Zobacz: Horoskop na 2022 rok ->>

Horoskop tygodniowy Koziorożec 03 - 10 stycznia

Dla Koziorożców tydzień będzie pomyślny. Pojawi się dobra wiadomość od mężczyzny, która będzie związana z rodziną i domem. W pracy duża mobliność, załatwianie spraw w biegu, co jednak przyniesie wymierne korzyści również materialne. Koziorożce powinny uważać na pojawienie się kobiety, która będzie miała niedobre intencje i może trochę namieszać w życiu.

Autor: Isabella Ozerov - doradca duchowy, jasnowidz, przewodnik po Kronikach Akaszy,
portalzen.pl


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 20 do 26 grudnia

Poczujesz presję czasu, tydzień przyniesie nieoczekiwane wyzwania, którym będziesz musiał szybko sprostać. Dzięki wytrwałości i motywacji ochronisz się przed stratami. W twoim związku z początkiem tygodnia odczujesz napiętą sytuację. To przejściowe kłopoty, twoja umiejętność prowadzenia merytorycznej dyskusji z pewnością pomoże w załagodzeniu problemu. Pod koniec tygodnia zapanuje zgoda, radość i spokój. Twoja przedsiębiorczość pomoże w rozwiązaniu również kłopotów w sferze zawodowej. A wkład pracy włożony w negocjacje przyniesie sukces materialny. Uważaj na finanse, pieniądze mają teraz tendencję do „uciekania” z twojego portfela.

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 13 do 19 grudnia

Zobacz również:

Sprawy które wcześniej utknęły w martwym punkcie nabiorą tempa. Wizyta odłożona przez kogoś z rodziny, teraz będzie mogła zostać zrealizowana. Będziesz cieszył się obecnością kogoś wyjątkowego, kogo już od dawna nie widziałeś. Wolne Koziorożce dostaną wyczekiwaną wiadomość od kogoś, kto bardzo się wam podoba. Szykuje się na wyjątkowa randka. W stałych relacjach znajdziecie z partnerem czas na wspólne spędzenie romantycznego wieczoru. W sprawach finansowych zastój, jeśli czekasz na przelew będzie on spóźniony. Zwróć uwagę na
swoje wydatki, spróbuj oszczędnie podejść do codziennych zakupów.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 6 do 12 grudnia

Będziesz musiał stawić czoła problemom rodzinnym. Postaraj się rozwiązać kłopoty szukając kompromisu. Nie unikaj rozmów, bądź dyplomatą. W sferze uczuć nastaw się na zmiany. Możesz zacząć zdawać sobie sprawę z tego, że twój nowy związek nie ma szans na rozwój. Dobrze zrobi ci chwila samotności i złapanie oddechu. Może zdecydujesz się na uporządkowanie swoich spraw uczuciowych. Twoje kompetencje zawodowe zwiększą teraz szansę na podjęcie nowego, lepszego stanowiska pracy. Odpoczniesz od problemów finansowych, twoje wpływy będą rosły.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 29 listopada do 5 grudnia

Koziorożce będą zadowolone z korzystnego obrotu prowadzonych spraw. Tydzień ten będzie bardzo satysfakcjonujący zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej. W uczuciach podtrzymasz ważną dla ciebie znajomość, która może z biegiem czasu przerodzić się w stały i harmonijny związek na zawsze. W relacjach rodzinnych odczujesz spokój, parter okaże ci dużo troski i zainteresowania. Możesz
liczyć na przypływ gotówki i pozytywne wiadomości dotyczące finansów. Jeśli niespodziewanie odezwie się do ciebie ktoś, kogo dawno nie widziałeś z propozycją spotkania, nie odmawiaj. Będziesz miał szansę wziąć udział w nowym, intratnym przedsięwzięciu. Znajomy wykaże chęć pomocy w realizacji zupełnie nowego projektu zawodowego.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 22 do 28 listopada

W życiu zawodowym pora zrewidować swoje wyobrażenia. To dobry czas, aby przemyśleć czy wasze oczekiwania względem finansów nie są przypadkiem oderwane od rzeczywistości. Tkwienie w iluzji przysporzy wam problemów, więc może nie warto w niej trwać. Nadchodzące dni mogą okazać się dla niektórych z was przełomowe, jeśli chodzi o życie uczuciowe. Jeśli tkwicie w mało satysfakcjonującym związku, znajdziecie siłę, aby zmienić sytuację. Osoby samotne, szczególnie te które mają za sobą w ostatnim czasie negatywne doświadczenia związkowe, znajdą motywację do otwarcia się na potencjalnego partnera. Ten tydzień przyniesie wam nowe pomysły i inspiracje. Jeśli ciągną się za wami jakieś niedomknięte tematy, to teraz możecie się z nimi w łatwy sposób zmierzyć.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 15 do 21 listopada

