Zobacz: Wielki horoskop na 2020 rok ->>

Horoskop tygodniowy Baran od 30 listopada do 6 grudnia

W sferze zawodowej nawet najbardziej zdecydowane osoby mogą stracić zapał do realizacji celu. Może wydarzyć się coś, co spowoduje nowe spojrzenie na sprawę, a być może zaczniesz analizować sposób działania.

Warto przemyśleć, co chcesz osiągnąć i jak, bo nie zawsze cel uświęca środki. U innych nadejdzie niezadowalająca wiadomość na jakiś temat, co może stać się wymówką dla kogoś, by postawić na swoim. Nie lekceważcie tematu pracy w tym tygodniu. W uczuciach, jeśli chcesz uzdrowienia relacji, przemyśl każde słowo, by nie popełnić błędu. Ostrożnie z lekami. Istnieje ryzyko podania niewłaściwego lub przeterminowanego leku itp.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy – Baran od 23 do 29 listopada

Barany w ostatnim tygodniu listopada czeka dosyć intensywne momenty. Możliwe są krótkie lub dłuższe wyjazdy w sprawach zawodowych. Nie należy w tym w czasie zapominać o potrzebach bliskich. Możecie też otrzymać sporo propozycji matrymonialnych bądź zaproszenia na randki.

Ezolinia Wróżby tarocista Adrian SMS o treści: 708 588 642 Kod 32 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 16 do 22 listopada

Ktoś zaprzestanie udowadniania swojej racji, co da Ci poczucie większej swobody w wyrażaniu swoich opinii, ale decyzji podjąć się nie uda tak szybko. Sprawy pozostaną takie, jakie są. W pracy również łatwiej będzie przekonać innych do swojego punktu widzenia lub uwolnić się z niechcianych sytuacji, mimo wszystko pełnego spełnienia nie przepowiadają Wam karty. Sfera uczuć: warto delektować się miłymi chwilami, zamiast robić coś z poczucia obowiązku lub przymusu. Single: uda się Wam  zaprezentować atrakcyjnie na zewnątrz, choć może pojawić się osoba złośliwa mimo to.

Autor Wróżka Miranda, 708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 9 do 15 listopada

Zadbajcie o siebie, bo karty pokazują, że ktoś może zachorować albo pojawią się obawy w związku z dolegliwością Waszą lub czyjąś. Mogą pojawić się przy tym nieprzewidziane wydatki lub zmartwienia o finanse, jeśli mogłoby to Was zatrzymać w domu. W pracy może brakować Wam bodźców, czegoś nowego, by rozwinąć się. Niektóre osoby mogą uznać, że atmosfera w firmie stała się ciężka i zabraknie Wam poczucia humoru u ludzi. Czas otwarcia się na znajomych i kontakty. Przyjaźń z osobą spod znaku wodnego wskazują karty i będziecie musiały zająć się dzieckiem albo okaże się, że koleżanka nie ma czasu.

Autor Wróżka Miranda, 708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 2 do 8 listopada

W sferze prywatnej ktoś może chcieć przeforsować swoje zdanie i zagrozi odejściem lub rozstaniem, choć karty pokazują Was niewzruszonych w swoich decyzjach.  W takich sytuacjach może naprawdę dojść do rozstania. Dyskusje mniej poważne mogą skończyć się tym, że ktoś wyjdzie z domu, żeby ochłonąć. W przypadku poważnych problemów ktoś może zwrócić się do prawnika. W pracy karty pokazują osobę, która może czuć się niesprawiedliwie potraktowana i będzie się bronić przed zarzutami. W miłości  możecie nie mieć czasu dla drugiej osoby. Praca może Was rozdzielić lub uniemożliwić spędzenie czasu razem.

Autor Wróżka Miranda, 708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Baran – od 26 października do 1 listopada

Możecie zapragnąć kupić coś do domu, ale jeśli partner/ka widzi to problematycznie, może nie dostrzec zalet i korzyści płynących z takiej decyzji. W pracy według kart będziecie empatyczni, cierpliwi i przyjaźnie nastawieni do otoczenia. Niektórzy mogą mieć cichą sympatię do kogoś lub kierować się nią wobec niektórych osób. Jeśli jednak spodziewasz się zmiany, jakiegoś przełomu, to karty przepowiadają zastój sytuacji. Poza tym czas pracowity i będzie trzeba się zdyscyplinować.

Możliwa podróż służbowa. Single znajdą miłego towarzysza lub przyjaciółkę, która będzie wiedzieć, jak sprawić, by się Wam nie nudziło.

Autor Wróżka Miranda, 708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Baran – od 19 do 25 października

Tydzień przyziemności i obowiązków. Ktoś z domowników może czuć się czymś rozczarowany. Możliwe podróże w celu zakupienia czegoś. Jeśli ktoś nie ma ochoty o czymś rozmawiać, trudno będzie go do tego nakłonić. W pracy karty pokazują w Waszym znaku zmartwienia albo obawy, możliwe że związane z faktem, że ktoś flirtuje w Twojej firmie. Ogólnie karty pokazują swobodną atmosferę, ale raczej się w to nie włączysz, zwłaszcza jeśli ktoś ma żonę lub męża. Jeśli pracujesz z partnerem, może się okazać, że przyłapiesz go na flircie. U singli niezobowiązujące kontakty, a Ty możesz uwikłać się w jakiś spór.

Autor Wróżka Miranda,  708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Baran – od 12 do 18 października

Karty wróżą Wam szczęście w tym tygodniu. Do pewnego stopnia może mieć to związek z Waszym pozytywnym nastawieniem do różnych spraw, które nadejdą. Jeśli nie obawiacie się porażek, nie wyolbrzymiacie problemów, wszystko będzie układać się wyjątkowo dobrze. W sferze zawodowej możecie liczyć na docenienie Waszej pracy, choć Wy sami możecie uznać, że wcale nie wymagało to od Was naprawdę dużego wysiłku. Być może to kwestia optymizmu i właściwego podejścia do sytuacji albo sprawy się poukładają szczęśliwym zbiegiem okoliczności. Możecie liczyć na to, że wydarzenia potoczą się w sposób Was satysfakcjonujący. Karty przepowiadają Wam również wewnętrzną odwagę do zdobywania nowych doświadczeń, poznawania nowych ludzi itp. Single mogą rozpocząć nowe znajomości właśnie teraz, bo nie będziecie się zadręczać przeszłością, nawet jeśli macie za sobą nieudane relacje uczuciowe. Niektórzy mogą poznać wyjątkową osobę, z którą znajdą wspaniałe porozumienie. W związkach partnerskich, nawet jeśli przeżywacie kryzysowe sytuacje, wystarczy spojrzeć z większym dystansem na sytuację i otwartością na emocje partnera, a wszystko powinno udać się poukładać. Warto pokazać się od strony pomocnej osoby, ale jeśli to Wy potrzebujcie pomocy, zgłoście to swym bliskim, a podzielicie się obowiązkami. Na pewno ją otrzymacie.

Autor Wróżka Miranda, SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Baran – od 5 do 11 października

W sprawach domowych zapowiada się tydzień stresujący lub będzie dużo obowiązków i spraw do załatwienia, między innymi konieczność zdobycia jakiś informacji, co powinno udać się skutecznie. Poza tym czas stabilny. W pracy podobnie, ale mogą pojawić się też okazje do polepszenia sfery zawodowej, zwiększenia zarobków u niektórych z Was itp. Zachowajcie jednak ostrożność w przypadku styczności z osobami chorymi, kichającymi itp. Jeśli chodzi Wam po głowie nowy pomysł, sami możecie się hamować z realizacją. W relacjach prywatnych rodzina będzie na pierwszym miejscu oraz przyjaźnie. Niektóre z nich mogą mieć związek z pracą.

Autor: Wróżka Miranda, Tel. 708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Baran – od 28 września do 4 października

Osoby spod znaku Barana mogą mieć konflikty domowe, które zechcecie rozwiązać poprzez ustalenie jasnych zasad. Może będzie trzeba podjąć określone decyzje, ustalić reguły działania w jakiejś sytuacji itp.

Nawet gdy dyskusje ustaną, pojawi się zaraz nowy temat. W pracy uważaj na to, co mówisz, bo ktoś może usłyszeć więcej niż byś chciał/a. Ktoś będzie chciał postawić za wszelką cenę na swoim. Możliwe, że to Wy będziecie tymi osobami. Ogólnie niesprzyjająca atmosfera. W uczuciach możecie nie mieć chęci na kontakty z innymi, choć karty pokazują kogoś w rodzaju przyjaciółki, ale w szerszym kręgu znajomych.

Autor wróżka Miranda https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
Kontakt  708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy BARAN - od 21 do 27 września

Ten tydzień upłynie pod znakiem partnerstwa.

W uczuciach wiele optymizmu, pojawią się nowe znajomości, zawiążecie nowe przyjaźnie. To doskonały czas na romantyczne kolacje, wieczorne spacery i długie rozmowy.

Barany będące w stałych związkach również czekają miłe chwile spędzone w rodzinnym gronie.  Znikną wszystkie niedomówienia i zapanuje zgodna atmosfera. Poczujecie się w swoim towarzystwie komfortowo, będziecie jasno wyrażać swoje myśli i emocje.

W pracy odczujecie zadowolenie i przypływ gotówki, praca zespołowa przyniesie szybkie rozwiązania problemów i powodzenie w interesach. Nie odmawiaj pomocy jeśli ktoś o taką poprosi, zaowocuje ona wieloma wzajemnymi korzyściami.

