Zobacz: Wielki horoskop na 2020 rok ->>

Horoskop tygodniowy Waga – od 19 do 25 października

W sferze prywatnej to czas równowagi wewnętrznej bez wymuszania czegokolwiek na sobie samej. Będziecie płynąć z prądem wydarzeń. W pracy natomiast może mieć miejsce sytuacja, kiedy czyjeś działania przyniosą złe skutki, ktoś może coś źle wykonać, dać się oszukać, popełnić błąd, niechcący coś zepsuć itp. Jeśli istnieją wspólne projekty, taka osoba powinna się z  nich wycofać, chyba że dojdzie do zmiany planów dla całej firmy i nie będzie kontynuacji jakiegoś wcześniejszego zamiaru. Wy będziecie w dobrej formie. U singli ktoś może się odseparować, zamilknąć, nagle przestać się odzywać, a Wy nie będziecie wykazywać inicjatywy według kart albo nie przyniesie to skutku.

Autor Wróżka Miranda,  708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Waga – od 12 do 18 października

W pracy możesz mieć odczucie, że jesteś bardzo blisko sukcesu, ale ten ostatni krok do przodu jest zablokowany przez jakiegoś rodzaju okoliczności. Nie oznacza to jednak, że potrwa to długo. Nastaw się pozytywnie, bo może pojawić się zmiana, której oczekujesz. W przypadku decyzji możesz mieć skłonność do kierowania się przeszłymi doświadczeniami. To dobrze, że chcesz wyciągać wnioski z błędów, ale zwróć uwagę czy czasami Twoje wybory nie są podyktowane tym, że obawiasz się, że ktoś Cię skrytykuje. Jeśli miałaś stresujący czas ostatnio, to ciągle może to wpływać na Ciebie i Cię wyczerpywać psychicznie, choć w ostatecznym rezultacie przeciwności Cię wzmocnią. Mimo to zadbaj o siebie. W związkach partnerskich będziesz wyrozumiała/y i spojrzysz z dystansem na ewentualne problemy lub nawyki partnera, które nie do końca Ci odpowiadają. U Wag pojawia się możliwość, że będą się pojawiać w Waszym życiu teraz osoby z przeszłości i niestety takie, z którymi nie znajdujecie porozumienia. Możecie mieć obawy czy nie przysporzy Wam to problemów, a nawet powinniście ostrożnie podejść do takich znajomych, bo może się pod tym kryć dla Was kłopot. Zadbaj o swoje relacje i współprace zawodowe, bo karty pokazują to jako radę dla Waszego znaku na ten tydzień. Szczególnie chodzi o osoby z firmy, którym rzeczywiście możesz zaufać i zwykle macie podobne poglądy. Poza tym zaufaj swojej wewnętrznej mądrości i intuicji.

Autor Wróżka Miranda, SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Waga – od 5 do 11 października

Czas stabilny, spokojny, choć może zdarzyć się, że coś Cię rozzłości i będziesz mieć chęć powiedzenia o jedno zdanie za dużo. Nie powinny wyniknąć z tego konsekwencje, jeśli druga strona podejdzie z dużym dystansem i neutralnością i odpowie jasno i uprzejmie. W sferze zawodowej mogą pojawić się nowe pomysły i będziesz otwarta na rozwiązania niekonwencjonalne. Nawet jeśli ktoś w pierwszym odruchu może sądzić, że macie odmienne opinie, szybko dołączy się do Twoich planów i okaże się, że jesteście jednomyślni. Zakochani powinni znaleźć czas na spotkanie we dwoje lub rozmowę pomimo trudności związanych z codziennością. Inni mogą skontaktować się z przyjaciółką.

Autor: Wróżka Miranda, Tel. 708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Waga – od 28 września do 4 października

Niektórzy mogą analizować ryzyko zarażenia się wirusem albo mogą pojawić się inne negatywne przemyślenia. Druga strona mimo wszystko nie będzie chciała być może od razu spojrzeć na sytuację tak jak Wy. Jeśli nie masz dzieci, ktoś z pracy może podpowiedzieć Ci, jak wygląda sytuacja w szkołach. Tydzień zawodowo komunikatywny. Możliwe, że przyjaciółka zacznie się zwierzać. Powinnaś dowiedzieć się czegoś ciekawego w tym tygodniu. W relacjach prywatnych może mieć miejsce sytuacja, że ktoś chciałby być z Tobą w kontakcie, ale nie ma jak i będzie Cię obserwować w Internecie. Nie bądź łatwowierna i ufna, bo u niektórych może to przekroczyć granice, które uznałabyś za dopuszczalne.

Autor wróżka Miranda https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
Kontakt  708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy WAGA  - od 21 do 27 września

Spojrzyj na wszystkie nierozwiązane sprawy z innej perspektywy.

W sprawach uczuciowych poczujesz zastój. Skupisz się głównie na sobie i sprawach związanych z własnym rozwojem. Twoja powściągliwość i brak zaangażowania skutecznie odstraszy adoratorów.

Wagi będące w stałych związkach poczują troskę o partnera, o stworzenie komfortowego domowego otoczenia. Wezmą też na siebie obowiązki dnia codziennego, przez co zrezygnują ze wszelkich ulubionych zajęć i hobby.

Dla Wag tydzień ten będzie czasem na umocnienie partnerstwa, równowagi i harmonii w związku.

W tym tygodniu nie licz Wago na przypływ gotówki. Nie ryzykuj także jej utraty poprzez nieprzemyślane zakupy i inwestycje. W pracy także odłóż na później wszystkie planowane działania, przemyśl jeszcze raz innowacyjne pomysły przed ich wdrożeniem w życie.

Horoskop sporządziła wróżka Solen 708 577 246 wew. 2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 14 do 20 września

Powinnaś być pełna energii i dobrych pomysłów, a przy tym dyplomatyczna.

Karty pokazują wiele kontaktów koleżeńskich, choć może dojść do sporu, który zakończy się nagle nieoczekiwaną sytuacją. Niektórzy mogą zdecydować się na urlop w tym czasie. To tydzień, kiedy sprawy rodzinne i dobro najbliższych będziesz stawiać na pierwszym miejscu i raczej nie zechcesz zostawać po godzinach. Może nadejść wiadomość od firmy, jeśli na nią czekasz lub od osoby prywatnej, ale w tym przypadku możesz być mniej otwarta. Jeśli ktoś uniesie się dumą i zakończy znajomość w tym czasie, nie powinno to sprawić Ci przykrości. Przyjmiesz ten fakt z akceptacją, ale nie będziesz o nikogo zabiegać. Poza tym szykuje się przyjemny czas i otworzysz się na nowe znajomości.

Autor wróżka Miranda , tel. 708 577 067 wew.1 (koszt 3,69 zł z VAT/min) https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy Waga od 7 do 13 września

Wagi poczują w tym tygodniu potrzebę stabilizacji i bezpieczeństwa. Na pierwszy plan wysuną się sprawy rodzinne. To dobry czas na krótki urlop Wasi bliscy będą bardzo zadowoleni z takiego obrotu spraw, a wy Wagi poczujecie wiatr w żaglach. Zaplanujcie wspólnie wakacje i cieszcie się każda wolna chwilą. Wagi które musza jednak pozostać w pracy nie powinny mieć większych problemów. Ta miła rodzinna atmosfera udzieli się wam i na polu zawodowym. Pozostańcie jednak czujne i nie dajcie się zwieść obietnicom. Bądźcie daleko od intryg i pomówień. Róbcie swoje i cieszcie się ta dobra energią tygodnia.

wróżka Adriana Ezolinia Wróżby
708 777 531 wew. 3 (4.92 zł)


Horoskop tygodniowy Waga od 31 sierpnia do 6 września

Uczucia: Jeśli chcesz poznać partnera życiowego to koniecznie wyjdź z domu, nie siedź przed telewizorem czy smartfonem w ręku. W ten sposób nic się w tej sferze nie zmieni.

