Horoskop tygodniowy - LEW od 9 do 15 grudnia

Sfera prywatna: Czas spokoju w związkach małżeńskich, lub w przypadku Lwów stanu wolnego mogą być to chwile miło spędzone we dwoje i chęć przywrócenia spokoju i poczucia bezpieczeństwa, jeśli ostatnio mieliście dla siebie mniej czasu, lub macie za sobą okres stresujący. Miłe wspomnienia mogą przywrócić dawną atmosferę, kiedy nie mieliście świadomości istnienia pewnych problemów. Lwy zapragną kontaktu z rodziną, więc nie należy ich hamować, jeśli zaproponują odwiedziny kogoś bliskiego. Nawet jeśli chwile we dwoje będą miłe, karty zapowiadają nieoczekiwane wydarzenia, np. niezapowiedzianego gościa lub coś innego.

Sfera zawodowa: Będziesz musiała zająć się wieloma sprawami jednocześnie. W firmie może dojść do sytuacji, kiedy frustracje ogólne pracowników zostaną rozładowane na jednej osobie, niczego nieświadomej, która zechce w czymś pomóc. W jakiś sposób przez nią dojdzie do rozczarowań, choć z czasem emocje zaczną opadać.

Single: Uwaga na więcej osób wmieszanych w sytuację. U panów dwie kobiety, u pań dwóch panów może być. Niektórzy z Was mogą próbować dotrzeć do kobiety przez osobę trzecią, ale nie wynika z kart, aby miało to być podyktowane uczuciem. Możesz chcieć rozładować na kimś złość, ale karty przestrzegają, że może się okazać, że pomyliłeś się w ocenie i złościsz się nie na tą osobę, co trzeba. Panie mogą mieć dwóch adoratorów jednocześnie.

Inne znaki: Warto żyć w zgodzie z Bliźniętami i Rybami, a nieporozumienia możliwe z Rakiem lub Skorpionem.

Zdrowie: Możliwe dolegliwości trawienne.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy LEW od 2 do 8 grudnia

Dom i rodzina: Jeśli wolałabyś, aby pewne sprawy zostały w czterech ścianach, to niestety znajdzie się ktoś, kto opowie o nich innym. Możesz mieć w otoczeniu osobę, która nie tylko jest przekonana o swojej racji, ale chętnie o nią zawalczy. Uda Ci się powstrzymać przed dyskusjami z nią, ale karty zachęcają, aby nie unikać rozmów z innymi członkami rodziny. Z nimi będzie dużo łatwiej znaleźć porozumienie, tylko kieruj się intuicją, a nie tylko rozsądkiem. Ona Ci podpowie, jak trafić do nich odpowiednim argumentem.

Praca: Tu szykują się zmiany i choć pracy nie braknie, to jednak możesz mieć negatywne przeczucia, co czeka Cię w najbliższym czasie. Niektóre Lwy mogą spodziewać się, że wkrótce będą przepracowane, inne mogą być niezadowolone z obowiązków, które prawdopodobnie mogą się z tym wiązać itp. Nie uda się natomiast wywalczyć podwyżki. Jeśli ktoś jest na Ciebie obrażony, częściowo minie mu złość, na tyle że pewne sprawy uda się załatwić, choć nie wszystko.

Single: Panowie muszą ostrożnie zawierać znajomości. Możesz spotkać kobietę, przy której pojawia się postać koleżanki, z natury zazdrosnej. Każdy Twój krok w kierunku jednej lub próba rozmowy, spowoduje wybuch złości u drugiej, a cenę jaką przyjdzie za to zapłacić, będą plotki i spory. Ogólnie czas zamieszania w znajomościach, konfliktów i domysłów. Korzystnie będzie nie powracać do przeszłych wydarzeń, choć nie w każdej sytuacji się to uda. Panie powinny trzymać się jak najdalej od nieprzewidywalnych przyjaciółek.

