Zobacz: Horoskop na 2021 rok ->>

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 20 do 26 września

Dla Koziorożców czwarty tydzień września zapowiada się wyśmienicie. Możliwe są różne zaproszenia od znajomych i wszelkie wyjazdy, zarówno służbowe jak i prywatne.

Autor: Tarocista Adrian, 708 588 642 Kod 32 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 13 do 19 września

Świat ściele przed Tobą czerwony dywan, a Ty wcale nie masz ochoty na niego wejść. Zdystansowany do spraw i świata - to efekt wpływu planet - będziesz wolał swój święty spokój i klimat wewnętrznej zadumy niż blichtr i splendor. To właściwa droga - poprowadzi Cię ścieżką miłości. Głębia przeżyć i harmonia z rytmami wszechświata.

Szczęśliwe liczby: 6 i 14

dzień tygodnia: NIEDZIELA

kolor: GRANATOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 6 do 12 września

Więcej mówisz niż robisz. Życie wymusi na tobie zmiany. Przeanalizuj swoja karierę zawodową i realizuj plany po kolei. Jako kontrahent jesteś mało wiarygodny i zatrzymany na latach 90. Co cię powstrzymuje od realizacji marzeń? W uczuciach widać przetasowania. Zdrowotnie wybierz się do endokrynologa, dbaj o żołądek. Jedzenie i spanie zrywami, to nienajlepszy sposób. Ktoś z przeszłości da o sobie znać.

Autor: Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya, 708 777 531 wew.1 ( 4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 30 sierpnia do 5 września

Bądź sobą. To jaki jesteś zostanie docenione.  Poczucie akceptacji i szacunku doda Ci "wiatru w żagle". Nie będzie dla Ciebie przeszkód, których nie byłbyś w stanie pokonać. Poczujesz, że "masz tę moc".

Szczęśliwe liczby: 9 i 12

dzień tygodnia: WTOREK

kolor: ŻÓŁTY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 23 do 29 sierpnia

Początek nowego przedsięwzięcia/ projektu/ pracy, co przyniesie Ci sporo korzyści. Śmiało patrz w przyszłość, a oczarujesz sobą swoje otoczenie. Twoja skrywana dotąd wrażliwość okaże się Twoją siłą.

Szczęśliwe liczby: 34 i 45

dzień tygodnia: PONIEDZIAŁEK

kolor: MIĘTOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC 16-22 sierpnia

Duża kreatywność. Możesz przeforsować ważne dla Ciebie sprawy. Rozpierać będzie Cię energia przy czym pokusisz się o zachowania altruistyczne.

Szczęśliwe liczby: 44 i 56

dzień tygodnia: PIĄTEK

kolor: KARMINOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 9 do 15 sierpnia

Końcówka miesiąca - w końcu przedrzesz się przez gąszcz opłat i doświadczysz jako takiej stabilizacji. Ostatnie miesiące pochłonęły wiele funduszy. Tylko Twój twardy charakter wyprowadzi Cię z labiryntu. Możesz być z siebie dumnym odniesiesz sukces..

Szczęśliwe liczby: 9 i 27

dzień tygodnia: SOBOTA

kolor: ZIELONY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 2 do 8 sierpnia

Możecie zapragnąć poszukać nowej pracy lub nowych możliwości zawodowych. Może pojawić się osoba, która zechce Was zachęcić, byście się zdecydowali na jej pomysł, ale zachowacie dystans i przemyślicie każde swoje nowe posunięcie. Radę macie, by postawić na pracę indywidualną lub samodzielne decyzje. Pracując sami osiągniecie lepsze rezultaty.

W sferze prywatnej będzie trzeba zachować równowagę między byciem otwartym na ludzi, a byciem asertywnym. Mogą pojawić się znajomości z przeszłości lub propozycje spotkań z osobami, które znacie od dawna. Pokazana jest intensywna komunikacja z kimś. Radę macie ogólną, żeby niczym się nie martwić i unikać wszelkich negatywnych przemyśleń.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 26 lipca do 1 sierpnia

Ogólnie dobry tydzień zawodowo i możecie liczyć na dobrą i opłacalną współpracę lub współpracowników, z którymi dobrze będzie się pracowało. Nie powinno również braknąć środków materialnych, finansowych do realizacji planów u osób, z którymi współpracujecie. Radę macie, by jednak nie deklarować się z czymś przed czasem lub dobrze przejrzeć dokumenty, które komuś wysyłacie i upewnić się, że nie wkradła się pomyłka. W przypadku rozpoczynania nowych przedsięwzięć, również dobrze jest wszystko przemyśleć lub nie mówić o czymś przed czasem.

