Zobacz: Horoskop na 2022 rok ->>

Horoskop tygodniowy Bliźnięta 10 - 16 stycznia

Po zastoju życie wreszcie zacznie wracać do normy. Zawodowo niezbyt dobre wieści, które wprowadzą nerwową atmosferę. W związku i w domu stabilizacja, bez burz, ale i bez wzlotów. Oczekuj wiadomości z zagranicy od kogoś znajomego, która jednak nie musi być wiadomością pozytywną.

Autor: Isabella Ozerov - doradca duchowy, jasnowidz, przewodnik po Kronikach Akaszy,
portalzen.pl


Horoskop tygodniowy Bliźnięta 03 - 10 stycznia

Tydzień dla Bliźniąt zacznie się bardzo pracowicie, a same Bliźnięta będą chciały nadrobić zaległości, które powstały jakiś czas temu. Pod koniec tygodnia duża szansa na dopięcie wszystkich planów i projektów. Wtedy nastąpi czas na relaks i zasłużony odpoczynek. W domu i w związku spokojnie, bez większych burz. Praca w dużym skupieniu i koncentracji, ale dająca wymierny efekt.

Autor: Isabella Ozerov - doradca duchowy, jasnowidz, przewodnik po Kronikach Akaszy,
portalzen.pl


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 20 do 26 grudnia

Zobacz również:

Będziesz nadrabiał zaległości, do załatwienie będzie wiele odłożonych na później spraw. Nie martw się jednak ich natłokiem, energii teraz ci nie zabraknie. Sprawy uczuciowe singli mogą teraz przyspieszyć. Poczujesz potrzebę świeżych wrażeń i wyjdziesz z ukrycia do ludzi. Masz teraz szansę na poznanie kogoś, kto w niedalekiej przyszłości stanie się dla ciebie kimś ważnym. W stałych związkach ważne będzie okazanie pomocy i wsparcia bliskiej ci osobie. Sprawy zawodowe zajmą większość twojego czasu, konieczne będzie uporządkowanie spraw urzędowych. W finansach możesz liczyć na korzystny obrót spraw, pokonasz przeciwności losu.

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 13 do 19 grudnia

Ktoś zaskoczy cię niespodziewaną wizytą. Przed tobą spokojny tydzień i mile spędzone chwile z przyjaciółmi, na których pomoc zawsze możesz liczyć. Jeśli trapi cię jakieś zmartwienie, nie duś problemu w sobie. Szczera rozmowa może być bardzo pomocna w jego rozwiązaniu. W sferze uczuć równowaga. Poczujesz, że masz kogoś wyjątkowego obok i możesz powierzyć mu najbardziej intymny sekret.
Bliźnięta szukające nowego związku, nie będą miały teraz zbyt wiele szczęścia do nawiązania nowej relacji. Skupicie się na pracy i sferze zawodowej. Posłuchajcie rady kogoś wpływowego, kto dobrze wam życzy.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 6 do 12 grudnia

Czeka cię miły tydzień w życiu prywatnym, który poświęcisz sobie oraz partnerowi. Spośród wielu możliwości spędzenia czasu wybierzcie te, które już dawna odkładaliście na potem. Zapowiada się wyjątkowy czas, który zapamiętasz na długo. W sprawach zawodowych możesz spodziewać się wcześniej zapowiadanych zmian. Wiele kwestii zostanie wyjaśnionych, a wprowadzone ulepszenia i reorganizacja okażą się z biegiem czasu bardzo korzystne. Możesz się także spodziewać wyjaśnienia spraw związanych z finansami i twoim budżetem. Rozliczysz i zamkniesz stare sprawy.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 29 listopada do 5 grudnia

Tydzień w którym wiele możesz zrobić, skup się na działaniu a osiągniesz sukces. Czas ten sprzyja kontaktom w sprawach służbowych oraz nawiązywaniu nowych na polu prywatnym. Single mają teraz możliwość spotkania na swej drodze wartościowej osoby, która skradnie wasze serce od pierwszego spojrzenia. W stałych związkach odczujesz stabilizację. Jeśli do tej pory w twoim związku narastały problemy, doświadczysz znacznej poprawy, komunikacja między wami będzie bardziej szczera i otwarta. W pracy czekają cię spotkania służbowe. Nie
będą to jednak tylko nudne prezentacje, biorąc w nich udział będziesz mógł podnieść swoje umiejętności i wiedzę.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 22 do 28 listopada

