Bądź życzliwa

A kosmos spojrzy na ciebie łaskawym okiem. Nareszcie, bo ostatnie lata raczej dawały ci w kość. Na szczęście ta burza w końcu ucichnie, ale pamiętaj, że nic samo się nie zrobi. To od ciebie zależy, czy z tej lekcji życia wyjdziesz zwycięsko. Pamiętaj, że masz wokół siebie bliskie osoby i możesz na nie liczyć.

Ty i Księżyc

Czerp inspiracje z jego energii oraz zalet, którymi cię obdarza. Nastaw się pozytywnie i otwórz na ludzi oraz świat. Empatia i wrażliwość są bardzo ważne. Jeśli pozwolisz, by stały się twoim drogowskazem na mapie uczuć, odkryjesz radość dawania. Są osoby, którym powodzi się gorzej od ciebie. Włączaj się w akcje charytatywne, a także reaguj na sytuacje, w których możesz okazać się wsparciem dla kogoś. Może ubrania, w których już nie chodzisz, przydadzą się innym? Zrób świąteczną paczkę dla wychowanków domu dziecka lub osób poszukujących materialnej pomocy. Reaguj na krzywdę zwierząt. Interesuj się życzliwie sąsiadami. Takie nastawienie pomoże ci łatwiej rozwiązywać własne problemy, które zresztą wydadzą się mniej dotkliwe. Poza tym pozytywna energia obiega kulę ziemską i wraca do nadawcy. Nikt nie jest samotną wyspą. Okaże się, że ty także masz wokoło siebie wielu pomocnych ludzi.

Ty i Pluton

Podążanie bezpieczną ścieżką przyzwyczajeń, przewidywalność dnia jutrzejszego, daje ci poczucie stabilności, którego bardzo potrzebujesz. Jednak ktoś mądry powiedział, że statki stojące w porcie są bezpieczne, lecz nie po to je zbudowano. Niech twój okręt wypłynie na szersze wody. Podnieś kotwicę, czyli przyjrzyj się temu wszystkiemu, co wydaje ci się ograniczające, co cię unieruchamia. Zmieniaj to. Kosmos wspiera cię w takich działaniach, problem w tym, że czasem boisz się nowych wyzwań lub nie zawsze jesteś świadoma potrzeby przemian. W takim przypadku los sam zatroszczy się o nowy porządek, nie pytając ciebie o zdanie. Znajdź motywację do większego wysiłku i przestrzeń dla zrealizowania nowych planów. Dotyczy to sfery osobistej i zawodowej. Nawet jeśli nie jest łatwo i budzą się wątpliwości, nie zbaczaj ze swojej drogi.

Ty i Neptun

Dzięki wsparciu Neptuna stoisz przed szansą wzniesienia swojej duchowości na wyższy poziom. Zrozumiesz, że miłości i radości przybywa wtedy, kiedy z kimś ją dzielisz. Aby czuć się szczęśliwą i spełnioną, powinnaś robić coś dobrego dla innych. Wyślij świąteczną paczkę dla domu dziecka, zainteresuj się samotnym sąsiadem, wesprzyj schronisko dla zwierząt. Nigdy jednak nie myl altruizmu z cierpiętnictwem, bo to nie to samo. Pomagaj w sposób konstruktywny, współczując tym, którzy na to zasługują. W bliskich związkach staraj się uzyskać emocjonalną równowagę poprzez obdarzanie i otrzymywanie miłości. Strzeż się natomiast tych, którzy, ogarnięci duchową pustką, jedynie biorą, nie dając niczego w zamian. Poza tym Neptun, znajdujący się w korzystnym położeniu, wzmacnia twoją intuicję i może uczynić ją bardzo cennym narzędziem ułatwiającym poznawanie świata i siebie samej. Zwracaj uwagę na swoje sny. Być może odkryjesz, że śniąc, znajdujesz wskazówki wyjścia z trudnych sytuacji.

