Zobacz: Wielki horoskop na 2020 rok ->>

Horoskop tygodniowy Koziorożec – od 19 do 25 października

Karty pokazują Was tak zajętych rozmową lub komunikacją, prawdopodobnie z wieloma osobami, że zechcecie zamknąć za sobą drzwi i bliscy będą musieli cierpliwie poczekać, aż skończycie załatwiać ważne sprawy. W sferze zawodowej mogą być chwile, kiedy będą mieszać się nadzieje z obawami. Kto może Was specjalnie przetrzymywać z decyzjami, żeby wzbudzić w Was emocje. Ostatecznie sprawy powinny poukładać się pomyślnie. Współprace powinny się udać i wszystko powinno być jasno ustalone. Pomyślny czas dla par. Koziorożce, które są z rozwodnikami w związkach, mogą odkryć coś, co nasunie przypuszczenie, że ich partnerów łączą sprawy finansowe z ex małżonkiem, ale okaże się to nieprawdą.

Autor Wróżka Miranda,  708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec – od 12 do 18 października

Ludzie wokół Ciebie będą przyjaźnie nastawieni do Ciebie, co sprawi, że tydzień powinien upłynąć przyjemnie. Będziesz budzić sympatię otoczenia, ale sam/a na to zasłużyłaś, bo traktujesz innych z szacunkiem i kultura osobistą. Nawet jeśli pojawi się osoba mniej przyjazna, możesz liczyć na innych, że wykażą się lojalnością w takiej sytuacji. W pracy spokojnie i stabilnie. Nie szykują się ani awanse ani pogorszenie, a relacje z innymi nie powinny wnosić problemów. Karty przewidują równowagę emocjonalną w Waszym znaku w tym czasie i harmonijne porozumienie z innymi.   To  dobry moment na umacnianie więzi ze swoimi dziećmi i poświecenie im czasu, wspólną zabawę itp. W związkach partnerskich również czas harmonijny i bardzo rodzinny tydzień przepowiadają Wam karty. Możliwe spotkania z bliskimi w większym gronie. Single, które kogoś poznały, czeka sympatyczny tydzień w kontaktach z drugą osobą i powinno obyć się bez nieporozumień. Osoby, które nie poznały nikogo, mogą teraz się rozejrzeć, bo będziecie odbierani przyjaźnie, co ułatwi nawiązywanie kontaktów. Karty radzą ponadto spędzić więcej czasu w naturze, wyjść na dwór, wybrać się na spacer po parku lub gdzieś wyjechać, bo dobrze Wam to zrobi.

Autor Wróżka Miranda, SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Koziorożec – od 5 do 11 października

W sprawach domowych czas spokoju, choć mogą wyniknąć rozmowy z kimś Ci bliskim, które wniosą coś odkrywczego na jakiś temat. Na jaw może wyjść jakaś manipulacja na przykład, jeśli ktoś coś powiedział i teraz zejdzie rozmowa na ten temat. W pracy Koziorożce będą miały nowe pomysły, ale nawet jeśli znajdziesz sprzymierzeńca, który nie tylko myśli jak Ty, ale wie też, jak się zabrać konkretnie za temat, karty wskazują,  że jest pewne prawdopodobieństwo, że i  tak będzie trzeba zmienić plan. Single mogą powracać do dawnych znajomości i wspominać kogoś lub czytać stare maile, smsy itp. Nie widać jednak odnowienia kontaktów.

Autor: Wróżka Miranda, Tel. 708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec – od 28 września do 4 października

Ktoś może Wam zakłócać spokój domowy i próbować Was namówić do czegoś albo wpłynąć na Wasze decyzje, ale nie powie otwarcie, jak on to widzi.

Postawicie sprawę jasno i raczej nie powinniście zgodzić się na zakłócanie Waszego czasu prywatnego. W pracy będziecie powściągliwi w wyrażaniu emocji, nawet jeśli będziecie mieć powody do swoich niepokojów. Niektórzy mogą się zawieść, jeśli liczyli na współpracę z kimś lub konkretną posadę itp. W relacjach prywatnych niektóre panie mogą chcieć namówić partnera na jakiś wyjazd, ale skończy się na analizie sytuacji, bo druga strona może tego nie chcieć. Inni mogą mieć sprawy do przedyskutowania z jakimś małżeństwem.

Autor wróżka Miranda https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
Kontakt  708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC  - od 21 do 27 września

Szczęście rodzinne będzie dla Ciebie priorytetem.

Koziorożce poczują potrzebę bycia kochanymi. Zapragniesz ciepła domowego ogniska, stabilizacji i bezpieczeństwa. Wolne Koziorożce wyjdą z inicjatywą i zaczną poszukiwania nowej miłości. Warto, los Wam teraz sprzyja zapowiada spełnienie uczuciowe i trwałe relacje.

Jeśli masz już obok siebie kogoś bliskiego i jest to związek oparty na miłości odczujesz potrzebę legalizacji związku, to dobry czas by prowadzić rozmowy o Waszej wspólnej przyszłości. W rodzinach zapanuje prawdziwie domowa atmosfera, pełna harmonii i beztroskiego szczęścia.

W pracy zapowiada się dobry tydzień. Jeśli prowadzisz firmę rodzinną to teraz jest dobry czas by snuć plany jej rozwoju. Finanse stabilne, możliwe nagrody i premie.

Horoskop sporządziła wróżka Solen 708 577 246 wew. 2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 14 do 20 września

Czas spokoju w związkach partnerskich. Możecie mieć wiele spraw do załatwienia lub dużo pracy związanej z codziennymi obowiązkami itp.

Jedyne, co może zatruwać nastroje, to ewentualne problemy pochodzące z pracy, ale powinno udać się zachować dystans i rozdzielić sprawy zawodowe od prywatnych. Poza tym może czekać Was jakaś decyzja dotycząca sfery zawodowej i będziecie potrzebowali w spokoju coś przemyśleć.

Możliwe, że otrzymasz aż dwie propozycje i niełatwo będzie dokonać wyboru. W miłości możecie liczyć na partnera, który wykaże się odpowiedzialnością i wysoką kultura osobistą. Ktoś może wprowadzać negatywne emocje przynosząc wieści, które mają Wam zakłócić Wasz spokój lub zaszkodzić związkowi.

Autor wróżka Miranda , tel. 708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min) https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 7 do 13 września

Chociaż to nowy tydzień to Koziorożce zaczną go zmęczone nadmiarem obowiązków które być może zbyt pochopnie na siebie wzięły. Mogą pojawić się jakieś blokady i niedomówienia. Może się to negatywnie odbić na waszym związku. Uważaj Koziorożcu na swoje słowa i nie daj się wciągnąć w jakiekolwiek intrygi. Mimo tylu spraw do załatwienia, postaraj się znaleźć choć chwilę na relaks i wyciszenie. Uspokoisz się i dzięki temu atmosfera w domu i w pracy poprawi się. Pod koniec tygodnia energia będzie miała tendencję zwyżkową więc i ty poczujesz się już znacznie lepiej.

wróżka Adriana Ezolinia Wróżby
708 777 531 wew. 3 (4.92 zł)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 31 sierpnia do 6 września

Uczucia: W tym okresie będziesz skupiał się na odpoczynku po ciężkiej pracy i nie będziesz mieć ochoty aby coś w tej sferze zmienić

Praca: Bardzo ciężko pracowałeś w ostatnim czasie, jesteś zmęczony tym okresem, potrzebujesz odpoczynku i regeneracji.

Zdrowie: Uważaj na oczy i inne choroby przewlekłe.

Tarocista Łukasz Ezolinia
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz
708 403 151 wew 1 (koszt 2,56 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 24 do 30 sierpnia

Przed Wami tydzień dużych  szans i możliwości. Spotkacie się z dużą życzliwością. Wstąpi w was nadzieja a wraz z nią dobre myśli. Wasze starania zostaną zauważone i odpowiednio wynagrodzone , co wzmocni wasze poczucie wartości. Mogą zdarzyć się krótkie wyjazdy służbowe. W związkach, to będzie czas na porozumienie. Dla samotnych to tez bardzo dobry czas na pojawienie się niezwykłej osoby na waszej drodze. Uważnie więc rozglądajcie się wokół, by nie przegapić swojego szczęścia.

Autor:  wróżka Adriana https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-adriana
SMS o treści : Alert Twoje pytanie wyślij na 7336 (3,69 zł z VAT )


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 17 do 23 sierpnia

Uczucia

Idzie czas stabilizacji. Podejmujcie świadomie decyzje oraz zobowiązania. Podchodźcie konkretnie do oczekiwań. Bowiem postawa racjonalna przyniesie niezwykle dobre rezultaty.  Pomyślcie o podróży lub zmianie miejsca zamieszkania. Bowiem właśnie pozytywny ruch przyniesie pozytywne emocje. Dla osób samotnych to czas poznawania kogoś w oddali, może przez internet.

