Zobacz: Wielki horoskop na 2020 rok ->>

Horoskop tygodniowy Skorpion – od 19 do 25 października

Według kart będziecie mieć dużo do powiedzenia w nadchodzących dniach we własnym domu albo będziecie gadatliwi. Może okazać się, że ktoś nagle musi wyjechać, a jeśli ktoś inny jest przeciwny, może dojść do konfliktu na tym tle. W pracy będziecie aktywni i bardzo zmobilizowani, szczególnie jeśli będą Was napędzać emocje. Ktoś istotny może się odezwać. Możliwe propozycje podpisania umowy, współpracy albo kontakty z osobami, z którymi jesteście związani umową pisemną lub ustną. Single będą pełni ciepła i wyrozumiałości nie zapominając  o przyziemnych sprawach. Ktoś Ci bliski może mieć przykrości prywatne, przed którymi ucieknie w pracę albo zgłosi to w firmie, jeśli to problem zawodowy.

Autor Wróżka Miranda,  708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion – od 12 do 18 października

Pewne sytuacje mogą zacząć się rozjaśniać. Ogólnie pomyślny czas. W sferze zawodowej czeka Cię docenienie i odczujesz szacunek ze strony otoczenia. Szykuje się również stabilizacja finansowa, jeśli coś budzi Twoje wątpliwości w tym temacie. Nawet jeśli coś wyda się sporym wyzwaniem  w pierwszym odruchu, okaże się, że masz już tak duże doświadczenie, że nie sprawi Ci to problemu. Również w przypadku niespodziewanych komplikacji, powinno okazać się, że nie są to przeszkody, z którymi mogłabyś/ mógłbyś sobie nie poradzić. Możesz liczyć na wsparcie ze strony osób, które Ci ufają. Niektórzy mogą uważać, że jesteś mało wylewna/y, ale za to autentyczna/y. Nie będziesz przytakiwać tylko po to, by komuś sprawić przyjemność, jeśli uważasz, że sprawa jest poważna i czas wyrazić zdanie głośno. W partnerstwie również odpowiedni moment na szczere rozmowy, zwłaszcza jeśli trzymasz coś w sekrecie albo uważasz, że druga strona nie mówi otwarcie, co leży jej na sercu. Czas szczęśliwy dla świeżych relacji. Jeśli czekasz na wyznanie miłosne, to teraz możesz je w końcu usłyszeć od kogoś. Niektórzy uświadomią sobie, że się zakochali, nawet jeśli wzbraniali się przed tym uczuciem. Z kart nie wynika jednak, żeby każdy z Was miał powód, by wątpić w sens takiej relacji. Dla niektórych może to być początek udanego związku i poważnych decyzji o byciu razem. Jeśli obawiasz się niesprzyjających okoliczności, może wydarzyć się coś pozytywnego niespodziewanie. W przypadku wątpliwości, rozmawiaj, bo teraz dowiesz się prawdy. Unikaj manipulacji, bo wyjdą na jaw.

Autor Wróżka Miranda, SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Skorpion – od 5 do 11 października

Niektórym z Was mogą nie odpowiadać decyzje odnośnie dzieci i uczęszczania do szkoły albo procedury obowiązujące itp. Inni mogą aktywnie uczestniczyć w sprawach dotyczących szkolnictwa i obrony interesów dzieci. Korzystny tydzień zawodowo. Powinniście być pełni energii i gotowi na nieoczekiwane wyzwania, dyspozycyjni i otwarci na nowe sytuacje. Dobry tydzień na omawianie warunków umowy, transakcji lub inne sytuacje, gdzie ważna jest umiejętność znalezienia kompromisu. W relacjach prywatnych możliwe zaskakujące wydarzenia lub odkrycia. Single mogą łatwo stracić okazję by kogoś bliżej poznać.

Autor: Wróżka Miranda, Tel. 708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion – od 28 września do 4 października

Nie ma sensu śledzić zbyt intensywnie wiadomości w TV lub w Internecie.

Jeśli spodziewasz się, że jakieś kwestie zostaną wyjaśnione, to według kart nie otrzymasz wyczerpujących  odpowiedzi na pytania, których szukasz. W domowym zaciszu powinnaś jednak mieć bliską osobę, która Cię kocha i to jej warto poświęcić więcej czasu. Zawodowo czas stabilny, ale bez większych wyzwań. Jeśli z kimś blisko współpracujesz, nic się nie zmieni w tym temacie. Pojawia się problem z  plotkami na tematy prywatne. Może będzie trzeba ustalić zasady uniemożliwiające takie marnotrawienie czasu w pracy. W miłości nie widać nowych relacji, a jedynie tematy rodzin i dzieci. Może odezwać się koleżanka.

Autor wróżka Miranda https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
Kontakt  708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy SKORPION  - od 21 do 27 września

Przejmij inicjatywę.

Tydzień ten niesie Ci wiele okazji i szans na znalezienie kogoś na dłużej, być może nawet na zawsze. Rozglądaj się wokoło, miłość jest już blisko. Wystarczy tylko odważnie wyjść jej na przeciw. Pomocne w tym będą rady życzliwych Ci osób, warto skorzystać z ich sugestii i porad.

Rodzinna atmosfera lekko napięta. Skorpiony mogą poczuć się zdominowane przez swoich partnerów. Aby tego uniknąć wyjdź pierwszy z zaproszeniem na romantyczną kolację we dwoje z pewnością rozproszy to wszelkie panujące nieporozumienia.

W tym tygodniu w pracy będziesz doskonale zorganizowany i nikt nie podważy Twoich kompetencji. Twoje działania będą konkretne i ukierunkowane na sukces. Sprawy finansowe dopiszą ale trzymaj teraz oszczędności przy sobie, to dobry czas na planowanie wydatków.

Horoskop sporządziła wróżka Solen 708 577 246 wew. 2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 14 do 20 września

Dobry moment na sprawy urzędowe, załatwianie czegoś, podpisywanie umów lub  doręczanie ich, by coś załatwić innego. W pracy możecie czuć się bardzo przeciążeni, zmęczeni obowiązkami i rutyną. Nie otrzymacie pomocy z zewnątrz. Spraw może być więcej niż jesteście w stanie zrobić.

Możliwe, że niektórzy z Was pomyślą o zmianie i zakończeniu obecnej pracy, choć decyzji w tym temacie nie widać w kartach. W sferze uczuć może być zmiennie, jeśli coś zaskoczy Cię i będzie trzeba od nowa przemyśleć swe działania albo wiadomość, jaka nadejdzie. Okaże się, że dla niektórych osób słowo „miłość” jest puste albo źle je rozumieją.
Mogą pojawiać się toksyczne osoby.

Autor wróżka Miranda , tel. 708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min) https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy Skorpion od 7 do 13 września

 To może być ciężki tydzień dla Skorpionów. Karma i przeznaczenie mogą o sobie dać znać. Powrócą stare problemy z którymi przyjdzie się zmierzyć. Bądźcie Skorpiony ostrożne, nie ufajcie obietnicom i mocno ograniczcie zaufanie do innych ludzi. Nie słuchajcie plotek i nie dajcie się wciągnąć w intrygi. Mimo iż to początek tygodnia to możecie poczuć w pracy duże obciążenie obowiązkami. Związek zostanie wystawiony na próbę. Nieporozumienia, podejrzenia i zazdrość spowodują kłótnie i przepychanki. Tak więc Skorpiony nie dajcie się zbyt mocno ponieść emocjom, pomedytujcie, Posłuchajcie muzyki relaksacyjnej i weźcie ciepłą kąpiel to na pewno pomoże ukoić skołatane nerwy. Uważajcie na słowa bo stres szybko minie a one pozostaną w pamięci drugiej osoby.

wróżka Adriana Ezolinia Wróżby
708 777 531 wew. 3 (4.92 zł)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 31 sierpnia do 6 września

Uczucia: Czeka cię rewelacyjny czas na spotkania z przyjaciółmi, będziesz się dobrze bawić. Nie skupiaj się na niczym innym.

Praca: W pracy nic nadzwyczajnego w tym okresie Was nie spotka. Będziecie mieć wynagrodzenie adekwatne do wkładanej pracy.

Zdrowie: Uważaj na podwójne narządy układu oddechowego.

Tarocista Łukasz Ezolinia
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz
708 403 151 wew 1 (koszt 2,56 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy SKORPION od 24 do 30 sierpnia

  Twoje chęci do działania, pomogą ci osiągnąć swoje cele i marzenia, Masz, intuicje i dostrzegasz to, czego nie widza inni. W tym tygodniu może pojawić się jakaś intratna okazja, więc miej Skorpionie oczy szeroko otwarte. Pamiętaj jednak aby ostatecznie zamknąć jakiś etap, wtedy łatwiej będzie ci przystąpić do realizacji nowego. Rozlicz się uczciwie z przeszłością i odetnij to co ciąży i nie daje zadowolenia. Przyszedł czas w którym trzeba dokonać podsumowań i zamknąć minione sprawy, bez żalu i przytłaczającego bagażu wspomnień. Otworzą się wtedy przed tobą nowe możliwości.

