Planety Ci sprzyjają

W tym roku sukces będzie tym większy, im większym zaangażowaniem się wykażesz. Uran sugeruje, by na wszelkie niespodziewane sytuacje reagować otwarcie, koncentrując się na tym, co mogą ci ofiarować i od czego uwolnić. Wiara w siebie przyniesie efekty!

TY I URAN

Od zeszłego roku znalazłaś się w orbicie wpływów Urana, który pojawił się w obszarze rozwoju osobistego. Przesuwa się on poprzez kolejne stopnie znaku, by ożywić i wzbogacić twoją rzeczywistość. Czyż to nie wspaniała wiadomość?! Oznacza ona otwarcie nowych dróg i przypływ odwagi życiowej, by z przekonaniem nimi podążać. Zapewne znajdziesz drogę zdecydowanie bardziej inspirującą niż ta, którą kroczyłaś w minionych latach. W twoich działaniach najbardziej liczyć się będą nowatorstwo, ciekawość oraz nieszablonowość. Może jest coś, co zawsze chciałaś zrobić, jednak dotąd brakowało ci wystarczającego impulsu do działania. Niewykluczone, że wyjedziesz gdzieś daleko, zmienisz pracę, zawód lub zainteresujesz się inną dziedziną wiedzy. Jeżeli do tej pory grzęzłaś w drobiazgach, teraz właśnie sporządź nową listę celów, która poprowadzi cię dalej i dalej.

TY I PLUTON

Także Pluton, planeta głębokiej transformacji, aż do 2024 roku obejmuje cię swoim wpływem. Przesuwając się przez kolejne stopnie znaku, obdarza swoimi względami wszystkie Panny. Obecnie jego energia zasila już osoby urodzone w trzeciej dekadzie znaku. Warto wiedzieć, że takiego wsparcia doświadcza się tylko raz. Trygon Plutona jest więc wyjątkową szansą, by zmienić, poprawić, ulepszyć dotychczasowe życie! Im bardziej świadomie i kreatywnie podejdziesz do szans, które się pojawią, tym więcej zyskasz. Zastanów się, dokąd zmierzasz, co chcesz osiągnąć, na czym naprawdę ci zależy? Twoje decyzje muszą być dobrze przemyślane. Warto obrać cel i mocno trzymać stery. Dla jednych szykuje się gorący romans prowadzący do stałego związku, dla innych spadek, finansowa szansa, przyspieszenie kariery.

TY I SATURN

Saturn, który przez kolejny rok znajduje się w korzystnym położeniu w obszarze kreatywności, pomoże ci budować bezpieczną i stabilną rzeczywistość. Obdarzy cię talentem organizacyjnym. Będziesz świadoma faktu, że ważne, ambitne cele wymagają pracy i zaangażowania. Zarówno sprawy zawodowe, jak i prywatne staraj się traktować teraz bardzo serio. Jeśli na przykład dostałaś awans, trzeba będzie zbudować swój autorytet, pokazać, że doskonale sobie radzisz w bardziej odpowiedzialnej roli. Jeżeli wolisz być szefem niż podwładnym, warto się nauczyć współpracować i włączyć pomocne osoby w swój świat. Jeśli zaś staniesz się matką, życie towarzyskie zejdzie na drugi plan. Masz zielone światło na zalegalizowanie związku i znalezienie solidnego partnera. Niewykluczone są korzystne okoliczności sprzyjające poprawie warunków mieszkaniowych. Zaplanowałaś zakup nieruchomości lub remont? Nadszedł czas sprzyjający takim działaniom: wszystko uda się sprawnie zorganizować.