Praca

Sfera zawodowa będzie niezwykle sprzyjającą. Oczekujcie pochwał lub podwyżki. Śmielej rozwiązujcie problemy w pracy i pokazujcie swoją determinację. Ktoś chce Wam pomóc, ale Wy musicie otworzyć się na wszelkie sugestie.  Los będzie Wam sprzyjał. Osoby szukające nowej pracy mogą liczyć na nagłe i dobre wiadomości.

Zdrowie

Ponieważ idzie czas zabawy, to wy zapomnicie o racjonalnym spojrzeniu na swoje zdrowie. Będziecie ulegać pokusom oraz różnym nałogom. Zechcecie folgować sobie na tym polu, co potem przyniesie stany zapalne i dolegliwości bólowe. Uważajcie szczególnie z trunkami.

Wróżka Apolonia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-apolonia
SMS o treści: Livetarot Twoje pytanie na numer 74480 (4,92 zł)


Horoskop tygodniowy – Koziorożec od 10 do 16 sierpnia

Miłość i życie osobiste: U Ciebie i Twoich bliskich ten tydzień będzie spokojny nie wystąpią większe problemy. Dom jak nigdy będzie pełen ciepła i wrażliwości.

Praca i sprawy finansowe: Będziesz mieć okazja odetchnąć. Pojawi się mniej zadań do wykonania. Zaplanowane rzeczy będą się realizować po Twojej myśli. Postaraj się nie zamartwiać i zbytnio nie analizować problemów to tylko spotęguje u Ciebie stres.

Zdrowie: Jeśli masz zapłonowe wizyty lekarskie, badania to koniecznie pójdź na nie będą skuteczne bardziej niż zwykle. Zwróć uwagę na to ile wypijasz płynów w ciągu dnia, ich odpowiednia ilość poprawi samopoczucie.

Wróżbita Metis

Kontakt: 708 588 642 Kod 37 ( 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy - Koziorożec od 3 do 9 sierpnia

Dom: Jeśli coś się zepsuje i będzie brakowało przekonania, jak rozwiązać ten problem, gdzie coś kupić itp., to dobrze Wam intuicja podpowiada, że warto się wstrzymać i przemyśleć, zanim się na coś zdecydujecie. Pośpiech będzie złym doradcą. Unikajcie też stresujących sytuacji i znajdźcie czas, żeby zwyczajnie pocieszyć się chwilami we własnych czterech ścianach z bliskimi, bo to z nimi odzyskacie dobry nastrój, poczucie humoru i pogodę ducha.

Uczucia: Na ten tydzień karty przepowiadają Wam niestety koleżeńskie grono, które nie będzie robiło wrażenia poszukującego kogoś do związku. Możesz się rozejrzeć za kimś miłym i atrakcyjnym, ale według kart każdy będzie tak zajęty swoimi prywatnymi sprawami, że nawet nie zauważy prób flirtu, a co dopiero żeby się z kimś umówić na randkę. Możecie mieć wrażenie, że ten tydzień nie jest sprzyjający uczuciowo, a tak szczerze powiedziawszy Wy również możecie nie robić wrażenia romantycznych, więc może warto samemu zmienić nastawienie, bo może dlatego nie jesteście zauważeni lub zauważone przez płeć przeciwną.

Praca: Może pojawić się wiadomość, telefon lub inna forma kontaktu, kiedy nie będziecie się tego spodziewać. To w pracy możecie przegapić wartościową osobę nie zauważając jej istnienia albo nie zwracając na nią uwagi. Nie musi to być osoba kontaktująca się, ale ktoś o „anielsko” miłym usposobieniu.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby  
tel. 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 27 lipca do 2 sierpnia

Karty wskazują, że mogą się pojawić nierozwiązane problemy z przeszłości. Wskazują osamotnienie dla singli. Możesz czekać na kogoś, na jakąś wiadomość, na jej lub jego przemyślenia itp. W tym tygodniu prawdopodobnie nie doczekasz się zmian, zwłaszcza jeśli ktoś wpływa na sytuację.

Wróżka Online Camila
Kontakt 708 588 217 wew.3 ( 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 20 do 26 lipca

Drogie Koziorożce, te z Was, które myślą o rozstaniu ze swoją drugą połówką, powinny to zrobić właśnie teraz. Te z Was, które są samotne, niech mają oczy szeroko otwarte, niebawem ktoś interesujący pojawi się na horyzoncie.

Autor: Czarująca Różdżką, Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 13 do 19 lipca

Poczujecie ogromny przepływ sił. Z niczym nie będziesz chciał zwlekać, będziesz jeszcze bardziej zdeterminowany niż zwykle. Unikajcie tylko konfliktów.

Autor: Jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 (wew. 1)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 6 do 12 lipca

Wypatrujcie znaku, bo w tym tygodniu możecie mieć łut szczęścia w finansach. Pojawią się okazje o których nie marzyłeś, wykorzystaj to, a także swoją aparycje – w przekonywaniu innych do siebie.

Uważaj w środę na konflikty z teściami.

Autor: Jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 (wew. 1)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 29 czerwca do 5 lipca

Dom: W sprawach rodzinnych i domowych zapowiada się tydzień spokoju, harmonijnych kontaktów z innymi i pragmatycznego podejścia do różnych sytuacji tak, aby utrzymać równowagę i poczucie bezpieczeństwa dla bliskich. Ważne będą zwykłe czynności, jeśli budują poczucie normalności w obecnych okolicznościach. Możesz rozważać jakieś zmiany, które lepiej wprowadzić dla dobra wszystkich. Tydzień komunikacji z wieloma osobami w rodzinie. Nie musisz mówić o wszystkim, co chodzi Ci po głowie.

Uczucia: W Waszym znaku pojawia się potrzeba unikania bezpośrednich kontaktów z innymi. Na odległość też można funkcjonować całkiem harmonijnie i to radzą Wam karty w nadchodzących dniach, zwłaszcza jeśli ktoś obawia się, że mogą wyniknąć z tego problemy. Jeśli ktoś powie Ci, że woli porozmawiać przez telefon, albo żebyś się z kimś teraz nie spotykała, bo może być to zagrożeniem dla innych domowników, to posłuchaj i weź to pod uwagę.

Praca: Koziorożce, których dotknie bezrobocie w tych dniach lub problemy zawodowe, będą niespokojne i nerwowe. Już samo to, że panują takie warunki, jakie są, może Was rozdrażniać i psuć nastrój. Utrzymuj kontakty ze znajomymi, zamiast szukać niewiadomego rozwiązania wciąż bez końca, bo to znajomi mogą okazać Ci się przydatni w tych dniach i pomocni, o ile zauważysz wyciągniętą dłoń w Twoim kierunku.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby  

tel. 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 22 do 28 czerwca

Dom: Czas rodzinnego spokoju  i zrozumienia. Nadejdą ciekawe przemyślenia ze strony Twojej partnerki lub partnera, co w jakiś sposób może Was ucieszyć i jednocześnie być dobrą okazją, by coś przedyskutować raz jeszcze. Możesz mieć potrzebę wyciągnięcia dziecka na spacer, na dwór, jeśli Twoim zdaniem za dużo spędza czasu na nauce. Czas pomyślny dla rodziny i dla związków małżeńskich. Ktoś może się odezwać do Was lub przypomnisz sobie o kimś, jeśli uznasz, że warto powrócić do jakiegoś tematu.

Uczucia: Karty pokazują u Was temat pracy i będzie on na tyle ważny, że trudno będzie oderwać Wasze myśli od tego. Jeśli popadniesz w chwilowy marazm, to szybko wydarzy się coś, co wyciągnie Cię z przemyśleń mniej rzeczywistych i zaczniesz myśleć realistycznie. Może to być tydzień dla Was wielu kontaktów zawodowych przez Internet lub innych na odległość.

Możecie natomiast nie odczuwać potrzeby kontaktów z kolegami lub koleżankami, które nie wnoszą nic nowego w Wasze życie zawodowe.

Towarzyskość nie będzie Waszym priorytetem w tych dniach.

Praca: Niektórzy z Was mogą mieć dość nudy i rutyny, jeśli macie jakieś zastoje lub coś nie układa się, jak potrzebujecie. Z pewnością znajdziecie sobie zajęcie, jakakolwiek jest u Was sytuacja. Nawet jeśli przechodzisz przez jakąś trudność związaną z obecną sytuacją, wciąż będzie wiele do przemyślenia lub zrobienia.

Autor: wróżka Miranda Ezolinia Wróżby
Jeśli chcesz indywidualny horoskop lub masz inne pytania pisz SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 15 do 21 czerwca

Możesz dojść do wniosku, że gdy nie mówisz o wszystkim, co myślisz, udaje Ci się osiągnąć stan idylli z drugą osobą. Jeśli chcesz znów poczuć to miłe uczucie, będzie trzeba pewne przemyślenia zachować dla siebie, a przekonasz się jak to miło i przyjemnie być z kimś, z kim w sumie świetnie się rozumiecie. W Waszym przypadku może okazać się, że odrobina kłamstwa dobrze robi Waszym związkom lub relacjom. Stwarzasz w ten sposób idealne warunki do tego, by partner lub partnerka poczuli się przy Tobie dobrze.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 8 do 14 czerwca

Tydzień który sprawi ze zapragniesz  sukcesów nie tylko w pracy (chociaż zaimponujesz innym)ale także w kwestiach miłosnych. 