Autor:  wróżka Adriana https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-adriana
SMS o treści : Alert Twoje pytanie wyślij na 7336 (3,69 zł z VAT )


Horoskop tygodniowy Skorpion od 17 do 23 sierpnia

Uczucia

Namiętne a przy tym nieco gwałtowne osoby spod znaku skorpiona będą odczuwać w tym tygodniu przypływ zazdrości. To uczucie będzie mocno wpływać na Wasze relacje z innymi. Zechcecie nagle wszystko zmieniać, jednak to będzie zbyt impulsywne i nieprzemyślane. Pamiętajcie by mimo wszystko nie podejmować decyzji w gniewie. Dla osób samotnych to czas powrotów kogoś z przeszłości.

Praca

W pracy zakwitniecie niczym piękny i niezwykły kwiat. Wasze poczynania będą docenione i dostrzeżone. Teraz warto zwiększyć wysiłki bowiem potem odniesiecie spektakularny sukces. Los wynagrodzi Was sowicie, a wy będziecie się pławić w komplementach. Dla osób bez pracy to czas spełnienia marzeń.

Zdrowie

Wasze zdrowie w tym tygodniu nie będzie takie złe. Jednak zadbajcie o wzrok oraz stawy. Tu dać o sobie mogą bóle różnego rodzaju. Dla osób po operacji będzie to czas pozytywnej rekonwalescencji. Pomyślcie o higienie snu. Uporządkujcie myśli i uczucia, by uzyskać spokój emocjonalny.

Wróżka Apolonia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-apolonia
SMS o treści: Livetarot Twoje pytanie na numer 74480 (4,92 zł)


Horoskop tygodniowy – Skorpion od 10 do 16 sierpnia

Miłość i życie osobiste: Zdarzy się mały konflikt z bliską Ci osobą. Jednak to ty przejmiesz inicjatywę i załagodzisz nieporozumienie. Ostatecznie to przełoży się na poprawę Waszych relacji.

Praca i sprawy finansowe: Dość intensywny tydzień pod względem zawodem, zmęczenie będzie o sobie dawać sygnały.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie pogorszy się. Dobrze jednak o nie dbać aby go nie stracić. W tym tygodniu przy odrobinie silnej woli masz szanse na rozpoczęcie zdrowego odżywiania i pożegnania się ze szkodliwymi używkami.

Wróżbita Metis

Kontakt: 708 588 642 Kod 37 ( 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy - Skorpion od 3 do 9 sierpnia

Dom: Tydzień ten może Wam upłynąć na temacie pracy lub obowiązków, jakie łączą Was z otoczeniem. Niektórzy będą kontaktować się z koleżankami lub kolegami, inni z przyjaciółmi ze swojej okolicy, jeśli są tematy do przedyskutowania lub będziesz mieć chęć porozmawiać z kimś, kto ma takie same troski jak Ty. Z kart wynika, że powinnaś lub powinieneś się odezwać do kogoś, bo w przeciwnym razie i tak będziesz się zastanawiać, co słychać u znajomych.

Uczucia: Choć tydzień możesz zacząć z pozytywnym nastawieniem i sprzyjającymi kontaktami, to szybko okaże się, że pragmatyczne sprawy będą pilniejsze. Możliwe, że będzie trzeba coś ważnego załatwić lub przygotować. Urzędy, poczta, wyjazdy w konkretne punkty, gdzie otrzymasz informacje, których potrzebujesz lub coś załatwisz- to przepowiadają Wam karty zamiast randek na ten czas. Stres i nadmiar zajęć nie będzie sprzyjał romantycznym odczuciom i takim planom. Jeśli martwisz się, co na to druga strona, to niepotrzebnie, bo nie powinna mieć Ci tego za złe. Jeśli niepokoi Cię inna sprawą z nią lub z nim związana, to również jest niepotrzebne.

Praca: Przekonasz drugą stronę absolutnie do wszystkiego, co będziesz chciał lub chciała. Karty wskazują, że możesz mieć do czynienia z osobą niezorientowaną w temacie, która uwierzy Ci we wszystko, co jej powiesz, ale też nie zrozumie żadnych sugestii. Łatwo będzie o pomyłkę. Jeśli będzie trzeba na coś poczekać, temat zejdzie na finanse.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby  
tel. 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 27 lipca do 2 sierpnia

Będzie rozpierać Cię energia, ale licz tylko na siebie albo nie podejmuj się zbyt wielu obowiązków, bo nie dasz rady zrobić wszystkiego sama, a skończy się na tym, że bliscy nie będą chętni do pomocy, jeśli ich znuży poczucie presji. Ktoś może wytknąć Wam egoizm, jeśli poprosicie go o pomoc.

Wróżka Online Camila
Kontakt 708 588 217 wew.3 ( 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy SKORPION od 20 do 26 lipca

Kochane Skorpiony, w tym miesiącu te z Was, które jeszcze nie znalazły swojej połówki, zakochają się. Dla tych z Was, które są w związku szykuje się wiele cudownie razem spędzonych chwil, wycieczek, romantycznych wieczorów we dwoje.

Autor: Czarująca Różdżką, Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Skorpion od 13 do 19 lipca

Ktoś wyśle wam niefajna wiadomość w środę, będą to wiadomości fałszywe, nieprawdziwe – nie przejmujcie się nimi, wasza miłość was nie zdradza . W wtorek przepływ gotówki.

Autor: Jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 (wew. 1)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 6 do 12 lipca

Od środy duża dynamika w pracy- błędy. Więcej uwagi, niestety byle do piątku. W związkach i luźnych relacjach duża pomyślność. W finansach do środy nie szalejcie.

Autor: Jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 (wew. 1)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 29 czerwca do 5 lipca

Dom: Karty przestrzegają przed źle użytym słowem. Możesz mieć chęć przedyskutować coś z osobą, która ogólnie jest odbierana jako osoba wrażliwa i wyrozumiała dla innych. Z takiej dyskusji jednak mogą wyniknąć różne sytuacje, których nie chcesz. Różnice w poglądach mogą wynikać z tego, że nie widzisz do końca czyjejś sytuacji. Nawet jeśli Ty sama czujesz, że masz wspaniały potencjał do realizowania swoich planów, bez względu na okoliczności, zwłaszcza jeśli realizujesz się intelektualnie, zauważ, że nie wszyscy mają takie same możliwości. Szczególnie panie obarczone mocno obowiązkami domowymi, z dziećmi, mogą nie mieć czasu by zadbać o siebie właściwie, bo stale skupiają się na zaspokajaniu potrzeb innych.

Uczucia: Tydzień ogólnie pomyślny, a Ty postawisz na jasne sytuacje. Nie zechcesz niczego ukrywać przed drugą osobą, a wręcz możesz mieć tendencje do bardzo wyraźnego określania swojego zdania, mówienia o sobie i o swoich aspiracjach, o tym co masz ciekawego do zaoferowana innym itp. Karty mówią, że w Waszym znaku decydować będzie przeznaczenie. Nie będziesz mieć wpływu na wydarzenia. Gdy przyjdzie ten właściwy czas, poznasz odpowiedniego mężczyznę do związku i nic nie stanie Ci na drodze, ale to musi być ten moment z przeznaczenia.

Praca: Odczujesz wielki brak kontaktu z ludźmi. Kontakty na odległość nie będą w stanie tej potrzeby zaspokoić. Nawet wyjście do sklepu może być przyjemnością. Warto poszukać przyjaciela lub przyjaciółki na te dni, bo będzie trochę lżej.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby  

tel. 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 22 do 28 czerwca

Dom: Jeśli masz zastoje zawodowe lub pogorszyło się, to mimo wszystko będziesz myśleć do przodu. Chwilami czas spędzony w domu możesz uznać za zmarnowany. Możecie czuć potrzebę określenia nowych zasad domowych lub zmotywować bliskich do działań w kierunku uprzyjemnienia sobie wspólnych chwil rodzinnych. Może warto zbudować altankę na działce, co planowałaś od dawna albo przemyśleć podział obowiązków itp.

Uczucia: Temat pracy może Was tak bardzo zajmować, że nie będzie miejsca na sentymenty lub zabraknie chęci do poszukiwania nowych znajomości, jeśli jesteście singlami. Jeśli się z jakimś działaniem wstrzymałaś, teraz okaże się być może, że miałaś rację i uniknęłaś problemu.

Ewentualne znajomości, które Was nie interesują, wygasisz na spokojnie i bez tłumaczenia się, np. przestaniesz się odzywać do kogoś albo coraz rzadziej dasz znać o sobie i tym sposobem wyjdziesz ze znajomości, które Ci nie odpowiadają.

Praca: Jeśli masz pracę polegającą na reagowaniu w określonych sytuacjach, np. gdy ktoś potrzebuje pomocy, to ten tydzień taką sytuację przyniesie. Niektórzy z Was będą musieli pomóc w czymś dziecku nieoczekiwanie podczas godzin pracy. Poza tym zapowiada się tydzień bardzo pracowity i będziesz musiała naprawdę solidnie przyłożyć się do obowiązków i wykazać determinacją i wytrwałością.

