Zobacz: Wielki horoskop na 2020 rok ->>

Horoskop tygodniowy Byk od 27 lipca do 2 sierpnia

W tym tygodniu mogą wyjść na jaw różnice charakterów lub poglądów. Może wydarzyć się coś, co będzie Ci przeszkadzać. Niektórzy z Was mogą odkryć kontakty z osobą trzecią, które będą Wam przeszkadzać, a i innych może się zdarzyć, że wolelibyście by Wasza połówka inaczej podeszła do pewnych spraw. Możliwe sprzeczki niestety.

Wróżka Online Camila
Kontakt 708 588 217 wew.3 ( 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy BYK od 20 do 26 lipca

Kochane Byki, w tym tygodniu, Wasze związki zostaną wystawione na próbę, postarajcie się docenić Waszych obecnych partnerów, spróbujcie dostrzec w nich to na co wcześniej nie zwracałyście uwagi. W drugiej połowie miesiąca pojawi się ktoś do kogo wciąż czujecie sentyment.

Autor: Czarująca Różdżką, Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Byk od 13 do 19 lipca

Byku, widać duże zawirowanie w sprawach finansowych- ktoś z rodziny będzie chciał wymusić na Tobie dużą pożyczkę, uważaj bo ta osoba ci jej nie zwróci. W miłości wszystko po staremu, nie ma czym się martwić.

Autor: Jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 (wew. 1)


Horoskop tygodniowy Byk od 6 do 12 lipca

Ten tydzień Byku widać, że uczucia będą zagrożone, ktoś z przeszłości będzie chciał zawrócić Wam w głowie. Będą to jednak obietnice bez pokrycia.  W tym tygodniu zwróć uwagę na dietę, lubisz sobie pofolgować, a to źle na Ciebie wpływa.

Autor: Jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 (wew. 1)


Horoskop tygodniowy Byk od 29 czerwca do 5 lipca

Dom: Odczujecie zmęczenie psychiczne izolacją społeczną. Niektórzy mogą czuć też znudzenie tym, że spędzacie więcej czasu niż chcielibyście w domu i w związku z tym może dochodzić do małych spięć między domownikami. Wszelkie rozważania, co kto powiedział, co miał na myśli, pouczanie kogoś lub odkrywanie prawdy przed drugą osobą- tak naprawdę będzie to gra słów związana z tym, że nie masz nikogo innego, do kogo możesz otworzyć usta, przez co brakuje Ci pozytywnych bodźców, które podniosłyby Ci nastrój.

Uczucia: Karty przepowiadają Bykom, że poczują się samotnie. Internet nie zastąpi Ci kontaktu z żywym człowiekiem. Mimo wszystko karty radzą zmienić swoje myślenie w tej sferze i przestać żyć obawami i wyczekiwaniem, co jeszcze się wydarzy w naszym kraju czy na świecie. Ważne będzie, abyś odzyskała motywację do tego, żeby mimo wszystko utrzymywać pozytywne kontakty z ludźmi , bo w niczym nie pomożesz nikomu martwiąc się na zapas. Weź sprawy w swoje ręce, jeśli chcesz kogoś nowego poznać.

Praca: Dobry czas na współpracę lub kontakty z kimś kompetentnym w problemach, z którymi się stykasz. Wiadomości, które dzięki temu otrzymasz, mogą Cię zadowolić, a niektórzy z Was poczują się dużo pewniej w tej sytuacji. Nie opieraj swych nadziei na znajomościach zawodowych z przeszłości, bo z tych nic korzystnego nie wyniknie według kart.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby  

tel. 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł)


Horoskop tygodniowy Byk od 22 do 28 czerwca

Dom: Mogą nadejść momenty, kiedy poczujesz się osamotniona we własnym domu, jeśli każdy jest czymś intensywnie zajęty, ma swoje sprawy lub podzieliście się tak obowiązkami, że mało czasu spędzacie razem itp. 

Byki, które bywają zazdrosne w związkach, powinna ucieszyć wiadomość, że partnerka lub partner pozostaje niewzruszony na wdzięki koleżanek lub kolegów. Nawet atrakcyjne osoby mogą nie zwrócić uwagi bliskiej Ci osoby.

Uczucia: Single mogą trzymać dystans i być nieufne, jeśli zastanawiają się nad problem podobnym jak wyżej opisany, ale w drugą stronę. Być może nie wiesz, czy jej/jemu się podobasz i to sprawia, że nie masz śmiałości albo nie lubisz podejmować ryzyka w takich tematach. Niczego nie wymuszaj na sobie, jeśli brak Ci przekonania, bo z takim nastawieniem możesz zrazić się nawet nic nie znaczącym słowem lub gestem. Warto poczekać, aż emocje opadną. Odpręż się i ewentualnie przemyśl, czym kieruje się taka osoba. To, czy ktoś się komuś podoba czy nie, to rzecz gustu a nie temat do dyskusji. W nadchodzących dniach możesz nie rozstrzygnąć takich kwestii.

Praca: Sprawy ruszą do przodu. Jeśli się martwisz, karty pokazują pracę, choć zdalną, co nie do końca Cię usatysfakcjonuje, ale lepsze to niż martwienie się brakiem zajęcia.

Autor: wróżka Miranda Ezolinia Wróżby
Jeśli chcesz indywidualny horoskop lub masz inne pytania pisz SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Byk od 15 do 21 czerwca

Jeśli poznaliście kogoś interesującego, będziecie czekać, aż ta osoba  odezwie się do Was, choćby z nudów i da znać, co u niej słychać. Karty wskazują komunikację, która ustała. Jeśli jest jej lub jemu dobrze tak, jak jest, nic się nie zmieni tak szybko. Karty pokazują Was w gronie rodziny i bliskich, a jeśli czekacie na czyjąś inicjatywę, to nie widać jej w tym tygodniu, a z Waszej strony również braknie determinacji, żeby kogoś wyrwać z jego prywatności.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Byk od 8 do 14 czerwca

To sprzyjający tydzień pracy oraz tydzień sprzyjający rozwiązywaniu problemów finansowych. Bliżej środy bądź czujny. W sobotę możliwe lekkie konflikty rodzinne. Nie przejmuj się krytykowaniu przez bliskich.

Autor jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 wew. 1


Horoskop tygodniowy Byk od 1 do 7 czerwca

Początek tygodnia nie będzie napawał was optymizmem, dopiero w połowie znajdziesz  szczęśliwe rozwiązanie swojego problemu. Odpuść kontakty towarzyskie. Teraz  jest odpowiedni tydzień na prace-Byku- bądź uparty jak zawsze to przyniesie dobre plony.

Autor jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 wew. 1


Horoskop tygodniowy Byk od 25 do 31 maja

Nie wszystkie Twoje wirtualne przyjaźnie są warte uwagi. Zachowaj tylko te, które dają realne korzyści dla wzajemnego osobistego wzbogacenia się. Będzie okazja do pogodzenia się z przyjacielem. Dobrze wiesz, że czasami trudno z Tobą wytrzymać. Drobne problemy z trawieniem.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Byk od 18 do 24 maja

Proś a będzie Ci dane. Masz ogromne szanse na zrealizowanie dawnych planów, które wydawały Ci się zbyt innowacyjne. Dowiesz się na kogo możesz liczyć, a kto pojawia się tylko kiedy świeci słońce. W sferze uczuciowej czeka na Ciebie miła niespodzianka – ktoś kocha Ciebie potajemnie.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Byk od 11 do 17 maja

W tym tygodniu poczujesz się rozproszony i zniechęcony. Ale nie porzucaj zdrowego rozsądku, bo uda Ci się pokonać ten trudny czas i wyjść z niego zwycięsko. Wskazana medytacja lub wyprawa na łono natury aby naładować wewnętrzny akumulator.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Byk od 4 do 10 maja

Ile razy będziesz się zastanawiać, czy zdradza Cię i czy jest Ci wierny? Nie trać energii na zamartwianie się. W ten sposób wytwarzasz złą energie i obawy mogą się zmaterializować. To dobry czas na rozwiązywanie problemów finansowych. Ktoś przychylnym okiem spojrzy na Twoje pomysły zawodowe. Działaj!