W związku nadszedł czas miłości i harmonii. Będziesz mógł liczyć na ciepło i zrozumienie ze strony partnera. Na niwie zawodowej możliwe spore, niespodziewane zmiany. Jednak będą to dla ciebie dobre zmiany, więc nie masz się o co martwić. Jeśli cierpisz na bóle głowy, mogą one związane być z zatokami. Możliwe, że będzie konieczne rozpoczęcie nowego leczenia.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 8 do 14 listopada

Możliwe, że w relacji przemyślicie co nieco i przyznacie się do własnych błędów. To dobry moment na takie posunięcie. Przyniesie to oczyszczenie i możliwość zaczęcia wszystkiego od nowa, z większym doświadczeniem. Warto mieć emocje na wodzy, będzie Was można w tym tygodniu łatwo sprowokować do zbędnej w gruncie rzeczy kłótni. W pracy przyda Wam się spojrzenie na pewne kwestie z różnych punktów widzenia. Nie ograniczajcie się tylko do swojej perspektywy, ktoś Wam przychylny ma dla Was cenne rady.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 1 do 7 listopada

To będzie tydzień pod znakiem wielu emocji i różnego rodzaju intensywnych uczuć. Będzie może nawet burzliwie w relacjach, jednak dzięki Waszemu opanowaniu uda się okiełznać sytuację. Na co dzień nie lekceważcie swoich przeczuć. Przejawy intuicji będą teraz bardzo trafne. Możliwe, że wpadniecie na nowe pomysły odnośnie funkcjonowania własnego biznesu lub odświeżycie dawną znajomość z przyjacielem. Jeśli chodzi o zdrowie, to dobry czas na planowanie potomstwa.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 25 do 31 października
 
Nadchodzi znaczna poprawa życia uczuciowego, niezależnie na jakim etapie związku się znajdujecie. Dla singli szansa na znalezienie kogoś, z kim można założyć rodzinę. Jeśli jesteś bez pracy, wkrótce passa się zmieni, pojawi się ciekawa oferta. Możliwe niespodziewane premie. Na planie zdrowotnym wszystko w jak najlepszym porządku. Starający się o potomstwo mają dużą szansę usłyszeć dobrą nowinę.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 18 do 24 października

Możesz liczyć na przyjście oczekiwanych informacji i wiadomości z daleka. Będą one bardzo pozytywne, uwieńczą realizację projektu, nad którym pracowałeś on dawna. W miłości gorąco, czeka cię randka z osobą, o której marzysz od długiego czasu. W stałych relacjach odżyją emocje, znajdziecie pretekst do świętowania i pomysły aby radośnie spędzić większą niż zazwyczaj ilość czasu ze sobą. W pracy możliwe, że weźmiesz udział w spotkaniu integracyjnym. Miła atmosfera udzieli się wszystkim współpracownikom na dłużej. Jeśli prowadzisz biznes to czekają cię negocjacje i spotkania. Jest duża szansa na podpisanie korzystnej umowy.

Jasnowidz Daga Kira 708 577 502 kod 3 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 11 do 17 października

Twoja uwagę zajmą sprawy urzędowe, które od dłuższego czasu czekają na ich dopełnienie. Tydzień sprzyja wszelkim kontaktom z osobami na urzędniczych stanowiskach, możesz liczyć na szybkie załatwienie twoich petycji czy składanych wniosków. W sprawach sercowych nie jest to dobry czas na flirty i spotkania towarzyskie. Może warto odłożyć na później randkę i zająć się organizacją swojego życia. W stałych związkach pojawią się problemy, które dobrze jest przedyskutować. Brak komunikacji może skutkować w późniejszym czasie stratami i kłótnią. W sferze zawodowej szykują się zmiany, możliwe jest podpisanie nowej umowy, aneksu do umowy czy nawiązanie korzystnej współpracy.

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 4 do 10 października

Początek tygodnia przyniesie ci zasłużone sukces. Trudny problem, którym zamartwiasz się już od dość długiego czasu rozwiąże się bez problemu a ty ucieszysz się z pomyślnego obrotu sprawy. Oczekuj więc dobrych nowin, prezentów czy nagród. Przed tobą naprawdę dobry tydzień wykorzystaj go w pełni. Musisz kontrolować swoje złe nawyki i unikać niewłaściwej firmy, aby skupić się na edukacji. Imprezy i uroczystości mogą odwrócić uwagę od nauki, dlatego uważaj. Także pod względem uczuć, możesz zdobyć to czego od dawna pragniesz.

