Zobacz: Wielki horoskop na 2020 rok ->>

Horoskop tygodniowy Strzelec – od 28 września do 4 października

Niektórzy z Was znajdą więcej spokoju izolując się w pewien sposób od rodziny. Możliwe, że będą sytuacje wyższej konieczności, kiedy nie będziecie mogli z jakiegoś powodu spędzać czasu z bliskimi. Ktoś może odezwać się przez Internet, ale jeśli się tak stanie, to kontakty mogą być dość uporczywe. Możesz dowiedzieć się czegoś, o czym nie miałaś pojęcia. Niektórzy powinni zachować ostrożność, jeśli mają z kimś konflikt. W pracy możecie mieć obawy z jakiegoś powodu i okres opóźnień w niektórych sytuacjach. Czas stabilny, choć mogą mieć miejsce niespodziewane wydarzenia albo wizyta kogoś w miejscu pracy. W relacjach prywatnych możecie mieć skrytą wielbicielkę lub adoratora, ale tego rodzaju działania nie wpłyną polepszająco na Wasze emocje, szczególnie u tych, którzy kochają kogoś innego i nie życzą sobie takiego zainteresowania.

Autor wróżka Miranda https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
Kontakt  708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy STRZELEC  - od 21 do 27 września

Tydzień korzystny dla podejmowania ważnych decyzji.

Wolne Strzelce czeka wiele atrakcji towarzyskich, z powodzeniem będziecie zjednywać sobie nowo poznanych ludzi. To tydzień obfitujący w spotkania i randki, będziesz się doskonale bawił i skutecznie flirtował.

Jeśli masz już rodzinę lub jesteś w stałym związku warto pomyśleć o przyszłości. Tydzień dobry do snucia dalekosiężnych planów, projektowania i układania dalszego wspólnego życia. Jeśli nosisz się z myślą kupienia domu czy zmiany miejsca zamieszkania warto teraz marzenia zastąpić konkretnym planem ich realizacji.

W sprawach zawodowych i finansach to tydzień lekki i przyjemny.

Odpoczniesz, złapiesz głębszy oddech i z jasnym umysłem podejmiesz priorytetowe dla Ciebie decyzje.

Horoskop sporządziła wróżka Solen 708 577 246 wew. 2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 14 do 20 września

Czas przyjrzenia się sytuacji w przypadku obaw emocjonalnych, podejrzliwości, zazdrości lub kłamstw, jeśli miały miejsce takie sytuacje. Podejdziecie rozsądnie do tematu. Również w pracy czas dystansu, który udzieli się otoczeniu. Jeśli nie życzysz sobie spoufalania, druga strona przyjmie to do wiadomości i możesz liczyć na spokój. Potem jednak karty pokazują intensywne działania, mogą pojawić się nowe sytuacje i będzie trzeba się bardziej zaangażować. U niektórych niezapowiedziany wyjazd służbowy. W sferze uczuciowej nie widać nowych znajomości. Ważniejsze będą sprawy rodzinne, dzieci, potrzeby emocjonalne i przyziemne rodziny. Możesz liczyć na bliskich w potrzebie, ale niewykluczone, że jakaś sytuacja wywoła emocje.

Autor wróżka Miranda , tel. 708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min) https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy Strzelec od 7 do 13 września

Dla Strzelców będzie to wyjątkowo spokojny tydzień. Skupicie się na domu na rodzinie i partnerze. Spędzicie niejeden romantyczny wieczór. Wszystkie inne sprawy odsuną się w cień i będziecie pewni że niczego wam do szczęścia już nie potrzeba. To idealny czas na wakacje ,lub chociażby krótki wyjazd weekendowy. Zbliżycie się jeszcze bardziej do siebie i naładujecie swoje wewnętrzne akumulatory. Pod koniec tygodnia dostaniecie jakąś wiadomość.

wróżka Adriana Ezolinia Wróżby
708 777 531 wew. 3 (4.92 zł)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 31 sierpnia do 6 września

Uczucia: W tym czasie nie będziesz mieć czasu na sprawy sercowe, będziesz zajęty czymś innym.

Praca: Będziesz kończyć jakiś projekt, nad którym pracowałeś od dłuższego czasu. Po skończeniu zrób sobie prezent i ciesz się.

Zdrowie: Uważaj na kręgosłup i przeciążenie organizmu.

Tarocista Łukasz Ezolinia
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz
708 403 151 wew 1 (koszt 2,56 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 24 do 30 sierpnia

Ostatni tydzień sierpnia to dla Strzelców dobry czas na choćby krótki urlop lub wypoczynek. Skorzystaj Strzelcu z ostatnich ciepłych wakacyjnych dni i razem ze swoimi bliskimi ciesz się każdą wolną chwilą.

Na pewno  będą bardzo zadowoleni z takiego obrotu spraw, a ty poczujesz wiatr w żaglach. Strzelce które musza jednak pozostać w pracy nie powinny mieć  większych problemów. Pozostańcie jednak czujne i nie dajcie się zwieść obietnicom. Róbcie swoje i cieszcie się ta dobra energią tygodnia.

Autor:  wróżka Adriana https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-adriana
SMS o treści : Alert Twoje pytanie wyślij na 7336 (3,69 zł z VAT )


Horoskop tygodniowy Strzelec od 17 do 23 sierpnia

Uczucia

W tym tygodniu czekają Was ważne rozmowy z partnerem/ką. Zechcecie poukładać i skonkretyzować pewne sprawy. Może nie być miło, jednak potem dojdzie do oczyszczenia. Nowe spojrzenie po burzliwych konwersacjach przyniesie istotne zmiany. Zechcecie zapomnieć o błędach z przeszłości.
Osoby samotne powinny uważać na przeszłość i raczej już nie wracać do tego co było. Jednak to może być teraz szczególnie wielkim wyzwaniem.

Praca

W pracy musicie uważać na osoby zazdrosne i siejące zamęt. Ktoś wyraźnie będzie szukał zwady. Wy nie powinniście poddawać się nerwowej atmosferze. Uciekajcie od konfliktów, bowiem walka może Was zbyt wiele kosztować. Jeśli chcecie zmienić pracę, to może warto jeszcze poczekać.
Osoby poszukujące nowego zajęcia mogą mieć trudności w osiągnięciu celu.

Zdrowie

Uważajcie w tym tygodniu na swoją wagę. Bowiem z utrzymaniem jej na odpowiednim poziomie może być problem. Zwróćcie uwagę na to co jecie, ale i kiedy. Na tle nerwowym możecie podjadać i niestety nad tym nie panować. Dla kobiet ostrzeżenie by uważały na sprawy kobiece.

Wróżka Apolonia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-apolonia
SMS o treści: Livetarot Twoje pytanie na numer 74480 (4,92 zł)


Horoskop tygodniowy – Strzelec od 10 do 16 sierpnia

Miłość i życie osobiste: Nie trać czasu na ludzi, którzy Cię nie szanują, pozostaw to do ich zmiany. Jeśli otworzysz się na nowe znajomości znajdziesz nową osobę, która będzie dla Ciebie wsparciem w trudnych chwilach.

Praca i sprawy finansowe: Dobry okres na zmianę pracy. Postaraj się spożytkować czas na samorealizacje i poznanie siebie. Łatwo będzie Ci rozpocząć naukę nowych rzeczy, które wpłyną na Twoje kwalifikacje.

Zdrowie: Nastąpi poprawa kondycji psychicznej i fizycznej. Unikaj osób, których nie lubisz one mogą zepsuć Ci humor.

Wróżbita Metis

Kontakt: 708 588 642 Kod 37 ( 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy - Strzelec od 3 do 9 sierpnia

Dom: Niektórzy z Was mogą wziąć ze sobą pracę do domu, co okaże się złym pomysłem z jakiegoś powodu. Ostrożnie z obietnicami lub zobowiązaniami, bo one również mogą okazać się bardzo kłopotliwe, a nawet mogą działać na Twoją niekorzyść. Karty przepowiadają sporo obowiązków i może pojawić się ważna sprawa do załatwienia, którą odłożysz na później, jeśli można. Zakupy mogą okazać się nie na rękę, nawet jeśli drobne. Poza tym możesz mieć odczucie, że  w tych dniach nic nie zależy od Ciebie i nie jesteś wtajemniczana lub wtajemniczany w plany domowników.

Uczucia: Samotni panowie mogą sobie przypomnieć o kimś z przeszłości i sprawdzić, co słychać u takiej osoby, np. przez Internet, ale niezobowiązująco na tym etapie. Niektórzy z Was mogą odkryć, że osoba, która Was interesuje, już się z kimś spotyka itp. Poza tym ludzie mogą robić wrażenie spiętych, zajętych obowiązkami i mało swobodnych co nie będzie sprzyjać nawiązywaniu kontaktów towarzyskich. Panie również mogą zatęsknić za dawną znajomością.

