Horoskop tygodniowy - BYK od 9 do 15 grudnia

Sfera prywatna: Na początku tygodnia możesz skupić się na sobie, później jednak przejdziesz do działania. Wiele obowiązków weźmiesz na siebie w nadchodzących dniach. Na każdy problem będzie można znaleźć rozwiązanie, a przynajmniej z takim podejściem będziesz go szukać. Trudno będzie jednak skonkretyzować cokolwiek, jeśli braknie informacji w jakimś temacie. Niektórym z Was nadchodzący tydzień może przynieść jakiegoś rodzaju rozstania.

Sfera zawodowa: Trudności w porozumieniu się, martwienie się określonymi problemami, wszystko to może ostatecznie Cię drażnić. Jeśli ktoś zawinił, będziesz mieć chęć „wskazania palcem” na taką osobę. Warto teraz pomówić o podwyżce. Korzystny czas, aby wyżej wycenić swój nakład czasu i pracy, bo będzie łatwiej znaleźć kompromis niż zazwyczaj. Jeśli sama prowadzisz firmę, być może podniesiesz ceny usług lub produktów.

Ogólnie to czas korzystny na zmiany w temacie finansów, jeśli zechcesz wynegocjować lepsze warunki dla siebie. Nie pytaj o rady osób niekompetentnych i niezorientowanych w temacie. Polegaj tylko na sobie.

Poza tym czas dużej pewności siebie i wiary w swoje możliwości. Będziesz mieć przekonanie, że nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania, tylko potrzebny jest dobry plan.

Single: Karty wskazują rozczarowania, choć możesz chcieć odnowić jakąś znajomość. Nie będzie wiadomo jednak, jak się za to zabrać, więc będziesz liczyć na szczęśliwy przypadek.

Inne znaki: Warto być w kontakcie ze Skorpionem, a konflikty możesz mieć z innymi Bykami lub Bliźniętami.

Zdrowie: Zadbaj o spokój, bo ewentualne dolegliwości mogą pojawić się na tle psychosomatycznym, jeśli aktualnie przechodzisz stresujący czas.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy BYK od 2 do 8 grudnia

Dom i rodzina: Jeśli chcesz się wymknąć niezauważony z domu, najpierw będzie trzeba się wytłumaczyć żonie, a mało jest prawdopodobne, aby zgodziła się na wyjście z kolegami lub inne pomysły, które spowodują, że nie będzie Cię w domu. Możliwe, że będziesz musiał się bronić przed zarzutami. Paniom również nie uda się spotkać z przyjaciółkami bez wiedzy męża. Uda się natomiast skontaktować z osobami, z którymi trudno jest złapać kontakt z jakiegoś powodu.

Praca: Pojawi się nowy cel, a może nawet wypaść wyjazd służbowy w tym tygodniu. Możliwe konflikty w firmie, od których jednak zechcesz trzymać się z daleka, a emocje powściągniesz. Jeśli jest ktoś, z kim masz nieporozumienia, zechcesz uniknąć konfrontacji. Może się nie powieść natomiast z wszelkimi transakcjami, które pojawią się nagle i wiele będzie zależało od szybkiej decyzji. Osoby poszukujące pracy za granicą, mogą nagle dostać propozycję. Jeśli czekasz na telefon w tej sprawie, teraz ktoś zadzwoni, a oferta się skonkretyzuje.

Single: Karty wróżą zerwane przyjaźnie, które jednak zamiast zostawić w spokoju, będziesz analizowała, lub za dużo mówiła o nich, a może Cię kusić, by powiedzieć coś odbiegającego od prawdy. O coś będziesz mieć złość lub żal, ale karty radzą Ci odciąć się od tego. Na spokojnie lepiej ocenisz sytuację. Pewne sprawy z przeszłości się wyjaśnią. Warto ochłonąć, zanim cokolwiek powiesz, bo dzięki temu wszelkie problemy będzie łatwiej rozwiązać.

