Korzystaj z chwili

Od twojej postawy w tym roku zależą kolejne lata. Postaraj się więc pewnie stanąć na nogach i podjąć wyzwania, które przyniesie los. Walcz o swoją niezależność i realizację planów. Talenty, które w sobie nosisz, mają okazję się rozwinąć, a ty zabłyśniesz jak gwiazda.

Ty i Saturn

Niemal do końca roku wspiera cię Saturn w obszarze kreatywności, co przyczyni się do łatwiejszego wyrażania potrzeb. Możesz więc teraz osiągnąć stan równowagi, do którego dążysz. Jeżeli niedawno doznałaś jakichś rozczarowań, spoglądaj przed siebie z optymizmem, spróbuj odciąć się od przeszłości, zapomnieć o przykrych doświadczeniach. Najpierw jednak wyciągnij z nich wnioski, bo przez to nawet porażki nabierają wartości. Teraz życie będzie cię satysfakcjonować i dawać poczucie bezpieczeństwa, ale dbaj, aby twoje zamierzenia odzwierciedlały to, kim naprawdę jesteś. Nikogo i niczego nie udawaj. Bądź elastyczna w wyznaczaniu sobie nowych celów. Niech ważnym kryterium stanie się satysfakcja, kreatywność, realizowanie pasji. Jeżeli bowiem zapomnisz o tym, co lubisz, w przyszłości trudno ci będzie znaleźć to, co zgubiłaś. Pamiętaj, że od twojej postawy zależą następne lata. Kosmos sprzyja odważnym.

Ty i Pluton

Jeszcze przez kilka najbliższych lat Pluton użyczać ci będzie swojej silnej i dynamicznej energii. Jego transformujący wpływ pozwoli ci dokonać wielu zmian, których potrzebujesz. Przede wszystkim więc napraw fundamenty, na których wznosisz budowlę zwaną życiem. To od ich solidności zależy stabilność całej konstrukcji. Jeżeli czujesz, że coś cię ogranicza, zajrzyj do piwnicy, czyli swojej podświadomości. Jeśli jest ciemna i zagracona, zapal tam jasne światło. Jak powiedział Carl Gustaw Jung „dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie to kierować twoim życiem, a ty będziesz nazywać to przeznaczeniem”. Teraz masz dobry czas na psychoterapię i odkrywanie siebie. Tym sposobem zamienisz każdą słabość w siłę. Jeśli przed czymś próbujesz uciekać, tracisz energię. Dużo lepszym rozwiązaniem jest odważne ustawienie się twarzą twarz z wyzwaniem.

Ty i Jowisz

Zobacz również:

Jowisz, przyjazna i wspierająca planeta, w najbliższych miesiącach znajdzie się w obszarze komunikacji, nauki oraz relacji towarzyskich w twoim horoskopie. To czas rozwoju i odwagi w wyrażaniu siebie. Również wiedza będzie teraz przychodzić do ciebie z najrozmaitszych źródeł. Jeśli do tej pory twoje poczucie własnej wartości szwankowało, teraz masz szansę bardzo poprawić samoocenę. W rezultacie śmielej wychodzić będziesz zmianom naprzeciw. Poczujesz się pewniej i swobodniej, odnotujesz przypływ pozytywnej energii i ciekawych pomysłów. Życie pokaże swoją najlepsza stronę. Jeżeli masz przed sobą obrany cel, śmiało ruszaj w drogę. Przyciągasz do siebie pomyślne wydarzenia oraz osoby sprzyjające twoim zamiarom. Niewykluczone, że pojawią się nowe kontakty zawodowe, szanse na drobne, ale korzystne zmiany. To dobry czas, aby zaprezentować światu to, co masz najlepszego. Częściej wychodź z domu.