Praca: Pracy możecie mieć zdecydowanie za dużo, a chwilami może być też stresująco. Może się okazać, że poświęcacie za mało czasu rodzinie skupiając całą swoją uwagę na obowiązkach. Może pojawić się nieoczekiwanie przyjaciel, którego bardzo sobie cenicie i lubicie, co sprawi Wam wiele radości.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby  
tel. 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 27 lipca do 2 sierpnia

Karty wskazują Was otoczonych plotkami lub domysłami. Być może ktoś interesował się nie tylko Tobą, ale i Twoimi bliskimi. Możliwe, że coś miał do Ciebie albo Cię nie lubi, zazdrości, może coś źle zrozumiał i słowa zostały zafałszowane. Jeśli masz pomysł albo chęci i zapał do pracy, a coś stoi na przeszkodzie, to niestety sytuacja ta może się przedłużyć. Być może będzie chodzić tylko o jeden pomysł.

Wróżka Online Camila
Kontakt 708 588 217 wew.3 ( 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 20 do 26 lipca

Kochane Strzelce tydzień upłynie Wam cudownie, będziecie promieniować szczęściem, które będzie się udzielać. Będzie to czas pełen miłości. Cieszcie się chwilą, nie zapominajcie, że nic nie trwa wiecznie.

Autor: Czarująca Różdżką, Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Strzelec od 13 do 19 lipca

To dobry tydzień na wydawanie pieniędzy i obdarowywanie innych pieniędzmi, nie przesadźcie jednak z hojnością. Czwartek to dobry dzień na podróż zawodową. Uważajcie na kręgosłup ,odezwie się na weekend.

Autor: Jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 (wew. 1)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 6 do 12 lipca

Ten tydzień pozwoli wam skoncentrować się na konkretnych sprawach. Macie szanse podpisać ważne umowy lub dobrą współpracę finansową. Dzięki innym ludziom dużo osiągniecie.

Autor: Jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 (wew. 1)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 29 czerwca do 5 lipca

Dom: Nawet jeśli masz dużo obowiązków, rób wszystko na spokojnie, bo wydarzenia i tak mogą Cię zaskoczyć. Dużo bardziej ważne będzie, żeby utrzymać harmonijne i ciepłe relacje z bliskimi. Niektórzy będą zajmować się dziećmi, a inni rozdzielą obowiązki i będą naprawdę starać się trzymać zasad, jakie sami ustalili. Karty radzą przemyśleć dobrze, zanim zdecydujesz się na jakąś zmianę. Może zdecydujesz się na małą zmianę, np. pojedziesz do innego sklepu na zakupy niż zazwyczaj.

Uczucia: W tej sferze karty radzą Wam unikać obsesyjności na punkcie chronienia się przed wirusem. Każdy może mieć kontakt z kimś chorym, nawet jeśli zachowuje środki ostrożności. Jeśli komuś jest przeznaczone zachorować, to nie ucieknie przed tym bez względu na starania. Trzeba zachować rozwagę, ale mieć świadomość, że nie do końca sterujemy wydarzeniami. Postaraj się podejść z dystansem do sytuacji, kiedy np. idziesz na zakupy. Karty radzą Wam kontaktować się z ludźmi, oczywiście bez spotkań bezpośrednich i nie tracić wiary, że pomału będziemy zmierzać ku lepszemu.

Praca: Jeśli unikasz bliskich kontaktów, trzymasz dystans fizyczny na wszelki wypadek, to robisz dobrze i mądrze. Cały czas będzie trzeba równoważyć te dwie kwestie- bezpieczeństwo i działania ukierunkowane na nieprowokowanie Losu, ale też nie popadać w przesadę w pewnych sytuacjach. W Waszym znaku najbardziej prawdopodobna jest praca zdalna według kart.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby  

tel. 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 22 do 28 czerwca

Dom: Samotne Strzelce mogą poznać kogoś przez Internet, kto je zafascynuje. Panowie mogą wyobrażać sobie, jaką atrakcyjną i cudowną kobietę poznali. Dopóki znajomość trwa na odległość i nie wiesz, kim jest druga osoba, zachowaj dystans, bo w nadchodzących dniach wyobraźnia może Cię ponosić, zwłaszcza jeśli przypisujesz jej gorący temperament.

Możliwe sprzeczki o głupstwa,  przynajmniej z Twojego punktu widzenia.

Uczucia: Choć Wy będziecie mieć szczere intencje, a może poznaliście osobę, która Waszym zdaniem jest godna zaufania, a przy tym ma interesującą osobowości, może Wam przeszkadzać, jeśli znajomi zaczną doszukiwać się ukrytych podtekstów lub korzyści, jakie ktoś mógłby widzieć z tej znajomości itp. Być może za dużo przykrych historii się nasłuchali o związkach i relacjach i są uprzedzeni. Jeśli zaczniesz osądzać tymi kategoriami, to nie poznasz nikogo nowego, bo wszędzie zaczniesz wietrzyć podstęp lub coś ukrytego. Karty wskazują u pań możliwość poznania mężczyzny z dzieckiem, ale nie będzie się dobrze wyrażał o swoim poprzednim związku partnerskim, co może Was zrazić. Być może nie lubicie takich sytuacji i nie będziecie pewne, co o tym sądzić.

Praca: Karty wskazują na Internet, więc może pracujesz zdalnie a może Internet będzie istotny w tym tygodniu. Pracę może przerwać nagłe odkrycie czegoś. Bedzie trzeba poczekać na decyzje albo odpowiedź, sprecyzowanie dalszego kierunku działań itp. sytuacje są możliwe.

Autor: wróżka Miranda Ezolinia Wróżby
Jeśli chcesz indywidualny horoskop lub masz inne pytania pisz SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 15 do 21 czerwca

Strzelce, które planują rozmowy o uczuciach przez telefon lub Internet, powinny liczyć się z tym, że zostaną na tym nakryte, jeśli masz kontakty z kimś, które wolałabyś ukryć. Niektórzy mogą mieć znajomości z osobami o charakterze dość nieobliczalnym. Będzie Twoim przyjacielem, ale jeśli zmieni zdanie, przemiana może Cię nie cieszyć. Może wolałabyś o czymś nie wiedzieć, ale i tak się dowiesz. Jeśli unikasz konfrontacji z prawdą, nie uda się to dłużej.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 8 do 14 czerwca

Czas na szaleństwo zakupowe. Nie kupuj zbyt wiele – nie przekraczaj budżetu.  W środę czeka Cię rozmowa z ważną osobą, przyjaciel/ przyjaciółka zwróci Ci uwagę co w Twoim związku złe funkcjonuje- nie irytuj się , nikt nie ma złych zamiarów. Rada którą usłyszysz uratuje Twój związek.  Słuchaj intuicji – pomoże Ci w pracy.

Autor jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 wew. 1


Horoskop tygodniowy Strzelec od 1 do 7 czerwca

Ten tydzień w karcie Diabła- oj nie daj się pokusą bo mogą sprawić że będziesz ich niewolnikiem . Dużo pracy. Dobre nowiny z urzędu i wielka ulga w sercu. Pomyśle załatwienie wszystkich spraw.

Autor jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 wew. 1


Horoskop tygodniowy Strzelec od 25 do 31 maja

Ten tydzień upłynie pod znakiem stabilizacji i rutyny. Wszystko przebiega tak jak zaplanowałeś. W pracy wszystko zapięte na ostatni guzik. W uczuciach panuje zaufanie i zrozumienie. Samotne Strzelce mogą liczyć na wsparcie sprawdzonego przyjaciela.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 18 do 24 maja

Ten tydzień przyniesie Ci zmianę zdania na temat wielu rzeczy. Zrozumiesz jak ważna jest dla Ciebie pewna osoba. Poświęcisz jej więcej uwagi. Przyjaciel będzie potrzebować Twojej pomocy w pewnej delikatnej sprawie. Warto zagrać w jakąś grę liczbową. Uważaj na kontuzje podczas treningów.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 11 do 17 maja

Od dłuższego czasu Twoje myśli krążą wokoło pewnej osoby. Nie rozmyślaj a zacznij działać. Ona tylko czeka na Twój ruch. Pamiętaj, że szczęście trzeba zdobywać  a nie bezczynnie czekać. Możliwa lekka niedyspozycja zdrowotna związana z układem trawiennym.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 4 do 10 maja

Nie odmawiaj wsparcia przyjacielowi, który po prostu chce być blisko ciebie. Możliwa dyskusja z jakimś mężczyzną z bliskiego otoczenia. W tym tygodniu lepiej unikać gier liczbowych. Sprawy dotyczące miłości lub pieniędzy są do naprawienia. Bądź dobrej myśli!

