Naładuj się energią

Tworzysz teraz najcenniejszy kapitał, z którego będziesz czerpać nie tylko w tym roku, ale i w kolejnych latach. To związki z innymi ludźmi oraz najbliższą rodziną. A jeśli niektóre z twoich cech nazywane są wadami, zmień je w pozytywy.

Ty i KSIĘŻYC

Szczególną uwagę zwracaj w tym roku na osiągnięcie równowagi wewnętrznej i zewnętrznej między tobą a innymi. Tak jak Księżyc ciągle zmienia się na nocnym niebie, tak i ty staraj się elastycznie reagować na okoliczności. Bywasz czasem uparta lub skłonna do wybuchu oburzenia, gdy coś cię urazi, jednak w tym roku staraj się więcej myśleć o swoich wewnętrznych motywacjach. Może jesteś zbyt wrażliwa na krytykę lub zbyt ambicjonalnie podchodzisz do tego, kto ma rację. Dbaj też, by twoje związki z otoczeniem opierały się na uczciwych i jasnych zasadach, nie dopuszczaj do niedomówień i nie bądź interesowna. Pamiętaj o tym, by spłacać długi, także te niematerialne. Buduj swoje poczucie bezpieczeństwa nie na stanie posiadania, lecz na pozytywnych relacjach, jakie łączą cię z innymi. Poznasz nowych ludzi, doświadczysz dotąd nieznanych uczuć. Być może dzięki temu otworzą się przed tobą nowe szanse.

Ty i MARS

W tym roku Mars wyjątkowo długo, bo od początku lipca 2020 aż do pierwszych dni stycznia 2021 roku jest twoim sprzymierzeńcem. Znajdować się będzie w znaku Barana, czyli twoim obszarze rozwoju osobistego. Jego wpływ wzbudzi w tobie większe zrozumienie, ale jednocześnie apetyt na doświadczanie życia w jego rozwojowych aspektach, odwagę i chęć zdobywania nowych doświadczeń. Czy jest coś, za czym tęsknisz, czego pragniesz, ale dotąd nie znalazłaś w sobie dostatecznej motywacji do działania? Jeśli naprawdę tego chcesz, zrób to. Poczujesz się wolna, śmielej pokonywać będziesz życiowe zakręty i lekko przeskoczysz każdą poprzeczkę. To działa! Jeżeli zaś jest coś, z czego definitywnie zrezygnowałaś, bo pierwsza próba nie była udana, spróbuj jeszcze raz! Drugie podejście może się okazać udane, ale zrób to z uśmiechem, na pełnym luzie.

Ty i MERKURY

Warto spojrzeć obiektywnie i zastanowić się, jakie są twoje mocne strony. Podejdź konstruktywnie do własnych cech charakteru, także i tych, które wydają się wadami. Otoczenie zarzuca ci skłonność do dramatyzowania lub impulsywność? A może po prostu chcesz żyć intensywnie, jesteś kreatywna, żądna wrażeń, ciekawa nowości, innych rozwiązań? Ktoś uważa, że nosisz królewską koronę i zadzierasz nosa? Wystarczy, że trochę zweryfikujesz swoje zachowanie, a wszyscy stwierdzą, że jesteś po prostu świadoma własnej wartości. A to nie grzech! Zastanów się, które cechy są twoimi największymi zaletami i staraj się w tym roku je wyeksponować. Jesteś życzliwa? Okazuj to osobom bliskim i całkiem obcym, a pozytywne wibracje staną się jeszcze silniejsze. Jesteś szczodra? Dziel się tym, co masz, bo spontaniczne gesty nie pozostaną bez odpowiedzi. Swoje szczególne uzdolnienia, jakiekolwiek by były, rozwijaj i szlifuj.

