Zobacz: Horoskop na 2021 rok ->>

Horoskop tygodniowy Panna od 27 września do 3 października

Rozwiążecie jakiś problem. Pomysł jaki chodzi wam po głowie, to strzał w 10. Końcem tygodnia u niektórych coś się rozpadnie , innych ktoś rozczaruje. Ogólnie idą do was pozytywne zmiany, nawet rozpad może być furtką do czegoś nowego. Zdrowie mamy tylko jedno, nauczcie się odpoczywać i zdrowo odżywiać.

Autor: Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya, Chcesz swój spersonalizowany horoskop? Wyślij SMS o treści : Agnelya Twoje pytanie wyślij na 79480 ( 11,07 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Panna od 20 do 26 września

Panny w trzecim tygodniu września powinny przede wszystkim skupić się na sprawach zawodowych, biznesowych i finansowych. Zwłaszcza w tych trzech dziedzinach są możliwe są spore osiągnięcia. Sukcesem może udać się prośba u szefa o podwyżkę.

Autor: Tarocista Adrian, 708 588 642 Kod 32 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy PANNA od 13 do 19 września

Czas plonów. Urodzaj, ale zbiory też wymagają wysiłku. Przeciążanie pracą. Stabilność ekonomiczna i życiowa mądrość to dobra podbudowa dla pewnej przyszłości. Pomyśl o spędzeniu weekendu w gronie znajomych.

Szczęśliwe liczby: 14 i 22

dzień tygodnia: WTOREK

kolor: RÓŻOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 6 do 12 września

Nie bądź taka sentymentalna i nie czuj się ofiarą. Zacznij wreszcie stawiać warunki. Początek tygodnia dość trudny , ale potem rozwiążesz nagromadzone problemy. Nie wiesz jak? Kontakt z wróżka da ci podpowiedź a może gotowy plan. Ubieraj się odpowiednio do pogody za oknem, zapanuj nad stresem. Naucz się czerpać radość z drobiazgów.

Autor: Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya, 708 777 531 wew.1 ( 4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy PANNA od 30 sierpnia do 5 września

Uważaj na sprawy materialne, bo możesz doznać straty. Rozsądek w podejmowaniu decyzji pomoże Ci uniknąć niebezpieczeństwa. Bądź jednak czujna, nie wszytko jest takie jakie Ci się wydaje.

Szczęśliwe liczby: 44 i 16

dzień tygodnia: CZWARTEK

kolor: ZŁOTY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy PANNA od 23 do 29 sierpnia

Ozdrowienie sytuacji, nowa droga, którą najlepiej przebyć w ciszy i spokoju, mimo sporego potencjału energetycznego. Pojednanie, znalezienie Partnera, harmonia ze światem. Czas na Twój ruch. Wybór będzie słuszny.

Szczęśliwe liczby: 11 i 22

dzień tygodnia: ŚRODA

kolor: OPALIZUJĄCO-BŁĘKITNY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy PANNA 16-22 sierpnia

Nie warto toczyć bojów, dostaniesz nową, lepszą szansę. Niech inni zadowolą się ochłapami. Tobie los szykuje coś wyjątkowego.

Szczęśliwe liczby: 9 i 15

dzień tygodnia: WTOREK

kolor: BORDOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy PANNA od 9 do 15 sierpnia

Problemy istnieją tylko w Twojej głowie, Nie popadaj w rozpacz, bo na horyzoncie zarówno miłość, przyjaźń jak i duży potencjał twórczy, Działaj - uda Ci się co tylko zamierzysz,

Szczęśliwe liczby: 2 i 3

dzień tygodnia: SOBOTA

kolor: KREMOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 2 do 8 sierpnia

Pozytywne zmiany zawodowe, jeśli ktoś odczuł jakiegoś rodzaju destabilizację ostatnio lub był na urlopie. Wchodzicie w zwyczajną codzienną pracę w tym tygodniu lub rozpoczynacie nowy projekt. Dobra wiadomość jest taka, że osoby, które rozsiewały plotki lub które interesowały się z niewiadomymi intencjami Waszymi pomysłami zawodowymi, teraz powinny trzymać się z daleka.

U singli pokazuje się koleżanka z pracy, ale możecie nie mieć ochoty na kontakt, a w związkach sprawy zawodowe będą na pierwszym miejscu, co też może wpłynąć ochładzająco na relacje lub wywołać poczucie osamotnienia.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 26 lipca do 1 sierpnia

W pracy porządek, ład i dobra organizacja spraw. Ktoś czeka na jakiś ruch z Waszej strony, ale pokazane jest, że wstrzymacie się z czymś lub z kontaktami i taką macie radę. Nie warto się spieszyć z jakąś decyzją lub działaniem.