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy - STRZELEC od 24 kwietnia do 3 maja

 Pozytywne nastawienie będzie bardzo istotne w tych dniach. Jeśli masz jakieś negatywne wyobrażenia, czas zmienić je na pozytywne. Oczekuj, że sprawy potoczą się dobrze, co nie oznacza braku rozwagi lub bezmyślnego postępowania. Ten tydzień powinien być lepszy od poprzedniego, ale głównie dlatego, że Ty sama możesz wprowadzić dobre i mądre zmiany. Jeśli dojdzie do sytuacji, że się o coś obrazisz, trudno będzie wybaczyć, nawet jeśli zechcesz tego naprawdę. Urazy mogą trzymać. Nie dowierzaj niepewnym pomysłom zawodowym lub dotyczącym finansów, wydatków itp.

Jasnowidz Ajlena Ezolinia Wróżby
SMS o treści : DOBRO Twoje pytanie wyślij na 74240 za 4,92 zł


Horoskop tygodniowy Strzelec od 20 do 26 kwietnia

Ten tydzień przyniesie Ci całą masę zaskakujących pomysłów na to, w jaki sposób poprawić jakość i umocnić swoją relację. Romantyczna wycieczka? Wieczór przy świecach? A może wspólne lenistwo? Tak! Mniej znaczy więcej, zwłaszcza, że druga połówka od pewnego czasu liczy na Twoją inicjatywę. Samotne Strzelce otrzymają szansę zbudowania fascynującej znajomości - nie wahaj się, daj się ponieść. Nie warto sięgać po rady osób trzecich - nie każdy, kto się do Ciebie uśmiecha, życzy Ci dobrze. Rada od Kart: W miłości warto kierować się zasadą: mniej kalkulacji, więcej intuicyjnego rozpoznania.

Wróżka Serafina Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Strzelec od 13 do 19 kwietnia

Karty przepowiadają Strzelcom negatywne przemyślenia, od których trudno będzie uciec. Ty sam będziesz najwięcej cierpieć z tego powodu, jeśli zaczniesz wyobrażać sobie negatywne scenariusze, dlatego karty radzą popracować nad tym i nie zamartwiać się tyle. Nie bądźcie przesadnie nieufni i znajdźcie kogoś w otoczeniu, kto ma podobne problemy i sprawy. Nie chodzi o miłość, a o koleżeństwo lub wspólne tematy spowodowane okolicznościami i tym, że macie jakąś wspólna sprawę, która Was łączy.

Autor: wróżka Miranda Ezolinia Wróżby
Telefon - 708 577 067


Horoskop tygodniowy Strzelec od 6 do 12 kwietnia

Znajdziesz przyjaciółkę/przyjaciela, który chętnie połączy z Tobą siły, ale osoba, którą masz na myśli, nie da się złapać w żadną „zasadzkę”. W środowisku zawodowym możesz mieć wrażenie, że ludzie inaczej mówią oficjalnie, a inaczej myślą i działają i tak będzie. Warto wziąć pod uwagę, że jeśli ktoś czuje pozytywne emocje, to widać to w jego sposobie zachowania, kulturze osobistej i tym, że emanuje cechami, które wzbudzają zaufanie.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy Strzelec od 30 marca do 5 kwietnia

Przyjaźń z kimś może okazać się bardzo pomocna. Jeśli znalazłaś się w nieprzyjemnej sytuacji i trzeba z niej wybrnąć sposobem i sprytem, bo ktoś umyślnie szkodzi Ci w pracy, kopie pod Tobą dołki, lub w inny sposób uprzykrza życie, teraz znajdziesz sposób, żeby go powstrzymać

Nie zamartwiaj się na zapas, bo będzie to szczęśliwy tydzień w miłości. Niektórzy mogą kogoś poznać, a nawet się zakochać, a inni mogą odnowić znajomość z osobą, do której żywią uczucie. Z pewnością osoba ta ucieszy się z kontaktu i powinnaś odczuć pozytywne emocje i radość  na Twój widok lub na dźwięk Twego głosu w telefonie itp.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy – STRZELEC od 23 do 29 marca

Tydzień zaczniesz z świetną energią i zrealizujesz każdy cel, jaki sobie wyznaczysz. Ktoś z otoczenia zawodowego może być jednak na zwolnieniu, lub z wycofa się z jakiegoś projektu na ten tydzień z powodu choroby. Jeśli pojawi się w pracy, to możliwe, że z grypą.  Jeśli dotychczas czegoś się obawiałaś, teraz pokonasz strach i zrobisz to, na co wcześniej się nie odważyłaś. Może zdarzyć się, że przejmiesz czyjeś obowiązki, na co wcześniej brakowało odwagi.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy Strzelec od 16 do 22 marca

Tydzień raczej oczyszczania swej przestrzeni ze znajomych niż kontynuowania relacji, które budzą wątpliwości. Nawet jeśli ktoś pojawi się z porywającym pomysłem, wprowadzi zamieszanie w Twoje codzienne życie, pozostaniesz niewzruszona. W przypadku sprzeczek również zachowasz spokój . Nic złego się nie stanie, jeśli zablokujesz czyjś numer, gdy uznasz, że znajomość przekracza pewne dopuszczalne dla Ciebie granice. Niektóre Raki mogą wykonywać tego rodzaju operacje na telefonie partnera, aby pozbyć się niechcianych połączeń. Partner nie zorientuje się, że chronisz go przed nieprzyjemnymi sytuacjami.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby 


Horoskop tygodniowy Strzelec od 9 do 15 marca

Nie będziesz robić wrażenia osoby romantycznej, co może okazać się sednem problemu. Jeśli ktoś w Twym otoczeniu szuka uczucia, to zechce to uczucie poczuć, a nie prozę życia czy kalkulację. Jeśli w dodatku są osoby blisko Ciebie, np. przyjaciele, którzy patrzą z wyrachowaniem, z zimnym podejściem i ironią na temat miłości, albo widzą w niej tylko fizyczne pożądanie i nie są zdolni do uczuć wyższych, to w jakiś sposób może Ci to dodatkowo utrudniać nawiązanie wartościowej znajomości. Tydzień szary i pozbawiony głębszych emocji. 

Wróżka Miranda https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy - Strzelec od 2 do 8 marca

Tydzień pod znakiem refleksji, pamiętaj aby znaleźć spełnienie w swoim życiu i związkach, znajdź w sobie miłość i daj ją sobie. Żadna inna osoba, rzecz materialna ani osiągnięcie nie może zrobić tego za Ciebie.  W sferze zawodowej czekają Cię dobre wieści, możliwa podwyżka lub rozmowy o awansie, niewykluczone wyjazdy i nowe kontakty biznesowe. Twoje myśli i sny mogą okazać się prorocze, więc bądź Strzelcu czujny i notuj swoje sny

Autor jasnowidz Ajlena Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy Strzelec od 24 lutego do 1 marca

Sfera zawodowa: Szczególnie Strzelce poszukujące pracy powinny rozejrzeć się za nowymi możliwościami, które pojawią się w nadchodzących dniach.

Rysuje się szansa na nową pracę. Możesz uznać, że lepiej będzie coś przemilczeć lub dodać opisując swe doświadczenia, jednak problem może pojawić się z zupełnie innej strony. Może być Ci trudno porozmawiać z osobą, do której należałoby się zgłosić z tą sprawą. Czym wyższe stanowisko ma ktoś taki, tym trudniej będzie się do niego dostać.

Potencjalny przełożony pomyśli, że Ci nie zależy, jeśli został uprzedzony, że chcesz tą posadę. Uda się uniknąć sytuacji niekorzystnych.

Miłość: Nowa praca w świetnej firmie to byłby temat, którym mogłabyś pochwalić się przed osobą, na której Ci zależy. Niespodzianką na ten tydzień może być jednak kontakt z kimś, kto zrobi Ci piekielną awanturę.

Szczególnie jeśli już dawno ma o coś żal, ale tłumił to w sobie, teraz może wybuchnąć ze zwojoną siłą, a przemyślenia takiej osoby możesz uznać za obrażające Cię. Wiele z nich to będą przeszłe, niewypowiedziane pretensje.

Rodzina: Ktoś ma problemy, z którymi sam się boryka. Niekoniecznie muszą to być problemy dosłownie, być może smutki, z których się nie zwierza, ale teraz coś zauważysz, lub dowiesz się czegoś. Na pewno znajdziesz osobę, z którą świetnie się dogadasz. W związkach partnerskich mogą nastać ciepłe chwile, a uczucia powrócą.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Strzelec od 17 do 23 lutego

Strzelce, które mają kogoś, skupią się na swoim związku. Single powinny rozejrzeć się wśród kolegów lub koleżanek, bo z kimś możesz znaleźć wyjątkowe porozumienie, co mogłoby zapoczątkować nową relację. Trzymaj się jednak z dala od osób kłótliwych i złośliwych w swym otoczeniu.

