Horoskop tygodniowy - STRZELEC od 9 do 15 grudnia

Sfera prywatna: Najważniejsze będą: rodzina, dom i stały partner. Byłby to bardzo spokojny czas, ale coś będzie Ci go zakłócać. Mogą to być przemyślenia, które będą miały związek z innymi osobami niż bliscy.

Niektóre panie mogą czuć się o coś obrażone, ale nie podejmą dyskusji, jeśli uważają, że powinna wyniknąć samoistnie. Możesz chcieć, by ktoś się domyślił, jaki widzisz problem.

Sfera zawodowa: Trudności mogą wyniknąć na tle konfliktów o zyski, zarobki itp. Nie będzie łatwo zażegnać ewentualne spory. Nawet jeśli wpadniesz na dobry pomysł, może nie przynieść efektów, jakich się spodziewasz. Mogą chodzić różne słuchy związane z tym, że ktoś coś komuś powiedział i plotka się rozniosła po firmie. Niektórzy mogą czuć się oszukani, co ogólnie źle wpłynie na nastroje. Będzie trzeba podejść do sytuacji na spokojnie i rzeczowo i udzielić informacji, które uspokoją wszystkich.

Single: Strzelce pokażą się od strony osób otwartych, tolerancyjnych, ale też i niechętnych w nadchodzących dniach, by zacieśniać z kimś więzy. Możliwe, że to praca zawodowa lub inne pilne sprawy będą zaprzątać Twoje myśli, ale konkretnych zmian w Twojej sytuacji nie ma.

Niektórzy z Was mogą spodziewać się (pod wpływem nieoczekiwanych wydarzeń), że jakieś znajomości z przeszłości powrócą, przynajmniej na jakiś czas, a inni z Was mogą próbować „swatać” parę, która Waszym zdaniem idealnie do siebie pasuje, ale nic nie wskazuje, aby miało się coś w temacie ruszyć, jeśli ani jedno ani drugie nie ma skłonności do inicjowania kontaktu.

Inne znaki: Korzystnie byłoby utrzymywać dobre relacje ze Skorpionem i Lwem, a ewentualne nieporozumienia możesz mieć z Bykiem. Uwaga na

Strzelce- z niektórymi dogadasz się doskonale, a z innymi możesz mieć konflikty.

Zdrowie: Jedynie smutki mogą źle wpływać na Twoje samopoczucie.

Przydałoby się optymistyczne towarzystwo.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 2 do 8 grudnia

Dom i rodzina: Będziesz widziała jasny cel i łatwo określisz przedsięwzięcia, których chciałabyś się podjąć, jeśli chodzi o sprawy domowe lub rodzinne. Powinnaś odnaleźć zadowolenie i spokój, ale możesz mieć też koncepcję, jak polepszyć sytuację. Strzelce ogólnie będą skupione na tym, żeby wciąż coś poprawiać lub ulepszać w swej prywatnej sferze lub w domu, ale większość planów przełożysz na później pod wpływem wydarzeń, które się pojawią. W swym otoczeniu masz uszczypliwą i złośliwą kobietę, która bezlitośnie będzie plotkować.

Praca: Jakiś projekt się zawali i nie będzie sensu wierzyć, że coś się zmieni w tym temacie. Wyjdą na jaw przeszkody, które bardzo trudno będzie ominąć. Może okazać się, że czegoś zrobić nie możesz i nie da się tego w żaden sposób obejść, choć nie braknie Ci inteligencji i pomysłowości. Na sprawy zawodowe mogą wpłynąć też sprawy prywatne u niektórych Strzelców, np. mąż lub żona.

