Poddaj się inspiracji
Przed tobą sporo nowości. Atrakcyjna znajomość lub oferta przyjdą z najmniej oczekiwanej strony. Panny zwykle trzymają się porządku, ale to nie czas na pedanterię. Teraz Panna powinna wyjść z ram i otworzyć się na nowe doznania.

Panna i planety

Ty i Jowisz
Już na początku roku planeta szczęścia wkroczy w życie Panien z rozmachem i fanfarami. Jeśli ostatnio nie czułaś wielkiego entuzjazmu ani zapału do działania, teraz to się zmieni. Jowisz obdaruje cię nowymi mocami i dodatkowo sprowadzi do twojego otoczenia życzliwe osoby, gotowe do wspólnej akcji. Aby jednak do końca wykorzystać dary, jakie daje los, musisz okazać się ich godna. Zanim rzucisz się na głęboką wodę, utemperuj entuzjazm i trzymaj się zdroworozsądkowych rozwiązań. Jowisz może ukarać cię za przesadę i beztroskę, więc trzeba będzie zadbać o maksymalną trzeźwość umysłu. Gdy już będziesz gotowa i czujna, dostaniesz nagrodę, na którą zasłużyłaś. Pierwsza część roku przyniesie Pannom znaczące znajomości, wzrost prestiżu i pomyślność w małżeństwie. Dobrą passę wykorzystaj na naprawę stosunków w rodzinie i wzmocnienie nadwątlonych przyjaźni. Od czerwca czekają cię większe wyzwania.

Ty i Mars
Najlepszy czas na realizację planów nastąpi dla Panny w lutym. Energetyczna natura Marsa będzie ci sprzyjać, dając siłę i motywację do dowolnej aktywności. Będziesz gotowa do czynu, a także chętna, by pomóc innym i wywrzeć na nich pozytywny wpływ. W maju ponownie poczujesz rozpierającą energię i radość życia. Od września do grudnia Mars będzie prowokował Panny do kłótni. Trzymaj nerwy na wodzy i zachowaj ostrożność w kontakcie z innymi ludźmi. Jeśli nie będziesz skoncentrowana i spokojna, korzystanie z ostrych narzędzi czy aktywność sportowa mogą skończyć się urazem. W listopadzie i grudniu twoje plany mogą utknąć, wszystko stanie w miejscu i poczujesz, jakbyś waliła głową w mur. Frustracja spowoduje nieporozumienia, ale przy odrobinie rozsądku możesz łatwo ich uniknąć. Poczekaj do stycznia, kiedy wszystko ruszy do przodu.

Ty i Uran
Panny nie należą do najbardziej rewolucyjnych znaków Zodiaku, ale w tym roku będziesz źródłem inspiracji i zmian, które zaskoczą ciebie i twoich bliskich. Świat tylko czeka na twoją inicjatywę. Uran da ci siłę, „iskrę bożą” w postaci lotnej inteligencji i świeżych pomysłów oraz warunki, żeby je przekuć w rzeczywistość. Nie bój się zmian ani przełamania rutyny. W ramach twoich zainteresowań mogą znaleźć się studia lub praca w dziedzinie związanej z naukami ścisłymi, inżynierią, sztukami audiowizualnymi lub ekologią. Znajomość zawarta za granicą lub z obcokrajowcem może być początkiem długoletniej współpracy lub przyjaźni. Panny urodzone pośrodku znaku, w dniach od 3 do 11 września, mogą wejść w iskrzącą znajomość z kimś zupełnie odmiennym od nich lub przeżyć przygodę, która będzie jak wygrana na loterii. Jeśli jesteś samotna, Panno, na horyzoncie pojawi się osoba żądna przygód, która zechce z tobą eksplorować świat i eksperymentować.

Ty i Neptun
Neptun, planeta iluzji i… władca wody, w tym roku może być dla niektórych Panien jak przysłowiowy kubeł zimnej wody na głowę. Na jego działanie mogą być szczególnie podatne Panny urodzone po 18 września, które powinny zachować szczególną czujność i dwa razy sprawdzać, czy to, na co patrzą, nie jest fatamorganą. Neptun bowiem może przynieść obietnicę spełnienia marzeń, aby krótko potem boleśnie obedrzeć ofiarę ze złudzeń. Już od początku roku uważaj na potencjalne „piękne słówka” i nie daj się nabrać na coś, co zbyt mocno świeci. Będziesz mieć niewątpliwe szczęście, ale pośród ziaren mogą znaleźć się plewy. Uważnie przyjrzyj się każdej propozycji, nie wierz na słowo nikomu i nie daj się zwieść czyjemuś urokowi. Szansa, że ktoś nowo poznany mija się z prawdą, jest w tym roku większa niż kiedy indziej! Pamiętaj, że Neptun kocha obietnice i barwne miraże, dlatego bądź mądrzejsza i postaw na swój analityczny umysł. Możesz poczuć przemożną potrzebę, by nieść pomoc słabym i potrzebującym. Bądź jednak ostrożna, by ktoś sprytniejszy nie wykorzystał twojego altruistycznego nastroju do własnych celów.

