Zobacz: Wielki horoskop na 2020 rok ->>

Horoskop tygodniowy Panna od 1 do 7 czerwca

To co Ciebie teraz czeka tydzień drobnych trosk i nieplanowanych wydatków. Na osłodę trosk otrzymasz drobny praktyczny prezent który poprawi Tobie humor. Możliwa propozycja lepszej pracy, bądź innych ciekawszych warunków w aktualnej.

Autor jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 wew. 1


Horoskop tygodniowy Panna od 25 do 31 maja

Poszerz horyzonty swojej wiedzy. Może warto nareszcie zapisać się na upragniony kurs on-line. Teraz jest dobry czas na wszelkiego rodzaju szkolenia. Satysfakcja gwarantowana. W domu pełna harmonia i nowe pomysły na przyszłość. Finanse stabilne.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Panna od 18 do 24 maja

Twój urok osobisty będzie nie do pokonania. Uda Ci się przekonać szefa do pewnego pomysłu. W związku z tym możliwa premia. Samotne Panny poznają fantastyczną osobę z którą przegadają na Skype lub innym komunikatorze wiele godzin. Te w związkach, odkryją nieznane do tej pory cechy partnera. Warto zadbać o kondycję fizyczną a nie popadać w hipochondrię.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Panna od 11 do 17 maja

W tym tygodniu nie upieraj się przy swoich decyzjach, bo możesz zranić bliską Ci osobę. Ona i tak już od dłuższego czasu idzie Ci na ustępstwa. Zamiast brać i wymagać, zacznij trochę więcej dawać innym od siebie. Wspólnie spędzony czas może zdziałać cuda. Możliwa wygrana w grach liczbowych.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Panna od 4 do 10 maja

Możliwe nieporozumienia w miłości. Poczujesz się niezrozumiana i odtrącona. Zrozumiesz też, że nie wszyscy przyjaciele są szczerzy i godni zaufania. Nadszedł czas, aby dokonać dyskretnego czyszczenia między nimi i zachować tylko te przyjaźnie, które z biegiem lat okazały się szczere i wiarygodne.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy - PANNA od 24 kwietnia do 3 maja

Jeśli potrzebujesz spokoju, to w nadchodzących dniach go dostaniesz. Doceń te chwile, kiedy nikt Ci nie przeszkadza, nie włącza telewizora, nie hałasuje lub w inny sposób nie zakłóca ciszy, której potrzebujesz. Nie oznacza to jednak, że będzie to tydzień braku kontaktów ze światem zewnętrznym. Może Ty powinnaś się odezwać do kogoś, z kim nie układało się ostatnio najlepiej. Możliwe, że ktoś przypomni sobie o Tobie. Niektórzy z Was mogą mieć sprawę urzędową, z policją lub inną, którą należy załatwić w sposób racjonalny, przemyślany i obiektywny.

Jasnowidz Ajlena Ezolinia Wróżby
SMS o treści : DOBRO Twoje pytanie wyślij na 74240 za 4,92 zł


Horoskop tygodniowy Panna od 20 do 26 kwietnia

Ten tydzień dla Panien będzie raczej burzliwy, ale i...namiętny. Tam, gdzie miłość przeplata się z emocjonalnym ogniem, tam zawsze jest gorąco! Liczne kłótnie, zazdrość, niedopowiedzenia i pretensje bywają dokuczliwe, ale w rezultacie proces docierania i godzenia się tuż po nich okaże się dość budujący i ... satysfakcjonujący. Samotne Panny - to dla Was dobry czas na weryfikację  życiowych oczekiwań i materializację ukrytych pragnień. To, czego szukasz zdaje się być bliżej, niż przypuszczasz, wystarczy porzucić uprzedzenia. Rada od Kart: wsłuchaj się wyłącznie w siebie - wiesz przecież, co jest dla Ciebie najlepsze.

Wróżka Serafina Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Panna od 13 do 19 kwietnia

Czas Internetu i nawet jeśli do tej pory nie potrzebowałaś go w nadmiarze, teraz może okazać się istotnym elementem. Nie warto podejmować nowych wyzwań ani realizować nowych pomysłów. Bądź komunikatywna, działaj energicznie, ale bazuj na tym, co już znasz i wypróbowałaś.

Autor: wróżka Miranda Ezolinia Wróżby
Telefon - 708 577 067


Horoskop tygodniowy Panna od 6 do 12 kwietnia

Jeśli ktoś w Twoim otoczeniu zakochał się i widzisz, że bardzo się stara, ma ciągle nowe pomysły, by zaskoczyć drugą stronę, proponuje jej spędzenie czasu razem w sposób atrakcyjny lub interesujący, możesz chcieć coś takiego wprowadzić w własne małżeństwo lub związek czy znajomość, w której jesteś. Jeśli zaproponujesz mężowi, chłopakowi czy przyjacielowi, żebyście i Wy zrobili coś raz inaczej niż zazwyczaj, może się okazać, że to niemożliwe, bo ktoś zachorował, akurat musi być w pracy, albo coś innego wydarzy się niespodziewanie. Mało prawdopodobne, aby w tych dniach udało się przełamać schemat.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy Panna od 30 marca do 5 kwietnia

Może wydarzyć się coś, co pokrzyżuje Wam plany. Nawet jeśli uważasz, że to ważne, nic się nie stanie, jak zaczniesz realizować to od kolejnego tygodnia. Mogą pojawić się nieprzewidziane okoliczności, które spowodują, że zabraknie Ci czasu teraz, ale nie powinno wiązać się to z kłopotami, a Twoje niezadowolenie może wynikać z nastawienia, że zaczniesz robić coś już teraz. Tydzień zacznie się spokojnie, zapowiada się czas pracowity, ale u niektórych z Was może mieć miejsce sytuacja, kiedy zajmiesz się czymś innym, niż sądziłaś, lub planowałaś.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy – PANNA od 23 do 29 marca

Wejdziecie w tydzień z nastawieniem na zmianę, a wydarzenia mogą Was nie zadowolić, bo karty wskazują opóźnienia, przestoje i konieczność poczekania na decyzje. Wykorzystajcie ten czas, by uporządkować sobie dokumenty, załatw sprawy zaległe, wyślij korespondencję, lub pójdź do urzędu, jeśli musisz itp. Zrób cokolwiek, co sprawi, że oczyścisz swoją przestrzeń, gdzie pracujesz.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy Panna od 16 do 22 marca