Ezolinia Wróżby Jasnowidz Ajlena


Horoskop tygodniowy BYK od 25 listopada do 1 grudnia

Stan ducha i ciała: Umiesz o siebie zadbać i wiesz, czego potrzebujesz do dobrego samopoczucia. Dobra kondycja fizyczna i wewnętrzna równowaga. Cokolwiek robisz dla siebie, warto iść dalej tą drogą, bo zapewni Ci dobre zdrowie i zadowolenie.

Związki partnerskie: Nieporozumienia możliwe, jeśli dojdzie do sytuacji, kiedy poczujesz się ograniczana, lub usłyszysz pretensje. Warto jednak bronić swoich racji. Ostrożnie ze znajomościami na odległość lub Internetem, bo mogą wyniknąć z tego niejasności, kłopoty lub zmienne sytuacje w przyszłości. Jeśli Twój związek funkcjonuje na odległość, to może się okazać, że mąż ma pretensje o coś, bo nie ma go w domu i nie wie, z jakimi trudnościami musisz się zmierzyć na co dzień.

Single: Czas niesprzyjający, bo świeże znajomości mogą być kończone nagle i nie zawsze będziesz znać powód takiej decyzji. Powodem mogą być prywatne sprawy takiej osoby, o których nie zechce Ci mówić. W nadchodzących dniach trudno będzie poznać kogoś nowego. Nie warto kontaktować się z kimś, kto milczy i nie inicjuje spotkań. Możliwe, że to Ty zmienisz zdanie o znajomym i zdecydujesz się na zdystansowanie.

Praca: Jeśli chcesz rzucić się w wir zajęć zawodowych, a żona będzie miała inne oczekiwania, być może warto ją posłuchać. Pewne domowe zależności mogą Cię również wyratować z sytuacji, w której szef zechce Cię nadmiernie obciążyć obowiązkami. Poza tym czas spokojny i stabilny, a Twoja pozycja nie jest zagrożona. Możesz liczyć nawet na awans, jeśli są planowane zmiany w Twojej firmie.

Jasnowidz Noemi ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy BYK od 18 do 24 listopada

Praca: Skup się na ważnej współpracy, bo nie chłodne fakty będą decydować o Twoim sukcesie, a umiejętność dostosowania się do potrzeb drugiej strony. Aby Twój projekt czy pomysł przyniósł konkretny zysk lub szansę na rozwój zawodowy, będzie trzeba bardzo uważnie zająć się szczegółami, bo one właśnie zadecydują o wyniku. Wykorzystaj kreatywność i siłę argumentacji, ale jeśli pominiesz pewne detale, które zauważa ktoś inny, nie uda Ci się sfinalizować  takich projektów.

Finanse: Szansa na dodatkowe pieniądze, ale jeśli czekasz na zwrot długów, to będziesz musiała wykonać jakiś ruch, który przyspieszy sytuację. Cierpliwością możesz nic nie zdziałać, więc jeśli czas odgrywa rolę, to szukaj innych rozwiązań.

Związki partnerskie: Spokój i stabilizacja. Ze swoim partnerem powinnaś znaleźć doskonałe porozumienie w nadchodzących dniach, zwłaszcza jeśli macie stały porządek dnia, który Wam odpowiada. Mogą pojawić się sytuacje, które nieco zburzą ten spokój, jednak nie powinno to wpłynąć na wzajemne zrozumienie i harmonijne relacje. Uważaj na zdrowie, bo łatwo będzie się przeziębić.

Single: Jeśli masz za sobą nieudane relacje, to w nadchodzącym czasie skupisz się bardziej na przyjaciółkach niż na relacjach damsko-męskich. Panowie spod znaku Byka mogą mieć wiele kontaktów i interesujących znajomości, ale nikim konkretnie się nie zainteresują.

