Los ci sprzyja

Choć jesteś urodzonym szczęściarzem, warto docenić uśmiech kosmosu. Ten rok będzie dla ciebie wyjątkowo udany, dlatego podejmuj śmiałe decyzje. Na pewno zrealizujesz plany. To dobry czas na spełnianie marzeń z rodziną, więc nie wahaj się zaryzykować.

Ty i Uran

Uran znajduje się w położeniu, w którym pomaga ci odnaleźć to wszystko, co jest w tobie twórcze, swobodne i spontaniczne. Dzięki jego wsparciu dostaniesz więc niejedną szansę wykazania się swoimi talentami i zaletami w różnych obszarach życia. Wrodzony entuzjazm i towarzyska natura zjednają ci życzliwe poparcie otoczenia, zaś szczodrość i umiejętność okazywania przyjaźni zostanie doceniona i nie raz zaprocentuje. Dlatego nastaw się na przeżywanie, odkrywanie i dzielenie się tym, co znajdziesz. Nie poprzestawaj na małym. Wyznaczaj sobie nowe cele i ciesz się rezultatami razem z przyjaciół- mi i rodziną. Życie osobiste nie tylko znajdzie się w centrum twojej uwagi, ale stanie się motywem przewodnim sprzyjającym osiąganiu sukcesów. Jeśli poprawi się twoja pozycja zawodowa i finansowa, to zapewne zdecydujesz się na rodzinne inwestycje. To z kolei zmobilizuje cię do jeszcze bardziej odpowiedzialnych działań.

Ty i Saturn

Saturn pomoże ci budować bezpieczną i stabilną rzeczywistość. Obdarzy cię talentem organizacyjnym. Będziesz świadoma faktu, że ważne i ambitne cele wymagają pracy i zaangażowania. Zarówno sprawy zawodowe, jak i prywatne staraj się traktować teraz bardzo serio. Jeśli na przykład dostałaś awans, trzeba będzie zbudować swój autorytet, pokazać, że doskonale sobie radzisz w bardziej odpowiedzialnej roli. Jeśli wolisz być szefem niż podwładnym, warto nauczyć się współpracować i włączyć pomocne osoby w swój świat. Jeśli staniesz się matką, życie towarzyskie w oczywisty sposób zejdzie na drugi plan. Masz też zielone światło na zalegalizowanie związku i znalezienie solidnego partnera. Niewykluczone są korzystne okoliczności sprzyjające poprawie warunków mieszkaniowych. Poświęcanie czasu sprawom, które na to zasługują to klucz do sukcesu.

Ty i Neptun

Zobacz również:

Położenie Neptuna w nadchodzącym roku będzie dla ciebie wyzwaniem, kiedy bowiem znajdujesz się w obszarze wpływów kosmicznego iluzjonisty, możesz doznać jakiegoś olśnienia, usłyszeć muzykę sfer, lecz grozi ci też, że ktoś zakpi z twojej naiwności. Stanie się tak wyłącznie wtedy, kiedy na to pozwolisz. Łatwo będzie zaapelować do twojego sumienia, wzbudzić w tobie poczucie winy lub wywołać złudzenie, że masz przed sobą jakąś wyjątkową okazję. To stanowi zachętę dla naciągaczy. Unikaj ryzykownych transakcji i dwuznacznych sytuacji. Jeśli kupisz na egzotycznym bazarze pierścionek z oczkiem, które wbrew zapewnieniom, okaże się zwykłym szkiełkiem, to pół biedy. Gorzej, jeśli wpadniesz w sidła oszusta matrymonialnego lub sekty. Czytaj skrupulatnie dokumenty, pod którymi się podpisujesz. Jeśli czegoś nie rozumiesz, coś wzbudza wątpliwości, pytaj, aż uzyskasz jasną odpowiedź. Osoby, które mają złe intencje, szukają osób naiwnych, od dociekliwych trzymają się z daleka.