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy - BYK od 24 kwietnia do 3 maja

Jeśli masz wiedzę w jakimś zakresie, która jest cenna dla innych domowników, a może przyjaciół lub sąsiadów, skontaktuj się i przekaż im to. Szczególnie w sytuacjach dezorientujących, kiedy  ktoś nie wie, jak postąpić, co zrobić, żeby rozwiązać jakiś problem, podziel się informacją. Unikaj zaskakiwania, działań nietypowych i w miarę możliwości odbieraj telefony i odpowiadaj na wiadomości, jakie dostajesz. Takie rady otrzymują Byki na ten czas. Ogólnie powinien to być szczęśliwy czas domowy, choć możesz uważać, że bywało lepiej, ale trzeba docenić każdy drobiazg.

Jasnowidz Ajlena Ezolinia Wróżby
SMS o treści : DOBRO Twoje pytanie wyślij na 74240 za 4,92 zł


Horoskop tygodniowy Byk od 20 do 26 kwietnia
 
Byk zakochany to byk usatysfakcjonowany! Czujesz się teraz wyjątkowo atrakcyjnie zarówno fizycznie jak i intelektualnie - płeć przeciwna także to dostrzega, to przyciąga! Na powodzenie nie będziesz narzekać, jednak Karta przestrzega: wystrzegaj się impulsywności i nieprzemyślanych, chaotycznych ruchów - co nagle to po diable. Co jednak z tymi, którzy nie wykorzystali swojej szansy? Dla nich także niosę dobrą wiadomość - ten tydzień przyniesie Ci eksplozję wrażeń. Dostrzeżesz wokół siebie całkiem dużo atrakcyjnych osób, które dotąd uporczywie ignorowałeś. A może niepotrzebnie...?

Wróżka Serafina Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Byk od 13 do 19 kwietnia

Tydzień, który może obfitować w pomyłki lub kontakty oparte na niezrozumieniu swoich intencji i oczekiwań. Lepiej dwa razy spytać i się upewnić, czego ktoś oczekuje od Ciebie, niż samemu realizować plan, który okaże się nietrafiony. Powstrzymaj się i nie piętrz trudności, jeśli ktoś ma pomysł. Korzystnie będzie zmienić coś w swoim dotychczasowym kierunku działań, szczególnie jeśli jesteś zmęczona rutyną. Kontakty internetowe też będzie trzeba przemyśleć.

Autor: wróżka Miranda Ezolinia Wróżby
Telefon - 708 577 067


Horoskop tygodniowy Byk od 6 do 12 kwietnia

Byki mogą mieć trudność z umiejętnością pozytywnego rozładowywania napięcia lub porozumiewania się. Może zabraknąć łagodności, lekkości w kontaktach, jeśli odczuwasz stres na co dzień i nawet jeśli nie ma to związku ze sferą uczuć, to brak elastyczności i poczucia humoru nie będzie ułatwiał kontaktu z płcią przeciwną. Ktoś może plotkować w otoczeniu i może mylić osoby lub zdarzenia. Może dochodzić do dużych przekłamań z tego powodu. Nie wierz informacjom.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy Byk od 30 marca do 5 kwietnia

Tydzień  spokojnie, ale możesz odczuć rutynę. Niektórzy doczekają się wiadomości dotyczących przeszłych sytuacji zawodowych, jeśli będzie trzeba powrócić do jakiegoś tematu. Będzie Cię rozpierać energia, nie braknie pomysłów, ale może się okazać, że czegoś nie można zrealizować pomimo najlepszych chęci z powodu braku możliwości praktycznych.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy – BYK od 23 do 29 marca

U singli nie widać nowych znajomości, a te, które zaistniały, mogą wydać się Wam mniej jasne i oczywiste niż dotychczas. Jeśli sądziliście, że w życiu drugiej osoby pełnicie określoną rolę, może  okazać się, że nie wiecie, co tak naprawdę czuje drugi człowiek. Relacje będą raczej z tych oficjalnych lub zwyczajowych. Rada dla Was jest taka, aby wziąć pod uwagę, że nie każdy mówi otwarcie o swoich prawdziwych uczuciach, czasem są one ukryte, a niektóre Barany powinny bardziej skupić się na własnej intuicji.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy Byk od 16 do 22 marca

Przeszłe umowy wciąż będą obowiązywać i nie uda się ich zerwać lub zmienić, nawet jeśli spróbujesz wywołać niepokój lub przedstawić nowe argumenty. Możesz w coś zainwestować, ale na zyski będzie trzeba poczekać, jeśli dalszy bieg wydarzeń nie zależy od Ciebie, a np. od kolegi. Możesz mieć skłonności do wydatków mających na celu rozkręcenie biznesu, a u niektórych panów mogą to być wydatki związane z kobietami.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Byk od 9 do 15 marca

Karta Rydwan – Symbolizuje niedaleką podróż w celu zawodowym albo ważnej sprawie. Nie martw się, zachowaj ostrożność w drodze oraz w słowach a wszystko potoczy się dobrze i sukcesywnie. Pracujący w reklamie i jako przedstawiciele handlowi mają szeroko drzwi otwarte do sukcesu. W  miłości nie działaj zbyt pochopnie, nie kieruj się słowami rzucanymi przez oszczercę. Sam świeć przykładem ,żeby flirt nie stał się przyczyną rozstania. Dobry czas na przeprowadzki , na remonty. Zdrowie-  Narządy zmysłów i kończyny mogą być narażone na wszelkie stany zapalne i ból z tym związany.

Wróżka Issi https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-issi


Horoskop tygodniowy - Byk od 2 do 8 marca

Tydzień upłynie pod kartą żywiołu Powietrze. Będzie się działo. Zanim podejmiesz ostateczne decyzje , prześpij się z sytuacją i jeszcze raz przemyśl. Zbyt pochopnie możesz powiedzieć , coś czego będziesz żałować lecz odwrotu nie będzie. Nie daj się prowokować byle sytuacją. Osoba stojąca z boku obserwuje cię- Znasz powiedzenie… jak cię widza tak cię piszą. Więcej uwagi poświęć nowym projektom , zastosuj nowe rozwiązania .

Autor wróżka Issi Ezolinia Wróżby online


Horoskop tygodniowy Byk od 24 lutego do 1 marca

Sfera zawodowa: Jeśli z kimś współpracujesz, tydzień ten będzie wymagał od Ciebie sporej powściągliwości. Warto nie okazywać zbyt otwarcie swoich sympatii w pracy i zachować pewien dystans charakterystyczny dla sfery biznesu. Mogą pojawić się kwestie sporne, które zechcesz załatwić przy drzwiach zamkniętych, co jest właściwe. Nie łącz spraw prywatnych z zawodowymi, lub wyznacz pewną granicę dla określonych zachowań w miejscu pracy. Pojawią się sytuacje, które wymagają kompromisu i zrozumienia obustronnego i ktoś będzie musiał chwilowo powstrzymać swe aspiracje, by praca przebiegała bezproblemowo, co powinno się udać.

