Zobacz: Wielki horoskop na 2020 rok ->>

Horoskop tygodniowy Bliźnięta – od 19 do 25 października

Możesz mieć z kimś niemiłą dyskusję, w której obie strony będą czuć się dotknięte w jakiś sposób. Uwaga na zranione uczucia. Jeśli to Ty poczujesz przykrość, zechcesz odpłacić podobnym zachowaniem lub słowem.

Trudno będzie uprzejmością coś wyjaśnić sobie. W pracy karty pokazują Was wycofanych, ale z czasem poczujecie się swobodniej. Karty przepowiadają wiadomość w sprawie pieniędzy albo od osoby, która ma Wam do zakomunikowania coś przyziemnego. Jeśli byłby to ważny list, partnerka odbierze pocztę za Ciebie. Może się też okazać, że ktoś Cię poprosi, żebyś coś odwiózł jego żonie itp. Single będą dynamiczni i mogą kogoś odwiedzić, ale może wyniknąć z tego jakiś spór.

Autor Wróżka Miranda,  708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta – od 12 do 18 października

Będziecie pożądaną osobą w towarzystwie przyjaciół ze względu na umiejętność porozumiewania się w sposób, który poprawia ogólną atmosferę i nastroje innych. Będziecie umieli rozmawiać tak, żeby każdy Was lubił. To idealny czas na wszelkie kontakty z ludźmi, a nawet w sprawach zawodowych może okazać się, że konkretna znajomość okaże się pomocna. W pracy czas zadowalający, bo będziesz budzić nie tylko sympatię otoczenia, ale też udowodnisz swoją wartość w firmie. U niektórych Bliźniąt może to być czas urlopu, co będzie wiązać się z optymistycznymi odczuciami. Niektóre Bliźnięta mogą się teraz zakochać i to będzie przyczyną rozpierającej Was pozytywnej energii. Jeśli poznałaś/eś właściwą osobę, teraz nabierzesz pewności, że to jest odpowiednia osoba do poważnego związku. Mogą mieć miejsce również inne wydarzenia, które wprawią Was w doskonały nastrój, którym będziecie zarażać innych. W związkach powinno obyć się bez problemów w tych dniach, chyba że coś wzbudzi w Tobie zazdrość lub inne złe emocje, ale nawet jeśli się tak stanie, raczej nie okażesz partnerce/ partnerowi, że rzeczywiście wzbudziło to w Tobie takie emocje. Karty ponadto radzą Wam unikać osób, które odbieracie jako toksyczne, tworzące szkodliwe sytuacje poprzez ranienie innych lub mają ogólnie negatywne nastawienie. Poza tym postaraj się spojrzeć na sprawy z szerszej perspektywy.

Autor Wróżka Miranda, SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta – od 5 do 11 października

Ci z was, którzy planowali mniejszy lub większy remont w domu, mogą wrócić do tego tematu w tym tygodniu i np. umówić się z kimś w tej sprawie. Ogólnie to dobry czas na zajęcie się wszelkimi kwestiami, które trzeba załatwić, ustalić, skonkretyzować. W pracy będziecie mieć więcej energii lub pomysłów od innych. Możecie ujrzeć dla siebie nowe możliwości, ale jeśli chodzi o otoczenie, to ludzie mogą czuć zmęczenie, rutynę lub chcieć coś zmienić. Single powinny pamiętać o osobach, którym winne są wiadomość. Ktoś może mieć nadzieję, że się odezwiesz. Jeśli tego nie zrobisz, zaprzepaścisz szansę na kontynuację znajomości.

Jednocześnie może pojawić się ktoś z przeszłości, z kim nie chcesz kontaktu.

Autor: Wróżka Miranda, Tel. 708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta – od 28 września do 4 października

Jeśli czegoś nie zakupiliście do szkoły albo zauważycie brak innych niezbędnych rzeczy, teraz będziecie ustalać szczegóły dotyczące tego tematu itp. Może Wam to psuć dobry humor. W pracy możliwe sytuacje, gdy okaże się, że o czymś nie wiedziałaś, zwłaszcza jeśli dotyczy to innych pracowników. Jeśli to istotne, to teraz będzie omawiane ze szczegółami.

Będzie trzeba coś przemyśleć. W relacjach prywatnych karty pokazują, że może się w Waszym domu pojawić dziecko, a drzwi będą zamknięte. Jeśli masz dzieci, upewnij się, że wzięły ze sobą klucze idąc do szkoły. Weź też pod uwagę, że może pojawić się dziecko sąsiada w jakiejś potrzebie lub ktoś z rodziny itp.

Autor wróżka Miranda https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
Kontakt  708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA - od 21 do 27 września

Intensywny tydzień, ogrom myśli, pomysłów i działań.

Dla samotnych Bliźniąt tydzień ten nie jest dobrym na szukanie bratniej duszy. Z pewnością teraz napotkasz na swojej drodze trudności w nawiązaniu bliższej relacji z kimś kto Ci się podoba. Przeczekaj ten okres czasu, wykorzystaj ten moment na stworzenie idealnej strategii flirtu.

W sferze emocji Bliźniąt w związkach bardzo burzliwy okres. Unikaj wszelkich punktów zapalnych, które mogą wywołać konflikt w relacji i stanąć na drodze Waszego partnerstwa. Natomiast jest to dobry tydzień dla wdrożenia we wspólne życie innowacyjnych pomysłów i podjęcie nowych wyzwań wymagających większego zaangażowania od Was obojga.

Tydzień przyniesie przypływ gotówki ale w zamian za to poświęcisz więcej czasu na wykonywanie obowiązków zawodowych. To dobry czas aby wywalczyć sobie dodatkowe profity, wynegocjować lepsze warunki pracy lub współpracy.

Horoskop sporządziła wróżka Solen 708 577 246 wew. 2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 14 do 20 września

Możesz zatęsknić za przeszłością, jeśli czujesz sentyment do jakiejś sytuacji, ale nadchodzą zmiany i czas samorealizacji a nie skupienia na domowych sprawach. W pracy możesz mieć wrażenie, że ludzie są bardzo mocno ukierunkowani na cel i chwilami bywają nerwowi. Będzie trzeba pozostać niewzruszonym w takich sytuacjach i zachować dystans wobec niejasnych sytuacji, jakie mogą mieć miejsce. Jeśli czekasz na czyjś awans, w tym tygodniu dowiesz się, kto go dostał. W sferze uczuć nie będzie czasu na chwile we dwoje, bo możecie oboje być zapracowani.

Możesz próbować polepszyć atmosferę i wprowadzić więcej uczuć, ale nie tak szybko doczekasz się odzewu z drugiej strony.

Autor wróżka Miranda , tel. 708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min) https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 7 do 13 września

Ciemne chmury zaczną gromadzić się w tym tygodniu nad głowami Bliźniąt. Będziecie poirytowani i wszystko będzie was denerwować. Pojawią się blokady i przeszkody. Staniecie na rozstaju dróg i będziecie musiały podjąć jakieś ważne decyzje. Pamiętać musicie aby nie działać w emocjach, bo żadna z podjętych decyzji nie będzie wtedy właściwa. Kierujcie się mądrością życiową i doświadczeniem bo takowych wam nie brakuje. Przetrwajcie tych kilka dni, bo koniec tygodnia przyniesie już zmianę energii i wszystko powoli zacznie wracać do normy.

wróżka Adriana Ezolinia Wróżby
708 777 531 wew. 3 (4.92 zł)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 31 sierpnia do 6 września

Uczucia: Niestety w tym okresie możesz doświadczyć wielkiego rozczarowania w tej sferze. Nic się nie ułoży po twojej myśli. Po prostu przeczekaj.

Praca: W tym okresie możesz pójść na przymusowy urlop i twoje finanse nie będą w najlepszej kondycji. Możesz mieć nadmiar wydatków, które znacząco uszczuplą twój budżet. W żadnym wypadku nie bierz pożyczki.

Zdrowie: Uważaj na lęki, bezsenność , i ogólne pogorszenie samopoczucia.

Tarocista Łukasz Ezolinia
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz
708 403 151 wew 1 (koszt 2,56 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 24 do 30 sierpnia

  Możesz poczuć zmęczenie i przytłoczenie problemami. Zanim wiec zaczniesz  działać - odpocznij, zrelaksuj się aby w  pełni sił przystąpić do pracy. Poza tym, to również okres, w którym pojawi się jakaś intratna okazja. Nowa praca, kupno mieszkania ,a może awans? Bądź uważny Raku, by tego nie przegapić!.  W miłości możesz poczuć znudzenie , więc przyszedł czas na poważną rozmowę z partnerem. Trzeba wyjaśnić sytuację i być może urozmaicić związek

Autor:  wróżka Adriana https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-adriana
SMS o treści : Alert Twoje pytanie wyślij na 7336 (3,69 zł z VAT )


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 17 do 23 sierpnia

Uczucia

Niezwykle elokwentne i inteligentne osoby spod znaku bliźniąt staną przed pewnymi dylematami. Mogą dotyczyć tego czy być w relacji czy też nie, a może w ogóle spojrzeć w inną stronę. Sprawę utrudnić mogą osoby trzecie, które będą wpływać na wszelkie decyzje. Pamiętajcie by nawet w najtrudniejszych chwilach kierować się głosem serca. Tylko prawdziwa miłość lub uczucie będzie tym co wskaże najlepsze rozwiązanie. Dla osób samotnych to czas refleksji nad sobą.