We wtorek będzie to czas na podbicie serca ważnej dla Ciebie osoby, spodziewaj się sukcesu – bliską osobę przekonasz do siebie swoją stabilizacją oraz szczerym, długo skrywanym uczuciem.

Autor jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 wew. 1


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 1 do 7 czerwca

Duży przypływ gotówki, dobre projekty. Czeka Ciebie poznanie nowego wspólnika, bądź osoby odpowiedzialnej w dużej mierze na twoja przyszłość finansową. Możliwe bóle w obszarze krzyża, za dużo bierzesz na swój plecy dosłownie i w przenośni.

Autor jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 wew. 1


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 25 do 31 maja

W tym tygodniu możesz liczyć na pomoc wpływowej życzliwej Ci osoby. Jej rady będą bardzo cenne. Unikaj plotek w miejscu pracy i skoncentruj wyłącznie na Twoich obowiązkach. Burzliwa sytuacja w uczuciach. Możliwe nawet rozstanie.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 18 do 24 maja

Jest osoba, która intensywnie o Tobie myśli. Jak możesz tego nie zauważyć? Jesteś zbyt zajęty myśleniem o innej, która zupełnie nie zwraca na Ciebie uwagi. Spróbuj zatrzymać się na chwilę i rozejrzeć się dokoła. Miłość jest na wyciągniecie ręki.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 11 do 17 maja

W każdej dyskusji zawsze staraj się słuchać innych, aby dobrze poznać ich stanowisko w danej sprawie. Swoje pomysły popieraj mocnymi argumentami a uda Ci się się osiągnąć zamierzony cel. Samotne Koziorożce spotkają osobę, która sprawi, że świat zawiruje i serce mocniej zabije.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 4 do 10 maja

Ostatnio zaniedbywałeś swojego przyjaciela. Warto poświecić mu trochę czasu. Zwykły telefon czy chat może dużo zdziałać. W tym tygodniu sprawdź terminy rachunków, kont i dokumentów. To czas kiedy pieniądze przychodzą i odchodzą. Trochę nudy w miłości.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy - KOZIOROŻEC od 24 kwietnia do 3 maja

Koziorożce będą interesować się tematem zdrowia i objawami, które mogą świadczyć o zarażeniu wirusem. Temat koronawirusa będzie Was interesować i karty wskazują pobudzoną wyobraźnię w tym temacie. Dowiedz się, jeśli coś Cię niepokoi i trzymaj się rad, jakie otrzymasz. Jeśli ktoś Ci zaleci zrobienie przerwy zawodowej, unikanie dużych marketów, gdzie porusza się sporo osób w tym samym czasie, wysłuchaj tej rady.

Jasnowidz Ajlena Ezolinia Wróżby
SMS o treści : DOBRO Twoje pytanie wyślij na 74240 za 4,92 zł


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 20 do 26 kwietnia

Koziorożce pozostające w relacjach powinny pamiętać o tym, że ani chłód, ani nadmierne zaangażowanie nie przyniosą związkowi niczego dobrego. Ważna jest harmonia, ale i zdrowy dystans - wszystko w odpowiednich proporcjach. Także samotne Koziorożce mogą liczyć na uśmiech losu - pojawi się całe mnóstwo okazji do wyjścia z cienia i poprawienia nie najlepszego dotychczas nastroju wynikającego z towarzyskiej stagnacji. Rada od Kart: warto w emocjach trzymać się pradawnej zasady: nie słowa, a czyny. Rozsądek może okazać się nieocenionym narzędziem rozpoznawania rzeczywistości.

Wróżka Serafina Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 13 do 19 kwietnia

Będziesz poszukiwać nowych rozwiązań dla siebie. Postaraj się mimo wszystko pokazać od strony miłej, wyrozumiałej i serdecznej osoby, a więcej zdziałasz niż sposobem. Wszelkie plany i pomysły będziesz musiał sprawdzić z obowiązującymi  rozporządzeniami.

Kontakty raczej na odległość. Karty radzą nie wzbudzać sztucznych emocji u innych i nie prowokować ich do określonych zachowań. Bądź sobą, powiedz co myślisz, postaraj się okazać innym wyrozumiałość i utrzymuj kontakty, na jakich Ci zależy. Szybciej znajdziesz tak osobę, która ma podobny punkt widzenia. Inicjuj sama kontakty bez czekania, aż ktoś zrobi to pierwszy.

Autor: wróżka Miranda Ezolinia Wróżby
Telefon - 708 577 067


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 6 do 12 kwietnia

Świetny tydzień dla Was zarówno jeśli chodzi o poczucie satysfakcji, zadowolenia jak i pozytywnego wizerunku zewnętrznego. Po czasie pewnego wycofania i refleksji z przyjacielem lub przyjaciółką możesz wyciągnąć cenne wnioski na temat tego, co należałoby dalej zrobić. Nawet jeśli masz sprzeczne przemyślenia, trudność z poukładaniem pewnych szczegółów, teraz to się uda i będziesz w stanie osiągnąć wszystkie cele, jakie postawisz przed sobą.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 30 marca do 5 kwietnia

Jeśli ostatnio miałaś napiętą atmosferę, albo ktoś z domowników będzie miał zły nastrój, ten tydzień zmieni sytuację. Wszelkie spory najlepiej rozładujesz poczuciem humoru i optymistycznym podejściem. Niektórzy z Was mogą wpaść na pomysł, by zabrać swoją połówkę na kolację poza domem albo do kina, a może zaprosicie znajomych, których lubicie oboje. Nie dla każdego Koziorożca będzie to jednak tydzień przepełniony tylko radością. Jeśli intensywnie się komuś przypatrujesz, a taka osoba nie zwraca na to uwagi, możesz zastanawiać się, czemu jest nieobecna myślami.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy – KOZIOROŻEC od 23 do 29 marca

Koziorożce, które dość niedawno wyremontowały swoje mieszkania, mogą cieszyć się jego pięknem i przemianą, która została przeprowadzona według ich gustu i upodobań. Niektórzy z Was mogą chcieć zaprosić kogoś i będziecie zastanawiać się, jak się tej osobie spodoba Wasze lokum. Według kart niektórym może zależeć na tym, aby zrobiło ono dobre wrażenie na kimś. Może planujesz wynająć je komuś, a może są inne powody. Karty przepowiadają, że nie musisz się obawiać, że coś się komuś nie spodoba.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 16 do 22 marca

Każde słowo, które przeoczyłaś, lub popełniłaś błąd, teraz może zostać dostrzeżone. Zdenerwowanie w związku z tym możliwe, ale z czasem emocje opadną, jeśli nic nie możesz zrobić w tej sprawie więcej. Staraj się żyć w zgodzie z osobami wpływowymi w Twoim otoczeniu, bo właśnie teraz mogą pojawić się na tym tle kłopoty. Uporządkuj dokumenty, zanim ktoś odkryje pomyłki lub niedopatrzenia. W nadchodzących dniach opłaci się skrupulatność i uczciwość w każdym szczególe.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 9 do 15 marca

Jeśli jesteś skryta z natury, albo potrzebujesz pewnego odosobnienia, żeby dobrze się czuć i funkcjonować, możesz dążyć do tego, by pobyć ze sobą i przemyśleć parę spraw. Może się skontaktować miły przyjaciel, zwłaszcza przyjaźnie zawodowe karty wskazują jako te najmilej widziane, lub takie zdominują nadchodzące dni. Inteligentne plany wymyślone we dwoje niestety mogą się nie powieść, albo wywołają wątpliwości. Możesz liczyć na pomoc ze strony sprytnej kobiety i nie obawiaj się komuś takiemu zawierzyć, jeśli podsunie Ci pomysł. Trudno będzie podjąć właściwą decyzję, lub możesz mieć na myśli dwa warianty działania i nie będzie łatwo rozstrzygnąć ten dylemat.

Wróżka Miranda https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy - Koziorożec od 2 do 8 marca

Jeśli czujesz potrzebę by się z kimś skontaktować, to z jakiś powodów będzie trudno to zrealizować. Również plany domowe nie do końca okażą się realne i może okazać się, że kreatywne pomysły trudno wcielić w życie z przyczyn prozaicznych. Możesz też nie mieć ochoty spędzać tego czasu w zbyt zamkniętym gronie, np. we dwoje, albo sprawy się tak poukładają, że będzie trzeba się dostosować do okoliczności. Dobry moment na przemyślenie zmian w wystroju mieszkania lub wymiany garderoby itp.

Autor wróżka Miranda Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 24 lutego do 1 marca

Sfera zawodowa: Możesz mieć skłonność do angażowania się w sprawy, które być może nie dotyczą Cię osobiście. Jeśli chcesz komuś w czymś pomóc, okaże się,że panuje znieczulica i nikogo nie obchodzą cudze sprawy.

