Zobacz: Horoskop na 2021 rok ->>

Horoskop tygodniowy Ryby od 14 do 20 czerwca

Może okazać się, że jakiś projekt zawodowy zostanie odwołany lub zmieniony, co może Was nie zadowolić, ale nie warto szukać wyjścia z sytuacji po to, by go przywrócić lub braknie pomysłu, jak to zrobić. Radę macie, by podejść do wszystkiego bez emocji, wykorzystać inteligencję oraz swoją wiedzę i doświadczenie. Ważne będzie, by zachować całkowity spokój i profesjonalizm bez względu na okoliczności.

W relacjach prywatnych dobry moment, by zakończyć nieudane sprawy lub sytuacje, bo Wasz Los odmienia się na lepsze. Tylko Wy sami możecie się blokować, jeśli nie potraficie puścić przeszłości lub będziecie analizować, co się wydarzyło lub co mogło być lepiej, gdyby sprawy potoczyły się inaczej. Właśnie teraz można zamknąć przeszłe rozdziały, żeby pójść naprzód.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy RYBY od 7 do 13 czerwca

Uporządkujesz sprawy domowe oraz problemy z domownikami. To co wypracujesz będzie mieć dalekosiężne skutki i przysłuży się zadowoleniu wielu pokoleń. Czas na mądre i dojrzałe działania. Szczera odpowiedź na pytanie: co jest fundamentem twojego życia oraz konfrontacja z twoimi lękami sprawią, że rozprawisz się ze złudzeniami, które ci nie służą. Pozwól otoczyć się opieką. Najlepiej będzie ci teraz w twoim domu, gdzie nasycisz się poczuciem harmonii i bezpieczeństwa. Da to ci energię i wpłynie na wzrost ambicji, da też siłę do działania na zewnątrz.

Na ten tydzień korzystne:

Liczba: 6,

Kolor: czarny

Dzień: środa

Horoskop tygodniowy opracowała Omena Vidi, Kontakt 708 588 642 Kod 34 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 31 maja do 6 czerwca

Nie jesteś Rybo zadowolona z tego, z czym skończyłaś, i nie jest za późno, aby odwrócić swój los.  Odpuść żale, krzywdy a dobry anioł otworzy nad tobą opiekuńcze skrzydła. Tydzień budowania przyszłości i walki o siebie, o miłość.

Autor Jasnowidz Daga Kira wróżby przez telefon


Horoskop tygodniowy Ryby od 24 do 30 maja

Dobry czas na sprawy finansowe, zyski, zarobki, wchodzenie w nowe pomysły, choć warto wszystko przemyśleć i jeśli planujecie nowe inicjatywy, dobrze byłoby wiedzieć dokładnie, czego się chce.

Prywatnie również powinniście odczuć przypływ optymizmu, lepszego nastroju i pod wpływem pozytywnych emocji możecie chcieć skontaktować się z kimś, kto jednak może nie chcieć kontaktu albo czuje się czymś zraniony i będzie trudno znaleźć porozumienie.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 17 do 23 maja

W pracy możliwa wiadomość wysłana przez pomyłkę do niewłaściwej osoby. Nie dowierzaj każdej informacji, jaka nadejdzie, szczególnie jeśli coś by Cię zmartwiło. Ostrożnie również z tym, co Ty komuś wysyłasz. Radę macie, by czegoś nie kupować lub w coś nie inwestować.
Na relacje prywatne macie radę, by być osobą empatyczną, starać się zrozumieć drugiego człowieka, ale też zdecydowanie stanąć po stronie osoby, z którą czujesz więź, przyjaźń, sympatyzujesz z kimś itp. Jakiegoś rodzaju złośliwości mogą wyjść na jaw.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 10 do 16 maja

Sprawdź domowe zapasy. Może okazać się że nagle czegoś ci zabraknie i będziesz musiała latać jak szalona po sklepie. Pamiętaj , że Twoje samopoczucie jest ściśle związane z Twoim stosunkiem do życia. Może odezwać się stara miłość.

Autor: Jasnowidz Devetelefon 708 577 502 kod 1 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 3 do 9 maja

Czeka cię długi i leniwy tydzień. Postaraj się zmotywować do działania i wykorzystać każdą wolną chwilę. Relaks pod gołym niebem pobudzi Cię do myślenia.