Osoby, które mają kogoś bliskiego i zaufanego, powinny ten tydzień spędzić z taką osobą, natomiast ktoś może nie chcieć się odzywać do Was, jeśli jest uprzedzony i uważa, że za szybko tworzą się między Wami konflikty lub pojawiają się różnice zdań. Niektórzy mogą czuć się więc osamotnieni z tego powodu.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 19 do 25 lipca

Zawodowy triumf jest pokazany, a u niektórych triumf całej firmy lub zespołu i powody do radości. Pokazani jesteście jako osoby energiczne. Może zaskoczyć Was nagły kontakt z kimś, z kim wcześniej się nie zgadzaliście lub z kimś, kto się obraził kiedyś. Gdyby tak było, teraz jest moment, by się pogodzić, chyba że jesteście pewni, że nic dobrego by z tego nie wynikło. Ogólnie możecie być miło zaskoczeni, że macie osoby wspierające i przyjaźnie nastawione wokół.

Koziorożce, które z kimś ukradkiem korespondują lub telefonują do kogoś, mogą być miło zaskoczeni, jeśli ktoś nagle się zjawi i będzie mieć więcej czasu dla Was niż tego oczekujecie. Wato podzielić się jakąś wiadomością lub powiedzieć o czymś, co ma związek z podróżą, jeśli ktoś planuje wyjazd.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - Koziorożec od 12 do 18 lipca

W pracy zwolnienie tempa jest pokazane, a także możliwe decyzje o zakończeniu jakiejś współpracy, co możecie przyjąć ze spokojem, a nawet obojętnością. Radę macie, by mimo wszystko podjąć jakieś działanie w kierunku realizacji swoich planów. Również osoby, które uważają, że ich praca stała się za bardzo monotonna lub jest jej za wiele, mogą odczuć potrzebę zrobienia sobie przerwy lub rezygnacji z jakiejś aktywności, żeby zregenerować siły, ale warto przemyśleć czy to dobry moment.

W relacjach prywatnych możliwe, że ktoś nagle będzie szukał z Wami kontaktu. Może być to znajomość z przeszłości albo ktoś, kto znajdzie się przejazdem w Waszej miejscowości. Karty pokazują bardzo opanowaną osobę, która emocje ma pod kontrolą. Niektórzy mogą nie mieć możliwości spotkać się lub braknie ochoty, jeśli poświęcacie czas rodzinie. Inni mogą powspominać dawne czasy.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 5 do 12 lipca

W pracy będzie trzeba się komuś przypomnieć, kto zamilkł i warto pielęgnować wszelkie znajomości zawodowe, szczególnie przyjaźnie. Również jeśli to od Was zależy czy dojdzie do współpracy lub podpisania jakiejś umowy, teraz jest moment, by się skontaktować i dać odpowiedź. Nawet jeśli nie wszystko dokładnie pójdzie po Waszej myśli i np. warunki współpracy nie będą takie, jakbyście sobie życzyli, to jednak szybko przystąpicie do działania.

W domu spokój i poczucie zrelaksowania jest pokazane, choć będzie trzeba poświęcić się, jeśli ktoś z domowników jest zajęty pracą i nie można mu/jej przeszkadzać. U innych może zajść potrzeba taka, że to Wy będziecie musieli znaleźć chwilę czasu na sprawy zawodowe w czasie wolnym lub zająć się czymś pilnie, co dotyczy domu.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 28 czerwca do 4 lipca

W pracy spokój, zadowolenie i rutyna w pozytywnym sensie, czyli bezstresowe wypełnianie obowiązków. W przypadku konieczności podjęcia decyzji, możecie mieć skłonność do zmieniania zdania, a warto ostatecznie się na coś zdecydować i nie tracić energii na dłuższą analizę sytuacji.

W relacjach prywatnych pokazana jest osoba, z którą się nie zgadzacie do końca, choć w tym tygodniu powinniście znaleźć porozumienie. Może być to ktoś, kto jest tak bardzo dumny, że bardzo trudno jest mu/jej wyciągnąć rękę do zgody lub przyjąć Wasze argumenty. Mimo wszystko teraz łatwo będzie odciąć się od wpływów przeszłości, wybaczyć coś, zgodzić się na ustępstwa itp. Radę macie, by się z czegoś wycofać lub zachować ostrożność w ocenie sytuacji.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 21 do 27 czerwca

Koziorożcu to z czym się zmagasz zakończy się sukcesem. Poczujesz odprężenie i przypływ energii (środa). Możesz mieć tendencję do zagłębienia się w sprawy metafizyki, prawa, funkcjonowania społeczeństwa oraz mieć ochotę na uczenie się czegoś nowego. Będzie Ci to sprawiać prawdziwą przyjemność – i tak najlepiej odpoczniesz.