Wróżka Miranda ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy BYK od 11 do 17 listopada

Miłość: Choć to czas ogólnie korzystny i sprzyjający spotkaniom towarzyskim, a z partnerem nie powinnaś mieć problemu, bo będzie nastawiony kompromisowo i ze zrozumieniem, to jednak jeśli  poczuje się przytłoczony obowiązkami, może poprosić Cię o pomoc w jakieś sprawie. Singielki powinny uważać na „adoratorów”, którzy chcą się popisać przed kolegami. Zwróć uwagę na osoby, które okażą Ci zintensyfikowane zainteresowanie. Jeśli ktoś zarzuca Cię propozycjami spotkań, lub w inny sposób zaznacza swoją obecność, próbuje Cię zdobyć, zwrócić na siebie uwagę, być może jest to podyktowane czymś innym niż szczere uczucie. Daj sobie czas na zastanowienie się i przyjrzenie się sytuacji. Zwłaszcza swoboda w osobistych tematach może być sygnałem, że ktoś otacza się większym towarzystwem, dla którego stałaś się formą rozrywki lub spędzania wolnego czasu.

 Przyjaźń i otoczenie: Jeśli ktoś Cię zawiódł, będziesz starać się dyplomatycznie ograniczyć kontakty z takimi osobami. Nieufność poczujesz również do tych osób, które postąpiły nieuczciwie wobec kogoś innego. Następnym razem taka osoba może tak postąpić wobec Ciebie. Byki, którym zależy na dyskrecji, będą chronić się przede wszystkim się przed odkryciem.

Praca: Twoja pozycja zacznie się stopniowo umacniać, ale to dopiero pierwszy krok w przywracaniu swojego mocniejszego wizerunku w firmie. Zmiany korzystne, ale zadbaj o przyszły rozwój wydarzeń, jeśli chcesz osiągnąć sukces.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby online 


Horoskop tygodniowy - BYK od 4 do 10 listopada

Finanse: Jeśli wydawałaś pieniądze bez przemyśleń, teraz zorientujesz się, gdzie popełniłaś błąd. Wielkich strat z tego być nie powinno, ale może będzie trzeba poczekać na następny przelew, żeby zapłacić rachunki.

Praca: Osoby poszukujące pracy mogą otrzymać ofertę, co do której nie będą pewne, czy sobie poradzą, jeśli ją przyjmą. Przemyśl, zanim odrzucisz jakiś pomysł, co dotyczy wszystkie Byki, bo może warto się otworzyć na nowe możliwość, nawet jeśli na początku coś wyda się trudne. Zachowaj ostrożność w kontaktach zawodowych, aby nie doszło do sytuacji konfliktowych, szczególnie z pracodawcą. Ewentualne nieporozumienia powinny być jednak wyjaśnione.

Dom: Tydzień, w którym określone wydarzenie może wywołać wiele radości i entuzjazmu wśród domowników. To także czas sprzyjający parom zarówno pod względem lepszego wyrażania uczuć, jak i jeśli chodzi o większą bliskość w sferze intymnej, jeśli zaniedbywaliście te sprawy wcześniej. Uwaga jednak na ciążę, chyba że ją planujesz.

Relacje z ludźmi: Jeśli masz sprawy do załatwienia lub wyjaśnienia, szukasz z kimś kompromisu, nie próbuj załatwić tego poprzez jedną rozmowę, bo może się nie udać. Podejdź cierpliwie i metodycznie do problemu. Możliwe, że będzie trzeba stopniowo kogoś przekonywać do pomysłu, powracać do tematu i spokojnie wyciągać kolejne argumenty. To czas przemyśleń, kiedy możesz nie mieć ochoty na ożywione kontakty z ludźmi. Może się uaktywnić kobieta w rodzinie, która jest znana z ciętego języka.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - BYK od 28 października do 3 listopada