Praca pozwoli Ci zapomnieć o randkach i miłości, jeśli jej nie szukasz.

Czas opuścić toksyczne towarzystwo, a jeśli od dawna obracasz się w stałym kręgu osób, poszukaj świeżych znajomości poza nim, jeśli naprawdę chcesz coś zmienić.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Strzelec od 10 do 16 lutego

Miłość: Strzelce nie będą romantycznie nastawione i będą bardziej skupiać się na stronie materialnej życia niż uczuciowej. Rozmowy o finansach, potrzebach, zakupach lub dążeniach do osiągnięcia większej stabilizacji finansowej będą dominujące w tych dniach. Jeśli spierasz się o coś, postaraj się dobierać inteligentne argumenty, bo zwykła kłótnia nie przyniesie rozwiązania. Jeśli ktoś wyjedzie za granicę lub do innego miasta, żeby więcej zarobić, nie wpłynie to pozytywnie na Wasze relacje, bo zamieni się ona w znajomość na odległość, co nie sprzyja rozwojowi uczuć.  Możesz mieć do czynienia z osobą obojętną na jakiekolwiek naciski i trudno będzie osądzić, co myśli  czuje.

Sfera zawodowa: Może nastać napięta atmosfera w firmie, jeśli istnieje obawa, że zostaną wprowadzone zmiany, na które nie są gotowi pracownicy. Jeśli ulegniesz emocjom, innym się mogą udzielić, a w Tobie będą pokładać nadzieję, że zaprotestujesz w imieniu wszystkich. Będzie trzeba jednak zmobilizować się do wykonywania zwykłych obowiązków. Unikaj mówienia przykrych słów komuś. Nawet w przypadku nerwowej atmosfery, warto zachować spokój. Jeśli cudze oczekiwania były dla Ciebie do tej pory niejasne, jest szansa, że teraz dowiesz się, o co chodzi.

Finanse: Uda się załatwić sprawy w banku. Ważne tematy między innymi to zabezpieczenie konta pod względem bezpieczeństwa. W przypadku niejasności warto powrócić do tematu i dopytać.

Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy Strzelec od 3 do 9 lutego

Możesz znaleźć się w sytuacji, gdy będziesz musiała wypowiedzieć się publicznie bez żadnego przygotowania. Warto unikać takich wyzwań, bo wydasz się za mało przebojowa, a nawet skromna, co może wpłynąć na wizerunek całej firmy lub Twojego zespołu. Jeśli możesz oprzeć się na drugiej osobie, postaraj się o dobrą współpracę bez zamartwiania się na zapas, bo Twoje obawy mogą okazać się zaraźliwe, co wpłynie niedobrze na rozwój wydarzeń. Możliwe posunięcia bardziej energiczne, jednak wywołane impulsem i spontanicznością, a nie przemyślanymi decyzjami. Nie wysyłaj dziecka na scenę, nawet jeśli marzy o jakiś występach, jeśli jeszcze jest malutkie i nie rozumie wszystkiego.

Jeśli stałaś się osobą pomocną komuś w kłopotach finansowych, teraz zaczniesz pomału wycofywać się z takich gestów, tłumaczyć jasno sytuację finansową, aby druga strona zrozumiała Twój punkt widzenia i zaczęła widzieć to Twoimi oczami. Przyniesie to tak czy inaczej rozczarowanie, a Tobie nie przyniesie spokoju.

Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 27 stycznia do 2 lutego

W tym tygodniu skup się na tym co najważniejsze i zawalcz o swoje. Masz szansę na zdobycie uznania i dobrych pieniędzy. Nie kieruj się radami innych, licz tylko na siebie. Zadania będą trudne ale doskonale sobie z nimi poradzisz. W miłości kieruj się intuicją, dotrzymuj słowa i unikaj kłótni.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Strzelec od 20 do 26 stycznia

Miłość: Wolne Strzelce powinny oderwać się od pracy, jeśli chcą się z kimś spotkać lub poznać kogoś nowego. W gronie rodziny również będziesz czuć się na tyle komfortowo, że możesz woleć pobyć z bliskimi niż umawiać się na randkę. Może pojawić się ktoś z pretensjami, w nieciekawej sytuacji życiowej, kto zechce Cię o coś podpytać, na co nie będziesz mieć chęci.

Sfera zawodowa: Niektórzy z Was mogą znaleźć się w sytuacji, którą możecie oceniać jako zagrażającą Wam zwolnieniem. Może okazać się, że to ktoś inny sądzi, że określony błąd może przynieść takie skutki, a Ty możesz osądzać to zupełnie inaczej. Jeśli ktoś zechce Ci zaszkodzić, uda się to powstrzymać, ale lepiej nie okazywać zbyt jawnie i otwarcie, co sądzisz o czymś i nawet przejaw sympatii czy zadowolenia może obrócić się przeciwko Tobie. Możliwe rozmowy z przełożonym, ale trudno będzie wyjaśnić coś, bo braknie Ci informacji, lub zajdzie pomyłka. Jeśli masz niesprzyjającą osobę w firmie, będzie wypatrywać okazji, by ponowić próbę zaszkodzenia Ci niestety.

Finanse: Jeśli lubisz zakreślić granice wydatków tygodniowych i się tego trzymać, lub uznasz, że nie ma potrzeby wydawania więcej, może wydarzyć się coś, co sprawi, że jednak pojawią się ciekawe okazje, które żal byłoby przegapić lub sytuacje nietypowe. Uda się powstrzymać przed wydatkami, jeśli ich nie planujesz, albo przetrzymać inne osoby biorące udział w licytacji, choć nie bez stresu.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 13 do 19 stycznia

Single: Panom może wpaść w oko atrakcyjna kobieta, a panie spod znaku Strzelca będą przyciągać do siebie płeć przeciwną, zwłaszcza jeśli zdecydują się na kreację pobudzającą wyobraźnię. Sama jednak będziesz decydować, z kim chcesz dłużej porozmawiać, a z kim nie.

Wskazówki na sferę zawodową: Ogólnie dobry rok, który powinien otworzyć przed Tobą nowe perspektywy na przyszłość. Będziesz musiała jednak skonkretyzować swe marzenia i przejść do działania. Możesz podjąć się czegoś ryzykownego, jednak podejdź do tego na chłodno i bez emocji. Nie traktuj również okazji, jakie się pojawią, jako coś stałego i trwałego w Twym życiu, bo nie wszystko będzie tak trwałe i pewne, jak może się wydawać na początku. Z pewnymi osobami zakończysz współpracę i będzie trzeba wziąć sprawy w swoje ręce. To również dobry moment na przyjrzenie się przeszłym posunięciom i zastanowienie się, co z tego przyniosło Ci pozytywne skutki odczuwalne do dziś.

Autor: wróżka Miranda, Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 6 do 12 stycznia

Miłość: Strzelce mogą być zmiennie nastawione i mogą zaskakiwać swoimi decyzjami lub zachowaniami, np. kontaktować się, po czym przerywać, żeby coś przemyśleć, znów odnawiać kontakty itp. To sprzyjający czas, by podzielić się swoimi refleksjami z przyjacielem. Panie mogą mieć więcej niż jedną znajomość, ale każdy z panów będzie budził pewne obawy lub wątpliwości. Jeśli wdasz się we flirt, nie zdziw się, gdy druga strona zacznie się kontaktować nawet wtedy, gdy nie będziesz mieć na to ochoty. Możesz kierować się impulsem i oczarować kogoś, a potem zrezygnować, jeśli stracisz zapał lub zainteresowanie.

Praca: Możesz mieć skłonność by odbiegać myślami od obowiązków, a nawet chwilami myśleć o niebieskich migdałach. Jeśli coś jest Ci nie na rękę, uda się wrócić do tematu, ale trudno będzie przekonać kogoś do Twojego punktu widzenia i ostatecznie korzystniej będzie przełożyć pewne sprawy na później.

Wróżka Nela Ket https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-nela-ket


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 30 grudnia do 5 stycznia

Miłość: Niektóre panie mogą darzyć uczuciem kogoś, z kim zerwały kontakt i nie bardzo wiedzą, jak ten kontakt odnowić. To czas rodzinny, który możesz poświęcić swym bliskim, zwłaszcza jeśli pogubiłaś się w ocenie innych ludzi. Panowie mogą być w różnych znajomościach z paniami, ale za dużo będzie przemyśleń i zastanawiania się nad drugą osobą i braknie przekonania do kontynuowania znajomości. Z osobami kłótliwymi nie zechcesz się kontaktować, a takie mogą się pojawić, lub Ty sama będziesz mieć trudność w porozumieniu się, co ostatecznie może spowodować zerwanie znajomości.