Ty i URAN

Uran nadal znajduje się w kwadraturze z twoim znakiem. To gwiezdny specjalista od zaskakujących sytuacji i niespodzianek. Chwilami to może być nieco destabilizujące, ale może też wnieść w twoje życie mnóstwo ekscytacji i odświeżających zmian. Wiele zależy od punktu widzenia i twojego udziału w procesie przemian. Oby twoja szklanka zawsze była do połowy pełna, a wtedy każda strata stanie się zyskiem! Otwórz się na świat i nie zamykaj przed niczym, co nowe i nieznane. Wpływ Urana Lwy odczuwać będą jeszcze przez najbliższe lata, ponieważ aż do 2026 roku przesuwa się on przez kolejne stopnie znaku Byka. Czego możesz doświadczyć? Niespodziewanych spotkań, ale też rozłąki, pobytu w całkiem nowym środowisku, którego zwyczajów bądź języka dopiero będziesz się uczuć, sytuacji, w których poczujesz się całkiem niedoświadczoną osobą, tak jakbyś wyszła na scenę bez generalnej próby. W wyniku okoliczności i odkryć, których dokonasz, życie zyska nową jakość. Jednak dla osób najbardziej ceniących sobie stabilizację może to być etap, w którym narzekać będą na częste zwroty akcji. Coś, co wydawało się stuprocentowo pewne, może nagle okazać się mirażem.

PROGNOZA DLA LWA NA 2020 ROK

Bądź ostrożna

Postępuj teraz mądrze i bądź bardziej elastyczna. Miej zawsze w zanadrzu plan b i niczego nie zakładaj z góry. A przede wszystkim nie dziel skóry na biegającym swobodnie niedźwiedziu.

HOROSKOP 2020 LEW - ŻYCIE OSOBISTE

Dla większości Lwów zapowiada się w relacjach dobry i przyjemny czas. Warto jednak pomyśleć o inspirujących formach wspólnego spędzania czasu, bo nuda i inercja to czasem większe zagrożenie dla miłości niż zdrada. Dopóki między wami iskrzy, nic i nikt nie zdoła poważnie was rozdzielić. Warto więc dbać o wzajemną atrakcyjność, snuć wspólne plany, przeżywać razem różne przygody, na przykład wybrać się w jakąś podróż czy zapisać na kurs rozwoju osobistego. I wcale nie jest istotne, czy wyprawa będzie bardzo daleka, a zajęcia oryginalne i niepowtarzalne. Ważne, że spędzicie ten czas we dwoje, z dala od zwykłych spraw. Jeśli już trochę od siebie się oddaliliście, zawróćcie z tej drogi! Na początek zainteresuj się poważnie uczuciami partnera. Wspólne życie to nie tylko zarządzanie codziennością. Zapytaj go, co go martwi, a o czym marzy. To będzie wstęp do większej bliskości i tak, krok po kroku, odbudujecie waszą relację, powracając do stanu początkowej harmonii.

Jeżeli jesteś Lwem samotnym i uważasz, że brak ci szczęścia w miłości, zainicjuj zmianę swojego podejścia do bliskich relacji. Jeśli doświadczasz trudności, pierwszym krokiem powinno być przeanalizowanie własnego charakteru. Nawet gdy problemy wydają się przychodzić z zewnątrz, w istocie odzwierciedlają one ukryte aspekty twojego JA. Przykład? Jeśli często wchodzisz w związki z osobami, które cię ranią, sprawiają zawód, może w istocie ty sama obawiasz się stworzyć bliską więź. Dlatego nieświadomie przyciągasz osoby, które uniemożliwiają ci jej zbudowanie. Myślisz, że wciąż trafiasz źle, a ty po prostu wybierasz taki scenariusz. Ludzka natura jest doprawdy skomplikowana. Spróbuj spojrzeć wnikliwiej, a zaczniesz lepiej rozumieć, co dzieje się w twoim życiu. To pierwszy etap do zmian i pokonania obaw, które stanowią przeszkodę na twojej drodze do szczęścia. A gdy już nabierzesz wiary w dobry obrót spraw, idź tam, gdzie słychać rozmowy, gwar i śmiech. Nie odrzucaj zaproszeń! W najgorszym razie wypijecie wspólnie kawę i zaraz potem o sobie zapomnicie. W najlepszym – ten dzień na zawsze pozostanie w waszej pamięci, będziecie wspominać go ze wzruszeniem i pozostaniecie razem przez długie lata. Jeśli urodziłaś się w pierwszej dekadzie znaku, niewykluczone są pewne przetasowania. Związki, którym dokucza inercja, mogą oczekiwać zimnego prysznica. Komuś ten stan zacznie doskwierać! No, ale to może być początek czegoś lepszego w waszym życiu!

