Nie trać głowy
Ten rok przyniesie dużo energii, ale musisz być czujna, aby jej nie zmarnować. Zamiast łapać kilka srok za ogon, skup się na jednym, najważniejszym dążeniu. Uważaj, aby nie ulec złudzeniom, Nie upiększaj rzeczywistości, krok po kroku powoli zmierzaj do obranego celu.

Strzelec i planety

Ty i Jowisz
Strzelec to szlachetny nonkonformista, który dla idei jest gotów do dużych poświęceń. Zwykle szczery do bólu i nie uważa na konsekwencje. Tym razem uważaj, by ta cecha nie przysporzyła ci wrogów. Z wrodzonego poczucia sprawiedliwości możesz powiedzieć o kilka słów za dużo. Nie zagalopuj się, bo przysporzy ci to kłopotów z prawem, na które nie pomoże nawet dobroczynny Jowisz. Do Strzelców urodzonych do 1 grudnia los uśmiechnie się szeroko już wiosną. Od maja możesz spodziewać się powodzenia w najbardziej kluczowych dziedzinach. Jeśli chcesz kupić mieszkanie, powiększyć rodzinę, to planeta szczęścia, za jaką uważa się Jowisza, będzie ci sprzyjać. Młode Strzelce mają okazję się usamodzielnić. Jesienią dobra passa minie. Strzelce powinny uważać na konsekwencje swojej porywczej natury. W listopadzie i grudniu powstrzymaj się od ferowania ostrych opinii, aby nie kusić losu i nie dostać bolesnej riposty.

Ty i Neptun
Planeta marzeń, iluzji i oszustwa – oto cały Neptun. Jego niezwykłe działanie odczują zwłaszcza Strzelce urodzone między 13 a 17 grudnia. Neptun działa za zasłoną: mogą cię spotkać dziwne sytuacje i nieporozumienia w komunikacji z rodziną, sąsiadami, znajomymi. Poczujesz się, jakbyś żyła w zaczarowanym świecie, gdzie nikt cię nie rozumie. Neptun powoduje, że jesteś teraz nastawiona idealistycznie i przez to podatna na wykorzystanie. Musisz zachować ostrożność, aby nie ulec czyimś pięknym słówkom. Masz najlepsze intencje, ale w starciu z wrogiem będziesz bezbronna. Wszelkie sprawy wymagające koncentracji i pragmatycznego podejścia zostaw ekspertom: księgowej, prawnikowi lub osobie ze znaku Koziorożca. W miłości daj sobie kilka miesięcy, nim podejmiesz decyzję. Może się zdarzyć, że za jakiś czas zobaczysz sprawy w mniej korzystnym świetle.

Ty i Wenus
Dzięki wspaniałomyślnej Wenus większość Strzelców czeka rok pełen sukcesów towarzyskich. Relacje zawarte w tym roku dobrze rokują na przyszłość. Jedynie Strzelce urodzone w dniach od 13 do 17 grudnia mogą wdać się w znajomość bez perspektyw. Jeśli znajdujesz się w tym gronie, w wyborze obiektu westchnień kieruj się bardziej rozsądkiem niż uczuciami, bo wkrótce sytuacja zmieni się diametralnie. Książę okaże się żabą, a twoje wielkie plany – bajecznym mirażem. Wszystkie zaś Strzelce mogą liczyć na wesołe towarzystwo i szampańskie nastroje. Częściej niż zwykle będziesz miała okazję jeść wykwintne potrawy oraz obcować z luksusem i pięknem. Niewykluczona jest drobna wygrana na wyścigach. W marcu, maju, październiku oraz na przełomie listopada i grudnia Wenus obdarzy cię dobrym humorem, który pozwoli popchnąć do przodu sprawy związane z urządzeniem domu. Możesz zainwestować w dobra luksusowe. To, czego teraz dotkniesz, będzie cechował dobry gust i wyczucie piękna.