Ty i Słońce

W tym zgoła pomyślnym roku warto sprawdzić, czy potrafisz celebrować dobre chwile. Wszak to jest najważniejsze. Cóż warte jest szczęście, gdy nie potrafisz go docenić? Jak to zrobić? Wieczorną kąpiel zamień w małe święto, dodając do niej aromat twoich ulubionych kwiatów lub ziół, kup sobie szlafrok w ulubionym kolorze, piękną filiżankę do kawy lub herbaty, która pozwoli miło zacząć dzień. Baw się modą, zwracaj uwagę na detale, które pozwolą ci wyczarować superefekt małym kosztem. Wypatrzone w małym sklepiku oryginalne kolczyki odmienią T-shirt i dżinsy, zaś szalik w modnym kolorze sprawi, że płaszcz kupiony w poprzednim sezonie też stanie się hitem mody. Znajdź także radość płynącą z aktywności fizycznej! To doskonałe źródło endorfin – hormonu szczęścia. Wybierz ulubioną dyscyplinę, a jeśli jeszcze nie masz takiej, odpowiednia będzie związana z twoim żywiołem, czyli ogniem – zawierająca elementy rywalizacji. Warto uprawiać sport w większej grupie. Będzie to mobilizujące i bardzo przyjemne. Postaraj się także zrealizować jakieś marzenia. Duże lub całkiem małe. Ktoś kiedyś powiedział, że chcieć to móc, więc chciej.

Horoskop 2021 Strzelec - Życie osobiste

Znakomitej większości Strzelców rok upłynie miło, spokojnie, przyjemnie i bez miłosnych kłopotów. Jeśli masz już rodzinę, na straży domowego ogniska stanie Uran, obdarzając cię wielkodusznością, umiłowaniem zgody i umiejętnością rozwiązywania problemów. Jeśli dopiero teraz się zakochasz, to serce i rozum nie będą przeciągać między sobą liny, tylko przemawiać zaczną jednym głosem. Zadbasz nie tylko o połączenie serc, ale także wspólnotę interesów. Harmonia i dobrobyt, jakie dzięki temu osiągniecie, sprzyjają uzyskaniu wewnętrznej równowagi. Prawdopodobne jest, że warunki życiowe bardzo się poprawią. U Strzelców z pierwszej dekady znaku w tym roku panować będzie miły spokój. Latem unikaj przesadnych inwestycji. Może się to stać źródłem niepotrzebnych zadrażnień. Dla szukających miłości okazje do nawiązania nowych znajomości. To przyjaciele mogą poznać cię z kimś interesującym. Dla Strzelców noszących już obrączkę na palcu okres towarzyskich atrakcji. Poprawa materialna przyniesie przyjemne poczucie bezpieczeństwa i chęć zakosztowania życia. Niewykluczone, że zdecydujecie się zwieńczyć rok jakąś daleką podróżą. Jeśli jesteś Strzelcem z drugiej dekady, twoje życie zapowiada się harmonijnie i szczęśliwie. W związkach warto cieszyć się tym, co macie, a także inwestować w dobrą przyszłość. Podróżujcie, spełniajcie marzenia, głośno mówcie o swoich potrzebach, by można je było zaspokoić. Jesteś singlem? Będziesz miała teraz powodzenie. Zakochasz się bez pamięci po raz pierwszy lub może kolejny. Postanowisz również zadbać o siebie. Wpływy planet mogą urodzonych w trzecie dekadzie skłaniać do nierozważnego wydawania pieniędzy. Czy to droga do szczęścia? Lepiej zainwestuj swoją energię w uczucia. Zbytnia rozrzutność i intensywne życie towarzyskie mogą oddalić cię od prawdziwych emocji. Wyzbądź się chęci błyszczenia za wszelką cenę, a wybierając partnera nie kieruj się wrażeniem, jakie robi na koleżankach. Jeśli w twoim związku nie dzieje się najlepiej pora na refleksję. Tylko prawdziwe więzi przetrwają.