Praca

W sferze zawodowej drogie osoby spod znaku bliźniąt będą musiały uważać na formalności. Ktoś wyraźnie będzie Wam patrzył na ręce. Wszystko co robić będziecie w tym czasie, będzie oceniane. Jeśli nie przykładaliście się zbytnio do obowiązków to teraz może nadejść czas rozliczeń. Wy także możecie chcieć zostawić coś raz na zawsze. Pamiętajcie jednak by dobrze i racjonalnie oceniać sytuacje przy każdej decyzji.

Zdrowie

Najbliższy tydzień będzie dobrym w kwestiach zdrowotnych, zwłaszcza jeśli chcecie się udać zagranicę na jakąś operację lub terapię. Tu kluczem będzie właśnie podróż. Docierać do Was będą dobre wiadomości, ale trzeba będzie podjąć szybkie decyzje. Zwróćcie uwagę na kolana oraz ogólnie układ ruchu.

Wróżka Apolonia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-apolonia
SMS o treści: Livetarot Twoje pytanie na numer 74480 (4,92 zł)


Horoskop tygodniowy – Bliźnięta od 10 do 16 sierpnia

Miłość i sprawy osobiste: To odpowiedni okres na czerpanie z uroków życia. Spotkaj się ze znajomymi, wykorzystaj chwile na swoje hobby. To co zaplanujesz sobie uda Ci się zrealizować. Będziesz mieć szanse na poznanie siebie i ustalenie najbliższych celów.

Praca i sprawy finansowe: W nadchodzącym tygodniu łatwiej będzie Ci zadbać o dobre relacje z przełożonym. Bądź osobą szczerą w relacjach z osobami z pracy.

Zdrowie: Warto poświecić trochę więcej czasu na sen, ostatnio na pewno nie czujesz się w pełni sił i energii odpowiednia dawka wypoczynku to zapewni. Poświęć wolną chwile na to aby wyciszyć, przeczytać książkę lub wybrać się na spacer to korzystnie zaprocentuje.

Wróżbita Metis

Kontakt: 708 588 642 Kod 37 ( 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy - Bliźnięta od 3 do 9 sierpnia

Dom: Niektórzy z Was mogą zastanawiać się nad dziećmi i nad tym, co one robią, kiedy Wy na nie nie patrzycie. Możliwe, że teraz ktoś z domowników zechce podglądnąć, co robi dziecko np. w Internecie. Jeśli jednak pewne granice prywatności, do której prawo mają również dzieci, zostaną przekroczone, uznasz to za mocną przesadę, zwłaszcza jeśli ktoś uważa, że można powiedzieć innym, co odkrył na ten temat. Pomału jednak sytuacja zacznie się klarować i będzie można spokojnie porozmawiać o wszystkim jawnie i zapewnić bliskie Ci osoby, że wszystko jest w porządku i zapanuje spokój i harmonia.

Uczucia: Samotne panie mogą być w nastroju do flirtu , zwłaszcza jeśli znają interesującego mężczyznę, przy którym się doskonale czują. Zapowiada się dla Was całkiem przyjemny tydzień. Panowie również powinni znaleźć sobie miłą towarzyszkę do swobodnej i przyjemnej rozmowy.

Praca: Czas obowiązków, choć możesz mieć poprzedzający to zastój lub opóźnienia. Jeśli dojdzie do tego, znajdź sobie zajęcie, żeby za dużo nie myśleć. Niektórzy z Was mogą przypomnieć sobie sceny ze swojego życia zawodowego, kiedy ktoś w nerwach nakrzyczał na Was itp.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby  
tel. 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 27 lipca do 2 sierpnia

Single mogą kogoś nowego poznać i nawet jeśli do tej pory nie dawaliście sobie szans lub za bardzo się zamykaliście, teraz będziecie bardziej otwarci. Karty Wam jednak szczęścia  w tym temacie nie przepowiadają, bo możecie mieć pecha do osób przykrych lub coś pójdzie nie tak. Wy oczekujecie na wstępie znajomości pewnego dystansu, kultury osobistej, a możecie spotkać kogoś, kto wniesie nieprzyjemności i niestałość.

Wróżka Online Camila
Kontakt 708 588 217 wew.3 ( 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 20 do 26 lipca

Drogie Bliźnięta szykuje się dla Was gorący romans w pracy. Nie jest to najlepszy okres dla tych z Was, które szukają stałego partnera. Te z Was, które są w stałym związku, mogą spodziewać się cudownie razem spędzonego czasu.

Autor: Czarująca Różdżką, Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 13 do 19 lipca

Ten tydzień będzie dobry na zmiany w sprawach zawodowych. W miłości nie dajcie się wytrącić z równowagi, nie jest to potrzebne. Uważajcie na swoje stawy.

Autor: Jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 (wew. 1)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 6 do 12 lipca

W tym tygodniu patrzcie, aby nie być tak rozkojarzonym jak ostatnio, bo tym razem ani w domu, ani w pracy to nie przejdzie i spotkasz się z falą pretensji, a krytyki nie lubisz. Czwartek będzie dobrym dniem na kupno nowych rzeczy do domu i transakcji.

Autor: Jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 (wew. 1)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 29 czerwca do 5 lipca

Dom: Z jednej strony stabilny tydzień, z drugiej może wnieść pewne emocje, szczególnie dla tych rodzin lub par, które zdecydują się bardziej bezpośrednio pokazać w świecie zewnętrznym. Np. niektórzy mogą wziąć udział w akcjach internetowych, które polegają na przesłaniu swojego zdjęcia. Niektórzy z Was zechcą się pokazać innym i jeśli jesteś w świeżym związku, pokażesz, jak się kochacie, ale równie dobrze możesz wysłać zdjęcie swojego zwierzaka. Karty radzą Ci, aby te fotki były jak najbardziej naturalne, więc szkoda czasu na ustawianie się i pozowanie. Najlepiej wypadniesz na tych naturalnych. W związkach partnerskich ocieplenie i miłość i to nie tylko na zdjęciu, ale i w życiu.

Uczucia: Niektórzy mogą być przepracowani i będzie ich cieszyć nawet wyjście do sklepu, żeby zadziało się cokolwiek innego niż zazwyczaj. Dużo się napracujesz, ale będziesz umiała też odpocząć w taki sposób, żeby naprawdę się zrelaksować. Poza tym dość zwyczajnie.

Praca: Tydzień dużej ilości obowiązków lub stresujący ogólnie. Zadbaj o siebie w sensie psychicznym. Jeśli jakiś temat Cię męczy bardzo, szukaj sposobu na rozładowanie stresu, ale kierując się intuicją i odzyskiwaniem spokoju ducha wewnątrz, a nie zwierzając się innym.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby

tel. 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 22 do 28 czerwca

Dom: Możliwe sprzeczki, ale z pogodzeniem się. Być może ważne jest wyjaśnienie określonych problemów, jednak dobrze byłoby, aby odbyło się to bez nerwówki. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości, może zadawać dużo pytań. Możesz być przepytana przez partnera lub sama zechcesz coś wyjaśnić. Nie ma czym się jednak martwić, bo nawet jeśli coś chwilowo popsuje Wam nastroje, pogodzicie się z czułością, uczuciem i nie powinno braknąć pocałunku na zgodę.

Uczucia: Single mogą odkryć, że ktoś, kim się interesowali, jest już w związku i może Wam zaoferować tylko przyjaźń. Według kart może to być przyjaźń wartościowa, nawet jeśli nie wyjdzie poza pewne ramy. Karty nie przepowiadają zdrad ani romansów itp. Nie warto też odnawiać dawnych znajomości z kobietami, obojętnie czy chodzi o przyjaciółki czy o Twoje byłe partnerki. Niestety to tydzień pragmatyzmu i pracy, a  nie romantycznych uniesień.

Praca: Może być to męczący tydzień i wyczerpujący w jakiś sposób. Jeśli dojdzie do pomyłki i nie wiesz, gdzie znaleźć osobę, z którą należałoby o tym porozmawiać, to szczęśliwie sama się zgłosi do Ciebie. Nie bierz na siebie zbyt dużo pracy, bo nie będzie to sprzyjający tydzień i możesz później bardzo tego żałować. Zapragniesz spędzić czas z bliskimi.

