Horoskop tygodniowy - BLIŹNIĘTA od 9 do 15 grudnia

Sfera prywatna: Dotrą do Ciebie wiadomości, o których wolałabyś nic nie wiedzieć. Może udałoby się podejść do pewnych spraw z większym poczuciem humoru, ale humor nie wszystkim będzie dopisywał. Pojawią się nagłe wydarzenia związane ze sprawami przyziemnymi, będzie trzeba rozsądzić pewne konflikty, różnice zdań i trudno będzie udać, że nie widzisz problemu. Emocje mogą rosnąć wraz z upływem czasu.

Sfera zawodowa: W pracy może być niespokojnie, zwłaszcza jeśli okaże się, że masz dla kogoś wieści, które go nie ucieszą. Zbędne emocje i przemyślenia mogą utrudniać Ci wypełnianie obowiązków, ale jeśli podejdziesz do wszystkiego na chłodno, racjonalnie i oficjalnie, uda się pokonać każdą przeciwność. Ważne będzie, by nie ulegać nastrojom innych.

Ewentualne decyzje mogą rozczarować pewne osoby. Masz ugruntowaną pozycję w określonym kręgu zawodowym i nic tego nie zmieni w nadchodzących dniach.

Single: Karty przepowiadają możliwe przykrości spowodowane kłamstwem, jeśli wyjdzie ono na jaw. Będzie trzeba się przyjrzeć pewnym sytuacjom, które nie mają realnych podstaw, a które stawiają Cię w sytuacji osoby, która wykorzystuje przyjaźnie do osiągnięcia innych celów przy okazji. W Waszym znaku widać dużo kart uczuciowych, zarówno panie jak i panowie mogą poznać kogoś do związku, choć może być w pobliżu Was ktoś (jako osoba trzecia), kto wzbudza trudne do określenia emocje, np. ktoś o przyjacielskim usposobieniu, ale nie do końca będziecie go rozumieć.

Inne znaki: Warto być w kontakcie ze Strzelcem, Skorpionem i Lwem.

Możliwe nieporozumienia z Baranem.

Zdrowie: Zdrowie dobre, choć może się okazać, że trzeba odwiedzić chorego, albo możesz być nadzwyczaj pomocna w czyimś problemie zdrowotnym.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 2 do 8 grudnia

Dom i rodzina: Czas rodzinny, choć może okazać się trudny lub w jakiś sposób pechowy. Podróże lub przeprowadzki, jeśli takie planujesz, będą układać się niekorzystnie. Możliwe, że przyjdzie Wam stać w ogromnych korkach, lub złapiesz kapcia, lub inne tego rodzaju przeciwności mogą się pojawić. Plany ostatecznie zrealizujesz, ale możesz mieć wrażenie, że wszystko idzie trudniej niż zazwyczaj. Jeśli chcesz wrócić do sprawy z przeszłości, jest to zły moment. Będzie trzeba zająć się sprawami przyziemnymi lub formalnymi, zachować dystans i myśleć perspektywicznie.

Praca: Sprawa, z którą się zgłosisz do szefa, może wywołać konflikt między Wami. Staraj się panować nad emocjami i szukaj porozumienia za pomocą racjonalnych argumentów. Częściowo uda Ci się przeforsować swoje zdanie, choć całkowitego zadowolenia możesz nie osiągnąć. Może Cię miło zaskoczyć fakt, że szef zechce Ci wynagrodzić trudy i to bardzo konkretnie, bo finansowo, choć nie nastawiaj się na ogromne zyski, bo musi racjonalnie ocenić swoje możliwości, zanim podejmie jakieś decyzje.

Single: Panie mogą mieć smutny czas, bo trudno będzie znaleźć kogoś do związku i mocno odczujesz brak bliskiej osoby. Karty pokazują jedynie koleżeńskie kontakty, choć dla panów pojawia się ostrzeżenie. Możecie zakochać się w kobiecie ogromnie zazdrosnej i raniącej. Będziesz bał się odezwać, żeby nie wywołać kolejnego wybuchu. Nie angażuj się za szybko.