Czas analizowania wydatków. Prawdopodobnie na ryzykowne inwestycje nie zdecydujesz się, prędzej na oszczędzanie, ale na pewno nie odbędzie się to w sposób, który bliscy odczuliby negatywnie. Praca przyniesie spodziewane zyski. Niezbyt sprzyjający czas dla singli, gdyż osoby, na które liczysz, nie będą mieć czasu, lub nie zareagują na Twoje próby kontaktu tak, jakbyś chciała. Nawet jeśli spróbujesz zadzwonić do wielu z nich, może okazać się, że trudno znaleźć w tym tygodniu osobę dyspozycyjną, z którą łatwo będzie się umówić.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Panna od 9 do 15 marca

Karta Gwiazda – Czas na relaks. Warto wyjść do ludzi, zabłysnąć nowym stylem. W pracy sukces, masz okazję świętować. Korzystaj z zaproszeń , szkoleń , warsztatów . Ktoś w tobie zobaczy lidera wiec daj się prowadzić. Później sam poprowadzisz. Odkrywaj talenty drzemiące w sobie. W miłości – Warto zrobić kolejny krok. Nowe owocne znajomości przyniosą spełnienie. Kup zdrapkę dziś uśmiechnie się szczęście. Zdrowie – zawroty głowy i duszności mogą dać o sobie znać.

Wróżka Issi https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-issi


Horoskop tygodniowy - Panna od 2 do 8 marca

Dość często decydujesz się ostrożność w budowaniu relacji. Powściągliwość i wycofanie nie jest niezbędne! Pierwszy tydzień marca to doskonały moment na zmianę dotychczasowych przyzwyczajeń. Złap wiatr w żagle i daj się ponieść. Twoje pozorne zamknięcie się na relacje towarzyskie mogą spłoszyć kogoś, kto od dawna jest żywo Tobą zainteresowany. Samotne Panny powinny definitywnie porzucić zły nastrój i pozwolić się zaskoczyć. Pannom pozostającym w związku tydzień  przyniesie spokój i uporządkowanie, a także pewność i co ważne - wiedzę o obecnej relacji

Autor wróżka Serafina Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Panna od 24 lutego do 1 marca

Sfera zawodowa: Pojawia się przestroga dla osób poszukujących aktualnie pracy. Możesz mieć chwile depresji, jeśli ten tydzień nie wniesie zmiany, jakiej oczekujesz. Możliwe są różne pomyłki, ale w porę odkryjesz błąd i nie wyniknie z tego kłopot. Panny, które mają pracę, skrupulatnie wypełnią swe zobowiązania i mogą analizować perspektywy rozwoju w przyszłości. Jeśli prowadzisz firmę, zadbaj o monitoring, bo może zjawić się złodziej, gdy nikogo nie ma na miejscu, lub ktoś będzie Was obserwował i zbierał informacje.

Miłość: Jeśli się z kimś skłóciłaś, możesz spodziewać się, że każde niewłaściwe słowo zostanie wypomniane i będzie trzeba się tłumaczyć i przeprosić. Nawet jeśli nie jesteś winna niczemu, możesz spodziewać się, że niemiłe sytuacje powrócą, gdy tylko się odezwiesz. Musiałabyś poza tym obmyślić przekonywujące wyjaśnienie dla chęci przywrócenia znajomości. Ryzykowne byłoby jednak powracanie do tematu finansów, bo będzie to niekorzystnie wpływać na dalszy przebieg rozmowy. Panny, które są już w związku partnerskim, mogą się spodziewać, że ktoś zechce wtargnąć w ich relację i nie będzie zwracał uwagi na to, że już z kimś jesteś.

Rodzina: Jeśli doszło do sporów, wcale nie ustaną tak szybko, tylko dojdzie do sytuacji, gdy pewne rzeczy będzie omawiać się po cichu. Nie zechcesz kontynuować żadnych konfliktów i możesz zdecydować się na chwilowe odseparowanie od takich osób, albo wydarzenia się tak potoczą, że będzie trzeba zrobić przerwę w kontaktach.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Panna od 17 do 23 lutego

Jeśli podoba Ci się ktoś, kim interesuje się druga osoba, nie za bardzo będziesz miała możliwość, by zwrócić na siebie uwagę. Będzie trzeba poczekać na rozwój wydarzeń, aby przekonać się czy osoba, którą masz na myśli, będzie kontynuować znajomość z Tobą, a może zmieni zdanie co do swojego obecnego partnera, jeśli już się z kimś spotyka. Jeśli Twoim zdaniem pan ten ma coś na sumieniu, co mogłoby ujrzeć światło dzienne, możesz mieć nadzieję, że sprawy w przyszłości poukładają się po Twojej myśli.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Panna od 10 do 16 lutego

Miłość: Panna powinna rozważnie analizować każde posunięcie. Niektórzy z Was będą mieć chęć by pojawić się w życiu kogoś, kto ma już innego partnera, w związku z czym będzie trzymać Was na dystans.  Ktoś niezorientowany w Twojej sytuacji może opowiadać, że wciąż jesteście razem. Ty również nikogo nie wprowadzaj w błąd, bo szybko wyjdzie na jaw, jak sprawy stoją i ostatecznie możesz poczuć się niekomfortowo.

Sfera zawodowa: Jeśli Twój przełożony lubi wydawać Ci dyspozycje i przesyła Ci je np. drogą mailową, lub przekazuje telefonicznie, to w pewnym momencie coś może mu to uniemożliwić. Osiągniesz dzięki temu spokój, choć możesz też snuć przypuszczenia na temat nagłego braku kontaktu. Najważniejszą kwestią dla Ciebie na ten tydzień, którą powinnaś ustawić jako priorytet, będzie wyjaśnienie wszelkich niejasności, błędów, pomyłek oraz ustalenie szczegółów działań, jakich masz się podjąć. Bez tego trudno będzie osiągnąć efekty. Przy końcu tygodnia tak czy inaczej sprawy powinny się wyjaśnić, a w miejscu pracy znajdziesz pokrewną duszę, kogoś z kim będzie Ci się wspaniale rozmawiać i kogo chętnie poznałabyś prywatnie. Sympatia będzie odwzajemniona.

Finanse: Ewentualne braki szybko wypełnisz i będziesz mogła sobie pozwolić na to, co lubisz, jeśli chodzi o wydatki. Nie będziesz skłonna natomiast by zapraszać nieznajomych na ewentualne spotkania towarzyskie, jeśli pojawi się taki pomysł. Niektórych z Was może zaskoczyć nagła informacja.

Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy Panna od 3 do 9 lutego

Razem z bliską Ci osobą, przyjaciółką lub kimś innym możesz starać się kogoś namówić do określonych działań czy decyzji, ale w niczym nie zmieni to podejścia do sytuacji takiej osoby. Możliwe są spory w firmie i silne emocje. Może niestety dojść do tego, że pewne plany się nie powiodą i choć będzie Ci przykro z tego powodu, to jednak po przemyśleniach nabierzesz dystansu. Szczególnie z jedną osobą możliwy jest konflikt.

Jeśli masz coś do załatwienia, to intensywnie zajmiesz się tym w nadchodzących dniach, choć może okazać się, że na wyniki będzie trzeba poczekać, a może na decyzję urzędową itp. Nie jest to dobry moment, by kierować się emocjami. Praktyczne podejście bardziej wskazane. Nawet jeśli ktoś zechce przekonać Cię do innego spojrzenia na kwestie finansowe, pozostaniesz przy swoich opiniach. Nie wszystko uda się, jak planujesz.

Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy PANNA od 27 stycznia do 2 lutego

Z początkiem tygodnia pojawią się problemy w pracy. Nie reaguj na nie emocjonalnie gdyż rozwiążą się same. Masz dużo rozsądku i wyczucia, świetnie odnajdziesz się w tej sytuacji. Twoje posunięcia okażą się słuszne. W miłości drobne sprzeczki. W finansach stabilizacja ale nie jest to dobry czas na większe inwestycje.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Panna od 20 do 26 stycznia

Miłość: Panowie powinni wykazać się miłym sposobem bycia, jeśli zechcą zdobyć serce Panny, bo kobiety spod tego znaku zaskoczą ich zdecydowanym charakterem i jeśli podpadniesz, źle na tym wyjdziesz. Szanse będą miały tylko osoby o sympatycznym sposobie bycia i zaufane, należące do stałego grona przyjaciół. Samotnym Pannom nie spodoba się podejście komercyjnie do ludzi i związków i tym będzie można je łatwo zrazić. Możecie mieć ważną rzecz do wyjaśnienia z kimś, ale będą Was odciągać istotne sprawy rodzinne. Niektóre Panny mogą się czymś martwić lub niepokoić i rodzinę postawią na pierwszym miejscu.

Sfera zawodowa: Nadchodzący tydzień może układać się niepomyślnie i sama nie będziesz wiedzieć dlaczego. Karty wskazują, że ktoś mógł Ci zaszkodzić i nawet nic o tym nie wiesz. Nadchodzące dni mogą być dla Waszego znaku niekorzystne z przyczyn, których nie da się sprecyzować. Możesz mieć wrażenie, że wkładasz dużo wysiłku i pracy w osiągniecie sukcesu, realizację celów, a wszystko mimo to się rozmywa i daje dużo mniejsze efekty, niż byś chciała.

Finanse: Stabilnie i jeśli planujesz wydatki, będziesz miała zaplecze, z którego będziesz mogła skorzystać. Możesz liczyć  na rodzinę w tym temacie. Jeśli jednak komuś się z czegoś zwierzyłaś, a wolałabyś, aby zostało to między Wami, to niestety osoba ta nie zachowa dyskrecji. Jeśli planujesz transakcję, trzymaj rękę na pulsie, bo ktoś Cię uprzedzi, zanim zdążysz zareagować.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy PANNA od 13 do 19 stycznia

Wskazówki na sferę zawodową: W tym roku warto przyjrzeć się finansom. Zwróć uwagę na sytuacje, kiedy wydaje Ci się, że masz straty finansowe, pieniądze rozpływają się jakimś sposobem, a może ktoś wydaje Ci się winny temu. Pilnuj więc  pieniędzy, ale nie oceniaj nikogo pochopnie.  W razie problemu od razu wszystko wyjaśniaj. Wątpliwości szybko zostaną rozwiane. Może okazać się, że doszło do pomyłki i nie ma winnego. Podejdź więc na spokojnie do tematu. Unikaj konfliktów z przełożonym.  Niektórzy mogą wycofać się z jednej pracy i zatrudnić gdzieś indziej.

Autor: wróżka Miranda, Ezolinia wróżby online

 


Horoskop tygodniowy PANNA od 6 do 12 stycznia

Miłość: Te Panny, które nie mają przekonania do mężczyzny, jakiego poznały, mogą analizować, czy warto być w takiej relacji. Niektóre osoby mogą być rozczarowane obecną sytuacją. Już wkrótce jednak poznasz kogoś nowego, o zupełnie innym charakterze i temperamencie, lub dowiesz się od kogoś o takiej osobie, co w dalszej perspektywie może umożliwić Ci poznanie kogoś nowego, choć może się to przesunąć w czasie.

Praca: Jeśli potrzebujesz jakieś pomocy, otrzymasz ją od zaprzyjaźnionej osoby, choć trzeba się uzbroić w cierpliwość. Na rozwój sytuacji być może będzie trzeba poczekać. Jeśli jesteś w kłopocie, zachowasz mimo to pozytywne nastawienie licząc na to, że z czasem sprawy ułożą się dobrze. Emocje będą stopniowo opadać i zaczniesz myśleć racjonalnie i konkretnie.

Wróżka Nela Kethttps://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-nela-ket


Horoskop tygodniowy PANNA od 30 grudnia do 5 stycznia

Miłość: W Waszym znaku może być trudno o okazje do poznania kogoś nowego i będziecie zbyt zamknięci na nowe znajomości. Niechęć do wychodzenia z domu i spotykania się ze znajomymi będzie większa niż pragnienie pójścia na randkę. Poza tym możecie nie widzieć dla siebie nikogo interesującego. Zbyt jednostajne towarzystwo wskazują karty dla tych singli, którzy wciąż są sami. Chętnie za to będziecie się dowiadywać, co słychać u innych i jeśli sami wiecie coś o znajomych,  podzielicie się najświeższymi wiadomościami. Karty pokazują kontakty, ale mogą to  być telefony, a nie spotkania bezpośrednie.

Praca: Panna może mieć wątpliwości w przypadku propozycji, jakie zostaną jej przedstawione. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek podejrzenie, że coś odbywa się nie do końca uczciwie, możesz zadawać dużo pytań. Ostatecznie możesz nie wykorzystać swojej szansy na zrobienie interesu, pozyskanie klienta lub podpisanie umowy, jeśli uznasz, że coś Ci nie pasuje w dokumentach, lub pojawią się inne wątpliwości. Warto przygotować się na zmienne sytuacje w nadchodzących dniach.