Praca: W tym okresie mogą cię czekać rozczarowania na polu zawodowym i finansowym. Z nikim się nie dogadasz. Będziesz mieć wrażenie, że w pracy szef Cię nie rozumie. Nie lękaj się to minie.

Zdrowie: Uważaj na lęki i na ogólne zniechęcenie.

Tarocista Łukasz Ezolinia
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz
708 403 151 wew 1 (koszt 2,56 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy WAGA od 24 do 30 sierpnia

W tym tygodniu będziesz Wago  niezdecydowana. Masz kilka opcji i nie wiesz co wybrać. Przyszedł więc czas aby podjąć jakieś konkretne decyzje. Jeśli nie podejmiesz wyzwania ,będziesz dalej stała w miejscu i nie rozwiniesz się tkwiąc w starych schematach czy w strachu przed tym, co nieznane. Jeśli zaufasz swojej intuicji, to spokojnie znajdziesz rozwiązanie i poradzisz sobie. W miłości również przyszedł dobry czas na poważna rozmowę, bo twoja druga polowa na to czeka. Single, również powinny wyjść  ze świata marzeń i zacząć działać.

Autor:  wróżka Adriana https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-adriana
SMS o treści : Alert Twoje pytanie wyślij na 7336 (3,69 zł z VAT )


Horoskop tygodniowy Waga od 17 do 23 sierpnia

Uczucia

Najbliższy tydzień będzie wymagał od Was racjonalnego i surowego spojrzenia. Jeśli coś wcześniej nie było rozwiązane, to teraz przyjdzie czas rozliczeń. Jednak to przyniesie Wam rozjaśnienie ważnych kwestii.
Nie bójcie się iść ścieżką, która dla Was osobiście jest najlepszą. To czas poświeceń. Dla osób samotnych okres ten może wskazywać na ciekawe acz napięte relacje. Odwagi!

Praca

W sferze zawodowej będziecie odczuwać wsparcie i pomoc szczególnie osób młodszych. Staniecie przed dylematami. Bowiem los może zsyłać niezwykłe oferty z zewnątrz. Coś co będzie pokusą zakłóci dotychczasową ścieżkę.
Kierujcie się głosem intuicji, bowiem ona teraz będzie odgrywać niezwykle znaczącą rolę. Bezrobotne osoby spod znaku wagi otrzymają pomoc od kogoś z najbliższego otoczenia.

Zdrowie

Zdrowie w tym czasie będzie wymagało od Was mocniejszego zaangażowania.
Zwróćcie uwagę na kręgosłup, stawy oraz kości. Przeciążenia lub siedzący tryb życia do o sobie znać. Odczujecie stres, który negatywnie będzie wpływał na ogólny stan zdrowia. Nie bójcie się iść po poradę. To bardzo ważne.

Wróżka Apolonia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-apolonia
SMS o treści: Livetarot Twoje pytanie na numer 74480 (4,92 zł)


Horoskop tygodniowy – Waga od 10 do 16 sierpnia

Miłość i sprawy osobiste: Nie rozmyślaj tak wiele nad swoimi wadami. Może warto to po prostu zmienić. Jeśli będziesz chcieć to w tym tygodniu będzie to możliwe.

Praca i finanse: Czeka Cię dużo pracy i obowiązków. Szefostwo będą przyglądać się jak wykonujesz swoje obowiązki, wykorzystaj to zapewni Ci ich przychylność i lepsze spojrzenia na Ciebie jako pracownika.

Zdrowie: Nie nastąpi pogorszenia stanu zdrowia. Będziesz mieć więcej siły niż zwykle na mierzenie się z rzeczywistością.

Wróżbita Metis

Kontakt: 708 588 642 Kod 37 ( 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy - Waga od 3 do 9 sierpnia

Dom: Jeśli masz dziecko, które uczy się, przygotowuje do egzaminu itp., może okazać się, że znajdzie przyjaciela lub przyjaciółkę, z którą nauka będzie szła dużo lepiej, szybciej, a przy tym możesz się  spodziewać, że wywoła to zdrową rywalizację, która poprawi wyniki takiej pracy, szczególnie jeśli mało czasu zostało na powtórzenie całego materiału. Jeśli masz przy tym pilne zajęcia, to w końcu będziesz mogła zająć się tylko tym, co najważniejsze. Jedyny minus takiej sytuacji może wyniknąć ze zbyt mało czasu spędzanego na świeżym powietrzu i może się zdarzyć, że odkryjesz potem poplamiony obrus lub innego rodzaju nieprzewidzianą szkodę.

Uczucia: Niektórzy mogą kontaktować się z przyjaciółką, ale może być wyczuwalne dla Ciebie, że najlepiej się dogadujecie unikając pewnych tematów. Udawanie, że wszystko jest w porządku, kiedy nie do końca jeszcze przegryzłaś się z czymś, co miało miejsce wcześniej, sprawi, że nie będą to bardzo otwarte zwierzenia przed drugą osobą. Wyjaśnienia mogą Cię nie przekonać, a jednocześnie nie zechcesz otwarcie wyznać, co Ci przeszkadza.

Praca: Może się okazać, że byłaś pewna, że możesz wziąć się za nowe zadanie, a tu powróci stare do poprawki lub coś podobnego. Jeśli coś wymaga zakupu już od dawna, jest szansa, że teraz zostanie to poważnie wzięte pod uwagę.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby  
tel. 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł)


Horoskop tygodniowy Waga od 27 lipca do 2 sierpnia

Nie będziecie zwolenniczkami mówienia wszystkiego wprost, jeśli może wywołać to problem lub konflikt. Karty nie przepowiadają teraz zmian w sferze uczuć. Pracy będziesz mieć więcej niż jesteś w stanie zrobić, ale jeśli liczysz na wsparcie, to może się okazać, że czyjś telefon milczy lub ktoś nie ma czasu oddzwonić.

Wróżka Online Camila
Kontakt 708 588 217 wew.3 ( 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy WAGA od 20 do 26 lipca

Kochane Wagi, w tym miesiącu ktoś może złamać Wam serce, tydzień ten nie będzie służył romansom. Te z Was, które nie są w stałej relacji, będą musiały wybierać między trzema kandydatami do związki, od decyzji jaką podejmiecie będzie zależeć Wasza przyszłość.

Autor: Czarująca Różdżką, Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Waga od 13 do 19 lipca

Dobry tydzień na rozwiązywanie problemów w rodzinie. Poszukajcie fajnego miejsca na weekend, wypadałoby odpocząć z bliską osobą. Dobry tydzień jeśli chodzi o projekty.

Autor: Jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 (wew. 1)


Horoskop tygodniowy Waga od 6 do 12 lipca

Bądźcie czujni w pracy, czeka was dosyć poważna rozmowa z szefem. Nienaganna dyplomacja sprawi, że jakoś z tego wybrniecie. W domu harmonia i spokój. W weekend czas na relaks po ciężkich wyzwaniach w pracy.

