Zobacz: Wielki horoskop na 2020 rok ->>

Horoskop tygodniowy Ryby – od 26 października do 1 listopada

Będziecie bardzo pracowici w tym tygodniu. Możecie stale szukać sobie zajęcia w swoim domu albo będziecie mieć  w nim dużo pracy. Twój partner może chcieć coś zakupić, co ostatecznie może doprowadzić do pogorszenia atmosfery lub porozumienia między Wami. W pracy, jeśli chcesz coś załatwić i potrzebujesz do tego aktywnej osoby, możesz zwrócić się do kogoś, kto podchodzi do spraw bardziej na spokojnie. U niektórych pojawią się nowe pomysły lub będziecie poszukiwać nowych rozwiązań dla jakiś problemów, ale wszystko będzie zależeć od konsekwencji w działaniu. U singli może dojść do próby odnowy znajomości lub do rozmów na ten temat, ale będziecie nieprzystępni.

Autor Wróżka Miranda, 708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Ryby – od 19 do 25 października

Możecie być zaskoczeni nagłą wizytą całej rodziny, zwłaszcza jeśli macie jakieś kwestie sporne. Jeśli nie masz ochoty o czymś rozmawiać, wymówisz się czymś i nie pozwolisz sobie zakłócać spokoju. Ci z Was, którzy prowadzą firmę z myślą, żeby przejęły ją w przyszłości Wasze dzieci, już teraz mogą brać je do firmy, żeby się oswoiły z Waszą pracą i tym miejscem. Poza tym tydzień kreatywności i to niekoniecznie w pojedynkę.

U niektórych może być to coś na zasadzie „burzy mózgów”, w której uczestniczy więcej osób. Single mogą być nieprzystępne, a nawet ktoś może z kimś się rozstać w tym tygodniu. To sfera zawodowa będzie na pierwszym miejscu.

Autor Wróżka Miranda,  708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Ryby – od 12 do 18 października

Wspaniały tydzień zawodowo. Odważne decyzje przyniosą dobre rezultaty i uznanie. Powinnaś poczuć satysfakcję i zadowolenie ze swoich osiągnięć. Inni również mogą prawić Ci komplementy lub w inny sposób okazać docenienie. Możesz odczuć też przypływ energii, może jakiś pomysł Was porwie lub coś wywoła silną potrzebę działania. Ważne będzie jednak, żeby zachować powściągliwość pewną w słowach lub zachowaniu. Inni mogą pewne sprawy widzieć bardziej przyziemnie, a Ty przez pryzmat zwiększonej energii osobistej, więc możliwe jest niezrozumienie w niektórych kwestiach. Unikaj też brawury. Zadbaj o uczucia bliskich Ci osób, bo tendencje są takie, że możesz nie dać im tyle uwagi, ile potrzebują i tego może im teraz brakować. W relacjach świeżych, jeśli dojdzie do ochłodzenia, to prawdopodobnie z Twojego wyboru, jeśli przestaniesz okazywać tyle zainteresowania komuś, ile wcześniej. Jeśli komuś na Tobie zależy, może uznać, że bywasz raniąca/y i że Twoje uczucia się zmieniły na gorsze, a miłość nie przetrwała próby czasu u Ciebie. Rady dla Was są takie, abyście się nie poddawali w swych dążeniach i uparcie realizowali swoje plany, ale też nie zapomnijcie, że robicie to przecież dla swych bliskich, których kochacie, więc odłóżcie na bok sprawy zawodowe, gdy jesteście w domu. To również dobry moment na powracanie do starych pomysłów lub zaczynanie czegoś nowego.

Autor Wróżka Miranda, SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Ryby – od 5 do 11 października

W domowym zaciszu pojawi się temat do przemyśleń, a niektórzy zechcą zwolnić tempo lub odpocząć, ale szybko sytuacja się odmieni albo Wasz punkt widzenia. Możecie być zmienni w ocenie sytuacji. Warto zachować ostrożność w słowach, bo w pewnym momencie może być łatwo o konflikt.

Dobry tydzień na sprawy zawodowe, urzędowe, załatwianie czegoś lub wyjaśnianie czy ustalanie zasad. Osoby w  Waszym otoczeniu również powinny wykazać się wysokim poziomem profesjonalizmu i umiejętnością komunikowania się w taki sposób, by praca szła sprawnie. Single mogą zdecydować się na spotkanie, nawet jeśli wiąże się to z jakimś wyjazdem, ale nie obędzie się bez trudności.

Autor: Wróżka Miranda, Tel. 708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Ryby – od 28 września do 4 października

Niektórzy mogą kupić pomoce naukowe albo coś nowego pojawi się w szkołach. Niektóre z nich mogą uczyć przez zabawę. Być może Wy sami wpadniecie na jakiś pomysł, jeśli ktoś ma dzieci. W pracy, jeśli masz osobę zaprzyjaźnioną, mogą wyniknąć konfliktowe sytuacje lub nerwowe, jeśli osoba trzecia wtrąci się w Waszą znajomość lub Wasze obowiązki.

Będzie trzeba zmienić spojrzenie na sytuację. W relacjach prywatnych pojawiają się również karty koleżeńskie. Możesz mieć chęć skontaktować się z kimś. Szczególnie osoby na chorobowym mogą mieć potrzebę porozmawiania o czymś ciekawym z inną osobą.

Autor wróżka Miranda https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
Kontakt  708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy RYBY  - od 21 do 27 września

W tym tygodniu poczujesz przypływ siły, zarówno tej fizycznej jak i psychicznej.

Bardzo dobry tydzień pod względem uczuć. Na horyzoncie pojawi się wiele okazji aby ustabilizować swoje życie emocjonalne. Przede wszystkim odkryjecie w sobie niezliczone pokłady pozytywnego myślenia. Wolne Ryby łatwo będą nawiązywać nowe znajomości. Możecie spotkać kogoś wyjątkowego a znajomość ta będzie oparta na fizycznej atrakcyjności.

Sprawy partnerskie i rodzinne także upłyną pod znakiem wylewności i namiętności. Twój partner będzie wpatrzony w Ciebie jak w obrazek, pociągać będzie go nie tylko Twoja powierzchowność ale także inteligencja i osobowość.

W pracy nie działaj pochopnie, zanim zdecydujesz dokładnie przemyśl wszystkie za i przeciw. W tym tygodniu możesz działać impulsywnie co niekorzystnie może wpłynąć na Twoje postanowienia. Trzeba będzie narzucić sobie samodyscyplinę by przetrwać w niekorzystnych sytuacjach i osiągnąć sukces.

Horoskop sporządziła wróżka Solen 708 577 246 wew. 2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 14 do 20 września

Poważne rozmowy o uczuciach przyniosą zrozumienie sytuacji. Może okazać się, że partner lub partnerka tęsknią za tym, jak było między Wami w przeszłości. Powrócą najlepsze wspomnienia i chęć, by przywrócić tamte emocje. W pracy może mieć miejsce sytuacja, że gdy w końcu podejmiesz decyzję,  pojawią się przeszkody lub trudności w realizacji celu. Może być to z przyczyn niezależnych od Ciebie i może brakować Ci informacji, bo według kart możesz snuć domysły i niektóre z nich będą oparte na obawach lub negatywnych wyobrażeniach. W miłości możesz mieć pecha do osób, które lubią gasić dobre emocje u innych. Mogą  paść złośliwe przytyki dotyczące sfery prywatnej. Nawet jeśli będzie miało coś takiego miejsce, pojawi się osoba, która pomoże Ci „zgasić” kogoś złośliwego.

Autor wróżka Miranda , tel. 708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min) https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy Ryby od 7 do 13 września

W tym tygodniu czekają na Ryby duże przedsięwzięcia zakończone sukcesem. Nowe zlecenia i korzystne propozycje na przyszłość. Można śmiało pomyśleć o rozpoczęciu własnej działalności. To będzie czas podboju i zwycięstwa. Jakaś wiadomość może na chwile wytrącić was z równowagi, ale finalnie uznacie że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

wróżka Adriana Ezolinia Wróżby
708 777 531 wew. 3 (4.92 zł)


Horoskop tygodniowy Ryby od 31 sierpnia do 6 września

Uczucia: Będziesz w tym okresie mieć problemy z życiem osobistym z powodu spraw finansowych. Nie będziesz mógł przez to wyjść z domu.

Praca: Sprawy zawodowe będą wymagać od Ciebie dużej siły psychicznej, jeśli pracujesz w takim zawodzie. Co prawda myślisz o zmianie pracy ale to jeszcze nie teraz.

Zdrowie: uważaj na nogi i nie bujaj w obłokach, zejdź na ziemię.

Tarocista Łukasz Ezolinia
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz
708 403 151 wew 1 (koszt 2,56 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy RYBY od 24 do 30 sierpnia

Czeka was sporo zamieszania w pracy. Dopadną was dodatkowe obowiązki. Nie unikajcie ich, bo przyniesie to wam wiele korzyści. Zmęczenie szybko minie a zasługi pozostaną. W tym tygodniu, możecie spotkać  dawno niewidziane osoby które były wam kiedyś  bardzo bliskie. Powrócą wspomnienia i przeniosą w romantyczny nastrój. Nie odpływajcie jednak zbyt daleko od rzeczywistości, bo wasza druga połówka zacznie coś podejrzewać i może się to zakończyć kłótnią. Zwróćcie tez  uwagę na najstarszych członków naszego Rodu. Warto czasem posłuchać dobrych rad.