Autor: wróżka Miranda Ezolinia Wróżby
Jeśli chcesz indywidualny horoskop lub masz inne pytania pisz SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 15 do 21 czerwca

Wspaniały tydzień dla tych osób, które kogoś mają. Twój partner nie pozwoli powiedzieć o Tobie złego słowa albo o Waszym związku. Nie zgodzi się też, by ktoś ingerował czy coś narzucał. Również w przyjaźni możecie liczyć na super lojalność drugiej osoby. Zapowiada się wspaniały tydzień, który da Wam poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego i wiele radości ze wspólnie spędzonych chwil.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 8 do 14 czerwca

Ten tydzień będzie zwrotnym punktem w Twoim życiu, dużo zamieszania nadwyręży Twoje nerwy. Możliwe rozstanie lub zawirowanie w życiu miłosnym, pogódź  się z partnerem. W zdrowiu uważaj na używki. W pracy bez zmian, wszystko będzie tak jak dotąd. W weekend poświęć  się pracą domowym, niedziela będzie dniem na odespanie trudów całego tygodnia.

Autor jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 wew. 1


Horoskop tygodniowy Skorpion od 1 do 7 czerwca

Te tydzień sprawi  że powalczysz o swój związek- nowe fakty i drobne kłamstwa wyjdą na wierzch. Nie daj się porwać swoim skrajnym emocją, cisza będzie najlepszą taktyką . Pod koniec tygodnia bliska osoba zrozumie swój błąd, przeprosi.

Autor jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 wew. 1


Horoskop tygodniowy Skorpion od 25 do 31 maja

Zastanów się jakie są Twoje plany realne. Czy faktycznie, to o czym marzysz, na dłuższą metę będzie przynosiło Ci radość? Teraz masz doskonałe szanse na znalezienie pracy. Negocjuj dyplomatycznie warunki i panuj nad ciętym językiem. Romantyczne spotkanie wprawi Cię w bardzo dobry nastrój.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 18 do 24 maja

Miej cierpliwość i wiedz, że ktoś podąża za Tobą myślami. W tym tygodniu możesz otrzymać korzystne propozycje. Zastanów się co możesz zmienić w swoim życiu, aby nareszcie poczuć się w pełni usatysfakcjonowanym. Pamiętaj, że pieniądze to nie wszystko. Nie bój się okazywać uczuć.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 11 do 17 maja

Możliwe, że w tym tygodniu nareszcie otworzą się drzwi do których już od dłuższego czasu pukasz. A w związku z tym pojawią się nowe możliwości zawodowe. Znaczna poprawa finansów. To dobry czas na udział w ciekawych projektach. Nie przesadzaj z wydatkami podczas zakupów.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Skorpion od 4 do 10 maja

W tym tygodniu możliwy jest powrót miłości lub pojednanie z partnerem. Będziesz mieć wiele dobrych pomysłów na zmianę wyglądu i wizerunku. Zwróć uwagę na perfumy - wybierz takie, które dodadzą Ci tajemniczości.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy - SKORPION od 24 kwietnia do 3 maja

Skorpiony będą bardzo szanowały zalecenia co do kwarantanny lub innych form zabezpieczania się przed zarażeniem. W Waszym znaku widać odpowiedzialne podejście do tego typu sytuacji i duże poczucie odpowiedzialności za innych. Mogą Cię jednak niepokoić sprawy finansowe lub zawodowe albo temat niezbędnych zakupów. Jest to korzystny czas na wszelkie zmiany, jeśli chcesz jakieś wprowadzić do swojego domu. Może chodzić o lepsze nawyki, przyzwyczajenia, o lepszą atmosferę w sensie relacji między domownikami itp.

Jasnowidz Ajlena Ezolinia Wróżby
SMS o treści : DOBRO Twoje pytanie wyślij na 74240 za 4,92 zł


Horoskop tygodniowy Skorpion od 20 do 26 kwietnia

Jeśli zależy Ci na drugiej osobie, nie zastanawiaj się - po prostu to okaż. Czasem alpejskie kombinacje nie mają żadnego sensu. Nie traktuj miłości jak rywalizacji, postaw na partnerstwo i zrozumienie. Przypominam o tym, że czasem warto wyrazić uznanie wobec działań i starań partnera, to doskonały budulec w każdym związku i może pozwolić przenieść relację na wyższy poziom. Dla samotnych Skorpionów ten tydzień będzie doskonałym czasem na to, by podjąć inicjatywy, na które wcześniej nie miało się odwagi. Rada od Kart: nie trać czasu na tych, którzy nie potrafią dać czegoś z siebie.

Wróżka Serafina Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Skorpion od 13 do 19 kwietnia

Czas, kiedy możesz czuć się nieco samotnie, jeśli lubisz towarzystwo i możesz interesować się, co słychać u znajomych, ale może to nie zmienić Twoich ogólnych odczuć. Niektórzy mogą mieć wrażenie nerwowej atmosfery wokół siebie. Jeśli możesz pomóc dziecku w nauce, to dobry moment, żeby się wykazać. Nawet jeśli masz dorosłe dzieci, które są samodzielne i nie potrzebują pomocy, o ile masz wiedzę w jakimś temacie, warto miło zaskoczyć tym bliskich. Unikaj kłótni i sporów, bo to trudny czas dla wszystkich.

Autor: wróżka Miranda Ezolinia Wróżby
Telefon - 708 577 067


Horoskop tygodniowy Skorpion od 6 do 12 kwietnia

Jeśli masz gorszy okres czasu, bo są sprawy, które budzą emocje i chętnie wyraziłabyś swoje zdanie, ale masz świadomość, że taktowne to nie będzie i może wywołać różne reakcje, a Ty wyjdziesz na osobę, która ma nienajlepsze intencje, zapanuj nad tym, bo niczego nie osiągniesz, a wykorzystasz swoją energię na działania bezproduktywne. Masz ogromny potencjał, by tworzyć korzystne okoliczności dla siebie, więc nie marnuj tego w taki sposób.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy Skorpion od 30 marca do 5 kwietnia

Karty pokazują Was bardzo zapracowanymi i nie będą to zajęcia domowe typu sprzątanie domu itp. Jeśli uczysz się, studiujesz, lub zdajesz egzaminy, to ten tydzień spędzisz głównie siedząc nad książkami i przygotowując się solidnie do wyzwań, jakie Cię czekają. Możliwe, że Skorpiony chętniej spędzą wolny czas czytając powieść niż idąc na spacer lub przyniosą ze sobą pracę do domu, która zajmie im sporo czasu. To tydzień kompromisu, umiejętności porozumienia się z domownikami tak, aby wszyscy byli zadowoleni, choć jeśli odkładasz na później odpoczynek , ktoś może chcieć porozmawiać z Tobą, żebyś nie przesadzała i zrobiła coś dla siebie.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy – SKORPION od 23 do 29 marca

Zaczniesz tydzień z refleksją i w pewnym momencie olśni Cię i dotrze coś do Ciebie bardzo wyraźnie. Na pewno będą to ważne przemyślenia, po których nawiążesz różne kontakty.  Niektóre Bliźnięta skupią się na jednej i konkretnej znajomości, a inne znajdą powód, by odezwać się do wielu znajomych. Karty przepowiadają uczucia zmienne, raz przyjacielskie, raz rozstrzygające i oceniające. Wiele może się dziać w tych dniach, zwłaszcza jeśli zjawi się osoba z wiadomościami, których się nie spodziewasz. Karty nie wskazują randek, a bardziej ogólne spotkania lub kontakty towarzyskie, przy czym nie we wszystkim będziesz się zgadzać z innymi.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy Skorpion od 9 do 15 marca

Karta Wisielec Popołudnie na przemyślenie jest dobrze spożytkowanym czasem. Co się odwlekło to nie uciekło, ważne, żeby przyjrzeć się na nowo pewnym sprawom. Nie denerwuj się , cierpliwość czyni z człowieka mistrza w konkretnym kierunku. Opóźnienia mają swoją dobra stronę nawet jeśli w tej chwili myślisz inaczej. Mogą pokrzyżować się pilne sprawy, nagłe zmiany planów pokażą ciekawe horyzonty jeszcze odległych lecz nieuniknionych zdarzeń. W miłości czas na obserwacje nim podejmiesz słuszną decyzję. Zdrowie – zadbaj o żołądek. 

Wróżka Issi https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-issi


Horoskop tygodniowy - Skorpion od 2 do 8 marca

W najbliższym tygodniu wszystkie Skorpiony powinny zwrócić uwagę na silne uczucia, jasne konkluzje, poczucie widzenia czegoś, wizje, marzenia i znaki. Utrzymaj swój umysł w czystości i trzeźwości, aby zauważyć własną intuicję. Oprócz dostrzegania znaków, zaufaj uczuciom i wiedzy na temat znaczenia otrzymanych wiadomości. Nic, co będziesz teraz odbierać, nie opiera się na logice. Wszystko, co wydaje ci się nielogiczne, wkrótce nabierze dla ciebie sensu. ZAUFAJ !!!