Możesz wywrzeć wpływ na silną osobowość, ale będzie trzeba włożyć w to dużo energii. Trudno będzie poradzić sobie z kimś, kto potrafi się zręcznie wybronić. Musiałoby być więcej osób w to zaangażowanych, by próbować coś zmienić. Cala sytuacja może powoli obracać się na niekorzyść w Twoim odczuciu.

Miłość: W nadchodzących dniach będzie Cię bardziej interesować naprawa zlewu czy szafki w domu niż randki. To sfera domowa zdominuje Twoje myśli i jeśli coś rzeczywiście wymaga zmian, na to też warto znaleźć czas. Musiałabyś sama poszukać kontaktu lub wykazać się pewną aktywnością, by sprowokować kogoś do napisania wiadomości lub samej się odezwać. Mogą pojawić się sprawy związane z inną parą, która nie może się porozumieć ze sobą, mają do siebie żale nawzajem, lub coś ich rozczarowało. Możesz być poproszona o jakąś przysługę, albo temat wyjdzie przypadkiem.

Rodzina: Jeśli istniały jakieś spory, teraz nadchodzi czas godzenia się, rozluźnienia atmosfery i zapominania o przeszłych przykrościach, kłótniach lub innych sytuacjach, które mogły rodzić pretensje. Poważne decyzje raczej odłożycie na później.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 17 do 23 lutego

Single mogą zdecydować się na smsa lub wiadomość z wyznaniem uczuć, ale przemyśl, zanim się na to zdecydujesz, bo z kart wynika, że jest duże prawdopodobieństwo, że nie otrzymasz żadnej odpowiedzi. Twoje otoczenie może być „zazdrosne” o Twoje nowe znajomości i gdy zechcesz je opuścić w poszukiwaniu nowych znajomości, niektórzy mogą wywierać stałą choć stopniowaną presję by sprawić przykrość Tobie i drugiej osobie, z którą zechcesz się zaprzyjaźnić.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 10 do 16 lutego

Miłość: Jeśli szukasz nowej znajomości, w nadchodzących dniach pojawi się szansa, by poznać kogoś przez zwykły zbieg okoliczności, przypadek. Nie będzie to jednak miłość od pierwszego wejrzenia, a Ty możesz nie przywiązywać zbytniej wagi do takiej znajomości, jeśli podejdziesz zbyt przyziemnie do tematu, lub spotkacie się w niewłaściwym momencie. Niektórzy mogą spodziewać się kłopotów wynikających z niektórych relacji, więc nie będą się angażować świadomie.

Sfera zawodowa: Wykażesz się talentem w negocjacjach, ale i przyjaciela zdołasz namówić na każdy pomysł, jeśli będziesz chciała. Zwłaszcza panie będą bardzo umiejętnie postępować w tego rodzaju sytuacjach, z dużym wyczuciem do emocji drugiej strony. Zapowiada się pracowity tydzień i nawet jeśli pojawią się sytuacje, gdy będzie można się odprężyć, lub atmosfera zrobi się bardziej rozluźniona, szybko zmobilizujesz się do dalszych działań, bo poczucie obowiązku będzie silniejsze od chęci spędzenia czasu na rozmowach z przyjaciółmi z pracy. Jedyna przestroga- jeśli ktoś Ci zazdrości czegoś, może szukać sposobu, by sprawić Ci przykrość prywatną.

Finanse: Będziesz zmienna w ocenianiu tej sfery. Na pewno nie spoczniesz na laurach, jeśli uznasz, że możesz polepszyć swe finanse.

Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 3 do 9 lutego

Tydzień trudny w negocjacjach, a warto abyś zajęła się tematem, który dotyczy wszystkich w firmie. Może chodzić o składkę na urodziny jednego z pracowników lub z innej okazji, o temat podwyżek dla niektórych lub ich wkładu pracy w działania zespołowe itp. Możesz martwić się, na ile uda się pewne tematy przeforsować i rzeczywiście może dojść do jakiegoś sporu. Trudno będzie podjąć decyzję, bo pewne sprawy mogą się przeciągać, będzie trzeba czekać na wiadomości itp. Jeśli jakieś błędy nie wynikają z Twojej winy, nie bierz ich na siebie i jasno postaw sprawę. Dużo przemyśleń, zanim podejmiesz się pewnych uzgodnień, lub podpiszesz umowę.

Nie o wszystkim zechcesz rozmawiać i przedwcześnie oceniać sytuację. Pewne rzeczy będziesz wolała najpierw przemyśleć, albo poczekać na rozwój wydarzeń. Niedobry moment na wprowadzanie większych zmian, nawet jeśli będą powolne. Poza tym czas stabilny, choć przy końcu tygodnia jaka sytuacja może Cię zaskoczyć. Może zadzwonić ktoś nieoczekiwanie. Jeśli czekasz na wiadomość z banku, to teraz może nadejść.

Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 27 stycznia do 2 lutego

Czeka Cię spokojny tydzień. W sprawach zawodowych masz szanse na awans. W jego uzyskaniu pomoże Ci Twoja umiejętność negocjacji. W uczuciach gorąco, teraz jest dobry czas na randki i spotkania towarzyskie. W czwartek masz szansę na dobre transakcje finansowe.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 20 do 26 stycznia

Miłość: Jeśli już kogoś poznałaś, będzie trzeba poświecić więcej uwagi drugiej osobie. Jeśli masz przyjaciółkę i nie jesteś w żadnym związku, koleżance też warto okazać więcej zainteresowania niż zazwyczaj. Zamiast zastanawiać się, czy kogoś coś nie martwi, porozmawiaj o tym. Może dojść do jakiegoś rodzaju konfliktowych sytuacji między dwiema koleżankami i będziesz musiała przekonać bliższą Ci przyjaciółkę, że nie warto podejmować tematu, co powinno się udać i dzięki temu osiągnąć spokój i zadowolenie.

Sfera zawodowa: Pewnych planów nie da się zrealizować, ale nie warto przeczekiwać. Spójrz na sprawy z innego punktu widzenia, poszukaj rozwiązania, załatw ważne sprawy, jeśli coś przekładałaś. Jeśli czegoś się nie da zrobić, wykorzystaj ten czas na zrobienie czegoś innego. Tydzień komunikatywny i bardzo aktywny, jeśli chodzi o kontakty zawodowe. Miej jednak oczy szeroko otwarte i staraj się zapanować nad rozkojarzeniem, bo możesz dać się oszukać, okłamać, a nawet okraść. Przemyślenia odłóż na później, jeśli załatwiasz cokolwiek, co ma związek z pracą lub finansami, aby uniknąć ryzykownych sytuacji.

Finanse: Tu również pojawia się ostrzeżenie. Ktoś może próbować dowiadywać się, ile masz na koncie, by wykorzystać to, mieć sposób by wymusić coś na Tobie lub czegoś Cię pozbawić. Nikt z Twojego środowiska nie zauważy zagrożenia, jeśli tego rodzaju sytuacja będzie miała miejsce. Nawet jeśli zgodzisz się na niekorzystne warunki, i tak w przyszłości może wyniknąć z tego kłopot.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 13 do 19 stycznia

Single: Panie powinny zmienić środowisko, jeśli są otoczone osobami zazdrosnymi i raniącymi. Panowie mogą poznać kogoś zrażonego.

Wskazówki na sferę zawodową: Dobry rok na wszelkie sprawy urzędowe, sądowe i załatwianie dokumentów, jeśli masz coś takiego w planach. Możesz uporządkować wszystkie sprawy, które dotyczą pracy, jeśli jest konieczność dogrania jakiś szczegółów. To również dobry rok na podpisywanie umów, wchodzenie we współprace i nawet jeśli czujesz, że pewne decyzje wiążą się z pewnym ryzykiem, to warto wziąć to pod uwagę, że teraz będzie łatwiej o porozumienie z drugą osobą. Bez względu na to, jaki kierunek wybierzesz na ten rok, karty przepowiadają stopniowe zmiany i wycofywanie się z niektórych pomysłów i aktywności. Karty radzą Ci nie zamartwiać się na zapas, nawet jeśli nie wiesz, jak rozwinie się sytuacja, bo życie zawsze niesie w sobie jakieś ryzyko.

Autor: wróżka Miranda, Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 6 do 12 stycznia

Miłość: Karty wielkiej miłości nie przepowiadają i nawet możesz unikać zaangażowania, ale mimo to na Twojej drodze pojawią się miłe osoby, sympatyczne, z którymi będzie można łatwo znaleźć porozumienie. Najbardziej prawdopodobne są kontakty powiązane z pracą. Trudno będzie kontynuować tego rodzaju znajomość, bo mogą pojawić się różnego rodzaju przeszkody lub utrudnienia. Nie planuj wyjazdu na ten tydzień z drugą osobą, bo może się nie powieść, albo dokładniej to zaplanujcie i ustalcie szczegóły.

