Wśród przyjaciół zwracaj uwagę na otoczenie, bo pojawią się osoby, których przyjaźń i wsparcie bardzo ci pomogą. Włącz te nowe osoby do grona najbliższych. Ty także staniesz się ważna dla wielu ludzi, gdyż optymizm połączony z poczuciem realizmu uczynią z ciebie dobrą przyjaciółkę.

Ty i SATURN

Możesz spokojnie patrzeć w przyszłość, gdyż Saturn, który w ostatnich miesiącach był wobec ciebie surowy, obecnie staje się twoim przyjacielem. Znajduje się w korzystnym położeniu w obszarze rozwoju osobistego, możesz więc nawet trochę zaryzykować. Źródłem sukcesów będzie lepsza umiejętność oceny sytuacji oraz zdolność do łączenia nowych koncepcji ze zdobytymi już doświadczeniami, ciekawość, potrzeba pójścia dalej. Na tym etapie warto się zmobilizować, aby ukończyć ważne projekty, zrobić krok do przodu. Jest to także korzystny czas na zbudowanie codziennej, bezpiecznej egzystencji dosłownie i w przenośni. Zapragniesz bowiem uczynić swoje życie bezpiecznym i przewidywalnym w tych obszarach, w których tego potrzebujesz, nie czyniąc go jednocześnie nudnym. Zalegalizujesz związek lub zdecydujesz się na powiększenie rodziny. Niewykluczona budowa lub przebudowa domu.

Ty i URAN

Uran to planeta niespodzianek, która w najbliższych latach, bo aż do roku 2026, przechodząc przez kolejne stopnie znaku Byka, zreformuje twój sposób i styl życia. Co prawda chwilami trudno będzie uniknąć zamieszania, ale tak się dzieje zawsze wtedy, gdy nowy porządek zastępuje rutynę i przyzwyczajenia. Nie trzymaj się kurczowo przeszłości, nawet jeśli dawała przyjemne poczucie stabilizacji. Okręt zwany życiem jest wprawdzie bezpieczny w spokojnym porcie, ale nie takie jest jego przeznaczenie. Niespodziewane uczucie lub rozstanie, konieczność przeprowadzki, zawirowania w pracy – to wszystko stanowi impuls do zmian! Pora wyznaczyć sobie kolejny cel podróży. Wyjdź więc na przeciw energii Urana. Wyrzuć wszystko, na czym data ważności kompletnie się zatarła! Dosłownie i w przenośni. Wydaje się, że to jest nieważne? Wręcz przeciwnie!

Ty i JOWISZ

Jowisz, ta niezwykle życzliwa i opiekuńcza planeta, zwana przez astrologów Wielkim Szczęściem, aż do połowy grudnia, podobnie jak Saturn znajdować się będzie w obszarze rozwoju w twoim horoskopie. Szare komórki prezentować będą teraz imponującą formę, ty zaś poczujesz się pewniej i swobodniej, odnotujesz przypływ pozytywnej energii i ciekawych pomysłów. Śmielej wychodzić będziesz wyzwaniom naprzeciw. Jeżeli masz przed sobą obrany cel, bez obaw ruszaj przed siebie. Przyciągasz pomyślne wydarzenia oraz sprzyjające twoim zamiarom osoby. To dobry czas, aby zaprezentować światu to, co masz najlepszego. Może zaczniesz pisać blog, prezentując własne poglądy na jakiś temat lub dzieląc się doświadczeniami z jakiejś dziedziny. Co to będzie? Gotowanie, podróżowanie, stylizacje modowe lub coś zupełnie innego! Rzecz jasna, wolno ci także obrać całkiem inną drogę, która doprowadzi cię do spełnienia.