Autor jasnowidz Lety Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Skorpion od 24 lutego do 1 marca

Sfera zawodowa: Miej oczy szeroko otwarte, jeśli Twoje zyski zależą od energicznego działania, ale nie przesadź w druga stronę. Pieniądze to nie wszystko i nie zawsze warto się angażować tylko dla zysków.

Skoncentrujesz się na jednej osobie lub jednej współpracy i nie zechcesz jej „puścić” bez kontroli. Jeśli się na kogoś obraziłaś, nie będzie dobrze, jeśli bez wyjaśnienia zakończysz ten temat lub znajomość. Uda się zatrzymać sprawy przykre dla kogoś, które toczą się być może bez Twojego udziału. Zajmiesz się obowiązkami, ale będzie trzeba też przemyśleć pewne kwestie dotyczące wszystkich pracowników.

Miłość: Jeśli jest przy Tobie ktoś, kto po cichu liczy, że przerodzi się to w coś głębszego, a Ty wiesz, że nic z tego nie będzie, trzeba bardziej zdecydowanie powiedzieć NIE, zanim ktoś nabierze nadziei.

Będziesz w tych dniach uwodzicielska i zmienna, o ile tylko będziesz mieć chęć zwrócić czyjąś uwagę na siebie. Ktoś ma do Ciebie słabość, ale nie będzie Ci jawnie tego okazywał. Niektórzy z Was mogą odnowić miły i sympatyczny kontakt z kimś.

Rodzina: Nie będziesz zabierać głosu w sprawach,które Cię nie dotyczą, lub jeśli to inni mają ostatni głos na temat pewnych kwestii. Możesz podpytać rodzinę o coś dyskretnie. Jeśli jest jakiś „syn marnotrawny”, który został chwilowo bez pieniędzy, lub potrzebuje pomocy, albo masz kolegę, który nie ma się gdzie zatrzymać, to będzie trudno coś załatwić w tym temacie.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Skorpion od 17 do 23 lutego

W stałych relacjach spokój, jeśli już kogoś masz, a samotni będą zamknięci na nowe znajomości. Niektórzy z Was mogą interesować się kimś, kto jest w innej relacji i musielibyście zepsuć ją, żeby mieć szansę u kogoś takiego. Nic jednak nie wskazuje na to, abyście zamierzali stosować tego rodzaju podstępy. Jeśli ktoś wybrał kogoś innego i go kocha, Wy nie będziecie stać na jego drodze.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Skorpion od 10 do 16 lutego

Miłość: Będziesz czuć opór przed zaangażowaniem się. Marzenia, wyobrażenia i pragnienia nie znajdą spełnienia, jeśli nie opierałaś się na faktach, a patrzyłaś na drugą osobę przez różowe okulary. Wciąż jest szansa na zaprzyjaźnienie się z kimś, ale jeśli pozostaniesz nieczuła, nie spodziewaj się przełomu. Możesz spróbować poznać kogoś przez kolegę. W tych dniach może skontaktować się z Tobą osoba niezwykle niefrasobliwa, która może przekazać Ci jakąś wiadomość. Nie ufaj rzekomym sekretom, jeśli pochodzą od osób pod wpływem alkoholu lub żartujących sobie.

Sfera zawodowa: W pracy będzie szło Ci doskonale. Wszystko powinno być wykonane na czas i nie powinny pojawić się niespodzianki lub nagłe wyzwania. To czas komfortu psychicznego w firmie. Pewne decyzje mogą częściowo zostać podjęte, a mogą dotyczyć sprawy, która przysparza zmartwień. Nie warto kierować się emocjami. Nie daj się ponieść negatywnym odczuciom i nie działaj pod ich wpływem.

Finanse: Przed niektórymi Skorpionami może otworzyć się perspektywa pracy za granicą. Jeśli w Twoim miejscu zamieszkania sytuacja Cię rozczarowuje, to koleżanka może okazać się pomocna w załatwieniu nowego zatrudnienia. Dałoby Ci to poczucie bezpieczeństwa finansowego w przyszłości. Również Skorpiony pracujące na scenie, np. aktorzy lub inne osoby wykorzystujące swój wizerunek publicznie, szczególnie panie, mogą znaleźć spełnienie w zawodzie i odnieść sukces w tym tygodniu.

Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy Skorpion od 3 do 9 lutego

Chętnie wniesiesz swój wkład w działania firmy, który zostanie spożytkowany przed kogoś innego- energicznego, kto lub wyzwania i poradzi sobie z trudnościami. Jeśli poniosą Cię emocje, łatwo będzie o konflikt, który jednak ma szansę zostać zażegnany, o ile postąpisz racjonalnie. Panowie mogą mieć spory między sobą w szczególności. Możesz wypominać sobie błędy z przeszłości, co jednak dziś nic nie zmieni. Ważne będzie, aby nie zamartwiać się, tylko wyciągać wnioski i działać logicznie i rozsądnie.

Możesz być świadkiem kłamstw i oszustw na tle finansowym, ale nie będziesz reagować. Osoby oszukane nie będą miały świadomości tego, że zostały okłamane, więc nie wytrąci je to z równowagi.

Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy SKORPION od 27 stycznia do 2 lutego

Czeka Cię bardzo dobry tydzień. W pracy zawodowej poczujesz się doceniony. Podejmiesz nowe zadania, za które w późniejszym czasie zostaniesz dobrze wynagrodzony. Tydzień sprzyja też załatwianiu trudnych spraw. Rozwiążesz swoje problemy szybko i bez wysiłku. Dla długoletnich par będzie to czas spokoju i harmonii. Jeśli jesteś samotny masz szanse spotkać kogoś kto Ci się spodoba.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Skorpion od 20 do 26 stycznia

Miłość: Nie będziecie otwarci na nowe znajomości, a wręcz będziecie potrzebować chwil odosobnienia i przemyśleń. Nawet Ci z Was, którzy kogoś mają, mogą zapragnąć odrobiny samotności, szczególnie jeśli zwątpicie w szczerość uczuć drugiej osoby. Jeśli się z kimś rozstałaś, mogą docierać do Ciebie plotki o byłym partnerze, ale nie musi być prawdą to, co usłyszysz, więc nie wyciągaj pochopnych wniosków. Ktoś może specjalnie sugerować Ci coś. Niektórym z Was ktoś może opowiedzieć o sprawach przyjaciół lub rodziny, o których nie wiedziałaś wcześniej i będzie to zaskakujące.

Sfera zawodowa: Niektórzy z Was mogą mieć melancholijny nastrój, a czym więcej osiągnęłaś w sferze zawodowej, tym większy zawód możesz czuć lub niedosyt. Sukces może okazać się inny, niż go pragnęłaś i nie do końca Cię zadowoli. Dobry tydzień dla osób pracujących w handlu, szczególnie na własny rachunek. Uda się taniej kupić i drożej sprzedać towar, jeśli tym się zajmujesz. Nie podejmuj pochopnych decyzji, bo z nieprzemyślanych działań nie wyniknie nic korzystnego. Możesz okazać się pomocną osobą dla kogoś przepracowanego, albo to Tobie ktoś pomoże.

Finanse: Możesz dojść do wniosku, że powodzi Ci się lepiej niż znajomym. Jeśli zechcesz zarobić więcej, znajdziesz sposób. Możliwe sytuacje, kiedy będziesz mieć wątpliwości dotyczące wydatków bliskiej osoby, ale  łatwo będzie sprawdzić, na co zostały wydane pieniądze, jak tylko o to podpytasz. Zażegnasz spory, gdy odkryjesz prawdę.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy SKORPION od 13 do 19 stycznia

Wskazówki na sferę zawodową: Jeśli w starym roku nie spełniły się Twe marzenia zawodowe, to z kart wynika, że w 2020 roku stopniowo będziesz rezygnować z dotychczasowego kierunku działań i nabierzesz dystansu do sytuacji. Jeśli coś okaże się nierealne lub trudne do spełnienia, teraz zakończysz etap realizowania planów trudno osiągalnych. To dobry czas na umacnianie swojej pozycji i tego co osiągnęłaś, natomiast mniej sprzyjający do rozpoczynania nowych przedsięwzięć, które wiązałyby się z podpisywaniem nowych umów, rozpoczynaniem nowych współpracy, a u niektórych z Was mogą pojawić się niekorzystne przyjaźnie zawodowe.

Autor: wróżka Miranda, Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy SKORPION od 6 do 12 stycznia

Miłość: Czas stabilny, ale trudno będzie pogłębić znajomość, jeśli druga osoba będzie zachowywać się, jakby kompletnie nie widziała Twoich starań, nie dostrzegała, że dajesz jej  coś do zrozumienia i  kolejne próby również mogą nie przynieść rezultatu. Nie będzie właściwej atmosfery by się zwierzyć, co mogłoby pogłębić więzy między Wami lub poprawić porozumienie. Nie popadaj jednak w skrajność i nie przesyłaj sygnałów, które mogą być odebrane jako mające na celu wywołanie konkretnej reakcji, bo ktoś może się obrazić, jeśli uzna jakiś gest za niemiły.

