Zobacz: Wielki horoskop na 2022 rok ->>

Horoskop tygodniowy Ryby 10 - 16 stycznia

Tydzień bardzo spokojny, bez większych zmian. W życiu zawodowym nie daj się oszukać jak dziecko. Czekają Cię rozmyślania nad zmianą sytuacji zawodowej, bo z jednej strony nie narzekasz na finanse, ale z drugiej nie dostajesz tego, czego oczekujesz. W życiu prywatnym możliwa rozmowa na temat przyszłości.

Autor: Isabella Ozerov - doradca duchowy, jasnowidz, przewodnik po Kronikach Akaszy,
portalzen.pl


Horoskop tygodniowy Ryby 03 - 10 stycznia

Ryby w tym tygodniu mogą dotkliwie odczuwać zmęczenie psychiczne i zdecydowanie potrzebują odskoczni, która poprawi im samopoczucie. Mogą być rozdrażnione i skore do sprzeczek. Relacje w związku i w domu mogą być w tym czasie bardzo napięte, właśnie z powodu z tej nadwrażliwości. W pracy również nie będzie łatwo, co jeszcze wyraźniej pokaże, że pora nieco się odprężyć.

Autor: Isabella Ozerov - doradca duchowy, jasnowidz, przewodnik po Kronikach Akaszy,
portalzen.pl


Horoskop tygodniowy Ryby od 20 do 26 grudnia

Zobacz również:

Tydzień przyniesie możliwości realizacji Twoich ambicji zawodowych. Sprzyja wszelkim działaniom związanym z inwestowaniem. Jeśli prowadzisz własny biznes, podróż w która się teraz wybierzesz przyniesie szansę na zawarcie nowych kontraktów. W miłości chwilowe rozterki, jeśli szukasz nowego uczucia nie okazuj zniecierpliwienia. Ktoś kto okaże ci swoje zainteresowanie, początkowo będzie traktował cię z rezerwą. Postaraj się wzbudzić zaufanie a będzie to dobra droga do rozwoju tej znajomości. Twoje finanse nie są zagrożone. Spodziewaj się przypływu gotówki. Jest to dobry czas na zaplanowanie budżetu już na przyszły miesiąc.

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 13 do 19 grudnia

Poczujesz zmęczenie i zapragniesz chwilkę pobyć w samotności. Dzięki oderwaniu od codziennych obowiązków będziesz miała chwilę na przemyślenia oraz na skupieniu uwagi tylko na sobie. To znacznie ułatwi podjęcie decyzji i rozwiązanie problemu, który cię trapi od dawna. Single mogą być zadowolone z obrotu spraw sercowych. W waszym życiu pojawi się ktoś twardo stąpający po ziemi, na kim
będziecie mogły się oprzeć, kto zawsze wesprze. W sprawach zawodowych możesz odczuć zastój. Umowa na której podpisanie czekasz, może nie zostać zawarta. Tydzień ten nie jest również korzystny dla inwestycji i przeprowadzania większych transakcji.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Ryby od 6 do 12 grudnia

Ryby mogą pozwolić sobie na relaks. Po trudnych dniach poczujesz spokój i potrzebę kontaktu z bliskimi. Zaplanuj miłą rodzinną kolację, poświęć bliskim więcej czasu niż zwykle. Postaraj się także zadbać o miłość, okaż partnerowi troskliwość i uczucie. U singli sprawy sercowe mogą nabrać tempa. Nawet jeśli nie spodziewałeś się rozwoju nowej znajomości, to poczujesz się trafiony strzałą amora. Sprawy zawodowe nie będą teraz dla ciebie najważniejsze, możesz je nieco zaniedbywać. Nie będzie to miało jednak pływu na twoja sytuację materialną. Masz szanse na wygraną, weź udział w loterii.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Ryby od 29 listopada do 5 grudnia

Ryby będą miały wiele okazji do świętowania. Z dala od obowiązków zapomnicie o problemach dnia codziennego. Dla wolnych Ryb tydzień ten okaże się doskonałym na zawieranie nowych znajomości. Ponieważ jesteś teraz duszą towarzystwa w łatwy sposób możesz zainicjować krótkotrwały romans. Natomiast jeśli szukasz związku na stałe, nie angażuj się w nowe relacje, czas ten nie sprzyja ich rozwijaniu. W pracy dostaniesz ofertę, na której przyjęcie nie będziesz chciał się zgodzić. Nie martw się nie będzie to miało wpływu na twoja karierę. Uważaj na finanse, kontroluj je gdyż w przeciwnym razie pieniądze będą uciekały z twojego portfela.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Ryby od 22 do 28 listopada

