdy zauważysz, że zanosi się na zmiany, włącz się w nie, przejmij stery i wyznacz kierunek.

PROGNOZA DLA LWA NA 2019 ROK

Spiesz się powoli kontroluj ambicje i emocje, pamiętając, że wielkie rewolucje nie zawsze dobrze się kończą. Miej to na uwadze w pierwszej połowie lutego i w marcu, drugiej połowie listopada i w grudniu. Bo będzie wrzało.

HOROSKOP LEW - ŻYCIE OSOBISTE

Jeśli kosmos postawi cię w obliczu trudnego wyzwania, warto będzie stanąć na wysokości zadania, wykazać się odpowiedzialnością za swoje decyzje lub za los firmy. Stać cię na to, nawet jeśli nie będzie łatwo. Gdy ten etap się skończy, przyjdą sukcesy i bonifikata. Możliwe jednak, że zaczniesz się zastanawiać nad zmianą sposobu zarabiania pieniędzy, zdecydujesz się szukać innych dróg rozwoju osobistego. Warto podnieść kwalifikacje, bo im więcej umiesz, tym bardziej się liczysz na rynku pracy.

I DEKADA
Wpływy Urana w obszarze prestiżu może cię skłaniać do nierozważnego wydawania pieniędzy. Ale uwaga! Czy to aby droga do szczęścia? Lepiej zainwestuj swoją energię w uczucia. Zbytnia rozrzutność i intensywne życie towarzyskie mogą oddalić cię od prawdziwych emocji. Wyzbądź się chęci błyszczenia za wszelką cenę, wybierając partnera zaś, nie kieruj się wrażeniem, jakie robi na koleżankach, lecz zajrzyj w jego serce. Jeśli w twoim związku nie dzieje się najlepiej, pora na refleksję. Tylko prawdziwe więzi przetrwają. Wykalkulowane uczucia nie mają większych szans.

II DEKADA
Jeśli urodziłaś się w drugiej dekadzie znaku, twoje życie zapowiada się harmonijnie i szczęśliwie. W związkach warto się cieszyć tym, co macie, a także inwestować w dobrą przyszłość. Podróżujcie, spełniajcie marzenia, głośno mówcie o swoich potrzebach. Jesteś singlem? Będziesz miała teraz powodzenie. Zakochasz się bez pamięci po raz pierwszy lub może kolejny. Postanowisz również zadbać o siebie. To świetny pomysł. Jednak poprawianie urody, nowe, modne ciuchy nie są sensem życia. Zwróć uwagę na to, co między ludźmi najważniejsze – na miłość.

III DEKADA
W tym roku życie uczuciowe przesłoni ci całą resztę, ale dopiero w drugiej połowie roku. W pierwszej panować będzie miły, odprężający spokój. Latem unikaj przesadnych inwestycji i lokowania gotówki w niepewnych interesach. To może stać się źródłem niepotrzebnych zadrażnień. Od jesieni zacznie się najlepsza passa. Dla szukających miłości okazje do nawiązania nowych znajomości. Przyjaciele mogą poznać cię z kimś interesującym. Dla Lwów noszących już obrączkę na palcu – okres towarzyskich atrakcji. Poprawa materialna przyniesie przyjemne poczucie bezpieczeństwa i chęć zakosztowania życia. Niewykluczone, że zdecydujecie się zwieńczyć rok jakąś daleką i bardzo przyjemną podróżą.

HOROSKOP LEW - KARIERA I PIENIĄDZE

Jowisz wytyczy ci drogę do sukcesu. Kluczem się okaże wiara we własne siły, a także świadomość, jakie są twoje największe talenty. Dlatego skoncentruj się na tym, by je odkryć i z nich czerpać. Gdy odnajdziesz swoją drogę, pojawią się zyski, a także okazje do mniejszych lub większych, korzystnych inwestycji. Jeśli działasz na własną rękę, wzmocnisz strukturę swojej firmy albo dobierzesz sobie bardziej wartościowych współpracowników lub dostawców usług. Rozwiniesz skrzydła i poszerzysz pole wpływów. Rozsądnie postępuj z pieniędzmi.

I DEKADA
Ze względu na wpływy Urana dotyczące twojego wycinka znaku kontroluj wydatki, a także staraj się nie nabałaganić w sprawach związanych z rozwojem kariery. Wskazana jest ostrożność. Zmiany są pożądane i niektóre mogą się pojawić same, jednak to ty decydujesz, jak je wykorzystasz. Pieniądze będą „uwierać” cię w kieszeni, jednak większe przedsięwzięcia i wydatki powinnaś dobrze przemyśleć. Jeśli teraz weźmiesz kredyt, spłata może kosztować cię wiele wysiłku, gdyż twoja sytuacja materialna nie będzie całkiem stabilna.

II DEKADA
Planetarna aura będzie w tym roku mocniej sprzyjać zyskom. Niezależnie od wpływów warto jednak poczynić pewne oszczędności. Sprawy zawodowe powinny się układać całkiem gładko i przynieść ci poczucie spełnienia, bezpieczeństwa. Stawiaj też na rozwój, bo dla ambitnych los szykuje wiele szans.

III DEKADA
Najlepiej będzie ci się wiodło w drugiej połowie roku, jakkolwiek pierwszą także zaliczysz do udanych. Jowisz w korzystnym położeniu wspiera twoje zamiary, także te bardziej ambitne. Jeżeli wykorzystasz pomyślne okoliczności w życiu zawodowym, nastąpi poprawa sytuacji materialnej, cieszyć się będziesz autorytetem i zaufaniem. Możesz podjąć jakieś większe wyzwanie – na przykład zdecydować się na dalszą naukę. W finansach też masz zielone światło, dlatego warto pomyśleć o inwestycjach.

