Horoskop tygodniowy - KOZIOROŻEC od 9 do 15 grudnia

Sfera prywatna: Sytuacja może być zmienna, bo może się okazać, że nagle wszyscy znaleźli się w kłopocie, każdy czegoś chce od Ciebie, a Ty nie masz możliwości spełnić oczekiwań każdego. Będzie trzeba przemyśleć, jak rozważnie podejść do sytuacji każdej osoby. Jeśli będziesz mogła coś przełożyć, przestawić, przesunąć termin, znaleźć zadowalające rozwiązanie, z pewnością to zrobisz. Istotne będzie, aby w końcu ustalić szczegóły. Czy się to komuś podoba czy nie, będziesz musiała podjąć stanowczą decyzję.

Sfera zawodowa: Spokojny tydzień, bo wiesz na czym stoisz i trzymasz się sprawdzonych sposobów. Mogą pojawić się szanse i okazje, na które czekasz. Kontakty z innymi ludźmi również stabilne, choć w dużej mierze za sprawą Twojego podejścia. Będziesz unikać opóźnień, nawet jeśli ktoś opowie Ci historię zapierająca dech w piersiach, a tego rodzaju sytuacje mogą mieć miejsce.

Single: Jeśli martwisz się, jaki nakład energii przyniesie rozwinięcie określonej znajomości, to może się okazać, że to i tak nie jest właściwa osoba dla Ciebie. Niestety Koziorożec może się rozczarować świeżą znajomością, ale podejdzie do tego z życiowa mądrością. Lepiej, aby skończyło się to, zanim na dobre się zaczęło, niż miałabyś zawieść się, gdy się zaangażujesz. Jeśli dojdzie do zerwania, nie będziesz mieć świadomości, że druga strona wciąż liczy na jakąś rozmowę. Dla Ciebie będzie to koniec. Pojawia się też ostrzeżenie przed znajomościami ze strony osób mocno raniących i chorobliwie zazdrosnych. Szczególnie panie mogą być narażone na kontakty z kimś takim.

Inne znaki: Warto być w dobrych stosunkach ze Skorpionem. Z Rybami i Bykami może być różnie- niektóre będą Ci sprzyjać, a inne przeciwnie. Z Rakiem możliwe konflikty.

Zdrowie: Warto zadbać o układ trawienny i uprawiać sport.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 2 do 8 grudnia

Dom i rodzina: U Koziorożców na pierwszym miejscu na ten tydzień pojawiają się sprawy związane z dzieckiem i szkołą. Będzie się wiele działo w tych tematach i będzie trzeba poświęcić swój czas tym sprawom. Dodatkowo mogą pojawić się nieprzewidziane wydatki, bardzo prawdopodobne są straty materialne na skutek tego, że coś się zniszczy lub popsuje, co będzie wymagało natychmiastowej naprawy lub zakupu.

Praca: Pomyślny czas zawodowo. Pojawi się nowa koncepcja, projekt lub rzecz do zrobienia. Na początku może być to luźny pomysł do przemyślenia, ale bardzo szybko poukładasz wszystko w konkret i przejdziesz od planowania do działania. Nie zechcesz czekać, aż ktoś potwierdzi, że się zgadza, lub ma podobny punkt widzenia, jeśli tylko będziesz mogła samodzielnie decydować o sytuacji. Powściągnij jednak emocje, kiedy zaczniesz działać i nie pokazuj, że Ci na czymś zależy. Z nieprzemyślanego planu może urodzić się stała współpraca, która Cię usatysfakcjonuje, jakaś umowa itp.

Single: Panowie mogą mieć szalone powodzenie wśród kobiet w najbliższych dniach. Rzecz rzadko spotykana w kartach- pokazują się aż trzy damy, które będą dążyć do bycia w związku z panem Koziorożcem, co nie należy traktować dosłownie, a jako informację o ogromnym powodzeniu w miłości. Korzystajcie panowie z okazji, bo właśnie teraz możecie kogoś poznać i możecie wybierać wśród kobiet, bo będziecie mocno atrakcyjni dla płci przeciwnej. Jeśli masz kogoś, nie zaryzykujesz z nową znajomością.