Ezolinia Wróżby Jasnowidz Ajlena


Horoskop tygodniowy LEW od 25 listopada do 1 grudnia

Stan ducha i ciała: W nowy tydzień wejdziesz z dobrą energią, optymizmem i pozytywnym nastawieniem, a Twój dobry nastrój będzie udzielać się otoczeniu. Mimo to dbaj o siebie, bo jest możliwy spadek odporności. Unikaj wyziębienia organizmu i dobrze się wysypiaj. Nie bierz też do siebie opinii innych, bo może pogorszyć się samopoczucie, jeśli będziesz uzależniała swój humor od podejścia innych.

Związki partnerskie: Zmienność nastrojów nie będzie dobrze wpływać na relacje partnerskie. Jeśli chcesz uniknąć nieporozumień, w nadchodzącym czasie będziesz musiała się dostosować do okoliczności i choć możesz czuć się nadmiernie przeciążona obowiązkami, to dasz radę ze wszystkim. Próby zmieniania przyzwyczajeń domowych będą trudne do przeprowadzenia akurat teraz. Ostrożnie z prośbą o pomoc osób z zewnątrz. W późniejszym czasie partner weźmie na siebie część obowiązków. Unikaj kłótni.

Single: Możesz mieć „szczęście” do osób, z którymi trudno się porozumieć, bo nie patrzą realistycznie, albo mają skłonność do obrażania się, wolą przyjaźń od miłości itp. Jeśli mimo wszystko chcesz kogoś takiego za partnera, będzie trzeba wykazać się dużą energią i zaangażowaniem, żeby przekonać go, że pasujecie do siebie, co może okazać się prawdą i w późniejszym czasie będziecie całkiem udaną parą. Nie odpuszczaj, jeśli Ci zależy.

Praca: Rutyna, ale też i dużo wątpliwości, jeśli miały miejsce wcześniej konflikty.

Jasnowidz Noemi ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy LEW od 18 do 24 listopada

Praca: Utrzymanie swojej mocnej i stabilnej pozycji będzie ważne, jak i kreatywne podejście do ewentualnych trudności, jakie się pojawią. Masz w sobie dość inteligencji i pewności siebie, aby osiągnąć cele. Będzie trzeba jednak czasem przymknąć oko na pewne sprawy, jeśli coś Cię rozprasza. Nieoficjalne spotkania lub imprezy wśród pracowników nie udadzą się, więc lepiej skupić się na obowiązkach, zwłaszcza że w dalszej perspektywie wynikną  z tego konflikty i poważne różnice w postrzeganiu interesów.

Finanse: Mogą pojawić się zmartwienia i niepokoje, choć nie muszą dotyczyć Cię osobiście, a np. osoby Ci bliskiej. Możesz jednak liczyć na rodzinę w każdej sytuacji. Niekorzystny tydzień, jeśli próbujesz coś w tym temacie wywalczyć, natomiast snuć plany na przyszłość możesz, choć uważaj, aby nie skończyło się na mrzonkach i marzeniach, które trudno będzie zrealizować w praktyce.

Związki partnerskie: Możliwe zawirowania i chwilowe spory, jednak ustalicie ostatecznie pewne sprawy, co przyniesie spokój, choć nie do końca możesz być zadowolona. Stare pretensje należałoby sobie odpuścić, jeśli chcesz zakończenia pewnych problemów. Dobrze zrobiłby Wam wspólny wyjazd, odpoczynek we dwoje i odetchnięcie od codziennych kłopotów. Może zaskoczyć Cię nieoczekiwana wizyta osoby zupełnie niezorientowanej w Waszej prywatnej sytuacji.

Single: Zazdrość, zranienia, zmęczenie zachowaniami drugiej strony może spowodować, że znajomość wejdzie w fazę przyjaźni i nie będziesz mieć śmiałości okazać więcej zainteresowania. Niewłaściwy moment na deklaracje uczuciowe.