TY I NEPTUN

Neptun nadal będzie ustawiony w nieharmonijnej konfiguracji do twego znaku. Jego obszar działania dotyczy Panien z drugiej dekady. Ten wpływ można określić jako zwodniczy, nie ulegaj więc przesadnemu optymizmowi i wykaż większą dalekowzroczność, aby się nie dać oszukać pozorom. Pragnienie władzy, potrzeba przejęcia inicjatywy, pociąg do sytuacji ryzykownych, jak i chęć wygranej za wszelką cenę mogą cię narazić na niepotrzebne kłopoty. Wystrzegaj się budowania zamków z piasku, a jeśli coś wydaje się ci zbyt piękne, by było możliwe, to uznaj, że tak właśnie jest. Zarówno obietnice dotyczące miłości, jak i możliwości wzbogacenia się wymagają potwierdzenia w czynach. W każdym swoim działaniu staraj się zachować spokój, dystans i kontroluj sytuację. Wystrzegaj się niecierpliwości i życia ponad stan. To wszystko, byś zrozumiała, że czasem mniej znaczy więcej, że od ilości ważniejsza jest jakość, a od rozmiarów sukcesu – styl, w jakim go osiągasz. Twoja skuteczność w realizowaniu pomysłów i urzeczywistnianiu różnych koncepcji zależy od tego, czy potrafi sz być realistką.

PROGNOZA DLA PANNY NA 2019 ROK

Pora zysków
Masz duże szanse na trwały sukces i powodzenie. Przede wszystkim zaś nie obawiaj się zmian, które niesie ze sobą pluton, bo dzięki nim zyskasz wreszcie poczucie sensu i celu w życiu. A to się liczy.

HOROSKOP PANNA - ŻYCIE OSOBISTE

Niekiedy wydajesz się zdystansowana, ale w środku kryje się namiętność i pragnienie stabilnych, uczuciowych więzi. Ten rok może przynieść ci spełnienie pragnień. Jeśli jesteś bez pary, bądź otwarta na to, co przynosi los, a pojawi się szansa, by miłość korzystnie odmieniła bieg twego życia. Dla związanych Panien to także pomyślny okres – sprzyjający budowaniu domowej stabilizacji, powiększeniu rodziny, poprawianiu warunków finansowych lub mieszkaniowych. Warto jednak trzymać pod kontrolą apetyt na dobra materialne, gdyż jego nadmiar w rezultacie zmusi cię do zaciskania pasa.

I DEKADA
Co prawda najkorzystniejsze wpływy planet dotyczyły cię w minionym roku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by szczęście trwało. A jeśli miejsce obok ciebie jest puste, może właśnie teraz spotkasz osobę, z którą zechcesz związać swój los. Pojawi się też pragnienie założenia rodziny. Twoje marzenia i nastawienie będą tu szczególnie istotne. Dla Panien już żyjących w rodzinnym stadle czas sprzyjający wspólnym podróżom, odkrywaniu nowych źródeł satysfakcji. Cenny kapitał twoich życiowych możliwości znajdzie w tym roku dobrą aurę, byś mogła go wykorzystać

II DEKADA
Dla większości z was zapowiada się spokojny rok. Rodzinne życie będzie się toczyć przyjemnie i interesująco, niewykluczone też, że bezpieczeństwo materialne pozwoli wam podjąć decyzję o zmianie mieszkania. Jednak te Panny, które urodziły się w środku drugiej dekady znaku, narażone są na zwodnicze wpływy Neptuna. Znacznie ostrożniej podejmujcie ważne decyzje, bo łatwo przecenić swoje możliwości. Jesteś singlem? Zaczekaj, aż czyjeś piękne obietnice znajdą potwierdzenie w rzeczywistości – na słowach nie poprzestawaj. Łatwo je rzucać na wiatr.

III DEKADA
Najwięcej korzystnych zmian dotyczy twojego wycinka znaku. Jeśli sytuacja cię nie rozpieszczała, zmienią się okoliczności lub twoje nastawienie. Nowe kontakty i porywające znajomości stanowią zapowiedź szczęśliwej przyszłości. Nie stawiaj sobie ograniczeń, nie mów, że coś jest niemożliwe! Niektóre z was już w tym roku zdecydują się na wspólne zamieszkanie lub zawarcie związku. Niebo wam sprzyja. Dla związanych Panien czas odkrywania przyjemności i stabilizacji materialnej. Poprawa sytuacji pozwoli na przeprowadzkę. W grę wchodzi także powiększenie rodziny!

