Zobacz: Horoskop na 2022 rok ->>

Horoskop tygodniowy Lew 10 - 16 stycznia

Tydzień ogólnie będzie dobry i spokojny, bez większych burz. Pojawi się trochę rozmyślań nad sprawami zawodowymi, które jednak przyniosą wnioski, że nie jest tak źle, jak na to może wyglądać. W życiu rodzinnym i w związku może to być czas niewielkich spięć na tle finansowym.

Autor: Isabella Ozerov - doradca duchowy, jasnowidz, przewodnik po Kronikach Akaszy,
portalzen.pl


Horoskop tygodniowy Lew 03 - 10 stycznia

Lwy w tym tygodniu powinny uważać, aby nie zagalopować się, gdyż plany mogą zrealizować się inaczej, niż Lwy to założyły. To może zaowocować postrzeganiem Lwów jako ludzi mało konkretnych, które pozornie dużo od siebie wymagają, ale finalnie niewiele dają. W pracy Lwy będą chciały nadgonić zaległości, ale może się okazać, że ich praca okaże się mało efektywna. W związkach wskazana uwaga, aby nie doszło do nieporozumień na tle finansowym.

Autor: Isabella Ozerov - doradca duchowy, jasnowidz, przewodnik po Kronikach Akaszy,
portalzen.pl


Horoskop tygodniowy Lew od 20 do 26 grudnia

Zobacz również:

Będziesz twardo obstawał przy swoim zdaniu, trudno będzie cię przekonać do jego zmiany. W sferze uczuciowej niewiele się będzie działo. Nawet jeśli zapragniesz wejść w krótki romans, to trudno będzie ci znaleźć czas na flirt. Pochłoną cię sprawy związane z pracą zawodową. W tej sferze napotkasz wiele problemów, które będą wymagały szybkiego ich rozwiązania. Możesz nieco się przestraszyć gdyż twoja pozycja w pracy przez chwilę będzie się wydawać niepewna. Nie warto przejmować się na zapas, gdyż wystarczy ci energii i uporu aby wyprostować wszystkie sprawy. Unikaj jednak zbędnego ryzyka. Bądź ostrożny także w zarządzaniu finansami, przemyśl wydanie niezaplanowanej kwoty dwa razy, zanim dokonasz zakup.

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 13 do 19 grudnia

Początek tygodnia może przynieść niedomówienia i konflikty. Uważaj na to, co mówisz gdyż możesz być posądzony o nieuzasadnioną krytykę. Lepiej nie angażuj się w dyskusje i unikaj osób lubiących dawać rady na przyszłość. W sferze uczuciowej możesz poczuć ochłodzenie. Nie obawiaj się tym tak bardzo, gdyż jest to tylko chwilowe. Koniec tygodnia przyniesie dobrą zmianę. Możliwe że udasz się z partnerem w podróż lub odwiedzicie razem kogoś z rodziny. Finansami nie musisz się przejmować, oczekuj przypływu gotówki.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Lew od 6 do 12 grudnia

Sięgniesz pamięcią do przeszłości. To bardzo sentymentalny tydzień, poczujesz chęć powrotu do czasów dzieciństwa. Może zadzwonisz do swoich bliskich albo pojedziesz na małą kawę aby wspólnie powspominać radosne chwile. Lwy będące w stałych relacjach będą oczekiwały od partnera zrozumienia i wsparcia. Mimo codziennego zabiegania znajdźcie czas na wspólną rozmowę. Dla samotnych tydzień ten nie jest dobrym czasem na szukanie miłości. Będziecie zbyt zajęte pracą i zaangażowane w obowiązki by wyrwać się z przyjaciółmi na miasto. W pracy bądź ostrożny, ktoś może ubiec ciebie i przechwycić nowy projekt czy zadanie, które miało być powierzone tobie.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Lew od 29 listopada do 5 grudnia