Ty i Uran

Jeszcze przez kilka najbliższych lat, bo aż do roku 2026, korzystać będziesz ze wsparcia Urana, planety zaskoczeń i niespodzianek. Jednak te zwroty akcji okażą się dla ciebie szansą, aby zmienić kierunek na bardziej korzystny. Wyjedziesz gdzieś nieoczekiwanie, kogoś poznasz, czymś się nagle zainteresujesz i okaże się, że tego ci właśnie było trzeba. Nastaw się więc pozytywnie. Wszak jedyne, co jest pewne, to zmiana. Możesz się spodziewać wielu nowych i bardzo odświeżających sytuacji, które wprowadzą w twoje życie dreszczyk podniecenia. Może poznasz fascynujące i dotąd nieznane ci aspekty życia, a może nieoczekiwanie się zakochasz w kimś, kto zafascynuje cię odmiennością. Jeśli jesteś artystką, doczekasz się erupcji talentu. A jeżeli nie masz do czynienia ze sztuką, pozwól sobie na małą ekstrawagancję w codziennym życiu. Marzy ci się jakiś odlotowy ciuch? Masz ochotę na rewolucję w wystroju domu? Dlaczego nie? Gdy pozwolisz sobie na więcej odwagi i ryzyka w modzie lub aranżacji swojego otoczenia, wkrótce się okaże, że w twojej osobowości także zachodzą znaczące zmiany. Staniesz się bardziej swobodna, odważna oraz niezależna.

Horoskop 2021 Panna - Życie osobiste

W tym roku korzystne wpływy planet szykują dla większości Panien prawdziwe uczuciowe spełnienie. Flirty upewnią cię o własnej atrakcyjności, dodadzą pewności siebie. Wolne osoby mogą w tym roku przeżyć namiętny romans. I bynajmniej nie jest powiedziane, że ogień w waszych sercach szybko się wypali. Może nawet nigdy? Masz wszelkie szanse odnaleźć prawdziwy diament. Jak odróżnić jego szlachetny blask od efektownych, lecz nic nie wartych szkiełek? Unikaj mężczyzn zachowujących się ostentacyjnie i próbujących każdą metodą zwrócić na siebie uwagę, bo to oznacza, że mają niewiele do zaoferowania. Patrz sercem, decyduj mądrze i odważnie planuj przyszłość. Dla par już zdeklarowanych więcej przyjemności, więcej radości, może nawet powtórka miodowego miesiąca? Jednak mimo że jesteś w harmonijnej i dobrej relacji, warto znaleźć czas na refleksję, na podsumowanie, na ocenę tego, co ty dajesz swojemu partnerowi, a co on tobie. Powinniście również się zastanowić, jakie nowe, ważne elementy można wprowadzić do tej relacji. Miłość ewoluuje, dojrzewa. A teraz jest dobry czas na wychodzenie z inicjatywą i powiększenie rodziny. Pannom, których życiowe ścieżki wydają się mocno poplątane, gwiazdy radzą się zastanowić, co należy zmienić. Może wszystko? Jeśli supeł nie daje się rozplątać, przetnij go zdecydowanym ruchem. Pora się wyzwolić z toksycznych układów, romansów bez przyszłości, znajomości nie przynoszących niczego. Szczególnie osoby urodzone w samym środku znaku, nie powinny dawać się zwodzić fałszywej nadziei. Trzeba tylko podjąć decyzję, a ciąg dalszy potoczy się szybciej i bardziej gładko, niż możesz się spodziewać. Dużym wsparciem będą dla ciebie przyjaciele, którzy od dawna obserwują twoje życie. Oni staną po twojej stronie. Gdy ujrzysz świateł- ko w tunelu i pobiegniesz w jego stronę, w twoim życiu zrobi się jaśniej i piękniej. Los przewiduje też bonusy dla singli z odzysku!

