Horoskop tygodniowy - RAK od 9 do 15 grudnia

Sfera prywatna: To czas, kiedy szczególnie panie spod znaku Raka mogą zapragnąć oparcia w mężczyźnie, choć nie tyle pocieszenia co konkretnego działania. Jeśli włożyłaś bardzo dużo wysiłku i czasu w osiągniecie jakiegoś celu, okoliczności mogą się nieoczekiwanie zmienić i wszystko się posypie. U niektórych Raków może to oznaczać, że działania nie były do końca przemyślane, lub nie wzięłaś pod uwagę istotnych kwestii, a u innych mogą to być zdarzenia, na które nie masz wpływu. Męskiego wsparcia zabraknie. To czas przemyśleń, wycofania i racjonalnego analizowania sytuacji.

Sfera zawodowa: Możesz być w słabszej kondycji niż zazwyczaj, jeśli nawarstwią się problemy i zaczniesz o tym rozmyślać. Głównie negatywne przemyślenia będą Ci utrudniać pracę. Poza tym braknie interesujących wyzwań. Dobry czas natomiast na przyjaźnie, bo z pewnością znajdziesz kogoś, kto chętnie dzieli z Tobą czas zawodowy lub będziesz w ścisłej, przyjacielskiej współpracy z drugą osobą. Drobna obustronna pomoc niewykluczona.

Single: Niestety może okazać się, że ktoś Cię rozczarował z byłych partnerów, a może z kimś flirtowałaś, lub uczestniczyłaś w spotkaniach w większym gronie znajomych i teraz wydarzy się coś, co może Cię niemiło zaskoczyć. Możesz nie być pewna, który z kolegów wpakował Cię w kłopoty, jeśli masz wiele kontaktów. Bądź ostrożna, bo ktoś może Cię oszukać udając przyjaznego. Jeśli wspierasz przyjaciółkę w rozterkach miłosnych, będzie jej życzyć, by spotkała prawdziwą miłość. Pomyśl jednak o sobie i rozejrzyj się, bo ktoś nieśmiało interesuje się Tobą i chętnie poznałby Cię bliżej.

Inne znaki: Warto być w przyjaznej relacji z Bliźniętami i Panną, a nieporozumienia mogą wyniknąć z Wodnikiem i Skorpionem.

Zdrowie: Paniom karty polecają zabiegi kosmetyczne oraz zwrócenie uwagi na składniki wywołujące alergię, aby uniknąć podrażnień.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online ->>


 

Horoskop tygodniowy RAK od 2 do 8 grudnia

Dom i rodzina: Czas refleksji. Możesz nie mieć ochoty dzielić się swymi troskami z bliskimi. Mimo to Raki czeka ogromna radość z zaskoczenia. Możliwe nawet, że otworzycie szampana w gronie rodzinnym z tej okazji, bo będzie co świętować. Karty pokazują wielkie szczęście a także, że możesz chcieć zarzucić członkowi rodziny, że wdał się w nieprzyjemną historię w pracy, ale on się z tego wybroni, albo cała rodzina mu w tym pomoże.

Praca: Będzie trzeba wykazać się sprytem i jeśli coś się nie uda, trzeba będzie odciąć się od problemu. Bardzo łatwo będzie udać pomyłkę lub tak pokierować sprawą, żeby odpowiedzialność spadła na koleżankę, która zresztą według kart sama jest sobie winna. Mimo wszystko Ty też możesz poczuwać się do winy, ale łatwo będzie udowodnić swą niewinność. Nie zasłaniaj się rodziną, nagłymi chorobami, pogrzebami itp., jeśli potrzebujesz wziąć wolne, bo to się nie uda. O wolne zresztą będzie dużo łatwiej niż sądzisz, bo zapowiada się martwy czas zawodowo i może brakować Ci zajęcia lub okaże się, że trudno się porozumieć co do niektórych projektów.

Single: Niestety karty pokazują zerwane przyjaźnie i raczej będziesz musiała liczyć na starych znajomych. Jeśli chcesz poznać mężczyznę przez przyjaciółkę, to ona może nie być zainteresowana kontaktem. Mąż, dzieci, rodzina i stabilny partner mogą jej wystarczać do szczęścia i nie będzie czuła potrzeby spotkań z koleżankami.