Tydzień sprzyja zawieraniu umów i załatwianiu spraw urzędowych. Masz teraz możliwość szybkiego, polubownego zakończenia  wszelkich sporów. To szczęśliwy czas dla sfery uczuciowej. Możesz nawiązać nową znajomość, która w szybkim czasie przeistoczy się w trwały związek. Lwy będące w długotrwałych relacjach mogą napotkać na trudności. Partner będzie piętrzył problemy i obarczał cię winą o
wszystko. Bądź dyplomatą, szukaj sprytnych rozwiązań a uda ci się wprowadzić w związek harmonię. W pracy uważaj na współpracowników, być może ktoś będzie usiłował wykorzystać wiedzę jaką posiadasz i twój wkład pracy dla swoich korzyści.Podejmij próbę negocjacji przy zawieraniu umów, możesz wypracować lepszej jej warunki.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Lew od 22 do 28 listopada

Nie bójcie się nadchodzących w życiu zawodowym zmian, będą one przebiegały płynnie i są konieczne do dalszego rozwoju. Wykażecie się w tym tygodniu umiejętnością dobrego zarządzania finansami. Osoby bez pary powinny się zastanowić, czy przypadkiem to nie czas zacząć się z kimś spotykać. Może należy bardziej otworzyć się na innych? Osoby żyjące w związkach poczują potrzebę zacieśnienia relacji. Bieżący tydzień będzie obfitował w spotkania towarzyskie i okazje do świętowania, cieszenia się sukcesami w większym gronie.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 15 do 21 listopada

Będziecie w tym tygodniu bardziej skłonni do refleksji nad swoją sytuacją sercową. Możecie przez chęć pobycia w samotności stworzyć niepotrzebny dystans w relacji. W życiu osób samotnych nie zapowiadają się większe zmiany w nadchodzącym tygodniu. Możecie odczuwać obawy o sytuację finansową, ale tak naprawdę nie ma powodów do zmartwień. Możliwe, że będziecie musieli porządniej przysiąść i nadrobić ewentualne zaległości, ale na pewno wasz wysiłek przełoży się pozytywnie na stan konta. Jeśli prowadzicie raczej siedzący tryb życia, koniecznie zadbajcie o aktywność fizyczną. Zwróćcie też uwagę na swoją dietę, czy przypadkiem nie doprowadzi ona do niedoborów żywieniowych. Może czas bardziej zbilansować posiłki?

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 8 do 14 listopada

Lwy będą brylować w pracy i w życiu towarzyskim. Dobra passa na obu tych polach. W pracy uda się pokonać stresującą sytuację. Będzie okazja do świętowania tego sukcesu w gronie rodzinnym lub w większym gronie towarzyskim. Także relacja ze współpracownikami będzie układała się bardzo dobrze. Może uda się zdobyć względy osoby bliskiej Waszemu sercu, i wreszcie będzie okazja do spędzenia razem czasu w dobrej, radosnej atmosferze.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 1 do 7 listopada

W życiu Lwów nadejdą nieuchronne zmiany, należy się z nimi pogodzić. Możliwe, że rozpadną się definitywnie związki bez przyszłości. Potraktujcie te sytuacje jako nowy początek. Uważajcie na swoje finanse, straty mogą pogorszyć Wam warunki życia. Zdrowotnie nie będziecie mieli okazji narzekać na konkretne dolegliwości, jednak dobrze by było abyście przemyśleli swoje nawyki. Dotychczasowy styl życia Wam nie służy, może pora rozważyć wprowadzenie dużych zmian?

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 25 do 31 października

Lwy skupią się w kolejnych dniach na pielęgnowaniu relacji. Od uniesień w alkowie ważniejsze dla Was będzie porozumienie z partnerem na płaszczyźnie duchowej. W pracy możliwe zaszczyty, awanse. Ktoś wreszcie doceni Wasze wysiłki. Panie Lwice powinny zwrócić swoją uwagę na kobiece kwestie, związane ze zdrowiem. Nie zaszkodzi zaplanować zaległych badań.  