Autor: wróżka Miranda Ezolinia Wróżby
Jeśli chcesz indywidualny horoskop lub masz inne pytania pisz SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 15 do 21 czerwca

Może pojawić się okazja by zaprezentować Wasze osiągnięcia na zewnątrz. Ktoś może Wam zaoferować coś interesującego, co odbierzecie jako możliwość rozwoju osobistego i szansę na rozwinięcie kariery. Będzie Wam na rękę, jeśli dojdzie do zerwania dotychczasowych umów, o ile sprawy się tak poukładają, że z jednego miejsca uda się przejść od razu w drugie itp. Może się zdarzyć, że sami będziecie jakieś umowy lub ustalenia zrywać. Przed Wami okazja do pójścia naprzód.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 8 do 14 czerwca

Od poniedziałku do środy zadbaj o swój biznes i o sprawy związane z pracą. W czwartek spodziewaj się telefonu od dawno nie słyszanej osoby. Koniec tygodnia trochę Ciebie rozleniwi , oddaj się rozwoju duchowemu , opracuj też strategie na kolejny tydzień bo działasz zbyt chaotycznie , nie umiesz tez zdecydować się na konkretne działanie w ważnych kwestiach.

Autor jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 wew. 1


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 1 do 7 czerwca

Ten tydzień sprawi że twój telefon będzie dzwonił zbyt często, nie dawaj się wciągać w plotki, bo może się okazać że będziesz tylko pionkiem w cudzych rękach i ktoś będzie Cię wypytywać o szczegóły które mogą potem Tobie zaszkodzić. Energie spożytkujcie na kreatywne projekty i porządki.

Autor jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 wew. 1


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 25 do 31 maja

W tym tygodniu pojawi się możliwość zmiany pracy. Warto skorzystać z okazji którą daje los. Nowa miłość pojawi się na horyzoncie. Samotne Bliźnięta będą skore do flirtów. Natomiast te, w związkach staną przed sprawdzianem stałości ich uczuć.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 18 do 24 maja

Ostatnio lubisz dzielić włos na czworo. Może lepiej pewne sprawy odpuścić sobie? Nikt nie lubi przemądrzałych osób. Ktoś oczekuje Twojego wsparcia. W domu możliwe nieporozumienia. Zanim jednak trzaśniesz drzwiami, zastanów się dlaczego nagromadziło się tyle negatywnej energii. Osoby poszukujące pracy mają szansę na zatrudnienie.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 11 do 17 maja

Nie zwracaj uwagi na plotki na Twój temat. Nic nie komentuj. I tak przeciwników nie przekonasz do swoich racji a tylko stracisz energię i dobry nastrój. W tym tygodniu skoncentruj się na tym co Cię relaksuje i satysfakcjonuje. Możliwy przypływ weny twórczej.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 4 do 10 maja

W tym tygodniu nareszcie nadejdzie tak bardzo oczekiwana przez Ciebie wiadomość. Poczujesz przypływ pozytywnej energii. Dawno nie słyszana osoba przypomni o swoim istnieniu. Pamiętaj, aby nie sądzić ludzi po pozorach. Dla par to dobry moment na powiew nowości w związku. Osoby samotne nawiążą interesujące znajomości w świecie wirtualnym.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy - BLIŹNIĘTA od 24 kwietnia do 3 maja

Jeśli cokolwiek w temacie zdrowia niepokoi Cię, teraz możesz mieć potrzebę skonsultowania się z lekarzem, zadania pytań lub zrobienia badań. Jeśli masz zrobiony termin do lekarza już dawno temu, możesz zastanawiać się, czy to dobry moment by iść do przychodni i czy lepiej nie przełożyć tego.  Oczywiście temat zdrowia nie pojawi się u wszystkich Bliźniąt, bo to niemożliwe. U niektórych temat ten będzie dotyczyć kogoś z Waszych bliskich, albo Cię ominie i skończy się na przemyśleniach o koronawirusie. Karty radzą nie szukać porad u znajomych lub rodziny.  U nich sytuacja może wyglądać inaczej.

Jasnowidz Ajlena Ezolinia Wróżby
SMS o treści : DOBRO Twoje pytanie wyślij na 74240 za 4,92 zł


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 20 do 26 kwietnia

Przed Bliźniętami pozostającymi w stałych relacjach niełatwy czas - szczera rozmowa to w Waszych relacjach w ostatnim czasie towar deficytowy, podejrzliwość i ataki zazdrości także nie pomogą. Eskalacja konfliktu może okazać się opłakana w skutkach - zastanów się, czy na pewno tego chcesz? Single nie będą także szczególnie uczuciowo usatysfakcjonowane - pojawią się drobne problemy w kwestiach towarzyskich - trudno będzie w pochmurnym nastroju poznać kogoś interesującego, dlatego przeczekaj. Czasem warto zrobić krok w tył, by potem pójść o dwa do przodu. Rada od Kart: czujność i obserwacja zamiast napastliwości? Zdecydowanie tak!

Wróżka Serafina Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 13 do 19 kwietnia

Jeśli macie sprawy do przedyskutowania, nie nastawiaj się z góry, że na pewno pojawią się różnice zdań. Nawet jeśli nie zgadzasz się z innymi domownikami, warto omówić wszystko jeszcze raz i poszukać wspólnie rozwiązań. Szczególnie w sytuacjach, kiedy z jakiegoś powodu czujesz się za mocno przeciążona, np. Twoi bliscy zrzucają określone obowiązki tylko na Ciebie, będzie trzeba podejść do tematu racjonalne i wspólnie znaleźć optymalne rozwiązanie.

Autor: wróżka Miranda Ezolinia Wróżby
Telefon - 708 577 067


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 6 do 12 kwietnia

W nowy tydzień wejdziesz z energią i determinacją pracoholika, choć potem się to zmieni. Nadchodzą decyzje o zerwaniu kontaktów, odwołaniu jakiegoś projektu, wyjazdu itp. Tydzień solidnej pracy. Możesz znaleźć dobre porozumienie z kolegą lub koleżanką. Coś może zatrzymać Cię i uniemożliwić wyjście. Niektórzy z Was mogą mieć sytuacje nieoczekiwane, np. problem z kluczami, z samochodem, a może nie będziecie mieć czasu. Możesz jednak tego żałować.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 30 marca do 5 kwietnia

Niektórzy z Was mogą być nieświadomi, że kiedy wypoczywacie po trudach dnia, ktoś nadstawia ucho, żeby sprawdzić, czy jesteście w domu. Poza tym świetny tydzień na zastosowanie nowych pomysłów i wprowadzenie nowych przyzwyczajeń, które wyciągną Cię z nudy i rutyny. Jeśli masz dość biernego odpoczynku, teraz możesz to zmienić. Niektórzy zdecydują się częściej wychodzić  z domu, może zechcesz pobiegać, być w ruchu, pójść na siłownię, zacząć realizować swoje pasje, a może będziesz bardziej nieprzewidywalna i zaczniesz inaczej łamać schematyczność w  swoim życiu.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy – BLIŹNIĘTA od 23 do 29 marca

Choć ten tydzień nie powinien wnieść radykalnych zmian, to jednak ktoś może Was zaskoczyć informacją o zmianach planowanych w przyszłości. Niektórzy mogą obawiać się, jak powiedzie się współpraca z kimś, zwłaszcza jeśli masz podstawy, by sądzić, że nie ułoży się po Twojej myśli, a niektórzy mogą obawiać się zmian na wyższym szczeblu w gronie osób zarządzających firmą.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 16 do 22 marca

Czas udany dla singli, bo nie powinno braknąć miłego towarzystwa, choć wybierzesz grono przyjaciół. Jeśli rozpoczęłaś świeżą znajomość, wspólnie spędzony czas upłynie Wam również przyjemnie. Możliwe spotkania lub internetowe rozmowy, które wprowadzą Cię w nastrój odpoczynku i odprężenia. Nie warto sprzeczać się pod wpływem emocji, jeśli dobrze rozumiesz się z drugą osobą. Ktoś może szukać kontaktu z kimś z Twojej firmy, być może z Tobą, a może z kolegą z pracy.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 9 do 15 marca

Karta Zmartwychwstanie Cudowna karta sugerująca możliwość naprawienia błędów. Również wykazania się, masz swoje pięć minut, jeśli dobrze wykorzystasz masz możliwość zabłysnąć nie tylko w miejscu pracy. Dąż do celu jaki założyłeś jakiś czas temu, żadne przeszkody nie są wstanie przeszkodzić. W miłości spróbuj naprawić to co nie jest wygodne i zagraża oddaleniu od siebie. Odnowisz stare znajomości, będzie się działo. Jeśli masz nie pozamykane jakieś ważne sprawy, zapomniałeś o nich to właśnie teraz dają o sobie znać. Rada nie daj się chandrze. Poddaj się metamorfozie duszy i ciała.

Wróżka Issi https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-issi


Horoskop tygodniowy - Bliźnięta od 2 do 8 marca

Karty przepowiadają wielką niespodziankę Bliźniętom. Może odwiedzić Was ktoś, kogo się zupełnie nie spodziewacie. W Waszym otoczeniu pojawiają się osoby empatyczne, które Was lubią, choć czasem wprowadzają więcej emocji, niż oczekujecie. Możecie poznać kogoś nieoczekiwanie, jeśli znajomy lub bliski przyprowadzi ze sobą osobę, której nie znacie. Ktoś mógł się zakochać, zaręczyć lub zechce coś świętować.Możliwe też zmiany dotyczące pracy lub nagła sytuacja wymagająca Waszej aktywności zawodowej, które nie przewidzieliście.

