Zobacz: Horoskop na 2021 rok ->>

Horoskop tygodniowy Lew od 14 do 20 czerwca

Choć tydzień możecie zacząć dynamicznie, to pokazany jest zastój jakiejś sytuacji. Możliwe, że coś stanie na przeszkodzie Waszym planom i będzie trzeba jeszcze raz przemyśleć sytuację. Trudno będzie zrealizować jakiś cel, a radę macie, by zdać się na Los, bo coś powinno obrócić się na Waszą korzyść.

W relacjach prywatnych pokazana jest decyzja, by dać komuś szansę, zaprzestanie martwienia się lub nie branie sobie dłużej czegoś do serca po to, by przywrócić stabilizację w związku. Radę macie taką, by nie przywiązywać więcej wagi do sfery materialnej niż czujecie, że jest to potrzebne, jeśli byłoby to wbrew sobie. Dla Lwa wymiar duchowy i niematerialny może być istotny ogólnie lub w najbliższych dniach.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy LEW od 7 do 13 czerwca

Przed tobą wzrost zdolności intelektualnych. Wykażecie się pomysłowością i błyskotliwością a nawet geniuszem. Dobry czas na poznanie właściwych ludzi, których można nazwać przyjaciółmi, Czas na niestandardowe i ekscytujące działania. 10 czerwca (zaćmienie Słońca w Bliźniętach) – to dla was moment zastanowienia się nad własnymi aspiracjami. A że trzeba będzie się ugiąć, aby je zaspokoić, będzie to dla was frustrujące gdyż lubicie być wiernym sobie. Możecie też doznać jakiejś niesprawiedliwości. Są osoby, które nie mają co do was czystych zamiarów lub są po prostu krętaczami. 13 czerwca (kwadratura Neptuna do Słońca) uważajcie na siebie i swoje pieniądze bo możecie być oszukani.

Na ten tydzień korzystne:

Liczba: 8

Kolor: złoty

Dzień: środa

Horoskop tygodniowy opracowała Omena Vidi, Kontakt 708 588 642 Kod 34 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 31 maja do 6 czerwca

Dowiesz się kto jest z tobą szczery, a kto tylko słodzi. Możesz poczuć się samotny lub niezrozumiany. Pamiętaj by żyć swoim życiem a nie zadawalać innych. Posadzona w tym tygodniu stokrotka przyniesie ci szczęście na cały rok.

Autor Jasnowidz Daga Kira  wróżby przez telefon


Horoskop tygodniowy Lew od 24 do 30 maja

Dobry moment na nawiązywanie współpracy, podpisywanie umów lub porozumienie z drugą osobą. Szczególnie dla pań jest to moment polepszenia sytuacji, zaprzestanie martwienia się o coś, choć może będzie potrzebne, aby ktoś przestał upierać się przy swoim zdaniu.

W relacjach prywatnych, możecie mieć chęć, by przestać poświęcać się dla kogoś i zacząć realizować swoje własne plany. Wiele możecie osiągnąć w tym tygodniu, jeśli zdecydujecie się podjąć określone kroki, by pokonać przeciwności.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 17 do 23 maja

W pracy możliwy spór lub konflikt albo różnica zdań. U niektórych Lwów może wynikać to z działań koleżanki. Radę macie, by powiedzieć coś na głos, co wolelibyście zmilczeć być może. Szczególnie jeśli istnieje ważny powód, żeby przerwać coś, warto zdecydować się na radykalne posunięcie lub decyzję.
W sferze prywatnej ważne będzie, by skupić się na sobie i zadbać o siebie i swoje sprawy i przestać poświęcać czas wyłącznie innym, ale może braknąć zapału lub szybko on zniknie.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 10 do 16 maja

Uważaj na ludzi których spotkasz w przeciągu najbliższych dni. Może okazać się że ich zamiary i intencje nie są wcale takie dobre na jakie wyglądają. Znajdź czas na przemyślenie swoich potrzeb emocjonalnych. Nie lubisz rozstawać się z rzeczami, ale powinieneś się pozbyć pewnego przedmiotu.

Autor: Jasnowidz Deve telefon 708 577 502 kod 1 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 3 do 9 maja

To będziesz szalony tydzień z wieloma niespodziewanymi wydarzeniami. Postaraj się nie stracić spokoju a wszystko będzie dobrze. Uważaj na fałszywych przyjaciół.