Wróżka Miranda ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy LEW od 11 do 17 listopada

Miłość: Wszelkie obawy możesz wziąć teraz pod lupę. Trudno będzie się rozeznać, czy Twoje przemyślenia wynikają z dobrego przeczucia co do spraw i bliskich, czy może są to złudzenia wynikające z wątpliwości. Trudno będzie wyrazić uczucia, a wyobraźnia może podsuwać różne pomysły, które wywołają ostatecznie podejrzliwość. Osoby, które są w związkach, do których nie mają przekonania, nie będą umiały zrobić żadnego kroku naprzód i trudno będzie podjąć decyzję. Jeśli poświęcasz się dla kogoś lub dla jakiejś idei, nie będzie możliwości wycofania się teraz. Możesz milczeć, nawet jeśli wolałabyś porozmawiać z kimś o tym. To czas analizowania wszystkiego w swoim umyśle bez powierzania swoich trosk innym.

Przyjaźń i otoczenie: Miłe przyjaźnie wprowadzą w Twoje życie lepsze nastawienie i polepszą samopoczucie pod warunkiem, że nie dasz się nikomu zmanipulować. Rozsądnie dobieraj sobie znajomych. Zaufaj  szczerym i prawdomównym, z którymi znajdujesz dobre porozumienie. Czas inspirujący, a Ty możesz zaskoczyć błyskotliwymi przemyśleniami. Nie utracisz zdrowego rozsądku i będziesz umiała spojrzeć jasno na sytuację i osoby, więc nie powinnaś pomylić się w kwestii tego, kogo warto wziąć na przyjaciółkę lub przyjaciela.

Praca: Powolny rozwój kariery w wyniku dbałości o szczegóły i dojrzałe podejście do obowiązków. Możesz sama spowalniać pewne posunięcia, jeśli potrzebujesz czasu do namysłu, lub nie jesteś pewna, jakie cele chcesz osiągnąć.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby online 


Horoskop tygodniowy - LEW od 4 do 10 listopada

Finanse: Pełna kontrola nad sytuacją. Żaden wydatek nie wyjdzie niezauważony. Zadbasz dziś o to, aby jutro nie trzeba było pożyczać lub martwić się o przyszłość.

Praca: Możliwe chwilowe trudności z porozumieniem się z kimś w pracy, ale nie powinno to zaważyć na Twojej sytuacji. Wszelkie zadania, jakich się podejmiesz, okażą się bardziej czasochłonne, niż zakładałaś na początku. Będzie trzeba włożyć dużo wysiłku i energii i działać systematycznie, aby udało się zrealizować cele.

Dom: Jeśli przywykłaś do określonego porządku dnia, może się wydarzyć coś, co wytrąci Cię z równowagi i będzie trzeba przystopować. Coś może zatrzymać Cię w domu niespodziewanie, np. zepsute urządzenie lub choroba, co spowoduje, że będzie trzeba zmodyfikować sposób działania na co dzień. Mogą pojawić się wątpliwości, czy nie warto przemyśleć dotychczasowych dążeń np. oszczędności wydać na coś innego, niż planowałaś itp.

Relacje z ludźmi: Nie na wszystko będziesz mieć wpływ, a jeśli coś pokrzyżuje Ci plany, będzie Ci brakować zwykłego rytmu dnia. Uważaj na zdrowie, bo może się przyplątać przeziębienie, które Cię unieruchomi w czterech ścianach. Zachowaj spokój, bo nic ważnego nie ucieknie, jak się nie zjawisz na jakimś spotkaniu. Nie musisz być wszędzie obecna i aktywna. Jeśli ktoś będzie miał coś ważnego, to się skontaktuje i spyta, zamiast się domyślać. Szybko jednak wrócisz do zajęć, albo przynajmniej zaznaczysz swoją obecność i wpadniesz choć na chwilę do firmy czy do znajomych, bo trudno będzie wytrzymać stagnację.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - LEW od 28 października do 3 listopada

