Rozstaje dróg

W tym roku twoja kariera zawodowa, która ostatnio nie rozwijała się najlepiej, ma szansę przyspieszyć. Wszystko zależy od tego, którą z otrzymanych propozycji wybierzesz. Postępuj mądrze, nie kierując się pozorami i blichtrem, bo wybierasz na długo. To twoja szansa.

Ty i Saturn

Dobra wiadomość: Saturn jest teraz twoim przyjacielem. Dane ci będzie osiągnąć stan równowagi, odbudować nadwątlone poczucie bezpieczeństwa. Oczywiście pod warunkiem, że sama o to zadbasz. Bywa, że nawet w pomyślnych dla nas okresach część marzeń i planów może nie zostać spełnionych przez brak elastyczności i zbyt wiele wewnętrznych zahamowań. Dlatego zweryfikuj swoje dotychczasowe poglądy na życie i odzyskaj zaufanie do samej siebie. Podsumuj przeszłość, zapomnij o przykrych doświadczeniach i nie powielaj starych błędów. Idź do przodu, nie oglądając się za siebie. W każdym działaniu szukaj harmonii i poczucia sprawiedliwości. Rozwijaj swoje talenty, poszerzaj horyzonty myślowe, bo wszystko to pozwoli ci urzeczywistnić cele, do których dążysz. Bądź sobą. Nie wstydź się swoich pasji. Takie zachowanie może cię tylko narazić na dyskomfort psychiczny. Pielęgnuj w sobie optymizm.

Ty i Wenus

Jeśli kogoś straciłaś, puste miejsce się zapełni, ale otwórz się na miłość! W szerokim tego słowa znaczeniu. Pomyśl, że to jedyne uczucie, które potraf zastąpić lęk. Gdy kochasz świat, ludzi, zwierzęta i siebie, lęk nie istnieje. Zmień swój sposób patrzenia, nie oceniaj nikogo i niczego po pozorach, nie skreślaj, zanim nie dasz sobie szansy, by poznać kogoś bliżej. Obudzi się w tobie również potrzeba stworzenia dobrej atmosfery w domu, zapragniesz uczynić swoje miejsce na ziemi wygodniejszym i pełnym miłości. Zastanów się również nad tym, czy twój styl życia odpowiada potrzebom? Może chciałabyś zmienić styl ubierania, wyzwolić się z jakichś narzuconych ci reguł lub zasad? Jeśli nie, nie psuj tego, co dobre, ale jeśli tak – wiedz, że każdy czas jest odpowiedni, by szukać spełnienia. Planety będą ci sprzyjać w podejmowanych teraz wyborach życiowych.

Ty i Jowisz

Zobacz również:

W tym roku cieszyć się będziesz całkowitym poparciem Jowisza, który znajduje się w obszarze kreatywności i przyjemności w twoim horoskopie. Nic dziwnego, że stagnacja się skończy, a w miejsce wcześniejszych problemów pojawią się nowe możliwości. Rzecz jasna, powodem tego nie jest czarodziejska różdżka, ale twoja gotowość na zmiany oraz sprzyjające okoliczności. Dlatego dołóż wszelkich starań, bo teraz twoje codzienne życie może stać się prawdziwym źródłem inspiracji, ale i poczucia bezpieczeństwa, które sobie cenisz. Wybieraj rozwiązania, które okażą się korzystne także w dłuższej perspektywie. Obszar kreatywności jest bowiem także polem przyjemności. Jeśli jednak skupisz się wyłącznie na doraźnych korzyściach i pójdziesz na łatwiznę, możesz niepotrzebnie skomplikować sobie życie. Lekkomyślnie zaciągnięte finansowe zobowiązania albo wybór niewłaściwego partnera to miłe złego początki. Odróżniaj optymizm od życiowej brawury, a krzywda ci się na pewno nie stanie.

