Zobacz: Horoskop na 2021 rok ->>

Horoskop tygodniowy BYK od 13 do 19 września

Będziesz często w tym tygodniu popadał w zadumę nad swoim życiem, przyszłością i snuł marzenia. Pozwól sobie na ten medytacyjny nastrój, bo pomoże Ci on w podjęciu właściwych decyzji w następnym tygodniu, Sytuacja Cię zaskoczy, ale Ty już będziesz miał gotową na nią odpowiedź. W prezencie od gwiazd - przypływ energii i skuteczne działania.

Szczęśliwe liczby: 6 i 8

dzień tygodnia: ŚRODA

kolor: ZŁOTY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 6 do 12 września

Naucz się dystansu do tego co robisz, nie pozwól by inni korzystali z Twojej energii. Nie przejmuj się wszystkimi wokół a zadbaj o własną energetykę i portfel. W sferze uczuć nie ominie cię praca nad własnymi lękami  i negatywnymi wyobrażeniami. Zdrowotnie uważaj na układ kostny i więcej korzystaj ze słońca. Spacery w lesie i przytulanie do drzew dodadzą energii.

Autor: Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya, 708 777 531 wew.1 ( 4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy BYK od 30 sierpnia do 5 września

Dojrzałe uczucie. Duża samoświadomość. Władanie materią. To bardzo korzystny dla was czas.

Szczęśliwe liczby: 8 i 18

dzień tygodnia: PIĄTEK

kolor: GRANATOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy BYK od 23 do 29 sierpnia

Nie ma co wracać myślami do przyszłości, Tu i teraz poczujesz stabilność i satysfakcję z życia. Nie oczekuj chwil specjalnych - celebruj każdy dzień. Dobry czas na podróż.

Szczęśliwe liczby: 4 i 12

dzień tygodnia: ŚRODA

kolor: WIŚNIOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy BYK 16-22 sierpnia

Konieczny wypoczynek. Czas wziąć urlop albo zwolnienie, bo inaczej zmęczenie pracą odbije się na Twoim zdrowiu, Najlepiej spędzić ten czas z rodziną i zadbać o relacje, harmonię i potrzeby domowników.

Szczęśliwe liczby: 8 i 22

dzień tygodnia: PIĄTEK

kolor: PURPUROWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy BYK od 9 do 15 sierpnia

Siły szukaj w spokoju i intelekcie. Działaj poprzez niedziałanie. Wszystko ułoży się samo, a Ty będziesz mógł wykazać się w dziedzinie, która jest Twoją domeną, zamiast tracić czas i energię na rzeczy, na które i tak nie masz wpływu.

Szczęśliwe liczby: 5 i 16

dzień tygodnia: CZWARTEK

kolor: BIAŁY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 2 do 8 sierpnia

W pracy może nadejść wiadomość powiedziana w zaufaniu, co będziecie mogli wykorzystać, by wzmocnić swoje stanowisko.  U kogoś jednak może zdarzyć się, że wiadomość ta będzie pochodzić od osoby, która nie do końca ujawnia swoje intencje, a Wy możecie czuć się zmotywowani, by obronić swoje zdanie w jakiejś kwestii i taka jest rada. Poza tym stabilnie i zadowalająco.

Osoby samotne mogą być obiektem czyjegoś zainteresowania, ale jeśli taka osoba nie ma pewności co do Waszych uczuć, nagle może przestać się odzywać lub najdą ją refleksje, które zatrzymają rozwój znajomości. Ogólnie możecie nie wykorzystać nadarzającej się okazji, by kogoś poznać i warto albo wyjść z negatywnych przemyśleń i coś zmienić w tym temacie albo zakończyć raz na zawsze relacje, które Was nie satysfakcjonują.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 26 lipca do 1 sierpnia

Na pracę wpływ mogą mieć przeszłe sytuacje, które będzie trzeba przemyśleć raz jeszcze. Ktoś może ufać Waszym kompetencjom na tyle, że zachowa optymizm nawet w sytuacjach skomplikowanych. Będzie trzeba czasu, żeby na coś się zdecydować, a niektórzy mogą w coś zainwestować.