Ezolinia Wróżby Jasnowidz Ajlena


Horoskop tygodniowy RAK od 25 listopada do 1 grudnia

Stan ducha i ciało: Nawet jeśli dokuczały Ci jakieś dolegliwości, teraz zaczną się cofać i wyzdrowiejesz. Twój umysł będzie doskonale pracował i możliwe są błyskotliwe pomysły. Wewnętrzna równowaga i spokój.

Związki partnerskie: Nieporozumienia możliwe, ale nie warto wyolbrzymiać problemów. Metoda przeczekiwania nie przyniesie poprawy sytuacji, a nawet może ją pogorszyć. Wyjaśnienia, które prędzej czy później nadejdą, nie poprawią Ci samopoczucia, bo okaże się, że realia zdominują sytuację i będzie trzeba się dostosować do różnych okoliczności, które mogą okazać się niesprzyjające, a przynajmniej nie takie, jak planowałaś. Będzie to czas, kiedy trzeba spojrzeć na pewne kwestie realistycznie, nawet jeśli serce podpowiada coś innego.

Single: Jeśli poznałaś kogoś interesującego, ale masz wrażenie, że jest to osoba nieufna, nie czekaj, aż pierwsza się odezwie, tylko wykaż inicjatywę, jeśli Ci na niej zależy. W przeciwnym razie możesz stracić z   nią kontakt na dłużej lub krócej. Nie pozwól jej odejść z Twojego życia, jeśli chcesz ją poznać bliżej. Jesteś wystarczająco interesująca i atrakcyjna, aby zwrócić na siebie uwagę i spowodować, że ktoś się Tobą poważniej zainteresuje.

Praca: Warto podzielić się z kimś swoimi przemyśleniami, jeśli coś wzbudza obawy. Może się okazać, że we dwoje łatwiej coś obmyślić. Rozmowa w cztery oczy z kimś, komu ufasz, może pomóc poukładać sprawy. Czeka Cię czas pracowity i wymagający sporego zaangażowania.

Jasnowidz Noemi ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy RAK od 18 do 24 listopada

Praca: Dobry czas dla pracy zespołowej i warto czerpać ze swych przeszłych doświadczeń, dzięki którym zdobyłaś wiedzę, której być może inni nie posiadają. Będzie trzeba wykazać się umiejętnością zajmowania się wieloma sprawami równocześnie, ustalaniem wielu terminów i dbałością o kontakty zawodowe, aby wszystko to poukładać w doskonałym porządku. Dobry moment, aby dokończyć sprawy, jeśli się do czegoś zobowiązałaś, natomiast nie uda się zmienić projektów, które już zostały rozpoczęte.

Finanse: Czas ogólnie stabilny, choć nie będzie wzrostu dochodów, chyba że są one uzależnione od Twojego nakładu pracy, wtedy możesz osiągnąć więcej, ale kosztem poświęcenia sprawom zawodowym dużo czasu i licz się wtedy z napiętym grafikiem dnia i stresem. Warto przyjrzeć się wydatkom i zacząć lepiej je planować. Współprace na odległość nie przyniosą zysków, jeśli na takie liczysz.

Związki partnerskie: Okaż więcej serdeczności partnerowi, jeśli chcesz polepszyć swoje relacje. Nie doszukuj się zagrożeń w nowych znajomościach. Jeśli chcesz go znieczulić na atrakcyjność innych kobiet w otoczeniu, będzie to trudne, co wcale nie znaczy, że Cię zdradza. Pozbędziesz się irracjonalnych obaw, jeśli porozmawiacie poważnie i z większym realizmem o Waszej sytuacji.

Single: Panie mogą mieć przy swym boku kogoś, kto poczuł coś więcej, ale jeśli uzna, że jesteś niewzruszona, może wpaść w skrajność i zacząć uparcie namawiać Cię na niezobowiązujący romans.

