Zobacz: Wielki horoskop na 2020 rok ->>

Horoskop tygodniowy SKORPION od 13 do 19 stycznia

Wskazówki na sferę zawodową: Jeśli w starym roku nie spełniły się Twe marzenia zawodowe, to z kart wynika, że w 2020 roku stopniowo będziesz rezygnować z dotychczasowego kierunku działań i nabierzesz dystansu do sytuacji. Jeśli coś okaże się nierealne lub trudne do spełnienia, teraz zakończysz etap realizowania planów trudno osiągalnych. To dobry czas na umacnianie swojej pozycji i tego co osiągnęłaś, natomiast mniej sprzyjający do rozpoczynania nowych przedsięwzięć, które wiązałyby się z podpisywaniem nowych umów, rozpoczynaniem nowych współpracy, a u niektórych z Was mogą pojawić się niekorzystne przyjaźnie zawodowe.

Autor: wróżka Miranda, Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy SKORPION od 6 do 12 stycznia

Miłość: Czas stabilny, ale trudno będzie pogłębić znajomość, jeśli druga osoba będzie zachowywać się, jakby kompletnie nie widziała Twoich starań, nie dostrzegała, że dajesz jej  coś do zrozumienia i  kolejne próby również mogą nie przynieść rezultatu. Nie będzie właściwej atmosfery by się zwierzyć, co mogłoby pogłębić więzy między Wami lub poprawić porozumienie. Nie popadaj jednak w skrajność i nie przesyłaj sygnałów, które mogą być odebrane jako mające na celu wywołanie konkretnej reakcji, bo ktoś może się obrazić, jeśli uzna jakiś gest za niemiły.

Praca: Mogą pojawić się sytuacje, kiedy będzie trzeba powrócić do poprzednich ustaleń i jeszcze raz im się przyjrzeć, coś uściślić, omówić lub przeanalizować, czy czegoś nie poprawić. Możesz przejrzeć stare wiadomości, żeby znaleźć coś, czego szukasz. Nie ma jednak co nastawiać się, że odkryjesz nowe fakty, które wcześniej przeoczyłaś. Mimo to nieoczekiwanie sprawy przybiorą pożądany obrót. Możesz z kimś ważnym skontaktować się lub wejść we współpracę.

Wróżka Nela Ket https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-nela-ket


Horoskop tygodniowy SKORPION od 30 grudnia do 5 stycznia

Miłość: Panowie mogą mieć dylemat, która z koleżanek pociąga ich bardziej. Podpowiedź z kart- zwróć uwagę na to, z którą znajdujesz porozumienie bez większego wysiłku. Jednej z nich nie uda Ci się uwieść , ale z inną znajdziesz porozumienie i możecie się zaprzyjaźnić (na tym etapie znajomości). Osoby z Waszego znaku mogą mieć wrażenie, że niewiele mają obecnie do zaoferowania drugiej stronie, szczególnie jeśli przechodzisz jakiegoś rodzaju kryzys. Mimo wszystko znajdziesz w sobie nowy przypływ energii, aby spróbować przełamać to wewnętrzne odczucie i jednak znaleźć coś dobrego, co mogłoby stać się podstawą do budowania relacji.

Praca: Nie jest dobry moment na dyskusje z szefem czy kimkolwiek z firmy, że trzeba coś zmienić.  Nie znajdziesz poparcia u innych pracowników i okaże się, że oni wolą się dostosować do obecnych warunków, obojętnie jakie są. Mało prawdopodobne, abyś zdecydowała się jasno określić swoje stanowisko w takiej sytuacji i ostrożna postawa może wydawać się bardziej właściwa.

Finanse: Możliwy przypływ gotówki, ale nie unikniesz podatków. Jeśli uczestniczysz w sporze sądowym lub innym, to choć możesz nabrać nadziei, że druga strona podejdzie bardziej kompromisowo do sytuacji, albo podda się decyzji sądowej, to jednak możliwe są odwołania i dalsza walka. Ty również możesz być stroną, która będzie się odwoływać i ponawiać próby wywalczenia tego, co uważasz za słuszne i sprawiedliwe.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy SKORPION od 23 do 29 grudnia

Miłość: Złe drogi możesz wybierać, by przekonać do siebie osobę, na której Ci zależy. Zwłaszcza z zazdrości możesz popełnić sporo błędów. Postaraj się być miła/y dla płci przeciwnej, bo w przeciwnym razie jedyne, co osiągniesz, to ostra riposta, która da Ci do myślenia. Nie narzucaj swoich przemyśleń drugiej osobie i nie doszukuj się w niej złych cech na wszelki wypadek. Możesz mieć skłonność do zarzucania innym np. interesowności, a wszystko to może być niestety podszyte zwyczajnie zazdrością. Pokaż się od swej lepszej strony, jeśli chcesz wzbudzić uczucia w drugiej osobie.

