Zobacz: Horoskop na 2022 rok ->>

Horoskop tygodniowy Skorpion 10 - 16 stycznia

Możesz otrzymać wiadomość z urzędu, która lekko zaburzy Twój spokój. Finalnie jednak nie będzie to nic złego. W pracy stagnacja, bez większych wzlotów i upadków. W domu po wymianie zdań i rozmowach wszystko wróci do normy. Ogólnie dość spokojny tydzień.

Autor: Isabella Ozerov - doradca duchowy, jasnowidz, przewodnik po Kronikach Akaszy,
portalzen.pl


Horoskop tygodniowy Skorpion 03 - 10 stycznia

W tym tygodniu Skorpion może otrzymać wiadomość zza granicy, która będzie dla niego pomyślna i będzie związana ze sprawami urzędowymi. W domu kobieta z zewnątrz będzie chciała mocno ingerować w sprawy domowe i rodzinne. Może to skutkować stratą materialną lub zakończeniem jakiejś bliskiej znajomości. Związek może przechodzić trudne dni. W pracy dobra atmosfera, szansa na docenienie przez przełożonych.

Autor: Isabella Ozerov - doradca duchowy, jasnowidz, przewodnik po Kronikach Akaszy,
portalzen.pl


Horoskop tygodniowy Skorpion od 20 do 26 grudnia

Zobacz również:

Możesz napotkać na przeszkody w realizacji swoich planów. Nie daj się wciągnąć w intrygi szczególnie dotyczące spraw zawodowych. W uczuciach niewiele się zadzieje. Nie jest to dobry czas na imprezy czy spotkania towarzyskie. Nie zaniedbuj uczuciowo swoich bliskich, poświęć im więcej czasu. W pracy unikaj konfliktowych sytuacji, atmosfera może być dość napięta. Skup uwagę na swoich zadaniach i nie wdawaj się w niepotrzebne zatargi ze współpracownikami. Dbaj o terminowość zobowiązań finansowych, w nerwowej atmosferze możesz zapomnieć o płatnościach.

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 13 do 19 grudnia

Ktoś wpływowy będzie próbował przekonać was do wykonania rzeczy, na które wcale nie macie chęci się zgodzić. Może być to urzędnik na wyższym stanowisku lub kadra zarządzająca w firmie, w której pracujesz. Nie daj się zmanipulować, twardo stój przy swoim zdaniu. W stałych relacjach możesz poczuć ograniczenia. Partner nie będzie chciał wysłuchać twoich argumentów i postawi na swoim. Aby nie dopuścić do kłótni spróbuj odnaleźć w sobie cierpliwość i wytrwałość. Sprawy. Sprawy finansowe potoczą się w korzystnym kierunku, poczujesz przypływ gotówki.finansowe potoczą się w korzystnym kierunku, poczujesz przypływ gotówki. Możliwe że na twoje konto wpłyną jakieś zaległe środki. Możliwe że na twoje konto wpłyną jakieś zaległe środki.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Skorpion od 6 do 12 grudnia

Tydzień przyniesie Skorpionom wiadomości w związku z zaległymi sprawami. Mogą one dotyczyć także obszaru emocji i uczuć. Ktoś na kim bardzo ci zależy wyjdzie z propozycją spotkania. Dla wolnych Skorpionów jest to dobry czas by odłożyć obowiązki służbowe na później i dać sobie przyzwolenie na romantyczne chwile tylko we dwoje. Te będące w stałych relacjach także zasługują na odrobinę luzu i relaks. Zaproponuj swojej drugiej połowie wyjście do kina i na kolację. Twoje finanse wymagają większej uwagi. Nie zawieraj jednak kredytów ani pożyczek. Masz teraz szansę aby znaleźć sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Skorpion od 29 listopada do 5 grudnia