Ty i Pluton

Zmiany, które niesie ze sobą Pluton, wymuszają nowy porządek, stykają cię z nowymi sytuacjami, zmieniają twoje poglądy na życie. Prawdopodobne jest też przewartościowanie celów, które sobie stawiasz. Warto pamiętać, że choć pożądamy stabilizacji, warunkiem naszego rozwoju jest konfrontowanie się z tym, czego jeszcze nie znamy. Transformacji ulegać będą sfery zarówno dotyczące życia osobistego, jak i kariery. Wszystkie wymagają od ciebie nowego spojrzenia. Może w twojej relacji z partnerem lub rodzicami nastąpi coś istotnego, zmienisz miejsce zamieszkania, będziesz szukać nowej pracy. Tak czy inaczej, pojawią się sytuacje, które mogą wymusić działanie, którego początkowo wcale nie będziesz pragnęła. Nawet jeśli coś się skończy, zachowaj spokój. Nic nie jest dane nam na zawsze, przecież dobrze o tym wiesz. Trzeba to zaakceptować i podążać za nurtem wydarzeń. Bądź aktywna, szukaj swojej drogi i posuwaj się konsekwentnie do przodu, wykorzystując każdą szansę na rozwój. Jeśli przed czymś uciekasz, tracisz cenną energię. Dużo lepszym rozwiązaniem jest stawianie czoła przeciwnościom. Doświadczenie powinno cię nauczyć, że zwykle ze starć wychodzisz zwycięsko.

Horoskop 2021 Waga - Życie osobiste

Wszystkiego będzie po trochu: i okazji do dokonania zmian, i do budowania stabilnej przystani. Jeśli coś się zmienia wbrew twoim intencjom, daj sobie czas, a odkryjesz w tym głębszy sens i cel. W stałych związkach to czas zacieśniania więzi, obrastania w piórka, czynienia wspólnego życia wygodniejszym i bardziej komfortowym. Łatwiej będzie poznać kogoś nowego. Ten etap zacznie sprzyjać życiu towarzyskiemu, podróżom. Może spakujecie walizki i choć na chwilę uciekniecie od codzienności? Za sprawą Saturna dla Wag z pierwszej dekady czas najspokojniejszy, co bynajmniej nie oznacza nudy. Ten rok sprzyjać będzie konstruktywnym działaniom – budowie domu, założeniu rodziny. Jeśli zdecydujesz się na urodzenie dziecka, będzie to świadoma, radosna decyzja. A więc do dzieła. Z końcem roku planety pomagać będą miłościom nowym i związkom ze stażem, sprzyjać okazywaniu uczuć, ważnym i szczerym rozmowom i udanej powtórce z marzeń o miłości. Osoby z drugiej dekady odczują większą potrzebę niezależności, chęć do częstszego opuszczania domu. To wniesie świeży powiew w życie związku. A może to druga strona zapragnie szerzej otworzyć okna i zrobić w waszym życiu mały przeciąg? W związkach nieco już sobą znudzonych niewykluczone są przetasowania. Każdą decyzję przemyśl. Wagi wolne, którym samotność dokucza, powinny zastanowić się, czy nie są same sobie winne. Może celowo zamykasz na coś oczy? Tym razem otwórz się na sercowe niespodzianki! Jeśli jesteś z trzeciej dekady na twoje sprawy partnerskie wpływa Pluton. Wywołuje on zmiany w związkach. Tworzy nowe sytuacje, wymagające dużej elastyczności, umiejętności przystosowania się do okoliczności. Na szczęście twoje poczucie bezpieczeństwa wzmocnią inne planety. Choć wciąż trudno mówić o błogim spokoju, będziesz miała okazję do tego, by stworzyć nową, lepszą rzeczywistość, a jeśli coś się zakończyło bezpowrotnie, zacząć od nowa.