Praca: Jeśli pracujesz w branży dynamicznej, gdzie istnieje duża konkurencja, to będzie trzeba bardzo aktywnie działać, aby nie doprowadzić do nieplanowanych przerw, a osoby prowadzące swoją firmę mogą odczuć niedobór pracy. Jeśli uważasz, że jesteś lepsza od konkurencji, możesz szukać nowych sposobów na zwrócenie na siebie uwagi. Z czasem sytuacja ma szansę się ustabilizować, choć nie oznacza to jakiegoś przełomu, ale powinnaś uniknąć kryzysu. Jeśli liczysz na zlecenia ze strony konkretnej firmy, to warto wziąć pod uwagę inne możliwości.

Finanse: Czas przemyśleń, odwlekających się decyzji lub ewentualnie poszukiwania informacji lub udzielania ich. Swoim znajomym nie zechcesz zdradzać prawdziwych faktów na temat swojej sytuacji. Okres przeczekiwania, jeśli masz jakiś pomysł.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 23 do 29 grudnia

Miłość: Mocny związek przyjacielski zapowiadają Wam karty, a przynajmniej niektórym z Was. Po przemyśleniu będziesz miała więcej do powiedzenia i będziesz umiała podejść do drugiej osoby w sposób, który odbierze jako przychylny i pomocny. Strzelce mogą wykazać się bardzo dużym wyczuciem do emocji drugiej strony, a jeśli nawet się przez chwilę pogubią, to w odosobnieniu uda się wszystko przemyśleć raz jeszcze i znaleźć drogę do serca drugiej osoby. Powinnaś jednak zachować więcej dystansu, jeśli pewne wydarzenia wywołują w kimś negatywne emocje. Wszystko to przeminie w swoim czasie. Wiesz, czego chcesz i znajdziesz sposób na osiągniecie celu nie raniąc przy tym przyjaciela czy przyjaciółki.

Praca: Jeśli pojawi się szansa, by zawalczyć o nowego klienta, teraz możesz ją wykorzystać, zaproponować lepszą cenę lub jakość. Niektórzy z Was będą mieli okazję by czymś się wykazać, co może zadecydować o sukcesie lub awansie w dalszej przyszłości. Ważne będzie, by zaproponować coś, co spełni oczekiwania drugiej strony i przekona kogoś, że masz coś wyjątkowego do zaoferowania. Poza tym stabilnie. Zachowaj cierpliwość w sytuacjach, gdy trzeba coś komuś długo wyjaśniać krok po kroku.

Finanse: Tydzień ciężkiej pracy, a nie wydawania pieniędzy. Zachowasz rozsadek i niełatwo będzie namówić Cię na rzekomo niezwykle atrakcyjną ofertę. Mimo wszystko nawet jeśli zrezygnujesz z jakiegoś zakupu, możesz nadal o nim myśleć i po pewnym czasie zawrócisz  i jednak to kupisz.

Ezolinia Wróżby autor: wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy Strzelec od 16 do 22 grudnia

W miłości i kontaktach z bliskimi często jesteś zarozumiały, humorzasty i egoistyczny, dlatego relacje mogą być napięte. Nie wszystko jest takie jak sobie wyobrażasz, warto popracować nad swoim charakterem. W finansach nie ryzykuj i uważaj by nie zgubiła Cię chciwość i pośpiech. Pamiętaj by w czasie świąt zbytnio sobie nie folgować bo możesz obciążyć wątrobę.

Autor: Tarocistka Agnelya Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy - STRZELEC od 9 do 15 grudnia

Sfera prywatna: Najważniejsze będą: rodzina, dom i stały partner. Byłby to bardzo spokojny czas, ale coś będzie Ci go zakłócać. Mogą to być przemyślenia, które będą miały związek z innymi osobami niż bliscy.

Niektóre panie mogą czuć się o coś obrażone, ale nie podejmą dyskusji, jeśli uważają, że powinna wyniknąć samoistnie. Możesz chcieć, by ktoś się domyślił, jaki widzisz problem.

Sfera zawodowa: Trudności mogą wyniknąć na tle konfliktów o zyski, zarobki itp. Nie będzie łatwo zażegnać ewentualne spory. Nawet jeśli wpadniesz na dobry pomysł, może nie przynieść efektów, jakich się spodziewasz. Mogą chodzić różne słuchy związane z tym, że ktoś coś komuś powiedział i plotka się rozniosła po firmie. Niektórzy mogą czuć się oszukani, co ogólnie źle wpłynie na nastroje. Będzie trzeba podejść do sytuacji na spokojnie i rzeczowo i udzielić informacji, które uspokoją wszystkich.

Single: Strzelce pokażą się od strony osób otwartych, tolerancyjnych, ale też i niechętnych w nadchodzących dniach, by zacieśniać z kimś więzy. Możliwe, że to praca zawodowa lub inne pilne sprawy będą zaprzątać Twoje myśli, ale konkretnych zmian w Twojej sytuacji nie ma.

Niektórzy z Was mogą spodziewać się (pod wpływem nieoczekiwanych wydarzeń), że jakieś znajomości z przeszłości powrócą, przynajmniej na jakiś czas, a inni z Was mogą próbować „swatać” parę, która Waszym zdaniem idealnie do siebie pasuje, ale nic nie wskazuje, aby miało się coś w temacie ruszyć, jeśli ani jedno ani drugie nie ma skłonności do inicjowania kontaktu.

Inne znaki: Korzystnie byłoby utrzymywać dobre relacje ze Skorpionem i Lwem, a ewentualne nieporozumienia możesz mieć z Bykiem. Uwaga na

Strzelce- z niektórymi dogadasz się doskonale, a z innymi możesz mieć konflikty.

Zdrowie: Jedynie smutki mogą źle wpływać na Twoje samopoczucie.

Przydałoby się optymistyczne towarzystwo.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 2 do 8 grudnia

Dom i rodzina: Będziesz widziała jasny cel i łatwo określisz przedsięwzięcia, których chciałabyś się podjąć, jeśli chodzi o sprawy domowe lub rodzinne. Powinnaś odnaleźć zadowolenie i spokój, ale możesz mieć też koncepcję, jak polepszyć sytuację. Strzelce ogólnie będą skupione na tym, żeby wciąż coś poprawiać lub ulepszać w swej prywatnej sferze lub w domu, ale większość planów przełożysz na później pod wpływem wydarzeń, które się pojawią. W swym otoczeniu masz uszczypliwą i złośliwą kobietę, która bezlitośnie będzie plotkować.

Praca: Jakiś projekt się zawali i nie będzie sensu wierzyć, że coś się zmieni w tym temacie. Wyjdą na jaw przeszkody, które bardzo trudno będzie ominąć. Może okazać się, że czegoś zrobić nie możesz i nie da się tego w żaden sposób obejść, choć nie braknie Ci inteligencji i pomysłowości. Na sprawy zawodowe mogą wpłynąć też sprawy prywatne u niektórych Strzelców, np. mąż lub żona.

Single: Karty opisują kilka wariantów: Jeśli jesteś w znajomości z kobietą ( może być to tylko przyjaźń) i postanowiłeś się rozstać, choć jeszcze jej o tym nie powiedziałeś, teraz nadchodzi moment, aby powiedzieć to jasno. Wcale nie oznacza to jednak, że zakończysz tą znajomość, jeśli druga strona nie przyjmie tego do wiadomości. Niektóre Strzelce zerwą znajomość, jeśli nie będą mogli się z taką osobą spotykać oficjalnie.  Wyjdzie Ci to na dobre, bo wkrótce poznasz kogoś nowego i się zakochasz. Osoby, które rozwodzą się, mogą zatrzymać znajomość z kimś, komu nie pasuje niepewny układ, jeśli poinformują drugą stronę o tym, że definitywnie zakończyli sprawy ze swoimi ex partnerami. Niektóre Strzelce będą plotkować o koleżankach.

Ezolinia Wróżby Jasnowidz Ajlena


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 25 listopada do 1 grudnia

Stan ducha i ciała: Wysoka odporność i dobre zdrowie, ale nie przeciążaj się nadmiarem spraw do załatwienia, lub spróbuj działać bez poczucia presji, bo choć uda Ci się dobrze zmobilizować do aktywności, to jednak będzie to wynikać z samodyscypliny, a nie z dużej energii .

Związki partnerskie: Czas spokojny, dopóki nie będziesz interesować się osobami z zewnątrz. W swoich czterech ścianach możesz spokojnie cieszyć się harmonią, natomiast jeśli Twoja żona odwiedzi rodzinę, może z tego wyniknąć poważny kłopot. U niektórych Strzelców możliwy kontakt z kobietą z rodziny, który przyniesie zaskakujący wynik. Różne mogą być przyczyny takiej sytuacji. Jeśli wiesz, że ktoś ma żal o coś, może czekać na okazję by się odegrać. Mogą też wyjść na jaw sprawy, które poważnie zachwieją Twoim dotychczas spokojnym związkiem.