Autor:  wróżka Adriana https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-adriana
SMS o treści : Alert Twoje pytanie wyślij na 7336 (3,69 zł z VAT )


Horoskop tygodniowy Ryby od 17 do 23 sierpnia

Uczucia

W sferze uczuć czekają Was pewne zastoje. Nie róbcie zatem niczego na siłę. Jeśli ukochana osoba będzie potrzebowała czasu na przemyślenia, to dajcie tę możliwość. Wy także będziecie zmagać się z różnymi dylematami.
Rozwiązanie przyniesie sen lub inny aspekt związany z przebłyskiem czy podpowiedzią intuicji. Być może czasowa izolacja przyniesie odpowiedzi na ważne pytania. Samotne osoby spod znaku ryb mogą w tym tygodniu zrezygnować z poszukiwań drugiej połówki.

Praca

Sprawy zawodowe przyniosą ciekawe rozwiązania. Dotrą do Was niezwykłe wiadomości. To właśnie one przyspieszą pewne kwestie. Zaczniecie zastanawiać się nad tym czy chcecie być w danym miejscu. Jeśli marzycie o pracy zagranicą, to los może dać Wam naprawdę korzystne oferty. Osoby bezrobotne znajdą pracę tam, gdzie się tego zupełnie nie spodziewają.

Zdrowie

W kwestiach zdrowotnych coś powróci z przeszłości. Dolegliwości o których już mogliście zapomnieć, właśnie teraz dadzą o sobie znać.
Zwróćcie uwagę na choroby przekazywane z pokolenia na pokolenie.
Szczególnie jeśli u siebie dostrzeżecie niepokojące symptomy. Ten tydzień może przynieść pewne problemy ze wzrokiem.

Wróżka Apolonia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-apolonia
SMS o treści: Livetarot Twoje pytanie na numer 74480 (4,92 zł)


Horoskop tygodniowy – Ryby od 10 do 16 sierpnia

Miłość i życie osobiste: Podczas tego okresu pewna osoba bliska Tobie zwróci się do Ciebie o drobną pomoc. W zamian dostaniesz miłe podziękowania i poczujesz się lepiej. Warto pomóc tej osobie. Poczujesz harmonię i wyciszenie w rodzinie.

Praca i finanse: Musisz przygotować się na sporo pracy i obowiązków jakie Cię czekają. Aby wszystko przebiegło po Twojej myśli musisz postawić na siebie ponieważ poleganie na innych nie zakończy się pozytywnie.

Zdrowie: Nie będziesz narzekać na swoje zdrowie. Będzie u Ciebie nadmiar energii. Dobry czas na dostarczenie aktywności fizycznej swojemu ciału.

Wróżbita Metis

Kontakt: 708 588 642 Kod 37 ( 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy - Ryby od 3 do 9 sierpnia

Dom: Możesz w tym tygodniu wrócić do domu z wesołym przywitaniem, a będzie trzeba być cicho z jakiegoś powodu. Sprawdź też czy działa dzwonek przy drzwiach, bo może się okazać, że ktoś nie może się skontaktować, bo np. dzwonek się popsuł. Jeśli masz sprawy pragmatyczne do omówienia, to teraz może udać się konkretnie ustalić pewne sprawy.

Uczucia: Czas harmonijnych relacji, jeśli jesteś w jakiejś. Chętnie wybierzesz tematy do rozmów nie nawiązujące do żadnych obowiązków, bo zechcesz spędzić ten czas miło i przyjemnie. Warto się wstrzymać z wyrażaniem gorszych emocji, jeśli liczysz na to, że potem Ci przejdzie, bo rzeczywiście tak się stanie. Wolne Ryby lub będące w satysfakcjonujących je relacjach mogą być nastawione w tym tygodniu na kontakty sprawiające radość i mogą wyłączyć poważne tematy z listy tematów wybranych do omówienia.

Praca: Czas pilnowania swoich spraw skrupulatnie i nie powierzania ich ani kolegom ani koleżankom z pracy. Zechcesz zachować dyskrecję, jeśli Cię ona obowiązuje i zadbasz o dobrą organizację pracy, porządek w papierach, na biurku itp. Niektóre kontakty nie będą Ci na rękę, choć pojawią się w celu wyjaśnienia określonej sytuacji. Ktoś może niespodziewanie zaproponować Ci drobną pomoc, gdy będziesz sądzić, że jesteś z czymś zupełnie sama lub sam.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby  
tel. 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł)


Horoskop tygodniowy Ryby od 27 lipca do 2 sierpnia

Będziecie woleli ostrą wymianę zdań i ustalenie zasad, a później spokój domowy niż podchody, udawanie, że wszystko w porządku albo tak niebezpośrednie komunikaty, że nikt nie będzie wiedział, o co chodzi tak naprawdę. Jeśli masz Strzelca w domu i chcesz porozumieć się z nim, powiedz mu dokładnie, o co Ci chodzi, żeby się nie domyślał, bo będzie potrzebował jasnych komunikatów, wtedy chętnie się dostosuje.

Wróżka Online Camila
Kontakt  708 588 217 wew.3 ( 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy RYBY od 20 do 26 lipca

Kochane Ryby podchodźcie rozważnie do miłości. Pamiętajcie by docenić swoich partnerów, by nie stracić czegoś cennego na rzecz przelotnych romansów. Przyda Wam się też trochę czasu spędzonego w samotności.

Autor: Czarująca Różdżką, Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Ryby od 13 do 19 lipca

Ten tydzień sprawi że będziesz zbyt miła i uległa wobec swojego partnera. Nie pozwól sobie w imię  miłości deptać swoje uczucia. Koniec tygodnia przyniesie miłe spotkanie z przyjacielem.

Autor: Jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 (wew. 1)


Horoskop tygodniowy Ryby od 6 do 12 lipca

W tym tygodniu ostro weźmiesz się za swoją dietę i aktywność fizyczną. Już od poniedziałku postanowisz wiele zmienić. Będziesz zdeterminowana w swoich planach. Staniesz się pewniejsza siebie.

Autor: Jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 (wew. 1)


Horoskop tygodniowy Ryby od 29 czerwca do 5 lipca

Dom: Ryby mogą mieć różne przemyślenia w tym tygodniu. Niektóre będą związane z przeszłością i wspomnieniami. Możecie np. wspominać bliskie Wam osoby, które odeszły. Być może będziecie myśleć o ofiarach koronawirusa. Trudno będzie odsunąć od siebie pewne przemyślenia. Do tego smutki związane z brakiem pieniędzy u niektórych, a nawet problem z wyjściem na zakupy też może się pojawić. Niektórzy mogą potrzebować pomocy w zrobieniu tych zakupów.

Uczucia: Nie będzie to na pewno czas otwierania się na innych, na nowe znajomości i będziecie skupieni bardziej na sobie i nieufni. Nie jest to czas na flirt. Możesz jednak zaprezentować się innym, np. w Internecie, z dobrej pozycji. To dobry moment, by pokazać swą wartość innym, zarówno w sensie wizerunku prywatnego jak i zawodowego itd. Może odezwać się ktoś nieoczekiwanie. Osoby, które zaangażują się w akcje internetowe, mogą wysłać swoje zdjęcie albo wyrazić swoją opinię.

Praca: Ostrożnie z tym, co mówisz innym, bo łatwo będzie o pomyłkę i źle się z tym później poczujesz. Zanim powiesz, co myślisz, ułóż to w taki sposób, by nie zostało to odebrane jako powiedziane zbyt bezpośrednio. Jeśli się czegoś obawiasz, może się stać to, czego się boisz, więc kontroluj myśli, bo możesz mieć wrażenie, że prawo synchroniczności zaczęło błyskawicznie działać w Twoim przypadku. Poza tym trud i praca pojawia się w Waszym znaku.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby  

tel. 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł)


Horoskop tygodniowy Ryby od 22 do 28 czerwca

Dom: Nawet jeśli zechcesz poprawić atmosferę w domu, bo np. mieliście spore różnice zdań ostatnio, będzie trzeba czasu, by druga strona „dostroiła się” do Twojej zmiany nastawienia. Jeśli wciąż odczuwa emocje związane z poprzednimi sytuacjami, to od razu nie zmieni się z dnia na dzień. Może warto powiedzieć jej otwarcie, że chcesz poprawy i lepszego zrozumienia, bo może uznać, że to jakaś gra słowna z Twojej strony, jeśli nagle będziesz ugodowa/y, miła/y i serdeczna/y.

Uczucia: Niestety tu możliwe rozczarowania. Jeśli liczyłaś na szczere intencje z czyjejś strony, może okazać się, że znajomości są podyktowane korzyściami lub perspektywami na korzyści lub zyski. Będziesz zadowolona, że nie byłaś zbyt otwarta wobec osób, które prą mocno w kierunku kariery, a nie uczuć. Zwłaszcza jeśli komuś brakuje teraz pracy, może skupić się na przyjaźniach interesownych, które się opłacają lub dają im nadzieję na to, że ktoś popchnie ich karierę do przodu.

