Zobacz: Wielki horoskop na 2020 rok ->>

Horoskop tygodniowy Lew – od 19 do 25 października

Sprawy wydatków pojawiają się w kartach u niektórych Lwów, zwłaszcza jeśli partner/ka jest rozczarowana czymś i widzi konieczność  wydania na coś pieniędzy. Możecie również w nadchodzących dniach oceniać znajomych, którzy Was odwiedzają, jeśli komuś coś nie pasuje. W pracy widać kontakty dotyczące jakiś zasad, procedur, dokumentów, wyjaśnianie reguł postępowania w określonej sytuacji itp. U singli może pojawić się ktoś, kto szuka pretekstu, by się odezwać albo liczy na to, że to Ty znajdziesz pretekst do kontaktu. Mimo wszystko karty nie przepowiadają, żeby coś z tego miało wyniknąć i na chęciach może się skończyć.

Autor Wróżka Miranda,  708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Lew – od 12 do 18 października

Dobry czas na robienie inwestycji w nieruchomość, mieszkanie, dom itp. W pracy również czas stabilny, bo będziesz postrzegana/y jako osoba uczciwa i pracowita, a przy tym nie dążąca do wyróżnienia się wśród innych czy rywalizująca z kimś. Niektórzy mogą mimo to czuć się niepewnie, jeśli nie macie stałej umowy/kontraktu lub uważacie, że sytuacja firmy nie jest tak stabilna, jakbyście sobie tego życzyli. To również dobry czas, żeby spędzić go z rodziną. To wśród bliskich poczujesz się najlepiej i najbezpieczniej emocjonalnie. W świeżych znajomościach możesz pokazać się od bardziej skrytej natury, zwłaszcza jeśli w przeszłości zostałaś/eś zraniona/y. Możesz mieć skłonność więc do większego separowania się od otoczenia i zajęcia się swoimi sprawami domowymi. Trudno będzie zdobyć Twoje zaufanie, jeśli ktoś chciałby się zbliżyć do Ciebie, co singlom może utrudniać wchodzenie w nowe relacje. Jeśli czujesz wciąż żal do kogoś, możesz dojść do wniosku, że nie jest to właściwy moment, by podejmować ryzyko zaufania nowym osobom, których dobrze nie znasz. Jeśli  coś zatruwa Ci myśli, warto zrobić coś w kierunku pozbycia się negatywnych wpływów lub przemyśleń i oczyścić umysł. Nie ma w tym nic złego, jeśli pobędziesz trochę czasu sam/a ze sobą wśród osób, z którymi dobrze się czujesz. Pielęgnuj relacje, na których Ci zależy.

Autor Wróżka Miranda, SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


 Horoskop tygodniowy Lew – od 5 do 11 października

Możecie być nieprzystępni w nadchodzących dniach i partner/ka będzie musiała dostosować się do Waszego nastroju. Ktoś może zachorować i zajdzie potrzeba podjęcia decyzji, a jeśli ktoś już jest chory, to nadchodzący tydzień powinien przynieść zmiany. U niektórych Lwów może pojawić się konieczność zajęcia się sprawami dziecka, co będzie kłopotliwe ze względu na pracę. Lwy powinny być bardziej wrażliwe i emocjonalne niż zazwyczaj według kart. Pracy może być za dużo. Niektórzy mogą być w podróży lub ją planować. U singli raczej znajomości na odległość. Osoba obrażona może się odezwać. Niektórzy mogą za kimś zatęsknić.

Autor: Wróżka Miranda, Tel. 708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Lew – od 28 września do 4 października

Jeśli nie masz  z kimś kontaktu bezpośredniego, możecie korespondować, np. poprzez smsy. Możliwe sytuacje, kiedy ktoś będzie coś wyolbrzymiał albo nie będzie opierał się na faktach, jeśli o czymś nie wie.  Inni mogą mieć znajomości, w których nie wiedzą, na czym stoją itp. W pracy może okazać się, że nie możesz czegoś zmienić, przeforsować, a druga osoba bardzo uparcie obstaje przy swoim. Może zejść na tematy prywatne, które powinny zostać pozostawione w spokoju, bo praca nie jest miejscem, w którym powinno się przekraczać granice cudzej prywatności. Karty nie pokazują też randek w Waszym znaku, a jedynie męskie, koleżeńskie grono.

Możesz się kontaktować z niewłaściwą osobą w jakiejś sprawie.

Autor wróżka Miranda https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
Kontakt  708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy LEW  - od 21 do 27 września

Na horyzoncie widać wspaniałe szanse, rozglądaj się za okazjami.

W sprawach sercowych wiele nowości i niespodzianek. Dla samotnych doskonały czas na randki i spotkania towarzyskie. Duże powodzenie u płci przeciwnej może skutkować spotkaniem kogoś bardzo wyjątkowego, kto skradnie Twoje serce.

Lwy będące w związkach będą dążyły do stabilizacji. Zawsze zabiegane, teraz poczujecie potrzebę bycia w domu z bliską Wam osobą. Widoczna będzie nić porozumienia między Wami, dogadacie się we wszystkich tematach.

W tym tygodniu czeka Was przypływ gotówki, otworzą się dla Was nowe szanse na zdobycie dodatkowych pieniędzy, posypią się nagrody i premie.

Jeśli szukasz obecnie pracy to jest to dobry czas na wszelkie działania związane z poszukiwaniem nowego miejsca zatrudnienia. Nie obawiaj się procesu rekrutacji, zabłyśniesz na rozmowie kwalifikacyjnej.

Horoskop sporządziła wróżka Solen 708 577 246 wew. 2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 14 do 20 września

Dobry czas do robienia planów, które mają Was uszczęśliwić. Możecie analizować nowe możliwości zrealizowania celów, co powinno poprawić Ci nastrój. W pracy uważajcie na niespodziewane sytuacje, np. żeby ktoś przez pomyłkę nie zamknął Was w pokoju lub w budynku firmy itp. Uważaj, gdzie parkujesz, żeby nie okazało się, że nie masz możliwości wyjechać.

Mogą nadejść też radykalne zmiany i nie będzie można zrealizować czegoś po swojemu. Tydzień powinien zakończyć się sukcesem, jeśli włożysz dużo pracy w swoje obowiązki. Niektórzy mogą zatęsknić za kimś z przeszłości i jeśli nie macie kontaktu,  możesz zacząć się zastanawiać czy taka osoba ma już nową miłość.

Autor wróżka Miranda , tel. 708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min) https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy Lew od 7 do 13 września

Przed wami tydzień załatwiania zaległych spraw urzędowych. W pracy, również pora nadrobić wszelkie zaległości które nagromadziły się podczas waszego pobytu na urlopie. Możecie dowiedzieć się o kursach bądź szkoleniach od których nie będziecie mogli się wymigać. No cóż pora wrócić z piaszczystych plaż do codziennego życia .W związkach spokój i bardzo miła atmosfera. Samotne Lwy poczują potrzebę bliskości z drugim człowiekiem i zaczną rozglądać się za kimś do towarzystwa. Jeśli będzie patrzeć sercem a nie oczami to macie szanse spotkać kogoś kto może zostać w waszym życiu na bardzo długo.

wróżka Adriana Ezolinia Wróżby
708 777 531 wew. 3 (4.92 zł)


Horoskop tygodniowy Lew od 31 sierpnia do 6 września

Uczucia: Może cię czekać chłód emocjonalny. Popracuj nad okazywaniem emocji. Powiedz co Ci leży na sercu, wtedy dojdzie do porozumienia z partnerem.

Praca: Niestety czeka cię bardzo dużo pracy, żeby podreperować swoje finanse. Twoja rozrzutność do tego doprowadziła i żadne nerwy ci nie pomogą.

Zdrowie: Wady postawy, przeciążenie organizmu i nerwy.

Tarocista Łukasz Ezolinia
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz
708 403 151 wew 1 (koszt 2,56 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy LEW od 24 do 30 sierpnia

W tym tygodniu Lwy maja dużą   szanse spełnić swoje marzenia. Wiele zdarzeń będzie  danych wam  od losu. Śmiało podejmujcie się wszelkich wyzwań i puśćcie to, co do tej pory was ograniczało i nie pozwalało wam rozwinąć skrzydeł. Sprawy zawodowe ułożą się  pomyślnie, co da wam szansę na awans. W związkach partnerskich zagości spokój i pojawią się lepsze szanse na przyszłość. Może zapaść niejedna decyzja o ślubie. Osoby samotne maja szansę spędzić tydzień w bardzo miłym towarzystwie .

Autor:  wróżka Adriana https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-adriana
SMS o treści : Alert Twoje pytanie wyślij na 7336 (3,69 zł z VAT )


Horoskop tygodniowy Lew od 17 do 23 sierpnia

Uczucia

Dla stałych relacji ten tydzień będzie spokojnym. To dobry czas na poważniejsze rozmowy, bowiem możecie szybko dojść do porozumienia w istotnych dla Was kwestiach. Śmiało będziecie planować swoją przyszłość.
Być może zaplanujecie podróż. Osoby samotne znajdą kogoś ciekawego dzięki sugestiom osób z najbliższego otoczenia. Ktoś wyraźnie chce Wam pomóc. Otwórzcie się na to.

