Zobacz: Horoskop na 2021 rok ->>

Horoskop tygodniowy Strzelec od 18 do 24 stycznia

Jeśli planowaliście coś zrobić ważnego w pracy, może okazać się to problematyczne, choć radę macie by machnąć na to ręką i się nie martwić. W miłości różne kwestie mogą budzić obawy. Jeśli ktoś ma problem w pracy, może mieć potrzebę porozmawiania o tym na przykład. Może się zdarzyć, że problem z porozumieniem jest na takim tle, że ktoś nie chce komuś powiedzieć prawdy o czymś. Warto zmienić kierunek działań. Przemyśl czy nie byłoby lepiej wspólnie pokonywać trudności?

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 11 do 17 stycznia

Uważajcie na zdrowie w tym tygodniu, bo niektórzy mogą czuć potrzebę zrobienia czegoś dla siebie w temacie zdrowia, żeby dojść do formy. Koleżanki przestaną się odzywać, co jednak może być Wam na rękę, dopóki nie poczujecie się lepiej. W pracy karty niesprzyjające, bo u niektórych możliwe zerwane umowy lub pogorszenie współpracy. Nie dajcie się namówić na działanie, jeśli nie jesteście gotowe, bo będziecie niezadowolone z efektu. Czas myśleć o sobie i nie wkładać w coś energii, jeśli Wam jej brakuje.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 4 do 10 stycznia

Jeśli w sferze zawodowej coś nie wyszło, nie udało się umówić na rozmowę kwalifikacyjną albo zdobyć nowego kontrahenta lub porozumieć z kolegą lub koleżanką z pracy, karty radzą nie robić w tym tygodniu nic w tej sprawie. Zadbaj o swój komfort i stabilizację. W sferze prywatnej mogą pojawić się komplikacje, jeśli masz dziecko uczące się zdalnie. Możesz mieć trudność w porozumieniu się z dzieckiem lub by pomóc mu spełnić oczekiwania nauczyciela w jakimś pomyśle, zadanej pracy itp. Nie rób niczego na siłę, postaraj się przełożyć termin oddania pracy, jeśli to możliwe. Poza tym czas ogólnie trudności w porozumieniu się w relacjach z ludźmi.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 28 grudnia do 3 stycznia

Na ten tydzień macie radę, by zainwestować w coś, jeśli mogłoby to zmienić Waszą sytuację na lepszą w pracy i ogólnie kierować się rozsądkiem i analizować prozaicznie wydarzenia. Możliwe trudności zawodowe niezależne do Was. W sferze prywatnej możecie poczuć się samotnie, co nie oznacza, że otworzycie się na drugą osobę, bo możecie mieć nadmierną skłonność do bycia asertywnym albo druga strona przyjmie taką postawę. Karty radzą spróbować polepszyć swoje relacje w tych dniach, bo może przynieść to pozytywny skutek lub odnowić znajomość z kimś, kogo masz na myśli.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 21 do 27 grudnia

Kart radzą analizować na chłodno sytuację zawodową. Nie jest to sprzyjający czas dla każdego i niektóre osoby mogą mieć kłopot jakiegoś rodzaju. Jeśli potrzebujesz podjąć decyzję, możliwe, że będzie trzeba zrobić coś bez kierowania się emocjami ani empatią niestety. Jeśli ktoś w domu zachoruje, lepiej wyłączyć Internet lub odłożyć wszystkie sprawy na bok i zająć się sobą lub osobą Wam bliską. To czas równowagi wewnętrznej. U niektórych Strzelców karty mogą pokazywać przemyślenia na temat covid, ale podejdziecie ze spokojem do wiadomości, które nadejdą lub troską, jeśli ktoś martwi się z bliskich.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy – Strzelec od 14 do 20 grudnia

Warto uważać na słowa wypowiedziane w złości. Choć zechcesz zachować powściągliwość, to jeśli wyprowadzi Cię coś z równowagi, możesz zarzucić drugiej stronie, że specjalnie doprowadza Was do kryzysu itp. W pracy również wyjdą komplikacje, jeśli dyskretnie rozpuścisz złe wieści o kimś, a taka osoba zechce się „odwdzięczyć” albo nawet wykorzystać to na swój sposób. Możliwe przepychanki słowne, które spowodują straty obustronne. Single także mogą być uwikłane w konflikty, a druga strona będzie bronić się przed zarzutami.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 7 do 13 grudnia

W pracy może pojawić się sytuacja, kiedy będziecie mieć wrażenie, że nie macie możliwości zadziałania tak, jakbyście tego chcieli. Np. pojawią się okoliczności wymuszające określone decyzje. Niektórzy mogą mieć problem z biznesem związany z obecną pandemią i będą musieli wstrzymać się z aktywnością zawodową. Można jedynie zastanowić się nad obejściem problemu i nie tracić nadziei, bo wkrótce się polepszy. W sferze prywatnej mogą nadejść złe wieści dotyczące spraw prywatnych kogoś znajomego, koleżanki lub innej osoby, które mogą Was zasmucić. Nie bierzcie na siebie ciężaru  problemów innych.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Strzelec od 30 listopada do 6 grudnia

Niektórzy z Was mogą szukać sposobu, by ujawnić jakieś niesprawiedliwości w pracy i możecie potrzebować przyjaciela, by tego dokonać. Inni mogą czuć się zakłopotani z tego powodu, że jakaś nieuczciwość wyjdzie na jaw. Może się też okazać, że podatki będą zbyt wysokie, żeby opłacało się coś zrobić (np. w biznesie) albo przepisy będą niesprzyjające, by podjąć określone działania. Przemyśl i nie spiesz się z decyzją. W sferze prywatnej- możliwe odwiedziny dynamicznej koleżanki, która nie przyjmuje odmowy, nawet jeśli straciłaś entuzjazm z jakiegoś powodu. Niektórzy z Was zmobilizują się do działań bez względu na nastroje i dzięki temu utrzymacie poczucie równowagi i stabilności.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)