Praca: Zachowasz dystans do wszelkich sytuacji i zajmiesz się obowiązkami. Może nadejść moment, gdy zapragniesz przeanalizować dalsze posunięcia lub perspektywy w firmie. Możesz nie mieć świadomości pewnych sytuacji, co jednak okaże się bez znaczenia, gdyż sytuacja będzie bardzo zmienna i zanim się czegoś dowiesz, plany zostaną i tak zmienione. Jeśli otrzymasz ważną wiadomość, warto się nią z kimś podzielić, zwłaszcza jeśli dotyczy klienta, inwestora itp. Ostatecznie będzie trzeba zaprowadzić pewne porządki w firmie lub przyjrzeć się niektórym sprawom raz jeszcze.

Finanse: Przemyśl każdy zakup, bo karty przestrzegają przed niemiłą niespodzianka lub odkryciem po czasie. Coś może Cię rozczarować, być może będziesz sądzić, że ktoś oferuje dużo lepszy produkt, albo wynikną okoliczności, które spowodują uszkodzenie rzeczy itp. Zanim zechcesz ułatwić komuś życie z grona bliskich, upewnij się, że na pewno potrzebuje tego, co chcesz mu kupić. Niejasności i złudzenia w tym temacie prawdopodobne. Poza tym czas korzystny.

Ezolinia Wróżby autor: wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy Skorpion od 16 do 22 grudnia

Jesteś milczący, zamknięty i skupiony na sobie co utrudnia kontakt i porozumienie z bliskimi. Popracuj nad tym i usuń blokady. W pracy i finansach nie widać zawirowań i nagłych zmian, ale trzymaj rękę na pulsie i popracuj nad wiarygodnością do siebie. Niektóre z Was czeka jakaś kuracja lub zmiana terminu zabiegu. Pomedytuj z świecą niebieską – ukoi, wyciszy, wzmocni intuicję. U niektórych mogą się pojawić nagłe problemy zdrowotne ( układ kostny, nerwowy, polipy, halluksy, kamienie nerkowe)

Autor: Tarocistka Agnelya Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy - SKORPION od 9 do 15 grudnia

Sfera prywatna: Praca, obowiązki, terminy- wszystko to spowoduje, że będzie trzeba solidnie przyłożyć się w nadchodzących dniach, aby zrealizować plany, jakie postawiłaś przed sobą. Niektórym Skorpionom może zamarzyć się jednak całkowita bezczynność lub zwolnienie lekarskie.

Okoliczności mogą się tak poukładać, że ktoś bliski wyjedzie, lub nie będzie miał czasu, a Ty poświecisz go na przemyślenia.

Sfera zawodowa: To czas dużej samokontroli i podejmowania samodzielnych decyzji. Będzie trzeba wykazać się kompetencją, choć możesz popaść też w autorytatywność i nie będziesz nastawiona na propozycje z zewnątrz.

Większość swej energii spożytkujesz na obronę swojego stanowiska, swoich racji i zarządzania sprawami, a tydzień będzie pełen kontaktów. Jeśli ktoś się obraził, w nadchodzących dniach będzie nadal wycofany.

Trudności mogą się pojawić, jeśli będzie trzeba przekazać komuś ważną wiadomość lub wysłać paczkę itp. W tym temacie możliwe komplikacje lub utrudnienia. Jeśli temat wyjazdu służbowego odłożyliście na później, to teraz powróci.

Single: Kiedy załatwisz wszystkie sprawy formalne i oficjalne, zechcesz się odprężyć i skontaktować z kimś, kogo lubisz. Osoby będące w trakcie rozwodu mogą zapragnąć spotykać się z kimś nowym już teraz, ale okoliczności nie będą sprzyjać randkom i poznawaniu nowych osób.

Atrakcyjne kobiety mogą zostać zranione przez kogoś z zazdrości.

Inne znaki: W dobrych stosunkach warto być z Wagą i Rybami, a konflikty możliwe z Bliźniętami lub Rakiem.

Zdrowie: W przypadku dolegliwości nawracających, zadbaj o emocje, bo stres będzie Ci szkodził. Dobry czas na rozpoczęcie diety.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy SKORPION od 2 do 8 grudnia

Dom i rodzina: Uważaj w tym tygodniu na to, co mówisz o sobie w pracy, bo łatwo będzie przeoczyć płynną granicę między życiem osobistym a zawodowym i niechcący możesz powiedzieć za wiele. Sprawy dzieci i małżeństwa zachowaj dla siebie, nawet jeśli uznasz, że nie ma nic złego w opowiedzeniu komuś kilku spraw z życia prywatnego. Choć uda Ci się wyjść z konfliktu, w którym nie chcesz uczestniczyć, nie ciesz się za wcześnie, bo karty ostrzegają, że sytuacja może się niekorzystnie rozwinąć i w najmniej oczekiwanym momencie wybuchnie awantura ze zdwojoną siłą.