Ezolinia Wróżby Jasnowidz Ajlena


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 25 listopada do 1 grudnia

Stan ducha i ciała: Nie śpiesz się za bardzo, bo nie zrobisz więcej będąc w stresie niż na spokojnie, a całodzienny niepokój czy niecierpliwość dadzą znać o sobie w inny sposób. Postaraj się nabrać dystansu do sytuacji, z jakimi się spotkasz i nie denerwować się, jeśli nadejdą jakieś opóźnienia w realizacji planu dnia.

Związki partnerskie: Jeśli pojawi się problem z porozumieniem się z partnerem i będzie chodziło o sprawy przyziemne, które jest Wam trudno ogarnąć, zastanów się, czy nie ma nikogo bliskiego przy Was, kto pomoże w drobnych kwestiach, bo nie uda się niczego załatwić na siłę ani kłótnią. Osiągniecie spokój, jeśli nie będziecie tracić energii na ustalanie tego, co trudno jest w tym momencie poukładać, a można szukać innych rozwiązań. Nie okazuj obojętności partnerowi, jeśli ma jakieś obawy i postaraj się zrozumieć jego punkt widzenia. Nic jednak nie zagrozi Waszemu związkowi.

Single: Nie warto angażować się przedwcześnie, bo możesz uznać, że źle oceniłaś kogoś. Druga strona może nieświadomie zdradzić Ci pewne fakty o sobie, które nieoczekiwanie rozjaśnią Ci Twoją sytuację. Może okazać się np., że taka osoba była już w wielu relacjach, ale do nikogo się tak naprawdę nie przywiązuje, co może Cię zniechęcić.

Praca: Jeśli spodziewasz się kłopotów  w przyszłości, lub masz wrażenie, że Twoja umowa o pracę nie jest korzystna dla Ciebie i czas pomyśleć o zmianie, zanim zaskoczą Cię wydarzenia, to mogą nadejść one szybciej, niż się spodziewasz. Szukaj nowych możliwości już teraz, jeśli jesteś niezadowolona.

Jasnowidz Noemi ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 18 do 24 listopada

Praca: Może pojawić się problem z przepracowaniem i to wcale nie z Twojego wyboru bądź pracoholizmu, tylko sytuacja w firmie może być taka, że będziesz niezbędna. Możliwe są nadgodziny, co wywoła nerwową atmosferę i pogorszenie relacji z osobami decyzyjnymi. Jeśli planujesz postawić określone warunki lub zmienić pewne ustalenia, to na pewno zdobędziesz się na tego rodzaju rozmowę. W dalszej perspektywie może przynieść to poprawę. Dla przemęczonych lub silnie uzależnionych od swojej pracy Bliźniąt ważne będzie, aby przystopować i zastanowić się nad dalszymi posunięciami lub perspektywami zawodowymi.

Finanse: Stabilnie i bez komplikacji. Jeśli doszło w przeszłości do wydatków, które stały się punktem spornym , to teraz może pojawić się ten temat ponownie, ale ostatecznie jeśli uważasz, że pewne wydatki są niezbędne, to przeforsujesz swoje zdanie, a druga strona zrezygnuje z kontynuacji tematu.

Związki partnerskie: Może nadejść zaskakująca sytuacja, która spowoduje, że będziesz musiała znaleźć porozumienie z partnerem w ważnej kwestii i podjąć wspólną decyzję. Nie da się przemilczeć lub zostawić wybory innym, a racjonalne podejście będzie pożądane. Karty przestrzegają jednak, że w dalszej perspektywie sytuacja może się tak rozwinąć, że wszyscy, których to dotyczy, będą niezadowoleni i trudno będzie o kompromis.

Single: Czas wycofania się z grona znajomych, którzy Ci nie odpowiadają, ale szybko poznasz kogoś interesującego, choć może okazać się zaborczy.