Ty i Uran

Uran – kosmiczny specjalista od niespodzianek, wywiera teraz swój ożywczy wpływ na losy Raków, przemierzając wasz znak.  Nieoczekiwane wydarzenia potrafią wprawdzie trochę zdestabilizować życie, ale mogą także nadać mu niepowtarzalny urok. To zależy od punktu widzenia. Opłaci się myślenie, że nowe nie znaczy gorsze, choć na początku może się wydawać, że los zabiera ci coś, bez czego nie możesz się obyć. Ale odkryjesz, że wcale tak nie jest. Gdy dasz okolicznościom szansę, okaże się, że w nowych dekoracjach jest ci wygodniej. Zauważysz, że świat ma cztery strony. To doświadczenie poszerzy twoje horyzonty. Nie próbuj kurczowo trzymać się przeszłości, ponieważ wtedy Uran może okazać się nieco złośliwy i udowodni ci, że nie wiesz jeszcze wszystkiego o życiu. Kiedy traf się okazja podróży, skorzystaj z niej, sprawdź jak ludzie żyją gdzie indziej. Ucz się języków obcych, bo ich znajomość bardzo ci się przyda w najbliższym czasie. Chłoń wiedzę, podróżuj, obserwuj, a przede wszystkim nie zamykaj się na nowe doświadczenia. Nawet nie podejrzewasz, jak może zmienić się twoje życie, kiedy pozwolisz, by jego nowy rozdział sam się napisał.

Horoskop 2021 Rak - Życie osobiste

Od wakacji ubiegłego roku był korzystny czas dla twoich spraw sercowych, teraz większość zawartych związków wejdzie w fazę stabilizacji. W niektórych domach pojawią się upragnione maluchy, część z was postanowi bardziej zadbać o komfort codziennego życia, poprawiając warunki mieszkaniowe. Do września czas jest również pomyślny dla Raków, które dopiero poszukują partnera – pod jednym wszakże warunkiem. Bądź świadoma, kogo i czego szukasz. Od lata poczynaj sobie nieco ostrożniej. Związki na rozdrożu mogą się teraz całkiem rozpaść. Jeśli jesteś z pierwszej dekady, kosmiczna aura wokół ciebie będzie spokojna, więc twoje osobiste życie potoczy się bez wstrząsów, aczkolwiek ogólna atmosfera w związku stanie się nieco poważniejsza. O ile w zeszłym roku wiele czasu poświęcaliście rozrywkom, o tyle w tym na ich miejsce pojawią się obowiązki rodzinne. Wygląda jednak na to, że spełniać je będziecie z przyjemnością i zaangażowaniem. Opieka nad nowo narodzonym dzieckiem, budowa domu nadadzą wzajemnym relacjom zupełnie nowy wymiar. Uran szykuje niespodzianki dla Raków z drugiej dekady. Podejmij wyzwanie, a uda ci wyjść z trudniejszych sytuacji obronną ręką. Twoją zasadą powinno stać się odważne wychodzenie zmianom naprzeciw. Zmiana pracy, któregoś z was, konieczność wyjazdu za granicę? To czasem wprowadza spory zamęt, ale może przynieść wiele korzyści. Te Raki, które poszukują uczucia, mogą zakochać się niespodziewanie. W dodatku w kimś, kto bardzo się od nich różni! Pluton, który przechodzi przez znak Koziorożca, czyli twój partnerski sektor horoskopu, zmienia układ sił. Czasami odbywa się to w niełatwy sposób. Dla Raków z trzeciej dekady w grę wchodzą czasowe rozstania, napięcia i konflikty. Być może zmian nie uda się uniknąć, jednak mogą być one korzystne. Tylko w tych związkach, w których naprawdę brakuje uczucia, Pluton doprowadzi do kryzysu. W tym przypadku jednak lepiej będzie poddać się jego wpływowi, bo nie ma sensu tkwić w układach bez przyszłości.