Wróżka Miranda ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy RAK od 11 do 17 listopada

Miłość: Ławo będzie się pogubić w ocenie partnera. Możecie sobie przypisywać cechy lub zachowania nieprawdziwe. Nie szukaj nieistniejących zdrad w związku i nie próbuj się domyślać, co on myśli, lub robi, bo nadmiar wyobraźni zafałszuje obraz rzeczywistości.  Możesz doszukiwać się tajemnic, lub może wyjść na jaw coś, co da Ci do myślenia i zburzy harmonię w związku, jednak karty przestrzegają przed przesadą. Nie kieruj się zazdrością, bo możesz mieć pokusę śledzenia poczynań partnera, analizowania, czemu nie odbiera telefonu itp. Unikaj podstępów, bo na nic się nie zdadzą i nie rozjaśnią Ci sytuacji, a za to wniosą jeszcze więcej refleksji, które trudno będzie logicznie poukładać w całość.

Przyjaźń i otoczenie: Nadejdą zaskakujące wiadomości, które mogą zawieść Twoje oczekiwania. Niewykluczone konflikty lub zachowania, które uznasz za przykre czy podyktowane złością. Pewne znajomości mogą się niespodziewanie zakończyć, a inne powinnaś przemyśleć, zwłaszcza jeśli druga strona robi wrażenie osoby nieprzychylnej lub kłótliwej. Single powinny unikać randek w ciemno i w ogóle niepewnych znajomości, bo przez mylną ocenę sytuacji mogą zetknąć się z niewłaściwą osobą, przez którą wpadną w tarapaty.

Praca: Podejdź poważnie do obowiązków zawodowych, bo właśnie teraz mogą rozstrzygać się ważne kwestie, które zaważą na wynikach w przyszłości. Jeśli liczysz na awans, wykaż się sumiennością. Jeśli spodziewasz się decyzji urzędowych, poczekaj cierpliwie, wkrótce powinny nadejść. Oczekuj  rozjaśnienia sytuacji w przypadku wątpliwości.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby online 


Horoskop tygodniowy - RAK od 4 do 10 listopada

Finanse: Nie obawiaj się podejmować współpracy z innymi ludźmi, wchodzić w spółki lub wspólnie realizować cele. Łatwiej też będzie zdobyć się na zakup, jeśli podzielisz  z kimś wydatki.

Praca: Osoby poszukujące zatrudnienia nie znajdą go w najbliższym czasie. Osoby pracujące mogą mieć za to odczucie, że wybrali niewłaściwe miejsce, napotykają trudności, są wykorzystywani lub źle opłacani. Załatwienie ważnych spraw przełóż na inny moment, bo teraz będzie wszystko szło jak po grudzie. Nie bierz na siebie zadań, jeśli wiesz, że przysporzą Ci problemów, bo żadne ułatwienia nie pojawią się po drodze.

Dom: Ktoś z domowników może być marudny, lub to Tobie nie będzie dopisywał humor. Jeśli coś Cię nie zadowala na co dzień, teraz będziesz bardziej zwracać na to uwagę. Aby to zmienić, musiałabyś się wykazać większym zaangażowaniem, a na to może brakować sił lub chęci. Niby niczego nie będzie Ci brakować, a mimo to możesz być niezadowolona.

Relacje z ludźmi: To tydzień, który zechcesz spędzić w gronie najbliższych. Może to być rodzina lub przyjaciele, ale na pewno osoby, przy których czujesz się swobodnie i wiesz, że Cię akceptują taką, jaka jesteś. W czasie, który poświecisz bliskim, inni będą skupieni na sprawach zawodowych. Może ominąć Cię awans lub ważne wydarzenie w firmie. Jeśli masz konkurencję, zaskoczy Cię ich zdecydowanie i pewność siebie. W przypadku sprawy do koleżanki, lub jeśli coś Ci spokoju nie daje, musisz jasno powiedzieć, w czym tkwi problem z Twojej strony, bo sama się nie domyśli. Ogólnie karty wskazują osobę w otoczeniu, która nie wie, o co Ci chodzi, a Ty nie zechcesz otwarcie pomówić.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - RAK od 28 października do 3 listopada