Finanse: Ostrożnie, bo to co miało przynieść zysk, może zakończyć się stratami. Jeśli ktoś Cię oszukał, nic nie poradzisz na to, a nawet może być trudno uniknąć sytuacji ryzykownych. Niektórzy z Was mogą paść ofiarą kradzieży, albo ktoś z Waszych bliskich i jeśli dojdzie do tego, trudno będzie odzyskać rzecz lub pieniądze,  więc zachowaj szczególną ostrożność. Osoba zaprzyjaźniona z przeszłości może się odezwać, ale będzie trzeba poczekać, aby rozwinęło się to w pożądanym kierunku.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy PANNA od 23 do 29 grudnia

Miłość: Te Panny, które są już w zadowalającym związku, mogą się nim cieszyć, bo wciąż będzie u Was dużo dobrych emocji, miłości i zrozumienia. Panny, które dopiero szukają sobie kogoś, powinny zachować pogodę ducha, bo łatwo będzie odnaleźć się w codzienności, znaleźć dobre strony bycia singlem i jednocześnie będziecie otwarci na nowe znajomości, które zapewne niedługo się pojawią w Waszym życiu. Warto otworzyć się na różnych ludzi, być może zamieszkałych daleko od Was. Jeśli otacza Was środowisko osób, którzy podchodzą niepoważnie do relacji i nie są wierni w związkach, możecie odczuwać pewnego rodzaju poczucie zagrożenia.

Praca: Warto żyć w zgodzie ze wszystkimi w firmie, choć możesz czuć pokusę powiedzenia czegoś, co zostanie odebrano jako niemiłe. Wydarzy się coś nieoczekiwanego, co spowoduje, że spory umilkną i nawet jeśli ktoś miał o coś żal, zechce wszystko jeszcze raz przemyśleć. Skupienie się na swoich obowiązkach bez rozpraszania się na inne sprawy będzie korzystne.

Finanse: Jeśli zdarza Ci się korzystać z gier liczbowych, by wypróbować swe szczęście, to teraz jest dobry na to moment. Ogólnie Los będzie sprzyjał Twym finansom. Nawet mała przerwa w pracy nie powinna okazać się odczuwalna dla stanu Twoich finansów, jeśli gospodarujesz nimi właściwie. Jeśli planujesz jednak jakieś zakupy, które przekładasz na później, to zrób je teraz, bo potem okaże się, że nie ma towaru, którego szukasz, bo wszystko zostało wykupione, lub będzie trzeba czekać na przesyłkę dłużej, niż przewidujesz.

Ezolinia Wróżby autor: wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy Panna od 16 do 22 grudnia

W uczuciach często patrzysz przez różowe okulary, często masz złudzenia co do obiektu uczuć. Chciałabyś stabilizacji i trwałości związku, a zapominasz, że na wszystko każdy ma swój czas. Inwestuj z umiarem, brak rozeznania w finansach może mieć poważne skutki. Wspieraj się afirmacjami, a zauważysz radykalną poprawę .  Nie eksperymentuj w sposobach leczenia wybierz raczej medycynę konwencjonalną.

Autor: Tarocistka Agnelya Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy - PANNA od 9 do 15 grudnia

Sfera prywatna: Jeśli wstrzymywałaś się do tej pory i pewnych tematów w rodzinie nie poruszałaś, teraz możesz chcieć to zrobić. Będzie trzeba wyjaśnić spory i nieporozumienia i zechcesz wywołać emocje, co będzie w takiej sytuacji bardzo łatwe. Tak czy inaczej wyjaśnienie sytuacji może zaskoczyć i Ciebie i Twoją rodzinę, bo może wydarzyć się coś, co zmieni kompletnie spojrzenie na sprawę. Być może za problemem stoi coś zupełnie innego, niż się spodziewasz.

Sfera zawodowa: Choć potrafisz pokazać się do strony osoby o zdecydowanym charakterze, a przy tym z dużym urokiem osobistym, w nadchodzących dniach podejdziesz na chłodno do spraw zawodowych. Możesz uznać, że koleżanka w pracy za mało się przykłada do obowiązków, albo z niezrozumiałego powodu nie są jej przydzielane te obowiązki i jest pomijana w firmie, a z kart wynika, że bardzo przydałaby się wszystkim.

Panom za to może brakować towarzystwa kobiet w firmie i będą nalegać, by częściej zatrudniać panie. Poza tym relacje między pracownikami powinny być spokojne, a Ty możesz się spodziewać, że reklama przyniesie korzyści, jeśli prowadzisz swoją firmę.

Single: Jeśli dotychczas przyjaźniłaś się z jakimś małżeństwem lub parą, teraz zechcesz się odsunąć od ich spraw i zająć bardziej sobą. Karty polecają Pannom zainteresowanie się osobami , które pasują do nich pod względem wieku. Relacje z osobami młodszymi okażą się toksyczne. Panowie powinni dojrzeć piękno rówieśniczek, a paniom też przydałby się mężczyzna w odpowiednim wieku.

Inne znaki: Warto żyć w zgodzie z Rybami i Koziorożcami. Możliwe nieporozumienia z Bliźniętami i Wodnikiem.

Zdrowie: Naucz się relaksować, jeśli żyjesz w stresie, bo częste napięcie mięśni może prowadzić do dolegliwości zdrowotnych.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy PANNA od 2 do 8 grudnia

Dom i rodzina: Karty zapowiadają niemiły czas dla Panny, a może pójść o głupstwo. Przemyśl, czy nie ma kogoś złośliwego w Twoim otoczeniu, kto szuka powodu, by sprawić Ci przykrość. Karty pokazują, że ktoś może szukać sposobności, by powiedzieć coś niemiłego. Np. zauważy coś w Twoim ubiorze, nitkę na płaszczu, a może wyjdziesz bez makijażu z domu, albo zarzuci Ci, że powinnaś pójść do fryzjera itp. sytuacje są możliwe. Unikaj osób konfliktowych, bo według kart będą celowo szukać u Ciebie czegokolwiek, co mogłoby dać im powód, żeby zachować się uszczypliwie. A tak poza tym- nie przejmuj się, bo nie warto.

Praca: Będzie Cię kusić, żeby powiedzieć coś w firmie nie do końca zgodnego z prawdą, ale w porę się zorientujesz, że to zły pomysł  i się wycofasz. Atmosfera będzie rozluźniona, ale bardzo krótko, bo czeka Cię wiele spraw do załatwienia, będzie trzeba wykazać się cierpliwością i obowiązkowością, a niełatwo będzie dojść do porozumienia z każdym. Sprzyjający czas zawodowo, choć będziesz mieć odczucie, że mogłabyś zrobić więcej, ale będziesz się wstrzymywać z jakiegoś powodu.