Ezolinia Wróżby Jasnowidz Ajlena


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 25 listopada do 1 grudnia

Stan ducha i ciała: Czas równowagi wewnętrznej i spokoju, a ponadto możesz mieć istotne przemyślenia, które warto wprowadzić w życie, bo przyniosą polepszenie zdrowia w dalszej perspektywie. Warto słuchać sygnałów, jakie przesyła organizm i postępować tak, jak podpowiada intuicja. Ziołowe kuracje w nadchodzących dniach przyniosą bardzo dobre rezultaty.

Związki partnerskie: Tydzień harmonijny i spokojny. Dbałość o drobne gesty codzienne i dobra atmosfera w domu będą sprzyjać całej rodzinie. Troska o drugą osobę, dobre porozumienie i ciepło ogniska domowego będą dominować w nadchodzących dniach. Nie rób niczego w pośpiechu, co będzie podyktowane emocją, nawet jeśli masz dobry pomysł, który można wprowadzić w codzienność, bo może to stworzyć wrażenie presji. Spokojne i zaplanowane zmiany będą lepiej odbierane przez partnera i przyniosą lepsze skutki.

Single: Znajomi mogą się rozproszyć, nie mieć czasu, albo okoliczności spowodują, że każdy zajmie się sobą. Dla Ciebie to czas spędzony raczej na sprawach prywatnych. Mogą nadejść wydarzenia, które wymuszą podejmowanie szybkich decyzji i nie będziesz myśleć zbyt wiele o randkach.

Praca: Istnieje możliwość, że powróci stara znajomość zawodowa, która wniesie nowe pomysły, albo potrzebę konkretnych działań, które zechcesz zrealizować już teraz. Powściągnij domysły, jeśli coś jest niejasne i postaraj się dostosować do wydarzeń, które się pojawią.

Jasnowidz Noemi ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 18 do 24 listopada

Praca: Ogólnie stabilnie, ale trudno będzie czasami się z kimś porozumieć, nawet jeśli będziesz miała dobre chęci. Niestety otoczenie wokół Ciebie może stosować chwyty nieuczciwe i możesz się dostosować do tego albo stracić. Nie trać kontaktu z istotnymi osobami z Twojej sfery zawodowej. Może okazać się, że warto się komuś przypomnieć. W przypadku nieoczekiwanych okoliczności, kiedy pewne plany się nagle zmienią, od razu działaj i rozwiązuj sytuację, bo okaże się to korzystne.

Finanse: Czeka Cię ciężka praca i rywalizacja zawodowa i od tego będzie zależało wiele. Warto zakończyć nieudane współprace, choć szansa na nową umowę może się nie pojawić tak szybko, a przynajmniej na warunkach, które by Ci odpowiadały. Jeśli coś przynosiło Ci zyski, istnieje obawa, że wkrótce okaże się, że nie poszło wszystko tak, jak tego chciałaś.

Związki partnerskie: Rodzina może o sobie przypomnieć, by ustalić istotne szczegóły w różnych kwestiach. Ważne będzie, aby nie kierować się emocją, tylko podejść pragmatycznie do wszelkich sytuacji. Dobry moment na przemyślenia strategii dotyczących spraw przyziemnych. Nie warto o wszystkim rozmawiać z innymi, dopóki nie będziesz pewna, że Twoje plany są do zrealizowania. Jeśli dostaniesz zaproszenie na imprezę, zdecydowanie odmówisz.

Single: Niektóre osoby mogą interesować się partnerem koleżanki.

