Nie kombinuj

Możesz liczyć na pomoc losu w niezałatwionych sprawach, ale tylko wtedy, gdy sprawiedliwość jest po twojej stronie.  Wyegzekwujesz zaległy dług, wygrasz proces sądowy. Nie próbuj jednak sięgać po to, co do ciebie nie należy. Takie działania kosmos szybko obróci przeciw tobie.

Ty i Merkury

Patronujący Bliźniętom Merkury, zwany posłańcem bogów, sprawia, że jesteś jak żywe srebro – ruchliwa i ciekawa świata. Do twoich zalet należą: inteligencja, łatwość uczenia się i prowadzenia konwersacji. Pasuje do ciebie określenie „dusza towarzystwa”, bo świetnie wiesz, jak rozruszać ludzi i skłonić ich do zabawy. Ciemną stroną Bliźniąt, związaną z Merkurym, jest powierzchowność i niedyskrecja. Często zdarza się im bowiem lekkomyślnie puścić w obieg plotkę lub cudzy sekret. I właśnie tego w nadchodzącym roku szczególnie powinnaś unikać. Może się bowiem zdarzyć, że urazisz kogoś, kto będzie już wkrótce decydował o twojej przyszłości. Zdobędziesz przychylność otoczenia życzliwością i dowcipem, ale nie ironią czy krytykowaniem innych. Pamiętaj, że Merkury w tym roku wyjątkowo ci sprzyja.

Ty i Wenus

W tym zgoła korzystnym i przyjemnym roku ciesz się życiem i dostrzegaj wszystko, co nadaje mu smak. W zodiaku słyniesz wszak jako wyrafinowany smakosz, więc „ przyprawiaj” nadchodzące dni dużą szczyptą radości i dobrego humoru. Codziennie rób coś dla siebie. Wieczorną kąpiel zamień w rytuał, dodając do niej aromat twoich ulubionych kwiatów lub ziół, kup sobie piękną filiżankę do kawy, by mi- ło zaczynać dzień, kiedy na dworze pada. Osoby spod znaku Bliźniąt zazwyczaj mają wyrobiony zmysł estetyczny. Baw się więc modą, uwolnij swoją kreatywność. Wypatrzone w indyjskim sklepiku oryginalne kolczyki odmienią zwykły T-shirt i dżinsy a świetnie dobrany cień do oczu doda twemu spojrzeniu wyrazistości. A może sprawdzisz się jako dekoratorka wnętrz i nadasz swemu mieszkaniu niepowtarzalny styl, który wprawi w zachwyt znajomych? Tak czy inaczej – eksperymentuj. Także w miłości. To pozwoli wyrwać z uśpienia nawet nieco spowszedniały związek!

Ty i Jowisz

Jowisz, zwany przez astrologów Fortuna Major (Wielkie Szczęście), w tym roku okaże się dla ciebie łaskawy, szczególnie do połowy września. W tym czasie zrealizujesz coś, na czym ci zależało, jakaś waż-na sprawa ułoży się dokładnie po twojej myśli. Jednak aby w pełni skorzystać ze sprzyjających okoliczności, powinnaś dobrze wiedzieć, w jakim kierunku zmierzasz i które z wyjść okaże się dla ciebie rzeczywiście najlepsze. Poszerzaj swoje horyzonty myślowe, gromadź cenne doświadczenia. Od jesieni, gdy Jowisz ustawi się w kwadraturze z twoim znakiem pamiętaj, by nie oceniać rzeczy powierzchownie, lecz zwracać uwagę na ich prawdziwą wartość dla ciebie w dłuższej perspektywie. Spośród szans, które się pojawią, wybieraj najlepsze w możliwie szerokim aspekcie. Jeśli na twej drodze stanie miłość, upewnij się, że nikogo nie ranisz. Jeżeli będzie to propozycja nowej pracy, przeanalizuj, czy jej przyjęcie faktycznie będzie dla ciebie atrakcyjne, wziąwszy pod uwagę twój dalszy rozwój. Staraj się włączyć do swojego świata wyłącznie rzeczy piękne, harmonijne, wprowadzające równowagę