Miłość: Jeśli szukasz nowej znajomości, to będzie się rozwijać powoli, albo dopiero będziesz się rozglądała za taką możliwością, ale bardzo ostrożnie. Nie jest to dobry moment, by starać się uwieść kogoś pięknym słowem i staraniem, a szybciej zdobędziesz zaufanie zachowując skromność i pozwalając drugiej osobie oswoić się z Twoją osobą. Na razie jest możliwa ciepła i sympatyczna przyjaźń. Zachowaj cierpliwość, to będzie działać na Twą korzyść.

Rodzina: Uważnie dobieraj słowa,bo możliwe są konflikty. Źle dobrane słowa wywołają wybuch złości jakiejś pani.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Byk od 17 do 23 lutego

Czas udany dla singli, bo nie powinno braknąć miłego towarzystwa, choć wybierzesz grono przyjaciół. Jeśli rozpoczęłaś świeżą znajomość, wspólnie spędzony czas upłynie Wam również przyjemnie. Możliwe spotkania lub internetowe rozmowy, które wprowadzą Cię w nastrój odpoczynku i odprężenia. Nie warto sprzeczać się pod wpływem emocji, jeśli dobrze rozumiesz się z drugą osobą. Ktoś może szukać kontaktu z kimś z Twojej firmy, być może z Tobą, a może z kolegą z pracy.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Byk od 10 do 16 lutego

Miłość: Jeśli masz kogoś, dbaj o tą relację. Byki samotne mają szansę spotkać kogoś do związku na stałe. Rozglądajcie się za kimś, kto ceni sobie wartości rodzinne i jest gotów do stworzenia relacji opartej na zaufaniu  i troski o bliskie osoby. Niektóre pary mogą planować małżeństwa. Byki wykażą się anielską cierpliwością, wyrozumiałością, umiejętnością przemilczenia, kiedy zajdzie taka potrzeba, lub poświęcenia się dla drugiej osoby i jej komfortu. Zarówno względy emocjonalne jak i praktyczne weźmiesz pod uwagę, jeśli naprawdę zależy Ci na kimś. Znajomości zbyt świeże zakończą się z powodu braku zaufania lub negatywnego nastawienia.

Sfera zawodowa: Jeśli planujesz zmienić pracę, to w tym tygodniu zacznij intensywnie działać, bo możesz coś znaleźć. Również gdy nie planujesz tak dużych zmian, może okazać się, że tydzień ten przyniesie konieczność znalezienia nowych rozwiązań dla określonych sytuacji i tak czy inaczej czeka Cię jakiegoś rodzaju rywalizacja z drugą osobą lub spór o metody, sposoby działania, poglądy itp. Spójrz z dystansem. Wykorzystuj przeszłe doświadczenia, ale otwórz się też na nowe możliwości, które pojawią się przed Tobą.

Finanse: Zapracowałaś sobie na to, by w tym tygodniu wydać trochę pieniędzy na rzecz niezbędną w domu, którą może trzeba ulepszyć, naprawić itp. Efekty przyniosą Ci wiele radości. Warto to zrobić.

Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy Byk od 3 do 9 lutego

Jeśli pojawią się różnice zdań, spory lub nawet kłótnie, nie warto o nich opowiadać. Uda Ci się wyjaśnić lub załatwić wszelkie kwestie dotyczące pracy, finansów lub transakcji, zwłaszcza jeśli ktoś wprowadza w ten temat niepotrzebne emocje, lub reaguje, czy ingeruje w sprawy innych osób w sposób odbiegający od podejścia biznesowego. Jeśli jakiś temat uznałaś za załatwiony, nie wracaj do niego. Jeśli ktoś doszukuje się dodatkowych podpowiedzi, a nie wiesz, jakie kryją się pod tym intencje, przeczekaj, a przestanie się dopytywać.

Jeśli ktoś zechce Cię oszukać, od razu go na tym przyłapiesz. Obojętnie, czy chodzi o duże pieniądze czy o zakupy w sklepie. Poza tym czas stabilny, powinnaś się czuć pewnie i  bezpiecznie w tej sferze i taki wizerunek będziesz tworzyć wokół własnej osoby.

Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy BYK od 27 stycznia do 2 lutego

Działaj w skupieniu i unikaj wszelkich kompromisów. Zyskasz jeśli nie będziesz się obawiał ryzyka. W miłości czeka Cię konflikt z bliska osobą. Nie martw się, sprawy uczuciowe szybko się unormują. Popracuj nad komunikacją w związku, szukaj dialogu a w rozmowach jasno określaj swoje oczekiwania.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Byk od 20 do 26 stycznia

Miłość: Choć Byki nie będą w nastrojach romantycznych i będą trzymać się raczej grona koleżeńskiego, kogoś z kim lubią rozmawiać, mają wspólne zainteresowania i będą unikać spotkań towarzyskich organizowanych po to, by się poznać lub poflirtować, to jednak niektórzy z Was mogą stać się obiektem zainteresowania pary, dwójki przyjaciół itp. Nie jest to dobry moment na gesty przyjacielskie lub pomocne, bo Twoje dobre chęci mogą zostać wykorzystane przeciwko Tobie, jeśli nie wiesz tak naprawdę, jakimi intencjami kierują się inni. Poza tym praca będzie na pierwszym miejscu.

Sfera zawodowa: Dzięki ważnej informacji, która przyda się firmie, może dojść do pewnych zmian, które zostaną ogłoszone wszystkim pracownikom. Jeśli wiążesz z tym jakieś nadzieje, to trudno powiedzieć w chwili obecnej, czy mają szansę na spełnienie. Nie warto wszczynać sporów, jeśli nie opierasz się na pewnych informacjach, a tylko na przypuszczeniach. Zanim nie będziesz pewna jakiś faktów, załatwiaj wszystko na spokojnie, a już na pewno nie podejmuj pochopnych decyzji.

Finanse: Zastrzyk gotówki może Cię ucieszyć i sprawić, że poczujesz się pewniej, jeśli chodzi o przekładane zakupy na przykład. Dla poważnych biznesmenów może to być na tyle duży przypływ pieniędzy, że może przynieść nową, interesującą współpracę z dużą firmą, jeśli nie będziesz czekać z decyzjami i zdecydowanie przedstawisz swoją ofertę.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy BYK od 13 do 19 stycznia

Single: Te single, które czują się samotnie, z kimś się rozstały, albo planują trzymać się na uboczu, mogą mimo to poznać kogoś atrakcyjnego fizycznie, kto im się spodoba, ale może budzić zainteresowanie również innych osób, co może Cię to powstrzymywać, by wykazać inicjatywę.

Wskazówki na sferę zawodową:  Skup się na swoich obowiązkach w tym roku i na zarobku, zwłaszcza jeśli własnym działaniem wpływasz na wysokość swych dochodów. Te Byki, których finanse są uzależnione od energicznego działania, mogą zwiększyć zyski lub ochronić się przed konkurencją, jeśli prowadzą swoje firmy. Jeśli chcesz rozpocząć coś nowego, uda się, ale początki będą dezorientujące. Zrezygnujesz z wyjazdów służbowych, jeśli Cię stresowały, lub za bardzo męczyły. Dobry rok na wchodzenie we współprace.