Tydzień okaże się dość przewrotny. Sprawy na których pozytywne rozwiązanie czekasz, mogą legnąć w gruzach. Nie przejmuj się takim obrotem rzeczy. Znajdziesz nowe ich rozwiązanie, które w rezultacie okaże się bardziej korzystne dla ciebie. Nie jest to dobry czas na miłość. Postaraj się pozbyć rozterek i podejmij decyzję a unikniesz niewłaściwego ulokowania uczuć. W pracy czas swój spędzisz
głównie na planowaniu i szukaniu możliwości realizacji nowych pomysłów. Uważaj na finanse, pieniądze mogą w sposób niekontrolowany zniknąć z twojego portfela. Być może będziesz musiał dokonać wymiany nowo zakupionego sprzętu lub przeznaczyć gotówkę na aktualne naprawy.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Skorpion od 22 do 28 listopada

W pracy będzie układać się wszystko jak najlepiej. Uda wam się zakończyć pewne działania zgodnie z planem, i będzie to dla was powód do satysfakcji. Będziecie mieć okazje do wyręczania się kimś innym w waszych obowiązkach. Zastanówcie się, czy skorzystać z takiej możliwości, ponieważ może się to później na was zemścić. W związku przed wami czas odprężenia i dobrej zabawy, czekają was miłe chwile z partnerem. Osobom samotnym nadarzą się okazje do poznania kogoś interesującego. Jeśli toczycie jakąś walkę, zastanówcie się, czy warto dalej angażować czas i energię w spór. Może w tej sytuacji lepiej będzie odpuścić?

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 15 do 21 listopada

Jeśli chodzi o życie uczuciowe, to zdejmij różowe okulary, nie unikaj rzeczywistości. Z niektórymi tematami będziesz musiał się skonfrontować, wyjdzie ci to jednak tylko na dobre. W pracy będzie się układać dobrze. Nie oczekuj wprawdzie podwyżki czy ekstra premii, natomiast atmosfera będzie budująca. Możliwe, że będziesz musiał zmierzyć się z jakimiś sprawami administracyjnymi, lub bezdusznymi przepisami. Zachowaj zimną krew, emocje nie pomogą w tej sytuacji. Nie zamykaj się na pomoc osób trzecich, ktoś będzie chciał cię wesprzeć.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 8 do 14 listopada

Skorpiony będą miały możliwość podjęcia dodatkowej pracy. Możliwe zyski dzięki podjętym wcześniej decyzjom. Jeśli do związku wkradła się rutyna, spróbujcie czegoś nowego. To dobry czas na małe eksperymenty w relacji. W pracy nowe obowiązki lub ciekawa podróż służbowa, która zmieni nieco Waszą perspektywę. W tym tygodniu możecie doświadczać zmiennych nastrojów, jednak wskazane jest, abyście zachowali przede wszystkim elastyczność w działaniach.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 1 do 7 listopada

Jeśli chodzi o sprawy sercowe, to Skorpiony w związkach powinny podjąć ryzyko gdy uważają, że stawka jest warta gry. Jeśli macie kogoś na oku, zróbcie teraz pierwszy krok. Osoby bez pary mogą zawrócić komuś w głowie, przyciągnąć nową znajomość. Nie pozostaniecie niezauważeni. Jeśli chcecie przekonać szefa do swojej wizji projektu bądź zadania do wykonania, to ten tydzień będzie na to idealny. Wasza wiara we własne możliwości pomoże zebrać Wam sensowne argumenty. Pamiętajcie, że gniew i złość mogą odbijać się mocno na Waszym zdrowiu. Zadbajcie o równowagę.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 25 do 31 października
 
W życiu uczuciowym odrzućcie swoje sądy, kierujcie się przy podejmowaniu decyzji faktami. Nie oceniajcie partnerów zbyt surowo. Rozważcie wszystkie za i przeciw, bądźcie w relacji uczciwi. W pracy uda się sfinalizować ważne sprawy. Dla tych, którzy solidnie pracowali, będzie to pomyślny tydzień. Ci, którzy mają zawodowe zaległości, będą musieli wszystko pilnie nadgonić. Zdrowotnie zwróćcie uwagę na funkcjonowanie nerek i trzustki.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 18 do 24 października