Single: Karty opisują kilka wariantów: Jeśli jesteś w znajomości z kobietą ( może być to tylko przyjaźń) i postanowiłeś się rozstać, choć jeszcze jej o tym nie powiedziałeś, teraz nadchodzi moment, aby powiedzieć to jasno. Wcale nie oznacza to jednak, że zakończysz tą znajomość, jeśli druga strona nie przyjmie tego do wiadomości. Niektóre Strzelce zerwą znajomość, jeśli nie będą mogli się z taką osobą spotykać oficjalnie.  Wyjdzie Ci to na dobre, bo wkrótce poznasz kogoś nowego i się zakochasz. Osoby, które rozwodzą się, mogą zatrzymać znajomość z kimś, komu nie pasuje niepewny układ, jeśli poinformują drugą stronę o tym, że definitywnie zakończyli sprawy ze swoimi ex partnerami. Niektóre Strzelce będą plotkować o koleżankach.

Ezolinia Wróżby Jasnowidz Ajlena


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 25 listopada do 1 grudnia

Stan ducha i ciała: Wysoka odporność i dobre zdrowie, ale nie przeciążaj się nadmiarem spraw do załatwienia, lub spróbuj działać bez poczucia presji, bo choć uda Ci się dobrze zmobilizować do aktywności, to jednak będzie to wynikać z samodyscypliny, a nie z dużej energii .

Związki partnerskie: Czas spokojny, dopóki nie będziesz interesować się osobami z zewnątrz. W swoich czterech ścianach możesz spokojnie cieszyć się harmonią, natomiast jeśli Twoja żona odwiedzi rodzinę, może z tego wyniknąć poważny kłopot. U niektórych Strzelców możliwy kontakt z kobietą z rodziny, który przyniesie zaskakujący wynik. Różne mogą być przyczyny takiej sytuacji. Jeśli wiesz, że ktoś ma żal o coś, może czekać na okazję by się odegrać. Mogą też wyjść na jaw sprawy, które poważnie zachwieją Twoim dotychczas spokojnym związkiem.

Single: Nie powinnaś się śpieszyć, nawet gdy poznasz kogoś, kto wzbudza silne uczucia. Uważaj na nieplanowaną ciążę. Pozwól spokojnie rozwijać się nowej znajomości i nie wykładaj kart od razu na samym początku. Zwolnij tempo, nawet jeśli mielibyście wrócić do koleżeństwa na jakiś czas. Choć atmosfera może być romansowa, karty zalecają powściągliwość.

Praca: Nie angażuj się w niepomyślne projekty. Lepiej zmienić kierunek, jeśli widzisz, że jest taka potrzeba. Nie upieraj się przy swoich racjach, jeśli czujesz, że sprowadzi to kłopoty.

Jasnowidz Noemi ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 18 do 24 listopada

Praca: Spójrz perspektywicznie i kieruj się rozsądkiem w decyzjach zawodowych, bo możesz mieć skłonność do wprowadzania niejasności, jeśli sytuacja rozwinie się nie po Twojej myśli. Nie zostawiaj drugiej osoby bez odpowiedzi lub decyzji, choć jeśli chcesz coś opóźnić tym sposobem, to na jakiś czas się uda, ale nie zarobisz i nie wykorzystasz do końca szansy zawodowej, jaka się pojawi, a ponadto w dalszej perspektywie atmosfera się pogorszy na bardziej nerwową. Jeśli unikasz bezpośrednich komunikatów, które pozwolą komuś ocenić sytuację, taka osoba przypomni Ci się we właściwym czasie.

Finanse: Karty radzą zajrzeć do szaf i szafek, bo może się okazać, że masz pewne zapasy, o których zapomniałaś lub ubrania, w których nie chodziłaś, a warto byłoby przejrzeć to, co masz, zanim niepotrzebnie wydasz kolejne pieniądze na to samo. Na pewne przelewy będzie trzeba poczekać, ale nadejdą.

Związki partnerskie: Istotne będzie by znaleźć czas dla rodziny i bliskich i w dużym stopniu możesz się na tym skupić, żeby odzyskać równowagę między czasem zawodowym a prywatnym. Panowie przy okazji mogą naprawić w domu to, co się popsuło, z czego żona na pewno będzie bardzo zadowolona. Sprawy urzędowe przełóż na później, jeśli możesz. Mogą dojść do Was słuchy o nowej firmie, która kogoś zatrudnia, ale może okazać się to tylko plotką.