Single: Nie powinnaś się śpieszyć, nawet gdy poznasz kogoś, kto wzbudza silne uczucia. Uważaj na nieplanowaną ciążę. Pozwól spokojnie rozwijać się nowej znajomości i nie wykładaj kart od razu na samym początku. Zwolnij tempo, nawet jeśli mielibyście wrócić do koleżeństwa na jakiś czas. Choć atmosfera może być romansowa, karty zalecają powściągliwość.

Praca: Nie angażuj się w niepomyślne projekty. Lepiej zmienić kierunek, jeśli widzisz, że jest taka potrzeba. Nie upieraj się przy swoich racjach, jeśli czujesz, że sprowadzi to kłopoty.

Jasnowidz Noemi ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 18 do 24 listopada

Praca: Spójrz perspektywicznie i kieruj się rozsądkiem w decyzjach zawodowych, bo możesz mieć skłonność do wprowadzania niejasności, jeśli sytuacja rozwinie się nie po Twojej myśli. Nie zostawiaj drugiej osoby bez odpowiedzi lub decyzji, choć jeśli chcesz coś opóźnić tym sposobem, to na jakiś czas się uda, ale nie zarobisz i nie wykorzystasz do końca szansy zawodowej, jaka się pojawi, a ponadto w dalszej perspektywie atmosfera się pogorszy na bardziej nerwową. Jeśli unikasz bezpośrednich komunikatów, które pozwolą komuś ocenić sytuację, taka osoba przypomni Ci się we właściwym czasie.

Finanse: Karty radzą zajrzeć do szaf i szafek, bo może się okazać, że masz pewne zapasy, o których zapomniałaś lub ubrania, w których nie chodziłaś, a warto byłoby przejrzeć to, co masz, zanim niepotrzebnie wydasz kolejne pieniądze na to samo. Na pewne przelewy będzie trzeba poczekać, ale nadejdą.

Związki partnerskie: Istotne będzie by znaleźć czas dla rodziny i bliskich i w dużym stopniu możesz się na tym skupić, żeby odzyskać równowagę między czasem zawodowym a prywatnym. Panowie przy okazji mogą naprawić w domu to, co się popsuło, z czego żona na pewno będzie bardzo zadowolona. Sprawy urzędowe przełóż na później, jeśli możesz. Mogą dojść do Was słuchy o nowej firmie, która kogoś zatrudnia, ale może okazać się to tylko plotką.

Single: Konflikty między mężczyznami. Jeden ze znajomych może brzydko plotkować o innym. Zachowaj dystans, niewłaściwy moment na spotkania.

Wróżka Miranda ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 11 do 17 listopada

Miłość: W związki partnerskie mogą ingerować rodzice lub ogólnie rodzina. Trudno będzie znaleźć porozumienie z partnerem, dopóki nie zauważy problemu. Wpływy zewnętrzne mogą się uwidocznić w nadchodzących dniach, co wywoła zdenerwowanie lub rozdrażnienie, nawet jeśli Wam zależy na sobie. Warto byłoby odsunąć od siebie osoby, które za bardzo wtrącają się w Wasze sprawy. Kwestie materialne mogą odgrywać dużą rolę. Pojawią się trudności z wyrażaniem uczuć w takich warunkach.

 Przyjaźń i otoczenie: Uważaj na wszelkie manipulacje na tle finansowym. Znajomi mogą chcieć Cię wykorzystać, lub wprowadzą Cię w błąd. Przemyśl, czy niektórzy z nich nie oceniają Cię pod kątem przydatności w sprawach zawodowych itp. Możesz odczuć potrzebę powrócenia do pewnych sytuacji, które wydadzą Ci się niejasne, jednak możesz się powstrzymywać, jeśli uznasz, że to niewłaściwy moment, albo zechcesz to jeszcze raz przemyśleć. Nie radź się przyjaciół w ważnych sprawach.

Praca: Niesprzyjająca atmosfera. Ludzie mogą być rozdrażnieni, nerwowi, a w złości mogą mówić sobie przykrości, które komuś zaszkodzą. Niezdrowa rywalizacja niestety możliwa. Ty jednak zachowasz spokój i zdrowy rozsadek według kart i spojrzysz na wszystko z dystansem. Niektóre Strzelce mogą zacząć się zastanawiać, czy w innej firmie nie byłoby lepiej.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby online 


Horoskop tygodniowy - STRZELEC od 4 do 10 listopada

Finanse: Na pieniądze uważaj, bo możesz paść ofiarą oszusta lub złodzieja, ale też i wydawaj z rozsądkiem, bo straty są możliwe niestety w nadchodzących dniach.

Praca: Krótkotrwały konflikt z przełożonym jest możliwy, ale wszystko skończy się dobrze, a Twoja pozycja wciąż pozostanie mocna. Jeśli masz pomysł na biznes, nie zniechęcaj się przeciwnościami, bo może okazać się strzałem w dziesiątkę, który przyniesie konkretne zyski. Możliwy awans, podwyżka, wzrost dochodu w dalszej perspektywie.

Dom: Skup się na tym, co jest w Twoim życiu dobre. Masz przyjaciół, na których zawsze możesz liczyć lub wspaniałą rodzinę i właśnie na tym warto się koncentrować. Będzie to harmonijny, spokojny i radosny tydzień, jeśli docenisz swych bliskich. Będziesz lubiana w towarzystwie, więc zaproszenia i propozycje spotkań niewykluczone.  W gronie „swoich” lepiej powściągnąć emocje.

Relacje z innymi: Jeśli ktoś Ci podpadł, to teraz pokonasz wroga. Osoby, które Ci się naraziły, mogą wpaść w tarapaty, szczególnie jeśli będziesz działać spokojnie, metodycznie i cierpliwie. Możesz wywołać atmosferę, od której wszystkim zrobi się gorąco. Jeśli istnieją jakieś uprzedzenia lub niezdrowe zależności, teraz wyjdą na jaw. Istnieje jednak taka możliwość, że osoba, do której masz żal, nie będzie wiedziała o co, lub nie będzie zorientowana w temacie. Z kimś takim możesz się zaprzyjaźnić. Karty pokazują, że masz swoje racje, tylko kieruj je do właściwych osób.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - STRZELEC od 28 października do 3 listopada

W pracy zdecydujesz się na powściągliwość w komunikacji i będzie miało to sens. Jeśli w firmie panowała zbyt rozluźniona atmosfera, teraz zacznie się to zmieniać i warto spojrzeć na to bez zaangażowania. Zajmij się jednak nowymi pomysłami, projektami i wykaż więcej energii w działaniu, jeśli chcesz osiągnąć lepsze wyniki. Wydarzenia mogą być zmienne i mogą pojawić się nagłe sprawy do załatwienia, których nikt nie brał pod uwagę, nawet po godzinach pracy. Ogólnie tydzień, w którym będziesz musiała się wykazać, ale się to opłaci. W sferze prywatnej może mieć miejsce sytuacja, kiedy ktoś będzie się interesował, za co kupiłaś dom, mieszkanie, nowy samochód itp. lub będzie podpytywać, ile zarabiałaś w przeszłości i skąd wzięłaś pieniądze na zakup czegoś. Karty wskazują bardziej na osobę prywatną niż urząd. Ktoś  może być zazdrosny i może snuć niesprawiedliwe domysły, aby niszczyć Ci opinię wśród znajomych i warto się tą informacją z kimś podzielić, ale nie działaj pochopnie i za szybko. Być może ktoś mógłby okazać się pomocny, ale nie z każdym warto się zaprzyjaźniać. Single będą ogólnie nieufne, ale może też pojawić się taka sytuacja, że druga osoba nie będzie mogła się z Tobą skontaktować z powodów niezależnych od niej, np. nagłych sytuacji rodzinnych itp. Nie wyciągaj pochopnych wniosków. W wyniku jakiejś kłótni możesz dowiedzieć się zaskakujących rzeczy.

wróżka Camilia Ezolinia Tarot Wróżby


Horoskop tygodniowy Strzelec - od 21 do 27 października

Chętnie wyruszysz na poszukiwanie nowych rewirów funkcjonowania. Chętnie otworzysz się na ciekawe wzorce obyczajowe, których wcześniej unikałeś. Pomimo wielu blokad w ciele postarasz się w tym tygodniu znaleźć miejsce gdzie będziesz mógł wyrzuć z siebie energię, która Ciebie blokuje. Staniesz się w tym tygodniu inicjatorem zdrowego stylu życia.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Tarot online


Horoskop tygodniowy - Strzelec od 14 do 20 października

Tydzień o zmiennych wpływach. Nie warto zajmować się niczym co wymaga dużego wysiłku fizycznego czy intelektualnego. Mogą udać się randki o ile strzelce nie będą nastawione bojowo. W pracy będzie dobrze. Udadzą się kontakty z zagranicą.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Strzelec od 7 do 13 października

Miłość: W tym miesiącu samotne Strzelce będą mieli trudności z rozpoczęciem relacji. Osoby w związkach niech uważają na nieporozumienia w partnerstwie.
Praca: Praca będzie wymagać dużo dokładności i precyzji. Nie załamuj się, że sobie nie poradzisz. Poradzisz na 100%.
Finanse: będą adekwatne do wkładanych wysiłków. Możliwe pieniądze od losu.
Zdrowie: Uważaj na zatrucia pokarmowe, wymioty, biegunki i bóle gardła.