Ty i Saturn
Werwa i wesołość Strzelca to cechy skrajnie odmienne od tych, które reprezentuje Saturn. Ale o dziwo, teraz rozrywkowe Strzelce zyskają dojrzałość i powagę cechującą tę planetę. Saturn jak kosmiczny ojciec otoczy was łagodną opieką i wskaże korzyści, jakie wynikają z rozwagi. Zwykle masz rozmach i wizję, ale często nie realizujesz rozpoczętych planów. Saturn nie pozwoli ci się teraz rozproszyć. Nabierzesz koniecznej wytrwałości, twój osąd będzie celny, a umysł – skupiony. Cokolwiek odkładałaś w czasie, rób to teraz. Szczególne powodzenie odczujesz w sprawach wymagających staranności, cierpliwości i gruntownych przygotowań: to pora na zdanie trudnego egzaminu lub napisanie wyczerpującej pracy naukowej. Saturn obdarzy cię wystarczającym zasobem sił, aby najtrudniejsze sprawy z sukcesem doprowadzić do końca. W życiu osobistym będziesz bardziej skłonna, by przestać skakać z kwiatka na kwiatek i zaangażować się w nową znajomość z kimś dużo starszym od ciebie. Poczujesz się zaskakująco dobrze w tym towarzystwie. Jeśli zamierzasz zawrzeć związek małżeński lub podpisać dowolną umowę, będą to decyzje budujące relacje stabilne, uczciwe i długotrwałe.

Prognoza 2022

Horoskop Strzelec na 2022 rok - kariera

Czeka cię huśtawka, rok pełen zmiennego szczęścia. Wspaniałe okazje mogą szybko znikać, jakby nigdy się nie pojawiły, a dobra passa może być początkiem strat. Tak czy owak miej oczy dookoła głowy. Nic nie jest takie, jakie się wydaje. Okresy zapału będą przeplatać się z poczuciem niemocy lub tajemniczymi blokadami z zewnątrz. Strzelce, zawsze pełne zapału do działania, mogą zderzyć się z niewidzialnymi siłami, które będą je do czynu próbowały zniechęcać. Jeśli jesteś Strzelcem urodzonym pomiędzy 13 a 17 grudnia, będziesz podatna na pomyłki – cokolwiek podpisujesz, kilka razy sprawdzaj każdy detal! Jeśli pozwolisz sobie na jakiekolwiek niedbalstwo lub niefrasobliwość, obietnica fortuny okaże się mirażem. Trzymaj się mocno ziemi i za wszelką cenę otrząśnij się z melancholijnego nastroju. Wróć do walki, zrób precyzyjny plan działania, a wyjdziesz ze wszystkiego obronną ręką. Pozostałe Strzelce będą nastawione racjonalnie jak nigdy, choć nie opuści ich chęć do niewielkiego ryzyka i śmiałych kroków. Twoja maksyma na ten czas to „śpiesz się powoli”. Małe i stabilne inwestycje opłacają ci się po stokroć. Podwyżka w pracy będzie niewielka, ale zasłużona. Jeśli zechcesz zmienić pracę, będzie to dobrze przemyślany ruch i nie spowoduje w twoim życiu żadnej rewolucji.

Zobacz również:

Horoskop Strzelec na 2022 rok - zdrowie

Strzelec to jedyny, obok Bliźniąt, znak Zodiaku, który czuje się wiecznie młody. I słusznie, bo nigdy nie opuszcza cię optymizm ani rozmach, którym zawdzięczasz swoją młodzieńczą formę. W tym roku jedyne niebezpieczeństwo może ci grozić z prozaicznego powodu pobłażania sobie. Chociaż nie można ci odmówić silnej woli, aby podjąć decyzję o regularnych ćwiczeniach sportowych, to jednocześnie pokusy mogą sprawić, że zboczysz z obranej drogi. Na przeszkodzie staną ci liczne okazje do towarzyskich spotkań. A to przecież dobry pretekst, by popuszczać pasa i oddawać się rozrywkom. Na niebezpieczeństwo nadużycia napojów wyskokowych, a nawet zatrucia, najbardziej narażone są Strzelce z połowy grudnia.