Tydzień przyniesie harmonię w życiu rodzinnym i uczuciowym. Być może jesteś po kłótni czy sprzeczce niosącej niemiłą wymianę zdań z partnerem. Jeśli tak jest, to odpuść już te negatywne emocje. Jest to dobry czas by zostawić to, co złe za sobą i wypracować porozumienie tak, aby powróciła bliskość emocjonalna między wami. W sferze materialnej odczujesz stabilizację, warto jednak spojrzeć krytycznym okiem na wydatki. W pracy możesz liczyć na przychylność szefa. Jeśli chciałbyś porozmawiać z nim o podwyżce to spróbuj teraz, jest duża szansa, na to że się porozumiecie i wynegocjujesz lepsze warunki płacy.

Jasnowidz Daga Kira 708 577 502 kod 3 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 11 do 17 października

Tydzień upłynie pod znakiem dobrej zabawy i podróży. Wolne Skorpiony czeka wiele atrakcji towarzyskich. Będziesz skupiał uwagę innych na sobie i cieszył się powodzeniem u płci przeciwnej. Nawiązany flirt przerodzi się z biegiem czasu w trwały związek. Jeśli jesteś
w związku z długim stażem, masz teraz szansę aby przeżyć gorące chwile ze swoim życiowym partnerem. Wystarczy że okażesz mu większe zainteresowanie, miłość i zachwyt a obudzisz w nim namiętność. W pracy możliwe, że szykuje się wyjazd służbowy lub delegacja. Pozytywnie zakończysz swoje zadania i projekty.

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 4 do 10 października

Wszystkie przeszkody, które stały na drodze podjęcia trudnej decyzji w tym tygodniu znikną. Będziesz miał wolną rękę by zdecydować się najlepsze dla ciebie rozwiązanie. Zapowiada się nowy projekt, przedsięwzięcie w którym weźmiesz udział. Tydzień ten przyniesie urzeczywistnienie planów a ty będziesz stał na czele ich realizacji. Co prawda to dopiero początek nowych wydarzeń ale przyszłość przyniesie korzystną nagrodę za włożony wysiłek w ich wykonanie. Poza tym ci, którzy szukają pracy, mogą znaleźć dobrą pracę w biurze zaplecza. Co więcej, możesz również otrzymać nagłą propozycję pracy od poprzedniej firmy. W sprawach uczuciowych możesz liczyć na zmiany. Pojawi się ktoś, kto zawróci ci w głowie.

Szczęśliwe liczby: 9, 18, 27, 36, 45, 54
Szczęśliwy kolor : Zółty
Szczęśliwy Dzień: Wtorek
Najgłębsza potrzeba: Transformacja

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 27 września do 3 października

Wylewa się z Ciebie Skorpionie mnóstwo żalów, ale czy aby na pewno nie ma w tym twojej winy? Pozwól sobie na miłość i nie wzdychaj do kogoś, kto cię nie chce. Pozwól każdemu żyć po swojemu. Bardziej zadbaj o siebie, o zdrowie, o dobre relacje i ciesz się chwilą, nie żyj wspomnieniami.

Autor: Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya, Chcesz swój spersonalizowany horoskop? Wyślij SMS o treści : Agnelya Twoje pytanie wyślij na 79480 ( 11,07 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 20 do 26 września

Ciekawy czas szykuje się u Skorpionów. Możliwe nagle wiadomości i różne wyjazdy do ciekawych miejsc, także podróże służbowe lub niespodziewane sytuacje. Warto mieć się na baczności, zwłaszcza na drodze podczas jazdy autem, bo mogą zdarzyć się wypadki bądź utrudnienia.

