Zobacz: Horoskop na 2021 rok ->>

Horoskop tygodniowy BARAN od 13 do 19 września

Tydzień zapowiada się pod kątem spotkań towarzyskich, które przyniosą Ci wiele przyjemności i pomogą w rozwiązaniu problemów. Nie oceniaj surowo swoich towarzyszy, pozwól sobie na cieszenie się chwilą. Koniec tygodnia - zbieranie plonów. Nie zagraża Ci ubóstwo.

Szczęśliwe liczby: 2 i 19

dzień tygodnia: PONIEDZIAŁEK

kolor: BŁĘKITNY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 6 do 12 września

W tym tygodniu bardziej zadbaj o swoje finanse. Naucz się nimi zarządzać. Jakieś propozycje zawodowe umocnią twoją pozycje i podniosą system wartości. Dobry czas na budowanie relacji. Niektóre z was mogą założyć obrączkę na palec. Zadbaj o układ nerwowy i zbytnio nie przywiązuj się do informacji.

Autor: Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya, 708 777 531 wew.1 ( 4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy BARAN od 30 sierpnia do 5 września

Znakomity czas na zainicjowanie nowych przedsięwzięć. Zamiast siedzieć i popadać w przygnębienie - działaj. Uda Ci się zrealizować nawet najbardziej szalony pomysł. Przyniesie Ci to dużo satysfakcji.

Szczęśliwe liczby: 5 i 16

dzień tygodnia: WTOREK

kolor: SZARY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy BARAN od 23 do 29 sierpnia

Zasłużyłeś na obfite zbiory swoich poczynań. Co zasiałeś to zbierzesz i to w dużej obfitości. Będzie towarzyszyć Ci pogoda ducha i chęć do działania.

Szczęśliwe liczby: 3 i 45

dzień tygodnia: PONIEDZIAŁEK

kolor: BRZOSKWINIOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy BARAN 16-22 sierpnia

Dobra passa w miłości i w relacjach międzyludzkich. Znajdziesz u innych zrozumienie i szacunek. Harmonia emocjonalna.

Szczęśliwe liczby: 66 i 99

dzień tygodnia: SOBOTA

kolor: LILIOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy BARAN od 9 do 15 sierpnia

Zdaj się na swoją intuicję zanim podejmiesz kolejne wyzwanie. Dobrze przygotuj się do stawienia czoła problemom. Będzie trudno, ale już pod koniec tygodnia staniesz mocno na nogach i odnajdziesz ukojenie.

Szczęśliwe liczby:9 i 20

dzień tygodnia: ŚRODA

kolor: ŻÓŁTY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 2 do 8 sierpnia

W pracy dobrze byłoby skupić się intensywnie na obowiązkach, bo nieco rozluźnione podejście do zajęć zawodowych może wnieść problem. Wasza praca może być oceniana z dużym chłodem, dystansem i bez włączania emocji lub kierowania się sympatiami.

W miłości mężczyźni mogą liczyć na tak duże powodzenie u kobiet, że może zajść potrzeba odsunięcia wielbicielek. Przyciągać będzie Wasza atrakcyjność seksualna. Panie spod znaku Barana znajdą przyjaciółki, które pomogą Wam poznać kogoś albo będziecie omawiać sprawy związków z mężczyznami. Niestałym mężczyznom lub nastawionym na fizyczność warto powiedzieć „nie”.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 26 lipca do 1 sierpnia

Tydzień kiedy trudno będzie podjąć decyzję w pracy, jeśli macie za dużo możliwości lub pomysłów i niełatwo się na coś zdecydować. Jeśli coś jest niejasne albo zależne od kogoś, to teraz zostaną odkryte ważne fakty lub prawda na jakiś temat. Nie warto czekać na rozwój wydarzeń, jeśli możecie podjąć się działań zawodowych od razu. Dobry moment na zapoczątkowanie projektu lub określonej aktywności.