Autor: wróżka Miranda, Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy BYK od 6 do 12 stycznia

Miłość: Ktoś może uznać, że potrzebujesz jakiegoś rodzaju pomocy lub wsparcia, ale nie zechcesz go przyjąć. Będziesz wolała „trawić” rozczarowania w samotności, jeśli uznasz, że sama powinnaś się z czymś uporać. Mimo wszystko warto docenić przyjazne dusze w swym otoczeniu, bo nie tylko otoczą Cię swoją przyjaźnią, ale będą też dobrze mówić o Tobie w otoczeniu. Karty przepowiadają zmienne sytuacje, a wydarzenia mogą Cię zaskoczyć.

Praca: Czas niezbyt sprzyjający, bo pewne sprawy mogą być niewyjaśnione do końca tak, jakbyś chciała. Nawet jeśli masz coś do powiedzenia w określonej kwestii, może zdarzyć się, że nikt Cię nie zapyta o zdanie i pewne sytuacje będą rozwiązywane bez Twojego udziału, choć z korzyścią dla Ciebie, bo z nastawieniem by wyciszyć spory i nie obarczać Cię problemami, być może takimi, w które nie popadłaś z własnej winy, ale mimo to możesz czuć się nieusatysfakcjonowana, że nie bierzesz udziału w pewnych wyjaśnieniach. Zły czas na wydatki lub inwestycje, jeśli inwestujesz w coś, co źle rokuje na przyszłość.

Wróżka Nela Ket https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-nela-ket


Horoskop tygodniowy BYK od 30 grudnia do 5 stycznia

Miłość: Czas kontaktów i karty wskazują większe grono przyjaciół. Możesz podzielić się z nimi swoimi przemyśleniami. Jeśli liczysz na to, że przyjaźń przerodzi się w romans, to okaże się, że trzeba też do tego głębszych uczuć, by obie strony były w stanie się zaangażować. Nie dla Ciebie będą zwykłe romanse, bo albo Tobie to nie będzie pasować albo osobie, z którą będziesz się spotykać. Na pewno sprawy będą postawione jasno i nie będzie miejsca na domysły.

Praca: Jeśli istnieją projekty lub obowiązki, które powodują, że nie musisz aktywnie uczestniczyć w działaniach zespołowych, to teraz nawet może Ci to odpowiadać, zwłaszcza że w Twym otoczeniu znajdzie się osoba, która chętnie weźmie na siebie załatwienie pewnych spraw. Ta wygodna sytuacja nie potrwa jednak długo. Mogą pojawić się nowe okoliczności i będziesz musiała komuś pomóc, doradzić lub uczestniczyć w pewnych transakcjach, bo bez Ciebie się nie obejdzie.

Finanse: Mogą nadejść trudne decyzje, bo z jednej strony rozsądek podpowie Ci, że nie powinnaś czegoś kupować w tym momencie, (może mieć to wysoką cenę, lub będą inne powody takich decyzji), z drugiej jednak strony możesz mieć poczucie winy, jeśli ktoś bardzo liczył na określony zakup. Szczególnie dzieci mogą mieć trudność ze zrozumieniem Twoich argumentów. Jeśli nie spełnisz ich marzeń, znajdzie się ktoś inny w rodzinie, kto zrobi to za Ciebie. Poza tym szczęście będzie Ci dopisywać nawet w grach liczbowych.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy BYK od 23 do 29 grudnia

Miłość: Przyjaciółka z czasem może stać Ci się bliższa, a u pań przyjaciel, ale na nadchodzący tydzień karty nie przepowiadają żadnego przełomu, a wręcz trudności, aby cokolwiek zmienić. Nawet kontakt może być utrudniony. Mogą dotrzeć do Ciebie plotki, choć nie będą dotyczyć Cię osobiście, ale wywołają u niektórych z Was chęć pokłócenia się z kimś o to, choć możesz nie być osobą bezpośrednio tworzącą spór. Jeśli uważasz, że należałoby powrócić do jakiegoś tematu, teraz jest właściwy moment. Możesz też próbować odnawiać utracony kontakt, ale nastaw się na to, że będzie trzeba podejść cierpliwie do sytuacji i ponawiać próby , jeśli coś stanie Ci na przeszkodzie. Nie bądź zbyt racjonalna w tych sprawach, bo to niczego nie ułatwi.

Praca: Trzeba będzie zmienić nastawienie do pewnych spraw. Możesz dużo osiągnąć pod warunkiem, że będziesz szukać porozumienia z jasnym tłumaczeniem szczegółów, na jakich Ci zależy. To kompromisem i wyraźnie ustalonymi zasadami osiągniesz najlepsze wyniki. Emocje warto wstrzymać.

Nie rób nic na siłę, bo to się i tak nie sprawdzi. Pewne wyjaśnienia Cię nie zadowolą, lub pojawią się sprawy formalne czy urzędowe, które przyniosą decyzje, które Cię rozczarują. Mimo wszystko lepsze rezultaty wynikną ze spokojnych działań niż ze sporu.

Finanse: Uważaj na straty w wyniku kradzieży lub nieuczciwości. Jeśli planujesz jakieś wydatki, które podzieliłaś na kolejne etapy, to teraz zdecydujesz się na kontynuowanie, ale bez przekraczania granicy, którą uważasz za rozsądną. Możesz odkryć coś zaskakującego dotyczącego finansów, co okaże się szczęśliwym trafem. Niektóre Byki powinny się upewnić co do swoich kart bankowych, że na pewno są w portfelu, zanim wybiorą się na zakupy lub stanu konta, bo przypadkiem może wyjść coś na jaw, czegoś nie zauważyliście wcześniej.

Ezolinia Wróżby autor: wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy Byk od 16 do 22 grudnia

Przejdziesz transformacje osobowości. Tydzień flirtów i romansów, nie wykluczone inspirujące znajomości. Trzymaj rękę na pulsie w finansach; pamiętaj o comiesięcznych zobowiązaniach i koniecznych spłatach. Odwiedź lekarza, w szczególności zadbaj o kręgosłup i zęby. Karnet na masaż to dobry prezent dla zapracowanego Byka.

Autor: Tarocistka Agnelya Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy - BYK od 9 do 15 grudnia

Sfera prywatna: Na początku tygodnia możesz skupić się na sobie, później jednak przejdziesz do działania. Wiele obowiązków weźmiesz na siebie w nadchodzących dniach. Na każdy problem będzie można znaleźć rozwiązanie, a przynajmniej z takim podejściem będziesz go szukać. Trudno będzie jednak skonkretyzować cokolwiek, jeśli braknie informacji w jakimś temacie. Niektórym z Was nadchodzący tydzień może przynieść jakiegoś rodzaju rozstania.

Sfera zawodowa: Trudności w porozumieniu się, martwienie się określonymi problemami, wszystko to może ostatecznie Cię drażnić. Jeśli ktoś zawinił, będziesz mieć chęć „wskazania palcem” na taką osobę. Warto teraz pomówić o podwyżce. Korzystny czas, aby wyżej wycenić swój nakład czasu i pracy, bo będzie łatwiej znaleźć kompromis niż zazwyczaj. Jeśli sama prowadzisz firmę, być może podniesiesz ceny usług lub produktów.

Ogólnie to czas korzystny na zmiany w temacie finansów, jeśli zechcesz wynegocjować lepsze warunki dla siebie. Nie pytaj o rady osób niekompetentnych i niezorientowanych w temacie. Polegaj tylko na sobie.

Poza tym czas dużej pewności siebie i wiary w swoje możliwości. Będziesz mieć przekonanie, że nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania, tylko potrzebny jest dobry plan.

