Zobacz: Horoskop na 2021 rok ->>

Horoskop tygodniowy RAK od 13 do 19 września

 Nie ma powodów do smutku, twoja wyobraźnia podpowiada Ci karykaturę rzeczywistości. Odrzuć obawy i zajmij się czymś konstruktywnym. Jesteś kochany Raczku i odczujesz z końcem tygodnia harmonię w sferze uczuć i  materii. Możesz śmiało planować i działać.

Szczęśliwe liczby: 11 i 35

dzień tygodnia: SOBOTA

kolor: SELEDYNOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 6 do 12 września

Planuj wydatki i ogranicz zbędne zakupy. Musisz przyjąć inną strategie niż dotychczas. W miłości musisz wiedzieć czego chcesz, by opanować chaos. Szczęście będzie sprzyjać singlom i osobą w wolnych związkach. Pamiętaj by się wysypiać i nieco zwolnic tempo. Nadrób zaległości w wizytach lekarskich. Zrób przegląd szafy. Wyrzuć to, czego nie używasz a zrobisz miejsce na nowe nie tylko ubrania, ale i szczęście.

Autor: Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya, 708 777 531 wew.1 ( 4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy RAK od 30 sierpnia do 5 września

Możesz spróbować szczęścia w grach. Fortuna Ci sprzyja. Sukces jest Ci pisany i w innych dziedzinach. Skorzystaj z tej szansy. Spróbuj przeforsować swoje sprawy.

Szczęśliwe liczby: 17 i 4

dzień tygodnia: SOBOTA

kolor: SREBRNY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy RAK od 23 do 29 sierpnia

Sukces ekonomiczny i nowe perspektywy. Ogólnie pomyślny tydzień. Przy podejmowaniu decyzji zachowasz zdrowy rozsądek i wybierzesz to co najlepsze.

Szczęśliwe liczby: 5 i 9

dzień tygodnia: WTOREK

kolor: FUKSJI

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy RAK 16-22 sierpnia

Raczku to dobry czas na harmonię uczuciową. Wszystko pójdzie po Twojej myśli. Możesz sięgać po to, czego w głębi serca pragniesz - odniesiesz sukces. Spróbuj - naprawdę warto.

Szczęśliwe liczby: 6 i 12  

dzień tygodnia: PONIEDZIAŁEK

kolor: SREBRNY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy RAK od 9 do 15 sierpnia

Nastanie dla Ciebie czas zaspokajania zmysłów. Los ześle Ci wiele przyjemności i będzie rozpieszczał. Harmonia i w finansach i w uczuciach.NIe często się tak zdarza - więc korzystaj, pozwól sobie poczuć głęboką radość z życia.

Szczęśliwe liczby: 4 i 7

dzień tygodnia: PIĄTEK

kolor: CZERWONY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 2 do 8 sierpnia

Dobry tydzień zawodowo dla osób nastawionych na samorealizację i aktywnych. Teraz może nadejść decyzja lub nowa możliwość, która otworzy Wam jakąś nową drogę, ale albo będzie trzeba nastawić się na trudy związane z doprowadzeniem swoich planów do końca albo zrezygnować z dalszego angażowania się w jakiś projekt, pomysł lub sytuację zawodową.

Osoby będące w romansie z żonatym mężczyzną będą mieć trudność, by spotkać się z nim lub kontynuować znajomość. Rodzina będzie na pierwszym miejscu i warto przemyśleć czy jest sens trwać w takiej relacji. U kogoś innego ogólnie sprawy rodzinne mogą pokrzyżować Wam plany z jakiegoś powodu.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 26 lipca do 1 sierpnia

Bardzo dobra sytuacja zawodowa. Możecie czuć się docenieni, a Raki, które awansowały, mogą oceniać pracę innych. Może zdarzyć się, że ktoś poprosi Was o opinię dotyczącą swojej pracy, jeśli widzi w Was ekspertów w określonym temacie. Osoby wokół Was pokazują się również bardzo pracowicie i warto pamiętać, że one również zasługują na docenienie. Ogólnie polepszenie w sferze zawodowej i przypływ energii.