Single: Konflikty między mężczyznami. Jeden ze znajomych może brzydko plotkować o innym. Zachowaj dystans, niewłaściwy moment na spotkania.

Wróżka Miranda ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 11 do 17 listopada

Miłość: W związki partnerskie mogą ingerować rodzice lub ogólnie rodzina. Trudno będzie znaleźć porozumienie z partnerem, dopóki nie zauważy problemu. Wpływy zewnętrzne mogą się uwidocznić w nadchodzących dniach, co wywoła zdenerwowanie lub rozdrażnienie, nawet jeśli Wam zależy na sobie. Warto byłoby odsunąć od siebie osoby, które za bardzo wtrącają się w Wasze sprawy. Kwestie materialne mogą odgrywać dużą rolę. Pojawią się trudności z wyrażaniem uczuć w takich warunkach.

 Przyjaźń i otoczenie: Uważaj na wszelkie manipulacje na tle finansowym. Znajomi mogą chcieć Cię wykorzystać, lub wprowadzą Cię w błąd. Przemyśl, czy niektórzy z nich nie oceniają Cię pod kątem przydatności w sprawach zawodowych itp. Możesz odczuć potrzebę powrócenia do pewnych sytuacji, które wydadzą Ci się niejasne, jednak możesz się powstrzymywać, jeśli uznasz, że to niewłaściwy moment, albo zechcesz to jeszcze raz przemyśleć. Nie radź się przyjaciół w ważnych sprawach.

Praca: Niesprzyjająca atmosfera. Ludzie mogą być rozdrażnieni, nerwowi, a w złości mogą mówić sobie przykrości, które komuś zaszkodzą. Niezdrowa rywalizacja niestety możliwa. Ty jednak zachowasz spokój i zdrowy rozsadek według kart i spojrzysz na wszystko z dystansem. Niektóre Strzelce mogą zacząć się zastanawiać, czy w innej firmie nie byłoby lepiej.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby online 


Horoskop tygodniowy - STRZELEC od 4 do 10 listopada

Finanse: Na pieniądze uważaj, bo możesz paść ofiarą oszusta lub złodzieja, ale też i wydawaj z rozsądkiem, bo straty są możliwe niestety w nadchodzących dniach.

Praca: Krótkotrwały konflikt z przełożonym jest możliwy, ale wszystko skończy się dobrze, a Twoja pozycja wciąż pozostanie mocna. Jeśli masz pomysł na biznes, nie zniechęcaj się przeciwnościami, bo może okazać się strzałem w dziesiątkę, który przyniesie konkretne zyski. Możliwy awans, podwyżka, wzrost dochodu w dalszej perspektywie.

Dom: Skup się na tym, co jest w Twoim życiu dobre. Masz przyjaciół, na których zawsze możesz liczyć lub wspaniałą rodzinę i właśnie na tym warto się koncentrować. Będzie to harmonijny, spokojny i radosny tydzień, jeśli docenisz swych bliskich. Będziesz lubiana w towarzystwie, więc zaproszenia i propozycje spotkań niewykluczone.  W gronie „swoich” lepiej powściągnąć emocje.

Relacje z innymi: Jeśli ktoś Ci podpadł, to teraz pokonasz wroga. Osoby, które Ci się naraziły, mogą wpaść w tarapaty, szczególnie jeśli będziesz działać spokojnie, metodycznie i cierpliwie. Możesz wywołać atmosferę, od której wszystkim zrobi się gorąco. Jeśli istnieją jakieś uprzedzenia lub niezdrowe zależności, teraz wyjdą na jaw. Istnieje jednak taka możliwość, że osoba, do której masz żal, nie będzie wiedziała o co, lub nie będzie zorientowana w temacie. Z kimś takim możesz się zaprzyjaźnić. Karty pokazują, że masz swoje racje, tylko kieruj je do właściwych osób.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - STRZELEC od 28 października do 3 listopada

