Bądź optymistką

Pamiętaj, że pozytywna energia obiega kulę ziemską i wraca do nadawcy. okaże się, że ty także masz wokoło siebie wiele pomocnych osób. Będziesz mogła na nich liczyć w każdej sytuacji, tak jak oni na ciebie. To zapewni ci spokój i wytchnienie, których czasem potrzebujesz.

Ty i MARS

Od lipca aż do końca roku wspiera cię Mars w twoim obszarze przyjemności i kreatywności. Jego korzystny wpływ zwiększy twoje możliwości sukcesu. Warto wiedzieć, co dokładnie może ci ofiarować. Staniesz się zdolna do obrony swego zdania, pewna swoich praw i pragnień. Dlatego nawet jeśli nie wszystko w tym roku będzie układało się tak, jak oczekujesz, „marsowy” przypływ siły i odwagi z pewnością ci pomoże. Wysoki poziom energii warto wykorzystać, aby zaprowadzić nowe porządki będące odzwierciedleniem twojej wizji dobrego życia. Zerwiesz z tym, co cię denerwowało, ograniczało, podcinało ci skrzydła. Będziesz miała niezbędną determinację, by zabrać się za sprawy, które jeszcze niedawno wydawały się cię przerastać. Nieważne, co to będzie. Liczy się twoja satysfakcja i poczucie wewnętrznej mocy. Działaj w sposób zdecydowany, jeśli trzeba bezkompromisowy, ale bądź zawsze fair. Nie naruszaj granic innych osób.

Ty i WENUS

W tym jakże obiecującym roku otwórz swoje serce. Wenus, patronka zakochanych, pomoże ci znaleźć szczęście. To wspaniały czas na poznanianie ludzi, poszukiwanie przyjaźni i miłości. Jeśli jesteś samotnym Strzelcem, odrobinę zmień swój sposób patrzenia, nie oceniaj po pozorach i dopuść do głosu intuicję, przekonaj się o jej nieomylności. To dzięki jej podszeptom możesz zdobyć skuteczny sposób dotarcia do ludzkich serc. Może odkryjesz także, że w twoim bliskim otoczeniu znajduje się ktoś, na kogo dotychczas nie zwracałaś uwagi, a warto byłoby dać mu szansę. Obudzi się w tobie potrzeba stworzenia dobrej atmosfery w domu, zapragniesz uczynić swoje gniazdko wygodniejszym i pełniejszym uroku. Zastanów się, czy twój styl życia odpowiada twoim oczekiwaniom? Może chciałabyś coś zmienić, wyzwolić się z jakichś ograniczeń?

Ty i KSIĘŻYC

To jest dla ciebie korzystny, ale dosyć spokojny rok, nastaw się więc na subtelniejsze tony. To domena Księżyca. Empatia,  reagowanie na potrzeby innych ludzi uruchomią w tobie pokłady wrażliwości. Jeśli pozwolisz, by stały się twoim drogowskazem na mapie uczuć, odkryjesz radość dawania. Pamiętaj, że zawsze są osoby, którym powodzi się gorzej od ciebie, dlatego włącz się w tym roku w akcje charytatywne, a także reaguj na sytuacje, w których możesz okazać się pomocna. Wesprzyj darem serca wychowanków domu dziecka lub zainteresuj się losem osób poszukujących pomocy materialnej. Może będziesz mogła dla nich coś zrobić. Reaguj na krzywdę zwierząt. Interesuj się życzliwie sąsiadami. Takie nastawienie pomoże ci łatwiej pokonywać własne problemy, które zresztą wydadzą się mniej dotkliwe. Zwracaj większą uwagę na kontakty z kobietami. Od niejednej z nich możesz teraz czegoś ważnego się nauczyć.