Zawodowo przed wami nieco trudniejszy czas. Może pojawić się problem na przykład z płynnością finansową lub przedłużeniem umowy o pracę. Osoby poszukujące pracy muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ przez kilka następnych dni nie trafi wam się interesująca oferta. Osoby samotne mogą wejść w nowy związek, z kimś dosyć temperamentnym. Ryby w długoterminowych związkach będą miały okazję ożywić relacje, pojawią się nowe perspektywy. Przy trudnych decyzjach zachowajcie sprawiedliwość i skupcie się na dalekosiężnych skutkach waszych wyborów. Absolutnie odradzane jest, aby kierować się emocjami. Wskazane jest racjonalne podejście do każdej decyzji.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 15 do 21 listopada

Macie w związku kilka tematów do przerobienia, które mogą wywoływać konflikty. Dopóki tego nie przedyskutujecie, kłótnie będą powracać. Osoby bez pary będą wzbudzać zainteresowanie, natomiast zastanówcie się czy nie warto popracować nad pewnością siebie. Szykujcie się na niepowodzenia w sferze zawodowej. Możliwy stres, problemy finansowe czy problem ze znalezieniem pracy. Mimo wszystko nie dajcie się czarnym myślom, w rzeczywistości problemy nie będą tak poważne, jak wam się będzie wydawało. Mogą wam towarzyszyć zmienne nastroje. Postarajcie się zachować elastyczność w działaniu.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 8 do 14 listopada

Tydzień obfitujący w nagłe wydarzenia, niespodziewane wiadomości i telefony. W pracy nie skupiajcie się tak bardzo na swoich uczuciach i emocjach, bo możecie po drodze stracić z oczu faktyczny cel działania. Musicie mocno skupić się na zadaniach. Możliwa propozycja pracy za granicą lub propozycja wyjazdu służbowego. W miłości możliwe nagłe, gwałtowne zwroty w relacji lub przygody miłosne. Uwaga na układ krążenia i układ odpornościowy. Nie forsujcie się, ubierajcie się stosownie do pogody.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 1 do 7 listopada

W tym tygodniu w uczuciach kierujcie się zarówno sercem, jak i umysłem. Tylko w ten sposób będziecie w stanie podjąć trafne decyzje. W pracy będziecie mieli okazję błysnąć intelektem. Wasze pomysły zostaną docenione, jednak pamiętajcie że to nie czas na improwizację. Wsparciem dla Was może być mądra, doświadczona i pełna współczucia kobieta, przed którą czujecie wręcz respekt. Nie ignorujcie jej rad.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 25 do 31 października

Dobry tydzień dla Ryb, jeśli chodzi o kwestie związkowe. W powietrzu unosić się będzie miłość i harmonia, nikt z nikim nie będzie miał ochoty się sprzeczać. Wasze plany związane ze sferą finansową, zawodową, uda się konsekwentnie realizować dalej. Osoby na stanowiskach kierowniczych będą mogły w tym tygodniu szczególnie wykazać się zdolnościami przywódczymi. Przy problemach ze zdrowiem niewiadomego pochodzenia postaw na szczegółową diagnostykę. Możliwe bóle kręgosłupa, polecane są w takiej sytuacji masaże.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 18 do 24 października

Tydzień upłynie pod znakiem pracy przynoszącej rozkwit, dostatek i nowe perspektywy na przyszłość. Poczujesz ulgę, spokój i radość z twoich dokonań. Znajdź czas na to by pielęgnować swój związek, zadbaj o uczucia, partner oczekuje twojej uwagi i troski. Jeśli jesteś singlem, to czas ten przyniesie ci nowe znajomości. Także z osobą, która okaże ci zainteresowanie. Twoje umiejętności i osobowość zrobią na niej duże wrażenie. Sprawy finansowe rozwiążą się na twoją korzyść. Potrafisz rozsądnie zarządzać pieniędzmi i przewidywać przyszłość dzięki czemu wycofasz się w porę z inwestycji, o której myślisz już od dawna. Pomyśl o innym sposobie ulokowania oszczędności.