Horoskop 2021 Waga - Kariera i pieniądze

Korzystne okażą się zmiany przyzwyczajeń, zmiany miejsca, służbowe podróże. Nowe znajomości w branży zaowocują nowymi propozycjami. To również dobry czas by się zareklamować, pokazać, na co cię stać – słowem przestać skromnie chować się za plecami bardziej energicznych kolegów. Twoje finansowe plany powinny się powieść, drobne lokaty przyniosą zysk. Cała naprzód. Nie czekaj na lepsze czasy, tylko zacznij realizować projekty, z którymi wiążesz nadzieje na sukces. Dla Wag z pierwszej dekady bardzo konstruktywny i obiecujący rok, który upłynie gównie na kontynuacji wcześniej rozpoczętych planów, ale nie tylko. Jeśli marzy ci się sukces, pamiętaj, że teraz liczy się odpowiednia strategia, a przede wszystkim solidne przygotowanie. Będą okazje, aby się uczyć, zdobywać kolejne bazy na drodze do zwycięstwa. Czeka cię sporo pracy, jednak nie opuści cię poczucie, że ma ona konkretny i ważny dla ciebie cel. Koniec roku przywitasz z tarczą! W finansach stabilizacja na przyzwoitym poziomie. U Wag z drugiej dekady w firmie dokonają się organizacyjne zmiany, pojawi się konkurencja. Cóż, to jeszcze nie tragedia. Nie upieraj się więc przy tym, co było. Im wcześniej zareagujesz, tym efektowniejsze okaże się twoje zwycięstwo. Osoby nazbyt zachowawcze w myśleniu postawią się w najmniej komfortowym położeniu. W finansach zachowaj rozsądek. Wagi z trzeciej dekady będą miały nieco utrudnione życie. Czytaj przepisy dotyczące interesujących cię dziedzin, chroń swoje zasoby finansowe, a skuszona perspektywą zysku, nie podejmuj się zadań przerastających twoje możliwości ani też nie obniżaj poprzeczki. To nie popłaca na dłuższą metę. Metoda drobnych kroków okaże się najbardziej efektywna. Jeśli w twojej firmie sytuacja zaczyna być kryzysowa, rozglądaj się i bądź przygotowana na nowe rozwiązania.

Horoskop 2021 Waga - Zdrowie

Twój organizm wymaga teraz większej troski. Staraj się wypoczywać, aby nie dopuścić do deficytów energii, unikaj zimna i wilgoci, będziesz bowiem podatna na przeziębienia, infekcje i choroby reumatyczne. Regularnie odwiedzaj stomatologa i szanuj swój kręgosłup. Zdecydowanie potrzebujesz ruchu, ale w tym roku nastaw się raczej na rekreację i zmniejszanie napięć niż bicie rekordów. Wybieraj więc dla siebie taki rodzaj aktywności, który polega na koncentracji i uważności, np. jogę, pilates lub stretching.

Dla formy

Zastanów się nad zmianą sposobu odżywiania. dla zdrowia i urody korzystna będzie dieta mind, śródziemnomorska lub dash. Więcej awokado i ryb z kwasami omega poprawi ruchomość stawów i zwiększy koncentrację. a to przyda ci się do realizowania nowych wyzwań w pracy.

Jeśli jesteś liczbą:

1. Może zdarzy ci się od kogoś usłyszeć, że emanujesz wewnętrznym blaskiem. No i tak zapewne jest, bo twoja atrakcyjność rośnie. Miej oczy otwarte – jeśli szukasz miłości swego życia, dzieli cię od niej tylko jeden mały krok. Możesz za to stracić zainteresowanie pracą i wszystkim, co z nią związane. Pamiętaj, że dobrze jest nie odstawać za bardzo od normy i zachowywać wyznaczone proporcje.

2. To dobry rok na rozwój osobisty, duchowy, także na zdobywanie tytułów naukowych i edukację. Refleksyjne podejście do życia pomaga w wielu sytuacjach, czasami jednak skłania do odbierania rzeczy mało istotnych z nadmierną powagą. Jeśli czujesz nieustanne balansowanie między osiągnięciem wewnętrznego spokoju, a poczuciem zgrania ze światem zewnętrznym, spróbuj osiągnąć złoty środek. To się opłaci.