Praca: Tydzień zmiennych uczuć. Możesz mieć wrażenie, że nie za bardzo masz wpływ na sytuację, a rzeczy dzieją się bez kontroli. Mimo wszystko możesz odczuć przypływ optymizmu, mogą pojawić się znajomości, które podniosą Cię na duchu, sprawią radość, ale będzie też wiele do zrobienia. Koło Fortuny zapowiada Wam zmienne sytuacje i okoliczności niezależne od Was.

Autor: wróżka Miranda Ezolinia Wróżby
Jeśli chcesz indywidualny horoskop lub masz inne pytania pisz SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Ryby od 15 do 21 czerwca

Panowie powinni przemyśleć, zanim rozpoczną negocjacje z partnerką w jakiejś sprawie. Może okazać się, że chciałeś dobrze, było w sumie dobrze, a partnerka zrozumie to zupełnie inaczej i przewróci Wasze życie do góry nogami albo kupi coś niepotrzebnego, a stare było ciągle dobre. Możecie mieć trudność ze skomunikowaniem się w tych dniach, choć każde z Was zechce dobrze. Doceń więc spokój. Panie powinny również to potraktować jako przestrogę.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Ryba od 8 do 14 czerwca

Będzie to udany tydzień, szczególnie w zdrowiu, ważna dolegliwość z którą męczysz się od wielu miesięcy ulegnie załagodzeniu. W miłości bez wielkich zmian, tak samo w pracy. Przyjemny tydzień, spokojny  na który długo wyczekiwała Ryba.

Autor jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 wew. 1


Horoskop tygodniowy Ryby od 1 do 7 czerwca

Ten tydzień sprawi że dostaniecie skrzydeł w kwestii uczuć. Część z was doczeka się długo wyczekiwanych zaręczyn. Ten tydzień będzie wymagał od was  w pracy- klarownej komunikacji i pewności siebie, zdobądźcie się na to!

Autor jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 wew. 1


Horoskop tygodniowy Ryby od 25 do 31 maja

Rozleniwiłaś się. Masz duże możliwości, których nie wykorzystujesz. Preferujesz dedykowanie się snom na jawie zamiast konsekwentnemu działaniu. W ten sposób marnujesz czas. Odezwie się dawno nie widziany przyjaciel. Pojawi się nowa miłość na horyzoncie. Ryby w związkach będą znudzone.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Ryby od 18 do 24 maja

Masz głowę pełną pomysłów. To dobry czas na realizację niektórych z nich. Zobaczysz z jaką łatwością będzie Ci to wychodzić. Chwytaj okazje i duś życie jak cytrynę! Doskonałe porozumienie z partnerem. Będziesz promieniować dobrą energią i roztaczać wokoło siebie niezwykły urok.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Ryby od 11 do 17 maja

W tym tygodniu będziesz mieć do czynienia z nierozwiązanymi problemami z przeszłości. Napraw je teraz. Nie zostawiaj niczego przypadkowi, planuj. Ciekawa propozycja pracy pojawi się pod koniec tygodnia. Nie zastanawiaj się zbyt długo nad odpowiedzią, bo okazja przejdzie Ci koło nosa.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Ryby od 4 do 10 maja

W tym tygodniu będziesz musiała wykazać się ogromną dyplomacją w stosunku do kogoś dawno nie widzianego. Masz doskonałe perspektywy na budowanie lepszej przyszłości z większą gwarancją sukcesu: niebo pełne energii da Ci odpowiednie możliwości. W negocjacjach będziesz bardzo przekonująca.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy - RYBY od 24 kwietnia do 3 maja

Trochę może zmęczyć Cię ten tydzień, ale nie braknie wiary, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Ważna informacja dla Waszego znaku jest następująca: Nie zakładaj z góry, że ktoś wie, jak postąpić mądrze lub bezpiecznie. Być może pewne zasady należy powtórzyć, albo upewnić się, że zostały dobrze zrozumiane, zwłaszcza jeśli dotyczy to dzieci. Możesz liczyć na pomoc dziadków, ale również w tym przypadku uzgodnijcie szczegóły, bo coś Cię zaskoczy. Jeśli coś nie poukłada się po Twojej myśli, nie rozpamiętuj tego, tylko zatroszcz się o sprawy, jak należy.

Jasnowidz Ajlena Ezolinia Wróżby
SMS o treści : DOBRO Twoje pytanie wyślij na 74240 za 4,92 zł


Horoskop tygodniowy Ryby od 20 do 26 kwietnia

Po naprawdę niełatwych miesiącach Ryby wreszcie odżyją - zarówno Ryby pozostające w szczęśliwych związkach, jak i single. Wiosna to dobry okres na odżywienie i umocnienie relacji - zarówno na poziomie ciała, jak i duchowej energii. Nie odkładaj rozmów z partnerem na później - to może doprowadzić do niepotrzebnych napięć. Samotne Ryby poczują wiatr w żaglach - wiosna zadziała mobilizująco, warto pokazać się otoczeniu z jak najlepszej strony, zwłaszcza, że od dawna ktoś ma Cię na oku - zauważ to, a sprawy zaczną wreszcie układać się po Twojej myśli! Rada od Kart: pamiętaj o tym, że nie wszystko złoto, co się świeci.

Wróżka Serafina Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Ryby od 13 do 19 kwietnia

W codziennych obowiązkach i zadaniach, jakie spadną na Ciebie, możesz nie myśleć romantycznie. Karty mimo to polecają Wam zrobić jakąś miłą niespodziankę partnerowi lub partnerce. Jeśli oddaliliście się od siebie, nie licz od razu, że efekty będą piorunujące. Trzeba czasu. Osoby poszukujące miłości mogą również miło zaskoczyć jakąś osobę, której dawno nie widzieli. Być może będzie okazja, by odnowić kontakt.  

Autor: wróżka Miranda Ezolinia Wróżby
Telefon - 708 577 067


Horoskop tygodniowy Ryby od 6 do 12 kwietnia

Wraz z nowym tygodniem zmieni się Twój nastrój i myśli na bardziej pozytywne. Jeśli istnieje jakiś temat, który wzbudza negatywne refleksje lub odczucia i masz wrażenie, że nie ruszysz z miejsca, coś Cię trzyma, coś hamuje i nie widzisz wyjścia z sytuacji, teraz w końcu uwolnisz się od tego. W sensie mentalnym to całkowita przemiana. Coś zmieni Twój sposób postrzegania sytuacji i pojawi się ciekawość lub osoba, z którą możesz dzielić przemyślenia i dotrze do Ciebie, że rozwiązań jest wiele i wiele sposobów, tylko ich nie dostrzegałaś.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy Ryby od 30 marca do 5 kwietnia

Ryby, które się z kimś spotykają, mogą czuć się coraz bardziej zachęcone do kontynuowania znajomości, lub druga osoba może Ci się podobać coraz bardziej. Jeśli okaże się, że nie możecie spędzić ze sobą tyle czasu, ile byś chciała, możesz poczuć rozczarowanie. Karty radzą zwrócić uwagę na sytuacje, którymi martwi się druga osoba, jeśli sama Ci o tym mówi. Na pewno ktoś się odezwie i odnowi kontakt, choć nie ma pewności, czy każdemu z Was będzie chodziło o tą osobę, która się pojawi w tych dniach.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy – RYBY od 23 do 29 marca

W nadchodzących dniach Ryby mogą nie czuć się dobrze we własnych czterech ścianach i coś będzie popychać go do wyjścia z domu. Niektórzy z Was powinni przyjrzeć się temu, co Was otacza i zastanowić, czy nie ma tam przedmiotów, których nie lubicie lub rzeczy, które macie ochotę wyrzucić, ale tego nie zrobiliście, czy nie zalega tam „martwa energia” rzeczy starych i niepotrzebnych. Według kart możesz źle się czuć we własnym domu, ale nie ma podpowiedzi z jakiego powodu. Będziesz jednak w stanie przywrócić poczucie harmonii, jeśli tylko zechcesz.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy Ryby od 16 do 22 marca

Zachowaj spokój bez względu na sytuację. Ktoś może zachować się bezmyślnie lub pomylić, co może wywołać różne przypuszczenia, które okażą się złudzeniem. Nie traktuj zbyt serio zachowań, które wydadzą się naiwne, ale i sama możesz mieć skłonność do naiwności. Pomożesz komuś w jakiejś sprawie, ale nie posuniecie się do przodu w dalszej perspektywie. Ogólnie możliwe są pomyłki w ocenie sytuacji lub osób i nie warto przedwcześnie wyciągać wniosków.

Mogą pojawić się wydatki na dziecko związane z edukacją lub innymi sprawami, na które nie masz wpływu. Nie Ty będziesz ustalać stawki, lub będzie się trzeba dostosować. Jeśli uznasz, że coś ma zbyt wysoką cenę, możesz zastanawiać się nad tym, skąd się to bierze.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Ryby od 9 do 15 marca

Jeśli planujesz coś wspólnie z drugą osobą, mogą pojawić się utrudnienia, brak czasu  lub inne niedogodności. Najbardziej prawdopodobne kontakty będą miały związek z pracą. Kogoś może coś zaskoczyć , co zechce jeszcze raz omówić. W domu i wśród bliskiej rodziny spokojnie, a Ty zechcesz dopilnować, by nic tego spokoju nie zakłóciło.