Wróżka Miranda ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 11 do 17 listopada

Miłość: Warto zwrócić uwagę, czy nie bierzesz wszystkiego zbyt do siebie. Fakt, że partner opowie Ci o problemie, nie oznacza, że oczekuje, że Ty go rozwiążesz. Podejdź swobodnie do sytuacji, jakie się pojawią. Czasem omówienie czegoś pomaga zebrać myśli i podjąć decyzje. Możesz mieć skłonność do subiektywnej oceny intencji drugiej strony, co przyniesie trudności w komunikacji. Singielki powinny zwrócić uwagę, czy kierują się własnym wyborem w poszukiwaniach partnera, czy też próbują zaspokoić ambicje najbliższych, którzy mają swoje własne wyobrażenia na temat tego, z kim powinny się spotykać.

Przyjaźń i otoczenie: Zwróć uwagę, czy nie masz przy sobie przyjaciółki, która w jakiś sposób Cię zdominowała swoją osobowością, lub stałaś się dla niej tłem dla lepszego zaprezentowania swoich zalet. Możesz postrzegać ją przez różowe okulary, jeśli są sprawy, które Was łączą i spowodowały, że się do niej przywiązałaś. Jeśli chcesz być zauważona i doceniona, zastanów się, czy ta przyjaźń nie wpływa przytłaczająco na inne Twoje sfery życia. Znajdź czas na osobne pasje i innych znajomych, jeśli wciąż jesteś samotna i nie masz partnera.

Praca: Możliwa nieuczciwa rywalizacja z wykorzystaniem Internetu, więc zachowaj ostrożność. Poza tym czas sprzyjający tym Koziorożcom, które zasłużyły na awans swoją pracowitością, bo teraz będziesz bliska osiągnięcia tego celu.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby online 


Horoskop tygodniowy - KOZIOROŻEC od 4 do 10 listopada

Finanse: Przypływ gotówki możliwy, choć bez szaleństw. Rozsądek w zarządzaniu finansami wskazany, choć na nic brakować nie powinno.

Praca: Będzie trzeba poświęcić więcej czasu lub bardziej się zaangażować, bo możesz odczuć jakiegoś rodzaju pogorszenie sytuacji wynikające z niepomyślnie układającej się współpracy, chwilowy zastój jeśli chodzi o możliwości rozwoju w firmie, lub Ty sama przeoczysz jakąś szansę, jaka się pojawi.

Dom: Wydarzenia, które nadejdą, będą mieć związek z tym, co jest Ci odgórnie przeznaczone. Możesz liczyć na ochronę. Sprzyjający czas, aby przemyśleć czego chcesz od życia i zacząć pomału realizować swoje marzenia, bo Los Ci sprzyja. Atmosfera domowa powinna być przyjazna i życzliwa, a jeśli coś Cię zaskoczy, powinno obrócić się na dobre.

Relacje z ludźmi: Nie dystansuj się, gdy ktoś doceni Twój wkład w życie rodzinne lub inne Twoje osiągnięcia i je pochwali. W nadchodzących dniach możesz mieć skłonność do milczenia, unikania dyskusji lub kontaktów z otoczeniem. Możesz też być odebrana jako milcząca, gdy zachowasz niewzruszoną minę w sytuacji, gdy usłyszysz miłe słowa skierowane w swoją stronę. Jeśli masz w swym otoczeniu osoby, które wyobrażają sobie, że Tobie przychodzi coś łatwiej, nie ma powodu, żeby się wstrzymywać i nie powiedzieć im o tym, jak Ty to widzisz. Też masz swoje zmartwienia i musiałaś się zaangażować by osiągnąć to, co masz. Dobry czas na przyjaźnie i w związkach, choć z nastawieniem na sprawy przyziemne, które wspólnie łatwiej załatwić.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - KOZIOROŻEC od 28 października do 3 listopada