Relacje prywatne, w których jedna z osób nie jest wolna, nie rozwiną się i wniosą rozczarowanie. U innych chęć skontaktowania się z kimś jest pokazana, ale druga osoba może nie mieć możliwości odpowiedzieć.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 19 do 25 lipca

W pracy mogą nadejść nieoczekiwanie nowe obowiązki lub więcej spraw, którymi będziecie musieli się zająć, co może wywołać jakiegoś rodzaju niezadowolenie lub inne emocje, ale będzie trzeba przymknąć oko i realizować plany, nawet jeśli coś Wam nie będzie odpowiadać w całej sytuacji.

W życiu uczuciowym nadchodzi czas zmienienia czegoś u niektórych par albo Wasza połówka może zagrozić odejściem. Dobry moment, żeby przemyśleć plany na przyszłość i spróbować zrozumieć potrzeby drugiej strony.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - Baran od 12 do 18 lipca

W pracy pokazane są wiadomości albo nagły obrót spraw, który może wymusić zmiany lub spowoduje, że ktoś wycofa się ze współpracy. U niektórych możliwe, że firma przeniesie siedzibę i będzie trzeba przyzwyczaić się do nowego miejsca. Warto postawić na siebie, swój intelekt i wykazać zaangażowanie w każde zadanie, jakiego się podejmiecie.

W sferze prywatnej pokazany jest smutek, ale i nowe wydarzenie rodzinne lub mające związek ewentualnie z kimś, kogo nie widzieliście od lat, a znacie się z dzieciństwa.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy BARAN od 5 do 11 lipca

Jeśli chodzi o pracę, możecie być niezadowoleni w tym tygodniu z finansów lub z wiadomości dotyczących tego tematu. Ostrożnie w biznesie, bo może przynieść straty lub brak oczekiwanych zysków. Niektóre osoby mogą być na chorobowym i dlatego dojdzie do strat w tej sferze. W przypadku dolegliwości zdrowotnych, najkorzystniej będzie skupić się na odnowieniu sił, a w innych przypadkach warto powściągnąć emocje.

W relacjach prywatnych jeśli zależy Wam na czymś, to szybko nadejdą informacje, które popsują ewentualne plany. Radę macie, by nie angażować się zbyt intensywnie w coś i poczekać na rozwój wydarzeń.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy BARAN od 28 czerwca do 4 lipca

Ważny tydzień w pracy, jeśli chodzi o komunikację z większą grupą osób, szczególnie u tych Baranów, u których ta umiejętność ma istotne znaczenie. Nowe projekty zawodowe możesz wprowadzać w życie, ale rada jest, by wykazać się konkretnym podejściem, bo istnieje ryzyko, że na dyskusjach się to skończy. Ktoś, na kogo być może liczycie, może podjąć współpracę z kimś innym lub pozostanie obojętny na Wasze działania.

W relacjach prywatnych, jeśli życzylibyście sobie, żeby partner/ka podjęli ważną decyzję, możecie się tego nie doczekać. Może się zdarzyć, że każdy z Was widzi inny cel i ta druga strona będzie miała czegoś dość lub  nie zechce się angażować w określone plany. Niewykluczone, że będziecie musieli coś realizować sami.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy BARAN od 21 do 27 czerwca

Uważajcie, albowiem z początkiem tygodnia możecie paść ofiarą oszustwa – oczy dookoła głowy. Jeśli macie coś do załatwienia natury prawnej lub urzędowej – środa będzie najlepszym dniem. Koniec tygodnia spędzicie w zaciszu domowym doceniając uroki rodziny. Osoby poszukujące miłości – w tym tygodniu odpuście, ponieważ może czekać was rozczarowanie.

Szczęśliwe liczby: 9 i 11
dzień tygodnia: środa
kolor: pomarańczowy

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 642 Kod 34 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 14 do 20 czerwca

W sferze zawodowej dobry moment, by podjąć się współpracy z kimś, podpisać nową umowę itp., szczególnie jeśli darzysz zaufaniem drugą stronę. Niektórym może dać to sposobność poprawy sytuacji, ale inni mogą mieć nadal poczucie, że mogłoby być lepiej, a nie jest. U niektórych osób może być to czas pogłębiania przyjaźni zawodowych.