Horoskop sporządziła wróżka Solen 708 577 246 wew. 2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 14 do 20 września

W tym tygodniu może pojawić się irytacja, która z jednej strony może mieć związek z przeszłymi sytuacjami, które Ci się przypomną i mogą wywoływać rozdrażnienie, a  z drugiej strony wynikną ze zwykłej codzienności, jeśli trudno będzie się ze wszystkim zorganizować, jakbyś chciał/a. Karty radzą: zachowaj cierpliwość wobec dzieci. W pracy u jednych zaistnieje możliwość podzielenia się obowiązkami z drugą osobą, a u innych będzie trzeba zająć się dwoma projektami, zajęciami itp. W miłości też może być nerwowo, jeśli druga osoba będzie mieć pretensje i braknie Ci argumentów.

Autor wróżka Miranda , tel. 708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min) https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy Baran od 7 do 13 września

Po dość burzliwym weekendzie i kolejny tydzień nie zapowiada się dla się dla Baranów spokojnie. Będziecie chciały Baranki odpocząć, wyciszyć się, ukoić skołatane nerwy. Aby jednak tak się stało, musicie uważać na osoby ze swojego otoczenia. Jest w nim osoba podstępna i przebiegła. W pracy widać konflikty i nieporozumienia. Nie słuchajcie plotek nie dajcie się wciągnąć w intrygi, bo nie skończy się to dla was dobrze. Nad związkami partnerskimi zawisną ciemne chmury. Partner będzie was denerwował, ale nie dajcie się sprowokować do kłótni, bo czasem lepiej ugryźć się w język niż powiedzieć jedno słowo za dużo. Single lepiej niech pozostaną w domu i z szukaniem drugiej połówki poczekają do końca sierpnia. Na szczęście już w piątek energia zacznie się zmieniać i spokój powróci do waszego życia.

wróżka Adriana Ezolinia Wróżby
708 777 531 wew. 3 (4.92 zł)


Horoskop tygodniowy Baran od 31 sierpnia do 6 września

Uczucia: Czeka cię w tym czasie okres pełen namiętności z partnerem. To jest świetny czas na zbliżenie się do partnera. Czekają was niezapomniane chwile.

Praca: Uważaj na kobietę, jeśli jest szefem. Nie proś o podwyżki, ani z nią nie dyskutuj, bo źle może to się skończyć. Po prostu rób swoje.

Zdrowie: Uważaj na układ moczowo-płciowy i na przemęczenie.

Tarocista Łukasz Ezolinia
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz
708 403 151 wew 1 (koszt 2,56 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy BARAN od 24 do 30 sierpnia

Ten tydzień będzie dla  Baranów bardzo zróżnicowany. Będzie się wyróżniał huśtawką nastrojów i dużą chwiejnością  emocjonalną. W pracy bądźcie ostrożne i nie wdawajcie się w słowne utarczki i przepychanki. Czasem lepiej ugryźć się w język niż powiedzieć jedno słowo za dużo. W miłości również dość trudny czas. Przyjdą refleksje i zaczniecie się zastanawiać czy na pewno osoba przy waszym boku to ta właściwa. Single poczują ogromną potrzebę bliskości z drugim człowiekiem, ale z szukaniem drugiej połówki poczekajcie do następnego tygodnia.

Autor:  wróżka Adriana https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-adriana
SMS o treści : Alert Twoje pytanie wyślij na 7336 (3,69 zł z VAT )


Horoskop tygodniowy Baran od 17 do 23 sierpnia

Uczucia

W sferze uczuć czeka was walka. Może chodzić o konflikty wewnątrz relacji lub o zmagania w związku z innymi osobami. Strzeżcie się fałszywych przyjaciół. Rady jakie możecie teraz otrzymywać, mogą negatywnie wpływać na kształt relacji. Postarajcie się zmienić nastawienie do niektórych spraw. Przejmijcie inicjatywę i pokażcie się z lepszej strony. Nie bójcie się ryzykować. Dla osób samotnych to czas wyjścia z ukrycia.

Praca

Otoczenie zawodowe będzie dla Was bardziej przychylne. Być może będziecie świętować coś w ramach własnych osiągnięć. Przed Wami dynamiczny tydzień pełen nowych wyzwań, ale i wiadomości. Na nudę na pewno nie będziecie narzekać. Zastanówcie się nad własną ścieżką zawodową, bowiem los może popychać w zupełnie odmienne rewiry przeznaczenia. Staniecie przed pewnym dylematem.

Zdrowie

Sprawy zdrowotne skupią się wokół układu pokarmowego. To właśnie z nim możecie mieć najwięcej problemów. Uważajcie na to co jecie i w jakich ilościach. Popracujcie nad swoją determinacją. Bowiem coś będzie wymagało od Was zmiany. Chodzić może o dietę lub wprowadzenie ćwiczeń do Waszego życia. Wasz organizm będzie wymagał od Was większego skupienia i troski.

Wróżka Apolonia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-apolonia
SMS o treści: Livetarot Twoje pytanie na numer 74480 (4,92 zł)


Horoskop tygodniowy - Baran od 10 do 16 sierpnia

Miłość i sprawy osobiste: To dobry czas na rozwiązanie sporów w rodzinie jakie występują od dłuższego okresu i których była próba ukrycia. W tym tygodniu łatwiej będzie rozpocząć poważną rozmowę na tematy dotyczące uczuć. Los będzie dla Ciebie łaskawy, skorzystaj z tej szansy.

Praca i finanse: W nadchodzącym tygodniu będziesz mieć chwile oddechu od nadmiaru pracy i obowiązków. Po pracy zajmiesz się wypoczywaniem oraz przygotujesz plany dotyczące Twojej ścieżki zawodowej. Masz szanse nauczyć się czegoś nowego, co może wpłynąć na Twoje kwalifikacje zawodowe.

Zdrowie: Ilość stresu jaka będzie obecna w Twoim da Ci w kość, staraj się go rozładować i złagodzić napięcie robiąc to co sprawia Ci przyjemność. Postaraj się nie angażować w konflikty w tym tygodniu lepiej odpuścić.

Wróżbita Metis

Kontakt: 708 588 642 Kod 37 ( 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy - Baran od 3 do 9 sierpnia

Dom: Tydzień spokojny i poświęcony głównie rodzinie i bliskim, choć w otoczeniu możliwe sytuacje zaskakujące. Dla Ciebie powinien być to czas miło spędzony i przyjemnie, a momentami sentymentalnie lub ktoś będzie miał szczególny nastrój, by cieplej wyrazić swoje uczucia do bliskich, w sposób bardzo troskliwy, co może przejawić się poprzez miłe gesty, np. obiad przygotowany ze szczególną starannością, by wprowadzić nastrój wyjątkowy dla całej rodziny.

Uczucia: Łatwo będzie wpłynąć na Twoje emocje. Możesz odkryć, że masz słabość do kogoś na tyle mocną, że bezwiednie sięgniesz po telefon i wybierzesz nr do tej osoby. Możliwe też pomyłki, które mogą wynikać z podświadomego impulsu. Niestety możliwe, że trafisz w zły moment, np. dana osoba będzie bardzo zajęta sprawami zawodowymi i nie będzie mieć chwilowo czasu na rozmowę.

Praca: Może się zdarzyć, że wysłuchasz pomysłu zleceniodawcy, który wyda Ci się mało realistyczny lub trudny do osiągnięcia lub zauważysz punkty innego rodzaju, które uznasz za mało przemyślane, jednak nie braknie Ci zapału i energii do pracy. Będzie trzeba zgodzić się na warunki, choć może mało bezpośrednio będziesz ustalać szczegóły tak, by zostawić sobie potem lukę do zmian. Może Cię rozbawić jakaś sytuacja.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby  
tel. 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł)


Horoskop tygodniowy Baran od 27 lipca do 2 sierpnia

Jeśli wyznajesz zasadę, że wszystko można powiedzieć grzecznie i kulturalnie, nawet jeśli coś komuś nie odpowiada, to trzeba mieć do tego odpowiedniego partnera lub partnerkę i Ty kogoś takiego mieć powinnaś. Dobrze byłoby też, abyście mieli podobne priorytety.

Wróżka Online Camila
Kontakt 708 588 217 wew.3 ( 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy BARAN od 20 do 26 lipca

Kochane Barany w tym tygodniu, w pierwszej jego połowie, może pojawić się ktoś interesujący w Waszym życiu, nie przegapcie tego. Postarajcie się zwrócić uwagę na osoby, które do tej pory były Wam obojętne, już w tym miesiącu dostrzeżecie w nich coś na co wcześniej nie zwracałyście uwagi.

Autor: Czarująca Różdżką, Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Baran od 13 do 19 lipca

Baranie , w środę inwestuj w swój związek. Przeprosić będziesz musiał za swoje zachowanie- mniej impulsywności. Pozwól sobie w czwartek na miłą randkę. W piątek zadzwoń do bliskich, czekają na to.

Autor: Jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 (wew. 1)


Horoskop tygodniowy Baran od 6 do 12 lipca

Ten tydzień przyniesie Ci wiele pracy. Uważajcie na mężczyznę, który jest twoim szefem, bacznie się Wam przygląda. Nie wdawajcie się w rozgrywki z szefem. Skupcie się na efektywności w pracy. W domu dużo spokoju i harmonii.

Autor: Jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 (wew. 1)


Horoskop tygodniowy Baran od 29 czerwca do 5 lipca

Dom: W Waszym znaku pojawiają się karty mówiące o zmianach w każdej sferze życia. Restrykcje związane z epidemią mogą przynieść Wam stres. Niektórzy mogą czuć się jak w zamknięciu lub stłamszeni. Potrzebujecie odmiany i karty ją przepowiadają. Ważne będzie, żeby zmienić nastawienie do problemów, by się ich pozbyć. W przeciwnym razie emocje wyrazisz gwałtownie.