HOROSKOP 2020 LEW - KARIERA

Jeżeli szukasz możliwości spełnienia ambicji zawodowych, to nie oczekuj zbyt wiele w pierwszej połowie roku. Będzie ona sprzyjać spokojnej kontynuacji planów, ale niespodziewane awanse i wygrane na loterii raczej cię ominą. Także jeśli dopiero szukasz zatrudnienia, propozycje nie będą zbyt interesujące, ale być może opłaci ci się którąś z nich przyjąć, by zdobyć nieco nowych doświadczeń i na bezpiecznej pozycji zaczekać do jesieni, kiedy to otrzymasz szansę zmiany pracy na bardziej dla ciebie satysfakcjonującą. Możesz za to liczyć na wsparcie bliskich osób, na przyjaciół, którzy w razie potrzeby wyciągną pomocną dłoń. Od wakacji koło fortuny zacznie się obracać szybciej. Szczególnie jeśli trzymałaś rękę na pulsie, wykorzystywałaś nawet drobne okazje do zawodowego rozwoju – wkrótce zauważysz, że wjeżdżasz na szczyt. Jeżeli kosmos postawi cię w obliczu trudnego wyzwania, warto będzie stanąć na wysokości zadania, wykazać się odpowiedzialnością za swoje decyzje lub za los firmy. Stać cię na to, nawet jeśli nie będzie łatwo. Twoja sytuacja finansowa także się poprawi. Możesz być z tego naprawdę dumna. Jeśli niedawno ktoś pomógł tobie, teraz ty będziesz miała możliwość zrobić to samo dla kogoś innego. Nie zapominaj o tych, którym się powodzi gorzej. Zaskarbisz sobie nie tylko czyjąś wdzięczność, ale też poczucie spłaconego długu wobec losu.

Jeśli urodziłaś się w pierwszej dekadzie znaku, dla ciebie Uran, a z końcem roku Saturn, szykują nieco więcej wyzwań. Ale warto pamiętać, że nasze życie nie może być całkiem pozbawione zakrętów, gdyż nie mielibyśmy bodźca do rozwoju. Tak więc potraktuj wszystkie zdarzające się sytuacje, które będą wytrącać cię z rytmu – jako okazje, by dokonać niezbędnych zmian w swoich planach. Choć uważamy, że takie momenty destabilizują, to często się okazuje, że koniec końców bilans wyszedł na plus.

HOROSKOP 2020 LEW - DLA ZDROWIA

Będziesz w dobrej kondycji. To rok, w którym warto zadbać o ducha i ciało, zbliżyć się do stanu wewnętrznej harmonii. Z pewnością przyda ci się więcej ruchu. Dbaj o siebie, bo atrakcyjny wygląd poprawia ci samopoczucie. Ze zdrowiem raczej bez problemów.

HOROSKOP 2020 LEW  - JEŚLI JESTEŚ LICZBĄ:

1. W tym roku dominują zmiany i atmosfera postępu. Nie wykluczone są przeprowadzki, śluby w rodzinie, ważne znajomości. Nowe kontakty w pracy, umowy, które zadecydują o twojej przyszłości na kilka następnych lat. Korzystaj z każdej możliwości podróży, bo wniosą coś ciekawego w twoje życie. Niektóre z was poznają smak prawdziwego, wielkiego sukcesu i sławy, inne będą realizować się bardziej kameralnie.

2. Ten etap sprzyja spokojnemu życiu rodzinnemu. Większość z was sprawy domowe i osobiste postawi na pierwszym miejscu, a spokój duszy uda się osiągnąć dzięki szczęściu w miłości czy to partnerskiej, czy rodzicielskiej. Najważniejsze okażą się harmonijne stosunki w domu i ciepła atmosfera. Wiele osób odnajdzie starych przyjaciół i zyska nowych.