Niektórzy mogą wybrać się z dzieckiem na zakończenie roku szkolnego, szczególnie jeśli są jakieś sprawy formalne do załatwienia przy tym, a inni powinni przemyśleć czy nie ma czegoś istotnego do załatwienia przy tej okazji. U singli poszukiwanie nowej osoby lub kontaktu z kimś, kogo już znacie, ale może to nie być właściwy moment. Możliwe, że ktoś będzie uczestniczył w otwarciu jakiegoś ośrodka kultury itp.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 19 do 25 lipca

Zmienna sytuacja zawodowa. Ktoś może się skontaktować, z kim kiedyś współpracowaliście lub ktoś zechce coś jeszcze raz omówić. Możliwe nowe pomysły z zewnątrz. Warto podejść odpowiedzialnie i z planem, cokolwiek się wydarzy i nie kierować się odczuciem, impulsem, pierwszym wrażeniem. Niektórzy powinni w coś zainwestować.

W sferze prywatnej możecie chcieć sprawić przyjemność bliskiej osobie i np. zaproponować wycieczkę lub urlop, który wniesie relaks i odpoczynek, a jednocześnie możecie chcieć wciąż kontrolować swoją sytuację zawodową. Radę macie, by odłożyć pracę na bok i spróbować odprężyć się, jeśli zdecydujecie się zrobić sobie przerwę.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - Byk od 12 do 18 lipca

Osoby w Waszym otoczeniu powinny być w dobrym nastroju, co powinno pozytywnie wpłynąć na atmosferę. Niektórzy z Was mogą być oceniani w pracy, ale nawet jeśli coś należałoby poprawić, może nie zostać to zauważone. Radę macie, by nie mówić o tym, zmilczeć coś.

W sferze prywatnej może pojawić się osoba, która po raz kolejny czymś się rozczarowała albo spotkało ją coś nieoczekiwanego, co wywołało żal. Będziecie mieć jednak za mało informacji, żeby móc stwierdzić, co naprawdę się wydarzyło albo z czego wynika problem. Warto to przedyskutować, a niektórzy z Was powinni zająć się jakimś problemem i raz na zawsze coś zakończyć, jeśli np. problem dotyczyłby Waszego dziecka i nie byłoby ono w stanie samo załatwić jakieś sprawy.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy BYK od 5 do 12 lipca

Dobry czas zawodowo, bo możliwe są interesujące propozycje z zewnątrz, takie osoby w Waszym życiu oraz ogólnie sytuacje, które pokażą Wam, że w jakiejś sprawie nie wszystko jest stracone albo wyjdziecie dobrze na czymś, co dziś postrzegacie jako konieczność. Może dojść też do polepszenia, bo będziecie w stanie komuś coś wybaczyć. Radę macie, by postarać się porozumieć z innymi osobami w firmie i unikać konfliktów lub nerwowej atmosfery.

W życiu osobistym ważne będzie, by docenić szczęście i dobry humor swych bliskich i czerpać z pozytywnej energii, nawet jeśli coś nie ułoży się według Waszego planu. Osoby zabiegane na co dzień mogą zwolnić teraz tempo, co może stać się okazją, by spędzić miło czas razem.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy BYK od 28 czerwca do 4 lipca

Ktoś może chcieć zyskać lub zarobić (prawdopodobnie koleżanka z pracy) wykorzystując Wasz prywatny wizerunek lub coś osobistego dla Was i możecie mieć trudność z byciem asertywnym i powiedzeniem NIE. Mimo wszystko radę macie, by przerwać coś lub nie zgadzać się na coś, co się Wam nie podoba. Nie wszystko powinno być „na sprzedaż”.

W relacjach prywatnych pokazani jesteście jako osoby zmienne lub będziecie pod wpływem zmiennych okoliczności zewnętrznych, na które nie macie wpływu. Dobry czas na wyjaśnienia. Drugiej stronie możecie brakować zaufania, a na radę macie, by postarać się okazać więcej ciepła.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy BYK od 21 do 27 czerwca

Początek tygodnia napawać będzie was lękiem, ale proszę być dobrej myśli, ponieważ koniec zapowiada się dla was bardzo pomyślnie. Nie spełni się żaden czarny scenariusz bowiem planety sprzyjają temu, żebyście drogie Byki poukładali swoje sprawy z korzyścią dla was. Możliwa podróż.