Nawet jeśli coś nie będzie Ci odpowiadało, nie będziesz zgłaszać tego oficjalnie. Nastaw się na indywidualne projekty lub obowiązki, które należą wyłącznie do Ciebie i nikt Cię w tym nie zastąpi.  Jeśli spotka Cię coś niemiłego, lub pojawi się niesprzyjająca osoba czy sytuacja, według kart niczego nie zauważysz, dzięki czemu nie zepsujesz sobie humoru.

Tarocistka Agnelya https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocistka-agnelya


Horoskop tygodniowy - Ryby od 2 do 8 marca

W tym tygodniu możesz mieć nierealistyczne oczekiwania wobec związku: że wszystko będzie idealne i różowe z każdą minutą, gdy jesteście razem. Jeśli to rezonuje u Ciebie, koniecznie dostosuj swoje oczekiwania i uświadom sobie, że każdy związek ma swoje wzloty i upadki lub możecie  nie być już dla siebie odpowiednim układem partnerskim, w takim przypadku rozważ odejście. Pierwszy tydzień marca idealny na to by porzucić wszystko, co już nie przynosi wam Ryby spełnienia i szczęścia. Korzystny czas na szukanie nowej pracy czy zwrócenie się o podwyżkę.

Autor wróżka Camila Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy Ryby od 24 lutego do 1 marca

Sfera zawodowa: Choć może zapanować gorąca atmosfera w firmie, rywalizacja, prześciganie się w prezentowaniu swoich możliwości, to karty radzą Ci nie zwracać na to uwagi i zachować spokój. Nie będziesz wiedzieć, co dokładnie dzieje się w firmie, ale nic nie powinno zburzyć rytmu dnia, jeśli przymkniesz oko na pewne sytuacje. Pewne Twoje rutynowe obowiązki czy działania mogą jednak wywołać nową falę rywalizacji lub działań, których nie przewidujesz. Jeśli możesz uniknąć pewnych rozmów o pracy, to dobry moment, by się wstrzymać.

Miłość: Jeśli jesteś już w jakiejś relacji, ale są sprawy, które Was martwią, coś nie układa się po Waszej myśli, to warto więcej czasu poświecić sobie, a mniej innym. Mogą wyjść na jaw kłamstwa, które ktoś opowiadał znajomym, bo uważał to za zabawne. Znajdzie się osoba, która poinformuje Cię, co ktoś inny powiedział z intencją zaszkodzenia komuś.

Rodzina: Jeśli chcesz coś ogłosić bliskim, to ten tydzień będzie właściwy. Możliwe, że rozczaruje Cię jednak reakcja innych. Czegokolwiek się spodziewasz, sprawy tak się potoczą, że nie będziesz umiała wyrazić swych uczuć i tego, co naprawdę myślisz. Okoliczności mogą nie być sprzyjające, by być tak bezpośrednią, lub Ty sama możesz czuć wewnętrzną blokadę. Nawet jeśli będziesz mieć sprzeczne odczucia, powściągniesz je i zachowasz zwykły spokój.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Ryby od 17 do 23 lutego

Karty odradzają singlom w tym czasie wchodzenie w jakiekolwiek relacje uczuciowe. Może się również zdarzyć tak, że nie będziesz mieć czasu na umawianie się, bo pojawi się więcej obowiązków niż zazwyczaj i niektórych wydarzeń możesz się nie spodziewać. Będzie trzeba też więcej czasu poświęcić sprawom prywatnym i domowi. To kwestie zawodowe mogą zdominować ten tydzień, zwłaszcza jeśli na jaw wyjdą nieuczciwości wśród pracowników.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Ryby od 10 do 16 lutego

Miłość: Zapowiada się tydzień w stałym gronie osób, które znasz dobrze i niczego nowego nie należy się spodziewać w tych dniach. Jeśli zależy Ci, aby poznać kogoś wartościowego do stałego związku, karty radzą nawiązywać więcej kontaktów i znajomości. Przypomnij sobie o ludziach, do których możesz napisać, odezwać się, albo znajdź energiczną koleżankę, która ma szerokie kontakty. Szczęście będziesz mieć do osób racjonalnych, pragmatycznych i dumnych, więc trudno będzie znaleźć z nimi porozumienie, które rozwinie znajomość w coś głębszego. Ktoś może się z kimś rozstać.

Sfera zawodowa: Jeśli uważasz, że potrzebujesz konkretnego pomysłu, aby zmienić coś na lepsze w tej sferze, to taki pomysł może się teraz pojawić. W pierwszym odruchu może wydać się genialny i zmobilizuje Ciebie lub innych pracowników do większej przedsiębiorczości, ale w praktyce może okazać się nietrafiony. W przypadku handlu tego rodzaju manewry nie zwiększą sprzedaży.

Finanse: Łatwo będzie o pomyłkę lub niewłaściwą ocenę, więc w tym temacie lepiej zachować ostrożność. W przypadku umów, jeśli planujesz podpisywać z kimś takie, mogą wyniknąć konflikty o  warunki takiej umowy, co spowoduje, że nie dojdzie do skutku transakcja. Zachowaj jasny umysł i starannie się przygotuj do różnych sytuacji.

Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy Ryby od 3 do 9 lutego

Możliwy konflikt przy końcu tygodnia, dlatego najrozsądniej uczynisz, jak zajmiesz się wyłącznie swoimi obowiązkami i zminimalizujesz te kontakty zawodowe, które mogą wywołać komplikacje. Intuicja może Ci podpowiedzieć, z kim nie warto rozmawiać za dużo. Przemyśl, zanim coś powiesz, lub podejmiesz decyzję. Karty przestrzega Cię również, że jeśli obniżysz przesadnie za coś cenę, wytargujesz lepszą ofertę dla siebie, ale kosztem drugiej osoby, która poczuje się wykorzystana lub niedoceniona, a Tobie będzie wydawać się, że to tylko racjonalna ocena czyjejś pracy, źle na tym wyjdziesz i ostatecznie okaże się to błędnym posunięciem biznesowym. Nie zechcesz negocjacji w przypadku kupna lub sprzedaży. Cena nie będzie podlegać dalszym uzgodnieniom. Możesz powiedzieć o tym komuś w sposób, który zostanie odebrany jako ostry.

Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy RYBY od 27 stycznia do 2 lutego

W pracy skup się na swoich zwykłych obowiązkach i staraj się zachować dystans do innych. Ten tydzień przyniesie Ci nowe pomysły, które pomogą uporać się z zaległymi sprawami. W sprawach uczuciowych huśtawka emocjonalna. Nie bierz odpowiedzialności za sprawy i życie innych.

Wesprzyj ich dobrym słowem ale nie podejmuj ryzykownych decyzji, których w głębi duszy nie jesteś pewny. W finansach stabilizacja. W tym tygodniu unikaj trudnych spraw.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Ryby od 20 do 26 stycznia

Miłość: Jeśli się zakochałaś, to w nadchodzących dniach pojawią się utrudnienia w kontaktach i to Ciebie będzie coś zatrzymywało, utrudniało, będziesz musiała coś załatwić lub zająć się czymś, czego nie da się przełożyć na później. Pozostanie przeczekać niesprzyjający czas i najpierw zająć się sprawami priorytetowymi, od których nie da się uciec w tym tygodniu.

Sfera zawodowa: Nie czas rozmarzać się ani bujać w obłokach, bo przegapisz swoją szansę na awans lub możliwość obrócenia jakiejś sytuacji na swoją korzyść. Pojawią się wydarzenia, które będą wymagać szybkiej decyzji i pewności siebie, a jeśli się rozkojarzysz, szansa przejdzie Ci koło nosa. Nie warto próbować przenosić swoje obowiązki na kogoś innego, bo się to nie uda, a może wnieść jakieś konsekwencje w przyszłości. Jeśli jesteś pewna swych argumentów w jakiejś kwestii, nie staraj się przekonać nikogo na siłę, że masz rację, bo odniesie to odwrotny skutek. Poza tym czas stabilny i powinnaś czuć się usatysfakcjonowana zyskami, jeśli zależą od Twojej inicjatywy. Tam, gdzie będzie trzeba wykazać się umiejętnością negocjowania warunków, zabraknie Ci zaangażowania, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty.

Finanse: Możliwe pomyłki, błędy lub inne trudności, które będzie trzeba wyjaśnić. Jeśli pewne sprawy można załatwić przez Internet, zapewne skorzystasz z tej sposobności, ale nic szybko się nie zadzieje, a możesz mieć złe przeczucia co do dalszego przebiegu spraw. Nie ma co pokładać nadziei w pomoc ze strony innej osoby. Będziesz musiała domagać się wyjaśnień, aby je uzyskać.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy RYBY od 13 do 19 stycznia

Single: Unikaj osób, które Ci się narzucają, bo sprawią przykrość.  Również panowie mogą mieć zanadto uporczywe adoratorki.