3. Nowe znajomości są bardzo prawdopodobne. Niektóre spotkania mogą mieć szczególny charakter. Wniosą coś do twego życia, coś ci uświadomią, czegoś cię nauczą. Osoby już związane będą mocno zaabsorbowane ważnym projektem, ale uwaga, nie trać z oczu codziennych drobnych przyjemności. Ewentualne niepowodzenia mają przyczynę w twoim wcześniejszym postępowaniu. Kosmos odpłaca ci teraz za uczynione wcześniej dobro lub zło.

4. Te z was, które z jakichś powodów cierpią, mają poczucie krzywdy, psychicznej niewygody, niech cierpliwie czekają. Sytuacja wkrótce się zmieni. Jeśli do tej pory coś ci się nie udawało, pomyśl, że zaraz rozpoczniesz zupełnie nowy etap w życiu. Możesz osiągnąć w nim dużo więcej niż dotychczas. Trzymasz swoją przyszłość we własnych rękach, a przed tobą kosmiczny ocean możliwości. Powodzenia!

 5. Pora zapomnieć o przykrych doświadczeniach. Wyciągnij z nich tylko słuszne wnioski i rozpocznij od nowa. Nawet jeżeli doznałaś jakichś strat, nie wracaj już do przeszłości, spoglądaj w przyszłość optymizmem, to się opłaci. W twoim życiu nastąpią wkrótce różne konstruktywne zmiany – od drobnych, takich jak obcięcie lub ufarbowanie włosów czy zakup nowych mebli, do poważnych – takich jak ślub, rozwód, narodziny dziecka, przeprowadzka.

6. Życiowe plany, nakreślone z rozmachem i optymizmem, będą wymagały większej mobilizacji niż dotąd. Jednakże nie upadaj na duchu, pamiętaj, że bardziej cenimy coś, co wymagało od nas zwiększonego wysiłku i czasu. Pozwól sprawom toczyć się własnym torem, a wkrótce przekonasz się, że jest to wyjście najlepsze z możliwych. Regeneruj siły, wycisz emocje. To doskonały moment na to, by zadbać o zdrowie.

7. Nastąpi spory postęp w sprawach materialnych, zawodowych i osobistych. Wokół ciebie będzie się działo wiele interesujących rzeczy, a rozbudzona ciekawość świata i błyskotliwe poczucie humoru sprawią, że wzbudzisz sympatię i zainteresowanie otoczenia. Jeśli jesteś spragniona miłości – wieści są pomyślne. Czeka cię romans – taki, za jakim tęsknisz. Rozglądaj się wszędzie, nie rób założeń z góry, ponieważ miłość nie zna żadnych ograniczeń.

8. W nadchodzącym roku nastąpi zwrot od rozrywek do wytężonej pracy. Działasz jednak we własnym interesie, więc nie narzekaj na brak czasu, tym bardziej, że wszelkie zaniedbania mogą mieć długo odczuwalne reperkusje. Lepiej nie podejmować teraz ryzyka finansowego. Skupienie uwagi na innych obszarach może sprawić, że zabraknie ci czasu na pielęgnowanie kontaktów międzyludzkich. To przejściowe.

9. Wibracje tego roku wprowadzają zmiany z jednej strony upragnione, a z drugiej zakłócające dotychczasowe poczucie ładu i bezpieczeństwa. Jeśli lubisz stabilizację, ta zaskakująca dynamika może cię nieco stresować. Z kolei te z was, które są elastyczne i energiczne, będą w swoim żywiole. Są duże szanse na to, aby wasza sytuacja życiowa uległa zmianie.

Dobra rada na cały rok dla Wagi

Od czasu do czasu warto dać sobie wytchnienie od pogoni za materialnym sukcesem czy wymiernymi korzyściami. Postaraj się znajdować każdego dnia moment ciszy i wewnętrzną równowagę.