Szczęśliwe liczby: 7 i 10
dzień tygodnia: niedziela
kolor: złoty

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 642 Kod 34 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 14 do 20 czerwca

W sferze zawodowej pokazany jest niedokończony projekt zawodowy lub unikanie wzięcia na siebie odpowiedzialności lub obowiązku dokończenia czegoś, a mimo to triumf i powody do dużego zadowolenia. Radę macie, by cieszyć się sukcesem.

Na relacje prywatne mogą mieć wpływ sytuacje zawodowe, jeśli ktoś z bliskich jest z czegoś niezadowolony, ale powinno udać się pozbyć negatywnych przemyśleń. U kogoś innego praca będzie tak istotna, że ktoś poświęca za mało czasu bliskim, ale w tym tygodniu pojawi się okazja, aby uwolnić się od jakiegoś zobowiązania. Dobry moment, by spędzić więcej czasu z rodziną i bliskimi.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy BYK od 7 do 13 czerwca

Możesz polepszyć swoje finanse, zastanów się więc co mógłbyś w tym celu zrobić i to zastosuj, a okaże się to strzałem w dziesiątkę. Dobry czas na rozmowę o podwyżce. Czas aby być przedsiębiorczym, twórczym i zdecydowanym, Rezultaty, które da się teraz wygenerować zostaną na dłużej. Możesz też rozpocząć coś nowego w swoim życiu. Możliwe, że pojawią się dobre

nowiny, ciekawe propozycje, nowa praca, wiadomość, zapowiada się też okazja spotkania, a nawet randki. Przyjdzie ci również ochota na błogie lenistwo, komfort i dogadzanie sobie – oczywiście pozwól poczuć się dobrze ze sobą w swoim ciele. Zastanów się przy tym: czym chcesz się zajmować, jaki masz system wartości, jak chcesz spędzać życie i z czym z radością będziesz dzielić się z innymi? Nie przemęczaj się jednak. Ważny okaże się też dla ciebie sen jako nieocenione źródło regeneracji. Otwórz się na marzenia!

Na ten tydzień korzystne:

Liczba: 10,

Kolor: miedziany

Dzień: środa

Horoskop tygodniowy opracowała Omena Vidi, Kontakt 708 588 642 Kod 34 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 31 maja do 6 czerwca

To idealny czas na rozpoczęcie projektu, kursu, czegoś nowego, nakreślenie planu z celami na przyszłość. Nauczysz się doświadczać i płynąć z prądem życia. Kontakt z ziemią, umocni twoją sferę materii, więc do dzieła przekop grządki i posadź pelargonie.

Autor Jasnowidz Daga Kira  wróżby przez telefon


Horoskop tygodniowy Byk od 24 do 30 maja

Jeśli chodzi o temat pracy, możecie na coś czekać, np. na decyzję, rozwój wydarzeń itp. Będzie trzeba  wykazać się dużą cierpliwością, bo nawet jeśli włożycie w coś dużo wysiłku, na rezultaty będzie trzeba długo poczekać. Rada jest taka, by nie dążyć przesadnie do perfekcji, lepiej poszukać innych rozwiązań.

Warto w tym tygodniu skupić się na sobie i bliskich i unikać niepotrzebnych odwiedzin. Do spotkań towarzyskich może być niewiele okazji.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 17 do 23 maja

Osoby pracujące zdalnie mogą mieć wrażenie, że dzieje się coś, o czym nie wiedzą. Niektórzy powinni zachować szczególną ostrożność w Internecie. U kogoś możliwe jest, że ktoś komuś wykradnie pomysł lub Waszą pracę, dlatego na ten tydzień radę macie, by wstrzymać się z ujawnianiem kreatywnych rozwiązań zawodowych, dopóki nie będziecie mieć pewności, że ktoś tego nie wykorzysta. Osoby powracające do pracy po dłuższej przerwie, mogą mieć wątpliwości czy to właściwy moment.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 10 do 16 maja

Nadchodzi szalony tydzień. Musisz uzbroić się w cierpliwość i wyrozumiałość dla ludzi otaczających Ciebie. Czasami wystarczy się uśmiechnąć aby dzień stał się lepszy. Dobry tydzień na rozwój kariery.

Autor: Jasnowidz Deve telefon 708 577 502 kod 1 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 3 do 9 maja

Spróbuj trochę przystopować i spotkać się z ludźmi których dawno nie widziałaś. Postaraj się też otworzyć się bardziej i nie ukrywać co myślisz.