W pracy zdecydujesz się na powściągliwość w komunikacji i będzie miało to sens. Jeśli w firmie panowała zbyt rozluźniona atmosfera, teraz zacznie się to zmieniać i warto spojrzeć na to bez zaangażowania. Zajmij się jednak nowymi pomysłami, projektami i wykaż więcej energii w działaniu, jeśli chcesz osiągnąć lepsze wyniki. Wydarzenia mogą być zmienne i mogą pojawić się nagłe sprawy do załatwienia, których nikt nie brał pod uwagę, nawet po godzinach pracy. Ogólnie tydzień, w którym będziesz musiała się wykazać, ale się to opłaci. W sferze prywatnej może mieć miejsce sytuacja, kiedy ktoś będzie się interesował, za co kupiłaś dom, mieszkanie, nowy samochód itp. lub będzie podpytywać, ile zarabiałaś w przeszłości i skąd wzięłaś pieniądze na zakup czegoś. Karty wskazują bardziej na osobę prywatną niż urząd. Ktoś  może być zazdrosny i może snuć niesprawiedliwe domysły, aby niszczyć Ci opinię wśród znajomych i warto się tą informacją z kimś podzielić, ale nie działaj pochopnie i za szybko. Być może ktoś mógłby okazać się pomocny, ale nie z każdym warto się zaprzyjaźniać. Single będą ogólnie nieufne, ale może też pojawić się taka sytuacja, że druga osoba nie będzie mogła się z Tobą skontaktować z powodów niezależnych od niej, np. nagłych sytuacji rodzinnych itp. Nie wyciągaj pochopnych wniosków. W wyniku jakiejś kłótni możesz dowiedzieć się zaskakujących rzeczy.

wróżka Camilia Ezolinia Tarot Wróżby


Horoskop tygodniowy Strzelec - od 21 do 27 października

Chętnie wyruszysz na poszukiwanie nowych rewirów funkcjonowania. Chętnie otworzysz się na ciekawe wzorce obyczajowe, których wcześniej unikałeś. Pomimo wielu blokad w ciele postarasz się w tym tygodniu znaleźć miejsce gdzie będziesz mógł wyrzuć z siebie energię, która Ciebie blokuje. Staniesz się w tym tygodniu inicjatorem zdrowego stylu życia.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Tarot online


Horoskop tygodniowy - Strzelec od 14 do 20 października

Tydzień o zmiennych wpływach. Nie warto zajmować się niczym co wymaga dużego wysiłku fizycznego czy intelektualnego. Mogą udać się randki o ile strzelce nie będą nastawione bojowo. W pracy będzie dobrze. Udadzą się kontakty z zagranicą.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Strzelec od 7 do 13 października

Miłość: W tym miesiącu samotne Strzelce będą mieli trudności z rozpoczęciem relacji. Osoby w związkach niech uważają na nieporozumienia w partnerstwie.
Praca: Praca będzie wymagać dużo dokładności i precyzji. Nie załamuj się, że sobie nie poradzisz. Poradzisz na 100%.
Finanse: będą adekwatne do wkładanych wysiłków. Możliwe pieniądze od losu.
Zdrowie: Uważaj na zatrucia pokarmowe, wymioty, biegunki i bóle gardła.

Tarocista Łukasz: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 30 września do 6 października

Jeśli będziesz potrzebować skontaktować się pilnie z kimś z pracy, może być to trudne, jeśli druga strona nie będzie odpowiadać. Nowe projekty będzie trzeba dwa razy przemyśleć, zanim zabierzesz się za realizację, bo choć nie braknie pomysłów, to możesz mieć wrażenie, że są zbyt naiwne, by udało się je zrealizować i ostatecznie będziesz trzymać się standardów i przyzwyczajeń. Te Strzelce, którym będzie brakować możliwości rozwoju lub wykorzystania swojej kreatywności, będą mieć poczucie braku spełniania zawodowego. Koleżanki z pracy mogą być zmienne w zachowaniach i emocjonalne z Twojego punktu widzenia. Sprawy będą toczyć się własnym, zwykłym rytmem i nie będzie miejsca na spontaniczność. W sferze prywatnej korzystnie będzie z dystansem podejść do tego, co ludzie mówią, bo pomyłki, złudzenia i błędne wyobrażenia będą towarzyszyć rozmowom. Nie próbuj nikogo wpędzać w poczucie winy z powodu jakiejś nieudanej przyjaźni, choć jeśli czujesz potrzebę jasnego wyrażenia swojego zdania w określonym temacie, to zrobisz to, nawet gdyby to oznaczało koniec znajomości.