Praca

W pracy zyskacie aprobatę ważnych dla Was osób. Wasza postawa oraz ogólna charyzma wpłynie pozytywnie na relacje zawodowe. Nie bójcie się sięgać po więcej, bowiem los będzie Wam wyraźnie sprzyjał. Osoby, które szukają pracy mogą liczyć na szybkie podpisanie korzystnych umów.
Zaangażujcie się więc nieco mocniej w proces poszukiwań.

Zdrowie

Natłok spraw codziennych sprawią, iż możecie zapomnieć o sobie. Tu zmęczenie może dać wyraźnie o sobie znać. Postarajcie się utrzymać w formie. Nie zaniedbujcie ćwiczeń. Zbilansujcie dietę. Jest to także dobry czas na macierzyństwo. Nowa droga i pomysły wpłyną na jakość Waszego zdrowia.

Wróżka Apolonia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-apolonia
SMS o treści: Livetarot Twoje pytanie na numer 74480 (4,92 zł)


Horoskop tygodniowy – Lew od 10 do 16 sierpnia

Miłość i sprawy osobiste: W tym czasie warto odświeżyć relacje, które wydawały się już zakończone, dużo łatwiej będzie również nawiązać nowe znajomości. Nowi ludzie zapewni Ci ciekawy tydzień bez nudy.

Praca i finanse: Warto zastanowić się czy może nie bierzesz na siebie zbyt dużo zadań Może warto tym razem poprosić kogoś o pomoc i przejęcie części obowiązków. Rywalizacja w pracy da o sobie znać, będzie to dla Ciebie nieco stresujące.

Zdrowie: To nie będzie najlepszy tydzień pod względem zdrowotnym. Wystąpią u Ciebie bóle głowy i obniżenie nastroju. Poświęć trochę czasu tylko dla siebie i postaraj się tak bardzo nie przejmować kłopotami.

Wróżbita Metis

Kontakt: 708 588 642 Kod 37 ( 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy - Lew od 3 do 9 sierpnia

Dom: Powinniście mieć z kim spędzić ten czas miło. Atmosfera powinna być przyjemna i coś powinno Was zaciekawić w tych dniach. Dla niektórych z Was może to być całkiem świeża znajomość. Ktoś z otoczenia może stracić pracę, a może być to też większa grupa osób, np. cały zakład.  Możliwe, że będą docierać do Was wiadomości (nie u wszystkich Lwów), które będą pomówieniami, mogą dotyczyć osoby publicznej, kogoś na stanowisku urzędowym itp.

Uczucia: Panowie mogą rozglądać się za ognistą kobietą, ale nic nie wskazuje, aby mieli ją rzeczywiście poznać. Niestety u singli pojawiają się tylko kobiety mężatki lub w parach, a sytuację życiową będą miały taką, że żadnych szans na romans karty również nie pokazują. Jedyne, co pozostanie panom, to dyskusja z kolegą, gdzie szukać pięknych i temperamentnych pań. Lwice będące w świeżych relacjach mogą być zazdrosne o kobiety spotkane na ulicy, nawet przypadkowe, jeśli te wyglądają atrakcyjnie. Nie warto, bo w niczym Wam to nie zagrozi.

Praca: Lwy będą potrzebować intensywnie dużo zajęć, bo może rozpierać je energia. Pracy może być mniej, niż potrzebujesz, by dobrze się poczuć. Może wyjść na jaw jakaś pomyłka, ale powinno wyjść Ci to na dobre. Sytuacja nagle stanie się jasna. Niektórzy z Was mogą wejść w jakiegoś rodzaju rywalizację z osobą, przed którą otwierają się nowe możliwości według kart.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby  
tel. 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł)


Horoskop tygodniowy Lew od 27 lipca do 2 sierpnia

Sprawy rodzinne będą na pierwszym miejscu i w tym tygodniu możesz się o czymś dowiedzieć istotnym. Możliwa nowa ważna wiadomość lub jakieś interesujące odkrycie. Coś może Was zasmucić, jeśli dotyczy osoby, która ma problemy, które opóźniają ja w działaniach. Możliwe, że Tobie nie uda się załatwić wszystkiego tak szybko, jak planowałaś.

Wróżka Online Camila
Kontakt 708 588 217 wew.3 ( 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy LEW od 20 do 26 lipca

Kochane Lwy, te z Was, które są w stałej relacji, uważajcie by nie popsuć Waszego związku. Pamiętajcie o tym, że czasem wystarczy trochę empatii, zrozumienia, pójście na kompromis. Niektóre związki się rozpadną lub na chwilę zawieszą.

Autor: Czarująca Różdżką, Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Lew od 13 do 19 lipca

Uważajcie by nie jest byle czego w tym tygodniu, możecie mieć problemy ze zgagą. Widać mały problem w związku- jakieś plotki, zupełnie bezsensowne. Postarajcie się wyjaśnić konflikt.

Autor: Jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 (wew. 1)


Horoskop tygodniowy Lew od 6 do 12 lipca

Bardzo dobrze w tym tygodniu poradzicie sobie ze wszystkim. Będziecie jednak bać się czy ukochana osoba dalej was tak bardzo kocha jak wy, uspokójcie się - koniec tygodnia przyniesie pojednanie.

Autor: Jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 (wew. 1)


Horoskop tygodniowy Lew od 29 czerwca do 5 lipca

Dom: W kartach u Was pojawia się informacja, że będziecie wszystko robić razem z drugą osobą, lub współpracując z kimś blisko. Dla jednych będzie to może praca zdalna, a dla innych konkretne obowiązki w domu i może być tego dużo. Nie powinniście mieć problemu z ustaleniem priorytetów i wspólnego kierunku działań. Nie będziecie również skłonni do wyrażania przedwcześnie swoich opinii, bo w przypadku różnic zdań zdecydujecie się najpierw dobrze zorientować w temacie, zamiast niepotrzebnie strzępić sobie język. Dzięki temu łatwiej będzie o porozumienie.

Uczucia: Karty pokazują w Waszym znaku służbowe kontakty, albo będziesz oschła. U niektórych może pojawić się dosłownie osoba w mundurze. Niektórzy z Was mogą być w trakcie załatwiania różnych spraw i możecie nie do końca czuć się wolni. Oznacza to np. że niektóre Lwy mogą być w trakcie rozwodu. Jeśli szukasz nowej miłości, ważne będzie, żeby najpierw uwolnić się ze starych związków i również zmienić nastawienie do sytuacji. Warto zamknąć stare rozdziały, żeby zrobić miejsce na nowe Postaraj się jednak z nikim nie walczyć i unikaj konfliktu. Właśnie teraz możecie porozumieć się lepiej niż kiedykolwiek.

Praca: Niestety Lwom karty przepowiadają niekorzystne oferty i propozycje zawodowe. Z różnych przyczyn możesz dojść o wniosku, że warunki umowy nie są sprzyjające, ale albo zgodzisz się na nie, albo innej umowy nie dostaniesz. Nie jest to czas dobry na zmiany i poszukiwania.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby  

tel. 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł)


Horoskop tygodniowy Lew od 22 do 28 czerwca

Dom: Jeśli masz do załatwienia sprawy urzędowe lub podobne, to dobry tydzień na to. Będziesz zmotywowana i dobrze przygotowana na każdą ewentualność. Nawet jeśli okaże się, że trzeba na coś poczekać, będziesz w stanie znaleźć sposób, by sprawy przyspieszyć, jeśli okażesz zdecydowanie i determinację. W domu możesz popadać w nastroje odrywające Cię od konkretów. Możliwa drobna irytacja spowodowana nieprzewidzianymi wydatkami lub rozmowami na temat czasu, którego Ci na coś brak, a ktoś może uważać, że powinnaś się lepiej zorganizować.

Uczucia: Jeśli jesteś po rozstaniu z kimś lub po złych doświadczeniach, teraz podejdziesz do tematu relacji rozsądnie. Korzystnie będzie jednak nie zakładać z góry, że nieudana historia uczuciowa mogłaby się powtórzyć. Pewne obawy będzie trzeba przełamać, żeby znów poczuć miłość do kogoś. Karty pokazują Wam, że powinniście szukać kogoś do poważnego związku, bo relacja typu romansowego nie przyniesie Wam spełnienia.

Praca: Jeśli prowadzisz samodzielną działalność, może się zdarzyć, że tak rozkręcisz swój interes, że sama lub sam nie dasz rady podołać obowiązkom. Możliwe, że będzie trzeba z czegoś zrezygnować, zmienić osobę, z którą współpracujesz itp. Mogą mieć miejsce różnice zdań, ale uda się wszystko wynegocjować tak by dojść do porozumienia.

