Horoskop tygodniowy - RYBY od 9 do 15 grudnia

Sfera prywatna: Kontakty z osobami oddalonymi lub internetowe znajomości przyniosą rozczarowanie, bo okaże się, że człowiek jest tam oceniany komercyjnie. Pod sympatiami mogą kryć się ukryte intencje, co możesz wykorzystać w jakiś sposób, jeśli np. jesteś dziennikarką i chętnie opisałabyś jakieś historie. W przeciwnym razie będzie trzeba ostatecznie zając się sprawami przyziemnymi. Karty przestrzegają na ten tydzień, że możesz mieć jakiegoś rodzaju spór lub awanturę, która zakończy się cichymi dniami, choć nie określają, z kim mogłabyś mieć tego rodzaju napięcia.

Sfera zawodowa: Sprawnie, logicznie i w sposób uporządkowany zajmiesz się obowiązkami. Twoja drobna pomoc w jakiejś kwestii lub pomoc, jaką otrzymasz od kogoś, ruszy sprawy do przodu. Możesz przegapić szansę lub okazję na rozwój, ale równie dobrze może się okazać, że nie zależy Ci na niej aż tak bardzo. Będzie trzeba określić jasno priorytety i nie zajmować się sprawami, które do Ciebie nie należą. Pewne obowiązki mogą okazać się nużące, lub z innych powodów nie będą dokładnie tym, co chciałabyś zrobić, ale bez problemu dostosujesz się do potrzeb.

Single: Niektórzy z Was mogą myśleć życzeniowo i jeśli ktoś Was rozczarował, możecie zapragnąć, żeby okazało się, że doszło do nieporozumienia. Trudno będzie pewne fakty zweryfikować w najbliższym czasie.  Jeśli planujesz rozejrzeć się za nową znajomością wykorzystując obecnych przyjaciół, nie przyniesie to rezultatów. Niektóre Ryby będące w przyjaźniach lub w subtelnych i nieokreślonych znajomościach będą musiały zmierzyć się z problemami wynikającymi z zazdrości i plotek jakiejś kobiety.

Inne znaki: W zgodzie warto być z Lwem, konflikty możliwe z innymi Rybami. Raki- jedne mogą być Ci przychylne, a inne wrogo nastawione.

Zdrowie: Uważaj na oparzenia.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy RYBY od 2 do 8 grudnia

Dom i rodzina: Jeśli chcesz kogoś zaskoczyć lub pobudzić do przemyśleń, to się nie uda, ale za to dzieci mogą przynieść historię ze szkoły, która wprawi Cię w osłupienie lub rozśmieszy, a może jedno i drugie. Udadzą się za to doskonale małżeńskie niespodzianki, np. jeśli zechcesz bez zapowiedzi pojechać po żonę do jej firmy, aby ją zabrać do domu, rzeczywiście okaże się to miłą niespodzianką, choć może się okazać, że będziesz musiał ją odrywać od koleżanek, z którymi będzie się dobrze bawić. Dobry moment na załatwianie spraw związanych z urzędami lub innych, nawet jeśli dotychczas punkty sporne spowalniały decyzje.

Praca: W tym tygodniu to nie Ty będziesz w pracy brylować, choć może zdarzyć się, że Ryby pracowały wspólnie z drugą osobą nad jakimś projektem, jednak prawdopodobnie nie zostanie to ujawnione. Może nie będzie to do końca fair, ale według kart nie powinno Ci to szczególnie przeszkadzać. Sukces przedsięwzięcia jest pewny, choć nie do końca będziesz poinformowana, co dalej wyniknie z tego projektu, jakie wywołał wrażenie, czy jakaś współpraca dojdzie do skutku. Nie należy również naciskać na przekonanie więcej osób do tego planu. Komu ma przypaść do gustu, temu przypadnie.

Single: Unikaj okazji do wejścia w niby niewinny romans, bo nie zakończy się romansem, a plotkami. Usuń jego zdjęcia z portali społecznościowych, a jeśli ich tam nie ma, to warto usunąć go z grona swych znajomych. Cała ta znajomość może wpędzić Cię w złe samopoczucie.