W relacjach prywatnych gorsze nastroje, bo możecie czuć się obciążeni obowiązkami, odpowiedzialnością lub zestresowani, co może prowokować konflikty, martwienie się lub mogą pojawić się trudności by sprostać zadaniom zawodowym, jeśli będziecie mieć nadmiar zajęć w domu. W tym tygodniu możliwe nieoczekiwane wydarzenia, które spotęgują te odczucia, a radę macie, by nauczyć się mówić „nie” w pewnych sytuacjach i bardziej ufać swoim odczuciom niż sugestiom zewnętrznym w temacie tego jak i co powinniście zrobić.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 19 do 25 lipca

Powinniście mieć dużo bardziej ustabilizowaną sytuację zawodową od innych osób, jeśli w Waszej firmie planowane są zwolnienia lub z innych powodów ludzie czują się niepewnie. Raki nie powinny martwić się czy otrzymają umowę, bo podpiszecie ją w pierwszej kolejności, chyba że to Wy ustalacie, z kim planujecie współpracę. Ogólnie pokazane są niepokoje wokół Was, co może wywołać napiętą atmosferę. Rada jest, żeby przestać nadmiernie analizować to albo niestety kogoś zwolnić, jeśli nie ma innego wyjścia.

W życiu uczuciowym sytuacja stabilna w stałych związkach małżeńskich, choć ktoś może szukać z Wami konfliktu lub mieć o coś pretensje. Możecie nie odbierać telefonów, żeby coś przemyśleć, ale rada jest, by z kimś porozmawiać.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - Rak od 12 do 18 lipca

Jeśli zostały naniesione jakiekolwiek błędne dane w dokumentach, doszło do jakiejś pomyłki, teraz powinny zostać odkryte i poprawione. Jeśli coś Was zdenerwuje, rada jest by powściągnąć emocje. U niektórych nagły pomysł, olśnienie może spowodować, że

ukierunkujecie się na nowy cel, zwłaszcza jeśli będzie to miało związek z jakąkolwiek formą kreatywnego działania, inspiracji itp.

Tydzień zadowalający dla par, związków, małżeństw i rodzin. Czas spokoju rodzinnego i codziennej pracy. Z partnerem dobry kontakt i porozumienie, co powinno sprawić, że atmosfera lub Wasze samopoczucie powinno się poprawić. To również dobry tydzień na uporządkowanie rzeczy w domu, których planujecie się pozbyć lub są niepotrzebne.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy RAK od 5 do 11 lipca

Ktoś w firmie może pozostać całkowicie obojętny na spory i zachowa stoicki spokój, co jednak w jakiś sposób nie ułatwi Wam pracy. Pokazana jest trudność, jeśli chcielibyście przywrócić jakiś pomysł do życia i coś spowoduje, że zrodzą się duże wątpliwości i obawy, jak należałoby postąpić w jakiejś kwestii. Radę macie, by przemyśleć opłacalność dalszych posunięć lub decyzji.

W relacjach prywatnych może dojść do nieoczekiwanych sytuacji, że ktoś okaże Wam przyjazność i życzliwość w momencie, kiedy planowaliście zerwać tą znajomość lub mieliście w planach ogólnie jakieś radykalne posunięcia. Możliwe, że gest przyjaźni nie zmieni sytuacji lub żyjecie w zbyt dużym stresie. Radę macie, by nie czekać dłużej i wybrać się w podróż lub w inny sposób wykorzystać jakąś okazję kryjącą się w tym nagłym obrocie spraw. Warto też przyjąć pomoc w przypadku nadmiaru obowiązków ze strony przyjaznej osoby.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy RAK od 28 czerwca do 4 lipca

W sferze zawodowej tydzień wyciągania wniosków, zwłaszcza z wszelkich trudnych sytuacji, jakie już mieliście. Pokazani jesteście wzmocnieni dzięki doświadczeniom, które nie były łatwe. Możecie też mieć mniejszą skłonność do pójścia na ustępstwa. Niektórzy pomału będą kończyć jakąś współpracę z kimś lub będzie to obustronne wycofanie, ktoś może odejść na emeryturę.  W relacjach radę od kart  macie, by wyciszyć czyjeś niepokoje uczuciowe i trzeba wziąć pod uwagę, że jeśli doszło do dystansu między Wami, druga strona potrzebuje czasu, by się otworzyć, tak w stałych związkach jak w świeżych relacjach.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy RAK od 21 do 27 czerwca

Perspektywa podróży, możliwe, że zagranicznej. Duży potencjał energetyczny na ten tydzień. Osoby chore, wzmocnienie sił, ozdrowienie. Postarajcie się drogie Raki zadbać o równowagę emocjonalną, przypływ energii może was mocno pobudzić i skłonić do destrukcyjnych zachowań. Pamiętajcie, że EMOCJE BEZ RAM NADANYCH PRZEZ INTELEKT MOGĄ BYĆ SIŁĄ NISZCZĄCĄ. Dlatego oceniajcie sprawy z dystansem, a wyjdzie to na waszą korzyść