Praca: Życie zawodowe będzie pewnego rodzaju ucieczką od domu, codziennych obowiązków, których masz serdecznie dość lub od kłopotów. To w pracy odetchniesz i uwolnisz się od wszystkiego, co Cię męczy. Jeśli uznasz, że jakiś projekt prowadzi donikąd, jest szansa, że teraz wyjdzie na jaw, że miałaś rację, a ci, którzy nad nim pracowali, gorzko się rozczarują. Może dojść do wypominania sobie błędów przeszłości.

Single: Jeśli masz za sobą przykrości, wciąż możesz czuć ich wpływ, ale nie będziesz się nikomu zwierzać ani skarżyć. To czas dystansu, choć niektórzy z Was mogą liczyć na znajomość poprzez kobietę- przyjaciółkę lub osobę z rodziny. Nie przyniesie to jednak skutków ani nowej znajomości według kart. Niektóre panie mogą za bardzo „pilnować” swojego partnera, który spotyka się z kolegami, w dodatku żonatymi.

Ezolinia Wróżby Jasnowidz Ajlena


Horoskop tygodniowy SKORPION od 25 listopada do 1 grudnia

Stan ducha i ciała: Możliwe osłabienie i podatność na grypy, przeziębienia itp. Nie powinny to być jednak poważne dolegliwości. Będziesz wrażliwa na nastroje innych i ich zachowania, co może wywołać reakcje asertywne i wycofaną postawę, jeśli coś Ci się w kimś nie spodoba.

Związki partnerskie: Z jednej strony poczujecie, że idealnie pasujecie do siebie i wiele możecie sobie nawzajem zaoferować, wciąż będziecie dla siebie interesujący i spędzanie razem czasu będzie inspirujące, ale gdy pojawi się jakieś nieporozumienie, może wywołać to wątpliwości, czy druga storna rzeczywiście jest tak  zaangażowana, jak powinna. Nie doszukuj się nadmiernie problemów, bo każdy miewa gorszy nastrój i może się okazać, że tylko to przyczynia się czasem do pogorszenia atmosfery.

Single: Może wydarzyć się coś, co przekona Cię, że pomyliłaś się w ocenie drugiej osoby. Możliwe odczucie, że ktoś, komu zaufałaś, nie docenił Twoich szczerych intencji. Również Twoje wewnętrzne uprzedzenia mogą blokować Cię w angażowanie się w związek.

Praca: Ewentualne problemy właśnie się kończą, a Ty wchodzisz w lepszy okres zawodowy. Polepszenie warunków pracy, podwyżki lub inne miłe niespodzianki całkiem realne w dalszej perspektywie. Jeśli w swym otoczeniu masz osoby, które kłócą się ze sobą, zostaw to im i nie daj się w to wciągnąć.

Jasnowidz Noemi ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy SKORPION od 18 do 24 listopada

Praca: Będziesz mieć dar przekonywania i nie braknie Ci pomysłów zawodowych. Choć kreatywność będzie Twoją mocną stroną, to jeśli chodzi o konkrety, z tym będzie trudniej. Nie będzie możliwości zrealizowania tych koncepcji, albo braknie Ci siły woli i właściwego podejścia, aby skonkretyzować to, co wyklaruje się w wyniku Twoich przemyśleń. Jeśli masz dobry plan, to będzie trzeba wdrożyć go w życie, w przeciwnym razie skończy się na marzeniach. Może się też okazać, że próbowałaś, ale się nie powiodło i przydałaby się czyjaś pomoc.

Finanse: Jakąś szansę wykorzystasz dobrze, albo ukierunkujesz się na szkolenie, które ma Ci dopomóc w przyszłości zyskać więcej. Plany będzie trzeba zmodyfikować i zacząć myśleć bardzo racjonalnie. Będzie Cię „nosić”, jeśli nie znajdziesz sposobu, aby wykorzystać praktycznie swoją inteligencję i zaspokoić pewne ambicje w temacie finansowym.

Związki partnerskie: Spokój i zadowolenie na co dzień. Jeśli natomiast brak Ci bodźców lub zmian, to niestety w tym tygodniu nie zapowiada się nic niezwykłego. Pewne zakupy mogą sprawić frajdę całej rodzinie. Jeśli organizujesz u siebie imprezę, skupisz całą energię na przygotowaniach i niezbędnych do tego zakupach. Weź pod uwagę, że może się pojawić ktoś nieoczekiwanie i jego też będzie trzeba ugościć.