Horoskop 2021 Rak - Kariera I pieniądze

Do połowy września działaj energicznie. Możesz ubiegać się o lepsze stanowisko, zmienić pracę na bardziej samodzielną. Poza tym ucz się nowych rzeczy, bo Jowisz w obszarze komunikacji zadba o twoje szare komórki. Warto ruszyć się z miejsca, podróżować i eksperymentować. Raki energiczne, odważne i operatywne doczekają się nagrody od losu – satysfakcji, uznania i słusznego pliku banknotów o odpowiednich nominałach. Masz szansę, aby wypłynąć na szerokie wody i pokazać, na co cię stać. Od jesieni bądź ostrożniejszy w sprawach finansowo-prawnych. Nikt nie będzie podwyższał ci teraz poprzeczki, Raku z pierwszej dekady, więc sama dbaj o postępy kariery. Nie powinnaś zaniedbywać dalszego rozwoju. Liczne obowiązki przesłonią ci dalszą perspektywę, ale nie pozwól na to. Musisz wierzyć w swoje siły, nie ustawać w celowych działaniach, a sukces będzie w zasięgu ręki. Będziesz miała tzw. nosa do interesów, intuicyjnie podejmiesz decyzje najlepsze z możliwych. Nie przegap okazji do korzystnej zmiany pracy.

Rakom z drugiej dekady trudno będzie teraz czuć się całkowicie pewnie, ale za to nieoczekiwanie coś może zmienić się na lepsze. Niewykluczone, że zwiększą się wymagania względem ciebie? Postaraj się dostrzegać dobre strony każdej sytuacji. Kto wie, czy konieczność zyskania nowych umiejętności nie okaże się punktem zwrotnym w twojej karierze? W trzeciej dekadzie sukcesy przeplatać się będą z okresami niepewności o powodzenie ważnych planów. Przymierzaj się ostrożnie, ogranicz wydatki, nie planuj z rozmachem. W obliczu zmian idź z duchem czasu, reaguj z refleksem, ale decyduj rozsądnie. Uważaj, bo możesz wejść w konflikt lub też ktoś może okazać się wrogiem.

Horoskop 2021 Rak  - Zdrowie

Twoja subtelna uroda rozkwita w sprzyjających warunkach, a nadchodzący rok właśnie taki będzie. Pod warunkiem, że pomyślisz o wzmocnieniu swojej odporności. Zadbaj o więcej witamin w codziennej diecie, pozbądź się nawyku wieczornego sięgania po przekąski zamiast zjeść wartościowy posiłek. Nie tylko z powodu dodatkowych kilogramów, ale przede wszystkim z uwagi na swój wrażliwy układ pokarmowy. Uważaj też na gardło i chroń je, bo wiosną i zimą mogą atakować cię wirusowe infekcje lub angina.

Dla formy

Z natury jesteś kanapowcem, ale najwyższy czas to zmienić. bóle kręgosłupa czy rwa kulszowa, którą czasem czujesz, wynikają przede wszystkim z niewielkiej ilości ruchu. nie musisz zamęczać się na siłowni – wystarczy codzienny spacer, jazda na rowerze, Gra w piłkę.

Jeśli jesteś liczbą:

1. Poczucie bezpieczeństwa i stan życiowej równowagi pozwolą ci skutecznie rozwiązać wiele problemów. Jeśli masz uzdolnienia artystyczne, rozwijaj je. Takie hobby pobudzi twoją wyobraźnię. To dobry moment na mieszkaniowe inwestycje i na urządzanie domowego gniazdka. Samotna? Szykują się zauroczenia. Ten rok cyklu numerologicznego gwarantuje ci powodzenie i intuicję przy wyborze partnera.

2. Świetny rok dla kariery zawodowej. Poznasz smak sukcesu, a jeśli jesteś osobą publiczną, zyskasz popularność. Staniesz przed szansą realizacji marzenia o dalekiej podróży. Być może zdecydujesz się na podjęcie studiów lub ciekawej pracy, bowiem ten rok sprzyja podejmowaniu intelektualnych wyzwań, a także rozwojowi duchowemu. Jedynie w sprawach sercowych zachowaj większą ostrożność.