Ty i PLUTON

Planeta głębokich przemian nadal użycza ci swojej konstruktywnej energii i pozwoli ci dokonać wielu zmian, których potrzebujesz. Przede wszystkim więc sprawdź fundamenty, na których opierasz swoje życie. Jeżeli czujesz, że coś cię osłabia – czym prędzej wzmocnij swoje podstawy! To doskonały czas na różne formy terapii i odkrywanie siebie. Tym sposobem nawet słabość zamienisz w siłę. Jeżeli przed czymś próbujesz uciekać, czemuś zaprzeczać, tracisz niepotrzebnie wiele energii. Dużo lepszym rozwiązaniem jest skonfrontowanie się z sytuacją. Każ więc zniknąć swoim kompleksom, nieuzasadnionemu poczuciu niższej wartości, obawom, że czegoś nie umiesz lub na coś nie zasługujesz. To także świetny czas, by zmienić się fizycznie. Możesz na przykład skutecznie schudnąć, ale pamiętaj, że Pluton nie działa powierzchownie. Dlatego nie ufaj cudownym dietom, które za dwa tygodnie mają zrobić z ciebie gwiazdę filmową. Spektakularna zmiana uda ci się tylko wtedy, gdy na stałe zmienisz nawyki oraz sposób odżywiania się. Warto też uatrakcyjnić własny wizerunek, odnajdując indywidualny styl. Stań się kobietą świadomą swojej wyjątkowości.

PROGNOZA DLA BYKA NA 2020 ROK

Czas na zmiany

Pora uczyć się języków, poznawać świat i robić rzeczy, które do teraz pozostawały w sferze niejasnych marzeń. Przestań zagracać swoją przestrzeń. zrób porządki również w głowie.

HOROSKOP BYK - ŻYCIE OSOBISTE

Zespół bardzo życzliwych planet otacza cię obecnie bezpiecznym kokonem, co oznacza, że kosmiczne burze ci nie grożą. W długotrwałych układach, stałych związkach, w których, jak wiadomo, miłość ma swoje przypływy i odpływy, teraz ponownie nadejdzie dobry, pogodny czas. Znów zaczniesz wyraźniej zauważać potrzeby partnera i odpowiadać na nie, a to nie pozostanie bez echa. Ty także poczujesz się adorowana. Życie nabierze nowych barw i znaczeń. Docenicie urok drobnych przyjemności. A jeśli cieszycie się tym od dawna? Jest bardzo dobrze? Ale przecież nie ma powodu, by nie mogło być jeszcze lepiej! Na planie praktycznym pojawią się okazje do uczynienia codzienności bardziej komfortową lub wręcz luksusową. Wszak lubisz, Byku, podróżować przez życie pierwsza klasą. Mogą poprawić się warunki mieszkaniowe za sprawą remontu lub przeprowadzki do wygodniejszego i większego lokum. W grę wchodzą także okazje do zwiedzania odległych zakątków globu i bardziej ożywione życie towarzyskie oraz intelektualne, tak miłe przecież osobom spod twojego znaku. Jesteś samotna? Wpływ optymisty Jowisza na twoje życie miłosne przynosi ci w tym roku szansę dokonania wewnętrznej przemiany i zwiększy chęć znalezienia drugiej połowy. Nie cofaj się więc przed doświadczaniem życia na poziomie uczuciowym. Masz za sobą trudne emocjonalnie chwile? Przyszedł czas, by odważnie przyjrzeć się im z bliska. Jeśli na przykład czyjeś odejście sprawiło, że poczułaś się zraniona i w samotności szukasz poczucia bezpieczeństwa, pojawienie się nowej osoby w twoim życiu uświadomi ci, że ten wybór był jedynie tymczasową ucieczką, a nie prawdziwym rozwiązaniem. Podjęcie ryzyka ponownego zbliżenia się do kogoś da ci szansę pokonania obaw i lęków związanych z bliskością. Sprawi, że staniesz się lepszą osobą. Kolejny związek okaże się bogatszy o to piękne doświadczenie zbliżenia z drugim człowiekiem. To tylko przykład, jeden z wielu możliwych. Chodzi o to, iż otrzymasz szansę przekształcenia swoich słabości w źródło siły i powinnaś z tego skorzystać. Miłość tylko czeka na twój zachęcający gest, puszczone oczko, spojrzenie zza firany rzęs... Przed osobami z pierwszej dekady znaku niewykluczona kompletna i niespodziewana zmiana planów. Ktoś, kto wydawał się tym jedynym, w wyniku nieprawdopodobnego zbiegu okoliczności nagle okaże się nieważny, a twoje serce zabije do kogoś, kogo wcześniej nie brałaś pod uwagę! W tej sytuacji potrzebna będzie dyplomacja.