Autor: Jasnowidz Devetelefon 708 577 502 kod 1 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 26 kwietnia do 2 maja

Kolejny tydzień, który przyniesie ogromne możliwości do działania. Nie obawiaj się podejmowania trudnych decyzji oraz przejmowania inicjatywy. Los sprzyja Twojej aktywności, opieraj się na swojej intuicji. Samotne Ryby mogą teraz spotkać atrakcyjnego partnera i wejść w fascynujący związek, w którym nie ma czasu na nudę. W pracy rozwiążesz wszystkie powierzone zadania i udowodnisz sobie, że nadajesz się do tego by objąć bardziej kreatywne stanowisko. To dobry czas by starać się o jego zmianę lub awans.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 19 do 25 kwietnia

Drzemie w tobie ogromna moc, odkryjesz ją w sobie. Tydzień pełen pozytywnej energii i konstruktywnego działania. Masz teraz ogromny potencjał by zmienić swoje życie i pokierować nim tak, jak tylko zapragniesz. Poczujesz wsparcie od przyjaciół i rodziny, co umocni cię jeszcze bardziej w postanowieniach. W sferze uczuciowej otrzymasz wiele dobroci i czułości, poczujesz bezwzględna akceptację.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 12 do 18 kwietnia

Tydzień spokojny, zrównoważony przyniesie ciepłe emocje i szczere wsparcie od rodziny i przyjaciół. To będzie czas, w którym wszystko się ułoży po twojej myśli, bez przeszkód i problemów. Otworzą się przed tobą nowe możliwości, rozważ intuicyjnie każdą przychodząca propozycję. W uczuciach poczujesz zadowolenie i radość, będziesz obsypany komplementami i miłosnymi wyznaniami.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 5 do 11 kwietnia

Zapowiada się nostalgiczny tydzień, przyniesie spotkania z dawno niewidzianym przyjaciółmi. W twoim życiu może pojawić się ktoś na kim kiedyś bardzo ci zależało. Jeśli jesteś teraz samotnym singlem, będziesz miał możliwość odbudowania przeszłej relacji. W stałych związkach spokojnie i harmonijnie, będziecie wymieniać się wspomnieniami z waszego dzieciństwa przy lampce wina. Jeśli szukasz pracy, to jest to dobry czas by odwiedzić miejsca i pracodawców, u których już wcześniej byłeś zatrudniony.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy RYBY od 29 marca do 4 kwietnia

Zapowiada się bardzo romantyczny tydzień. Dobry czas aby wyjść naprzeciw prawdziwemu uczuciu. Czas ten będzie sprzyjał spotkaniom i randkom. W sprawach zawodowych również pozytywnie, Twoje zaangażowanie włożone w wykonywane zadania zostanie docenione.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy RYBY od 22 do 28 marca

W tym tygodniu postaw na partnerstwo. Współpraca przyniesie dobre rezultaty w sprawach zawodowych ale też i prywatnych. Pomyśl o bliskich Ci osobach, zadzwoń do przyjaciela, czeka na Twój telefon. Zaplanujcie wspólny wieczór.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy RYBY od 15 do 21 marca

W Twoim życiu pojawi się bardzo mądry, aktywny i otwarty człowiek. Przyjdzie ze szczerą pomocą i dobrym słowem. Dzięki tej znajomości otworzysz nowe możliwości w sferze finansowej i zawodowej. Jeśli szukasz nowej i bardziej płatnej pracy skorzystaj z propozycji jaką Ci zaoferuje przyjaciel.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy RYBY od 8 do 14 marca

Czeka Cię wielka nagroda, uwieńczenie wszystkich podjętych do tej pory działań. Zarówno w sprawach zawodowych jak i prywatnych. W miłości nagły zwrot wypadków, nieoczekiwanie Twoje starania odniosą pozytywny sukces. Zaangażujesz się i poczujesz prawdziwe uczucie.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy RYBY od 1 do 7 marca

Wszystkie przedsięwzięcia, których realizacji podejmiesz się w tym tygodniu szybko przyniosą duży sukces. Warto poświęcić więcej uwagi sprawom finansowych, oszczędzaj pieniądze dokładnie planując swoje wydatki. Z końcem tygodnia wybierz się na wycieczkę poza miejsce swojego zamieszkania.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 22 do 28 lutego