Ty i Saturn

Saturn w korzystnym położeniu zabezpiecza ci tyły, a więc w obecnej fazie swojego życia, która obfituje w wyzwania, nastaw się na intensywny rozwój. Źródłem twoich sukcesów będzie umiejętność dobrej oceny sytuacji oraz zdolność do pogłębiania doświadczeń i umacniania pozycji. Jest to korzystny czas na budowanie swojego poczucia bezpieczeństwa. Mimo zachodzących wokół zmian, zapragniesz bowiem uczynić swoje życie bezpiecznym i stabilnym w tych obszarach, w których tego potrzebujesz, nie czyniąc go jednocześnie zastałym i nudnym. Może postanowisz rozpocząć pracę na własny rachunek, zalegalizujesz związek lub zdecydujesz się na powiększenie rodziny. Niewykluczona budowa lub zakup domu. Otwórz się na ludzi, ponieważ pojawią się osoby, których przyjaźń i wsparcie bardzo ci pomogą. Ty także staniesz się ważna dla wielu osób, ponieważ zaufanie do siebie i wynikający z tego optymizm oraz poczucie realizmu uczynią z ciebie dobrego doradcę i przyjaciela

Horoskop 2021 Bliźnięta - Życie osobiste

Ostatnie miesiące, a nawet lata, dla wielu z was były niezbyt romantyczne. Tym milej jest usłyszeć dobre wieści! Bliźnięta samotne oczekiwać mogą miłej odmiany. Ktoś, kto teraz stanie na twojej drodze, będzie miał odwagę, aby wraz z tobą odmienić życie na lepsze. Wzmocni się tak-że siła miłości w stałych związkach. W wielu rodzinach pojawią się dzieci. Bądź dobrej myśli. Pamiętaj, Jowisz wszystkim przyznaje prawo do szczęścia! Możesz tym razem porzucić swoją zwykłą ostrożność. To o ciebie Jowisz i Saturn dbają teraz najmocniej. Zapowiada to romanse niespodziewane, czasem o ogromnej sile przyciągania, ale nie martw się, choć nie nad wszystkim da się zapanować, wcale cię to nie zniszczy. Gwiazdy są zdecydowanie przychylne nowym flirtom i nawet ekspresowa decyzja o małżeństwie nie okaże się błędem. W stałych związkach korzystne zmiany, które uczynią życie bogatszym i szczęśliwszym. Bliźnięta z pierwszej dekady Jowisz nastawia bardzo romantycznie do życia. Więc pozwól sercu kochać, a zyskasz tak miłe poczucie pewności, o które zawsze ci chodziło. Odważ się dopuścić do głosu to, co w twojej naturze instynktowne, niewykalkulowane. Jeśli do tej pory nie odważyłaś się postawić na jedną kartę, zrób to teraz. Czasem opłaci się zaufać sobie samej i zagrać vabanque. Nie sądzisz? Bliźnięta z drugiej i trzeciej dekady też będą zadowolone. Po okresie mniej uskrzydlającym niewykluczony jest powrót do starych, dobrych czasów. Zeszłoroczne problemy odejdą więc w przeszłość, życie ułoży się przyjemnie i prawie bezproblemowo, niewykluczone, że pierwszoplanową sprawą stanie się urządzanie nowego domu lub mieszkania. Nawet w tych związkach, w których wzajemna więź nieco osłabła, jest szansa, by zacząć wszystko od nowa. Jesteś singlem? Do jesieni masz największą szansę na miłość.