Ezolinia Wróżby Jasnowidz Ajlena


Horoskop tygodniowy RYBY od 25 listopada do 1 grudnia

Stan ducha i ciało: Nastaw się na poprawę w przypadku wszelkich dolegliwości, zwłaszcza jeśli robiłaś coś w tym kierunku. Możesz mieć jednak nadmierną skłonność do obwiniania się o coś. Być może nieświadomie wszelkie konflikty wewnętrzne rozładowujesz na samej sobie, co należałoby zmienić.

Związki partnerskie: Słuchaj podpowiedzi swojej żony, jeśli mówi Ci o jakiś swoich problemach lub sprawach, które ją niepokoją. Warto sprawdzić fakty, jeśli żona sygnalizuje Ci niejasny kłopot. Jej intuicja może dobrze podpowiadać, że warto zwrócić na coś uwagę. Panie powinny wysłuchać sugestii ze strony swoich matek lub bardzo bliskich im kobiet z rodziny. Dzieci mogą przynosić bardzo dobre oceny ze szkoły w nadchodzącym tygodniu (łącznie z szóstkami). Pary będą mieć mało czasu dla siebie z powodu pracy lub innych sytuacji, które nadejdą.

Single: Znajomości zawodowe nie rozwiną się pomyślnie, a nawet nadchodzi ochłodzenie i pogorszenie kontaktów, nawet między osobami, które się lubiły, jeśli przysporzy to nieprzyjemności jednemu z Was ze strony zazdrosnych i niemiłych osób z otoczenia. Sympatie mogą być popsute przez wpływy zewnętrzne.
Praca: Niestety będzie trzeba zrezygnować z wszelkich znajomości, nawet tych przyjemnych, jeśli prowadzą do jakichkolwiek problemów. Zmiana okaże się jedynym rozsądnym wyjściem z sytuacji. Poza tym odczujesz przypływ energii i chęci do działania i jesteś na jak najlepszej drodze do awansu lub podwyżki.

Jasnowidz Noemi ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy RYBY od 18 do 24 listopada

Praca: W sferze zawodowej postawisz na uprzejmość, skromność i stopniowe przekonywanie do swoich koncepcji. Choć życzliwością możesz wiele osiągnąć, to jednak pewne plany się nie powiodą i będzie trzeba zmienić kierunek działań. Rozluźnioną atmosferą czy flirtem nie uda się niczego załatwić. Uprzejmość zostanie doceniona, ale warto zachować dystans zawodowy i nie przekraczać pewnych granic.

Finanse: Stabilnie i wystarczająco dobrze na Twoje potrzeby. Nie uda się zarobić więcej niż zwykle i nawet jeśli włożysz w to dużo wysiłku, to nie będzie sprzyjający moment by się bogacić niestety. Jeśli chcesz jednak przekonać kogoś, że jesteś w potrzebie finansowej i potrzebujesz natychmiast zastrzyku gotówki, żeby zrobić jakieś opłaty, to tego rodzaju manewr może się udać. Z jakiegoś powodu może okazać się korzystne przekonanie innych, że Twoje konto jest puste.

Związki partnerskie: Możesz zapragnąć rewolucji w zwykłych przyziemnych sprawach, jeśli coś Ci nie odpowiada. Będziesz oczekiwać, że partner tez zauważy problem i zechce coś zmienić. Weź jednak pod uwagę, że jeśli coś jest od Was niezależne, to nic na to nie poradzicie, choć stopniowe wzbudzanie emocji u partnera, dawkowane w małych ilościach swój skutek przyniesie.

Single: Rozejrzyj się, bo ktoś chciałby poznać Cię bliżej i wiele może o Tobie myśleć, ale okoliczności nie sprzyjają z ujawieniem się bardziej bezpośrednim ze swoim zainteresowaniem.

Wróżka Miranda ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy RYBY od 11 do 17 listopada

Miłość: Możliwe rozdrażnienie lub pretensje o coś do partnera, ale nie będziesz mieć możliwości wyrażenia tego, co naprawdę myślisz. Jeśli dotyczy to świeżych znajomości, może być to spowodowane brakiem kontaktu. W partnerstwie nadchodzą dni, w których braknie możliwości, czasu lub chęci z Twojej strony, aby omówić ważne kwestie. U niektórych par możliwe ochłodzenie uczuciowe lub potrzeba odosobnienia i przemyślenia pewnych spraw w samotności.

