Zobacz: Horoskop na 2021 rok ->>

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 14 do 20 czerwca

Jeśli ominie Was jakaś szansa zawodowa, wkrótce powinna nadejść kolejna. Niektórzy skupią się na podwyższaniu swoich kwalifikacji. Będzie trzeba się z kimś porozumieć i wykazać umiejętnością współpracy. Radę macie, by podejść ze zdecydowaniem, pewnością siebie i zaangażować się na 100 %. Niektóre Bliźnięta mogą pójść krok dalej w swej karierze, a inni powinni udać się w podróż służbową.

W relacjach prywatnych zaprzestanie sporów, ale wciąż może wpływać na Was sytuacja przeszła, słowa, które padły itp. Niektórzy mogą mieć trudność, by się z czymś pogodzić, co już się wydarzyło. Rada jest taka, by pokonać jakieś trudności i nie zrażać się sytuacją, jakakolwiek jest.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 7 do 13 czerwca

Czeka cię większy poziom witalności i potencjału dlatego warto zacząć aktywnie działać, by sięgnąć po swoje marzenia. Przychylność Słońca sprawi, że uda się każde przedsięwzięcie. Najlepiej działać w pojedynkę. 10 czerwca (zaćmienie Słońca w Bliźniętach) odczujesz najpełniej potrzebę bycia samemu, ponieważ to czas na autorefleksję i odkrycie prawdy o sobie, co może być wyzwalające i mimo, że czasem bolesne to w gruncie rzeczy korzystne dla przyszłych zdarzeń.13 czerwca (kwadratura Słońca do Neptuna) trzeba zwróć uwagę na swoje zdrowie i zadbać o regenerację. Unikaj sporów. Niedopowiedzenia i źle zrozumiane komunikaty mogą namieszać w twoim życiu. Potrzebujesz przewartościowań co do celu swej drogi. Wgląd w siebie przyniesie ci same korzyści i odpowiedzi na wszystkie twoje pytania. Na ten tydzień korzystne:

Liczba: 3,

Kolor: róż

Dzień: poniedziałek

Horoskop tygodniowy opracowała Omena Vidi, Kontakt 708 588 642 Kod 34 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 31 maja do 6 czerwca

W tym tygodniu możesz doświadczyć niepowodzenia w uczuciach, złamanego serca. Jeśli masz problemy ze swoim związkiem, nie czekaj - pracuj nad jego naprawieniem już teraz. Warunkiem powodzenia jest zakończenie tego, co rozpoczynasz.

Autor Jasnowidz Daga Kira  wróżby przez telefon


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 24 do 30 maja

W sprawach zawodowych pokazane jest rozczarowanie brakiem komunikacji z kimś, brakiem decyzji,  okazji do rozmowy, zastojem w przepływie dokumentów albo nadejdą wiadomości, które Was nie zadowolą. Jeśli liczyliście na to, że ktoś, kto jest w posiadaniu czegoś istotnego, np. określonego dokumentu, prześlę Wam to lub podzieli się jakąś informacją, to nie widać pozytywnego przełomu, a na radę macie, by wstrzymać się z decyzjami lub działaniem w tej sprawie.

Na relacje prywatne wspaniałe, ciepłe karty. Powinniście znaleźć przyjazną duszę, z którą będzie można miło spędzić czas na rozmowie, bo znajdziecie idealne porozumienie.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 17 do 23 maja

W pracy tydzień lepszych emocji. Nawet jeśli były jakieś spory, teraz zechcecie wszystko załatwiać sympatycznym sposobem bycia i uprzejmością. Powinno poprawić to atmosferę, ale lepiej nie brać na siebie zbyt dużo obowiązków, bo sytuacja może się tak rozwinąć, że trudno będzie to zrealizować.
Również jeśli chodzi o kontakty prywatne, możecie poczuć przypływ chęci do spotkania się z kimś, pożartowania, miłego spędzenia czasu, choćby na przyjemnej rozmowie telefonicznej. Pokazany jest przypływ energii i optymizmu.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 10 do 16 maja

Tydzień zapowiada się dobrze, a weekend jeszcze lepiej. W końcu będziesz mieć okazję aby uwolnić zebrane w Tobie emocje. Postaraj się wykorzystać każdą wolną chwilę. W uczuciach potrzebujesz zmian i uniesień , ale nic w tym kierunku nie robisz.