Uczucia: Nie będzie Wam służyć obecna sytuacja i w relacjach z drugą osobą mogą pojawić się konflikty i spory. Utarczki słowne możliwe i w związku z tym rozczarowanie. Pewne kwestie zostaną wypowiedziane na głos, z tych o których nie chcieliście rozmawiać wcześniej. Jeśli ktoś ma pretensje, albo widzi po swojemu problemy, które Was dotykają, teraz dowiesz się, co myśli druga osoba. Spójrz z dystansem, bo to czego się dowiesz, lub sama powiesz, może być skrzywione fałszywymi wyobrażeniami. Spojrzenie na problemy może wynikać z głęboko zakorzenionych obaw, które mogą nie mieć związku z Tobą, choć Tobie będą przypisywane. Niektórzy z Was zechcą się zmierzyć z prawdą, jakakolwiek ona jest.

Praca: Karty radzą działać w kierunku polepszenia swojego biznesu czy pracy, na ile to możliwe, ale jeśli obecna sytuacja zmieniła się zbyt daleko, żebyś funkcjonowała jak wcześniej, żadne działanie tego nie zmieni. Nadchodzą tak czy inaczej przeobrażenia w różnych sferach życia w Waszym znaku.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby

tel. 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł)


Horoskop tygodniowy Baran od 22 do 28 czerwca

Dom: Możliwe, że będziesz mieć gości. Według kart nie każdy będzie miał chęć na spotkanie. Może okazać się, że będziesz woleć wyjść na spacer, wymówić się pilną sprawą lub chociaż wyjść do innego pokoju. Nie zmieni to sytuacji i jeśli masz coś przeciwko, to skuteczniej byłoby wyrazić jasno swoje zdanie niż stosować uniki. Poza tym czas spokoju, a nawet możesz poczuć przypływ energii i chcieć coś zmienić w mieszkaniu albo namówić bliskich na coś spontanicznego.

Uczucia: Jeśli jesteś singielką lub singlem, możesz poznać kogoś, kto wzbudzi zainteresowanie, ale za wcześnie by się z tym zdradzać, szczególnie jeśli np. ktoś jest świeżo po zerwaniu i teoretycznie mógłby się jeszcze pogodzić z kimś. Powracanie do przeszłych znajomości też nie będzie Wam odpowiadać, ale za to możecie poznać kogoś, kto ma pewną zaletę na tym etapie. Według kart ta osoba może kompletnie nie zauważać, że się komuś podoba i nie zareagować w sposób zachęcający Twoją koleżankę lub kolegę. Zasady powinny być jasno określone  i może być za wcześnie na romantyczne odczucia. Karty są pragmatyczne na początek.

Praca: Niestety karty wskazują możliwe przestoje, a u niektórych z Was na odwrót czyli koniec przestoju i bardzo dużo pracy. Będzie trzeba się zmotywować i być elastyczną.

Autor: wróżka Miranda Ezolinia Wróżby
Jeśli chcesz indywidualny horoskop lub masz inne pytania pisz SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Baran od 15 do 21 czerwca

Karty wskazują, że z jakiegoś powodu ucieszy Was wiadomość na temat tego, co się popsuło, co komuś przeszkadza lub co źle idzie. Jeśli planujecie zrobić zakup-niespodziankę swojej partnerce lub partnerowi, to będzie trzeba zebrać informacje na temat tego, co mogłoby ją ucieszyć. Będziecie zadowoleni z efektu, cokolwiek planujecie. To nie czas na kompromis tylko na konkretne rozwiązania.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 8 do 14 czerwca

Baranie spodziewaj się dużych przyjemnych zmian w sferze miłosnej. Będą to szczególne dwa dni sprzyjające randką oraz wieczornym schadzkom. Nie bój się ryzykować  w te dni jeśli chodzi o wyzwania miłosne. Możesz spotkać kogoś nowego, lub dowiedzieć  się w tym czasie ze ktoś o was myśli. Oprócz spraw miłosnych skup się na lepszej komunikacji w pracy i spokojnym przepływie informacji z szefem- szef nie zmieni zdania nawet gdy masz racje.

Autor jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 wew. 1


Horoskop tygodniowy Baran od 1 do 7 czerwca

Na początku tygodnia czeka ciebie  otrzymasz  wiadomość na która długo czekałeś od ukochanej osoby. Nie ciesz się jednak zbyt prędko bo ta relacja wymaga przepracowania. W pracy natłok wydarzeń  oraz  niezapowiadany awans. Czeka Ciebie sukces.

Autor jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 wew. 1


Horoskop tygodniowy Baran od 25 do 31 maja

Trzymaj tajemnice dla siebie i nie zwierzaj się znajomym z Twoich planów zawodowych. Ktoś wbrew pozorom, wcale dobrze Ci nie życzy. Nieprzewidziane dodatkowe wydatki. W sferze uczuciowej bez zmian. W tym tygodniu najlepiej będziesz się czuć w zaciszu domowym.  

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Baran od 18 do 24 maja

W tym tygodniu energia będzie Ciebie wręcz rozpierać. Na wszystko będziesz patrzeć przychylnym okiem i nic nie będzie w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. W stosunku do bliskiej Ci osoby wykażesz się dużą inicjatywą. Co zostanie przyjęte z ogromna radością. W pracy uda Ci się wypromować pomysł i doprowadzić do jego akceptacji.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Baran od 11 do 17 maja

W tym tygodniu możesz spodziewać się niespodzianki od bliskiej Ci osoby. W kwestii finansowej Twoja sytuacja ulegnie znacznej poprawie. Popracuj nad asertywnością i nie pozwól, aby inni wykorzystywali Twoje dobre serce.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Baran od 4 do 10 maja

W tym tygodniu wyostrzy Ci się intuicja i spostrzegawczość. Nic nie zdoła umknąć Twojej uwadze. Każdy najdrobniejszy szczegół i sytuacja zostaną dokładnie przez Ciebie przeanalizowane. Spojrzysz inaczej na otaczające Cię osoby. Odkryjesz kto Ci dobrze życzy, a kto jest interesowny. Dzięki temu zakończysz pewne znajomości, aby zrobić miejsce na nowe. Koniec tygodnia będzie niezwykle satysfakcjonujący w sferze uczuciowej.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy – BARAN od 24 kwietnia do 3 maja

Coś może Cię niepokoić  lub odrywać myśli od najbliższych. Będzie trzeba postarać się uwolnić od zmartwień, bo martwieniem się i tak nie rozwiążesz żadnych problemów. Warto być bardziej obecną tu i teraz. Będziesz mieć doskonałą intuicję do spraw zdrowotnych, słuchaj jej. Częściej powiedz bliskim, jak dobrze im życzysz. Będzie to ważne, a czasem ułatwi porozumienie. Nie warto narzekać na to, na co nie masz wpływu.

Jasnowidz Ajlena Ezolinia Wróżby
SMS o treści : DOBRO Twoje pytanie wyślij na 74240 za 4,92 zł


Horoskop tygodniowy Baran od 20 do 26 kwietnia

Tydzień upłynie Baranom pod znakiem miłosnych porywów i dzikich, spontanicznych namiętności. Układ planet jest wyjątkowo korzystny także dla samotnych Baranów - grzechem byłoby nie wykorzystać okazji do nawiązania nowych znajomości - choć z pozoru niewinne, mogą okazać się całkiem satysfakcjonujące, także na dłuższą metę. Barany w kwietniu będą miały okazję poczuć przypływ sił witalnych, co w konsekwencji wywoła wiele pozytywnych skutków, także w sypialni. Rada od Kart: wystrzegaj się czarnowidzenia, wyjdź z cienia! Świat nigdy nie sprzyjał Ci bardziej!

Wróżka Serafina Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Baran od 13 do 19 kwietnia

Karty przepowiadają Wam nerwowy i niespokojny tydzień, co może Was rozczarować. Jeśli pojawią się stresujące sytuacje, możesz mieć skłonność do niewłaściwego interpretowania zachowania innych domowników. Jeśli uznasz, że określone postępowanie wynika z pretensji do Ciebie, możesz zareagować przesadnie, choć druga osoba nie będzie miała nic złego na myśli. Warto wziąć głębszy oddech w pewnych sytuacjach. Osoby, które mają dzieci, będą musiały poświęcić im czas, by pomóc w nauce.

Autor: wróżka Miranda Ezolinia Wróżby
Telefon - 708 577 067


Horoskop tygodniowy Baran od 6 do 12 kwietnia

Tydzień spokoju. Niektórzy z Was mogą odczuć subtelne naciski lub próby wywarcia wpływu na Wasz związek. Może być to Wasza połówka, ale równie dobrze matka lub teściowa itp. Ktoś zechce coś delikatnie zasugerować. Kłopotu z tego być nie powinno, a może właśnie okazja do lepszych kontaktów z resztą członków rodziny. Wszystkim obietnicom lub planom, którym się nie przyjrzałaś dokładnie, teraz się przyjrzysz i przeanalizujesz racjonalnie oraz ocenisz, co da się zrobić a co nie.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy Baran od 30 marca do 5 kwietnia

Wspaniały tydzień. Znajdziesz z kimś fantastyczne porozumienie i gotowość do niezaplanowanych działań, wyjść, wyjazdów itp. Czeka Cię tydzień kontaktowy, poczujesz pasję i entuzjazm, który będzie Cię popychał do zmian, znajomości, spotkań i rozmów. Możliwe planowanie wyjazdów z kolegami lub koleżankami, a także niektórzy z Was mogą umówić się na takie spotkanie u siebie w domu, jeśli zaprosicie znajomych z daleka.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy – BARAN od 23 do 29 marca