Single: Karty wskazują rozczarowania, choć możesz chcieć odnowić jakąś znajomość. Nie będzie wiadomo jednak, jak się za to zabrać, więc będziesz liczyć na szczęśliwy przypadek.

Inne znaki: Warto być w kontakcie ze Skorpionem, a konflikty możesz mieć z innymi Bykami lub Bliźniętami.

Zdrowie: Zadbaj o spokój, bo ewentualne dolegliwości mogą pojawić się na tle psychosomatycznym, jeśli aktualnie przechodzisz stresujący czas.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy BYK od 2 do 8 grudnia

Dom i rodzina: Jeśli chcesz się wymknąć niezauważony z domu, najpierw będzie trzeba się wytłumaczyć żonie, a mało jest prawdopodobne, aby zgodziła się na wyjście z kolegami lub inne pomysły, które spowodują, że nie będzie Cię w domu. Możliwe, że będziesz musiał się bronić przed zarzutami. Paniom również nie uda się spotkać z przyjaciółkami bez wiedzy męża. Uda się natomiast skontaktować z osobami, z którymi trudno jest złapać kontakt z jakiegoś powodu.

Praca: Pojawi się nowy cel, a może nawet wypaść wyjazd służbowy w tym tygodniu. Możliwe konflikty w firmie, od których jednak zechcesz trzymać się z daleka, a emocje powściągniesz. Jeśli jest ktoś, z kim masz nieporozumienia, zechcesz uniknąć konfrontacji. Może się nie powieść natomiast z wszelkimi transakcjami, które pojawią się nagle i wiele będzie zależało od szybkiej decyzji. Osoby poszukujące pracy za granicą, mogą nagle dostać propozycję. Jeśli czekasz na telefon w tej sprawie, teraz ktoś zadzwoni, a oferta się skonkretyzuje.

Single: Karty wróżą zerwane przyjaźnie, które jednak zamiast zostawić w spokoju, będziesz analizowała, lub za dużo mówiła o nich, a może Cię kusić, by powiedzieć coś odbiegającego od prawdy. O coś będziesz mieć złość lub żal, ale karty radzą Ci odciąć się od tego. Na spokojnie lepiej ocenisz sytuację. Pewne sprawy z przeszłości się wyjaśnią. Warto ochłonąć, zanim cokolwiek powiesz, bo dzięki temu wszelkie problemy będzie łatwiej rozwiązać.

Ezolinia Wróżby Jasnowidz Ajlena


Horoskop tygodniowy BYK od 25 listopada do 1 grudnia

Stan ducha i ciała: Umiesz o siebie zadbać i wiesz, czego potrzebujesz do dobrego samopoczucia. Dobra kondycja fizyczna i wewnętrzna równowaga. Cokolwiek robisz dla siebie, warto iść dalej tą drogą, bo zapewni Ci dobre zdrowie i zadowolenie.

Związki partnerskie: Nieporozumienia możliwe, jeśli dojdzie do sytuacji, kiedy poczujesz się ograniczana, lub usłyszysz pretensje. Warto jednak bronić swoich racji. Ostrożnie ze znajomościami na odległość lub Internetem, bo mogą wyniknąć z tego niejasności, kłopoty lub zmienne sytuacje w przyszłości. Jeśli Twój związek funkcjonuje na odległość, to może się okazać, że mąż ma pretensje o coś, bo nie ma go w domu i nie wie, z jakimi trudnościami musisz się zmierzyć na co dzień.

Single: Czas niesprzyjający, bo świeże znajomości mogą być kończone nagle i nie zawsze będziesz znać powód takiej decyzji. Powodem mogą być prywatne sprawy takiej osoby, o których nie zechce Ci mówić. W nadchodzących dniach trudno będzie poznać kogoś nowego. Nie warto kontaktować się z kimś, kto milczy i nie inicjuje spotkań. Możliwe, że to Ty zmienisz zdanie o znajomym i zdecydujesz się na zdystansowanie.

Praca: Jeśli chcesz rzucić się w wir zajęć zawodowych, a żona będzie miała inne oczekiwania, być może warto ją posłuchać. Pewne domowe zależności mogą Cię również wyratować z sytuacji, w której szef zechce Cię nadmiernie obciążyć obowiązkami. Poza tym czas spokojny i stabilny, a Twoja pozycja nie jest zagrożona. Możesz liczyć nawet na awans, jeśli są planowane zmiany w Twojej firmie.

Jasnowidz Noemi ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy BYK od 18 do 24 listopada

Praca: Skup się na ważnej współpracy, bo nie chłodne fakty będą decydować o Twoim sukcesie, a umiejętność dostosowania się do potrzeb drugiej strony. Aby Twój projekt czy pomysł przyniósł konkretny zysk lub szansę na rozwój zawodowy, będzie trzeba bardzo uważnie zająć się szczegółami, bo one właśnie zadecydują o wyniku. Wykorzystaj kreatywność i siłę argumentacji, ale jeśli pominiesz pewne detale, które zauważa ktoś inny, nie uda Ci się sfinalizować  takich projektów.

Finanse: Szansa na dodatkowe pieniądze, ale jeśli czekasz na zwrot długów, to będziesz musiała wykonać jakiś ruch, który przyspieszy sytuację. Cierpliwością możesz nic nie zdziałać, więc jeśli czas odgrywa rolę, to szukaj innych rozwiązań.

Związki partnerskie: Spokój i stabilizacja. Ze swoim partnerem powinnaś znaleźć doskonałe porozumienie w nadchodzących dniach, zwłaszcza jeśli macie stały porządek dnia, który Wam odpowiada. Mogą pojawić się sytuacje, które nieco zburzą ten spokój, jednak nie powinno to wpłynąć na wzajemne zrozumienie i harmonijne relacje. Uważaj na zdrowie, bo łatwo będzie się przeziębić.

Single: Jeśli masz za sobą nieudane relacje, to w nadchodzącym czasie skupisz się bardziej na przyjaciółkach niż na relacjach damsko-męskich. Panowie spod znaku Byka mogą mieć wiele kontaktów i interesujących znajomości, ale nikim konkretnie się nie zainteresują.

Wróżka Miranda ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy BYK od 11 do 17 listopada

Miłość: Choć to czas ogólnie korzystny i sprzyjający spotkaniom towarzyskim, a z partnerem nie powinnaś mieć problemu, bo będzie nastawiony kompromisowo i ze zrozumieniem, to jednak jeśli  poczuje się przytłoczony obowiązkami, może poprosić Cię o pomoc w jakieś sprawie. Singielki powinny uważać na „adoratorów”, którzy chcą się popisać przed kolegami. Zwróć uwagę na osoby, które okażą Ci zintensyfikowane zainteresowanie. Jeśli ktoś zarzuca Cię propozycjami spotkań, lub w inny sposób zaznacza swoją obecność, próbuje Cię zdobyć, zwrócić na siebie uwagę, być może jest to podyktowane czymś innym niż szczere uczucie. Daj sobie czas na zastanowienie się i przyjrzenie się sytuacji. Zwłaszcza swoboda w osobistych tematach może być sygnałem, że ktoś otacza się większym towarzystwem, dla którego stałaś się formą rozrywki lub spędzania wolnego czasu.

 Przyjaźń i otoczenie: Jeśli ktoś Cię zawiódł, będziesz starać się dyplomatycznie ograniczyć kontakty z takimi osobami. Nieufność poczujesz również do tych osób, które postąpiły nieuczciwie wobec kogoś innego. Następnym razem taka osoba może tak postąpić wobec Ciebie. Byki, którym zależy na dyskrecji, będą chronić się przede wszystkim się przed odkryciem.