Autor: Tarocista Adrian, 708 588 642 Kod 32 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy SKORPION od 13 do 19 września

Mroczny nastrój szybko minie i zastąpi go duża siła kreacji i aktywność. Nie izoluj się od ludzi. To dobry okres, uda się wiele rzeczy zrealizować, ponadto jest szansa na wygraną w tym tygodniu. Gwiazdy pomogą zrobić Ci krok w przód. Porzuć spiskowe teorie, za rogiem nie czai się żadne niebezpieczeństwo.

Szczęśliwe liczby: 8 i 18

dzień tygodnia: PONIEDZIAŁEK

kolor: SREBRNY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 6 do 12 września

Twoja upartość prowadzi do samotności. Nie szkoda ci czasu? Lepiej skoncentruj się na rozwoju osobistym i na nowych kontaktach zamiast tkwić w przeszłości. Wszystko się zmieni jak przeszłość odetniesz dużą kreską. Zadbaj o dietę i profilaktykę uodparniającą by wróciła energia i chęć do życia. Nie kop dołków pod innymi bo nawet nie wiesz , kiedy w nie wpadniesz albo twój los będzie zależał właśnie od tych ludzi. Zycie jest nieprzewidywalne.

Autor: Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya, 708 777 531 wew.1 ( 4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy SKORPION od 30 sierpnia do 5 września

Na horyzoncie miłość. Taka jaką lubisz, głęboka i namiętna, pełna zrozumienia i zaufania. Warto poświęcić uwagę partnerowi. Samotne osoby niech czujnie rozglądają się wokół siebie. Bądź gotowy. Jest po co się stroić - to już "za rogiem".

Szczęśliwe liczby: 5 i 9

dzień tygodnia: CZWARTEK

kolor: RÓŻOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy SKORPION od 23 do 29 sierpnia

Uważaj na finanse, bądź skrupulatny w planowaniu wydatków, bo będzie z nimi krucho. Możliwe spory, niezdrowa rywalizacja - szybko się wycofaj jak będziesz miał się z kimś pokłócić, bo to przysporzy Ci większych problemów. Odetchnij na łonie natury. Najlepszy wybór to góry i oddychanie górskim powietrzem.

Szczęśliwe liczby: 23 i 34

dzień tygodnia: PIĄTEK

kolor: BURSZTYNOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy SKORPION 16-22 sierpnia

Serwuj się ucieczką od wszelkich kłótni i waśni. Świetnie zrobisz jak wyjedziesz - jest to korzystny dla Ciebie czas na podróżowanie. Nie wrócisz z pustymi rękoma.

Szczęśliwe liczby:7 i 8

dzień tygodnia: PONIEDZIAŁEK

kolor: RÓŻOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy SKORPION od 9 do 15 sierpnia

.Zbierzesz owoce swojej ciężkiej pracy. Przestań się martwić, dostaniesz to co Ci się należy. Koniec tygodnia przyniesie Ci pełnię samozadowolenia.

Szczęśliwe liczby:23 i 11

dzień tygodnia: CZWARTEK

kolor: ŁOSOSIOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 2 do 8 sierpnia

Stresujący tydzień ogólnie i pewne sprawy możecie chcieć załatwić w pracy uśmiechem i urokiem osobistym, ale radę macie, aby udowodnić swoją wartość, zawalczyć o coś i pokazać na co Was stać. Określone wydarzenie w tym tygodniu może Was zaskoczyć, co z jednej strony wymusi zmiany, ale u kogoś również mogą mieć miejsce ważne sytuacje przeznaczone Wam. U niektórych Skorpionów może się zdarzyć, że jakaś energia, którą puściliście w ruch kiedyś, teraz powróci do Was.