Wskazówki na sferę zawodową: Ogólnie to rok, w którym nie zaznasz odpoczynku, bo będzie trzeba stale udowadniać swą pozycję i wartość. Nie będzie czasu na świętowanie sukcesów, bo stale będzie coś do zrobienia i będzie trzeba się wykazać w firmie. To również dobry rok na wychodzenia z cienia, jeśli dotychczas nie pokazałaś wszystkich swoich możliwości. Warto jednak, abyś bardziej nastawiła się na zyski ze swojej profesji. Twoja praca powinna przełożyć się na lepsze finanse i warto zwrócić na to uwagę i porozmawiać z szefem o podwyżce.

Autor: wróżka Miranda, Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy RYBY od 6 do 12 stycznia

Miłość: Ktoś może chcieć wyjaśnić sytuację z przeszłości, ale nie będziesz mieć do tego głowy. Łatwo będzie o pomyłkę, więc przemyśl, zanim komuś zasugerujesz, że ktoś kogoś kocha, komuś zależy na kimś itp. Możesz znaleźć się w sytuacji, kiedy dojdzie do jakiejś dziwnej pomyłki w tym temacie. Może pomylisz osoby, albo źle coś zrozumiesz i może się okazać, że sytuacja jest zupełnie inna, niż sądzisz. Zwłaszcza jeśli pracujesz w firmie, gdzie jest dużo osób, może dojść do niewłaściwej oceny sytuacji, więc unikaj pomagania koleżankom lub kolegom w sprawach sercowych.

Praca: Jeśli planujesz ważną sprawę i zależy Ci na dobrych wynikach, warto się do niej dobrze przygotować i nie nastawiaj się na to, że koleżanka z pracy zaimprowizuje, gdy braknie wiedzy o szczegółach, lub wybrnie z kłopotliwej sytuacji, której nie omówiłyście wystarczająco dokładnie. Ty sama również dobrze się przygotuj. Będzie konieczne podejście realistyczne, konkretne i bez poczucia, że pewne rozwiązania są prowizoryczne, bo inaczej nie wykorzystasz dobrze swojej szansy.

Wróżka Nela Ket https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-nela-ket


Horoskop tygodniowy RYBY od 30 grudnia do 5 stycznia

Miłość: Dla Panów przestroga- unikaj plotek o byłych partnerach, bo wynikną z tego przykrości. Ogólnie jednak Ryby mogą popaść w melancholię, lub jedynie teoretycznie będą rozważać możliwości poznania kogoś, a w praktyce mogą zamknąć się w sobie. Jeśli ktoś się obraził, będziesz mieć nadzieję, że więcej kontaktować się nie będzie. Energię skupisz na pracy i możesz wywierać dominujący wpływ na resztę pracowników, choć szybko atmosfera się ochłodzi. To czas racjonalizmu i rozsądnych argumentów, a w uczuciach czas samotności, ale z wyboru.  Panie mogą poznać mężczyznę, co do którego będą mieć wątpliwości, jeśli chodzą złe słuchy o jego poprzednich związkach.

Praca: Będziesz kontaktowa i nastawiona na pracę, zarobek, a jeśli ktoś liczy na Twoją pomoc w jakiejś kwestii, teraz znajdziesz czas, by tej pomocy mu udzielić lub posłużyć dobrą radą. Warto zachować uprzejmość wobec osób, które nie za bardzo wiedzą, czego się spodziewać w określonych sytuacjach. Niestety pewne negocjacje, jeśli jakieś prowadzisz, mogą się nie udać, mogą pojawić się trudności z ustaleniem warunków lub szczegółów. Nawet jeśli coś się nie uda, nie zniechęci Cię to i będziesz działać z dużą energią, nawet w przypadku trudności.

Finanse: Jeśli liczysz na zwrot długu, będzie trzeba poczekać. Jeśli to Ty masz się wywiązać ze zobowiązania finansowego, uda się przełożyć termin zwrotu pieniędzy na później bez większych problemów. Czas niekorzystny dla spraw sądowych. Nie decyduj się na wydatki, jeśli nie  masz pewności, czy warto. Nie ma sensu informować kogoś o czymś, co dotyczy finansów, jeśli nie zna sytuacji i to nie będzie nic dla niego  znaczyć. Czas rozliczania się z rodziną, znajomymi, przyjaciółmi i regulowania wszystkich zaległych zobowiązań, jeśli jakieś istnieją.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy RYBY od 23 do 29 grudnia

Miłość: Czas niekorzystny i należałoby zerwać pewne kontakty. Możesz być nieświadoma różnych sytuacji u przyjaciół lub znajomych i jeśli zainicjujesz teraz kontakt, możesz tego pożałować. Bardziej prawdopodobne znajomości internetowe niż szukanie kogoś w świecie realnym. W przypadku znajomości, które źle się rozwiną, pokaż się od strony osoby racjonalnej i chłodnej, zamiast zniechęcać niepożądanego adoratora, który wzbudzi nieufność. Tak naprawdę lepiej będzie otworzyć się na zupełnie nowe znajomości i jeśli masz jakieś ulubione miejsce, gdzie można kogoś tą drogą poznać, to byłby to właściwy kierunek.

Praca: Karty radzą zmienić dotychczasowe postępowanie i jeśli starasz się nie zwracać uwagi na siebie i czekasz, aż szef sam zauważy Twoje możliwości, to może się tak niestety nie zdarzyć. Osoba z firmy może być jednak przeciążona sprawami zawiłymi, trudnymi do rozwiązania, niejasnymi i dzięki temu będziesz mieć szansę by zaproponować pomoc i w ten sposób wyjść poza ramy swoich dotychczasowych obowiązków, co mogłoby Ci odpowiadać, a tym sposobem pomału zmieniłby się układ w firmie, który może Ci nie odpowiadać.

Finanse: Ryby nie będą nastawione na chodzenie po sklepach, ale mogą pojawić się za to wydatki związane z opłatami domowymi lub urzędowymi, którymi będzie trzeba się zająć i załatwić to w pierwszej kolejności. Jeśli masz chęć na samotne zakupy, bez obecności rodziny na przykład, żeby kupić prezenty pod choinkę, może być to trudne do zrealizowania w praktyce. Strzeż się podstępnych ofert handlowych, bo istnieje obawa, że dasz się oszukać.

Ezolinia Wróżby autor: wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy Ryby od 16 do 22 grudnia

Często będziesz rozmarzona i nie obecna duchem. Możesz nie zauważyć też obłudy kogoś kim jesteś zafascynowana. Pilnuj portfela, dokumentów zwłaszcza w podróży. Niektóre Ryby mogą stanąć na ślubnym kobiercu, inne się zaręczyć lub poprawić relację z najbliższymi. W finansach i w pracy stabilnie, ale bez fajerwerków, Ci co poszukują pracy do końca roku mogą liczyć niestety tylko na coś dorywczego. Mogą wam doskwierać problemy z kośćmi lub przemianą materii.

Autor: Tarocistka Agnelya Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy - RYBY od 9 do 15 grudnia

Sfera prywatna: Kontakty z osobami oddalonymi lub internetowe znajomości przyniosą rozczarowanie, bo okaże się, że człowiek jest tam oceniany komercyjnie. Pod sympatiami mogą kryć się ukryte intencje, co możesz wykorzystać w jakiś sposób, jeśli np. jesteś dziennikarką i chętnie opisałabyś jakieś historie. W przeciwnym razie będzie trzeba ostatecznie zając się sprawami przyziemnymi. Karty przestrzegają na ten tydzień, że możesz mieć jakiegoś rodzaju spór lub awanturę, która zakończy się cichymi dniami, choć nie określają, z kim mogłabyś mieć tego rodzaju napięcia.

Sfera zawodowa: Sprawnie, logicznie i w sposób uporządkowany zajmiesz się obowiązkami. Twoja drobna pomoc w jakiejś kwestii lub pomoc, jaką otrzymasz od kogoś, ruszy sprawy do przodu. Możesz przegapić szansę lub okazję na rozwój, ale równie dobrze może się okazać, że nie zależy Ci na niej aż tak bardzo. Będzie trzeba określić jasno priorytety i nie zajmować się sprawami, które do Ciebie nie należą. Pewne obowiązki mogą okazać się nużące, lub z innych powodów nie będą dokładnie tym, co chciałabyś zrobić, ale bez problemu dostosujesz się do potrzeb.

Single: Niektórzy z Was mogą myśleć życzeniowo i jeśli ktoś Was rozczarował, możecie zapragnąć, żeby okazało się, że doszło do nieporozumienia. Trudno będzie pewne fakty zweryfikować w najbliższym czasie.  Jeśli planujesz rozejrzeć się za nową znajomością wykorzystując obecnych przyjaciół, nie przyniesie to rezultatów. Niektóre Ryby będące w przyjaźniach lub w subtelnych i nieokreślonych znajomościach będą musiały zmierzyć się z problemami wynikającymi z zazdrości i plotek jakiejś kobiety.

Inne znaki: W zgodzie warto być z Lwem, konflikty możliwe z innymi Rybami. Raki- jedne mogą być Ci przychylne, a inne wrogo nastawione.