Szczęśliwy Kolor: Czarny, Indygo
Szczęśliwe liczby: 8, 17, 26, 35
Szczęśliwy dzień: Sobota
Najgłębsza potrzeba: Zarządzanie

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 27 września do 3 października

Twoje miejsce pracy potrzebuje zmian. Koniecznie podejmij działania , nie da się odwlec tego na dłużej bo skutki mogą być opłakane. Dobry czas na przypływy gotówki, pracy i klientów tobie nie braknie, więc niewykluczone ,że zadania zaczniesz delegować. Tydzień zabiegania , stresu i pracy ale nie zapomnij o swoim kręgosłupie i zafunduj koniecznie mu chociaż godzinkę relaksu i dobrego masażu.

Autor: Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya, Chcesz swój spersonalizowany horoskop? Wyślij SMS o treści : Agnelya Twoje pytanie wyślij na 79480 ( 11,07 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 20 do 26 września

Dla Koziorożców czwarty tydzień września zapowiada się wyśmienicie. Możliwe są różne zaproszenia od znajomych i wszelkie wyjazdy, zarówno służbowe jak i prywatne.

Autor: Tarocista Adrian, 708 588 642 Kod 32 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 13 do 19 września

Świat ściele przed Tobą czerwony dywan, a Ty wcale nie masz ochoty na niego wejść. Zdystansowany do spraw i świata - to efekt wpływu planet - będziesz wolał swój święty spokój i klimat wewnętrznej zadumy niż blichtr i splendor. To właściwa droga - poprowadzi Cię ścieżką miłości. Głębia przeżyć i harmonia z rytmami wszechświata.

Szczęśliwe liczby: 6 i 14

dzień tygodnia: NIEDZIELA

kolor: GRANATOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 6 do 12 września

Więcej mówisz niż robisz. Życie wymusi na tobie zmiany. Przeanalizuj swoja karierę zawodową i realizuj plany po kolei. Jako kontrahent jesteś mało wiarygodny i zatrzymany na latach 90. Co cię powstrzymuje od realizacji marzeń? W uczuciach widać przetasowania. Zdrowotnie wybierz się do endokrynologa, dbaj o żołądek. Jedzenie i spanie zrywami, to nienajlepszy sposób. Ktoś z przeszłości da o sobie znać.

Autor: Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya, 708 777 531 wew.1 ( 4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 30 sierpnia do 5 września

Bądź sobą. To jaki jesteś zostanie docenione.  Poczucie akceptacji i szacunku doda Ci "wiatru w żagle". Nie będzie dla Ciebie przeszkód, których nie byłbyś w stanie pokonać. Poczujesz, że "masz tę moc".

Szczęśliwe liczby: 9 i 12

dzień tygodnia: WTOREK

kolor: ŻÓŁTY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 23 do 29 sierpnia

Początek nowego przedsięwzięcia/ projektu/ pracy, co przyniesie Ci sporo korzyści. Śmiało patrz w przyszłość, a oczarujesz sobą swoje otoczenie. Twoja skrywana dotąd wrażliwość okaże się Twoją siłą.

Szczęśliwe liczby: 34 i 45

dzień tygodnia: PONIEDZIAŁEK

kolor: MIĘTOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC 16-22 sierpnia

Duża kreatywność. Możesz przeforsować ważne dla Ciebie sprawy. Rozpierać będzie Cię energia przy czym pokusisz się o zachowania altruistyczne.

Szczęśliwe liczby: 44 i 56

dzień tygodnia: PIĄTEK

kolor: KARMINOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 9 do 15 sierpnia

Końcówka miesiąca - w końcu przedrzesz się przez gąszcz opłat i doświadczysz jako takiej stabilizacji. Ostatnie miesiące pochłonęły wiele funduszy. Tylko Twój twardy charakter wyprowadzi Cię z labiryntu. Możesz być z siebie dumnym odniesiesz sukces..

Szczęśliwe liczby: 9 i 27

dzień tygodnia: SOBOTA

kolor: ZIELONY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 2 do 8 sierpnia

Możecie zapragnąć poszukać nowej pracy lub nowych możliwości zawodowych. Może pojawić się osoba, która zechce Was zachęcić, byście się zdecydowali na jej pomysł, ale zachowacie dystans i przemyślicie każde swoje nowe posunięcie. Radę macie, by postawić na pracę indywidualną lub samodzielne decyzje. Pracując sami osiągniecie lepsze rezultaty.

W sferze prywatnej będzie trzeba zachować równowagę między byciem otwartym na ludzi, a byciem asertywnym. Mogą pojawić się znajomości z przeszłości lub propozycje spotkań z osobami, które znacie od dawna. Pokazana jest intensywna komunikacja z kimś. Radę macie ogólną, żeby niczym się nie martwić i unikać wszelkich negatywnych przemyśleń.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 26 lipca do 1 sierpnia

Ogólnie dobry tydzień zawodowo i możecie liczyć na dobrą i opłacalną współpracę lub współpracowników, z którymi dobrze będzie się pracowało. Nie powinno również braknąć środków materialnych, finansowych do realizacji planów u osób, z którymi współpracujecie. Radę macie, by jednak nie deklarować się z czymś przed czasem lub dobrze przejrzeć dokumenty, które komuś wysyłacie i upewnić się, że nie wkradła się pomyłka. W przypadku rozpoczynania nowych przedsięwzięć, również dobrze jest wszystko przemyśleć lub nie mówić o czymś przed czasem.