Praca: Twoja pozycja zacznie się stopniowo umacniać, ale to dopiero pierwszy krok w przywracaniu swojego mocniejszego wizerunku w firmie. Zmiany korzystne, ale zadbaj o przyszły rozwój wydarzeń, jeśli chcesz osiągnąć sukces.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby online 


Horoskop tygodniowy - BYK od 4 do 10 listopada

Finanse: Jeśli wydawałaś pieniądze bez przemyśleń, teraz zorientujesz się, gdzie popełniłaś błąd. Wielkich strat z tego być nie powinno, ale może będzie trzeba poczekać na następny przelew, żeby zapłacić rachunki.

Praca: Osoby poszukujące pracy mogą otrzymać ofertę, co do której nie będą pewne, czy sobie poradzą, jeśli ją przyjmą. Przemyśl, zanim odrzucisz jakiś pomysł, co dotyczy wszystkie Byki, bo może warto się otworzyć na nowe możliwość, nawet jeśli na początku coś wyda się trudne. Zachowaj ostrożność w kontaktach zawodowych, aby nie doszło do sytuacji konfliktowych, szczególnie z pracodawcą. Ewentualne nieporozumienia powinny być jednak wyjaśnione.

Dom: Tydzień, w którym określone wydarzenie może wywołać wiele radości i entuzjazmu wśród domowników. To także czas sprzyjający parom zarówno pod względem lepszego wyrażania uczuć, jak i jeśli chodzi o większą bliskość w sferze intymnej, jeśli zaniedbywaliście te sprawy wcześniej. Uwaga jednak na ciążę, chyba że ją planujesz.

Relacje z ludźmi: Jeśli masz sprawy do załatwienia lub wyjaśnienia, szukasz z kimś kompromisu, nie próbuj załatwić tego poprzez jedną rozmowę, bo może się nie udać. Podejdź cierpliwie i metodycznie do problemu. Możliwe, że będzie trzeba stopniowo kogoś przekonywać do pomysłu, powracać do tematu i spokojnie wyciągać kolejne argumenty. To czas przemyśleń, kiedy możesz nie mieć ochoty na ożywione kontakty z ludźmi. Może się uaktywnić kobieta w rodzinie, która jest znana z ciętego języka.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - BYK od 28 października do 3 listopada

W pracy zachowaj powściągliwość i nie wychylaj się zanadto, bo sytuacja może się tak rozwinąć, że przy załatwianiu czegoś istotnego mogłoby wyjść na jaw, że czegoś nie wiesz, o czym wiedzieć powinnaś. Lepiej będzie dostosować się do oczekiwań innych i nie zabierać głosu w dyskusji. Może też dojść do sytuacji, kiedy tak nieprecyzyjnie będą ustalone Twoje obowiązki, lub zajdą nowe okoliczności, że nie będziesz wiedzieć, czym się zająć. W firmie będą snute domysły na temat planów szefa. Niestety karty wskazują możliwość pracy w firmie, która upada, lub jest w złym stanie finansowym, co nie będzie dotyczyć z pewnością wszystkie Byki. Zakochani w osobach ze zobowiązaniami będą musieli wziąć pod uwagę prozę życia, a także powinni przemyśleć swoje postępowanie w relacjach z drugą osobą.  Korzystnie będzie zachować obojętność w przypadku konfliktowych sytuacji i wycofanie się z rozmów, które mają na celu tylko i wyłącznie spory i kłótnie. Jeśli się kimś interesujesz dopiero, ale nie wiesz, czy coś wyniknie z tej znajomości, lepiej będzie nie rozmawiać o tym z nieodpowiednimi osobami. Single mogą niemiło się zaskoczyć, jeśli druga strona zareaguje wybuchowo, co spowoduje, że zwiększysz dystans. Zwróć uwagę na to, co usłyszysz, bo możesz dowiedzieć się o misternie wymyślonej intrydze. Jeśli nowo poznany mężczyzna zacznie opowiadać Ci w negatywie o innym mężczyźnie, nie ufaj mu, bo może kryć się pod tym zazdrość,  choć może się zdarzyć, że kolega zawierzy Ci sekret dotyczący jakiejś manipulacji.

wróżka Camilia Ezolinia Tarot Wróżby


Horoskop tygodniowy Byk - od 21 do 27 października

Doceniaj to, co masz. Wokół Ciebie może kręcić się sporo adoratorów, ale Ty skup się na tym, co posiadasz i jest Tobie znane. Zaprezentuj swoje atuty i umiejętnościami, ale nie trać przy tym swojej głowy.  Twoje emocje będą pod wielką kontrolą, dzięki czemu możesz zagrać o ważną nagrodę, czy stanowisko nie obawiając się przegranej.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Tarot online


Horoskop tygodniowy - Byk od 14 do 20 października

Tydzień raczej bez fajerwerków. Pieniędzy nie przybędzie zbyt dużo albo i wcale. Współpracownicy mogą mieć zły humor i szef też. Niektóre byki mogą mieć problemy prawne. Warto przestrzegać więc przepisów. W miłości możliwe burze, a nawet rozstania. Nie warto szukać teraz pary, bo nawet jeśli się ktoś trafi to raczej nie będzie wart zainteresowania.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Byk od 7 do 13 października

Miłość: Niestety mam przykre wiadomości, ponieważ może was czekać rozpacz z powodu rozstania i będzie wam ciężko się z tym pogodzić.
Praca: będziecie pracować w pracy do której zostaliście przyjęci z powrotem. Jednak możesz czuć się odrzucona przez współpracowników nie załamuj się nie przejmuj się wytrwasz skup się na pracy ona jest dla ciebie najważniejsza.
Finanse: możliwe są dodatkowe pieniądze od losu. jest nadzieja na poprawę sytuacji finansowej. Bądź ostrożny z wydatkami.
Zdrowie: zwróć uwagę na podwójne narządy. Reszta w porządku.

Tarocista Łukasz: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz


Horoskop tygodniowy BYK od 30 września do 6 października

W pracy zachowasz spokój, jeśli będziesz unikać wszelkich sytuacji, z których mógłby wyniknąć konflikt. Możesz schodzić z drogi osobom, które wszczynają spory, albo wiesz, że bliższa współpraca przyniosłaby same kłopoty. Jest to postawa korzystna w najbliższym czasie, bo dobrze byłoby, aby emocje opadły, a sytuacja się ustabilizowała, jeśli masz jakieś nieporozumienia z innymi ludźmi.  Druga strona może jednak wyczekiwać okazji, żeby odnowić dyskusję między Wami, jeśli czuje się nieusatysfakcjonowana takim zakończeniem spraw. Mimo wszystko w firmie atmosfera będzie się stopniowo polepszać. W małżeństwach u Byków możliwe są ostre wymiany zdań. Nagła sytuacja może wywołać bieg wydarzeń, który skończy się kłótnią małżeńską. Może mieć to związek z kobietą u niektórych par, np.  na tle zazdrości lub innymi sytuacjami powiązanych z osobami trzecimi, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło i jeśli wcześniej istniały pewne niedomówienia lub przekłamania faktów, jest szansa, że sobie to w końcu wyjaśnicie.

