Zobacz: Horoskop na 2022 rok ->>

Horoskop tygodniowy Rak 10 - 16 stycznia

Ten tydzień będzie dla Raka czasem załatwiania spraw urzędowych. Warto liczyć na pomoc mężczyzny w tych kwestiach. Mogą również nadejść niekorzystne wieści dotyczące życia zawodowego. Uważaj na fałszywe osoby w pracy, które mogą Ci źle życzyć. W domu możesz poczuć osaczenie i chęć ucieczki.

Autor: Isabella Ozerov - doradca duchowy, jasnowidz, przewodnik po Kronikach Akaszy,
portalzen.pl


Horoskop tygodniowy Rak 03 - 10 stycznia

Dla Raków ten tydzień oznacza dużo pomysłów i realizowania ich z przekonaniem, że wszystko uda się na pewno dopiąć. Mimo wszystko może się okazać, że jest to tylko pozorne zaangażowanie, które nie zaowocuje do końca oczekiwanym efektem. W domu i związku stabilizacja, granicząca ze stagnacją i przekonaniem, że jest jak jest i inaczej się nie da, ale nie jest to przecież złe. W pracy kilka wpadek, jednak przełożeni będą wyrozumiali.

Autor: Isabella Ozerov - doradca duchowy, jasnowidz, przewodnik po Kronikach Akaszy,
portalzen.pl


Horoskop tygodniowy Rak od 20 do 26 grudnia

Zobacz również:

Tydzień ten przyniesie dobrą energię, poczujesz przypływ optymizmu. Wszystkie kłopotliwe sprawy, z którymi borykałeś się do tej pory zostaną pozytywnie rozwiązane. Sprawy uczuciowe potoczą się pomyślnie, tydzień ten zapowiada nową miłość i nowy związek. W stałych relacjach również będzie można odczuć przypływ pozytywnych uczuć, poprawi się także komunikacja między wami. W pracy możesz liczyć na rozwikłanie problemów, nie obawiaj się poprosić o pomoc swoich współpracowników. W grupie siła, łatwiej będzie wypracować kompromis. Chociaż w sprawach finansowych nie zanosi się na osiągnięcie wielkich sukcesów, to mimo to poczujesz się pewnie i komfortowo.

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 13 do 19 grudnia

Pracowity tydzień, który przyniesie wiele pozytywnych niespodzianek, głównie finansowych. Raki będą skupione na wykonywaniu zleceń. Możecie poczuć się znużone gdyż praca wymaga od was całkowitego zaangażowania. Koniec tygodnia przyniesie rozluźnienie, odczujecie także znaczną poprawę swojego budżetu. Nie w głowie wam będą nowe znajomości i porywy serca. W stałych związkach wasze zapracowanie będzie mogło negatywnie wpłynąć na relację z partnerem. Żeby uniknąć kłótni i pretensji obiecaj, że w weekend poświęcisz rodzinie dużo więcej czasu niż zawsze.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Rak od 6 do 12 grudnia

Puszczą wszelkiego rodzaju blokady a ty zaczniesz sobie radzić z problemami, które zaprzątają ci głowę. Odczujesz witalność i chęć do działania. Sprostasz wszystkim wyzwaniom, drobnym problemom dnia codziennego jak i ważnym, zaległym sprawom. W stałych związkach Raki zażegnają spory, wypracują kompromis, z którego razem z partnerem będziecie zadowoleni. Samotne Raki kierując się intuicją mogą próbować poznać kogoś wartościowego, jest to dobry moment by wyruszyć w poszukiwaniu drugiej połówki. Nie martw się o gotówkę i
oszczędności, pozwól sobie na zakup czegoś o czym marzysz od dawna. W pracy stabilna atmosfera, tydzień nie przyniesie większych zmian.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Rak od 29 listopada do 5 grudnia

W twoim życiu pojawi się ktoś, kogo dawno nie widziałeś. Tydzień ten sprzyja kontaktom towarzyskim, jak bumerang powrócą też sprawy z przeszłości, które uważałeś za zamknięte. Sprawy sercowe przyspieszą, możesz liczyć na wiadomości z daleka. Przyjmij propozycję spotkania, wspólnie spędzony czas  z kimś kogo ceniłeś może wnieść w twoje życie pozytywne zmiany. W stałych relacjach romantycznie, wrócicie wspomnieniami do dawnych chwil. Sprawy finansowe będą rozwijały się bardzo korzystnie dla ciebie. Otrzymasz nowa, zaskakującą propozycję współpracy.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Rak od 22 do 28 listopada