Praca: Mogą pojawić się sytuacje, kiedy będzie trzeba powrócić do poprzednich ustaleń i jeszcze raz im się przyjrzeć, coś uściślić, omówić lub przeanalizować, czy czegoś nie poprawić. Możesz przejrzeć stare wiadomości, żeby znaleźć coś, czego szukasz. Nie ma jednak co nastawiać się, że odkryjesz nowe fakty, które wcześniej przeoczyłaś. Mimo to nieoczekiwanie sprawy przybiorą pożądany obrót. Możesz z kimś ważnym skontaktować się lub wejść we współpracę.

Wróżka Nela Ket https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-nela-ket


Horoskop tygodniowy SKORPION od 30 grudnia do 5 stycznia

Miłość: Panowie mogą mieć dylemat, która z koleżanek pociąga ich bardziej. Podpowiedź z kart- zwróć uwagę na to, z którą znajdujesz porozumienie bez większego wysiłku. Jednej z nich nie uda Ci się uwieść , ale z inną znajdziesz porozumienie i możecie się zaprzyjaźnić (na tym etapie znajomości). Osoby z Waszego znaku mogą mieć wrażenie, że niewiele mają obecnie do zaoferowania drugiej stronie, szczególnie jeśli przechodzisz jakiegoś rodzaju kryzys. Mimo wszystko znajdziesz w sobie nowy przypływ energii, aby spróbować przełamać to wewnętrzne odczucie i jednak znaleźć coś dobrego, co mogłoby stać się podstawą do budowania relacji.

Praca: Nie jest dobry moment na dyskusje z szefem czy kimkolwiek z firmy, że trzeba coś zmienić.  Nie znajdziesz poparcia u innych pracowników i okaże się, że oni wolą się dostosować do obecnych warunków, obojętnie jakie są. Mało prawdopodobne, abyś zdecydowała się jasno określić swoje stanowisko w takiej sytuacji i ostrożna postawa może wydawać się bardziej właściwa.

Finanse: Możliwy przypływ gotówki, ale nie unikniesz podatków. Jeśli uczestniczysz w sporze sądowym lub innym, to choć możesz nabrać nadziei, że druga strona podejdzie bardziej kompromisowo do sytuacji, albo podda się decyzji sądowej, to jednak możliwe są odwołania i dalsza walka. Ty również możesz być stroną, która będzie się odwoływać i ponawiać próby wywalczenia tego, co uważasz za słuszne i sprawiedliwe.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy SKORPION od 23 do 29 grudnia

Miłość: Złe drogi możesz wybierać, by przekonać do siebie osobę, na której Ci zależy. Zwłaszcza z zazdrości możesz popełnić sporo błędów. Postaraj się być miła/y dla płci przeciwnej, bo w przeciwnym razie jedyne, co osiągniesz, to ostra riposta, która da Ci do myślenia. Nie narzucaj swoich przemyśleń drugiej osobie i nie doszukuj się w niej złych cech na wszelki wypadek. Możesz mieć skłonność do zarzucania innym np. interesowności, a wszystko to może być niestety podszyte zwyczajnie zazdrością. Pokaż się od swej lepszej strony, jeśli chcesz wzbudzić uczucia w drugiej osobie.

Praca: Zachowasz dystans do wszelkich sytuacji i zajmiesz się obowiązkami. Może nadejść moment, gdy zapragniesz przeanalizować dalsze posunięcia lub perspektywy w firmie. Możesz nie mieć świadomości pewnych sytuacji, co jednak okaże się bez znaczenia, gdyż sytuacja będzie bardzo zmienna i zanim się czegoś dowiesz, plany zostaną i tak zmienione. Jeśli otrzymasz ważną wiadomość, warto się nią z kimś podzielić, zwłaszcza jeśli dotyczy klienta, inwestora itp. Ostatecznie będzie trzeba zaprowadzić pewne porządki w firmie lub przyjrzeć się niektórym sprawom raz jeszcze.

Finanse: Przemyśl każdy zakup, bo karty przestrzegają przed niemiłą niespodzianka lub odkryciem po czasie. Coś może Cię rozczarować, być może będziesz sądzić, że ktoś oferuje dużo lepszy produkt, albo wynikną okoliczności, które spowodują uszkodzenie rzeczy itp. Zanim zechcesz ułatwić komuś życie z grona bliskich, upewnij się, że na pewno potrzebuje tego, co chcesz mu kupić. Niejasności i złudzenia w tym temacie prawdopodobne. Poza tym czas korzystny.

Ezolinia Wróżby autor: wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy Skorpion od 16 do 22 grudnia

Jesteś milczący, zamknięty i skupiony na sobie co utrudnia kontakt i porozumienie z bliskimi. Popracuj nad tym i usuń blokady. W pracy i finansach nie widać zawirowań i nagłych zmian, ale trzymaj rękę na pulsie i popracuj nad wiarygodnością do siebie. Niektóre z Was czeka jakaś kuracja lub zmiana terminu zabiegu. Pomedytuj z świecą niebieską – ukoi, wyciszy, wzmocni intuicję. U niektórych mogą się pojawić nagłe problemy zdrowotne ( układ kostny, nerwowy, polipy, halluksy, kamienie nerkowe)

Autor: Tarocistka Agnelya Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy - SKORPION od 9 do 15 grudnia

Sfera prywatna: Praca, obowiązki, terminy- wszystko to spowoduje, że będzie trzeba solidnie przyłożyć się w nadchodzących dniach, aby zrealizować plany, jakie postawiłaś przed sobą. Niektórym Skorpionom może zamarzyć się jednak całkowita bezczynność lub zwolnienie lekarskie.

Okoliczności mogą się tak poukładać, że ktoś bliski wyjedzie, lub nie będzie miał czasu, a Ty poświecisz go na przemyślenia.

Sfera zawodowa: To czas dużej samokontroli i podejmowania samodzielnych decyzji. Będzie trzeba wykazać się kompetencją, choć możesz popaść też w autorytatywność i nie będziesz nastawiona na propozycje z zewnątrz.

Większość swej energii spożytkujesz na obronę swojego stanowiska, swoich racji i zarządzania sprawami, a tydzień będzie pełen kontaktów. Jeśli ktoś się obraził, w nadchodzących dniach będzie nadal wycofany.

Trudności mogą się pojawić, jeśli będzie trzeba przekazać komuś ważną wiadomość lub wysłać paczkę itp. W tym temacie możliwe komplikacje lub utrudnienia. Jeśli temat wyjazdu służbowego odłożyliście na później, to teraz powróci.

Single: Kiedy załatwisz wszystkie sprawy formalne i oficjalne, zechcesz się odprężyć i skontaktować z kimś, kogo lubisz. Osoby będące w trakcie rozwodu mogą zapragnąć spotykać się z kimś nowym już teraz, ale okoliczności nie będą sprzyjać randkom i poznawaniu nowych osób.

Atrakcyjne kobiety mogą zostać zranione przez kogoś z zazdrości.

Inne znaki: W dobrych stosunkach warto być z Wagą i Rybami, a konflikty możliwe z Bliźniętami lub Rakiem.

Zdrowie: W przypadku dolegliwości nawracających, zadbaj o emocje, bo stres będzie Ci szkodził. Dobry czas na rozpoczęcie diety.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy SKORPION od 2 do 8 grudnia

Dom i rodzina: Uważaj w tym tygodniu na to, co mówisz o sobie w pracy, bo łatwo będzie przeoczyć płynną granicę między życiem osobistym a zawodowym i niechcący możesz powiedzieć za wiele. Sprawy dzieci i małżeństwa zachowaj dla siebie, nawet jeśli uznasz, że nie ma nic złego w opowiedzeniu komuś kilku spraw z życia prywatnego. Choć uda Ci się wyjść z konfliktu, w którym nie chcesz uczestniczyć, nie ciesz się za wcześnie, bo karty ostrzegają, że sytuacja może się niekorzystnie rozwinąć i w najmniej oczekiwanym momencie wybuchnie awantura ze zdwojoną siłą.

Praca: Życie zawodowe będzie pewnego rodzaju ucieczką od domu, codziennych obowiązków, których masz serdecznie dość lub od kłopotów. To w pracy odetchniesz i uwolnisz się od wszystkiego, co Cię męczy. Jeśli uznasz, że jakiś projekt prowadzi donikąd, jest szansa, że teraz wyjdzie na jaw, że miałaś rację, a ci, którzy nad nim pracowali, gorzko się rozczarują. Może dojść do wypominania sobie błędów przeszłości.