W tym tygodniu pokazujecie się otoczeni większym gronem osób, które chętnie się przyjaźnią, otwarcie mówią o swoich sprawach, choć może wydarzyć się coś, co Was zaskoczy albo Wy czymś zaskoczycie otoczenie. Pokazani jesteście jako osoby mimo wszystko nieprzystępne, które stawiają pewne granice innym, a radę macie, by rozejrzeć się za nowym środowiskiem osób, wyjechać na kilka dni, być może na urlop, jeśli to możliwe itp. Ktoś podpytuje o Was i Waszych bliskich lub interesuje się Waszą rodziną.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 19 do 25 lipca

W sferze zawodowej poczucie triumfu i zwycięstwa poprzedzone zasięgnięciem informacji, podpytaniem o coś lub wykorzystaniem swoich argumentów za pomocą ostrych słów, być może nawet raniących. Może się skontaktować ktoś w nastroju przeciwnym, czyli bardzo spokojnym, co może Was wytrącić z równowagi lub ktoś nie będzie się odzywał, bo będzie odpoczywał w gronie rodziny i możecie się tym zdenerwować, jeśli spodziewacie się, że ta osoba przyjdzie do firmy na przykład. Rada ogólna dla Panny jest taka, by zacząć coś nowego w pracy.

Jeśli chodzi o relacje prywatne, pokazane jest, że ktoś może odezwać się mailowo lub wysłać smsa, co oderwie Was od pracy, ale nie będziecie się spieszyć z odpowiedzią, a każde zdanie będzie dogłębnie przemyślane, kiedy już odpowiecie.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - Panna od 12 do 18 lipca

W sferze zawodowej pokazana jest powściągliwość, choć coś może Wam nie odpowiadać albo możecie powstrzymywać się z określonym działaniem. Z rozkładu wynika jednak, że to właściwa postawa i należałoby pielęgnować dobre kontakty zawodowe i zachować dla siebie niektóre wątpliwości. Niektórzy mogą skrycie myśleć o zmianie pracy, jeśli ktoś nie czuje satysfakcji. Warto poświecić coś dla rodziny, jeśli sprawy domowe okażą się istotne w tym tygodniu.

W relacjach prywatnych ktoś może wycofać się ze znajomości, podjąć decyzję o zerwaniu albo padną ostre słowa. U niektórych możliwe jedno i drugie, ale mimo wszystko nic nie wskazuje, aby miało Was to poruszyć, zburzyć równowagę wewnętrzną. Na radę macie, by cieszyć się spokojem domowym.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy PANNA od 5 do 12 lipca

Tydzień dużej energii i aktywności zawodowej, choć ktoś może mieć trudność w skontaktowaniu się z Wami. U niektórych może się zdarzyć, że ktoś będzie miał „związane ręce” inną umową, którą podpisał i to spowoduje, że z Wami nie będzie mógł rozpocząć współpracy. Mimo wszystko radę macie, by przyjąć to ze spokojem i akceptacją.

W relacjach prywatnych może zdarzyć się, że będziecie mocno zaskoczeni czymś, co wydarzy się w Waszych czterech ścianach, np. odkryjecie obecność osoby, której się nie spodziewaliście o tej godzinie itp. Możliwe różne „przypadki” i zbiegi okoliczności, które Was zaskoczą. Niestety istnieje też zwiększone ryzyko włamań w tych dniach i lepiej się zabezpieczyć.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy PANNA od 28 czerwca do 4 lipca

Dobry tydzień na sprawy zawodowe. Niektórzy będą świętować przeszłe sukcesy w gronie przyjaciół, inni spędzą miłe chwile w firmie w gronie znajomych. Wasze przyjazne nastawienie wpłynie pozytywnie na atmosferę. Możliwe kontakty z urzędnikami lub innymi osobami kontaktującymi się w sprawach oficjalnych lub załatwiającymi coś. Mimo wszystko kłopotów karty nie zapowiadają i radę macie, by się do kogoś odezwać w tym tygodniu.