Single: Nie angażuj się, bo ktoś może zniknąć bez słowa i okaże się, że ma już nową sympatię, co sprawi przykrość.

Wróżka Miranda ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy SKORPION od 11 do 17 listopada

Miłość: Trudno będzie znaleźć porozumienie z partnerem, gdyż może wymuszać pewne decyzje lub działania. Manipulacje możliwe. Możesz opaść z sił, jeśli za bardzo zaangażujesz się w kłótnię, a nawet rozchorować się od tego. Chroń się przed złością skierowaną w Ciebie pod wpływem emocji, bo może się to przejawić nawet dolegliwościami fizycznymi. Single mogą szukać miłej znajomości w świecie Internetu, choć bez planowania spotkań bezpośrednich.

Przyjaźń i otoczenie: Czas pomyślny dla wszelkich relacji przyjacielskich, w których dobrze  i swobodnie się czujesz. Przyjaciółka stanie po Twojej stronie w przypadku jakichkolwiek niepewnych sytuacji. Poczucie bezpieczeństwa i lojalności z jej strony sprawią, że wyjątkowo sprzyjająco potoczą się wydarzenia. Możliwe spotkania w zaciszu domowym lub kontakty na odległość, w zależności od Twojej sytuacji.

Praca: Unikaj rozluźnionego towarzystwa w pracy, bo może mieć to przykre konsekwencje, łącznie ze zwolnieniem. W nadchodzących dniach istnieje ryzyko, że z takiego powodu Twoja pozycja się umniejszy, lub Twoja sytuacja w pracy pogorszy. W skrajnych przypadkach możliwa utrata stanowiska. Możesz tego jednak uniknąć, jeśli podejdziesz poważnie do swoich obowiązków zawodowych, bo jedyne, co będzie działać na Twoją niekorzyść, będzie wynikać  z nieodpowiedzialnych posunięć, na które możesz się zdecydować bez uprzedniego przemyślenia.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby online 


Horoskop tygodniowy - SKORPION od 4 do 10 listopada

Finanse: Sprawdź, ile masz w portfelu czy na koncie, bo możliwe, że za mało uwagi poświęcasz temu, na co wydajesz pieniądze i nie orientujesz się w swojej rzeczywistej sytuacji. Mogą pojawić się też niespodziewane wydatki.

Praca: Pojawią się trudności, które będzie można rozwiązać. Coś ułatwi Ci życie, a być może trzeba było wprowadzić już dawno pewne modyfikacje, które spowodują, że Twoje kariera zawodowa ruszy z miejsca, albo przynajmniej poprawisz swoją pozycję lub warunki pracy. Zadbaj o alibi, jeśli coś może postawić Cię w niepewnej sytuacji.

Dom: Możesz mieć skłonność do życia w swojej własnej głowie i przez to nie dostrzeżesz, co naprawdę dzieje się wokół Ciebie. Swych bliskich możesz idealizować pod wpływem uczuć, co spowoduje jednak, że Wasze kontakty powinny być harmonijne, choć pozbawione realizmu. To uczucia będą dyktować kierunek działań i zadecydują o tym, jak spojrzysz na partnera czy inne osoby z Twego grona najbliższego.

Relacje z ludźmi: Możesz czuć się rozczarowana, zwłaszcza że nadchodzący tydzień będzie przypominał lawirowanie między racjami swoimi i cudzymi. Ktoś może nieustannie powracać do tego samego tematu i przywracać stare konflikty lub powtórnie je analizować. Jeśli masz inne zdanie, będziesz mogła wykorzystać informacje powierzone Ci w sekrecie przez przyjaciółkę lub przyjaciela, przez co zyskasz przewagę, lub da Ci to możliwość wykorzystywania tego do określonych celów.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - SKORPION od 28 października do 3 listopada

Jeśli dążysz do awansu i systematycznie kolejnymi posunięciami brniesz przez trudności, to w nadchodzącym czasie będzie trzeba zwolnić.

Atmosfera może zrobić się nerwowa i stresująca, a ludzie mogą wpadać w złość z byle powodu. Lepiej będzie dostosować się do odgórnych decyzji, a na chwilę obecną nie działać ponad miarę, aby się wyróżnić w gronie pracowników. Jeśli słyszałaś o kimś plotki w firmie, spytaj osobę, której to dotyczy, bo może się okazać, że coś komuś się źle wydawało, albo ktoś się tym nie przejmuje i zetniesz się z kimś swobodnym i zadowolonym, kto obróci wszystko w żart. W sferze prywatnej możesz być w przyjaźni z kimś, kto ma nieszczere intencje wobec innych osób. Karty pokazują przyjaźń z kimś, kto chce rozbić czyjeś małżeństwo i wszelkimi sposobami będzie dążyć do skłócenia małżonków ze sobą lub obrażenia ich, choć może nie nazywać tak tego wprost i hamować się przy Tobie, żeby nie zdradzić się z każdym planem. Przemyśl, czy wspieranie takich osób jest dokładnie tym, czego oczekujesz od przyjaźni.  Oczywiście nie będzie to dotyczyć każdego Skorpiona, ale taki temat pokazują karty w Twoim znaku.