Przyjaźń i otoczenie: Jeśli z kimś zerwałaś kontakt, istnieją dwie możliwości- albo tak to zostawisz, aż przestanie Ci całkowicie zależeć na pewnych osobach, albo zechcesz z kimś porozmawiać. Potrzeba rozmowy może wynikać z konieczności wyjaśnienia pewnych sytuacji, które mogły mieć miejsce w przeszłości. Na przykład: mogło się zdarzyć, że się z kimś skłóciłaś w wyniku ingerencji osób trzecich, na co nie miałaś wpływu i żal pozostał, choć masz przekonanie, że nie było w tym Twojej winy. To dobry moment na postawienie sprawy jasno.

Praca: Ryby związane umową będą realizować swoje zadania jak zwykle i mogą wykazać się sporą aktywnością. Określona bliska przyjaźń zawodowa może odgrywać istotną rolę. Warto zachować jednak ostrożność i nie łączyć spraw prywatnych z zawodowymi. Możliwe są pomówienia lub plotki w miejscu pracy. W przypadku nowych zadań, które nie wniosą wielkich zysków, warto się ich podjąć dla nowego doświadczenia.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby online   


Horoskop tygodniowy - RYBY od 4 do 10 listopada

Finanse: Bez problemów czy komplikacji. Na razie braków żadnych odczuć nie powinnaś, ale nie wydawaj ponad miarę.

Praca: Tydzień, w którym nie będzie wszystko szło jak z płatka, bo zadania mogą być wymagające sporo energii od Ciebie, a być może trudno będzie się skupić. Jeśli masz coś do przemyślenia, lub czekasz na ważne decyzje, zachowaj spokój, bo powinnaś się ucieszyć z ostatecznego wyniku.

Dom: Optymizmu braknąć nie powinno ani sprzyjających okoliczności, które zapewnią Ci spokój i zadowolenie jak i pozostałym domownikom. Ważne będzie, żeby umieć dzielić się radością z innymi i wyrażać uczucia bezpośrednio. Dobry moment na planowanie przyszłości, ale też i pojawią się możliwości rozerwania się ze znajomymi, jeśli masz taką potrzebę.

Relacje z ludźmi: Możesz być świadkiem jakiejś sytuacji, która wywoła niepokój, choć braknie Ci informacji, lub pojawią się niejasności. Np. jeśli zauważysz podejrzaną osobę, która kręci się koło domu i nie będziesz mieć możliwości upewnienia się co jej intencji, możesz nie wiedzieć co zrobić. Różne rozwiązania są możliwe w zależności od rodzaju problemu. Karty radzą Ci żądać wyjaśnień, jeśli sprawa jest urzędowa lub nawet zgłosić coś na policję w przypadku poważnych problemów, jednak nie kieruj się impulsem i przemyśl, zanim zadziałasz. Znajoma koleżanka może Cię zaprosić na imprezę, za która płaci ktoś inny, ale może się okazać, że warto się zrzucić, aby jedna osoba nie ponosiła kosztów za wszystkich.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - RYBY od 28 października do 3 listopada

W pracy możesz czuć się tak energicznie, że aż trudno będzie znaleźć Ci zajęcie, które pomogłoby rozładować nadmiar energii. Możesz zrobić dużo, a i tak będziesz mieć wrażenie, że to za mało, albo będziesz szukać sobie zajęć dodatkowych. Możesz mieć okazję dowiedzieć się czegoś mimochodem na temat tego, kto ile zarabia w firmie, lub jak są dzielone zyski. Jeśli kogoś braknie w miejscu pracy, może być Ci przykro z tego powodu. Osoby, z którymi się zetkniesz, będą mieć skłonności do wybuchowości, ale będą się powstrzymywać, więc nie powinno dojść do konfliktu bezpośredniego. W sferze prywatnej powrócą wspomnienia kontaktów, które budziły emocje, ale nie rozwinęły się w żaden konkretny sposób. Nie jest to dobry moment na szukanie sposobu, aby zemścić się na osobie, która wpędziła Cię w kłopoty. Możesz za to liczyć na kontakt z kimś konkretnym, kto pewne sprawy Ci rozjaśni, a może będzie trzeba coś załatwić pragmatycznego lub formalnego. Mimo wszystko mogą pociągać Cię cudze tajemnice i możesz próbować czegoś się dowiedzieć w tematach, które Cię interesują. Single będą rozczarowane, jeśli  ktoś zaprzyjaźniony wycofał się z kontaktów nieoczekiwanie, lub miałaś nieprzyjemności z powodu kłamstw kogoś, co spowodowało niemiłe konsekwencje. Nie wszyscy jednak w Twym otoczeniu podejdą do problemu tak serio jak Ty.