Wróżka Miranda wróżby tarot online: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy – Strzelec od 23 do 29 września

Zasługujesz na miłość jaką sama okazujesz - prawdziwą i głęboką. Jeśli ktoś chce być częścią Twojego życia udowodni to bez względu na wszystko, a jego czyny są głośniejsze od słów. Jedni zrozumieją się lepiej i rozwiążą konflikty, inni postanowią pójść w swoją stronę. Dla singli karty radzą rozważnie wybrać partnera. Wybierz tego, który jest w stanie oddać całego siebie Tobie.

Wróżka Thelema portal Ezoliniawrozby.com


Horoskop tygodniowy – Strzelec od 16 do 22 września

Tydzień taki sobie dla większości strzelców. Mogą zakasać rękawy i działać w pracy i poza nią. Raczej nie udadzą im się spotkania ze znajomymi i z ukochanymi osobami. Warto jednak by spędziły trochę czasu z rodziną. Zdrowie nie za dobre, bo energii brak. Mogą za to wygrać na loterii. Mogą się zakochać i dostać niespodziewany prezent.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy – STRZELEC od 9 do 15 września

Niektóre Strzelce mogą załatwiać sprawy swoich małżonków dotyczące spraw zawodowych, lub może zdarzyć się, że zwolni się miejsce w Twojej firmie i zechcesz sprawdzić, czy nie ma możliwości zatrudnienia dla Twojej partnerki lub partnera lub kogoś zaprzyjaźnionego. Nie naciskaj na przyspieszenie spraw i nie podpytuj za dużo.  Możliwe opóźnienia lub okaże się, że wcale wolnego miejsca nie ma na razie. Inne Strzelce mogą mieć wrażenie, że ich praca ogranicza ich kreatywność i możliwości rozwoju. Możesz zacząć rozglądać się za nowym stanowiskiem w innej firmie. Również w życiu prywatnym wszelkie kryzysy i spory mogą zmobilizować Cię do konkretnych zmian i poszukiwania nowych rozwiązań.

Nie warto godzić się na wszystko i poświęcać, jeśli czujesz, że w ten sposób niczego nie osiągniesz. Walka o swoje racje nie przyniesie sukcesów w najbliższym czasie, ale mimo wszystko karty radzą Ci pójść tą drogą i pewne rozdziały zamknąć. Możesz mieć jakiegoś rodzaju konfliktowe sytuacje ze znajomymi lub rodziną, ale nie zechcą oni wchodzić w dyskusje i nawet jeśli będziesz mieć o coś pretensje, nie przyjmą Twoich argumentów i nawet nie spróbują zrozumieć Twojego punktu widzenia. Znajomi mogą Cię zawieść, jeśli będą udawać, że wszystko jest w porządku, nawet jeśli tak nie jest. Single skupią się na sprawach prozaicznych, zwłaszcza jeśli spodziewają się istotnych wydarzeń zawodowych lub urzędowych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop napisz do Wróżka Camilia