Tarocista Łukasz: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 30 września do 6 października

Jeśli będziesz potrzebować skontaktować się pilnie z kimś z pracy, może być to trudne, jeśli druga strona nie będzie odpowiadać. Nowe projekty będzie trzeba dwa razy przemyśleć, zanim zabierzesz się za realizację, bo choć nie braknie pomysłów, to możesz mieć wrażenie, że są zbyt naiwne, by udało się je zrealizować i ostatecznie będziesz trzymać się standardów i przyzwyczajeń. Te Strzelce, którym będzie brakować możliwości rozwoju lub wykorzystania swojej kreatywności, będą mieć poczucie braku spełniania zawodowego. Koleżanki z pracy mogą być zmienne w zachowaniach i emocjonalne z Twojego punktu widzenia. Sprawy będą toczyć się własnym, zwykłym rytmem i nie będzie miejsca na spontaniczność. W sferze prywatnej korzystnie będzie z dystansem podejść do tego, co ludzie mówią, bo pomyłki, złudzenia i błędne wyobrażenia będą towarzyszyć rozmowom. Nie próbuj nikogo wpędzać w poczucie winy z powodu jakiejś nieudanej przyjaźni, choć jeśli czujesz potrzebę jasnego wyrażenia swojego zdania w określonym temacie, to zrobisz to, nawet gdyby to oznaczało koniec znajomości.

Wróżka Miranda wróżby tarot online: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy – Strzelec od 23 do 29 września

Zasługujesz na miłość jaką sama okazujesz - prawdziwą i głęboką. Jeśli ktoś chce być częścią Twojego życia udowodni to bez względu na wszystko, a jego czyny są głośniejsze od słów. Jedni zrozumieją się lepiej i rozwiążą konflikty, inni postanowią pójść w swoją stronę. Dla singli karty radzą rozważnie wybrać partnera. Wybierz tego, który jest w stanie oddać całego siebie Tobie.

Wróżka Thelema portal Ezoliniawrozby.com


Horoskop tygodniowy – Strzelec od 16 do 22 września

Tydzień taki sobie dla większości strzelców. Mogą zakasać rękawy i działać w pracy i poza nią. Raczej nie udadzą im się spotkania ze znajomymi i z ukochanymi osobami. Warto jednak by spędziły trochę czasu z rodziną. Zdrowie nie za dobre, bo energii brak. Mogą za to wygrać na loterii. Mogą się zakochać i dostać niespodziewany prezent.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy – STRZELEC od 9 do 15 września

Niektóre Strzelce mogą załatwiać sprawy swoich małżonków dotyczące spraw zawodowych, lub może zdarzyć się, że zwolni się miejsce w Twojej firmie i zechcesz sprawdzić, czy nie ma możliwości zatrudnienia dla Twojej partnerki lub partnera lub kogoś zaprzyjaźnionego. Nie naciskaj na przyspieszenie spraw i nie podpytuj za dużo.  Możliwe opóźnienia lub okaże się, że wcale wolnego miejsca nie ma na razie. Inne Strzelce mogą mieć wrażenie, że ich praca ogranicza ich kreatywność i możliwości rozwoju. Możesz zacząć rozglądać się za nowym stanowiskiem w innej firmie. Również w życiu prywatnym wszelkie kryzysy i spory mogą zmobilizować Cię do konkretnych zmian i poszukiwania nowych rozwiązań.

Nie warto godzić się na wszystko i poświęcać, jeśli czujesz, że w ten sposób niczego nie osiągniesz. Walka o swoje racje nie przyniesie sukcesów w najbliższym czasie, ale mimo wszystko karty radzą Ci pójść tą drogą i pewne rozdziały zamknąć. Możesz mieć jakiegoś rodzaju konfliktowe sytuacje ze znajomymi lub rodziną, ale nie zechcą oni wchodzić w dyskusje i nawet jeśli będziesz mieć o coś pretensje, nie przyjmą Twoich argumentów i nawet nie spróbują zrozumieć Twojego punktu widzenia. Znajomi mogą Cię zawieść, jeśli będą udawać, że wszystko jest w porządku, nawet jeśli tak nie jest. Single skupią się na sprawach prozaicznych, zwłaszcza jeśli spodziewają się istotnych wydarzeń zawodowych lub urzędowych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop napisz do Wróżka Camilia


Horoskop tygodniowy - STRZELEC od 2 do 8 września

Korzystny czas zawodowo i nawet przedsiębiorcom powinno się poszczęścić, jeśli potrzebują korzystnych kontaktów i ruchu w interesie. Może Cię jednak zmartwić, jeśli jakaś osoba wycofa się ze współpracy, lub postanowi  zwolnić się, przejść na emeryturę itp. Nie obawiaj się ryzyka w nadchodzących dniach, bo może się opłacić. Nie próbuj natomiast ratować plajtujących firm, bo karty określają to jako niesprzyjające Twoim interesom, lub istnieje obawia, że i tak się to nie uda. Niestety będzie trzeba analizować na chłodno, co Ci się opłaci. Będziesz mieć świadomość, że ewentualne inwestycje wymagają zastanowienia się, zanim podejmiesz decyzję. W sferze prywatnej tydzień, który może przynieść konflikty i sprzeczki miłosne lub z bliskimi przyjaciółmi. Jeśli coś Cię rozczarowało, możesz nie mieć chęci na zgodę, zwłaszcza jeśli druga strona nie będzie Ci tego ułatwiać swoim postępowaniem. Niektórych z Was czekają bardzo trudne rozmowy, które mogą kończyć się nawet prowokowaniem do rozstania lub zerwania znajomości. Nawet jednak po najtrudniejszych kłótniach będziecie w stanie się pogodzić i odnaleźć z powrotem wspólny język. Znów może zapanować sielankowa atmosfera. Single powinny powściągnąć podejrzliwość, gdyż możesz się złościć o coś bezpodstawnie i próbować nawet śledzić osobę, która Cię interesuje. W dalszej perspektywie okaże się, że to było niemądre, a sprawa się wyjaśni.

Wróżka Camilia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia 708 577 246


Horoskop tygodniowy Strzelec od 26 sierpnia do 1 września

Tydzień może być powodem do tego, byś zapragnął być bardziej widocznym i docenionym. Nic nie zrobi się jednak samo.  Nie pouczaj innych, jeśli nie widzisz jakiegoś zainteresowania Twoim przekazem. Staraj się raczej być dobrym, w tym, co robisz i w ten sposób zyskać sławę i rozgłoś osoby kompetentnej.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy - Strzelec od 19 do 25 sierpnia

Czas dużej aktywności i kreatywności w pracy. Jeśli wcześniej odczuwałaś spadek energii lub miewałaś gorsze nastroje, teraz tego rodzaju problemy powinny zniknąć. Ewentualna konkurencja nie będzie miała szans przy Tobie, a zadania, jakie na nią spadną, mogą okazać się dla nich komplikacją. W przypadku trudnych sytuacji u innych lub prośby o pomoc, nie zgadzaj się zbyt szybko na ugodowe rozwiązania, bo źle na tym wyjdziesz. Zadania, jakie otrzymasz w tym tygodniu, nie sprawią Ci trudności, ale możesz mieć mimo to odczucie, że szef czy klient ma oczekiwania, których nie da się spełnić bez pewnego rodzaju mistyfikacji i stworzenia pozorów lepszego produktu lub usługi, niż są w rzeczywistości. Z firmy może ktoś odejść, co sprawi Ci przykrość, jednak reszta zespołu pozostanie bez zmian.