wróżka Camilia Ezolinia Tarot Wróżby


Horoskop tygodniowy Ryby - od 21 do 27 października

Ponure myśli zostawisz za sobą. Chętnie zwrócić się w jasną stronę mocy i życia. Wykażesz tendencje do podejmowania pewnych działań, na które nie miałeś czasu ani odwagi. Chętnie poddasz się cudzej chęci zawalczenia o dobrą relację. Postarasz się być dobrym partnerem i okazywać zaangażowanie. Troską obdarz układ limfatyczny.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Tarot online


Horoskop tygodniowy - Ryby od 14 do 20 października

Ryby będą zadowolone. Okres sprzyja pracy i robieniu interesów także pracującym na własna rękę i w różnych spółkach. Jest możliwość zdobycia nowych rynków i otrzymania korzystnych propozycji. Dobry okres także dla spraw finansowych. Zdrowie w normie.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Ryby od 7 do 13 października

Miłość: Musisz w tym miesiącu zastanowić się czy ta sfera życia jest dla ciebie najważniejsza. Uważam że za bardzo skupiasz się na pracy i zaniedbujesz partnera w związku.
Praca: To będzie w tym miesiącu tobie najważniejsze. Będziesz mieć co robić.
Finanse: czeka cię awans i rewelacyjne wyniki finansowe, jeśli szefem jest kobieta.
Zdrowie: Gardło i górny odcinek kręgosłupa. Reszta w porządku.

Tarocista Łukasz: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz


Horoskop tygodniowy RYBY od 30 września do 6 października

W pracy Twoja intuicyjność i wyobraźnia mogą się przydać. We wszelkich sytuacjach, kiedy trzeba wykazać się kreatywnością, pomysłowością i rozważyć wszelkie możliwości teoretyczne, będziesz w tym dobra. Warto też unikać jakichkolwiek sporów, choć mogą pojawiać się sytuacje niejasne, kiedy ktoś zgłosi Ci problemy, które np. nie należą do Twoich obowiązków i dlatego nie zechcesz się nimi zająć. W sferze osobistej będziesz unikać sytuacji komplikujących życie lub osób, których nie rozumiesz, ale zbiegiem okoliczności możesz dowiedzieć się czegoś, co z jednej strony Cię zaskoczy, a z drugiej strony wyjaśni jakąś nieprzyjemną sytuację. Postaraj się znaleźć więcej czasu dla rodziny i to nie tylko tej najbliższej, ale również jeśli pojawi się okazja do spotkań z oddalonymi krewnymi, korzystaj, bo nie pożałujesz. Poza tym karty radzą zachować spokój bez względu na sytuację i spróbować pohamować się nawet w przypadku wydarzeń, które Cię złoszczą.

Wróżka Miranda wróżby tarot online: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy – Ryby od 23 do 29 września

Los Ci sprzyja. Obfitość nadchodzi do Ciebie. Oczekuj nieoczekiwanego. To Twój czas na spełnienie marzeń. Jeśli oczekiwałaś zajścia w ciążę, zaraz może się okazać, że to właśnie ten moment. Ciesz się życiem.  Samotne Ryby będą się cieszyć dużym powodzeniem. W randkowaniu nie ma nic złego. W końcu  trzeba faceta otworzyć żeby lepiej go poznać i ocenić.

Wróżka Thelema portal Ezoliniawrozby.com


Horoskop tygodniowy – Ryby od 16 do 22 września

Ryby wykażą się uporem, cierpliwością i determinacją w dążeniu do wyznaczonych celów. Sporo więc osiągną. Ryby ze środka znaku powinny uważać na alkohol i leki, bo grożą im różnego typu uzależnienia. Powinny też uważać na oszustów i iluzje.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy – RYBY od 9 do 15 września