Autor wróżka Miranda Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 24 lutego do 1 marca

Sfera zawodowa: Bardzo łatwo będzie o konflikt z przełożonym i to z Twojej inicjatywy. Tematem spornym mogą okazać się zarobki, podwyżki itp. W dużej mierze niezadowolenie może wyniknąć z wyobrażeń na temat tego, ile zarabiać powinniście, lub moglibyście, jakby firma podniosła stawki itp. Karty wskazują na pewnego rodzaju jednomyślność w postrzeganiu sytuacji, jaka może pojawić się w firmie i może mieć to związek z niechęcią do jednej konkretnej osoby. Karty radzą Wam przemyśleć sprawy przeszłe, bo w przeszłości ujawni się błąd, pomyłka w ocenie sytuacji, jakiś problem, który wpływa na teraźniejszość.

Miłość: U singli może nic nowego się nie wydarzyć z tego względu, że będziesz zajęta swoimi sprawami i nie będziesz szukać kontaktów. Mimo wszystko karty pokazują, że ktoś może interesować się Twoją osobą i czekać na możliwość spotkania lub rozmowy itp. Może być to ktoś, na kogo nie zwracasz uwagi, skrywający swe zainteresowanie, jeśli brak mu śmiałości, by Cię zagadnąć. Może mu też chodzić o kogoś innego, jeśli uważa, że możesz go poznać z kimś skromnym, nie zwracającym na siebie uwagi, kto stara się dostosować do potrzeb innych osób.

Rodzina: W nadchodzących dniach pojawią się sprawy do załatwienia lub do omówienia z bliskimi i nie będziesz mieć czasu na przywiązywanie wagi do emocji. Możesz nie mieć chęci na spotkania towarzyskie czy imprezy, jeśli takie się pojawią, a nawet pośpiech może przeszkadzać Ci, by usiąść spokojnie z innymi i chwilę swobodnie porozmawiać.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 17 do 23 lutego

Niezbyt sprzyjający czas dla singli, gdyż osoby, na które liczysz, nie będą mieć czasu, lub nie zareagują na Twoje próby kontaktu tak, jakbyś chciała. Nawet jeśli spróbujesz zadzwonić do wielu z nich, może okazać się, że trudno znaleźć w tym tygodniu osobę dyspozycyjną, z którą łatwo będzie się umówić. Ostatecznie jednak może pojawić się koleżanka, która może mieć chęć na ekstrawagancki pomysł poznania kogoś nowego lub zainicjowania kontaktu z dawnym znajomym. Może zaproponować wyjście z domu, żeby dopomóc Losowi.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 10 do 16 lutego

Miłość: Nie będziesz mieć nastawienia romantycznego, a ludzie mogą wydawać się spięci, nerwowi, niechętni lub nie zwracający uwagi na emocje innych. Musiałabyś sama wykazać się inicjatywą i odezwać się do kogoś. Panie będą miały szczęście do kolegów, z którymi będzie można miło porozmawiać, ale neutralnie i bez gestów, które mogłabyś wziąć za formę adoracji. Panowie mogą spędzić ten czas z kolegami, ale mało prawdopodobne, by poznali Cię z jakąś atrakcyjną kobietą.

Sfera zawodowa: Za mało zaangażowania w sprawy zawodowe może przynieść przykrą niespodziankę. Kolejne błędy, jakie możesz popełnić, to zwierzanie się komuś z pracy, szczególnie jeśli temat zejdzie na pieniądze i zarobki, co wywoła plotki. Rady, jakie pojawiają się dla Waszego znaku, to przyjrzeć się raz jeszcze osobom, którym ufacie, opieracie na nich współpracę i może się okazać, że z kimś warto dobre stosunki odnowić, a komuś innemu się przyjrzeć z innej perspektywy. Ogólnie to czas skupienia na obowiązkach i poczucia osamotnienia, izolowania się od reszty pracowników.

Finanse: Duże prawdopodobieństwo odkrycia straty, np. nie dojdzie przelew, na który czekasz. Może wydarzyć się coś, że zaczniesz sprawdzać stan konta, zwłaszcza jeśli będziesz pilnie potrzebować na coś środków.

Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 3 do 9 lutego

Nadmiar emocji może przysłaniać Ci obraz rzeczywistości. Jeśli faktycznie dzieje się coś, co Cię niepokoi, postaraj się to wyjaśnić lub zrobić cokolwiek, co sprawi, że poczujesz się lepiej i bezpieczniej. Weź jednak pod uwagę to, że możesz mieć skłonność do oceniania subiektywnego wydarzeń, że trudno będzie powściągnąć emocje i może to rzutować na Twoje decyzje lub opinie. Będzie trzeba dostosować się do warunków panujących w firmie i na najbliższy czas karty nie przewidują zmian. Czeka Cię rutynowa praca, a wszelkie kwestie, które nie zostały dotychczas rozwiązane, mogą sprawić, że nie będziesz zadowolona z faktu, że nic się nie zmieniło.

 Tydzień niekorzystny do brania kredytów. Może okazać się, że wybrałaś niewłaściwy bank, lub pojawią się inne trudności. Jeśli zamierzasz szukać nowej pracy, to również efekty mogą Cię rozczarować. Ogólnie nie będzie to najkorzystniejszy tydzień dla wszelkich operacji finansowych lub prób polepszenia tej sfery i wprowadzenia korzystnych zmian.

Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 27 stycznia do 2 lutego

Dopisze Ci energia i dobry humor. To doskonały czas na porządkowanie spraw rodzinnych, omówienie wspólnego budżetu i zaplanowanie letniego urlopu. W poniedziałek uważaj na pieniądze, przemyśl swoje wydatki. W tym tygodniu unikaj trudnych spraw.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 20 do 26 stycznia

Miłość: Single zdecydują się skupić na gronie bliskich i będą mało otwarte, by poznać kogoś nowego. Wcale jednak nie powinno Ci to przeszkadzać, a nawet możesz znaleźć zadowolenie z obecnej sytuacji. Da Ci to poczucie komfortu, bez konieczności starania się o nową znajomość i wrażenie, jakie możesz wywrzeć na kimś. Nie będzie trzeba układać planów na randkę, zastanawiać się nad najodpowiedniejszym strojem na tą okazję lub innymi kwestiami, które chodzą ludziom po głowie na początku znajomości, kiedy chcą się pokazać w najlepszym świetle.

Sfera zawodowa: Nawet jeśli coś Cię drażni, lub chciałabyś poruszyć drażliwy temat, karty radzą wstrzymać się i przemyśleć. Jeśli uważasz, że ktoś wymyka się wcześniej z pracy, lub znika gdzieś z firmy i nie ma pewności, co robi, teraz podglądniesz tego rodzaju działania i coś ciekawego możesz zaobserwować w firmie. Z jakiegoś powodu jednak karty radzą wstrzymać się w kwestiach związanych z rozliczeniami. Sprawdź, czy nie doszło do pomyłki. Poza tym będzie to przyjemny czas dla tych, którzy są z kimś w bliskiej przyjaźni, choć te znajomości mogą być pozbawione pragmatycznego podejścia. Uważaj na podpisywane umowy.

Finanse: Jeśli chcesz wziąć kredyt, na pewno się uda, choć odczujesz obciążenie z tego powodu i potrzebę rozejrzenia się za dodatkowym źródłem dochodu.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 13 do 19 stycznia

Single: Miłe towarzystwo koleżeńskie jest bardzo prawdopodobne, choć karty nie przepowiadają Wam randek w tym okresie czasu. Warto jednak podtrzymywać przyjaźnie.

Wskazówki na sferę zawodową:  Dobry czas na wywalczenie podwyżki, jeśli czujesz się niedoceniona w firmie, ale też  łatwiej będzie nawiązać współpracę lub zarobić więcej, pod warunkiem, że podejdziesz z właściwym nastawieniem do drugiej osoby i zjednasz sobie jej sympatię i zdobędziesz zaufanie. Niewłaściwy moment, by zacząć coś zupełnie nowego, jeśli nie jesteś dobrze do tego przygotowana. Od razu na wstępie mogą wyjść na jaw błędy. Niektórzy z Was mogą rozglądać się za nową pracą, jeśli coś Was nie zadowala w obecnej.

Autor: wróżka Miranda, Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 6 do 12 stycznia

Miłość: Będziesz oceniająca innych, choć osoby, które są Ci bliskie, będziesz bronić przed negatywnymi opiniami. Jeśli spędzasz ten czas w gronie rodziny, planowane wyjazdy mogą się nie udać. Sytuację będzie trzeba oceniać realnie i prozaicznie, bo nie będzie to właściwy moment, aby działać pod wpływem impulsu.