Wróżka Miranda ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 11 do 17 listopada

Miłość: Czas niesprzyjający dla związków niesatysfakcjonujących, bo nadchodzące dni mogą przynieść przemyślenia na temat zdrady,  a atmosfera może być ciężka. Trudno będzie znaleźć porozumienie, a u niektórych par możliwe wrażenie wrogości. Staraj się nie wywierać nadmiernej presji na partnera swoimi oczekiwaniami. Nawet jeśli wnosisz wiele w swój związek i czujesz się niedoceniona, łatwo będzie przytłoczyć bliską osobę swoją potrzebą kontrolowania sytuacji. U niektórych Bliźniąt może pojawić się plan polepszenia finansów, jednak lepiej to przedyskutować z partnerem i postarać się zrozumieć jego punkt widzenia, aby nie wywołać odwrotny skutek, jeśli odbierze to jako pretensje, co mogłoby  go zniechęcić.

Przyjaźń i otoczenie: Znajomi mogą zająć się swoimi sprawami i trudno będzie się z kimś skontaktować czy spotkać. Okres zawieszenia, przemyśleń i powracania do przeszłości, zwłaszcza jeśli coś Cię zraniło. Dopóki sobie tego nie poukładasz w głowie, nie pogodzisz się z tym, czego zmienić się nie da i nie zamkniesz starych rozdziałów, możesz odczuwać dyskomfort, tęsknotę za czymś głębszym w życiu, ale będzie trzeba na to poczekać.

Praca: Możliwe zmiany u Bliźniąt, włączenie z zakończeniem pracy w obecnej firmie. Projekty zawodowe, które źle rokowały, będzie trzeba sobie odpuścić. Jeśli byłaś zbyt zajęta i pochłoniętymi sprawami pracy w ostatnim czasie, możesz wziąć sobie urlop, aby odpocząć. Braknie sił, by podejmować się nowych wyzwań w nadchodzących dniach.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby online 


Horoskop tygodniowy - BLIŹNIĘTA od 4 do 10 listopada

Finanse: W finansach dobrze i wystarczy rozsądnie gospodarować swoim zasobami, abyś nie musiała się martwić o przyszłość.

Praca: Wiele będzie zależało od Twojej kreatywności i mądrego spojrzenia na sprawy. Jeśli zauważysz, że pewne metody się nie sprawdzają, zmień je teraz. Dobry tydzień dla osób, których praca wymaga inspiracji i pomysłów. Niezbyt dobry moment na zmienianie miejsca zatrudnienia, zwłaszcza że w obecnym zostaniesz zauważona, a Twój wkład i zaangażowanie zostanie docenione. Możliwy awans lub przynajmniej pochwała ze strony szefa.

Dom: Możliwe spory i nieporozumienia, dla których trudno będzie znaleźć rozwiązanie, jeśli każdy będzie trwał przy swojej racji. Również niesprzyjające okoliczności mogą wymusić na Tobie niewygodne decyzje, np. ktoś zachoruje, lub pojawi się inny problem, który będzie wymagał zachowań odmiennych, co nie będzie Ci na rękę. Możesz mieć wrażenie, że to czas wyjątkowo trudny i niełatwo znaleźć kompromis, który zadowoli wszystkich, co może chwilami wywoływać frustrację.

Relacje z ludźmi: Intuicja w  sprawach zawodowych będzie służyć Ci dobrze, ale i w kwestiach prywatnych wyrażaj się taktowanie, jeśli chcesz coś załatwić. Konflikty źle się rozwiną. Jeśli chodzi o rozpoznawanie intencji innych osób, łatwo będzie o pomyłkę i przyjaciółka może Cię zwodzić tak, że nawet się nie zorientujesz, że o coś jej chodzi. Sprawy będą układać się zaskakująco, zmiennie i zburzą Twój spokój. Zachowaj ostrożność w przypadku planowanych zakupów, bo to niesprzyjający moment na szukanie przedmiotu swoich marzeń i nie poruszaj drażliwych kwestii. W przypadku konfliktów, staraj się porozmawiać z właściwą osobą, aby wyjaśnić problemy.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - BLIŹNIĘTA od 28 października do 3 listopada