Autor: Jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 (wew. 1)


Horoskop tygodniowy Waga od 29 czerwca do 5 lipca

Dom: W związku z tym, że ludzie teraz spędzają ze sobą więcej czasu niż wcześniej, mogą pojawić się w Waszym znaku sytuacje wynikające z tego faktu. Jeśli uważasz np., że ktoś z domowników unika sprzątania lub innych obowiązków, zechcesz nawiązać do tego tematu. Niektórzy z Was mogą zbuntować się i postawić na przeczekanie, czyli będą liczyć na to, że ktoś w końcu zmobilizuje się do zadbania o pewne kwestie, gdy się go zostawi samego z tym problemem. Mogą drażnić Cię też wszystkie rzeczy, które już dawno miały być naprawione, a nie są itp. Karty odradzają spacery lub wyjścia z domu, jeśli nie ma dla nich uzasadnienia.

Uczucia: To czas komunikacji, ale na odległość. Może się zdarzyć, że ktoś wróci z zagranicy i zadzwoni spytać, czy może u Ciebie przeczekać kwarantannę, albo czy pożyczysz swoje mieszkanie na ten czas. Jeśli nie ma przeszkód ku temu ani zagrożeń dla innych, będzie trzeba może komuś pomóc. Poza tym może się w pewnym momencie zrobić sentymentalnie i możesz wspominać osoby lub wydarzenia.

Praca: Codzienna rutyna, powtarzalność czynności, brak świeżych bodźców lub zmian w sytuacji może Cię wypalić i sprawić, że przestaniesz zauważać okazje i szanse do zmiany. Możesz pomóc komuś rozczarowanemu. Nie zawsze warto wchodzić w dyskusje w tych dniach. Będzie trzeba oddzielić uczucia od rozsądku.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby  

tel. 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł)


Horoskop tygodniowy Waga od 22 do 28 czerwca

Dom: Wagi mogą być zapracowane i trudno będzie oderwać się od zajęć, szczególnie jeśli obowiązują Cię jakieś terminy. Jednym z Was będzie to bardzo odpowiadać, u innych mogą pojawić się gorsze nastroje, jeśli wyniknie komplikacja, żeby porozumieć się w jakiejś kwestii. Karty jednak wskazują, że jeśli pracujecie zdalnie, w pewnym momencie coś może Wam to utrudnić, np. przerwa w dostawie prądu, problemy techniczne albo cokolwiek innego.

Uczucia: Karty nie pokazują Was samotnych. Wręcz przeciwnie, wskazują większe grono znajomych, z którymi będziesz bawić się doskonale i znajdzie się ktoś, kto motywuje innych do działania, znajduje nowe cele i ma wiele świeżych pomysłów. Niektórzy z Was mogą spędzić ten czas w gronie rodzinnym, inni w świecie wirtualnym. Na pewno nie będziesz się nudzić i rozweseli Cię ktoś z towarzystwa. Poza tym będzie rozpierać Cię energia i chętne poszukasz sobie zajęcia. Może odezwać się stara miłość, która nie rdzewieje.

Praca: Sprawdź, czy nie zalegasz z jakimś rachunkiem. Karty pokazują zaskoczenie, więc będzie to coś w rodzaju przeoczenia. To dobry moment na zrobienie porządku w dokumentach lub inne prace organizacyjne. Będzie trzeba dopilnować, żeby w papierach wszystko grało, skontaktować się z osobami, z którymi należy coś wyjaśnić, rozliczyć się itp. Pracy może być niespodziewanie dużo.

Autor: wróżka Miranda Ezolinia Wróżby
Jeśli chcesz indywidualny horoskop lub masz inne pytania pisz SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Waga od 15 do 21 czerwca

Unikaj złośliwych osób i ich ostrego języka, a tydzień upłynie spokojnie. Może będzie trzeba zatrzymać się nieco i zwolnić tempo, ale po to by odkryć nowe rozwiązania, pobudzić wyobraźnię, kreatywność i wyzwolić lepszą energię ostatecznie. Niektórzy z Was mogą myśleć o zmianie zawodowej i jeśli tak jest, znajdziecie kogoś, z kim porozmawiacie o tym otwarcie.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 8 do 14 czerwca

Ten tydzień będzie dla Ciebie pełen wyzwań w pracy. Poradzisz sobie – w pracy docenią Twoje zaangażowanie oraz determinacje. Będziesz wciągany w połowie tygodnia w jakiś rodzinny konflikt z powodu kobiety, nie pozwól jej wytrącić Ciebie  z równowagi. W weekend czeka Ciebie fajna niespodzianka w formie krótkiego wyjazdu.

Autor jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 wew. 1


Horoskop tygodniowy Waga od 1 do 7 czerwca

Możliwa krótka delegacja służbowa. Pod koniec tygodnia czeka Cie sprzeczka z partnerem nie daj się w wciągać w  gierki, puść zły humor partnerki /partnera w niepamięć i tak dosyć szybko pogodzisz się w nią/nim.

Autor jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 wew. 1


Horoskop tygodniowy Waga od 25 do 31 maja

Poczujesz się znudzona aktualną sytuacją. Zapragniesz zmian. Może warto rozpocząć od tych wewnętrznych. Zapisz się na kurs jogi, pomedytuj. Zobaczysz świat w nowych kolorach. W pracy szykuje się poważna rozmowa z jednym ze współpracowników. Używając dyplomacji uda Ci się wyjść na swoje.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Waga od 18 do 24 maja

Nieoczekiwane spotkanie sprawi, że poczujesz nostalgię do dawnych czasów. W pracy pojawią się pierwsze symptomy wypalenia zawodowego. Domownicy będą irytować. To czas przemyśleń i zastanawiania się nad sensem życia. Nie popadaj w melancholię. Zacznij wykorzystywać Twoje nieograniczone możliwości. Pod koniec tygodnia przypływ energii.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Waga od 11 do 17 maja

W tym tygodniu czeka Ciebie sporo bieganiny i załatwiana spraw urzędowych. Pamiętaj, aby nie tracić cierpliwości. Każdy boryka się ze swoimi problemami dnia codziennego i może być przemęczony. Aby poprawić sobie nastrój, pójdź na spacer czy spraw sobie mały upominek. Nie bój się mówić, że kochasz. Druga osoba tylko na to czeka.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Waga od 4 do 10 maja

Ważny telefon może nadejść w tym tygodniu: wiedz, że osoba, która do Ciebie zadzwoni, chce tego samego. Wagi w związkach powinny pamiętać, że życie małżeńskie składa się również z kompromisów! Możliwa wygrana w grach liczbowych.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy - WAGA od 24 kwietnia do 3 maja

Według kart możesz być zbyt zapobiegliwa, lub zaczniesz się doszukiwać ukrytych problemów i niebezpieczeństw. Ostrożność i oczekiwanie odpowiedzialnych zachowań jest słuszne, byle nie przesadzone. Okaż więcej zaufania i wiary w innych i w to, że postąpią mądrze i rozsądnie. Twoi bliscy zdają sobie sprawę z tego, jak należy działać, by nie sprowadzić na siebie kłopotów. Nie nastawiaj się na komplikacje i trudności lub teoretyczną możliwość popadnięcia w tarapaty. Przyda się więcej optymizmu i mniej wrażliwości w pewnych tematach.