Wróżka Miranda wróżby tarot online: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy – Byk od 23 do 29 września

Jeśli wydaje Ci się, że partner ukrywa jakieś tajemnice, to tak zapewne jest. Wszystko wyjaśni się jednak  w swoim czasie. Miej uszy i oczy otwarte i nie ignoruj swojej intuicji. Jeśli Ty skrywasz jakieś tajemnice, to dobrze jest się nimi podzielić, ale wybierz na to odpowiedni moment. Jeśli ostatnio  zaczęłaś z kimś randkować to  czas wykonać krok do przodu. Pokaż swoje uczucia i zaangażowanie  i wszystko ruszy szybko do przodu.

Wróżka Thelema portal Ezoliniawrozby.com


Horoskop tygodniowy – Byk od 16 do 22 września

Byki mogą odpłynąć w świat marzeń. Mogą też zająć się ezoteryką i wiedzą tajemną. Mogą również dokonać koniecznych w życiu zmian. Powinny uważać, bo grożą im problemy natury prawnej i urzędowej. W pracy wszystko dobrze się ułoży.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy – BYK od 9 do 15 września

W pracy korzystnie będzie zachować pewną powściągliwość wobec współpracowników, szczególnie jeśli nie czujesz się zżyty z nimi, lub masz odczucie, że istnieją pewne bariery między Wami. Nie próbuj przekonywać do swych racji i skup się na obowiązkach. Nie obawiaj się inwestować w nowe znajomości zawodowe, bo pieniądze będą się pomnażać i przynosić korzyści. Masz szansę zostawić za sobą dobre wrażenie i w ten sposób zadbać o perspektywy na korzystne współprace w przyszłości. W sferze prywatnej czas, który może przynieść sporo negatywnych emocji, choć będą miały związek bardziej z Twoimi przemyśleniami niż wydarzeniami. Mogą pojawić się przykre wspomnienia wszelkich kłótni i nieporozumień lub rozkojarzenie. Trudno będzie wypełniać obowiązki codzienne, jeśli myślami będziesz uciekała do nierozwiązanych problemów.

Pojawią się też sytuacje, z którymi będziesz musiała się pogodzić, nawet jeśli będzie to wywoływać wewnętrzny protest. Nie będziesz się jednak nikomu żalić, tylko cierpieć po cichu w przypadku wydarzeń, kiedy trzeba będzie się przystosować do niechcianych okoliczności. Znieczulica dookoła Ciebie może być wyczuwalna, co akurat nie będzie Ci przeszkadzać. Single raczej nie będą szukać nowych znajomości, ale mogą szukać informacji lub kontaktu z kimś. W takiej sytuacji inni Ci pomogą, a wiadomości powinny Cię uspokoić.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop napisz do Wróżka Camilia


Horoskop tygodniowy - BYK od 2 do 8 września

W pracy nie warto stronić od innych i za bardzo zamykać się w sobie. Na pewne decyzje będziesz musiała poczekać. Mogą dotyczyć ustaleń, na które nie masz wpływu, bo ma to związek z dokumentami urzędowymi, umowami lub zasadami panującymi w firmie. Zblokuje Cię to na pewien czas w działaniach, bo nie będziesz mogła za szybko zweryfikować jakiś informacji lub zgodzić się na współpracę lub warunki proponowane Ci przez kogoś. Będziesz miała styczność z osobą, której bardzo będzie zależeć na porozumieniu, ale nawet jeśli będzie Cię naciskać na przyspieszenie procedur, pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć. W sprawach prywatnych będziesz miała sporo rzeczy przyziemnych na głowie, które trzeba przemyśleć i zadziałać praktycznie. Odrywać Cię od tego może osoba poszukująca  rozwiązań dla swoich spraw prywatnych (ewentualnie plotkująca), ale możesz się wahać czy poświęcić temu czas i analizować jej prywatne problemy, szczególnie jeśli nie pierwszy raz robisz to dla kogoś. Będą wyczuwalne wszelkiego rodzaju kryzysy emocjonalne ze strony innych osób, czyli jeśli brakło uwagi i troski w przeszłości o emocje kogoś Ci bliskiego, teraz może być wycofana, a choć emocje opadną, to nie w taki sposób, jakbyś chciała. Warto natomiast wyjaśniać sprawy, które budzą wątpliwości, lub masz podejrzenie, że ktoś jest nieszczery. Single mogą spotkać na swej drodze kogoś, kto zechce zwierzyć się im ze swych rozterek miłosnych lub rozczarowań uczuciowych, co może Was zbliżyć do siebie.

Wróżka Camilia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia 708 577 246


Horoskop tygodniowy Byk od 26 sierpnia do 1 września

W Tym tygodniu doświadczysz już energii końca lata. Nadal czas sprzyjać będzie dobremu humorowi, ale Ty myśleć będziesz już o obowiązkach zawodowych. Unikaj, więc zbyt wielkiego zaangażowania w zabawę. Bądź otwarty, ale znaj umiar. Możesz czuć, że wszystko, co miłe może mieć swój bliski koniec.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy - Byk od 19 do 25 sierpnia

Jeśli nie lubisz swojej pracy, tydzień ten będzie trudny i wniesie negatywne nastroje. Możesz stać się drażliwy i niemiły dla otoczenia, jeśli ktoś Cię zdenerwuje. Żmudne zajęcia, które nie przynoszą satysfakcji, mogą Cię rozdrażniać, szczególnie jeśli uznasz, że Twoje metody są najlepsze i narzucisz je innym. Nawet jeśli pojawi się gorszy nastrój, masz szansę wiele osiągnąć w nadchodzących dniach. Zakończysz pomyślnie wszystkie ważne projekty i zadania, przez co możesz liczyć na przychylność szefa i wyciszenie emocji. Dobry moment na zdawanie egzaminów i testów. Byki, które nie widzą dobrych perspektyw dla siebie w pracy, mogą być jednak niezadowolone z faktu, że pewne koncepcje się powiodły, jeśli liczyły na zmianę kierunku działań w swojej firmie. Ostatecznie tydzień ten jednak zakończysz ze zmianą nastawienia i powróci Ci optymizm i zadowolenie oraz szybko zregenerujesz siły.

W sferze prywatnej możesz być rozkojarzony i zabraknie Ci inspiracji i realistycznego podejścia do spraw. Mogą wyjść na jaw przeszłe manipulacje ze strony znajomych, ale wciąż będziesz mieć wokół siebie grono, na które możesz liczyć, szczególnie wśród koleżanek. Nadejdzie wiadomość, która Cię uspokoi, choć może dotyczyć plotki. Nie daj się wciągnąć w cudze sprawy, bo przyniesie to pogorszenie samopoczucia. Byki w związkach małżeńskich mogą być nakłaniane do zdrady, choć w formie żartobliwej i niepoważnej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś z Noemi 


Horoskop tygodniowy - Byk od 12 do 18 sierpnia

W tym tygodniu byki raczej błyszczeć nie będą, bo część planet jest obojętna, a część wroga.  Powinny za to uważać na przeszkody i utrudnienia. Planety dodadzą im energii, ale w złym sensie. Mogą przez to wybuchnąć gniewem i denerwować się za nadto. Mogą być impulsywne i nieostrożne co może doprowadzić do problemów typu kontuzje.