Możesz mieć chęć  zaprowadzenia nowego ładu i porządku, który będzie wymagał samodyscypliny, a ma wnieść atmosferę wyższej kultury życia na co dzień. Spójrz jednak realistycznie na możliwości, bo nie ma się co sugerować sztucznym modelem wykwintnych śniadań o 6 rano pokazanym w TV lub luksusowym wystrojem domu w katalogu. Określone nawyki mogą ułatwić przebieg dnia, ale wszyscy muszą się w to włączyć jednakowo.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy Baran od 16 do 22 marca

Będziesz nastawiona na chronienie się przed kryzysem na rynku pracy i to będzie głównym motorem Twych działań w nadchodzących dniach. Mogą nadejść refleksje, ktoś może wycofać się ze współpracy i choć pewne wydarzenia mogą przynieść rozczarowanie, to będzie trzeba trzymać się terminów i obowiązków. Jeśli masz innowacyjny pomysł, uda się go wybronić przed krytyką, ale jeśli ostatnie zdanie należy do kogoś innego, to prawdopodobnie zostanie przy starych metodach. Mogą nadejść wspomnienia z przeszłości, jeśli Twoja znajoma poradziła sobie kiedyś z takim lub innym problemem. Być może jej doświadczenia przydadzą się Tobie, jeśli będziesz umiała je wykorzystać kreatywnie.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Baran od 9 do 15 marca

Karta Kapłanka – Symbolizuje  Rozsądek kierowany intuicją. Warto posłuchać własnego szeptu duszy. Dusza wie najlepiej jak kierować naszymi krokami i wie na ile nas stać. W razie przeszkód możesz liczyć na wsparcie osoby na wysokim stanowisku. Spróbuj przypaść do gustu swojemu szefostwu. W miłości pojawi się szansa na naprawienie relacji. Możliwe, że spotkasz kogoś starszego na swojej drodze, posłuchaj głosu serca , nie daj się zwieść plotkom. W zdrowiu warto zadbać o dotychczasowe małe dolegliwości , bo od sygnałów zaczynają się  poważne problemy. Zwłaszcza kobiece sprawy.

Wróżka Issi https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-issi


Horoskop tygodniowy – Baran od 2 do 8 marca

Miłość. Ten tydzień sprzyja wolnym Baranom w miłości. Jest to doskonały czas na poznanie nowej osoby, zauroczenie i zakochanie się. Jeśli jesteś samotny, nie odmawiaj znajomym spotkań przy kawie, nie omijaj imprez towarzyskich. Masz szanse na spotkanie drugiej połówki i spełnienie marzeń. Zajęte Barany w tym tygodniu wyjaśnią wszystkie nieporozumienia z bliskimi i rozwiążą zadawnione problemy. To czas dobrych relacji w długotrwałych związkach.

Praca. Tydzień pełen kreatywnych pomysłów przynoszący w krótkiej perspektywie zadowolenie finansowe. Dobry czas szczególnie dla tych Baranów, które zajmują się twórczą działalnością artystyczną. Jeśli właśnie szukasz pracy, czeka Cię ciekawa propozycja, w którą się w pełni zaangażujesz. Niesie ona za sobą doskonałe perspektywy na przyszłość.

Finanse. Tydzień przyniesie spadek dochodów. Wszystkie Barany powinny uważać na nieprzemyślane zakupy. Możliwy jest nieplanowany wydatek gotówki, który mocno odczujesz.

Autor wróżka Solen Ezolinia Wróżby online


Horoskop tygodniowy Baran od 24 lutego do 1 marca

Sfera zawodowa: Jeśli masz spór z kimś z pracy, ten tydzień odsłoni intencje pewnych działań i nadzieje, jakie ktoś wiąże z określoną aktywnością. Wykaż nieco więcej empatii i zrozumienia dla problemów innych pracowników, bo ktoś może odebrać Cię jako osobę nieczułą i obojętną na los drugiego człowieka. Jeśli komuś zależy na usunięciu kogoś z określonego stanowiska, taka osoba nie odda go walkowerem. To czas skrytych przemyśleń, z którymi nie zechcesz się dzielić.

Miłość: Tydzień zamknięcia się w swoich sprawach. Nie będzie sprzyjających okoliczności, by budować nową relację. Nadchodzą jakiegoś rodzaju zmiany. Mogą być to zmiany przemyśleń lub wydarzenia, które wpłyną na zmianę sytuacji. Rozmowa łatwo może wywołać konflikt, a jeśli coś Cię rozczaruje, możesz mieć chęć odwetu. W domowym zaciszu możesz utrzymywać wiele kontaktów z różnymi osobami, np. drogą mailową, telefonicznie itp. Karty jednak nie wskazują bezpośrednio na randki.

Rodzina: Chętnie zabierzesz swych bliskich w publiczne miejsce, aby z dumą zaprezentować ich otoczeniu. Możesz odczuć potrzebę starannego przygotowania się do takiego wyjścia, szczególnie jeśli jesteś zaproszona na jakieś okazje, np. ślub, uroczystość kościelną, wyjście do teatru lub na imprezę w centrum miasta itp.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Baran od 17 do 23 lutego

Możesz mieć wrażenie, że ludzie dookoła traktują temat romansów lekko i z beztroską, a jednak będziesz mieć szczęście do takich, którzy podchodzą do tego poważnie, a Twoje zaloty mogą wywołać nieprzyjemności.

Zwłaszcza jeśli zależy Ci tylko na niezobowiązującej relacji, lub chcesz zdobyć kogoś z powodu jego atrakcyjności fizycznej. Nie dojdzie do żadnych relacji, które musiałyby być ukrywane i nie da się zataić związków partnerskich, jeśli takie istnieją.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Baran od 10 do 16 lutego
 
Miłość: Jeśli masz dość samotności, to dobry moment na stworzenie swego profilu na portalu randkowym bądź napisanie do osoby, która zwróci Twoją uwagę. Ktoś taki pojawi się na pewno. Będziesz mieć szczęście do osób bezpośrednich w kontaktach, więc jasno określą swoje stanowisko i oczekiwania. Mogą pojawić się negatywne przemyślenia, jeśli już niejedną nieudaną randkę masz za sobą. To kolejny nakład energii, wydatki na kawę, a jeśli do tego spodziewasz się, że przy bliższym poznaniu wyjdzie na jaw, że nie o takiej osobie marzyłaś, warto zmienić nastawienie na bardziej optymistyczne, jeśli naprawdę chcesz dać sobie kolejną szansę.

Sfera zawodowa:  Postaraj się polubić swe rutynowe obowiązki codzienne, nawet jeśli nie dają możliwości wykazania się kreatywnością. Doceń spokój, jaki mimo wszystko osiągasz zajmując się tym. Tydzień może wydać się szary i zwyczajny, zwłaszcza że będziesz potrzebować czasu na przemyślenie różnych kwestii, zanim zagadasz do kolegi czy koleżanki, aby wspólnie omówić ważne projekty. Może się to jednak obrócić na korzyść, bo nikt nie będzie wciągać Cię w sprzeczki i konflikty, które będą rozgrywać się w nadchodzących dniach bez Twego udziału. Jest szansa, że zachowasz całkowity spokój w takich sytuacjach.

Finanse: Kontroluj swe wydatki, bo istnieje duże prawdopodobieństwo, że zapomnisz, że coś kupiłaś i teraz odkryjesz zapomniany paragon. Komuś może być przykro, jeśli obiecałaś coś, a nawet może się rozzłościć.

Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy Baran od 3 do 9 lutego

Jeśli chcesz coś załatwić ważnego, najlepiej będzie zrobić to za drzwiami zamkniętymi. Jeśli chcesz kogoś przekonać do siebie, a druga strona będzie zdezorientowana i będzie szukać właściwego kierunku, namówisz ją na każdy pomysł lub koncepcję, jaką zechcesz przeforsować, ale zrób to bez świadków. Pewne sprawy mogą się przeciągać, ale możesz liczyć na to, że ktoś w końcu Ci pomoże i dzięki temu wszystko ruszy do przodu.

Niezbyt korzystny czas na podejmowanie się współpracy, negocjowanie, sprzedaże czy kupno czegoś. Komuś może brakować pieniędzy, by doszło do transakcji, ale na pewno w porę się wycofasz. Również w przypadku sytuacji, kiedy to Tobie wydaje się, że coś ma zbyt wysoką cenę, nie dojdzie do porozumienia. Dopiero gdy zrezygnujesz ze swych planów, Los sam może podsunąć Ci nieoczekiwaną okazję.

Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy BARAN od 27 stycznia do 2 lutego

Myśl pozytywnie i konsekwentnie realizuj swoje plany, nadchodzi dobry czas na ich spełnienie. W miłości sam nie wiesz, czego tak naprawdę chcesz. Daj sobie chwilę samotności a z pewnością podejmiesz dobrą decyzję. Zachowaj ostrożność w kwestiach finansowych.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Baran od 20 do 26 stycznia

Miłość: Barany powinny postawić na wrażliwość i empatię, jeśli chcą zdobyć czyjeś zainteresowanie. Będziecie pewni siebie i gotowi na rywalizację, jeśli zajdzie taka potrzeba, ale tym sposobem nie zdobędziecie zaufania. Warto korzystać z okazji i wykazać się wrażliwszymi cechami, gdy druga strona zacznie się czymś martwic na przykład i oczekuje wsparcia lub pocieszenia. Nie zapominajcie o kierowaniu się uczuciem, a nie tylko chęcią zdobycia kogoś.

Sfera zawodowa: W przypadku pewnych problemów będziesz musiała znaleźć pomoc z zewnątrz. Jeśli będziesz zbyt dumna, nie zauważysz pomocnej dłoni lub możliwości wyjścia z kłopotu z czyjąś pomocą. Nie warto rozpamiętywać przeszłości, a czas poszukać nowych rozwiązań, które wyjdą poza schemat, w jakim działałaś dotychczas. Niestety możliwe konflikty w tych dniach. Jeśli ktoś zechce omówić z Tobą problem, nie zbywaj go byle czym, nawet jeśli odbywa się to w nerwowej atmosferze. W ten sposób nie dojdziecie do porozumienia.

