Zobacz: Wielki horoskop na 2020 rok ->>

Horoskop tygodniowy Rak – od 19 do 25 października

Jeśli masz jakieś podejrzenia co do kogoś, możesz chcieć dyskretnie podpytać, ale karty pokazują bardzo zamkniętą osobę. Możliwe, że dojdzie do sytuacji, że zdecydujesz się postawić sprawy bardziej jasno, a może nawet na ostrzu noża. Niektóre Raki mogą zdecydować się na zerwanie jakiejś umowy lub współpracy. Inni mogą odkryć coś zaskakującego. Jeśli nie będzie Cię w miejscu pracy, ktoś Ci opowie, co się tam dzieje. Karty pokazują optymizm i miłe pogaduszki w firmie, ale jeśli dojdzie do zbytniej swobody, znajdzie się osoba, która zmobilizuje wszystkich do pracy. Singlom zamarzy się nowy początek lub powrót do dawnej znajomości, ale nie będzie jak się pogodzić ze względu na brak zaufania ze strony drugiej osoby.

Autor Wróżka Miranda,  708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Rak – od 12 do 18 października

Niestety karty przepowiadają gorszy tydzień dla osób spod Waszego znaku. Może to oznaczać realne problemy, które pojawią się albo Wasze wewnętrzne nastawienie, jeśli np. powrócą sprawy lub osoby z przeszłości. Możecie mieć skłonność do wspomnień lub sprawy tak się poukładają, że możecie oceniać rzeczywistość przez pryzmat dawnych doświadczeń. Niektóre Raki mogą mieć wrażenie, że ludzie ich notorycznie zawodzą, więc bliscy powinni okazać im szczególną troskę i ciepło, jeśli tego rodzaju nastoje się pojawią. Możliwe też, że tydzień ten okaże się problematyczny z bardzo konkretnych powodów, co wpłynie pogarszająco na Wasze widzenie sytuacji. Jeśli ktoś jest po rozstaniu, teraz to uczucie zawodu może się pogłębić. W pracy powinno być mimo to stabilnie i nie powinniście unikać nawet większych wyzwań zawodowych pomimo rozczarowań. Nie będziecie mieć chęci na narzekanie, nawet jeśli sprawy nie do końca idą po Waszej myśli. W przypadku kłopotów możesz liczyć na łut szczęścia, który sprawi, że jednak rozwiążesz jakiś problem. Niestety w miłości karty przepowiadają u niektórych Raków możliwe rozstania lub wspominanie dawnych nieudanych związków, jeśli nie do końca pogodziliście się z tym, że się Wam nie udała jakaś relacja. W sprawach zawodowych lub finansowych czytajcie uważnie dokumenty, żeby nie doszło do pomyłki. Przyjrzyjcie się też intencjom osób, z  którymi macie styczność, bo możecie ulegać pozorom. Jeśli ktoś jednak zechce Cię pocieszyć, zaproponuje pomoc, zechce coś miłego zrobić dla Ciebie, naucz się to przyjmować bez poczucia winy lub innych negatywnych emocji.

Autor Wróżka Miranda, SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Rak – od 5 do 11 października

Jeśli organizujesz imprezę, wesele itp., wydatki mogą okazać się większe niż przypuszczasz. Dla innych z Was będzie to tydzień, który przyniesie więcej odprężenia, nawet jeśli macie dużo spraw na głowie, które trudno poukładać. Pewne rozwiązania mogą Was nie zadowolić. W pracy możesz się czymś martwić, np. terminami, które trzeba wziąć pod uwagę. Nawet jeśli ktoś ma pretensje, może ich nie zgłaszać z jakiegoś powodu albo nie będzie mógł tego zrobić. Potem jednak sytuacja zmieni się na korzyść dla Was i będziecie pełne pasji i zdecydowania. W relacjach prywatnych mogą mieć miejsce sytuacje, że ktoś długo nie będzie się odzywał, co wzbudzi niepokój. Karty pokazują temat pracy jako przyczynę, ale możesz liczyć potem na pozytywną zmianę.

Autor: Wróżka Miranda, Tel. 708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Rak – od 28 września do 4 października

Możecie mieć sprawę do kogoś i karty radzą podejść na spokojnie do tematu, bo może się wydarzyć coś, co zmieni całkowicie Wasz punkt widzenia i okoliczności. Możliwe wyjaśnienia lub decyzje, ale z wzięciem pod uwagę nowej sytuacji. W pracy możecie wejść w rolę osoby oceniającej kogoś lub coś. Trudno będzie jednak dojść do konkretnych wniosków, jeśli druga strona nie będzie miała do powiedzenia niczego, co by pomogło rozstrzygnąć pewne kwestie lub przywrócić Wam spokój. Niełatwo będzie znaleźć porozumienie, jeśli okaże się że każdy ma inny pogląd na sprawę.

W relacjach prywatnych możecie nie mieć chęci na kontakt, jeśli macie prywatne stresy. U singli nie widać nowych znajomości.

Autor wróżka Miranda https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
Kontakt  708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy RAK  - od 21 do 27 września

W tym tygodniu Twoją mocną stroną jest wrażliwość, słuchaj swojej intuicji.

Raki przeżyją bardzo emocjonalny tydzień. Jeśli jesteś samotnym Rakiem masz teraz szansę na znalezienie bratniej duszy ponieważ emanujesz ciepłem i dobrą energią. Twoja wrażliwość i życzliwość na pewno zostanie zauważona. Warto w tym tygodniu odwiedzić miejsca kojarzące się z pięknem.

W związkach zapanuje bardzo ciepła, rodzinna atmosfera. Będziecie się teraz razem wspierać w życiu codziennym co zaowocuje wzmocnieniem więzi i umocnieniem poczucia bezpieczeństwa. Czekają Was też miłe romantyczne wieczory spędzone w domu, przy lampce wina.

W życiu zawodowym tydzień bardzo zrównoważony i harmonijny. W pracy warto wesprzeć się intuicją, podjąć działania i decyzje zgodne z jej podpowiedziami. Możecie liczyć także na współpracowników, okażą się bardzo pomocnymi.

Horoskop sporządziła wróżka Solen 708 577 246 wew. 2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 14 do 20 września

Dobry tydzień dla par, bo zechcecie wprowadzić więcej romantyzmu lub będziecie chcieli popracować nad swoim związkiem, by przywrócić żywsze w nim uczucia. Niektórzy mogą nabrać więcej chęci do takich działań, jeśli obawiają się, że druga strona może być narażona na pokusy z zewnątrz. W pracy może zapanować atmosfera wzajemnego kontrolowania się i nerwówki, zwłaszcza jak ktoś usilnie dąży do sukcesu, a komuś to przeszkadza.

Nawet żarty mogą być podszyte złośliwością. W tym tygodniu uważaj na niespodziewanych gości, nawet jeśli to rodzina, bo mogą zastać Cię w sytuacji, której wolałabyś uniknąć. Będzie trzeba się tłumaczyć, że ta kobieta lub ten mężczyzna to tylko miły przyjaciel, a nie to, co sobie inni wyobrażają.

Autor wróżka Miranda , tel. 708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min) https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy Rak od 7 do 13 września

Raki poczują przypływ energii. Mogą robić wszelkie interesy, inwestować, kupować i sprzedawać. Zyski będą zadowalające. Pamiętać trzeba aby nie ufać bezgranicznie i słuchać intuicji. Zwróćcie uwagę na to co podpisujecie. W pracy należy zachować ostrożność i nie mówić tego co naprawdę myślicie. Czasem lepiej udać się w milczenie niż powiedzieć jedno słowo za dużo. Uda wam się załatwić jakieś zaległe sprawy. W związkach powinno być spokojnie i stabilnie. Single mogą poczuć potrzebę szukania swojego miejsca na ziemi.

wróżka Adriana Ezolinia Wróżby
708 777 531 wew. 3 (4.92 zł)


Horoskop tygodniowy Rak od 31 sierpnia do 6 września

Uczucia: Czeka cię dużo aktywności na polu towarzyskim, dużo spotkań. Być może odrodzi się uczucie do kogoś z przeszłości. Nie przegap tej szansy.

Praca: Czeka cię stabilność i bezpieczeństwo na polu zawodowym. Jeśli oczekujesz na jakieś dodatkowe pieniądze to licz, że pojawią się z opóźnieniem.

Zdrowie: Żadnych poważnych zagrożeń nie widać. Dbasz o siebie.

Tarocista Łukasz Ezolinia
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz
708 403 151 wew 1 (koszt 2,56 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy RAK od 24 do 30 sierpnia

Przed tobą Raku tydzień który zapowiada  się miłośnie i romansowo. Będzie dużo czułych słów z których to to nic nie wynika. Możesz przeskakiwać z kwiatka na kwiatek, nie mogąc się zdecydować co wybrać. Takie zachowanie najczęściej jest powodem lęku przed miłością i okazaniem co tak naprawdę czujesz. To też dobry czas na pokazanie swoim bliskim jak wiele dla ciebie znaczą i jak ważna role odgrywają w twoim życiu. W tym tygodniu również zyskasz nowe siły i energię, którą możesz spożytkować na dowolnie obrany i ważny dla ciebie cel.