Możesz czuć się przeciążona oczekiwaniami zawodowymi i będzie trzeba wykazać się dużą energią, żeby wykonać wszystko w terminie, a przy tym asertywnością, jeśli ktoś zdecydowanie przesadzi z obarczaniem Cię kolejnymi zadaniami. Ważne będzie, by zachować dystans wobec tego, co robią inni i nie porównywać się oraz nie angażować zbytnio w sprawy osobiste innych osób. Nawet jeśli ktoś próbuje Ci przekazać informacje na tematy prywatne, których nie chcesz słuchać, w końcu przestanie, jeśli zauważy brak reakcji z Twojej strony. Powściągnij emocje, bo zadziała to na Twoją korzyść, choć ostatecznie nowe wydarzenie w pracy może przynieść rozczarowanie w innym temacie. W życiu osobistym ważny będzie Twój bliski związek z drugą osobą. Jeśli jesteś w małżeństwie lub zażyłej relacji, chroń ją przed wścibstwem innych i dbaj o nią.

Otoczenie może się interesować Twoimi sprawami, choć pozostaniesz niewzruszona. Czas zapomnieć o przeszłości, nawet jeśli masz cudowne wspomnienia. Karty pokazują, że w nadchodzących dniach zdecydowanie zostawisz za sobą pewne etapy. Single mogą być w konfliktowych relacjach. Jeśli nieporozumienia trwały długo, opadniesz z sił, lub braknie Ci argumentów i się poddasz. Druga strona nie zechce słuchać niczego, co będzie obniżać jej poczucie własnej wartości i będzie się wycofywać. Jeśli jesteś zazdrosna o koleżankę z pracy, będzie trzeba ponownie przeanalizować sytuację, bo sprawy zawodowe będą na pierwszym miejscu.

wróżka Camilia Ezolinia Tarot Wróżby


Horoskop tygodniowy Bliźnięta - od 21 do 27 października

Tajemnicze rewiry funkcjonowania człowieka będą Ciebie wciągać. Magia, rytuały i zakazana miłość wciągnie Ciebie w swoje obszary. Chętnie zapiszesz się na kurs Tarota, czy poznawania zdolności psychologicznych.  Staraj się dziś nie pozostawać długo w ukryciu. Ktoś czeka na Twoje towarzystwo. Zadbaj szczególnie o zatoki i układ oddechowy.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Tarot online


Horoskop tygodniowy - Bliźnięta od 14 do 20 października

Tydzień interesujący. To czas na rozmowy, na wizyty w gabinecie odnowy biologicznej, u fryzjera. To też czas na drobne zakupy. Amor co prawda na bliźnięta nie zerka ale flirty możliwe. W pracy możliwe sukcesy.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Bliźnięta od 7 do 13 października

Miłość: czekaj cię bardzo intensywne życie towarzyskie jeśli jesteś samotny to masz szansę na poznanie nowej osoby.
Praca: jesteś bardzo lubianym pracownikiem. Nie bierz na siebie zbyt dużo obowiązków to możesz nie podołać.
Finanse: uważaj na rozrzutność bo mnie obejrzysz się i kiedy i nie będziesz miał pieniędzy. Rób przemyślane zakupy i inwestycje.
Zdrowie: będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem.

Tarocista Łukasz: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 30 września do 6 października

Szanuj swoje osiągnięcia i pozycję, jaką masz w firmie i nie psuj tego, bo możesz sobie sama zaszkodzić. Panowie powinni uważać, by nie wykorzystywać swojego stanowiska, żeby zainteresować sobą kobietę, która pracuje razem z nimi. Możesz źle trafić wybierając obiekt swego zainteresowania, jeśli braknie reakcji, jakiej oczekujesz. Również panie spod znaku Bliźniąt powinny unikać wszelkich działań mających na celu wywieranie wpływu na koleżanki. Otoczenie w pracy nie będzie się wtrącać w Twoje osobne projekty, ale chętnie podsłucha, o czym rozmawiasz, jak nadarzy się okazja. W przypadku problemów rodzinnych związanych z wszelakimi kłopotami, warto poczekać z szukaniem  rozwiązań i nie podejmować przedwcześnie decyzji. Również straty materialne omawiaj, gdy sytuacja się lepiej wyklaruje. Możliwe powracające problemy z kimś, kogo nie lubisz.