Ogólnie postawa bardziej wycofana będzie sprzyjająca, a Ty osiągniesz zadowolenie w prywatnych kwestiach. Single nie powinny powtarzać niesprawdzonych informacji, bo wzbudzą nieufność i spowodują, że pewne osoby mogą rezygnować ze znajomości lub unikać kontaktów.

wróżka Camilia Ezolinia Tarot Wróżby


Horoskop tygodniowy Skorpion - od 21 do 27 października

Będziesz w tym tygodniu kimś, kto wyraźnie odróżnia się od innych. Twoje otoczenie będzie szukać w Tobie czegoś, czego nie mogą znaleźć nigdzie indziej.  Twoje myśli i przekonani a będą wyrażane w sposób pewny i zdecydowany. Zadbaj o sprawy Twojej erotyki.  Rozwiń fantazję, na jaką ciebie stać i nikogo więcej.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Tarot online


Horoskop tygodniowy - Skorpion od 14 do 20 października

Kolejny niezły tydzień. Los może sypnąć groszem i przynieść powodzenie w sprawach finansowych. Skorpiony będą wiec zadowolone. Problemem może być brak energii.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Skorpion od 7 do 13 października

Miłość: W miłości będziesz trochę na rozstaju dróg. Możesz mieć stany lękowe i będzie ci ciężko zacząć lub utrzymać relację.
Praca czekają cię rewelacyjne wyniki finansowe. Będziesz mieć również dużo obowiązków w pracy. Dasz radę.
Finanse: finanse będą w tym miesiącu bardzo dobre. Czeka cię podwyżka u szefa, jeśli zasługujesz.
Zdrowie. Uważaj na zatoki, bóle głowy i przeziębienia.

Tarocista Łukasz: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz


 

Horoskop tygodniowy SKORPION od 30 września do 6 października

Czas pomyślny w pracy, choć nie zechcesz wychodzić przed szereg. Okaże się to trafioną strategią, bo masz szansę pokazać się od swej najlepszej strony jeśli chodzi o obowiązkowość, punktualność i ścisłe trzymanie się tego, czego oczekuje po Tobie pracodawca. Nawet jeśli współpraca z pewnymi osobami będzie budzić mieszane odczucia, zapanujesz nad tym. Jest szansa, że dotychczasowe konflikty odejdą w niepamięć. Może pojawić się konieczność powtórnego przyjrzenia się pewnym kwestiom lub uporządkowania czegoś, ale bez presji. Nadejdzie okazja, by wzmocnić swoją pozycję. W sferze prywatnej czas wspominania  miłych chwil z przeszłości, oglądania zdjęć lub czytania starych wiadomości od znajomych. Zdystansujesz się do własnych emocji, co może spowodować utratę chęci na kontakty z pewnymi osobami. Istnieje możliwość, że zaskoczy Cię niemiło pewne wydarzenie, co jednak nie powinno wpłynąć zasadniczo na ocenę sytuacji. Niektórym paniom tydzień ten może przynieść zakończenie historii miłosnej, lub będziesz cieszyć się, że w  przeszłości rozstałaś się z kimś. Single mogą mieć szczęście do osób po trudnych doświadczeniach.

Wróżka Miranda wróżby tarot online: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy - Skorpion od 23 do 29 września

Czas na refleksje. Znajdź spokojne miejsce i pobądź sama z sobą. Zastanów się czy obecne życie jest takim jakie chciałaś. Zapal świecę, zrelaksuj się i poproś swój wewnętrzny głos o radę, jeśli sama nie wiesz jak dalej ukierunkować swoje życie. Unikaj złych emocji.  Samotne osoby muszą uzbroić się w cierpliwość. Warto w tej chwili poświęcić energię na inne rzeczy. Miłość wkrótce nadejdzie.