Autor:  wróżka Adriana https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-adriana
SMS o treści : Alert Twoje pytanie wyślij na 7336 (3,69 zł z VAT )


Horoskop tygodniowy Rak od 17 do 23 sierpnia

Uczucia

W miłości osoby spod znaku raka będą przeżywać różne rozterki. Do głosu dojdą żale oraz pewne emocje z przeszłości. Nie warto jednak wracać do tego co było. Istotą będzie nowe i świeże spojrzenie na rzeczywistość.
Nie oceniajcie ukochanej osoby przez pryzmat dawnych błędów. Postarajcie się dać choć mały kredyt zaufania. Zadbajcie o to by inni nie wtrącali się do Waszych spraw. Osoby samotne powinny przestać tkwić z smutku i apatii. Śmielej ruszyć na podbój świata.

Praca

W pracy natomiast spokojne i wrażliwe osoby spod znaku raka będą musiały nadążyć za wyzwaniami. Obowiązki będą Was wzywać, a Wy musicie dać z siebie wszystko. Oczekujcie natłoku zdarzeń. Uważajcie na osoby zazdrosne. Ktoś z otoczenia może próbować Was wytrącić celowo z równowagi. Tylko postawa dyplomatyczna uchroni Was przed kłopotami. Skupcie się na zadaniach, a wszystko pójdzie po Waszej myśli.

Zdrowie

W tym tygodniu musicie uważać na swoje myśli i emocje, bowiem nerwy będą mocno wpływać na całe samopoczucie. Zadbajcie o spokój wewnętrzny. Pomedytujcie i znajdzie chwile dla siebie. Zróbcie coś co daje Wam rozprężenie. Uważajcie na kręgosłup. Szczególnie górna cześć może dać o sobie znać.

Wróżka Apolonia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-apolonia
SMS o treści: Livetarot Twoje pytanie na numer 74480 (4,92 zł)


Horoskop tygodniowy – Rak od 10 do 16 sierpnia

Miłość i sprawy osobiste: W głowie będą pojawiały ci się myśli o osobie, która kiedyś Ci się podobała i na niej będziesz się skupiać. Jednak uważaj na to aby nie wchodzić w toksyczne relacje z innymi ludźmi, którzy mogą wykorzystać Twoje dobre intencje.

Praca i sprawy finansowe: Zachowaj trochę więcej wyrozumiałości dla współpracowników. Warto mieć w głowie, że nie wszyscy mają doświadczenie oraz przekonanie do tego zajęcia. Warto pokazać i udzielić im kilku rad jak mogą lepiej wykonywać swoje obowiązki.

Zdrowie: To dla Ciebie dobry czas na odpoczynek i chwilowe zapomnienie o pracy. Dobry moment na wyjazd gdzieś, ponieważ chwilowa zmiana toczenia wpłynie na Ciebie pozytywnie w tym czasie.

Wróżbita Metis

Kontakt: 708 588 642 Kod 37 ( 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy - Rak od 3 do 9 sierpnia

Dom: Tydzień sentymentalny, uczuciowy i wspomnienia mogą powrócić. Nagle możesz odkryć coś ważnego, co dotyczy Twojej matki, babci, siostry, cioci itp. Inni z Was mogą mieć okazję do interesującej rozmowy z kimś, kto pamięta coś z przeszłości i z czegoś się Wam zwierzy. Może ktoś kiedyś kogoś kochał niespełnioną miłością, a może inne tajemnice wyją na jaw, ale powinny wzbudzić w Was miłe i sentymentalne uczucia.

Uczucia: Tydzień dobry dla par zaufanych, w których rozmawia się o sprawach bardzo osobistych, np. dotyczących rodziny. Jeśli masz taką bliską osobę, możecie rozmawiać o różnych pomyłkach i kłamstwach, które do tej pory nie ujrzały światła dziennego. Przygotuj się na zwierzenia. Poza tym czas harmonijny, kiedy łatwo jest się porozumieć z drugą osobą, nawet jeśli wcześniej mieliście jakieś problemy w tym temacie.

Praca: Wspaniały tydzień dla Was i nawet jeśli dojdzie do sytuacji, kiedy trzeba uporać się z ustaleniem jakiś szczegółów lub negocjować warunki, to przyjmiecie takie wyzwanie wręcz z radością, bo trudno będzie Was zrazić w tych dniach do pracy. Możecie potrzebować ustalić konkretnie, jakie są oczekiwania względem Was. Pewne informacje mogą wydać Ci się niewiarygodne, np. że gdzieś jest to samo taniej albo lepiej. Dobrze wiesz przecież, co jest osiągalne w Twojej pracy, a co nie i ile to kosztuje.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby  
tel. 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł)


Horoskop tygodniowy Rak od 27 lipca do 2 sierpnia

To sprzyjający czas by zrobić dużo i z przyjemnością ze względu na dobrą energię i entuzjazm do wszystkiego, czym się zajmiesz. Tylko z urzędami mogą wyniknąć jakieś komplikacje lub problemy i będzie trzeba jeszcze raz być może coś załatwić. Świetny tydzień zawodowo. Będzie pracowity, ale poczujesz zapał, zaangażujesz się, nie braknie chęci do działania, więc wszystko będzie szło łatwiej i przyjemniej.

Wróżka Online Camila
Kontakt 708 588 217 wew.3 ( 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy RAK od 20 do 26 lipca

Drogie Raki, te z Was, które czują się samotne, mogą przygotować się na miłą niespodziankę, właśnie teraz pojawi się ktoś na horyzoncie, kto zawróci Wam w głowach. Raki, które są w stałym związku, nie powinny zapominać, że nuda zabija każdą miłość.

Autor: Czarująca Różdżką, Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Rak od 13 do 19 lipca

Ten tydzień jest pełny zawirowań w sprawach uczuciowych. Środa przyniesie Tobie zmiany w sprawach zawodowych.  Uważajcie na bóle głowy oraz na swoje  nerwy.

Autor: Jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 (wew. 1)


Horoskop tygodniowy Rak od 6 do 12 lipca

Ten tydzień będzie dobry na porządki i harmonizowanie spraw z bliskimi. Nie daj sobie wchodzić na głowę. Nie jesteś zawsze uległy Raku, postaw się i wyznacz swoje granicę.

Autor: Jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 (wew. 1)


Horoskop tygodniowy Rak od 29 czerwca do 5 lipca

Dom: Stabilnie, tradycyjnie i rodzinnie. Internet w nadchodzących dniach jako metoda poszukiwania kontaktów nie jest Wam polecana w kartach. Codzienna rutyna może źle na Was działać. ale czasami nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Przemyśl dwa razy, zanim zgodzisz się na propozycję znajomych. Może w pierwszym momencie wyda Ci się, że przegapiłaś świetną okazję, a okaże się, że dobrze się stało, że tak się sprawy potoczyły, bo uchroniłaś się przed kłopotami.

Uczucia: Tydzień bardzo uczuciowy i przyjemny dla osób zakochanych. Raki, które są w relacjach, mogą cieszyć się wspólnymi chwilami, które wniosą miłość, ciepło, zrozumienie i poczucie bezpieczeństwa. Niektórzy mogą wpaść w sentymentalizm i wspominać dawne uczucia do kogoś. Karty odradzają Wam izolować się i jeśli znasz kogoś, z kim Ci jest pod drodze, nie hamuj się, jeśli masz ochotę się odezwać. To uczucia, wrażliwość, wysoka kultura osobista i zaufanie są drogowskazami i radami, jak postępować z drugą osobą. Jeśli masz szczęście znać kogoś o takich cechach, doceń go.

Praca: Jeśli pracujesz zdalnie, będzie trzeba na ten czas odseparować się w drugim pokoju. Świetnie dasz sobie radę na stanowiskach, w których trzeba umieć właściwe ocenić, jaką wiadomość kto powinien dostać, przy przekazywaniu informacji lub czegoś dalej od jednej do drugiej osoby itp. Intuicja, ale i trzymanie emocji na wodzy sprawią, że możesz zarobić więcej, jeśli jest to zależne od Twojej inicjatywy i pomysłowości. Jeszcze jedna wiadomość dla Was-nie da się zachować tajemnicy.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby  

tel. 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł)


Horoskop tygodniowy Rak od 22 do 28 czerwca

Dom: Tydzień bardzo uczuciowy, ale dający spełnienie emocjonalne dla tych Raków, które mają swoją bratnią duszę w domu. Może to Twój partner lub partnerka, a może inny domownik, np. dziecko, które jest dla Ciebie najlepszym przyjacielem lub przyjaciółką. U Raków może mieć to miejsce.

Dobry moment na zwierzenia, duże zrozumienie i empatię. Powinniście znaleźć czas dla siebie, by spędzić go w miłej atmosferze poczucia bezpieczeństwa. U niektórych mogą powrócić wspomnienia, możesz być sentymentalna/y w pozytywnym sensie. Jedynie obowiązki i stres związany z innymi sprawami może psuć Ci te chwile.

Uczucia: Niektórzy z Was dobrze przeczuwają, że relacje, które zaczęliście, nie będą kontynuowane. Nawet jeśli sama wykażesz inicjatywę i się odezwiesz, według kart, nie będzie to sprzyjający czas. Możliwe, że dla niektórych to nie będzie tylko przestój w znajomości, ale zakończenie jej ostateczne. U innych mogą mieć miejsce sytuacje, kiedy znajomości z jakiegoś powodu utkną w miejscu i w nadchodzących dnach nic się nie zmieni.