Prognoza 2022

Horoskop Panna na 2022 rok - kariera

W tym roku los wręczy ci kupon na realizację najbardziej szalonych pomysłów. Tradycyjna sztywność Panny chwilowo odejdzie do lamusa, bo porwie cię śmiała wizja. Warto wprowadzić niekonwencjonalne metody działania, które teraz przyniosą zyski. Jeśli prowadzisz własny biznes, możesz dotrzeć do młodszego odbiorcy lub zwiększyć zasięg firmy na rynku zagranicznym. Planując ekspansję, trafisz na odważnego inwestora lub po prostu będziesz miał dużo szczęścia. Jeśli wciąż szukasz swojej drogi w życiu, pojawi się szansa na zmianę zawodu lub nowe zainteresowania, które mogą całkowicie zmienić twoje plany. Panny, które urodziły się po 18 września, mają największe szanse na przełom w karierze. Powinny jednak uważać na detale. Na chwilę możesz stracić czujność i nie zwrócić uwagi na niejasne zapisy w umowie. Przyda ci się jasny umysł i twoja naturalna drobiazgowość. Nie jest to dobry okres do beztroskiego inwestowania – jeden błąd, chwila zmęczenia i zamiast zyskać, można stracić.

Zobacz również:

Horoskop Panna na 2022 rok - zdrowie

Panny podzielą się w tym roku na dwie grupy: senne oraz znerwicowane. Jeśli urodziłaś się po 18 września, masz wszelkie dane, aby znaleźć się w tej pierwszej grupie. Możesz czuć przemożne zmęczenie niewiadomego pochodzenia i zasypiać na stojąco. Zamglony umysł i ucieczka w marzenia na jawie to znak od organizmu, aby odpocząć. Pozostałe Panny mogą ucierpieć z powodu zbyt wysokiego tempa życia. Natrętne myśli, jak nakręcone, będą bezustannym źródłem niepokoju. Możesz poczuć chęć, aby „zajadać” stres, więc w porę zatrzymaj rękę sięgającą po kolejne chipsy i ciastka.

Horoskop Panna na 2022 rok -  życie osobiste

Nic nie będzie się wywracać do góry nogami. To rok emocjonalnej równowagi sprzyjający porozumieniu i wychowaniu dzieci. W twoim domu będzie przytulnie, rodzinnie i spokojnie. W pierwszej połowie roku będzie najlepszy czas na domowe inwestycje. Jeśli remont lub zakup nowych sprzętów, to właśnie teraz. Na samotne Panny ktoś zastawi miłosne sieci. Jednak nie spiesz się z niczym. Powinnaś spokojnie czekać na rozwój sytuacji, nie podejmując przedwcześnie żadnych poważnych decyzji. We wchodzeniu w nową relację stanowczo wskazany jest brak pośpiechu. Obserwuj, daj się uwodzić, ale na ostateczną decyzję o byciu z kimś ofiaruj sobie więcej czasu.

I DEKADA
Wsparcie ze strony planet jest umiarkowane, więc wasz świat będzie taki, jakim go sobie sami stworzycie. Warto dołożyć starań, by był słoneczny i ciepły. Postarajcie się znaleźć dla siebie więcej czasu w codziennym zabieganiu, to zaprocentuje jeszcze w tym roku. Może częstsze wypady do kina albo wspólne oglądanie seriali? Starajcie się robić razem nowe rzeczy. W nowo zawartych małżeństwach nastąpi zmiana dynamiki w relacji. Mniej zawrotów głowy i drżenia serca, więcej cichych i spokojnych wieczorów. Nie przejmuj się tym, ogień wróci pod koniec roku. Wtedy będzie też więcej okazji, by poznać nowe osoby. Single muszą wykazać się intuicją. Nie tłum swojego serca, a miłość cię zaskoczy. Wejdzie do twojego życia w chwili, gdy zupełnie nie będziesz się jej spodziewać.

II DEKADA
Twój wycinek znaku otrzymuje teraz wyjątkowy bonus od losu! Masz kogoś? Nastaw się na to, że przybędzie teraz dobrych dni, a uczucia się wzmocnią. W związkach ze stażem stwierdzicie, że niebo nad waszymi głowami znowu stało się pogodne, nawet jeśli przelotne burze wydawały się codziennością. Jest duża szansa, że w tym roku uda się wam przeprowadzić do wygodniejszego mieszkania, w którym już w chwili otwarcia drzwi poczujecie pozytywną energię. Jesteś samotna? Tegoroczne spotkania okażą się ważne i rokujące na przyszłość, a tempo zapowiada się zawrotne. Jeszcze w tym roku możliwy jest ślub!

III DEKADA
Niestety planety mogą narobić trochę zamieszania, a efektem może być nawet rozstanie! Jednak po tych sercowych rewolucjach nastąpi spokój. Niektóre z was zmierzą się z wyzwaniem, jakim jest budowanie własnego domu lub urządzanie mieszkania. Innym Pannom powiększy się rodzina. Pary, które nie zdecydowały się jeszcze na ślub, teraz wyraźnie poczują, że pora założyć obrączki albo… szukać dalej. Jeśli jesteś singlem, możesz spotkać kogoś, z kim zostaniesz na zawsze, dlatego nie zakładaj z góry, że to tylko krótka przygoda.

Twój żywioł - ziemia

Jej siłą napędową nie są sentymenty i emocje, ale logika i racjonalność. Zamierzone cele osiąga dzięki metodycznemu działaniu i skrupulatnemu wypełnianiu obowiązków. Pełne wdzięku i uroku Panny są doskonałymi partnerami na długie lata. Mają silną potrzebę kochania, a gdy już obdarzą partnera uczuciem, będą mu wierne całe życie. Są pełne poświęcenia i troszczą się o zdrowie wszystkich dookoła.

Motto: Ja mam!
Opiekuńcza planeta: Wenus
Kamień: agat, opal, kamień księżycowy, szmaragd, turkus
Kolor: cytrynowy, zielony, szaroniebieski
Szczęśliwy dzień: poniedziałek, piątek