Autor: Jasnowidz Deve telefon 708 577 502 kod 1 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 26 kwietnia do 2 maja

Nie pozwól aby obawy dotyczące zmian w życiu wpłynęły na podjęcie decyzji przed, którą stoisz.W żaden sposób nie ograniczaj siebie i nie kieruj się strachem. To co może wyglądać groźnie i nieprzystępnie w rezultacie okaże się nic nieznacząca przeszkodą. Uwierz w siebie i zaryzykuj a rozwieją się wszystkie trudności. Szukaj wsparcia w bliskich ci osobach.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 19 do 25 kwietnia

W tym tygodni na pierwszy plan wysuną się sprawy urzędowe. Zajmiesz się załatwianiem zaległych spraw, wypisywaniem wniosków i płaceniem rachunków. Uporządkuj to co odkładałeś na później i wywiąż się z obowiązków a powróci do ciebie poczucie równowagi i komfortu. W sprawach uczuciowych nie oceniaj partnera surowo, wykaż się empatią i szczerością a do twojego związku powróci równowaga i partnerstwo.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 12 do 18 kwietnia

Po dość wyczerpującym okresie czasu teraz masz szansę odpocząć. Najlepiej we własnym mieszkaniu czy domu.  Poczujesz stabilizację zarówno w sprawach finansowych jak i uczuciowych. Nie obawiaj się, że coś w życiu stracisz tylko ciesz się każdym dniem i relacjami z bliskimi ci osobami. Już niedługo los przyniesie nowe możliwości a ty ruszysz z nową energią do działania by realizować własne cele.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 5 do 11 kwietnia

W tym tygodniu będziesz skupiał swoją uwagę głównie na obowiązkach zawodowych. Ważnym stanie się domknięcie wszystkich projektów i planów, którymi zajmowałeś się w ostatnim czasie. Twoja praca zostanie doceniona. Możesz spodziewać się wyróżnienia, dodatkowych pieniędzy a nawet awansu. Jeśli borykasz się z problemami w swoim związku, okaż więcej zaangażowania w relację i uczucia, to pozwoli przetrwać wam trudne chwile i wyciszy narastające negatywne emocje.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy BYK od 29 marca do 4 kwietnia

W tym tygodniu odpoczniesz od problemów zawodowych. Skupisz się głównie na domu i rodzinie. Aby poprawić sobie nastój nie poświęcaj całego swojego wolnego czasu tylko dzieciom ale także zrób coś dla siebie. Niech to będzie wieczór z książka czy seans filmowy, którego obejrzenie odkładasz już od dawana na później.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy BYK od 22 do 28 marca

Wszystkie Twoje przedsięwzięcia odniosą sukces, nie martw się o ich pozytywne zakończenie. Będziesz miał wiele szczęścia i energii by doprowadzić wszystkie zaległe sprawy do końca. Nie ulegaj przy tym nadmiernym emocjom i skup się na osiągnięciu celu.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy BYK od 15 do 21 marca

Szykuje się tydzień, w którym swoją uwagę przekierujesz na sprawy urzędowe. Być może aby szybciej się z nimi uporać będziesz musiał poradzić się specjalisty. To czas, w którym będziesz szukał informacji i pogłębiał swoją wiedzę.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy BYK od 8 do 14 marca

Z początkiem tego tygodnia warto uważać na wydatki, czas ten nie sprzyja inwestycjom. Jeśli będziesz musiał naruszyć swoje oszczędności nie martw się ich nadmierną utratą. Koniec tygodnia przyniesie nowe możliwości dzięki, którym poprawisz swoja sytuację.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy BYK od 1 do 7 marca

Radosny, pełen miłych zdarzeń tydzień. Życie uczuciowe także będzie kwitnąć, jeśli do tej pory miałeś jakieś wątpliwości co do partnera i trwałości Waszej relacji to przekonasz się o szczerości jego uczuć. Jeśli planujecie inwestycję jest to dobry czas by ją zrealizować.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 22 do 28 lutego