W pracy zachowaj powściągliwość i nie wychylaj się zanadto, bo sytuacja może się tak rozwinąć, że przy załatwianiu czegoś istotnego mogłoby wyjść na jaw, że czegoś nie wiesz, o czym wiedzieć powinnaś. Lepiej będzie dostosować się do oczekiwań innych i nie zabierać głosu w dyskusji. Może też dojść do sytuacji, kiedy tak nieprecyzyjnie będą ustalone Twoje obowiązki, lub zajdą nowe okoliczności, że nie będziesz wiedzieć, czym się zająć. W firmie będą snute domysły na temat planów szefa. Niestety karty wskazują możliwość pracy w firmie, która upada, lub jest w złym stanie finansowym, co nie będzie dotyczyć z pewnością wszystkie Byki. Zakochani w osobach ze zobowiązaniami będą musieli wziąć pod uwagę prozę życia, a także powinni przemyśleć swoje postępowanie w relacjach z drugą osobą.  Korzystnie będzie zachować obojętność w przypadku konfliktowych sytuacji i wycofanie się z rozmów, które mają na celu tylko i wyłącznie spory i kłótnie. Jeśli się kimś interesujesz dopiero, ale nie wiesz, czy coś wyniknie z tej znajomości, lepiej będzie nie rozmawiać o tym z nieodpowiednimi osobami. Single mogą niemiło się zaskoczyć, jeśli druga strona zareaguje wybuchowo, co spowoduje, że zwiększysz dystans. Zwróć uwagę na to, co usłyszysz, bo możesz dowiedzieć się o misternie wymyślonej intrydze. Jeśli nowo poznany mężczyzna zacznie opowiadać Ci w negatywie o innym mężczyźnie, nie ufaj mu, bo może kryć się pod tym zazdrość,  choć może się zdarzyć, że kolega zawierzy Ci sekret dotyczący jakiejś manipulacji.

wróżka Camilia Ezolinia Tarot Wróżby


Horoskop tygodniowy Byk - od 21 do 27 października

Doceniaj to, co masz. Wokół Ciebie może kręcić się sporo adoratorów, ale Ty skup się na tym, co posiadasz i jest Tobie znane. Zaprezentuj swoje atuty i umiejętnościami, ale nie trać przy tym swojej głowy.  Twoje emocje będą pod wielką kontrolą, dzięki czemu możesz zagrać o ważną nagrodę, czy stanowisko nie obawiając się przegranej.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Tarot online


Horoskop tygodniowy - Byk od 14 do 20 października

Tydzień raczej bez fajerwerków. Pieniędzy nie przybędzie zbyt dużo albo i wcale. Współpracownicy mogą mieć zły humor i szef też. Niektóre byki mogą mieć problemy prawne. Warto przestrzegać więc przepisów. W miłości możliwe burze, a nawet rozstania. Nie warto szukać teraz pary, bo nawet jeśli się ktoś trafi to raczej nie będzie wart zainteresowania.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Byk od 7 do 13 października

Miłość: Niestety mam przykre wiadomości, ponieważ może was czekać rozpacz z powodu rozstania i będzie wam ciężko się z tym pogodzić.
Praca: będziecie pracować w pracy do której zostaliście przyjęci z powrotem. Jednak możesz czuć się odrzucona przez współpracowników nie załamuj się nie przejmuj się wytrwasz skup się na pracy ona jest dla ciebie najważniejsza.
Finanse: możliwe są dodatkowe pieniądze od losu. jest nadzieja na poprawę sytuacji finansowej. Bądź ostrożny z wydatkami.
Zdrowie: zwróć uwagę na podwójne narządy. Reszta w porządku.

Tarocista Łukasz: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz


Horoskop tygodniowy BYK od 30 września do 6 października

W pracy zachowasz spokój, jeśli będziesz unikać wszelkich sytuacji, z których mógłby wyniknąć konflikt. Możesz schodzić z drogi osobom, które wszczynają spory, albo wiesz, że bliższa współpraca przyniosłaby same kłopoty. Jest to postawa korzystna w najbliższym czasie, bo dobrze byłoby, aby emocje opadły, a sytuacja się ustabilizowała, jeśli masz jakieś nieporozumienia z innymi ludźmi.  Druga strona może jednak wyczekiwać okazji, żeby odnowić dyskusję między Wami, jeśli czuje się nieusatysfakcjonowana takim zakończeniem spraw. Mimo wszystko w firmie atmosfera będzie się stopniowo polepszać. W małżeństwach u Byków możliwe są ostre wymiany zdań. Nagła sytuacja może wywołać bieg wydarzeń, który skończy się kłótnią małżeńską. Może mieć to związek z kobietą u niektórych par, np.  na tle zazdrości lub innymi sytuacjami powiązanych z osobami trzecimi, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło i jeśli wcześniej istniały pewne niedomówienia lub przekłamania faktów, jest szansa, że sobie to w końcu wyjaśnicie.