Horoskop Strzelec na 2022 rok - życie osobiste

Doczekałeś się! Jowisz rezydujący w twoim znaku zapewnia przypływ szczęścia. Domyślasz się pewnie, że szanse na spotkanie drugiej połowy rosną. Pamiętaj, że jeśli pragniesz miłości przez wielkie M, a nie tylko przelotnej miłostki, nie możesz gonić za każdą mrzonką. Dobra passa potrwa do grudnia. Zdążysz spokojnie się rozejrzeć. W związkach już udomowionych wiosenny przypływ uczuć gwarantowany. Łatwiej będzie o spokój i rozwiązanie życiowych problemów. To doskonały czas na zakończenie konfliktu z kimś bliskim.

I DEKADA
Twoja uwaga skoncentruje się na rodzinie i sprawach materialnych. Zanotujesz zwiększone zainteresowanie twoją osobą. To spora szansa dla samotnych. Strzelce, które są w stałych związkach, czekają nowe przedsięwzięcia: plany mieszkaniowe, podróże. Zwiększy się też zasób twojej energii, co sprawi, że z powodzeniem odnajdziesz się w roli partnera czy rodzica, bez rezygnacji z innych sfer życia, np. przyjemności towarzyskich czy sukcesów w pracy. Poszukasz szczęścia w codziennych drobiazgach.

II DEKADA
Nadchodzący rok przyniesie niektórym z was okazje do dokonania życiowych zmian. Możliwy nowy związek uczuciowy lub ponowne spotkanie z osobą, z którą kontakty zostały wcześniej zerwane. Niektórym zamarzy się Wielka Miłość. Uczucia staną się źródłem pewnych niepokojów, ale i radości. Dużym krokiem w przyszłość będzie podjęcie decyzji o zmianie stanu cywilnego. Chociaż w tej sferze życia jesteś nieprzewidywalna, tym bardziej może to dziwić, bo jako osoba niezależna raczej nie skłaniasz się ku stałym związkom. Niektórym pisane jest nawet podwójne życie uczuciowe. Jednak zastanów się nad konsekwencjami póki czas.

III DEKADA
Gwiazdy ci sprzyjają singlom, a w razie kłopotów pomogą podjąć słuszne decyzje. Jeśli twoje serce spragnione jest uczucia, nie wzbraniaj się. Kochaj się i flirtuj. Nie obawiaj się, że zbyt silna więź mogłaby ograniczyć twą wolność. Przypływy energii warto byłoby wykorzystać na dokończenie pewnych domowych inwestycji lub podróże w odległe strony. Możliwości jest sporo. Podaruj sobie radość, na którą do tej pory brakowało ci czasu. Zacznij wieść szczęśliwe życie, ciesząc się domowym spokojem i uczuciowym, stabilnym związkiem.

Twój żywioł - ogień

Wędrowny indywidualista, zawsze szukający nowych doznań, lubiący odkrywać to, co jeszcze nieodkryte. Strzelec uwielbia czuć się zdobywcą. Kieruje nim pragnienie swobody i chęć poznania. Wciąż odczuwa nieodparte pragnienie, by uszczęśliwić cały świat. To urodzony optymista, człowiek niezwykle uczciwy. Słynie także z prostolinijności i poczucia sprawiedliwości. Szczodrością, uczuciowością i niezwykłym urokiem osobistym potrafi zawojować każdego.

Mott o: Ja rozumiem!
Opiekuńcza planeta: Jowisz
Kamień: ametyst, topaz, Rubin, turkus
Kolor: błękitny, niebieski, fioletowy
Szczęśliwy dzień: czwartek