Autor: wróżka Miranda Ezolinia Wróżby
Jeśli chcesz indywidualny horoskop lub masz inne pytania pisz SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Lew od 15 do 21 czerwca

Single powinny troszkę bardziej się otworzyć, zaufać drugiej osobie i nauczyć się wyrażać swoje uczucia, bo jeśli Ty tego nie zrobisz, ktoś Cię uprzedzi. Może chodzić o zwykłą, sympatyczną rozmowę, ale nie spodoba Ci się, jeśli Twoja nowa przyjaciółka (a może partnerka) będzie żartobliwie i ze swobodą prowadzić konwersację z inną osobą niż Ty. Uznasz, że lubi kogoś aż za bardzo. Przemyśl jednak, czy sama nie jesteś temu winna lub winny. Jak często okazujesz ciepłe uczucia, całkiem bezpośrednio i wprost? Może druga strona potrzebuje więcej ciepła, a Ty robisz wrażenie przesadnie obojętnej lub obojętnego.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 8 do 14 czerwca

Ten tydzień pokaże jak ważne sa relacje w pracy, popracuj nad lepsza a atmosferą, nie każdy musi słuchać Ciebie i podporządkować się twoim rozkazom.  Możliwe są prezenty od losu, oraz drobne podwyżki. Widać także miły wyjazd w weekend w okolicach miejsca zamieszkania, możliwe ze nad jezioro lub łono natury.

Autor jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 wew. 1


Horoskop tygodniowy Lew od 1 do 7 czerwca

Dumny lwie ten tydzień będzie sprawiał że będziesz chciał działać bardziej niż poprzednio, przyjdą wieści odnośnie nowego finansowego przedsięwzięcia- pozytywne. Nastaw się na intensywny czas i wypatruj znaków. Rada : nie rywalizuj i tak ten tydzień pokaże ze jesteś nr 1.

Autor jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 wew. 1


Horoskop tygodniowy Lew od 25 do 31 maja

Tydzień będzie obfitował w nieoczekiwane zwroty akcji. W związku z tym będziesz w krótkim czasie przechodzić od euforii do pesymizmu. Postaraj się panować nad emocjami i trzymać się złotego środka. Trochę cierpliwości i uda Ci się osiągnąć cel.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Lew od 18 do 24 maja

Lwy szukające małych pożyczek mają możliwość na trafienie na dobrą propozycję. Szykują się komplikacje w miejscu pracy: nieporozumienia z kolegami i plotki. Staraj się zachować spokój. To jest dobry tydzień, aby postarać się odzyskać zaufanie osoby na której Ci zależy.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Lew od 11 do 17 maja

Ten tydzień przyniesie sporo niespodzianek w sferze uczuciowej. Odezwie się ktoś z przeszłości i pojawi się interesująca nowa znajomość, która sprawi, że serce mocniej Ci zabije. Korzystaj z życia. Idź za głosem serca!

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Lew od 4 do 10 maja

Dobre perspektywy dla osób urodzonych w niedzielę i czwartek ponieważ ten tydzień przyniesie im mnóstwo dobrych wiadomości. Pozostałe Lwy będą trochę nerwowe z powodu nierozwiązanych spraw z przeszłości. Chyba nadszedł czas, aby zająć się tym i wreszcie poczuć upragnioną ulgę?

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy - LEW od 24 kwietnia do 3 maja

Dobry czas dla przyjaciół, jeśli planujesz kontakty w tym tygodniu. Poza tym tydzień optymizmu i życzliwości. Jeśli ktoś Cię obraził, nie wybaczaj za szybko. Poczekaj na przemyślenia, może ktoś Cię przeprosi, może nasuną mu się jakieś wnioski. Unikaj też zaskakiwania swych bliskich. Warto wstrzymać się z ważnymi decyzjami, jeśli sama wiesz, że nie wszystko jest jasne w określonych sytuacjach, że wydarzenia mogą się jeszcze różnie potoczyć i warto z czymś się wstrzymać. Nie braknie Ci zdecydowania i odwagi, ale nie zawsze będzie warto zastosować coś praktycznie.

Jasnowidz Ajlena Ezolinia Wróżby
SMS o treści : DOBRO Twoje pytanie wyślij na 74240 za 4,92 zł


Horoskop tygodniowy Lew od 20 do 26 kwietnia

O tym, że masz mocny charakter wiedzą już wszyscy, ale nie wolno Ci ograniczać wolności drugiej osoby! Kwietniowa aura wyzwoli w Tobie pobudliwego dyktatora, a to nie będzie sprzyjać relacji, nad którą pracujesz. W tym miesiącu powinieneś zdecydowanie powściągnąć emocje, ugryźć się w język i po prostu odpuścić, bo druga połówka ceni sobie swobodę i subtelność. Lwy rozglądające się za miłością powinny bacznie obserwować swoje najbliższe otoczenie - najbliższe dni i wiosenny podmuch przyniosą zupełnie nowe spojrzenie na pewne sprawy...Rada od Kart: czasem mniej znaczy więcej, warto mieć to na uwadze przy podejmowaniu wiążących decyzji.

Wróżka Serafina Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Lew od 13 do 19 kwietnia

Możesz czuć potrzebę zaprzyjaźnienia się z kimś, zwłaszcza jeśli dobrze Ci się z kimś rozmawia, lub uważasz, że dobrze się rozumiecie. Mimo wszystko nie bądź zbyt otwarta. Karty radzą Ci więcej powściągliwości i panowania nad emocjami , bo okaże się to bardziej korzystne w dalszej perspektywie. Ktoś może chcieć coś pożyczyć od Ciebie, albo będzie miał interes i lepiej będzie załatwić to w bardziej oficjalnej formie.

Autor: wróżka Miranda Ezolinia Wróżby
Telefon - 708 577 067


Horoskop tygodniowy Lew od 6 do 12 kwietnia

Jeśli spodziewasz się zwykłego tygodnia bez zmian, to ktoś się odezwie, zadzwoni i to wskazują karty jako wydarzenie, które może zakłócić ten spokój. Jeśli masz skłonności do przewidywania na zapas, że pewno to listonosz z listem urzędowym, a jak urząd, to pewno znowu kłopot albo podatek albo inna sprawa równie niemiła, to nawet jeśli pojawi się przyjaciółka,  będziesz doszukiwać się ukrytych podtekstów lub powodów, dla których ona może się kontaktować z Tobą. Troszkę więcej optymizmu przyda się w tym tygodniu.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy Lew od 30 marca do 5 kwietnia

Zaciekawi Cię jakiś pomysł lub projekt, albo pojawi się okazja do zrobienia czegoś nowego, nietypowego, a niektórzy z Was mogą zdecydować się na spore wyzwanie. Jeśli ktoś przed Wami próbował zrealizować taki cel i mu się nie powiodło, to wcale nie znaczy, że się zniechęcicie, ale ostatecznie realizować będziecie go prawdopodobnie we dwoje- z kimś zaprzyjaźnionym lub będzie to współpraca.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy – LEW od 23 do 29 marca

Choć karty wskazują, że nie będziecie mieć ochoty na spotkania towarzyskie, a niektórzy z Was mogą być bardzo zajęci w tym tygodniu i nie będziecie mieć czasu na rozrywkę, to jednak ktoś Was zaskoczy i kontakty się pojawią. Mogą rozdzwonić się telefony, lub znajomi zechcą wyciągnąć Cię z  domu, ale karty wskazują przeszkody z powodu choroby, dlatego potraktujcie to jako przestrogę i dbajcie o to, by nie złapać przeziębienia w tym tygodniu, oraz unikajcie miejsc, gdzie spotyka się dużo ludzi.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy Lew od 16 do 22 marca

Trudny tydzień, a obowiązki mogą zająć Ci dużo więcej czasu, niż przewidujesz. Jeśli planujesz zakończyć jakiś projekt, mało prawdopodobne, żeby się udało, chyba że bardzo się zmobilizujesz. Jeśli szukasz informacji, może okazać się, że nie są tak optymistyczne i obiecujące, jak sobie życzyłaś. Możliwe opóźnienia przez co później będziesz jeszcze bardziej zajęta próbując zdążyć ze wszystkim na czas.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Lew od 9 do 15 marca

Karta Mag Będzie się działo. Nie daj się zwieść dobrym pomysłom , jeśli nie masz odpowiedniego  podłoża i przekonania. Wszystko wymaga uwagi i czasu, zdaje sie nie masz go aż tyle w obecnym czasie. Gonią cię różne sprawy , tym bardziej nie przeocz i wsłuchaj lub wczytaj się w treść słów . Mogą wiele cię kosztować  jeśli  opacznie zrozumiesz sens. W miłości - nie daj się zwieść pozorom . nowo poznana osoba chce robić wrażenie aby zaimponować ale tym samym udowodni sobie jak bardzo potrafi grac na cudzych emocjach. Sam  nie rzucaj słów nieprzemyślanych bo obrócą się przeciw tobie. Uwaga na nieprzemyślane zakupy. Zdrowie – Problemy z oczami 

Wróżka Issi https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-issi


Horoskop tygodniowy - Lew od 2 do 8 marca

Na ten tydzień karty przepowiadają Lwom zaskakujące sytuacje w partnerstwie. Może okazać się, że nie do końca znasz swego partnera, ale jednocześnie będzie to okazją, by bardziej otworzyć się na siebie, przestać domyślać się, co czuje i myśli druga osoba i w końcu szczerze porozmawiać. Dobrze zrobi Wam pobycie we dwoje, jeśli postaracie się zrozumieć nawzajem siebie.Mogą pojawić się tematy zdrady i wierności, jeśli ktoś zasiał wątpliwości.

