Zobacz: Horoskop na 2022 rok ->>

Horoskop tygodniowy Byk 10 - 16 stycznia

Po poprzednim, trudnym tygodniu sytuacja zacznie się klarować. Czeka Cię jeszcze kilka rozmów, ale będą one spokojne. Zawodowo pojawią się myśli o dalekim wyjeździe, niewykluczone, że poza granice kraju. To nie jest jednak dobry moment na takie zmiany. Początkowy sukces może obrócić się przeciwko Tobie. W związku stabilnie, bez większych burz.

Autor: Isabella Ozerov - doradca duchowy, jasnowidz, przewodnik po Kronikach Akaszy,
portalzen.pl


Horoskop tygodniowy Byk 03 - 10 stycznia

Dla Byków ten tydzień ogólnie oznacza doskonały czas na realizację planów. Może to jednak skutkować niedostępnością Byków dla najbliższych, gdyż całe skupienie zainwestują one właśnie w realizację zamierzeń. Atmosfera w domu będzie jednak w miarę spokojna, ale pod koniec tygodnia warto zająć się domowymi zaległościami typu porządki. W pracy powinno być spokojnie, chociaż może się okazać, że wymagania są większe niż możliwości.

Autor: Isabella Ozerov - doradca duchowy, jasnowidz, przewodnik po Kronikach Akaszy,
portalzen.pl


Horoskop tygodniowy Byk od 20 do 26 grudnia

Zobacz również:

Tydzień ten może być dla ciebie bardzo ważny, wręcz przełomowy dla rozwiązania istotnych sprawach, które zaprzątają ci teraz głowę. W emocjach wiele pozytywnych uczuć. Jest to bardzo dobry czas aby nawiązać nowe kontakty towarzyskie. Zwłaszcza osoby szukające bratniej duszy będą zadowolone z nowych, interesujących znajomości. W stałych związkach nie będzie czasu na nudę. Będziecie mogli skupić się tylko na sobie i cieszyć się ze wspólnie spędzonego czasu. W sprawach zawodowych możesz mieć okazję do wdrożenia zmian, które planujesz od dawna. Dbaj o swój portfel, pieniądze mogą uciekać. Nieprzewidziane wydatki mogą cię zaskoczyć.

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 13 do 19 grudnia

Spróbuj choć trochę odpocząć. Zmęczenie nie pozwala ci dobrze funkcjonować. Pozwól sobie choć na krótki relaks. Z wypoczętym umysłem lepiej poradzisz sobie z realizacją zadań jakie przed tobą postawi życie. Zwłaszcza że stoisz przed koniecznością podjęcia wyboru, możesz nie mieć tak szybko drugiej szansy aby zmodyfikować swój wybór. Nie jest to dobry tydzień dla spraw sercowych, odłóż randki na później. W domu postaraj się aby bliska ci osoba poczuła twoje wsparcie, obdarz ją troską. Przełóż na później decyzje związaną z finansami. Możesz także odczuć trudności urzędowe związane ze składaniem wniosków i dokumentów.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Byk od 6 do 12 grudnia

Tydzień przyniesie wiadomości, na które czekasz. Mogą cię jednak wprowadzić w niekorzystny nastrój. Nie daj się chandrze, odczucie porażki jest chwilowe. Już niedługo będziesz cieszył się pozytywnym rozwiązaniem twoich problemów. W sferze uczuć poczujesz wątpliwości, nie sięgaj myślami do przeszłych wspomnień, posłuchaj głosu intuicji. Jeśli jesteś singlem, czas ten może okazać się doskonałym na spędzenie go z kimś, kto już od dawna stara się o twoje względy. W pracy harmonijnie. Dostaniesz miłą wiadomość dotyczącą honorarium, możesz spodziewać się dodatkowego bonusu albo podwyżki.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Byk od 29 listopada do 5 grudnia

Byki powinny uważać na nieszczerych ludzi, są obok was i nie mają dobrych intencji. By się uchronić przed stratami nie wchodź w spółki i odrzuć wszelkie propozycje, które wiążą się z zawarciem pożyczki lub kredytu. W sprawach uczuciowych nie licz na zakochanie i gorący romans. Nowo poznany znajomy okaże się dobrym przyjacielem ale bliskiej relacji z nim nie utworzysz. W pracy czeka cię wiele obowiązków. Nie będą one dla ciebie ciężarem. Potrafisz czerpać radość z wykonywanych zajęć, nawet wtedy gdy innym wydają się nużące.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Byk od 22 do 28 listopada