Raki bezrobotne będą musiały wykazać więcej inicjatywy i zaangażowania, żeby zmienić swoją sytuację. Osoby, które dotychczas czerpały korzyści z pracy prowizyjnej, lub miały możliwość dorobienia sobie, mogą stracić dobre kontakty. Interesy mogą iść gorzej i będzie trzeba wymyślić skuteczną strategię. Jeśli jesteś zatrudniona, w przypadku kłopotów- czym bardziej zmyślne  powody znajdziesz, żeby uzasadnić niechciane wydarzenia, tym lepiej uda się zamaskować błędy i pomyłki, jednak nadmiar wyobraźni może Ci zaszkodzić. Nie śpiesz się z imponowaniem przyjaciółce, bo dzieli czas na dwie osoby. Osoby zatrudniające innych mogą mieć styczność z kimś, kto wielokrotnie dopytuje się o możliwości zatrudnienia lub szczegóły umowy, którą popisał. W sferze prywatnej może się Tobą interesować mężczyzna, który nie będzie miał przyjacielskich zamiarów. Na jego pukanie do drzwi czy telefony raczej nie zechcesz reagować i postarasz się udać, że go nie słyszysz. Jeśli będziesz poza domem, nie trzymaj się sztywno ram, ile możesz wydać pieniędzy, tylko przeznacz też małą kwotę na napiwek, lub weź pod uwagę, że cena może być nieco wyższa, niż zakładasz, bo pewne słowa lub zachowanie może zostać odebrane przez kogoś jako obrażające jego godność osobistą, szczególnie w przypadku mężczyzn.  Dobrze służyć Ci będzie czas w pracy i w domu oraz zajęcie się prywatnymi problemami i to karty Ci polecają. Single mogą rozczarować się, jeśli pewne fakty i zachowania naprowadzą ich na przemyślenia, że być może zakochały się bez wzajemności. Czas pokaże, czy tak jest rzeczywiście.

wróżka Camilia Ezolinia Tarot Wróżby


Horoskop tygodniowy Rak - od 21 do 27 października

Może pokazać w tym tygodniu, co Tobie w duszy gra i czego potrzebujesz. Niektórzy mogą być zaskoczeni nagłą asertywności ą i odwagą, która nagle pokazałeś światu.  Osiągniesz, co chcesz, wiedząc, jaki mechanizm kieruje emocjami innych ludzi. Bez problemu będziesz tym, kto kontrolować będzie cudze zachowania. Ważny stanie się układ krążenia i oddychania.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Tarot online


Horoskop tygodniowy - Rak od 14 do 20 października

Tydzień w kratkę. W pracy raki będą docenione. Praca jeśli nie sprawi im przyjemności to chociaż nie przyniesie stresu. Pod koniec tygodnia raki powinny pomyśleć o sobie, wypocząć i oderwać się od codziennego kieratu. Kondycja dopisze.

\Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Rak od 7 do 13 października

Miłość: będziesz myślał o życiu towarzyskim jednak ze względu na finanse powinieneś się od tego odciąć i zająć się sobą. Możliwość poznania nowej osoby w drodze.
Praca: Będziesz musiał pozbierać się po plotkach, które spowodował młody mężczyzna. Możesz być zwolniony z pracy z tego powodu.
Finanse: Musisz w tym miesiącu zacisnąć pasa. Wydatki cię przewyższą.
Zdrowie: Uważaj na serce i emocje. Możesz często płakać.

