Śmiało patrz w dal

W tym roku przyda się zrobić generalne porządki. Świadomość celu i poznanie własnych ograniczeń to konieczny etap osiągania sukcesu. Masz ogromne możliwości, ale czasem niepotrzebnie koncentrujesz się na nieistotnych drobiazgach.

Ty i Słońce

Słońce to twoja opiekuńcza planeta. Świadomie korzystaj z jej darów i bądź jak ona. Promienna i pełna ciepła. Nie trzeba cię zwykle namawiać do opuszczania domu. I słusznie, bo to, co najlepsze, spotka cię wśród ludzi. Rozdawaj swoje ciepło innym. I tym, których już znasz, i całkiem nowym, bowiem z pewnością poznasz wiele ciekawych osób. Choć okażesz się bardzo otwarta i przyjaźnie nastawiona, nie będziesz zawierać pochopnie znajomości, ponieważ coś każe ci dokładnie przyjrzeć się każdemu człowiekowi, zanim wyrobisz sobie zdanie na jego temat. I tak powinno być. Tak trzymać! Warto w tym roku odkryć i pielęgnować w sobie cechy takie jak życzliwość i tolerancja, ponieważ w konsekwencji one pozwolą ci czuć się lepiej wśród ludzi. Kto sam nie ocenia, nie czuje się oceniany. Zwykle projektujemy na otoczenie swoje własne nastawienie. Im będzie ono przyjaźniejsze, tym swobodniej i radośniej wyrazisz swoją osobowość!

Ty i Saturn

Znajdujesz się w fazie testowania życiowych celów, gdyż Saturn pojawił się w sektorze twego życia partnerskiego. Pora sprawdzić, czy kompas wewnętrznych potrzeb wskazuje dobry kierunek, czy to, co robisz, cieszy cię i daje poczucie bezpieczeństwa? Te Lwy, które awansowały, odkryją, że z wysokiego stołka łatwo spaść, bo otaczają go konkurenci. Inne wiele trudu włożą w to, by pogodzić pracę z życiem rodzinnym. A może zaangażujesz się w budowę lub remont domu, które okażą się dużym wyzwaniem? Nie raz w tym roku zapytasz sama siebie, czy bilans wypada na plus. Odkryj więc, że czasem nie warto podwyższać sobie poprzeczki za mocno. Dokonuj mądrych wyborów, nie ulegaj materialnym pokusom, a przekonasz się, że masz to, czego naprawdę potrzebujesz. To nie obietnice ani poezja wyznań decydują o tym, że ktoś jest wartościowy.

Ty i Jowisz

Jowisz, ta interesująca planeta, znalazła się w opozycji z twoim znakiem. Jeżeli do tej pory nie najlepiej ci się wiodło, teraz zacznij spoglądać przed siebie z większym optymizmem, zapomnij o przykrych doświadczeniach. Najpierw jednak wyciągnij z nich wnioski, bo przez to nawet porażki nabierają wartości. Wtedy poczujesz się pewniej i swobodniej, odnotujesz przypływ pozytywnej energii i nowych, obiecujących pomysłów. To czas na naprawę relacji partnerskich, poprawę sytuacji materialnej, nowe pomysły na życie. Zaczniesz śmielej wychodzić naprzeciw zmianom. Jeżeli masz przed sobą obrany cel, śmiało ruszaj w drogę. Przyciągasz do siebie pomyślne wydarzenia oraz sprzyjające twoim zamiarom osoby. Czas zaprezentować światu to, co masz najlepszego. Jeśli jesteś uzdolniona w jakiejś dziedzinie, możesz zgłosić się na casting w programie szukającym talentów. Możesz także obrać inną drogę, która doprowadzi cię do spełnienia. Osiągniesz je poprzez twórczość, miłość albo... macierzyństwo.