Wróżka Miranda wróżby tarot online: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy – Byk od 23 do 29 września

Jeśli wydaje Ci się, że partner ukrywa jakieś tajemnice, to tak zapewne jest. Wszystko wyjaśni się jednak  w swoim czasie. Miej uszy i oczy otwarte i nie ignoruj swojej intuicji. Jeśli Ty skrywasz jakieś tajemnice, to dobrze jest się nimi podzielić, ale wybierz na to odpowiedni moment. Jeśli ostatnio  zaczęłaś z kimś randkować to  czas wykonać krok do przodu. Pokaż swoje uczucia i zaangażowanie  i wszystko ruszy szybko do przodu.

Wróżka Thelema portal Ezoliniawrozby.com


Horoskop tygodniowy – Byk od 16 do 22 września

Byki mogą odpłynąć w świat marzeń. Mogą też zająć się ezoteryką i wiedzą tajemną. Mogą również dokonać koniecznych w życiu zmian. Powinny uważać, bo grożą im problemy natury prawnej i urzędowej. W pracy wszystko dobrze się ułoży.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy – BYK od 9 do 15 września

W pracy korzystnie będzie zachować pewną powściągliwość wobec współpracowników, szczególnie jeśli nie czujesz się zżyty z nimi, lub masz odczucie, że istnieją pewne bariery między Wami. Nie próbuj przekonywać do swych racji i skup się na obowiązkach. Nie obawiaj się inwestować w nowe znajomości zawodowe, bo pieniądze będą się pomnażać i przynosić korzyści. Masz szansę zostawić za sobą dobre wrażenie i w ten sposób zadbać o perspektywy na korzystne współprace w przyszłości. W sferze prywatnej czas, który może przynieść sporo negatywnych emocji, choć będą miały związek bardziej z Twoimi przemyśleniami niż wydarzeniami. Mogą pojawić się przykre wspomnienia wszelkich kłótni i nieporozumień lub rozkojarzenie. Trudno będzie wypełniać obowiązki codzienne, jeśli myślami będziesz uciekała do nierozwiązanych problemów.

Pojawią się też sytuacje, z którymi będziesz musiała się pogodzić, nawet jeśli będzie to wywoływać wewnętrzny protest. Nie będziesz się jednak nikomu żalić, tylko cierpieć po cichu w przypadku wydarzeń, kiedy trzeba będzie się przystosować do niechcianych okoliczności. Znieczulica dookoła Ciebie może być wyczuwalna, co akurat nie będzie Ci przeszkadzać. Single raczej nie będą szukać nowych znajomości, ale mogą szukać informacji lub kontaktu z kimś. W takiej sytuacji inni Ci pomogą, a wiadomości powinny Cię uspokoić.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop napisz do Wróżka Camilia