HOROSKOP LEW - DLA ZDROWIA

W tym roku potrzebujesz aktywności i, jeśli nie lubisz się pocić na siłowni, wybierz coś zgodnego ze swoim temperamentem, np. taniec. Dla lwów, które wolą zajęcia mniej dynamiczne, godny polecenia jest pilates i wszelkie ćwiczenia wzmacniające splot słoneczny oraz kręgosłup.

HOROSKOP LEW -  JEŚLI JESTEŚ LICZBĄ:

1. Nie możesz liczyć, że to, co robisz, przyniesie ci natychmiastowe efekty. Na wyniki trzeba będzie poczekać. Stan finansów – zadawalający, nie będziesz się skarżyć na brak pieniędzy, choć na ich nadmiar też nie. Nie jest to czas sprzyjający ryzykownym inwestycjom. Zanim postanowisz ulokować gdzieś pieniądze, najpierw wszystko dobrze sprawdź. Popraw swoje warunki pracy lub zadbaj o komfort życia codziennego. Możesz teraz uczyć się czegoś nowego. W sprawach sercowych postaw na tych graczy, których już znasz.

2. Czeka cię mnóstwo niespodzianek, nie na wszystkie będziesz czekać z radością. Ale pojawią się też i takie, które otworzą cię na świat, np. praca za granicą, spotkanie z dawną miłością swego życia. Nie będzie nudy. Twoje poczucie bezpieczeństwa może zostać zachwiane, ale wiedz, że to jedynie chwilowe zawirowania. Dostosuj się, a przetrwasz z łatwością. Wkrótce los się odmieni na lepsze. Będą zarówno sukcesy zawodowe, finansowe, jak i uczuciowe.

3. Nadchodzi etap uczuciowego spokoju, zadbaj więc, by nie był to okres nudy, a cieszenia się bliskością i szczęściem rodziny. Nie odkładaj tego na później. Sprawy domu i rodziny sprawią, że inne przestaną się liczyć. A szkoda, bo w perspektywie jest poprawa statusu materialnego. Masz teraz duże szczęście. Jeśli myślisz o własnej działalności, nie będzie lepszego czasu, by to zrealizować. Jeśli tego nie zrobisz, twoja kariera w firmie też potoczy się z zawrotną prędkością.

4. Rok idealny na sukcesy zawodowe, w perspektywie jest finalizacja jakiś projektów, zamierzeń, a nawet czegoś, co dotychczas pozostawało w sferze marzeń. Może stanowisko dyrektora? Jeśli tylko dodasz do tego nieco refleksji i ogólnego spojrzenia na swoje miejsce w świecie, sukces będzie wspaniały. Uważaj jednak na zawierane w tym roku znajomości. Mogą źle się skończyć.

5. Nadchodzi czas podsumowania uczynków dobrych i złych. Jeśli postępowałaś uczciwie i regulowałaś na czas wszystkie zaległości, los do ciebie się uśmiechnie i czeka cię gratyfikacja. Jeżeli jednak kluczyłaś i próbowałaś postępować niezgodnie z prawem, dostaniesz rachunek do zapłaty.

6. Zachowaj spokój, bo on teraz ci się przyda. Znakiem nadchodzących miesięcy będzie nietrwałość zamierzeń, planów, zawieranych znajomości. Nie oznacza to oczywiście, ze wszystko będzie jak domek z kart. Te rzeczy, u których podstaw tkwią prawdziwe fundamenty, przetrwają. Zwłaszcza jeśli dotyczyć to będzie sfery uczuć. Kosmos patrzy teraz łaskawie na uczucia, możliwe więc, że zakończysz ten rok hucznym ślubem z wymarzonym mężczyzną.

7. Próbuj, bo teraz na wszystko cię stać. Los będzie ci sprzyjał, przynosząc szanse i okazje. Nic, tylko korzystać z nich pełną piersią. Pamiętaj też, że nie musisz jedynie biernie czekać. Szukaj dodatkowych możliwości, bo twoja aktywność będzie premiowana. Unikaj jedynie bezwzględności, bo taka postawa wobec innych nie przyniesie ci nic dobrego. Współpraca będzie ci sprzyjać, a niezgoda – rujnować.

8. Dbaj teraz szczególnie o kontakty między tobą a światem. Zatroszcz się o swojego partnera, bo ostatnio go lekceważyłaś. Uważaj, aby nie szukał akceptacji gdzie indziej. Przyda ci się teraz dyplomacja i sztuka uwodzenia, by rozpalić uczucia na nowo. Jeśli jesteś samotna, spotkasz na swojej drodze wartościowe osoby. Może jedna z nich nieoczekiwanie podbije twoje serce.

9. Masz otwarty umysł. Pracuje teraz na najwyższych obrotach. Wyobraźnia podsuwa zaś najwspanialsze marzenia. Możesz je zrealizować, bo to dobry czas na kształcenie się, wyjazdy, awanse i rozwój kariery. Teraz wszystko jest możliwe, pod warunkiem że dasz sobie szansę i do losu dołożysz swoją ciężką pracę.

DOBRA RADA NA CAŁY ROK DLA LWA

Poczujesz, że wszystkie elementy łamigłówki zwanej życiem są na właściwym miejscu, a stabilna sytuacja przynosi ci szczęście. Nie będzie w tym roku wyzwań, których byś nie podjęła. I to w każdej dziedzinie życia.