Praca: Jeśli masz ciekawy pomysł, czas przejść do konkretów i realizacji zadań, krok po kroku. Będziesz musiała wziąć pod uwagę swoje możliwości praktyczne. Niektórzy z Was mogą się znaleźć w takiej sytuacji, że w firmie dojdzie do nieuczciwości, a mimo to koledzy czy koleżanki będą naciskać, by sprawę zatuszować lub pomóc osobie, która zrobiła coś nieuczciwego. Nie uda się wzbudzić sztucznych emocji, jeśli ma to czemuś służyć. Przemyśl, co chcesz tak naprawdę osiągnąć, bo obowiązkowość i solidne przyłożenie się do pracy będzie najbardziej korzystne.

Wróżka Nela Ket https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-nela-ket


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 30 grudnia do 5 stycznia

Miłość: Jeśli jesteś w źle układającej się relacji, to ten tydzień przyniesie potrzebę wyjaśnienia pewnych spraw, ale wcale nie będzie to łatwe. Będziesz musiała przemyśleć tematy, które poruszycie. Jeśli się pokłóciliście, warto na spokojnie wytłumaczyć drugiej osobie, jak wygląda to z Twojego punktu widzenia. Nie da się przywrócić przeszłości w dawnej formie. Panie spod znaku Bliźniąt mogą spodziewać się, że jakaś mężatka zechce się z nimi zaprzyjaźnić. Poza tym nie braknie kontaktów z różnymi przyjaciółmi lub znajomymi. Wyniknie sytuacja, której się nie spodziewasz.

Praca: Coś może Cię niepokoić i wywoływać złe przeczucia. Jeśli spodziewasz się, że w firmie wkrótce wydarzy się coś emocjonującego, nie trzeba się przejmować, bo sprawy przebiegną dużo bardziej zwyczajnie niż się spodziewasz. Warto skupić się na pracy i wykazać umiejętnością negocjowania i nawiązywania dobrego porozumienia, współpracy, bo jest szansa na podpisanie korzystnego kontraktu lub innej umowy. Nadejdą ważne decyzje urzędowe rozstrzygające istotne kwestie dla Ciebie. Unikaj rozluźnionej atmosfery przy załatwianiu spraw zawodowych.

Finanse: Jeśli Ty lub ktoś z bliskich popełnił jakiegoś rodzaju błąd w zarządzaniu finansami, teraz możesz okazać się pomocna w dostrzeżeniu problemu i zaradzaniu temu. Nie powinny wyniknąć z tego stresy, więc poważnych problemów karty nie przewidują dla Was. Mogą pojawić się trudności, by korzystać swobodnie z usługi płacenia za coś drogą internetową lub sprawdzenia stanu konta itp.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 23 do 29 grudnia

Miłość: Choć Bliźnięta powinny mieć sporo kontaktów wynikających z ich otwartej postawy na ludzi, to jednak nie ułatwi im to znalezienia właściwej osoby. Możesz spotykać interesujące osoby, ale ideał trudno będzie znaleźć. Pewne cechy będą Ci się podobać u jednej osoby, inne cechy u drugiej.  Łatwo będzie się pomylić w ocenie kogoś. Karty przestrzegają przed działaniem pary osób (może być  to małżeństwo lub para przyjaciółek), którzy mogą chcieć Cię wyswatać lub poznać z kimś, ale przyniesie to odwrotny skutek. W gronie przyjaciół możesz znaleźć miłe towarzystwo do rozmów i przyjemnego spędzenia czasu, ale będą to znajomości niezobowiązujące i koleżeńskie.

Praca: Jeśli spodziewasz się nieuczciwości z czyjejś strony, możesz zdradzić coś, co być może już dawno powinno wyjść na jaw i dobrze na tym wyjdziesz. Jeśli ktoś przyjdzie do Ciebie z problemem, niekoniecznie związanym bezpośrednio z Twoim działaniem zawodowym a np. z konkurencją, możesz okazać się osobą pomocną, która chętnie wysłucha i doradzi w sposób nie narzucający się nikomu. Tydzień może okazać się stresujący, choć umocni Twoją pozycję.

Finanse: Przemyśl wydatki, bo może się okazać, że pożałujesz jakiegoś zakupu, okaże się on w późniejszym czasie niepotrzebny, nietrafiony lub pojawi się jakieś odczucie straty i dokonania złego wyboru. Zakup możesz reklamować, ale pojawią się komplikacje, żeby udowodnić, że rzeczywiście poniosłaś straty, lub przedmiot jest uszkodzony.

Ezolinia Wróżby autor: wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 16 do 22 grudnia

W tym tygodniu postawicie na zdobywaniu nowych umiejętności i rozwijaniu intuicji. Niektóre z Was mogą zalegalizować związek, inne nawiązać intratne znajomości zawodowe. Na brak gotówki nie powinny narzekać zwłaszcza osoby urodzone po 10 czerwca. Osoby urodzone po 15 czerwca mogą łapać infekcje grypowe lub alergie.

Autor: Tarocistka Agnelya Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy - BLIŹNIĘTA od 9 do 15 grudnia

Sfera prywatna: Dotrą do Ciebie wiadomości, o których wolałabyś nic nie wiedzieć. Może udałoby się podejść do pewnych spraw z większym poczuciem humoru, ale humor nie wszystkim będzie dopisywał. Pojawią się nagłe wydarzenia związane ze sprawami przyziemnymi, będzie trzeba rozsądzić pewne konflikty, różnice zdań i trudno będzie udać, że nie widzisz problemu. Emocje mogą rosnąć wraz z upływem czasu.

Sfera zawodowa: W pracy może być niespokojnie, zwłaszcza jeśli okaże się, że masz dla kogoś wieści, które go nie ucieszą. Zbędne emocje i przemyślenia mogą utrudniać Ci wypełnianie obowiązków, ale jeśli podejdziesz do wszystkiego na chłodno, racjonalnie i oficjalnie, uda się pokonać każdą przeciwność. Ważne będzie, by nie ulegać nastrojom innych.

Ewentualne decyzje mogą rozczarować pewne osoby. Masz ugruntowaną pozycję w określonym kręgu zawodowym i nic tego nie zmieni w nadchodzących dniach.

Single: Karty przepowiadają możliwe przykrości spowodowane kłamstwem, jeśli wyjdzie ono na jaw. Będzie trzeba się przyjrzeć pewnym sytuacjom, które nie mają realnych podstaw, a które stawiają Cię w sytuacji osoby, która wykorzystuje przyjaźnie do osiągnięcia innych celów przy okazji. W Waszym znaku widać dużo kart uczuciowych, zarówno panie jak i panowie mogą poznać kogoś do związku, choć może być w pobliżu Was ktoś (jako osoba trzecia), kto wzbudza trudne do określenia emocje, np. ktoś o przyjacielskim usposobieniu, ale nie do końca będziecie go rozumieć.

Inne znaki: Warto być w kontakcie ze Strzelcem, Skorpionem i Lwem.

Możliwe nieporozumienia z Baranem.

Zdrowie: Zdrowie dobre, choć może się okazać, że trzeba odwiedzić chorego, albo możesz być nadzwyczaj pomocna w czyimś problemie zdrowotnym.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 2 do 8 grudnia

Dom i rodzina: Czas rodzinny, choć może okazać się trudny lub w jakiś sposób pechowy. Podróże lub przeprowadzki, jeśli takie planujesz, będą układać się niekorzystnie. Możliwe, że przyjdzie Wam stać w ogromnych korkach, lub złapiesz kapcia, lub inne tego rodzaju przeciwności mogą się pojawić. Plany ostatecznie zrealizujesz, ale możesz mieć wrażenie, że wszystko idzie trudniej niż zazwyczaj. Jeśli chcesz wrócić do sprawy z przeszłości, jest to zły moment. Będzie trzeba zająć się sprawami przyziemnymi lub formalnymi, zachować dystans i myśleć perspektywicznie.

Praca: Sprawa, z którą się zgłosisz do szefa, może wywołać konflikt między Wami. Staraj się panować nad emocjami i szukaj porozumienia za pomocą racjonalnych argumentów. Częściowo uda Ci się przeforsować swoje zdanie, choć całkowitego zadowolenia możesz nie osiągnąć. Może Cię miło zaskoczyć fakt, że szef zechce Ci wynagrodzić trudy i to bardzo konkretnie, bo finansowo, choć nie nastawiaj się na ogromne zyski, bo musi racjonalnie ocenić swoje możliwości, zanim podejmie jakieś decyzje.

Single: Panie mogą mieć smutny czas, bo trudno będzie znaleźć kogoś do związku i mocno odczujesz brak bliskiej osoby. Karty pokazują jedynie koleżeńskie kontakty, choć dla panów pojawia się ostrzeżenie. Możecie zakochać się w kobiecie ogromnie zazdrosnej i raniącej. Będziesz bał się odezwać, żeby nie wywołać kolejnego wybuchu. Nie angażuj się za szybko.

Ezolinia Wróżby Jasnowidz Ajlena


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 25 listopada do 1 grudnia

Stan ducha i ciała: Nie śpiesz się za bardzo, bo nie zrobisz więcej będąc w stresie niż na spokojnie, a całodzienny niepokój czy niecierpliwość dadzą znać o sobie w inny sposób. Postaraj się nabrać dystansu do sytuacji, z jakimi się spotkasz i nie denerwować się, jeśli nadejdą jakieś opóźnienia w realizacji planu dnia.