Tematy z przeszłości mogą znów być istotne w miejscu pracy i jeśli wcześniej coś nie było jasne dla Ciebie, to teraz się to zmieni. W najbliższym czasie nie ma sensu zanadto opierać się na wskazówkach ze strony innych pracowników, a lepiej będzie samemu podejmować decyzje lub zająć się indywidualnymi projektami. Lwom może ktoś sugerować, że w ich firmie istnieją romanse. Możesz zastanawiać się, ile w tym prawdy, że pewne osoby mają się ku sobie i czy ktoś się w kimś zakochał. Podejdź jednak z dystansem do sytuacji, bo plotki będą opierać się częściej na żartach niż rzeczywistości i będą wynikać z nudzenia się i braku zajęcia czy bodźców we własnym życiu. W sferze prywatnej również nie analizuj nadmiernie różnych wątpliwości, bo nic z tego nie wyniknie i żadnych wniosków nowych nie wyciągniesz. Warto zadbać o relacje i uczucia tych, na których Ci zależy i skupić się na własnych sprawach. Zapanuje zdrowy egoizm i zarówno Ty jak i Twoi znajomi będziecie skupieni na własnych potrzebach i realizacji planów osobistych. Nikt nie będzie zainteresowany bliższymi kontaktami i tylko z bliskimi przyjaciółmi znajdziesz porozumienie. Single mogą liczyć na pomoc znajomych, którzy się chętnie zaangażują w ich osobiste sytuacje. Jeśli jakieś znajomości budziły wątpliwości, możesz chcieć powrócić do tematu lub się z kimś pogodzić, ale druga strona może podchodzić nieufnie, jeśli ma obawy, że nie traktujesz jej poważnie.

wróżka Camilia Ezolinia Tarot Wróżby


Horoskop tygodniowy Lew - od 21 do 27 października

Zadbaj o dobry przepływ informacji miedzy Tobą, a innymi. Plotki, które nagle się pojawia wyjaśniaj szybko nie pozwalając, by narósł jakiś niepotrzebny konflikt. Pod koniec tygodnia wybierz się na zakupy, które jak zwykle poprawią Tobie nastrój. Nie spędzaj zbyt wielu czasu sam. Nie służy Tobie izolacja i brak konkretnego oparcia.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Tarot online


Horoskop tygodniowy - Lew od 14 do 20 października

Tydzień niezbyt udany. Możliwe problemy urzędowe i z prawem. Trzeba będzie przestrzegać przepisów i uważać na drodze. Warto by lwy spotkały się z kimś kto je zna i lubi, bo jak sobie ponarzekają to może im ulży. W pracy możliwe jednak sukcesy i ile lwy się postarają.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Lew od 7 do 13 października

Będzie to naprawdę wspaniały miesiąc. W związku będziesz świetnie dogadywać się z partnerem.
Praca: W pracy nic specjalnego się nie wydarzy. Będziesz pracować i mieć dobre relacje ze współpracownikami.
Finanse: Nie proś w tym miesiącu szefa o podwyżkę. Ciesz się z tego co masz.
Zdrowie: Nic poważnego nie powinno ci dolegać, jedynie przeziębienia. Ubieraj się ciepło.

Tarocista Łukasz: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz


Horoskop tygodniowy LEW od 30 września do 6 października

To czas wyjaśnień sytuacji przeszłych w Twojej firmie. Czyjeś autorytety zostały podważone, lub tajemnice zawodowe nie zostały zachowane, a atmosfera w firmie może być na tyle chaotyczna, że będzie trzeba czasu, aby wszystko wróciło do normy. Pewne sprawy mogą być załatwiane za drzwiami zamkniętymi, aby nie tworzyć jeszcze większego zamieszania. Zechcesz się dostosować do sytuacji i nie zwracać na siebie uwagi. W domowym zaciszu warto przemyśleć, zanim przystąpisz do pewnych rozmów dotyczących spraw przyziemnych, obowiązków domowych, pracy lub innych, bo może stać się to początkiem kłótni domowej. Jeśli zaczniesz opowiadać znajomym o swoim życiu prywatnym, nawet nie zauważysz, że ktoś Cię podpytuje o Twoich przyjaciół. Za Twoimi plecami niektórzy mogą żartować sobie z tego, co im powiesz, a mogą dodać dużo od siebie, jeśli wyda im się to zabawne. Lwy, które będą skupiać się wyłącznie na sprawach prywatnych i rodzinnych, czeka tydzień bardzo stabilny, zadowalający, choć pozbawiony adrenaliny. Single mogą mieć niemiłą tendencję do fantazjowania  na temat innych osób i ich życia osobistego, co spowoduje lawinę nieprzyjemności dla takiej osoby, a nawet możesz wywołać  złość znajomych, którą trudno będzie wyhamować. Szczególnie zagrożone są Twoje koleżanki.