Również w relacjach osobistych Panna jest pokazana przyjaźnie i szczerze. Warto uzbroić się w cierpliwość, jeśli chcielibyście posunąć jakąś znajomość do przodu albo ostatnio ochłodziły się Wasze relacje.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy PANNA od 21 do 27 czerwca

Na zewnątrz oaza spokoju wewnątrz rozgrywająca się wyczerpująca walka. Za dużo się dzieje u Ciebie w sferze emocjonalnej – przydałoby się wyciszenie. W tym tygodniu możesz spotkać starych, dobrych znajomych i dobrze byłoby zakończyć ten tydzień wspólnym spędzeniem z nimi czasu. Weekend będzie sprzyjał świętowaniu – pomyśl o tym.

Szczęśliwe liczby: 4 i 6
dzień tygodnia: niedziela
kolor: miedziany

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 642 Kod 34 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 14 do 20 czerwca

W sferze zawodowej warto właśnie teraz wykazać się dużym zaangażowaniem i energią, bo nie jest to moment, by spocząć na laurach. Może okazać się, że spodziewaliście się lepszych wyników, a będą nieco gorsze, ale będzie można to polepszyć, jeśli wykażecie jeszcze więcej zdecydowania. Poza tym czas pozytywnego łączenia siły intuicji z siłą intelektu.

W relacjach prywatnych warto wykazać się większą wrażliwością niż zazwyczaj, bo kiedy poczujecie się bezpiecznie i swobodnie, może dojść do zranienia. Łatwiej będzie wywołać zwiększony dystans lub ochłodzenie się relacji, jeśli dojdzie do powiedzenia o słowo za dużo. U Panien, które mają dzieci, pojawia się informacja, że warto poświęcić im dużo uwagi w tych dniach.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy PANNA od 7 do 13 czerwca

Zwróćcie uwagę na swoją karierę i dobre relacje zwłaszcza z osobami, od których ona zależy. Sprzyjający czas na ambitne przedsięwzięcia – uda się wiele wypracować. Zwłaszcza jeśli zajmujesz się tworzeniem czegoś. 13 czerwca (zaćmienie Słońca w Bliźniętach) to moment. Który warto przeznaczyć na zastanowienie się: czy jestem w zgodzie ze sobą? Uważajcie na relacje z współpracownikami. Mogą pojawić się zazdrośnicy, którzy z chęcią przypisaliby sobie twoje sukcesy i dokonania. Ogólnie dobra kondycja intelektualna. Czas na przyjaźnie, koleżeństwo, poświęcenie się swojemu hobby.

Na ten tydzień korzystne:

Liczba: 1,

Kolor: biały

Dzień: sobota

Horoskop tygodniowy opracowała Omena Vidi, Kontakt 708 588 642 Kod 34 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 31 maja do 6 czerwca

W tym tygodniu nie masz czasu dla tych, którzy nie zgadzają się z Tobą ani dla tych, którzy po prostu muszą narzekać w dzień i w nocy na wszystko, co im się przytrafi.  Potrzebujesz zmian, urozmaicenia i zaczniesz swoje marzenia wdrażać w życie. Posadź lawendę, jeśli chcesz mieć szczęście na kolejny rok.

Autor Jasnowidz Daga Kira  wróżby przez telefon


Horoskop tygodniowy Panna od 24 do 30 maja

W sferze zawodowej spokój, ale może to źle wpłynąć na niektóre osoby, jeśli wolałyby większą aktywność lub spodziewają się wyzwań, które nie nadejdą. Niektórzy wyłączą emocje ze swojej pracy, a radę macie, by zastanowić się nad czymś, co dotyczy Waszych spraw zawodowych i nie spieszyć się z decyzjami.

Jeśli chodzi o relacje prywatne, niektóre Panny mogą potrzebować czyjejś pomocy, jeśli mają dziecko uczące się zdalnie lub mogą odczuć brak czasu prywatnego, poświęconego sobie. Poza tym dobry moment, by zająć się wszystkimi sprawami niedokończonymi. Jeśli nie mieliście do czegoś „nastroju”, teraz pójdzie lepiej.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 17 do 23 maja

Rada na pracę jest taka, by zaprzestać konfliktu, upierania się przy czymś lub bicia z własnymi myślami. Sytuacja zawodowa może mieć związek ze starymi błędami, których cofnąć się nie da, ale mimo to nadchodzi dobry czas w sferze zawodowej, jeśli chodzi o zarabianie, zyski, dochody, dodatkowe pieniądze lub transakcje.
W relacjach prywatnych może pojawić się postać triumfująca, ale lubiąca wzmacniać swoje poczucie wartości okazując brak poszanowania innym.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 10 do 16 maja

Postaraj się spowolnić swój tryb życia gdyż możesz przegapić świetną dla Ciebie okazję. Sprawdź też czy ktoś bliski nie potrzebuje twojej pomocy. W tym tygodniu kreatywność popłynie. To także słodki czas na romans!