Single: Jeśli masz za sobą przykrości, wciąż możesz czuć ich wpływ, ale nie będziesz się nikomu zwierzać ani skarżyć. To czas dystansu, choć niektórzy z Was mogą liczyć na znajomość poprzez kobietę- przyjaciółkę lub osobę z rodziny. Nie przyniesie to jednak skutków ani nowej znajomości według kart. Niektóre panie mogą za bardzo „pilnować” swojego partnera, który spotyka się z kolegami, w dodatku żonatymi.

Ezolinia Wróżby Jasnowidz Ajlena


Horoskop tygodniowy SKORPION od 25 listopada do 1 grudnia

Stan ducha i ciała: Możliwe osłabienie i podatność na grypy, przeziębienia itp. Nie powinny to być jednak poważne dolegliwości. Będziesz wrażliwa na nastroje innych i ich zachowania, co może wywołać reakcje asertywne i wycofaną postawę, jeśli coś Ci się w kimś nie spodoba.

Związki partnerskie: Z jednej strony poczujecie, że idealnie pasujecie do siebie i wiele możecie sobie nawzajem zaoferować, wciąż będziecie dla siebie interesujący i spędzanie razem czasu będzie inspirujące, ale gdy pojawi się jakieś nieporozumienie, może wywołać to wątpliwości, czy druga storna rzeczywiście jest tak  zaangażowana, jak powinna. Nie doszukuj się nadmiernie problemów, bo każdy miewa gorszy nastrój i może się okazać, że tylko to przyczynia się czasem do pogorszenia atmosfery.

Single: Może wydarzyć się coś, co przekona Cię, że pomyliłaś się w ocenie drugiej osoby. Możliwe odczucie, że ktoś, komu zaufałaś, nie docenił Twoich szczerych intencji. Również Twoje wewnętrzne uprzedzenia mogą blokować Cię w angażowanie się w związek.

Praca: Ewentualne problemy właśnie się kończą, a Ty wchodzisz w lepszy okres zawodowy. Polepszenie warunków pracy, podwyżki lub inne miłe niespodzianki całkiem realne w dalszej perspektywie. Jeśli w swym otoczeniu masz osoby, które kłócą się ze sobą, zostaw to im i nie daj się w to wciągnąć.

Jasnowidz Noemi ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy SKORPION od 18 do 24 listopada

Praca: Będziesz mieć dar przekonywania i nie braknie Ci pomysłów zawodowych. Choć kreatywność będzie Twoją mocną stroną, to jeśli chodzi o konkrety, z tym będzie trudniej. Nie będzie możliwości zrealizowania tych koncepcji, albo braknie Ci siły woli i właściwego podejścia, aby skonkretyzować to, co wyklaruje się w wyniku Twoich przemyśleń. Jeśli masz dobry plan, to będzie trzeba wdrożyć go w życie, w przeciwnym razie skończy się na marzeniach. Może się też okazać, że próbowałaś, ale się nie powiodło i przydałaby się czyjaś pomoc.

Finanse: Jakąś szansę wykorzystasz dobrze, albo ukierunkujesz się na szkolenie, które ma Ci dopomóc w przyszłości zyskać więcej. Plany będzie trzeba zmodyfikować i zacząć myśleć bardzo racjonalnie. Będzie Cię „nosić”, jeśli nie znajdziesz sposobu, aby wykorzystać praktycznie swoją inteligencję i zaspokoić pewne ambicje w temacie finansowym.

Związki partnerskie: Spokój i zadowolenie na co dzień. Jeśli natomiast brak Ci bodźców lub zmian, to niestety w tym tygodniu nie zapowiada się nic niezwykłego. Pewne zakupy mogą sprawić frajdę całej rodzinie. Jeśli organizujesz u siebie imprezę, skupisz całą energię na przygotowaniach i niezbędnych do tego zakupach. Weź pod uwagę, że może się pojawić ktoś nieoczekiwanie i jego też będzie trzeba ugościć.

Single: Nie angażuj się, bo ktoś może zniknąć bez słowa i okaże się, że ma już nową sympatię, co sprawi przykrość.

Wróżka Miranda ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy SKORPION od 11 do 17 listopada

Miłość: Trudno będzie znaleźć porozumienie z partnerem, gdyż może wymuszać pewne decyzje lub działania. Manipulacje możliwe. Możesz opaść z sił, jeśli za bardzo zaangażujesz się w kłótnię, a nawet rozchorować się od tego. Chroń się przed złością skierowaną w Ciebie pod wpływem emocji, bo może się to przejawić nawet dolegliwościami fizycznymi. Single mogą szukać miłej znajomości w świecie Internetu, choć bez planowania spotkań bezpośrednich.

Przyjaźń i otoczenie: Czas pomyślny dla wszelkich relacji przyjacielskich, w których dobrze  i swobodnie się czujesz. Przyjaciółka stanie po Twojej stronie w przypadku jakichkolwiek niepewnych sytuacji. Poczucie bezpieczeństwa i lojalności z jej strony sprawią, że wyjątkowo sprzyjająco potoczą się wydarzenia. Możliwe spotkania w zaciszu domowym lub kontakty na odległość, w zależności od Twojej sytuacji.

Praca: Unikaj rozluźnionego towarzystwa w pracy, bo może mieć to przykre konsekwencje, łącznie ze zwolnieniem. W nadchodzących dniach istnieje ryzyko, że z takiego powodu Twoja pozycja się umniejszy, lub Twoja sytuacja w pracy pogorszy. W skrajnych przypadkach możliwa utrata stanowiska. Możesz tego jednak uniknąć, jeśli podejdziesz poważnie do swoich obowiązków zawodowych, bo jedyne, co będzie działać na Twoją niekorzyść, będzie wynikać  z nieodpowiedzialnych posunięć, na które możesz się zdecydować bez uprzedniego przemyślenia.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby online 


Horoskop tygodniowy - SKORPION od 4 do 10 listopada

Finanse: Sprawdź, ile masz w portfelu czy na koncie, bo możliwe, że za mało uwagi poświęcasz temu, na co wydajesz pieniądze i nie orientujesz się w swojej rzeczywistej sytuacji. Mogą pojawić się też niespodziewane wydatki.

Praca: Pojawią się trudności, które będzie można rozwiązać. Coś ułatwi Ci życie, a być może trzeba było wprowadzić już dawno pewne modyfikacje, które spowodują, że Twoje kariera zawodowa ruszy z miejsca, albo przynajmniej poprawisz swoją pozycję lub warunki pracy. Zadbaj o alibi, jeśli coś może postawić Cię w niepewnej sytuacji.

Dom: Możesz mieć skłonność do życia w swojej własnej głowie i przez to nie dostrzeżesz, co naprawdę dzieje się wokół Ciebie. Swych bliskich możesz idealizować pod wpływem uczuć, co spowoduje jednak, że Wasze kontakty powinny być harmonijne, choć pozbawione realizmu. To uczucia będą dyktować kierunek działań i zadecydują o tym, jak spojrzysz na partnera czy inne osoby z Twego grona najbliższego.

Relacje z ludźmi: Możesz czuć się rozczarowana, zwłaszcza że nadchodzący tydzień będzie przypominał lawirowanie między racjami swoimi i cudzymi. Ktoś może nieustannie powracać do tego samego tematu i przywracać stare konflikty lub powtórnie je analizować. Jeśli masz inne zdanie, będziesz mogła wykorzystać informacje powierzone Ci w sekrecie przez przyjaciółkę lub przyjaciela, przez co zyskasz przewagę, lub da Ci to możliwość wykorzystywania tego do określonych celów.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - SKORPION od 28 października do 3 listopada

Jeśli dążysz do awansu i systematycznie kolejnymi posunięciami brniesz przez trudności, to w nadchodzącym czasie będzie trzeba zwolnić.

Atmosfera może zrobić się nerwowa i stresująca, a ludzie mogą wpadać w złość z byle powodu. Lepiej będzie dostosować się do odgórnych decyzji, a na chwilę obecną nie działać ponad miarę, aby się wyróżnić w gronie pracowników. Jeśli słyszałaś o kimś plotki w firmie, spytaj osobę, której to dotyczy, bo może się okazać, że coś komuś się źle wydawało, albo ktoś się tym nie przejmuje i zetniesz się z kimś swobodnym i zadowolonym, kto obróci wszystko w żart. W sferze prywatnej możesz być w przyjaźni z kimś, kto ma nieszczere intencje wobec innych osób. Karty pokazują przyjaźń z kimś, kto chce rozbić czyjeś małżeństwo i wszelkimi sposobami będzie dążyć do skłócenia małżonków ze sobą lub obrażenia ich, choć może nie nazywać tak tego wprost i hamować się przy Tobie, żeby nie zdradzić się z każdym planem. Przemyśl, czy wspieranie takich osób jest dokładnie tym, czego oczekujesz od przyjaźni.  Oczywiście nie będzie to dotyczyć każdego Skorpiona, ale taki temat pokazują karty w Twoim znaku.