Single: Według kart Panny będą zajęte raczej ploteczkami w tym tygodniu, niż swoimi randkami. Nikt nie odbierze Ci poczucia własnej wartości, bo wiesz, że masz w sobie dość uroku osobistego i magnetyzmu, żeby zawrócić komuś w głowie i jakbyś chciała, mogłabyś znaleźć niejednego mężczyznę chętnego na spotkanie z Tobą, ale nie będzie Ci na tym zależało. Nie w tym tygodniu. W dalszej przyszłości może pojawić się pan, który będzie miał o coś do Ciebie pretensje, lub zechce się pokłócić.

Ezolinia Wróżby Jasnowidz Ajlena


Horoskop tygodniowy PANNA od 25 listopada do 1 grudnia

Stan ducha i ciała: Zadbaj o ogólną odporność, bo będziesz podatna na przeziębienia, wirusy itp. Słuchaj intuicji, jeśli podpowiada Ci, co należałoby zrobić, albo co okaże się pomocne, bo w nadchodzących dniach będziesz mieć wyostrzoną intuicję do wszelkich spraw, co może okazać się pomocne.

Związki partnerskie: Różnie może się układać z tego względu, że może wydarzyć się coś niepokojącego i nieoczekiwanego, co wywoła poczucie niejasności lub obaw. Podejdź z dystansem, gdyż będzie łatwo o mylną ocenę sytuacji. Karty radzą unikać konfliktów i w nadchodzących dniach pozostać wyrozumiałą, spokojną i harmonijną w związku, a wyjdziesz na tym dobrze.

Single: Jeśli z kimś akurat rozmawiasz przez telefon, upewnij się, że jesteś sama w domu, bo jeśli w tle wybuchnie o coś kłótnia, to druga osoba może to usłyszeć. Nie ma sensu próbować ją dezorientować. Zamknij lepiej drzwi, lub przerwij rozmowę i przełóż na później. Unikaj sytuacji, kiedy osoba świeżo poznana będzie musiała uczestniczyć w jakiś prywatnych sporach. Ogólnie Panny będą ukierunkowane na relacje, które będą dodawać im energii i mobilizować do działań i tym można je sobie zjednać.

Praca: Unikaj emocji i trzymaj się bardzo dokładnie reguł panujących w firmie. Ważne będzie, by stosować  się do przepisów i jasno o nich mówić. Zadbaj o dokumentację związaną z chorobą, jeśli potrzebujesz coś załatwić w tym temacie. Trudności możliwe, ale do obejścia.

Jasnowidz Noemi ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy PANNA od 18 do 24 listopada

Praca: Jeśli istnieje jakikolwiek konflikt w pracy między dwojgiem ludzi, to nie uda się ich pogodzić bez poczucia niesmaku mimo wszystko.

Nawet jeśli kłótnia ustanie, to będziesz mieć nieprzyjemne odczucie. Ty sama możesz nie mieć ochoty na pewne kontakty, a nawet możesz ich unikać, blokować nr telefonu lub w inny sposób próbować się wymigać od niechcianych kontaktów, wiadomości, smsów itp. Cała ta atmosfera może niekorzystnie odbić się na pracy, popsuć Wam wspólne projekty, przyhamować rozwój zawodowy i ogólnie wywołać straty, również finansowe.

Finanse: Będą one uzależnione od pracy. To dobry moment na porozumienie z szefem, a będziesz mieć dużą siłę przebicia, choć jeśli istnieją konflikty na tle pieniędzy, nie będzie łatwo przystopować pewnych działań. Ogólnie jednak czas spokojny dla Ciebie i bez strat.

Związki partnerskie: Dobry moment na zrobienia czegokolwiek, co wyciągnie Was z codziennej rutyny. Możesz mieć bardzo wiele do opowiedzenia swojemu partnerowi, możliwe, że będziesz w kontakcie z wieloma znajomymi i wpływy zewnętrzne urozmaicą Waszą relację. Jeśli ktoś chorował w rodzinie, teraz powinien odczuć wyraźną poprawę. Poza tym mogą nadejść sprawy, które zaangażują więcej osób w otoczeniu, np. związane ze szkołą dziecka, z pracą, sprawy rodzinne itp.

Single: Atmosfera plotek będzie źle wpływać na znajomości i ich rozwój, zwłaszcza jeśli to Twój stały krąg przyjaciół.

Wróżka Miranda ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy PANNA od 11 do 17 listopada

Miłość: Panny, które są w stałych związkach, w których ludzie sobie ufają, mogą w nadchodzących dniach wytykać innym krótkotrwałe miłostki, które nie prowadzą do poważnych relacji. Mogą Cię denerwować osoby, które podchodzą powierzchownie do tego tematu. Bardzo łatwo będzie o nadużycie znaczenia słów, jeśli wejdziesz w jakikolwiek konflikt z kimś. Może zdarzyć się tak, że staniesz w obronie swojego związku przed osobą, która zechce na przykład podstępnie umówić się z Twoim partnerem i nie dopuścisz do takiej sytuacji. Będziesz chronić się przed osobami, które Twoim zdaniem mogłyby zburzyć równowagę Twoich relacji.

Przyjaźń i otoczenie: W tym temacie pogorszenie, jeśli uznasz, że idealizowałaś kogoś, albo dojdzie do zranienia, choć może zdarzyć się, że druga strona niechcący powie coś, co wywoła rozczarowanie. Od przyjaciół będziesz wymagać bezwzględnej lojalności, a pewne sytuacje mogą wywołać wrażenie, że oczekujesz od nich zbyt wiele. Jeśli poświęcałaś swój czas pomagając innym rozwiązać ich problemy, teraz zechcesz ten czas ofiarować sobie. Życie sprawami innych może wyjałowić Twoje życie prywatne. Otwórz się na nowe znajomości i nie zakładaj z góry, że nowi znajomi zawiodą.

Praca: Na wszelkie problemy trudno będzie znaleźć rozwiązanie w nadchodzących dniach. Nawet jeśli obmyślisz nową strategię, szybko okaże się, że trudno jest ją zrealizować realnie, jednak pozytywne nastawienie będzie potrzebne, żeby ruszyć z miejsca.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby online 


Horoskop tygodniowy - PANNA od 4 do 10 listopada

Finanse: Możliwe straty, które mogą mieć różne przyczyny. Niektóre Panny mogły wydać więcej pieniędzy, niż powinny, a u innych niska płaca lub lekceważenie problemów mogą doprowadzić do strat w jakiejś formie. Nie licz na innych.