Praca: Nie będziesz chętna na rozpoczynanie nowego projektu bądź powracanie do starego, jeśli wcześniej się nie udał. Twoje sprawy powinny ruszyć z miejsca, jeśli miałaś zastój. Może pojawić się więcej kontaktów, istotne informacje itp. Więcej załatwisz na spokojnie, grzecznie i kulturalnie. Mogą się pojawić również takie osoby w Twoim życiu zawodowym.

Autor: wróżka Miranda Ezolinia Wróżby
Jeśli chcesz indywidualny horoskop lub masz inne pytania pisz SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Rak od 15 do 21 czerwca

Spokój rodzinny i dobro dzieci oraz poczucie szczęścia i harmonii postawicie na pierwszym miejscu. Może zdarzyć się jednak, że coś zakłóci Wam tą idyllę, np. kolega z pracy lub ktoś znajomy, kto chce zrobić jakiś interes. Może być to Twój przyjaciel albo Twojego partnera. Jeśli wydarzy się coś, co rzeczywiście może zakłócić Wam poważnie spokój domowy, nie zawahacie się bardziej energicznie postawić na swoim, choćby sprzeczką.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 8 do 14 czerwca

Drogi Raku, ten tydzień będzie dla Ciebie spokojny. W pracy  brak nowych wyzwań. W czwartek spodziewaj się jednak ważnego  zebrania w pracy a nawet rozmowy z przełożonym- będzie to korzystna rozmowa- propozycja drobnej podwyżka.  W domu rodzinnym także spokój.

Autor jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 wew. 1


Horoskop tygodniowy Rak od 1 do 7 czerwca

Ten tydzień pokaże jaki będzie harmider w pracy, więc w domu warto spożytkować czas na miłe spędzanie czasu, odpoczynek i uśmiech na twarzy. Nie pora myśleć o starych miłościach. Środa przyniesie wieści o starej miłości, odpuść  to w niepamięć, przecież istnieje coś lepszego.

Autor jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 wew. 1


Horoskop tygodniowy Rak od 25 do 31 maja

Nie rozpamiętuj przeszłości i dawnych rozczarowań. Otwórz się na nowe. Masz szansę ponownie rozwinąć skrzydła i osiągnąć satysfakcję w każdej sferze życia. Ale zacznij działać! Wiele osób z Twojego otoczenia bardzo chętnie Ci pomoże w Twoich planach.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Rak od 18 do 24 maja

W tym tygodniu czekają na Ciebie pozytywne wiadomości związane z pracą. Nareszcie ruszysz do przodu. Uważaj, aby nie wydawać za dużo. Lepiej oszczędzaj, bo dobry czas nie będzie trwał wiecznie. Jesteś obserwowany przez pewną zazdrosną osobę. Bądź czujny.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Rak od 11 do 17 maja

W tym tygodniu nie ufaj zbytnio innym. Używaj intuicji i licz wyłącznie na siebie.
Możliwe problemy w domu. Nerwowość. Zanim coś powiesz, policz do trzech, bo wypowiedzianego słowa nie można cofnąć.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Rak od 4 do 10 maja

Spokój i stabilizacja, których szukasz, będą zależeć od decyzji, którą będziesz musiał podjąć w tym tygodniu: posłuchaj rad starszej kobiety z Twojego otoczenia. Toksyczne relacje miłosne mogą się zakończyć. Unikaj zbytniego wymagania od siebie i innych. Zacznij oszczędzać.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy – RAK od 24 kwietnia do 3 maja

Doceń osoby, które Cię odwiedzą, lub inaczej skontaktują się z Tobą. Niektórzy z Was mogą mieć  skłonność do izolowania się od reszty domowników, ale bliscy nie zignorują Twojej nieobecności. Jeśli uznasz, że ten tydzień nie obfituje w rozmowy i kontakty, wystarczy, abyś się trochę bardziej otworzyła na innych, a okaże się, że masz mnóstwo przyjaciół, którzy chętnie spędzą z Tobą czas. Unikaj rozmyślania o kłopotach w pracy lub z pieniędzmi.

Jasnowidz Ajlena Ezolinia Wróżby
SMS o treści : DOBRO Twoje pytanie wyślij na 74240 za 4,92 zł


Horoskop tygodniowy Rak od 20 do 26 kwietnia

Nachodzący tydzień upłynie pod znakiem przywoływania wspomnień i tkliwych sentymentów - postaw sobie jednak pytanie: czy warto? Rozczulające powroty do przeszłości nie są niczym złym o ile nie generują poczucia żalu i tęsknoty za utraconą miłością, potrafią jednak także uwstecznić. Single spod znaku Raka nie stworzą wymarzonego związku, zwłaszcza, jeśli za plecami wciąż kłębi się widmo porażek z przeszłości i niełatwo pójść dalej. Rada od Kart: nie bój się wyjść do świata, otworzyć na ludzi. W końcu kto nie ryzykuje, ten nie spija szampana.

Wróżka Serafina Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Rak od 13 do 19 kwietnia

Karty wskazują dużo pracy w Waszym znaku, co może oznaczać dla niektórych z Was pracę zdalną. Jeśli jest możliwe przeniesienie pewnych obowiązków do domu, to karty zachęcają Was do tego. Postarajcie się zgodnie współpracować z innymi, ale weźcie pod uwagę, że wszystkiego tym sposobem być może nie załatwicie. Tak czy inaczej nadchodzą zmiany, a jeśli pracujesz zdalnie, to wpłynie to na wszystkie sprawy domowe i inne osoby żyjące z Tobą pod jednym dachem.

Autor: wróżka Miranda Ezolinia Wróżby
Telefon - 708 577 067


Horoskop tygodniowy Rak od 6 do 12 kwietnia

Na pomoc nie masz co liczyć, choć będzie dużo do zrobienia, ale tylko Ty będziesz zobowiązana do wykonania swoich zadań. Karty zapowiadają Rakom indywidualne projekty. Mimo wszystko ktoś Cię odciągnie od pracy. Może się okazać, że będzie trzeba coś przełożyć na później, aby zająć się czymś innym w pierwszej kolejności, co powinno zabrzmieć interesująco. Unikaj osób konfliktowych.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy Rak od 30 marca do 5 kwietnia

Jeśli brakuje Ci kontaktów ze znajomymi i potrzebujesz większego ożywienia w życiu towarzyskim, to powinien pojawić się ktoś  nowy, albo sama zdecydujesz się gdzieś wyjść w nadziei, że w końcu spotkasz kogoś interesującego na swej drodze. Będziesz musiał Raku wykazać inicjatywę, aby nawiązać nową znajomość lub odświeżyć starą, jeśli była przerwa. Możesz zaciekawić się kimś, kogo Twoi znajomi nie znają zbyt dobrze, albo mylą go z kimś. Nie warto szukać informacji wśród osób, które same ich nie posiadają.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy – RAK od 23 do 29 marca

Tydzień spokojny i rodzinny pod warunkiem, że sama nie będziesz szukać sobie powodów do zmartwień. Coś może Cię niepokoić, albo się coś przyśni. U Byków możliwe obawy irracjonalne, które przyjdą nie wiadomo skąd i zaczną zatruwać spokój, choć zupełnie niepotrzebnie. U niektórych może zdarzyć się, że to ktoś bliski ma takie niesprecyzowane przeczucia i nie zechce o tym rozmawiać, a Wy będziecie się zastanawiać, o co chodzi. Może chodzić o intuicję i warto jej słuchać.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy Rak od 16 do 22 marca

Trudno będzie o mądre posunięcie, bo praktycznie cokolwiek nie uczynisz, może okazać się to błędnym wyborem. Z jednej strony warto podjąć konkretne działania, bo będziesz w dobrej formie i sukces będzie wydawał się osiągalny. Mimo wszystko możesz podjąć się projektu, który rozwinie się niekorzystnie i będziesz żałować, że się go podjęłaś. Z Twojego dynamizmu również może niewiele zostać pod koniec tygodnia i okaże się, że pomagasz innym, zamiast kierować sama całym przedsięwzięciem. Trudno będzie uniknąć zależności w firmie. To układy będą decydować o wydarzeniach i każde posuniecie będzie uzależnione od wielu okoliczności, których nie bierzesz pod uwagę. Odkryjesz coś, czego nie byłaś świadoma.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Rak od 9 do 15 marca

Karta Głupiec Odwaga może być zaletą i porażką. Nie działaj na ślepo. Nowe znajomości nie musza być złe , jeśli trzymasz się własnych zasad , które wypracowałeś dawno temu i są dobre. Jednak to co dla ciebie jest dobre nie musi służyć innym. Zwróć uwagę na otoczenie, na własne dzieci , na przyjaciół. Może warto wesprzeć mądrą radą. Sam tez posłuchaj i daj sobie czas na przemyślenie. W miłości,  możesz mieć ochotę powrócić do byłej relacji . Ogólnie powiedzenie…. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki jest trafne. Zwłaszcza jeśli masz problem z nałogiem lub pokonujesz obecnie słabości.