Autor wróżka Miranda Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy Lew od 24 lutego do 1 marca

Sfera zawodowa: Według kart może Cię kusić, by w godzinach pracy przeszukiwać Internet, jeśli potrzebujesz więcej informacji na jakiś temat. Rady dla Ciebie są jednak takie, byś skupiła się na swoich obowiązkach, możliwościach, zwiększeniu zysków, jeśli jest to możliwe itp. Szkoda czasu na sprawdzanie, jak wiedzie się innym, zwłaszcza że mogą wyniknąć z tego nieprzewidywalne sytuacje w przyszłości. Nie uda się znaleźć informacji, jakich poszukujesz. Jeśli szukasz z kimś porozumienia, uda się, ale w atmosferze konfliktów z innymi osobami.

Miłość: Burzliwie u singli. Ty sama możesz nie mieć nastroju, by wchodzić w relacje, jeśli wciąż odczuwasz obawy przed osobami konfliktowymi, przykrymi i będziesz potrzebować czasu na przemyślenia.

Dodatkowo możesz nie być świadoma, że osoba, którą masz na myśli, już spotyka się z kimś innym, a może nawet się w kimś zakochała. Jeśli jest jakaś kobieta zazdrosna w Twym otoczeniu, może chcieć nakryć Cię na czymś, by zrobić Ci awanturę. Przy takim natłoku niespodzianek możliwych u Lwów w tym tygodniu- zachowaj rozwagę i spokój i nie spiesz się z świeżymi relacjami.

Rodzina: Jeśli istnieją jakieś nieuzgodnione lub niewyjaśnione kwestie dotyczące finansów, to teraz możecie poruszyć temat, choć sprawa może się przeciągnąć.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Lew od 17 do 23 lutego

Duma nie będzie sprzyjać poznawaniu nowych osób. Choć kontaktów nie braknie w nadchodzących dniach, możesz wydać się chłodna i racjonalna, albo będziesz głównie kontynuować znajomości oparte na pragmatycznych potrzebach, a nie po to by umówić się z kimś prywatnie. Koleżanki będą Ci sprzyjać, jeśli znają Twoje sekrety, bo się im zwierzyłaś. Jeśli jednak powiesz komuś o powodach swej nieufności, wcale nie poprawi to sytuacji. Może odezwać się ktoś, kto sądzi, że brakuje Ci uczuć, lub zagłuszasz potrzeby emocjonalne pracą, ale później kontakt może ustać.

Możliwe konflikty z kobietą o smsy lub wiadomości, jeśli masz kogoś kontrolującego lub zazdrosnego w otoczeniu.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Lew od 10 do 16 lutego
 
Miłość: Lwy koniecznie powinny zmienić otoczenie, jeśli chcą poznać kogoś nowego. Jeśli stale funkcjonujesz w tym samym środowisku, nikt nowy się nie pojawi. Dodatkowo nadchodzący tydzień może przynieść spory i niemiłe sytuacje. Panie mogą robić sobie złośliwości, a komplementy mogą zabrzmieć ironicznie. Panom również może się przy tym oberwać i ostatecznie wszyscy wyjdą na minusie. Nie ma się co spodziewać, że w takiej atmosferze znajdziesz kogoś, kogo uznasz za wyjątkowego.

Sfera zawodowa: Jeśli masz wyższe stanowisko od reszty pracowników w firmie, postaraj się uprzejmie komunikować swoje oczekiwania. W nadchodzących dniach możesz uznać, że wyniki zależą od pracy zespołowej, w związku z czym możesz obarczać ludzi dodatkowymi obowiązkami albo ponaglać lub naciskać. Jeśli wiesz, że możesz na kimś polegać i dobrze się Wam współpracuje, zachowaj powściągliwość, żeby nie sprawić takiej osobie przykrości. Poza tym tydzień pracowity, a Ty wykażesz się profesjonalnością i dużą wiedzą oraz doświadczeniem. Zły moment na reklamę.

Finanse: Okaże się, że nic nie wiesz o finansach przyjaciół. Nie jest to jednak powód, by zaprzestawać współpracy, jeśli macie wspólne interesy, a nawet byłoby to błędem. Twoi znajomi mogą woleć pewne kwestie zachować dla siebie.

Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy Lew od 3 do 9 lutego

Pewne przeszłe przyjaźnie zawodowe zechcesz zachować dla siebie i nikomu nie zwierzać się ze szczegółów. W przypadku konfliktów lub sporów, trudno będzie Cię uspokoić, jeśli czujesz niedosyt wyjaśnień, lub czujesz się nieusatysfakcjonowana wynikiem i będziesz ukierunkowana na  powrócenie do starych tematów i przyjrzenie się im raz jeszcze. Karty radzą nie zrzucać winy na kolegów z pracy i nie sugerować, że to oni między sobą toczą jakiś spór.

Pojawi się konieczność podjęcia decyzji, ale będziesz skłonna do przeczekiwania, odkładania tego na później, aby zyskać na czasie i wszystko przemyśleć. Dopóki nie dojdzie do jasnych dla Ciebie wyjaśnień w kwestiach budzących wątpliwości, nie będziesz skłonna by wydać na coś pieniądze. Nie uda się natomiast przez koleżankę osiągnąć celów i doprowadzić do jakiś umów, uzgodnień itp.

Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy LEW od 27 stycznia do 2 lutego

Twoje działania skupią się na sferze zawodowej. Poczujesz chwilowy spadek energii i zniechęcenie. Pod koniec tygodnia zły nastój minie za sprawą miłego spotkania z kimś bliskim. Przeznacz większą cześć swojego wolnego czasu na spotkania z przyjaciółmi to doskonały czas na budowanie szczerych relacji. Pod względem finansowym tydzień bardzo udany. Możesz liczyć na przypływ sporej gotówki.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Lew od 20 do 26 stycznia

Miłość: Jeśli poznałaś już kogoś, w nadchodzących dniach coś może Cię zaniepokoić, zmartwić lub wywołać negatywne przemyślenia. Postaraj się na spokojnie wyjaśnić sytuację. Może okazać się, że druga strona nie jest zbyt rozmowna, lub Cię nie przekonuje, ale daj jej czas. Może chodzić o przyjaciela, z którym zechce wyjść Twój partner, jeśli masz przypuszczenia, że tego rodzaju spotkanie koleżeńskie zakończy się kłopotem.  Zabraknie przekonywujących argumentów, które by Cię usatysfakcjonowały, ale ostatecznie może okazać się, że tylko praca odciąga go od Ciebie.

Sfera zawodowa: Przemyśl, zanim w coś zainwestujesz. Nie warto się spieszyć, poza tym trudno będzie dojść Ci do porozumienia z drugą stroną, jeśli masz jakiś plan. Szefa może nie być, lub będzie trudno osiągalny. Jeśli dojdzie do jakiegoś rodzaju wyjaśnień lub rozmów o konkretach, okaże się, że ktoś nie rozumie pewnych kwestii, albo wyjaśnienia mogą okazać się dla Ciebie niezrozumiałe. Nie opieraj się na domysłach, jeśli brak Ci jakiejś wiedzy. Być może będzie potrzebny ktoś inny z firmy, żeby sfinalizować jakąś umowę lub uzgodnić coś istotnego i bez niego się nie uda z powodu braku ważnych informacji.

Finanse: Stabilnie i zwyczajnie. Wiesz, jaka jest Twoja sytuacja i na co możesz sobie pozwolić. Bardzo korzystny czas na wszelkie zakupy internetowe i te udadzą się doskonale. Nie ma powodu, by obawiać się, czy przesyłka dotrze.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy LEW od 13 do 19 stycznia

Single: Panie, choć zabłyszczą swą urodą, powinny się wystrzegać raniących adoratorów, a i Panom może braknąć szczęścia w poznawaniu nowych osób akurat w tym czasie.

Wskazówki na sferę zawodową :  Bardzo łatwo będzie popełnić błąd w nadchodzącym roku, o ile dasz się komuś namówić na wybór, którego pożałujesz. Zarówno kobiety jak i i mężczyźni spod tego znaku powinni dobrze przemyśleć każdą decyzję, bo nawet jeśli druga osoba (Twoja żona, matka, siostra czy przyjaciółka) chce dla Ciebie jak najlepiej, to jednak może wydarzyć się coś, co sprowadzi na Ciebie kłopoty. Ostrożnie więc podejmuj decyzje. Nie ma co cieszyć się przedwcześnie z osiągnięcia celów, bo w ostatniej chwili sprawy mogą się tak potoczyć, że będzie trzeba zmienić plany lub inaczej podejść do sytuacji. Pewne kontakty zerwiesz, z pewnymi osobami nie zechcesz robić interesów.