Horoskop 2021 Bliźnięta - Kariera I pieniądze

Dzięki wsparciu Jowisza tempo twojej kariery stanie się całkiem imponujące. Można powiedzieć, że o ile w minionym roku poruszałaś się pociągiem osobowym, w tym przesiadasz się na ekspres. Jest szansa na znaczący awans, zdobycie upragnionej pracy, większej popularności, rozpoczęcie pracy na własny rachunek, większe pieniądze - któraś z tych obietnic, a może nawet niejedna, zostanie na pewno spełniona. Warunek? Stawiaj na rozwój, ucz się i zdobywaj nowe kompetencje. Nie bój się także ujawnić tego, co już potrafisz. Daj się poznać od najlepszej strony. Uwolnij kreatywność. Tak pomyślny okres zdarza się rzadko. Na szczęście Jowisz i Saturn obdarzyły cię odpornością psychiczną i refleksem, nie pozwolisz więc umknąć żadnej okazji. Powinnaś teraz rozwijać swoje umiejętności, unowocześniać metody pracy i poszerzać horyzonty. Niewykluczone, że postanowisz zająć się całkiem inną dziedziną niż dotąd. Szczególnie te Bliźniaki, które czują, że nie spełniają się w pracy, podejmą znaczące decyzje. Wiele może się teraz zmienić. Może nawet zdecydujesz się na podjęcie studiów, studia podyplomowe, itp. Ambitnym gwiazdy ześlą tak potrzebny łut szczęścia. Bliźnięta z drugiej dekady nie powinny zwlekać. Dobrze rozpoczęte projekty, także te, które zaczęły się jesienią ubiegłego roku, będą toczyć się dalej aż osiągną stabilność. Pieniądze warto mądrze zainwestować. Wygląda bowiem na to, że wyłoni się przed tobą cel, wymagający gotówki. Pamiętaj, że to dobry rok dla długofalowych inwestycji i realizacji konkretnych planów. Nie oczekuj, że od razu znajdziesz się na mecie i to na podium. Pracy szykuje się sporo, ale będzie warto podjąć wyzwanie. Z kolei Bliźniętom z ostatniej dekady do niedawna mogło się wydawać, że cel jest tuż, tuż, ale to niestety nieprawda. Pierwsza część roku to dla ciebie okres wytężonej pracy. W drugiej połowie doczekasz się zadośćuczynienia. Szef, który cię obserwuje i nic nie umyka jego uwadze, zaproponuje ci lepsze stanowisko. A może to konkurencja zaproponuje ci większe pieniądze?

Horoskop 2021 Bliźnięta - Zdrowie

Będziesz miała sporo energii i powinnaś spożytkować ją na ćwiczenia. Wiosna to świetny czas na skuteczne kuracje i program ft. Jesienią postaw na relaks i wypoczynek, bo normalna o tej porze roku melancholia może pogorszyć twój dobry nastrój. Nie zapominaj, że masz skłonność do reumatyzmu i problemy ze stawami, dlatego nie chodź boso po zimnej, kamiennej podłodze i unikaj przeciągów. Na szczęście w tym roku wszystkie dolegliwości mają charakter przejściowy, bo planety wyjątkowo ci sprzyjają.

Dla formy

Najlepszy odpoczynek dla ciebie to spacery po lesie, parku lub otwartej przestrzeni łąk, wrzosowisk. Wypoczniesz także znakomicie w górach, pod warunkiem, że będziesz miał towarzystwo do pieszych wędrówek i wspinaczki. Samotne przemierzanie szlaków raczej ci się nie spodoba.

Jeśli jesteś liczbą:

1. Kosmos obdarza cię teraz taktem, umiejętnościami dyplomatycznymi i mediacyjnymi. Przyda to ci się nie tylko w problemach partnersko-rodzinnych, ale także podczas sporów prawnych czy negocjacji. Łatwiej będzie zakończyć konflikty, osiągnąć zadowalający kompromis. Czas sprzyja także nawiązywaniu kontaktów z ludźmi, odnawianiu starych przyjaźni i umacnianiu związków partnerskich.

2. Warto się dokształcać, wrócić na studia, a nawet sięgnąć po tytuł naukowy. Twoje zdolności zostaną zauważone i możesz liczyć na szybkie postępy kariery, jakieś prestiżowe wyróżnienie. Nieco ostrożniej poczynaj sobie w sercowych sprawach, ponieważ nowa znajomość może okazać się iluzoryczna i pozostawić po sobie smutek. Dlatego nie trać od razu głowy. Finanse dopiszą, ale unikaj ryzyka.