W pracy zapowiada się intensywny, dynamiczny tydzień. Przed Tobą nowe zadania, dużo obowiązków, jednak bez problemu dasz sobie ze wszystkim radę. Byki w związkach doświadczą wiele czułości ze strony partnera. Skupcie się w najbliższych dniach na waszym związku, okażcie zainteresowanie drugą połówką, a relacja rozkwitnie. Nie szukajcie dziury w całym - czas docenić to, co się ma na co dzień. Możliwe, że odezwie się do was ktoś, na kogo znak czekacie od dawna.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 15 do 21 listopada

W uczuciach przygotujcie się na mocniejsze wrażenia, niekoniecznie pozytywne. Podejrzenia, które macie wobec partnera, mogą okazać się niestety prawdziwe. Możecie słusznie poczuć się zdradzeni. Pamiętajcie, że każdy kryzys to okazja do odrodzenia się na nowo. Możliwe, że w pracy zostaną Wam zaproponowane nadgodziny czy jakieś dodatkowe zlecenie. Jeśli chcecie zrezygnować z takiej okazji na rzecz swojego życia prywatnego czy odpoczynku, będzie to dobra decyzja. Skupcie się w tym tygodniu na odpoczynku i regeneracji.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 8 do 14 listopada

Byki w stałych relacjach nie mają zbyt dużych szans na uniesienia miłosne i namiętność, w uczuciach to będzie raczej spokojny tydzień. Single mogą pozyskać cichego adoratora, ktoś w Waszym otoczeniu może skrywać ciepłe uczucia względem Was. W finansach dobra passa w ciągu tych kilku dni. Jeszcze więcej szczęścia czeka Was w pracy, tutaj Wasze wysiłki zostaną docenione. Znajdźcie w tym tygodniu chwilę dla siebie na spokojne przemyślenia, podróż w głąb siebie. Dla Was to bardzo dobry czas na przyjrzenie się własnemu wnętrzu.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 1 do 7 listopada

Czujecie chęć wprowadzania zmian w swoim życiu. Obojętne, czy planujecie zmienić fryzurę, czy zmieniać świat, ruszajcie śmiało na przód z realizacją pomysłów. To także dobry czas na zmianę pracy. Możecie otrzymać prezenty lub wiadomości o niespodziewanych korzyściach finansowych. W kwestii zdrowotnej uwaga na układ odpornościowy. Zadbajcie konieczne o regenerację w tym tygodniu.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 25 do 31 października

Ktoś może nagle pojawić się w waszym życiu uczuciowym, namieszać, i równie nagle odejść. Możliwe chwilowe oziębienie uczuć w stałej relacji. W pracy mogą zaskoczyć Was konflikty, niemiłe sytuacje. Uwaga na sprzeczki, nie dajcie się sprowokować do niepotrzebnej kłótni. U Byków z gorszą kondycją psychiczną mogą nasilić się problemy natury psychologicznej. Uważajcie na siebie, w tym tygodniu wzrasta ryzyko interwencji chirurgicznych.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 18 do 24 października

W tym tygodniu najważniejsze dla was będą sprawy uczuciowe. Zarówno single jak i Byki będące w stałych związkach skupią się głównie na relacjach damsko-męskich, romantycznych rozmowach i ekscytujących randkach. Nie popadajcie jednak w skrajności gdyż dobry humor i beztroska są jak najbardziej wskazane, ale dobrze też jest spojrzeć na życie z rozsądkiem i rzeczowo. W sprawach zawodowych spodziewaj się dobrych wiadomości i nowych propozycji. Jeśli szukasz pracy, zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. W finansach równowaga, ale nie jest to sprzyjający czas aby inwestować środki pieniężne.

Jasnowidz Daga Kira 708 577 502 kod 3 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 11 do 17 października

Możesz poczuć, że grunt usuwa ci się spod stóp. Nie wpadaj w panikę ani zły nastrój. Sytuację można uratować, poszukaj najlepszego jej rozwiązania. Z pomocą przyjdzie ci kobieta, wysłuchaj jej rad. W uczuciach gorąco. Osoba, która jest obiektem twoich westchnień pozytywnie zareaguje na wysłane zaproszenie na randkę. Czekają was wspólnie spędzone miłe chwile. Znajomość ta ma szansę się rozwinąć pod warunkiem, że będziesz wobec niej szczery. W pracy przytłoczą cię nowe obowiązki, to będzie pracowity tydzień w którym nabierzesz nowych umiejętności. Zdobyte kompetencje zaprocentują w przyszłości.