Tarocista Łukasz: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz


Horoskop tygodniowy RAK od 30 września do 6 października

Tydzień w pracy upłynie Ci spokojnie pod warunkiem, że nie będziesz angażować się w żadne konflikty, jakie mogą pojawiać się wokół Ciebie, choć nie muszą dotyczyć Cię bezpośrednio. Koleżanka z pracy może Ci się zwierzyć z problemów, jakie ma z jakąś osobą, co będzie wiązać się z kłótniami i niewłaściwym traktowaniem. Sytuacje mogą być różne, ktoś może zostać oszukany, a niejasności trudno będzie wyjaśnić. Rada dla Ciebie- zachować dystans, zwłaszcza że czasami trudno będzie zrozumieć, co tak naprawdę się wydarzyło. Pewne plany mogą być modyfikowane, a zasady współpracy wśród ludzi w firmie będą precyzowane, choć nadal pewne kwestie będą nieoczywiste, jeśli nie dotyczą Ciebie. W sferze prywatnej powrócą wspomnienia. Możesz przyglądać się koleżance na portalu społecznościowym lub obserwować ogólnie znajomych z dawnych lat. Możliwy spadek energii lub odporności. Tydzień wypełniony obowiązkami i sprawami przyziemnymi. Single panowie mogą być interesujący dla niektórych pań, choć mało prawdopodobne, by odwzajemnili to, co jednak druga strona przyjmie lekko. /min)

Wróżka Miranda wróżby tarot online: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy – Rak od 23 do 29 września

Dla osób zabiegających o czyjąś uwagę jest to dobry moment na wyklarowanie sytuacji. Okaż zainteresowanie nie słowami, a czynami. Nastaw się pozytywnie do sytuacji, a dostaniesz to czego pragniesz. W stałych związkach nastąpi polepszenie relacji. Jeśli były jakieś niedokończone tematy, nierozwiązane sytuacje, to wyjaśnijcie je sobie teraz.

Wróżka Thelema portal Ezoliniawrozby.com


Horoskop tygodniowy – Rak od 16 do 22 września

Raki w tym tygodniu nie będą miały lekko. Niektóre nadal powinny się spodziewać trudności i przeszkód. Coś się odwlecze i opóźni. Mogą spotkać bardzo uparte i konserwatywne osoby albo same takie się staną. Mogą też stwierdzić, że lat im przybywa i starość nie radość.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy – RAK od 9 do 15 września

Raki mogą odczuć pewien niedosyt w sferze zawodowej, jeśli mają wrażenie, że mogłyby rozwinąć lepiej swoją karierę i mają duży potencjał, a wydarzenia układają się mimo to niepomyślnie. Może stać się jasne, że nie każdy dobrze współpracuje z każdą osobą w firmie i dobrze byłoby to wziąć pod uwagę w przyszłości. Jeśli pewne projekty budzą wątpliwości, nie udało się pomyślnie ich dokończyć, trzeba się zastanowić, czy warto je kontynuować i czy nie wymagają zmian. Weź też pod uwagę, że życie prywatne wpływa na ludzi wokół Ciebie i czasem ludzie przynoszą ze sobą swoje osobiste zmartwienia lub troski do pracy.

Czas zawodowo zmienny i niestabilny. W życiu osobistym tydzień, w którym emocji będzie sporo, ale trudno będzie znaleźć dla nich ujście. Jeśli się na kogoś zezłościsz, możesz chcieć zareagować spontanicznie, ale w nerwach nie warto działać. Będziesz mieć styczność z osobami, które jasno się komunikują. Możesz dowiedzieć się o czymś bardzo prywatnym dotyczącym takiej osoby, bo sama Ci to powie, co nie oznacza, że życzy sobie, aby ktoś interesował się jej sprawami zbyt natarczywie. Single, które poznały kogoś interesującego, będą musiały zadowolić się miłą rozmową, która nie będzie kontynuowana, jeśli obiekt Twego zainteresowania ma zobowiązania, choć może Cię kusić, aby sprawdzić, czy są one mocno wiążące dla niego. Jeśli spodziewasz się przyjazdu kogoś z rodziny lub przyjaciółki, będziesz ustalać szczegóły takich odwiedzin.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop napisz do Wróżka Camilia