Pod wpływem niepokoju i gorszych emocji możecie podjąć decyzję o działaniu, zmianie kierunku zawodowego lub podejmiecie się czegoś, co ma przynieść większy sukces w przyszłości, jednak warto przemyśleć. Decyzje podejmowane pod wpływem impulsu mogą wydawać się lepsze i korzystniejsze niż tak będzie naprawdę. W związkach stabilnie, ale mało otwarcie na kontakty ze znajomymi. Czegoś nie dostrzegacie lub nie chcecie zobaczyć, ale też nie będzie chęci, by się zwierzać. Radę macie, by kierować się intuicją i zadbać o emocje własne i drugiej osoby.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 15 do 21 lutego

Wojowniczy oraz energiczny mars znajduje się w znaku byka. Nie do końca może to odpowiadać, z natury ceniącym sobie spokój bykom. W tym znaku krąży również uran. Proszę uważać na wypadki, różne zdarzenia losowe, bądź problemy miłosne. Szczególnie iż mars znajduje się w kwadraturze do księżyca w wodniku. Byki, możecie mieć tendencje do defensywnej postawy wobec zmian losu.

Autor: Wróżka Arkana Ezolinia Wróżby tel. 708 588 642 kod 30 ( 3,69zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 8 do 14 lutego

W sferze zawodowej jakiegoś rodzaju kryzys lub problem, ale radę macie, by nie czekać na rozwiązanie, tylko zrobić coś konkretnego. Niektórzy mogą mieć poczucie braku kreatywności w tym tygodniu, a inni mogą mieć problem w porozumieniu się z koleżanką. W stałych związkach czas spokoju i zaprzestania wyciągania pretensji o coś, jeśli ktoś takie miał.  Warto postarać się poprawić atmosferę. Singlom niestety nie uda się przywrócić danej znajomości, jeśli komuś na tym zależy. W takiej sytuacji lepiej skupić się na pracy.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 1 do 7 lutego

W pracy zwolnienie tempa, jeśli dojdziesz do wniosku, że nie jest to dobry czas, by tworzyć nowe, lepsze okoliczności dla swojego rozwoju. Mimo wszystko jest szansa, że znajdziesz rozwiązanie lub pomysł na wykorzystanie swoich doświadczeń by pójść do przodu, jeśli dobrze przeanalizujesz sytuację. Panie powinny zatroszczyć się o swoje emocje, jeśli wydarzyło się coś, co wpłynęło na Wasze poczucie pewności. Staraj się nie kierować przeszłymi rozczarowaniami. To dobry moment, by komuś znów zaufać. Panom uda się poprawić nastrój koleżance lub partnerce.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 25 do 31 stycznia

Gorszy czas zawodowo, bo wszystko może zwolnić lub trudno będzie zdążyć z czymś na termin albo dogadać się z ludźmi. Może być to związane z problemami z Internetem albo okaże się, że nie jest to idealny czas na porozumienie lub znalezienie kompromisu w jakiejś kwestii. Jeśli chcesz komuś w czymś pomóc, przemyśl, bo coś może się źle ułożyć. W miłości lub innych relacjach prywatnych możecie mieć problem, by zdobyć się na powiedzenie o czymś, co wzbudza wątpliwości albo nie będziecie gotowi do podjęcia decyzji. U niektórych problem z zasięgiem lub Internetem, co utrudni wysłanie wiadomości lub zadzwonienie do kogoś.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 18 do 24 stycznia

W miłości czas zmiennych odczuć i warto uważać, by Byka niechcący nie urazić, choć ewentualne spory powinno się udać rozładować. Jeśli poczuje się dotknięty, może chcieć odpłacić partnerowi lub partnerce i zacznie flirtować w odwecie. Rada dla Byka- nie traktujcie wszystkiego zbyt osobiście.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 11 do 17 stycznia

Wspaniały tydzień dla kobiet. Sprawdzisz się jako matka i żona i powinnaś przy tym zadbać o siebie samą. W domu chwile odprężenia i dobrego nastroju, bez martwienia się o przyszłość, pokazują karty. Nie działanie będzie najważniejsze, a dobre samopoczucie najbliższych, dzięki czemu odpoczniecie psychicznie. Niektórzy mogą odejść z pracy albo mieć przerwę jakiegoś rodzaju, a w takim przypadku może przyjść Wam pomysł, jak sobie dorobić. Nie ma co liczyć na przyjaciół w tym temacie. W uczuciach samotność, ale też i niektórzy mogą „zdradzić” znajomego, czego nie powinniście robić.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 4 do 10 stycznia