W relacjach prywatnych, jeśli ktoś kogoś obraził za plecami, teraz może wyjść to na jaw. Rada dla Was jest taka, by dłużej nie cierpieć z tego powodu lub sprawić, by ktoś inny przestał cierpieć z jakiegoś powodu.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy BARAN od 7 do 13 czerwca

Przed tobą doskonała kondycja intelektualna i duże możliwości twórcze. Dobry czas do zdania prawa jazdy, czy jakichkolwiek egzaminów z racji na dużą podzielność uwagi i szybki czas reakcji. Dobre efekty w negocjacjach i w pracy zespołowej. Korzystne rozwiązania w sprawach prawnych. Zrealizujesz swoje plany. Czego teraz się nauczysz będzie bardzo ważne dla twojego rozwoju.13.06 możesz odczuć osłabienie. Lepiej w tym dniu odpuścić sobie kontakty towarzyskie, bo nie będzie dobrego porozumienia. Za to poświęcić ten czas dla siebie i dla swoich bliskich zwłaszcza dla rodziców. 

Na ten tydzień korzystne: 

Liczba: 9,

Kolor: zielony

Dzień: wtorek

Horoskop tygodniowy opracowała Omena Vidi, Kontakt 708 588 642 Kod 34 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 31 maja do 6 czerwca

Los na tobie wymusi pozbycie się czegoś starego i zrobienia miejsca dla czegoś nowego i wspaniałego. Jeśli w twoim życiu jest coś, co nie działa prawidłowo - czy to osoba, praca, styl życia itp. – to w tym tygodniu nastąpi koniec.

Autor Jasnowidz Daga Kira  wróżby przez telefon


Horoskop tygodniowy Baran od 24 do 30 maja

W sferze zawodowej warto przemyśleć każde posunięcie, szczególnie jeśli coś wywołuje negatywne emocje lub brak jest pasji. U niektórych Baranów decyzje będą zapadać, na które nikt nie będzie mieć wpływu (jeśli załatwiacie konkretne sprawy w urzędach, może chodzić o ogólne przepisy itp.), co może wywołać falę niezadowolenia.

W relacjach prywatnych, jeśli spieraliście się o coś lub coś Was irytowało, teraz mogą wyjść na jaw nieznane wcześniej fakty, co powinno pomóc wyciszyć się i przestać się martwić lub denerwować.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 17 do 23 maja

Dobry moment na negocjacje, ustalenia szczegółów umowy lub oczekiwań co do realizacji określonego projektu oraz wprowadzanie w czyn tego, co zostało ustalone. W sytuacji, gdy odgrywa rolę konkurencja, powinniście doskonale sobie z tym poradzić. Radę macie, by nie zapominać w tym wszystkim o bliskich i znaleźć czas również dla nich.
W domu możecie szukać odpoczynku i możliwości zwolnienia tempa, żeby zregenerować siły. U kogoś możliwy wyjazd lub zmiana otoczenia.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 10 do 16 maja

Naszykuj się na większe wydatki w tym tygodniu. Sprawy mogą się potoczyć nie po twojej myśli, ale nie trać głowy gdyż wkrótce los się do Ciebie uśmiechnie. Jeśli masz jakieś problemy zdrowotne, nie powinieneś dalej traktować ich z obojętnością.

Autor: Jasnowidz Deve telefon 708 577 502 kod 1 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 3 do 9 maja

Czeka cię masę pracy, więc weź się w garść, postaraj się jak najwięcej sił zachować na weekend. Wyjście do parku pomoże Ci uspokoić nerwy.

