Zobacz: Horoskop na 2021 rok ->>

Horoskop tygodniowy Strzelec od 20 do 26 września

Możliwe długo oczekiwane wiadomości lub zaproszenia do zabawy od dawno niewidzianych znajomych i kolegów. Także możliwe liczne bliższe i dalsze wyjazdy, ale bardziej w celach prywatnych niż zawodowych. W sprawach pracowniczych nie będzie się działo nic ciekawego.

Autor: Tarocista Adrian, 708 588 642 Kod 32 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 13 do 19 września

Odrodzenie ku nowej przygodzie. Pełnia mocy. Zatęsknisz za podróżami. Niewiele potrzeba abyś wyruszył w świat. Czujesz się jak okręt, który nabrał wiatru w żagle, a tu szara rzeczywistość wymusza być utemperował swoje marzenia. Rada: przemyśl cel i kierunek podróży...  i tak nie wytrzymasz.

Szczęśliwe liczby: 3 i 12

dzień tygodnia: NIEDZIELA

kolor: ŻÓŁTY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 6 do 12 września

Spojrzyj na relacje z dystansu. Dają szczęście czy negatywne emocje? Czasem warto zrobić rachunek sumienia i przewartościować życie. W pracy bardziej się angażuj, w finansach opracuj listę niezbędnych wydatków, a zdrowotnie rozładuj napięcia i  więcej spaceruj na świeżym powietrzu. Jak będziesz w lesie nie zapomnij oprócz grzybów przynieść do domu żołędzie i kasztany.

Autor: Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya, 708 777 531 wew.1 ( 4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 30 sierpnia do 5 września

Szczere intencje, otwarte młodzieńcze serce, taka postawa spotyka się z pozytywną reakcją. Świetny czas na podróż. Spakuj się i wyjedź.

Szczęśliwe liczby: 74 i 88

dzień tygodnia: PIĄTEK

kolor: SELEDYNOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 23 do 29 sierpnia

Możesz mieć szczęście w grach liczbowych. Ogólnie przypływ finansowy dzięki zajęciu, które nie wymaga wysiłku a raczej pomysłowości. Nabierzesz też ochoty na poznanie nowej dziedziny, z którą dotąd nie miałeś nic wspólnego.

Szczęśliwe liczby: 4 i 7

dzień tygodnia: PONIEDZIAŁEK

kolor: GRANATOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy STRZELEC 16-22 sierpnia

 Możesz liczyć na wsparcie ze strony znajomych i przyjaciół. Nabierz ochoty do kontemplacji i odosobnienia. Bliskie Ci będzie to co metafizyczne.

Szczęśliwe liczby: 17 i 19

dzień tygodnia: ŚRODA

kolor: ZŁOTY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 9 do 15 sierpnia

"Zaszumi Ci w głowie" przez co możesz doświadczyć pustki w portfelu. Z końcem tygodnia wszystko wróci do normy i znów będziesz panować nad sytuacją.

Szczęśliwe liczby: 7 i 39

dzień tygodnia: SOBOTA

kolor: MALACHITOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 2 do 8 sierpnia

W pracy nieprzyjemna sytuacja, bo ktoś może obrazić innego współpracownika obierając na cel jego sprawy prywatne, osobiste lub rodzinne, żeby odegrać się na kimś, kogo nie lubi, pozbyć konkurencji itp. U innych czyjaś wybujała ambicja może wywoływać złe nastroje u ludzi, którzy sympatyzują ze sobą i dobrze się im razem pracuje. Warto zachować dystans.

W sferze prywatnej przywrócenie miłości w stałym związku lub nowa znajomość albo romans, co może zacząć się od miłej przyjaźni. Panie znajdą porozumienie z Baranem, Lwem lub Strzelcem, panowie zaś swoją bratnią duszę mogą znaleźć w znaku Byka, Panny lub Koziorożca albo w koleżance z pracy. Poza tym ktoś nie chce konfliktu i chce utrzymać dystans, ale powie Wam to niebezpośrednio lub powie to przez osoby trzecie.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 26 lipca do 1 sierpnia

W tym tygodniu pojawi się sytuacja, która spowoduje, że porzucicie obawy przed współpracą z kimś, być może podzielicie się z kimś swoimi obawami, ale u jakiegoś Strzelca może mieć miejsce niezdrowa sytuacja w firmie, kiedy Wasza uprzejmość będzie podyktowana obawami, że ktoś mógłby Wam np. zaszkodzić lub coś podobnego. Tak czy inaczej szybko przejdziecie do konkretnych działań zawodowych i taka jest rada.