Cokolwiek aktualnie robicie w celu poprawy swojej sytuacji finansowej czy zawodowej, róbcie to dalej. Jesteście na dobrej drodze. Postawcie także na pracę zespołową, w taki sposób uda się osiągnąć większy sukces, niż pracując w pojedynkę. Osoby szukające swojej drugiej połówki powinny dokładnie rozejrzeć się za adoratorem w swoim otoczeniu. Być może ktoś, kogo traktujecie na ten moment tylko jako przyjaciela, ma wobec was bardziej poważne plany. Jeśli będziecie mieć wątpliwości co do tego, jak działać, działajcie po prostu w zgodzie ze swoimi wewnętrznymi przekonaniami.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 15 do 21 listopada

Uda Wam się pokonać problemy w związku. Część z Was będzie miało okazję przeżyć na nowo fascynację swoim stałym partnerem. Na horyzoncie u singli może pojawić się ktoś wart waszej uwagi. W życiu zawodowym możliwe nagłe, niespodziewane zmiany. Pilnujcie swoich finansów, aby nie dopuścić do braku kontroli nad nimi. W przypadku braku kontroli nad budżetem domowym możliwe straty. Uwaga na układ moczowy i nerki. Zadbajcie o ruch na świeżym powietrzu, pomoże wam złapać równowagę emocjonalną.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 8 do 14 listopada

Jeśli ciągną się za Wami jakieś niedomknięte sprawy z przeszłości, w tym tygodniu przyjdzie Wam się z nim skonfrontować. Nie jest to zła wiadomość, bo przy odrobinie inicjatywy uda Wam się przezwyciężyć wszelkie trudności. W życiu uczuciowym możliwe zmiany. Jeśli ostatnio nie układało Wam się w relacji, macie szansę ją teraz odbudować. W sferze zawodowej także możliwe zmiany takie jak awans lub zmiana pracy. Jeśli chodzi o Wasze zdrowie, to możliwe choroby o podłożu laryngologicznym lub neurologicznym.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 1 do 7 listopada

W tym tygodniu nie będziecie mogli narzekać na nudę. Bliźnięta w związkach mogą przygotować się na ogniste chwile we dwoje, a Ci z Was, którzy nie mają swojej pary, wpadną komuś w oko. W pracy czeka Was dużo nowych wyzwań ale też sporo satysfakcji z wykonywanych obowiązków. Możliwe zaproszenie na huczną imprezę z wesołym gronie. W kwestiach związanych ze zdrowiem zalecany wypoczynek na świeżym powietrzu.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 25 do 31 października

W tym tygodniu sprawy uczuciowe zatrzymają swój bieg, abyście mogli się im dokładnie przyjrzeć i podjąć decyzję. Jeśli jesteście w narzeczeństwie, nie formalizujcie związku zbyt szybko, dajcie sobie trochę czasu. Osoby samotne muszą uzbroić się w cierpliwość, na uczucie trzeba będzie jeszcze poczekać. W pracy możliwe zniechęcenie, znużenie aktualnymi projektami. Zastanówcie się, czy Wasze wysiłki przynoszą oczekiwane owoce, czy to nie czas aby iść dalej. Mogą odezwać się stany zapalne w organizmie, zaplanowane leczenie może się przedłużyć.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 18 do 24 października

Jest to dobry tydzień dla osób chcących dokonać inwestycji związanych z miejscem zamieszkania. Jeśli marzysz o małym remoncie, wymianie sprzętu domowego czy nowych dekoracjach, to teraz możesz dokonać zmian efektywnie i z kreatywnym podejściem do tematu. Sprawy uczuciowe odłóż na dalszy plan, nie jest to dobry moment na poszukiwanie miłości. W pracy czeka cię ogrom obowiązków, dzięki dobrej jej organizacji nie odczujesz ciężaru zleconych zadań. Nie obawiaj się także tego, że zostaniesz skrytykowany i niedoceniony. Wręcz przeciwnie, swoją determinacją udowodnisz, że jesteś nieocenionym członkiem zespołu, skoncentrowanym na karierze zawodowej.

Jasnowidz Daga Kira 708 577 502 kod 3 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 11 do 17 października

Znajdziesz rozwiązanie dla problemu, który spędza ci sen z powiek. Tydzień przyniesie dobre pomysły i pomoc osoby z autorytetem, biegłej w temacie, który przysparza ci kłopotów. Twoje sprawy uczuciowe będą napawały optymizmem, poczujesz przypływ korzystnej energii. Może czas zacząć myśleć o wprowadzeniu waszego zawiązku na wyższypoziom. W stałych relacjach nic nie zaburzy szczęścia rodzinnego, odczujesz spokój i harmonię. W sprawach zawodowych możliwa niespodzianka, uzyskasz dodatkowe korzystne zlecenie lub dostaniesz propozycję współpracy, na którą czekasz od dawna.