Autor: Jasnowidz Deve telefon 708 577 502 kod 1 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 3 do 9 maja

Przygotuj się na wizytę niespodziewanego gościa który umili ci tydzień i poprawi humor. Będzie chciał Cię wyciągnąć z domu abyś odświeżyła umysł.

Autor: Jasnowidz Deve telefon 708 577 502 kod 1 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 26 kwietnia do 2 maja

W tym tygodniu z pewnością oderwiesz się od rutyny dnia codziennego. Przed tobą liczne zaproszenia i interesujące możliwości. Ważna dla ciebie osoba wyjdzie z propozycją, która bardzo cię ucieszy. Jeśli jesteś singlem rozglądaj się teraz szczególnie, w twoim życiu ma szanse pojawić się fascynująca osoba. Na horyzoncie może pojawić się nowa bardzo korzystna oferta pracy albo intratna propozycja dotycząca finansów.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 19 do 25 kwietnia

Zapowiada się spokojny tydzień, spędzony w domu na wypoczynku. Możesz bez wyrzutów sumienia oddać się relaksowi i nadrobić zaległości w czytaniu książki czy oglądaniu kolejnych odcinków ulubionego serialu. Może warto zainwestować w nowe dekoracje do mieszkania i zmienić nieco jego wystój. Nie martw się o swoje zasoby materialne, są bezpieczne.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 12 do 18 kwietnia

Dobry czas by zacząć wszystko od początku z dużym optymizmem i wiarą w realizację zamierzeń. Tydzień sprzyja nowym pomysłom, teraz przyciągasz swoją otwartością nowe możliwości. Jest to dobry czas dla osób samotnych, na spotkaniach towarzyskich będziesz cieszył się dużym powodzeniem. Uważaj natomiast na swoje finanse, przemyśl dokładnie w co chcesz zainwestować swoje pieniądze.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 5 do 11 kwietnia

Pozytywny tydzień dla osób, które się uczą i rozwijają swoje zainteresowania. Sprzyja łatwemu przyswajaniu wiedzy oraz kreatywnemu myśleniu. Jeśli przed tobą są egzaminy, to nie przejmuj się tak bardzo, wypadniesz genialnie. W pracy natomiast unikaj wszelkich dyskusji. Zażarta polemika nie przyniesie ci sukcesu a współpracownicy odczują to jako niezdrowa rywalizację.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy PANNA od 29 marca do 4 kwietnia

Zapowiada się wizyta dawno niewidzianych przyjaciół. Do drzwi może zapukać także daleki krewny. Cały tydzień będzie obfitował w kontakty z ludźmi. Więc jeśli miałeś ostatnio niemiłą wymianę zdań z kimś kogo znasz i cenisz, to teraz jest dobry czas by wyciągnąć do niego rękę na zgodę.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy PANNA od 22 do 28 marca

Czeka Cię huśtawka emocjonalna, poczujesz się niespokojny. Nie ulegaj złudzeniom, chłodny osąd sytuacji przyniesie szybkie rozwiązanie dręczących Cię problemów. Zaufaj swojej ocenie sytuacji i rozwadze zwłaszcza w kontaktach z współpracownikami.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy PANNA od 15 do 21 marca

Możesz liczyć na przychylność mężczyzny, który cieszy się dużym autorytetem. Jeśli zwrócisz się do niego o pomoc pomoże rozwiązać Twoje problemy szybko i sprawnie. W sprawach uczuciowych szykują się bardzo ciepłe i romantyczne chwile we dwoje.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy PANNA od 8 do 14 marca

Zapewne potrzebujesz przerwy od pracy i odpoczynku. Zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej możesz odczuwać dyskomfort. W tym tygodniu będzie pod górkę. Nie przejmuj się tym i postaraj oderwać od problemów, zadbaj o relaks.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy PANNA od 1 do 7 marca

Tydzień przyniesie wiele pozytywnych zmian w Twoim życiu. Jeśli się na te zmiany otworzysz zaowocują sukcesem. To doskonały czas dla uczuć i emocji, dostaniesz dobre wiadomości. Jeśli jesteś singlem zapowiada się początek nowej relacji.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 22 do 28 lutego