HOROSKOP PANNA -  KARIERA I PIENIĄDZE

Wpływy Saturna i Plutona sprzyjać będą twemu rozwojowi osobistemu i poszerzaniu wiedzy oraz wpływów. Dadzą ci też zielone światło do korzystnego przeorganizowania życia zawodowego, założenia własnej firmy, do poprawy finansów. W pracy staniesz się bardziej samodzielna i skuteczna. Będziesz miała więcej inicjatywy i ambicji. Staraj się tylko realnie oceniać swoje możliwości. Biznesplan opracuj tak, aby cię nie zawiódł, a wysiłki nie poszły na marne, bo wpływ Jowisza może skłaniać cię do podejmowania nadmiernego ryzyka.

I DEKADA
Możesz bez przeszkód kontynuować plany, które zainicjowałaś w minionym roku. Obecne zadania nie sprawią ci większych kłopotów. Finanse wyglądają całkiem obiecująco i zapowiada się regularny przypływ gotówki. Od grudnia znowu stajesz przed kolejną szansą. Niewykluczone nawet, że obejmiesz ciekawsze i lepiej płatne stanowisko lub zechcesz się sprawdzić w nowej dziedzinie działania.

II DEKADA
Masz w tym roku tyle samo szans na sukces, jak i okazji do wpadnięcia w tarapaty. Dlatego stawiaj ostrożne kroki. Dbaj o to, by chwilowe powodzenie nie przewróciło ci w głowie. Choć masz opinię osoby oszczędnej i racjonalnej, teraz częściej możesz ulegać zachciankom materialnym. Unikaj zaciągania kredytów i nierozważnych wydatków. Bądź cierpliwa, a twoje sprawy wejdą na właściwą drogę.

III DEKADA
Projekty rozpoczęte w tym roku niedługo wydadzą owoce i twoje sprawy zaczną lepiej się układać. Jesteś z reguły przewidująca i ostrożna, teraz dorzucisz do tego umiejętność oszacowania ryzyka. W finansach przypływ, łącznie z opcją uzyskania spadku. Twoje kontakty z innymi okażą się bardziej użyteczne, a doświadczenie – pomocne. Możesz spotkać osobę, która pomoże ci pchnąć karierę na właściwe tory.

HOROSKOP PANNA - DLA ZDROWIA

Będziesz się cieszyć znakomitą kondycją. nie zabraknie ci sił, by podejmować nowe wyzwania. Czasem będziesz pracować na pełnej mocy, pamiętaj więc, że musisz także odpoczywać i regenerować organizm. Wolny czas spędzaj aktywnie, na świeżym powietrzu, spaceruj.

HOROSKOP PANNA -  JEŚLI JESTEŚ LICZBĄ:

1. Ten rok można porównać do kładzenia fundamentów pod budowlę, którą w przyszłych latach ma piąć się w górę. Dlatego warto zadbać o to, by były one solidne. Jeśli sfuszerujesz, skutek łatwo przewidzieć. Przygotuj się więc na etap solidnej pracy i stań się przewidująca. W tym roku staraj się także nie podejmować ryzyka finansowego, gdyż ocena własnych możliwości nie będzie łatwa.

2. Przed tobą rok urzekający mnogością nowych możliwości i zachwycający ruchliwością oraz zmiennością tempa. Z ryzykiem za pan brat uda ci się przeprowadzić jakiś skomplikowany plan i z wszystkiego wyjść zwycięsko. Niektóre z twoich zamierzeń mogą nie wypalić, ale tylko dlatego, że na przeszkodzie staną nieoczekiwane, ale miłe i wydarzenia. Poddaj się fali zmian i ciesz się tym, co jest.