Horoskop 2021 Panna - Kariera i pieniądze

Rok zapowiada się optymistycznie. Planety wspomagają twoje działania, podsuwając dogodne okoliczności, obdarzając cię większą pewnością siebie i zdecydowaniem. Będziesz potrafiła wykorzystać swoje pięć minut, czyniąc z nich solidne podwaliny przyszłych sukcesów. Nieoczekiwane zmiany i pozornie zaskakujące sytuacje koniec końców wyjdą ci na korzyść. Ku swojemu zdumieniu przekonasz się, że stać cię na robienie rzeczy, o które absolutnie się nie podejrzewałaś. Nowe wyzwania, sytuacje będą w stanie uruchomić w tobie wielkie rezerwy energetyczne, szczególnie jeśli będziesz tego świadoma. Pozytywne myślenie, wymagające dużej zmiany w twoim sposobie postrzegania samej siebie, okaże się bardzo pomocne. A więc śmiało! Bądź aktywna i otwarta na to, co nadchodzi. Niektóre z was mogą spodziewać się zagranicznych wyjazdów na stypendia, szkolenia lub kontrakty. Jeżeli zaczynasz po studiach szukać pierwszej pracy, nie przyjmuj pochopnie pierwszej lepszej propozycji, bądź świadoma kierunku, celu i własnych oczekiwań. Nie zaniedbuj rozwoju. Może nieznany ci dotąd obcy język, a może kurs rozwijający asertywność lub kreatywność? Jeżeli zajmujesz się własną działalnością, także śmiało naciskaj na pedał gazu. W zeszłym roku pracowałaś bez rozgłosu, teraz zaczniesz być znana w swojej branży. Pojawią się nowe zamówienia, a może poszerzy się zakres twoich prac. Dochody powinny utrzymywać się na przyzwoitym poziomie, więc w obszarze finansów również nie masz powodów do niepokoju. Chyba, że wbrew swoim zwyczajom zaczniesz mieć lekką rękę do wydatków. Nie szastaj forsą, przeznacz swoje pieniądze na jakiś ważny dla ciebie cel. Możesz oczywiście kupić sobie coś, o czym od dawna marzysz, jednak część środków powinna być przeznaczona na twój rozwój zawodowy. Panny z samego środka znaku nie powinny być w tym roku zbyt entuzjastyczne i łatwowierne.

Horoskop 2021Panna  - Zdrowie

Będziesz miała dużą zdolność do samoregenaracji, więc powinnaś wzmacniać organizm i przeprowadzać kuracje upiększające i dietetyczne. Jako osoba zazwyczaj konsekwentna, możesz zacząć pić zioła, np. na wzmocnienie włosów lub poprawę wyglądu skóry. Już po kilku tygodniach zauważysz poprawę. Masz problemy z chodzeniem lub boli cię ząb? Nie zaniedbuj wizyt u specjalisty. Jeśli zaradzisz problemowi w porę, unikniesz kłopotów.

Dla formy

Panny rozkwitają dzięki kontaktowi z naturą. dlatego nie rezygnuj w tym roku z wypadów do lasu, w góry czy nad jeziora. nie muszą być długie – weekend czy nawet jeden dzień pozwolą ci naładować akumulatory. W swoim mieszkaniu otocz się roślinami. To cię na pewno zrelaksuje i odpręży.

Jeśli jesteś liczbą:

1. Nie oczekuj spektakularnych sukcesów. To etap systematycznej pracy, której efektami będziesz mogła się cieszyć dopiero za jakiś czas. Niestety zaniedbanie także będzie miało dalekosiężne konsekwencje, dlatego przyłóż się solidnie. Na rozrywki i przyjemności jeszcze przyjdzie pora. Tymczasem naucz się odpoczywać, regenerować siły. Gdy przyjdzie moment zbierania plonów, satysfakcja będzie ogromna.

2. Długo oczekiwane zmiany wreszcie nadejdą, a wcześniejsze poczucie dreptania w miejscu zniknie. W kwestiach zawodowych możesz teraz postawić wszystko na jedną kartę, to ryzyko się opłaci. W życiu osobistym i uczuciowym czeka cię ożywienie, niewykluczony początek interesującej znajomości. W grę wchodzą niespodziewane zwroty sytuacji, zaskakujące wydarzenia. Jeśli uda ci się odnaleźć w takiej zmiennej aurze, osiągniesz duży sukces.