Horoskop tygodniowy - STRZELEC od 2 do 8 września

Korzystny czas zawodowo i nawet przedsiębiorcom powinno się poszczęścić, jeśli potrzebują korzystnych kontaktów i ruchu w interesie. Może Cię jednak zmartwić, jeśli jakaś osoba wycofa się ze współpracy, lub postanowi  zwolnić się, przejść na emeryturę itp. Nie obawiaj się ryzyka w nadchodzących dniach, bo może się opłacić. Nie próbuj natomiast ratować plajtujących firm, bo karty określają to jako niesprzyjające Twoim interesom, lub istnieje obawia, że i tak się to nie uda. Niestety będzie trzeba analizować na chłodno, co Ci się opłaci. Będziesz mieć świadomość, że ewentualne inwestycje wymagają zastanowienia się, zanim podejmiesz decyzję. W sferze prywatnej tydzień, który może przynieść konflikty i sprzeczki miłosne lub z bliskimi przyjaciółmi. Jeśli coś Cię rozczarowało, możesz nie mieć chęci na zgodę, zwłaszcza jeśli druga strona nie będzie Ci tego ułatwiać swoim postępowaniem. Niektórych z Was czekają bardzo trudne rozmowy, które mogą kończyć się nawet prowokowaniem do rozstania lub zerwania znajomości. Nawet jednak po najtrudniejszych kłótniach będziecie w stanie się pogodzić i odnaleźć z powrotem wspólny język. Znów może zapanować sielankowa atmosfera. Single powinny powściągnąć podejrzliwość, gdyż możesz się złościć o coś bezpodstawnie i próbować nawet śledzić osobę, która Cię interesuje. W dalszej perspektywie okaże się, że to było niemądre, a sprawa się wyjaśni.

Wróżka Camilia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia 708 577 246


Horoskop tygodniowy Strzelec od 26 sierpnia do 1 września

Tydzień może być powodem do tego, byś zapragnął być bardziej widocznym i docenionym. Nic nie zrobi się jednak samo.  Nie pouczaj innych, jeśli nie widzisz jakiegoś zainteresowania Twoim przekazem. Staraj się raczej być dobrym, w tym, co robisz i w ten sposób zyskać sławę i rozgłoś osoby kompetentnej.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy - Strzelec od 19 do 25 sierpnia

Czas dużej aktywności i kreatywności w pracy. Jeśli wcześniej odczuwałaś spadek energii lub miewałaś gorsze nastroje, teraz tego rodzaju problemy powinny zniknąć. Ewentualna konkurencja nie będzie miała szans przy Tobie, a zadania, jakie na nią spadną, mogą okazać się dla nich komplikacją. W przypadku trudnych sytuacji u innych lub prośby o pomoc, nie zgadzaj się zbyt szybko na ugodowe rozwiązania, bo źle na tym wyjdziesz. Zadania, jakie otrzymasz w tym tygodniu, nie sprawią Ci trudności, ale możesz mieć mimo to odczucie, że szef czy klient ma oczekiwania, których nie da się spełnić bez pewnego rodzaju mistyfikacji i stworzenia pozorów lepszego produktu lub usługi, niż są w rzeczywistości. Z firmy może ktoś odejść, co sprawi Ci przykrość, jednak reszta zespołu pozostanie bez zmian.

W sferze prywatnej możesz tak bardzo zamknąć się w sobie i zobojętnieć na sprawy swego otoczenia, że Twoi przyjaciele mogą snuć domysły, czy coś się wydarzyło. Jeśli będziesz mieć na myśli konkretne problemy, to mało prawdopodobne, aby znalazły one szybko rozwiązanie. Mimo to postaraj się odzyskać dobry humor i spotkaj się lub porozmawiaj z tymi, których naprawdę cenisz. Wsparcie znajdziesz w rodzinie, lub sama będziesz ich wspierać, jeśli jest to zwyczajowo Twoją rolą, jakiej się podjęłaś. Single podejdą z dużą ostrożnością do świeżych znajomości i będą miały sporo racji, gdyż w nadchodzących dniach będą narażone na ryzyko poznania osób nieszczerych lub ukrywających swoje prawdziwe intencje.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś


 

Horoskop tygodniowy - Strzelec od 12 do 18 sierpnia

Los im sprzyja w tym tygodniu. Strzelce wykażą się odwagą, waleczności i siłą w dążeniu do celu. To dla nich dobry czas na zajęcie się sportem, a dzięki jowiszowi wygrają każdą sprawę w sądzie i załatwią szybko sprawy urzędowe. To też czas na podpisywanie umów i śluby.