Możliwe, że wkładacie w swoje obowiązki zawodowe wiele wysiłku, ale efekty was nie zadowalają. Niestety musicie uzbroić się w cierpliwość, trzeba będzie jeszcze poczekać na konkretne owoce pracy. Uwaga, może wam grozić w efekcie tego silne przemęczenie. Zadbajcie o redukcję stresu. Możliwe kłótnie z partnerem. Aby uniknąć cichych dni w relacji miłosnej, trzeba będzie wyjść poza swoje zwyczajowe schematy i  zadziałać trochę nieszablonowo. Jeśli spotkają was w tym tygodniu sytuacje, w których należy ponieść jakieś ryzyko, to warto zaryzykować ponieważ sporo możecie zyskać.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 15 do 21 listopada

To będzie tydzień pod znakiem przemyśleń i refleksji. Jeśli chcecie pozbyć się nałogu, to dobry moment na takie zmiany. Możliwe, że dopadnie was w życiu uczuciowym rutyna. Odczujecie brak spontaniczności i zatęsknicie za odrobiną szaleństwa. Nie podejmujcie w związku z tym pochopnych decyzji, lepiej przeczekać ten czas. Jeśli bardzo angażowaliście się w ostatnim czasie w zadania w życiu zawodowym, przyszedł właśnie czas na złapanie zdrowego dystansu. Kilka dni urlopu pomoże wam nabrać nowej perspektywy.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 8 do 14 listopada

Jeśli jesteście silnie wewnętrznie przekonani o jakiejś decyzji, nie zmieniajcie zdania. Podążajcie w tych dniach za wewnętrznym głosem. W pracy i finansach pomóc Wam może ktoś z silnym autorytetem, osoba wpływowa. Możliwe, że otworzą się przed Wami nowe możliwości rozwoju zawodowego lub dokształcania się. Jeśli cierpicie na jakieś dolegliwości fizyczne, zwróćcie uwagę, czy przypadkiem nie mają one podłoża psychosomatycznego. Jeśli będziecie przeżywać jakieś dylematy, kierujcie się swoim sumieniem. Wyjdziecie na tym dobrze.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 1 do 7 listopada

Raki powinny popracować nad związkiem. W tym tygodniu będziecie musieli szczególnie postarać się o to, aby sprawy zawodowe nie odbijały się negatywnie na waszym życiu uczuciowym. Możliwe, że dostaniecie dodatkowo nowe obowiązki zawodowe. Tym z Was, którzy szukają aktualnie nowej pracy, poszczęści się. To bardzo dobry tydzień na wdrażanie w życie planów. Każde przedsięwzięcie, które rozpoczniecie, uda Wam się zrealizować z sukcesem.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 25 do 31 października

Raki w związkach odczują stabilizację. Nie oczekujcie od partnera czułych wyzwań i namiętnych gestów, jednak bądźcie dobrej myśli, wszystko układa się pomyślnie. Także w kwestiach finansowych los Wam aktualnie sprzyja. Żadnych przykrych niespodzianek, wszystko będzie przebiegało stabilnie według planu. Raki powinny uważać na problemy z kręgosłupem wynikające z siedzącego trybu życia.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 18 do 24 października

Twoje plany i marzenia mogą nie mieć okazji się zrealizować. Napotkasz na chwilowe problemy, nie przejmuj się takim obrotem spraw. Odpuść na chwilę i skup się na sobie. Potrzebujesz wytchnienia od codzienności, spokoju i samotnego spaceru, by zebrać myśli. Zrób wszystko by odgonić od siebie niepokój i zniechęcające przemyślenia. Nie jest to dobry tydzień także dla spraw sercowych. Nie angażuj się w nową znajomość gdyż może czekać cię rozczarowanie. Uważaj też w co inwestujesz pieniądze, mimo że masz świetny pomysł istnieje teraz ryzyko, że lokata się nie powiedzie. Również otrzymanie oczekiwanej nagrody, podwyżki lub awansu może przesunąć się w czasie.

Jasnowidz Daga Kira 708 577 502 kod 3 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 11 do 17 października

Tydzień aktywny, który poświęcisz na budowaniu nowych relacji. Poczujesz że musisz zapoczątkować konkretne rozmowy by wypracować kompromis w ważnej dla ciebie sprawie. W tej sytuacji sympatyczny sposób bycia i uprzejmość to za mało. Szykują się też zmiany związane z miejscem twojego zamieszkania. Może to być korespondencja urzędowe związana z zajmowanym lokalem. Lub też podejmiesz decyzję w sprawie jego remontu. W sprawach sercowych niewiele się zadzieje, nie jest to też dobry czas na zawieranie nowych znajomości. Bądź ostrożny w sprawach finansowych, możliwy jest niezapowiedziany odpływ pieniędzy.