Wróżka Issi https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-issi


Horoskop tygodniowy - Rak od 2 do 8 marca

Tydzień pod znakiem kreatywnego bloku, szczególnie w przypadku „narodzin” nowego pomysłu lub kreatywnego wyrażania siebie. Możesz się martwić, czy odniesiesz sukces, czy twoja praca przemawia do innych. Na razie nie przejmuj się tym, co myślą inni. Ważną rzeczą jest to, że pozwalasz płynąć swojej kreatywnej energii, nawet jeśli oznacza to zachowanie twoich najnowszych dzieł tylko do szuflady. W relacjach  nadszedł czas, abyś skupił się Raku na relacji matka-dziecko na relacji dorosły-dorosły, tworząc niezależność, zaufanie i pełne miłości współczucie. Nie zapominaj o sporcie, umów się kontrolnie na badania bo układ hormonalny i nerwowy masz nieco rozregulowany. Nie nadużywaj alkoholu i korzystaj z energii słońca wszak go coraz więcej za oknem.

Autor tarocistka Agnelya


Horoskop tygodniowy Rak od 24 lutego do 1 marca

Sfera zawodowa: Jeśli w Twojej firmie ktoś stosuje chwyty poniżej pasa, nie udawaj, że nie widzisz problemu, bo karty określają to jako błąd.

Może się okazać, że znajdziesz się w kłopocie i trudno będzie znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie. Niektórzy z Was mogą spodziewać się, że w otoczeniu mają osoby, które czerpią satysfakcję z niepowodzeń innych, zwłaszcza jeśli czują się pewnie finansowo i tą przewagę wykorzystują by źle traktować mniej zarabiających. To czas, kiedy ważne będzie utrzymanie swojego stanowiska lub pozycji w pracy.

Miłość: Zastanów się, zanim zaczniesz omawiać z kimś sprawy, które są dla Ciebie niejasne. Według kart możesz mieć skłonności do nie zwracania uwagi na słowa, jakich użyjesz, co przyniesie przykrości, a Ty zrobisz wrażenie osoby nieczułej, której jest wszystko jedno. Powściągnij emocje, a doczekasz się kontaktu, jeśli czekasz na niego. Poprzez jedną osobę, możesz poznać większe grono, lub sprawy się tak potoczą, że spotkacie się z koleżankami i kolegami.

Rodzina: Spokój, zadowolenie i wspólne wysiłki, by funkcjonować tradycyjnie w środowisku sprawią, że będziecie postrzegani jako mocna rodzina, która jednak nie daje dostępu do siebie każdemu i nie jest łatwo zaprzyjaźnić się z Wami. Może pojawić się wspólny cel.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Rak od 17 do 23 lutego

Tydzień raczej oczyszczania swej przestrzeni ze znajomych niż kontynuowania relacji, które budzą wątpliwości. Nawet jeśli ktoś pojawi się z porywającym pomysłem, wprowadzi zamieszanie w Twoje codzienne życie, pozostaniesz niewzruszona. W przypadku sprzeczek również zachowasz spokój . Nic złego się nie stanie, jeśli zablokujesz czyjś numer, gdy uznasz, że znajomość przekracza pewne dopuszczalne dla Ciebie granice. Niektóre Raki mogą wykonywać tego rodzaju operacje na telefonie partnera, aby pozbyć się niechcianych połączeń. Partner nie zorientuje się, że chronisz go przed nieprzyjemnymi sytuacjami.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Rak od 10 do 16 lutego

Miłość: Raki mogą zacząć wątpić, czy kiedykolwiek znajdą odpowiednią osobę, jeśli nie miały do tej pory szczęścia. Karty radzą Ci pokazać się od swojej jasnej strony, bo zgubisz się w tłumie nerwowych i zniechęcających ludzi. Trudno będzie Cię zauważyć, jeśli w Twoim otoczeniu panuje bez przerwy napięta atmosfera. Jeśli będziesz w stanie funkcjonować  w takich warunkach pokazując się od strony osoby pewnej siebie, ale ciepłej i takiej, na której zawsze można polegać, szybciej zostaniesz doceniona i obdarzona zainteresowaniem.

Sfera zawodowa: Jeśli chcesz osiągnąć cel, pokaż się od bardziej bezpośredniej strony. Rzucanie pomysłu w czasie dyskusji, ale niechęć by samodzielnie zrealizować określony projekt, nie da rezultatu. Nie sam pomysł będzie się liczył, ale konkretne działanie, a nie znajdzie się nikt, kto zechce cudze pomysły wprowadzać w życie, jeśli braknie do nich przekonania. Wstrzymaj się też z działaniami nieprzemyślanymi, bo niechcący możesz popełnić gafę, sprawić komuś przykrość lub powtórzyć przykre słowa. Nieoczekiwanie podejmiesz mimo to współpracę z kimś, lub odnowisz przyjaźń zawodową.

Finanse: Możesz mieć skłonność do interesowania się finansami innych w tym tygodniu. Bardziej zaciekawi Cię, ile zarabia rodzina lub przyjaciele niż zarządzanie swoimi zasobami.

Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy Rak od 3 do 9 lutego

Tydzień melancholijny i refleksyjny, choć możesz mieć odczucie, że przychodzą Ci do głowy odkrywcze przemyślenia, które warto zachować dla siebie. Jeśli zajdzie konieczność natychmiastowego skontaktowania się z przełożonym, może okazać się, że nie ma czasu, jest nieuchwytny, albo z jego punktu widzenia niepotrzebnie tak się spieszysz z jakąś sprawą. Nie warto natomiast zgłaszać skarg, zwłaszcza na mężczyznę, bo karty określają to jako błąd. Mimo to zechcesz wywrzeć wpływ na otaczające Cię środowisko zawodowe, choć unikaj ingerowania w życie prywatne innych pracowników. Należy rozdzielić sprawy prywatne od zawodowych, jeśli chcesz żyć w zgodzie z innymi.

We wszelkich negocjacjach będziesz nieugięta, jeśli wyczujesz, że możesz zyskać więcej. Jeśli masz sprawy do załatwienia, poczujesz ulgę, gdy okaże się, że wszystko udało się załatwić pomyślnie. Nie ciesz się przedwcześnie odejściem kogoś z pracy.

Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy RAK od 27 stycznia do 2 lutego

Jesteś nieprzychylnie nastawiony do ludzi. Zupełnie niepotrzebnie, odpuść sobie niektóre rzeczy. Na prawdą są mało istotne. W miłości bez zmian. Popracuj nad swoim stanem emocjonalnym, częściej się uśmiechaj do ludzi i do siebie. Nie podejmuj pochopnych decyzji finansowych. Zdaj się na intuicję.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Rak od 20 do 26 stycznia

Miłość: Panie mogą znaleźć mężczyznę, który szalenie je zainteresuje i będą podpytywać o niego w jego środowisku. Nie wyobrażaj sobie jednak za wiele i nie szukaj pikanterii w jego życiu, bo będziesz rozliczona z każdej ploteczki, jaką puścisz mimochodem. Jeśli za bardzo poniesie Cię wyobraźnia, w dalszej perspektywie wyniknie z tego konflikt, a ktoś wskaże palcem na Ciebie, że to z Twoich ust padły określone słowa. Poza tym jeśli on Ci się podoba, to w ten sposób stracisz szansę na zjednanie go sobie i nie uwierzy Ci, że naprawdę wpadł Ci w oko, tylko brakuje Ci śmiałości.

Sfera zawodowa: Dobry czas, by się promować, reklamować, kontaktować z szerszym kręgiem osób powiązanych z Tobą zawodowo, choć karty zalecają zachować skromność i nie wyrywać się za bardzo do przodu w nadchodzących dniach, a  przynajmniej zachować dla siebie wszelkie uzgodnienia. Ambitne Raki, które marzą o awansie, będą dążyć do niego albo do znajomości, która mogłaby otworzyć przed nimi nowe perspektywy zawodowe. Nie spiesz się jednak, bo jeśli liczysz na umowę i konkrety, nagle rozmowy mogą utknąć w miejscu. Nie przyspieszaj i nie działaj pod wpływem impulsu. Te sprawy potrzebują więcej czasu.

Finanse: Jeśli nie chcesz rozmawiać z innymi o pieniądzach, uda się zachować w tajemnicy, ile masz na koncie i w portfelu. Wydatki nie powinny przekroczyć sumy, jaką przeznaczasz na zwykłe zakupy, które robisz na co dzień.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy RAK od 13 do 19 stycznia

Single: Nowe znajomości będą przelotne, choć może znaleźć się ktoś, komu wpadniesz w oko, ale warto oceniać powściągliwie, bo niektórzy mogą wyrażać się potem o całym spotkaniu bez szacunku, co mogłoby Cię zrazić.

Wskazówki na sferę zawodową: Więcej osiągniesz, jeśli będziesz trzymać się zasad panujących w firmie i nie będziesz dążyć do osiągnięcia celu zbyt intensywnie. To rozsądek, chłód i profesjonalizm będzie Twoim atutem. Nawet jeśli coś Cię  rozczaruje, szybko się z tym pogodzisz i odzyskasz optymizm. Jeśli masz podpisaną już umowę, możesz nieoczekiwanie dostać nową propozycję pracy. Ci z Was, którzy nie planują zmian, mogą nastawić się na nowe okoliczności i wyjazdy służbowe, jakie mogą się pojawić w dalszej perspektywie. Zwróć uwagę jednak na dokumenty i księgowość- tu możliwe są pomyłki i błędy, których powinnaś się wystrzegać.