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 4 do 10 października

Sprawy ułożą się tak, że nie będziesz chciał przyjąć rozwiązania, które ci zaproponują.
Możesz poczuć się dotknięty i niedoceniony. Nie zniechęcaj się jednak, może warto podjąć
negocjacje. Przecież umiesz przekonać kogoś do swych racji. Osoby, które chcą założyć własny biznes, również mogą spodziewać się, że ten tydzień będzie bardzo opłacalny dla start-upu. Pojawią się zagraniczne możliwości biznesowe lub współpraca z firmą/korporacją z zagranicznym kapitałem. W sprawach uczuciowych odniesiesz sukces, zdobędziesz względy osoby, o którą zabiegasz od dłuższego czasu. Niezamężni kochankowie mogą myśleć o swojej przyszłości i przenieść swój związek na wyższy poziom. Pary małżeńskie spędzą razem spokojny i romantyczny czas.

Szczęśliwy dzień: środa         
Szczęśliwa liczba: 5 , 14, 23, 32, 41, 50         
Kolor: wszystkie odcienie zieleni, jasnoniebieskiego, żółtego i różowego        
Najgłębsza potrzeba:  Mieć odpowiedź na wszystko

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 27 września do 3 października

Powinniście na nowo ustalić z kim warto współpracować, a kogo pożegnać. Relacje z ludźmi zaważą na Twojej pracy. W finansach kieruj się rozsądkiem. Gotówka będzie płynąć. W uczuciach duże zmiany, jeśli z kimś się nie dogadujesz, teraz nastąpi koniec. Jeśli pracujesz głosem dbaj o gardło.

Autor: Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya, Chcesz swój spersonalizowany horoskop? Wyślij SMS o treści : Agnelya Twoje pytanie wyślij na 79480 ( 11,07 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Bliźniak od 20 do 26 września

U Bliźniaków na początku tygodnia czekają jakiejś wiadomość odnośnie do spraw sądowych, mogą wystąpić nagłe problemy urzędowe. Do końca tygodnia będzie trzeba je rozwiązać.

Autor: Tarocista Adrian, 708 588 642 Kod 32 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 13 do 19 września

Początek tygodnia - skupienie na pracy i koncentracja na raczej skąpych finansach. Koniec tygodnia - tęsknota uczuciowa, wspomnianie starych miłości, przyjaciół, rodziny, tych którzy odeszli... Dobrze byłoby w weekend wyjechać i odpocząć.

Szczęśliwe liczby: 15 i 44

dzień tygodnia: CZWARTEK

kolor: ZIELONY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 6 do 12 września

Mogą powstać luki i blokady w przepływie pieniędzy. Zachowaj spokój a wszystko wróci na prawidłowe tory. Pewne sytuacje zobaczysz ostrzej i więcej sobie na to nie pozwolisz. Tydzień doskonały by znaleźć porozumienie z własną duszą . Dobry też czas na inwestycje długofalowe i kontakty z firmami z kapitałem zagranicznym.

Autor: Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya, 708 777 531 wew.1 ( 4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 30 sierpnia do 5 września

Nie zamykaj się w sobie, przed Tobą sielanka rodzinna. Chwile, które spędzisz na łonie rodziny dadzą Ci wiele zadowolenia. Warto otworzyć się i podzielić z bliskimi swoimi problemami i radościami.

Szczęśliwe liczby: 2 i 12

dzień tygodnia: ŚRODA

kolor: POMARAŃCZOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 23 do 29 sierpnia

Uda Ci się pokonać przeciwności losu choć nie będzie lekko. Trudności finansowe - staraj się trzymać w ryzach finanse, bo okaże się, że wypadnie okoliczność, gdy pieniądze będą konieczne, by wybrnąć z opresji.

Szczęśliwe liczby: 1 i 10

dzień tygodnia: PIĄTEK

kolor: TRUSKAWKOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA 16-22 sierpnia

Przypływ energii i znaczna poprawa w finansach. Satysfakcja z pracy i harmonia w rodzinie. Czas planować przyszłość.

Szczęśliwe liczby: 9 i 27

dzień tygodnia: ŚRODA

kolor: BRĄZOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 9 do 15 sierpnia

Poczujesz nieodpartą potrzebę poświęcenia czasu samemu sobie. Zwolnij, zastanów się co w swoim życiu zmienić. Dobry czas na podróże jak również na zdobywanie wiedzy.