Związki partnerskie: Jeśli pojawi się problem z porozumieniem się z partnerem i będzie chodziło o sprawy przyziemne, które jest Wam trudno ogarnąć, zastanów się, czy nie ma nikogo bliskiego przy Was, kto pomoże w drobnych kwestiach, bo nie uda się niczego załatwić na siłę ani kłótnią. Osiągniecie spokój, jeśli nie będziecie tracić energii na ustalanie tego, co trudno jest w tym momencie poukładać, a można szukać innych rozwiązań. Nie okazuj obojętności partnerowi, jeśli ma jakieś obawy i postaraj się zrozumieć jego punkt widzenia. Nic jednak nie zagrozi Waszemu związkowi.

Single: Nie warto angażować się przedwcześnie, bo możesz uznać, że źle oceniłaś kogoś. Druga strona może nieświadomie zdradzić Ci pewne fakty o sobie, które nieoczekiwanie rozjaśnią Ci Twoją sytuację. Może okazać się np., że taka osoba była już w wielu relacjach, ale do nikogo się tak naprawdę nie przywiązuje, co może Cię zniechęcić.

Praca: Jeśli spodziewasz się kłopotów  w przyszłości, lub masz wrażenie, że Twoja umowa o pracę nie jest korzystna dla Ciebie i czas pomyśleć o zmianie, zanim zaskoczą Cię wydarzenia, to mogą nadejść one szybciej, niż się spodziewasz. Szukaj nowych możliwości już teraz, jeśli jesteś niezadowolona.

Jasnowidz Noemi ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 18 do 24 listopada

Praca: Może pojawić się problem z przepracowaniem i to wcale nie z Twojego wyboru bądź pracoholizmu, tylko sytuacja w firmie może być taka, że będziesz niezbędna. Możliwe są nadgodziny, co wywoła nerwową atmosferę i pogorszenie relacji z osobami decyzyjnymi. Jeśli planujesz postawić określone warunki lub zmienić pewne ustalenia, to na pewno zdobędziesz się na tego rodzaju rozmowę. W dalszej perspektywie może przynieść to poprawę. Dla przemęczonych lub silnie uzależnionych od swojej pracy Bliźniąt ważne będzie, aby przystopować i zastanowić się nad dalszymi posunięciami lub perspektywami zawodowymi.

Finanse: Stabilnie i bez komplikacji. Jeśli doszło w przeszłości do wydatków, które stały się punktem spornym , to teraz może pojawić się ten temat ponownie, ale ostatecznie jeśli uważasz, że pewne wydatki są niezbędne, to przeforsujesz swoje zdanie, a druga strona zrezygnuje z kontynuacji tematu.

Związki partnerskie: Może nadejść zaskakująca sytuacja, która spowoduje, że będziesz musiała znaleźć porozumienie z partnerem w ważnej kwestii i podjąć wspólną decyzję. Nie da się przemilczeć lub zostawić wybory innym, a racjonalne podejście będzie pożądane. Karty przestrzegają jednak, że w dalszej perspektywie sytuacja może się tak rozwinąć, że wszyscy, których to dotyczy, będą niezadowoleni i trudno będzie o kompromis.

Single: Czas wycofania się z grona znajomych, którzy Ci nie odpowiadają, ale szybko poznasz kogoś interesującego, choć może okazać się zaborczy.

Wróżka Miranda ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 11 do 17 listopada

Miłość: Czas niesprzyjający dla związków niesatysfakcjonujących, bo nadchodzące dni mogą przynieść przemyślenia na temat zdrady,  a atmosfera może być ciężka. Trudno będzie znaleźć porozumienie, a u niektórych par możliwe wrażenie wrogości. Staraj się nie wywierać nadmiernej presji na partnera swoimi oczekiwaniami. Nawet jeśli wnosisz wiele w swój związek i czujesz się niedoceniona, łatwo będzie przytłoczyć bliską osobę swoją potrzebą kontrolowania sytuacji. U niektórych Bliźniąt może pojawić się plan polepszenia finansów, jednak lepiej to przedyskutować z partnerem i postarać się zrozumieć jego punkt widzenia, aby nie wywołać odwrotny skutek, jeśli odbierze to jako pretensje, co mogłoby  go zniechęcić.

Przyjaźń i otoczenie: Znajomi mogą zająć się swoimi sprawami i trudno będzie się z kimś skontaktować czy spotkać. Okres zawieszenia, przemyśleń i powracania do przeszłości, zwłaszcza jeśli coś Cię zraniło. Dopóki sobie tego nie poukładasz w głowie, nie pogodzisz się z tym, czego zmienić się nie da i nie zamkniesz starych rozdziałów, możesz odczuwać dyskomfort, tęsknotę za czymś głębszym w życiu, ale będzie trzeba na to poczekać.

Praca: Możliwe zmiany u Bliźniąt, włączenie z zakończeniem pracy w obecnej firmie. Projekty zawodowe, które źle rokowały, będzie trzeba sobie odpuścić. Jeśli byłaś zbyt zajęta i pochłoniętymi sprawami pracy w ostatnim czasie, możesz wziąć sobie urlop, aby odpocząć. Braknie sił, by podejmować się nowych wyzwań w nadchodzących dniach.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby online 


Horoskop tygodniowy - BLIŹNIĘTA od 4 do 10 listopada

Finanse: W finansach dobrze i wystarczy rozsądnie gospodarować swoim zasobami, abyś nie musiała się martwić o przyszłość.

Praca: Wiele będzie zależało od Twojej kreatywności i mądrego spojrzenia na sprawy. Jeśli zauważysz, że pewne metody się nie sprawdzają, zmień je teraz. Dobry tydzień dla osób, których praca wymaga inspiracji i pomysłów. Niezbyt dobry moment na zmienianie miejsca zatrudnienia, zwłaszcza że w obecnym zostaniesz zauważona, a Twój wkład i zaangażowanie zostanie docenione. Możliwy awans lub przynajmniej pochwała ze strony szefa.

Dom: Możliwe spory i nieporozumienia, dla których trudno będzie znaleźć rozwiązanie, jeśli każdy będzie trwał przy swojej racji. Również niesprzyjające okoliczności mogą wymusić na Tobie niewygodne decyzje, np. ktoś zachoruje, lub pojawi się inny problem, który będzie wymagał zachowań odmiennych, co nie będzie Ci na rękę. Możesz mieć wrażenie, że to czas wyjątkowo trudny i niełatwo znaleźć kompromis, który zadowoli wszystkich, co może chwilami wywoływać frustrację.

Relacje z ludźmi: Intuicja w  sprawach zawodowych będzie służyć Ci dobrze, ale i w kwestiach prywatnych wyrażaj się taktowanie, jeśli chcesz coś załatwić. Konflikty źle się rozwiną. Jeśli chodzi o rozpoznawanie intencji innych osób, łatwo będzie o pomyłkę i przyjaciółka może Cię zwodzić tak, że nawet się nie zorientujesz, że o coś jej chodzi. Sprawy będą układać się zaskakująco, zmiennie i zburzą Twój spokój. Zachowaj ostrożność w przypadku planowanych zakupów, bo to niesprzyjający moment na szukanie przedmiotu swoich marzeń i nie poruszaj drażliwych kwestii. W przypadku konfliktów, staraj się porozmawiać z właściwą osobą, aby wyjaśnić problemy.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - BLIŹNIĘTA od 28 października do 3 listopada

Możesz czuć się przeciążona oczekiwaniami zawodowymi i będzie trzeba wykazać się dużą energią, żeby wykonać wszystko w terminie, a przy tym asertywnością, jeśli ktoś zdecydowanie przesadzi z obarczaniem Cię kolejnymi zadaniami. Ważne będzie, by zachować dystans wobec tego, co robią inni i nie porównywać się oraz nie angażować zbytnio w sprawy osobiste innych osób. Nawet jeśli ktoś próbuje Ci przekazać informacje na tematy prywatne, których nie chcesz słuchać, w końcu przestanie, jeśli zauważy brak reakcji z Twojej strony. Powściągnij emocje, bo zadziała to na Twoją korzyść, choć ostatecznie nowe wydarzenie w pracy może przynieść rozczarowanie w innym temacie. W życiu osobistym ważny będzie Twój bliski związek z drugą osobą. Jeśli jesteś w małżeństwie lub zażyłej relacji, chroń ją przed wścibstwem innych i dbaj o nią.