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 18 do 24 października

Tydzień ten poświęć na wzmocnienie relacji z rodziną i najbliższymi ci osobami. Znajdź chęci i czas by wybrać się się z miłą wizytą do rodziców, przyjaciół czy dobrych znajomych. Być może potrzebują pomocy a ty będziesz w stanie im takiej udzielić. W sprawach uczuciowych będziesz sięgał wspomnieniami w przeszłość. Jeśli jest ktoś, kto od dłuższego czasu czeka na kontakt z tobą, to może warto taki odnowić. I nie obawiaj się tego, że osoba ta zarzuci cię pretensjami o przeszłe sytuacje, gdy sięgniecie do dobrych wspomnień jej nastawienie zmieni się diametralnie. W sprawach zawodowych spokój, nie będziesz narzekał na nadmiar obowiązków. Jeśli szukasz pracy, to warto odnowić kontakt z firmą, w której już kiedyś pracowałeś.

Jasnowidz Daga Kira 708 577 502 kod 3 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 11 do 17 października

W tym tygodniu skupisz swoja uwagę głównie na sprawach związanych z wykonywaną pracą. Będziesz chciał zamknąć wszystkie projekty, którymi zajmowałeś się do tej pory. Czas nagli, więc poświęć swój wolny czas na ich dopełnienie. Twoja inicjatywa zostanie doceniona, możesz spodziewać się dodatkowej gratyfikacji lub przypływu gotówki. Sprawy uczuciowe także będą wymagały większego zaangażowania. Jeśli borykasz się z problemami w swoim związku, to postaw na poprawienie komunikacji między wami. Nie zbywaj bliskiej ci osoby półsłówkami, szczere rozmowa zmieni jej podejście do problemu i wyjaśni twoje zachowanie, którego po prostu nie rozumie.

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 4 do 10 października

Najprawdopodobniej dostaniesz bardzo ważną wiadomość, na którą czekasz już dość długo. Będzie dotyczyła spraw związanych z finansami. Możesz spodziewać się przypływu gotówki. Jeśli w pracy napotkałeś trudności i jesteś zmuszony by bronić swoich racji, to odpuść na tę chwilę. Przekieruj swoją uwagę na bardziej kreatywne rozwiązania. Otwórz się na nowe pomysły a napięta sytuacja sama zacznie się zmieniać na bardziej przyjazną. Już niedługo osiągniesz wymarzony sukces. Możesz również skłonić się do nauki okultyzmu lub czytania kart tarota. Zaleca się przebywanie w towarzystwie pozytywnych ludzi i przystąpienie do kursu medytacji, może to pomóc w poprawie zdrowia i osiągnięciu spokoju ducha.

Szczęśliwy dzień:  niedziela             
Szczęśliwa liczba: 1 , 4 , 10, 13 , 19, 22 , 28           
Kolor: złoty, żółty, pomarańczowy        
Najgłębsza potrzeba: błyszczeć i rządzić

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 27 września do 3 października

Pilnuj płatności by nie zaczęły się nawarstwiać. U niektórych Lwów może wypłynąć jakaś nierozwiązana sprawa urzędowa i trzeba będzie się skupić. W weekend pilnujcie dokumentów i portfela. W uczuciach przyda się trochę dystansu bo czasem nie warto tracić głowy dla chwili przyjemności. W weekend pozbierajcie trochę kasztanów mogą okazać się pomocne na jesienne dolegliwości.

Autor: Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya, Chcesz swój spersonalizowany horoskop? Wyślij SMS o treści : Agnelya Twoje pytanie wyślij na 79480 ( 11,07 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Lew od 20 do 26 września

Dla Lwów ostatnie dni września także będą udane. Wszystko będzie się układać w miarę pomyślnie, zwłaszcza w sprawach zawodowych. Możliwe wyjazdy i delegacje służbowe z polecenia szefa.

Autor: Tarocista Adrian, 708 588 642 Kod 32 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy LEW od 13 do 19 września

Konieczne zmiany. Stary schemat się nie sprawdzi. Musisz pomyśleć jak zadziałać, bo inaczej odniesiesz porażkę. Jednak poradzisz sobie świetnie i dasz odczuć światu swoją wspaniałomyślność. Weekend dobry na świętowanie z przyjaciółmi. Da Ci to bardziej realistyczne spojrzenie na rzeczywistość.