Praca: Możesz być poproszona o wykonanie jakiegoś zadania, za które nie otrzymasz zapłaty. Atmosfera w firmie również nie będzie dobra i inni pracownicy mogą być wrogo nastawieni do siebie nawzajem.

Dom: Bliskim będziesz mogła opowiedzieć o swych zmartwieniach, ale raczej humoru Ci to nie polepszy. Wszelkie problemy przyziemne i zewnętrzne będą wpływać negatywnie na przemyślenia i samopoczucie. Odczujesz to Ty i rodzina, jeśli zauważą Twój smutek.

Relacje z ludźmi: Pojawią się kwestie, które zechcesz z kimś omówić, choć nie z każdym uda się porozmawiać w cztery oczy. Być może rozmowa telefoniczna będzie musiała wystarczyć. Warto wyjaśniać wątpliwości, ale na spokojnie. Nie kieruj się impulsem i nie działaj w emocjach. Lepiej zostawić sobie czas na decyzje, nastawić się psychicznie na kompromis i zgodę i wyhamować chęć działania bez zastanowienia się. U niektórych z Was mogą wyjść na jaw poważne niejasności dotyczące zarobków, wydatków lub zakupów, a wiadomości, które do Ciebie dotrą, mogą Cię rozczarować, ale nie będziesz mogła zareagować tak, jakbyś chciała i prawdopodobnie zrezygnujesz z kontynuowania tematu. 

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - PANNA od 28 października do 3 listopada

W firmie może pojawić się atmosfera zaciętości na tle korzyści materialnych. Możesz odnieść wrażenie, że nic innego się nie liczy jak tylko zysk i utrzymanie korzyści za wszelką cenę, nawet nieuczciwymi sposobami. Nie warto jednak o tym rozmawiać według kart, bo nie Ty będziesz osobą, która mogłaby zażegnać tą gorączkę. Osoby, z którymi będziesz mieć styczność, będą jasno określać cele i czego od Ciebie oczekują, więc nie będzie problemów ze zrozumieniem się, choć z czasem mogą zmieniać zdanie lub rozszerzać zadania Ci powierzone czy też je nieznacznie modyfikować. Pojawi się szansa na zakończenie pewnych spraw.

W sferze prywatnej nawet jeśli czujesz rozczarowanie, znajdziesz wsparcie w najbliższych. Mogą docierać do Ciebie plotki ze strony znajomych. Ogólnie Panna może być otoczona plotkami o innych osobach, albo się nimi interesować lub być wrażliwa na otoczenie. Niekorzystne wpływy mogą nadejść ze strony kobiety o niby przyjacielskim charakterze, swobodnej i pewnej siebie w zachowaniu. Intuicyjnie możesz jej nie lubić. Bliższe znajomości i przyjaźnie, które chciałabyś rozwijać, mogą się tak poukładać, że braknie możliwości kontaktu, lub coś potoczy się nie tak, jakbyś chciała. Single również mogą mieć wrażenie, że coś dzieje się wokół nie tak. Możliwe kontakty z parą, która nie będzie zwracać uwagi na panującą atmosferę wokół, co jednak nie pomoże Ci dowiedzieć się czegoś więcej o sytuacji.

wróżka Camilia Ezolinia Tarot Wróżby


Horoskop tygodniowy Panna - od 21 do 27 października

Ktoś może zaskoczyć Ciebie miłym bezinteresownym gestem, czy upominkiem. Nie udawaj, że na niego nie zasługujesz. Łatwo znajdziesz kogoś do towarzystwa, a także do życia, jeśli narzekasz na zbyt wiele samotnych wieczorów.  Zapisz się w tym tygodniu na kurs tańca, albo, jaką aktywność, która zwiększy twoją fizyczną atrakcyjność.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Tarot online


Horoskop tygodniowy - Panna od 14 do 20 października

Tydzień niezły. W pracy powinno pójść jak po maśle. Szef będzie zadowolony i może panny pochwali albo nawet da premię. Warto więc się zmobilizować i wykazać się pracowitością i konsekwencją. Zdrowie nie powinno być złe ale o odporność trzeba by zadbać.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Panna od 7 do 13 października

Miłość: W tym miesiącu możesz być trochę kłótliwa mieć do wszystkich pretensje. Pracuj nad sobą.
Praca: Czeka cię trochę monotonny miesiąc. Wytrwaj.
Finanse: W tym miesiącu pilnuj portfela i nie pożyczaj nikomu pieniędzy.
Zdrowie: uważaj na kręgosłup i nerwy.

Tarocista Łukasz: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz


Horoskop tygodniowy PANNA od 30 września do 6 października

Uważaj, abyś nie dała się oszukać w pracy w najbliższym czasie. Rozwaga przy rozliczaniu się będzie potrzebna, bo możesz pomylić się na własną niekorzyść. Może zdarzyć się, że będzie trzeba współpracować z kimś, kogo nie lubisz, lub druga osoba zachowa się nie fair, ale trudno będzie to udowodnić, lub zasady panujące w firmie uniemożliwią znalezienie rozwiązania. Nieprzyjemności mogą Cię sprowokować do działań mających na celu wywoływanie sporów. Weź pod uwagę, że skłócony kolega zgłosi to osobie na wyższym stanowisku i to ona rozstrzygnie ewentualne konflikty. Karty radzą Ci dążyć do ustabilizowania sytuacji, zamiast kontynuować nieporozumienie. Burzliwy czas w sferze prywatnej, jeśli masz o coś żale. Jeśli zechcesz się odegrać, druga strona nie zawaha się pójść o jeszcze jeden krok dalej, by zaszkodzić Ci jeszcze bardziej. Możesz znaleźć się w sytuacji, w której żadne wyjście nie będzie dobre- ani się kłócić ani się wycofać. Szczęśliwie pojawią się okoliczności, które samoistnie wyjaśnią nieuczciwości, które miały wcześniej miejsce.

Wróżka Miranda wróżby tarot online: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy - Panna od 23 do 29 września

Świetny okres dla par. Wzajemna adoracja i szczęście rodzinne oraz wzajemna troska o siebie będzie umacniać Waszą miłość. Drobne przeszkody nie będą stanowić problemu, a jedynie Was wzmocnią. Oboje jesteście jak skała. Niezachwiani w uczuciach. Single mają w tym okresie duże powodzenie. Nawet romans wisi w powietrzu. Określ to czego aktualnie oczekujesz od życia i wybierz rozważnie.

