Zobacz: Horoskop na 2021 rok ->>

Horoskop tygodniowy Skorpion od 14 do 20 czerwca

Może wyjść na jaw jakiś sekret dotyczący tematu pracy, coś, co dotyczy drugiej osoby albo współpracy i trudność z pogodzeniem się z faktami lub z podjęciem decyzji. Możecie woleć zachować dla siebie całą sytuację i nikomu o tym nie mówić, a radę macie, by zaprzestać działań, zwolnić, zmienić kierunek, być może odwołać podróż.

Ostrożnie z oceną sytuacji w relacjach prywatnych, bo w złości możecie powiedzieć coś, czego będziecie żałować. Sytuacja może dotyczyć oceny czyjejś rodziny lub Waszych znajomych, środowiska itp.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy SKORPION od 7 do 13 czerwca

Dla ciebie szansa, aby robić to co się lubi. Czas satysfakcji emocjonalnej, odrodzenia i uzdrowienia, albowiem zrobiło się miejsce na przyjście „lepszego”. Planety obdarzą cię dużą wytrzymałością i siłą koncentracji co będzie sprzyjać realizacji własnych planów. Ogromna determinacja w dążeniu do celu dzięki czemu będzie można dokończyć to co się wlecze już od dawna, Uświadomicie sobie: Co rządzi waszym życiem? Co daje waszej egzystencji energię? Komfort przyniesie wam poczucie wolności, niezależności i samostanowienia. Będziecie czuć lekkość w osiąganiu celów. Udadzą się zadania na dużą skalę. Uważajcie jednak na filtry i zabawę, bo dacie się uwieść, a to nie będzie dla was korzystne. Bądźcie bardziej krytyczni co do nowo poznanych osób. Natomiast zwróćcie uwagę na osoby w waszym otoczeniu, na których można polegać.

Na ten tydzień korzystne:

Liczba: 9,

Kolor: srebrny

Dzień: piątek

Horoskop tygodniowy opracowała Omena Vidi, Kontakt 708 588 642 Kod 34 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 31 maja do 6 czerwca

Będziesz musiał podjąć ważną decyzję - i podejmiesz ją jak zwykle  samodzielnie. Do połowy tygodnia trochę spięć w pracy, które nauczyć mają cię tolerancji. Pracuj nad pamięcią, koncentracją, odwiedź lekarza. Twoje dolegliwości nie przejdą same.

Autor Jasnowidz Daga Kira  wróżby przez telefon


Horoskop tygodniowy Skorpion od 24 do 30 maja

Na sferę zawodową pojawia się ostrzeżenie przed kimś, kto zechce Was skompromitować wykorzystując informacje poufne. Zachowajcie ostrożność i chrońcie dobrze swoje dokumenty lub inne rzeczy, jeśli coś mogłoby się rozwinąć niekorzystnie. Radę macie, by zaprzestać konfliktu zewnętrznego lub wewnętrznego. Zwróć uwagę, żeby coś nie dostało się w czyjeś ręce przypadkiem, ale u kogoś możliwe, że ktoś planuje specjalnie dowiedzieć się czegoś, co mogłoby komuś zaszkodzić.

W relacjach prywatnych idealny tydzień na spotkania lub kontakty w gronie kobiecym. Niektóre panie mogą zdecydować się na wyjście do fryzjera lub uprzyjemnić sobie czas kontaktem z koleżankami w Internecie itp.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 17 do 23 maja

Dobry tydzień by energicznie działać zawodowo, a dla niektórych osób to idealny moment by pomyśleć o założeniu własnej działalności gospodarczej. Również osoby prowadzące swoją firmę w tym tygodniu powinny podejść energicznie do pracy. Radę macie, by zakończyć niesatysfakcjonujące Was umowy, zwłaszcza jeśli nie przynoszą spodziewanych korzyści, ale też warto unikać osób, które destruktywnie wpływają na Wasze samopoczucie.
W relacjach prywatnych możliwy u kogoś szantaż emocjonalny lub przeforsowywanie swoich poglądów na siłę. Rada jest, by działać i nie analizować, co kto myśli.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 10 do 16 maja

Nie śpiesz się z ważnymi decyzjami. Jeśli będziesz działać pochopnie konsekwencje mogą być większe niż ci się wydaje. Będziesz zajęty załatwianiem dokumentów i robieniem planów dotyczących twojego domu i życia osobistego.