Horoskop opracowała wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - STRZELEC od 5 do 11 sierpnia

Strzelec powinien dobrze uważać na swe finanse, bo Twoje ciężko zarobione pieniądze mogą zostać uszczuplone, lub ktoś doprowadzi Cię do pewnych strat w tym temacie. Niektóre Strzelce powinny przyjrzeć się papierom i księgowości, jeśli istnieje osoba, która szuka sposobności, by Ci szkodzić. W pracy możesz być świadkiem sytuacji, kiedy ktoś zostanie źle potraktowany i nic nie będziesz mógł na to poradzić. Mogą wyjść na jaw przeszłe niesprawiedliwości lub umyślne szkodzenie komuś, a będzie się kryć pod tym zazdrość.  Osoba, którą dotknie ten problem, może być nieświadoma sytuacji i dzięki temu zachowa spokój. Wiadomości, które nadejdą od nieżyczliwych również Cię nie ucieszą. W sferze prywatnej mogą pojawić się osoby, które szukają możliwości wywołania konfliktu i będą nastawione na szukanie powodów do tego, żeby wywołać napiętą atmosferę. Mogłabyś szybko zaprowadzić porządek, bo nie brak Ci inteligencji, aby wyciągnąć odpowiednie wnioski z takich zachowań, jednak mogą pojawić się przemyślenia, które wywołają refleksje, czy warto wchodzić w bezsensowne dyskusje. Może nie podobać Ci się dystans do pewnych problemów ze strony osoby z Twego otoczenia, jeśli uważasz, że wszelkie niesprawiedliwości powinny być wyjaśnione do samego końca.
Single mogą spotykać osoby, które nie lubią być okłamywane i są wyczulone na wszelkie formy manipulacji. Aby zdobyć zaufanie takiej osoby, musisz szczerze z nią rozmawiać. Przyjaźnie mogą być kontynuowane, jeśli zdobędziesz czyjeś zaufanie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia


Horoskop tygodniowy – STRZELEC od 29 lipca do 4 sierpnia

Jeśli chcesz przeforsować jakiś pomysł, ale przepisy Ci tego nie ułatwiają, to będziesz musiał pogodzić się ze stratą lub poszukać zupełnie nowej drogi, aby rozwiązać problem. Wiadomości, które nadejdą, rozjaśnią niejasności, ale wcale Cię to nie ucieszy. Pewne rozmowy zostaną przerwane ze względu na to, że druga osoba nie będzie miała możliwości kontynuowania dyskusji, co uznasz za korzystne, jeśli zechce ona przekonać do swych argumentów szefa, a Ty sądzisz, że nic dobrego z tego nie wyniknie. Atmosfera będzie się wyciszać i zapanuje większe rozluźnienie, choć każdy zechce mimo wszystko pokazać się od swej najlepszej strony. Nadzieje na podwyżki lub zyski okażą się niestety przedwczesne. Strzelec powinien uważać na zdrowie w nadchodzącym tygodniu, zwłaszcza jeśli się przepracowuje. W sferze prywatnej możesz być trudny w kontaktach i zbyt ostry w słowach w stosunku do osób, które mają Cię za kogoś w rodzaju przyjaciela. Bliskie relacje mogą zakończyć się rozstaniem, jeśli wywoływały dużo nieporozumień. Nie ma sensu kontynuować znajomości, w których nieustannie toczą się spory. Osoba z rodziny może zrobić Ci niespodziankę i kupić coś praktycznego, co przyda się na co dzień. Wokół Ciebie może być niespokojna atmosfera, ale jeśli zajmiesz się swoimi sprawami, to wyłączysz się z tego. Single, które pożegnały się z byłymi partnerami, mogą odczuć potrzebę kontaktu z kimś, kto będzie miał podobne poczucie humoru. W ten sposób jednak nie przekonasz drugiej osoby, że Ci na niej zależy. Ostrożnie z żartami dotyczącymi sfery intymnej.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Strzelec od 22 do 28 lipca

W tym tygodniu  najwięcej pozytywnych momentów przeżyjesz ze swoimi przyjaciółmi. Czas  niesie wiele radości i udanych chwil, które spędzisz w większym gronie osób. Długie rozmowy przy wieczornym blasku świec to, to na co czekałeś najbardziej przez ostatnie chłodniejsze dni miesiąca. Teraz obudzisz romantyzm.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy STRZELEC od 15 do 21 lipca