Ty i Uran

Wpływy Uranu, kosmicznego rewolucjonisty, zawsze stanowią niespodziankę, więc choć przyniosą ci zapewne trochę życiowych zmian, trudno przewidzieć dokładnie, jaką przyjdą one drogą. Czasami w pierwszej chwili budzą konsternację, wymagając od nas podjęcia ryzyka, porzucenia bezpiecznych przyzwyczajeń, zmierzenia się z nieznanym. Dlatego liczy się, Lwie, otwartość i pozytywne nastawienie. Dzięki nim ujrzysz niepowtarzalne szanse i nowe możliwości zamiast przeciwności losu. Być może poznasz nowe, interesujące osoby, nowe kultury i inne sposoby życia czy myślenia? Możesz wyjechać za granicę na dłużej, poszukując ciekawszych wyzwań zawodowych, związać się z osobą z innego kraju, a nawet kontynentu. A może zaczniesz wykonywać całkiem nowy zawód? Uruchom w sobie zdolność do przystosowania, otwórz się na świat i zachowaj świeżość spojrzenia. Zweryfikuj swoje dotychczasowe cele, a jeśli trzeba – zmień je. Niespodzianki, jakie cię w tym roku czekają, z pewnością poszerzą znacznie twoje horyzonty. Gdy pozwolisz sobie na więcej odwagi w działaniu, zyskasz nie tylko nowe możliwości, ale też poczujesz się spełniona.

Horoskop 2021 Lew - Życie osobiste

W tym roku mieszają się ze sobą wpływy planet. Jowisz podsuwa łatwe i korzystne rozwiązania, ale z kolei Saturn nie pozwoli ci na całkowitą beztroskę. W niektórych małżeństwach pojawią się dzieci, a może zdecydujecie się na budowę domu. Trzeba będzie na razie zrezygnować z rozrywek, skoncentrować się na obowiązkach. Niektóre związki staną przed koniecznością ponownego określenia wspólnego celu i sensu bycia razem. Pomogą szczere rozmowy, uczciwy rachunek sumienia i zapobiegnie narastaniu konfliktów. W niektórych przypadkach dojdzie jednak do rozstania. Na Lwy z pierwszej dekady znaku najsilniej działa Saturn i Uran. Niewykluczone są więc błyskawice. Przyda się twoja wielkoduszność i wewnętrzne przekonanie, że dobry związek potraf oprzeć się kryzysom. Jednak w związkach, w których zaznaczają się silne różnice i często wybuchają konflikty, teraz dojść może do decyzji o rozstaniu. Nie będziesz bowiem czuła się na siłach, by robić dobrą minę do złej gry. To pewnie lepiej. Na szczęście z końcem roku w twojej palecie barw znowu pojawią się piękne radosne kolory. Druga dekada może liczyć na pogodę w kratkę. Raz piękne słońce, a raz deszczowe chmury. Niewykluczone zamieszanie, z którego jednak wkrótce coś się wyłoni. Nowa miłość lub poczucie, że jednak jesteście dla siebie stworzeni. Wspiera was Jowisz, warto więc wierzyć, że wszystko zmierza ku dobremu. Warunek, aby bilans był dla ciebie korzystny, to podejmowanie mądrych decyzji. Kieruj się prostą zasadą – nie wszystko złoto, co się świeci. Czasem trzeba będzie przyjrzeć się bardzo uważnie aby dostrzec to co ma prawdziwą wartość. Dla Lwów z trzeciej dekady aura jest wielce przyjazna. Szczególnie lipiec oznacz w kalendarzu czerwonym serduszkiem – zapowiada szczęście w miłości i nie tylko. Znajdziesz się nagle pod czyimś urokiem, narodzą się nowe uczucia, a w stałych związkach będziecie z dużym entuzjazmem wspólnie tworzyć swoje życie, dzień po dniu. Czeka was wiele pięknych chwil, wspólnych zajęć, wieczorów pełnych czułości. Jeśli planujecie powiększenie rodziny, to dobry czas na start.