W firmie sytuacja zależna od kogoś, kto podejmuje nieuczciwe decyzje wobec innych. Może utrudniać komuś życie lub wywoływać negatywne skutki. Niektórzy mogą pracować tylko dlatego, że nie znaleźli jeszcze czegoś lepszego. Mimo to według kart nie macie powodów do zmartwień póki co albo warto zachować optymizm, jeśli szukasz czegoś nowego. W relacjach czas doskonałego porozumienia z partnerem/partnerką lub kimś innym, kto jest Wam bliski, ale widać też utratę wiary w coś. Nie warto komuś wybaczać, jeśli psuł między Wami, ale też nie należy powracać do starych problemów z przeszłości.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 15 do 21 lutego

Nadchodzący tydzień będzie dla ryb bardzo przedsiębiorczy. Niektóre Twoje idee, mogą znaleźć poparcie wśród szefostwa i koleżeństwa z pracy. Uważaj jednak na swoje emocje. Rybko, możesz czuć się zraniona.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby8 tel. 708 588 642 kod 30 ( 3,69zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 8 do 14 lutego

W pracy nieuczciwości i milczenie na ten temat. Mimo wszystko radę macie, by nie wyciągać teraz jakiś tematów. W relacjach prywatnych możliwy kontakt z kimś, ale telefon, sms, wiadomość mailowa może nadejść w niewłaściwym momencie, kiedy akurat będziecie w pracy i nie za bardzo będziecie mogli porozmawiać z kimś. Niektórzy mogą nie mieć zasięgu, a być może warto użyć tego jako wymówki w sytuacjach szczególnych, jeśli jest to w jaki sposób pożyteczne lub uzasadnione. U niektórych niezapowiedziana podróż służbowa, która może pokrzyżować Wam plany.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 1 do 7 lutego

W firmie może wyjść na jaw oszustwo, o którym nie wiedzieliście. Warto coś wyjaśnić, być może drogą oficjalną. Trzeba spojrzeć uczciwie i rzetelnie na sytuację, wyciągnąć konsekwencje itp. W relacjach prywatnych niewłaściwy moment na wyjścia z domu lub na randki, bo możecie nieoczekiwanie spotkać kogoś, kogo wolelibyście nie spotykać. Lepiej trzymać się rodziny i bliskich, a lepiej na tym wyjdziecie. Również przez rozkojarzenie możecie natknąć się na osobę, której unikacie lub z innego powodu możecie czuć niezadowolenie z takiego kontaktu.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 25 do 31 stycznia

W sferze zawodowej tydzień wychodzenia ze zmartwień lub negatywnych przemyśleń, jeśli jest lub była osoba, która źle wpływała na Waszą sytuację lub odczucia. Radę macie, by zmienić stanowisko, wyjść do innego pomieszczenia lub znaleźć jakiekolwiek wyjście z sytuacji, jeśli znów pojawi się problem, bo teraz będzie to osiągalne. W przypadku znajomości na odległość, internetowych, warto zwrócić uwagę, w kim pokładacie nadzieje. U niektórych może okazać się, że ta sympatyczna osoba, która Wam się spodobała, nie jest kimś, na kim będziecie mogły polegać w przyszłości, gdy pojawi się problem. Radę macie, by zająć się czymś przyziemnym i zrobić coś konkretnego.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 18 do 24 stycznia

W pracy nawet jeśli istnieją spory lub różnice zdań, teraz powinna nadejść poprawa i zła atmosfera zniknie, być może za sprawą osoby, która wprowadzi więcej spokoju. W miłości ktoś może chcieć komuś zrobić niespodziankę lub postarać się zwrócić na siebie uwagę. Warto uwolnić się z negatywnych przemyśleń i dostrzec szansę, jaka się z tym wiąże lub dostrzec drugą osobę.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 11 do 17 stycznia

W pracy coś może zepsuć Wam nastrój, możecie poczuć niespełnienie, a potem wkradną się inne negatywne emocje. Radę macie, by zająć się tematem, który wcześniej wydawał się trudny do zrealizowania, bo teraz się uda. Jeśli czekacie na czyjś telefon, wiadomość, wizytę, karty radzą nie czekać, tylko wyjść z domu i załatwić co potrzebujesz itp. Poza tym przez cały tydzień  powinna dopisywać dobra atmosfera i powinniście odczuć zadowolenie.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 4 do 10 stycznia