HOROSKOP BYK - KARIERA

Nie czekają na ciebie żadne poważniejsze pułapki na drodze do sukcesu. Wręcz przeciwnie. Już pierwsze miesiące nadchodzącego roku zapowiadają się dynamicznie, warto więc doprowadzić do szczęśliwego finału to, co zaplanowałaś i pomyśleć o dalszych celach. Szczególnie wiosną czas będzie sprzyjać rozpoczynaniu nowych projektów. Im większy porządek będzie panował w twoich sprawach i im więcej odhaczonych pozycji znajdzie się na liście zadań, tym lepiej uda ci się wykorzystać pojawiające się potem szanse. Wśród nich może błysnąć perspektywa znaczącego awansu, jakieś ważne wyróżnienie skutkujące podwyższeniem statusu zawodowego, sukces we własnym biznesie, okazja do wybicia się ponad innych, i tak dalej. A jeśli masz już przed sobą jakiś ambitny cel, jego realizacja znajdzie się w pakiecie Premium przyznanym ci przez planety Saturn, Neptun, Pluton i Jowisz, które to, włączywszy się do akcji, nadadzą twoim sprawom duże przyspieszenie.

Wokół ciebie pojawić się mogą nowe osoby, a wraz z nimi ciekawe, nowatorskie pomysły, nowe zainteresowania oraz oryginalne spojrzenie na rzeczywistość. Byki urodzone w pierwszej dekadzie znaku mogą wprawdzie czuć się czymś zaskoczone, a ty nie jesteś miłośniczką życiowych niespodzianek. Jednak gdy emocje opadną, okaże się, że to, co się stało, to dla ciebie wyjątkowa szansa. Zaczniesz dzięki temu inaczej rozwiązywać problemy, twórczo podejdziesz do spraw do tej pory traktowanych przez ciebie rutynowo. Uświadomisz sobie również, że to myśl jest siłą sprawczą w naszym życiu. To, jak wyobrażamy sobie świat i swój sukces, wyznacza nam kierunek, w którym podążamy. Działaj więc bez niepotrzebnych obaw oraz zahamowań, a już wkrótce pojawią się tego wymierne efekty. Ambicjonalne i finansowe. Twój autorytet, a także tzw. krzywa zarobków znacząco wzrosną. Nie obawiaj się jednak, że będziesz tym wszystkim tak zaaferowana, że całkiem zabraknie ci czasu na życie osobiste. Twoja umiejętność łączenia życia zawodowego i prywatnego jest wyjątkowa.

HOROSKOP BYK - DLA ZDROWIA

otrzymasz w prezencie większą niż zwykle skłonność do pozytywnego myślenia. korzystny wpływ planet zapewni ci oparcie, wzmocni twoje zdrowie i system nerwowy. wygospodaruj nieco czasu na medytację, jogę, pilates czy stretching.

HOROSKOP BYK - JEŚLI JESTEŚ LICZBĄ:

1. Chcesz zrobić miejsce na nowe życiowe szanse? Pozwól więc odejść temu, co i tak musi minąć. Nie warto przecież latami trwać na straconej pozycji, nawet jeśli coś nie pozwala ustąpić! Staraj się twórczo wykorzystywać swoje silne emocje, a zaczną ci służyć. Bez wysiłku przyjdzie ci poruszanie się w sferze kontaktów międzyludzkich, nawiązywanie znajomości. Nie obawiaj się kreślić dalekosiężnych planów.