W relacjach prywatnych pokazane są znajomości polegające na komunikacji słownej na odległość. Jeśli przyjrzycie się tej sytuacji raz jeszcze, to emocje mogą opaść na rzecz spojrzenia realistycznego. Warto zachować obiektywizm i nie angażować się, jeśli np. nigdy się nie widzieliście dotychczas. Panowie Skorpiony mogą utrzymywać kontakty z kolegą ze znaku powietrznego, ale nie jest to pokazane jako kontakty towarzyskie, a bardziej jako coś do załatwienia.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 26 lipca do 1 sierpnia

W firmie spokój, ale też i dystans oraz niechęć do angażowania się w pomoc komuś, jeśli ktoś by jej potrzebował. Będzie trzeba postawić na siebie, choć pokazani jesteście jako osoby, które mogą pośredniczyć w jakiejś sytuacji. Nawet jeśli wykażecie dużo cierpliwości, może okazać się, że trudno będzie obejść jakiś problem. Na siłę też niczego nie da się załatwić, a radę macie, by nie kierować się emocjami i zachować również duży dystans.

W relacjach prywatnych czas zamknięcia się w swoich sprawach, ale ktoś może o Was pytać, dzwonić, chcieć czegoś i prawdopodobnie będzie to osoba z Waszej rodziny. Warto coś jednoznacznie zakończyć, być może podać coś do wiadomości publicznej, co zakończy jakąś dyskusję.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 19 do 25 lipca

W pracy pokazana jest neutralność i poczucie braku wyzwań. Z Waszego punktu widzenia być może osiągnęliście to, co było do osiągnięcia. W tym tygodniu możecie otrzymać dokument lub ważną wiadomość ze strony osoby przekonanej do swojej racji i warto coś ujawnić, powiedzieć o czymś.

W sferze prywatnej niestety manipulacje i granie na uczuciach jest pokazane. Ktoś może uporczywie szukać z Wami kontaktu albo tłumaczyć, że tęskni za Wami. U niektórych może być tak faktycznie, że ktoś nie może przestać o Was myśleć i mocno odczuwa odsunięcie. Będzie trzeba wyciszyć własne emocje albo cudze.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - Skorpion od 12 do 18 lipca

W pracy przeszkadzać będą emocje, obawy i istnieje duże prawdopodobieństwo błędnej oceny sytuacji. Jeśli nie wiecie, na czym stoicie, będzie trzeba poczekać na informacje i przede wszystkim nabrać dystansu. Pewne sytuacje mogą się wyjaśnić w tym tygodniu. U niektórych możliwe podróże służbowe, pisma urzędowe lub sami zdecydujecie się dowiedzieć czegoś, żeby łatwiej było dokonać wyboru, choć załatwienie spraw może się przeciągać. Warto zadbać o siebie i zminimalizować stres i napięcie.

W relacjach prywatnych czas wycofania lub osamotnienia, ale do pewnego stopnia z własnego wyboru. Ktoś może się odezwać, ale możecie nie mieć chęci reagować. Jeśli komuś mocno zależy na kontakcie, warto oddzwonić lub dać znać, że wszystko ok.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy SKORPION od 5 do 12 lipca

Wspaniały tydzień w pracy, bo możecie liczyć na chwile spokoju, zadowolenia i nastawić się na dobre wieści, które przyniosą poczucie zwycięstwa, możliwe awanse, uznanie lub zadowalające efekty Waszej pracy, zwłaszcza dla osób prowadzących swoją działalność gospodarczą. Radę macie, by nie chwalić się sukcesami i zachować coś dla siebie oraz zabezpieczyć swoją przyszłość finansową, jeśli przełoży się to na zyski.

W relacjach prywatnych może zjawić się ktoś, kto zwierzy się ze swoich problemów z partnerem lub inną osobą. Niestety możliwe też, że pojawi się ktoś, kto do Was ma stałe pretensje, ale w takiej sytuacji zdecydujecie się nie dawać kolejnych szans takiej osobie i zrezygnujecie z tego rodzaju relacji lub znajomości. Radę macie, by bardziej otworzyć się na otoczenie i nie zamykać w ścisłym gronie osób.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)