Wróżka Thelema portal Ezoliniawrozby.com


Horoskop tygodniowy – Skorpion od 16 do 22 września

Nie za dobrze się ostatnio u niektórych skorpionów dzieje. W tym tygodniu skorpiony mogą mieć problem w kontaktach z innymi. W pracy może być im trudno dogadać się z szefem i współpracownikami, a w domu z bliskimi. Niektóre  mogą mieć problemy z myśleniem i co za tym idzie z praca umysłową.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy – SKORPION od 9 do 15 września

Skup się na pracy w nadchodzących dniach, bo jeśli nadejdą problemy, to sama je na siebie ściągniesz. Choć w towarzystwie koleżanek czujesz się swobodnie i lubicie sobie pożartować, to lepiej spotkaj się z nimi po godzinach pracy. Może wydawać Ci się, że nikt nie zwraca na to uwagi, ale wszystko do czasu. Zostaniesz przyłapana na gorącym uczynku, jeśli podejdziesz niepoważnie do obowiązków zawodowych. Ktoś może Ci też zarzucić, że dążysz do sprawiania przykrości komuś, aby rozbawić koleżankę itp. W życiu prywatnym jeśli coś wzbudzi w Tobie podejrzenia, będziesz naciskać taką osobę na wyjaśnienia. Wszelkie sytuacje, kiedy wydaje Ci się, że ktoś coś ukrywa, będziesz chciała rozjaśnić, choć mało prawdopodobne, aby zostało to przyjęte tak, jak oczekujesz. Nie opieraj się na Internecie, jeśli chcesz coś udowodnić lub do czegoś przekonać, bo nie wzbudzi to zaufania i nie jest to miejsce wiarygodne dla innych.

Ty również możesz wzbraniać się przed niechcianymi znajomościami w tym tygodniu i nie zechcesz by Twoi bliscy przyjaźnili się z osobami, o których masz złe zdanie. U singli czas niekorzystny, bo będzie trzeba spojrzeć praktycznie na sprawy i mogą wyjść na jaw przeszłe okoliczności, które będą wpływać zniechęcająco. Jeśli ktoś czuje się urażony, to nie zechce się pogodzić, nawet jeśli masz poczucie winy z powodu przeszłych zdarzeń.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop napisz do Wróżka Camilia


Horoskop tygodniowy - SKORPION od 2 do 8 września

W pracy zawodowej mogą rozpraszać Cię wspomnienia lub analiza błędów, jakie popełniłaś w przeszłości albo zastanawianie się, co mogłaś zrobić lepiej. Emocjonalne kryzysy nie będą dobrze wpływać na Twoją wydajność i dobrze byłoby, abyś się skoncentrowała na obowiązkach. Unikaj konfliktów, bo spowodują ochłodzenie kontaktów z współpracownikami. Pewne rzeczy mogą wyjść na jaw, a Ty zechcesz dyskretnie wybadać okoliczności zaistniałe w firmie. W sferze prywatnej możesz mieć skłonność do budowania swojego własnego świata, który stanie się Twoją odskocznią od problemów.  Ci z Was, którzy się zakochali i są w świeżym związku, ale już razem zamieszkaliście, lub liczysz, że wkrótce tak się stanie,  będą wić swoje gniazdko miłosne i zakupywać pierwsze rzeczy do domu. Pewne kontakty mogą się urywać. Będzie trzeba unikać sporów, nieporozumień i kłótni. Jeśli zechcesz poruszyć ważny temat, zrób to jasno, bez emocji i obiektywnie. Złe emocje lub działania podyktowane negatywnymi uczuciami będzie trzeba zamienić na bardziej właściwe. Single powinny szczególnie wystrzegać się  pokusy ośmieszenia kogoś  (według kart możesz mieć takie skłonności), bo nie przejdzie to niezauważone, nawet jeśli udasz, że nic się nie stało.

Wróżka Camilia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia 708 577 246


Horoskop tygodniowy Skorpion od 26 sierpnia do 1 września

Czas w tym okresie sprzyjać będzie realizacji Twoich ambicji. Jeśli napotkasz przeszkody, nie wycofuj się od razu, ale szukaj sposobów, by dotrzeć do upatrzonego celu. Szukaj metod, które zapewnią większe powodzenie wśród innych znaków zodiaku. Możesz posłużyć się delikatną perswazją i naciskiem.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy - Skorpion od 19 do 25 sierpnia

Nawet jeśli pracujesz w solidnej firmie z tradycjami, pewne złe nawyki i przyzwyczajenia mogą wywołać zniechęcenie u pracowników lub komplikować im życie codzienne. Osoby, które popadną w kłopoty, mogą mieć trudność w poradzeniu sobie z taką sytuacją. Staraj się sama również rozważnie podejmować decyzje i strzeż się niebezpiecznych wypadków w miejscu pracy. Skorpiony chętnie będą wybaczać wszelkie urazy w najbliższym czasie, jakie żywiły do kogoś, a praca powinna sprawiać im przyjemność. Może tak się stać za sprawą wydarzenia w firmie, które Ci sprawi ogromną radość. Obowiązki będą takie same jak zwykle, nie powinno więc nic stanąć na drodze Twoim celom, jakie sobie wyznaczysz. Mogą pojawić się refleksje na temat usługi bądź produktu, który jest dobrze rozreklamowany i jest na niego spore zapotrzebowanie w określonym środowisku, a Tobie wyda się czymś szkodliwym i tylko pozornie przydatnym.