3. Ten rok może przynieść zwiększoną odpowiedzialność za sprawy rodzinne, ale poczucie bezpieczeństwa i stan życiowej równowagi pomogą sprostać wyzwaniom. To dobry okres na mieszkaniowe inwestycje i na urządzanie domowego gniazdka. Warto też zająć się sprawami urody i swojego ogólnego wizerunku. Wprowadzaj ulepszenia w domu i w pracy. Zielone światło masz też dla działalności artystycznej.

4. W tym roku zakwestionujesz powszechne prawdy, nie zadowolisz się prostym stwierdzeniem faktu, że życie jest, jakie jest. Poszukasz nowych dróg, zadasz sobie trudne-- pytania o sens życia i nie będziesz uchylać się od odpowiedzi. Powinnaś pomyśleć o podniesieniu kwalifikacji. To dobry moment na decyzję o podjęciu studiów, rozpoczęcie specjalizacji, szukanie pracy, która da ci więcej satysfakcji, nie tylko w gotówce.

5. Pora realizować ambicje. Niewykluczona pomoc wpływowych osób. Jeżeli jesteś właśnie na szczycie, pomyśl o tych, którzy tak wysoko nie dotarli. Pamiętaj, powoli cykl zbliża się ku końcowi. Kosmiczna sprawiedliwość dosięgnie także tego, kto grał nie fair. Za błędy Kosmos wystawia rachunek, więc pora go uregulować. Możesz odczuwać niepokój i niejasne pragnienie zmian. Zacznij przygotowywać się do tego, wzmacniając charakter i siły duchowe.

6. Już wkrótce twoje życie odmieni się na lepsze, zacznie się nowy etap. Tymczasem jeszcze przez jakiś czas utrzyma się obecny stan rzeczy. Wykorzystaj ten okres na kreślenie planów i dokonanie bilansu, by z jak największym kapitałem mądrości rozpocząć nowy cykl. Cierpliwie czekaj na to, co przyniesie los i nawet wówczas, gdy zmagasz się z niepokojem, wiedz, że jest to stan przejściowy.

7. Nawet jeżeli niedawno doznałaś jakichś strat, spoglądaj w przyszłość z optymizmem. Znajdź siłę, by odciąć się od przeszłości, zapomnieć o przykrych doświadczeniach. Wyciągnij z nich wnioski. Pamiętaj, że od twojej aktualnej postawy zależy przebieg całego 9-letniego cyklu. Staraj się więc pewnie stanąć na nogach, odrzuć ograniczenia, walcz o swoją wolność. Kosmos sprzyja odkrywaniu talentów i sił.

8. Tempo życia osłabnie, ale nie panikuj. Wszak składa się ono z drobiazgów. Nie spiesz się. Jeśli tęsknisz za uczuciem, pamiętaj, że miłość jest niczym motyl. Jeśli nie będziesz za nim gonić, sam do ciebie przyleci. Może być i tak, że ktoś tobą zainteresowany nie odważy się na jednoznaczną deklarację, ty zaś nie zorientujesz się w jego intencjach. Intuicja czasem zawodzi. Jeżeli ostatnio między wami stosunki nie były najlepsze, to świetna okazja, aby je naprawić.

9. Jesteś teraz w świetnej formie a w twoich przedsięwzięciach wspiera cię energia kosmosu, dlatego niemal wszystko znajduje się w zasięgu ręki. Z powodzeniem możesz- - ubiegać się o awans, zagraniczne stypendium, nagrodę. Powiedzie ci się na wielu polach, także w miłości. Niewielkie przeszkody, które znajdą się na twojej drodze, rozwiążą się nieomal same.

Dobra rada na cały rok dla Panny

Pamiętaj, że umiejętności zdobywane podczas kontaktu z innymi są cenniejsze niż wiedza, która powstaje w oderwaniu od świata. Jeśli zajmujesz się wyłącznie teorią, tracisz z pola widzenia przydatność tego, co robisz.