Zobacz: Horoskop na 2022 rok ->>

Horoskop tygodniowy Baran 10 - 16 stycznia

Po fali braku sukcesów, dla odmiany pojawią się sukcesy. Coś, nad czym pracowałeś, co wydawało się stracone, ktoś wreszcie zauważy i doceni. W pracy dość nieprzyjemna atmosfera, rozmyślania czy pracować tam, czy może szukać czegoś nowego. Będzie to związane z finansami, które nie będą zadowalające. W związku spokojnie, dużo luźnych rozmów o codziennych sprawach.

Autor: Isabella Ozerov - doradca duchowy, jasnowidz, przewodnik po Kronikach Akaszy,
portalzen.pl


Horoskop tygodniowy Baran 03 - 10 stycznia

W tym tygodniu Barany będą skupione na sobie, na swoich postanowieniach i dążeniu do ich zrealizowania. Barany znajdujące się w związkach będą musiały podjąć decyzję, jakiej sie do tej pory obawiały, i którą odkładały ją na bliżej nieokreślone później.W pracy Barany skupią się - podobnie jak w życiu prywatnym - na sobie, na swoich celach. Nie będą chciały dopuścić do współpracy nikogo, kto wyda im się mniej rozsądny, mniej zaangażowany.

Autor: Isabella Ozerov - doradca duchowy, jasnowidz, przewodnik po Kronikach Akaszy,
portalzen.pl


Horoskop tygodniowy Baran od 20 do 26 grudnia

Zobacz również:

W tym tygodniu czeka cię wiele pracy. Twoje sprawy służbowe mogą kolidować z prywatnymi planami, które będziesz zmuszony odłożyć na później. W uczuciach rozterki i niepokój, które to emocje z końcem tygodnia zmienią się w radość. Możesz spodziewać się wiadomości od bliskiej sercu osoby. Przyjmij propozycję spotkania, czekają cię bardzo romantyczne chwile. W pracy nie planuj zajęć na wyrost, atmosfera wśród współpracowników nie będzie korzystna, więc nie licz na ich pomoc. Ze wszystkim będziesz musiał poradzić sobie sam. Twoje finanse są stabilne, otrzymasz przelew, na który czekasz już od dłuższego czasu.

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 13 do 19 grudnia

Tydzień bardzo dobry dla osób, które chcą otworzyć się na nowości. Twoje myśli mogą krążyć wokół osoby, która zerwała nagle kontakt. Pomyśl o tym jak o zakończeniu związku, które w rezultacie wyjdzie ci na korzyść. Przed tobą nowa znajomość, która jeśli na to pozwolisz ma szansę rozwinąć się bardzo szybko i w pomyślnym dla ciebie kierunku. Jeśli szukasz nowej pracy, bądź teraz szczególnie zaangażowany w śledzenie ogłoszeń i rozsyłanie swojego cv. Los jest sprzyjający, już niedługo nagrodzi twoje starania. Czeka cię dobra zmiana, praca w której będziesz miał możliwość rozwoju kariery zawodowej oraz poprawa sytuacji finansowej.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Baran od 6 do 12 grudnia

W tym tygodniu będziesz szukał sposobów na zwalczenie rutyny w swoim życiu. W sferze uczuciowej także powieje nudą, a ty zamiast poddać się jej działaniu spróbuj przygotować niespodziankę. Zaskocz bliską ci osobę organizując randkę tylko we dwoje. Wzbogać swoje życie prywatne odrobiną fantazji. Mimo że w pracy będziesz miał sporo obowiązków, z dobrą motywacją do działania nie będzie ci to sprawiało problemu, perfekcyjnie poradzisz sobie ze wszystkimi zadaniami. Jeśli do tej pory zwlekałeś z podjęciem decyzji dotyczącej finansów, czas ten skłoni cię do dokonania wyboru. Kieruj się rozsądkiem a twoje oszczędności nie zostaną uszczuplone.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Baran od 29 listopada do 5 grudnia

Tydzień będzie obfity w sukcesy zarówno w sferze emocji, jak i na płaszczyźnie zawodowej. Jeśli czekasz na wiadomość od miłej sercu osoby, to życie przyniesie ci radosną niespodziankę. Wyjdzie ona do ciebie z propozycją spotkania. W pracy domkniesz zwycięsko wszystkie zaczęte wcześniej projekty, co zaprocentuje wzrostem wynagrodzenie. Możesz otrzymać również propozycję nowej, dobrze
płatnej pracy albo korzystne propozycje biznesowe. Twoja sytuacja finansowa jest stabilna, bez wyrzutów sumienia możesz dokonać zakupu rzeczy, o której dawno marzyłeś.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Baran od 22 do 28 listopada