Jasnowidz Ajlena Ezolinia Wróżby
SMS o treści : DOBRO Twoje pytanie wyślij na 74240 za 4,92 zł


Horoskop tygodniowy Waga od 20 do 26 kwietnia

To niewątpliwie czas, w którym warto pomyśleć przede wszystkim o sobie - zdrowy egoizm nikomu jeszcze nie zaszkodził. Warto zadbać zarówno o ciało fizyczne, jak i ducha - wówczas oczekiwane efekty na płaszczyźnie emocjonalnej pojawią się prędzej niż myślisz! Samotne Wagi stoją przed szansą na wymarzoną randkę - pamiętaj jednak o tym, że co za dużo to niezdrowo, a druga strona nie zawsze będzie Ci ulegać. Unikaj także popadania w skrajności. Rada od Kart: czasem po prostu warto odpuścić - z pustego i Salomon nie naleje.

Wróżka Serafina Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Waga od 13 do 19 kwietnia

Karty radzą Ci zebrać jakieś informacje, wejść na strony internetowe urzędów lub w sprawach, które masz do załatwienia, a być może przełożyłaś je na inny czas. Niektórzy mogą podpytać znajomych o jakąś sprawę, jak ona wygląda w rzeczywistości. Nie wszystkie wyjaśnienia Was zadowolą. Uważajcie, aby czegoś nie przespać lub nie przeoczyć. Sprawdź pocztę elektroniczną i czy nikt nie wrzucił czegoś do Twojej skrzynki pod domem. Poza tym trzymaj się przepisów, bo możesz mieć pecha do kontroli policyjnych.

Autor: wróżka Miranda Ezolinia Wróżby
Telefon - 708 577 067


Horoskop tygodniowy Waga od 6 do 12 kwietnia

Jeśli zwykle masz dużo zajęć i tym razem zamiast rzucać się w wir obowiązków, najpierw zrobisz sobie kawę by spokojnie przemyśleć ,co masz do zrobienia, może znaleźć się osoba, która szuka konfliktu, ma zły humor, albo zechce Cię sprowokować wytykając to, że nie widzi Cię zajętą. Przemyśl, co tak naprawdę motywuje tą osobę do konfliktu, bo z kart wynika, że może mieć ukryty powód. Przypływ pozytywnej energii i znalezienie nowego celu, złapanie nowej perspektywy- to przepowiadają karty na nadchodzące dni.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy Waga od 30 marca do 5 kwietnia

Jeśli Twoim celem jest zmiana wizerunku, to teraz się uda. Możesz pokazać się od strony atrakcyjnej i pięknej kobiety. Niektóre Wagi mogą zamieścić swoje piękne zdjęcia na portalach społecznościowych.  Będziesz wyglądać ślicznie, ale jeśli chcesz tą drogą przyciągnąć konkretną osobę i jej zainteresowanie, to nie tak szybko się to uda. Nie ma pewności, czy akurat ta osoba zobaczy Twoją fotografię, a jeśli nie będzie odzewu, reakcji, kontaktu, nie będziesz wiedzieć, czy to brak zainteresowania, śmiałości czy może jeszcze coś innego.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy – WAGA od 23 do 29 marca

Zapowiada się pracowity tydzień w domu. Dużo sprzątania, porządkowania, gotowania, zmywania itd. Niestety Twoi bliscy mogą z tyłu za Tobą bałaganić i brudzić, nie szanując Twojej pracy. Zadbasz o to, aby wszystkim było przyjemnie usiąść w domu, a inni przyzwyczajeni, że wzięłaś to w całości na siebie, nie będą czuć się zobowiązani, by Ci pomóc choćby w taki sposób, by odkładać rzeczy na miejsce. Może okazać się, że tłumaczenie i wprowadzanie nowych zasad nie przynosi rezultatów.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy Waga od 16 do 22 marca

Jeśli Twoje finanse zależą od kogoś oddalonego, od firmy z którą nie masz bezpośredniego kontaktu, to będziesz mogła tylko czekać na ich decyzje i posunięcia i możesz mieć wrażenie, że ktoś specjalnie przetrzymuje Cię, lub wprowadza napiętą atmosferę i jedyne, co możesz zrobić, to starać się zachować neutralność. Sprawy ostatecznie powinny ruszyć do przodu.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Waga od 9 do 15 marca

Karty wskazują, że tydzień ten może przynieść smutki Wagom i jeśli coś Cię rozczarowało, to niełatwo będzie poprawić Ci nastrój. W domu trudności z porozumieniem, możliwe pretensje ze strony kogoś z domowników, co nie poprawi samopoczucia. W Internecie możesz znaleźć rozrywkę, która Cię odpręży. Sympatyczne podejście i kreatywne myślenie okaże się pomocne i sprawi, że dojdziesz do porozumienia w każdej kwestii. Niestety pojawią się też osoby przebiegłe lub podstępne, które zechcą popsuć Ci plany. Zaufaj swojej inteligencji i  nie wchodź w dyskusje, które możesz przerwać  uniemożliwiając takiej osobie działania, które Ci szkodzą.

Wróżka Miranda https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy - Waga od 2 do 8 marca

 Aura tego tygodnia sprzyjać będzie prostowaniu trudnych sytuacji. Już od jakiegoś czasu robisz wrażenie przemęczonego i przytłoczonego. Czas wyjść z takiego stanu rzeczy, inaczej zniewalasz sam siebie. W pracy spodziewaj się sporego stresu spowodowanego zbyt dużą ilością zadań. Zajęte Wagi powinny poświęcić więcej czasu na rozmowy we dwoje, zwłaszcza trzeba obgadać sferę finansów.Wolne mogą liczyć na flirty ale nie spodziewaj się, że znienacka pojawi się wielkie uczucie.

Autor wróżka Anna Bell Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Waga od 24 lutego do 1 marca

Sfera zawodowa: Jeśli wyjdziesz z założenia, że pewne działania czy wydarzenia mogą spowodować konflikty, podejdziesz bardziej przewidująco do sytuacji, co może okazać się korzystne. Tydzień zapowiada się spokojny i pracowity i będziesz mieć okazję, by wykazać się wiedzą, doświadczeniem oraz zdobyć uznanie i poważanie wśród kolegów i koleżanek w firmie. Jeśli ktoś wzbudza w Tobie negatywne emocje, powinien sam trzymać się z daleka w nadchodzących dniach, co Cię zadowoli.

Niewłaściwy tydzień na reklamę. Nadejdzie konieczność weryfikacji planów lub metod.

Miłość: Twoja powściągliwość nie przyspieszy umówienia się na randkę, zwłaszcza jeśli druga strona popada w skrajności i raz robi wrażenie osoby, która darzy Cię jakimś uczuciem, a za chwilę zachowuje się zupełnie obojętnie i sama nie wiesz, czy to skrywana miłość czy może brak uczuć. Trudno będzie dojść do jakiś konkretnych wniosków w tych dniach, bo karty nie przewidują żadnych przełomów w tym temacie. Możesz mieć za to konflikt z koleżanką z pracy i może Cię kusić, by powiedzieć coś niemiłego, o co ktoś się obrazi.

Rodzina: Mogą pojawić się sprawy, w których powinnaś uczestniczyć. Nie uda się całkiem uciec od tego, choć możesz chwilowo przekładać spotkanie lub piętrzyć trudności, jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz kontaktu lub rozmowy. Licz się jednak z niespodziewaną wizytą. Będzie trzeba panować nad emocjami, jeśli nie chcesz bezpośrednio o czymś powiedzieć.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Waga od 17 do 23 lutego

Jeśli ktoś zawiódł Twoje zaufanie, nie zechcesz dać mu drugiej szansy.