W firmie może być więcej pracy niż dotychczas i będzie odczuwalna stopniowa poprawa, jeśli wcześniej istniały przestoje spowodowane urlopami lub gorszą sytuacją firmy na rynku. Wszystko powoli powinno wracać do normy. Warto wykazać się większą otwartością i bardziej bezpośrednio,  zebrać informacje na temat sytuacji, jeśli budzi coś Twoją niejasność. Ogólnie jednak nadchodzą pozytywne zmiany, co spowoduje, że będziesz mogła działać według określonych zasad, co Ci będzie odpowiadać. Również w sferze prywatnej sprawy formalne i przyziemne będą miały istotne znaczenie i możesz chcieć nawiązać wartościowy kontakt, który może się przełożyć na zyski, ale na razie w atmosferze niezobowiązującej. W przyszłości okaże się, czy warto wiązać nadzieje z tym pomysłem lub określoną osobą. Niesprzyjający czas dla relacji, więc jeśli planujesz odnowić z kimś znajomość, umówić się z kimś, może okazać się, że okoliczności są niesprzyjające, więc będzie trzeba przeczekać. W układach rodzinnych  (lub w większym gronie osób) może pojawić się dyskusja na temat wkładu każdej osoby w określone zobowiązania. Kto w jakim stopniu się angażuje i w jakim stopniu szuka korzyści, być może nieuzasadnionych. Warto również samemu zainicjować taką rozmowę, jeśli to na Ciebie spadają obowiązki z czymś związane, a inni tylko korzystają z czegoś. Nie daj się wykorzystywać. Single będą raczej zrywać świeże kontakty, a nawet jeśli nie zrobią tego teraz, w dalszej perspektywie pewne znajomości mogą same wygasać.

wróżka Camilia Ezolinia Tarot Wróżby


Horoskop tygodniowy Koziorożec - od 21 do 27 października

Tydzień pozwolili Tobie nabrać więcej odwag w działaniach osobistych. Tematy zawodowe będą n a tyle dobrze ogarnięte, że nie da się więcej już nic zrobić, ani dodać. Zaopiekuj się dziś, czym, co daje Tobie spokój i radość na wielką skale. Twoje pragnienia będą w tym tygodniu wyrażane chętniej. Przez co też uzyskasz lepszą pozycje.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Tarot online


Horoskop tygodniowy - Koziorożec od 14 do 20 października

Tydzień może być dość trudny dla niektórych koziorożców. W pracy możliwa droga przez mękę.  Możliwe różnic zdań w związkach ale koziorożce będą w tym tygodniu raczej tolerancyjne. Zdrowie powinno nie spędzać im snu z powiek o ile zadbają o nie.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Koziorożec od 7 do 13 października

Miłość: W tym miesiącu powinniście szczerze porozmawiać z partnerem o waszych potrzebach w związku. To jest świetny czas na wyjaśnienia nieporozumień.
Praca: Czeka cię bardzo trudny okres w pracy. Możesz w tym miesiącu mieć problemy z kreatywnością i wszystko może Ci nie wychodzić. Musisz przetrwać.
Finanse: Nie pożyczaj pieniędzy. Nie bierz kredytów bo ich nie spłacisz. Musisz w tym miesiącu zacisnąć pasa.
Zdrowie: Przeziębienia, bóle gardła i głowy.

Tarocista Łukasz: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 30 września do 6 października

Zanim pójdziesz do swego pracodawcy zgłosić niechciane wydarzenia, zbierz informacje, gdyż w przypadku wszelkich niejasności Twoje przypuszczenia, domniemania lub niesprawdzone fakty nie zostaną potraktowane poważnie, a raczej jako podyktowane emocją. Zwłaszcza panie spod znaku Koziorożca mogą kierować się bardziej intuicją niż pewnością co do pewnych sytuacji. Pewne plany mogą być odwoływane, a po pewnym czasie przywracane do realizacji. Twoje otoczenie w pracy będzie skupione na obowiązkach i Tobie również karty to polecają. Niektóre wydarzenia w firmie mogą Cię rozbawić. W sferze prywatnej jeśli prowadzisz z kimś spór, to trudno będzie go wygrać, bo druga strona nie zechce odpuścić. Rozejrzyj się w środowisku, które znasz na co dzień, bo możesz odkryć, że dawna przyjaciółka lub przyjaciel ma o coś żal i szuka sposobu, by sprawić Ci przykrość, źle o Tobie mówi itp., lecz nie musi to być osoba, po której się tego spodziewasz. Ktoś z Twego otoczenia może naprowadzić Cię na myśl, kogo należy wykluczyć z podejrzeń. Single raczej zajmą się pracą niż spotkaniami towarzyskimi.