Szczęśliwe liczby: 6 i 15

dzień tygodnia: PIĄTEK

kolor: BORDOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 6 do 12 września

Wyjazd zagranice lub praca w korporacji  otworzy ci nowy kanał pozyskiwania pieniędzy. Nie wahaj się przed takimi propozycjami. W miłości masz brak rozeznania i stąpasz po omacku. Nawet jeśli los wywróci życie do góry nogami, to zawsze jest po coś. Dobrych lekcji nigdy za wiele. Nie przeciążaj żołądka i unikaj używek. Przypomnij sobie jak dawno nie byłeś a prawdziwym spacerze; las, pola i woda.

Autor: Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya, 708 777 531 wew.1 ( 4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy LEW od 30 sierpnia do 5 września

Uda Ci się pokonać trudności, choć nie będzie to łatwe. Mimo dużego wydatku energetycznego, poczucie sukcesu doda Ci sił i poczujesz się jak prawdziwy Lew.

Szczęśliwe liczby: 5 i 22

dzień tygodnia: PONIEDZIAŁEK

kolor: TURKUS

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy LEW od 23 do 29 sierpnia

Staraj się nie knuć za czyimiś plecami, bo będziesz zmuszony zmienić środowisko. Najlepiej wybrać się w samotną podróż, przemyśleć wszystko dokładnie, a nie narobisz szkód, które odbiłyby się na Tobie.

Szczęśliwe liczby: 5 i 6

dzień tygodnia: NIEDZIELA

kolor: ZŁOTY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy LEW 16-22 sierpnia

Przypomni się Tobie Twój młodzieńczy zapał. Nabierzesz chęci do działania, szybkiego podejmowania decyzji oraz uwidocznią się Twoje naturalne skłonności do bycia "królem Lwem".

Szczęśliwe liczby: 1 i 4

dzień tygodnia: CZWARTEK

kolor: KREMOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy LEW od 9 do 15 sierpnia

Udane życie towarzyskie. Świetnie spędzisz czas ze znajomymi ale i będziesz mógł dzięki nim wiele zyskać. Koniec tygodnia przyniesie Ci wiele okazji - korzystaj, bo sprzyja Ci Fortuna.

Szczęśliwe liczby: 6 i 54

dzień tygodnia: NIEDZIELA

kolor: BAKŁAŻANOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 2 do 8 sierpnia

W pracy będzie trudność by rozluźnić się i z kimś miło porozmawiać. Jeśli chodzi o pracę w handlu lub o własny biznes, osoby , które coś Wam zlecają lub kupują, mogą być wyjątkowo niezdecydowane, będą porównywać ceny lub szukać innych możliwości.  Ogólnie pokazują się przy Was osoby, które mają pieniądze do wydania, ale braknie przekonania, u kogo kupić. Rada jest, by wyjść z negatywnych przemyśleń i spojrzeć na to inaczej.

Pokazujecie się bardzo zapracowani, co nie ułatwi porozumienia z drugą osobą w relacjach prywatnych. Komuś może brakować zaufania do Was. Warto być ciepłym, wyrozumiałym itd. Jeśli ktoś ma podejrzenie, że jest zdradzany (również w przyjaźniach), teraz może odkryć jakąś rozmowę lub spotkanie dwojga ludzi, którzy znajdują doskonałe porozumienie między sobą. Warto spytać zamiast zastanawiać się, o co chodzi i kim jest przyjaciel lub przyjaciółka.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 26 lipca do 1 sierpnia

W pracy, jeśli zależy Wam na jakimś projekcie, czekacie na decyzję z zewnątrz, może okazać się, że będzie trzeba odrobinę bardziej się wykazać, włożyć w coś więcej energii, zaangażowania, przekonać kogoś do czegoś lub wykazać się inteligencją, żeby nie zamykać sobie drogi, którą obraliście by zrealizować cele. Jeśli podpisujecie jakąś umowę lub współpracujecie z kimś, mogą ujawnić się komplikacje, dla których powinniście znaleźć rozwiązanie.