Praca: To właściwy moment, by otworzyć się na całkiem świeże znajomości zawodowe, które mogą się wkrótce pojawić. Pewne wiadomości mogą Cię zasmucić, ale według kart będą dotyczyć przeszłych wydarzeń. Może się jednak okazać, że dla kogoś innego będą istotne i np. będzie trzeba powrócić do jakiś wspomnień i coś opowiedzieć. Jeśli zechcesz coś przeczekać, wycofać się z określonych działań w najbliższym czasie, nie będzie to łatwe. Mimo wszystko sytuacja powoli powinna się zmieniać na lepsze, co poprawi Ci samopoczucie.

Wróżka Nela Ket https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-nela-ket


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 30 grudnia do 5 stycznia

Miłość: Uważajcie by nie dać się wykorzystać przez kogoś, kto liczy tylko na niezobowiązującą znajomość. Niektórzy z Was sami mogą podejść w niepoważny sposób do drugiej osoby. Koziorożec będzie musiał się znudzić jednostajnym towarzystwem, aby poszukać nowej znajomości, co może się zdarzyć w tym tygodniu. Nawet jeśli jakieś kontakty nie układały się pomyślnie, możesz spróbować ponowić próbę. Nie przesadź jednak, bo reakcja nie będzie taka, jakbyś chciała. Wśród znajomych może wybuchnąć zacięta kłótnia i nie będzie przyjemnie znaleźć się w samym jej centrum, więc lepiej zachować ostrożnie w przypadku sporów.

Praca: Niektórzy z Was mogą zamartwiać się na zapas o przyszłość swej firmy, o pracę, choć trochę może wynikać to z Twojego negatywnego nastawienia, trochę może być to oparte na odczuciach, a częściowo na rzeczywistych faktach. Być może faktycznie Twoi współpracownicy spodziewają się zwolnienia i to wywoła złe emocje. Paniom udadzą się kontakty z innymi kobietami i jeśli chcesz coś teraz pilnego załatwić lub przyspieszyć, to dzięki koleżankom może się to udać. Znajomości mogą okazać się przydatne.

Finanse: Warto chronić się przed niepotrzebnymi lub przedwczesnymi wydatkami, bo karty przestrzegają, że jeśli dojdzie do strat, to w dużej mierze z powodu Twoich własnych błędów. Unikaj znajomych, którzy lubią się bawić na Twój koszt lub pożyczać od Ciebie. Znajdziesz sposób by wymigać się od tego, jeśli ktoś przesadza ze swymi oczekiwaniami. Pomocy możesz udzielić komuś, ale w rozsądnych granicach, jeśli chcesz uniknąć strat, które są bardzo prawdopodobne według kart.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 23 do 29 grudnia

Miłość: Ogólnie atmosfera wśród przyjaciół może być napięta i niektóre Koziorożce mogą spodziewać się nieoczekiwanych odwiedzin znajomych, których woleliby uniknąć. Istnieje możliwość, że Cię zaskoczą i może być to kilka osób, a nie jedna, więc jeśli coś planujesz, roześlij wiadomość,  aby uniknąć niespodzianek. Panie spod tego znaku mogą dostrzec zalety innego mężczyzny, niż ten który podobał im się dotychczas. Jeśli uważasz kogoś za wartościową osobę, ale inni znajomi jej nie lubią, to nie uda się ich przekonać. Niektóre osoby mogą być w znajomości internetowej z mężczyzną. Warto otworzyć się na relacje z zupełnie nowymi ludźmi.

Praca: Jeśli planujesz zrobić interes z przyjaciółmi lub rodziną, nie uda się. Nie warto łączyć znajomości zawodowych i prywatnych w tym tygodniu, zwłaszcza że kontakty prywatne mogą psuć Ci zawodowe. To czas stabilny, ale jeśli szukasz możliwości rozwoju, w tym tygodniu będziesz raczej „skazana” na dotychczasowe układy, umowy, współprace i trudno będzie poszerzyć znajomości lub dokonać jakiejkolwiek zmiany. Nie warto kierować się sentymentami w biznesie. Jeśli ktoś wprowadza zbędne emocje, czas się rozstać. Plany zawodowe zachowasz dla siebie.

Finanse: Możesz być skłonna/y do pożyczenia pieniędzy koledze, ale nikomu o tym nie powiesz. Wydarzenia przyniosą zmienne sytuacje i trudno przewidzieć, czy je odzyskasz. Korzystny czas dla spraw urzędowych.

Ezolinia Wróżby autor: wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 16 do 22 grudnia

Najwyższy czas popracować nad sobą bo otoczenie zbyt często zauważa u Ciebie niepokój i zaburzenia nerwicowe. Warto podreperować formę, może poprzez medytacje, rower, spacery, muzyka relaksacyjna. Zwróć też uwagę na kolana i zęby oraz kręgosłup. Od pewnego czasu towarzyszy Ci pragnienie uzyskania większych dochodów. Z czasem może Ci się to udać, ale nie wskazana jest lekkomyślność ani inwestowanie w jeden produkt. W uczuciach stagnacja bo nie możesz ‘’złapać równowagi’’ pomiędzy pragnieniem dominacji, a potrzebą wolności. Jak zmienisz podejście nie wykluczone, że ktoś się pojawi w Nowym Roku.

Autor: Tarocistka Agnelya Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy - KOZIOROŻEC od 9 do 15 grudnia

Sfera prywatna: Sytuacja może być zmienna, bo może się okazać, że nagle wszyscy znaleźli się w kłopocie, każdy czegoś chce od Ciebie, a Ty nie masz możliwości spełnić oczekiwań każdego. Będzie trzeba przemyśleć, jak rozważnie podejść do sytuacji każdej osoby. Jeśli będziesz mogła coś przełożyć, przestawić, przesunąć termin, znaleźć zadowalające rozwiązanie, z pewnością to zrobisz. Istotne będzie, aby w końcu ustalić szczegóły. Czy się to komuś podoba czy nie, będziesz musiała podjąć stanowczą decyzję.

Sfera zawodowa: Spokojny tydzień, bo wiesz na czym stoisz i trzymasz się sprawdzonych sposobów. Mogą pojawić się szanse i okazje, na które czekasz. Kontakty z innymi ludźmi również stabilne, choć w dużej mierze za sprawą Twojego podejścia. Będziesz unikać opóźnień, nawet jeśli ktoś opowie Ci historię zapierająca dech w piersiach, a tego rodzaju sytuacje mogą mieć miejsce.

Single: Jeśli martwisz się, jaki nakład energii przyniesie rozwinięcie określonej znajomości, to może się okazać, że to i tak nie jest właściwa osoba dla Ciebie. Niestety Koziorożec może się rozczarować świeżą znajomością, ale podejdzie do tego z życiowa mądrością. Lepiej, aby skończyło się to, zanim na dobre się zaczęło, niż miałabyś zawieść się, gdy się zaangażujesz. Jeśli dojdzie do zerwania, nie będziesz mieć świadomości, że druga strona wciąż liczy na jakąś rozmowę. Dla Ciebie będzie to koniec. Pojawia się też ostrzeżenie przed znajomościami ze strony osób mocno raniących i chorobliwie zazdrosnych. Szczególnie panie mogą być narażone na kontakty z kimś takim.

Inne znaki: Warto być w dobrych stosunkach ze Skorpionem. Z Rybami i Bykami może być różnie- niektóre będą Ci sprzyjać, a inne przeciwnie. Z Rakiem możliwe konflikty.

Zdrowie: Warto zadbać o układ trawienny i uprawiać sport.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 2 do 8 grudnia

Dom i rodzina: U Koziorożców na pierwszym miejscu na ten tydzień pojawiają się sprawy związane z dzieckiem i szkołą. Będzie się wiele działo w tych tematach i będzie trzeba poświęcić swój czas tym sprawom. Dodatkowo mogą pojawić się nieprzewidziane wydatki, bardzo prawdopodobne są straty materialne na skutek tego, że coś się zniszczy lub popsuje, co będzie wymagało natychmiastowej naprawy lub zakupu.

Praca: Pomyślny czas zawodowo. Pojawi się nowa koncepcja, projekt lub rzecz do zrobienia. Na początku może być to luźny pomysł do przemyślenia, ale bardzo szybko poukładasz wszystko w konkret i przejdziesz od planowania do działania. Nie zechcesz czekać, aż ktoś potwierdzi, że się zgadza, lub ma podobny punkt widzenia, jeśli tylko będziesz mogła samodzielnie decydować o sytuacji. Powściągnij jednak emocje, kiedy zaczniesz działać i nie pokazuj, że Ci na czymś zależy. Z nieprzemyślanego planu może urodzić się stała współpraca, która Cię usatysfakcjonuje, jakaś umowa itp.

Single: Panowie mogą mieć szalone powodzenie wśród kobiet w najbliższych dniach. Rzecz rzadko spotykana w kartach- pokazują się aż trzy damy, które będą dążyć do bycia w związku z panem Koziorożcem, co nie należy traktować dosłownie, a jako informację o ogromnym powodzeniu w miłości. Korzystajcie panowie z okazji, bo właśnie teraz możecie kogoś poznać i możecie wybierać wśród kobiet, bo będziecie mocno atrakcyjni dla płci przeciwnej. Jeśli masz kogoś, nie zaryzykujesz z nową znajomością.