Finanse: Możesz mieć wrażenie, że życie stawia Ci poprzeczkę i daje możliwość ograniczonych możliwości zarabiania, co może wywołać silną potrzebę bardziej energicznych poszukiwań nowych sposobów na zwiększenie dochodów. Uważaj, jakie wybierasz metody, bo niektóre z nich mogą spowodować błędy i problemy w dalszej perspektywie, jeśli zaczniesz działać pod wpływem nieprzemyślanych impulsów  kierując się ślepym pożądaniem polepszenia tej sfery. Karty przestrzegają, że przesadne nastawienie na zyski spowoduje, że sięgniesz po skrajne metody.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy BARAN od 13 do 19 stycznia

Single: Zachowaj ostrożność, bo choć znajomość może zacząć się miło, w atmosferze radości lub świętowania, potem mogą wyniknąć z niej plotki lub inne komplikacje i mało jest prawdopodobne, aby znajomości teraz rozpoczęte, były kontynuowane później.

Wskazówki na sferę zawodową: Warto przemyśleć, czego tak naprawdę chcesz, bo choć będziesz mieć wiele pomysłów, nie będziesz mogła się zdecydować na konkretny ruch i realizację celu krok po kroku. Choć karty przepowiadają, że możesz przebojem wkroczyć w ten rok, co rozbudzi nadzieję na lepsze perspektywy i da Ci uczucie, że w końcu odnalazłaś właściwą ścieżkę zawodową, to jednak w dalszej przyszłości może okazać się, że z jakiegoś powodu będziesz musiała zaczynać od nowa. Niektórym paniom karty przepowiadają, że mogą zakochać się w swoim kontrahencie lub osobie, z którą będą robić interesy, ale karty pokazują taką ewentualność w dalszej przyszłości.

Autor: wróżka Miranda, Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy BARAN od 6 do 12 stycznia

Miłość: Ci z Was, którzy zakończyli niepomyślnie układające się relacje, nie będą mieli dość motywacji, by poznawać nowych ludzi i ostatecznie możecie mieć skłonność do roztrząsania przeszłości. Trudno będzie odnaleźć spokój i równowagę, gdy wciąż pewne rozdziały nie do końca zostały zamknięte. Niektórzy mogą próbować się z kimś umówić, ale z dużym niezdecydowaniem i bez przekonania, a ostatecznie wspomnienia okażą się zbyt żywe, by wchodzić w nowe relacje już teraz.

Praca: Niewłaściwy moment, by starać się o awans lub ogólnie o lepsze stanowisko. Trudno będzie przekonać szefa do swoich pomysłów, bo będzie zbyt zajęty lub nieprzystępny. Nawet jeśli uważasz, że w firmie udowodniłaś swoją wartość, nie przełoży się to na lepsze finanse, a osoby decyzyjne pozostaną  zdystansowane wobec Twoich starań. Lepiej będzie przełożyć pewne plany na czas bardziej sprzyjający.

Wróżka Nela Ket https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-nela-ket


Horoskop tygodniowy BARAN od 30 grudnia do 5 stycznia

Miłość: Karty wskazują znajomości internetowe lub na odległość na ten tydzień. Możesz liczyć na inicjatywę drugiej strony, jednak weź pod uwagę, że druga osoba ma swoje życie i codzienne sprawy do załatwienia i nie podchodź zbyt nieufnie, gdy nagle umilknie. Ty również możesz wywołać podobne wrażenie, gdy nagle przestaniesz się odzywać. Jeśli nie wyjaśnisz powodów, ktoś może się ich domyślać i stać się bardziej oschły w kontaktach. W Barana mogą pojawić się nagle sprawy zawodowe, które odciągną ich od tematu miłości i randek. Dbaj o odczucia drugiej strony, żeby Wasze kontakty się nie ochłodziły, bo jest duże prawdopodobieństwo, że zejdziecie do poziomu koleżeństwa.

Praca: Przyjaźń lub bliska współpraca z kobietą może okazać się niekorzystna. Możesz być niezorientowana w tym, co dzieje się w firmie i kto z kim się lubi, lub nie lubi, albo pojawią się różnice zdań, a Ty nie będziesz wtajemniczana. Jeśli chcesz coś przyspieszyć, możesz spróbować wykorzystać swój urok osobisty i zwrócić uwagę na kogoś, na kogo zwykle uwagi nie zwracasz, mając nadzieję, że przyspieszy to bieg pewnych procedur. Powinno się udać, jeśli ładnie się uśmiechniesz.

Finanse: Jeśli załatwiasz coś, co ma związek z mieszkaniem, nieruchomością i czekasz na pewne decyzje lub informacje, nadejdą w czasie ustalonym. Niczego wcześniej się nie dowiesz, nawet jeśli spróbujesz podpytać. Poza tym stabilnie, choć możesz wdać się w konflikt, ale jeśli tak się stanie, to z własnego wyboru.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy BARAN od 23 do 29 grudnia

Miłość: Nawet jeśli czujesz się rozczarowana nieudanymi związkami, nie warto stawiać siebie w położeniu pokrzywdzonej w przypadku poznania kogoś interesującego. Zrobisz wrażenie osoby plotkującej o swoich ex.

Szczególnie panowie mogą mieć takie skłonności. Również zbyt bezpośrednie propozycje wywołają odwrotny skutek od zamierzonego. Barany szybciej znajdą pokrewną duszę, jeśli pokażą się od strony samotników z wyboru, którzy elegancko pożegnali się z byłymi partnerami lub partnerkami. Karty radzą wyciszenie i więcej łagodności w kontaktach z płcią przeciwną. Bądź po prostu miła. Niektórzy mogą się zakochać.

Praca: Jeśli analizowałaś odejście z pracy, temat powróci w nadchodzących dniach. Możliwe, że nie odpowiada Ci otoczenie, w którym jesteś i to może być główną przyczyną poczucia dyskomfortu. Warto trzymać się z dala od osób, z którymi kontaktu nie lubisz, o ile jest to możliwe i podejść z dystansem do sytuacji, kiedy masz uczucie, że ktoś Cię odsuwa od pewnych projektów, zwłaszcza jeśli czujesz, że masz więcej do zaoferowania niż pozostali. W najbliższym czasie możesz trzymać się z dala od wszystkich tych przedsięwzięć, które są szczególnie wymagające, ale pozwól innym się wykazać, a wyjdzie Ci to na dobre.

Finanse: Ograniczysz zbędne wydatki i jest to dobry moment na wprowadzanie wszelkich zmian, jeśli je planujesz. Tydzień rozsądku, kiedy będziesz pilnować jedynie opłat, które są konieczne, ale poza tym wielkie zakupy mało prawdopodobne.

Ezolinia Wróżby autor: wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy Baran od 16 do 22 grudnia

Tydzień pod znakiem podróży, nauki i rozwoju. Niektóre z Was skupią się na nauce języka obcego lub doszkoleniach do zawodu. Samotne Barany mogą nawiązać interesujące znajomości. Nie zaniedbujcie swojej kondycji, karnet na siłownie lub przyrząd do ćwiczeń będzie trafnym prezentem gwiazdkowym.

Autor: Tarocistka Agnelya Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy – BARAN od 9 do 15 grudnia

Sfera prywatna: Ważny tydzień, jeśli cokolwiek negocjujesz. Jeśli ten temat Cię dotyczy, będziesz chciała się porozumieć, ale nie oznacza to skłonności do ugody. Tego rodzaju rozmowy lub uzgodnienia mogą potrwać dłużej, niż zakładasz. Jeśli się zniecierpliwisz, możesz próbować poruszyć drażliwy temat lub sprowokować nową sytuację, aby druga strona zrezygnowała ze swoich warunków, ale karty na razie nie przesądzają wyniku.

Sfera zawodowa: W firmie możesz mieć swoje własne uzgodnienia z szefem, co do których inni pracownicy nie będą wtajemniczani.  Przyda się wsparcie koleżanki z pracy, zwłaszcza że szef będzie naciskał, aby sprawy rozwinęły się w pożądanym kierunku, nie odwlekały się zanadto i możliwe, że będzie trzeba zaangażować inne osoby. Wspólnymi siłami, z pomocą całego zespołu uda się więcej osiągnąć niż samodzielnie. Jeśli to Ty jesteś odpowiedzialna za kontakty międzynarodowe, może dojść do jakiegoś rodzaju konfliktu i trudno przewidzieć skutki, jeśli do tego dojdzie.

Single: Niezbyt pomyślny czas, choć nie powinnaś się czuć samotnie.

Zapragniesz pobyć we własnych czterech ścianach i nie kontaktować się z nikim i to zadecyduje w głównej mierze o tym, jak upłynie ten czas.

Niektóre Barany mogą znaleźć się w gronie osób w jakiś sposób zależnych od siebie, choć możesz liczyć na docenienie Twych zdolności przywódczych, jeśli będzie trzeba pokierować grupą, o ile funkcjonujesz w jakiś organizacjach.

Inne znaki: Nieporozumienia możliwe z osobami spod znaku Ryb, a warto być w kontakcie ze Strzelcem lub Lwem.

Zdrowie: Jedzenie może rozładowywać frustracje, ale wybieraj zdrowe produkty.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy BARAN od 2 do 8 grudnia

Dom i rodzina: Będzie to czas, kiedy poświęcisz więcej uwagi swym bliskim niż do tej pory. Jeśli coś planujesz załatwić, powinno się udać, co Cię ucieszy i wyciszy. Łatwo znajdziesz argumenty, by zmotywować bliskich do pewnych działań, np. dzieci do nauki itp. Tydzień kontaktowy, może okazać się, że będzie trzeba wielokrotnie dzwonić do kogoś, bo czegoś nie zrozumiesz, albo pojawią się nowe fakty i konieczność uzgodnienia szczegółów ponownie.