Wróżka Miranda wróżby tarot online: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy – Bliźnięta od 23 do 29 września

W związkach może pojawić się temat ex. Albo jedno z Was ogarnie sentyment do przeszłości. Warto w tym momencie bardziej zaangażować się w związek. Wyjechać, jeśli się da i pobyć sami ze sobą, bądź zaplanować romantycznie i z pełnym oddaniem jakiś dzień. Praca nad obecnymi relacjami przyniesie korzyści. Dla samotnych osób to odpowiedni czas na samodoskonalenie się. Zainwestuj we własny rozwój.

Wróżka Thelema portal Ezoliniawrozby.com


Horoskop tygodniowy – Bliźnięta od 16 do 22 września

Tydzień całkiem fajny i bliźnięta będą raczej zadowolone. Niektóre będą bardzo sprawne intelektualnie. Jeśli pracują umysłowo to z pewnością zabłysną. Czeka je też wiele kontaktów z innymi, a one gadać raczej lubią. To dobrze wpłynie na ich zdrowie psychiczne i pogodę ducha. Mogą też pomyśleć o wykonaniu jakiś prac fizycznych albo i o uprawianiu sportu.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy – BLIŹNIĘTA od 9 do 15 września

W nadchodzących dniach możesz być zanadto ostrożna w wyrażaniu swoich opinii. Jeśli potrzebujesz omówić jakiś temat, ale się powstrzymujesz z powodu różnych obaw, karty radzą Ci podjąć rozmowę. Postaraj się jasno komunikować i nie wprowadzać zbędnych emocji, ale nie warto przekładać tego na później. Możliwe są konflikty, które będą miały związek z kobietą, więc postaraj się utrzymywać dobre relacje z paniami, choć sytuacja może się tak rozwinąć, że nie będziesz rozumieć, z czego wyniknął problem, a na decyzje będzie trzeba poczekać. U niektórych Bliźniąt może pojawić się taka sytuacja, że małżonka będzie życzyć sobie zmniejszenia godzin pracy, jeśli zaniedbujesz rodzinę. W życiu prywatnym chętnie się odprężysz i zapomnisz o obowiązkach zawodowych, gdy będziesz mieć wolne. To dobry moment, by nadrobić zaległości w spotkaniach towarzyskich i beztrosko się odprężyć. Mimo wszystko nie wyłączaj telefonu, bo może wydarzyć się coś istotnego. Bliźnięta będą dbały o swój wizerunek osoby poważanej, konserwatywnej i zajętej własnymi sprawami, lub tak będziesz postrzegana w najbliższych dniach. Jeśli rozgraniczysz sferę prywatną od spraw cudzych, nie będzie to trudne.

Mogą nadejść chwile, kiedy zaczniesz się nudzić, lub coś zacznie Cię drażnić bez określonego powodu. U singli czas wycofania. Ty możesz robić wrażenie nieprzystępnej, a panowie jeśli ich to rozczaruje, nie będą nalegać na kontynuowanie znajomości.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop napisz do Wróżka Camilia