Szczęśliwe liczby: 7 i 14
dzień tygodnia: piątek
kolor: biały

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 642 Kod 34 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 14 do 20 czerwca

Jeśli byliście na kogoś obrażeni lub ktoś na Was, to teraz warto puścić coś w niepamięć, bo pojawia się nowa możliwość lub szansa na coś dobrego wynikająca z polepszenia z kimś stosunków. Pokazana jest komunikacja, nawet po przerwie lub nowa znajomość i wychodzenie z problemu.

W relacjach prywatnych powinny być usatysfakcjonowane te Raki, które chcą sprawiedliwości, bo sprawiedliwość powinna zatriumfować. Szczególnie w sytuacjach kiedy coś lub ktoś był obiektem nieprawdziwych wyobrażeń, odbiegających od rzeczywistości, prawda ujrzy światło dzienne. Na radę macie, by wyjść ze złudzeń, mistyfikacji, ujawnić coś, jeśli doszło do nieuczciwości.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy RAK od 7 do 13 czerwca

Zapowiada się zwrot ku intuicji i niekonwencjonalnego działania. Bądźcie dla sobie troskliwe i poświęćcie sobie dużo uwagi. W tym tygodniu (a nawet w miesiącu) zwracajcie uwagę na sny -mogą być prorocze. Czas będzie sprzyjał zastanawianiu się nad sensem życia i swojego postępowania. Pozwoli to pokonać własne ograniczenia. Należy uważać na zdrowie i się nie przemęczać, po czym nastąpi wzrost witalności. Możliwa podróż i poprawa finansów. Dobrze podjąć jakiś rodzaj wysiłku fizycznego. Dobry czas na kupno samochodu. Tydzień zacznie się wyciszeniem a zakończy dużą aktywnością. Na ten tydzień korzystne:

Liczba: 5,

Kolor: niebieski

Dzień: czwartek

Horoskop tygodniowy opracowała Omena Vidi, Kontakt 708 588 642 Kod 34 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 31 maja do 6 czerwca

Być może będziesz musiał  Raku dostosować swoje myślenie w tym tygodniu do okoliczności. Jeśli utkniesz w pewnym nastawieniu, będziesz rozczarowany, więc najlepiej jest zachować otwarty umysł, zwłaszcza podczas robienia wielkich planów.

Autor Jasnowidz Daga Kira  wróżby przez telefon


Horoskop tygodniowy Rak od 24 do 30 maja

W sprawach zawodowych pojawi się większa jasność sytuacji. Jeśli szukacie kreatywnego rozwiązania dla jakiegoś problemu, może okazać się, że póki co nie znajdziecie go, bo albo wiązałoby się to z dużym nakładem finansowym albo czegoś braknie, żeby zrealizować pomysł. Mimo wszystko może Wam przyjść coś nowego do głowy i radę macie, by przemyśleć coś.

W relacjach prywatnych nie ma sensu inicjować kontaktów z kimś, jeśli druga strona nie odpowiada, ale jednocześnie pojawia się informacja, że jeszcze w tym tygodniu powinien się ktoś odezwać sam i będzie mógł rozmawiać.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 17 do 23 maja

W pracy czas stabilizacji, ale też i zastoju w niektórych sprawach. Pewne osoby mogą się nie kontaktować lub trudno będzie coś teraz zakończyć, choć nie powinno wiązać się to ze stresem dla Was. Warto cierpliwie na coś poczekać.
W sferze prywatnej u niektórych osób możliwe sytuacje, w których ktoś zechce zapobiec stratom materialnym, np. poprzez oszczędzanie, ale trudno będzie przekonać swą połówkę do swojego punktu widzenia.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 10 do 16 maja

Będziesz musiał podbudować swoje zdrowie. Uważaj też na wydatki i rozważ czy warto kupić rzeczy bez których na dłuższą metę można możesz przeżyć. W sprawach ważnych licz na stare przyjaźnie. W uczuciach dużo się zadzieje w twojej wyobraźni.

Autor: Jasnowidz Deve telefon 708 577 502 kod 1 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 3 do 9 maja

Będziesz mogła odpocząć w końcu trochę od pracy. Wykorzystaj resztę energii aby rozwinąć swoje zainteresowania. Może na nowo odkryjesz w sobie wrodzony talent.