Otoczenie może się interesować Twoimi sprawami, choć pozostaniesz niewzruszona. Czas zapomnieć o przeszłości, nawet jeśli masz cudowne wspomnienia. Karty pokazują, że w nadchodzących dniach zdecydowanie zostawisz za sobą pewne etapy. Single mogą być w konfliktowych relacjach. Jeśli nieporozumienia trwały długo, opadniesz z sił, lub braknie Ci argumentów i się poddasz. Druga strona nie zechce słuchać niczego, co będzie obniżać jej poczucie własnej wartości i będzie się wycofywać. Jeśli jesteś zazdrosna o koleżankę z pracy, będzie trzeba ponownie przeanalizować sytuację, bo sprawy zawodowe będą na pierwszym miejscu.

wróżka Camilia Ezolinia Tarot Wróżby


Horoskop tygodniowy Bliźnięta - od 21 do 27 października

Tajemnicze rewiry funkcjonowania człowieka będą Ciebie wciągać. Magia, rytuały i zakazana miłość wciągnie Ciebie w swoje obszary. Chętnie zapiszesz się na kurs Tarota, czy poznawania zdolności psychologicznych.  Staraj się dziś nie pozostawać długo w ukryciu. Ktoś czeka na Twoje towarzystwo. Zadbaj szczególnie o zatoki i układ oddechowy.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Tarot online


Horoskop tygodniowy - Bliźnięta od 14 do 20 października

Tydzień interesujący. To czas na rozmowy, na wizyty w gabinecie odnowy biologicznej, u fryzjera. To też czas na drobne zakupy. Amor co prawda na bliźnięta nie zerka ale flirty możliwe. W pracy możliwe sukcesy.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Bliźnięta od 7 do 13 października

Miłość: czekaj cię bardzo intensywne życie towarzyskie jeśli jesteś samotny to masz szansę na poznanie nowej osoby.
Praca: jesteś bardzo lubianym pracownikiem. Nie bierz na siebie zbyt dużo obowiązków to możesz nie podołać.
Finanse: uważaj na rozrzutność bo mnie obejrzysz się i kiedy i nie będziesz miał pieniędzy. Rób przemyślane zakupy i inwestycje.
Zdrowie: będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem.

Tarocista Łukasz: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 30 września do 6 października

Szanuj swoje osiągnięcia i pozycję, jaką masz w firmie i nie psuj tego, bo możesz sobie sama zaszkodzić. Panowie powinni uważać, by nie wykorzystywać swojego stanowiska, żeby zainteresować sobą kobietę, która pracuje razem z nimi. Możesz źle trafić wybierając obiekt swego zainteresowania, jeśli braknie reakcji, jakiej oczekujesz. Również panie spod znaku Bliźniąt powinny unikać wszelkich działań mających na celu wywieranie wpływu na koleżanki. Otoczenie w pracy nie będzie się wtrącać w Twoje osobne projekty, ale chętnie podsłucha, o czym rozmawiasz, jak nadarzy się okazja. W przypadku problemów rodzinnych związanych z wszelakimi kłopotami, warto poczekać z szukaniem  rozwiązań i nie podejmować przedwcześnie decyzji. Również straty materialne omawiaj, gdy sytuacja się lepiej wyklaruje. Możliwe powracające problemy z kimś, kogo nie lubisz.

Wróżka Miranda wróżby tarot online: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy – Bliźnięta od 23 do 29 września

W związkach może pojawić się temat ex. Albo jedno z Was ogarnie sentyment do przeszłości. Warto w tym momencie bardziej zaangażować się w związek. Wyjechać, jeśli się da i pobyć sami ze sobą, bądź zaplanować romantycznie i z pełnym oddaniem jakiś dzień. Praca nad obecnymi relacjami przyniesie korzyści. Dla samotnych osób to odpowiedni czas na samodoskonalenie się. Zainwestuj we własny rozwój.

Wróżka Thelema portal Ezoliniawrozby.com


Horoskop tygodniowy – Bliźnięta od 16 do 22 września

Tydzień całkiem fajny i bliźnięta będą raczej zadowolone. Niektóre będą bardzo sprawne intelektualnie. Jeśli pracują umysłowo to z pewnością zabłysną. Czeka je też wiele kontaktów z innymi, a one gadać raczej lubią. To dobrze wpłynie na ich zdrowie psychiczne i pogodę ducha. Mogą też pomyśleć o wykonaniu jakiś prac fizycznych albo i o uprawianiu sportu.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy – BLIŹNIĘTA od 9 do 15 września

W nadchodzących dniach możesz być zanadto ostrożna w wyrażaniu swoich opinii. Jeśli potrzebujesz omówić jakiś temat, ale się powstrzymujesz z powodu różnych obaw, karty radzą Ci podjąć rozmowę. Postaraj się jasno komunikować i nie wprowadzać zbędnych emocji, ale nie warto przekładać tego na później. Możliwe są konflikty, które będą miały związek z kobietą, więc postaraj się utrzymywać dobre relacje z paniami, choć sytuacja może się tak rozwinąć, że nie będziesz rozumieć, z czego wyniknął problem, a na decyzje będzie trzeba poczekać. U niektórych Bliźniąt może pojawić się taka sytuacja, że małżonka będzie życzyć sobie zmniejszenia godzin pracy, jeśli zaniedbujesz rodzinę. W życiu prywatnym chętnie się odprężysz i zapomnisz o obowiązkach zawodowych, gdy będziesz mieć wolne. To dobry moment, by nadrobić zaległości w spotkaniach towarzyskich i beztrosko się odprężyć. Mimo wszystko nie wyłączaj telefonu, bo może wydarzyć się coś istotnego. Bliźnięta będą dbały o swój wizerunek osoby poważanej, konserwatywnej i zajętej własnymi sprawami, lub tak będziesz postrzegana w najbliższych dniach. Jeśli rozgraniczysz sferę prywatną od spraw cudzych, nie będzie to trudne.

Mogą nadejść chwile, kiedy zaczniesz się nudzić, lub coś zacznie Cię drażnić bez określonego powodu. U singli czas wycofania. Ty możesz robić wrażenie nieprzystępnej, a panowie jeśli ich to rozczaruje, nie będą nalegać na kontynuowanie znajomości.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop napisz do Wróżka Camilia


Horoskop tygodniowy - BLIŹNIĘTA od 2 do 8 września

W nadchodzących dniach możesz mieć wrażenie zamieszania w firmie i zaistnienia różnych niejasności, co może być Ci na rękę, jeśli chciałabyś dyskretnie zaoferować coś komuś, poinformować lub coś załatwić, podpowiedzieć  itp. Sprawy mogą jednak potoczyć się inaczej, niż zakładasz, gdyż zasady i reguły, które panują w Twoim miejscu pracy będą nadrzędne dla innych, jeśli obawiają się, że załatwienie czegoś „pod stołem” mogłoby narazić ich na jakieś komplikacje. Plany mogą się nie powieść, a jeśli wnoszą ryzyko przykrych konsekwencji, to lepiej się wycofać. W sferze prywatnej możesz mieć okres niekorzystny, jeśli zaczniesz za bardzo skupiać się na negatywnych przemyśleniach. Wyobraźnia może podsuwać Ci co chwilę nowe obrazy, które zachowasz dla siebie, ale będą źle wpływać na Twoje samopoczucie i możliwości racjonalnego planowania i realizowania swoich celów. Ostatecznie sama dojdziesz do tego wniosku i przestaniesz analizować pewne problemy, zwłaszcza jeśli dotyczą sytuacji z przeszłości. Warto ogólnie powściągnąć emocje w tych dniach, nabrać dystansu i zająć się tym, co Cię wycisza lub sprawia przyjemność. Nieoczekiwane wydarzenia wynikną ze spotkania z sympatyczną i inteligentną osobą. Ogólnie Twoje otoczenie będzie nastawione na zgodę i porozumienie. Single zajmą się prozaicznymi sprawami, a niektóre z Was będą miały utrudniony kontakt z drugą osobą, jeśli będzie zajęta sprawami zawodowymi.

Wróżka Camilia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia 708 577 246


Horoskop tygodniowy Bliźniak od 26 sierpnia do 1 września

Nadchodzący tydzień przyniesie okres pełen zadumy i nostalgii. Znajdź więcej czasu na fizyczna aktywność tak, by móc dotlenić organizm. Nie zapominaj też o uczuciach swoich i cudzych. Jeżeli czasem zalewasz innych swoją wiedzą,  w tym tygodniu sprawdź, czy masz faktycznych odbiorców swoich informacji.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy - Bliźnięta od 19 do 25 sierpnia

W nadchodzących dniach możesz mieć trudność z wykonaniem pewnych zadań, jeśli nie miałeś doświadczenia z podobnymi sytuacjami, lub okaże się, że pewne projekty wymagają wyjątkowej kreatywności, której może Ci braknąć teraz. Twoje otoczenie może unikać podejmowania się zbyt wymagających 
obowiązków, nie dbać o dobrą organizację spraw w swojej pracy i łatwo może dojść do  kłótni o celowe wprowadzanie w błąd. Osoby, które odeszły z Twojej firmy, lub są na urlopie, mogą być wspominane. Choć możesz mieć wrażenie pewnego chaosu, to jednak jesteś w stanie zadbać dobrze o sprawy finansów pod warunkiem, że nie będziesz zwracać uwagi na pewne sytuacje, które będą mieć miejsce.