Ezolinia Wróżby Jasnowidz Ajlena


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 25 listopada do 1 grudnia

Stan ducha i ciała: Czas równowagi wewnętrznej i spokoju, a ponadto możesz mieć istotne przemyślenia, które warto wprowadzić w życie, bo przyniosą polepszenie zdrowia w dalszej perspektywie. Warto słuchać sygnałów, jakie przesyła organizm i postępować tak, jak podpowiada intuicja. Ziołowe kuracje w nadchodzących dniach przyniosą bardzo dobre rezultaty.

Związki partnerskie: Tydzień harmonijny i spokojny. Dbałość o drobne gesty codzienne i dobra atmosfera w domu będą sprzyjać całej rodzinie. Troska o drugą osobę, dobre porozumienie i ciepło ogniska domowego będą dominować w nadchodzących dniach. Nie rób niczego w pośpiechu, co będzie podyktowane emocją, nawet jeśli masz dobry pomysł, który można wprowadzić w codzienność, bo może to stworzyć wrażenie presji. Spokojne i zaplanowane zmiany będą lepiej odbierane przez partnera i przyniosą lepsze skutki.

Single: Znajomi mogą się rozproszyć, nie mieć czasu, albo okoliczności spowodują, że każdy zajmie się sobą. Dla Ciebie to czas spędzony raczej na sprawach prywatnych. Mogą nadejść wydarzenia, które wymuszą podejmowanie szybkich decyzji i nie będziesz myśleć zbyt wiele o randkach.

Praca: Istnieje możliwość, że powróci stara znajomość zawodowa, która wniesie nowe pomysły, albo potrzebę konkretnych działań, które zechcesz zrealizować już teraz. Powściągnij domysły, jeśli coś jest niejasne i postaraj się dostosować do wydarzeń, które się pojawią.

Jasnowidz Noemi ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 18 do 24 listopada

Praca: Ogólnie stabilnie, ale trudno będzie czasami się z kimś porozumieć, nawet jeśli będziesz miała dobre chęci. Niestety otoczenie wokół Ciebie może stosować chwyty nieuczciwe i możesz się dostosować do tego albo stracić. Nie trać kontaktu z istotnymi osobami z Twojej sfery zawodowej. Może okazać się, że warto się komuś przypomnieć. W przypadku nieoczekiwanych okoliczności, kiedy pewne plany się nagle zmienią, od razu działaj i rozwiązuj sytuację, bo okaże się to korzystne.

Finanse: Czeka Cię ciężka praca i rywalizacja zawodowa i od tego będzie zależało wiele. Warto zakończyć nieudane współprace, choć szansa na nową umowę może się nie pojawić tak szybko, a przynajmniej na warunkach, które by Ci odpowiadały. Jeśli coś przynosiło Ci zyski, istnieje obawa, że wkrótce okaże się, że nie poszło wszystko tak, jak tego chciałaś.

Związki partnerskie: Rodzina może o sobie przypomnieć, by ustalić istotne szczegóły w różnych kwestiach. Ważne będzie, aby nie kierować się emocją, tylko podejść pragmatycznie do wszelkich sytuacji. Dobry moment na przemyślenia strategii dotyczących spraw przyziemnych. Nie warto o wszystkim rozmawiać z innymi, dopóki nie będziesz pewna, że Twoje plany są do zrealizowania. Jeśli dostaniesz zaproszenie na imprezę, zdecydowanie odmówisz.

Single: Niektóre osoby mogą interesować się partnerem koleżanki.

Wróżka Miranda ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 11 do 17 listopada

Miłość: Warto zwrócić uwagę, czy nie bierzesz wszystkiego zbyt do siebie. Fakt, że partner opowie Ci o problemie, nie oznacza, że oczekuje, że Ty go rozwiążesz. Podejdź swobodnie do sytuacji, jakie się pojawią. Czasem omówienie czegoś pomaga zebrać myśli i podjąć decyzje. Możesz mieć skłonność do subiektywnej oceny intencji drugiej strony, co przyniesie trudności w komunikacji. Singielki powinny zwrócić uwagę, czy kierują się własnym wyborem w poszukiwaniach partnera, czy też próbują zaspokoić ambicje najbliższych, którzy mają swoje własne wyobrażenia na temat tego, z kim powinny się spotykać.

Przyjaźń i otoczenie: Zwróć uwagę, czy nie masz przy sobie przyjaciółki, która w jakiś sposób Cię zdominowała swoją osobowością, lub stałaś się dla niej tłem dla lepszego zaprezentowania swoich zalet. Możesz postrzegać ją przez różowe okulary, jeśli są sprawy, które Was łączą i spowodowały, że się do niej przywiązałaś. Jeśli chcesz być zauważona i doceniona, zastanów się, czy ta przyjaźń nie wpływa przytłaczająco na inne Twoje sfery życia. Znajdź czas na osobne pasje i innych znajomych, jeśli wciąż jesteś samotna i nie masz partnera.

Praca: Możliwa nieuczciwa rywalizacja z wykorzystaniem Internetu, więc zachowaj ostrożność. Poza tym czas sprzyjający tym Koziorożcom, które zasłużyły na awans swoją pracowitością, bo teraz będziesz bliska osiągnięcia tego celu.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby online 


Horoskop tygodniowy - KOZIOROŻEC od 4 do 10 listopada

Finanse: Przypływ gotówki możliwy, choć bez szaleństw. Rozsądek w zarządzaniu finansami wskazany, choć na nic brakować nie powinno.

Praca: Będzie trzeba poświęcić więcej czasu lub bardziej się zaangażować, bo możesz odczuć jakiegoś rodzaju pogorszenie sytuacji wynikające z niepomyślnie układającej się współpracy, chwilowy zastój jeśli chodzi o możliwości rozwoju w firmie, lub Ty sama przeoczysz jakąś szansę, jaka się pojawi.

Dom: Wydarzenia, które nadejdą, będą mieć związek z tym, co jest Ci odgórnie przeznaczone. Możesz liczyć na ochronę. Sprzyjający czas, aby przemyśleć czego chcesz od życia i zacząć pomału realizować swoje marzenia, bo Los Ci sprzyja. Atmosfera domowa powinna być przyjazna i życzliwa, a jeśli coś Cię zaskoczy, powinno obrócić się na dobre.

Relacje z ludźmi: Nie dystansuj się, gdy ktoś doceni Twój wkład w życie rodzinne lub inne Twoje osiągnięcia i je pochwali. W nadchodzących dniach możesz mieć skłonność do milczenia, unikania dyskusji lub kontaktów z otoczeniem. Możesz też być odebrana jako milcząca, gdy zachowasz niewzruszoną minę w sytuacji, gdy usłyszysz miłe słowa skierowane w swoją stronę. Jeśli masz w swym otoczeniu osoby, które wyobrażają sobie, że Tobie przychodzi coś łatwiej, nie ma powodu, żeby się wstrzymywać i nie powiedzieć im o tym, jak Ty to widzisz. Też masz swoje zmartwienia i musiałaś się zaangażować by osiągnąć to, co masz. Dobry czas na przyjaźnie i w związkach, choć z nastawieniem na sprawy przyziemne, które wspólnie łatwiej załatwić.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - KOZIOROŻEC od 28 października do 3 listopada

W firmie może być więcej pracy niż dotychczas i będzie odczuwalna stopniowa poprawa, jeśli wcześniej istniały przestoje spowodowane urlopami lub gorszą sytuacją firmy na rynku. Wszystko powoli powinno wracać do normy. Warto wykazać się większą otwartością i bardziej bezpośrednio,  zebrać informacje na temat sytuacji, jeśli budzi coś Twoją niejasność. Ogólnie jednak nadchodzą pozytywne zmiany, co spowoduje, że będziesz mogła działać według określonych zasad, co Ci będzie odpowiadać. Również w sferze prywatnej sprawy formalne i przyziemne będą miały istotne znaczenie i możesz chcieć nawiązać wartościowy kontakt, który może się przełożyć na zyski, ale na razie w atmosferze niezobowiązującej. W przyszłości okaże się, czy warto wiązać nadzieje z tym pomysłem lub określoną osobą. Niesprzyjający czas dla relacji, więc jeśli planujesz odnowić z kimś znajomość, umówić się z kimś, może okazać się, że okoliczności są niesprzyjające, więc będzie trzeba przeczekać. W układach rodzinnych  (lub w większym gronie osób) może pojawić się dyskusja na temat wkładu każdej osoby w określone zobowiązania. Kto w jakim stopniu się angażuje i w jakim stopniu szuka korzyści, być może nieuzasadnionych. Warto również samemu zainicjować taką rozmowę, jeśli to na Ciebie spadają obowiązki z czymś związane, a inni tylko korzystają z czegoś. Nie daj się wykorzystywać. Single będą raczej zrywać świeże kontakty, a nawet jeśli nie zrobią tego teraz, w dalszej perspektywie pewne znajomości mogą same wygasać.