Autor: Jasnowidz Deve telefon 708 577 502 kod 1 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 3 do 9 maja

Nie przejmuj się problemami w pracy gdyż są one tymczasowe. Pamiętaj że uśmiech może zdziałać wiele i pomoże Ci przetrwać każdy kolejny dzień.

Autor: Jasnowidz Deve telefon 708 577 502 kod 1 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 26 kwietnia do 2 maja

Odczujesz przypływ sił witalnych, doskonale poradzisz sobie z problemami dnia codziennego. Może warto wybrać się na długi spacer albo przejażdżkę rowerem. Twoja witalność będzie na wysokim poziomie i każda forma ruchu przyniesie ci satysfakcje i radość. Swój optymizm wykorzystaj także w relacji z partnerem. Pokaż swoje zaangażowanie w związek, zaprocentuje to wzrostem zaufania. Uważaj na finanse, nie ulegaj pokusom łatwego zarobienia gotówki.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 19 do 25 kwietnia

W tym tygodniu zniecierpliwienie odejdzie w niepamięć, powróci dobry nastrój i samopoczucie. Uwagę swoja skieruj w kierunku bliskich ci osób. Otrzymasz od nich wsparcie i łatwiej będzie ci odnaleźć się w relacjach z współpracownikami lub szefem. Wolny Skorpionie uważaj teraz na sferę uczuciową, możesz poznać kogoś kto na pierwszy rzut oka bardzo ci się spodoba. Nie angażuj się w tę znajomość jeśli szukasz lojalnego partnera. Niewykluczone, że ma za sobą wiele podbojów miłosnych i niekoniecznie jest dobrym kandydatem do stałego związku.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 12 do 18 kwietnia

Tydzień przyniesie zmiany. Zarówno w sferze uczuciowej jak i zawodowej możesz spodziewać się szybko zapadających decyzji, konfliktowych sytuacji. Swoim opanowaniem i trzeźwą, szybką reakcją jesteś w stanie zapanować nad sytuacją. Nie wdawaj się w konflikty poprzez rozmowy i dyskusje. Czasem lepiej jest przemilczeć docinki i zaczepki niż dać się sprowokować do działań, które zaostrzą i tak już napiętą sytuację.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 5 do 11 kwietnia

Bardzo energetyczny tydzień, pełen wrażeń i nastawionych na sukces działań. Podejmiesz nowe wyzwania, pokonasz wszelkie trudności aby je zrealizować. W miłości gorąco. W związku przejmiesz inicjatywę, co zadziała odświeżająco na wasza relację. Randka tylko we dwoje, to dokonały pomysł na teraz. Wolnym Skorpionom tydzień przyniesie nowe znajomości, jeśli będziesz próbować wejść z kimś w gorący romans, na pewno ci się to uda.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy SKORPION od 29 marca do 4 kwietnia

To będzie miły tydzień, czeka Cię wiele ciekawych zdarzeń i przygód, zaczniesz żyć chwilą. Na nudę na pewno narzekać nie będziesz. Aby nie popaść w kłopoty nie lekceważ ważnych spraw, które od dłuższego czasu czekają w kolejce do załatwienia.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy SKORPION od 22 do 28 marca

Jeśli miałeś dotąd trudny czas i wiele problemów na głowie, możesz odetchnąć. Idzie czas zmian, pozytywnych nowości, które zagoszczą w Twoim życiu. W sferze uczuciowej także możesz nawiązać nową obiecującą relację. Natomiast jeśli jesteś w stałym związku postaraj się zacząć wszystko od nowa z pozytywną energią a na pewno osiągniecie porozumienie.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy SKORPION od 15 do 21 marca

Kolejny intensywny tydzień, uwaga Twoja będzie skupiona na pracy zawodowej. Możesz narzekać na nadmiar obowiązków. Zrób ich listę i skup się na tych najbardziej istotnych. Znajdź w pacy sojusznika, wymięcie się doświadczeniami. Wasza współpraca odniesie pozytywny skutek również i w późniejszym czasie.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy SKORPION od 8 do 14 marca

Bardzo intensywny tydzień, wiele się będzie działo w każdej dziedzinie życia. Najlepiej jednak jak swoją energię ukierunkujesz ku sferze zawodowej, w tym tygodniu tam będzie najbardziej potrzebna. Wytężona praca i skupienie przyniosą sukces. Możesz liczyć na pomoc energicznej i pełnej pasji kobiety.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy SKORPION od 1 do 7 marca