Autor: Jasnowidz Deve telefon 708 577 502 kod 1 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 26 kwietnia do 2 maja

Tydzień będzie sprzyjał luźnym rozmowom i licznym dyskusjom. Mimo dość napiętej atmosfery, dzięki twojej odwadze, rozsądkowi oraz zebranym wcześniej rzetelnym informacjom uda Ci się wyjaśnić wszelkie niedomówienia. Działania te doprowadzą cię do sukcesu. W tym czasie spokój i przychylność odnajdziesz w domu, rodzinie i bliskich ci osobach.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 19 do 25 kwietnia

Czekają na ciebie sytuacje, w których trzeba będzie wykazać się racjonalnym i logicznym podejściem. Zapowiada się tydzień obfitujący w dość gwałtowne i porywcze sytuacje. Uporządkuj swoje sprawy i dobrze zaplanuj wszelkie wizyty w urzędzie czy rozmowy z szefem w pracy. Jeśli postawisz na spokój i logikę to przekonasz wszystkich do swoich racji.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 12 do 18 kwietnia

Odczujesz sukces, na który długo pracowałeś. To będzie bardzo dobry tydzień, los przyniesie zwycięstwo, nagrody i uznanie. Dla związków z długoletnim stażem zrozumienie i zakończenie sporów. Osobie samotnej lojalnego partnera. Otrzymasz to na, co oczekiwałeś od dłuższego czasu, wyczekuj dobrych wiadomości.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 5 do 11 kwietnia

Możesz spodziewać się miłych niespodzianek a wszelkie sprawy, którymi zaprzątasz sobie od dłuższego czasu głowę znajdą pozytywne rozwiązanie. Tydzień obfity w liczne kontakty towarzyskie. Ktoś wartościowy pojawi się na twojej drodze. Połączą was wspólne zainteresowania dzięki czemu z większym zaangażowaniem i energią niż zwykle zaczniesz je rozwijać. Radość i zadowolenie przejawią się nie tylko w sprawach uczuciowych ale także w pracy i finansach.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy RAK od 29 marca do 4 kwietnia

Poczujesz stabilizację finansową. Efekty Twojej wcześniejszej pracy zostaną w końcu dostrzeżone i wynagrodzone. Teraz możesz zadbać o relaks i wypoczynek w gronie przyjaciół. W tym tygodniu będziesz mieć okazję spotkać kogoś miłego. Nieoczekiwanie wywrze na Tobie bardzo pozytywne wrażenie.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy RAK od 22 do 28 marca

Tydzień przyniesie nowe możliwości w każdej sferze życia. Przejmij inicjatywę i nie bój się działać. To doskonały czas na pozytywne zmiany w pracy, w związku ale też i w relacjach rodzinnych. Jesteś w stanie wynegocjować lepsze warunki pracy czy podwyżkę a w domu przekonać partnerkę do swoich najbardziej szalonych pomysłów.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy RAK od 15 do 21 marca

Nie będzie to spokojny tydzień. Czekają Cię sprawy, które będą wydawały się bardzo trudne. Bądź dobrym obserwatorem a dostrzeżesz osoby z bliskiego otoczenia, które będą chciały w sposób nieuczciwy wmanewrować Cię w niekorzystne dla Ciebie sytuacje. Dzięki swojej uważności ominiesz problemy i unikniesz pomówień.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy RAK od 8 do 14 marca

Możesz oczekiwać dobrych wiadomości z daleka. Wszystkie nierozwiązane dotąd problemy znajdą swój pozytywny koniec. W pracy zostaniesz doceniony, w finansach równowaga. To także dobry tydzień pod względem uczuć. Masz szansę spotkać kogoś wyjątkowego ale uwaga, będzie to osoba z daleka. Niech Cię to nie zniechęci, w niedalekiej przyszłości stworzycie dobry związek.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy RAK od 1 do 7 marca

Zapowiada się tydzień pełen pozytywnej energii. Będziesz miał wiele okazji do tego by wykazać się swoją kreatywnością zarówno w pracy jak i życiu osobistym. Nie będzie dla Ciebie problemów nie do pokonania, zawsze dopniesz swego. Świetny tydzień by zadbać o swoja kondycje i urodę.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 22 do 28 lutego