W sferze prywatnej zerwanie znajomości z pewną osobą uznasz za korzystne i będziesz liczyć na polepszenie atmosfery w swoim gronie, choć wydarzenia mogą się inaczej potoczyć, niż przypuszczasz. Nie obiecuj oparcia, jeśli nie zamierzasz dotrzymać słowa. W najbliższych dniach możesz mieć skłonność do stwarzania pozorów osoby dającej wsparcie innym, ale nic z tego nie wyniknie realnie. To tydzień spokoju i harmonijnych kontaktów ze znajomymi, choć momentami możesz doszukiwać się złośliwości tam, gdzie ich nie ma. Single będą w dobrym nastroju. Osoby, które poznasz, nie dadzą się łatwo oczarować i jeśli nie będzie im coś odpowiadać, bez  wahania będą zrywać świeże znajomości. Mogą pociągać Cię relacje skomplikowane.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś


Horoskop tygodniowy - Bliźnięta od 12 do 18 sierpnia

Tydzień raczej dobry. W pracy nie powinno być źle, bo to bliźnięta będą siłą napędową zespołu. Będą w wyśmienitej formie intelektualnej, nie cofną się przed śmiałymi rozwiązaniami, nie będą uciekać od ryzyka. Szef to może zauważyć, a wtedy od awansu tylko krok.

Horoskop opracowała wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - BLIŹNIĘTA od 5 do 11 sierpnia

W finansach dobra passa. Idealny moment na wszelkie rodzaju posunięcia w tym temacie lub sprawdzenia swego szczęścia w grach liczbowych, bo istnieje prawdopodobieństwo wygranej. W przypadku wszelkich nieprzyjemnych sytuacji zawodowych, mów otwarcie o tym, jak widzisz sprawy, zamiast ukrywać swoje refleksje czy unikać bezpośrednich rozmów, gdyż tą drogą więcej osiągniesz niż zachowując nadmierną ostrożność w wypowiadaniu swojego zdania. Mogą wyniknąć okoliczności, które spowodują negatywny odbiór sytuacji, możesz poczuć się niedoceniony lub niewłaściwie potraktowany. Jeśli liczysz na ważne decyzje finansowe ze strony innej osoby, to nie szykują się żadne zmiany w tym temacie, co może pokrzyżować Ci plany. Prywatnie również nie angażuj się w konflikty, bo możesz mieć skłonność do bycia nieprzyjemnym w słowach i niesprawiedliwym wobec kogoś zaprzyjaźnionego, bliskiego Ci  lub innej osoby o łagodnym usposobieniu i spokojnym trybie życia, co ostatecznie postawi Cię w złym świetle, jeśli okaże się, że nie masz argumentów, a osoba ta nie zasłużyła na takie traktowanie. Dobry czas na poszukiwanie osoby kompetentnej, zajmującej się tematem, który Cię interesuje.
Single mogą poznawać osoby rozczarowane i możecie szczerze porozmawiać o swoich problemach, ale umówić się na randkę będzie trudno, jeśli druga strona nie będzie gotowa do rozpoczynania nowych znajomości.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia


Horoskop tygodniowy – BLIŹNIĘTA od 29 lipca do 4 sierpnia

Choć możesz zostać w jakiś sposób wyróżniony w swej firmie w najbliższym czasie, to jednak  najważniejsza będzie praca zespołowa i to wyróżnienie nie przyniesie Ci konkretnych korzyści ani poczucia władzy czy możliwości kontroli sytuacji. Będziesz odbierany sympatycznie i przyjacielsko i chętnie będziesz służył pomocą innym w potrzebie.
Pragmatyczne podejście do problemów zostanie dostrzeżone. Twoja firma może planować nową inwestycję, która ma na celu w dalszej przyszłości przyciągnąć nowego kontrahenta lub podpisanie umowy, która na razie będzie niepewna. W sferze prywatnej masz szansę wyjść z każdego kryzysu, jeśli podejdziesz racjonalnie do problemów i zadbasz o realne rozwiązania. Dobra organizacja będzie pożądana. Jeśli masz przyjaciółkę, którą ktoś obrazi, niestety wycofa się z kontaktów. Komuś z Twego otoczenia może bardzo się spieszyć z realizacją swych planów, co jednak zmobilizuje Cię pozytywnie do działania. Mimo to nie wszystko uda się załatwić w najbliższym tygodniu, jakbyś chciał, jeśli pojawią się nieoczekiwane trudności, prawdopodobnie wynikające z wpływu kobiety, co spowoduje zawieszenie na pewien czas spraw, które chciałbyś mieć za sobą. Single, które zaangażowały się zbyt mocno w relację, w której druga osoba źle się czuje, mogą się rozczarować, kiedy okaże się, że ktoś taki umawia się już na randki z inną osobą.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Bliźnięta od 22 do 28 lipca

Unikaj w nadchodzącym czasie nieprzemyślanych decyzji, które będą świadczyć o Twojej bezradności. Pozornie zabawna sytuacją może przerodzić się w taką, z której trudno będzie wyjść bez uszczerbku na zdrowiu psychicznym. W tym tygodniu możliwe są różne opóźnienia we wszelakich działaniach, ale z a to możliwi nowi znajomi z poczuciem humoru.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 15 do 21 lipca

Jeśli planujesz wykorzystać swą umiejętność argumentowania i przekonywania do swoich racji, chcesz zaplanować współpracę w dalszej perspektywie z kimś, kogo darzysz zaufaniem i wcielić w życie nowy pomysł, to trzymaj się zasad i przepisów, bo jeśli nie weźmiesz ich pod uwagę, to Twoje zamiary się nie udadzą. Nie jest to dobry czas, aby wychodzić z nowymi inicjatywami. Może się też okazać, że osoba, na którą liczyłeś, nie może angażować się z pewnych powodów w projekty, które Ciebie zainteresują. Jeśli zaobserwujesz, że na Twoje sprawy mają wpływ kobiety z Twego otoczenia, lepiej to przemilczeć i udawać, że nie widzisz problemu, niż próbować takiej osobie zaszkodzić, wywoływać konflikt, albo próbować na siłę odsunąć kogoś od zadań zawodowych czy wymusić na nim zwolnienie z pracy. Karty przestrzegają Cię przed radykalnymi posunięciami wynikającymi z emocji. W sferze prywatnej możesz się czuć  pogubiony lub zmartwiony, zwłaszcza jeśli odkryjesz wiadomości o starszej kobiecie z rodziny, matce, babci lub teściowej.

Nie lekceważ natomiast zdania swoich dzieci lub ich potrzeb, jeśli zakomunikują Ci coś ważnego. Z czasem sprawy zaczną się lepiej układać.

Single chętnie wejdą w flirt, ale powinny zwrócić uwagę, na kim koncentrują się, gdyż istnieje prawdopodobieństwo, że wybiorą niewłaściwą osobę, która nie zechce kontynuować takiej znajomości.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 8 do 14 lipca

Te ze środka znaku są rozpieszczane przez planety, które dodadzą im wdzięku i mogą sprawić, że bliźnięta będą adorowane. Udadzą się więc randki i spotkania z przyjaciółmi. Bliźnięta będą popularne w towarzystwie, a nawet rozchwytywane. Bliźnięta z końca znaku początek tygodnia spędzą spokojnie ale pod koniec już powinny uważać na zdrowie. Grożą im też wypadki przez własną nieuwagę i agresja.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – BLIŹNIĘTA od 1 do 7 lipca 
 
Będziesz pełen energii i chęci do działania, nie braknie Ci nowatorskich pomysłów i rozwiązań, choć powinieneś zachować rozwagę w posunięciach, aby nie wywołać konfliktu spowodowanego nadmiarem energii, która może Cię wręcz rozpierać w najbliższym czasie. Jeśli chcesz realizować swoje projekty z drugą osobą lub potrzebujesz kogoś do spółki, dobrze wybierz partnera biznesowego lub osobę, z którą zamierzasz współpracować, bo istnieje ryzyko, że wtajemniczysz niewłaściwego człowieka w swe plany lub lepiej wyszedłbyś na samodzielnej realizacji swych zamierzeń. Jeśli pewne sprawy zależą od decyzji szefa, może okazać się, że z jego punktu widzenia Twój pomysł nie jest aż dobry, jak sądzisz. 

W relacjach z innymi będziesz empatyczny, ciepły i życzliwy ludziom. Powinieneś jednak trzymać się z dala od samotników, którzy chadzają własnymi drogami oraz osób ze skłonnościami do umoralniania na siłę. Choć miłe chwile odpoczynku w zaciszu domowym mogą zostać zakłócone nieoczekiwanymi wydarzeniami, to jednak możesz na tym dobrze wyjść i sytuacja może rozwinąć się z korzyścią dla Ciebie. Jest szansa na polepszenie relacji z innymi i rozluźnienia napiętych sytuacji. Single mogą mieć potrzebę porozmawiania z kimś szczerze, ale trudno będzie znaleźć rozmówcę z takim nastawieniem, a nawet może dojść do wycofania się z kontaktów, jeśli za dużo opowiadałeś o swych znajomościach swym przyjaciołom.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)