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 4 do 10 października

Bądź ostrożny, gdyż ktoś z bliskiego otoczenia będzie usiłował wykorzystać twoje osiągnięcia i wiedzę dla swoich korzyści. Ponadto może wystąpić obciążenie pracą i stres z powodu nieporozumień. Dlatego staraj się nie wprowadzać większych zmian  zawodowych. Unikaj też kłótni z partnerem biznesowym, może to spowodować rozpady w firmie, a także może przynieść straty finansowe. Niektóre z twoich wieloletnich celów i ambicji mogą się urzeczywistnić w tym tygodniu. Nie chowaj głowy w piasek, odważnie wyjdź wyzwaniom naprzeciw a pokonasz przeciwnika i sprawy ułożą się pomyślnie. W sferze uczuciowej zastój. Jest ktoś kto czeka na twój ruch. Nie błądź i nie czekaj dłużej, bo zniknie z twojego życia na dobre.

Szczęśliwy dzień: piątek
Szczęśliwa liczba: 1 , 9, 24, 38, 72
Kolor: różowy, biały
Najgłębsza potrzeba: Mieć wszystko, co najlepsze

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 27 września do 3 października

Pozwólcie sobie na zmiany. Samotnym los postawi na drodze kogoś wartego uwagi, ale nie dajcie się zwieść iluzji. Wszystkie sprawy, których dotychczas nie udało się uporządkować w tym tygodniu mogą się pomyślnie rozwiązać.

Autor: Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya, Chcesz swój spersonalizowany horoskop? Wyślij SMS o treści : Agnelya Twoje pytanie wyślij na 79480 ( 11,07 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Byk od 20 do 26 września

Całkiem przyjemny tydzień zapowiada się dla Byków. Możliwe różne wyjazdy, gdzie ten znak może poznać bardzo ciekawe osoby, także do bliższych i dalszych romansów. Zwłaszcza Panie mogą liczyć na zainteresowanie płci przeciwnej.

Autor: Tarocista Adrian, 708 588 642 Kod 32 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy BYK od 13 do 19 września

Będziesz często w tym tygodniu popadał w zadumę nad swoim życiem, przyszłością i snuł marzenia. Pozwól sobie na ten medytacyjny nastrój, bo pomoże Ci on w podjęciu właściwych decyzji w następnym tygodniu, Sytuacja Cię zaskoczy, ale Ty już będziesz miał gotową na nią odpowiedź. W prezencie od gwiazd - przypływ energii i skuteczne działania.

Szczęśliwe liczby: 6 i 8

dzień tygodnia: ŚRODA

kolor: ZŁOTY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 6 do 12 września

Naucz się dystansu do tego co robisz, nie pozwól by inni korzystali z Twojej energii. Nie przejmuj się wszystkimi wokół a zadbaj o własną energetykę i portfel. W sferze uczuć nie ominie cię praca nad własnymi lękami  i negatywnymi wyobrażeniami. Zdrowotnie uważaj na układ kostny i więcej korzystaj ze słońca. Spacery w lesie i przytulanie do drzew dodadzą energii.

Autor: Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya, 708 777 531 wew.1 ( 4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy BYK od 30 sierpnia do 5 września

Dojrzałe uczucie. Duża samoświadomość. Władanie materią. To bardzo korzystny dla was czas.

Szczęśliwe liczby: 8 i 18

dzień tygodnia: PIĄTEK

kolor: GRANATOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy BYK od 23 do 29 sierpnia

Nie ma co wracać myślami do przyszłości, Tu i teraz poczujesz stabilność i satysfakcję z życia. Nie oczekuj chwil specjalnych - celebruj każdy dzień. Dobry czas na podróż.

Szczęśliwe liczby: 4 i 12

dzień tygodnia: ŚRODA

kolor: WIŚNIOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy BYK 16-22 sierpnia

Konieczny wypoczynek. Czas wziąć urlop albo zwolnienie, bo inaczej zmęczenie pracą odbije się na Twoim zdrowiu, Najlepiej spędzić ten czas z rodziną i zadbać o relacje, harmonię i potrzeby domowników.

Szczęśliwe liczby: 8 i 22

dzień tygodnia: PIĄTEK

kolor: PURPUROWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy BYK od 9 do 15 sierpnia

Siły szukaj w spokoju i intelekcie. Działaj poprzez niedziałanie. Wszystko ułoży się samo, a Ty będziesz mógł wykazać się w dziedzinie, która jest Twoją domeną, zamiast tracić czas i energię na rzeczy, na które i tak nie masz wpływu.