wróżka Camilia Ezolinia Tarot Wróżby


Horoskop tygodniowy Koziorożec - od 21 do 27 października

Tydzień pozwolili Tobie nabrać więcej odwag w działaniach osobistych. Tematy zawodowe będą n a tyle dobrze ogarnięte, że nie da się więcej już nic zrobić, ani dodać. Zaopiekuj się dziś, czym, co daje Tobie spokój i radość na wielką skale. Twoje pragnienia będą w tym tygodniu wyrażane chętniej. Przez co też uzyskasz lepszą pozycje.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Tarot online


Horoskop tygodniowy - Koziorożec od 14 do 20 października

Tydzień może być dość trudny dla niektórych koziorożców. W pracy możliwa droga przez mękę.  Możliwe różnic zdań w związkach ale koziorożce będą w tym tygodniu raczej tolerancyjne. Zdrowie powinno nie spędzać im snu z powiek o ile zadbają o nie.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Koziorożec od 7 do 13 października

Miłość: W tym miesiącu powinniście szczerze porozmawiać z partnerem o waszych potrzebach w związku. To jest świetny czas na wyjaśnienia nieporozumień.
Praca: Czeka cię bardzo trudny okres w pracy. Możesz w tym miesiącu mieć problemy z kreatywnością i wszystko może Ci nie wychodzić. Musisz przetrwać.
Finanse: Nie pożyczaj pieniędzy. Nie bierz kredytów bo ich nie spłacisz. Musisz w tym miesiącu zacisnąć pasa.
Zdrowie: Przeziębienia, bóle gardła i głowy.

Tarocista Łukasz: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 30 września do 6 października

Zanim pójdziesz do swego pracodawcy zgłosić niechciane wydarzenia, zbierz informacje, gdyż w przypadku wszelkich niejasności Twoje przypuszczenia, domniemania lub niesprawdzone fakty nie zostaną potraktowane poważnie, a raczej jako podyktowane emocją. Zwłaszcza panie spod znaku Koziorożca mogą kierować się bardziej intuicją niż pewnością co do pewnych sytuacji. Pewne plany mogą być odwoływane, a po pewnym czasie przywracane do realizacji. Twoje otoczenie w pracy będzie skupione na obowiązkach i Tobie również karty to polecają. Niektóre wydarzenia w firmie mogą Cię rozbawić. W sferze prywatnej jeśli prowadzisz z kimś spór, to trudno będzie go wygrać, bo druga strona nie zechce odpuścić. Rozejrzyj się w środowisku, które znasz na co dzień, bo możesz odkryć, że dawna przyjaciółka lub przyjaciel ma o coś żal i szuka sposobu, by sprawić Ci przykrość, źle o Tobie mówi itp., lecz nie musi to być osoba, po której się tego spodziewasz. Ktoś z Twego otoczenia może naprowadzić Cię na myśl, kogo należy wykluczyć z podejrzeń. Single raczej zajmą się pracą niż spotkaniami towarzyskimi.

Wróżka Miranda wróżby tarot online: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy - Koziorożec od 23 do 29 września

Twój związek wchodzi na głębsze wody i wszystko nabiera tempa. Świetnie czujecie się z sobą i dobrze się bawicie. Czas może zaplanować wspólnie przyszłość ?! Dla niektórych par będzie to przełomowy moment, objawiający się zajściem w ciążę. Single, które skrycie się podkochują powinny wyjść z ukrycia i okazać swe uczucia. Może też pojawić się ktoś nowy, kogo bardzo sobą zainteresujemy.

Wróżka Thelema portal Ezoliniawrozby.com


Horoskop tygodniowy – Koziorożec od 16 do 22 września

Nad koziorożcami jeszcze niebo trochę zachmurzone. Może im się przytrafić zniżka formy. Powinny uważać na zdrowie. Wręcz na nie dmuchać i chuchać. Czas pomyśleć o kuracji uodparniającej.  Koziorożce powinny działać z uporem i konsekwencją, bo mogą jednak w tym tygodniu  coś zdziałać.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy – KOZIOROŻEC od 9 do 15 września

Nie warto omawiać szczegółów swojej pracy zawodowej z osobami wścibskimi, które będą Cię o coś podpytywać. Nie każdy jest przychylny w Twoim otoczeniu, choć podejdziesz do wszystkich sytuacji ze stoickim spokojem. Nawet jeśli coś Cię zaskoczy, lub nagle zmienią się plany, zareagujesz na to zupełnie bez emocji. Niektóre Koziorożce- panowie mogą odkryć zupełnie nieoczekiwanie przez jakąś osobę trzecią, że zakochała się w nich kobieta. W życiu prywatnym możesz czuć znużenie codzienną rutyną. Stałe obowiązki, które masz, mogą w tym tygodniu wydać się wyjątkowo nudne i przygnębiające. Jeśli czegoś nie zrobisz teraz, nic wielkiego się nie stanie. Nabierz dystansu. Jeśli dostaniesz zaproszenie na spotkanie towarzyskie, skorzystaj z niego. Jeśli ominie Cię taka okazja, dowiesz się o tym, gdy impreza będzie się kończyć i skontaktuje się z Tobą kolega po drinku, żeby Ci o niej powiedzieć. Sprawy przyziemne będą mieć dla Ciebie nadrzędne znaczenie, więc raczej Cię to nie zmartwi. Możliwe kontakty koleżeńskie, ale bez szczególnych zażyłości. Single mogą być w znajomościach z osobami, które ktoś podburza do konfliktów, o czym mogą nie mieć pojęcia. Niestety możliwe też są sytuacje, kiedy ktoś z Twego otoczenia będzie w jakiś sposób szantażowany, więc przyjrzyj się, co się dzieje dookoła Ciebie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop napisz do Wróżka Camilia


Horoskop tygodniowy - KOZIOROŻEC od 2 do 8 września

Do spraw zawodowych podejdziesz z racjonalnym podejściem i nie braknie Ci dynamiki w działaniu. Mimo wszystko warto przemyśleć wszystkie umowy, które Ci się kończą, jeśli nie do końca jesteś przekonana, czy warto je odnawiać. Na razie wstrzymaj się z decyzjami, bo jak dobrze przemyślisz sytuację, może znajdziesz lepsze wyjście. W swym otoczeniu znajdziesz osoby przyjazne, życzliwe, z którymi sympatycznie się pracuje. Do końca tygodnia sprawy powinny się tak poukładać, że uznasz, że dokonałaś właściwych wyborów i będziesz mogła się odprężyć. W sferze prywatnej trudno będzie Cię wytracić z równowagi, nawet jeśli wydarzy się coś niespodziewanego. Zanim się wypowiesz w jakiejś kwestii, przemyślisz to w odosobnieniu i nie spiesząc się. Niesprzyjające sytuacje warto przeczekać, jeśli ma to swoje inne korzyści. Zapewnisz spokój sobie i bliskim, jeśli nie pozwolisz innym, by Ci go zakłócali, gdyż ewentualne niepokoje mogą nadejść z zewnątrz. Single, kiedy już kogoś poznają i poczują uczucie, będą myśleć od razu w kategoriach poważnego związku i analizować taką możliwość. Jeśli interesowała się Tobą inna kobieta, być może Twoja była przyjaciółka, nadal będzie to robić, choć niejawnie. Okoliczności sprawią jednak, że nic nie zagrozi Twojemu szczęściu z bliską Ci osobą, którą wybrałeś dla siebie.

Wróżka Camilia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia 708 577 246


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 26 sierpnia do 1 września

W tym tygodniu czeka Ciebie wiele zawodowych wyzwań. Energia ziemi Ciebie wspiera. Postaraj się być skupiony i bardzo dokładny. Warto zadbać o podniesienie swojego prestiżu zawodowego przez odpowiedni ubiór, czy dobór środków przekazu. Bądź osobą elegancką i zawsze przygotowaną na każde pytanie.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy - Koziorożec od 19 do 25 sierpnia

Tydzień silnego i zdecydowanego ukierunkowania na cel. Nieczułość na sprawy innych i intensywne skupienie się na tym, co masz do załatwienia lub zrobienia związanego z pracą, spowoduje, że możesz mieć mało czasu dla siebie w nadchodzącym tygodniu, zwłaszcza że nie braknie Ci kontaktów zawodowych, zleceń czy obowiązków. Możesz mieć nawet trudność z ogarnięciem wszystkiego ze względu na natłok wydarzeń. Będziesz przyciągała ludzi niczym magnes. Karty przestrzegają przed grupą osób lub zespołem, który tak naprawdę źle oddziałuje na Twoje sprawy, choć będziesz funkcjonowała pokojowo i bezkonfliktowo wśród nich w nadchodzących dniach. Słuchaj intuicji, bo będzie Ci dobrze doradzać i podpowiadać. To czas dużego zaangażowania, pasji, kreatywności, aktywności i dobrych rezultatów.