Horoskop 2021 Lew - Kariera i pieniądze

Krzyżujące się szlaki hojnego Jowisza, wymagającego Saturna i Uranu sprawią, że czeka cię w tym roku wiele nowych możliwości, a nawet dużych szans, lecz również prób charakteru i poważnych obowiązków. Mogą one wydawać ci się chwilami uciążliwe. Na przykład awansujesz, ale wymagania wobec ciebie staną się mocno wy-śrubowane lub też wystartujesz z własnym biznesem, który na początku wymagać będzie mnóstwa pracy przy niewielkich zyskach. Jednak na końcu drogi czeka cię prawdziwa satysfakcja! Dla pierwszej dekady znaku więcej jest świateł czerwonych niż zielonych. Skoncentruj się teraz na sprawach najważniejszych. Nawet jeśli wydaje się, że wszelkie trudności masz za sobą, zachowaj mądrą czujność. Odradzam ci zbyt lekkie traktowanie obowiązków, terminów, a także humoru szefa. Nadmierna beztroska i liczenie na to, że jakoś to będzie, zaprowadzi cię w ślepą uliczkę. Finansowo nie jest to czas uskrzydlający. Twoje pieniądze pochłonie ważny cel, np. budowa lub remont. Dla Lwów z drugiej dekady marzenia o sukcesach spełnią się, po czym pokażą drugą stronę medalu. Być może trzeba będzie spłacać zaciągnięte kredyty, wypełniać zobowiązania. W obliczu tych wyzwań graj bezpiecznie. Oszczędzaj pieniądze, unikaj nerwowych ruchów. Ewentualne nieporozumienia załatwiaj w sposób dyplomatyczny. Aby oszczędzić sobie rozczarowań, unikaj przesadnego ryzyka materialnego. Dla Lwów z ostatniej dekady znaku czas sukcesów i szybkich, efektownych posunięć w interesach. Przez pierwszą połowę roku warto gromadzić zasoby, nauczyć się czegoś, aby efektownie wystartować. Twoje działania będą twórcze i pomysłowe. Zostaniesz zauważona, szef doceni twe wysiłki, niewykluczona premia lub nagroda.

Horoskop 2021 Lew - Zdrowie

Nie musisz martwić się o swoją kondycję, powinna być dobra. Lubisz ruch, korzystasz z aktywności na świeżym powietrzu i masz z tego wymierne, zdrowotne korzyści. Jeśli urodziłaś się przed 4 sierpnia, skrupulatniej licz kalorie i zadbaj o to, by twoja wątroba nie była przeciążona zbyt dużą ilością imprezowego jedzenia i picia. Zrezygnuj z nadmiaru słodyczy, smażonych potraw i alkoholu. Zimą szczególnie zadbaj o stopy.

Dla formy

Pokochaj świeżo wyciskane soki i smoothie. Zastąp nimi jeden z posiłków w ciągu dnia, na przykład drugie śniadanie. To porcja witamin i składników mineralnych, których organizm potrzebuje. Szczególnie, gdy trenujesz godzinami na siłowni lub pedałujesz na rowerze.

Jeśli jesteś liczbą:

1. W tym roku dominują zmiany i atmosfera postępu. Nie wykluczone są przeprowadzki, śluby w rodzinie, ważne znajomości. Nowe kontakty w pracy, umowy, które zadecydują o twojej przyszłości na kilka następnych lat. Korzystaj z każdej możliwości podróży, bo wniosą one coś ciekawego w twoje życie. Niektóre z was poznają smak prawdziwego, wielkiego sukcesu i sławy, inne będą realizować się kameralnie.

2. Ten etap sprzyja spokojnemu życiu rodzinnemu. Większość z was sprawy domowe i osobiste postawi na pierwszym miejscu, a spokój duszy uda się osiągnąć dzięki szczęściu w miłości – czy to partnerskiej, czy rodzicielskiej. Najważniejsze okażą się harmonijne stosunki w domu i ciepła atmosfera. Wiele osób odnajdzie starych przyjaciół i zyska nowych.