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 4 do 10 października

Twoje emocje będą dość rozchwiane, będziesz nadmiernie przejmował się sprawami, które aktualnie dzieją się w twoim życiu. Zupełnie niepotrzebnie. Tydzień ten przyniesie rozwiązanie problemów a to, co do tej pory czekało na wyjaśnienie zostanie rozstrzygnięte. Nie zamartwiaj się więc niepotrzebnie i zadbaj o siebie i swoją kondycję. Wybierz się na spacer lub wyjedź za miasto, na pewno poczujesz się lepiej. Odprężony i zrelaksowany nabierzesz dystansu do życia. Pod względem finansowym ten tydzień będzie prawdopodobnie dla Ciebie przeciętny. Może jednak nastąpić wzrost Twoich oszczędności w porównaniu do zeszłego tygodnia. Co więcej, są szanse na nieplanowane wydatki na rodzinę w tym tygodniu.

Szczęśliwy dzień:   poniedziałek     
Szczęśliwa liczba:  2 , 7 , 11 , 16, 20, 25
Kolor:  srebrny, biały, morski, jasnoniebieski
Najgłębsza potrzeba: harmonijne życie domowe i rodzinne

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 27 września do 3 października

W pracy mogą nastąpić przetasowania. Widać trochę niepewności i konieczność zmian. Pamiętaj w dalszej perspektywie oprzesz się na tym, co teraz zbudujesz. W uczuciach miła niespodzianka. Wzmocnij układ nerwowy i koncentruj myśli na tym, czego pragniesz.

Autor: Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya, Chcesz swój spersonalizowany horoskop? Wyślij SMS o treści : Agnelya Twoje pytanie wyślij na 79480 ( 11,07 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Rak od 20 do 26 września

Bardzo dobry tydzień zapowiada się dla Raków. Możliwe nawet spotkanie drugiej połówki lub zaproszenie na randkę, zwłaszcza przez popularne portale randkowe. Szczególnie powodzenie będą mieli starsi panowie spod tego znaku.

Autor: Tarocista Adrian, 708 588 642 Kod 32 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy RAK od 13 do 19 września

 Nie ma powodów do smutku, twoja wyobraźnia podpowiada Ci karykaturę rzeczywistości. Odrzuć obawy i zajmij się czymś konstruktywnym. Jesteś kochany Raczku i odczujesz z końcem tygodnia harmonię w sferze uczuć i  materii. Możesz śmiało planować i działać.

Szczęśliwe liczby: 11 i 35

dzień tygodnia: SOBOTA

kolor: SELEDYNOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 6 do 12 września

Planuj wydatki i ogranicz zbędne zakupy. Musisz przyjąć inną strategie niż dotychczas. W miłości musisz wiedzieć czego chcesz, by opanować chaos. Szczęście będzie sprzyjać singlom i osobą w wolnych związkach. Pamiętaj by się wysypiać i nieco zwolnic tempo. Nadrób zaległości w wizytach lekarskich. Zrób przegląd szafy. Wyrzuć to, czego nie używasz a zrobisz miejsce na nowe nie tylko ubrania, ale i szczęście.

Autor: Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya, 708 777 531 wew.1 ( 4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy RAK od 30 sierpnia do 5 września

Możesz spróbować szczęścia w grach. Fortuna Ci sprzyja. Sukces jest Ci pisany i w innych dziedzinach. Skorzystaj z tej szansy. Spróbuj przeforsować swoje sprawy.

Szczęśliwe liczby: 17 i 4

dzień tygodnia: SOBOTA

kolor: SREBRNY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy RAK od 23 do 29 sierpnia

Sukces ekonomiczny i nowe perspektywy. Ogólnie pomyślny tydzień. Przy podejmowaniu decyzji zachowasz zdrowy rozsądek i wybierzesz to co najlepsze.

Szczęśliwe liczby: 5 i 9

dzień tygodnia: WTOREK

kolor: FUKSJI

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy RAK 16-22 sierpnia

Raczku to dobry czas na harmonię uczuciową. Wszystko pójdzie po Twojej myśli. Możesz sięgać po to, czego w głębi serca pragniesz - odniesiesz sukces. Spróbuj - naprawdę warto.

Szczęśliwe liczby: 6 i 12  

dzień tygodnia: PONIEDZIAŁEK

kolor: SREBRNY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy RAK od 9 do 15 sierpnia

Nastanie dla Ciebie czas zaspokajania zmysłów. Los ześle Ci wiele przyjemności i będzie rozpieszczał. Harmonia i w finansach i w uczuciach.NIe często się tak zdarza - więc korzystaj, pozwól sobie poczuć głęboką radość z życia.

Szczęśliwe liczby: 4 i 7

dzień tygodnia: PIĄTEK

kolor: CZERWONY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 2 do 8 sierpnia

Dobry tydzień zawodowo dla osób nastawionych na samorealizację i aktywnych. Teraz może nadejść decyzja lub nowa możliwość, która otworzy Wam jakąś nową drogę, ale albo będzie trzeba nastawić się na trudy związane z doprowadzeniem swoich planów do końca albo zrezygnować z dalszego angażowania się w jakiś projekt, pomysł lub sytuację zawodową.