3. Dla tych z was, które kierowały się w poprzednich latach uczciwymi motywami i troszczyły się o innych, szykuje się zasłużona nagroda. Wygrasz na loterii, dostaniesz spadek lub w inny sposób zostaniesz nagrodzona. Gorzej z osobami, które lawirowały, zaciągając materialne i niematerialne długi. Teraz okaże się, że w twoim kosmicznym bilansie zysków i start jest duży minus. Uniki nic nie dadzą, więc pora stanąć twarzą twarz z problemami.

4. Oto zamyka się twój dziewięcioletni cykl numerologiczny. Coś może się skończyć. Jeśli świadoma jesteś swoich potrzeb, zrozumiesz, jaki jest sens i cel tego etapu. Pora zrobić miejsce na nowe wydarzenia i ludzi, którzy staną się początkiem kolejnego cyklu życia. Jeśli jesteś bardzo przywiązana do przeszłości, postaraj się zachować dystans. Wkrótce okaże się, że prawa fizyki nie pozwalają istnieć próżni i w miejsce tego, co odeszło, przyjdzie nowe!

5. Zaczyna się kolejny cykl numerologiczny. Co miało się skończyć, odeszło. Ten etap będzie obfitował w ważne wy darzenia rodzinne: ślub, narodziny, a może poznasz kogoś, kto znacząco wpłynie na twoje życie. Podobnie w sferze zawodowej: nowa praca, nowe stanowisko, może zmiana branży lub kwalifikacji. Czeka cię okazja podróży, poznasz smak sukcesu i upoisz się sukcesem, na mniejszą lub wielką skalę.

6. Jeśli twoje życie w minionym roku upłynęło w wesołym i żwawym tempie allegro, to teraz będzie to dostojne, powolne andante. Nie denerwuj się, że plany zwalniają, bo masz okazję lepiej je dopracować. Zwróć większą uwagę na stosunki z otoczeniem, bądź dyplomatką i okaż cierpliwość. Zadbaj także o zdrowie, ponieważ powinnaś zregenerować siły. Spokojnie czekaj na sprzyjający czas, który nastąpi.

7. Znów przyspieszenie. Nie przegap żadnej z szans, zsyłanych przez życzliwy Kosmos. Jest możliwość sporego po stępu w sprawach materialnych, zawodowych i osobistych. Zaczynając od tych ostatnich, będziesz duszą towarzystwa. Nawiążesz wiele interesujących znajomości, poznasz wartościowych ludzi, zyskasz prawdziwych przyjaciół. Nie grozi ci nuda. Wśród uciech i atrakcji nie zapominaj o realiach.

8. Aktualnie nie możesz liczyć na to, że będziesz iść przez życie tanecznym krokiem. Wręcz przeciwnie. Szykuje się więcej obowiązków i niewiele rozrywek. Zmartwiona? Niepotrzebnie. W dłuższym dystansie to bardzo pozytywny rok, gdyż doczekasz się obfitych plonów. Jednocześnie nie próbuj dokonywać wielkich zmian i porywać się na ekstra wyzwania. Raczej potrzebny jest ci odpoczynek.

9. Obrót spraw chwilami będzie nieco zaskakujący, ale pro wadzi do czegoś dobrego, więc nie panikuj. Sama też wykazuj inicjatywę. Chcesz, aby wydarzyło się coś ekscytującego? Zrób to, czego jeszcze nigdy nie robiłaś, eksperymentuj. W tym roku do odważnych świat należy. Nie chowaj się więc w domu ani za plecami innych. Pamiętaj, że tam nikt interesujący cię nie dostrzeże.

 Dobra rada na cały rok dla Bliźniąt

To czas na umacnianie stosunków z otoczeniem. Działanie w pojedynkę okaże się mniej skuteczne niż połączenie sił z kimś, kto podąża w tym samym kierunku. Nie trać z pola widzenia sedna sprawy.