Jasnowidz Daga Kira 708 577 502 kod 3 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 11 do 17 października

Wiele się zadzieje i będą to dobre zdarzenia przynoszące wiele satysfakcji. Tydzień korzystny dla osób aktywnych. Jeśli więc znudziło ci się bycie singlem i wyjdziesz na poszukiwanie nowej miłości, to los przyniesie ci kogoś o dużym temperamencie i intrygującej osobowości. W stałych relacjach odżyją dawne wspomnienia, zapragniesz romantycznych chwil tylko we dwoje. W sprawach zawodowych nawiążesz nowe kontakty, i obiecującą współpracę. Jest to sprzyjający czas by zacząć realizowanie nowych projektów i zadań. W sprawach finansowych czeka cię miła niespodzianka.

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 4 do 10 października

Będziesz starał się na siłę zaimponować komuś na kim bardzo ci zależy. Rozważ to w jaki sposób będziesz chciały wzbudzić podziw w swoim partnerce, partnerze gdyż te starania mogą odnieść zupełnie odwrotny efekt. Może zamiast puszyć się jak paw okaż miłość i troskę bliskim ci osobom. Dzięki czemu poczują się kochane, spokojne i bezpiecznie.

Zwróć większą uwagę na swoje wydatki, możliwy jest niezapowiedziany wydatek gotówki. Zachowaj  więc szczególną ostrożność i staraj się nie przepłacać na niepotrzebne rzeczy.

Szczęśliwe kolory: odcienie ziemi, żółty , żółto-pomarańczowy, czerwony
Szczęśliwe liczby: 3, 7, 12, 16, 21, 25, 30, 34, 43, 52
Szczęśliwy dzień: Czwartek
Najgłębsza potrzeba: Duchowe oświecenie, Wyzwolenie

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 27 września do 3 października

W pracy konieczne zmiany i reorganizacja. Zachowaj ostrożność w działaniach i nie rób nic na siłę. Finanse też mogą topnieć. Nie za dużo wydajesz na dom? Wiele pomysłów pozyskania pieniędzy przychodzi ci do głowy , ale nie realizujesz pomysłów. Co cię powstrzymuję? Zadbaj też o emocje , czasem za bardzo się nakręcasz, analizujesz w kółko to samo, a potem bóle głowy , żołądka i ciśnienie skacze. Zadbaj o spokojne myśli.

Autor: Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya, Chcesz swój spersonalizowany horoskop? Wyślij SMS o treści : Agnelya Twoje pytanie wyślij na 79480 ( 11,07 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Ryby od 20 do 26 września

Dla Ryb koniec miesiąca także nie zapowiada się zbyt przyjemny. Generalnie nie będzie się działo nic wielkiego, ale możliwe są kłótnie z najbliższym otoczeniem, na co trzeba szczególnie uważać. W pracy możliwy nadmiar obowiązków.

Autor: Tarocista Adrian, 708 588 642 Kod 32 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy RYBY od 13 do 19 września

Rozważ czy nie za dużo energii tracisz na walkę z przeciwnościami, które są zdecydowanie mniejszego formatu niż Ci się wydaje. Za duży wysiłek doprowadzi Cię w efekcie do skąpstwa emocjonalnego. Najlepiej zrób sobie przerwę (reset) i zacznij od nowa realistycznie patrząc na rzeczywistość. Dobrze byłoby pomyśleć o spędzeniu czasu z rodziną. Nabierzesz właściwej perspektywy i wrócisz do gry z nowymi siłami.

Szczęśliwe liczby: 11 i 23

dzień tygodnia: SOBOTA

kolor: CZARNY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 6 do 12 września

Duże wymagania. A co dajesz w zamian? Zorganizuj sobie miejsce pracy i naucz się dyscypliny. Los może zagrać znaczonymi kartami. Bądźcie czujne. Czasem lepiej coś stracić niż pogmatwać sobie życie. Ktoś starszy może się wtrącasz w wasze życie rodzinne . Nie ulegajcie wpływom a będzie dobrze. Jakiś przystojniak  z przeszłości może przypomnieć sobie nagle o was. Zdrowotnie zadbajcie o układ nerwowy, bo stres was wypala i nie przywiązujcie się do problemów. Puścić wiele spraw trzeba  i zdać się na los.