Autor: wróżka Miranda, Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy LEW od 6 do 12 stycznia

Miłość: Panowie mogą zdecydowanie odciąć się od kobiety, z którą kontaktu nie chcą. Nie dasz się przekonać do osoby, która Ci nie odpowiada ani namówić na żaden nowy krok w kierunku znajomości, której sobie nie życzysz. Jeśli ktoś będzie Cię bardzo do tego namawiał, możesz wybrnąć z tego dyplomatycznie pozostawiając mu złudną nadzieję, że może kiedyś umówisz się z jego koleżanką lub kolegą (w przypadku pań).

Praca: Panów może motywować partnerka do określonych decyzji zawodowych, co wcale nie oznacza, że musicie razem pracować. Mimo wszystko żona może mieć pomysł, jak popchnąć Twą karierę do przodu. Jeśli ktoś wywołał problemy w tej sferze, może kusić Cię, by mu się podobnie „odwdzięczyć”. Jeśli natomiast wstrzymujesz się z jakąś decyzją, bo liczysz, że sytuacja się zmieni, to nie wydarzy się to tak szybko. Możliwe zaskakujące sytuacje, gdy odkryjesz, że ktoś widzi w czymś interes, o czym nie wiedziałaś do tej pory.

Wróżka Nela Ket https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-nela-ket


Horoskop tygodniowy LEW od 30 grudnia do 5 stycznia

Miłość: Te Lwy, które już kogoś poznały, czeka czas stabilny w relacjach, choć możesz wydać się komuś trudną osobą, gdy ktoś ocenia Cię z zewnątrz. Możesz mieć napięte sytuacje z niektórymi ludźmi, którzy słabo Cię znają.  Skłonność do narzucania swoich opinii, które niekoniecznie będą pozytywne, może utrudniać porozumienie. Niektórzy z Was mogą mieć pretensje do kogoś o nieuczciwości i rzeczywiście masz rację, bo coś takiego mogło mieć miejsce.

Praca: Zajmiesz się swoimi obowiązkami,  a duma i nieprzystępność sprawią, że będziesz trzymać innych na dystans. W pracy możesz mieć wrażenie istnienia pewnych układów między ludźmi, tworzenia  się określonych zażyłości czy zależności. U niektórych Lwów w firmie może dojść do odkrycia oszustwa lub przyłapania kogoś na nieuczciwości na gorącym uczynku. Choć będzie to przykre, to jednak lepiej aby wyszło to jaw, bo mogłoby dojść do poważniejszych strat w przyszłości. Poza tym czas stabilny i zwyczajny dla Ciebie.

Finanse: Jeśli planujesz zakupy z przyjaciółkami, lepiej by doradzały Ci w kwestii doboru sukienki czy torebki, ale nie proś ich o podpowiedzi, co kupić mężów pod choinkę, bo nawet jeśli będziesz mieć najlepsze chęci, możesz wywołać jego niezadowolenie, jeśli wolałby o pewnych zakupach decydować sam.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy LEW od 23 do 29 grudnia

Miłość: Lwom karty polecają więcej łagodności w kontaktach z płcią przeciwną, a mniej racjonalizowania. Możecie mieć skłonność do chłodnego traktowania innych, a nawet niektórzy z Was mogą być odbierani jako chłodne osobowości, które nie okazują emocji. Trudno określić z czego może to wynikać, bo Wy sami możecie widzieć się jako osoby empatyczne, kontaktowe i z dużą umiejętnością porozumiewania się w sposób sympatyczny. Postaraj się więc wyraziście okazać to płci przeciwnej, jeśli chcesz by ona to zauważyła i odczuła. Lwy zaangażują się tylko w taką znajomość, w której druga strona rzeczywiście będzie się im podobać i będzie to coś więcej niż koleżeństwo. Na pewno nie pomylicie przyjaźni z miłością.

Praca: Osoby spod tego znaku mogą poszukiwać dla siebie nowych dróg. Oznacza to, że niektórzy mogą dosłownie szukać nowej pracy, czegoś co bardziej by je usatysfakcjonowało, albo w obecnej zaczną analizować, czy nie warto pomyśleć o innym stanowisku, włączeniu się w nowe projekty i obowiązki. W przypadku niektórych Lwów warto zdecydować się na wyjazd do rodziny lub do blisko zaprzyjaźnionej osoby, bo może to przynieść ciekawe rozwiązanie. W przeciwnym razie wszystko przeciągnie się w czasie.

Finanse: Rozważne podejmowanie decyzji spowoduje, że będzie to czas ogólnie stabilny. Warto teraz załatwiać sprawy urzędowe, jeśli mają związek z Twoimi finansami. Panie mogą zdecydować się na zakup przeznaczony na ich osobiste potrzeby. Jeśli planujesz wyjście na zakupy, na pewno będziesz zadowolona. To również dobry moment na pomyślenie o prezentach dla bliskich, choć widać nieskonkretyzowane plany, więc raczej wybory będą spontaniczne.

Ezolinia Wróżby autor: wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy Lew od 16 do 22 grudnia

Lubisz brylować i zabawiać towarzystwo, ale uważaj by nie przesadzić z ilością trunków bo problemy zdrowotne mogą być bardzo uciążliwe. Zadbaj o dobre stosunki z otoczeniem, mogą się pojawić drobne oznaki kryzysów w stałych związkach. Mimo, że tydzień świąteczny to możesz nawiązać obiecujące kontakty zawodowe.

Autor: Tarocistka Agnelya Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy - LEW od 9 do 15 grudnia

Sfera prywatna: Czas spokoju w związkach małżeńskich, lub w przypadku Lwów stanu wolnego mogą być to chwile miło spędzone we dwoje i chęć przywrócenia spokoju i poczucia bezpieczeństwa, jeśli ostatnio mieliście dla siebie mniej czasu, lub macie za sobą okres stresujący. Miłe wspomnienia mogą przywrócić dawną atmosferę, kiedy nie mieliście świadomości istnienia pewnych problemów. Lwy zapragną kontaktu z rodziną, więc nie należy ich hamować, jeśli zaproponują odwiedziny kogoś bliskiego. Nawet jeśli chwile we dwoje będą miłe, karty zapowiadają nieoczekiwane wydarzenia, np. niezapowiedzianego gościa lub coś innego.

Sfera zawodowa: Będziesz musiała zająć się wieloma sprawami jednocześnie. W firmie może dojść do sytuacji, kiedy frustracje ogólne pracowników zostaną rozładowane na jednej osobie, niczego nieświadomej, która zechce w czymś pomóc. W jakiś sposób przez nią dojdzie do rozczarowań, choć z czasem emocje zaczną opadać.

Single: Uwaga na więcej osób wmieszanych w sytuację. U panów dwie kobiety, u pań dwóch panów może być. Niektórzy z Was mogą próbować dotrzeć do kobiety przez osobę trzecią, ale nie wynika z kart, aby miało to być podyktowane uczuciem. Możesz chcieć rozładować na kimś złość, ale karty przestrzegają, że może się okazać, że pomyliłeś się w ocenie i złościsz się nie na tą osobę, co trzeba. Panie mogą mieć dwóch adoratorów jednocześnie.

Inne znaki: Warto żyć w zgodzie z Bliźniętami i Rybami, a nieporozumienia możliwe z Rakiem lub Skorpionem.

Zdrowie: Możliwe dolegliwości trawienne.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy LEW od 2 do 8 grudnia

Dom i rodzina: Jeśli wolałabyś, aby pewne sprawy zostały w czterech ścianach, to niestety znajdzie się ktoś, kto opowie o nich innym. Możesz mieć w otoczeniu osobę, która nie tylko jest przekonana o swojej racji, ale chętnie o nią zawalczy. Uda Ci się powstrzymać przed dyskusjami z nią, ale karty zachęcają, aby nie unikać rozmów z innymi członkami rodziny. Z nimi będzie dużo łatwiej znaleźć porozumienie, tylko kieruj się intuicją, a nie tylko rozsądkiem. Ona Ci podpowie, jak trafić do nich odpowiednim argumentem.

Praca: Tu szykują się zmiany i choć pracy nie braknie, to jednak możesz mieć negatywne przeczucia, co czeka Cię w najbliższym czasie. Niektóre Lwy mogą spodziewać się, że wkrótce będą przepracowane, inne mogą być niezadowolone z obowiązków, które prawdopodobnie mogą się z tym wiązać itp. Nie uda się natomiast wywalczyć podwyżki. Jeśli ktoś jest na Ciebie obrażony, częściowo minie mu złość, na tyle że pewne sprawy uda się załatwić, choć nie wszystko.

Single: Panowie muszą ostrożnie zawierać znajomości. Możesz spotkać kobietę, przy której pojawia się postać koleżanki, z natury zazdrosnej. Każdy Twój krok w kierunku jednej lub próba rozmowy, spowoduje wybuch złości u drugiej, a cenę jaką przyjdzie za to zapłacić, będą plotki i spory. Ogólnie czas zamieszania w znajomościach, konfliktów i domysłów. Korzystnie będzie nie powracać do przeszłych wydarzeń, choć nie w każdej sytuacji się to uda. Panie powinny trzymać się jak najdalej od nieprzewidywalnych przyjaciółek.