Możesz odczuwać potrzebę zmian w życiu zawodowym. To dobry moment na takie zmiany, ponieważ teraz nie zabraknie Ci do tego entuzjazmu ani energii. Jeśli chodzi o życie uczuciowe, zastanów się, czy nie masz nierealistycznych wymagań. Trzeba będzie nieco zawalczyć o związek. Przygotuj się także na nadchodzące zmartwienia, ponieważ sprawy które czekają od dawna na swoje załatwienie wrócą w najbliższych dniach z dużą siłą. Przy odrobinie samodyscypliny uda Ci się jednak wyjść obronnie z każdej sytuacji.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 15 do 21 listopada

U Baranów we związkach niespokojnie. Pojawią się kłótnie i tarcia, które będą efektem wcześniejszych zaniedbań i niedopowiedzeń. Jeśli chodzi o kwestie finansowe, to wszystko układać będzie się pomyślnie. Może nawet odłożycie w tym tygodniu jakąś zgrabną sumkę? W pracy wymagane będą od Was wysokie obroty, ale bez większego wysiłku sprostacie oczekiwaniom. Jeśli dokuczały Wam ostatnio jakieś dolegliwości, teraz ustąpią. Cieszcie się dobrą formą!

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 8 do 14 listopada

To będzie dobry tydzień dla Baranów. W pracy będziecie czuć się jak ryba w wodzie. Mogło nie być łatwo ostatnio, ale właśnie teraz za Wasz intensywny wysiłek zbierzecie plony. Jeśli jesteście aktualnie w udanym, stabilnym związku, możliwe zaręczyny. Osoby bez pary mogą poznać kogoś do związku w miejscach, gdzie odbywają się imprezy lub uroczystości rodzinne. Zdrowie też Wam dopisze, jednak nie lekceważcie wszelkich stanów zapalnych, aby nie przerodziły się one w coś poważniejszego.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 1 do 7 listopada

Jeśli chodzi o uczucia, to w dyskusji z partnerem zalecany jest spokój i zimna krew. Uwaga na słowa, łatwo Wam będzie powiedzieć o to jedno zdanie za dużo. W pracy należy przemyśleć, czy warto angażować się wiele projektów na raz. Może lepszy wróbel w garści? Jeśli chodzą Wam po głowie nietypowe pomysły, to teraz jest dobry czas aby wprowadzać je w życie, działać nieszablonowo.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 25 do 31 października

Barany w związkach odczują duże wsparcie prosto od serca od kochających je osób, może to być też wsparcie materialne. Dla tych, którzy szukają swojej połówki, pojawi się w tym tygodniu szansa na jej znalezienie. Trzymajcie oczy otwarte, nowa znajomość może przerodzić się w trwały, oparty na wartościach rodzinnych związek. Jeśli Wam coś fizycznie dolega, skorzystajcie z prywatnej porady lekarskiej. Możliwe większe nieplanowane wydatki związane ze zdrowiem. W finansach wszystko ułoży się pomyślnie. Jeśli kupujecie nieruchomość, mieszkanie lub dom rodzinny, uda się sfinalizować transakcję.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 18 do 24 października

Tydzień upłynie pod znakiem zmian. Życie przyniesie ci wiele okazji i szans, które warto wykorzystać. Mogą być one początkiem czegoś wybitnie dobrego i przynieść radykalną zmianę życia. W sferze uczuciowej poczujesz entuzjazm, nowo poznana osoba wywrze na tobie ogromne wrażenie. Jeśli szukasz stałego związku i uczucia to uważaj, gdyż narobi ona w twoim życiu zamieszania i odejdzie bez słowa. Sprawy zawodowe potoczą się korzystnie, przed tobą nowe znajomości, propozycje a nawet podróż służbowa. Możliwe że pojawią się wydarzenia, które skłonią cię do podjęcia decyzji o nagłej zmianie planów, co w rezultacie będzie dla ciebie bardzo dobrym rozwiązaniem.

Jasnowidz Daga Kira 708 577 502 kod 3 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 11 do 17 października

Będzie to spokojny tydzień, który wykorzystasz na rozsądne przemyślenia i planowanie swojej przyszłości. Poświęcisz o wiele więcej czasu niż zwykle swojej rodzinie. Docenią to, że wartości rodzinne są dla ciebie ważne i nie zapominasz o ich pielęgnowaniu. Jeśli jesteś singlem to sprawy sercowe ułożą się po twojej myśli, masz szansę na spotkanie wrażliwej i mądrej osoby, dla której bardzo istotne są kwestie związane ze ścieżką duchową. W pracy spokojnie, nie odczujesz nadmiaru obowiązków. Możliwe że szef zaproponuje ci wzięcie udziału w szkoleniu lub kursie podnoszącym kwalifikacje.