Jeśli będzie Ci zależało na podpisaniu jakiejś umowy, nie nalegaj i nie ponaglaj nikogo, bo tą drogą się to nie uda. Jeśli opierasz się w jakiś sposób na drugiej osobie w pracy, ostrożnie omawiaj sytuację, bo możesz wywołać napięcie, a nawet kłótnię. Niektóre Ryby mogą mieć problem z osobą w złym humorze, ale przy okazji mogą wyjść na jaw rzeczy, które mogą wywołać przykrości dla wszystkich w firmie. Nie spoufalaj się również z każdą osobą z pracy. W sferze prywatnej mogą pojawić się tematy finansowe, przy czym w nerwach mogą być komuś stawiane niesprawiedliwe zarzuty, że roztrwania pieniądze na niepotrzebne wydatki, co może Cię zaboleć, ale sama też zastanów się, zanim komuś zarzucisz coś takiego bezpodstawnie. Może chodzić o wydatki na dziecko lub alimenty w przypadku niektórych Ryb. Osoby rozwiedzione będą musiały trzymać się ustaleń sądowych, choć możesz dowiadywać się, czy nie da się czegoś zmienić w tym temacie. Rozmowy mogą być trudne, jeśli zabraknie zaufania w kwestii tego, na co są wydawane pieniądze. Zaproponuj partnerowi, żeby sam wziął na zakupy dziecko, jeśli szukasz porozumienia, bo w przeciwnym razie to sąd będzie decydował o dalszym przebiegu spraw. Single mogą prowadzić ożywione kontakty ze znajomymi, ale gdy dojdzie do konfliktu, prawdopodobnie zdecydują się odseparować.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop napisz do Wróżka Camilia 


Horoskop tygodniowy - RYBY od 2 do 8 września

Ewentualne konflikty w pracy się wyciszą, a Ty zajmiesz się obowiązkami. Może wydarzyć się coś, co zburzy porządek dnia, sprzęt się popsuje lub zniszczy itp., ale lepiej nie przyjmować od nikogo pomocy, a zwłaszcza od osób z małym doświadczeniem w temacie. Może Cię też zaskoczyć nagły telefon z domu. W takim przypadku rodzinę postawisz na pierwszym miejscu i najpierw rozwiążesz ewentualne problemy, zanim pomyślisz o powrocie do obowiązków. Zapewnij dobrą opiekę najmłodszym, aby uniknąć niespodzianek w pracy. Warto też pomyśleć o perspektywach zawodowych i zdecydować się bardziej aktywnie zabiegać o awans lub polepszenie warunków. Możesz dużo zdziałać, jeśli tylko włożysz w to więcej energii i zaangażowania. Ktoś znajomy może pochwalić się sukcesem. W sferze prywatnej będziesz bardziej zdystansowana i mniej komunikatywna niż zwykle. Gdy odezwie się przyjaciółka, karty radzą jej odpowiedzieć. Może okazać się, że to Twoja koleżanka zamilknie i nie odpowie na maila czy telefon. Z partnerem warto porozmawiać o swoich racjach, jeśli widzisz problem. Pewne sprawy muszą być przedyskutowane. Niektórzy mogą czuć się obrażeni i nie uda się tak szybko dojść do porozumienia. Single będą ostrożne w poznawaniu nowych osób.

Wróżka Camilia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia 708 577 246


Horoskop tygodniowy Ryby od 26 sierpnia do 1 września

Tydzień przyniesie wiele okazji do pracy nad sferą emocji. Możesz uważasz, że życie przynosi zbyt wiele trudnych zadań, ale żadne z nich nie i będzie dla Ciebie niewykonane. To, że jesteś inna niż reszta świat nie oznacza, ze nie możesz być interesująca. Wykorzystaj, więc swój urok, by zachęcić płeć przeciwną do przebywania z Tobą.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy - Ryby od 19 do 25 sierpnia

W pracy zawodowej czas pomyślny ze względu na Twoją pogodę ducha, dobre nastawienie, a ponadto możesz przyciągać szczęśliwe okoliczności, które będą ułatwiać realizację zadań zawodowych. Pewnych spraw nie uda się zakończyć i mogą wyniknąć  opóźnienia w osiągnięciu celów lub osoby, które będą potrzebne, będą na zwolnieniu lekarskim, ale nie powinno mieć to wpływu na całokształt Twojej pracy. Jeśli będziesz w potrzebie, znajdzie się osoba empatyczna w Twoim otoczeniu, która bez zbędnych słów zrozumie, że trzeba Ci pomóc. Uważaj jedynie na ewentualne konflikty w miejscu pracy.