Zdrowie: Uważaj na oparzenia.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy RYBY od 2 do 8 grudnia

Dom i rodzina: Jeśli chcesz kogoś zaskoczyć lub pobudzić do przemyśleń, to się nie uda, ale za to dzieci mogą przynieść historię ze szkoły, która wprawi Cię w osłupienie lub rozśmieszy, a może jedno i drugie. Udadzą się za to doskonale małżeńskie niespodzianki, np. jeśli zechcesz bez zapowiedzi pojechać po żonę do jej firmy, aby ją zabrać do domu, rzeczywiście okaże się to miłą niespodzianką, choć może się okazać, że będziesz musiał ją odrywać od koleżanek, z którymi będzie się dobrze bawić. Dobry moment na załatwianie spraw związanych z urzędami lub innych, nawet jeśli dotychczas punkty sporne spowalniały decyzje.

Praca: W tym tygodniu to nie Ty będziesz w pracy brylować, choć może zdarzyć się, że Ryby pracowały wspólnie z drugą osobą nad jakimś projektem, jednak prawdopodobnie nie zostanie to ujawnione. Może nie będzie to do końca fair, ale według kart nie powinno Ci to szczególnie przeszkadzać. Sukces przedsięwzięcia jest pewny, choć nie do końca będziesz poinformowana, co dalej wyniknie z tego projektu, jakie wywołał wrażenie, czy jakaś współpraca dojdzie do skutku. Nie należy również naciskać na przekonanie więcej osób do tego planu. Komu ma przypaść do gustu, temu przypadnie.

Single: Unikaj okazji do wejścia w niby niewinny romans, bo nie zakończy się romansem, a plotkami. Usuń jego zdjęcia z portali społecznościowych, a jeśli ich tam nie ma, to warto usunąć go z grona swych znajomych. Cała ta znajomość może wpędzić Cię w złe samopoczucie.

Ezolinia Wróżby Jasnowidz Ajlena


Horoskop tygodniowy RYBY od 25 listopada do 1 grudnia

Stan ducha i ciało: Nastaw się na poprawę w przypadku wszelkich dolegliwości, zwłaszcza jeśli robiłaś coś w tym kierunku. Możesz mieć jednak nadmierną skłonność do obwiniania się o coś. Być może nieświadomie wszelkie konflikty wewnętrzne rozładowujesz na samej sobie, co należałoby zmienić.

Związki partnerskie: Słuchaj podpowiedzi swojej żony, jeśli mówi Ci o jakiś swoich problemach lub sprawach, które ją niepokoją. Warto sprawdzić fakty, jeśli żona sygnalizuje Ci niejasny kłopot. Jej intuicja może dobrze podpowiadać, że warto zwrócić na coś uwagę. Panie powinny wysłuchać sugestii ze strony swoich matek lub bardzo bliskich im kobiet z rodziny. Dzieci mogą przynosić bardzo dobre oceny ze szkoły w nadchodzącym tygodniu (łącznie z szóstkami). Pary będą mieć mało czasu dla siebie z powodu pracy lub innych sytuacji, które nadejdą.

Single: Znajomości zawodowe nie rozwiną się pomyślnie, a nawet nadchodzi ochłodzenie i pogorszenie kontaktów, nawet między osobami, które się lubiły, jeśli przysporzy to nieprzyjemności jednemu z Was ze strony zazdrosnych i niemiłych osób z otoczenia. Sympatie mogą być popsute przez wpływy zewnętrzne.
Praca: Niestety będzie trzeba zrezygnować z wszelkich znajomości, nawet tych przyjemnych, jeśli prowadzą do jakichkolwiek problemów. Zmiana okaże się jedynym rozsądnym wyjściem z sytuacji. Poza tym odczujesz przypływ energii i chęci do działania i jesteś na jak najlepszej drodze do awansu lub podwyżki.

Jasnowidz Noemi ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy RYBY od 18 do 24 listopada

Praca: W sferze zawodowej postawisz na uprzejmość, skromność i stopniowe przekonywanie do swoich koncepcji. Choć życzliwością możesz wiele osiągnąć, to jednak pewne plany się nie powiodą i będzie trzeba zmienić kierunek działań. Rozluźnioną atmosferą czy flirtem nie uda się niczego załatwić. Uprzejmość zostanie doceniona, ale warto zachować dystans zawodowy i nie przekraczać pewnych granic.

Finanse: Stabilnie i wystarczająco dobrze na Twoje potrzeby. Nie uda się zarobić więcej niż zwykle i nawet jeśli włożysz w to dużo wysiłku, to nie będzie sprzyjający moment by się bogacić niestety. Jeśli chcesz jednak przekonać kogoś, że jesteś w potrzebie finansowej i potrzebujesz natychmiast zastrzyku gotówki, żeby zrobić jakieś opłaty, to tego rodzaju manewr może się udać. Z jakiegoś powodu może okazać się korzystne przekonanie innych, że Twoje konto jest puste.

Związki partnerskie: Możesz zapragnąć rewolucji w zwykłych przyziemnych sprawach, jeśli coś Ci nie odpowiada. Będziesz oczekiwać, że partner tez zauważy problem i zechce coś zmienić. Weź jednak pod uwagę, że jeśli coś jest od Was niezależne, to nic na to nie poradzicie, choć stopniowe wzbudzanie emocji u partnera, dawkowane w małych ilościach swój skutek przyniesie.

Single: Rozejrzyj się, bo ktoś chciałby poznać Cię bliżej i wiele może o Tobie myśleć, ale okoliczności nie sprzyjają z ujawieniem się bardziej bezpośrednim ze swoim zainteresowaniem.

Wróżka Miranda ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy RYBY od 11 do 17 listopada

Miłość: Możliwe rozdrażnienie lub pretensje o coś do partnera, ale nie będziesz mieć możliwości wyrażenia tego, co naprawdę myślisz. Jeśli dotyczy to świeżych znajomości, może być to spowodowane brakiem kontaktu. W partnerstwie nadchodzą dni, w których braknie możliwości, czasu lub chęci z Twojej strony, aby omówić ważne kwestie. U niektórych par możliwe ochłodzenie uczuciowe lub potrzeba odosobnienia i przemyślenia pewnych spraw w samotności.

Przyjaźń i otoczenie: Jeśli z kimś zerwałaś kontakt, istnieją dwie możliwości- albo tak to zostawisz, aż przestanie Ci całkowicie zależeć na pewnych osobach, albo zechcesz z kimś porozmawiać. Potrzeba rozmowy może wynikać z konieczności wyjaśnienia pewnych sytuacji, które mogły mieć miejsce w przeszłości. Na przykład: mogło się zdarzyć, że się z kimś skłóciłaś w wyniku ingerencji osób trzecich, na co nie miałaś wpływu i żal pozostał, choć masz przekonanie, że nie było w tym Twojej winy. To dobry moment na postawienie sprawy jasno.

Praca: Ryby związane umową będą realizować swoje zadania jak zwykle i mogą wykazać się sporą aktywnością. Określona bliska przyjaźń zawodowa może odgrywać istotną rolę. Warto zachować jednak ostrożność i nie łączyć spraw prywatnych z zawodowymi. Możliwe są pomówienia lub plotki w miejscu pracy. W przypadku nowych zadań, które nie wniosą wielkich zysków, warto się ich podjąć dla nowego doświadczenia.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby online   


Horoskop tygodniowy - RYBY od 4 do 10 listopada

Finanse: Bez problemów czy komplikacji. Na razie braków żadnych odczuć nie powinnaś, ale nie wydawaj ponad miarę.

Praca: Tydzień, w którym nie będzie wszystko szło jak z płatka, bo zadania mogą być wymagające sporo energii od Ciebie, a być może trudno będzie się skupić. Jeśli masz coś do przemyślenia, lub czekasz na ważne decyzje, zachowaj spokój, bo powinnaś się ucieszyć z ostatecznego wyniku.

Dom: Optymizmu braknąć nie powinno ani sprzyjających okoliczności, które zapewnią Ci spokój i zadowolenie jak i pozostałym domownikom. Ważne będzie, żeby umieć dzielić się radością z innymi i wyrażać uczucia bezpośrednio. Dobry moment na planowanie przyszłości, ale też i pojawią się możliwości rozerwania się ze znajomymi, jeśli masz taką potrzebę.