3. Jeśli masz czyste sumienie, bez obaw możesz wypatrywać nadchodzącego roku – czyli etapu bilansu i zbierania plonów. Wszystko, czego udało ci się dokonać w ciągu minionych lat cyklu, zostanie ocenione. Dlatego jeśli coś się skomplikuje, pomyśl, czy kosmos nie wyrównuje z tobą rachunków za dawne grzeszki. Kontakty, które teraz nawiążesz, już w niedalekiej przyszłości mogą okazać się niezwykle ważne i znaczące.

4. Rok zamknięcia cyklu numerologicznego to czas domykania spraw ciągnących się w twoim życiu siłą inercji. To za mało, by wjechać na szczyt, więc odłącz ten zbędny wagonik. Krytyczne nastawienie do dotychczasowych dokonań może stać się inspiracją do odkrywania nowych dróg. Być może w ten właśnie sposób los stworzy ci wkrótce szansę na rozpoczęcie nowego etapu. Patrz w przyszłość z optymizmem i dokonuj dobrych wyborów.

5. Idzie nowe. Nie zasypiaj gruszek w popiele i korzystaj z szans, póki masz z czego. Pamiętaj, że niewykorzystane okazje nie wrócą. Niewykluczone, że będziesz mogła się wykazać w całkiem nowych dla siebie dziedzinach – potraktuj to jako ciekawe doświadczenie i okazję do sprawdzenia się oraz zdobycia nowych umiejętności. Być może przekonasz się wreszcie, na co cię stać. Zachowaj jednak umiar i zdrowy rozsądek. Rzucanie się na niepewne przedsięwzięcia jest nie dla ciebie.

6. Wibracja, której teraz podlegasz, sprawi, że tempo wydarzeń, szczególnie na polu zawodowym, zdecydowanie osłabnie. Zachowaj spokój i potraktuj ten etap jako czas odpoczynku, ponownego zbierania sił, namysłu przed podjęciem następnych decyzji. Pora na podreperowanie zdrowia, zadbanie o kondycję. Już wkrótce ścieżki się wyprostują. Masz teraz także czas na sprawy domowe.

7. O ile rok poprzedni wlókł się wolno jak osobowy pociąg do Koluszek, o tyle ten przemknie szybko niczym między narodowy ekspres. Aż szkoda! Będziesz bowiem ulubienicą gwiazd i ludzi. Okoliczności zaczną sprzyjać. Osoby samotne mogą się spodziewać szalonych romansów, nagłych zauroczeń. Stosunki z partnerem są najlepsze z możliwych. W zawodowych sprawach otworzą się nowe możliwości.

8. Wibracje tego roku będą miały dalekosiężny efekt, więc jeśli coś zlekceważysz, doczekasz się niepotrzebnych kłopotów – i doraźnych, i w dalszej przyszłości. Nie jest to także rok beztroskich romansów, więc nie ulegaj pokusom. Osoba, z którą masz zamiar spędzić jedną słodką chwilę, może pozostać w twoim życiu na dłużej, np. z powodu ciąży. Cóż jednak, jeśli czar pryśnie i złota karoca zamieni się w dynię?

9. To rok niespodzianek, ale jeśli lubisz podejmować wyzwania, będzie ciekawie. Chcesz zrobić miejsce na nowe, życiowe szanse? Pozwól odejść temu, co okazało się mało inspirujące. Bez wysiłku przyjdzie ci poruszanie się w sferze kontaktów międzyludzkich, nawiązywanie znajomości. Wykorzystaj łatwość wyrażania się, jasność myśli. Nie obawiaj się kreślić dalekosiężnych planów.

Dobra rada na cały rok dla Raka

Coś wartościowego możesz uzyskać, tylko rozwijając zalety swojego charakteru. Ludzie, którzy osiągają prawdziwie silną pozycję, muszą nieustannie podejmować wyzwania i iść do przodu.