Wiele romantycznych chwil i pozytywnych emocji czeka Cię w tym tygodniku, będzie on ukierunkowany na sprawy uczuciowe. Dostaniesz szczęśliwe wiadomości takie, na które wyczekiwałeś od dawna. Pod ich wpływem podejmiesz ważne kroki w swoim życiu, związku lub relacji partnerskiej.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 22 do 28 lutego

Możesz czuć bezsilność w jakiejś sytuacji, braknie pomysłów zawodowych albo poczujesz zmęczenie, ale nie na długo, bo szybko pojawi się nowa możliwość. Mimo wszystko rada jest taka, by niczego nie zmieniać w tym tygodniu. W związkach lub relacjach, jeśli ktoś kłamał, dłużej się tak nie da, co przyjmiecie z ulgą lub optymizmem. U innych może pojawić się potrzeba znalezienia się na jakimś spotkaniu z okazji  jakiegoś święta i nie będzie możliwości, by się wymigać i odmówić. Radę macie, by wziąć udział w spotkaniu, jeśli zostaliście zaproszeni. Poza tym lepiej kierować się uczuciem w tym tygodniu, a nie rozsądkiem.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 15 do 21 lutego

Słońce w znaku skorpiona jest aktualnie w opozycji do marsa w byku. Możesz cierpieć na brak energii. Będą Tobą szarpać różne, skrajne emocje. Nie poddasz się i będziesz walczył z przeciwnościami. Nie pozwól, by Twoje emocję Tobą zawładnęły.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby8 tel. 708 588 642 kod 30 ( 3,69zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 8 do 14 lutego

Jeśli w firmie miało miejsce jakieś oszustwo lub coś podobnego, to w nadchodzących dniach powinny ustać pytania dotyczące tego tematu lub zakończy się śledztwo. Zachowajcie ostrożność wobec osób, które wydadzą się Wam dziwne lub podejrzane. Radę macie, by zachować uprzejmość i być pomocną/pomocnym. W sferze uczuć karty chłodne, a radę macie by nie rozmawiać o sprawach prywatnych lub o czymś, o czym wolelibyście nie rozmawiać. Niektórzy mogą mieć kontakt z policją, urzędami, sądem lub pracownikami takich miejsc. U innych obowiązki w tych dniach będą nadrzędne i braknie czasu na spędzenie go we dwoje.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 1 do 7 lutego

Osoby zapatrzone wyłącznie we własne interesy i ignorujące osoby wokół siebie, współpracowników lub klientów, kontrahentów itp., mają ostrzeżenie na ten tydzień. Może się to obrócić na niekorzyść. Możliwe też, że ściągnie to złą passę. W miłości możecie zatęsknić za kimś Wam bliskim, co zmobilizuje Was do określonych kroków. U niektórych możliwe podróże, być może w pogoni za kimś. Jeśli by tak było, spieszcie się i podejmujcie szybciej decyzje. U innych możliwe podróże w miejsca sentymentalne lub szukanie kogoś w Internecie.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 25 do 31 stycznia

Jeśli teraz pojawią się opóźnienia w pracy lub zostawicie coś na potem, bardzo trudno będzie nadrobić zaległości, zwłaszcza że radę macie, by zwrócić uwagę na swoje zdrowie i solidnie odpocząć. Jeśli czujecie się doskonale, to może okazać się, że pojawi się przymusowa przerwa w pracy lub w załatwianiu czegoś. W miłości i relacjach możliwe niestety konflikty, ale i intrygi w przypadku osób, w których związkach uwidacznia się czyjś wpływ, co może prowadzić do kryzysu w Waszej relacji. Warto wykazać więcej empatii i ciepła albo odsunąć przyjaciółkę, jeśli wtrąca się w Wasze życie.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 18 do 24 stycznia

W pracy ktoś zablokuje środki, inwestycje lub pomoc w nadziei, że wymusi w ten sposób zmianę planów u kogoś. Radę macie, by stać mocno na ziemi oceniając swoją sytuację. Dobry czas w miłości, bo każdy miły gest, na który się zdobędziesz, zaprocentuje i sprawi, że przyjemnie spędzisz ten czas ze swoją połówką lub nową znajomością.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 11 do 17 stycznia