Horoskop tygodniowy - RAK od 2 do 8 września

Wykorzystaj każdą szansę, jaka się pojawi, aby zarobić lub dobrze wykonać powierzone Ci zadania, bo szef będzie miał pretensje w przypadku niewykorzystanej okazji, by zdobyć klienta, zleceniodawcę itp. Uważaj również, jakie wiadomości podajesz innym, bo możesz powiedzieć  za dużo, albo nie udzielisz odpowiednio informacji lub pomocy i też może wyniknąć z tego kłopot. Nawet jeśli Ty ze swojej strony zrobisz, co możesz, komplikacje są niewykluczone. Licz się z tym, że możesz być sprawdzony w pracy. Upewniaj się co do podawanych danych, zanim podejmiesz się działań, bo mogą wyniknąć niejasności, które będą się ciągnąć. Emocje powściągnij bez względu na wydarzenia. W sferze prywatnej może odezwać się osoba, która potrzebuje pomocy. Nie będziesz spieszyła się z odpowiedzią, jeśli kontakt będzie na odległość, lub zechcesz potrzymać kogoś trochę w niepewności. Przemyślenia na temat pracy lub opóźnień w realizacji planów, mogą obniżać nastroje. Samotny Rak powinien koniecznie wyjść z domu, jeśli chce poznać kogoś interesującego i taką radę dostajesz od kart na ten tydzień.  Nastaw się pozytywnie i spotkaj z ludźmi. Wyjazdy w celu rozerwania się również są wskazane, np. koncerty, basen, spotkanie z przyjaciółmi itd. Single mogą mieć skłonności do udawania przed samymi sobą, że nie interesuje ich określona osoba, a w rzeczywistości trudno będzie uwolnić myśli od niej. Karty wskazują, że możesz myśleć sporo o konkretnej znajomości kobiety i mężczyzny i nie muszą być parą.

Wróżka Camilia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia 708 577 246


Horoskop tygodniowy Rak od 26 sierpnia do 1 września

Warto wysilić się na większy skok na głęboką wodę.  Możesz czuć w tym tygodniu, że masz grunt pod nogami. Energia tygodnia może skłaniać Ciebie do niepotrzebnego angażowania się w nie swoje sprawy. Staraj się tego unikać. Stawiaj na siebie i swój spokój w duszy. Zapragnij być sobą i tylko sobą.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy - Rak od 19 do 25 sierpnia

To czas zwiększonej aktywności, jeśli wcześniej odczuwałeś spadek energii lub brak inspiracji. Dobry moment na zdejmowanie uroków rzuconych na Twoją sferę zawodową, o ile masz podejrzenie, że istnieją jakiegoś rodzaju blokady energetyczne w tej sferze. Możesz niespodziewanie zmienić poglądy na bardziej nowatorskie. Oczyszczenie energetyczne swojego biura również przyniesie dobre efekty. Nawet trudne projekty wydadzą się prostsze do wykonania, informacje będą zdobywane bez większego trudu i męczące szczegóły, które dotychczas utrudniały Ci pracę, przestaną być problematyczne. Praca zespołowa przyniesie dobre efekty i sprawi, że wkrótce zajmiecie się nowym wyzwaniem. Uważaj na swoje słowa i zachowanie, bo jeśli zrobisz coś, co wolałbyś, aby nie zostało ujawnione, Twoje otoczenie będzie miało niebywałą intuicję, aby rozgryźć Twoje rzeczywiste intencje, co może wywołać uszczypliwości. 

Zadbaj o kontakty z osobami, z którymi się rozstałaś, jeśli zależy Ci na kimś. Jeśli odczuwasz niepokój, że brak Ci wsparcia w przyjaciołach, rodzinie lub w konkretnej osobie, będą to tylko przeczucia, które nie będą miały odzwierciedlenia w rzeczywistości, więc nie ma powodu traktować ich zbyt serio. Twój partner nie będzie szukał wrażeń poza związkiem, jeśli pojawią się takie obawy w nadchodzących dniach. Single będą miały szczęście do rozwodników. Jeśli  masz złe wspomnienia z poprzednich związków, czas zostawić przeszłość za sobą i przestać myśleć o byłych partnerach. Nie obwiniaj się o to, że Wasz związek się nie powiódł. Poznasz kogoś, kto przywróci Ci wiarę w miłość.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.