Szczęśliwe liczby: 3 i 19
dzień tygodnia: niedziela
kolor: żółty

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 642 Kod 34 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 14 do 20 czerwca

Z jednej strony możecie w tych dniach ujrzeć więcej pozytywnych stron swojej pracy i chcieć się tym cieszyć i uda się to tym osobom, u których dojdzie do braku kontaktu z kimś, kto Wam zakłócał wcześniej spokój. U kogoś innego może się zdarzyć tak, że ktoś zepsuje Wam dobry nastrój i pozytywne nastawienie i gdyby tak było, warto określić jasno swoje stanowisko.

Dobry tydzień dla relacji osobistych, bo Los będzie Wam sprzyjał i Wasze racje ujrzą światło dzienne, może okazać się, że Wasze decyzje okazały się słuszne i właściwe i nawet jeśli mielibyście w pobliżu siebie osoby złośliwe, w tym tygodniu wszystko to straci znaczenie. Pokazane jest polepszenie, wyjście ze smutku lub zmartwienia i również jeśli ktoś się na kogoś obraził, teraz spadnie Wam ciężar z serca i nadejdzie polepszenie.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 7 do 13 czerwca

W tym tygodniu przyjrzyj się uważnie swym finansom i swojej pracy. Czy spełniają twoje oczekiwania i służą twemu zdrowiu? Co w ich kontekście dzieje się z waszym duchem i ciałem? W relacjach międzyludzkich mogą pojawić się zawirowania komunikacyjnie i mylny odbiór tego co chcecie wyrazić. Za to doceńcie wagę uczuć we własnym życiu - jest to czas idealny dla związków, czy też szansa na poznanie kogoś. Możesz również spodziewać się miłego gestu, propozycji, spotkania, randki, przeprosin, prezentu w zależności na jakim etapie w relacjach jesteś.

Odnajdziecie też w sobie więcej energii i odwagi w podejmowaniu decyzji.

Na ten tydzień korzystne:

Liczba: 4,

Kolor: granatowy

Dzień: sobota

Horoskop tygodniowy opracowała Omena Vidi, Kontakt 708 588 642 Kod 34 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 31 maja do 6 czerwca

W tym tygodniu będziesz  na punkcie zerowym - nadal w fazie planowania. Biznesy i finanse się nieco skomplikują. Po części z twojego odkładania działań na jutro. Trochę samodyscypliny i działania nie tylko planowania długo musisz jeszcze się uczyć. Warto. By los z ciebie nie zakpił.

Autor Jasnowidz Daga Kira  wróżby przez telefon


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 24 do 30 maja

W sferze zawodowej warto rozejrzeć się za nowymi możliwościami i wyciszyć emocje. Niektórzy mogą dojść do wniosku, że w obecnym miejscu pracy nie będą w stanie realizować swoich marzeń i pomysłów i nie warto dłużej łudzić się co do pewnych kwestii. Nadchodzą jednak nowe perspektywy, nowe osoby, możliwości, nowe współprace, a u niektórych wyjazd za granicę.

Korzystny tydzień w  relacjach prywatnych, bo albo w samotności znajdziecie sposób na poprawę nastroju, co ogólnie wpłynie pozytywnie nie tylko na Wasze samopoczucie ale też postawę zewnętrzną albo pojawi się ktoś, kto Was rozweseli i poprawi nastrój.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 17 do 23 maja

Na sferę zawodową macie radę, by teraz nie planować swojej przyszłości. Nawet przy dużym nakładzie energii nie uda się w tym tygodniu posunąć jakiś spraw do przodu. Jeśli będziecie dążyć do zatrzymania jakiś wydarzeń, powinno się udać.
Jeśli chodzi o sferę prywatną trudno będzie znaleźć rozwiązanie jakiejś sytuacji. Ktoś może tworzyć powody, dla których nie można odejść z jakiejś relacji, znajomości, przyjaźni, co właściwie nie prowadzi donikąd.  Radę macie, by teraz nie podejmować żadnych decyzji.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 10 do 16 maja

Mimo ciężkich dni postaraj się zadbać o siebie. Chwila relaksu dobrze ci zrobi a jeśli będziesz tylko mogła spotkaj się ze znajomymi. Na pewno się ucieszą że cię zobaczą. Twoje sprawy osobiste posuną się do przodu.