Praca: Ledwie zajmiesz się czymś, a może okazać się, że trzeba zmienić projekt lub skupić się na innych obowiązkach, co jednak może być Ci na rękę, jeśli pracujesz nad czymś, co nie sprawia Ci przyjemności. Nie uda się pogodzić z kolegą, który się o coś obraził. Warto powściągnąć emocje. Niektóre panie mogą wpaść w oko szefowi, ale nie przełoży się to na zyski lub lepsze warunki pracy. Współpraca z innymi osobami powinna przebiegać bez zakłóceń lub konfliktów.

Single: Karty radzą Baranom, by bardziej się postarały, jeśli chcą zdobyć czyjeś uczucia. Będzie trzeba włożyć trochę wysiłku w podbijanie serca wybranej osoby, a żeby utrzymać romantyczną atmosferę nie obawiaj się być bardziej tajemniczą niż zazwyczaj. Nie zdradzaj mu wszystkiego o sobie i wyślij np. od czasu do czasu wiadomość, która da mu wiele do myślenia. Choć dla niektórych pań spod tego znaku pojawia się przestroga, aby nie obdarzały uczuciami kogoś, kto na to nie zasługuje, dlatego nie można jednoznacznie określić dla każdej pani Baran najlepszej rady.

Ezolinia Wróżby Jasnowidz Ajlena


Horoskop tygodniowy BARAN od 25 listopada do 1 grudnia

Stan ducha i ciała: Ukierunkowanie na sprawy przyziemne, dobra organizacja i wewnętrzna równowaga. Jeśli przyjmujesz witaminy lub leki, nie zapomnij o nich w nadchodzącym czasie, bo odczujesz różnicę w kondycji lub odporności. Podobnie jeśli uprawiasz sport dla zdrowia itp.- warto to kontynuować.

Związki partnerskie: Będzie trzeba spojrzeć realnie na wszystkie sprawy, być może coś załatwić i pilnować ważnych terminów. Istotne będzie, aby móc liczyć na siebie w zwykłych, codziennych obowiązkach i problemach. Nawet jeśli pojawi się jakiś problem, nie zamartwiaj się, bo ze wszystkim poradzisz sobie sama lub z pomocą małżonka.

Single: Czas niekorzystny i brak bratniej duszy w otoczeniu. Nie zmieniaj swoich poglądów i oczekiwań tylko dlatego, że ktoś namawia Cię do zainteresowania się osobą, która nie jest w Twoim typie. Kolejna znajomość może przynieść rozczarowanie, ale lepsze to, niż miałabyś wejść w relację z góry skazaną na niepowodzenie ze względu na niedopasowanie się.

Praca: W finansach może się pogorszyć, ale wybrniesz z kłopotu z pomocą przypadku. Osoby poszukujące pracy mają szansę teraz znaleźć coś interesującego, co okaże się całkiem szczęśliwym trafem. To, co bierzesz dziś za problematyczne, może pozytywnie się rozwinąć. Baranom zatrudnionym również może się poszczęścić w wyniku okoliczności niezależnych od nich, możecie też rozpocząć nowy rozdział w swym życiu zawodowym lub projekt, który wzbogaci Was o nowe doświadczenia.

Jasnowidz Noemi ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy BARAN od 18 do 24 listopada

Praca: Nic nie uda się załatwić sprytem ani nie jest to dobry czas na indywidualne projekty. Praca zespołowa może przynieść dobre rezultaty, jeśli wszyscy widzą ten sam cel. Ważne będzie, aby dojrzeć perspektywy swych działań i myśleć dalekowzrocznie. Możesz dobrze czuć się w roli przewodzącej swojej grupie w firmie. Nawet jednak jeśli uważasz się za bardzo kreatywną i pomysłową osobę, pewnych celów nie da się osiągnąć.

Finanse: Straty dla tych Baranów, które próbują zdobyć dodatkowe dochody na dzieci, lub płacą alimenty. Możesz też odczuć braki spowodowane niespodziewanymi wydatkami, u niektórych mogą być odczuwalne mocno. Niektórzy mogą szukać nowych możliwości zarobkowych za granicą lub w oddalonych  miejscowościach.

Związki partnerskie: Sprawy przyziemne będą dominować codzienność. Czas skupienia się na swojej pozycji finansowej, majątkowej i chronienia tego, co posiadasz. Uczucie niepewności co do przyszłości możliwe, a o wątpliwościach nie będzie z kim porozmawiać. Ważne będzie, aby zachować równowagę w temacie finansów i nie wydawać zbyt wiele, ale też nie popadać w drugą skrajność i nie oszczędzać na rzeczach, które są naprawdę potrzebne. Ogólnie Barany powinny rozważnie podejść do wszystkich przyziemnych tematów, aby uniknąć problemów.

Single: Ostrożnie z nowymi znajomościami, bo mimo Twojej atrakcyjności możesz nie mieć szczęścia do mężczyzn i znajomości będą szybciej się kończyć, niż byś chciała.

Wróżka Miranda ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy BARAN od 11 do 17 listopada

Miłość: W związkach i świeżych znajomościach będzie ważne, aby w partnerstwie dawać sobie siłę i energię do działania. Relacja, która mobilizuje Cię do samorealizacji i podejmowania się nowych wyzwań, sprawi, że osiągniesz więcej. Możesz jednak spotkać na swej drodze niewłaściwą osobę. Unikaj ludzi, którzy mają tak zmienne nastroje, że nie wiesz, czy jeszcze kochają, czy już nienawidzą. Trudno będzie zachować się szczerze, jeśli otwartość i uczciwość zostanie niedoceniona, dobre emocje i pozytywne cechy charakteru nie zostaną dostrzeżone i może Ci zostać wytknięta życiowa naiwność. Barany powinny unikać osób lekkomyślnych, które nie są gotowe wziąć odpowiedzialności ani za związek ani za dziecko. Wartościowe osoby zostaną przeoczone.

Przyjaźń i otoczenie: Będziesz zajęta wieloma sprawami, co może sprzyjać „detoksowi” od toksycznych znajomości. Może to być moment refleksji na temat tego, czy znajdziesz kiedyś prawdziwą przyjaźń, bo obecne mogą wydawać się jedynie namiastką tego, czego byś chciała. Choć pewne znajomości dają Ci poczucie bezpieczeństwa, dalekie są od prawdziwej przyjaźni. Twoje zainteresowanie sprawami innych ludzi może opaść, ale postarasz się nie dać im tego odczuć.

Praca: Emocje mogą przysłaniać realne spojrzenie na sprawy. Warto skupić się wyłącznie na swoich obowiązkach i nie oceniać przedwcześnie sytuacji. Czas może przynieść świeże rozwiązania lub nowe spojrzenie na  wydarzenia, którego teraz braknie.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby online 


Horoskop tygodniowy – BARAN od 4 do 10 listopada

Finanse: Wszystko zależy od Ciebie, a nadchodzący tydzień może przynieść pomysł, jak zarobić więcej. Możliwy przypływ gotówki.

Praca: Czas pomyślny, który przyniesie rozwój kariery, nowe możliwości, wyjazdy służbowe niewykluczone. Osoby poszukujące pracy mogą znaleźć interesującą ofertę. Ruszysz z miejsca i załatwisz pomyślnie wszystkie sprawy, które dotychczas przekładałaś.

Dom: Nawet niefortunne wydarzenia obrócą się w śmiech i znajdą szczęśliwe rozwiązanie. Być może ktoś z domowników uległ niewłaściwym podpowiedziom lub wpływom, ale obejdzie się bez konsekwencji. Jeśli podejrzewasz, że Twoje dziecko ma przed Tobą tajemnice, możesz próbować go o coś podpytać. Zachowaj jednak zdrowy rozsądek i przemyśl, jak z nim rozmawiać. Ważne będzie, aby nauczyć dziecko myśleć samodzielnie, aby samo umiało odróżnić dobro od zła. Uważaj też, aby nie nadużyć zaufania, jakim Cię darzy. Możesz niechcący zranić jego uczucia.

Relacje z ludźmi: Zachowasz rozsądek i tak będziesz odbierana przez innych. Unikaj niejasności, bo możesz mieć skłonność do zachowań, które inni mogą odebrać jako mylące. Warto powściągnąć emocje, zająć się tym, co powinno być zrobione i znaleźć przy tym czas dla siebie i dla najbliższych. Jeśli liczysz na kontakt z kimś, kto się długo nie odzywał, teraz jest szansa, że znów się spotkacie.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – BARAN od 28 października do 3 listopada

Tydzień ten może wzbudzić w Tobie wątpliwości w kwestiach zawodowych.