W sferze prywatnej możesz mieć czas wyciszenia, rozstań, pożegnań lub kończenia pewnych rozdziałów w swoim życiu. Nie warto tolerować gestów lub zachowań, którym braknie logiki i sensu i jeśli odczuwasz intuicyjnie, że coś Ci nie pasuje w czyimś zachowaniu, to może okazać się, że masz rację i prawda jest inna, niż jest to mówione. Nie lekceważ przeczuć. Jeśli chcesz przeprowadzić się lub dokonać innej zmiany dla osoby, którą kochasz, nie uda się to zbyt szybko, jeśli nie jesteś na to  przygotowana. Single mogą odnawiać znajomości i poznawać świeże.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś


Horoskop tygodniowy - Skorpion od 12 do 18 sierpnia

Tydzień raczej pod górkę. Może zabraknąć skorpionom towarzystwa, może praca wydać się nieodpowiednia i partner nie ten co by chciały. To nie czas na zdobywanie szczytów, czarowanie i uwodzenie. Warto wykonać zaległości z zeszłego tygodnia i nie tracić ducha.

Horoskop opracowała wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - SKORPION od 5 do 11 sierpnia

Czas korzystny finansowo, bo możesz wymyślić sposób na zarobienie więcej, a również w grach liczbowych może dopisać szczęście. W sferze zawodowej postąpisz neutralnie w sytuacjach, kiedy ktoś może potrzebować pomocy. Niechętnie zaangażujesz się w cudze kłopoty. Skorpiony prowadzące swoją działalność mogą szukać sposobu na uzyskanie większych zysków wykorzystując  wiedzę związaną z księgowością. Może okazać się też, że Twój szef szuka sposobu na wyjście z trudnej sytuacji, w czym możesz mu pomóc, o ile znajdziecie porozumienie w tej kwestii. Ważne sprawy się wyjaśnią, co Cię ucieszy i w takiej sytuacji nie należy powracać do tematu. Kobiety spod tego znaku mogą żalić się na mężczyzn swoim koleżankom, jeśli przeżyły rozczarowania. Nie poprawi Ci to nastroju, jeśli opowiesz innym, jak doszło do rozstania i ostatecznie zamkniesz się w sobie, więc przemyśl, czy warto swój problem rozwiązywać z innymi. Możesz odkryć, że ktoś z Twego otoczenia wprowadza zamęt i podaje błędne informacje. Nie wiadomo, co z tego wyniknie, ale wydarzenia mogą się różnie rozwinąć. Panowie Skorpiony w najbliższym tygodniu nie będą myśleć o miłości, a za karty informują, że istnieje pewne ryzyko , że obmyślą intrygę ukierunkowaną na czyjeś finanse, albo będą wiązać nadzieje z cudzymi problemami w sferze finansowej. Uważaj, aby taka osoba się nie zorientowała w Twoich planach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia


Horoskop tygodniowy – SKORPION od 29 lipca do 4 sierpnia

Jeśli zechcesz oderwać kogoś od pracy bardzo zajętego, to się to nie uda. Pojawi się sytuacja, którą zechcesz koniecznie wyjaśnić, choć Twoje otoczenie nie będzie widziało problemu. Dowiesz się, że niepotrzebnie się zamartwiasz i doszukujesz się kłopotu. Jeśli jednak rozejrzysz się sam na własną rękę w temacie, dokonasz odkrycia, które mocno Cię zaskoczy. Musisz jednak postępować racjonalnie, gdyż niczego nie zmieni to w sytuacji i nikogo nie zainteresuje Twoje odkrycie. Jeśli ktoś pisał donosy czy anonimy, może wyjść na jaw, kim jest ta osoba. Wywoła to atmosferę podejrzliwości w firmie. W sferze prywatnej możesz chcieć pomóc komuś, kto jest w relacji skłócony. W przypadku rozczarowań czas wychodzenia z impasu i zamartwiania się, aby zacząć nowy rozdział w swoim życiu. Skorpiony powinny zadbać o swój wygląd, aby lepiej się poczuć psychicznie i zacząć aktywnie działać w kierunku realizacji swoich planów. Nie warto rozpamiętywać przeszłych związków, nawet jeśli budzą miłe wspomnienia. Ktoś z bliskich może naciskać na Ciebie, abyś podjął się jakiś obowiązków lub w czymś mu pomógł. Pewnych dyskusji nie warto podejmować, bo być może ktoś źle Cię zrozumiał, choć mimo to zechcesz to wyjaśnić i powrócić do informacji, jakie nadeszły ze strony innych. Single pogodzą się ze znajomymi z pracy i choć oboje będziecie chcieli naprawić błędy z przeszłości, wciąż mogą wychodzić stare żale, które trudno zapomnieć.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Skorpion od 22 do 28 lipca