3. Rok doskonalenia się. Poszukujesz nowych dróg, zadajesz sobie trudne pytania o sens życia i nie uchylasz się od odpowiedzi. Kwestionujesz powszechne prawdy, nie zadowalasz się prostym stwierdzeniem faktu, drążysz warstwy swych przyzwyczajeń, odrzucasz dotychczasowe zasady. Powinnaś pomyśleć o podniesieniu kwalifikacji.

4. Rok nagrody lub... kary. Doskonały do realizacji marzeń, jeżeli czujesz, że na to zasłużyłaś. Na twoją korzyść działa ją bardzo silne wibracje, możesz użyć całej swej mocy, aby przeprowadzić wszystko, co zamierzasz. Planuj z rozmachem, działaj odważnie, ale nie desperacko. Mądra taktyka, skuteczne, konsekwentne dążenie do celu i umiejętność przewidywania rozwoju wydarzeń – oto klucz do sukcesu. Los da każdemu to, co mu się należy. Osoby, które w poprzednich latach dały z siebie wszystko, mogą oczekiwać dodatkowych bonusów.

5. Te z was, które z jakichś powodów cierpią, mają poczucie krzywdy, psychicznej niewygody, niech spokojnie czekają. Sytuacja wkrótce się zmieni. Należy wykorzystać nadchodzące miesiące na naukę, kreślenie planów i organizację zajęć, z którymi ruszysz w kolejnym roku. Jeśli do tej pory coś ci się nie udawało, pomyśl, że zaraz rozpoczniesz zupełnie nowy etap w życiu. Możesz osiągnąć w nim dużo więcej niż dotychczas. Trzymasz swoją przyszłość we własnych rękach, a przed tobą kosmiczny ocean możliwości. Powodzenia!

6. Początek nowego cyklu. Dobry moment na podejmowanie ważnych, życiowych decyzji, od których może zależeć cała twoja przyszłość. Sama decyduj, bowiem wiesz, co dla ciebie najlepsze. Nie sugeruj się radami innych. To również najlepszy czas na realizację nowego pomysłu. Staraj się więc samodzielnie i pewnie stanąć na nogach, odrzuć ograniczenia, walcz o swoją wolność.

7. Czas sprzyja nawiązywaniu kontaktów z ludźmi, odnawianiu starych przyjaźni, ale przede wszystkim umacnianiu związków partnerskich. Będziesz mogła poświęcić sprawom miłosnym więcej uwagi niż dotychczas. Jeżeli ostatnio między wami stosunki nie były najlepsze, to świetna okazja, aby je naprawić. Łatwiej będzie zakończyć konflikty.

8. Nie przegap żadnej z szans zsyłanych przez życzliwy kosmos. Odkurz ambicje i zarzucone plany. Jest możliwość sporego postępu we wszystkich dziedzinach życia sprawach materialnych, zawodowych i osobistych. Zaczynając od tych ostatnich, w tym roku będziesz duszą każdego towarzystwa. Nie grozi ci nuda czy stagnacja. Wśród uciech towarzyskich i rodzinnych atrakcji nie zapominaj jednak o realiach. Pojawią się szanse na lepiej płatną pracę.

9. Cokolwiek robisz, nie oczekuj rezultatów od ręki. Możesz poczuć się chwilami przyduszona przez poduchy obowiązków, a okres, kiedy miałaś czas na rozrywki, wyda ci się snem. Nie ma rady, musisz zacisnąć zęby i... pasa. Źródełko z pieniędzmi będzie płynąć powoli, ale za to systematycznie. Nie podejmuj teraz ryzyka finansowego. Jeśli postanowisz zainwestować pieniądze, to zadbaj o wszelkie gwarancje powodzenia.

DOBRA RADA NA CAŁY ROK DLA LWA

Kosmos obdarza cię taktem, umiejętnościami dyplomatycznymi i mediacyjnymi. Przyda ci się to nie tylko w problemach partnersko-rodzinnych, ale także podczas sporów prawnych czy negocjacji.