Ty i MERKURY

W roku, w którym pojawi się wiele szans i okazji, twoim przyjacielem będzie także Merkury. Ta planeta bardzo korzystnie działa na twoje szare komórki, podkręca inteligencję. Zagoń umysł do pracy! Dzięki temu problemy się skończą, a w ich miejsce pojawią się nowe możliwości. Powodem tego nie będzie, rzecz jasna, czarodziejska różdżka, ale twoja gotowość na zmiany oraz sprzyjające okoliczności, na które możesz liczyć. Dlatego dołóż wszelkich starań, ponieważ teraz twoje codzienne życie może się stać prawdziwym źródłem harmonii i poczucia bezpieczeństwa. Możesz bez przeszkód kontynuować już rozpoczęte projekty lub brać się za nowe. Musisz jedynie zwrócić uwagę, aby twoje działania nie były chaotyczne. Powinnaś unikać brawury czy lekkomyślności, bowiem czasami lubisz myśleć, że wszystko „jakoś się załatwi”. Jeżeli pójdziesz na łatwiznę, być może los zechce ci podstawić nogę. Niefrasobliwie zaciągnięte zobowiązania finansowe albo źle wypełnione zeznanie podatkowe, zlekceważone sprawy urzędowe mogą się stać powodem komplikacji. Jest na to rada. Patrz na świat przytomnie, a krzywda ci się nie stanie.

PROGNOZA DLA STRZELCA NA 2020 ROK

Aura sprzyja twórcom

Czas jest odpowiedni, by szukać swojego spełnienia. Wenus jest także opiekunką artystów, a więc masz szansę, by odkryć i rozwinąć swoje talenty!

HOROSKOP 2020 STRZELEC - ŻYCIE OSOBISTE

Mars w twoim znaku to wyzwanie rzucone stagnacji i nudzie! Czas na podróże, życie towarzyskie i rozrywki. Niektóre Strzelce podkręcą tempo, decydując się na realizację marzenia, jakim jest własne mieszkanie albo nawet dom. Nadchodzący rok będzie sprzyjał takim inwestycjom, podobnie jak planom powiększenia rodziny. Mimo dużej aktywności na wielu polach, życie towarzyskie i kulturalne będzie kwitło. Nie odrzucaj zaproszeń i jak najczęściej bywaj wśród ludzi. Zacieśnisz dzięki temu wcześniej zawarte znajomości, niejedna z nich zamieni się w trwałą, prawdziwą przyjaźń, poznasz nowych ludzi, a to stwarza znakomite rokowania dla wolnych Strzelców. W tym roku będziesz miała bowiem duże powodzenie. Szykuje się niemal klęska urodzaju! Rozglądaj się bacznie, ponieważ masz szansę spotkać kogoś, kto w dużym stopniu pasuje do twoich wyobrażeń o partnerze idealnym.
Jak więc poznać prawdziwą miłość, nie dać się zwieść miłostkom? Zaufaj intuicji, nie sugeruj się także pozorami, a na pewno dostrzeżesz wartościową osobę, z którą warto się związać. Strzelce, które już noszą obrączkę, nie będą żałować, że straciły wolność. Potwierdzi się powiedzenie, że „we dwoje smutki dzieli się na pół, a radości mnoży przez dwa”. Wasza miłość ma zamiar teraz pięknie rozkwitać. Także w swoim materialnym wymiarze. Możesz liczyć na poprawę komfortu życia, więcej okazji do rozrywek i podróżowania. Dla osób uwikłanych w postępowania sądowe lub urzędowe nadchodzi korzystny finisz wiążący się być może z gratyfikacją finansową. Jeśli twój związek z oceanu uczuć z wolna zmienia się w stojący staw, pora wyciągnąć kotwicę i podryfować w kierunku mocniejszych wrażeń. Masz optymalny czas, by podjąć decyzję, co dalej. Strzelce co prawda nie miewają skłonności do długotrwałych wahań, ale sama wiesz, że pewne decyzje podjąć niełatwo. Jednak odkładanie ich w nieskończoność nie jest dobrym sposobem na życie. A więc na jednej z szal połóż to, co dobre, co zyskujesz, a na drugiej  to, co tracisz. Gdy już jasno i wyraźnie zobaczysz, na która stronę przechyla się ciężar podejmij stosowne kroki. Jeśli zdecydowałaś się odejść, zobaczysz, że prawa fizyki nie pozwalają istnieć próżni, puste miejsce wkrótce się zapełni. Jeśli zamierzasz odbudować porozumienie i zaufanie między wami, kosmos także wspiera cię w twojej misji. Zakochane Strzelce powinny jak najszybciej pomyśleć o terminie ślubu. Nie ma już na co czekać!