Horoskop 2021 Strzelec - Kariera i pieniądze

Planety wytyczą ci drogę do sukcesu. Kluczem do niego okaże się wiara we własne siły, a także świadomość, jakie są twoje największe talenty i zasoby. Dlatego skoncentruj się na tym, by je odkryć. Gdy odnajdziesz swoją drogę, pojawią się zyski, a także okazje do mniejszych lub większych, ale korzystnych inwestycji. Jeśli działasz na własną rękę, wzmocnisz strukturę swojej firmy lub dobierzesz sobie bardziej wartościowych współpracowników. Rozwiniesz skrzydła i poszerzysz pole swoich wpływów. Cały czas staraj się rozsądnie dysponować swoimi pieniędzmi. Planetarna aura będzie w tym roku sprzyjać Strzelcom z pierwszej dekady. Niezależnie od wpływów warto poczynić pewne oszczędności. Sprawy zawodowe także powinny układać się całkiem gładko i przynieść ci poczucie spełnienia, a w rezultacie również bezpieczeństwa. Stawiaj także na rozwój, gdyż los szykuje bonusy dla osób, które chcą się kształcić, zdobywać nowe umiejętności i konkretyzować ambitne plany i projekty. Patrz śmiało w przyszłość. Nagrodą może być znaczący awans, umocnienie twojej pozycji w branży. Planety w korzystnym położeniu wspierają zamiary urodzonych w drugiej dekadzie znaku. Jeśli wykorzystasz pomyślne okoliczności, w życiu zawodowym nastąpi poprawa, cieszyć się będziesz autorytetem i zaufaniem. Możesz podjąć jakieś większe wyzwanie. Jako że w finansach masz zielone światło, w zależności od zasobności twego portfela warto pomyśleć o inwestycjach. Ze względu na wpływy Neptuna, dotyczące trzeciej dekady, kontroluj wydatki, a także staraj się nie nabałaganić w sprawach związanych z rozwojem twojej kariery. Wskazana jest ostrożność. Zmiany są pożądane, mogą pojawić się same, jednak to ty decydujesz, jak je wykorzystasz. Nie czas na większe przedsięwzięcia.

Horoskop 2021 Strzelec - Zdrowie

W tym roku zdrowie nie powinno stać się dla ciebie powodem do zmartwień. Jeśli wcześniej miałaś jakieś problemy, wrócisz do dobrej formy. Energia ci dopisze, więc spaceruj, uprawiaj sport z koleżankami. W drugiej połowie roku masz korzystny czas na rozpoczęcie kuracji odchudzającej lub odmładzającej. Warto także profilaktycznie podnosić naturalną odporność. Postaraj się znaleźć równowagę między pracą a odpoczynkiem. Jesteś znana z pracoholizmu, a to nie służy ani zdrowiu, ani budowaniu relacji w rodzinie.

Dla formy

Słyszałaś kiedyś o mindfulness? To trening tzw. uważności, który pomaga wsłuchać się w siebie, w potrzeby swojego organizmu, skoncentrować się na byciu tu i teraz. dzięki mindfulness będziesz potrafiła wyciszyć emocje i znaleźć balans między sprawami zawodowymi i rodziną.

Jeśli jesteś liczbą:

1. To etap stabilizacji uczuciowej, zatem jeśli masz w tym względzie jakieś zaległości, nadrób je, nie zwlekając. Sprawy domu i rodziny przesłonią inne. Jednak w perspektywie jest także poprawa materialnego statusu. Szczęście ci dopisuje nawet, gdy o to nie zabiegasz. Możesz zacząć działalność na własny rachunek. Ogólnie to będzie miły, spokojny rok, oszczędzający ci trosk i kłopotów.

2. Czas, który będzie sprzyjał sukcesom na polu zawodowym, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą działania bez ryzyka. Dostrzeżesz, jak blisko jesteś finalizacji swoich zamierzeń. Nie uda ci się uciec od refleksji i głębokich przemyśleń, rozważań dotyczących twojego miejsca w świecie. Nie przeszkodzi ci to jednak w osiąganiu finansowych sukcesów. Niefortunne za to mogą się okazać zawarte w tym roku znajomości czy przyjaźnie.