To tydzień, w którym będzie trzeba się zadowolić tym, co nadchodzące dni Ci przyniosą. Może okazać się, że te projekty, na których Ci zależało, zostaną odwołane, przesunięte na później lub zmienione. Wbrew pozorom jest to sytuacja dla Ciebie korzystna. Jeśli będziesz się wzbraniał przed dostosowaniem się do nowej sytuacji, odwlekał decyzje, które dotyczą innych możliwości zawodowych, niczego konkretnego nie zdziałasz.

Zamiast czekać, aż sytuacja zacznie układać się po Twojej myśli, korzystaj z każdej okazji, aby rozwijać się zawodowo, nawet jeśli nie będzie to droga, którą chciałbyś w tym momencie podążać. Jeśli za bardzo będziesz się wahał i wstrzymywał od działań lub dokonywania wyboru, pojawi się osoba, która zrobi to za Ciebie. W tych dniach powinien pojawić się człowiek, który zechce porozmawiać z Tobą o pracy. Nie zajmuj się plotkami dotyczącymi sfery prywatnej innych osób. Możesz próbować zasięgnąć informacji na jakiś temat, który Cię nie dotyczy, co karty Ci odradzają. Nawet jeśli ciekawi Cię cudzy trójkąt miłosny, toksyczne zależności u innej pary, sceny zazdrości lub szantaże emocjonalne u innych, nie warto się w to angażować, gdyż to dobry moment aby skupić się na własnych sprawach, które mają szansę ruszyć do przodu w temacie ważnym dla Ciebie. Single otoczą się przyjaciółmi, ale bez wchodzenia w nowe relacje. Uznasz starych przyjaciół za godnych zaufania i zabraknie gotowości, aby poszerzać grono swych znajomych.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Strzelec od 8 do 14 lipca

 Tydzień zmienny. W pracy niewiele uda się osiągnąć. Warto czas poświęcić na rozmowy, spotkania i randki. W sypialni może być gorąco.  Strzelce z końca znaku również nie będą narzekać. Te mają szansę na to by przeżyć coś niespodziewanego, a ekscytującego. To może być nawet wygrana na loterii. Warto podpisywać umowy, a nawet wziąć ślub.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – STRZELEC od 1 do 7 lipca 
 
W pracy będziesz nieświadomy faktu, że osoby, które Cię otaczają, mają ze sobą też kontakt prywatny lub wiedzą o swych sprawach prywatnych, choć Ciebie nikt w to nie wtajemnicza. Będzie to dla Ciebie nieistotne tak naprawdę. Twoje kontakty zawodowe będą oparte na profesjonalizmie i układach czysto zawodowych. Nie będziesz zadowolony z pewnych projektów, które będzie trzeba zmienić lub nie potoczą się dokładnie tak, jakbyś sobie tego życzył, ale w ostateczności będzie to czas wyciszenia nastrojów, a na spokojnie łatwiej będzie o dobry pomysł, kompromis w przypadku porozumiewania się z innymi i lepsze relacje ogólnie z ludźmi. Jeśli intensywnie analizowałeś jakiś problem, teraz spojrzysz z większym dystansem i łatwiej znajdziesz wyjście z sytuacji. Karty przestrzegają przed wpływową kobietą lub osobą na stanowisku. 

W życiu prywatnym możesz być skupiony na sobie i swoich sprawach, aby wypracować sobie stabilizację, która Cię zadowoli. Nie zapomnij odwiedzić matkę lub teściową, jeśli dawno tego nie robiłeś. Na swoje kontakty z ludźmi spojrzysz z dużym dystansem, a jeśli jesteś w związku, w którym czujesz się szczęśliwy, to odpowiedni moment na rozmowy o zalegalizowaniu Waszej relacji. Nawet jeśli macie swoje nieporozumienia, rozmowa o ślubie z Twojej inicjatywy może poprawić atmosferę.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)