Horoskop opracowała wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - BYK od 5 do 11 sierpnia

W kwestiach finansowych ostrożnie podejmuj decyzje, możesz je zmieniać niespodziewanie, lub pojawią się okoliczności, które pokrzyżują Ci plany inwestycyjne lub spowodują straty materialne. W przypadku wszelkich negocjacji z firmami, klientami, kontrahentami, warto zachować powściągliwość i silną argumentacją przekonywać do swojego punktu widzenia, bo bardzo łatwo będzie stracić okazję do porozumienia i trudno będzie o kompromis, bo druga strona może nie chcieć kontynuować dyskusji, tylko zwróci się do kogoś innego. Nie lekceważ informacji, które nadejdą, bo stracisz na tym i zachowaj cierpliwość i spokój w obliczu wydarzeń, jakie się pojawią. W sferze prywatnej w wyniku towarzyskich spotkań możesz dowiedzieć się czegoś interesującego przypadkiem, ale karty przestrzegają Cię przed rozgłaszaniem tych wieści wśród znajomych, zwłaszcza tych dalszych, a zachęcają do głębszych przemyśleń, zanim wypowiesz swoje zdanie, lub puścisz w obieg nieprzemyślane opinie. U niektórych Byków znajome osoby mogą stracić pracę i poszukiwać czegoś nowego. Single powinny uważać, komu się zwierzają, zwłaszcza jeśli chodzi o temat zdrad małżeńskich, nawet jeśli uważasz to za zamknięte, przeszłe rozdziały swego życia, gdyż druga osoba może skrywać swe intencje i nie wiesz, jak to wykorzysta w dalszej perspektywie. Nie jest to czas sprzyjający randkom.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia


Horoskop tygodniowy – BYK od 29 lipca do 4 sierpnia

Jeśli chodzi Ci nowy pomysł po głowie i chcesz wybadać, czy jest realny do przeprowadzenia, plany zachowaj dla siebie i dyskretnie podpytaj tych, w których pokładasz nadzieję na współpracę lub wsparcie, czy w ogóle jest możliwe, że zaangażują się w Twój projekt. W najbliższym czasie nie będzie łatwo znaleźć Ci partnera do Twojego pomysłu lub biznesu, zwłaszcza jeśli szukać będziesz wśród osób, które nie lubią podejmowania ryzykownych decyzji, a swoje wybory opierają w dużej mierze na tym, co sądzą o nich ich bliscy. Jeśli ich plany zawodowe zależą od zdania żony czy męża- weź pod uwagę, że najpierw z nimi je omówią, zanim dadzą Ci odpowiedź. Atmosfera w firmie może być ciężka ze względu na pewne rozczarowania, jakie nadejdą w tym tygodniu. W sferze prywatnej osoby z Twojego otoczenia mogą martwić się przeszłymi problemami rodzinnymi. Będziesz komunikatywny i kontaktowy. Może zaskoczyć Cię sytuacja, z której wyniknie, że ktoś nie był zorientowany w temacie, kiedy sądziłeś, że zna bardzo dobrze sytuację. Niektóre Byki mogą zdecydować się na praktyczny zakup do domu. W przypadku dyskusji, w której opinie będą podzielone, nie warto przedłużać analizy problemu, bo wynikną z tego negatywne emocje. Jeśli zachowasz neutralność i wycofasz się z tego rodzaju sytuacji, szybko powróci Ci dobry nastrój. Single mogą mieć tydzień emocjonujący, kiedy łatwo będzie o zerwanie znajomości, nawet jeśli planowaliście już ślub. Nie zechcesz kompromisu, o ile nie będziesz pewien, że będziesz dobrze traktowany w tej relacji.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Byk od 22 do 28 lipca

W tygodniu zwróć uwagę na to, z kim się zadajesz. Nie otwieraj swego serca przed osobami, do których nie masz zaufania. Twoja prostolinijność, dobroduszność mogą zostać wykorzystane i spowodować Twój ból i cierpienie. Zachowaj, więc zdrowy odstęp od osób, którym nie ufasz. Szukaj spełnienia w sferze ducha i szukaniu swej ścieżki wśród podobnych osób.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy BYK od 15 do 21 lipca

Nadchodzące dni przyniosą Ci nową szansę lub okazję zawodową do podpisania umowy, rozpoczęcia nowego projektu lub współpracy z nowym klientem lub kontrahentem, albo znajdziesz dobre porozumienie ze znajomym z pracy, co spowoduje, że zaistnieje możliwość zaangażowania się w nowy pomysł. Może zjawić się osoba poszukująca informacji lub sposobu by zrealizować swój plan, w czym Ty możesz być pomocny, choć wskazane byłoby, abyś szybko podjął decyzję, gdyż sytuacja może się zmienić, jeśli będziesz zwlekać. Wydarzenia mają jednak szansę potoczyć się pomyślnie. W sferze prywatnej możesz mieć niechęć do zajmowania się cudzymi sprawami i swój spokój postawisz na pierwszym miejscu, a opinie będziesz wyrażać ostrożnie. Jeśli wydarzy się coś nieoczekiwanego, postaraj się znaleźć czas dla swojej połówki lub innej osoby, która szuka kontaktu z Tobą. W najbliższych dniach warto się bardziej otworzyć na sprawy innych i pozwolić im się wygadać, nawet jeśli problemy nie dotyczą Cię osobiście. Twoi znajomi mogą być w kłopocie i dobrze byłoby, abyś nie unikał sytuacji, gdy ktoś poprosi Cię o poświęcenie mu chwili czasu. Single będą szukać kogoś, z kim znajdą porozumienie mentalne i powinny być komunikatywne w tych dniach. Ktoś z Twego otoczenia może się Tobą interesować, ale nie będzie mieć śmiałości, aby się z tym ujawnić, jeśli otoczenie będzie nieprzychylne tej znajomości.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Byk od 8 do 14 lipca

Tydzień ze zmiennym wpływem gwiazd. Jeśli chodzi o miłość to raczej kiepsko. Nie warto nawiązywać nowych znajomości i lepiej unikać konfliktów z drugą połową. Byki z początku znaku czeka raczej nudny tydzień, bo planety się nimi za bardzo nie interesują. Powinny uważać na zdrowie, ponieważ z kondycja może być kiepsko. Tylko uran je zaskoczy.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – BYK od 1 do 7 lipca 
 

W sferze zawodowej to czas, kiedy będziesz doskonale rozumiał się z osobami, z którymi pracujesz, szczególnie z tymi, które długo znasz. Jeśli starałeś się o awans lub walczyłeś o swoją pozycję, nadchodzi czas świętowania sukcesu. W przypadku napiętych sytuacji z przeszłości, spodziewaj się odprężenia i polepszenia atmosfery. Licz się jednak z tym, że Twój szef zaskoczy Cię nagłym posunięciem, pomysłem lub wiadomością, która może wywołać mieszane odczucia i przemyślenia. 

W sferze prywatnej możesz liczyć na wsparcie i pomoc ze strony matki, teściowej lub innej starszej kobiety w rodzinie. Korzystnie będzie w nadchodzącym czasie powstrzymać się przed zbyt otwartym mówieniem o tym, co myślisz o różnych sprawach. Przemilczenie pewnych sytuacji może wyjść Ci na dobre. Nie powinieneś naciskać na nikogo ani próbować wywierać wpływu na inne osoby, jeśli zależy Ci na tym, aby zachować dobre relacje z innymi. Nie zapominaj o swych zobowiązaniach wobec najbliższych, choć ewentualne niesnaski z przeszłości mogą wywołać wspomnienia. To czas dobrej komunikacji i jeśli masz coś do omówienia z innymi osobami, to teraz można przedyskutować problemy. Single będą mieć szczęście do miłych znajomości oraz flirtu, choć druga strona może zachowywać się zmiennie i szukać kontaktu, po czym wycofywać się na pewien czas i znów odnawiać znajomość z Tobą.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)