Autor: wróżka Miranda, Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy RAK od 6 do 12 stycznia

Miłość: Nie powtarzaj plotek, bo okaże się, że nie mają nic wspólnego z prawdą i postawi Cię to w sytuacji osoby niewiarygodnej. Możesz mieć chęć utrzymywania kontaktów z kilkoma osobami w tym samym czasie, choć zachowasz to dla siebie. Sprzyjający moment na przyjaźnie zawodowe, ale mało prawdopodobne, aby przekształciły się w bardziej prywatne.

Praca: Pewne plany mogą ulec zmianie w wyniku nowych okoliczności, ale znajdziesz na to sposób i jeśli nie powiedzie się współpraca  z jedną osobą, szybko znajdziesz kogoś innego na jej miejsce. Raczej trudno będzie podtrzymać współpracę z dwiema firmami czy osobami i na coś będzie trzeba się zdecydować. Wybierzesz wariant, który będzie łatwiejszy w realizacji. Nie warto oceniać przedwcześnie sytuacji, gdy braknie informacji. Jedną z osób możesz dezorientować, jeśli zależy Ci na zyskaniu więcej czasu do namysłu lub zebraniu brakujących informacji.

Wróżka Nela Ket https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-nela-ket


Horoskop tygodniowy RAK od 30 grudnia do 5 stycznia

Miłość: Jeśli rozstałaś się z jakimś mężczyzną, nie ma powodu, by dalej drążyć ten temat. Możesz czuć jeszcze negatywne emocje, jak np. zazdrość o jego nowe życie, chęć wywołania zamieszania lub sprzeczki, ale według kart naprawdę nie warto. Sytuacja tak czy inaczej odmieni się na Twoją korzyść. Pojawi się nowe towarzystwo ludzi, możesz zostać gdzieś zaproszona i bardzo szybko uda się zapomnieć o tej znajomości. Czekają Cię miłe chwile w większym gronie, gdzie łatwo będzie kogoś nowego poznać, spędzić przyjemnie czas i poflirtować, a co z tego wyniknie, karty nie podpowiadają, ale warto dać sobie nową szansę.

Praca: Choć okazje do podjęcia interesujących wyzwań w Twojej firmie będą miały miejsce, co pomogłoby Ci w umocnić swoją pozycję, możesz te szanse przegapić, lub ktoś Cię wyprzedzi i wcześniej zaproponuje swój udział w określonym projekcie. Miej oczy szeroko otwarte, jeśli chcesz tego uniknąć. Możesz też czuć się przeciążona jakimiś sprawami, ale nie uda się wywalczyć pomocy a prośby kierowane do koleżanki czy kolegi nic nowego nie wniosą. Okaże się, ze każdy ma przydzielone określone obowiązki i sam musi się ze wszystkim uporać.

Finanse: Będziesz dobrą doradczynią w przypadku planowanych zakupów. W porę możesz zauważyć minusy takiego pomysłu  i uchronisz w ten sposób siebie lub bliskich przed wydatkiem, z którego byliby niezadowoleni. Jeśli rzecz ma swoje wady, Ty zauważysz to pierwsza. Poza tym będziesz mieć  dużo szczęścia do pieniędzy, w tym gier liczbowych.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy RAK od 23 do 29 grudnia

Miłość: Mocne przywiązanie do rodziny, tradycji i bliskich spowoduje, że będziesz brać pod uwagę ich uczucia oraz zadbasz o to, by nic nie zachwiało równowagą, jaką osiągnęłaś dotychczas. Niektórzy z Was mogą być już w pewnych relacjach i to bliskich i właściwie nowa znajomość byłaby jakiegoś rodzaju alternatywą. Trudno będzie podjąć decyzję, zwłaszcza w przypadku tych Raków, które nie mają pewności co do uczuć drugiej strony. Jeśli uważasz, że masz do czynienia z osobą skrytą, nie będziesz wiedzieć, na czym stoisz. Niektóre Raki same mogą być na tyle skryte, że trudno będzie komuś się określić, jeśli poczuje się niepewnie w tej relacji.

Praca: Ogólnie stabilnie, choć będzie trzeba zmienić kierunek dotychczasowych działań. Ktoś może stanąć w Twej obronie lub wzmocnić Twą pozycję. Może okazać się też, że podsunie interesujący pomysł. Pewne sprawy mogą się opóźniać, jednak we właściwym czasie ruszą do przodu i powinny przynieść wiele satysfakcji, a nawet mogą otworzyć przed Tobą nowe perspektywy współpracy w przyszłości.

Finanse: Karty wskazują bardzo stabilną sytuację finansową i odpowiednie zarządzanie swymi sprawami, choć Ty sama możesz mieć obawy co do przyszłości lub inwestycji, jeśli jakieś planujesz. Zdolność wychodzenia z ewentualnych kryzysów jest u Ciebie wysoka, choć będzie trzeba zmienić plany, bo cokolwiek chodzi Ci po głowie, wydarzenia wymuszą konieczność innego spojrzenia na sytuację.

Ezolinia Wróżby autor: wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy Rak od 16 do 22 grudnia

Czas sprzyja uwolnieniu się od niechcianych czy trudnych relacji. Single mogą nawiązać ciekawą znajomość. Nauczą się być bardziej asertywna. Zadbaj Raku o układ nerwowy (spacer, witaminy, relaksacyjna muzyka, aromaterapia) a unikniesz uciążliwych bóli głowy. W finansach bez szału, ale stabilnie, uważaj by w przypływie euforii nie wydać więcej niż masz.

Autor: Tarocistka Agnelya Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy - RAK od 9 do 15 grudnia

Sfera prywatna: To czas, kiedy szczególnie panie spod znaku Raka mogą zapragnąć oparcia w mężczyźnie, choć nie tyle pocieszenia co konkretnego działania. Jeśli włożyłaś bardzo dużo wysiłku i czasu w osiągniecie jakiegoś celu, okoliczności mogą się nieoczekiwanie zmienić i wszystko się posypie. U niektórych Raków może to oznaczać, że działania nie były do końca przemyślane, lub nie wzięłaś pod uwagę istotnych kwestii, a u innych mogą to być zdarzenia, na które nie masz wpływu. Męskiego wsparcia zabraknie. To czas przemyśleń, wycofania i racjonalnego analizowania sytuacji.

Sfera zawodowa: Możesz być w słabszej kondycji niż zazwyczaj, jeśli nawarstwią się problemy i zaczniesz o tym rozmyślać. Głównie negatywne przemyślenia będą Ci utrudniać pracę. Poza tym braknie interesujących wyzwań. Dobry czas natomiast na przyjaźnie, bo z pewnością znajdziesz kogoś, kto chętnie dzieli z Tobą czas zawodowy lub będziesz w ścisłej, przyjacielskiej współpracy z drugą osobą. Drobna obustronna pomoc niewykluczona.

Single: Niestety może okazać się, że ktoś Cię rozczarował z byłych partnerów, a może z kimś flirtowałaś, lub uczestniczyłaś w spotkaniach w większym gronie znajomych i teraz wydarzy się coś, co może Cię niemiło zaskoczyć. Możesz nie być pewna, który z kolegów wpakował Cię w kłopoty, jeśli masz wiele kontaktów. Bądź ostrożna, bo ktoś może Cię oszukać udając przyjaznego. Jeśli wspierasz przyjaciółkę w rozterkach miłosnych, będzie jej życzyć, by spotkała prawdziwą miłość. Pomyśl jednak o sobie i rozejrzyj się, bo ktoś nieśmiało interesuje się Tobą i chętnie poznałby Cię bliżej.

Inne znaki: Warto być w przyjaznej relacji z Bliźniętami i Panną, a nieporozumienia mogą wyniknąć z Wodnikiem i Skorpionem.

Zdrowie: Paniom karty polecają zabiegi kosmetyczne oraz zwrócenie uwagi na składniki wywołujące alergię, aby uniknąć podrażnień.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online ->>


 

Horoskop tygodniowy RAK od 2 do 8 grudnia

Dom i rodzina: Czas refleksji. Możesz nie mieć ochoty dzielić się swymi troskami z bliskimi. Mimo to Raki czeka ogromna radość z zaskoczenia. Możliwe nawet, że otworzycie szampana w gronie rodzinnym z tej okazji, bo będzie co świętować. Karty pokazują wielkie szczęście a także, że możesz chcieć zarzucić członkowi rodziny, że wdał się w nieprzyjemną historię w pracy, ale on się z tego wybroni, albo cała rodzina mu w tym pomoże.

Praca: Będzie trzeba wykazać się sprytem i jeśli coś się nie uda, trzeba będzie odciąć się od problemu. Bardzo łatwo będzie udać pomyłkę lub tak pokierować sprawą, żeby odpowiedzialność spadła na koleżankę, która zresztą według kart sama jest sobie winna. Mimo wszystko Ty też możesz poczuwać się do winy, ale łatwo będzie udowodnić swą niewinność. Nie zasłaniaj się rodziną, nagłymi chorobami, pogrzebami itp., jeśli potrzebujesz wziąć wolne, bo to się nie uda. O wolne zresztą będzie dużo łatwiej niż sądzisz, bo zapowiada się martwy czas zawodowo i może brakować Ci zajęcia lub okaże się, że trudno się porozumieć co do niektórych projektów.

Single: Niestety karty pokazują zerwane przyjaźnie i raczej będziesz musiała liczyć na starych znajomych. Jeśli chcesz poznać mężczyznę przez przyjaciółkę, to ona może nie być zainteresowana kontaktem. Mąż, dzieci, rodzina i stabilny partner mogą jej wystarczać do szczęścia i nie będzie czuła potrzeby spotkań z koleżankami.