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 4 do 10 października

W tym tygodniu będziesz miała wiele energii, którą warto spożytkować w konstruktywny sposób. Wybierz się z rodziną albo przyjaciółmi na wycieczkę czy w krótką podróż, która przyniesie wiele radosnych i beztroskich chwil. A jeśli nie masz zbyt wiele wolnego czasu, to może zrób coś dla własnej przyjemności. Wizyta w klubie fitness czy w siłowni to dobry sposób na poprawę samopoczucie. W sprawach zawodowych mogą pojawić się nowe propozycje, obiecujące przedsięwzięcia. W sprawach uczuciowych okaż partnerowi większe zainteresowanie.

Szczęśliwy dzień: wtorek
Szczęśliwa liczba: 6 , 7, 9,18
Kolor: Wszystkie odcienie czerwieni
Najgłębsza potrzeba: Być numerem jeden

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 27 września do 3 października

Uda się przełamać złą passę i dokonać zmian w sferze zawodowej. Dostrzeżecie nowe rozwiązania a pieniądze i pomysły będą płynąć. W uczuciach spore zmiany, karty radzą na siłę nie zatrzymywać tego co ucieka. Zadbajcie o swoją energetykę, coś powoduje u was mocny wyciek energii.

Autor: Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya, Chcesz swój spersonalizowany horoskop? Wyślij SMS o treści : Agnelya Twoje pytanie wyślij na 79480 ( 11,07 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Baran od 20 do 26 września

Będzie się działo. Tak można podsumować najbliższy okres dla Baranów. I mogą być to zarówno miłe rzeczy i jak nieprzyjemne kłótnie z szefową lub trudne zdarzenia w najbliższym otoczeniu, zarówno rodzinnym jak i zawodowym.

Autor: Tarocista Adrian, 708 588 642 Kod 32 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy BARAN od 13 do 19 września

Tydzień zapowiada się pod kątem spotkań towarzyskich, które przyniosą Ci wiele przyjemności i pomogą w rozwiązaniu problemów. Nie oceniaj surowo swoich towarzyszy, pozwól sobie na cieszenie się chwilą. Koniec tygodnia - zbieranie plonów. Nie zagraża Ci ubóstwo.

Szczęśliwe liczby: 2 i 19

dzień tygodnia: PONIEDZIAŁEK

kolor: BŁĘKITNY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 6 do 12 września

W tym tygodniu bardziej zadbaj o swoje finanse. Naucz się nimi zarządzać. Jakieś propozycje zawodowe umocnią twoją pozycje i podniosą system wartości. Dobry czas na budowanie relacji. Niektóre z was mogą założyć obrączkę na palec. Zadbaj o układ nerwowy i zbytnio nie przywiązuj się do informacji.

Autor: Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya, 708 777 531 wew.1 ( 4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy BARAN od 30 sierpnia do 5 września

Znakomity czas na zainicjowanie nowych przedsięwzięć. Zamiast siedzieć i popadać w przygnębienie - działaj. Uda Ci się zrealizować nawet najbardziej szalony pomysł. Przyniesie Ci to dużo satysfakcji.

Szczęśliwe liczby: 5 i 16

dzień tygodnia: WTOREK

kolor: SZARY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy BARAN od 23 do 29 sierpnia

Zasłużyłeś na obfite zbiory swoich poczynań. Co zasiałeś to zbierzesz i to w dużej obfitości. Będzie towarzyszyć Ci pogoda ducha i chęć do działania.

Szczęśliwe liczby: 3 i 45

dzień tygodnia: PONIEDZIAŁEK

kolor: BRZOSKWINIOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy BARAN 16-22 sierpnia

Dobra passa w miłości i w relacjach międzyludzkich. Znajdziesz u innych zrozumienie i szacunek. Harmonia emocjonalna.

Szczęśliwe liczby: 66 i 99

dzień tygodnia: SOBOTA

kolor: LILIOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy BARAN od 9 do 15 sierpnia

Zdaj się na swoją intuicję zanim podejmiesz kolejne wyzwanie. Dobrze przygotuj się do stawienia czoła problemom. Będzie trudno, ale już pod koniec tygodnia staniesz mocno na nogach i odnajdziesz ukojenie.