Karty przepowiadają ważne odkrycie w pracy lub nakrycie kogoś na czymś, co przynosiłoby Wam straty. Warto uważać na włamania na komputer, na konto bankowe itp. Mogą wyjść na jaw oszustwa lub wykradanie czegoś. Radę macie, by podejść na spokojnie i grzecznie, cokolwiek się wydarzy i zaufać swojej intuicji. W sferze prywatnej jeśli się kimś interesujesz, ale nie masz możliwości dowiedzieć się o kimś więcej, ten tydzień nie wniesie nowości w tym temacie. Również partnera nie ma co podpytywać ani snuć domysły na jakiś temat. Rada jest taka, by zostawić to w tym tygodniu w spokoju i nic z tym nie robić.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 28 grudnia do 3 stycznia

W pracy brak komunikacji z jakąś osobą pokazują karty i będziecie musiały/musieli się pofatygować do takiej osoby, żeby coś załatwić albo w inny sposób przypomnieć o sobie, co przyniesie pozytywne skutki. Karty radzą unikać nieszczerości lub manipulacji, bo okaże się to błędnym posunięciem. W sferze prywatnej jeśli ktoś zamilknie lub przyjaciele przestaną się odzywać, wyjdziecie do ludzi lub zaznaczcie swoją obecność w Internecie i pozwólcie odejść nieodpowiednim osobom ze swojego życia. Nie ma sensu analizować, dlaczego coś się stało, czemu ktoś się wycofał ze znajomości itp.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 21 do 27 grudnia

Jeśli czekasz na ofertę zawodową, tydzień gorszy, bo albo nie będzie warto w coś wchodzić albo sprawy nie poukładają się po Twojej myśli. Osoby nadmiernie emocjonalne źle wyjdą na eksponowaniu tych emocji. Bądź obiektywna/y i sprawiedliwa//y. Powściągliwie oceniaj sytuacje. W relacjach prywatnych nie ponaglaj nikogo, jeśli doszło do wycofania się kogoś  albo ktoś przestał się odzywać. Nie naciskaj. Warto teraz zająć się sobą, dziećmi (jeśli je masz) i poczekać, aż bliska osoba zatęskni za Tobą i za wszystkimi dobrymi chwilami spędzonymi razem.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - Ryby od 14 do 20 grudnia

Uważajcie na zdrowie w nadchodzących dniach, choć nawet jeśli ktoś zachoruje, to znajdzie się domownik, który troskliwie zaopiekuje się taką osobą. Poza tym karty pokazują, że możecie kogoś wspominać. W pracy będziecie komunikatywni i nastawieni na porozumienie. Jeśli ktoś dostanie propozycję awansu, może głęboko się nad tym zastanawiać i mieć różne wątpliwości czy powinien się zgodzić. Single mogą pod czyimś wpływem szukać z kimś kontaktu, ale nie będzie miało to sensu, bo druga strona nie zareaguje, nie odezwie się, zakończy rozmowę szybciej niż chcecie itp.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 7 do 13 grudnia

Poprawa w biznesie dla osób, które prowadzą własną działalność.

Niektórzy mogą oceniać swoją sytuację, przeorganizowywać się i dbać o szczegóły. Warto skorzystać z metod, które dobrze sprawdziły się w przeszłości i przyniosły rozwój firmy, bo teraz znów się sprawdzą.

Również dla pozostałych osób spod tego znaku karty przepowiadają stabilizację w tym tygodniu. W sferze uczuć czas refleksji, ale i dzielenia się swoimi przemyśleniami z drugą osobą. Jeśli nie znasz czyjegoś zdania w jakimś temacie,  teraz dowiesz się, co ktoś myśli.

Możliwe sytuacje, że ktoś wycofa się ze znajomości. Rada dla singli jest taka, by zdecydować się na nową znajomość, która się pojawi lub odezwać do kogoś, o kim myślisz.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 30 listopada do 6 grudnia

W pracy czas dużej mobilizacji, wysiłku, ale również efektywności. W przypadku konfliktów, jest szansa, że teraz ustaną, a nawet radę macie by z nich wyjść, poszukać rozwiązania itp. W pracy może zjawić się mężczyzna z żywiołu ognia. W sferze prywatnej refleksje pokazują u Was karty, możliwe wspominanie kogoś, ale bez inicjowania kontaktów. Jeśli szukacie kogoś do związku, karty radzą nie czekać na jakiś szczególnie sprzyjający moment. Zacznij działać teraz i zjaw się tam, gdzie masz przyjaciół, np. umieść swoje zdjęcie na portalu społecznościowym i odezwij się do znajomych itp.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)