Ogólnie postawa bardziej wycofana będzie sprzyjająca, a Ty osiągniesz zadowolenie w prywatnych kwestiach. Single nie powinny powtarzać niesprawdzonych informacji, bo wzbudzą nieufność i spowodują, że pewne osoby mogą rezygnować ze znajomości lub unikać kontaktów.

wróżka Camilia Ezolinia Tarot Wróżby


Horoskop tygodniowy Skorpion - od 21 do 27 października

Będziesz w tym tygodniu kimś, kto wyraźnie odróżnia się od innych. Twoje otoczenie będzie szukać w Tobie czegoś, czego nie mogą znaleźć nigdzie indziej.  Twoje myśli i przekonani a będą wyrażane w sposób pewny i zdecydowany. Zadbaj o sprawy Twojej erotyki.  Rozwiń fantazję, na jaką ciebie stać i nikogo więcej.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Tarot online


Horoskop tygodniowy - Skorpion od 14 do 20 października

Kolejny niezły tydzień. Los może sypnąć groszem i przynieść powodzenie w sprawach finansowych. Skorpiony będą wiec zadowolone. Problemem może być brak energii.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Skorpion od 7 do 13 października

Miłość: W miłości będziesz trochę na rozstaju dróg. Możesz mieć stany lękowe i będzie ci ciężko zacząć lub utrzymać relację.
Praca czekają cię rewelacyjne wyniki finansowe. Będziesz mieć również dużo obowiązków w pracy. Dasz radę.
Finanse: finanse będą w tym miesiącu bardzo dobre. Czeka cię podwyżka u szefa, jeśli zasługujesz.
Zdrowie. Uważaj na zatoki, bóle głowy i przeziębienia.

Tarocista Łukasz: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz


 

Horoskop tygodniowy SKORPION od 30 września do 6 października

Czas pomyślny w pracy, choć nie zechcesz wychodzić przed szereg. Okaże się to trafioną strategią, bo masz szansę pokazać się od swej najlepszej strony jeśli chodzi o obowiązkowość, punktualność i ścisłe trzymanie się tego, czego oczekuje po Tobie pracodawca. Nawet jeśli współpraca z pewnymi osobami będzie budzić mieszane odczucia, zapanujesz nad tym. Jest szansa, że dotychczasowe konflikty odejdą w niepamięć. Może pojawić się konieczność powtórnego przyjrzenia się pewnym kwestiom lub uporządkowania czegoś, ale bez presji. Nadejdzie okazja, by wzmocnić swoją pozycję. W sferze prywatnej czas wspominania  miłych chwil z przeszłości, oglądania zdjęć lub czytania starych wiadomości od znajomych. Zdystansujesz się do własnych emocji, co może spowodować utratę chęci na kontakty z pewnymi osobami. Istnieje możliwość, że zaskoczy Cię niemiło pewne wydarzenie, co jednak nie powinno wpłynąć zasadniczo na ocenę sytuacji. Niektórym paniom tydzień ten może przynieść zakończenie historii miłosnej, lub będziesz cieszyć się, że w  przeszłości rozstałaś się z kimś. Single mogą mieć szczęście do osób po trudnych doświadczeniach.

Wróżka Miranda wróżby tarot online: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy - Skorpion od 23 do 29 września

Czas na refleksje. Znajdź spokojne miejsce i pobądź sama z sobą. Zastanów się czy obecne życie jest takim jakie chciałaś. Zapal świecę, zrelaksuj się i poproś swój wewnętrzny głos o radę, jeśli sama nie wiesz jak dalej ukierunkować swoje życie. Unikaj złych emocji.  Samotne osoby muszą uzbroić się w cierpliwość. Warto w tej chwili poświęcić energię na inne rzeczy. Miłość wkrótce nadejdzie.

Wróżka Thelema portal Ezoliniawrozby.com


Horoskop tygodniowy – Skorpion od 16 do 22 września

Nie za dobrze się ostatnio u niektórych skorpionów dzieje. W tym tygodniu skorpiony mogą mieć problem w kontaktach z innymi. W pracy może być im trudno dogadać się z szefem i współpracownikami, a w domu z bliskimi. Niektóre  mogą mieć problemy z myśleniem i co za tym idzie z praca umysłową.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy – SKORPION od 9 do 15 września

Skup się na pracy w nadchodzących dniach, bo jeśli nadejdą problemy, to sama je na siebie ściągniesz. Choć w towarzystwie koleżanek czujesz się swobodnie i lubicie sobie pożartować, to lepiej spotkaj się z nimi po godzinach pracy. Może wydawać Ci się, że nikt nie zwraca na to uwagi, ale wszystko do czasu. Zostaniesz przyłapana na gorącym uczynku, jeśli podejdziesz niepoważnie do obowiązków zawodowych. Ktoś może Ci też zarzucić, że dążysz do sprawiania przykrości komuś, aby rozbawić koleżankę itp. W życiu prywatnym jeśli coś wzbudzi w Tobie podejrzenia, będziesz naciskać taką osobę na wyjaśnienia. Wszelkie sytuacje, kiedy wydaje Ci się, że ktoś coś ukrywa, będziesz chciała rozjaśnić, choć mało prawdopodobne, aby zostało to przyjęte tak, jak oczekujesz. Nie opieraj się na Internecie, jeśli chcesz coś udowodnić lub do czegoś przekonać, bo nie wzbudzi to zaufania i nie jest to miejsce wiarygodne dla innych.

Ty również możesz wzbraniać się przed niechcianymi znajomościami w tym tygodniu i nie zechcesz by Twoi bliscy przyjaźnili się z osobami, o których masz złe zdanie. U singli czas niekorzystny, bo będzie trzeba spojrzeć praktycznie na sprawy i mogą wyjść na jaw przeszłe okoliczności, które będą wpływać zniechęcająco. Jeśli ktoś czuje się urażony, to nie zechce się pogodzić, nawet jeśli masz poczucie winy z powodu przeszłych zdarzeń.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop napisz do Wróżka Camilia


Horoskop tygodniowy - SKORPION od 2 do 8 września

W pracy zawodowej mogą rozpraszać Cię wspomnienia lub analiza błędów, jakie popełniłaś w przeszłości albo zastanawianie się, co mogłaś zrobić lepiej. Emocjonalne kryzysy nie będą dobrze wpływać na Twoją wydajność i dobrze byłoby, abyś się skoncentrowała na obowiązkach. Unikaj konfliktów, bo spowodują ochłodzenie kontaktów z współpracownikami. Pewne rzeczy mogą wyjść na jaw, a Ty zechcesz dyskretnie wybadać okoliczności zaistniałe w firmie. W sferze prywatnej możesz mieć skłonność do budowania swojego własnego świata, który stanie się Twoją odskocznią od problemów.  Ci z Was, którzy się zakochali i są w świeżym związku, ale już razem zamieszkaliście, lub liczysz, że wkrótce tak się stanie,  będą wić swoje gniazdko miłosne i zakupywać pierwsze rzeczy do domu. Pewne kontakty mogą się urywać. Będzie trzeba unikać sporów, nieporozumień i kłótni. Jeśli zechcesz poruszyć ważny temat, zrób to jasno, bez emocji i obiektywnie. Złe emocje lub działania podyktowane negatywnymi uczuciami będzie trzeba zamienić na bardziej właściwe. Single powinny szczególnie wystrzegać się  pokusy ośmieszenia kogoś  (według kart możesz mieć takie skłonności), bo nie przejdzie to niezauważone, nawet jeśli udasz, że nic się nie stało.

Wróżka Camilia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia 708 577 246


Horoskop tygodniowy Skorpion od 26 sierpnia do 1 września

Czas w tym okresie sprzyjać będzie realizacji Twoich ambicji. Jeśli napotkasz przeszkody, nie wycofuj się od razu, ale szukaj sposobów, by dotrzeć do upatrzonego celu. Szukaj metod, które zapewnią większe powodzenie wśród innych znaków zodiaku. Możesz posłużyć się delikatną perswazją i naciskiem.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy - Skorpion od 19 do 25 sierpnia

Nawet jeśli pracujesz w solidnej firmie z tradycjami, pewne złe nawyki i przyzwyczajenia mogą wywołać zniechęcenie u pracowników lub komplikować im życie codzienne. Osoby, które popadną w kłopoty, mogą mieć trudność w poradzeniu sobie z taką sytuacją. Staraj się sama również rozważnie podejmować decyzje i strzeż się niebezpiecznych wypadków w miejscu pracy. Skorpiony chętnie będą wybaczać wszelkie urazy w najbliższym czasie, jakie żywiły do kogoś, a praca powinna sprawiać im przyjemność. Może tak się stać za sprawą wydarzenia w firmie, które Ci sprawi ogromną radość. Obowiązki będą takie same jak zwykle, nie powinno więc nic stanąć na drodze Twoim celom, jakie sobie wyznaczysz. Mogą pojawić się refleksje na temat usługi bądź produktu, który jest dobrze rozreklamowany i jest na niego spore zapotrzebowanie w określonym środowisku, a Tobie wyda się czymś szkodliwym i tylko pozornie przydatnym.