HOROSKOP 2020 STRZELEC - KARIERA

Masz szansę na sukcesy! Ale nic się nie zrobi samo. Działaj, wierząc we własne możliwości, równocześnie zachowując świadomość, że wciąż musisz się uczyć wielu rzeczy, bo świat ciągle gna do przodu. Chcesz mieć komfort psychiczny, świadomość, że możesz osiągnąć jeszcze więcej i chciałabyś udowodnić to innym? Cierpliwości! Nie wszystkie karty warto od razu wykładać na stół. Czasem bardzo przydaje się mądra strategia. Bez wątpienia należy pogłębiać swoją wiedzę i szlifować umiejętności. Jeżeli planujesz kontynuację lub wznowienie przerwanej nauki, teraz jest najwłaściwszy czas na podjęcie decyzji. Jowisz wspiera cię w tych zamierzeniach. Idąc za jego głosem, w tym roku możesz zetknąć się z potrzebą wejścia na wyższy poziom rozumienia świata i życia. To przełoży się na twoją kreatywność, na sposób, w jaki będziesz postrzegana w środowisku, na twój wizerunek zawodowy. Jeżeli nie obawiasz się wyzwań, większej odpowiedzialności, zrobisz duży krok na drodze do celu, a przy okazji zarobisz także niezłe pieniądze. Ten rok wyjątkowo sprzyja zabiegom dyplomatycznym. Wykorzystaj szansę, prostolinijny Strzelcu, bo aksamitne rękawiczki to u ciebie zwykle towar deficytowy.
Wkrótce twoje marzenia zaczną nabierać realnych kształtów – dostaniesz angaż, podpiszesz kontrakt. Zaskoczysz tym nie tylko otoczenie, ale przede wszystkim siebie. Szczególnie jeśli mimo wszystko nie do końca wierzyłaś, że może ci się udać. Te Strzelce, które chcą rozpocząć pracę na własny rachunek, wybrały na to wyjątkowo dobry czas, ponieważ Jowisz sprzyjają przejmowaniu inicjatywy, braniu spraw we własne rę- ce. Wykorzystuj szanse i możliwości, które się pojawią. Pamiętaj też, że okazją bywa czasem wydarzenie w pierwszej ocenie niekorzystne. Straciłaś pracę? Możesz bez końca tym się zadręczać, ale możesz też przypomnieć sobie, że już od pewnego czasu sama myślałaś, by robić coś innego. Los czasem ułatwia nam podjęcie decyzji. Zastanów się, co jest zgodne z twoim zainteresowaniami.

HOROSKOP 2020 STRZELEC - DLA ZDROWIA

Masz bardzo dobry czas na kuracje upiększające, zabiegi medycyny estetycznej. Konsekwencja w przyjmowaniu leków, ziół lub odżywek naprawdę przyniesie skutek. Możesz liczyć na pomoc ze strony Jowisza, który zadba o formę intelektualną, emocjonalną i fizyczną.

HOROSKOP 2020 STRZELEC - JEŚLI JESTEŚ LICZBĄ:

1. Ten rok uspokoi cię wewnętrznie. Długo oczekiwane zmiany wreszcie nadejdą, a dręczące cię kłopoty rozwiążą się nieomal bez twojego udziału. W kwestiach zawodowych nie zaszkodzi czasem postawić wszystko na jedną kartę to ryzyko się opłaci. W życiu osobistym i uczuciowym czeka cię ożywienie, niewykluczony początek interesującej znajomości. Możliwe będą niespodziewane zwroty sytuacji, zaskakujące wydarzenia, ciekawe wyjazdy.
2. W tym roku twoje życie osobiste i domowe znajdzie się w pełnym rozkwicie. To czas sprzyjający umacnianiu rodzinnych więzi lub tworzeniu ich, zatem jeśli zamierza cię usankcjonować wasz związek, stanie się to w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy. Z minimalnym ryzykiem możesz zaczynać działalność własnej firmy, wszelkie kwestie dotyczące finansów powinny się ułożyć po twojej myśli.
3. To świetny rok dla twojej kariery zawodowej. Poznasz smak sukcesu, a jeśli jesteś osobą publiczną, zyskasz popularność. Staniesz przed szansą realizacji marzenia o dalekiej podróży. Być może zdecydujesz się na podjęcie studiów lub ciekawej pracy, bowiem czas sprzyja podejmowaniu wyzwań intelektualnych, a także rozwojowi duchowemu. Na pierwszy plan wysuną się kwestie pozamaterialne, będziesz poszukiwać odpowiedzi na ważne pytania i zastanawiać się nad sensem istnienia.
4. Można powiedzieć, że najbliższy rok będzie rokiem swoistych żniw. Jeżeli masz szczęście cieszyć się sukcesem i twoje plony są obfite, nie zapomnij podzielić się z innymi. To także wyjątkowo korzystny rok, jeśli chodzi o finanse możesz niemal w ciemno dokonywać transakcji, inwestować, rozpoczynać działalność na własny rachunek... W tym roku powodzenie twoich przedsięwzięć jest niemal pewne, podobnie jak szanse na awans.
5. Rok zamknięcia cyklu numerologicznego niesie z sobą pewne zagrożenia: mogą się pojawić nieoczekiwane kłopoty finansowe, zdrowotne lub w relacjach osobistych. Możesz odczuwać zniechęcenie. Zdobądź się na cierpliwość, bo zmiany na lepsze nadejdą wraz z kolejnym rokiem. Nie oglądaj się wstecz, spoglądaj w przyszłość i ufaj, że przyniesie ci coś dobrego.
6. Przed tobą bardzo ważny rok, bowiem od tego, co wydarzy się teraz, będzie zależało kilka najbliższych lat. Skon centruj się na tym, co zamierzasz robić i lepiej nie zaczynaj realizować przedsięwzięć nie całkiem przemyślanych, mogłoby to niepomyślnie rzutować na twe dalsze plany. Jednocześnie stoisz teraz w otwartych drzwiach swego życia; to doskonały moment na zmiany, nawet te najbardziej radykalne.
7. W tym roku twoja wiara w pomyślny rozwój wydarzeń może zostać wystawiona na próbę. Życiowe plany, nakreślone z rozmachem i optymizmem, przestaną realizować się gładko i bez zakłóceń, staniesz natomiast oko w oko z piętrzącymi się trudnościami i nieprzychylnymi zbiegami okoliczności. Jednakże nie upadaj na duchu, pamiętaj, że bardziej cenimy coś, co wymagało od nas zwiększonego wysiłku i czasu. Regeneruj siły, wycisz emocje. To moment, by zadbać o swoje zdrowie.
8. Nareszcie odetchniesz z ulgą. Sprawy, które do tej pory pochłaniały maksimum twoich sił i czasu, zaczną wreszcie układać się po twojej myśli. Bez uszczerbku dla obowiązków zawodowych zaczniesz więcej czasu spędzać w domu, wśród bliskich. Docenisz znaczenie więzi rodzinnych. Życie towarzyskie znajdzie się w pełnym rozkwicie, a twój urok osobisty i wdzięk zostaną szczególnie wyeksponowane.
9. Przed tobą rok, który w znacznej części pochłonie ci wy tężona praca. Skrupulatna realizacja wytyczonych planów, kursy i szkolenia, inwestycja w siebie sprawią, że niezbyt wiele czasu zostanie ci na rozrywki i życie towarzyskie. Potrzebna ci będzie cierpliwość, bo efekty działań nie staną się widoczne od razu. Staraj się unikać sytuacji stresujących.

DOBRA RADA NA CAŁY ROK DLA STRZELCA

Masz przed sobą wiele dróg: możesz rozpocząć studia, zmienić pracę, przeprowadzić się, zmienić styl życia. Poznasz teraz wielu nowych ludzi, zawrzesz nowe, ciekawe przyjaźnie.