Osoby będące w romansie z żonatym mężczyzną będą mieć trudność, by spotkać się z nim lub kontynuować znajomość. Rodzina będzie na pierwszym miejscu i warto przemyśleć czy jest sens trwać w takiej relacji. U kogoś innego ogólnie sprawy rodzinne mogą pokrzyżować Wam plany z jakiegoś powodu.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 26 lipca do 1 sierpnia

Bardzo dobra sytuacja zawodowa. Możecie czuć się docenieni, a Raki, które awansowały, mogą oceniać pracę innych. Może zdarzyć się, że ktoś poprosi Was o opinię dotyczącą swojej pracy, jeśli widzi w Was ekspertów w określonym temacie. Osoby wokół Was pokazują się również bardzo pracowicie i warto pamiętać, że one również zasługują na docenienie. Ogólnie polepszenie w sferze zawodowej i przypływ energii.

W relacjach prywatnych gorsze nastroje, bo możecie czuć się obciążeni obowiązkami, odpowiedzialnością lub zestresowani, co może prowokować konflikty, martwienie się lub mogą pojawić się trudności by sprostać zadaniom zawodowym, jeśli będziecie mieć nadmiar zajęć w domu. W tym tygodniu możliwe nieoczekiwane wydarzenia, które spotęgują te odczucia, a radę macie, by nauczyć się mówić „nie” w pewnych sytuacjach i bardziej ufać swoim odczuciom niż sugestiom zewnętrznym w temacie tego jak i co powinniście zrobić.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Rak od 19 do 25 lipca

Powinniście mieć dużo bardziej ustabilizowaną sytuację zawodową od innych osób, jeśli w Waszej firmie planowane są zwolnienia lub z innych powodów ludzie czują się niepewnie. Raki nie powinny martwić się czy otrzymają umowę, bo podpiszecie ją w pierwszej kolejności, chyba że to Wy ustalacie, z kim planujecie współpracę. Ogólnie pokazane są niepokoje wokół Was, co może wywołać napiętą atmosferę. Rada jest, żeby przestać nadmiernie analizować to albo niestety kogoś zwolnić, jeśli nie ma innego wyjścia.

W życiu uczuciowym sytuacja stabilna w stałych związkach małżeńskich, choć ktoś może szukać z Wami konfliktu lub mieć o coś pretensje. Możecie nie odbierać telefonów, żeby coś przemyśleć, ale rada jest, by z kimś porozmawiać.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - Rak od 12 do 18 lipca

Jeśli zostały naniesione jakiekolwiek błędne dane w dokumentach, doszło do jakiejś pomyłki, teraz powinny zostać odkryte i poprawione. Jeśli coś Was zdenerwuje, rada jest by powściągnąć emocje. U niektórych nagły pomysł, olśnienie może spowodować, że

ukierunkujecie się na nowy cel, zwłaszcza jeśli będzie to miało związek z jakąkolwiek formą kreatywnego działania, inspiracji itp.

Tydzień zadowalający dla par, związków, małżeństw i rodzin. Czas spokoju rodzinnego i codziennej pracy. Z partnerem dobry kontakt i porozumienie, co powinno sprawić, że atmosfera lub Wasze samopoczucie powinno się poprawić. To również dobry tydzień na uporządkowanie rzeczy w domu, których planujecie się pozbyć lub są niepotrzebne.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy RAK od 5 do 11 lipca

Ktoś w firmie może pozostać całkowicie obojętny na spory i zachowa stoicki spokój, co jednak w jakiś sposób nie ułatwi Wam pracy. Pokazana jest trudność, jeśli chcielibyście przywrócić jakiś pomysł do życia i coś spowoduje, że zrodzą się duże wątpliwości i obawy, jak należałoby postąpić w jakiejś kwestii. Radę macie, by przemyśleć opłacalność dalszych posunięć lub decyzji.

W relacjach prywatnych może dojść do nieoczekiwanych sytuacji, że ktoś okaże Wam przyjazność i życzliwość w momencie, kiedy planowaliście zerwać tą znajomość lub mieliście w planach ogólnie jakieś radykalne posunięcia. Możliwe, że gest przyjaźni nie zmieni sytuacji lub żyjecie w zbyt dużym stresie. Radę macie, by nie czekać dłużej i wybrać się w podróż lub w inny sposób wykorzystać jakąś okazję kryjącą się w tym nagłym obrocie spraw. Warto też przyjąć pomoc w przypadku nadmiaru obowiązków ze strony przyjaznej osoby.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)