Szczęśliwe liczby:9 i 20

dzień tygodnia: ŚRODA

kolor: ŻÓŁTY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 2 do 8 sierpnia

W pracy dobrze byłoby skupić się intensywnie na obowiązkach, bo nieco rozluźnione podejście do zajęć zawodowych może wnieść problem. Wasza praca może być oceniana z dużym chłodem, dystansem i bez włączania emocji lub kierowania się sympatiami.

W miłości mężczyźni mogą liczyć na tak duże powodzenie u kobiet, że może zajść potrzeba odsunięcia wielbicielek. Przyciągać będzie Wasza atrakcyjność seksualna. Panie spod znaku Barana znajdą przyjaciółki, które pomogą Wam poznać kogoś albo będziecie omawiać sprawy związków z mężczyznami. Niestałym mężczyznom lub nastawionym na fizyczność warto powiedzieć „nie”.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 26 lipca do 1 sierpnia

Tydzień kiedy trudno będzie podjąć decyzję w pracy, jeśli macie za dużo możliwości lub pomysłów i niełatwo się na coś zdecydować. Jeśli coś jest niejasne albo zależne od kogoś, to teraz zostaną odkryte ważne fakty lub prawda na jakiś temat. Nie warto czekać na rozwój wydarzeń, jeśli możecie podjąć się działań zawodowych od razu. Dobry moment na zapoczątkowanie projektu lub określonej aktywności.

Relacje prywatne, w których jedna z osób nie jest wolna, nie rozwiną się i wniosą rozczarowanie. U innych chęć skontaktowania się z kimś jest pokazana, ale druga osoba może nie mieć możliwości odpowiedzieć.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 19 do 25 lipca

W pracy mogą nadejść nieoczekiwanie nowe obowiązki lub więcej spraw, którymi będziecie musieli się zająć, co może wywołać jakiegoś rodzaju niezadowolenie lub inne emocje, ale będzie trzeba przymknąć oko i realizować plany, nawet jeśli coś Wam nie będzie odpowiadać w całej sytuacji.

W życiu uczuciowym nadchodzi czas zmienienia czegoś u niektórych par albo Wasza połówka może zagrozić odejściem. Dobry moment, żeby przemyśleć plany na przyszłość i spróbować zrozumieć potrzeby drugiej strony.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - Baran od 12 do 18 lipca

W pracy pokazane są wiadomości albo nagły obrót spraw, który może wymusić zmiany lub spowoduje, że ktoś wycofa się ze współpracy. U niektórych możliwe, że firma przeniesie siedzibę i będzie trzeba przyzwyczaić się do nowego miejsca. Warto postawić na siebie, swój intelekt i wykazać zaangażowanie w każde zadanie, jakiego się podejmiecie.

W sferze prywatnej pokazany jest smutek, ale i nowe wydarzenie rodzinne lub mające związek ewentualnie z kimś, kogo nie widzieliście od lat, a znacie się z dzieciństwa.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy BARAN od 5 do 11 lipca

Jeśli chodzi o pracę, możecie być niezadowoleni w tym tygodniu z finansów lub z wiadomości dotyczących tego tematu. Ostrożnie w biznesie, bo może przynieść straty lub brak oczekiwanych zysków. Niektóre osoby mogą być na chorobowym i dlatego dojdzie do strat w tej sferze. W przypadku dolegliwości zdrowotnych, najkorzystniej będzie skupić się na odnowieniu sił, a w innych przypadkach warto powściągnąć emocje.

W relacjach prywatnych jeśli zależy Wam na czymś, to szybko nadejdą informacje, które popsują ewentualne plany. Radę macie, by nie angażować się zbyt intensywnie w coś i poczekać na rozwój wydarzeń.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy BARAN od 28 czerwca do 4 lipca

Ważny tydzień w pracy, jeśli chodzi o komunikację z większą grupą osób, szczególnie u tych Baranów, u których ta umiejętność ma istotne znaczenie. Nowe projekty zawodowe możesz wprowadzać w życie, ale rada jest, by wykazać się konkretnym podejściem, bo istnieje ryzyko, że na dyskusjach się to skończy. Ktoś, na kogo być może liczycie, może podjąć współpracę z kimś innym lub pozostanie obojętny na Wasze działania.

W relacjach prywatnych, jeśli życzylibyście sobie, żeby partner/ka podjęli ważną decyzję, możecie się tego nie doczekać. Może się zdarzyć, że każdy z Was widzi inny cel i ta druga strona będzie miała czegoś dość lub  nie zechce się angażować w określone plany. Niewykluczone, że będziecie musieli coś realizować sami.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)