Autor: Jasnowidz Deve telefon 708 577 502 kod 1 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 3 do 9 maja

Początek tygodnia może być ciężki ale wraz z jego końcem pojawią się same dobre wiadomości i okazje. Zakupy sprawią że będziesz mogła zapomnieć o zmartwieniach.

Autor: Jasnowidz Deve telefon 708 577 502 kod 1 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 26 kwietnia do 2 maja

Zaczynający się tydzień na pewno nie będzie nudny. Możesz spodziewać się wielu niespodziewanych zdarzeń. Nie wszystkie będą dla ciebie miłe. Jeśli okażesz się elastycznością i szybko zareagujesz na przychodzące zmiany, to uda ci się bez problemu dostosować do nowych okoliczności. A to co wydawać się będzie niekorzystnym splotem wydarzeń w przyszłości okaże się szczęściem trafem. Zwróć szczególną uwagę na swoje mieszkanie, możliwe będą awarie i wszelkie usterki.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 19 do 25 kwietnia

Tydzień przyniesie wiele beztroskich chwil. To będzie czas spędzony bez stresu i zmartwień. Będzie obfitował w spontaniczne spotkania z przyjaciółmi oraz rodziną, z którymi będziesz mógł podzielić się swoją radością. Możesz liczyć również na pozytywne rozwiązanie problemów w sprawach zawodowych, w końcu wypracujesz zadowalający cię kompromis. Będziesz miał także okazję dokonać korzystnej dla ciebie inwestycji.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 12 do 18 kwietnia

Przed tobą wielka szansa aby spełnić swoje zamierzenia i marzenia. Los będzie dla ciebie bardzo sprzyjający w każdej dziedzinie życia. Jeśli sprawy zawodowe i finanse spędzają Ci sen z powiek, to w tym tygodniu możesz dostać nową, korzystną ofertę pracę, awans czy podwyżkę. Umocnisz też swoją pozycję w związku. To dobry czas by pomyśleć o zaręczynach czy ślubie.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 5 do 11 kwietnia

Przed Tobą bardzo pozytywny tydzień. Odnajdziesz w sobie harmonię i poczujesz przypływ pozytywnej energii. W sprawach uczuciowych również pozytywnie, czekają cię miłe i romantyczne chwile. Jeśli zastanawiasz się czy uda wam się stworzyć wartościowy związek, to ten tydzień przyniesie pozytywną odpowiedź, która rozwieje wszystkie wątpliwości. Oczekuj dobrych wiadomości.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 29 marca do 4 kwietnia

W tym tygodniu może dopaść Cię monotonia dnia codziennego. Twoje życie może wydać Ci się nudne ale nie daj się tym emocjom, gdyż czeka Cię miła niespodzianka. Dostaniesz zaproszenie na miłe spotkanie z dawno niewidzianymi przyjaciółmi. Także Twoje długoterminowe plany, które w tym tygodniu rozplanujesz już niedługo będą miały szanse na realizację.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 22 do 28 marca

Czeka Cię tydzień spędzony w domu. Zamkniesz się w czterech ścianach i w końcu znajdziesz czas tylko dla siebie. To dobry czas by się zrelaksować, rozwijać swoje zainteresowania a także zrobić wciąż odkładane porządki w mieszkaniu. Nie zamartwiaj się przy tym o stan swojego portfela i pracę. To bardzo stabilny tydzień pod względem finansowym.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 15 do 21 marca

Tydzień sprzyjający podróżom. Przed Tobą wiele interesujących propozycji. W sferze uczuć możliwe szybko idące zmiany. Możesz zapoczątkować nowy etapu związku. Natomiast dla osób samotnych będzie to sprzyjający tydzień, który przyniesie wiele okazji do poznania kogoś bardzo wartościowego.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 8 do 14 marca

W tym tygodniu nie zrażaj się drobnymi potknięciami czy małymi porażkami. Zwłaszcza że to nie Ty będziesz winny danym sytuacjom. Dobrze się rozejrzyj wokół siebie gdyż ktoś obok może mieć nieszczere intencje i działać na Twoją niekorzyść.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 1 do 7 marca

Tydzień który może przynieść wiele konfliktowych sytuacji. Ale zamiast walczyć z urzędnikiem, kolegą z pracy czy ekspedientką w sklepie przedstaw bez emocji swoje argumenty wyrażające Twój jasny osąd sytuacji. Czysty, bezstronny osąd pomoże zakończyć wszystkie sprawy pomyślnie. W sprawach uczuciowych harmonijnie, dzięki temu Twoje samopoczucie bardzo się poprawi.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 22 do 28 lutego