Autor: Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya, Chcesz swój spersonalizowany horoskop? Wyślij SMS o treści : Agnelya Twoje pytanie wyślij na 79480 ( 11,07 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy RYBY od 30 sierpnia do 5 września

Zrób coś w końcu z tym problemem, który Cię dręczy. Nie możesz unikać działania, bo nie jest to dla Ciebie korzystne.Jak uczynisz ten pierwszy krok, wszystko samo się ułoży, ponieważ gwiazdy Ci sprzyjają.

Szczęśliwe liczby: 2 i 33

dzień tygodnia: ŚRODA

kolor: MUSZTARDOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy RYBY od 23 do 29 sierpnia

Sfinalizujesz zgodnie ze swoimi oczekiwaniami ważną dla Ciebie sprawę. Spróbuj przez tydzień pielęgnować poczucie wewnętrznego spokoju i harmonii a odzyskasz kontakt ze swoją wewnętrzną mocą i  twórczym potencjałem.

Szczęśliwe liczby: 1 i 33

dzień tygodnia: CZWARTEK

kolor: GRAFITOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy RYBY 16-22 sierpnia

Świetny kontakt ze swoją podświadomością. Podwyższenie wrażliwości również tej pozazmysłowej. Zadbaj o higienę psychiczną, unikaj alkoholu, żeby dotykając duchowości nie mieć problemów natury psychicznej. Zalecany pobyt na łonie natury, Zdejmij buty i pospaceruj boso.

Szczęśliwe liczby: 5 i 80

dzień tygodnia: PONIEDZIAŁEK

kolor: NIEBIESKI

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy RYBY od 9 do 15 sierpnia

Nie żałuj niczego, przed Tobą dni, w których doświadczysz dobrobytu zarówno w sferze ekonomicznej jak i osobistej. Opłacalne zajęcie, dobrze obrany cel. Świetny czas na nauczenie się czegoś nowego.

Szczęśliwe liczby: 48 i 35

dzień tygodnia: NIEDZIELA

kolor: SREBRNY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 2 do 8 sierpnia

W pracy możecie mieć obawy wyrażać swoje prawdziwe emocje wśród koleżanek lub kolegów. Może pojawić się w Waszym otoczeniu męcząca osoba, która wniesie ciężką atmosferę. Wasz spokój może być chwilowo zakłócony, ale rozwiązaniem jest skupienie się solidne na pracy i obowiązkach i postawienie granic.

W sferze prywatnej pokazana jest potrzeba większego zaangażowania się w związek lub nową znajomość, jeśli Wam na kimś zależy, bo możecie mieć wrażenie, że u drugiej osoby spada stopniowo zainteresowanie i pojawia się znudzenie. Więcej czułości i chwil spędzonych razem będzie dobrym rozwiązaniem. Niektórzy panowie mogą szukać pomocy u kolegi albo kolega nagle się pojawi i będzie trzeba dokonać wyboru, z kim spędzacie czas.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 26 lipca do 1 sierpnia

W pracy pokazana jest jakiegoś rodzaju trudna sytuacja, bo coś wyjdzie na jaw, kogoś coś zaskoczy i reakcja z zewnątrz może być niepożądana, a mianowicie wybuch złości skierowany w Waszą stronę lub innego rodzaju kontakty pod wpływem impulsu, podczas gdy Wy zechcecie zachować spokój lub wyciszyć emocje drugiej strony. Radę macie, by myśleć odpowiedzialnie, strategicznie i pragmatycznie.

