Zobacz: Horoskop na 2021 rok ->>

Horoskop tygodniowy Panna od 11 do 17 stycznia

W miłości warto się pogodzić z kimś (ewentualnie z osobami znajomymi). Ktoś czuje się dotknięty i radę macie, by coś zmienić w tej sytuacji. Być może niektóre Panny powinny kogoś przeprosić. Będzie to idealny czas na pojednania. Poza tym możecie zdecydować się na dłuższe wyjście na powietrze by się zrelaksować czy też naładować baterie. W pracy ciekawa propozycja.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 4 do 10 stycznia

W sferze zawodowej warto zadbać o równowagę emocjonalną i nie okazywać na zewnątrz, że bardzo Ci na czymś zależy. Nie działaj też pod wpływem impulsu lub „na oślep”, czyli bez planu lub kierując się obawami czy wątpliwościami. Niektórzy mogą chcieć „złapać” z kimś ważny kontakt w tym tygodniu. W sferze prywatnej natomiast macie radę, by nie mówić czegoś, co kogoś zrani lub nie drążyć tematów, które dla kogoś są przykre. U Was również mogą pojawić się negatywne emocje i zechcecie o coś  podpytać w związku z tym.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 28 grudnia do 3 stycznia

W pracy stabilnie, choć możecie chcieć przywrócić jakąś sytuację lub ponownie użyć jakiejś metody, ale nie będzie sposobu by tego dokonać. Mimo to karty nie przepowiadają zagrożeń i radzą Wam ujawnić jakieś kłamstwo. Na sferę prywatną może mieć wpływ praca w taki sposób, że nie będziecie mieć czasu dla partnera/rki. Jeśli dojdzie do tego, druga strona może przestać zabiegać o uwagę, jeśli uzna, że to do niczego nie prowadzi i niczego nie zmienia. Warto to przemyśleć, jeśli dopiero zauważyłaś/łeś wygaśnięcie zapału w związku partnerskim lub u osoby Ci bliskiej.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 21 do 27 grudnia

W pracy kłopoty mające związek z przeszłością. Jeśli poniosłaś/poniosłeś straty, będzie trzeba przestać to rozpamiętywać i spojrzeć przed siebie. Nie warto w tym tygodniu odzywać się do dawnych kolegów lub koleżanek, bo nic nie wskazuje, żeby z tego miało coś dobrego wyniknąć. Nowe kontakty zawodowe rokują lepiej na przyszłość. W miłości warto kierować się intuicją, ale nie mylić z nią swoich obaw, jeśli nie masz dowodów na coś. Możliwe sytuacje, kiedy będziesz mieć ochotę zerwać znajomość, wyjść nagle z domu, żeby ochłonąć albo nawet u singli mogą zdarzyć się sytuacje, że ktoś się z kimś spotka na złość obecnemu partnerowi. Niestety możliwe trudności w porozumieniu się lub spory z jakiegoś powodu.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - Panna od 14 do 20 grudnia

Osoby wokół Was będą konkretne lub będą kontaktować się w konkretnych sprawach. Was karty pokazują jako osoby, które mogą ulegać emocjom. Optymistyczne nastawienie będzie pomału znikać, a na jego miejsce pojawi się rzeczowość i konieczność podjęcia decyzji. W pracy, z powodu irracjonalnych obaw, możecie dokonać złego wyboru. Jeśli obawiacie się czegoś i chcecie się przed czymś zabezpieczyć, może dojść do manipulacji, która może komuś zaszkodzić lub go oczernić. Prywatnie możliwy kontakt z przyjaciółką, której ciąży coś na sercu i szuka kogoś , komu może się zwierzyć i wyrzucić z siebie problemy.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 7 do 13 grudnia

W pracy, jeśli coś zostało zmarnotrawione z niczyjej winy, np. towar się przeterminował albo zostaliście pozbawieni możliwości zarabiania z przyczyn niezależnych od Was, możecie liczyć na wsparcie finansowe lub inne, która ma na celu wyrównanie strat. Możliwe pieniądze z urzędu u niektórych. Dobry moment na uzgodnienia i umowy. W uczuciach niezauważone gesty dobrej woli, niedocenienie pomimo tego, że ktoś stara się o relację itp. Może opaść zapał do inwestowania czasu lub swojej energii w związki/znajomości, w których brak jest odwzajemnienia.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Panna od 30 listopada do 6 grudnia

W sprawach zawodowych nie rób niczego bez planu i dbałości o szczegóły, bo w przeciwnym razie łatwo będzie o popełnienie błędu. Nie wchodź w coś, jeśli wiesz z góry, że okaże się to błędem. Tylko staranne przygotowanie się do realizacji celów może przynieść satysfakcjonujące rezultaty. W relacjach możesz mieć uczucie, że druga strona nie wkłada tyle starań, energii i dobrych chęci co Ty i w związku z tym możecie nie być chętne do podejmowania decyzji, jeśli byłyby takie potrzebne. Zastój w sytuacjach prywatnych i czekanie na zmiany lub powstrzymywanie się przed decyzją, jeśli oznaczałaby radykalne posunięcia. Zadbaj o sferę materialną lub o wszystko inne, co jest dla Ciebie wartościowe w sensie jakimkolwiek.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)