Dobry czas dla spraw zawodowych, ale pod warunkiem, że nie będziecie teraz podejmować decyzji. Pozwól sytuacji rozwijać się powoli. W związkach lub relacjach, jeśli ktoś Cię zawiódł, możesz nie mieć chęci ,by komuś wybaczyć, ale radę macie przeciwną, by dać komuś jeszcze jedną szansę. Możecie mieć skłonność do niewłaściwego oceniania osób, jeśli skupicie się bardzo na sobie i na swoich priorytetach. W sprawach domowych, jeśli macie sytuację, że coś stale się psuje, być może warto zainwestować w nową rzecz.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 15 do 21 lutego

Panno, ktoś wreszcie dostrzeże Twoją ciężką pracę. Zawsze byłaś ''szarą eminencją'', ukrywającą się, gdzieś w cieniu. Ten tydzień pozwoli Ci zabłyszczeć. Pozwól sobie na to! Merkury, Twoja planeta, przebywa teraz w znaku wodnika. Może Ci to zesłać ciekawe pomysły do głowy.

Autor: Wróżka Arkana Ezolinia Wróżby tel. 708 588 642 kod 30 ( 3,69zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 8 do 14 lutego

W pracy ogólnie polepszenie, współpraca powinna się dobrze układać oraz negatywne przemyślenia lub zmartwienia powinny zniknąć w tym tygodniu. Jeśli planujecie przyszłość, warto to dokładnie przeanalizować albo odłożyć na inny czas. W miłości również dobry tydzień, zwłaszcza dla stałych związków. Miła atmosfera w domu i zadowolenie z dzieci. Możliwa jakaś podróż, zwłaszcza jeśli ktoś z rodziny lub znajomych coś świętuje i trzeba pomyśleć o prezencie lub zamierzacie odnowić z kimś kontakt. U singli również szansa na polepszenie relacji z kimś.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 1 do 7 lutego

Dobry moment by zwolnić tempo pracy, zregenerować siły i odzyskać spokój ducha. Mogą dopadać Was zmienne nastroje, utrata entuzjazmu, u niektórych wspomnienia, które nie są miłe itp. W relacjach prywatnych stabilnie, choć niektórzy mogą gorzej się dogadywać z partnerem lub inną osobą, ale dla dobra kogoś lub sytuacji zachowacie spokój. U innych chwile zwierzania się z osobistych problemów- ktoś Wam się zwierzy lub Wy komuś. Radę macie, by skupić się na sferze prywatnej. Nie jest to czas nowych znajomości albo warto wybrać te, które stały się częścią Waszej codzienności.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 25 do 31 stycznia

Warto dobrze się skoncentrować na tym, co robicie, bo według kart gdy już będziecie cieszyć się, że coś jest zakończone, odkryjecie błędy, które będzie trzeba poprawiać. Nie zamykaj przedwcześnie jakiegoś projektu lub poproś kogoś, by na coś spojrzał świeżym okiem, zanim to zrobisz. W miłości, jeśli masz znajomość na odległość i cierpisz z powodu rozłąki, masz radę by zaplanować podróż lub przeprowadzkę. Osoby, które kogoś kochają, ale mają świadomość, że nie ma to przyszłości, radę mają, by otworzyć się na nowe znajomości.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 18 do 24 stycznia

Jeśli potrzebujesz odpocząć w gronie rodziny, aż do znudzenia, to właśnie ten tydzień będzie na to dobry. Uda się nie podejmować decyzji albo podejście racjonalne, logiczne i konkretne będzie rozstrzygające. U niektórych pojawia się temat covid w pracy. Może będzie trzeba przejść na pracę zdalną. W sferze uczuć możecie zrobić gest w kierunku kobiety martwiącej się sprawami przyziemnymi, choć trudniej będzie się z nią zaprzyjaźnić lub znaleźć porozumienie.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 11 do 17 stycznia

W miłości warto się pogodzić z kimś (ewentualnie z osobami znajomymi). Ktoś czuje się dotknięty i radę macie, by coś zmienić w tej sytuacji. Być może niektóre Panny powinny kogoś przeprosić. Będzie to idealny czas na pojednania. Poza tym możecie zdecydować się na dłuższe wyjście na powietrze by się zrelaksować czy też naładować baterie. W pracy ciekawa propozycja.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 4 do 10 stycznia