Wróżka Miranda wróżby tarot online: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy - Lew od 23 do 29 września

Dla samotnych osób jest to dobry moment na poznanie kogoś interesującego. Kogoś, kto doceni Wasze wartość i dojrzy Wasze wnętrze. W stałych związkach spokój i radość. Jeśli jest coś co Wam wzajemnie przeszkadza to warto to przedyskutować. Jasno określić Twoje oczekiwania. Bardziej się poznacie, zrozumiecie, a Wasz związek wejdzie na nowy, wyższy, duchowy poziom.

Wróżka Thelema portal Ezoliniawrozby.com


Horoskop tygodniowy – Lew od 16 do 22 września

Lwy będą cieszyć się raczej spokojem, bo planety się nimi nie interesują. Słońce sprawi, że energii mieć nie będą. Powinny wiec uważać na zdrowie. Lwy mogą mieć z tym w tygodniu problem myśleniem. Warto by uważały. Zwłaszcza w pracy.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy – LEW od 9 do 15 września

U Lwów w pracy mogą pojawiać się sytuacje, które należałoby omówić lub zgłosić, a jednak nie będzie możliwa jasna komunikacja w pewnych kwestiach. Osoby, z którymi przyjdzie Ci współpracować, mogą nerwowo podchodzić do tematów, możesz wyczuć napięcie z ich strony lub próby wywarcia wpływu na Twoje nastawienie lub emocje. Może to prowadzić do niszczenia w Tobie zapału do realizacji pewnych planów. Jeśli masz koncepcję, która umożliwiłaby Ci korzystną współpracę z kimś innym, lub poprawiłaby Twoją sytuację obecną, warto poświęcić temu czas i energię.

W sferze prywatnej zaczniesz z pewnym dystansem oceniać różne znajomości. Single będące w świeżej i wartościowej znajomości, zechcą bardziej skupić się na niej niż na dotychczasowych znajomych i mogą nawet zrywać relacje, które przestały im służyć obecnie w ich odczuciu lub odrywać od osób, z którymi naprawdę chcą spędzać czas. Będzie to istotne w sytuacjach, kiedy czujesz, że Twoje środowisko nie inspiruje Cię, nie wnosi prawdziwych przyjaźni i trwasz w nim bardziej z przyzwyczajenia niż z potrzeby. Jeśli brakuje Ci kogoś, z kim naprawdę dobrze się rozumiesz i miło spędzacie czas, warto poczekać na kontakt i rozwijać taką znajomość. Będziesz musiała też znaleźć czas na obowiązki, które mogą w pewnym momencie się nagromadzić, co spowoduje, że będziesz musiała zająć się nimi dość intensywnie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop napisz do Wróżka Camilia