Autor: Jasnowidz Deve telefon 708 577 502 kod 1 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 26 kwietnia do 2 maja

Czekają cię sympatyczne wydarzenia, dostaniesz dobre wiadomości. Rozglądaj się gdyż teraz życie niesie wiele ciekawych okazji. Tydzień dobry zarówno w pracy jak i w życiu osobistym. Możesz liczyć na pomoc materialną oraz pozytywnie rozwiązane sprawy urzędowe. Możliwe przypływ gotówki.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 19 do 25 kwietnia

Przed tobą tydzień pełen spokoju, refleksji i spotkań z bliskimi ci osobami. Poczujesz wsparcie, troskę i życzliwość partnera. Jeśli szukasz miłości swego życia, to jest to dobry czas by odnaleźć teraz tę przypisaną tobie drugą połówkę. Sprzyja poznaniu kogoś z kim stworzysz wartościowy związek, również na poziomie duchowym.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 12 do 18 kwietnia

Będzie się działo, to tydzień w którym zaangażujesz się w nowe sprawy i zaczniesz realizować innowacyjne pomysły. W sprawach zawodowych czeka cię rywalizacja. Bądź sobą a udowodnisz swoją rację, w końcu dysponujesz szerokimi kompetencjami w zakresie realizacji zawodowych celów. Uważaj na rzeczy osobiste, w pośpiechu możesz zgubić ważny przedmiot.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 5 do 11 kwietnia

Jeśli od dłuższego czasu zmagasz się z problemami, to teraz możesz wziąć duży oddech i odetchnąć z ulgą. Zapowiada się bardzo optymistyczny tydzień, który przyniesie odwagę i siłę do działania. Los okaże się sprzyjający w osiągnięciu obranych przez ciebie celów. Otwórz się na nowe znajomości a spotkasz na swej drodze pomocnych ludzi. Jeśli czekasz na wiadomości to teraz przyjdą one do ciebie na pewno i co najważniejsze będą bardzo pozytywne.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy BARAN od 29 marca do 4 kwietnia

W tym tygodniu przyjdą do Ciebie nowe możliwości, projekty i umowy. Jeśli szukasz pracy na pewno zostaniesz zatrudniony. Jeśli już pracujesz możesz oczekiwać nowych propozycji i negocjować warunki zatrudniania. A może masz nowy pomysł na karierę? Czas ten sprzyja nowym początkom.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy BARAN od 22 do 28 marca

W pracy i biznesie czeka Cię sukces wypracowany własnymi siłami. Włożony w pracę wysiłek zwróci się wielokrotnie. Jesteś na dobrej drodze do awansu. Możliwa zmiana środowiska, krótki wyjazd lub wizyta u najbliższej rodziny czy przyjaciół.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy BARAN od 15 do 21 marca
 
W tym tygodniu możesz poczuć nadmierną emocjonalność i być impulsywny w słowach. Warto postawić na relaks i dać sobie więcej luzu. W stałych związkach także wiele emocji, poczujesz że sprawy uczuciowe są najważniejsze i skupisz się głównie na nich. Dzięki temu docenisz takie wartości jak lojalność i bezpieczeństwo.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy BARAN od 8 do 14 marca

Dobry okres pod względem finansowym, idą do Ciebie nagrody i dodatkowe pieniądze. Tydzień przyniesie Ci poprawę nastroju, dobry humor zagości na dłużej. W życiu uczuciowym promiennie, zapowiada się beztroski czas spędzony z bliską Ci osobą. W życiu rodzinnym także harmonia i zadowolenie, to dobry czas by spędzić więcej czasu ze swoimi domownikami.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy BARAN od 1 do 7 marca

Zapowiada się bardzo dobry tydzień. Rozwiążesz wszystkie problemy, z którymi borykasz się już od jakiegoś czasu. Wykażesz się odwagą i przejmiesz kontrole nad sytuacją. W sferze uczuć czeka Cię także duża poprawa. Postaraj się tylko przemilczeć trudne i irytujące Cię sytuacje, nie wywołuj słownych wojen a uda Ci się zażegnać konflikty i wprowadzić do życia uczuciowego równowagę.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 22 do 28 lutego

Nadchodzi zatrzymanie kontaktów zawodowych lub rozmów, które nic nie wnoszą. Również jeśli nie możecie znaleźć z kimś porozumienia, sytuacja powinna się rozwinąć tak, że nie będzie konieczności szukania kompromisu z kimś takim. Inni mogą uważać, że osiągnęli przez lata już tak duże doświadczenie zawodowe, że niczego nie osiągną nowego. W miłości bez zmian dla singli, czyli nie widać rozwoju nowych znajomości, ale nastroje powinny mimo to się polepszyć. W związkach stabilnie. Niektórzy powinni podjąć ważną decyzję, a inni mogą skupić się na codzienności i nie martwić na zapas.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 15 do 21 lutego