3. Teraz będziesz się cieszyć sporą popularnością. Gdy czas płynie przyjemnie, pewnym niebezpieczeństwem staje się rozleniwienie i zahamowanie działalności zawodowej. Trzymaj rękę na pulsie. Jeżeli stracisz dystans do peletonu, potem trudno to będzie nadrobić. Większość samotnych Panien spotka miłość albo znajdzie skuteczny sposób na samotność. Może będzie to jakaś życiowa pasja?

4. To dla ciebie rok twórczego niepokoju i szukania nowych dróg rozwoju. Zapragniesz dążyć do doskonałości. Choć to brzmi dość idealistycznie, może znaleźć także swój praktyczny wymiar: podniesiesz kwalifikacje, rozpoczniesz studia lub zaczniesz specjalizację, może również zmienisz pracę na taką, która przyniesie ci większą satysfakcję – finansową, ale przede wszystkim intelektualną.

5. Kosmos jest wobec ciebie sprawiedliwy i tego samego oczekuje od ciebie. Nie daj się więc ponieść impulsom, niczego bowiem nie osiągniesz przemocą czy manipulacją. Jeśli będziesz postępować nienagannie i zgodnie z literą prawa, wszystkie problemy zdołasz rozwiązać siłą charakteru i logicznym myśleniem. W nadchodzącym okresie w twoim życiu ważne będą osoby starsze i doświadczone. Nie lekceważ więc ich rad, ani problemów, które mają. Przyjdź im z pomocą, niezależnie od absorbujących cię własnych spraw.

6. Coś się kończy, by zrobić miejsce czemuś nowemu. Oglądając się wstecz, nie zauważysz, co dobrego przynosi ci życie, więc swój wzrok skieruj ku przyszłości. Choć masz teraz skłonność do melancholii, warto spojrzeć na świat z większą dawką optymizmu. Uwierz, że możesz zmienić swoje życie. Nie słuchaj „dobrych rad”, a dokonując wyboru, kieruj się własną intuicją. Podejmuj samodzielne decyzje.

7. Warto przejąć inicjatywę, korzystaj więc z okazji i podejmuj wyzwania. Jeśli jakiś pomysł chodzi ci po głowie – pamiętaj, że jesteś kowalem swojego losu, nie pozwól więc się zniechęcić, szczególnie jeśli czujesz, że to, co robisz, ma sens. W miłości dobre prognozy. Grozi ci nawet klęska urodzaju! Otwarcie podchodź do nowych znajomości, bo bardzo możliwe, że któraś z nich przerodzi się w stały związek.

8. W tym roku twoja wiara w pomyślny rozwój wydarzeń może zostać wystawiona na próbę, gdyż plany w przeszłości rozwijające się dynamicznie, teraz będą się toczyć powoli. Pozwól sprawom iść własnym rytmem, a wkrótce się przekonasz, że jest to najlepsze z możliwych wyjść. To doskonały moment, by zadbać o swoje zdrowie. Regeneruj siły, wyciszaj emocje.

9. Odetchniesz z ulgą, gdyż sprawy, które do tej pory pochłaniały mnóstwo twojej uwagi, zaczną wreszcie nabierać tempa. Bez uszczerbku dla ambicji zaczniesz więcej czasu spędzać wśród bliskich i przyjaciół. Życie towarzyskie znajdzie się w rozkwicie, a twój urok osobisty będzie przybierał na sile. Jeśli doskwierał ci brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej, w tym roku zdecydowanie to się zmieni.

DOBRA RADA NA CAŁY ROK DLA PANNY

Poświęcanie czasu sprawom, które na to zasługują to klucz do osiągnięcia sukcesu i satysfakcji. Cierpliwość oraz rozwaga w postępowaniu ułatwią ci zdobycie życiowej równowagi.