Wróżka Miranda wróżby tarot online: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy - Koziorożec od 23 do 29 września

Twój związek wchodzi na głębsze wody i wszystko nabiera tempa. Świetnie czujecie się z sobą i dobrze się bawicie. Czas może zaplanować wspólnie przyszłość ?! Dla niektórych par będzie to przełomowy moment, objawiający się zajściem w ciążę. Single, które skrycie się podkochują powinny wyjść z ukrycia i okazać swe uczucia. Może też pojawić się ktoś nowy, kogo bardzo sobą zainteresujemy.

Wróżka Thelema portal Ezoliniawrozby.com


Horoskop tygodniowy – Koziorożec od 16 do 22 września

Nad koziorożcami jeszcze niebo trochę zachmurzone. Może im się przytrafić zniżka formy. Powinny uważać na zdrowie. Wręcz na nie dmuchać i chuchać. Czas pomyśleć o kuracji uodparniającej.  Koziorożce powinny działać z uporem i konsekwencją, bo mogą jednak w tym tygodniu  coś zdziałać.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy – KOZIOROŻEC od 9 do 15 września

Nie warto omawiać szczegółów swojej pracy zawodowej z osobami wścibskimi, które będą Cię o coś podpytywać. Nie każdy jest przychylny w Twoim otoczeniu, choć podejdziesz do wszystkich sytuacji ze stoickim spokojem. Nawet jeśli coś Cię zaskoczy, lub nagle zmienią się plany, zareagujesz na to zupełnie bez emocji. Niektóre Koziorożce- panowie mogą odkryć zupełnie nieoczekiwanie przez jakąś osobę trzecią, że zakochała się w nich kobieta. W życiu prywatnym możesz czuć znużenie codzienną rutyną. Stałe obowiązki, które masz, mogą w tym tygodniu wydać się wyjątkowo nudne i przygnębiające. Jeśli czegoś nie zrobisz teraz, nic wielkiego się nie stanie. Nabierz dystansu. Jeśli dostaniesz zaproszenie na spotkanie towarzyskie, skorzystaj z niego. Jeśli ominie Cię taka okazja, dowiesz się o tym, gdy impreza będzie się kończyć i skontaktuje się z Tobą kolega po drinku, żeby Ci o niej powiedzieć. Sprawy przyziemne będą mieć dla Ciebie nadrzędne znaczenie, więc raczej Cię to nie zmartwi. Możliwe kontakty koleżeńskie, ale bez szczególnych zażyłości. Single mogą być w znajomościach z osobami, które ktoś podburza do konfliktów, o czym mogą nie mieć pojęcia. Niestety możliwe też są sytuacje, kiedy ktoś z Twego otoczenia będzie w jakiś sposób szantażowany, więc przyjrzyj się, co się dzieje dookoła Ciebie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop napisz do Wróżka Camilia