Nadchodzący tydzień baran powinien poświęcić odpoczynkowi. Oczywiście, o ile energiczny i wszędobylski baran potrafi się zrelaksować. Choć stresujący, to dobry okres pracy dla baranów. Również towarzysko będzie można zaznać miłych chwil.

Autor: Wróżka Arkana Ezolinia Wróżby tel. 708 588 642 kod 30 ( 3,69zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 8 do 14 lutego

Osoby, które pracują z dziećmi, mogą zająć się sprawdzeniem zaległych testów/sprawdzianów lub zajmą się organizowaniem kursów itp. Inni mogą być poproszeni o ocenę czyjejś pracy, mogą egzaminować lub będą dzielić się z kimś swą wiedzą, ewentualnie sami zapiszecie się na jakieś szkolenie lub kurs podwyższający Wasze kwalifikacje. W miłości będzie trzeba zdementować jakieś pogłoski, odkryć prawdę i być może rozstać się z kimś lub podać oficjalny komunikat na temat Waszego związku.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 1 do 7 lutego

W pracy dobry tydzień, choć ktoś może zakłócać Wam spokój. U niektórych możliwe kontakty z partnerką lub inną osobą w niewłaściwym momencie, ale wybrniecie pomyślnie nawet z problematycznych sytuacji. Lepiej teraz nie inwestować. W miłości czas gorszy, bo trudno będzie znaleźć z kimś porozumienie albo druga osoba pojawi się nieoczekiwanie i trudno będzie znaleźć wymówkę, nawet jeśli nie na rękę będą Wam jakieś sytuacje.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 25 do 31 stycznia

Choć w pracy coś może wywołać gorsze emocje, to jednak zrealizujecie każdy cel, który obierzecie i podejmiecie się obowiązków, które do Was należą. Z pewnością też przyłożycie się do tego solidnie. U niektórych może pojawić się podróż służbowa. Rada na ten czas- przyjrzyj się różnym możliwościom rozwiązania jakiejś sprawy. W związkach możecie ulegać iluzji, że partner lub ktoś inny przestał się Wami interesować lub zbierać o Was informacje. Możliwe, że nadal to robi. Jeśli Wy to robicie, rada jest by zaprzestać.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 18 do 24 stycznia

Ktoś może wprawić Was w dobry nastrój lub coś nowego zapoczątkować, może się nieoczekiwanie odezwać lub coś Wam ofiarować. Osoby oszukane w miłości nie zechcą kontaktu z kimś i mogą się sprytnie wymówić, by gdzieś nie pójść, choć macie radę przeciwną, czyli wyjść gdzieś i dobrze się bawić.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 11 do 17 stycznia

Jeśli mieliście przerwę w działaniach z jakiegoś powodu, teraz okaże się, że pracy nazbierało się tyle, że bez czyjejś pomocy nie dacie rady. Nie licz jednak na partnerkę, jeśli ma dużo innych rzeczy na głowie. W sferze zawodowej możecie przeczekiwać jakiś problem. Może musicie pracować zdalnie, a może chodzi np. o konflikt z kimś. W przypadku problemu z inną osobą- cierpliwością sprawicie, że ktoś sam przestanie walczyć o swe racje, ale nie musi to oznaczać zmiany planów. W kartach pojawia się osoba spod znaku wodnego. W uczuciach - nie uda się zwieść kobiecej intuicji jakiejś znajomej lub koleżanki.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 4 do 10 stycznia