Szczęśliwe liczby: 5 i 16

dzień tygodnia: CZWARTEK

kolor: BIAŁY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 2 do 8 sierpnia

W pracy może nadejść wiadomość powiedziana w zaufaniu, co będziecie mogli wykorzystać, by wzmocnić swoje stanowisko.  U kogoś jednak może zdarzyć się, że wiadomość ta będzie pochodzić od osoby, która nie do końca ujawnia swoje intencje, a Wy możecie czuć się zmotywowani, by obronić swoje zdanie w jakiejś kwestii i taka jest rada. Poza tym stabilnie i zadowalająco.

Osoby samotne mogą być obiektem czyjegoś zainteresowania, ale jeśli taka osoba nie ma pewności co do Waszych uczuć, nagle może przestać się odzywać lub najdą ją refleksje, które zatrzymają rozwój znajomości. Ogólnie możecie nie wykorzystać nadarzającej się okazji, by kogoś poznać i warto albo wyjść z negatywnych przemyśleń i coś zmienić w tym temacie albo zakończyć raz na zawsze relacje, które Was nie satysfakcjonują.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 26 lipca do 1 sierpnia

Na pracę wpływ mogą mieć przeszłe sytuacje, które będzie trzeba przemyśleć raz jeszcze. Ktoś może ufać Waszym kompetencjom na tyle, że zachowa optymizm nawet w sytuacjach skomplikowanych. Będzie trzeba czasu, żeby na coś się zdecydować, a niektórzy mogą w coś zainwestować.

Niektórzy mogą wybrać się z dzieckiem na zakończenie roku szkolnego, szczególnie jeśli są jakieś sprawy formalne do załatwienia przy tym, a inni powinni przemyśleć czy nie ma czegoś istotnego do załatwienia przy tej okazji. U singli poszukiwanie nowej osoby lub kontaktu z kimś, kogo już znacie, ale może to nie być właściwy moment. Możliwe, że ktoś będzie uczestniczył w otwarciu jakiegoś ośrodka kultury itp.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 19 do 25 lipca

Zmienna sytuacja zawodowa. Ktoś może się skontaktować, z kim kiedyś współpracowaliście lub ktoś zechce coś jeszcze raz omówić. Możliwe nowe pomysły z zewnątrz. Warto podejść odpowiedzialnie i z planem, cokolwiek się wydarzy i nie kierować się odczuciem, impulsem, pierwszym wrażeniem. Niektórzy powinni w coś zainwestować.

W sferze prywatnej możecie chcieć sprawić przyjemność bliskiej osobie i np. zaproponować wycieczkę lub urlop, który wniesie relaks i odpoczynek, a jednocześnie możecie chcieć wciąż kontrolować swoją sytuację zawodową. Radę macie, by odłożyć pracę na bok i spróbować odprężyć się, jeśli zdecydujecie się zrobić sobie przerwę.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - Byk od 12 do 18 lipca

Osoby w Waszym otoczeniu powinny być w dobrym nastroju, co powinno pozytywnie wpłynąć na atmosferę. Niektórzy z Was mogą być oceniani w pracy, ale nawet jeśli coś należałoby poprawić, może nie zostać to zauważone. Radę macie, by nie mówić o tym, zmilczeć coś.

W sferze prywatnej może pojawić się osoba, która po raz kolejny czymś się rozczarowała albo spotkało ją coś nieoczekiwanego, co wywołało żal. Będziecie mieć jednak za mało informacji, żeby móc stwierdzić, co naprawdę się wydarzyło albo z czego wynika problem. Warto to przedyskutować, a niektórzy z Was powinni zająć się jakimś problemem i raz na zawsze coś zakończyć, jeśli np. problem dotyczyłby Waszego dziecka i nie byłoby ono w stanie samo załatwić jakieś sprawy.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy BYK od 5 do 12 lipca

Dobry czas zawodowo, bo możliwe są interesujące propozycje z zewnątrz, takie osoby w Waszym życiu oraz ogólnie sytuacje, które pokażą Wam, że w jakiejś sprawie nie wszystko jest stracone albo wyjdziecie dobrze na czymś, co dziś postrzegacie jako konieczność. Może dojść też do polepszenia, bo będziecie w stanie komuś coś wybaczyć. Radę macie, by postarać się porozumieć z innymi osobami w firmie i unikać konfliktów lub nerwowej atmosfery.

W życiu osobistym ważne będzie, by docenić szczęście i dobry humor swych bliskich i czerpać z pozytywnej energii, nawet jeśli coś nie ułoży się według Waszego planu. Osoby zabiegane na co dzień mogą zwolnić teraz tempo, co może stać się okazją, by spędzić miło czas razem.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)