Autor: Jasnowidz Deve telefon 708 577 502 kod 1 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 3 do 9 maja

Postaraj pohamować swój upór. Chwila relaksu i rozluźnienia dobrze zrobi tobie i otoczeniu. Jeśli możesz spędź ten czas z najbliższymi. Im będzie miło a Ty poczujesz wewnętrzny spokój.

Autor: Jasnowidz Deve telefon 708 577 502 kod 1 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 26 kwietnia do 2 maja

Możesz spodziewać się natłoku myśli, emocji i zdarzeń, które będą wymuszały na tobie podjęcie ważnych decyzji związanych z życiem prywatnym. Jeśli nosisz się z zamiarem podróży być może będziesz musiał przygotować nowy jej plan. Bądź ostrożny także w inwestycjach, staraj się zaoszczędzić jak najwięcej. W pracy możesz dostać propozycję dodatkowego zajęcia czy zlecenia. Nie odmawiaj, przyniesie ona dodatkowe pieniądze.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 19 do 25 kwietnia

Tydzień w którym podsumujesz swój wkład włożony w pracę i wykonane wcześniej zadania. Bilans będzie dla ciebie dodatni a sukcesy zostaną zauważone przez szefa i współpracowników. Poczujesz że wypracowałeś dla siebie stabilną pozycję, przynosząca komfort i że zasłużyłeś na odpoczynek w gronie bliskich ci osób. W twoim życiu pojawi się ważna osoba, która przyniesie ci korzystną propozycję i wskaże nowe kierunki rozwoju.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 12 do 18 kwietnia

Tydzień poświęcisz pracy. Czeka cię natłok zajęć, trzeba będzie liczyć się z pilnymi terminami wykonania powierzonych zleceń. Dzięki profesjonalnemu podejściu do wykonywanych zajęć uporasz się z nimi szybko i skutecznie. W sferze uczuciowej możesz poczuć dyskomfort. Nie jest to dobry czas na podejmowanie ważnych decyzji. Podejdź z rozsądkiem do problemów, może wystarczy przełamać wewnętrzne blokady aby otwarcie porozmawiać z partnerem.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 5 do 11 kwietnia

Zapowiada się tydzień, który pozwoli zrealizować wszystkie postanowienia dotyczące sfery finansowej. Jeśli chcesz zaciągnąć kredyt czy pożyczkę, to teraz posypią się oferty a ty wynegocjujesz dobre, promocyjne warunki. Bądź przy tym rozważny i dokładnie przeanalizuj wszystkie za i przeciw. W uczuciach czeka cię miła niespodzianka, dostaniesz prezent o którym marzyłeś od dawna.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 29 marca do 4 kwietnia

Skupisz się na nauce, karierze i szlifowaniu zdobytych wcześniej umiejętnościach. Niezależnie od wykonywanych zadań i obowiązków postaraj się poświęcić więcej uwagi swojej partnerce. Unikniesz niepotrzebnych konfliktów i wymówek.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 22 do 28 marca

Tydzień w którym głównie zajmiesz się sprawami zawodowym. To dobry czas by poprosić o podwyżkę, załatwić dodatkowe świadczenie czy zabukować termin urlopu. Możesz liczyć na wspaniałomyślność swojego szefa, współpracownika ale także możesz liczyć na zrozumienie i wielkoduszność od strony bliskiej Ci osoby.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 15 do 21 marca

Zapowiada się sprzyjający tydzień, który przyniesie wiele nowości, okazji i szans. Zdobędziesz informacje, które pomogą Ci podjąć decyzje w ważnych życiowych sprawach. Przyjmij to co niesie Ci los nawet wtedy, gdy jest wbrew Twoim oczekiwaniom. W niedługim czasie przyniesie korzystną zmianę okoliczności.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 8 do 14 marca

W tym tygodniu będziesz powracał do przeszłych chwil i przeprowadzonych rozmów. Analiza przeszłości zaprowadzi Cię do przełomu, zaczniesz nowy etap swojego życia, mądrzejszy o przeżyte doświadczenia. Już niedługo odzyskasz równowagę i radość życia.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 1 do 7 marca

Twoja sytuacja finansowa może Ci się wydawać teraz dość trudna. Nie przejmuj się tak bardzo, znajdziesz rozwiązanie tych problemów. Może warto poprosić o pomoc kogoś kto jest Ci bliski, zamiast zamykać się w sobie.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 22 do 28 lutego