Horoskop tygodniowy - KOZIOROŻEC od 2 do 8 września

Do spraw zawodowych podejdziesz z racjonalnym podejściem i nie braknie Ci dynamiki w działaniu. Mimo wszystko warto przemyśleć wszystkie umowy, które Ci się kończą, jeśli nie do końca jesteś przekonana, czy warto je odnawiać. Na razie wstrzymaj się z decyzjami, bo jak dobrze przemyślisz sytuację, może znajdziesz lepsze wyjście. W swym otoczeniu znajdziesz osoby przyjazne, życzliwe, z którymi sympatycznie się pracuje. Do końca tygodnia sprawy powinny się tak poukładać, że uznasz, że dokonałaś właściwych wyborów i będziesz mogła się odprężyć. W sferze prywatnej trudno będzie Cię wytracić z równowagi, nawet jeśli wydarzy się coś niespodziewanego. Zanim się wypowiesz w jakiejś kwestii, przemyślisz to w odosobnieniu i nie spiesząc się. Niesprzyjające sytuacje warto przeczekać, jeśli ma to swoje inne korzyści. Zapewnisz spokój sobie i bliskim, jeśli nie pozwolisz innym, by Ci go zakłócali, gdyż ewentualne niepokoje mogą nadejść z zewnątrz. Single, kiedy już kogoś poznają i poczują uczucie, będą myśleć od razu w kategoriach poważnego związku i analizować taką możliwość. Jeśli interesowała się Tobą inna kobieta, być może Twoja była przyjaciółka, nadal będzie to robić, choć niejawnie. Okoliczności sprawią jednak, że nic nie zagrozi Twojemu szczęściu z bliską Ci osobą, którą wybrałeś dla siebie.

Wróżka Camilia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia 708 577 246


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 26 sierpnia do 1 września

W tym tygodniu czeka Ciebie wiele zawodowych wyzwań. Energia ziemi Ciebie wspiera. Postaraj się być skupiony i bardzo dokładny. Warto zadbać o podniesienie swojego prestiżu zawodowego przez odpowiedni ubiór, czy dobór środków przekazu. Bądź osobą elegancką i zawsze przygotowaną na każde pytanie.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy - Koziorożec od 19 do 25 sierpnia

Tydzień silnego i zdecydowanego ukierunkowania na cel. Nieczułość na sprawy innych i intensywne skupienie się na tym, co masz do załatwienia lub zrobienia związanego z pracą, spowoduje, że możesz mieć mało czasu dla siebie w nadchodzącym tygodniu, zwłaszcza że nie braknie Ci kontaktów zawodowych, zleceń czy obowiązków. Możesz mieć nawet trudność z ogarnięciem wszystkiego ze względu na natłok wydarzeń. Będziesz przyciągała ludzi niczym magnes. Karty przestrzegają przed grupą osób lub zespołem, który tak naprawdę źle oddziałuje na Twoje sprawy, choć będziesz funkcjonowała pokojowo i bezkonfliktowo wśród nich w nadchodzących dniach. Słuchaj intuicji, bo będzie Ci dobrze doradzać i podpowiadać. To czas dużego zaangażowania, pasji, kreatywności, aktywności i dobrych rezultatów.

W sferze prywatnej odczujesz dużą równowagę wewnętrzną i będziesz nastawiona na harmonijne kontakty z bliskimi. Znajdź czas na odpoczynek i nie wyszukuj sobie zajęć domowych, które popsują Ci te chwile. Zadbaj o siebie i zregeneruj siły po pracy. Dobry moment aby zwrócić uwagę na swą fizyczną kondycję i zdecydować się na trochę więcej ruchu. W dyskusjach będziesz przenikliwa i możesz zaskoczyć drugą stronę istotnymi wnioskami. Single mogą liczyć na skrytą adoratorkę lub adoratora, którzy nie zechcą ujawnić się z uczuciami, ale mogą wykorzystać swych przyjaciół, aby zwrócić na siebie Twoją uwagę. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.


Horoskop tygodniowy - Koziorożec od 12 do 18 sierpnia

Tydzień raczej średni. Zdrowie może ucierpieć, a starsze koziorożce poczują ciężar wieku. Nie wesoło też będzie koziorożcom z końca drugiej dekady. Te z kolei mogą być do czegoś zmuszane i mogą się zetknąć z wrogo nastawionymi ludźmi. W pracy spokojnie, ale bez rewelacji.