Ezolinia Wróżby Jasnowidz Ajlena


Horoskop tygodniowy LEW od 25 listopada do 1 grudnia

Stan ducha i ciała: W nowy tydzień wejdziesz z dobrą energią, optymizmem i pozytywnym nastawieniem, a Twój dobry nastrój będzie udzielać się otoczeniu. Mimo to dbaj o siebie, bo jest możliwy spadek odporności. Unikaj wyziębienia organizmu i dobrze się wysypiaj. Nie bierz też do siebie opinii innych, bo może pogorszyć się samopoczucie, jeśli będziesz uzależniała swój humor od podejścia innych.

Związki partnerskie: Zmienność nastrojów nie będzie dobrze wpływać na relacje partnerskie. Jeśli chcesz uniknąć nieporozumień, w nadchodzącym czasie będziesz musiała się dostosować do okoliczności i choć możesz czuć się nadmiernie przeciążona obowiązkami, to dasz radę ze wszystkim. Próby zmieniania przyzwyczajeń domowych będą trudne do przeprowadzenia akurat teraz. Ostrożnie z prośbą o pomoc osób z zewnątrz. W późniejszym czasie partner weźmie na siebie część obowiązków. Unikaj kłótni.

Single: Możesz mieć „szczęście” do osób, z którymi trudno się porozumieć, bo nie patrzą realistycznie, albo mają skłonność do obrażania się, wolą przyjaźń od miłości itp. Jeśli mimo wszystko chcesz kogoś takiego za partnera, będzie trzeba wykazać się dużą energią i zaangażowaniem, żeby przekonać go, że pasujecie do siebie, co może okazać się prawdą i w późniejszym czasie będziecie całkiem udaną parą. Nie odpuszczaj, jeśli Ci zależy.

Praca: Rutyna, ale też i dużo wątpliwości, jeśli miały miejsce wcześniej konflikty.

Jasnowidz Noemi ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy LEW od 18 do 24 listopada

Praca: Utrzymanie swojej mocnej i stabilnej pozycji będzie ważne, jak i kreatywne podejście do ewentualnych trudności, jakie się pojawią. Masz w sobie dość inteligencji i pewności siebie, aby osiągnąć cele. Będzie trzeba jednak czasem przymknąć oko na pewne sprawy, jeśli coś Cię rozprasza. Nieoficjalne spotkania lub imprezy wśród pracowników nie udadzą się, więc lepiej skupić się na obowiązkach, zwłaszcza że w dalszej perspektywie wynikną  z tego konflikty i poważne różnice w postrzeganiu interesów.

Finanse: Mogą pojawić się zmartwienia i niepokoje, choć nie muszą dotyczyć Cię osobiście, a np. osoby Ci bliskiej. Możesz jednak liczyć na rodzinę w każdej sytuacji. Niekorzystny tydzień, jeśli próbujesz coś w tym temacie wywalczyć, natomiast snuć plany na przyszłość możesz, choć uważaj, aby nie skończyło się na mrzonkach i marzeniach, które trudno będzie zrealizować w praktyce.

Związki partnerskie: Możliwe zawirowania i chwilowe spory, jednak ustalicie ostatecznie pewne sprawy, co przyniesie spokój, choć nie do końca możesz być zadowolona. Stare pretensje należałoby sobie odpuścić, jeśli chcesz zakończenia pewnych problemów. Dobrze zrobiłby Wam wspólny wyjazd, odpoczynek we dwoje i odetchnięcie od codziennych kłopotów. Może zaskoczyć Cię nieoczekiwana wizyta osoby zupełnie niezorientowanej w Waszej prywatnej sytuacji.

Single: Zazdrość, zranienia, zmęczenie zachowaniami drugiej strony może spowodować, że znajomość wejdzie w fazę przyjaźni i nie będziesz mieć śmiałości okazać więcej zainteresowania. Niewłaściwy moment na deklaracje uczuciowe.

Wróżka Miranda ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy LEW od 11 do 17 listopada

Miłość: Wszelkie obawy możesz wziąć teraz pod lupę. Trudno będzie się rozeznać, czy Twoje przemyślenia wynikają z dobrego przeczucia co do spraw i bliskich, czy może są to złudzenia wynikające z wątpliwości. Trudno będzie wyrazić uczucia, a wyobraźnia może podsuwać różne pomysły, które wywołają ostatecznie podejrzliwość. Osoby, które są w związkach, do których nie mają przekonania, nie będą umiały zrobić żadnego kroku naprzód i trudno będzie podjąć decyzję. Jeśli poświęcasz się dla kogoś lub dla jakiejś idei, nie będzie możliwości wycofania się teraz. Możesz milczeć, nawet jeśli wolałabyś porozmawiać z kimś o tym. To czas analizowania wszystkiego w swoim umyśle bez powierzania swoich trosk innym.

Przyjaźń i otoczenie: Miłe przyjaźnie wprowadzą w Twoje życie lepsze nastawienie i polepszą samopoczucie pod warunkiem, że nie dasz się nikomu zmanipulować. Rozsądnie dobieraj sobie znajomych. Zaufaj  szczerym i prawdomównym, z którymi znajdujesz dobre porozumienie. Czas inspirujący, a Ty możesz zaskoczyć błyskotliwymi przemyśleniami. Nie utracisz zdrowego rozsądku i będziesz umiała spojrzeć jasno na sytuację i osoby, więc nie powinnaś pomylić się w kwestii tego, kogo warto wziąć na przyjaciółkę lub przyjaciela.

Praca: Powolny rozwój kariery w wyniku dbałości o szczegóły i dojrzałe podejście do obowiązków. Możesz sama spowalniać pewne posunięcia, jeśli potrzebujesz czasu do namysłu, lub nie jesteś pewna, jakie cele chcesz osiągnąć.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby online 


Horoskop tygodniowy - LEW od 4 do 10 listopada

Finanse: Pełna kontrola nad sytuacją. Żaden wydatek nie wyjdzie niezauważony. Zadbasz dziś o to, aby jutro nie trzeba było pożyczać lub martwić się o przyszłość.

Praca: Możliwe chwilowe trudności z porozumieniem się z kimś w pracy, ale nie powinno to zaważyć na Twojej sytuacji. Wszelkie zadania, jakich się podejmiesz, okażą się bardziej czasochłonne, niż zakładałaś na początku. Będzie trzeba włożyć dużo wysiłku i energii i działać systematycznie, aby udało się zrealizować cele.

Dom: Jeśli przywykłaś do określonego porządku dnia, może się wydarzyć coś, co wytrąci Cię z równowagi i będzie trzeba przystopować. Coś może zatrzymać Cię w domu niespodziewanie, np. zepsute urządzenie lub choroba, co spowoduje, że będzie trzeba zmodyfikować sposób działania na co dzień. Mogą pojawić się wątpliwości, czy nie warto przemyśleć dotychczasowych dążeń np. oszczędności wydać na coś innego, niż planowałaś itp.

Relacje z ludźmi: Nie na wszystko będziesz mieć wpływ, a jeśli coś pokrzyżuje Ci plany, będzie Ci brakować zwykłego rytmu dnia. Uważaj na zdrowie, bo może się przyplątać przeziębienie, które Cię unieruchomi w czterech ścianach. Zachowaj spokój, bo nic ważnego nie ucieknie, jak się nie zjawisz na jakimś spotkaniu. Nie musisz być wszędzie obecna i aktywna. Jeśli ktoś będzie miał coś ważnego, to się skontaktuje i spyta, zamiast się domyślać. Szybko jednak wrócisz do zajęć, albo przynajmniej zaznaczysz swoją obecność i wpadniesz choć na chwilę do firmy czy do znajomych, bo trudno będzie wytrzymać stagnację.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - LEW od 28 października do 3 listopada

Tematy z przeszłości mogą znów być istotne w miejscu pracy i jeśli wcześniej coś nie było jasne dla Ciebie, to teraz się to zmieni. W najbliższym czasie nie ma sensu zanadto opierać się na wskazówkach ze strony innych pracowników, a lepiej będzie samemu podejmować decyzje lub zająć się indywidualnymi projektami. Lwom może ktoś sugerować, że w ich firmie istnieją romanse. Możesz zastanawiać się, ile w tym prawdy, że pewne osoby mają się ku sobie i czy ktoś się w kimś zakochał. Podejdź jednak z dystansem do sytuacji, bo plotki będą opierać się częściej na żartach niż rzeczywistości i będą wynikać z nudzenia się i braku zajęcia czy bodźców we własnym życiu. W sferze prywatnej również nie analizuj nadmiernie różnych wątpliwości, bo nic z tego nie wyniknie i żadnych wniosków nowych nie wyciągniesz. Warto zadbać o relacje i uczucia tych, na których Ci zależy i skupić się na własnych sprawach. Zapanuje zdrowy egoizm i zarówno Ty jak i Twoi znajomi będziecie skupieni na własnych potrzebach i realizacji planów osobistych. Nikt nie będzie zainteresowany bliższymi kontaktami i tylko z bliskimi przyjaciółmi znajdziesz porozumienie. Single mogą liczyć na pomoc znajomych, którzy się chętnie zaangażują w ich osobiste sytuacje. Jeśli jakieś znajomości budziły wątpliwości, możesz chcieć powrócić do tematu lub się z kimś pogodzić, ale druga strona może podchodzić nieufnie, jeśli ma obawy, że nie traktujesz jej poważnie.