W sferze prywatnej możesz mieć czas wyciszenia, rozstań, pożegnań lub kończenia pewnych rozdziałów w swoim życiu. Nie warto tolerować gestów lub zachowań, którym braknie logiki i sensu i jeśli odczuwasz intuicyjnie, że coś Ci nie pasuje w czyimś zachowaniu, to może okazać się, że masz rację i prawda jest inna, niż jest to mówione. Nie lekceważ przeczuć. Jeśli chcesz przeprowadzić się lub dokonać innej zmiany dla osoby, którą kochasz, nie uda się to zbyt szybko, jeśli nie jesteś na to  przygotowana. Single mogą odnawiać znajomości i poznawać świeże.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś


Horoskop tygodniowy - Skorpion od 12 do 18 sierpnia

Tydzień raczej pod górkę. Może zabraknąć skorpionom towarzystwa, może praca wydać się nieodpowiednia i partner nie ten co by chciały. To nie czas na zdobywanie szczytów, czarowanie i uwodzenie. Warto wykonać zaległości z zeszłego tygodnia i nie tracić ducha.

Horoskop opracowała wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - SKORPION od 5 do 11 sierpnia

Czas korzystny finansowo, bo możesz wymyślić sposób na zarobienie więcej, a również w grach liczbowych może dopisać szczęście. W sferze zawodowej postąpisz neutralnie w sytuacjach, kiedy ktoś może potrzebować pomocy. Niechętnie zaangażujesz się w cudze kłopoty. Skorpiony prowadzące swoją działalność mogą szukać sposobu na uzyskanie większych zysków wykorzystując  wiedzę związaną z księgowością. Może okazać się też, że Twój szef szuka sposobu na wyjście z trudnej sytuacji, w czym możesz mu pomóc, o ile znajdziecie porozumienie w tej kwestii. Ważne sprawy się wyjaśnią, co Cię ucieszy i w takiej sytuacji nie należy powracać do tematu. Kobiety spod tego znaku mogą żalić się na mężczyzn swoim koleżankom, jeśli przeżyły rozczarowania. Nie poprawi Ci to nastroju, jeśli opowiesz innym, jak doszło do rozstania i ostatecznie zamkniesz się w sobie, więc przemyśl, czy warto swój problem rozwiązywać z innymi. Możesz odkryć, że ktoś z Twego otoczenia wprowadza zamęt i podaje błędne informacje. Nie wiadomo, co z tego wyniknie, ale wydarzenia mogą się różnie rozwinąć. Panowie Skorpiony w najbliższym tygodniu nie będą myśleć o miłości, a za karty informują, że istnieje pewne ryzyko , że obmyślą intrygę ukierunkowaną na czyjeś finanse, albo będą wiązać nadzieje z cudzymi problemami w sferze finansowej. Uważaj, aby taka osoba się nie zorientowała w Twoich planach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia


Horoskop tygodniowy – SKORPION od 29 lipca do 4 sierpnia

Jeśli zechcesz oderwać kogoś od pracy bardzo zajętego, to się to nie uda. Pojawi się sytuacja, którą zechcesz koniecznie wyjaśnić, choć Twoje otoczenie nie będzie widziało problemu. Dowiesz się, że niepotrzebnie się zamartwiasz i doszukujesz się kłopotu. Jeśli jednak rozejrzysz się sam na własną rękę w temacie, dokonasz odkrycia, które mocno Cię zaskoczy. Musisz jednak postępować racjonalnie, gdyż niczego nie zmieni to w sytuacji i nikogo nie zainteresuje Twoje odkrycie. Jeśli ktoś pisał donosy czy anonimy, może wyjść na jaw, kim jest ta osoba. Wywoła to atmosferę podejrzliwości w firmie. W sferze prywatnej możesz chcieć pomóc komuś, kto jest w relacji skłócony. W przypadku rozczarowań czas wychodzenia z impasu i zamartwiania się, aby zacząć nowy rozdział w swoim życiu. Skorpiony powinny zadbać o swój wygląd, aby lepiej się poczuć psychicznie i zacząć aktywnie działać w kierunku realizacji swoich planów. Nie warto rozpamiętywać przeszłych związków, nawet jeśli budzą miłe wspomnienia. Ktoś z bliskich może naciskać na Ciebie, abyś podjął się jakiś obowiązków lub w czymś mu pomógł. Pewnych dyskusji nie warto podejmować, bo być może ktoś źle Cię zrozumiał, choć mimo to zechcesz to wyjaśnić i powrócić do informacji, jakie nadeszły ze strony innych. Single pogodzą się ze znajomymi z pracy i choć oboje będziecie chcieli naprawić błędy z przeszłości, wciąż mogą wychodzić stare żale, które trudno zapomnieć.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Skorpion od 22 do 28 lipca

Możesz w  tym tygodniu  starać się pokonywać wszelkie swoje wewnętrzne opory, które pojawia się na Twej drodze. Cokolwiek odkryjesz, to działaj raczej emanując spokojem. Będziesz kimś, kto  nie będzie chciał wchodzić w żadne układy z innymi. Samotność dobrze uczyni zbłąkanej duszy, oczyści potrzebne pokłady podświadomości.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy SKORPION od 15 do 21 lipca

W pracy możesz mieć jakiegoś rodzaju konfliktową sytuację z kolegą, szefem, osobą na stanowisku itp. Jeśli uznasz, że zostałeś nieuczciwie potraktowany, możesz chcieć się zemścić w jakiś sposób. Niektóre sprawy będą się opóźniać się w najbliższych dniach, co może przynieść pewne korzyści pod postacią lepszej atmosfery w firmie i rozluźnienia kontaktów. Jeśli jednak otrzymasz dodatkowe zadania zawodowe lub spadną na Ciebie obowiązki, których się nie spodziewałeś, zastanów się, zanim odmówisz. Karty ostrzegają, że odmowa może wpłynąć niekorzystnie na Twoją sytuację. Choć w firmie może zapanować przez pewien czas atmosfera plotek i unikania bezpośrednich rozmów, to w dalszej perspektywie powinien nadejść spokój, a relacje między ludźmi powinny wrócić do równowagi. W sferze prywatnej możesz za bardzo separować się od pewnych osób, w szczególności możesz unikać wiadomości ze strony kobiety, ale mogą wyniknąć z tego kłopoty w dalszej przyszłości.  Warto więc odebrać telefon lub odpowiedzieć na maila, jeśli go dostaniesz. Single mogą przekładać na później szczere rozmowy lub kontakt z kimś, kto uważa Cię za interesującą osobę, choć Wasza znajomość się urwała. Ewentualne żarty ze strony przyjaciół ukierunkowane na namówienie Cię do zgody, przyniosą odwrotny efekt.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Skorpion od 8 do 14 lipca

Skorpiony raczej nie będą zadowolone. Te z początku znaku Czekaja niespodzianki szkoda, że nie będą miłe. Stanowczo nie będą popularne w towarzystwie ani lubiane, a druga połowa może mieć jakieś pretensje i żale. Warto przeczekać i nie szukać na siłę ani uznania ani miłości. Te z końca znaku mają szanse na korzystne zmiany.

wróżka Agra Ezolinia WróżbyHoroskop tygodniowy – SKORPION od 1 do 7 lipca 
 
W pracy czas korzystny pod warunkiem, że nie będziesz obawiał się odrobiny ryzyka, inwestycji, bez skłaniania się do przesadnego zabezpieczania swoich zasobów materialnych. Jeśli szukasz nowych możliwości w sferze zawodowej, chcesz rozpocząć nowy, ciekawy projekt, będzie trzeba się zaangażować. Z negocjacji zawodowych wynikną konkretne propozycje i czeka Cię pracowity okres, bardzo dynamiczny, który możesz wykorzystać do własnego rozwoju. Będziesz trzymał się przy tym skrupulatnie przepisów lub zasad panujących w Twojej firmie. To korzystny okres dla wszelkich przedsięwzięć, a w dalszej perspektywie możesz poszerzyć swoje kontakty zawodowe. 

W sferze prywatnej będziesz mieć skłonność do impulsywnego postępowania, choć jeśli Twoje zachowanie zostanie odebrane konfliktowo, nie znajdziesz chętnej osoby do dyskusji, bo nikt nie zechce kontynuować rozmów, z których mogą wyniknąć kłótnie. To dobry moment, aby przyjrzeć się przeszłym wydarzeniom, gdyż odkryjesz, że Twoje rozczarowania miały związek z sytuacjami, kiedy zanadto ponosiła Cię wyobraźnia, kiedy nie trzymałeś się faktów lub dałeś się omamić kłamstwu. Warto podejść do spraw bardziej realistycznie, bo na złudzeniach nie zbudujesz swego szczęścia. Panowie mogą interesować się kobietą prowadzącą własny biznes, a i panie spod znaku Skorpiona mogą porównywać się do takich osób. Single będą mieć trudność, aby poznać kogoś, kto odwzajemni ich zainteresowanie.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)