Tydzień, kiedy nie warto w pracy podejmować żadnych decyzji. Możliwe są błędy, jeśli chcielibyście coś przyspieszyć. Zostaw to na potem. W miłości czas podejmowania wspólnych decyzji i będzie ważne, by znaleźć kompromis z bliską osobą. Radę macie, by podejść serdecznie i optymistycznie do spraw i nie zapomnieć o przyjaciołach.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 4 do 10 stycznia

Jeśli ktoś przestanie się odzywać w miejscu pracy, nie analizuj przyczyn, bo według kart nie dzieje się nic niepokojącego i jeszcze w tym tygodniu powinna się poprawić atmosfera w firmie. Nie ma sensu niczego specjalnego robić w tym kierunku. W sferze prywatnej natomiast może Was coś zaniepokoić, ale nie zechcecie o tym rozmawiać lub narzucać się komuś, by pytać o to. Rada jest przeciwna, czyli porozmawiaj, skontaktuj się, wykaż inicjatywę.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 28 grudnia do 3 stycznia

Mogą pojawić się obawy, jeśli coś Wam pracę utrudnia lub przeszkody by pracować. Może mieć to związek z pandemią lub innymi trudnościami. Tak w biznesie jak i w innych sytuacjach karty zalecają zachować powściągliwość w wydatkach, a najlepiej oszczędności. Nie jest to czas na wprowadzanie zmian, jeśli miałyby unowocześnić Twoje metody lub całą firmę, a stare sprawdzone sposoby pracy sprawdzą się w tym tygodniu lepiej. W sferze emocjonalnej czas zwiększonego optymizmu, wychodzenia z przemyśleń o przeszłości i spokój. Może kusić Was, by coś zakupić i jeśli nie przesadzicie w tym temacie, karty nie są przeciwne dodatkowym wydatkom.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 21 do 27 grudnia

W pracy nie będzie wszystko zależało od Was i karty pokazują czekanie na wiadomości bez możliwości przyspieszenia spraw. Potem jednak wszystko ruszy z miejsca i będziesz musiał/a działać intensywnie, żeby nadrobić stracony czas. W miłości, jeśli doszło do kłótni w przeszłości, nie ma co analizować dłużej sytuacji i nastaw się na poprawę relacji. Możesz zacząć działać w tym kierunku, planować coś, co przywróci Wam spokój lub przejść w bardziej konkretne działania. W związkach nastąpi poprawa we właściwym czasie i nie ma się co martwić na zapas.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy –Skorpion od 14 do 20 grudnia

Jeśli zechcesz wyjść bez słowa, ktoś może chcieć Cię zatrzymać wbrew Twej woli. Według kart przyjmiecie to ze spokojem, a druga strona może szukać w ten sposób porozumienia. W pracy warto uważać na żarty, bo mogą wyniknąć z tego konflikty. Karty pokazują żarty na tematy miłosne, poszukiwań partnera itp.  Zachowaj ostrożność, bo nie każdego będzie śmieszyć to samo. Singielki odetną się od znajomości, w których mężczyzna jest żonaty, ale plotki mogą pozostać.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 7 do 13 grudnia

Uważajcie na zdrowie, zwłaszcza w pracy, by nie zarazić się grypą od kogoś. Jeśli dojdzie do tego, karty radzą pozostawać w kontakcie z przyjaciółmi, jeśli będziesz czuć się na tyle dobrze. Możliwe też wprowadzanie nowych zabezpieczeń przed covid w firmie. Domownikom może być trudno przyjąć do wiadomości, że pewne obowiązki mogłyby spaść na nich w razie choroby. Ogólnie Skorpionom może być trudno przekonać kogoś do swoich racji  albo to Wy zechcecie działać po swojemu i nie dacie się przekonać do innego zdania na jakiś temat.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 30 listopada do 6 grudnia

Dużo obowiązków i stresu. Nie stawaj na głowie, żeby sprostać wszystkim wyzwaniom w pracy. Lepszym rozwiązaniem będzie podejście pragmatyczne, racjonalne, a nawet karty radzą Wam zrezygnować z części zobowiązań, jeśli macie rzeczywiście za dużo zajęć. Nie obawiaj się decyzji mających na celu uwolnienie się z takiej sytuacji, jeśli to jedyne mądre rozwiązanie. W uczuciach wg kart możecie odpychać od siebie myśl o jakimś rozstaniu lub odejściu kogoś z przeszłości i nie dopuszczać jej do siebie, by nie burzyć sobie spokoju. Lepiej będzie dopuścić natrętną myśl niż tracić energię na wewnętrzne zmaganie się ze sobą.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)