W sferze prywatnej możecie być posłańcem złych wieści. Ktoś może się mocno zezłościć i rozładować frustrację w Waszej obecności. Mogą pojawić się u kogoś skłonności do wyciągania faktów, wniosków i argumentów wielokrotnie, jeśli komuś będzie trudno pogodzić się z tym, co mu/jej powiecie.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 19 do 25 lipca

W pracy ogromna siła przebicia, duża energia i pewność siebie są pokazane. Ktoś może nieoczekiwanie odnowić kontakt, rozpocząć nowe przedsięwzięcie, którego się nie spodziewacie i tym samym wprawić w ruch nowy projekt zawodowy. Karty zapowiadają dużą aktywność, komunikację, ogrom pomysłów, kreatywności, ale i emocji. Radę macie, by podejść praktycznie i odpowiedzialnie do każdej sytuacji lub decyzji. Niektórzy powinni w coś zainwestować.

W sferze prywatnej spokój i zarazem poczucie braku towarzystwa, np. przyjaciółki, z którą można miło porozmawiać. W tych dniach koleżanki mogą być zajęte swoimi sprawami. Mimo to powinno się wydarzyć coś nagłego, co przyniesie radość i optymizm. Radę macie ogólną, żeby dokonać jakiejś zmiany, bardziej trwałej.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - Strzelec od 12 do 18 lipca

W pracy spokój pod warunkiem, że nie popełnicie błędu i odpuścicie coś sobie. Z zewnątrz nie zapowiadają się żadne zmiany ani nic, co mogłoby popsuć Wam plany, jednak możecie mieć chęć skontaktować się z kimś, co może okazać się niewłaściwym posunięciem. Warto dobrze wszystko przemyśleć, zanim się na coś zdecydujecie, a w pewnych okolicznościach lepiej przymknąć na coś oko.

W relacjach prywatnych dobry tydzień, pełen optymizmu i dobrego nastroju. Osoby, które mają dzieci, powinny ten czas spędzić wspaniale właśnie z nimi. Może pojawić się zaskakująca sytuacja, np. ktoś się nieoczekiwanie odezwie albo czegoś się dowiecie. Obowiązków w domu również nie braknie. Radę macie, by podzielić się z kimś radością lub w przypadku wyboru między relacjami konfliktowymi i pozytywnymi, warto wybierać osoby, z którymi znajdujecie porozumienie.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 5 do 12 lipca

W pracy czas dobry, bo pokazani jesteście jako osoby silne psychicznie, wytrwałe, zdecydowane, które osiągają swój cel, ale możecie mieć kontakt z kimś równie pewnym siebie i możliwe, że zechcecie odsunąć od siebie pewne osoby. Radę macie, by podejść z większym spokojem i odpuścić sobie w pewnych sytuacjach, bo nic nie zagraża Waszej pozycji i możecie sobie spokojnie na to pozwolić. Być może warto z kimś miło porozmawiać. Niektórzy mogą osiągnąć spory sukces teraz, awansować itp.

W relacjach prywatnych choć ktoś może się odezwać, zadzwonić, napisać, ale możecie uznać, że lepiej nie oddzwaniać i taką macie radę na ten czas. Poza tym dobry tydzień na porządkowanie swoich spraw osobistych i zadbanie o równowagę.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 28 czerwca do 4 lipca

U kogoś konflikty zawodowe mogą skończyć się odejściem z firmy, a u innej osoby możliwe, że ktoś z prywatnych znajomych może próbować Was namawiać do czegoś lub wpływać na sytuację, co nie przyniesie pozytywnych rezultatów.

W sferze osobistej możecie mieć chwilowy dołek, gorsze samopoczucie, co jednak powinno ostatecznie się zmienić pod wpływem kontaktu z kimś lub odwiedzin. Jest szansa na miłe chwile, rozmowę, a pojawienie się określonej osoby może przynieść rozwiązanie istotnego problemu lub sprawi Wam radość. Pomimo negatywnych przemyśleń, pokazany jest spokój i poczucie bezpieczeństwa. Macie dużo większy potencjał niż sami oceniacie i warto byłoby zrobić coś zdecydowanego. Wyjazd lub wyjście dokądś również poprawi sytuację. Decyzja o  rozstaniu się z kimś może sprowokować powrót takiej osoby.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 21 do 27 czerwca

Praca, która się opłaca. Co zasiałeś – zbierzesz. Zasłużony wypoczynek z końcem tygodnia. Moc sprawcza, udane przedsięwzięcia, sprawność intelektualna – czyli dobre biorytmy na ten tydzień. Zasłużone poczucie bezpieczeństwa w sferze uczuć. Ktoś Cię kocha drogi Strzelcu.