3. Przekonasz się, jakie efekty przyniosły twoje wysiłki w minionych latach. Jeśli masz szczęście, cieszyć się będziesz sukcesem i twoje plony będą obfite. Nie zapomnij wtedy podzielić się z innymi, którzy pomogli ci osiągnąć te rezultaty. W tym roku powodzenie twoich przedsięwzięć jest niemal pewne, podobnie jak szanse na awans. Szczególną rolę spełni w twoim życiu jakaś starsza osoba – ktoś, kim się, być może, zaopiekujesz, zyskując w zamian radę i wsparcie.

4. Na wszystko, co się wydarzy, reaguj bardzo spokojnie. Niech cię nie zaskoczy nietrwałość spraw zaczętych teraz – nie martw się, nie wszystko jest jednak tak ulotne. Im więcej wątków zakończysz, tym większej ilości nowych wyzwań i szans możesz się spodziewać w przyszłości. Jeśli od pewnego czasu z kimś się spotykasz, niewykluczone, iż niedługo będzie miał miejsce spektakularny finał w postaci ślubu. Wkrótce na świat mogą przyjść dzieci.

5. Możliwe, że do tej pory sama nie wiedziałaś, na co cię stać. I dalej nie będziesz wiedziała, póki nie spróbujesz. Śmiało więc wykorzystaj wszystkie szanse, które zsyła los. Szukaj dodatkowych możliwości. Bądź aktywna. Działaj z rozmachem, ale bądź rozważna, bo aktywność nie oznacza sukcesu za wszelką cenę. Ten rok przypomina rozstaje – najważniejsze to wybrać właściwą drogę.

6. W najbliższym okresie na plan pierwszy wysuną się kontakty międzyludzkie, a przede wszystkim relacje w związkach. Potrzebujesz bliskich osób koło siebie, więc zrób im miejsce. To doskonała okazja, by naprawić coś, co między wami zaczynało się psuć, zwłaszcza że Kosmos wspiera cię siłą dyplomacji i umiejętnością rozstrzygania sporów. Poza tym uda ci się odnowić starą przyjaźń oraz nawiązać kilka nowych znajomości.

 7. Poczujesz, że twój umysł jest otwarty, a szare komórki i wyobraźnia pracują na wysokich obrotach. Rozwijaj nowe pomysły, twórz wartościowe rzeczy. Jeśli zaangażujesz się- w to, co robisz, zdobędziesz dodatkowe bonusy w postaci stypendium, zagranicznego wyjazdu, niespodziewanego awansu, nagrody, wzrostu prestiżu. Ewentualne kłopoty rozwiążą się same. Nie trać więc czasu, nie zatrzymuj się niepotrzebnie.

8. W tym roku nie oczekuj szybkich rezultatów swoich działań. Strumyk z pieniędzmi będzie płynąć powoli, ale za to systematycznie, więc nie narzekaj. Nie podejmuj teraz jednak finansowego ryzyka. Jeśli postanowisz zainwestować swoje środki, to zadbaj o wszelkie gwarancje powodzenia. Skoncentruj się na poprawie warunków pracy lub życia codziennego. W sprawach osobistych stawiaj na sprawdzone układy.

9. Przed tobą rok niespodzianek. Wśród mających cię spotkać zakrętów losu z pewnością będą takie momenty, które powitasz z radością – nieoczekiwana propozycja lepszej pracy, spotkanie po latach. Inne mogą zaburzyć twoje poczucie bezpieczeństwa. Staraj się dostosować do zmiennych okoliczności, a wtedy się w nich odnajdziesz. Pisana ci jest poprawa losu – kiedy nastąpi, naciesz się nią do syta!

Dobra rada na cały rok dla Strzelca

Poświęć więcej czasu na doskonalenie charakteru. nie warto rozpraszać się i poświęcać czasu sprawom nieistotnym, folgować próżności czy wdawać się w ambicjonalne rozgrywki.