Horoskop tygodniowy - BYK od 2 do 8 września

W pracy nie warto stronić od innych i za bardzo zamykać się w sobie. Na pewne decyzje będziesz musiała poczekać. Mogą dotyczyć ustaleń, na które nie masz wpływu, bo ma to związek z dokumentami urzędowymi, umowami lub zasadami panującymi w firmie. Zblokuje Cię to na pewien czas w działaniach, bo nie będziesz mogła za szybko zweryfikować jakiś informacji lub zgodzić się na współpracę lub warunki proponowane Ci przez kogoś. Będziesz miała styczność z osobą, której bardzo będzie zależeć na porozumieniu, ale nawet jeśli będzie Cię naciskać na przyspieszenie procedur, pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć. W sprawach prywatnych będziesz miała sporo rzeczy przyziemnych na głowie, które trzeba przemyśleć i zadziałać praktycznie. Odrywać Cię od tego może osoba poszukująca  rozwiązań dla swoich spraw prywatnych (ewentualnie plotkująca), ale możesz się wahać czy poświęcić temu czas i analizować jej prywatne problemy, szczególnie jeśli nie pierwszy raz robisz to dla kogoś. Będą wyczuwalne wszelkiego rodzaju kryzysy emocjonalne ze strony innych osób, czyli jeśli brakło uwagi i troski w przeszłości o emocje kogoś Ci bliskiego, teraz może być wycofana, a choć emocje opadną, to nie w taki sposób, jakbyś chciała. Warto natomiast wyjaśniać sprawy, które budzą wątpliwości, lub masz podejrzenie, że ktoś jest nieszczery. Single mogą spotkać na swej drodze kogoś, kto zechce zwierzyć się im ze swych rozterek miłosnych lub rozczarowań uczuciowych, co może Was zbliżyć do siebie.

Wróżka Camilia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia 708 577 246


Horoskop tygodniowy Byk od 26 sierpnia do 1 września

W Tym tygodniu doświadczysz już energii końca lata. Nadal czas sprzyjać będzie dobremu humorowi, ale Ty myśleć będziesz już o obowiązkach zawodowych. Unikaj, więc zbyt wielkiego zaangażowania w zabawę. Bądź otwarty, ale znaj umiar. Możesz czuć, że wszystko, co miłe może mieć swój bliski koniec.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy - Byk od 19 do 25 sierpnia

Jeśli nie lubisz swojej pracy, tydzień ten będzie trudny i wniesie negatywne nastroje. Możesz stać się drażliwy i niemiły dla otoczenia, jeśli ktoś Cię zdenerwuje. Żmudne zajęcia, które nie przynoszą satysfakcji, mogą Cię rozdrażniać, szczególnie jeśli uznasz, że Twoje metody są najlepsze i narzucisz je innym. Nawet jeśli pojawi się gorszy nastrój, masz szansę wiele osiągnąć w nadchodzących dniach. Zakończysz pomyślnie wszystkie ważne projekty i zadania, przez co możesz liczyć na przychylność szefa i wyciszenie emocji. Dobry moment na zdawanie egzaminów i testów. Byki, które nie widzą dobrych perspektyw dla siebie w pracy, mogą być jednak niezadowolone z faktu, że pewne koncepcje się powiodły, jeśli liczyły na zmianę kierunku działań w swojej firmie. Ostatecznie tydzień ten jednak zakończysz ze zmianą nastawienia i powróci Ci optymizm i zadowolenie oraz szybko zregenerujesz siły.

W sferze prywatnej możesz być rozkojarzony i zabraknie Ci inspiracji i realistycznego podejścia do spraw. Mogą wyjść na jaw przeszłe manipulacje ze strony znajomych, ale wciąż będziesz mieć wokół siebie grono, na które możesz liczyć, szczególnie wśród koleżanek. Nadejdzie wiadomość, która Cię uspokoi, choć może dotyczyć plotki. Nie daj się wciągnąć w cudze sprawy, bo przyniesie to pogorszenie samopoczucia. Byki w związkach małżeńskich mogą być nakłaniane do zdrady, choć w formie żartobliwej i niepoważnej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś z Noemi 


Horoskop tygodniowy - Byk od 12 do 18 sierpnia

W tym tygodniu byki raczej błyszczeć nie będą, bo część planet jest obojętna, a część wroga.  Powinny za to uważać na przeszkody i utrudnienia. Planety dodadzą im energii, ale w złym sensie. Mogą przez to wybuchnąć gniewem i denerwować się za nadto. Mogą być impulsywne i nieostrożne co może doprowadzić do problemów typu kontuzje.