Szczęśliwe liczby: 7 i 8
dzień tygodnia: wtorek
kolor: purpura

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 642 Kod 34 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 14 do 20 czerwca

W pracy może zajść potrzeba uzbrojenia się w cierpliwość, działania systematycznego i konsekwentnego w kierunku poprawy sytuacji lub nawiązywania nowych współpracy, ale wszystko może dziać się zbyt wolno z Waszego punktu widzenia. Mimo wszystko warto zachować spokój.

W relacjach prywatnych czynnikiem wywołującym problemy mogą być zmienne nastroje kogoś lub sytuacje z dzieckiem, które komplikują komuś dzień codzienny. W przypadku nieporozumień lub trudności związanych ze szkołą, organizacją pracy dziecka, możecie mieć trudność, by przyjąć cudzy punkt widzenia. U niektórych osób może to mieć swoje uzasadnienie.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 7 do 13 czerwca

Dobry czas na poukładanie sobie relacji w obecnym związku lub znalezienie odpowiedniego partnera. Udadzą się wam negocjacje i ważne rozmowy. Będzie mieli możliwość przedyskutowania tego na czym wam zależy, Efekty, które wypracujecie zostaną na dłużej, a rezultaty waszych decyzji będą dalekosiężne. Zapowiada się czas zadowolenia. Dobry okres finansowy. 10 czerwca okaże się ważny dla związku. Zastanowicie się co jest w zgodzie z waszym autentycznym ja? A także czym jest autentyczne i głębokie połączenie z drugim człowiekiem? Ogólnie dla Strzelców przewidziana jest równowaga połączona z optymizmem. Odczujecie też własną niezależność.

Na ten tydzień korzystne:

Liczba: 8,

Kolor: czerwony

Dzień: środa

Horoskop tygodniowy opracowała Omena Vidi, Kontakt 708 588 642 Kod 34 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 31 maja do 6 czerwca

Tydzień pracy i nowych wyzwań. Umysł będziesz musiał zająć przyziemnymi sprawami. Zwolnienie tempa i odpoczynek, to deficytowy u ciebie towar. Zadbaj o wyższe wibracje i naucz się mówić o uczuciach i odczuciach.

Autor Jasnowidz Daga Kira  wróżby przez telefon


Horoskop tygodniowy Strzelec od 24 do 30 maja

Na sferę zawodową macie nietypową radę, aby w coś się nie angażować, a  nawet według rozkładu chwile bezczynności i nierealizowania żadnych planów, mogą wiele Wam dać korzyści. Możecie dojść do ważnych przemyśleń, które spowodują większe wyciszenie i równowagę wewnętrzną.

Niewłaściwy czas na aktywne działanie w Internecie, bo sprawy mogą się tak potoczyć, że możecie później żałować swoich wypowiedzi na przykład. Również nie jest to idealny moment na wystąpienia publiczne w jakiejkolwiek postaci, zwłaszcza jeśli chcecie kogoś przekonać do czegoś.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 17 do 23 maja

Nie inwestuj lub zrezygnuj z wydatku, jeśli jeszcze do niego nie doszło. Może okazać się przy głębszej analizie, że nie jest to trafiony pomysł, choć nie powinniście zbyt długo żałować, jeśli coś kupicie. Ogólnie warto być ostrożnym z podejmowaniem decyzji, bo szybko wydarzy się coś, co ujawni błędy, jeśli coś jest nieprzemyślane.
W sferze prywatnej pokazane jest uwolnienie z czegoś i odzyskanie spokoju ducha. Może chodzić o uwolnienie się z negatywnych myśli lub sytuacji.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 10 do 16 maja

Nie przejmuj się porażkami które mogą cię wyprowadzić z równowagi. Z końcem tygodnia słońce pojawi się na niebie a na twojej twarzy zagości uśmiech. Wiele zagmatwanych spraw się naprostuje , zmiany nastąpią w zaskakująco szybkim tempie.

Autor: Jasnowidz Deve telefon 708 577 502 kod 1 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 3 do 9 maja

Czeka Cię tydzień pełen nauki. Niektóre z tych rzeczy przydadzą ci się w najbliższym czasie więc postaraj się przyłożyć do nauki i nie odtrącaj pomoc którą ktoś Ci zaoferuje.