W pracy możecie zakończyć wszystkie ważne sprawy, które martwiły Was dotychczas. Może się też okazać, że coś będzie prostsze niż się wydawało. Jeśli niepokoiło Was czy Wasz trud zostanie doceniony, możecie liczyć na pomyślność i pozytywny wynik. Radę macie, by kierować się rozsądkiem i unikać nadmiaru emocji. Niektórzy mogą podjąć decyzję o zakończeniu relacji i jeśli zdecydujecie się na to, będzie trzeba również powściągnąć emocje. Pary, które planowały ciążę, mogą przełożyć to na inny czas.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 15 do 21 lutego

Dla Bliźniąt nadchodzący tydzień to czas lekkiego wycofania się z życia społecznego. Może być to ciężkie dla tego ekstrawertystycznego znaku. Możecie doświadczyć dość ciężkich myśli, koncentrować się na swoim wnętrzu, robiąc sobie osobisty rachunek sumienia. Możliwe podjęcie nowej drogi życiowej.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby8 tel. 708 588 642 kod 30 ( 3,69zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 8 do 14 lutego

Jeśli szukasz wyjścia z trudnej sytuacji w pracy, rozwiązanie samo nadejdzie, gdy przestaniesz się nad tym zastanawiać. Spokój ducha spowoduje, że wpadniesz na jakiś pomysł lub wydarzenia potoczą się korzystnie. Czas nowych pomysłów lub rozpoczęcia nowej pracy dla niektórych. Radę macie, by nie zważać na trudności po drodze. W miłości, jeśli ktoś interesował się Wami, teraz zaprzestanie. Osoby sprawdzające Was w Internecie lub w inny sposób kontrolujący, zrezygnują z dalszych działań. Jeśli macie złość o coś, rada jest, by nie szukać odwetu, a jeśli to Wy kogoś sprawdzaliście, czas najwyższy zmienić kierunek działań lub obiekt zainteresowań.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 1 do 7 lutego

W pracy, jeśli czeka Cię jakaś rozmowa, nie uda się jej unikać bez końca. Może się zdarzyć, że jakiś temat lub osoba będzie powracać, aż coś zostanie ustalone lub wyjaśnione. W kwestiach uczuciowych lub w relacjach prywatnych radę macie, by nie kierować się swoimi wyobrażeniami na jakiś temat. Jeśli wydaje Ci się, że inni myślą o Tobie lub Cię oceniają, prawda może być zupełnie inna. Warto przestać zwracać uwagę na opinie innych, a nawet może się okazać, że nikt nie zwraca na Ciebie uwagi.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 25 do 31 stycznia

Jeśli ktoś się Wam zwierza z problemów w pracy, to w tym tygodniu może mieć to miejsce albo to Wy zwierzycie się komuś. Warto postawić sprawy rodzinne na pierwszym miejscu. Jeśli z kimś trudno układa się współpraca, będzie trzeba się dostosować do sytuacji. W miłości lub w związkach radę macie, by zaprzestać kontrolowania kogoś lub sprawdzania czegoś, bo może Wam przeszkadzać, że o czymś nie wiecie lub możecie mieć skłonność do podejrzliwości. Ktoś może przestać się odzywać i nie będziecie wiedzieć dlaczego.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 18 do 24 stycznia

W pracy warto się jasno komunikować, a nawet wyjść z inicjatywą i porozmawiać z kimś, jeśli coś nie uda się rozwiązać po Waszej myśli. Radę macie, by zadbać o dobrą atmosferę i przyziemną stronę spotkania jak np. dobre jedzenie itp. W miłości warto odezwać się do kogoś. Milczenie okaże się błędem według kart.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 11 do 17 stycznia

W miłości największym prezentem, jaki możesz podarować drugiej osobie, będzie Twoja obecność w domu i poświęcenie więcej czasu i uwagi partnerowi lub partnerce. Być może warto odpuścić sobie jakieś obowiązki, jak np. mycie okien, jeśli nie jest to niezbędne. W weekend możecie potrzebować odwiedzić znajomych, co może okazać się problematyczne, jeśli zechcecie wprowadzić to w czyn.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 4 do 10 stycznia