Horoskop tygodniowy - LEW od 2 do 8 września

Ktoś w pracy może popełnić poważny błąd, albo będą miały miejsce sytuacje, które wynikną z nieuczciwości lub złych emocji i intencji kogoś, a jednak będzie to utrzymywane w tajemnicy. Mobbing w pracy możliwy i trudno będzie go udowodnić, pomimo tego, że wszyscy w firmie będą wiedzieć, co się dzieje, ale nie zechcą tego ujawnić. Korzystnie będzie poszukać rozwiązania drogą oficjalną, być może zgłosić się do jednej z organizacji, która pomaga ofiarom mobbingu, gdzie doradzą, jak znaleźć dowody. W nadchodzącym tygodniu postarasz się zachować obojętność i skupić wyłącznie na obowiązkach. Zachowaj się  uczciwie, abyś sobie nie miała niczego do zarzucenia i zajmij się pracą. Korzystnie będzie nie okazywać otoczeniu, że próby wywierania nacisków robią na Tobie wrażenie. Zastanów się również, czy nie ma w otoczeniu kogoś, z kim mogłabyś zawrzeć przyjaźń, nawet jeśli wydaje się wrogo nastawiony. Być może przyjdzie Ci do głowy pomysł, jak kogoś takiego przekonać do zmiany nastawienia, choć będzie trzeba użyć sprytu i nie reagować całkiem otwarcie, aby spróbować zmienić wroga w bardziej przyjazną Ci osobę. Zmiany nie nadejdą szybko, ale możesz spróbować tej drogi, aby zyskać sojusznika. Single będą szukać prawdziwych przyjaźni opartych na szczerości. Możesz spotkać kogoś, kto nie jest świadomy rozpuszczanych kłamstw na jego temat, które naruszają jego prywatność. Bardzo Cię zaskoczy, jeśli odkryjesz, że ktoś kogoś obraża z powodów wymyślonych i prawdopodobnie nie zechcesz przekreślać tej znajomości.

Wróżka Camilia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia 708 577 246


Horoskop tygodniowy Lew od 26 sierpnia do 1 września

Koniec lata sprzyja refleksjom. Nadal aktywny staraj się jednak bardziej stawać na ziemi. Jeśli jakaś sfera Twego życia potrzebuje poprawy, staraj się ją udoskonalić. Potrzeba Tobie więcej rozsądku i dyscypliny. Twoje życie może mieć rożne barwy. Wybierz się na jakieś kulturalne wydarzenie, które będziesz wspominać długo.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy - Lew od 19 do 25 sierpnia

W sferze zawodowej możesz nie mieć kontaktu z pewnymi osobami, lub zerwiesz pewne układy, co jednak nie będzie miało wpływu na Twoje 
sprawy. To czas korzystny, aby rozpoczynać nowe przedsięwzięcia, gdyż możesz liczyć na szczęśliwe zbiegi okoliczności. Chwilowa utrata energii będzie miała podłoże psychologiczne, więc ewentualne dolegliwości będą w rodzaju psychosomatycznych. Zadbanie o polepszenie samopoczucia sprawi, że przełoży się to na dobrą kondycję fizyczną. Nie lekceważ poważnych partnerów biznesowych lub szefa, bo będą istotnym sprzymierzeńcami lub mogą sprowadzić kłopoty, jeśli nie znajdziecie porozumienia. Atmosfera wokół Ciebie może być niespokojna. W przypadku szukania kreatywnych rozwiązań, nie pójdzie tak łatwo, jakbyś chciał.

W sferze prywatnej strzeż się osób mściwych i konfliktowo nastawionych o niezmiennych poglądach. Agresja energetyczna może być odczuwalna i trudno będzie znaleźć rozwiązanie. Mimo wszystko jest ktoś w Twym otoczeniu, kto bezinteresownie posyła Ci pozytywne myśli, choć jesteś tego nieświadoma. W gronie najbliższych znajdziesz zrozumienie i łagodne podejście do Twoich problemów. Twoi bliscy będą Cię wspierać, abyś nie traciła czasu na zajmowanie się błahostkami. Single mogą poznać osoby powściągliwe, które bardzo kontrolują swoje reakcje i nie mówią otwarcie o uczuciach. W przypadku niedopasowania pod względem charakteru, będziesz poszukiwać kogoś nowego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś


Horoskop tygodniowy - Lew od 12 do 18 sierpnia

Na niebie drgnęło pod lwy z odżyją. Zacznie je rozpieszczać los, bo sprzyja Słońce i Jowisz. Wiele dobrego może się zdarzyć. Możliwa miłość, fascynacja, podpisanie korzystnej umowy i poprawa zdrowia.