Jeśli Twoja praca jest uzależniona od kogoś, może czekać Cię czas przestoju i braku zajęcia, lub może Ci się dłużyć czekając na decyzje, na które nie masz wpływu. Barany, które odczują spadek energii, mogą zwolnić tempo, a dodatkowo sprawy rodzinne będą Cię odrywać od obowiązków. Lepiej będzie jasno określić, jaką masz sytuację niż powoływać się w jakiś sposób na inne osoby. Niektóre z Was mogą odczuć potrzebę przyjrzenia się jeszcze raz umowom, jakie podpisaliście, może wyjść na jaw, że czegoś nie zauważyliście, a niektórzy mogą zacząć się dyskretnie rozglądać za innymi ofertami pracy. W sferze prywatnej karty radzą zadbać o ogólną kondycję fizyczną i psychiczną i podjąć działania w kierunku poprawy sytuacji. Wszelka aktywność ukierunkowana na podniesienie poziomu energii i motywacji będzie korzystna. Możesz stracić chęć do powracania do starych spraw z przeszłości i choć odczujesz większą potrzebę bliskości i porozumienia z drugą osobą, to spotkasz się z dystansem. Zachowaj ostrożność w kontaktach, bo stare pretensje i złośliwości znów mogą powrócić ze strony kogoś niezadowolonego przy końcu tygodnia. Single spojrzą prozaicznie na rzeczywistość i skupią się na znajomościach biznesowych, takich które dają korzyści, a karty wróżą im szczęście w poznaniu kogoś takiego, choć znajomość może być przerywana, a sytuacje zmienne. Jeśli weźmiesz udział w przetargu lub jakiejś formie rywalizacji, spotkasz się z przyjaznym nastawieniem, ale na decyzje długo poczekasz. Jeśli chcesz indywidualny horoskop dzwoń 708 577 246 (koszt 3,69 zł z VAT/min)

wróżka Camilia Ezolinia Tarot Wróżby


Horoskop tygodniowy Baran - od 21 do 27 października

Nadchodzący tydzień, to przede wszystkim szansa na zmianę wizerunku. Z osoby chaotycznej i zbyt niestałej postanowisz pójść w stonowana klasykę. Nauczysz się mówić spokojnie, ale oryginalnie.  Ćwiczyć będziesz nowy styl pisania i mówienia.  W Twoim otoczeniu nie zabraknie atrakcyjnego towarzystwa obu płci. Uważaj na układ trawienia.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Tarot online


Horoskop tygodniowy – Baran od 14 do 20 października

Tydzień taki sobie. Dobry na pracę. To też dobry tydzień na obcowanie ze sztuką i działalność artystyczną. Pod koniec tygodnia planety zachowają się neutralnie i od inwencji barana zależy jak ten czas spędzi. Może odpocząć, uprawiać sport, może rzucić się w wir rozrywek. Zdrowie powinno dopisać i energia raczej też.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy – Baran od 7 do 13 października

Miłość: Barany będą mieć możliwość poznawania nowych osób i zakochania się. Musisz tylko pokonać życie w iluzji i stanąć na ziemi.
Praca: Masz świetne efekty finansowe ze swojej pracy i tak trzymaj. Niestety nie jest to dobry czas na proszenie szefa o podwyżkę. Ciesz się z tego co masz.
Finanse: Będziesz miał ochotę na nieprzemyślane zakupy. Jeśli chcesz nie uszczuplić portfela to dobrze zastanów się co kupujesz.
Zdrowie: Uważaj na stany lękowe, bezsenność i nerwy. Możesz się z kimś pokłócić.

Tarocista Łukasz: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz


Horoskop tygodniowy BARAN od 30 września do 6 października

Osoby poszukujące zatrudnienia mogą otrzymać ofertę z Urzędu Pracy, ale będzie odbiegać znacząco od Waszych kwalifikacji i ambicji, więc jeśli zdecydujecie się odrzucić taką propozycję, nic na tym nie stracicie. Choć będziecie nastawieni na sprawy zawodowe i aktywność w tej sferze, niektórzy z Was będą musieli poleniuchować w nadchodzących dniach, ale karty informują jednocześnie, że wyjdzie Wam to na dobre. Ci z Was, którzy się przepracowują, mogą odczuć osłabienie, którym organizm wymusi czas odpoczynku. Ogólnie urzędy nie będą Wam teraz sprzyjać, więc jest to zły moment, żeby coś załatwiać, zwłaszcza jeśli Wasza praca jest uzależniona od ich decyzji. W sferze prywatnej nie jest to odpowiedni czas na romanse, ale sprzyjający dla stałych par. Pewne osoby spośród Twojego grona mogą mieć skłonności do skrajnych zachowań - raz będą wycofane, a kiedy indziej będą powracać do starych sporów, co może wywoływać atmosferę stresu. Sprawy z przeszłości i stare żale mogą być wyciągane, co postawi Cię w sytuacji, kiedy będzie trzeba się bronić przed zarzutami, co do których się nie poczuwasz.

Wróżka Miranda wróżby tarot online: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy - Baran od 23 do 29 września

Jeśli Twój partner zrobił to samo już dwa razy, co powstrzymuje Cię żeby założyć, że zrobi to ponownie? Zadbaj w tym okresie o siebie. O swoje emocje i serce. Nie ma nic złego w tym żeby dać mu szansę, ale zrób to na własnych warunkach. Zdrowy kompromis funkcjonowanie według ustalonych zasad pozwoli Wam wejść w nowy etap związku. Dla singli dobry okres na poznanie kogoś wyjątkowego. Miłości przeznaczonej .

Wróżka Thelema portal Ezoliniawrozby.com


Horoskop tygodniowy - Baran od 16 do 22 września

Nie najlepiej będzie się działo Baranom , bo życie postawi przed nimi przeszkody i będą musiały się zmienić by je pokonać. Powinny uważać i unikać wszelkich niebezpieczeństw. Barany z jednej strony mogą spotkać nieprzyjemne niespodzianki, a z drugiej nadal będą miały sporo energii i coś może zdziałają gdy się będą starać.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy – BARAN od 9 do 15 września

W pracy na Twoją korzyść będą działać doświadczenie, wiedza i umiejętność maksymalnego wykorzystania swoich zalet do realizacji zadań.

Barany, które mają ustabilizowane życie rodzinne i partnerskie, odczują korzyści płynące z takiej sytuacji. Łatwiej będzie Ci się skupić na pracy, gdy wiesz, że życie prywatne masz poukładane, a dodatkowo będzie wpływać to mobilizująco na Twoje działania. Mogą pojawić się wątpliwości, jeśli planujesz zakup czegoś ważnego, a u niektórych Baranów możliwe konflikty na tle finansowym w firmie. Pewne sprawy będzie trzeba omówić. Możesz odczuć naciski z zewnątrz, jeśli ktoś zechce przeforsować swoje zdanie. Nieporozumienia stopniowo będą się wyciszać, jeśli wysłuchasz racji drugiej strony. W życiu osobistym możesz czuć potrzebę utrzymywania kontaktów internetowych. Mogą wyniknąć z tego różne sytuacje. Karty przestrzegają Cię przed znajomościami, które w przeszłości przyniosły rozczarowanie, a także uważaj, jakie informacje podajesz innym. Może wydawać się, że Internet to świat anonimowy, a jednak może się to rozwinąć niemiło. Single nie powinny opowiadać o swych uczuciach niewłaściwym osobom. Ktoś, z kim rozeszły Ci się drogi, może próbować wywierać wpływ na Ciebie. Karty radzą Ci nie reagować na próby kontaktu, zwłaszcza jeśli wyczujesz agresję. Coś może Ci leżeć na sercu, od czego trudno będzie się uwolnić. Mogą pojawić się znajomi z dzieciństwa lub wspomnienia z dawnych lat. Nie będzie to jednak czas spotkań, bo pojawi się sporo obowiązków.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop napisz do Wróżka Camilia


Horoskop tygodniowy - BARAN od 2 do 8 września

Osoby poszukujące pracy przy aktywnym działaniu mają szansę w tym tygodniu coś załatwić. Barany zatrudnione lub prowadzące firmę będą potrzebować albo partnera biznesowego albo więcej zleceń, zamówień albo zechcą podpisać jakiegoś rodzaju umowę czy pogłębić współpracę z kolegą z firmy, która ułatwi im codzienność. Może się wydarzyć coś zaskakującego, co postawi Cię w sytuacji, kiedy będzie trzeba się z czegoś wybronić. Pewne wydarzenia mogą się skomplikować i trudno będzie znaleźć rozwiązanie. Jeśli pomocy poszukasz u osoby zaprzyjaźnionej, istnieje ryzyko, że zakończy się to konfliktowo i nie ułoży się wszystko tak, jak planowałeś. W życiu prywatnym pewne kontakty mogą wygasać ze względu na brak reakcji i potrzeby angażowania się w znajomość z Tobą. Przyczyną może być brak wspólnych tematów lub inne środowisko, w jakim się obracacie na co dzień. Dobre wiadomości nadejdą od innych znajomych, którzy będą próbowali Cię z kimś poznać, kto ich zdaniem pasuje do Ciebie i mogłabyś się nawet zakochać. Zbyt szybko się to nie skonkretyzuje, ale myśl o tym doda Ci otuchy.  W dalszej przyszłości być może okaże się, że urzeczywistnią się Twoje marzenia o miłości, albo dowiesz się przynajmniej, gdzie jej szukać. Pewne sprawy zawodowe mogą zakłócić Ci spokój, jeśli będzie trzeba coś wyjaśnić. Znajdzie się osoba, która naświetli Ci problem. Single mogą  być wrażliwe i uczuciowe i żyć przeszłymi przykrościami, ale znajomi pomogą  Ci zapomnieć o przeszłości.

Wróżka Camilia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia 708 577 246


Horoskop tygodniowy Baran od 26 sierpnia do 1 września

Warto pomyśleć w tym tygodniu o innych. Może jest ktoś wokół Ciebie, komu mógłbyś pomóc materialnie  lub wspomóc  go ważną radą. Nie zapomnij o bliskich.  Uczcij wydarzenie ważne dla innych osób.  W tym tygodniu warto dopieścić wszelkie szczegóły biznesowe i sprawy zawodowe, zadbać o zdrowie.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy - Baran od 19 do 25 sierpnia

Jeśli popełniłeś błąd lub pomyłkę w pracy, to teraz będzie trzeba uporządkować te sprawy. Równie dobrze może okazać się, że pomyłkę  popełnił ktoś inny, albo jego projekty i oczekiwania są nierealne lub naiwne, a mimo to będziesz musiał zająć się tym i skorygować pewne punkty tak, aby miało to sens. W kontaktach z zleceniodawcami możesz mieć wrażenie, że chcą osiągnąć efekty, które są poza zasięgiem, lub będą z niecierpliwością oczekiwać wyników. Tego rodzaju praca nie sprawi Ci przyjemności. Oprzyj się na własnej wiedzy, doświadczeniu, lub jeśli brakuje Ci informacji, nie trać czasu i skontaktuj się z kompetentną osobą, o ile chcesz się szybko uporać z problemem.  