wróżka Camilia Ezolinia Tarot Wróżby


Horoskop tygodniowy Lew - od 21 do 27 października

Zadbaj o dobry przepływ informacji miedzy Tobą, a innymi. Plotki, które nagle się pojawia wyjaśniaj szybko nie pozwalając, by narósł jakiś niepotrzebny konflikt. Pod koniec tygodnia wybierz się na zakupy, które jak zwykle poprawią Tobie nastrój. Nie spędzaj zbyt wielu czasu sam. Nie służy Tobie izolacja i brak konkretnego oparcia.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Tarot online


Horoskop tygodniowy - Lew od 14 do 20 października

Tydzień niezbyt udany. Możliwe problemy urzędowe i z prawem. Trzeba będzie przestrzegać przepisów i uważać na drodze. Warto by lwy spotkały się z kimś kto je zna i lubi, bo jak sobie ponarzekają to może im ulży. W pracy możliwe jednak sukcesy i ile lwy się postarają.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Lew od 7 do 13 października

Będzie to naprawdę wspaniały miesiąc. W związku będziesz świetnie dogadywać się z partnerem.
Praca: W pracy nic specjalnego się nie wydarzy. Będziesz pracować i mieć dobre relacje ze współpracownikami.
Finanse: Nie proś w tym miesiącu szefa o podwyżkę. Ciesz się z tego co masz.
Zdrowie: Nic poważnego nie powinno ci dolegać, jedynie przeziębienia. Ubieraj się ciepło.

Tarocista Łukasz: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz


Horoskop tygodniowy LEW od 30 września do 6 października

To czas wyjaśnień sytuacji przeszłych w Twojej firmie. Czyjeś autorytety zostały podważone, lub tajemnice zawodowe nie zostały zachowane, a atmosfera w firmie może być na tyle chaotyczna, że będzie trzeba czasu, aby wszystko wróciło do normy. Pewne sprawy mogą być załatwiane za drzwiami zamkniętymi, aby nie tworzyć jeszcze większego zamieszania. Zechcesz się dostosować do sytuacji i nie zwracać na siebie uwagi. W domowym zaciszu warto przemyśleć, zanim przystąpisz do pewnych rozmów dotyczących spraw przyziemnych, obowiązków domowych, pracy lub innych, bo może stać się to początkiem kłótni domowej. Jeśli zaczniesz opowiadać znajomym o swoim życiu prywatnym, nawet nie zauważysz, że ktoś Cię podpytuje o Twoich przyjaciół. Za Twoimi plecami niektórzy mogą żartować sobie z tego, co im powiesz, a mogą dodać dużo od siebie, jeśli wyda im się to zabawne. Lwy, które będą skupiać się wyłącznie na sprawach prywatnych i rodzinnych, czeka tydzień bardzo stabilny, zadowalający, choć pozbawiony adrenaliny. Single mogą mieć niemiłą tendencję do fantazjowania  na temat innych osób i ich życia osobistego, co spowoduje lawinę nieprzyjemności dla takiej osoby, a nawet możesz wywołać  złość znajomych, którą trudno będzie wyhamować. Szczególnie zagrożone są Twoje koleżanki.

Wróżka Miranda wróżby tarot online: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy - Lew od 23 do 29 września

Dla samotnych osób jest to dobry moment na poznanie kogoś interesującego. Kogoś, kto doceni Wasze wartość i dojrzy Wasze wnętrze. W stałych związkach spokój i radość. Jeśli jest coś co Wam wzajemnie przeszkadza to warto to przedyskutować. Jasno określić Twoje oczekiwania. Bardziej się poznacie, zrozumiecie, a Wasz związek wejdzie na nowy, wyższy, duchowy poziom.

Wróżka Thelema portal Ezoliniawrozby.com


Horoskop tygodniowy – Lew od 16 do 22 września

Lwy będą cieszyć się raczej spokojem, bo planety się nimi nie interesują. Słońce sprawi, że energii mieć nie będą. Powinny wiec uważać na zdrowie. Lwy mogą mieć z tym w tygodniu problem myśleniem. Warto by uważały. Zwłaszcza w pracy.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy – LEW od 9 do 15 września

U Lwów w pracy mogą pojawiać się sytuacje, które należałoby omówić lub zgłosić, a jednak nie będzie możliwa jasna komunikacja w pewnych kwestiach. Osoby, z którymi przyjdzie Ci współpracować, mogą nerwowo podchodzić do tematów, możesz wyczuć napięcie z ich strony lub próby wywarcia wpływu na Twoje nastawienie lub emocje. Może to prowadzić do niszczenia w Tobie zapału do realizacji pewnych planów. Jeśli masz koncepcję, która umożliwiłaby Ci korzystną współpracę z kimś innym, lub poprawiłaby Twoją sytuację obecną, warto poświęcić temu czas i energię.

W sferze prywatnej zaczniesz z pewnym dystansem oceniać różne znajomości. Single będące w świeżej i wartościowej znajomości, zechcą bardziej skupić się na niej niż na dotychczasowych znajomych i mogą nawet zrywać relacje, które przestały im służyć obecnie w ich odczuciu lub odrywać od osób, z którymi naprawdę chcą spędzać czas. Będzie to istotne w sytuacjach, kiedy czujesz, że Twoje środowisko nie inspiruje Cię, nie wnosi prawdziwych przyjaźni i trwasz w nim bardziej z przyzwyczajenia niż z potrzeby. Jeśli brakuje Ci kogoś, z kim naprawdę dobrze się rozumiesz i miło spędzacie czas, warto poczekać na kontakt i rozwijać taką znajomość. Będziesz musiała też znaleźć czas na obowiązki, które mogą w pewnym momencie się nagromadzić, co spowoduje, że będziesz musiała zająć się nimi dość intensywnie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop napisz do Wróżka Camilia


Horoskop tygodniowy - LEW od 2 do 8 września

Ktoś w pracy może popełnić poważny błąd, albo będą miały miejsce sytuacje, które wynikną z nieuczciwości lub złych emocji i intencji kogoś, a jednak będzie to utrzymywane w tajemnicy. Mobbing w pracy możliwy i trudno będzie go udowodnić, pomimo tego, że wszyscy w firmie będą wiedzieć, co się dzieje, ale nie zechcą tego ujawnić. Korzystnie będzie poszukać rozwiązania drogą oficjalną, być może zgłosić się do jednej z organizacji, która pomaga ofiarom mobbingu, gdzie doradzą, jak znaleźć dowody. W nadchodzącym tygodniu postarasz się zachować obojętność i skupić wyłącznie na obowiązkach. Zachowaj się  uczciwie, abyś sobie nie miała niczego do zarzucenia i zajmij się pracą. Korzystnie będzie nie okazywać otoczeniu, że próby wywierania nacisków robią na Tobie wrażenie. Zastanów się również, czy nie ma w otoczeniu kogoś, z kim mogłabyś zawrzeć przyjaźń, nawet jeśli wydaje się wrogo nastawiony. Być może przyjdzie Ci do głowy pomysł, jak kogoś takiego przekonać do zmiany nastawienia, choć będzie trzeba użyć sprytu i nie reagować całkiem otwarcie, aby spróbować zmienić wroga w bardziej przyjazną Ci osobę. Zmiany nie nadejdą szybko, ale możesz spróbować tej drogi, aby zyskać sojusznika. Single będą szukać prawdziwych przyjaźni opartych na szczerości. Możesz spotkać kogoś, kto nie jest świadomy rozpuszczanych kłamstw na jego temat, które naruszają jego prywatność. Bardzo Cię zaskoczy, jeśli odkryjesz, że ktoś kogoś obraża z powodów wymyślonych i prawdopodobnie nie zechcesz przekreślać tej znajomości.

Wróżka Camilia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia 708 577 246


Horoskop tygodniowy Lew od 26 sierpnia do 1 września

Koniec lata sprzyja refleksjom. Nadal aktywny staraj się jednak bardziej stawać na ziemi. Jeśli jakaś sfera Twego życia potrzebuje poprawy, staraj się ją udoskonalić. Potrzeba Tobie więcej rozsądku i dyscypliny. Twoje życie może mieć rożne barwy. Wybierz się na jakieś kulturalne wydarzenie, które będziesz wspominać długo.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy - Lew od 19 do 25 sierpnia

W sferze zawodowej możesz nie mieć kontaktu z pewnymi osobami, lub zerwiesz pewne układy, co jednak nie będzie miało wpływu na Twoje 
sprawy. To czas korzystny, aby rozpoczynać nowe przedsięwzięcia, gdyż możesz liczyć na szczęśliwe zbiegi okoliczności. Chwilowa utrata energii będzie miała podłoże psychologiczne, więc ewentualne dolegliwości będą w rodzaju psychosomatycznych. Zadbanie o polepszenie samopoczucia sprawi, że przełoży się to na dobrą kondycję fizyczną. Nie lekceważ poważnych partnerów biznesowych lub szefa, bo będą istotnym sprzymierzeńcami lub mogą sprowadzić kłopoty, jeśli nie znajdziecie porozumienia. Atmosfera wokół Ciebie może być niespokojna. W przypadku szukania kreatywnych rozwiązań, nie pójdzie tak łatwo, jakbyś chciał.