Horoskop opracowała wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - KOZIOROŻEC od 5 do 11 sierpnia

Drobne zaniedbania w sferze finansów mogą wywołać potrzebę chwilowego zatrzymania wydatków i przeanalizowania swych planów w tym tygodniu. W sferze zawodowej spokojnie oprzesz się na kontaktach z osobami, którym ufasz i z którymi współpracujesz od długiego czasu. Mogą pojawić się nowe znajomości lub zmiany planów, ale w korzystnym dla Ciebie kierunku.
Możliwe również okazje, aby komuś pomóc przy okazji wykonywania rutynowych obowiązków. Korzystnie będzie nie przyjmować odpowiedzialności za cudze długi i nie wspomagać osób zubożałych,  jeśli nie znasz ich prawdziwej sytuacji finansowej lub faktów. Osoby ponaglające Cię w działaniu mogą wywołać problemy, więc staraj się trzymać od nich z daleka. W sferze prywatnej Koziorożce będą nastawione na harmonijne kontakty z innymi, będą bardzo empatyczne i łatwo zdobędą sympatię u innych. W rodzinach czas spokoju i stabilizacji. Mogą nadejść wiadomości dotyczące otoczenia, choć nie wszystkie będą przyjemne, ale warto poznać pewne szczegóły. Ktoś może wzbudzić Twoją nieufność, ale ostatecznie nie zakłóci Ci to spokoju codziennego. Czas niesprzyjający singlom, gdyż bardziej prawdopodobne będą przyjaźnie i koleżeństwa z osobami tej samej płci co Ty, niż okazje do randek.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia


Horoskop tygodniowy – KOZIOROŻEC od 29 lipca do 4 sierpnia

To czas, kiedy możesz myśleć już o urlopie albo przynajmniej o spowolnieniu tempa pracy, aby znaleźć chwilę relaksu po obowiązkach zawodowych. Nie jest to dobry moment do omawiania ważnych kwestii finansowych. Nie pożyczaj pieniędzy i nie wydawaj ich  bez potrzeby, nawet jeśli ktoś spróbuje wpłynąć na Twoje poczucia obowiązku. W sferze zawodowej uwidocznią się wpływy kobiet z Twojej pracy. Mogą się kontaktować, załatwiać sprawy, składać oferty handlowe itp. Ktoś, kto wcześniej nie widział interesu w kontaktach z Tobą, teraz nagle może intensywnie namawiać Cię do zawarcia jakiejś umowy. Bądź asertywny i przemyśl, zanim się na coś zdecydujesz. W przypadku osób natarczywych, uda Ci się uniknąć dalszych kontaktów, ale całą sytuację możesz analizować lub dowiadywać się w innej firmie, czy warto wziąć pod uwagę propozycję, którą odrzuciłeś. Prywatnie możesz popaść w jakiegoś rodzaju marazm, ale nie warto za dużo myśleć nad tym, co Cię niepokoi, bo tym sposobem nie rozwiążesz problemu. Wydarzenia niespodziewanie same zapoczątkują zmianę tematu, lub sprawy ruszą do przodu. W przypadku omawiania jakichkolwiek problemów, nie licz, że druga osoba od razu wpadnie na pomysł, jak go rozwiązać, ale wspólnymi siłami uda Wam się znaleźć wyjście z sytuacji. Single mogą podpytywać otoczenie o osoby, na które się obraziły, co postawi drugą stronę w niekomfortowej sytuacji.
Ostatecznie jeśli czujesz przywiązanie do kogoś, prawdopodobnie wykażesz inicjatywę i skontaktujesz się.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Koziorożec od 22 do 28 lipca

Tydzień nie przyniesie łatwej energii do odpoczynku. Cały czas wspominać będziesz sprawy zawodowe, niezałatwionych papierki, umowy itd.. Wszelkie napięcia psychiczne będą dawały o sobie znać w ciele fizycznym. Praca z ciałem i jego napięciami spowoduje wielką ulgę dla ciała i psychiki. Znajdziesz w tym tygodniu swojego przewodnika duchowego.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 15 do 21 lipca

Koziorożce skupią się na konkretach, na swoich możliwościach zawodowych, które postrzegają jako realne w chwili obecnej. Może pojawić się osoba, która będzie obiecywać Ci zyski lub korzyści w dalszej przyszłości wynikające z realizacji jej planów, ale nie dasz się omamić żadną mrzonką ani obietnicą, która jest niepewna z Twojego punktu widzenia.