W sferze prywatnej możesz tak bardzo zamknąć się w sobie i zobojętnieć na sprawy swego otoczenia, że Twoi przyjaciele mogą snuć domysły, czy coś się wydarzyło. Jeśli będziesz mieć na myśli konkretne problemy, to mało prawdopodobne, aby znalazły one szybko rozwiązanie. Mimo to postaraj się odzyskać dobry humor i spotkaj się lub porozmawiaj z tymi, których naprawdę cenisz. Wsparcie znajdziesz w rodzinie, lub sama będziesz ich wspierać, jeśli jest to zwyczajowo Twoją rolą, jakiej się podjęłaś. Single podejdą z dużą ostrożnością do świeżych znajomości i będą miały sporo racji, gdyż w nadchodzących dniach będą narażone na ryzyko poznania osób nieszczerych lub ukrywających swoje prawdziwe intencje.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś


 

Horoskop tygodniowy - Strzelec od 12 do 18 sierpnia

Los im sprzyja w tym tygodniu. Strzelce wykażą się odwagą, waleczności i siłą w dążeniu do celu. To dla nich dobry czas na zajęcie się sportem, a dzięki jowiszowi wygrają każdą sprawę w sądzie i załatwią szybko sprawy urzędowe. To też czas na podpisywanie umów i śluby.

Horoskop opracowała wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - STRZELEC od 5 do 11 sierpnia

Strzelec powinien dobrze uważać na swe finanse, bo Twoje ciężko zarobione pieniądze mogą zostać uszczuplone, lub ktoś doprowadzi Cię do pewnych strat w tym temacie. Niektóre Strzelce powinny przyjrzeć się papierom i księgowości, jeśli istnieje osoba, która szuka sposobności, by Ci szkodzić. W pracy możesz być świadkiem sytuacji, kiedy ktoś zostanie źle potraktowany i nic nie będziesz mógł na to poradzić. Mogą wyjść na jaw przeszłe niesprawiedliwości lub umyślne szkodzenie komuś, a będzie się kryć pod tym zazdrość.  Osoba, którą dotknie ten problem, może być nieświadoma sytuacji i dzięki temu zachowa spokój. Wiadomości, które nadejdą od nieżyczliwych również Cię nie ucieszą. W sferze prywatnej mogą pojawić się osoby, które szukają możliwości wywołania konfliktu i będą nastawione na szukanie powodów do tego, żeby wywołać napiętą atmosferę. Mogłabyś szybko zaprowadzić porządek, bo nie brak Ci inteligencji, aby wyciągnąć odpowiednie wnioski z takich zachowań, jednak mogą pojawić się przemyślenia, które wywołają refleksje, czy warto wchodzić w bezsensowne dyskusje. Może nie podobać Ci się dystans do pewnych problemów ze strony osoby z Twego otoczenia, jeśli uważasz, że wszelkie niesprawiedliwości powinny być wyjaśnione do samego końca.
Single mogą spotykać osoby, które nie lubią być okłamywane i są wyczulone na wszelkie formy manipulacji. Aby zdobyć zaufanie takiej osoby, musisz szczerze z nią rozmawiać. Przyjaźnie mogą być kontynuowane, jeśli zdobędziesz czyjeś zaufanie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia


Horoskop tygodniowy – STRZELEC od 29 lipca do 4 sierpnia

Jeśli chcesz przeforsować jakiś pomysł, ale przepisy Ci tego nie ułatwiają, to będziesz musiał pogodzić się ze stratą lub poszukać zupełnie nowej drogi, aby rozwiązać problem. Wiadomości, które nadejdą, rozjaśnią niejasności, ale wcale Cię to nie ucieszy. Pewne rozmowy zostaną przerwane ze względu na to, że druga osoba nie będzie miała możliwości kontynuowania dyskusji, co uznasz za korzystne, jeśli zechce ona przekonać do swych argumentów szefa, a Ty sądzisz, że nic dobrego z tego nie wyniknie. Atmosfera będzie się wyciszać i zapanuje większe rozluźnienie, choć każdy zechce mimo wszystko pokazać się od swej najlepszej strony. Nadzieje na podwyżki lub zyski okażą się niestety przedwczesne. Strzelec powinien uważać na zdrowie w nadchodzącym tygodniu, zwłaszcza jeśli się przepracowuje. W sferze prywatnej możesz być trudny w kontaktach i zbyt ostry w słowach w stosunku do osób, które mają Cię za kogoś w rodzaju przyjaciela. Bliskie relacje mogą zakończyć się rozstaniem, jeśli wywoływały dużo nieporozumień. Nie ma sensu kontynuować znajomości, w których nieustannie toczą się spory. Osoba z rodziny może zrobić Ci niespodziankę i kupić coś praktycznego, co przyda się na co dzień. Wokół Ciebie może być niespokojna atmosfera, ale jeśli zajmiesz się swoimi sprawami, to wyłączysz się z tego. Single, które pożegnały się z byłymi partnerami, mogą odczuć potrzebę kontaktu z kimś, kto będzie miał podobne poczucie humoru. W ten sposób jednak nie przekonasz drugiej osoby, że Ci na niej zależy. Ostrożnie z żartami dotyczącymi sfery intymnej.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Strzelec od 22 do 28 lipca

W tym tygodniu  najwięcej pozytywnych momentów przeżyjesz ze swoimi przyjaciółmi. Czas  niesie wiele radości i udanych chwil, które spędzisz w większym gronie osób. Długie rozmowy przy wieczornym blasku świec to, to na co czekałeś najbardziej przez ostatnie chłodniejsze dni miesiąca. Teraz obudzisz romantyzm.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 15 do 21 lipca

To tydzień, w którym będzie trzeba się zadowolić tym, co nadchodzące dni Ci przyniosą. Może okazać się, że te projekty, na których Ci zależało, zostaną odwołane, przesunięte na później lub zmienione. Wbrew pozorom jest to sytuacja dla Ciebie korzystna. Jeśli będziesz się wzbraniał przed dostosowaniem się do nowej sytuacji, odwlekał decyzje, które dotyczą innych możliwości zawodowych, niczego konkretnego nie zdziałasz.

Zamiast czekać, aż sytuacja zacznie układać się po Twojej myśli, korzystaj z każdej okazji, aby rozwijać się zawodowo, nawet jeśli nie będzie to droga, którą chciałbyś w tym momencie podążać. Jeśli za bardzo będziesz się wahał i wstrzymywał od działań lub dokonywania wyboru, pojawi się osoba, która zrobi to za Ciebie. W tych dniach powinien pojawić się człowiek, który zechce porozmawiać z Tobą o pracy. Nie zajmuj się plotkami dotyczącymi sfery prywatnej innych osób. Możesz próbować zasięgnąć informacji na jakiś temat, który Cię nie dotyczy, co karty Ci odradzają. Nawet jeśli ciekawi Cię cudzy trójkąt miłosny, toksyczne zależności u innej pary, sceny zazdrości lub szantaże emocjonalne u innych, nie warto się w to angażować, gdyż to dobry moment aby skupić się na własnych sprawach, które mają szansę ruszyć do przodu w temacie ważnym dla Ciebie. Single otoczą się przyjaciółmi, ale bez wchodzenia w nowe relacje. Uznasz starych przyjaciół za godnych zaufania i zabraknie gotowości, aby poszerzać grono swych znajomych.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Strzelec od 8 do 14 lipca

 Tydzień zmienny. W pracy niewiele uda się osiągnąć. Warto czas poświęcić na rozmowy, spotkania i randki. W sypialni może być gorąco.  Strzelce z końca znaku również nie będą narzekać. Te mają szansę na to by przeżyć coś niespodziewanego, a ekscytującego. To może być nawet wygrana na loterii. Warto podpisywać umowy, a nawet wziąć ślub.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – STRZELEC od 1 do 7 lipca 
 
W pracy będziesz nieświadomy faktu, że osoby, które Cię otaczają, mają ze sobą też kontakt prywatny lub wiedzą o swych sprawach prywatnych, choć Ciebie nikt w to nie wtajemnicza. Będzie to dla Ciebie nieistotne tak naprawdę. Twoje kontakty zawodowe będą oparte na profesjonalizmie i układach czysto zawodowych. Nie będziesz zadowolony z pewnych projektów, które będzie trzeba zmienić lub nie potoczą się dokładnie tak, jakbyś sobie tego życzył, ale w ostateczności będzie to czas wyciszenia nastrojów, a na spokojnie łatwiej będzie o dobry pomysł, kompromis w przypadku porozumiewania się z innymi i lepsze relacje ogólnie z ludźmi. Jeśli intensywnie analizowałeś jakiś problem, teraz spojrzysz z większym dystansem i łatwiej znajdziesz wyjście z sytuacji. Karty przestrzegają przed wpływową kobietą lub osobą na stanowisku. 

W życiu prywatnym możesz być skupiony na sobie i swoich sprawach, aby wypracować sobie stabilizację, która Cię zadowoli. Nie zapomnij odwiedzić matkę lub teściową, jeśli dawno tego nie robiłeś. Na swoje kontakty z ludźmi spojrzysz z dużym dystansem, a jeśli jesteś w związku, w którym czujesz się szczęśliwy, to odpowiedni moment na rozmowy o zalegalizowaniu Waszej relacji. Nawet jeśli macie swoje nieporozumienia, rozmowa o ślubie z Twojej inicjatywy może poprawić atmosferę.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)