Ezolinia Wróżby Jasnowidz Ajlena


Horoskop tygodniowy RAK od 25 listopada do 1 grudnia

Stan ducha i ciało: Nawet jeśli dokuczały Ci jakieś dolegliwości, teraz zaczną się cofać i wyzdrowiejesz. Twój umysł będzie doskonale pracował i możliwe są błyskotliwe pomysły. Wewnętrzna równowaga i spokój.

Związki partnerskie: Nieporozumienia możliwe, ale nie warto wyolbrzymiać problemów. Metoda przeczekiwania nie przyniesie poprawy sytuacji, a nawet może ją pogorszyć. Wyjaśnienia, które prędzej czy później nadejdą, nie poprawią Ci samopoczucia, bo okaże się, że realia zdominują sytuację i będzie trzeba się dostosować do różnych okoliczności, które mogą okazać się niesprzyjające, a przynajmniej nie takie, jak planowałaś. Będzie to czas, kiedy trzeba spojrzeć na pewne kwestie realistycznie, nawet jeśli serce podpowiada coś innego.

Single: Jeśli poznałaś kogoś interesującego, ale masz wrażenie, że jest to osoba nieufna, nie czekaj, aż pierwsza się odezwie, tylko wykaż inicjatywę, jeśli Ci na niej zależy. W przeciwnym razie możesz stracić z   nią kontakt na dłużej lub krócej. Nie pozwól jej odejść z Twojego życia, jeśli chcesz ją poznać bliżej. Jesteś wystarczająco interesująca i atrakcyjna, aby zwrócić na siebie uwagę i spowodować, że ktoś się Tobą poważniej zainteresuje.

Praca: Warto podzielić się z kimś swoimi przemyśleniami, jeśli coś wzbudza obawy. Może się okazać, że we dwoje łatwiej coś obmyślić. Rozmowa w cztery oczy z kimś, komu ufasz, może pomóc poukładać sprawy. Czeka Cię czas pracowity i wymagający sporego zaangażowania.

Jasnowidz Noemi ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy RAK od 18 do 24 listopada

Praca: Dobry czas dla pracy zespołowej i warto czerpać ze swych przeszłych doświadczeń, dzięki którym zdobyłaś wiedzę, której być może inni nie posiadają. Będzie trzeba wykazać się umiejętnością zajmowania się wieloma sprawami równocześnie, ustalaniem wielu terminów i dbałością o kontakty zawodowe, aby wszystko to poukładać w doskonałym porządku. Dobry moment, aby dokończyć sprawy, jeśli się do czegoś zobowiązałaś, natomiast nie uda się zmienić projektów, które już zostały rozpoczęte.

Finanse: Czas ogólnie stabilny, choć nie będzie wzrostu dochodów, chyba że są one uzależnione od Twojego nakładu pracy, wtedy możesz osiągnąć więcej, ale kosztem poświęcenia sprawom zawodowym dużo czasu i licz się wtedy z napiętym grafikiem dnia i stresem. Warto przyjrzeć się wydatkom i zacząć lepiej je planować. Współprace na odległość nie przyniosą zysków, jeśli na takie liczysz.

Związki partnerskie: Okaż więcej serdeczności partnerowi, jeśli chcesz polepszyć swoje relacje. Nie doszukuj się zagrożeń w nowych znajomościach. Jeśli chcesz go znieczulić na atrakcyjność innych kobiet w otoczeniu, będzie to trudne, co wcale nie znaczy, że Cię zdradza. Pozbędziesz się irracjonalnych obaw, jeśli porozmawiacie poważnie i z większym realizmem o Waszej sytuacji.

Single: Panie mogą mieć przy swym boku kogoś, kto poczuł coś więcej, ale jeśli uzna, że jesteś niewzruszona, może wpaść w skrajność i zacząć uparcie namawiać Cię na niezobowiązujący romans.

Wróżka Miranda ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy RAK od 11 do 17 listopada

Miłość: Ławo będzie się pogubić w ocenie partnera. Możecie sobie przypisywać cechy lub zachowania nieprawdziwe. Nie szukaj nieistniejących zdrad w związku i nie próbuj się domyślać, co on myśli, lub robi, bo nadmiar wyobraźni zafałszuje obraz rzeczywistości.  Możesz doszukiwać się tajemnic, lub może wyjść na jaw coś, co da Ci do myślenia i zburzy harmonię w związku, jednak karty przestrzegają przed przesadą. Nie kieruj się zazdrością, bo możesz mieć pokusę śledzenia poczynań partnera, analizowania, czemu nie odbiera telefonu itp. Unikaj podstępów, bo na nic się nie zdadzą i nie rozjaśnią Ci sytuacji, a za to wniosą jeszcze więcej refleksji, które trudno będzie logicznie poukładać w całość.

Przyjaźń i otoczenie: Nadejdą zaskakujące wiadomości, które mogą zawieść Twoje oczekiwania. Niewykluczone konflikty lub zachowania, które uznasz za przykre czy podyktowane złością. Pewne znajomości mogą się niespodziewanie zakończyć, a inne powinnaś przemyśleć, zwłaszcza jeśli druga strona robi wrażenie osoby nieprzychylnej lub kłótliwej. Single powinny unikać randek w ciemno i w ogóle niepewnych znajomości, bo przez mylną ocenę sytuacji mogą zetknąć się z niewłaściwą osobą, przez którą wpadną w tarapaty.

Praca: Podejdź poważnie do obowiązków zawodowych, bo właśnie teraz mogą rozstrzygać się ważne kwestie, które zaważą na wynikach w przyszłości. Jeśli liczysz na awans, wykaż się sumiennością. Jeśli spodziewasz się decyzji urzędowych, poczekaj cierpliwie, wkrótce powinny nadejść. Oczekuj  rozjaśnienia sytuacji w przypadku wątpliwości.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby online 


Horoskop tygodniowy - RAK od 4 do 10 listopada

Finanse: Nie obawiaj się podejmować współpracy z innymi ludźmi, wchodzić w spółki lub wspólnie realizować cele. Łatwiej też będzie zdobyć się na zakup, jeśli podzielisz  z kimś wydatki.

Praca: Osoby poszukujące zatrudnienia nie znajdą go w najbliższym czasie. Osoby pracujące mogą mieć za to odczucie, że wybrali niewłaściwe miejsce, napotykają trudności, są wykorzystywani lub źle opłacani. Załatwienie ważnych spraw przełóż na inny moment, bo teraz będzie wszystko szło jak po grudzie. Nie bierz na siebie zadań, jeśli wiesz, że przysporzą Ci problemów, bo żadne ułatwienia nie pojawią się po drodze.

Dom: Ktoś z domowników może być marudny, lub to Tobie nie będzie dopisywał humor. Jeśli coś Cię nie zadowala na co dzień, teraz będziesz bardziej zwracać na to uwagę. Aby to zmienić, musiałabyś się wykazać większym zaangażowaniem, a na to może brakować sił lub chęci. Niby niczego nie będzie Ci brakować, a mimo to możesz być niezadowolona.

Relacje z ludźmi: To tydzień, który zechcesz spędzić w gronie najbliższych. Może to być rodzina lub przyjaciele, ale na pewno osoby, przy których czujesz się swobodnie i wiesz, że Cię akceptują taką, jaka jesteś. W czasie, który poświecisz bliskim, inni będą skupieni na sprawach zawodowych. Może ominąć Cię awans lub ważne wydarzenie w firmie. Jeśli masz konkurencję, zaskoczy Cię ich zdecydowanie i pewność siebie. W przypadku sprawy do koleżanki, lub jeśli coś Ci spokoju nie daje, musisz jasno powiedzieć, w czym tkwi problem z Twojej strony, bo sama się nie domyśli. Ogólnie karty wskazują osobę w otoczeniu, która nie wie, o co Ci chodzi, a Ty nie zechcesz otwarcie pomówić.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - RAK od 28 października do 3 listopada

Raki bezrobotne będą musiały wykazać więcej inicjatywy i zaangażowania, żeby zmienić swoją sytuację. Osoby, które dotychczas czerpały korzyści z pracy prowizyjnej, lub miały możliwość dorobienia sobie, mogą stracić dobre kontakty. Interesy mogą iść gorzej i będzie trzeba wymyślić skuteczną strategię. Jeśli jesteś zatrudniona, w przypadku kłopotów- czym bardziej zmyślne  powody znajdziesz, żeby uzasadnić niechciane wydarzenia, tym lepiej uda się zamaskować błędy i pomyłki, jednak nadmiar wyobraźni może Ci zaszkodzić. Nie śpiesz się z imponowaniem przyjaciółce, bo dzieli czas na dwie osoby. Osoby zatrudniające innych mogą mieć styczność z kimś, kto wielokrotnie dopytuje się o możliwości zatrudnienia lub szczegóły umowy, którą popisał. W sferze prywatnej może się Tobą interesować mężczyzna, który nie będzie miał przyjacielskich zamiarów. Na jego pukanie do drzwi czy telefony raczej nie zechcesz reagować i postarasz się udać, że go nie słyszysz. Jeśli będziesz poza domem, nie trzymaj się sztywno ram, ile możesz wydać pieniędzy, tylko przeznacz też małą kwotę na napiwek, lub weź pod uwagę, że cena może być nieco wyższa, niż zakładasz, bo pewne słowa lub zachowanie może zostać odebrane przez kogoś jako obrażające jego godność osobistą, szczególnie w przypadku mężczyzn.  Dobrze służyć Ci będzie czas w pracy i w domu oraz zajęcie się prywatnymi problemami i to karty Ci polecają. Single mogą rozczarować się, jeśli pewne fakty i zachowania naprowadzą ich na przemyślenia, że być może zakochały się bez wzajemności. Czas pokaże, czy tak jest rzeczywiście.