Możesz w  tym tygodniu  starać się pokonywać wszelkie swoje wewnętrzne opory, które pojawia się na Twej drodze. Cokolwiek odkryjesz, to działaj raczej emanując spokojem. Będziesz kimś, kto  nie będzie chciał wchodzić w żadne układy z innymi. Samotność dobrze uczyni zbłąkanej duszy, oczyści potrzebne pokłady podświadomości.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy SKORPION od 15 do 21 lipca

W pracy możesz mieć jakiegoś rodzaju konfliktową sytuację z kolegą, szefem, osobą na stanowisku itp. Jeśli uznasz, że zostałeś nieuczciwie potraktowany, możesz chcieć się zemścić w jakiś sposób. Niektóre sprawy będą się opóźniać się w najbliższych dniach, co może przynieść pewne korzyści pod postacią lepszej atmosfery w firmie i rozluźnienia kontaktów. Jeśli jednak otrzymasz dodatkowe zadania zawodowe lub spadną na Ciebie obowiązki, których się nie spodziewałeś, zastanów się, zanim odmówisz. Karty ostrzegają, że odmowa może wpłynąć niekorzystnie na Twoją sytuację. Choć w firmie może zapanować przez pewien czas atmosfera plotek i unikania bezpośrednich rozmów, to w dalszej perspektywie powinien nadejść spokój, a relacje między ludźmi powinny wrócić do równowagi. W sferze prywatnej możesz za bardzo separować się od pewnych osób, w szczególności możesz unikać wiadomości ze strony kobiety, ale mogą wyniknąć z tego kłopoty w dalszej przyszłości.  Warto więc odebrać telefon lub odpowiedzieć na maila, jeśli go dostaniesz. Single mogą przekładać na później szczere rozmowy lub kontakt z kimś, kto uważa Cię za interesującą osobę, choć Wasza znajomość się urwała. Ewentualne żarty ze strony przyjaciół ukierunkowane na namówienie Cię do zgody, przyniosą odwrotny efekt.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Skorpion od 8 do 14 lipca

Skorpiony raczej nie będą zadowolone. Te z początku znaku Czekaja niespodzianki szkoda, że nie będą miłe. Stanowczo nie będą popularne w towarzystwie ani lubiane, a druga połowa może mieć jakieś pretensje i żale. Warto przeczekać i nie szukać na siłę ani uznania ani miłości. Te z końca znaku mają szanse na korzystne zmiany.

wróżka Agra Ezolinia WróżbyHoroskop tygodniowy – SKORPION od 1 do 7 lipca 
 
W pracy czas korzystny pod warunkiem, że nie będziesz obawiał się odrobiny ryzyka, inwestycji, bez skłaniania się do przesadnego zabezpieczania swoich zasobów materialnych. Jeśli szukasz nowych możliwości w sferze zawodowej, chcesz rozpocząć nowy, ciekawy projekt, będzie trzeba się zaangażować. Z negocjacji zawodowych wynikną konkretne propozycje i czeka Cię pracowity okres, bardzo dynamiczny, który możesz wykorzystać do własnego rozwoju. Będziesz trzymał się przy tym skrupulatnie przepisów lub zasad panujących w Twojej firmie. To korzystny okres dla wszelkich przedsięwzięć, a w dalszej perspektywie możesz poszerzyć swoje kontakty zawodowe. 

W sferze prywatnej będziesz mieć skłonność do impulsywnego postępowania, choć jeśli Twoje zachowanie zostanie odebrane konfliktowo, nie znajdziesz chętnej osoby do dyskusji, bo nikt nie zechce kontynuować rozmów, z których mogą wyniknąć kłótnie. To dobry moment, aby przyjrzeć się przeszłym wydarzeniom, gdyż odkryjesz, że Twoje rozczarowania miały związek z sytuacjami, kiedy zanadto ponosiła Cię wyobraźnia, kiedy nie trzymałeś się faktów lub dałeś się omamić kłamstwu. Warto podejść do spraw bardziej realistycznie, bo na złudzeniach nie zbudujesz swego szczęścia. Panowie mogą interesować się kobietą prowadzącą własny biznes, a i panie spod znaku Skorpiona mogą porównywać się do takich osób. Single będą mieć trudność, aby poznać kogoś, kto odwzajemni ich zainteresowanie.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)