W sferze prywatnej może brakować Ci czasu dla siebie samego, szczególnie jeśli się przepracowujesz, lub zajmujesz się sprawami, które Ciebie nie dotyczą  osobiście. Twoi najbliżsi będą Cię wspierać i możesz liczyć na ich wyrozumiałość a nawet poświęcenie się dla dobra sprawy. Jeśli spodziewasz się jednak  konkretnego wsparcia ze strony osoby, która wzmacniała Twoją pozycję zawodową, możesz odkryć fakt, który sprawi, że osłabnie Twoje zaangażowanie i braknie Ci motywacji do działań podyktowanych większą kreatywnością i inspiracją. Nie daj się wykorzystać, bo możesz tracić energię na cudze problemy. Przyjaciele, których dawno nie widziałeś, będą się kontaktować. Mimo wszystko możesz uznać, że grono Twych znajomych nie jest tak sympatyczne, jakbyś chciał. Single ostrożnie podejdą do znajomości, w których osoby trzecie ingerują, ale gdy druga strona uwolni się od niepożądanego towarzystwa, chętnie zaczną flirt lub szczere rozmowy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś z Noemi 


Horoskop tygodniowy - Baran od 12 do 18 sierpnia

Tym razem barany nie powinny narzekać, ponieważ wszystko  lub prawie wszystko powinno im się udać. Dobrze będzie i w pracy i w życiu prywatnym. Randki mogą być gorące i niezapomniane. Niektóre barany stracą głowę do tego stopnia, że zechcą założyć obrączki. Inne zarobią niemałe pieniądze i zrobią udane zakupy. Jeszcze inne odczują przypływ energii i odniosą sukcesy w sporcie.

Horoskop opracowała wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – BARAN od 5 do 11 sierpnia

Sytuacja finansowa może być zmienna, więc w zależności od wydarzeń kontroluj wydatki, lub ciesz się z przychodów, które mogą nadejść większe niż zwykle, choć trudno będzie je przy sobie utrzymać. Zawodowo czas stabilny, choć możesz czuć niepokój, jeśli uznasz, że pewne kwestie budzą niejasności. Niektóre plany się nie powiodą dokładnie tak, jak tego oczekujesz i będzie trzeba je zmodyfikować. Korzyści lub nowe możliwości nadejdą od strony osób, które będą szukać u Ciebie profesjonalnej rady lub konkretnej pomocy w sytuacji, kiedy sami nie mają orientacji w temacie. W sprawach prywatnych czas skupienia się na sobie i na tym, co jest korzystne z Twojego punktu widzenia. Niektóre wiadomości mogą Cię nie ucieszyć, lub zaskoczą. Pewna osoba z Twego otoczenia może mieć poważne straty finansowe, co może wywołać różne posunięcia podyktowane problemami. Twoja rodzina i bliscy podejdą z dystansem do sytuacji, które ich nie dotyczą bezpośrednio i nie zechcą się angażować. Możesz liczyć na przyjaciółkę o pragmatycznym podejściu do życia i łagodnym usposobieniu. Karty polecają Ci przyjąć podobną postawę. Single mogą interesować się osobami, które wydają się mało emocjonalne, a bardziej racjonalnie podchodzą do znajomości. Trudno będzie w takiej sytuacji się zdecydować, czy spróbować zbliżyć się do niej, czy zrezygnować. Bardziej prawdopodobne jest, że powstrzymasz chęć poznania się bliżej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia


Horoskop tygodniowy – BARAN od 29 lipca do 4 sierpnia

W firmie czas stabilny, choć mogą nadejść wiadomości o tym, że pewne umowy nie zostaną przedłużone lub pewne kontakty zawodowe nie przyniosą rezultatów, jakich spodziewał się Twój szef. W różnych kwestiach i projektach może dojść do okresu zastoju, choć nie będzie to miało wielkiego wpływu na ogólne funkcjonowanie w sferze zawodowej. Będą liczyć się zyski z inwestycji czy wykonanych zadań. Czas korzystny finansowo, więc Twoje zarobki będą zależeć od Twojego wkładu w pracę, a wynagrodzenie powinno być sprawiedliwie i uczciwie wypłacone. W dalszej perspektywie masz szansę rozwijania swojej działalności, jeśli sam jesteś sobie szefem. W sferze prywatnej Barany mogą odczuwać negatywne emocje, jeśli z kimś się skłóciły, obraziły na kogoś lub czują się odsunięte z niezrozumiałych dla nich powodów. Powinny też uważać na dobór słów, gdyż z ich przemyśleń mogą wyniknąć słowa, które dla drugiej osoby mogą wydać się nieprzyjemne. Zwróć uwagę szczególnie na kontakty z osobami, które nie będą rozumiały, o co Ci chodzi. Korzystnie będzie zachować refleksje dla siebie  i nabrać dystansu do wydarzeń, które będą miały miejsce, jeśli chcesz utrzymać dobre relacje z innymi. Single nie będą otwarte na nowe znajomości, a ewentualne złudzenia uczuciowe uświadomią sobie z całą jasnością. Świeże relacje, które robiły wrażenie poważnych, okażą się iluzją. Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś. Dzwoń

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy – Baran od 22 do 28 lipca

Jeśli ostatnio zaniedbałeś sprawy zdrowotne, dolegliwości mogą się nasilać w tym tygodniu. Zadbaj w tych dniach szczególnie o sprawy psychiki, gdyż stan Twoich nerwów nakręca cały organizm, albo pozytywnie, albo negatywnie. Nie rezygnuj jednak z ważnych dla Ciebie spraw nadal dbając o to, by się pozytywnie zakończyły.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy BARAN od 15 do 21 lipca

Jeśli masz osoby niesprzyjające w swoim miejscu pracy, to ich wpływy mogą się uwidocznić w nadchodzących dniach.  Ktoś może siać niezgodę, psuć Ci opinię lub sprowokować jakiegoś rodzaju konflikt albo uzna, że odkrył coś, co źle świadczy o Twoim wkładzie w projekt zawodowy lub zadanie, którego się podjąłeś. Jest mało prawdopodobne, aby jednak ktoś z Tobą o tym rozmawiał w cztery oczy.  Jest to moment, kiedy mógłbyś popełnić łatwo błąd wiedząc, co jest Ci zarzucane, a nieświadomość pewnych wydarzeń spowoduje, że będziesz swobodnie realizował swoje cele, co okaże się w dalszej perspektywie korzystniejsze. Dlatego nie ma sensu dochodzić, kim jest osoba, która Ci próbuje zaszkodzić.  Sfera zawodowa może zdominować Twoje sprawy prywatne. Są możliwe zmiany w projektach lub okaże się, że będziesz musiał zostać po godzinach, choć odpoczynek będzie Ci potrzebny. Zajęta swoimi sprawami nie będziesz wiedzieć, jak upływają dni znajomym. Może skontaktować się z Tobą kobieta, która jest źle nastawiona do mężczyzn, a Ty będziesz czuć potrzebę, aby stanąć w obronie niektórych panów. Single po nieudanych związkach nie będą gotowe na wejście w kolejne relacje, jeśli wciąż mają żale do swoich byłych partnerów. Jeśli nadal łączy Cię coś z ex partnerem, to możliwe są kontakty z nim, które jednak nie sprawią Ci radości.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Baran od 8 do 14 lipca

W pracy barany będą musiały się postarać, bo szef będzie miał wymagania. W sypialni może być gorąco choć niekoniecznie romantycznie. Romantyczne mogą być barany z drugiej dekady. Te mogą się również zakochać i zdobyć czyjeś serce. Zdrowie będzie im dopisywać. Jeśli chodzi o finanse to łatwo przyszło łatwo poszło.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – BARAN od 1 do 7 lipca 
 
Barany, które poświęcają się w całości sprawom rodzinnym, odkładając samorealizację na później, mogą mieć okazję w nadchodzącym czasie zmienić coś w temacie swojego życia zawodowego, choć każdą ofertę lub propozycję należałoby dobrze przemyśleć, aby nie okazało się, że robi ona dobre wrażenie, ale kryje w sobie problemy, które mogłyby ujawnić się w przyszłości. Osobom spod tego znaku będzie sprzyjał Los, choć mogą mieć miejsce ogromne zmiany, sytuacje nieprzewidywalne, które w pierwszym odruchu wywołają obawy o dalszy rozwój wydarzeń. Nie obawiaj się zmian, gdyż jeśli pewne sytuacje nie prowadzą do rozwoju Twojej kariery, to lepiej dla Ciebie będzie zmodyfikować swoje plany i pójść w nowym kierunku. 

W relacjach z innymi ludźmi możesz czuć jeszcze rozczarowanie przeszłymi wydarzeniami, ale będzie to tydzień ożywionych kontaktów i dużej aktywności towarzyskiej. Panie będą miały silne wsparcie w mężu lub ojcu. Zachowaj ostrożność wobec kobiet, które lubią dużo mówić i omawiają sprawy publicznie, gdyż może to sprowadzić na Ciebie kłopoty. Ważne będzie, aby podejść racjonalnie do codzienności, chronić swoich bliskich w przypadku kłopotliwych sytuacji i podejść kompromisowo do trudności, ale postawić też pewne nieprzekraczalne granice prywatności osobom obcym. Single nie będą wzbudzać zaufania lub poznają osoby ze złymi doświadczeniami, które obawiają się bycia oszukanym.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)