wróżka Camilia Ezolinia Tarot Wróżby


Horoskop tygodniowy Rak - od 21 do 27 października

Może pokazać w tym tygodniu, co Tobie w duszy gra i czego potrzebujesz. Niektórzy mogą być zaskoczeni nagłą asertywności ą i odwagą, która nagle pokazałeś światu.  Osiągniesz, co chcesz, wiedząc, jaki mechanizm kieruje emocjami innych ludzi. Bez problemu będziesz tym, kto kontrolować będzie cudze zachowania. Ważny stanie się układ krążenia i oddychania.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Tarot online


Horoskop tygodniowy - Rak od 14 do 20 października

Tydzień w kratkę. W pracy raki będą docenione. Praca jeśli nie sprawi im przyjemności to chociaż nie przyniesie stresu. Pod koniec tygodnia raki powinny pomyśleć o sobie, wypocząć i oderwać się od codziennego kieratu. Kondycja dopisze.

\Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Rak od 7 do 13 października

Miłość: będziesz myślał o życiu towarzyskim jednak ze względu na finanse powinieneś się od tego odciąć i zająć się sobą. Możliwość poznania nowej osoby w drodze.
Praca: Będziesz musiał pozbierać się po plotkach, które spowodował młody mężczyzna. Możesz być zwolniony z pracy z tego powodu.
Finanse: Musisz w tym miesiącu zacisnąć pasa. Wydatki cię przewyższą.
Zdrowie: Uważaj na serce i emocje. Możesz często płakać.

Tarocista Łukasz: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz


Horoskop tygodniowy RAK od 30 września do 6 października

Tydzień w pracy upłynie Ci spokojnie pod warunkiem, że nie będziesz angażować się w żadne konflikty, jakie mogą pojawiać się wokół Ciebie, choć nie muszą dotyczyć Cię bezpośrednio. Koleżanka z pracy może Ci się zwierzyć z problemów, jakie ma z jakąś osobą, co będzie wiązać się z kłótniami i niewłaściwym traktowaniem. Sytuacje mogą być różne, ktoś może zostać oszukany, a niejasności trudno będzie wyjaśnić. Rada dla Ciebie- zachować dystans, zwłaszcza że czasami trudno będzie zrozumieć, co tak naprawdę się wydarzyło. Pewne plany mogą być modyfikowane, a zasady współpracy wśród ludzi w firmie będą precyzowane, choć nadal pewne kwestie będą nieoczywiste, jeśli nie dotyczą Ciebie. W sferze prywatnej powrócą wspomnienia. Możesz przyglądać się koleżance na portalu społecznościowym lub obserwować ogólnie znajomych z dawnych lat. Możliwy spadek energii lub odporności. Tydzień wypełniony obowiązkami i sprawami przyziemnymi. Single panowie mogą być interesujący dla niektórych pań, choć mało prawdopodobne, by odwzajemnili to, co jednak druga strona przyjmie lekko. /min)

Wróżka Miranda wróżby tarot online: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy – Rak od 23 do 29 września

Dla osób zabiegających o czyjąś uwagę jest to dobry moment na wyklarowanie sytuacji. Okaż zainteresowanie nie słowami, a czynami. Nastaw się pozytywnie do sytuacji, a dostaniesz to czego pragniesz. W stałych związkach nastąpi polepszenie relacji. Jeśli były jakieś niedokończone tematy, nierozwiązane sytuacje, to wyjaśnijcie je sobie teraz.

Wróżka Thelema portal Ezoliniawrozby.com


Horoskop tygodniowy – Rak od 16 do 22 września

Raki w tym tygodniu nie będą miały lekko. Niektóre nadal powinny się spodziewać trudności i przeszkód. Coś się odwlecze i opóźni. Mogą spotkać bardzo uparte i konserwatywne osoby albo same takie się staną. Mogą też stwierdzić, że lat im przybywa i starość nie radość.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy – RAK od 9 do 15 września

Raki mogą odczuć pewien niedosyt w sferze zawodowej, jeśli mają wrażenie, że mogłyby rozwinąć lepiej swoją karierę i mają duży potencjał, a wydarzenia układają się mimo to niepomyślnie. Może stać się jasne, że nie każdy dobrze współpracuje z każdą osobą w firmie i dobrze byłoby to wziąć pod uwagę w przyszłości. Jeśli pewne projekty budzą wątpliwości, nie udało się pomyślnie ich dokończyć, trzeba się zastanowić, czy warto je kontynuować i czy nie wymagają zmian. Weź też pod uwagę, że życie prywatne wpływa na ludzi wokół Ciebie i czasem ludzie przynoszą ze sobą swoje osobiste zmartwienia lub troski do pracy.

Czas zawodowo zmienny i niestabilny. W życiu osobistym tydzień, w którym emocji będzie sporo, ale trudno będzie znaleźć dla nich ujście. Jeśli się na kogoś zezłościsz, możesz chcieć zareagować spontanicznie, ale w nerwach nie warto działać. Będziesz mieć styczność z osobami, które jasno się komunikują. Możesz dowiedzieć się o czymś bardzo prywatnym dotyczącym takiej osoby, bo sama Ci to powie, co nie oznacza, że życzy sobie, aby ktoś interesował się jej sprawami zbyt natarczywie. Single, które poznały kogoś interesującego, będą musiały zadowolić się miłą rozmową, która nie będzie kontynuowana, jeśli obiekt Twego zainteresowania ma zobowiązania, choć może Cię kusić, aby sprawdzić, czy są one mocno wiążące dla niego. Jeśli spodziewasz się przyjazdu kogoś z rodziny lub przyjaciółki, będziesz ustalać szczegóły takich odwiedzin.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop napisz do Wróżka Camilia


Horoskop tygodniowy - RAK od 2 do 8 września

Wykorzystaj każdą szansę, jaka się pojawi, aby zarobić lub dobrze wykonać powierzone Ci zadania, bo szef będzie miał pretensje w przypadku niewykorzystanej okazji, by zdobyć klienta, zleceniodawcę itp. Uważaj również, jakie wiadomości podajesz innym, bo możesz powiedzieć  za dużo, albo nie udzielisz odpowiednio informacji lub pomocy i też może wyniknąć z tego kłopot. Nawet jeśli Ty ze swojej strony zrobisz, co możesz, komplikacje są niewykluczone. Licz się z tym, że możesz być sprawdzony w pracy. Upewniaj się co do podawanych danych, zanim podejmiesz się działań, bo mogą wyniknąć niejasności, które będą się ciągnąć. Emocje powściągnij bez względu na wydarzenia. W sferze prywatnej może odezwać się osoba, która potrzebuje pomocy. Nie będziesz spieszyła się z odpowiedzią, jeśli kontakt będzie na odległość, lub zechcesz potrzymać kogoś trochę w niepewności. Przemyślenia na temat pracy lub opóźnień w realizacji planów, mogą obniżać nastroje. Samotny Rak powinien koniecznie wyjść z domu, jeśli chce poznać kogoś interesującego i taką radę dostajesz od kart na ten tydzień.  Nastaw się pozytywnie i spotkaj z ludźmi. Wyjazdy w celu rozerwania się również są wskazane, np. koncerty, basen, spotkanie z przyjaciółmi itd. Single mogą mieć skłonności do udawania przed samymi sobą, że nie interesuje ich określona osoba, a w rzeczywistości trudno będzie uwolnić myśli od niej. Karty wskazują, że możesz myśleć sporo o konkretnej znajomości kobiety i mężczyzny i nie muszą być parą.

Wróżka Camilia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia 708 577 246


Horoskop tygodniowy Rak od 26 sierpnia do 1 września

Warto wysilić się na większy skok na głęboką wodę.  Możesz czuć w tym tygodniu, że masz grunt pod nogami. Energia tygodnia może skłaniać Ciebie do niepotrzebnego angażowania się w nie swoje sprawy. Staraj się tego unikać. Stawiaj na siebie i swój spokój w duszy. Zapragnij być sobą i tylko sobą.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy - Rak od 19 do 25 sierpnia

To czas zwiększonej aktywności, jeśli wcześniej odczuwałeś spadek energii lub brak inspiracji. Dobry moment na zdejmowanie uroków rzuconych na Twoją sferę zawodową, o ile masz podejrzenie, że istnieją jakiegoś rodzaju blokady energetyczne w tej sferze. Możesz niespodziewanie zmienić poglądy na bardziej nowatorskie. Oczyszczenie energetyczne swojego biura również przyniesie dobre efekty. Nawet trudne projekty wydadzą się prostsze do wykonania, informacje będą zdobywane bez większego trudu i męczące szczegóły, które dotychczas utrudniały Ci pracę, przestaną być problematyczne. Praca zespołowa przyniesie dobre efekty i sprawi, że wkrótce zajmiecie się nowym wyzwaniem. Uważaj na swoje słowa i zachowanie, bo jeśli zrobisz coś, co wolałbyś, aby nie zostało ujawnione, Twoje otoczenie będzie miało niebywałą intuicję, aby rozgryźć Twoje rzeczywiste intencje, co może wywołać uszczypliwości. 