Horoskop tygodniowy - BLIŹNIĘTA od 2 do 8 września

W nadchodzących dniach możesz mieć wrażenie zamieszania w firmie i zaistnienia różnych niejasności, co może być Ci na rękę, jeśli chciałabyś dyskretnie zaoferować coś komuś, poinformować lub coś załatwić, podpowiedzieć  itp. Sprawy mogą jednak potoczyć się inaczej, niż zakładasz, gdyż zasady i reguły, które panują w Twoim miejscu pracy będą nadrzędne dla innych, jeśli obawiają się, że załatwienie czegoś „pod stołem” mogłoby narazić ich na jakieś komplikacje. Plany mogą się nie powieść, a jeśli wnoszą ryzyko przykrych konsekwencji, to lepiej się wycofać. W sferze prywatnej możesz mieć okres niekorzystny, jeśli zaczniesz za bardzo skupiać się na negatywnych przemyśleniach. Wyobraźnia może podsuwać Ci co chwilę nowe obrazy, które zachowasz dla siebie, ale będą źle wpływać na Twoje samopoczucie i możliwości racjonalnego planowania i realizowania swoich celów. Ostatecznie sama dojdziesz do tego wniosku i przestaniesz analizować pewne problemy, zwłaszcza jeśli dotyczą sytuacji z przeszłości. Warto ogólnie powściągnąć emocje w tych dniach, nabrać dystansu i zająć się tym, co Cię wycisza lub sprawia przyjemność. Nieoczekiwane wydarzenia wynikną ze spotkania z sympatyczną i inteligentną osobą. Ogólnie Twoje otoczenie będzie nastawione na zgodę i porozumienie. Single zajmą się prozaicznymi sprawami, a niektóre z Was będą miały utrudniony kontakt z drugą osobą, jeśli będzie zajęta sprawami zawodowymi.

Wróżka Camilia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia 708 577 246


Horoskop tygodniowy Bliźniak od 26 sierpnia do 1 września

Nadchodzący tydzień przyniesie okres pełen zadumy i nostalgii. Znajdź więcej czasu na fizyczna aktywność tak, by móc dotlenić organizm. Nie zapominaj też o uczuciach swoich i cudzych. Jeżeli czasem zalewasz innych swoją wiedzą,  w tym tygodniu sprawdź, czy masz faktycznych odbiorców swoich informacji.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy - Bliźnięta od 19 do 25 sierpnia

W nadchodzących dniach możesz mieć trudność z wykonaniem pewnych zadań, jeśli nie miałeś doświadczenia z podobnymi sytuacjami, lub okaże się, że pewne projekty wymagają wyjątkowej kreatywności, której może Ci braknąć teraz. Twoje otoczenie może unikać podejmowania się zbyt wymagających 
obowiązków, nie dbać o dobrą organizację spraw w swojej pracy i łatwo może dojść do  kłótni o celowe wprowadzanie w błąd. Osoby, które odeszły z Twojej firmy, lub są na urlopie, mogą być wspominane. Choć możesz mieć wrażenie pewnego chaosu, to jednak jesteś w stanie zadbać dobrze o sprawy finansów pod warunkiem, że nie będziesz zwracać uwagi na pewne sytuacje, które będą mieć miejsce.

W sferze prywatnej zerwanie znajomości z pewną osobą uznasz za korzystne i będziesz liczyć na polepszenie atmosfery w swoim gronie, choć wydarzenia mogą się inaczej potoczyć, niż przypuszczasz. Nie obiecuj oparcia, jeśli nie zamierzasz dotrzymać słowa. W najbliższych dniach możesz mieć skłonność do stwarzania pozorów osoby dającej wsparcie innym, ale nic z tego nie wyniknie realnie. To tydzień spokoju i harmonijnych kontaktów ze znajomymi, choć momentami możesz doszukiwać się złośliwości tam, gdzie ich nie ma. Single będą w dobrym nastroju. Osoby, które poznasz, nie dadzą się łatwo oczarować i jeśli nie będzie im coś odpowiadać, bez  wahania będą zrywać świeże znajomości. Mogą pociągać Cię relacje skomplikowane.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś


Horoskop tygodniowy - Bliźnięta od 12 do 18 sierpnia

Tydzień raczej dobry. W pracy nie powinno być źle, bo to bliźnięta będą siłą napędową zespołu. Będą w wyśmienitej formie intelektualnej, nie cofną się przed śmiałymi rozwiązaniami, nie będą uciekać od ryzyka. Szef to może zauważyć, a wtedy od awansu tylko krok.