Autor: Jasnowidz Deve telefon 708 577 502 kod 1 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 26 kwietnia do 2 maja

Odczujesz przypływ energii do działania i spojrzysz na życie z optymizmem. To za sprawą poprawy finansowej, możesz otrzymać zaległe świadczenie, premię czy obiecaną podwyżkę. W sprawach uczuciowych odważ się wyjść z długo skrywana propozycją. Bądź hojny w okazywaniu serdecznych emocji a odczujesz wzajemność partnera. W odpowiedzi pozytywne uczucia wrócą do ciebie z podwójną siłą.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 19 do 25 kwietnia

W tym tygodniu postaw na komunikację, sprzyja podejmowaniu trudnych rozmów, dyplomacji i prowadzeniu negocjacji. Bez problemu załatwisz sprawy urzędowe i uzyskasz potrzebne ci informacje z zakresu obowiązujących przepisów czy ustaw. Warto także sięgnąć po pomoc kompetentnej osoby, która pokieruje twoim działaniem. W domu postaw na szczerość, zyskasz wiele w oczach partnera.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 12 do 18 kwietnia

Dobry tydzień pod względem materialnym. Możesz liczyć na sprzyjające wiadomości w sprawie pieniędzy czy kredytu, o które się starasz. Także ze strony rodziny możesz liczyć na pomoc materialną. Tydzień sprzyja wszelkim rozmowom, planom, poradom z zakresu spraw mieszkaniowych. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem domu, mieszkania czy gruntu możesz mieć teraz okazję na dobrą inwestycję.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 5 do 11 kwietnia

Tydzień może przynieść problemy natury emocjonalnej, sprzyja relaksacji i wyciszeniu. Możesz nie mieć chęci na spotkania i rozmowy ze znajomymi. Zapragniesz izolacji od spraw codziennych. Wykorzystaj ten czas na kreatywne tworzenie. Nie musisz pięknie malować by stworzyć obraz, swój artystyczny potencjał możesz także zaprezentować w kuchni tworząc innowacyjne potrawy. Poszukaj wsparcia w partnerze, romantyczny wieczór na pewno poprawi ci nastrój.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 29 marca do 4 kwietnia

W tym tygodniu poradzisz sobie z niejednym problemem. Jeśli znajdziesz się w sytuacji, w której będziesz miał silnego konkurenta, nie zrażaj się. Twoja odwaga i wiedza zostanie doceniona.Ostatecznie to właśnie ty będziesz na wygranej pozycji.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 22 do 28 marca

Szykuje się spokojny i zrównoważony tydzień. To dobry czas by rozwiązać trudne problemy i prowadzić niewygodne rozmowy. Zainicjowana rozmowa na pewno doprowadzi do do kompromisu z bliską Ci osobą.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 15 do 21 marca

Swoja uwagę przekierujesz ze spraw życia codziennego na duchowość i swój rozwój osobisty. Tydzień sprzyja podjęciu nowych dla Ciebie zajęć, możesz wziąć udział w zajęciach jogi lub lekcjach rysunku. Będziesz szukał kontaktu z naturą lub zaszyjesz się w bibliotece i będziesz zgłębiał tajniki wiedzy.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 8 do 14 marca

Możesz spodziewać się powodzenia i pozytywnego dla Ciebie obrotu spraw. Ten tydzień to doskonały czas na wszelkie inwestycje, podpisywanie korzystnych umów i załatwianie spraw urzędowych. Jeśli jeszcze nie masz obok siebie bliskiej osoby, wykorzystaj ten czas na spotkania towarzyskie z przyjaciółmi. Masz ogromną szansę poznać w ten sposób osobę Ci przeznaczoną.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 1 do 7 marca

Dobry tydzień przynoszący spokój i harmonię. Sprawy rodzinne będą w tym czasie dla Ciebie najważniejsze. Poświęcisz swój wolny czas na budowanie więzi z dziećmi. Wspólnie ze swoim partnerem życiowym będziecie snuć dalekosiężne plany. Od marzeń wszystko się zaczyna, więc wyobrażajcie sobie swój nowy dom, wakacje spędzone w ciepłych krajach czy nowy luksusowy samochód.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 22 do 28 lutego