W pracy zadowolenie i satysfakcja, choć radę macie, by nie spoczywać na laurach, jeśli Wasza pozycja jest uzależniona w jakiejś mierze od szczęścia. Już dziś myśl o przyszłości i planuj kolejne posunięcia, bo szczęście bywa zmienne. W uczuciach czas refleksji, ale również i stabilizacji. Jeśli szukasz partnera na stałe, rozejrzyj się, bo może pojawić się przemijająca okazja, by teraz kogoś poznać. Warto też poświęcić trochę czasu partnerowi lub partnerce, jeśli jesteś w związku.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 28 grudnia do 3 stycznia

Unikaj ryzykownych i nieprzemyślanych decyzji w tym tygodniu. Jeśli liczysz na współpracę z nowym kontrahentem, nie wszystko pójdzie po Twojej myśli. W przypadku konkurencji, może okazać się, że druga strona ma większą siłę przebicia niż przewidziałaś/eś. Nie warto oglądać się na innych. Jedynym rozwiązaniem jest polegać na sobie w 100%. W sferze prywatnej poprawa i odmiana Losu, zwłaszcza dla osób niewłaściwie potraktowanych, oplotkowanych itp. Warto uzbroić się w cierpliwość i szukać z kimś kompromisu. Ktoś może okazać się pomocny. Nowy tydzień, to idealny czas na wróżby.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 21 do 27 grudnia

W pracy nie podejmuj działań bez informacji albo ryzykownych tylko po to, żeby znaleźć doraźne rozwiązanie problemu, bo może okazać się to błędem. Możliwe trudności w porozumieniu się z innymi, ale nie każde wyjście z sytuacji, okaże się tym właściwym w praktyce. Warto przemyśleć i nie podejmować pochopnych decyzji. W sferze uczuć czas uwalniania się z sytuacji, które Ci nie odpowiadają. W przypadku dylematów, którą osobę wybrać, jeśli stoisz przed takim wyborem, może dojść do decyzji radykalnych. Ktoś może odejść, a Ty rozpoczniesz nową znajomość.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - Baran od 14 do 20 grudnia

Zadbajcie o siebie, bo karty pokazują, że ktoś może zachorować albo pojawią się obawy w związku z dolegliwością Waszą lub czyjąś. Mogą pojawić się przy tym nieprzewidziane wydatki lub zmartwienia o finanse, jeśli mogłoby to Was zatrzymać w domu. W pracy może brakować Wam bodźców, czegoś nowego, by rozwinąć się. Niektóre osoby mogą uznać, że atmosfera w firmie stała się ciężka i zabraknie Wam poczucia humoru u ludzi. Czas otwarcia się na znajomych i kontakty. Przyjaźń z osobą spod znaku wodnego wskazują karty i będziecie musiały zająć się dzieckiem albo okaże się, że koleżanka nie ma czasu.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 7 do 13 grudnia

W pracy zmienne tempo wydarzeń. Możliwe opóźnienia, a później zintensyfikowane działania. Niektórzy mogą odezwać się po pewnym czasie milczenia. Po przemyśleniach na temat działań, które należałoby podjąć w pierwszej kolejności , powinniście odczuć więcej zapału do pracy.

Problemy komunikacyjne bardzo prawdopodobne. W sferze prywatnej, jeśli ktoś odszedł lub Wy od kogoś, nie będzie mowy o powrotach, bo ich nie zechcecie lub druga strona. Singlom karty radzą nie czekać dużej, tylko otworzyć się na nowe znajomości.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Baran od 30 listopada do 6 grudnia

W sferze zawodowej nawet najbardziej zdecydowane osoby mogą stracić zapał do realizacji celu. Może wydarzyć się coś, co spowoduje nowe spojrzenie na sprawę, a być może zaczniesz analizować sposób działania.

Warto przemyśleć, co chcesz osiągnąć i jak, bo nie zawsze cel uświęca środki. U innych nadejdzie niezadowalająca wiadomość na jakiś temat, co może stać się wymówką dla kogoś, by postawić na swoim. Nie lekceważcie tematu pracy w tym tygodniu. W uczuciach, jeśli chcesz uzdrowienia relacji, przemyśl każde słowo, by nie popełnić błędu. Ostrożnie z lekami. Istnieje ryzyko podania niewłaściwego lub przeterminowanego leku itp.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)