W sferze prywatnej odczujesz dużą równowagę wewnętrzną i będziesz nastawiona na harmonijne kontakty z bliskimi. Znajdź czas na odpoczynek i nie wyszukuj sobie zajęć domowych, które popsują Ci te chwile. Zadbaj o siebie i zregeneruj siły po pracy. Dobry moment aby zwrócić uwagę na swą fizyczną kondycję i zdecydować się na trochę więcej ruchu. W dyskusjach będziesz przenikliwa i możesz zaskoczyć drugą stronę istotnymi wnioskami. Single mogą liczyć na skrytą adoratorkę lub adoratora, którzy nie zechcą ujawnić się z uczuciami, ale mogą wykorzystać swych przyjaciół, aby zwrócić na siebie Twoją uwagę. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.


Horoskop tygodniowy - Koziorożec od 12 do 18 sierpnia

Tydzień raczej średni. Zdrowie może ucierpieć, a starsze koziorożce poczują ciężar wieku. Nie wesoło też będzie koziorożcom z końca drugiej dekady. Te z kolei mogą być do czegoś zmuszane i mogą się zetknąć z wrogo nastawionymi ludźmi. W pracy spokojnie, ale bez rewelacji.

Horoskop opracowała wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - KOZIOROŻEC od 5 do 11 sierpnia

Drobne zaniedbania w sferze finansów mogą wywołać potrzebę chwilowego zatrzymania wydatków i przeanalizowania swych planów w tym tygodniu. W sferze zawodowej spokojnie oprzesz się na kontaktach z osobami, którym ufasz i z którymi współpracujesz od długiego czasu. Mogą pojawić się nowe znajomości lub zmiany planów, ale w korzystnym dla Ciebie kierunku.
Możliwe również okazje, aby komuś pomóc przy okazji wykonywania rutynowych obowiązków. Korzystnie będzie nie przyjmować odpowiedzialności za cudze długi i nie wspomagać osób zubożałych,  jeśli nie znasz ich prawdziwej sytuacji finansowej lub faktów. Osoby ponaglające Cię w działaniu mogą wywołać problemy, więc staraj się trzymać od nich z daleka. W sferze prywatnej Koziorożce będą nastawione na harmonijne kontakty z innymi, będą bardzo empatyczne i łatwo zdobędą sympatię u innych. W rodzinach czas spokoju i stabilizacji. Mogą nadejść wiadomości dotyczące otoczenia, choć nie wszystkie będą przyjemne, ale warto poznać pewne szczegóły. Ktoś może wzbudzić Twoją nieufność, ale ostatecznie nie zakłóci Ci to spokoju codziennego. Czas niesprzyjający singlom, gdyż bardziej prawdopodobne będą przyjaźnie i koleżeństwa z osobami tej samej płci co Ty, niż okazje do randek.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia


Horoskop tygodniowy – KOZIOROŻEC od 29 lipca do 4 sierpnia

To czas, kiedy możesz myśleć już o urlopie albo przynajmniej o spowolnieniu tempa pracy, aby znaleźć chwilę relaksu po obowiązkach zawodowych. Nie jest to dobry moment do omawiania ważnych kwestii finansowych. Nie pożyczaj pieniędzy i nie wydawaj ich  bez potrzeby, nawet jeśli ktoś spróbuje wpłynąć na Twoje poczucia obowiązku. W sferze zawodowej uwidocznią się wpływy kobiet z Twojej pracy. Mogą się kontaktować, załatwiać sprawy, składać oferty handlowe itp. Ktoś, kto wcześniej nie widział interesu w kontaktach z Tobą, teraz nagle może intensywnie namawiać Cię do zawarcia jakiejś umowy. Bądź asertywny i przemyśl, zanim się na coś zdecydujesz. W przypadku osób natarczywych, uda Ci się uniknąć dalszych kontaktów, ale całą sytuację możesz analizować lub dowiadywać się w innej firmie, czy warto wziąć pod uwagę propozycję, którą odrzuciłeś. Prywatnie możesz popaść w jakiegoś rodzaju marazm, ale nie warto za dużo myśleć nad tym, co Cię niepokoi, bo tym sposobem nie rozwiążesz problemu. Wydarzenia niespodziewanie same zapoczątkują zmianę tematu, lub sprawy ruszą do przodu. W przypadku omawiania jakichkolwiek problemów, nie licz, że druga osoba od razu wpadnie na pomysł, jak go rozwiązać, ale wspólnymi siłami uda Wam się znaleźć wyjście z sytuacji. Single mogą podpytywać otoczenie o osoby, na które się obraziły, co postawi drugą stronę w niekomfortowej sytuacji.
Ostatecznie jeśli czujesz przywiązanie do kogoś, prawdopodobnie wykażesz inicjatywę i skontaktujesz się.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Koziorożec od 22 do 28 lipca

Tydzień nie przyniesie łatwej energii do odpoczynku. Cały czas wspominać będziesz sprawy zawodowe, niezałatwionych papierki, umowy itd.. Wszelkie napięcia psychiczne będą dawały o sobie znać w ciele fizycznym. Praca z ciałem i jego napięciami spowoduje wielką ulgę dla ciała i psychiki. Znajdziesz w tym tygodniu swojego przewodnika duchowego.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 15 do 21 lipca

Koziorożce skupią się na konkretach, na swoich możliwościach zawodowych, które postrzegają jako realne w chwili obecnej. Może pojawić się osoba, która będzie obiecywać Ci zyski lub korzyści w dalszej przyszłości wynikające z realizacji jej planów, ale nie dasz się omamić żadną mrzonką ani obietnicą, która jest niepewna z Twojego punktu widzenia.

Będziesz polegać na osobach, z którymi dziś wiążą Cię umowy i jesteś pewien, że dalsza współpraca jest sensowna. Jeśli jesteś zatrudniony w dużej firmie, może się okazać, że nadchodzą nowe perspektywy pod postacią nowych kontraktów lub rozszerzenia Waszej działalności na rzecz nowych klientów i partnerów biznesowych, co może wywołać zmiany w firmie w dalszej przyszłości. W sferze kontaktów prywatnych nie jest to czas, kiedy będziesz przeforsowywać swoje opinie lub swoje plany. Naciskanie na kogoś nie przyniesie skutku, a Ty sam będziesz czuł, że nie tędy droga do przekonania kogoś do swoich racji. Szczególnie w sytuacjach, kiedy masz wrażenie, że druga osoba jest niezorientowana w temacie, który Cię interesuje, nie próbuj ciągnąc ją za język, bo nie dowiesz się niczego od kogoś, kto nie zna tematu. Poza tym czas stabilny. Single mogą być w relacjach, w których druga osoba jest związana z kimś innym i nie ufaj zanadto temu, co usłyszysz, bo karty ostrzegają Cię przed nieszczerymi rozmowami, w których mało prawdopodobne jest, abyście otwarcie pomówili o rzeczywistej sytuacji.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 8 do 14 lipca

Koziorożce z początku znaku czeka wiele niespodzianek. Koziorożce z drugiej dekady mają dobry czas na podróże zagraniczne, na kontakty z cudzoziemcami, na załatwianie spraw w sądzie i w urzędach. To też dobry okres na śluby i podpisywani umów.  Koziorożce z końcówki znaku czeka czas zmian, ale niekoniecznie w kierunku, który by same wybrały.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – KOZIOROŻEC od 1 do 7 lipca 
 
Jeśli wpadniesz na nowy pomysł dotyczący sfery zawodowej, będziesz widział swoją sytuację w dalszej perspektywie i zaangażuje Cię wyobrażenie swojej nowej aktywności czy realizacji nowego projektu, przemyśl dokładnie szczegóły, zanim przejdziesz do działania. Również w sytuacjach, gdy chcesz coś wywalczyć w swojej firmie, polepszyć swoją pozycję, zaprotestować przeciwko czemuś, odłóż to na później. W nadchodzącym czasie korzystniej będzie przeczekać komplikacje, w pewnych okolicznościach być może zrezygnować z pomysłu i jeszcze raz dokładnie go przeanalizować. Nie działaj impulsywnie, bo wzbudzisz nieufność u drugiej strony - u szefa, kontrahenta, kolegów z pracy itd. 

W sferze prywatnej nie obiecuj swojej obecności na spotkaniu towarzyskim, bo możesz otrzymać w ostatniej chwili ważny telefon, który pokrzyżuje Ci plany. Zanim podejmiesz istotne decyzje, zbadaj sytuację. Nie przyjmuj pomocy, jeśli nie wiesz, co się pod tym kryje. Ty sam będziesz osobą pożądaną przez innych. Jeśli będzie trzeba zorganizować pomoc dziecku znajomego, również możesz się przydać. Ogólnie to czas spokojny i korzystny dla Ciebie, gdyż będziesz umiał połączyć zdrowy rozsądek i myślenie racjonalne z empatycznym postępowaniem, gdy zajdzie taka potrzeba. Single będą skupiać się na uwolnieniu się od osób, z którymi relacje im się układają problematycznie, nawet jeśli druga osoba ma inne zdanie o tej znajomości.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)