Warto nie upierać się przy swoich argumentach w pracy, bo tak dostrzeżesz nową nadarzającą się okazję do rozwoju, interesującego kontaktu lub czegoś innego, co okaże się wartościowe dla Twojej przyszłości. Nie zawsze suchy konkret powinien wyznaczać Twoje działania. W tym tygodniu lepiej będzie dopuścić do siebie nowe rozwiązania. Szczęśliwy czas w miłości i w związkach. Spokój, ale też możecie podejmować decyzje dotyczące przyszłości. Dobry moment na istotne transakcje, które mają dać Wam poczucie większego komfortu.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 15 do 21 lutego

W tym tygodniu będzie Ci dopisywać dobry nastrój. Będziesz miał ochotę na spotkania ze znajomymi, ale pamiętaj o bezpieczeństwie. Pod koniec tygodnia zapragniesz odpocząć od zgiełku i się wyciszyć. Wyjazd na łono natury czy joga, to dobre rozwiązanie. Samotne strzelce będą miały okazje spotkać kogoś interesującego. Jednak unikaj dawnych ukochanych, bo nic dobrego i tak z tego nie wyniknie.


Horoskop tygodniowy Strzelec od 8 do 14 lutego

W pracy mogą być zastoje, czekanie na coś, nuda, brak pracy albo tak bardzo weszliście w rutynę, że możecie się poczuć znudzeni. Radę macie, by skończyć ważne zadania, jeśli macie coś niedokończone i bardziej otworzyć się na kontakty zawodowe, poszukać nowych możliwości dla siebie itp. W miłości zachowaj ostrożność wobec znajomości, które nie przynoszą wzajemności, nawet jeśli druga osoba wydaje się spełnieniem marzeń. W tych dniach możecie mieć pecha do ludzi komercyjnie nastawionych do życia i trudno będzie znaleźć prawdziwe uczucie.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 1 do 7 lutego

Lepiej zachować obecne stanowisko i nie szukać nowych ofert, albo nie zdradzać, gdzie pracujecie, ile zarabiacie itp. Niewłaściwy czas na rozmowy kwalifikacyjne, bo choć powinno pójść Wam doskonale, to jednak są sprawy, z których nie zdajecie sobie sprawy, o których Wam nikt nie powie i to może wpływać na decyzje. Ewentualne problemy z porozumieniem się w związkach mogą wynikać z braku dystansu lub niemożności ujrzenia lepszej przyszłości. Mimo wszystko to czas porzucania rozczarowań. Warto uporządkować mieszkanie, co odwróci Wasze myśli, a potem wyjść dokądś lub zająć się czymś, co Was pasjonuje.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 25 do 31 stycznia

Dość czekania na coś w pracy lub pojawi się szansa albo okazja by coś pomyślnie załatwić. Jeśli ktoś się odsunął, przestał kontaktować albo nie był gotów wcześniej do współpracy, teraz może się zjawić lub ogólnie pojawią się okoliczności, które rozbudzą nowe nadzieje na coś. Los będzie Wam sprzyjał. Chwytaj okazje i nie czekaj na następne. W miłości ważne przemyślenia. Jeśli jesteś w relacji, która nie rokuje na przyszłość, teraz dotrze do Ciebie, że tkwić w tym dalej byłoby formą szkodzenia sobie. U innych może będzie trzeba podjąć decyzję czy Ci zależy na kimś czy nie, bo druga strona będzie oczekiwać konkretu.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 18 do 24 stycznia

Jeśli planowaliście coś zrobić ważnego w pracy, może okazać się to problematyczne, choć radę macie by machnąć na to ręką i się nie martwić. W miłości różne kwestie mogą budzić obawy. Jeśli ktoś ma problem w pracy, może mieć potrzebę porozmawiania o tym na przykład. Może się zdarzyć, że problem z porozumieniem jest na takim tle, że ktoś nie chce komuś powiedzieć prawdy o czymś. Warto zmienić kierunek działań. Przemyśl czy nie byłoby lepiej wspólnie pokonywać trudności?

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 11 do 17 stycznia

Uważajcie na zdrowie w tym tygodniu, bo niektórzy mogą czuć potrzebę zrobienia czegoś dla siebie w temacie zdrowia, żeby dojść do formy. Koleżanki przestaną się odzywać, co jednak może być Wam na rękę, dopóki nie poczujecie się lepiej. W pracy karty niesprzyjające, bo u niektórych możliwe zerwane umowy lub pogorszenie współpracy. Nie dajcie się namówić na działanie, jeśli nie jesteście gotowe, bo będziecie niezadowolone z efektu. Czas myśleć o sobie i nie wkładać w coś energii, jeśli Wam jej brakuje.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 4 do 10 stycznia