W sferze zawodowej warto zadbać o równowagę emocjonalną i nie okazywać na zewnątrz, że bardzo Ci na czymś zależy. Nie działaj też pod wpływem impulsu lub „na oślep”, czyli bez planu lub kierując się obawami czy wątpliwościami. Niektórzy mogą chcieć „złapać” z kimś ważny kontakt w tym tygodniu. W sferze prywatnej natomiast macie radę, by nie mówić czegoś, co kogoś zrani lub nie drążyć tematów, które dla kogoś są przykre. U Was również mogą pojawić się negatywne emocje i zechcecie o coś  podpytać w związku z tym.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 28 grudnia do 3 stycznia

W pracy stabilnie, choć możecie chcieć przywrócić jakąś sytuację lub ponownie użyć jakiejś metody, ale nie będzie sposobu by tego dokonać. Mimo to karty nie przepowiadają zagrożeń i radzą Wam ujawnić jakieś kłamstwo. Na sferę prywatną może mieć wpływ praca w taki sposób, że nie będziecie mieć czasu dla partnera/rki. Jeśli dojdzie do tego, druga strona może przestać zabiegać o uwagę, jeśli uzna, że to do niczego nie prowadzi i niczego nie zmienia. Warto to przemyśleć, jeśli dopiero zauważyłaś/łeś wygaśnięcie zapału w związku partnerskim lub u osoby Ci bliskiej.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 21 do 27 grudnia

W pracy kłopoty mające związek z przeszłością. Jeśli poniosłaś/poniosłeś straty, będzie trzeba przestać to rozpamiętywać i spojrzeć przed siebie. Nie warto w tym tygodniu odzywać się do dawnych kolegów lub koleżanek, bo nic nie wskazuje, żeby z tego miało coś dobrego wyniknąć. Nowe kontakty zawodowe rokują lepiej na przyszłość. W miłości warto kierować się intuicją, ale nie mylić z nią swoich obaw, jeśli nie masz dowodów na coś. Możliwe sytuacje, kiedy będziesz mieć ochotę zerwać znajomość, wyjść nagle z domu, żeby ochłonąć albo nawet u singli mogą zdarzyć się sytuacje, że ktoś się z kimś spotka na złość obecnemu partnerowi. Niestety możliwe trudności w porozumieniu się lub spory z jakiegoś powodu.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - Panna od 14 do 20 grudnia

Osoby wokół Was będą konkretne lub będą kontaktować się w konkretnych sprawach. Was karty pokazują jako osoby, które mogą ulegać emocjom. Optymistyczne nastawienie będzie pomału znikać, a na jego miejsce pojawi się rzeczowość i konieczność podjęcia decyzji. W pracy, z powodu irracjonalnych obaw, możecie dokonać złego wyboru. Jeśli obawiacie się czegoś i chcecie się przed czymś zabezpieczyć, może dojść do manipulacji, która może komuś zaszkodzić lub go oczernić. Prywatnie możliwy kontakt z przyjaciółką, której ciąży coś na sercu i szuka kogoś , komu może się zwierzyć i wyrzucić z siebie problemy.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 7 do 13 grudnia

W pracy, jeśli coś zostało zmarnotrawione z niczyjej winy, np. towar się przeterminował albo zostaliście pozbawieni możliwości zarabiania z przyczyn niezależnych od Was, możecie liczyć na wsparcie finansowe lub inne, która ma na celu wyrównanie strat. Możliwe pieniądze z urzędu u niektórych. Dobry moment na uzgodnienia i umowy. W uczuciach niezauważone gesty dobrej woli, niedocenienie pomimo tego, że ktoś stara się o relację itp. Może opaść zapał do inwestowania czasu lub swojej energii w związki/znajomości, w których brak jest odwzajemnienia.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 30 listopada do 6 grudnia

W sprawach zawodowych nie rób niczego bez planu i dbałości o szczegóły, bo w przeciwnym razie łatwo będzie o popełnienie błędu. Nie wchodź w coś, jeśli wiesz z góry, że okaże się to błędem. Tylko staranne przygotowanie się do realizacji celów może przynieść satysfakcjonujące rezultaty. W relacjach możesz mieć uczucie, że druga strona nie wkłada tyle starań, energii i dobrych chęci co Ty i w związku z tym możecie nie być chętne do podejmowania decyzji, jeśli byłyby takie potrzebne. Zastój w sytuacjach prywatnych i czekanie na zmiany lub powstrzymywanie się przed decyzją, jeśli oznaczałaby radykalne posunięcia. Zadbaj o sferę materialną lub o wszystko inne, co jest dla Ciebie wartościowe w sensie jakimkolwiek.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)