Możesz mieć nawet skłonność do wywołania awantury i zerwania, żeby zamknąć za nim drzwi na zawsze. Jeśli to nie pomoże, łagodna perswazja możliwa, ale mało prawdopodobne, abyś dała się przekonać do innego punktu widzenia. Jeśli ktoś lubi kontakty z innymi kobietami, miewa romanse, nie dasz się przekonać do jego punktu widzenia. Okoliczności też sprzyjać nie będą dyskusjom, jeśli obowiązki uniemożliwią wyjaśnienie wszystkiego do końca, np. on będzie musiał załatwić coś pilnie itp.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Waga od 10 do 16 lutego

Miłość: Nie będzie to tydzień sprzyjający poznawaniu nowych osób, zwłaszcza jeśli masz dzieci z poprzedniego związku. Trudno będzie umówić się na randkę, a przy tym czeka Cię wyzwanie, by znaleźć odpowiedzialną osobę, która odnajdzie się dobrze w Twojej sytuacji i ją zaakceptuje. Nie oznacza to jednak brak kontaktów i znajomości, ale nie każdą relację zechcesz rozwijać lub  kontynuować. Ogólnie mogą pojawiać się osoby zamknięte, nieufne, albo będą w innych związkach. Koleżanki mogą spróbować Cię pocieszyć lub zająć uwagę innymi sprawami, abyś nie myślała za dużo o problemach.

Sfera zawodowa: Jeśli wpadniesz na pomysł, to będziesz chciała wybronić go przed osądami, jeśli ktoś jest mu przeciwny. W przypadków wyjazdów służbowych również mogą znaleźć się osoby, którym coś nie odpowiada. Mimo to współprace dobrze się ułożą, choć z osobami, z którymi zwykle znajdujesz dobre porozumienie. Uważaj na słowa i nie wypowiadaj się na temat innych pracowników, bo może wyniknąć  z tego kłopot. Karty radzą powściągliwie podejść do spraw i myśleć bardziej perspektywicznie.

Finanse: Chętnie wydasz trochę pieniędzy na coś ładnego i kobiecego, a także kupisz coś praktycznego dzieciom. Uważaj na zazdrośników, bo będą komentować Twój ładny wygląd lub nową, zakupioną rzecz.

Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy Waga od 3 do 9 lutego

Jeśli masz szersze kontakty zawodowe, warto w nadchodzącym tygodniu zadbać o nie, odezwać się do kogoś, utrzymywać koleżeńskie stosunki itp. Mimo wszystko nie będziesz w stanie w pełni wykorzystać nadarzających się szans, jeśli będziesz działać zbyt rutynowo i schematycznie. Czas na innowatorskie pomysły lub rozwiniecie się w kierunku unowocześnienia czegoś lub zmiany sposobu myślenia. W relacjach z innymi sprytnie poradzisz sobie nawet z osobami niezbyt uprzejmymi i złośliwość zamienisz w żart, a jednocześnie wyraźnie postawisz granicę innym, co spowoduje wycofanie się z dalszych tego typu rozmów utrzymanych w niewłaściwym tonie.

Jeśli będziesz mieć pomysł na każdy problem, jaki się może teoretycznie pojawić w dalszej przyszłości, sprawi to, że poczujesz się panią sytuacji już teraz. Praca będzie się dobrze układać, co będzie widać w finansach. Dobry czas na współpracę z mężczyzną lub w duecie męskim np. dwóch kolegów, dwóch mężczyzn z rodziny itp.

Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy WAGA od 27 stycznia do 2 lutego

W pracy czekają Cię konflikty. Skup się na swoich obowiązkach i po prostu je przeczekaj. Nie szukaj sojuszników. W życiu towarzyskim czeka Ciebie wiele spotkań, dla samotnych to szansa na poznanie bratniej duszy. Dla będących w stałych związkach, ożywienie relacji. Finanse wciąż się wahają. Dodatkowe obowiązki przyniosą przypływ gotówki.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Waga od 20 do 26 stycznia

Miłość: Wagi mogą być tak zajęte pracą, swoimi projektami i pomysłami, że nawet im przez głowę nie przyjdzie, by się z kimś umówić w nadchodzących dniach lub szukać miłości. Jeśli obracasz się w stałym środowisku, to również trudno będzie znaleźć kogoś interesującego. Sama możesz mieć skłonność do wycofywania się z kontaktów. Może pojawić się ktoś, kto koniecznie zechce coś omówić lub załatwić, ale wszystko odbędzie się w niespokojnej atmosferze.

Sfera zawodowa: Na Wagi czekają ważne decyzje, zwłaszcza jeśli pewne plany się nie udadzą, Twoje pomysły utkną w miejscu i  będzie trzeba coś zmienić. Jeśli planujesz inwestycję, nie warto według kart roztrząsać tego wciąż od nowa. Jeśli potrzebujesz coś kupić, bo np. jest Ci potrzebne do pracy, dobrze wpłynie na Twój rozwój zawodowy, to zakup powinien Cię usatysfakcjonować. Dotyczy to zwłaszcza przedsiębiorców. Możesz mieć z góry założenie, że niczego to prawdopodobnie nie zmieni w Twojej sytuacji, ale mimo wszystko w jakiś sposób wzmocni to Twoją pozycję i tyle mówią karty w tym temacie.

Finanse: Jeśli bierzesz udział w jakiś negocjacjach, to wzbudzanie zaniepokojenia u kupującego lub sprzedającego, nie zadziała skutecznie. Jeśli uważasz, że warunki są niekorzystne, możesz okazać się pomocna w znalezieniu lepszej oferty, poszukania czegoś innego, a jeśli podejdziesz racjonalnie do tematu, możesz liczyć na jakiś przełom w temacie.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy WAGA od 13 do 19 stycznia

Single: Panie powinny unikać raniących koleżanek, które lubią stawiać na swoim, lub mają nieprzyjemny sposób bycia, cięty język, lub w inny sposób potrafią zepsuć innym humor. Ty również uważaj na słowa, bo może dojść do jakiejś niemiłej sytuacji.

Wskazówki na sferę zawodową:  Nie podejmuj w tym roku żadnych decyzji, dopóki sama nie wiesz, co byłoby właściwe. Istnieje duże prawdopodobieństwo popełniania błędu, dlatego wszystko co budzi wątpliwości, powinno być przełożone na inny czas. Nie warto bić się z myślami. Po prostu może brakować Ci informacji, które byłyby właściwą podpowiedzią, co robić dalej ze swoją karierą. Jeśli nie planujesz zmian, uda się spokojnie pracować w dotychczasowej w firmie, w przyjemnej atmosferze wśród osób, które znasz i które Cię lubią, choć będą sprawy, o których mówić Ci nie będą. Choć masz predyspozycje, by wiele osiągnąć, mało prawdopodobne, abyś je wykorzystała w kierunku awansu lub poprawy sytuacji zawodowej, ale zjednasz sobie sympatię innych osób w  firmie.