W sferze prywatnej możesz zatęsknić za znajomościami na odległość i nawet jeśli istniały powody do zerwania kontaktów, teraz możesz być skłonna do wybaczenia przeszłych wydarzeń i gotowa na odświeżenie przyjaźni. Nastaw się jednak na to, że nie poczuciem humoru powinnaś dążyć do porozumienia, bo może przynieść to złe rezultaty, jeśli u kogoś urazy są zbyt silne i jeśli wciąż ma żal do Ciebie o coś. Pozwól jej wyładować swą złość i frustrację, bo to szybciej oczyści atmosferę między Wami, jeśli otwarcie powie, co ją zabolało niegdyś. Single będą rezygnować ze znajomości, w które nie zaangażowały się zanadto. Przemyśl jednak, czy druga strona równie łatwo przyjmie taką sytuację. Możliwe, że wciągnęła ją ta znajomość.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.


Horoskop tygodniowy - Ryby od 12 do 18 sierpnia

Tydzień niezły. Zdrowie ok. Powodzenie w miłości. Ryby zajęte będą docenione, a wolne mogą wyglądać Kupidyna. Na szczególne szczęście w tym zakresie powinny liczyć ryby z początku znaku, bo to im sprzyja los. Te mogą spokojnie tracić głowę.

Horoskop opracowała wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - RYBY od 5 do 11 sierpnia

Czas korzystny finansowo, a nawet możesz zająć się sprawami spadkowymi czy testamentami w rodzinie. Na podpisywanie umów jest to także odpowiedni moment, zwłaszcza jeśli w Twoim miejscu pracy atmosfera stała się nieprzyjemna i szukasz dla siebie nowych perspektyw, możliwości czy nowych kontaktów. Agresywna kobieta w Twoim otoczeniu może realizować cele nie zwracając uwagi na środki, jakie stosuje. W nadchodzących dniach możesz dowiedzieć się od koleżanki rzeczy, które Cię zaskoczą.
We wszystkich sprawach urzędowych, jakie masz do załatwienia lub związane z dokumentami, nie warto podchodzić do tematu z emocjami, ani próbować wchodzić na tematy osobiste. Jeśli liczysz na wsparcie szefa lub osoby z dużym autorytetem, Twoje plany mogą się nie powieść, ale w rezultacie ostatecznym nie wyjdziesz na tym źle. W życiu osobistym możesz się rozmarzyć, czemu sprzyjać będzie fakt, że pewne kontakty ustaną, albo będą pozbawione uczuć, czego będzie Ci brakować.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia


Horoskop tygodniowy – RYBY od 29 lipca do 4 sierpnia

W pracy zawodowej możesz być rozkojarzona, mieć ponure myśli lub poszukiwać odpowiedzi w psychologii, jednak w końcu otrząśniesz się z tych mrocznych przemyśleń i nabierzesz optymizmu. Nie zdradź się jednak z gorszymi nastrojami  w firmie poprzez działanie pod wpływem impulsu.
Możesz szukać bliższego kontaktu z osobą, którą odbierasz jako sympatyczną i bliską Ci. Pewne decyzje w firmie zostaną odsunięte na później lub będą się zmieniać, co przyjmiesz z zadowoleniem.
Niespodziewanie może wybuchnąć kłótnia lub awantura w miejscu Twojej pracy. Najlepszym wyjściem w tej sytuacji będzie zajęcie się swoimi obowiązkami i skrupulatne wypełnianie zadań zawodowych, zwłaszcza że mogą nadejść nowe okoliczności, które będą wymagać sprawnego działania.
W sferze prywatnej, nawet jeśli jesteś po trudnych doświadczeniach, teraz możesz się zakochać lub odkryjesz nowy obiekt pożądania. Niektóre Ryby mogą pod wpływem emocji analizować, czy by nie zamówić rytuału miłosnego, który ma im zapewnić pomyślność w tej sferze, ale możesz zmienić zdanie w ostatniej chwili. Zanim podejmiesz jakieś kroki, upewnij się, czego naprawdę chcesz, bo możesz być nieświadoma pewnych faktów. Po pewnym czasie ożywionych kontaktów, Twoi znajomi mogą zamilknąć. Jeśli chcesz wydać na coś pieniądze i pojawi się niejasność, poczekasz z decyzjami, aż otrzymasz wyjaśnienia. U singli może się okazać, że nowa miłość jest już zaobrączkowana, co wywoła poczucie zawodu. Twoi przyjaciele będą zachęcać Cię do większego zdecydowania.
Rozmowy trudne emocjonalnie mogą spowodować wycofanie się.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Ryby od 22 do 28 lipca