Horoskop tygodniowy - Rak od 12 do 18 sierpnia

Tydzień trudny, a nawet bardzo trudny dla niektórych raków. Sporo planet patrzy krzywo z znaku koziorożca. Raki będą musiały się zmierzyć z jakimiś trudnościami. Może też dać  sobie  znać jakiś problem ze zdrowiem. Zagrożone są kości i zęby. Niektóre zdadzą sobie sprawę, że się starzeją.

Horoskop opracowała wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - RAK od 5 do 11 sierpnia

W finansach kontroluj wydatki, bo mogą być teraz wyższe od przychodów, lub spóźni się przelew, na który czekasz. W sprawach zawodowych możliwe przestoje lub chwilowe problemy, które mogą spowolnić Twoje tempo pracy codziennej, ale nie potrwa to długo, więc nastaw się na to, że wkrótce zostaną ustalone jasno nowe cele w firmie i czeka Cię sporo obowiązków.
Będziesz musiał wykazać się siłą przebicia lub poświęcić zadaniom sporo czasu. Nie angażuj się w te ustalenia i rozmowy, jeśli nie ma takiej potrzeby. Zachowaj dystans do sytuacji, a lepiej na tym wyjdziesz. Nie lekceważ pewnych problemów, bo sytuacje mogą być zmienne i to, co Ciebie dziś nie dotyczy, w przyszłości może mieć wpływ na wydarzenia. W sferze prywatnej liczne kontakty z żeńskim gronem znajomych, które mogą Cię pobudzać do aktywności, inspirować lub wywoływać emocje i przemyślenia na temat kobiecych problemów lub sposobu patrzenia na sprawy. Nie wchodź w żadne sytuacje konfliktowe z mężczyzną, gdyż nie będzie przebierał w słowach, jeśli dojdzie do nieporozumienia. Odnowienie kontaktów z kobietą z rodziny będzie korzystne. U singli dobry moment do odnawiania znajomości, które Cię rozczarowały, a wydarzenia przebiegły w taki sposób, że nie do końca rozumiesz przyczyny rozstania. Jest szansa, że z taktem i dyplomacją uda się Wam porozumieć na nowo.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia


Horoskop tygodniowy – RAK od 29 lipca do 4 sierpnia

Jeśli masz potrzebę załatwienia czegoś w urzędzie, to teraz będziesz miał odpowiednie nastawienie i będziesz właściwie skoncentrowany na temacie, aby wszystko załatwić tak, jak trzeba. Zarówno zawodowy spryt i umiejętność korzystania ze swej wiedzy i doświadczenia, jak i obowiązkowość i skrupulatne podejście do zadań powinny Ci również ułatwić realizację celów w tym tygodniu. Nie wszystkie wpływy innych osób na Twojego szefa wydadzą Ci się korzystne, mimo to nie powinieneś narzekać ani na niego ani na złą organizację w firmie. Osoby wokół Ciebie nie wywalczą tego, co chciały, lub nie uda im się pokazać od lepszej strony, Ty za to możesz mieć nowy pomysł, który mocno Cię zainspiruje i zapoczątkuje określone działania w tym kierunku. W sferze prywatnej będziesz skupiony na własnych sprawach i wypoczynku, na który powinieneś znaleźć czas bez większych problemów. Wokół Ciebie mogą toczyć się kłótnie, które jednak nie będą Cię dotyczyć, o ile nie będziesz się w nie angażował. Pewne osoby mogą się kontaktować z Tobą, więc warto zachować spokój i dystans. Sprawy rodzinne u innych również sprawią, że nie będą mieli czasu na spotkania towarzyskie, bo domowe obowiązki codzienne spowodują brak możliwości kontaktów towarzyskich. To dobry moment, aby podejść racjonalnie do swych marzeń i nie kierować się mrzonkami, tylko skoncentrować na tym, co jest osiągalne. Single będą się godzić z osobami, z którymi były skłócone. Wykaż inicjatywę, jeśli Ci zależy na kimś.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Rak od 22 do 28 lipca

Jeśli będziesz postępować zgodnie z Twoją duszą i wolą, to czeka Ciebie wiele miłych niespodzianek. Możesz zmierzać się z wewnętrzną apatią i niechęcią do wykonywania różnych czynności. Przyda się Tobie więcej opanowania, ale też swobodnego podejścia do życia. Zadbaj w tym tygodniu o dobre jedzenie i przyjaznych ludzi, wokół, którzy docenią Twoje dobre strony.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy RAK od 15 do 21 lipca