W sferze prywatnej strzeż się osób mściwych i konfliktowo nastawionych o niezmiennych poglądach. Agresja energetyczna może być odczuwalna i trudno będzie znaleźć rozwiązanie. Mimo wszystko jest ktoś w Twym otoczeniu, kto bezinteresownie posyła Ci pozytywne myśli, choć jesteś tego nieświadoma. W gronie najbliższych znajdziesz zrozumienie i łagodne podejście do Twoich problemów. Twoi bliscy będą Cię wspierać, abyś nie traciła czasu na zajmowanie się błahostkami. Single mogą poznać osoby powściągliwe, które bardzo kontrolują swoje reakcje i nie mówią otwarcie o uczuciach. W przypadku niedopasowania pod względem charakteru, będziesz poszukiwać kogoś nowego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś


Horoskop tygodniowy - Lew od 12 do 18 sierpnia

Na niebie drgnęło pod lwy z odżyją. Zacznie je rozpieszczać los, bo sprzyja Słońce i Jowisz. Wiele dobrego może się zdarzyć. Możliwa miłość, fascynacja, podpisanie korzystnej umowy i poprawa zdrowia.

Horoskop opracowała wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - LEW od 5 do 11 sierpnia

Czas sprzyjający w finansach, zwłaszcza tym Lwom, które wykorzystają swoją błyskotliwość i pomysłowość, której im nie braknie. W nadchodzących dniach nawet w trudnych sytuacjach znajdziesz rozwiązanie opierając się na swej inteligencji, a do pieniędzy będziesz mieć szczęście i możesz spróbować wykorzystać je w grach liczbowych między innymi. W sferze zawodowej czas działania. Jeśli będziesz za dużo rozmyślać, ale nie przejdzie to w konkrety, przepadnie szansa, aby rozwiązać jakiegoś rodzaju konflikt, który może mieć miejsce. To czas podejmowania wszelkiego rodzaju działań mających na celu wyjaśnienie spraw przeszłych lub takich, które zostały niewłaściwe rozwiązane. Nawet jeśli pewnych konfliktów nie da się rozwiązać, to wyciszenie i poprawa i tak będzie wyczuwalna. W sferze prywatnej powściągniesz ciekawość, jeśli uznasz, że kontakty z pewnymi osobami Cię męczą. W swym otoczeniu znajdziesz kobietę, której będzie brakować rozrywki i może chcieć namówić Cię na wyjście do restauracji, na koncert itp. U singli za to czas bardzo sprzyjający, gdyż to Tobie uda się przekonać do randki osobę, którą się zainteresujesz, nawet jeśli będzie bardzo wycofana lub zajęta. W każdej sytuacji znajdziesz sposób lub metodę, aby osiągnąć cel i miło spędzić czas razem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia


Horoskop tygodniowy – LEW od 29 lipca do 4 sierpnia

Czas korzystny zawodowo, szczególnie jeśli chodzi o współprace oparte na zaufaniu do drugiej osoby. Nawet jeśli pewne plany się nie powiodły, to w nadchodzących dniach znajdziesz kogoś, kto zaproponuje Ci umowę albo znajdziecie dobre porozumienie w kwestiach zawodowych. Jasność sytuacji między Wami spowoduje, że pozytywnie ocenisz perspektywy na przyszłość.
W przypadku konfliktów w firmie teraz nastąpi poprawa sytuacji i inni pracownicy podejdą z większym dystansem do wydarzeń i sytuacji. Oprzyj się na doświadczeniach, które masz dziś, a z pewnością zostaniesz doceniony. Może pojawić się nowy klient, ktoś kto zechce w coś zainwestować korzystając z Twoich usług lub produktów, co wpłynie pozytywnie na Twoje finanse pod postacią dodatkowego zastrzyku gotówki.
Mogą docierać do Ciebie plotki o nieudanych kontaktach zawodowych wśród innych osób. W sferze prywatnej ktoś może poszukiwać z Tobą kontaktu, oczekiwać, że napiszesz maila, odpowiesz na smsa czy odbierzesz telefon w sytuacji, gdy nie za bardzo będziesz miał na to ochotę, zwłaszcza jeśli nie będzie to leżeć w Twoim interesie lub naruszać w jakikolwiek sposób Twoją prywatność. Licz się jednak z tym, że druga strona podejdzie bardzo cierpliwie do tematu i nie zrezygnuje zbyt szybko.
Single, które są po rozczarowaniach, teraz nabiorą więcej optymizmu i mogą spotkać kogoś interesującego, kto jednak może potrzebować więcej czasu, jeśli sam również ma za sobą pewne nieprzyjemne doświadczenia.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Lew od 22 do 28 lipca

Unikaj w tym tygodniu zbyt hojnego gestu i rozrzutności. Staraj się kontrolować saldo n a koncie n a tyle, ile potrafisz. Prawdziwe potrzeby mogą pojawić się pod koniec tygodnia, więc zostaw coś w n a rachunku na gorsze czasy. Zamiast szukania czegoś na ukojenie zmysłów znajdź coś wokół siebie, co uszczęśliwi Ciebie na dłużej. Skup się na tym, co trzeba poprawić.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy LEW od 15 do 21 lipca

Korzystny okres czasu w sprawach zawodowych. Podejdź z dystansem do wszelkich negocjacji i ustaleń dotyczących projektów, jakich się podejmiesz. Ważne będzie, jakie efekty możesz osiągnąć długofalowo. Choć Lwy zwolnią tempo w pracy, to jednak Los będzie im sprzyjał i szanse same będą się pojawiać. Możesz podpisać korzystną umowę, nawiązać współpracę z osobą, z którą straciłeś kontakt lub z kimś nowym, a także powinny pojawić się różne okazje do niespodziewanego zarobku lub dorobienia sobie do pensji. Jeśli zauważysz niepokojące objawy zdrowotne, nie zwlekaj ze zrobieniem badań. Szczególnie kobiety Lwice powinny zwrócić uwagę na swe zdrowie. W sprawach prywatnych, jeśli zerwałaś kontakt z mężczyzną, może w jakiś sposób próbować go odnowić, choć korzystnie będzie nie ponawiać tej relacji, jeśli masz złe wspomnienia z przeszłości. Lwy mogą mieć skłonności do opowiadania o sobie innych, na przykład na portalach społecznościowych i umieszczanie zdjęć własnych i swoich bliskich oraz opisywania szczegółów ze swojego życia. Jeśli z kimś łączy Cię przeszłość, nie oznacza to, że obecnie również znajdziecie wspólny temat. Pewne osoby mogą zamilknąć po pewnym czasie i zająć się swoimi sprawami. Single będą zwierzać się ze swych relacji, które okazały się trudne lub przyniosły rozczarowania i jest mało prawdopodobne, aby sprawy uczuciowe się radykalnie zmieniły w tych dniach.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Lew od 8 do 14 lipca

To dobry czas na pracę i inne poważne zajęcia. To też dobry czas na uprawianie sportu i sex ale taki raczej mało romantyczny i finezyjny. Lwy z drugiej dekady czeka sporo trudności w kontaktach z innymi. Randki mogą być nieudane i nie warto miłości szukać. To też kiepski okres jeśli chodzi o finanse i sprawy urzędowe.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – LEW od 1 do 7 lipca 
 
Nie wchodź w dyskusje z osobą profesjonalną w swojej dziedzinie, bo może zrodzić się z tego konflikt, którego wolałbyś uniknąć. Postaraj się bardziej kompromisowo podejść do spraw, które masz do omówienia z kimś takim. Doceń jego kompetencję, ale też i miej oczy otwarte na zagrożenia i ryzyko płynące z sytuacji, które nie znalazły właściwego rozwiązania.Pojawią się pewne przeciwności lub trudności w realizacji zadań zawodowych, jednak jest szansa, że znajdziesz świetny pomysł na obejście problemu i intensywnie przejdziesz do realizacji swych planów, choć licz się z kolejną wiadomością, która spowoduje, że będziesz musiał zmienić swoje posunięcia. To sprzyjający czas dla wszelkich spółek lub umów, które oparte są na zaufaniu i wzajemnej sympatii. Razem możecie osiągnąć doskonałe wyniki w pracy, które przejawią się też dobrymi finansami.

Korzystny moment do podejmowania się pracy z małżonkiem lub żoną. W sferze prywatnej czas stabilny w rodzinach. Niespodziewanie może odnowić znajomość mężczyzna, z którym straciłeś kontakt. Niezapowiedziane odwiedziny lub nagły telefon są bardzo prawdopodobne. Ogranicz jednak kontakty ze znajomymi, bo nie wszystkie będą korzystne. Single mogą z jakiś powodów udawać, że są w związkach małżeńskich. Jeśli zechcesz dyplomatycznie wybrnąć ze znajomości, która Ci nie odpowiada, nie zawahasz się użyć mistyfikacji.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)