Tydzień dla  Ryb zapowiada się walecznie. Możesz wygrać w walce o poprawę funkcjonowania sama ze swymi niezbyt dobrymi cechami. Nieumiarkowanie grozi Tobie w spożywaniu wybranych i ulubionych używek. Wybieraj te najmniej szkodliwe mimo wszystko. Albo medytuj ze zdwojoną siłą na rzecz pokoju na świecie.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy RYBY od 15 do 21 lipca

Jeśli chciałabyś, aby Twoja koleżanka lub bliska Ci przyjaciółka zatrudniła się w Twojej firmie, to może okazać się to niemożliwe. Nie warto zdradzać żadnych szczegółów dotyczących umowy, jaką masz podpisaną z firmą ani zwierzać się ze spraw prywatnych w pracy, szczególnie jeśli temat dotyczy Twojego związku. Będzie to czas stabilny, kiedy będzie trzeba wykazać się sumiennością i obowiązkowością, ale będą też chwile odprężenia, co spowoduje, że w pracy powinna zapanować swobodna atmosfera. Ze strony szefa mogą nadejść jednak ważne decyzje, które zostaną uznane za mocno radykalne, może dojść do zmian zasad w firmie lub zaskakujących wyjaśnień, co spowoduje bardziej napiętą atmosferę w gronie pracowników. W sferze prywatnej nie powinnaś ignorować sytuacji, kiedy ktoś świadomie manipuluje innymi i stwarza sytuacje konfliktowe, bo zamiast zwracać uwagę na konkretne wydarzenia i fakty, możesz mieć bardziej skłonność do wyobrażania sobie jakiegoś rodzaju niechęci do siebie ze strony innych osób, choć nie będzie podstawy, aby tak przypuszczać i całą energię spożytkujesz na konflikt o nic, a tam gdzie jest faktycznie problem, możesz pozostać obojętna, co może wywołać złe skutki. Single po okresie wycofania się ze znajomości, które je rozczarowały, teraz mogą odczuć większą potrzebę flirtu. Będziesz mieć jednak szczęście do znajomości z osobami ze złamanym sercem, które będą szukać pocieszenia wśród przyjaciół, a nie nowego związku.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Ryby od 8 do 14 lipca

Tydzień kiepski raczej, bo słońce w znaku bliźniąt nie sprzyja rybom. Zwłaszcza druga dekada te wpływy odczuje. Ryby z tej dekady powinny też unikać alkoholu i nadmiaru leków. To nie wyjdzie im na zdrowie. Końcówka znaku poczuje zmiany na gorsze. Uwaga na problemy prawne.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – RYBY od 1 do 7 lipca  
 
Jeśli jakiś projekt zawodowy z pewnych względów zostanie zmieniony lub wycofany, nie próbuj go reanimować, wskrzeszać i przywracać do życia.
Nie oznacza to jednak, że nie uda się osiągnąć celów, ale aby to zrobić, musisz szukać nowych rozwiązań z uwzględnieniem nowych faktów. Wszystkie swoje sprawy będziesz musiał załatwić w taki sposób, aby urzędy nie miały Ci nic do zarzucenia. Porządek w dokumentach i trzymanie się zasad panujących w firmie będzie bardzo istotne. Będzie liczyło się tylko to, co masz na piśmie w umowie. Dobry moment do porządkowania papierów i załatwiania spraw prawnych. Na pewne wiadomości będziesz musiał poczekać. W sferze prywatnej milczenie będzie złotem i najkorzystniej będzie nie wypowiadać swojego zdania na tematy, które się pojawią, gdyż nie będziesz mieć informacji, które okażą się niezbędne, aby nie ściągnąć na siebie kłopotów. Wyjdą na jaw rzeczy, które mocno Cię zaskoczą i wszelkie impulsywne reakcje podyktowane emocjami mogą obrócić się przeciwko Tobie w dalszej perspektywie. Pewna osoba może wywierać presję, która postawi Cię w nieprzyjemnej sytuacji, kiedy nie będziesz w stanie wyjść z niej z honorem i jedynym rozwiązaniem może okazać się rezygnacja z dalszych kontaktów z taką osobą. Single będą namawiane przez przyjaciół i znajomych do pogodzenia się z kimś, kogo znajomość rozczarowała. Możesz być namawiany do wyznania uczuć.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)