Osoby, które mają kogoś bliskiego i zaufanego, powinny ten tydzień spędzić z taką osobą, natomiast ktoś może nie chcieć się odzywać do Was, jeśli jest uprzedzony i uważa, że za szybko tworzą się między Wami konflikty lub pojawiają się różnice zdań. Niektórzy mogą czuć się więc osamotnieni z tego powodu.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 19 do 25 lipca

Zawodowy triumf jest pokazany, a u niektórych triumf całej firmy lub zespołu i powody do radości. Pokazani jesteście jako osoby energiczne. Może zaskoczyć Was nagły kontakt z kimś, z kim wcześniej się nie zgadzaliście lub z kimś, kto się obraził kiedyś. Gdyby tak było, teraz jest moment, by się pogodzić, chyba że jesteście pewni, że nic dobrego by z tego nie wynikło. Ogólnie możecie być miło zaskoczeni, że macie osoby wspierające i przyjaźnie nastawione wokół.

Koziorożce, które z kimś ukradkiem korespondują lub telefonują do kogoś, mogą być miło zaskoczeni, jeśli ktoś nagle się zjawi i będzie mieć więcej czasu dla Was niż tego oczekujecie. Wato podzielić się jakąś wiadomością lub powiedzieć o czymś, co ma związek z podróżą, jeśli ktoś planuje wyjazd.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - Koziorożec od 12 do 18 lipca

W pracy zwolnienie tempa jest pokazane, a także możliwe decyzje o zakończeniu jakiejś współpracy, co możecie przyjąć ze spokojem, a nawet obojętnością. Radę macie, by mimo wszystko podjąć jakieś działanie w kierunku realizacji swoich planów. Również osoby, które uważają, że ich praca stała się za bardzo monotonna lub jest jej za wiele, mogą odczuć potrzebę zrobienia sobie przerwy lub rezygnacji z jakiejś aktywności, żeby zregenerować siły, ale warto przemyśleć czy to dobry moment.

W relacjach prywatnych możliwe, że ktoś nagle będzie szukał z Wami kontaktu. Może być to znajomość z przeszłości albo ktoś, kto znajdzie się przejazdem w Waszej miejscowości. Karty pokazują bardzo opanowaną osobę, która emocje ma pod kontrolą. Niektórzy mogą nie mieć możliwości spotkać się lub braknie ochoty, jeśli poświęcacie czas rodzinie. Inni mogą powspominać dawne czasy.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 5 do 12 lipca

W pracy będzie trzeba się komuś przypomnieć, kto zamilkł i warto pielęgnować wszelkie znajomości zawodowe, szczególnie przyjaźnie. Również jeśli to od Was zależy czy dojdzie do współpracy lub podpisania jakiejś umowy, teraz jest moment, by się skontaktować i dać odpowiedź. Nawet jeśli nie wszystko dokładnie pójdzie po Waszej myśli i np. warunki współpracy nie będą takie, jakbyście sobie życzyli, to jednak szybko przystąpicie do działania.

W domu spokój i poczucie zrelaksowania jest pokazane, choć będzie trzeba poświęcić się, jeśli ktoś z domowników jest zajęty pracą i nie można mu/jej przeszkadzać. U innych może zajść potrzeba taka, że to Wy będziecie musieli znaleźć chwilę czasu na sprawy zawodowe w czasie wolnym lub zająć się czymś pilnie, co dotyczy domu.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 28 czerwca do 4 lipca

W pracy spokój, zadowolenie i rutyna w pozytywnym sensie, czyli bezstresowe wypełnianie obowiązków. W przypadku konieczności podjęcia decyzji, możecie mieć skłonność do zmieniania zdania, a warto ostatecznie się na coś zdecydować i nie tracić energii na dłuższą analizę sytuacji.

W relacjach prywatnych pokazana jest osoba, z którą się nie zgadzacie do końca, choć w tym tygodniu powinniście znaleźć porozumienie. Może być to ktoś, kto jest tak bardzo dumny, że bardzo trudno jest mu/jej wyciągnąć rękę do zgody lub przyjąć Wasze argumenty. Mimo wszystko teraz łatwo będzie odciąć się od wpływów przeszłości, wybaczyć coś, zgodzić się na ustępstwa itp. Radę macie, by się z czegoś wycofać lub zachować ostrożność w ocenie sytuacji.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)