Relacje z ludźmi: Możesz być świadkiem jakiejś sytuacji, która wywoła niepokój, choć braknie Ci informacji, lub pojawią się niejasności. Np. jeśli zauważysz podejrzaną osobę, która kręci się koło domu i nie będziesz mieć możliwości upewnienia się co jej intencji, możesz nie wiedzieć co zrobić. Różne rozwiązania są możliwe w zależności od rodzaju problemu. Karty radzą Ci żądać wyjaśnień, jeśli sprawa jest urzędowa lub nawet zgłosić coś na policję w przypadku poważnych problemów, jednak nie kieruj się impulsem i przemyśl, zanim zadziałasz. Znajoma koleżanka może Cię zaprosić na imprezę, za która płaci ktoś inny, ale może się okazać, że warto się zrzucić, aby jedna osoba nie ponosiła kosztów za wszystkich.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - RYBY od 28 października do 3 listopada

W pracy możesz czuć się tak energicznie, że aż trudno będzie znaleźć Ci zajęcie, które pomogłoby rozładować nadmiar energii. Możesz zrobić dużo, a i tak będziesz mieć wrażenie, że to za mało, albo będziesz szukać sobie zajęć dodatkowych. Możesz mieć okazję dowiedzieć się czegoś mimochodem na temat tego, kto ile zarabia w firmie, lub jak są dzielone zyski. Jeśli kogoś braknie w miejscu pracy, może być Ci przykro z tego powodu. Osoby, z którymi się zetkniesz, będą mieć skłonności do wybuchowości, ale będą się powstrzymywać, więc nie powinno dojść do konfliktu bezpośredniego. W sferze prywatnej powrócą wspomnienia kontaktów, które budziły emocje, ale nie rozwinęły się w żaden konkretny sposób. Nie jest to dobry moment na szukanie sposobu, aby zemścić się na osobie, która wpędziła Cię w kłopoty. Możesz za to liczyć na kontakt z kimś konkretnym, kto pewne sprawy Ci rozjaśni, a może będzie trzeba coś załatwić pragmatycznego lub formalnego. Mimo wszystko mogą pociągać Cię cudze tajemnice i możesz próbować czegoś się dowiedzieć w tematach, które Cię interesują. Single będą rozczarowane, jeśli  ktoś zaprzyjaźniony wycofał się z kontaktów nieoczekiwanie, lub miałaś nieprzyjemności z powodu kłamstw kogoś, co spowodowało niemiłe konsekwencje. Nie wszyscy jednak w Twym otoczeniu podejdą do problemu tak serio jak Ty.

wróżka Camilia Ezolinia Tarot Wróżby


Horoskop tygodniowy Ryby - od 21 do 27 października

Ponure myśli zostawisz za sobą. Chętnie zwrócić się w jasną stronę mocy i życia. Wykażesz tendencje do podejmowania pewnych działań, na które nie miałeś czasu ani odwagi. Chętnie poddasz się cudzej chęci zawalczenia o dobrą relację. Postarasz się być dobrym partnerem i okazywać zaangażowanie. Troską obdarz układ limfatyczny.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Tarot online


Horoskop tygodniowy - Ryby od 14 do 20 października

Ryby będą zadowolone. Okres sprzyja pracy i robieniu interesów także pracującym na własna rękę i w różnych spółkach. Jest możliwość zdobycia nowych rynków i otrzymania korzystnych propozycji. Dobry okres także dla spraw finansowych. Zdrowie w normie.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Ryby od 7 do 13 października

Miłość: Musisz w tym miesiącu zastanowić się czy ta sfera życia jest dla ciebie najważniejsza. Uważam że za bardzo skupiasz się na pracy i zaniedbujesz partnera w związku.
Praca: To będzie w tym miesiącu tobie najważniejsze. Będziesz mieć co robić.
Finanse: czeka cię awans i rewelacyjne wyniki finansowe, jeśli szefem jest kobieta.
Zdrowie: Gardło i górny odcinek kręgosłupa. Reszta w porządku.

Tarocista Łukasz: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz


Horoskop tygodniowy RYBY od 30 września do 6 października

W pracy Twoja intuicyjność i wyobraźnia mogą się przydać. We wszelkich sytuacjach, kiedy trzeba wykazać się kreatywnością, pomysłowością i rozważyć wszelkie możliwości teoretyczne, będziesz w tym dobra. Warto też unikać jakichkolwiek sporów, choć mogą pojawiać się sytuacje niejasne, kiedy ktoś zgłosi Ci problemy, które np. nie należą do Twoich obowiązków i dlatego nie zechcesz się nimi zająć. W sferze osobistej będziesz unikać sytuacji komplikujących życie lub osób, których nie rozumiesz, ale zbiegiem okoliczności możesz dowiedzieć się czegoś, co z jednej strony Cię zaskoczy, a z drugiej strony wyjaśni jakąś nieprzyjemną sytuację. Postaraj się znaleźć więcej czasu dla rodziny i to nie tylko tej najbliższej, ale również jeśli pojawi się okazja do spotkań z oddalonymi krewnymi, korzystaj, bo nie pożałujesz. Poza tym karty radzą zachować spokój bez względu na sytuację i spróbować pohamować się nawet w przypadku wydarzeń, które Cię złoszczą.

Wróżka Miranda wróżby tarot online: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy – Ryby od 23 do 29 września

Los Ci sprzyja. Obfitość nadchodzi do Ciebie. Oczekuj nieoczekiwanego. To Twój czas na spełnienie marzeń. Jeśli oczekiwałaś zajścia w ciążę, zaraz może się okazać, że to właśnie ten moment. Ciesz się życiem.  Samotne Ryby będą się cieszyć dużym powodzeniem. W randkowaniu nie ma nic złego. W końcu  trzeba faceta otworzyć żeby lepiej go poznać i ocenić.

Wróżka Thelema portal Ezoliniawrozby.com


Horoskop tygodniowy – Ryby od 16 do 22 września

Ryby wykażą się uporem, cierpliwością i determinacją w dążeniu do wyznaczonych celów. Sporo więc osiągną. Ryby ze środka znaku powinny uważać na alkohol i leki, bo grożą im różnego typu uzależnienia. Powinny też uważać na oszustów i iluzje.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy – RYBY od 9 do 15 września

Jeśli będzie Ci zależało na podpisaniu jakiejś umowy, nie nalegaj i nie ponaglaj nikogo, bo tą drogą się to nie uda. Jeśli opierasz się w jakiś sposób na drugiej osobie w pracy, ostrożnie omawiaj sytuację, bo możesz wywołać napięcie, a nawet kłótnię. Niektóre Ryby mogą mieć problem z osobą w złym humorze, ale przy okazji mogą wyjść na jaw rzeczy, które mogą wywołać przykrości dla wszystkich w firmie. Nie spoufalaj się również z każdą osobą z pracy. W sferze prywatnej mogą pojawić się tematy finansowe, przy czym w nerwach mogą być komuś stawiane niesprawiedliwe zarzuty, że roztrwania pieniądze na niepotrzebne wydatki, co może Cię zaboleć, ale sama też zastanów się, zanim komuś zarzucisz coś takiego bezpodstawnie. Może chodzić o wydatki na dziecko lub alimenty w przypadku niektórych Ryb. Osoby rozwiedzione będą musiały trzymać się ustaleń sądowych, choć możesz dowiadywać się, czy nie da się czegoś zmienić w tym temacie. Rozmowy mogą być trudne, jeśli zabraknie zaufania w kwestii tego, na co są wydawane pieniądze. Zaproponuj partnerowi, żeby sam wziął na zakupy dziecko, jeśli szukasz porozumienia, bo w przeciwnym razie to sąd będzie decydował o dalszym przebiegu spraw. Single mogą prowadzić ożywione kontakty ze znajomymi, ale gdy dojdzie do konfliktu, prawdopodobnie zdecydują się odseparować.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop napisz do Wróżka Camilia 


Horoskop tygodniowy - RYBY od 2 do 8 września

Ewentualne konflikty w pracy się wyciszą, a Ty zajmiesz się obowiązkami. Może wydarzyć się coś, co zburzy porządek dnia, sprzęt się popsuje lub zniszczy itp., ale lepiej nie przyjmować od nikogo pomocy, a zwłaszcza od osób z małym doświadczeniem w temacie. Może Cię też zaskoczyć nagły telefon z domu. W takim przypadku rodzinę postawisz na pierwszym miejscu i najpierw rozwiążesz ewentualne problemy, zanim pomyślisz o powrocie do obowiązków. Zapewnij dobrą opiekę najmłodszym, aby uniknąć niespodzianek w pracy. Warto też pomyśleć o perspektywach zawodowych i zdecydować się bardziej aktywnie zabiegać o awans lub polepszenie warunków. Możesz dużo zdziałać, jeśli tylko włożysz w to więcej energii i zaangażowania. Ktoś znajomy może pochwalić się sukcesem. W sferze prywatnej będziesz bardziej zdystansowana i mniej komunikatywna niż zwykle. Gdy odezwie się przyjaciółka, karty radzą jej odpowiedzieć. Może okazać się, że to Twoja koleżanka zamilknie i nie odpowie na maila czy telefon. Z partnerem warto porozmawiać o swoich racjach, jeśli widzisz problem. Pewne sprawy muszą być przedyskutowane. Niektórzy mogą czuć się obrażeni i nie uda się tak szybko dojść do porozumienia. Single będą ostrożne w poznawaniu nowych osób.

Wróżka Camilia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia 708 577 246


Horoskop tygodniowy Ryby od 26 sierpnia do 1 września

Tydzień przyniesie wiele okazji do pracy nad sferą emocji. Możesz uważasz, że życie przynosi zbyt wiele trudnych zadań, ale żadne z nich nie i będzie dla Ciebie niewykonane. To, że jesteś inna niż reszta świat nie oznacza, ze nie możesz być interesująca. Wykorzystaj, więc swój urok, by zachęcić płeć przeciwną do przebywania z Tobą.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy - Ryby od 19 do 25 sierpnia

W pracy zawodowej czas pomyślny ze względu na Twoją pogodę ducha, dobre nastawienie, a ponadto możesz przyciągać szczęśliwe okoliczności, które będą ułatwiać realizację zadań zawodowych. Pewnych spraw nie uda się zakończyć i mogą wyniknąć  opóźnienia w osiągnięciu celów lub osoby, które będą potrzebne, będą na zwolnieniu lekarskim, ale nie powinno mieć to wpływu na całokształt Twojej pracy. Jeśli będziesz w potrzebie, znajdzie się osoba empatyczna w Twoim otoczeniu, która bez zbędnych słów zrozumie, że trzeba Ci pomóc. Uważaj jedynie na ewentualne konflikty w miejscu pracy.