W sferze prywatnej czas spojrzenia realistycznego na sytuację, nawet jeśli wcześniej widzieliście coś przez różowe okulary lub ktoś sobie coś wyobrażał.  Jakaś prawda wyjdzie na jaw, co spowoduje zmianę sytuacji, a osoby plotkujące nie będą mogły Wam dłużej szkodzić. Radę macie, by zdecydować się na jakieś wspólne przedsięwzięcie z osobą, z którą widzicie wspólny cel, wspólną podróż z kimś lub będzie warto zająć się obowiązkami codziennymi wspólnie z najbliższą Wam osobą - partnerem, partnerką.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Ryby od 19 do 25 lipca

Osoby, które będą musiały zarządzać zespołem ludzi pod nieobecność kogoś w firmie, mogą się rozczarować, jeśli okaże się, że współpracownicy nie uznają Waszego zwierzchnictwa. Może okazać się, że kogoś nie będzie dłużej w pracy niż jest to przewidywane, np. ktoś może przedłużyć sobie urlop. Radę macie, by poszukać mimo wszystko rozwiązania sytuacji. Ogólnie- jeśli potrzebujecie czyjejś pomocy, ktoś może być nieobecny w pracy.

Warto upewnić się, że była partnerka lub koleżanka z pracy nie pokazuje komuś Waszych zdjęć itp. Niektórzy powinni jasno określić, że nie wyrażają na to zgody. Ktoś może się interesować Waszą przeszłością, oglądać stare fotografie lub inne pamiątki, podpytywać o przyjaźnie lub plotkować. Poza tym czas intensywnej komunikacji.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - Ryby od 12 do 18 lipca

Na pewne sytuacje zawodowe nie będziecie mieć wpływu. Osoby, którym marzy się nowa posada, mogą mieć trudność, żeby coś zmienić w swojej sytuacji. Niestety w biznesie możliwe, że wycofa się ważny kontrahent lub ktoś inny zrezygnuje ze współpracy. Możecie analizować sytuację, ale ze skłonnością do koncentrowania się na negatywnych kwestiach. Warto dążyć do stabilizacji i nie zwierzać się nikomu.

W relacjach prywatnych spokój i stabilizacja, zwłaszcza u tych, którzy mają stałe związki. Ktoś może się nie odzywać lub potrzebować czasu do namysłu, jeśli czekacie na wiadomość, ale może okazać się, że decyzję będzie trzeba podjąć samemu.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy RYBY od 5 do 11 lipca

W pracy może okazać się, że plany zostaną zmienione, ale druga osoba nie zechce podać Wam przyczyn albo zdecyduje się zachować dla siebie szczegóły. Nawet gdyby coś takiego miało miejsce, radę macie, by podjąć decyzję o działaniu i aktywnie zająć się wszystkim ważnym. Niektórzy mogą wybrać się w podróż i byłaby to korzystna decyzja.

Możliwe odwiedziny przyjaciółki albo rozmowa z najbliższą partnerką u mężczyzn. Pokazane jest dla Was zaskoczenie z jakiegoś powodu. Może być to niewłaściwy moment na odwiedziny albo dowiecie się o czymś, co zburzy Wasze wyobrażenia na jakiś temat. Nastawcie się na niespodzianki. Niektórzy mogą się rozczarować jakąś przyjaźnią.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy RYBY od 28 czerwca do 4 lipca

W pracy nowy pomysł i dobry start, jeśli planujecie coś nowego. Osoby, które teraz rozpoczną jakieś przedsięwzięcie, powinny być bardzo zadowolone z efektu. Nawet jeśli czuliście ostatnio znudzenie lub znużenie, teraz powinien pojawić się przypływ sił i energii. Możliwe korzystne współprace, co spowoduje większe ożywienie. Warto pozostawić konflikty w przeszłości i zapomnieć o tym.

Jeśli ktoś się obraził w relacjach prywatnych i zrobił się przez to bardziej powściągliwy, nie będzie łatwo szybko przywrócić porozumienie. Będziecie dążyć do zgody, ale jeśli kogoś trzymają dawne emocje, trochę potrwa przekonanie kogoś, że sprawa jest zamknięta, albo że zmieniliście nastawienie.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy RYBY od 21 do 27 czerwca

Staniesz na nogi finansowo. Możliwa pomoc kogoś z zewnątrz. Tydzień będzie sprzyjał, aby pokazać swój potencjał intelektualny. Doświadczysz przebłysków geniuszu. Jeśli pracujesz naukowo – możesz nawet coś odkryć lub wynaleźć. Znajdziesz sojuszników.

Szczęśliwe liczby: 6 i 9
dzień tygodnia: piątek
kolor: butelkowo - zielony

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 642 Kod 34 (3,69zł/min)