Szczęśliwe liczby: 8 i 17

dzień tygodnia: WTOREK

kolor: CZARNY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 2 do 8 sierpnia

Jeśli chodzi o sprawy zawodowe, pokazane jest tak dużo obowiązków, stresu, zmęczenia, że macie radę, aby koniecznie znaleźć czas na odpoczynek, zrzucić z siebie niepokoje i negatywne przemyślenia, a najlepiej wykorzystać urlop i solidnie wypocząć. Osoby, które czekają na wiadomość lub zaległą pracę od Was, powinny podejść ze zrozumieniem. Jeśli obiecaliście komuś przyjacielską przysługę, nie róbcie tego kosztem siebie.

W życiu prywatnym możecie wciąż analizować lub pokazywać rodzinie świadectwa dzieci. Mogą pojawić się jakieś tematy w związku z tym do omówienia. Inni mogą analizować, gdzie lub u kogo dziecko powinno spędzić wakacje, jeśli jesteście przepracowani. Ważne będzie, by powściągnąć emocje.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 26 lipca do 1 sierpnia

Pracowity tydzień i stresujący dla niektórych osób. Jeśli z kimś współpracujecie albo musicie coś ważnego omówić, możecie zdać się na osobę, którą znacie od dawna, bo nawet jeśli będzie panować uszczypliwa i nieprzychylna atmosfera wśród współpracowników, ktoś taki zachowa kamienną twarz, co pozwoli zrealizować plany zawodowe w spokoju. Radę macie, by dobrze zorganizować sobie pracę i nastawić się na kompromisy, jeśli zajdzie taka potrzeba oraz ważna będzie cierpliwość.

W relacjach prywatnych macie radę, aby pozbyć się wątpliwości i porozmawiać z kimś lub coś zaplanować. U niektórych może sprawa dotyczyć osoby zaginionej, nie odpowiadającej na telefony, kogoś, kto zdecydował się na rozstanie z kimś lub usuniecie kogoś ze swoich kontaktów w telefonie itp. U innych możliwe sprawy do załatwienia dotyczące osoby zmarłej.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 19 do 25 lipca

Niektórzy mogą wracać po urlopie do pracy, a inni miło spędzą czas w gronie rodzinnym i mogą być zaskoczeni decyzjami w pracy, które zapadną po Waszym zjawieniu się w firmie. Coś może sprowokować nerwową sytuację, jeśli poczujecie się nadmiernie zależni od wyborów innych, z którymi się nie zgadzacie. Radę macie, by poczekać na rozwój wydarzeń.

W sferze prywatnej ktoś może za Wami tęsknić i to z wzajemnością, ale nie będzie możliwości spotkania się. Osoby będące w innych związkach będą musiały pogodzić się z rzeczywistością. Rada dla singli jest taka, żeby spotykać się ze znajomymi, przyjaciółmi, utrzymywać kontakty z ludźmi obok Was, jeśli nie ma możliwości widywania osoby, której brak odczuwacie.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - Bliźnięta od 12 do 18 lipca

Tydzień samodyscypliny, organizacji i planowania pracy, a radę macie, by zaangażować się w projekty i zadania, jakie się pojawią. Mimo wszystko mogą pojawić się niejasności dotyczące tych zadań, możliwe pomyłki, ale albo będziecie zmuszeni do nieujawniania tych sytuacji albo sami zdecydujecie się milczeć.

Jeśli ktoś przestał się odzywać, to nieoficjalnie nadal będzie się Wami interesował, np. sprawdzał Waszą aktywność w Internecie itp. Czas refleksji i zatrzymania niektórych znajomości, ale rada jest taka, by odezwać się do tej osoby. Poza tym będziecie skupieni na konkretach i pracy.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 5 do 12 lipca

W sferze zawodowej może nadejść wyjaśnienie dotyczące jakiejś przeszłej sytuacji albo sami odkryjecie coś istotnego. Mogło się to przełożyć na zmarnowane okazje zawodowe, mniejsze zarobki lub inne komplikacje. Mimo wszystko radę macie, by skupić się na teraźniejszości i włożyć dużo energii w pracę i efekty.

W sferze prywatnej pokazane jest gorsze samopoczucie, zmęczenie lub dolegliwość fizyczna, którą możecie złagodzić tabletką lub innym lekiem. Warto poprosić kogoś o pomoc w domowych obowiązkach lub ogólnie nie brać na siebie zbyt dużo i unikać stresujących sytuacji. Ostrożnie z pracą w ogródku lub dźwiganiem czegoś, bo łatwo będzie się nadwyrężyć.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)