Horoskop opracowała wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - BLIŹNIĘTA od 5 do 11 sierpnia

W finansach dobra passa. Idealny moment na wszelkie rodzaju posunięcia w tym temacie lub sprawdzenia swego szczęścia w grach liczbowych, bo istnieje prawdopodobieństwo wygranej. W przypadku wszelkich nieprzyjemnych sytuacji zawodowych, mów otwarcie o tym, jak widzisz sprawy, zamiast ukrywać swoje refleksje czy unikać bezpośrednich rozmów, gdyż tą drogą więcej osiągniesz niż zachowując nadmierną ostrożność w wypowiadaniu swojego zdania. Mogą wyniknąć okoliczności, które spowodują negatywny odbiór sytuacji, możesz poczuć się niedoceniony lub niewłaściwie potraktowany. Jeśli liczysz na ważne decyzje finansowe ze strony innej osoby, to nie szykują się żadne zmiany w tym temacie, co może pokrzyżować Ci plany. Prywatnie również nie angażuj się w konflikty, bo możesz mieć skłonność do bycia nieprzyjemnym w słowach i niesprawiedliwym wobec kogoś zaprzyjaźnionego, bliskiego Ci  lub innej osoby o łagodnym usposobieniu i spokojnym trybie życia, co ostatecznie postawi Cię w złym świetle, jeśli okaże się, że nie masz argumentów, a osoba ta nie zasłużyła na takie traktowanie. Dobry czas na poszukiwanie osoby kompetentnej, zajmującej się tematem, który Cię interesuje.
Single mogą poznawać osoby rozczarowane i możecie szczerze porozmawiać o swoich problemach, ale umówić się na randkę będzie trudno, jeśli druga strona nie będzie gotowa do rozpoczynania nowych znajomości.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia


Horoskop tygodniowy – BLIŹNIĘTA od 29 lipca do 4 sierpnia

Choć możesz zostać w jakiś sposób wyróżniony w swej firmie w najbliższym czasie, to jednak  najważniejsza będzie praca zespołowa i to wyróżnienie nie przyniesie Ci konkretnych korzyści ani poczucia władzy czy możliwości kontroli sytuacji. Będziesz odbierany sympatycznie i przyjacielsko i chętnie będziesz służył pomocą innym w potrzebie.
Pragmatyczne podejście do problemów zostanie dostrzeżone. Twoja firma może planować nową inwestycję, która ma na celu w dalszej przyszłości przyciągnąć nowego kontrahenta lub podpisanie umowy, która na razie będzie niepewna. W sferze prywatnej masz szansę wyjść z każdego kryzysu, jeśli podejdziesz racjonalnie do problemów i zadbasz o realne rozwiązania. Dobra organizacja będzie pożądana. Jeśli masz przyjaciółkę, którą ktoś obrazi, niestety wycofa się z kontaktów. Komuś z Twego otoczenia może bardzo się spieszyć z realizacją swych planów, co jednak zmobilizuje Cię pozytywnie do działania. Mimo to nie wszystko uda się załatwić w najbliższym tygodniu, jakbyś chciał, jeśli pojawią się nieoczekiwane trudności, prawdopodobnie wynikające z wpływu kobiety, co spowoduje zawieszenie na pewien czas spraw, które chciałbyś mieć za sobą. Single, które zaangażowały się zbyt mocno w relację, w której druga osoba źle się czuje, mogą się rozczarować, kiedy okaże się, że ktoś taki umawia się już na randki z inną osobą.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Bliźnięta od 22 do 28 lipca

Unikaj w nadchodzącym czasie nieprzemyślanych decyzji, które będą świadczyć o Twojej bezradności. Pozornie zabawna sytuacją może przerodzić się w taką, z której trudno będzie wyjść bez uszczerbku na zdrowiu psychicznym. W tym tygodniu możliwe są różne opóźnienia we wszelakich działaniach, ale z a to możliwi nowi znajomi z poczuciem humoru.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 15 do 21 lipca