Autor: Jasnowidz Deve telefon 708 577 502 kod 1 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 26 kwietnia do 2 maja

Tydzień dobry pod każdym względem. Wszystko będzie układało się po twojej myśli. Jeśli czekasz na zaproszenie od kogoś na kim ci zależy i masz nadzieję, że wasza znajomość zacznie się rozwijać, to czeka cię bardzo miłe zaskoczenie. Spodziewaj się dobrych wiadomości i zaproszenia na randkę. Przed osobami będącymi w stałych związkach otwierają się nowe możliwości. Wypracujecie kompromis w sprzecznych kwestiach i wesprzecie siebie wzajemnie pozytywną energią i uczuciem.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 19 do 25 kwietnia

Jeśli przytłaczał cię do tej pory nadmiar obowiązków, to teraz jest dobry czas by swobodnie dać sobie przyzwolenie na odpoczynek. Poszukaj wewnętrznego wyciszenia, wybierz się na spacer po lesie, posłuchaj relaksacyjnej muzyki. Zarówno w sprawach rodzinnych jak i zawodowych możesz spodziewać się porozumienia, zgody i wsparcia. Być może do tej pory narzekałeś na problemy ze zdrowiem, w tym tygodniu sytuacja zmieni się w pozytywnym kierunku, odzyskasz witalność i energię.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 12 do 18 kwietnia

W tym tygodniu odniesiesz sukces, zapomnisz o wszystkich trudnych sprawach, masz je już za sobą. Będziesz cieszył się dobrym nastrojem, poczujesz przypływ optymizmu. W stałych związkach zadowolenie, uwagę skupicie na planach związanych z realizacją marzeń. Jeśli jesteś singlem wychodź częściej z domu, organizuj spotkania z przyjaciółmi. Masz teraz sprzyjający czas ku temu by poznać fajną osobę i stworzyć wartościową relację.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 5 do 11 kwietnia

Tydzień w którym będziesz marzyć, bujać w obłokach i snuć dalekosiężne plany. Najlepiej jak zrobisz sobie choć krótką przerwę w pracy i w domowych obowiązkach. Wykorzystaj ten czas na relaks, odsuń od siebie zniecierpliwienie i pośpiech. Wstrzymaj się od podejmowania ważnych decyzji i nie podejmuj żadnych inwestycji.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy LEW od 29 marca do 4 kwietnia

W tym tygodniu zwróć szczególną uwagę na finanse. Pieniądze mogą zacząć niepostrzeżenie uciekać z Twojego portfela. To dobry czas na rozwijanie swojego hobby, wcielenie w życie planów co do wzięcia udziału w szkoleniach czy kursach. W tym tygodniu warto szczególnie zadbać o potrzeby domowników.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy LEW od 22 do 28 marca

Czeka Cię czas komfortowego wypoczynku. Znikną problemy dnia codziennego a w zamian dostaniesz solidną dawkę spokoju i harmonii. Spodziewaj się dobrych wiadomości, propozycji miłych spotkań. W sferze uczuciowej tez zapanuje równowaga, w stałych związkach wypracujecie dawno oczekiwany kompromis.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy LEW od 15 do 21 marca

Tydzień poświęcony głownie sprawom rodzinnym. Dostaniesz także propozycję spotkania od dawno niewidzianych znajomych. Warto się na nie zgodzić. Miło spędzicie czas wspominając przeszła lata ale także dzięki temu spotkaniu będziesz mógł rozwiązać swój problem. Przyjaciele wyjdą Tobie z pomocą.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy LEW od 8 do 14 marca

Możesz liczyć na wsparcie mądrej i rzetelnej osoby. Jeśli masz problem, nie miej oporu by poprosić kogoś o pomoc w jego rozwiązaniu. Wszystkie sporne kwestie zostaną rozwiązane dzięki racjonalnemu myśleniu. To dobry tydzień na podnoszenie kwalifikacji. Jeśli czekają Cię egzaminy, odpręż się, masz wiedzę i zdasz je bez problemu.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy LEW od 1 do 7 marca

Może przydałaby Ci się chwila samotności? Wciąż zabiegany marzysz o chwili wytchnienia. Tydzień ten będzie sprzyjał odpoczynkowi, zdołasz się wyciszyć, zatrzymać i uspokoić. O finanse i pracę nie musisz się martwić, są stabilne i bezpieczne.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 22 do 28 lutego