W firmie polepszenie i możliwość lepszego porozumienia z przełożonym, jeśli wcześniej były problemy. Może udać się namówić kogoś upartego do realizacji swojego celu lub nakłonić do powrócenia do dawnego projektu lub ogólnie może dojść do przywrócenia lepszych stosunków z kimś, z kim się nie dogadywaliście ostatnio. Radę macie, by nie spieszyć się z decyzjami w tym tygodniu lub uzbroić w cierpliwość, jeśli coś posuwa się wolno. Single powinny uważać na niewłaściwe osoby, które mogą się teraz pojawić. Osoby w związku mogą mieć okazje do zdrady, z których nie zechcą skorzystać lub nie powinny, bo nie warto.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 28 grudnia do 3 stycznia

W sprawach zawodowych lub finansowych karty przepowiadają tydzień problematyczny, jeśli wiesz, że pewne sprawy trudno będzie załatwić z korzyścią dla siebie. Może chodzić również o sprawy urzędowe. Karty radzą poczekać, jeśli nie da się czegoś przyspieszyć. Możliwe sytuacje, że nie będziecie mogli działać z powodów niezależnych od siebie. Prywatnie tydzień kontaktowy i komunikatywny, ale nie planuj niczego przedwcześnie, co dotyczy rodziny lub spotkań w czasie świąt. Postaraj się być mniej asertywna/y lub nie upieraj się przy swoim zdaniu.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 21 do 27 grudnia

Dogłębnie przemyśl kolejne posunięcia zawodowe, zanim coś postanowisz. Tydzień kierowania się rozsądkiem i nie zwracania uwagi na potrzeby innych osób. W firmie możliwa atmosfera znieczulicy i nikt nie będzie zwracał uwagi na prywatne sytuacje ludzi, które decydują między innymi o efektywności. Korzystny czas, by znaleźć porozumienie w relacjach prywatnych z każdą osobą, z którą dotychczas miałaś/eś problem w zrozumieniu się. Właśnie teraz będzie to prostsze. Wspaniały czas dla rodzin i partnerstwa lub budowania stabilnego związku.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - Byk od 14 do 20 grudnia

Niektórzy mogli się zawieść na fałszywych znajomych i jeśli coś takiego miało kiedyś miejsce, teraz zamkniecie drzwi dla takich osób i spędzicie ten tydzień w gronie rodziny i najbliższych. W firmie ludzie wokół Was mogą być rozczarowani, niezadowoleni, choć nie będą mówić o tym wprost, jeśli mimo wszystko zależy im na pracy ze względów finansowych lub innych. Mogą nie być rozmowni, choć karty przepowiadają, że do końca tygodnia powinno wydarzyć się coś, co zacznie zmieniać sytuację lub atmosferę w firmie. Single mogą planować jakiś wyjazd lub pojawi się niespodziewany gość. Energii będzie Wam przybywać. Być może będzie trzeba odwiedzić chorego.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 7 do 13 grudnia

W pracy powściągnij emocje, nawet jeśli uważasz, że okazanie komuś sympatii nie jest niczym nieodpowiednim, a jednak możesz zetknąć się z reakcją chłodną i powściągliwą. Ktoś może nie odpowiedzieć na Twój uśmiech lub miłe słowo. Warto solidnie przyłożyć się do obowiązków, bo w przeciwnym razie coś się nie uda. W uczuciach trzeba najpierw zadbać o wyjaśnienie różnych kwestii, jeśli ktoś czuje się potraktowany niesprawiedliwie lub skrytykowany, bo inaczej nie dojdzie do pogodzenia się w przypadku konfliktów.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 30 listopada do 6 grudnia

Zawodowo trudny tydzień ze względu na dużo obowiązków lub dużą ilość godzin spędzonych w firmie. Jeśli będziecie musieli podjąć jakąkolwiek decyzję, warto na spokojnie wszystko przemyśleć. Nie zapominaj też o odpoczynku, zwłaszcza psychicznym, jeśli cała sytuacja Cię stresuje. Nie przywiązuj wagi do tego, czego chcą inni i skup się na własnych priorytetach. Osoba spod znaku wodnego może okazać się pomocna. W uczuciach problemy zawodowe mogą powodować poczucie straty w sferze prywatnej, jeśli ktoś ma problem lub dużo pracuje. Czas samotności pokazują karty.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)