Zadbaj o kontakty z osobami, z którymi się rozstałaś, jeśli zależy Ci na kimś. Jeśli odczuwasz niepokój, że brak Ci wsparcia w przyjaciołach, rodzinie lub w konkretnej osobie, będą to tylko przeczucia, które nie będą miały odzwierciedlenia w rzeczywistości, więc nie ma powodu traktować ich zbyt serio. Twój partner nie będzie szukał wrażeń poza związkiem, jeśli pojawią się takie obawy w nadchodzących dniach. Single będą miały szczęście do rozwodników. Jeśli  masz złe wspomnienia z poprzednich związków, czas zostawić przeszłość za sobą i przestać myśleć o byłych partnerach. Nie obwiniaj się o to, że Wasz związek się nie powiódł. Poznasz kogoś, kto przywróci Ci wiarę w miłość.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.


Horoskop tygodniowy - Rak od 12 do 18 sierpnia

Tydzień trudny, a nawet bardzo trudny dla niektórych raków. Sporo planet patrzy krzywo z znaku koziorożca. Raki będą musiały się zmierzyć z jakimiś trudnościami. Może też dać  sobie  znać jakiś problem ze zdrowiem. Zagrożone są kości i zęby. Niektóre zdadzą sobie sprawę, że się starzeją.

Horoskop opracowała wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - RAK od 5 do 11 sierpnia

W finansach kontroluj wydatki, bo mogą być teraz wyższe od przychodów, lub spóźni się przelew, na który czekasz. W sprawach zawodowych możliwe przestoje lub chwilowe problemy, które mogą spowolnić Twoje tempo pracy codziennej, ale nie potrwa to długo, więc nastaw się na to, że wkrótce zostaną ustalone jasno nowe cele w firmie i czeka Cię sporo obowiązków.
Będziesz musiał wykazać się siłą przebicia lub poświęcić zadaniom sporo czasu. Nie angażuj się w te ustalenia i rozmowy, jeśli nie ma takiej potrzeby. Zachowaj dystans do sytuacji, a lepiej na tym wyjdziesz. Nie lekceważ pewnych problemów, bo sytuacje mogą być zmienne i to, co Ciebie dziś nie dotyczy, w przyszłości może mieć wpływ na wydarzenia. W sferze prywatnej liczne kontakty z żeńskim gronem znajomych, które mogą Cię pobudzać do aktywności, inspirować lub wywoływać emocje i przemyślenia na temat kobiecych problemów lub sposobu patrzenia na sprawy. Nie wchodź w żadne sytuacje konfliktowe z mężczyzną, gdyż nie będzie przebierał w słowach, jeśli dojdzie do nieporozumienia. Odnowienie kontaktów z kobietą z rodziny będzie korzystne. U singli dobry moment do odnawiania znajomości, które Cię rozczarowały, a wydarzenia przebiegły w taki sposób, że nie do końca rozumiesz przyczyny rozstania. Jest szansa, że z taktem i dyplomacją uda się Wam porozumieć na nowo.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia


Horoskop tygodniowy – RAK od 29 lipca do 4 sierpnia

Jeśli masz potrzebę załatwienia czegoś w urzędzie, to teraz będziesz miał odpowiednie nastawienie i będziesz właściwie skoncentrowany na temacie, aby wszystko załatwić tak, jak trzeba. Zarówno zawodowy spryt i umiejętność korzystania ze swej wiedzy i doświadczenia, jak i obowiązkowość i skrupulatne podejście do zadań powinny Ci również ułatwić realizację celów w tym tygodniu. Nie wszystkie wpływy innych osób na Twojego szefa wydadzą Ci się korzystne, mimo to nie powinieneś narzekać ani na niego ani na złą organizację w firmie. Osoby wokół Ciebie nie wywalczą tego, co chciały, lub nie uda im się pokazać od lepszej strony, Ty za to możesz mieć nowy pomysł, który mocno Cię zainspiruje i zapoczątkuje określone działania w tym kierunku. W sferze prywatnej będziesz skupiony na własnych sprawach i wypoczynku, na który powinieneś znaleźć czas bez większych problemów. Wokół Ciebie mogą toczyć się kłótnie, które jednak nie będą Cię dotyczyć, o ile nie będziesz się w nie angażował. Pewne osoby mogą się kontaktować z Tobą, więc warto zachować spokój i dystans. Sprawy rodzinne u innych również sprawią, że nie będą mieli czasu na spotkania towarzyskie, bo domowe obowiązki codzienne spowodują brak możliwości kontaktów towarzyskich. To dobry moment, aby podejść racjonalnie do swych marzeń i nie kierować się mrzonkami, tylko skoncentrować na tym, co jest osiągalne. Single będą się godzić z osobami, z którymi były skłócone. Wykaż inicjatywę, jeśli Ci zależy na kimś.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Rak od 22 do 28 lipca

Jeśli będziesz postępować zgodnie z Twoją duszą i wolą, to czeka Ciebie wiele miłych niespodzianek. Możesz zmierzać się z wewnętrzną apatią i niechęcią do wykonywania różnych czynności. Przyda się Tobie więcej opanowania, ale też swobodnego podejścia do życia. Zadbaj w tym tygodniu o dobre jedzenie i przyjaznych ludzi, wokół, którzy docenią Twoje dobre strony.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy RAK od 15 do 21 lipca

W najbliższym czasie nie wymuszaj szybszego biegu zdarzeń i nie zabiegaj o informacje, na które czekasz, bo wszystko nadejdzie we właściwym czasie. Niecierpliwość może przysporzyć problemów jak i Twoje impulsywne zachowanie, mające na celu zwrócenie na siebie uwagi w jakikolwiek sposób. Jeśli czekasz na ważne decyzje ze strony szefa lub nadejdzie wiadomość, która Cię nie ucieszy, podejdź z dystansem, bo trudno będzie poznać kulisy takich wyborów. To dobry moment na rozszerzenie swoich kontaktów zawodowych lub reklamę swoich usług lub produktów. W miejscu Twojej pracy mogą pojawić się obcokrajowcy. Pozostań otwarty i tolerancyjny wobec innych osób. Nie staraj się wyróżnić, a współpracować ze wszystkimi osobami. Jeśli chodzi o sferę prywatną, karty przestrzegają Cię przed rozmowami na temat miłości lub zakochania.

Zachowaj również dystans wobec osób, które otwarcie rozmawiają na takie tematy. Możesz zechcieć się z kimś zaprzyjaźnić bliżej w nadchodzących dniach, ale czeka Cię jakiegoś rodzaju zaskoczenie. Unikaj sytuacji konfliktowych z mężczyzną, który wysoko ceni sobie swoją prywatność, bo może zareagować w sposób, na którym źle wyjdziesz. Single mogą poznać szczerą osobę, rozmawiającą otwarcie nawet o sprawach intymnych, dotyczących byłych partnerów, z którymi związki się nie udały. Możesz mimo to mieć uczucia braku wzajemnego zainteresowania w takiej relacji.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Rak od 8 do 14 lipca

Raki czeka średni tydzień. Słońce się nimi nie interesuje, ale za to srogi Saturn wtrąca trzy grosze. To może przynieść przeszkody i kłopoty także w pracy. Te z końca znaku nadal są gnębione przez Plutona. Przynosi on jakieś przeszkody i nierzadko cierpienie. Raki mogą być do czegoś zmuszane. Warto by unikały ryzyka i niebezpiecznych miejsc oraz ludzi.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – RAK od 1 do 7 lipca  
 
W sferze zawodowej mogą próbować się kontaktować z Tobą osoby poszukujące informacji lub z innych powodów potrzebujące rozmowy. Raki będą miały skłonność do wycofywania się z zaplanowanych projektów, szukania własnych dróg samorealizacji, a niektóre z nich będą myśleć o przejściu na emeryturę. Jeśli masz w swym otoczeniu osobę, która Twoim zdaniem ma wybujałe ambicje, co obraca się przeciwko innym, zachowaj dystans, gdyż sytuacja ta obróci się dla Ciebie na korzyść. Niestety pewne umowy, kontrakty lub plany mogą być zawieszane, zrywane lub poważnie modyfikowane. 

W sferze prywatnej małżeństwa będą mocno trzymać się razem, bez względu na pojawiające się trudności. Nawet jeśli macie dobry kontakt z otoczeniem lub rodziną, w najbliższym czasie niestety mogą pojawić się sytuacje, które wywołają w kimś frustrację i chęć rozładowania złości. Staraj się przeczekać niesprzyjające okoliczności i unikaj bezpośrednich konfrontacji z taką osobą. Dowiesz się od innych, co sądzi lub mówi o Tobie. Postaraj się nie angażować w żadne konflikty i trzymać z daleka od sytuacji niejasnych, które mogłyby potoczyć się nie po Twojej myśli. Niespodziewane wydarzenia są bardzo prawdopodobne, ale pomoc znajdziesz u sympatycznego mężczyzny ze swego otoczenia. Single nie będą miały szczęścia do poznawania nowych osób lub same nie będą w nastroju do flirtu w najbliższym czasie.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)