Będziesz polegać na osobach, z którymi dziś wiążą Cię umowy i jesteś pewien, że dalsza współpraca jest sensowna. Jeśli jesteś zatrudniony w dużej firmie, może się okazać, że nadchodzą nowe perspektywy pod postacią nowych kontraktów lub rozszerzenia Waszej działalności na rzecz nowych klientów i partnerów biznesowych, co może wywołać zmiany w firmie w dalszej przyszłości. W sferze kontaktów prywatnych nie jest to czas, kiedy będziesz przeforsowywać swoje opinie lub swoje plany. Naciskanie na kogoś nie przyniesie skutku, a Ty sam będziesz czuł, że nie tędy droga do przekonania kogoś do swoich racji. Szczególnie w sytuacjach, kiedy masz wrażenie, że druga osoba jest niezorientowana w temacie, który Cię interesuje, nie próbuj ciągnąc ją za język, bo nie dowiesz się niczego od kogoś, kto nie zna tematu. Poza tym czas stabilny. Single mogą być w relacjach, w których druga osoba jest związana z kimś innym i nie ufaj zanadto temu, co usłyszysz, bo karty ostrzegają Cię przed nieszczerymi rozmowami, w których mało prawdopodobne jest, abyście otwarcie pomówili o rzeczywistej sytuacji.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 8 do 14 lipca

Koziorożce z początku znaku czeka wiele niespodzianek. Koziorożce z drugiej dekady mają dobry czas na podróże zagraniczne, na kontakty z cudzoziemcami, na załatwianie spraw w sądzie i w urzędach. To też dobry okres na śluby i podpisywani umów.  Koziorożce z końcówki znaku czeka czas zmian, ale niekoniecznie w kierunku, który by same wybrały.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – KOZIOROŻEC od 1 do 7 lipca 
 
Jeśli wpadniesz na nowy pomysł dotyczący sfery zawodowej, będziesz widział swoją sytuację w dalszej perspektywie i zaangażuje Cię wyobrażenie swojej nowej aktywności czy realizacji nowego projektu, przemyśl dokładnie szczegóły, zanim przejdziesz do działania. Również w sytuacjach, gdy chcesz coś wywalczyć w swojej firmie, polepszyć swoją pozycję, zaprotestować przeciwko czemuś, odłóż to na później. W nadchodzącym czasie korzystniej będzie przeczekać komplikacje, w pewnych okolicznościach być może zrezygnować z pomysłu i jeszcze raz dokładnie go przeanalizować. Nie działaj impulsywnie, bo wzbudzisz nieufność u drugiej strony - u szefa, kontrahenta, kolegów z pracy itd. 

W sferze prywatnej nie obiecuj swojej obecności na spotkaniu towarzyskim, bo możesz otrzymać w ostatniej chwili ważny telefon, który pokrzyżuje Ci plany. Zanim podejmiesz istotne decyzje, zbadaj sytuację. Nie przyjmuj pomocy, jeśli nie wiesz, co się pod tym kryje. Ty sam będziesz osobą pożądaną przez innych. Jeśli będzie trzeba zorganizować pomoc dziecku znajomego, również możesz się przydać. Ogólnie to czas spokojny i korzystny dla Ciebie, gdyż będziesz umiał połączyć zdrowy rozsądek i myślenie racjonalne z empatycznym postępowaniem, gdy zajdzie taka potrzeba. Single będą skupiać się na uwolnieniu się od osób, z którymi relacje im się układają problematycznie, nawet jeśli druga osoba ma inne zdanie o tej znajomości.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)