Horoskop opracowała wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - LEW od 5 do 11 sierpnia

Czas sprzyjający w finansach, zwłaszcza tym Lwom, które wykorzystają swoją błyskotliwość i pomysłowość, której im nie braknie. W nadchodzących dniach nawet w trudnych sytuacjach znajdziesz rozwiązanie opierając się na swej inteligencji, a do pieniędzy będziesz mieć szczęście i możesz spróbować wykorzystać je w grach liczbowych między innymi. W sferze zawodowej czas działania. Jeśli będziesz za dużo rozmyślać, ale nie przejdzie to w konkrety, przepadnie szansa, aby rozwiązać jakiegoś rodzaju konflikt, który może mieć miejsce. To czas podejmowania wszelkiego rodzaju działań mających na celu wyjaśnienie spraw przeszłych lub takich, które zostały niewłaściwe rozwiązane. Nawet jeśli pewnych konfliktów nie da się rozwiązać, to wyciszenie i poprawa i tak będzie wyczuwalna. W sferze prywatnej powściągniesz ciekawość, jeśli uznasz, że kontakty z pewnymi osobami Cię męczą. W swym otoczeniu znajdziesz kobietę, której będzie brakować rozrywki i może chcieć namówić Cię na wyjście do restauracji, na koncert itp. U singli za to czas bardzo sprzyjający, gdyż to Tobie uda się przekonać do randki osobę, którą się zainteresujesz, nawet jeśli będzie bardzo wycofana lub zajęta. W każdej sytuacji znajdziesz sposób lub metodę, aby osiągnąć cel i miło spędzić czas razem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia


Horoskop tygodniowy – LEW od 29 lipca do 4 sierpnia

Czas korzystny zawodowo, szczególnie jeśli chodzi o współprace oparte na zaufaniu do drugiej osoby. Nawet jeśli pewne plany się nie powiodły, to w nadchodzących dniach znajdziesz kogoś, kto zaproponuje Ci umowę albo znajdziecie dobre porozumienie w kwestiach zawodowych. Jasność sytuacji między Wami spowoduje, że pozytywnie ocenisz perspektywy na przyszłość.
W przypadku konfliktów w firmie teraz nastąpi poprawa sytuacji i inni pracownicy podejdą z większym dystansem do wydarzeń i sytuacji. Oprzyj się na doświadczeniach, które masz dziś, a z pewnością zostaniesz doceniony. Może pojawić się nowy klient, ktoś kto zechce w coś zainwestować korzystając z Twoich usług lub produktów, co wpłynie pozytywnie na Twoje finanse pod postacią dodatkowego zastrzyku gotówki.
Mogą docierać do Ciebie plotki o nieudanych kontaktach zawodowych wśród innych osób. W sferze prywatnej ktoś może poszukiwać z Tobą kontaktu, oczekiwać, że napiszesz maila, odpowiesz na smsa czy odbierzesz telefon w sytuacji, gdy nie za bardzo będziesz miał na to ochotę, zwłaszcza jeśli nie będzie to leżeć w Twoim interesie lub naruszać w jakikolwiek sposób Twoją prywatność. Licz się jednak z tym, że druga strona podejdzie bardzo cierpliwie do tematu i nie zrezygnuje zbyt szybko.
Single, które są po rozczarowaniach, teraz nabiorą więcej optymizmu i mogą spotkać kogoś interesującego, kto jednak może potrzebować więcej czasu, jeśli sam również ma za sobą pewne nieprzyjemne doświadczenia.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Lew od 22 do 28 lipca

Unikaj w tym tygodniu zbyt hojnego gestu i rozrzutności. Staraj się kontrolować saldo n a koncie n a tyle, ile potrafisz. Prawdziwe potrzeby mogą pojawić się pod koniec tygodnia, więc zostaw coś w n a rachunku na gorsze czasy. Zamiast szukania czegoś na ukojenie zmysłów znajdź coś wokół siebie, co uszczęśliwi Ciebie na dłużej. Skup się na tym, co trzeba poprawić.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy LEW od 15 do 21 lipca