W relacjach prywatnych spokojnie, choć trochę refleksyjnie. Dobry moment na odprężenie się i delektowanie czasem spędzonym z bliskimi. Single mogą być w kontakcie z kimś na odległość, np. w Internecie. Warto zachować cierpliwość i postarać się rozumieć potrzeby innych.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Lew od 19 do 25 lipca

Stabilna sytuacja zawodowa, choć jeśli ktoś analizuje czy rozpocząć z Wami współpracę czy Wam coś zaoferować, zapoczątkować albo Wy złożyliście komuś ofertę, na odpowiedź możecie czekać dłużej niż byście chcieli. Możecie sami podpytać, ale może nie przynieść to spodziewanych skutków, jeśli druga strona ma spore wątpliwości z jakiegoś powodu. Osoby, które mają inne możliwości, oferty, propozycje, powinny z nich skorzystać. W innych przypadkach nie ma co naciskać i lepiej zająć się obowiązkami, których i tak nie braknie.

W związkach formalnych i nieformalnych czas dobrego zrozumienia i spokoju, ale jeśli spodziewacie się kontaktu z kimś z zewnątrz, może nic z tego nie wyniknąć. Nie wato jednak martwić się na zapas i radę macie, by się odprężyć i cieszyć spokojem.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - Lew od 12 do 18 lipca

Jeśli jakiekolwiek decyzje zależą od innych osób, będzie trzeba na nie poczekać. Niektóre sprawy zawodowe lub urzędowe będą się przeciągać ze względu na procedury lub nie będzie łatwo podjąć określoną decyzję. Komuś może się nie spieszyć. Poza tym jednak tydzień stabilny, zarówno jeśli chodzi o organizację pracy jak i sytuację finansową. Radę macie, by niczego nie przyspieszać i postępować taktownie, bez narzucania się, ponaglania itp.

W sferze prywatnej dobry moment na szczere rozmowy z partnerem lub przyjacielem/przyjaciółką. W przypadku jakichkolwiek uprzedzeń albo sytuacji, że ktoś nie mówił otwarcie o swoich uczuciach, potrzebach, przemyśleniach, teraz jest okazja, by to naprawić i w końcu możecie sobie pewne sprawy wyjaśnić. Możliwe, że gdybyście zwrócili uwagę na pewne sygnały lub czyjeś słowa wcześniej, już dawno byście się zorientowali, w czym rzecz.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy LEW od 5 do 11 lipca

Dobry tydzień na załatwianie wszelkich spraw zawodowych, jeśli większość osób w firmie ma takie samo zdanie w jakimś temacie. W grupie moc, jeśli tylko uda się znaleźć wyjście z jakiejś sytuacji, a w tym tygodniu możecie mieć okazję ku temu ze względu na sprzyjające otoczenie.

W relacjach prywatnych czas przemyśleć strategię obrony w przypadku konfliktu z kimś. Ktoś może się zjawić z pretensjami, z którymi będzie trzeba się zmierzyć. Radę macie, by zachować powściągliwość i pewnego rodzaju nieprzystępność w przypadku takich sytuacji.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy LEW od 28 czerwca do 4 lipca

W sprawach zawodowych pokazane jest, że wstrzymujecie się z realizacją jakiegoś pomysłu, projektu, inwestycji, a rada jest, aby coś zacząć i dłużej z tym nie czekać. Rezygnacja z planów sprawi, że będziecie się z tym źle czuli i chodzi albo o pomysł z przeszłości albo o coś, do czego jesteście przywiązani emocjonalnie, powinno to być jakieś marzenie, które nosicie w sobie od dawna.

W relacjach prywatnych znudzenie, rozczarowanie lub zgorzknienie, a wobec drugiej osoby duża powściągliwość. Jeśli braknie rozmowy, on/ona będzie udawać, że wszystko w porządku, choć będzie się z tym męczyć. Warto być bardziej otwartym.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy LEW od 21 do 27 czerwca

Nadchodzący tydzień, to sprawdzian Twojej dojrzałości. Masz za zadanie uporać się ze swoim cieniem, aby nie przysparzał Ci więcej problemów. Poświęć więc w tym tygodniu czas na szczegółową analizę swojej sytuacji. Odłóż na bok działanie, a żeby poprawić swoją skuteczność, zastanów się co masz do przepracowania i... ZRÓB TO!

Szczęśliwe liczby: 9 i 12
dzień tygodnia: sobota
kolor: jasny błękit

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 642 Kod 34 (3,69zł/min)