2. Może zdarzy ci się od kogoś usłyszeć, że emanujesz wewnętrznym blaskiem. Będziesz przyciągać do siebie ludzi przyjacielskich, skorych do zwierzeń. Możesz za to stracić zainteresowanie pracą i wszystko, co z nią związane odkładać na potem. Uważaj, bo łatwo można zrobić zaległości. Poza tym dobrze jest nie odstawać za bardzo od normy i przestrzegać wyznaczonych proporcji. Miej oczy otwarte jeśli szukasz miłości swego życia, dzieli cię od niej tylko jeden mały krok.

3. Masz szansę na sukcesy, twoja forma intelektualna będzie wysoka. Mimo to lepiej teraz nie zaczynać niczego nowe go, co wiąże się z ryzykiem. Dla własnego dobra nie zawieraj również pochopnie transakcji, wszelkie umowy zaś podpisuj po dokładnym zapoznaniu się z tekstem umieszczonym drobnym druczkiem. Skorzystaj koniecznie z okazji do podróży.

4. Jesteś żywym dowodem, że warto mierzyć wysoko! Jednak będąc na szczycie, nie zapominaj, że nie możesz wiecznie tam być wkrótce zacznie się droga z powrotem. Okaż ludziom wdzięczność za wsparcie, bądź pomocna. Wszystkie twoje uczynki, dobre i złe, przyniosą konsekwencje. Twój numerologiczny cykl powoli zmierza ku końcowi, wkrótce nadejdzie czas podsumowań. Możesz odczuwać lekki niepokój i rozdrażnienie, ale staraj się poskromić te emocje.

5. Przed tobą rok definitywnego rozstrzygania większości spraw. Na wszystko, co się wydarzy, reaguj spokojnie, wy obraź sobie, że im więcej wątków zakończysz, tym większej liczby nowych wyzwań i szans możesz się spodziewać w przyszłości. Niech cię jednak nie zaskoczy nietrwałość spraw zaczętych teraz na te stabilniejsze przyjdzie czas w przyszłym roku. Jeśli już od pewnego czasu z kimś się spotykasz, niewykluczony spektakularny finał w postaci ślubu.

6. Najbliższy rok przyniesie ci szereg wspaniałych możliwości, szans na kształtowanie życia w niepowtarzalny sposób. Nie zasypiaj gruszek w popiele i korzystaj, póki masz z czego niewykorzystane okazje to źródło stresów! Niewykluczone, że będziesz mogła się wykazać w całkiem nowych dla siebie dziedzinach potraktuj to jako ciekawe doświadczenie i okazję do sprawdzenia się.

7. Po minionym roku wytężonej pracy nareszcie przychodzi czas na refleksję. Będziesz mogła spojrzeć na swoje dokonania i ocenić, czy twoje poczynania prowadzą tam, dokąd chciałaś. Być może w swoich planach na przyszłość będziesz musiała dokonać drobnych poprawek. Jeżeli niektóre sprawy utknęły w martwym punkcie, to znak, że potrzebują czasu. A ty na pewno potrzebujesz dystansu do siebie i życiowych dokonań.

8. Przed tobą iście szampański rok, w którym wszystko będzie się układało jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Relacje z ludźmi staną się dla ciebie źródłem radości, niesprzyjające okoliczności zmienią się w przychylne, po kłopotach nie zostanie nawet ślad. Znajdziesz się pod specjalnym wpływem gwiazd, dzięki czemu cały rok minie ci jak przyjęcie wydane na twoją cześć. W każdej sferze swojego życia możesz spodziewać się powodzenia.

9. To nie jest moment na spektakularne sukcesy, a raczej na żmudną, systematyczną pracę, której efektami będziesz mogła się cieszyć dopiero za jakiś czas. Niestety, zaniedbanie będzie miało daleko posunięte konsekwencje, dlatego przyłóż się solidnie i nie dopuszczaj do pomyłek. Na rozrywki, których na razie musisz się wyrzec, jeszcze przyjdzie pora.

DOBRA RADA NA CAŁY ROK DLA BYKA

Aby pracować wydajnie, naucz się odpoczywać, regenerować siły. gdy przyjdzie czas zbierania plonów, twoja satysfakcja będzie ogromna. cierpliwość i wytrwałość są przez kosmos zawsze hojnie nagradzane. tak będzie i teraz.