Jeśli w sferze zawodowej coś nie wyszło, nie udało się umówić na rozmowę kwalifikacyjną albo zdobyć nowego kontrahenta lub porozumieć z kolegą lub koleżanką z pracy, karty radzą nie robić w tym tygodniu nic w tej sprawie. Zadbaj o swój komfort i stabilizację. W sferze prywatnej mogą pojawić się komplikacje, jeśli masz dziecko uczące się zdalnie. Możesz mieć trudność w porozumieniu się z dzieckiem lub by pomóc mu spełnić oczekiwania nauczyciela w jakimś pomyśle, zadanej pracy itp. Nie rób niczego na siłę, postaraj się przełożyć termin oddania pracy, jeśli to możliwe. Poza tym czas ogólnie trudności w porozumieniu się w relacjach z ludźmi.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 28 grudnia do 3 stycznia

Na ten tydzień macie radę, by zainwestować w coś, jeśli mogłoby to zmienić Waszą sytuację na lepszą w pracy i ogólnie kierować się rozsądkiem i analizować prozaicznie wydarzenia. Możliwe trudności zawodowe niezależne do Was. W sferze prywatnej możecie poczuć się samotnie, co nie oznacza, że otworzycie się na drugą osobę, bo możecie mieć nadmierną skłonność do bycia asertywnym albo druga strona przyjmie taką postawę. Karty radzą spróbować polepszyć swoje relacje w tych dniach, bo może przynieść to pozytywny skutek lub odnowić znajomość z kimś, kogo masz na myśli.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 21 do 27 grudnia

Kart radzą analizować na chłodno sytuację zawodową. Nie jest to sprzyjający czas dla każdego i niektóre osoby mogą mieć kłopot jakiegoś rodzaju. Jeśli potrzebujesz podjąć decyzję, możliwe, że będzie trzeba zrobić coś bez kierowania się emocjami ani empatią niestety. Jeśli ktoś w domu zachoruje, lepiej wyłączyć Internet lub odłożyć wszystkie sprawy na bok i zająć się sobą lub osobą Wam bliską. To czas równowagi wewnętrznej. U niektórych Strzelców karty mogą pokazywać przemyślenia na temat covid, ale podejdziecie ze spokojem do wiadomości, które nadejdą lub troską, jeśli ktoś martwi się z bliskich.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy – Strzelec od 14 do 20 grudnia

Warto uważać na słowa wypowiedziane w złości. Choć zechcesz zachować powściągliwość, to jeśli wyprowadzi Cię coś z równowagi, możesz zarzucić drugiej stronie, że specjalnie doprowadza Was do kryzysu itp. W pracy również wyjdą komplikacje, jeśli dyskretnie rozpuścisz złe wieści o kimś, a taka osoba zechce się „odwdzięczyć” albo nawet wykorzystać to na swój sposób. Możliwe przepychanki słowne, które spowodują straty obustronne. Single także mogą być uwikłane w konflikty, a druga strona będzie bronić się przed zarzutami.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 7 do 13 grudnia

W pracy może pojawić się sytuacja, kiedy będziecie mieć wrażenie, że nie macie możliwości zadziałania tak, jakbyście tego chcieli. Np. pojawią się okoliczności wymuszające określone decyzje. Niektórzy mogą mieć problem z biznesem związany z obecną pandemią i będą musieli wstrzymać się z aktywnością zawodową. Można jedynie zastanowić się nad obejściem problemu i nie tracić nadziei, bo wkrótce się polepszy. W sferze prywatnej mogą nadejść złe wieści dotyczące spraw prywatnych kogoś znajomego, koleżanki lub innej osoby, które mogą Was zasmucić. Nie bierzcie na siebie ciężaru  problemów innych.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 30 listopada do 6 grudnia

Niektórzy z Was mogą szukać sposobu, by ujawnić jakieś niesprawiedliwości w pracy i możecie potrzebować przyjaciela, by tego dokonać. Inni mogą czuć się zakłopotani z tego powodu, że jakaś nieuczciwość wyjdzie na jaw. Może się też okazać, że podatki będą zbyt wysokie, żeby opłacało się coś zrobić (np. w biznesie) albo przepisy będą niesprzyjające, by podjąć określone działania. Przemyśl i nie spiesz się z decyzją. W sferze prywatnej- możliwe odwiedziny dynamicznej koleżanki, która nie przyjmuje odmowy, nawet jeśli straciłaś entuzjazm z jakiegoś powodu. Niektórzy z Was zmobilizują się do działań bez względu na nastroje i dzięki temu utrzymacie poczucie równowagi i stabilności.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)