W pracy nie każda okazja czy szansa do tego, by podjąć nowe działania, podpisać umowę itp., okaże się korzystna. Powinniście w porę zorientować się, jeśli coś nie przedstawia się tak dobrze, jak mogłoby się wydawać komuś. Możliwe wycofanie się z jakiegoś pomysłu, współpracy lub oferty, jaka zostanie Wam przedstawiona. W relacjach- niedostrzeganie tego, co się ma, jeśli pragnie się czegoś innego, niesprecyzowanego. Nie mów o wszystkim w tym tygodniu. Nie warto być zbyt bezpośrednią i lepiej zachować pewne rzeczy dla siebie. U singli przegapione szanse. Ktoś się Tobą interesuje, kogo nie widzisz.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 15 do 21 lutego

Koziorożcu, to czas odpoczynku oraz zdystansowania się do świata tudzież niektórych znajomości. Siedząc w domu, może zastanowisz się nad jakimś kursem doszkalający? To również dobry tydzień, by poddać weryfikacji swój stan finansowy.

Autor: Wróżka Arkana Ezolinia Wróżby tel. 708 588 642 kod 30 ( 3,69zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 8 do 14 lutego

Jeśli nie wiecie o wszystkim, co dzieje się w firmie za Waszymi plecami, to pomimo licznych kontaktów zawodowych, aktywności i chęci do działania, coś może wisieć w powietrzu. Ktoś może się wstrzymywać na razie z decyzją albo to Wy zechcecie na coś poczekać. Trudno będzie odkryć prawdę. W miłości zadowolenie i spokój. Znajdziecie porozumienie w stałym związku, a single mają szansę wyjść z rozczarowań uczuciowych i poznać kogoś właśnie teraz. Nie pomyl jednak przyjaźni z miłością lub odwrotnie.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 1 do 7 lutego

Wszelkie sytuacje, kiedy zechcecie z kimś coś omówić, załatwić, podpisać umowę, dojść do porozumienia w oparciu o przyjaźń, sympatię lub ustalenia prywatne w cztery oczy, mogą nie przynieść rezultatu. Okaże się, że druga strona nie widzi takiego potencjału tej znajomości albo pomysłu i szansa może nie zostać wykorzystana. Osoby, które nie będą mieć pracy z jakiegoś powodu w tym tygodniu, poczują rozczarowanie. Mimo wszystko z partnerem lub partnerką znajdziecie porozumienie dobrze. Nie warto jej lub jego zaskakiwać czymkolwiek.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 25 do 31 stycznia

Jeśli Wasza sytuacja lub decyzja zależy od innej osoby, to ta nie zmieni zdania na jakiś temat, nawet jeśli wydawało Wam się, że jesteście o krok od realizacji określonego planu. Radę macie, by przedstawić takiej osobie konkret. Tylko to ją przekona. W miłości problemy mogą wynikać z czyjejś pracy, szczególnie jeśli ktoś poświęca jej więcej czasu niż partnerowi. Dla drugiej osoby może to oznaczać czekanie na telefon, wiadomość, spotkanie… bez możliwości zrobienia czegokolwiek innego, co może dać Wam do myślenia- czy rzeczywiście pasujecie do siebie tak dobrze, jak się Wam wydawało albo dlaczego ktoś się nie odzywa itp.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 18 do 24 stycznia

Teraz możecie znaleźć sposób na problem, którego wcześniej nie udało się rozwiązać, ale warto popatrzeć na wszystko bez emocji. W miłości możecie nie być skłonni do powiedzenia komuś o swoich pretensjach, jeśli mają związek z przeszłością. Jeśli ktoś Was okłamał, oszukał, powiedzcie to na głos. Niektóre Koziorożce powinny przemyśleć czy nie jest to kłótnia, która prowadzicie tylko w swojej głowie, a druga strona nie wie, o co chodzi.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 11 do 17 stycznia

W pracy może pojawić się w tych dniach nieoczekiwany kłopot i brak pomysłu, jak go rozwiązać, a jednak według kart poradzicie sobie, tylko pomyślcie nad tym. W miłości możecie odkryć coś ważnego, np. dlaczego ktoś nie czuje się spełniony emocjonalnie i nie będzie to coś, na co możecie coś poradzić. Słuchaj intuicji, bo dobrze będzie Ci podpowiadać.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 4 do 10 stycznia