Autor: wróżka Miranda, Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy WAGA od 6 do 12 stycznia

Miłość: Wagi po rozwodzie mogą pojednać się w tym okresie czasu ze swoim byłym partnerem, szczególnie ci, którzy mają dzieci. Nie powinniście mieć żadnego problemu ze znalezieniem wspólnego języka w nadchodzących dniach, a nawet możesz odczuć wyraźną poprawę w komunikacji, większą uprzejmość oraz lepsze zrozumieniu w kontaktach z drugą osobą. Jeśli uważasz, że były partner poświęca za mało czasu dziecku, na pewno temat ten poruszysz. Przeszłości wrócić się nie da, ale i tak będzie to czas korzystny do tego rodzaju spotkań.

Praca: Jeśli pojawi się coś bardzo pilnego do załatwienia w godzinach pracy, ale nie będziesz chciała powiedzieć oficjalnie, że potrzebujesz wyjść na chwilę, to może się to udać przy załatwianiu czegoś przy okazji. Powinnaś mieć jednak na uwadze, że Twoje pojawienie się w określonym miejscu nie pozostanie niezauważone, cokolwiek planujesz. Jeśli chcesz kogoś zaskoczyć w pracy, teraz jest na to odpowiedni moment, ale będzie trzeba trzymać się faktów, jeśli tego rodzaju spotkanie do czegoś będzie miało Ci posłużyć. Ogólnie to tydzień pracowity i komunikatywny.

Wróżka Nela Ket https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-nela-ket


Horoskop tygodniowy WAGA od 30 grudnia do 5 stycznia

Miłość: Możesz oczekiwać po innych, że podejdą poważnie do związków partnerskich, z poczuciem odpowiedzialności i jeśli uznasz, że ktoś nie docenia właściwie wartości swej rodziny, więzi ze swoimi bliskimi, przestał się starać o partnera lub partnerkę, możesz tak zadziałać, by wzbudzić przemyślenia i spowodować zmianę spojrzenia na sprawy. Jeśli masz kogoś na myśli, ale straciliście kontakt z tą osobą, możesz mieć chęć odezwania się do niej, choć jeśli przerwa w znajomości jest znacząca, zaskoczysz swoją decyzją kogoś takiego. W swym otoczeniu znajdziesz osobę zazdrosną o przyjaźnie i w związku z tym raniącą.

Praca: Możesz niechcący przejąć na siebie cudzy obowiązek, lub ktoś zwróci się z czymś do Ciebie, choć powinien do kogoś innego, co może wywołać spór. Sytuację uda się rozładować żartem lub zabawną historią, którą opowiesz innym. Nie jest to dobry moment na podejmowanie się reklamy dla osoby, która Cię o to poprosi, bo coś może pójść niewłaściwie w tej sprawie, albo nie przyniesie to rezultatów. Możliwe też, że wiele zrobisz w tej sprawie, ale nie będziesz w stanie sprawdzić, czy Twój wkład się opłacił.

Finanse: Możesz czuć się w nadchodzących dniach nieco niepewnie w tym temacie, a poza tym możesz skupić się na emocjach innej osoby, która np. ma jakieś kłopoty i choć pomocy konkretnej udzielić nie będziesz mogła, ale będziesz mieć nadzieję, że przynajmniej możesz wesprzeć kogoś takiego swoją przyjaźnią. Sytuacja będzie jednak zmienna i nie ma co oceniać przedwcześnie.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy WAGA od 23 do 29 grudnia

Miłość: Wagom karty przepowiadają zainteresowanie osobami oschłymi, choć na pewno nie wszystkie Wagi to dotyczy. Mimo wszystko w tym tygodniu może braknąć szczęścia do ludzi o ciepłym sposobie bycia.  Jest możliwy kontakt z inicjatywy drugiej strony. Ogólnie zachowaj ostrożność w nowych znajomościach i przypatrz się dobrze osobom, które się pojawią, zanim się zaangażujesz. Poza tym Wagi będą zdecydowane i pewne siebie, choć mogą się wstrzymywać z podejmowaniem inicjatywy, jeśli braknie przekonania, że warto. Karty odradzają odnawianie kontaktów z osobami daleko zamieszkałymi, a także wyjazdy do znajomych, jeśli wiąże się to z przebyciem dalekiej drogi.

Praca: Zmienisz swoje spojrzenie na różne sprawy, ale warto trzymać się obecnych współpracy lub osób, z którymi jesteś zaprzyjaźniona. Atmosfera może się zmienić, gdy każdy skupi się bardziej na obowiązkach  niż na rozmowach prywatnych. Pewne zakupy w firmie lub inwestycje mogą zostać na razie odwołane, co może Cię ucieszyć.

Finanse: To dobry moment na zakupy, choć uszczuplą stan Twojego konta. W dalszej perspektywie sprawy powinny się jednak tak poukładać, abyś nie odczuła tego znacząco. Jeśli czekasz na wyprzedaże lub szczególnie atrakcyjne oferty, to powinno udać się ostatecznie zakupić to, co sobie upatrzyłaś. Będzie trzeba wybrać dobry moment, a staniesz się posiadaczką wybranych produktów. Licz się jednak z tym, że zostaniesz później „zasypana” innymi ofertami handlowymi i może być trudno powstrzymać kolejne wiadomości z propozycjami i reklamą.

Ezolinia Wróżby autor: wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy Waga od 16 do 22 grudnia

Lubisz wolność i niezależność, ale nie zawsze do tego dążysz. Pamiętaj samo się nic nie zrobi. Mało czasu poświęcasz na aktywny relaks, często też lekceważysz sygnały chorobowe jakie daje Ci organizm. Nie unikaj lekarza, nie lecz się sam. Single mogą przeżyć jakieś krótkie zauroczenie, a osoby w związkach chwilowe zwątpienie.

Autor: Tarocistka Agnelya Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy - WAGA od 9 do 15 grudnia

Sfera prywatna: Jeśli planujesz przemeblowanie lub jakieś zmiany w mieszkaniu, to jeśli miałyby się wiązać z poważnymi modyfikacjami, lepiej będzie je przełożyć. Możliwa napięta atmosfera, ale unikniesz sporów wychodząc do drugiego pokoju, zamiast kontynuować dyskusję. Warto się porozumieć jednak, szczególnie jeśli obiecałaś coś komuś, lub chciałabyś coś miłego lub użytecznego zrobić dla kogoś z przyjaciół lub rodziny i potrzebujesz pomocy. Może okazać się, że aby zrealizować ten szlachetny czyn, będzie trzeba przymknąć oko na drażliwe kwestie albo omówić je na spokojnie.

Sfera zawodowa: Wszelkie negocjacje zawodowe mogą przysporzyć trudności, bo możesz mieć do czynienia z osobą, która dokładnie wie, czego chce, co wniesie jakiegoś rodzaju komplikacje. Trudno będzie utrzymać emocje na wodzy, co byłoby wskazane, bo inaczej umniejszy to Twoje poczucie komfortu w całej sytuacji i pewność panowania nad powierzonymi Ci zadaniami. Wszystko należy traktować jako poufne i zachować dyskrecję.

Pewien pomysł, myśl lub odkrycie spowoduje, że ujrzysz sposobność jak więcej zarobić. Los może Wagom podsunąć nowe źródło finansowe.

Single: Kontakty głównie zawodowe, przy czym możesz połączyć siły z drugą osobą, a łatwiej będzie osiągnąć wszelkie cele. Współprace damsko-męskie będą jednak pozbawione poufałości. Niektóre panie mogą szukać intensywnie nowej znajomości przez Internet, lub odezwą się do znajomego, jeśli będzie zależało im na podtrzymaniu znajomości.