W najbliższym czasie nie wymuszaj szybszego biegu zdarzeń i nie zabiegaj o informacje, na które czekasz, bo wszystko nadejdzie we właściwym czasie. Niecierpliwość może przysporzyć problemów jak i Twoje impulsywne zachowanie, mające na celu zwrócenie na siebie uwagi w jakikolwiek sposób. Jeśli czekasz na ważne decyzje ze strony szefa lub nadejdzie wiadomość, która Cię nie ucieszy, podejdź z dystansem, bo trudno będzie poznać kulisy takich wyborów. To dobry moment na rozszerzenie swoich kontaktów zawodowych lub reklamę swoich usług lub produktów. W miejscu Twojej pracy mogą pojawić się obcokrajowcy. Pozostań otwarty i tolerancyjny wobec innych osób. Nie staraj się wyróżnić, a współpracować ze wszystkimi osobami. Jeśli chodzi o sferę prywatną, karty przestrzegają Cię przed rozmowami na temat miłości lub zakochania.

Zachowaj również dystans wobec osób, które otwarcie rozmawiają na takie tematy. Możesz zechcieć się z kimś zaprzyjaźnić bliżej w nadchodzących dniach, ale czeka Cię jakiegoś rodzaju zaskoczenie. Unikaj sytuacji konfliktowych z mężczyzną, który wysoko ceni sobie swoją prywatność, bo może zareagować w sposób, na którym źle wyjdziesz. Single mogą poznać szczerą osobę, rozmawiającą otwarcie nawet o sprawach intymnych, dotyczących byłych partnerów, z którymi związki się nie udały. Możesz mimo to mieć uczucia braku wzajemnego zainteresowania w takiej relacji.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Rak od 8 do 14 lipca

Raki czeka średni tydzień. Słońce się nimi nie interesuje, ale za to srogi Saturn wtrąca trzy grosze. To może przynieść przeszkody i kłopoty także w pracy. Te z końca znaku nadal są gnębione przez Plutona. Przynosi on jakieś przeszkody i nierzadko cierpienie. Raki mogą być do czegoś zmuszane. Warto by unikały ryzyka i niebezpiecznych miejsc oraz ludzi.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – RAK od 1 do 7 lipca  
 
W sferze zawodowej mogą próbować się kontaktować z Tobą osoby poszukujące informacji lub z innych powodów potrzebujące rozmowy. Raki będą miały skłonność do wycofywania się z zaplanowanych projektów, szukania własnych dróg samorealizacji, a niektóre z nich będą myśleć o przejściu na emeryturę. Jeśli masz w swym otoczeniu osobę, która Twoim zdaniem ma wybujałe ambicje, co obraca się przeciwko innym, zachowaj dystans, gdyż sytuacja ta obróci się dla Ciebie na korzyść. Niestety pewne umowy, kontrakty lub plany mogą być zawieszane, zrywane lub poważnie modyfikowane. 

W sferze prywatnej małżeństwa będą mocno trzymać się razem, bez względu na pojawiające się trudności. Nawet jeśli macie dobry kontakt z otoczeniem lub rodziną, w najbliższym czasie niestety mogą pojawić się sytuacje, które wywołają w kimś frustrację i chęć rozładowania złości. Staraj się przeczekać niesprzyjające okoliczności i unikaj bezpośrednich konfrontacji z taką osobą. Dowiesz się od innych, co sądzi lub mówi o Tobie. Postaraj się nie angażować w żadne konflikty i trzymać z daleka od sytuacji niejasnych, które mogłyby potoczyć się nie po Twojej myśli. Niespodziewane wydarzenia są bardzo prawdopodobne, ale pomoc znajdziesz u sympatycznego mężczyzny ze swego otoczenia. Single nie będą miały szczęścia do poznawania nowych osób lub same nie będą w nastroju do flirtu w najbliższym czasie.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)