W sferze prywatnej możesz zatęsknić za znajomościami na odległość i nawet jeśli istniały powody do zerwania kontaktów, teraz możesz być skłonna do wybaczenia przeszłych wydarzeń i gotowa na odświeżenie przyjaźni. Nastaw się jednak na to, że nie poczuciem humoru powinnaś dążyć do porozumienia, bo może przynieść to złe rezultaty, jeśli u kogoś urazy są zbyt silne i jeśli wciąż ma żal do Ciebie o coś. Pozwól jej wyładować swą złość i frustrację, bo to szybciej oczyści atmosferę między Wami, jeśli otwarcie powie, co ją zabolało niegdyś. Single będą rezygnować ze znajomości, w które nie zaangażowały się zanadto. Przemyśl jednak, czy druga strona równie łatwo przyjmie taką sytuację. Możliwe, że wciągnęła ją ta znajomość.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.


Horoskop tygodniowy - Ryby od 12 do 18 sierpnia

Tydzień niezły. Zdrowie ok. Powodzenie w miłości. Ryby zajęte będą docenione, a wolne mogą wyglądać Kupidyna. Na szczególne szczęście w tym zakresie powinny liczyć ryby z początku znaku, bo to im sprzyja los. Te mogą spokojnie tracić głowę.

Horoskop opracowała wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - RYBY od 5 do 11 sierpnia

Czas korzystny finansowo, a nawet możesz zająć się sprawami spadkowymi czy testamentami w rodzinie. Na podpisywanie umów jest to także odpowiedni moment, zwłaszcza jeśli w Twoim miejscu pracy atmosfera stała się nieprzyjemna i szukasz dla siebie nowych perspektyw, możliwości czy nowych kontaktów. Agresywna kobieta w Twoim otoczeniu może realizować cele nie zwracając uwagi na środki, jakie stosuje. W nadchodzących dniach możesz dowiedzieć się od koleżanki rzeczy, które Cię zaskoczą.
We wszystkich sprawach urzędowych, jakie masz do załatwienia lub związane z dokumentami, nie warto podchodzić do tematu z emocjami, ani próbować wchodzić na tematy osobiste. Jeśli liczysz na wsparcie szefa lub osoby z dużym autorytetem, Twoje plany mogą się nie powieść, ale w rezultacie ostatecznym nie wyjdziesz na tym źle. W życiu osobistym możesz się rozmarzyć, czemu sprzyjać będzie fakt, że pewne kontakty ustaną, albo będą pozbawione uczuć, czego będzie Ci brakować.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia


Horoskop tygodniowy – RYBY od 29 lipca do 4 sierpnia

W pracy zawodowej możesz być rozkojarzona, mieć ponure myśli lub poszukiwać odpowiedzi w psychologii, jednak w końcu otrząśniesz się z tych mrocznych przemyśleń i nabierzesz optymizmu. Nie zdradź się jednak z gorszymi nastrojami  w firmie poprzez działanie pod wpływem impulsu.
Możesz szukać bliższego kontaktu z osobą, którą odbierasz jako sympatyczną i bliską Ci. Pewne decyzje w firmie zostaną odsunięte na później lub będą się zmieniać, co przyjmiesz z zadowoleniem.
Niespodziewanie może wybuchnąć kłótnia lub awantura w miejscu Twojej pracy. Najlepszym wyjściem w tej sytuacji będzie zajęcie się swoimi obowiązkami i skrupulatne wypełnianie zadań zawodowych, zwłaszcza że mogą nadejść nowe okoliczności, które będą wymagać sprawnego działania.
W sferze prywatnej, nawet jeśli jesteś po trudnych doświadczeniach, teraz możesz się zakochać lub odkryjesz nowy obiekt pożądania. Niektóre Ryby mogą pod wpływem emocji analizować, czy by nie zamówić rytuału miłosnego, który ma im zapewnić pomyślność w tej sferze, ale możesz zmienić zdanie w ostatniej chwili. Zanim podejmiesz jakieś kroki, upewnij się, czego naprawdę chcesz, bo możesz być nieświadoma pewnych faktów. Po pewnym czasie ożywionych kontaktów, Twoi znajomi mogą zamilknąć. Jeśli chcesz wydać na coś pieniądze i pojawi się niejasność, poczekasz z decyzjami, aż otrzymasz wyjaśnienia. U singli może się okazać, że nowa miłość jest już zaobrączkowana, co wywoła poczucie zawodu. Twoi przyjaciele będą zachęcać Cię do większego zdecydowania.
Rozmowy trudne emocjonalnie mogą spowodować wycofanie się.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Ryby od 22 do 28 lipca

Tydzień dla  Ryb zapowiada się walecznie. Możesz wygrać w walce o poprawę funkcjonowania sama ze swymi niezbyt dobrymi cechami. Nieumiarkowanie grozi Tobie w spożywaniu wybranych i ulubionych używek. Wybieraj te najmniej szkodliwe mimo wszystko. Albo medytuj ze zdwojoną siłą na rzecz pokoju na świecie.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy RYBY od 15 do 21 lipca

Jeśli chciałabyś, aby Twoja koleżanka lub bliska Ci przyjaciółka zatrudniła się w Twojej firmie, to może okazać się to niemożliwe. Nie warto zdradzać żadnych szczegółów dotyczących umowy, jaką masz podpisaną z firmą ani zwierzać się ze spraw prywatnych w pracy, szczególnie jeśli temat dotyczy Twojego związku. Będzie to czas stabilny, kiedy będzie trzeba wykazać się sumiennością i obowiązkowością, ale będą też chwile odprężenia, co spowoduje, że w pracy powinna zapanować swobodna atmosfera. Ze strony szefa mogą nadejść jednak ważne decyzje, które zostaną uznane za mocno radykalne, może dojść do zmian zasad w firmie lub zaskakujących wyjaśnień, co spowoduje bardziej napiętą atmosferę w gronie pracowników. W sferze prywatnej nie powinnaś ignorować sytuacji, kiedy ktoś świadomie manipuluje innymi i stwarza sytuacje konfliktowe, bo zamiast zwracać uwagę na konkretne wydarzenia i fakty, możesz mieć bardziej skłonność do wyobrażania sobie jakiegoś rodzaju niechęci do siebie ze strony innych osób, choć nie będzie podstawy, aby tak przypuszczać i całą energię spożytkujesz na konflikt o nic, a tam gdzie jest faktycznie problem, możesz pozostać obojętna, co może wywołać złe skutki. Single po okresie wycofania się ze znajomości, które je rozczarowały, teraz mogą odczuć większą potrzebę flirtu. Będziesz mieć jednak szczęście do znajomości z osobami ze złamanym sercem, które będą szukać pocieszenia wśród przyjaciół, a nie nowego związku.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Ryby od 8 do 14 lipca

Tydzień kiepski raczej, bo słońce w znaku bliźniąt nie sprzyja rybom. Zwłaszcza druga dekada te wpływy odczuje. Ryby z tej dekady powinny też unikać alkoholu i nadmiaru leków. To nie wyjdzie im na zdrowie. Końcówka znaku poczuje zmiany na gorsze. Uwaga na problemy prawne.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – RYBY od 1 do 7 lipca  
 
Jeśli jakiś projekt zawodowy z pewnych względów zostanie zmieniony lub wycofany, nie próbuj go reanimować, wskrzeszać i przywracać do życia.
Nie oznacza to jednak, że nie uda się osiągnąć celów, ale aby to zrobić, musisz szukać nowych rozwiązań z uwzględnieniem nowych faktów. Wszystkie swoje sprawy będziesz musiał załatwić w taki sposób, aby urzędy nie miały Ci nic do zarzucenia. Porządek w dokumentach i trzymanie się zasad panujących w firmie będzie bardzo istotne. Będzie liczyło się tylko to, co masz na piśmie w umowie. Dobry moment do porządkowania papierów i załatwiania spraw prawnych. Na pewne wiadomości będziesz musiał poczekać. W sferze prywatnej milczenie będzie złotem i najkorzystniej będzie nie wypowiadać swojego zdania na tematy, które się pojawią, gdyż nie będziesz mieć informacji, które okażą się niezbędne, aby nie ściągnąć na siebie kłopotów. Wyjdą na jaw rzeczy, które mocno Cię zaskoczą i wszelkie impulsywne reakcje podyktowane emocjami mogą obrócić się przeciwko Tobie w dalszej perspektywie. Pewna osoba może wywierać presję, która postawi Cię w nieprzyjemnej sytuacji, kiedy nie będziesz w stanie wyjść z niej z honorem i jedynym rozwiązaniem może okazać się rezygnacja z dalszych kontaktów z taką osobą. Single będą namawiane przez przyjaciół i znajomych do pogodzenia się z kimś, kogo znajomość rozczarowała. Możesz być namawiany do wyznania uczuć.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)