Jeśli planujesz wykorzystać swą umiejętność argumentowania i przekonywania do swoich racji, chcesz zaplanować współpracę w dalszej perspektywie z kimś, kogo darzysz zaufaniem i wcielić w życie nowy pomysł, to trzymaj się zasad i przepisów, bo jeśli nie weźmiesz ich pod uwagę, to Twoje zamiary się nie udadzą. Nie jest to dobry czas, aby wychodzić z nowymi inicjatywami. Może się też okazać, że osoba, na którą liczyłeś, nie może angażować się z pewnych powodów w projekty, które Ciebie zainteresują. Jeśli zaobserwujesz, że na Twoje sprawy mają wpływ kobiety z Twego otoczenia, lepiej to przemilczeć i udawać, że nie widzisz problemu, niż próbować takiej osobie zaszkodzić, wywoływać konflikt, albo próbować na siłę odsunąć kogoś od zadań zawodowych czy wymusić na nim zwolnienie z pracy. Karty przestrzegają Cię przed radykalnymi posunięciami wynikającymi z emocji. W sferze prywatnej możesz się czuć  pogubiony lub zmartwiony, zwłaszcza jeśli odkryjesz wiadomości o starszej kobiecie z rodziny, matce, babci lub teściowej.

Nie lekceważ natomiast zdania swoich dzieci lub ich potrzeb, jeśli zakomunikują Ci coś ważnego. Z czasem sprawy zaczną się lepiej układać.

Single chętnie wejdą w flirt, ale powinny zwrócić uwagę, na kim koncentrują się, gdyż istnieje prawdopodobieństwo, że wybiorą niewłaściwą osobę, która nie zechce kontynuować takiej znajomości.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 8 do 14 lipca

Te ze środka znaku są rozpieszczane przez planety, które dodadzą im wdzięku i mogą sprawić, że bliźnięta będą adorowane. Udadzą się więc randki i spotkania z przyjaciółmi. Bliźnięta będą popularne w towarzystwie, a nawet rozchwytywane. Bliźnięta z końca znaku początek tygodnia spędzą spokojnie ale pod koniec już powinny uważać na zdrowie. Grożą im też wypadki przez własną nieuwagę i agresja.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – BLIŹNIĘTA od 1 do 7 lipca 
 
Będziesz pełen energii i chęci do działania, nie braknie Ci nowatorskich pomysłów i rozwiązań, choć powinieneś zachować rozwagę w posunięciach, aby nie wywołać konfliktu spowodowanego nadmiarem energii, która może Cię wręcz rozpierać w najbliższym czasie. Jeśli chcesz realizować swoje projekty z drugą osobą lub potrzebujesz kogoś do spółki, dobrze wybierz partnera biznesowego lub osobę, z którą zamierzasz współpracować, bo istnieje ryzyko, że wtajemniczysz niewłaściwego człowieka w swe plany lub lepiej wyszedłbyś na samodzielnej realizacji swych zamierzeń. Jeśli pewne sprawy zależą od decyzji szefa, może okazać się, że z jego punktu widzenia Twój pomysł nie jest aż dobry, jak sądzisz. 

W relacjach z innymi będziesz empatyczny, ciepły i życzliwy ludziom. Powinieneś jednak trzymać się z dala od samotników, którzy chadzają własnymi drogami oraz osób ze skłonnościami do umoralniania na siłę. Choć miłe chwile odpoczynku w zaciszu domowym mogą zostać zakłócone nieoczekiwanymi wydarzeniami, to jednak możesz na tym dobrze wyjść i sytuacja może rozwinąć się z korzyścią dla Ciebie. Jest szansa na polepszenie relacji z innymi i rozluźnienia napiętych sytuacji. Single mogą mieć potrzebę porozmawiania z kimś szczerze, ale trudno będzie znaleźć rozmówcę z takim nastawieniem, a nawet może dojść do wycofania się z kontaktów, jeśli za dużo opowiadałeś o swych znajomościach swym przyjaciołom.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)