W tych dniach ważne będzie, by nie ulegać emocjom lub osobom nadmiernie emocjonalnie nastawionymi do pracy. Może pojawić się nowy pomysł lub projekt i w przypadku nadmiaru pracy lub odpowiedzialności, nie warto przyjmować na siebie za dużo. W relacjach tydzień trudnych sytuacji i niemożności porozumienia się. Jeśli liczysz na poprawę stosunków z kimś, może się nie udać, ale radę macie, by nie zrywać przedwcześnie z kimś kontaktu. Niektórzy mogą chorować, a ten tydzień może nie przynieść tak szybkiej poprawy, jakbyś chciał/a.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 28 grudnia do 3 stycznia

W przypadku jakichkolwiek problemów zawodowych, szukajcie rozwiązań. Karty przepowiadają, że może Wam pomóc osoba, którą już znacie. Może to być znajoma/y z przeszłości lub bliski przyjaciel/przyjaciółka z Waszego grona. W sferze prywatnej możliwe różnice zdań dotyczące wydatków lub ogólnie spraw finansowych. Nie jest to najlepszy czas by przekonać partnera lub partnerkę do swojego punktu widzenia.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 21 do 27 grudnia

 W przypadku umów lub współpracy nadejdzie wiadomość lub okazja, by zadziałać w określonym kierunku, ale zabraknie możliwości wprowadzenia w czyn swoich planów. Jeśli zajdzie taka potrzeba, będzie trzeba pewne sprawy przełożyć na inny czas lub poszukać nowych kontrahentów lub współpracowników albo uzbroić się w cierpliwość i planować przyszłość. W sferze uczuć możliwe niezrozumienie na tle takim, że ktoś oczekuje więcej romantyzmu, a druga strona przeciwnie- patrzy przyziemnie na związki. Ciężka atmosfera może dać się we znaki, choć nie widać decyzji, które miałyby w jakikolwiek sposób rozwiązać problem lub konflikt.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy – Bliźnięta od 14 do 20 grudnia

Możecie potrzebować kogoś sprytnie do czegoś przekonać, kto stracił motywację. Możliwe też, że będziecie przeżywać  stres, ale nie zechcecie się z tym ujawnić i będzie trzeba ostrożnie przeprowadzać rozmowy z bliskimi, żeby osiągnąć cel. Niektórzy ostatecznie mogą zostawić dziecko w domu, jeśli problemy miałyby związek z najmłodszymi. Pracy zapowiada się dużo i możliwe, że będzie trzeba być asertywnym, umieć  powiedzieć „nie” i choć osiągniecie cel, to jednak negatywne odczucia pozostaną. U singli spokój mogą zakłócić wydarzenia zawodowe, a przyjaciel/przyjaciółka będzie żartować z ewentualnych konfliktów, co pozwoli Ci się rozluźnić.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 7 do 13 grudnia

W pracy możliwe sytuacje, kiedy nagle zostaną zmienione plany i z jakiegoś projektu zawodowego będzie trzeba się wycofać lub czekać na decyzje, co może spowodować opóźnienia. Możliwe też, że ktoś nagle przestanie się odzywać i lepiej będzie przeczekać sytuację niż podejmować jakiekolwiek decyzje. W sferze uczuć chłodno w tych dniach, a możliwe również utarczki słowne prowadzące do zranienia kogoś lub działania podyktowane tym, by zapobiec takim sytuacjom, np. unikanie dyskusji, które wiadomo, że mogą rozwinąć się w niewłaściwym kierunku.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 30 listopada do 6 grudnia

W pracy czas stabilny i powinniście również spotykać uprzejmych ludzi na swej drodze. Mimo wszystko coś może Was niepokoić i w takim przypadku trudno będzie uwolnić się od negatywnych przemyśleń, zwłaszcza jeśli obawiasz się czy zdążysz z czymś na termin. Niektóre Bliźnięta mogą mieć trudność, by oderwać się od Internetu. Karty radzą Wam zachować sprawy zawodowe dla siebie i nikomu niczego nie zdradzać oraz nie dzielić się planem lub pomysłem. W domu mogą pojawić się sytuacje związane z nauką zdalną. Warto poświecić dziecku czas i pomóc w nauce, zwłaszcza jeśli ma zaległości lub nie rozumie materiału. Poza tym czas racjonalnego podejścia w relacjach i związkach.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)