Jeśli Twoje działania zawodowe są uzależnione od decyzji innych, trudno będzie wprowadzić świeży pomysł ze względu na niechęć do innowacji ze strony osób, które wytyczają kierunek. Przeanalizuj wszystko pod kątem racjonalnym i logicznym, zanim coś zaproponujesz albo będzie trzeba zrezygnować z czegoś. W uczuciach czas wychodzenia z rozczarowań i zwiększonego poczucia własnej wartości. Jeśli czujesz, że lepiej będzie się z kimś nie umawiać, intuicja Cię nie myli. Również pary powinny przemyśleć ewentualne pomysły na przyszłość lub przenieść to na inny czas.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 15 do 21 lutego

Przed rakiem bardzo udany tydzień. Pełny miłych oraz radosnych chwil. Dużo w tym Twojej własnej zasługi raku. Wprost nie umiesz żyć w negatywnej energii, zawsze dążąc do polubownego rozwiązywania konfliktów oraz do koleżeństwa. W życiu samotnych raków może pojawić się jakiś Pan.

Autor: Wróżka Arkana Ezolinia Wróżby tel. 708 588 642 kod 30 ( 3,69zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 8 do 14 lutego

W pracy możecie mieć poczucie niespełnienia, ale też i obawę, by zaangażować się mimo to w nowy projekt, pomysł itp. Jest jednak spore prawdopodobieństwo, że pojawi się nowe wyzwanie w tym tygodniu. Radę macie, by zastanowić się dobrze przed podjęciem decyzji i nie kierować się impulsem. U singli znajomości mogą stopniowo wygasać lub wydarzy się coś, z czego wywnioskujecie, że dalej nie jest Wam z kimś po drodze. Albo zajmiecie się pracą w takiej sytuacji albo zechcecie poprawić tego rodzaju relację. Zwróćcie uwagę czy nie inwestujecie czasu w kogoś, kto nie traktuje poważnie tej znajomości.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 1 do 7 lutego

Możliwe nieoczekiwane wydarzenia i konieczność podjęcia szybkiej decyzji. Rozpoczynanie nowych przedsięwzięć będzie się wiązać z opóźnieniami lub trudnościami w porozumieniu się lub z podpisaniem nowej umowy. Będzie trzeba poczekać na coś lub rozejrzeć się za kimś innym do współpracy. U niektórych decyzję będzie podejmować osoba inna niż ta, z którą coś omówicie. Prywatnie gorsze emocje i brak zmian w sferze uczuciowej. Single mogą nikogo nowego nie poznać akurat teraz. Radę macie, by kupić coś, co sprawi, że poczujecie, że się o siebie troszczycie lub zdecydować się na domowe SPA itp.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 25 do 31 stycznia

Pojawia się ostrzeżenie by nie wsiadać za kierownicę po alkoholu lub jeśli masz problemy z równowagą, np. z powodu choroby lub zażywania leków. Poza tym w temacie pracy jest informacja, że należy zmienić kierunek działań, jakiś projekt, pomysł lub ogólnie przeanalizować sytuację, jeśli się nie rozwija korzystnie. Emocje w pracy będą burzyć spokój. W zaciszu domowym lub przy ukochanym partnerze/partnerce odzyskasz spokój i poczucie bezpieczeństwa. Pozwól sobie nie analizować przeszłych zdarzeń i poczuj lepszą, uzdrawiającą energię.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 18 do 24 stycznia

Może się też zdarzyć, że coś nieoczekiwanie zepsuje komuś humor. Radę macie, by porozmawiać, kontaktować się z innymi, dzwonić lub kogoś odwiedzić. Bądźcie otwarci na ludzi i wydarzenia, bo aktywność dobrze wpłynie na Wasze samopoczucie lub rozwój wydarzeń. W miłości nie bądź zbyt drobiazgowa/y. Możesz mieć skłonność do pocieszania partnera lub partnerski dobrym jedzeniem lub czymś przyziemnym.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 11 do 17 stycznia

Karty wskazują brak porozumienia i ktoś może się poczuć zraniony lub nawet obrazić się. Ewentualne próby pogodzenia się mogą wywołać pewną zmianę w tematach, w których trzeba wykazać się konkretnym myśleniem, ale nie zmieni to odczuć. Ktoś może zrezygnować z działań. W pracy spełnienie marzeń i doskonała z kimś współpraca. Jeśli ktoś Wam szkodził i chcieliście się odegrać, nie będzie okazji lub czasu na to. W uczuciach jałowo lub smutno, zwłaszcza jeśli istnieją osoby trzecie w Waszym życiu uczuciowym, jakieś przeszkody by być razem itp.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 4 do 10 stycznia