Jeśli czekają Cię ważne decyzje, to lepiej ich teraz nie podejmować, szczególnie w przypadku pośpiechu lub natłoku różnych informacji. Radę macie, by być pomocną/pomocnym w jakiejś sprawie, ale nie bierzcie na siebie odpowiedzialności za dokonane wybory. W uczuciach możecie zapragnąć żyć inaczej niż reszta znajomych, ale rada jest, abyście nie podejmowali w związku z tym żadnych działań w tym tygodniu. Niewłaściwy moment na podróże, przeprowadzki, kupno auta itp. U niektórych duże wydatki na zdrowie, ale z pozytywnym skutkiem.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 15 do 21 lutego

Lwie, dynamicznie działasz, walcząc ze wszystkimi przeszkodami losu. Uważaj, by Twoja własna duma i upartość nie stanowiła sedna Twojego problemu. Postaraj się również zadbać o stan finansowy i odmówić sobie nowych rzeczy. Masz teraz tendencje do wydawania pieniędzy.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby8 tel. 708 588 642 kod 30 ( 3,69zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 8 do 14 lutego

Tydzień ten przyniesie szansę na powrót do jakiegoś tematu, projektu, znajomości zawodowej itp. To również dobry moment, by swoją pracę poddać czyjejś ocenie. Mimo to mogą nadejść gorsze emocje, które mogą mieć związek z utratą pasji, zaangażowania lub chwiejnymi emocjami. W miłości u niektórych Lwów może zaznaczyć się temat koleżanki z pracy i jeśli wolelibyście unikać z nią kontaktu, może być to trudne, jeśli pracujecie w jednym zespole. U innych próby dogadania się z partnerką lub partnerem. Czas najwyższy zadać sobie pytanie- kogo kochasz i okazać uczucie osobie, na której Ci zależy.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 1 do 7 lutego

Jeśli masz osoby niesprzyjające w pracy, w tym tygodniu trudno będzie się od nich odciąć. Niestety Lwy mogą czuć się niedocenione w tym czasie lub będziecie mieć styczność z ludźmi, którzy nie szanują innych i nawet nie przywiązują do tego wagi.  W relacjach prywatnych ktoś może dawać szansę komuś, kto zamknął się na innych, bo np. się rozczarował, co nie przyniesie szczególnych efektów, ale będzie można miło spędzić czas w gronie przyjaciół. Nie warto analizować jakiejś sytuacji, bo nic Wam to nie da.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 25 do 31 stycznia

Pracy zapowiada się dużo, ale warto coś przemyśleć lub upewnić się, że wszystko jest w porządku, bo może zajść potrzeba robienia jakiś poprawek, jeśli czegoś nie przemyślisz. Może się zdarzyć, że sam/a dojdziesz do wniosku w pewnym momencie, że warto coś zmienić. Jeśli nadejdzie przerwa, pracy później będzie jeszcze więcej. W miłości, jeśli macie rywala lub rywalkę, warto teraz wykorzystać sytuację, bo taka osoba może się wycofać. Karty wskazują na osobę zmienną lub za mało pewną siebie, by mógł zaistnieć związek z przyszłością. Dla Was to dobry moment, by wykonać konkretny ruch w czyimś kierunku. Poza tym poświęćcie czas dzieciom, jeśli je macie.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 18 do 24 stycznia

Wspaniały tydzień dla kobiet. Sprawdzisz się jako matka i żona i powinnaś przy tym zadbać o siebie samą. W domu chwile odprężenia i dobrego nastroju, bez martwienia się o przyszłość. Niektórzy mogą odejść z pracy albo mieć przerwę jakiegoś rodzaju, a w takim przypadku może przyjść Wam pomysł, jak sobie dorobić. Nie ma co liczyć na przyjaciół w tym temacie. W uczuciach samotność, ale też i niektórzy mogą „zdradzić” znajomego, czego nie powinniście robić.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Lew  od 11 do 17 stycznia

W miłości ważne będzie, by nie poświęcać czasu na spotkania lub kontakty z osobami, z którymi nie znajdujecie porozumienia lub spojrzeć inaczej na znajomych. Teraz uda się wyjść łatwo z uprzedzeń lub odseparować się od świata, by spędzić miło chwile z kimś bliskim. W weekend ktoś może się starać nie zepsuć miłej atmosfery i unikać tematów spornych tak, aby wszyscy poczuli się szczęśliwsi i jest to bardzo korzystna tendencja.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 4 do 10 stycznia