Korzystny okres czasu w sprawach zawodowych. Podejdź z dystansem do wszelkich negocjacji i ustaleń dotyczących projektów, jakich się podejmiesz. Ważne będzie, jakie efekty możesz osiągnąć długofalowo. Choć Lwy zwolnią tempo w pracy, to jednak Los będzie im sprzyjał i szanse same będą się pojawiać. Możesz podpisać korzystną umowę, nawiązać współpracę z osobą, z którą straciłeś kontakt lub z kimś nowym, a także powinny pojawić się różne okazje do niespodziewanego zarobku lub dorobienia sobie do pensji. Jeśli zauważysz niepokojące objawy zdrowotne, nie zwlekaj ze zrobieniem badań. Szczególnie kobiety Lwice powinny zwrócić uwagę na swe zdrowie. W sprawach prywatnych, jeśli zerwałaś kontakt z mężczyzną, może w jakiś sposób próbować go odnowić, choć korzystnie będzie nie ponawiać tej relacji, jeśli masz złe wspomnienia z przeszłości. Lwy mogą mieć skłonności do opowiadania o sobie innych, na przykład na portalach społecznościowych i umieszczanie zdjęć własnych i swoich bliskich oraz opisywania szczegółów ze swojego życia. Jeśli z kimś łączy Cię przeszłość, nie oznacza to, że obecnie również znajdziecie wspólny temat. Pewne osoby mogą zamilknąć po pewnym czasie i zająć się swoimi sprawami. Single będą zwierzać się ze swych relacji, które okazały się trudne lub przyniosły rozczarowania i jest mało prawdopodobne, aby sprawy uczuciowe się radykalnie zmieniły w tych dniach.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Lew od 8 do 14 lipca

To dobry czas na pracę i inne poważne zajęcia. To też dobry czas na uprawianie sportu i sex ale taki raczej mało romantyczny i finezyjny. Lwy z drugiej dekady czeka sporo trudności w kontaktach z innymi. Randki mogą być nieudane i nie warto miłości szukać. To też kiepski okres jeśli chodzi o finanse i sprawy urzędowe.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – LEW od 1 do 7 lipca 
 
Nie wchodź w dyskusje z osobą profesjonalną w swojej dziedzinie, bo może zrodzić się z tego konflikt, którego wolałbyś uniknąć. Postaraj się bardziej kompromisowo podejść do spraw, które masz do omówienia z kimś takim. Doceń jego kompetencję, ale też i miej oczy otwarte na zagrożenia i ryzyko płynące z sytuacji, które nie znalazły właściwego rozwiązania.Pojawią się pewne przeciwności lub trudności w realizacji zadań zawodowych, jednak jest szansa, że znajdziesz świetny pomysł na obejście problemu i intensywnie przejdziesz do realizacji swych planów, choć licz się z kolejną wiadomością, która spowoduje, że będziesz musiał zmienić swoje posunięcia. To sprzyjający czas dla wszelkich spółek lub umów, które oparte są na zaufaniu i wzajemnej sympatii. Razem możecie osiągnąć doskonałe wyniki w pracy, które przejawią się też dobrymi finansami.

Korzystny moment do podejmowania się pracy z małżonkiem lub żoną. W sferze prywatnej czas stabilny w rodzinach. Niespodziewanie może odnowić znajomość mężczyzna, z którym straciłeś kontakt. Niezapowiedziane odwiedziny lub nagły telefon są bardzo prawdopodobne. Ogranicz jednak kontakty ze znajomymi, bo nie wszystkie będą korzystne. Single mogą z jakiś powodów udawać, że są w związkach małżeńskich. Jeśli zechcesz dyplomatycznie wybrnąć ze znajomości, która Ci nie odpowiada, nie zawahasz się użyć mistyfikacji.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)