Wróżka Thelema portal Ezoliniawrozby.com


Horoskop tygodniowy – Panna od 16 do 22 września

Tydzień o różnych wpływach planet. Panny będą konsekwentne, uparte i pracowite niestety mogą nie mieć tyle energii co zazwyczaj. Mogą też mieć zły nastrój i to do tego stopnia, że zaczną się wykłócać. Warto trzymać nerwy na wodzy.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy – PANNA od 9 do 15 września

Tydzień sprzecznych odczuć związanych ze sprawami zawodowymi. Nadejdą zmiany, które spowodują, że wciąż będziesz mieć nadzieję na realizację pewnych planów, ale też i będziesz mieć sporo obaw z tym związanych.

Jeśli pojawią się trudności, a sytuacja ogólnie wyda Ci się niejasna, może wywołać to negatywne przypuszczenia i chłodną postawę wobec innych, a nawet możesz być odebrana jako nieprzystępna w rozmowach. Jednocześnie kontakty z pewnymi osobami nie przyniosą takiej współpracy, jakbyś chciała i możesz napotkać na mur obojętności ze strony tych, z którymi szukasz kompromisu i porozumienia. Trudno będzie coś załatwić, gdyż inni będą zamknięci na propozycje. W życiu prywatnym jeśli ktoś Cię obrazi, nie zostawiaj tak tego. Warto dążyć do konfrontacji. Nadmierny dystans do spraw nie uchroni Cię przed osobami, które niewłaściwie Cię traktują, lub szukają nieporozumień. Możesz mieć nadmierną skłonność do godzenia się z sytuacjami, w których pojawiają się nieuczciwości. Nie ufaj także wszystkim, gdyż ktoś może chcieć Cię okłamać. Aby przekonać Cię do czegoś, nie zawaha się przed fałszowaniem faktów. Możliwe nieoczekiwane wizyty teściowej lub matki. Single będą miały tydzień przyjemny, gdyż spędzą go w gronie przyjaciół, z którymi potrafią się dobrze porozumieć i razem pośmiać, co je zrelaksuje. Możesz też zorganizować u siebie spotkanie dla przyjaciół, choć niektórzy zanim się zapowiedzą, będą pytać partnera o zdanie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop napisz do Wróżka Camilia


Horoskop tygodniowy - PANNA od 2 do 8 września

W firmie możesz mieć wrażenie, że coś wisi w powietrzu, ale na razie nie wiadomo co i jak potoczą się wydarzenia. Wszystko będzie funkcjonować normalnie jak zawsze, ale intuicja może Ci podpowiadać inaczej. Nawet jeśli jakieś sytuacje w przeszłości rozczarowały Cię, lub jakieś plany nie powiodły się, jakbyś chciała, korzystnie jest zastanowić się, jak najlepiej spożytkować swoją energię lub usprawnić sobie pracę. Możesz odczuć potrzebę milczenia w pewnych sytuacjach, jeśli obawiasz się, że wzbudzi to w kimś emocje, z kim się skłóciłaś i zechcesz przeczekać, aż osoba współpracująca z Tobą zobojętnieje i przestanie zwracać na Ciebie uwagę. W przypadku braku spójności co do celów zawodowych, skończyć się to może modyfikacją planów. Unikaj konfliktowych sytuacji i w pracy i w sferze prywatnej, bo ktoś może chcieć manipulować emocjami jakiejś osoby, a kiedy się jej nie powiedzie, może szukać sposobu na zemstę, co zrodzi szerszy konflikt. Ty zachowasz spokój, skromność i uprzejmość i to da Ci poczucie triumfu nad osobami nieprzyjaznymi. Nie pozwól nikomu zniszczyć swych kontaktów zawodowych jak i z przyjaciółmi i nie odcinaj się od tych, którzy są warci przyjaźni. Ogólnie może wyniknąć zamieszanie z powodu plotek lub pomówień. Single nie powinny być zbyt ufne i otwarte. Niestety ktoś może chcieć to wykorzystać przeciwko Tobie i sprawić Ci przykrość i przekroczyć granice Twojej prywatności. Nie będziesz w stanie zrozumieć takiego postępowania.

Wróżka Camilia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia 708 577 246


Horoskop tygodniowy Panna od 26 sierpnia do 1 września

Daj sobie więcej wytchnienia. Nie pędź za ideałami. Wybierz jeden cel, do którego będziesz dążyć i czuć jego powagę. Ktoś może zabiegać o Twoje względy. Nie skazuj go od razu na krytykę. Ważny będzie Twój komfort i zaangażowanie, ale unikaj osądzania. Sprawy finansowe będą układać się idealnie.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy - Panna od 12 do 18 sierpnia

Tydzień średni. Niektóre panny będą osłabione i zaczną narzekać na zdrowie. Innym w pracy się nie powiedzie. Pod koniec tygodnia mogą się zakochać, ale miłość może przynieść więcej zmartwień niż radości. Byle do końca sierpnia.

Horoskop opracowała wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - PANNA od 5 do 11 sierpnia

W finansach czas korzystny i mogą pojawić się dodatkowe możliwości zarobienia oraz szczęście w kontaktach z klientami lub kontrahentami, co przełoży się na zwiększenie dochodu. Możliwe wygrane w grach liczbowych.
W sferze zawodowej, jeśli przygotowujesz umowę, lub bierzesz udział w działaniach skupionych na umowie, która dopiero ma być podpisana, czy też masz nadzieję na rozwinięcie pomyślne jakiejś współpracy, to niestety mogą wyjść komplikacje i problemy i nie  dojdzie to  do skutku.
Nie świętuj sukcesów przed czasem. Unikaj również wszelkich zależności , bo to, co wyda się dobrym rozwiązaniem, ale zobowiąże Cię do czegoś, może okazać się w przyszłości obciążeniem. Jeśli masz dobry pomysł i liczysz na awans, teraz wyjdź z nim do szefa. Staraj się też nie przynosić pracy zawodowej do domu, bo braknie Ci czasu dla bliskich.
Konflikty, które nie dotyczą Cię osobiście, możesz odebrać jako korzystne dla siebie, choć mogą wywołać poważne różnice zdań w Twoim miejscu pracy. Czas rodzinny, choć codzienna rutyna będzie Ci doskwierać, jeśli czujesz, że masz dość energii do działania, aby wyjść poza ten schemat. Ostatecznie mogą powrócić jakieś wspomnienia, a ich tematem mogą być uczucia. Jeśli czujesz sentyment do kogoś z przeszłości, lecz Wasze relacje wyblakły przez upływ czasu, to może się okazać, że czas zmienił te uczucia  bezpowrotnie. Single będą nieufne i będą próbowały prześwietlić intencje drugiej strony. Nie jest to tydzień sprzyjający randkom.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia


Horoskop tygodniowy – PANNA od 29 lipca do 4 sierpnia

Możesz mieć odczucie jakiegoś rodzaju niedosytu lub niespełnienia w sferze zawodowej, choć Twoje otoczenie raczej nie zorientuje się w Twoich przemyśleniach. Niektóre pomysły lub projekty utkną w miejscu i nie da się załatwić spraw z tym związanych w nadchodzącym czasie. Mimo to będzie to bardzo korzystny tydzień dla Ciebie, gdyż najważniejsze plany się powiodą. Jeśli dążyłeś do ważnej umowy lub współpracy, to nadchodzące dni przyniosą sukces w tym temacie, co w dalszej perspektywie przełoży się na zyski i dobre wyniki w pracy. Masz szansę na awans lub dodatkowe pieniądze, które sprawią Ci wiele satysfakcji. W sferze prywatnej okres niespodzianek. Wyjaśnienia, które nadejdą, bardzo Cię zaskoczą, czegokolwiek się spodziewasz. Niejasności zostaną rozwiane, choć nie według Twoich wyobrażeń. Możesz zastanawiać się, czy warto przyspieszyć urlop lub rozpocząć nowe przedsięwzięcia zawodowe, czy poczekać z tym jeszcze. Skromna osoba w Twoim otoczeniu nie da się wykorzystać innym, co Cię ucieszy. Ty sam możesz liczyć na pomoc. W rodzinie mogą nadejść niespodziewane okoliczności lub wiadomości.
Zajmiesz się swoimi sprawami i obowiązkami i uda Ci się wiele zrobić ze swojego planu, który sobie ułożysz. Będziesz z siebie zadowolony, choć pewne zmartwienia będą obecne.  Single mają szanse na znajomości zawodowe, które mogą łączyć się z kontaktami prywatnymi, ale licz się z tym, że druga strona sprawdzi Twoje kompetencje u innych, którzy posiadają jakieś informacje o Twoich osiągnięciach.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Panna od 22 do 28 lipca

Tydzień, w którym łatwo zobaczysz, kto jest prawdziwym przyjacielem. Dowiesz się więcej o Tobie i Twojej drugiej połówce. Jeśli poczujesz się niedoceniony i odepchnięty, nie uciekaj. Najlepiej przeczekać pierwsze niekorzystne momenty, rozluźnić się i znaleźć sens w tym, co się przydarza. Nie musisz podtrzymywać relacji, które nie cieszą.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy PANNA od 15 do 21 lipca

Będzie to pracowity i stabilny zawodowo tydzień, choć możesz odczuć potrzebę trzymania się na uboczu od pewnego grona osób, zwłaszcza jeśli w Twoim odczuciu mają swoje sekrety, z których się sobie zwierzają. To czas, kiedy nadmierne spoufalenie w miejscu pracy nie będzie Ci odpowiadać i nie zechcesz opowiadać o swoich sprawach prywatnych, za to z tematami zawodowymi poradzisz sobie doskonale. Huśtawka zmiennych nastrojów może wywołać niemiłą atmosferę, więc wycofana postawa będzie wskazana i korzystna. Jeśli myślisz o swojej przyszłości i zastanawiasz się, czy nie pójść inną drogą, podjąć nowe wyzwanie, przeprowadzić się, to warto zastanowić się nad tym całkiem serio. W życiu prywatnym panie będą miały niedługo szansę poznać atrakcyjnego mężczyznę, więc nie wiąż nadziei z przyjacielem, z którym Ci się miło rozmawia, ale znajomość ta się nie rozwija. Bliska Ci przyjaciółka, z którą do tej pory dobrze się rozumiałaś, nagle może postąpić w sposób podkreślający w jakiś sposób jej wyższość nad Tobą, z jej punktu widzenia. Wkrótce jednak sytuacja wróci do normy. Single nie zechcą się angażować w żadne niezobowiązujące znajomości, więc flirtem będzie można je zrazić do siebie. Osoba z Twojego otoczenia chciałaby Cię bliżej poznać, ale nie wie, jak to zrobić. Trudno będzie zdobyć zaufanie Panny w najbliższych dniach.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Panna od 8 do 14 lipca

 Panny z początku znaku są wspierane przez Urana. Czekaja je miłe niespodzianki. Panny ze środka znaku zwodzi i mami neptun. Ktoś może je oszukać albo oszukają same siebie. Uwaga na nałogi. Panny z końca znaku wspiera potężny pluton. Dodaje im on determinacji, pasji w działaniu i pomaga im przeprowadzić konieczne transformacje.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – PANNA od 1 do 7 lipca 
 
Jeśli masz swoje ambicje zawodowe, uważasz, że nie pokazałeś wszystkiego, na co Cię stać, to zacznij  działać, mówić głośno o swoich pomysłach, podsuwać swoje propozycje i spraw, aby w firmie zaczęto Cię zauważać. Jeśli sam nie wiesz, czego chcesz, będziesz pomijany przy pewnych projektach. Dopóki nie ustalisz priorytetów, nic się samo nie wydarzy. Mogą pojawiać się sytuacje, przeciwko którym chciałbyś zaprotestować. Nie licz na to, że inni mają takie samo zdanie jak Ty i załatwią coś dla reszty, tylko sam wyraź jasno swoją opinię. Możesz znaleźć się w sytuacji, kiedy osoby wokół Ciebie będą dużo bardziej pewne siebie od Ciebie. Twoja sytuacja zawodowa powinna zachować stabilność w najbliższym tygodniu, jednak możesz czuć się stłamszony otoczeniem bardziej zdecydowanym co do swoich celów. 

Również w sferze prywatnej pewne frustracje mogą Cię zmobilizować do wyrażenia jasno swojego zdania wobec otoczenia. Czeka Cię czas, w którym wiele będzie zależało od Twojej asertywności i pewności siebie. Jeśli w Twojej rodzinie lub w gronie najbliższych przyjaciół jest kobieta, która z jakiś powodów nie uczestniczy aktywnie w Waszym życiu, będzie to działać na niekorzyść. Warto poprawić z nią relacje i przywrócić równowagę w Waszym gronie. Niektóre Panny mogą czuć się nieszczęśliwe w małżeństwach i szukać sobie partnera w podobnej sytuacji czyli w związku małżeńskim, w którym ktoś również nie czuje się najlepiej. Tego rodzaju relacje będą pozbawione szczerości.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)