3. Rok doskonalenia się. Poszukujesz nowych dróg, zadajesz sobie trudne pytania o sens życia i nie uchylasz się od trudnych odpowiedzi. Kwestionujesz powszechne prawdy, nie zadowalasz się prostym stwierdzeniem faktu, drążysz warstwy swych przyzwyczajeń, odrzucasz dotychczasowe zasady. Powinnaś pomyśleć o podniesieniu kwalifikacji.

4. Rok nagrody lub kary. Doskonały do realizacji marzeń, jeżeli czujesz, że na to zasłużyłaś. Na twoją korzyść działa ją bardzo silne wibracje, możesz użyć całej swej mocy, aby przeprowadzić wszystko, co zamierzasz. Planuj z rozmachem, działaj odważnie, ale nie desperacko. Mądra taktyka, skuteczne, konsekwentne dążenie do celu i umiejętność przewidywania rozwoju wydarzeń – oto klucz do sukcesu. Los da każdemu to, co mu się należy. Osoby, które w poprzednich latach dały z siebie wszystko, mogą oczekiwać dodatkowych bonusów.

5. Te z was, które z jakichś powodów cierpią, mają poczucie krzywdy, psychicznej niewygody, niech spokojnie czekają. Sytuacja wkrótce się zmieni. Należy wykorzystać nadchodzące miesiące na naukę, kreślenie planów i organizację zajęć, z którymi ruszysz w kolejnym roku. Jeśli do tej pory coś ci się nie udawało, pomyśl, że zaraz rozpoczniesz zupełnie nowy etap w życiu. Możesz osiągnąć w nim dużo więcej niż dotychczas. Trzymasz swoją przyszłość we własnych rękach, a przed tobą kosmiczny ocean możliwości. Powodzenia!

6. Początek nowego cyklu. Dobry moment na podejmowanie ważnych, życiowych decyzji, od których może zależeć cała twoja przyszłość. Sama decyduj, bowiem wiesz, co dla ciebie najlepsze. Nie sugeruj się radami innych. To również najlepszy czas na realizację nowego pomysłu. Staraj się więc samodzielnie i pewnie stanąć na nogach, odrzuć ograniczenia, walcz o swoją wolność.

7. Czas sprzyja nawiązywaniu kontaktów z ludźmi, odnawianiu starych przyjaźni, ale przede wszystkim umacnianiu związków partnerskich. Będziesz mogła poświęcić sprawom miłosnym więcej uwagi niż dotychczas. Jeżeli ostatnio między wami stosunki nie były najlepsze, to świetna okazja, aby je naprawić. Łatwiej będzie zakończyć konflikty.

8. Nie przegap żadnej z szans zsyłanych przez życzliwy kosmos. Odkurz ambicje i zarzucone plany. Jest możliwość sporego postępu we wszystkich dziedzinach życia – w sprawach materialnych, zawodowych i osobistych. Zaczynając od tych ostatnich, w tym roku będziesz duszą każdego towarzystwa. Nie grozi ci nuda czy stagnacja. Wśród uciech towarzyskich i rodzinnych atrakcji nie zapominaj jednak o realiach. Pojawią się szanse na lepiej płatną pracę.

9. Cokolwiek robisz, nie oczekuj rezultatów od ręki. Możesz poczuć się chwilami przyduszona przez poduchy obowiązków, a okres, w którym miałaś czas na rozrywki, wyda ci się snem. Nie ma rady, musisz zacisnąć zęby i... pasa. Strumyk z pieniędzmi będzie płynąć powoli, ale za to systematycznie. Nie podejmuj teraz ryzyka finansowego. Jeśli postanowisz zainwestować pieniądze, to zadbaj o wszelkie gwarancje powodzenia.

Dobra rada na cały rok dla Lwa

Ten rok służy samodoskonaleniu. Pokonanie przeszkód na drodze jest szkołą życia i uczy, jak przezwyciężać własne słabości. Ludzie żyjący w cieplarnianych warunkach na ogół zniechęcają się trudnościami.