Horoskop opracowała wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - BYK od 5 do 11 sierpnia

W kwestiach finansowych ostrożnie podejmuj decyzje, możesz je zmieniać niespodziewanie, lub pojawią się okoliczności, które pokrzyżują Ci plany inwestycyjne lub spowodują straty materialne. W przypadku wszelkich negocjacji z firmami, klientami, kontrahentami, warto zachować powściągliwość i silną argumentacją przekonywać do swojego punktu widzenia, bo bardzo łatwo będzie stracić okazję do porozumienia i trudno będzie o kompromis, bo druga strona może nie chcieć kontynuować dyskusji, tylko zwróci się do kogoś innego. Nie lekceważ informacji, które nadejdą, bo stracisz na tym i zachowaj cierpliwość i spokój w obliczu wydarzeń, jakie się pojawią. W sferze prywatnej w wyniku towarzyskich spotkań możesz dowiedzieć się czegoś interesującego przypadkiem, ale karty przestrzegają Cię przed rozgłaszaniem tych wieści wśród znajomych, zwłaszcza tych dalszych, a zachęcają do głębszych przemyśleń, zanim wypowiesz swoje zdanie, lub puścisz w obieg nieprzemyślane opinie. U niektórych Byków znajome osoby mogą stracić pracę i poszukiwać czegoś nowego. Single powinny uważać, komu się zwierzają, zwłaszcza jeśli chodzi o temat zdrad małżeńskich, nawet jeśli uważasz to za zamknięte, przeszłe rozdziały swego życia, gdyż druga osoba może skrywać swe intencje i nie wiesz, jak to wykorzysta w dalszej perspektywie. Nie jest to czas sprzyjający randkom.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia


Horoskop tygodniowy – BYK od 29 lipca do 4 sierpnia

Jeśli chodzi Ci nowy pomysł po głowie i chcesz wybadać, czy jest realny do przeprowadzenia, plany zachowaj dla siebie i dyskretnie podpytaj tych, w których pokładasz nadzieję na współpracę lub wsparcie, czy w ogóle jest możliwe, że zaangażują się w Twój projekt. W najbliższym czasie nie będzie łatwo znaleźć Ci partnera do Twojego pomysłu lub biznesu, zwłaszcza jeśli szukać będziesz wśród osób, które nie lubią podejmowania ryzykownych decyzji, a swoje wybory opierają w dużej mierze na tym, co sądzą o nich ich bliscy. Jeśli ich plany zawodowe zależą od zdania żony czy męża- weź pod uwagę, że najpierw z nimi je omówią, zanim dadzą Ci odpowiedź. Atmosfera w firmie może być ciężka ze względu na pewne rozczarowania, jakie nadejdą w tym tygodniu. W sferze prywatnej osoby z Twojego otoczenia mogą martwić się przeszłymi problemami rodzinnymi. Będziesz komunikatywny i kontaktowy. Może zaskoczyć Cię sytuacja, z której wyniknie, że ktoś nie był zorientowany w temacie, kiedy sądziłeś, że zna bardzo dobrze sytuację. Niektóre Byki mogą zdecydować się na praktyczny zakup do domu. W przypadku dyskusji, w której opinie będą podzielone, nie warto przedłużać analizy problemu, bo wynikną z tego negatywne emocje. Jeśli zachowasz neutralność i wycofasz się z tego rodzaju sytuacji, szybko powróci Ci dobry nastrój. Single mogą mieć tydzień emocjonujący, kiedy łatwo będzie o zerwanie znajomości, nawet jeśli planowaliście już ślub. Nie zechcesz kompromisu, o ile nie będziesz pewien, że będziesz dobrze traktowany w tej relacji.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Byk od 22 do 28 lipca

W tygodniu zwróć uwagę na to, z kim się zadajesz. Nie otwieraj swego serca przed osobami, do których nie masz zaufania. Twoja prostolinijność, dobroduszność mogą zostać wykorzystane i spowodować Twój ból i cierpienie. Zachowaj, więc zdrowy odstęp od osób, którym nie ufasz. Szukaj spełnienia w sferze ducha i szukaniu swej ścieżki wśród podobnych osób.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy BYK od 15 do 21 lipca