Zachowajcie ostrożność w podejmowaniu decyzji, bo istnieje ryzyko zaufania niewłaściwym osobom w miejscu pracy. Niektórzy powinni zastawić„pułapkę” na kogoś, kto interesuje się pracą innych osób, bo tak dowiecie się więcej. Możecie mieć wrażenie chaosu wokół Was lub trudności w porozumieniu się. W sferze prywatnej może Was coś niepokoić, a jednocześnie możecie mieć poczucie bezsilności w określonej sytuacji. Radę macie, by się nie martwić, więc sytuacja powinna rozwinąć się korzystnie w przyszłości.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 28 grudnia do 3 stycznia

W pracy mogą pojawić się propozycje kompletnie nieopłacalne, a mimo to będzie trzeba je realizować lub nie będzie można kogoś przekonać do tego, że nie warto inwestować w coś. Poza tym atmosfera może być niemiła. Ktoś może kogoś obrazić. Jeśli dotknie Was jakaś dolegliwość zdrowotna, karty radzą odpocząć i nie przeforsowywać się. W relacjach prywatnych karty przepowiadają wyjaśnianie lub wymierzanie sprawiedliwości dla osób, które niszczyły czyjeś małżeństwo. Wszelkie oszustwa lub złorzeczenia parom  oraz rzucanie klątw na pary mogą wyjść na jaw.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 21 do 27 grudnia

W pracy poszukiwanie sposobu by skonkretyzować pomysł. Radę macie taką, by unikać przy tym wchodzenia na drażliwe tematy, złośliwości, a nawet nie warto wspominać o sytuacjach, które miały miejsce, jeśli dotyczą sytuacji konfliktowych w firmie. Dobrze byłoby wyłączyć się z tego i skupić wyłącznie na pracy. W sferze prywatnej może zabraknąć cierpliwości w  codziennych sprawach. Warto zmilczeć i zachować dla siebie prywatne problemy. Nie opowiadaj o swoich domowych sprawach kolegom lub koleżankom.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - Lew od 14 do 20 grudnia

Lwy mogą mieć problem z osobami bardzo o coś złymi, choć w otoczeniu nikt nie da Wam odczuć, że ma o coś żal. Możecie odczuć spadek energii, a bliscy zabiorą się chętnie do obowiązków, jakie nadchodzą. W pracy może zjawić się ktoś z przemyśleniami, ale z jakiegoś powodu możecie mieć trudności w dobrej współpracy z drugą osobą. Gorsze samopoczucie może mieć na to wpływ albo jakiegoś rodzaju obawy. U singli również nie widać kontaktów towarzyskich. To czas, który zechcecie poświęcić sobie i warto znaleźć sobie konkretny cel do realizacji, bo w przeciwnym razie dziwne nastroje, jakie mogą się pojawić, będą mieć wpływ na wszystkie sfery Waszego życia.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 7 do 13 grudnia

Tydzień dynamicznego działania w pracy i pozbycia się oporów wewnętrznych, jeśli takie istniały u kogoś. Powinniście znaleźć dobre porozumienie z innymi ludźmi. Warto zrobić sobie badania, jeśli macie wątpliwości dotyczące zdrowia, a być może dowiedzieć się, co dzieje się wokół Was  w tym temacie. W uczuciach, jeśli się na kogoś obraziłaś/łeś, teraz dasz takiej osobie jeszcze jedną szansę lub ją dostaniesz od kogoś, jeśli złość minęła. Poza tym macie radę, by poszukać nowej pasji lub znajomości, jeśli poczuliście znudzenie.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 30 listopada do 6 grudnia

Tydzień ten może przynieść nowe wieści w temacie zawodowym, które nie będą Wam na rękę i zmienią sytuację na gorszą. Mogą to być pogłoski o zmianie przepisów, o planowanych zmianach wewnętrznych w firmie itp.

Jeśli nie wiedzieliście o czymś istotnym, coś działo się bez Waszej wiedzy, teraz pojawią się informacje w tym temacie. Nie wierz niesprawdzonym wiadomościom i pytaj o wszystko ludzi bezpośrednio. W sferze prywatnej mogą pojawić się sytuacje z nauką zdalną. Pomimo że dziecko straci zapał (albo Wy), sprawy nauki będą nadrzędne i będzie trzeba spojrzeć z chłodnym realizmem na fakty i poświęcić temu czas, a inne sprawy odłożyć na później. Również u singli czas racjonalizmu.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)