Uwaga na wszelkiego rodzaju straty w pracy, np. straty plików lub dokumentów, które się zapodziały, ale również i osoby, które grzebią w Waszych dokumentach bez pytania o przyzwolenie. Możliwe oszustwa, przed którymi powinniście się chronić. Ktoś może próbować wykraść Wam kontrahenta na przykład, klienta, albo podpytać o coś. Może będzie trzeba się z czegoś tłumaczyć lub wyjaśniać. W sferze prywatnej radę macie, by nie być rozrzutnym w tych dniach, ale też i nie skupiać się tylko na materialnych kwestiach.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 28 grudnia do 3 stycznia

W sprawach zawodowych lub finansowych karty radzą dobrze przemyśleć problem, jaki może się pojawić, bo znajdziecie wyjście z sytuacji. Poza tym stabilnie, choć możecie mieć skłonność do godzenia się z niesprzyjającymi okolicznościami.  Według kart istnieje sposób na rozwiązanie jakiejś trudności i jest to dla Was osiągalne. W sferze uczuć czas odchodzenia od znajomości, które nie dają żadnej nadziei na przyszłość. Niektórzy mogą się z kimś rozstać. Odstresuj się i pokaż się od swej najlepszej strony swoim przyjaciołom.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 21 do 27 grudnia

Mogą nadejść nowe oferty lub propozycje, zwłaszcza takie, które mogą rozwiązać Wasz problem finansowy. Karty radzą mimo to nie podejmować inicjatywy i nie dzwonić do kogoś przedwcześnie ani nie przyspieszać. Pozwól sytuacji rozwijać się powoli. Może być też tak, że to Ty masz komuś coś do zaoferowania, co ma poprawić Twoje finanse. W sferze prywatnej nie uda się niczego załatwić spieraniem się. Trudności w znalezieniu wspólnych celów przepowiadają karty i nie warto sięgać po metody, które druga strona mogłaby odebrać negatywnie, bo zaognisz ewentualny konflikt.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - Rak od 14 do 20 grudnia

Ktoś może szukać konfliktu Twoim zdaniem, a nawet niektórzy z Was powinni uważać na osoby  złorzeczące, bo trudno będzie ochronić się przed czyjąś złością. Mogą paść ciężkie słowa. W pracy zachowacie spokój, choć emocji nie braknie, ale będziecie w stanie wyciszyć się, żeby nie okazywać ich na zewnątrz. W niektórych firmach może dojść do wprowadzenia nowych zasad mających na celu uchronienie się przed covid 19. U singli karty przepowiadają możliwe kontakty z kobietą z rodziny lub koleżanką, która ma rodzinę. Nie zechcecie się spoufalać i zachowacie dystans, ale przemyślenia możecie mieć różne, tylko nie zechcecie zdradzać się z nimi. Temat pracy pokazują karty jako istotny.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 7 do 13 grudnia

W pracy warto wstrzymać się z działaniem lub decyzjami, jeśli wiele zależy od innych, a sprawy nie będą się posuwać do przodu. Nic nie będziesz mogła poradzić, jeśli pewne działania zwolnią tempo albo będzie trzeba poczekać na decyzje innych. Ostatecznie wydarzenia rozwiną się korzystnie. Gorszy czas w związkach, bo mogą paść słowa, których należałoby nie wypowiadać, jeśli są wypowiedziane w złości.

Niedotrzymane obietnice mogą okazać się problematyczne. Możliwe, że ktoś wyciągnie rękę do zgody, lecz druga strona nie przyjmie tego gestu.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 30 listopada do 6 grudnia

W pracy istotne będzie, by kierować się intuicją w tych dniach, bo ona wskaże najmądrzejsze rozwiązania i pomoże Wam dojrzeć pozytywne strony sytuacji, która Was nie zadowala lub inne pozytywne aspekty. Możliwe, że będzie trzeba się z czymś pogodzić i docenić to, co się ma. Jeśli szukasz nowej pracy, rób to dyskretnie. Nie warto mówić wprost, co myślisz, jeśli masz podjąć decyzję. Unikaj strat czasu przez zbyt długie analizowanie sytuacji. W uczuciach czas refleksji i zwolnienia tempa.

Niektórzy mogą być mediatorami w przypadku konfliktów między ludźmi.

Intuicja podpowie Ci  najlepsze rozwiązania w przypadku niezgody wśród domowników.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)