Inne znaki: Warto być w porozumieniu z Rybami, Rakiem i Strzelcem, a ewentualne nieporozumienia możliwe z Bliźniętami.

Zdrowie: Możliwe problemy z ciśnieniem lub stany zapalne. Karty zalecają też uprawianie sportu.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy WAGA od 2 do 8 grudnia

Dom i rodzina: Strzeż się osób plotkujących. Karty opowiadają, że Wagami ktoś się intensywnie interesuje. Jeśli zechcesz uniknąć z kimś kontaktu zasłaniając się gorszą kondycją, licz się z tym, że taka osoba będzie sprawdzała miejsca, w których zwykle bywasz, lub podpytywała o Ciebie. W swym otoczeniu znajdziesz jednak przyjazną kobietę, która dobrze Ci życzy. Poza tym czas spokojny, rodzinny i w swoich czterech ścianach będziesz zadowolona i spełniona. Panowie poczują szczęście przy boku żony, a panie odnajdą się dobrze we wszystkich codziennych sprawach rodzinnych i znajdą czas dla najbliższych. Jeśli chcesz się z kimś skontaktować, będziesz czekać na właściwy moment.

Praca: Przemyśl, zanim podejmiesz jakąś decyzję, bo będzie łatwo o popełnienie błędu i będziesz musiała zaczynać wszystko od nowa. Unikaj sytuacji konfliktowych, bo źle się skończą. Nie uda się namówić szefa na inwestycje. Unikaj też stresu i brania na siebie zbyt wiele obowiązków, bo może braknąć sił, by potem wywiązać się ze wszystkiego.

Single: Paniom karty wróżą stagnację w znajomości z mężczyzną, który nie jest wart ich uwagi, a mianowicie jest to ktoś niewierny w związkach, który rani bliskie osoby. Może być to mężczyzna żonaty albo ogólnie ktoś, kto nie potrafi zachować się lojalnie wobec jednej osoby. Dobry czas natomiast by spotkać się z przyjaciółmi, którzy cenią Cię i szanują, a Ty znasz ich od lat. Dzięki temu czas ten upłynie przyjemniej. Nie działaj pod wpływem emocji, nawet jeśli jakaś znajomość mocno Cię zirytuje. Możesz opowiedzieć o tym innym, ale na spokojnie.

Ezolinia Wróżby Jasnowidz Ajlena


Horoskop tygodniowy WAGA od 25 listopada do 1 grudnia

Stan ducha i ciała: Możesz mieć skłonność do zamartwiania się na zapas, choć jeśli ktoś z otoczenia przekona Cię, że to niepotrzebne, to przywróci to Twoją równowagę. Gorzej jeśli zjawi się osoba, która zasieje wątpliwości. Postaraj się być bardziej asertywna wobec opinii zewnętrznych. Chwilowe osłabienie odporności możliwe, ale bez poważnych problemów.

Związki partnerskie: Czas pomyślny, który przyniesie doskonałe porozumienie z partnerem, choć to zrozumienie będzie oparte w dużej mierze na Twojej akceptacji partnera razem z jego wszystkimi wadami. Umiejętność wybaczania w drobnych sytuacjach i mocna wiara, że spotkałaś tego właściwego mężczyznę, sprawi, że poczujesz się przy nim bardzo dobrze. On ze swojej strony również okaże starania o Wasz związek. W relacjach dominującą rolę będą odgrywać panowie. Jeśli chcesz dyskretnie wybadać jego nastawienie do jakiejś sytuacji, przeczekaj, bo wkrótce zapomni o ewentualnych problemach.

Single: Zupełnie niepotrzebnie możesz sobie wyobrażać negatywne scenariusze, lub możliwe problemy w nowych znajomościach. Będziesz nieufna, nawet jeśli druga strona będzie ponawiać próby poznania Cię bliżej. W końcu zrezygnuje, jeśli nie zmienisz swojego nastawienia. Możesz doszukiwać się podstępów, jeśli coś Cię niemiło zaskoczy.

Praca: Możliwe nieprzyjemne sytuacje, ale wkrótce pojawią się nowe możliwości, które powinny Cię zadowolić.

Jasnowidz Noemi ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy WAGA od 18 do 24 listopada

Praca: Jeśli nie odpowiada Ci współpraca z kimś, to pozostaniesz niewzruszona, natomiast jeśli Ci pasuje znajomość, to również nie szykują się żadne zmiany w tym temacie. Sytuacja może być zmienna, chwilami stresująca, lub możesz czuć się przeciążona obowiązkami, ale priorytetem będzie mimo wszystko wytrwałe trzymanie się metod, które uznajesz za właściwe, choćby wydawało się, że brak Ci kreatywności i zaczynasz działać rutynowo. Jeśli jednak ma to głębszy sens, należy się tego trzymać.

Finanse: Panie powinny się przyjrzeć, ile pieniędzy wydają na kobiece potrzeby typu fryzjer, kosmetyczka, ubrania, dodatki itp. Karty radzą Ci dobrze przemyśleć każdy wydatek, bo nie ma co liczyć na dodatkowy zysk, który pojawiłby się na Twoim koncie i jeśli lubisz porządnie zadbać o swój wygląd, to się zawiedziesz, bo braknie na coś środków.

Związki partnerskie: Partner okaże się uparty w swych racjach i nie uda Ci się go zmienić. Nawet jeśli coś Cię złości, on nie zmieni zdania. Czeka Cię walka o swoje racje, jeśli uznasz, że z czymś przesadził. Ostatecznie pojawią się nowe okoliczności, które odwrócą Waszą uwagę od konfliktów w związku i będzie trzeba być może podjąć jakąś decyzję lub w miarę szybko zadziałać, co ułatwi porozumienie.

Single: Możesz mieć wrażenie, że otaczasz się osobami zranionymi, po przejściach i bardzo trudno będzie stworzyć wartościową relację z osobą uprzedzoną.

Wróżka Miranda ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy WAGA od 11 do 17 listopada

Miłość: Wagi mogą odczuwać przesadzoną nieufność w stosunku do osoby, która ich darzy uczuciem. Jeśli obawiasz się zranienia, będziesz się bronić przed miłością. Możesz mieć też trudność z zauważeniem zakochanego w swoim otoczeniu. Nawet jeśli coś wywołało obawę przed zaangażowaniem, w nadchodzących dniach możesz dostrzec, że się myliłaś i spotkałaś, lub wkrótce poznasz kogoś wyjątkowego. Zachowaj autentyczność i spontaniczność i porzuć irracjonalne obawy, że się nie uda. Bądź naturalna i nie działaj wbrew sobie. Słuchaj intuicji, która podpowie najlepiej, jak rozmawiać z drugą osobą. Nie kontroluj się nadmiernie, żeby się nie zaangażować. W związkach partnerskich uświadomisz sobie, że nie mogłaś trafić lepiej wybierając tego, a nie innego mężczyznę.

 Przyjaźń i otoczenie: Brak zaufania może wywołać potrzebę przemyślenia różnych zdarzeń i faktów. Zanim podejmiesz decyzję, pomyśl dwa razy, bo pewna Twoja przyjaźń może się zakończyć na skutek różnic charakteru lub z innych powodów. W nadchodzących dniach Ty lub ktoś z grona Twoich znajomych może wykazać dużą inicjatywę w wymianie wiadomości i przepływie informacji, ale kontakty mogą pojawić się w nieodpowiednim momencie, lub nie będziesz w stanie na nie odpowiedzieć.