Nadchodzące dni przyniosą Ci nową szansę lub okazję zawodową do podpisania umowy, rozpoczęcia nowego projektu lub współpracy z nowym klientem lub kontrahentem, albo znajdziesz dobre porozumienie ze znajomym z pracy, co spowoduje, że zaistnieje możliwość zaangażowania się w nowy pomysł. Może zjawić się osoba poszukująca informacji lub sposobu by zrealizować swój plan, w czym Ty możesz być pomocny, choć wskazane byłoby, abyś szybko podjął decyzję, gdyż sytuacja może się zmienić, jeśli będziesz zwlekać. Wydarzenia mają jednak szansę potoczyć się pomyślnie. W sferze prywatnej możesz mieć niechęć do zajmowania się cudzymi sprawami i swój spokój postawisz na pierwszym miejscu, a opinie będziesz wyrażać ostrożnie. Jeśli wydarzy się coś nieoczekiwanego, postaraj się znaleźć czas dla swojej połówki lub innej osoby, która szuka kontaktu z Tobą. W najbliższych dniach warto się bardziej otworzyć na sprawy innych i pozwolić im się wygadać, nawet jeśli problemy nie dotyczą Cię osobiście. Twoi znajomi mogą być w kłopocie i dobrze byłoby, abyś nie unikał sytuacji, gdy ktoś poprosi Cię o poświęcenie mu chwili czasu. Single będą szukać kogoś, z kim znajdą porozumienie mentalne i powinny być komunikatywne w tych dniach. Ktoś z Twego otoczenia może się Tobą interesować, ale nie będzie mieć śmiałości, aby się z tym ujawnić, jeśli otoczenie będzie nieprzychylne tej znajomości.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Byk od 8 do 14 lipca

Tydzień ze zmiennym wpływem gwiazd. Jeśli chodzi o miłość to raczej kiepsko. Nie warto nawiązywać nowych znajomości i lepiej unikać konfliktów z drugą połową. Byki z początku znaku czeka raczej nudny tydzień, bo planety się nimi za bardzo nie interesują. Powinny uważać na zdrowie, ponieważ z kondycja może być kiepsko. Tylko uran je zaskoczy.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – BYK od 1 do 7 lipca 
 

W sferze zawodowej to czas, kiedy będziesz doskonale rozumiał się z osobami, z którymi pracujesz, szczególnie z tymi, które długo znasz. Jeśli starałeś się o awans lub walczyłeś o swoją pozycję, nadchodzi czas świętowania sukcesu. W przypadku napiętych sytuacji z przeszłości, spodziewaj się odprężenia i polepszenia atmosfery. Licz się jednak z tym, że Twój szef zaskoczy Cię nagłym posunięciem, pomysłem lub wiadomością, która może wywołać mieszane odczucia i przemyślenia. 

W sferze prywatnej możesz liczyć na wsparcie i pomoc ze strony matki, teściowej lub innej starszej kobiety w rodzinie. Korzystnie będzie w nadchodzącym czasie powstrzymać się przed zbyt otwartym mówieniem o tym, co myślisz o różnych sprawach. Przemilczenie pewnych sytuacji może wyjść Ci na dobre. Nie powinieneś naciskać na nikogo ani próbować wywierać wpływu na inne osoby, jeśli zależy Ci na tym, aby zachować dobre relacje z innymi. Nie zapominaj o swych zobowiązaniach wobec najbliższych, choć ewentualne niesnaski z przeszłości mogą wywołać wspomnienia. To czas dobrej komunikacji i jeśli masz coś do omówienia z innymi osobami, to teraz można przedyskutować problemy. Single będą mieć szczęście do miłych znajomości oraz flirtu, choć druga strona może zachowywać się zmiennie i szukać kontaktu, po czym wycofywać się na pewien czas i znów odnawiać znajomość z Tobą.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)