W przypadku problemów z kontrahentami lub starań o umowę czy współpracę, które nie odnoszą pozytywnego skutku, w tym tygodniu warto sobie odpuścić lub zakończyć coś nieudanego raz na zawsze. Niektórzy powinni przemyśleć, jak wykorzystać Internet, żeby sobie coś polepszyć lub ułatwić. W sferze prywatnej mogą pojawić się tematy do przedyskutowania i to nie tylko między parami, ale w szerszym gronie przyjaciół lub rodziny. Jeśli wpadniesz na pomysł, może Ci zależeć, by przekonać innych. Radę macie, by nie upierać się przy swoim zdaniu i być bardziej elastyczną/elastycznym.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 28 grudnia do 3 stycznia

Tydzień stabilny zawodowo, a wszelkie przyjaźnie i sympatie zawodowe powinny zaprocentować i opłacić się. Karty radzą wręcz wykorzystać nowe pomysły, jeśli się pojawią, a nawet w sytuacjach konfliktowych lub spornych, albo w takich gdzie pojawiają się różnice zdań, Wy możecie znaleźć rozwiązanie, które wszystkich usatysfakcjonuje i okaże się dla Was również korzystne. Karty przestrzegają przed pomyłką lub kłamstwem mówionym lub pisanym z czyjejś strony. Zwróćcie na to uwagę. W sferze prywatnej, jeśli ktoś zawiódł Cię w przeszłości (znajomy, przyjaciel itp.), karty radzą nie zrywać kontaktu, bo okaże się to błędem.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 21 do 27 grudnia

Ostrożnie z decyzjami w pracy, bo bardzo łatwo będzie o popełnienie błędu, co może sprowadzić kłopot i trudność z wybronieniem się z czegoś lub utrzymaniem swojego stanowiska u niektórych. Każdy błąd popełniony w tym tygodniu zemści się. Możliwe awarie itp. Postarajcie się kierować intuicją i być uprzejmymi w pracy oraz trzymać się ściśle swoich obowiązków i terminów. W miłości spiesz się z gestami dobrej woli, bo mogą nadejść sytuacje, że ktoś zacznie się czymś martwić lub pojawią się nieoczekiwane wiadomości. Nie warto teraz przywiązywać wagi do drobiazgów. Bądź wyrozumiała/y wobec bliskiej osoby.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - Koziorożec od 14 do 20 grudnia

Karty przepowiadają, że staniecie się bardziej łagodni w nadchodzących dniach i będzie łatwiej  porozumieć się z Wami. Możecie powracać do spraw przeszłych, co przyniesie dobre skutki, polepszenie atmosfery i jakiegoś rodzaju wyjaśnienia, które przywrócą spokój. Jeśli planujesz w pracy ważną rozmowę, podjęcie nowej współpracy itp., to ktoś będzie czekał na okazję, by popsuć Ci plany. Karty wskazują brak możliwości w tym tygodniu odcięcia się od kogoś, kto Ci szkodzi w pracy. Panie, które zaszły w ciążę z niewłaściwą osobą, znajdą obrońcę, który upomni się o prawa dziecka. Was karty pokazują jako osoby, które potrzebują określonych bodźców lub powodów by utrzymać optymizm.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 7 do 13 grudnia

W pracy czas kończenia projektów, które Was nie satysfakcjonowały lub nie spełniały Waszych oczekiwań, a mimo to powinniście być zadowolone z efektu końcowego. Jeśli ciągle jesteście na etapie wykonywania jakiegoś zadania, karty radzą oderwać się od pracy, w momencie kiedy czujecie, że potrzebujecie przerwy, a wszystko lepiej będzie się układać. W sferze prywatnej warto zachować czujność, jeśli ktoś obcy kręci się koło domu i masz podejrzenie, że może być to np. oszust. Nie zapraszaj obcych do domu itp.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 30 listopada do 6 grudnia

Dobry tydzień dla sfery zawodowej, choć możecie potrzebować przemyśleć coś w samotności. Jeśli czeka Was ważna decyzja, nie ma co zwlekać, bo karty radzą podjąć ją teraz. Zwróć uwagę również na pomysły, jakie się pojawią, bo mogą okazać się bardzo dobrymi podpowiedziami w różnych sytuacjach. W relacjach czas bardzo równomiernego przepływu energii między Tobą i drugą osobą. Porozumienie intuicyjne na bardzo wysokim poziomie i niedostępność dla osób trzecich. Karty radzą poświęcić czas rodzinie lub osobom bliskim Twojemu sercu, przy których czujesz się spełniona/y.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)