Praca: Pomyślny czas, a atmosfera w firmie powinna Ci odpowiadać. Właściwy moment na załatwienie wszelkich spraw urzędowych lub formalności, jeśli masz coś takiego w planach. W przypadku jakichkolwiek ograniczeń związanych z urzędami, będzie trzeba się dostosować do ich decyzji i odpowiednio ułożyć plan działań.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby online 


Horoskop tygodniowy - WAGA od 4 do 10 listopada

Finanse: Będziesz potrzebować innych, aby osiągnąć cele. To kontakty z ludźmi, układy i przyjaźnie lub praca w dobrej firmie, gdzie są wysokie płace, sprawi, że będziesz czuć się bezpiecznie i zadowolona.

Praca: Mogą pojawić się sytuacje, kiedy będzie trzeba ustalić, kto zasłużył na naganę, kto popełnił błąd i czy zaistniała sytuacja być może nieuczciwa względem kogoś. Zanim jednak się wypowiesz, zastanów się, bo może się okazać, że warto zmienić kierunek działań i łatwo będzie o pomyłkę lub niewłaściwą ocenę sytuacji. W pewnych kwestiach warto się wstrzymać z angażowaniem innych w swoje problemy.

Dom: Choć karty choroby nie pokazują, to jednak możesz mieć wyjątkowo pesymistyczny nastrój, który najchętniej byś przespała, lub będziesz potrzebować chwil odosobnienia, aby wszystko w spokoju przemyśleć. Trudno będzie znaleźć pomysł, który Cię pocieszy i doda otuchy. Przydałaby się bliska osoba, która wesprze Cię w potrzebie. Na wszelki wypadek zadbaj o zdrowie i chroń się przed przeziębieniem.

Relacje z innymi: Jeśli nie życzysz sobie jakiś kontaktów, wyłącz telefon. W przypadku szczególnie niechcianych wiadomości lub prób skontaktowania się, może okazać się, że będzie trzeba zablokować czyjś numer. Nie musisz mieć z tego powodu wyrzutów sumienia. Mogą powrócić wspomnienia, które wzbudzą wątpliwości. Jeśli okaże się, że pojawią się pilne sprawy zawodowe, będzie trudno się zorganizować, a także możliwa jest sytuacja, że będziesz musiała pracować z kimś, z kim wolałabyś się nie kontaktować. Pewne osoby mogą szukać sprzymierzeńców zaprzyjaźniając się z kimś za Twoimi plecami, ale nie zechcesz się spierać.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - WAGA od 28 października do 3 listopada

Życie Wagi będzie w dużej mierze toczyć się wokół pracy lub znajomości zawodowych, które nabrały istotnego znaczenia dla niej również w sferze prywatnej. Jeśli szukasz zatrudnienia, nie pytaj znajomych o pracę, bo nic to nie da. Wagi zatrudnione czeka czas intensywnej pracy i to całego zespołu. Obowiązki zostaną bardzo jasno określone i nie będzie miejsca na domysły. Ściśle określone reguły będą obowiązywać absolutnie każdego, a jeśli cokolwiek budzi niejasności, pytaj od razu, nie czekaj z tym.

Każdy szczegół warto ustalić konkretnie. Ktoś zamknięty w sobie zrobi wyjątek i wyciągnie pomocną dłoń w Twym kierunku, ale albo okaże się to zbędne, albo nie uda się rozwiązać sprawy tak, jak chcieliście. Niestety mogą mieć miejsce sytuacje zawodowe, które będą mieć związek  z nieuczciwością, ale i Ty zwróć uwagę, w jakim kierunku rozwijają się Twoje znajomości.  Jeśli z kimś miło Ci się żartowało i spędzało czas, kontakty mogą nagle zostać zerwane. Ktoś może poczuć się obrażony- Ty lub druga strona. Jeśli pokładałaś w tej znajomości swoje nadzieje, niestety nie da się ich spełnić. Nie warto stosować starych sposobów lub opierać się na przeszłości, bo źle się to rozwinie. Silne argumenty i inteligencja sprawią, że właściwie uda Ci się przekonać innych do każdego pomysłu, ale może to spowodować, że niektórzy się skłócą ze sobą.  Single będą nieufne , pełne negatywnych przemyśleń i uprzedzeń, zwłaszcza jeśli obracają się w niewłaściwym towarzystwie. Inni będą również wycofani i trudno będzie się z kimś umówić.

wróżka Camilia Ezolinia Tarot Wróżby


Horoskop tygodniowy Waga - od 21 do 27 października

Twoje zainteresowania w tym tygodniu wychodzić będą daleko poza obowiązujące standardy. Możesz łatwo zapomnieć, po co wykonujesz niektóre zadania i obowiązki, jeśli ni e nadasz im jakiejś ważności. Jak zwykle staniesz się kimś, kto potrafi wyjść elegancko z wszystkich trudnych sytuacji? Bądź w tym tygodniu kimś, kto potrafi oczarować każdego.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Tarot online


Horoskop tygodniowy - Waga od 14 do 20 października

Wagi nie powinny narzekać w pracy. Będą mogły się odprężyć i z większa ufnością spojrzeć w przyszłość. W miłości wiele się nie zdarzy. To nie czas na wielkie uczucie i snucie planów. Spotkania mogą być mało emocjonujące. Do nowych znajomości warto podejść trzeźwo i poczekać na rozwój wydarzeń. Zdrowie w porządku, a nadmiar energii warto spożytkować.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Waga od 7 do 13 października

Miłość: Będziesz mieć bogate życie towarzyskie. Nie siedź w domu tylko działaj.
Praca: jeśli jesteś bezrobotny to w tym miesiącu pracy nie znajdziesz. Jeśli masz pracę to czeka cię stabilność.
Finanse: Otrzymasz pieniądze od losu które pomogą ci spłacić zobowiązania.
Zdrowie: uważaj na kości i kręgosłup reszta w porządku.

Tarocista Łukasz: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz


Horoskop tygodniowy WAGA od 30 września do 6 października

Czeka Cię tydzień bliższej współpracy z drugą osobą i nie będzie wiele okazji, by poszerzyć to grono, bo otoczenie nie będzie miało czasu na długie dyskusje i krótkie uzgodnienia będą musiały wystarczyć. Choć otrzymasz wszelkie informacje, jakich potrzebujesz, które wyjaśnią Ci ewentualne komplikacje, to możesz nie być usatysfakcjonowana, jeśli niektóre wiadomości uznasz za niekorzystne, albo sprawiające kłopot. Jeśli chciałaś skorzystać z urlopu, a wcześniej było dużo pracy w firmie, co uniemożliwiało Ci zaplanowanie wypoczynku, to teraz sytuacja się zmieni. W życiu prywatnym dobry czas na spędzenie go z przyjaciółmi, którym będzie dopisywać dobry humor i nawet to, co zwyczajnie odebrałabyś jako złośliwość, teraz może wydać się zabawne i nie będziesz traktować wszystkiego serio. Jeśli spodziewasz się trudnych sytuacji lub konfliktów rodzinnych, to pozytywnie się zaskoczysz, gdyż nadchodzą dni spokoju i z łatwością dojdzie do porozumienia i kompromisu między wszystkimi osobami z grona najbliższych. Ktoś z Twego otoczenia może mieć już dość stresujących sytuacji. Jeśli kolega zaproponuje Ci pomoc w sprawach domowych lub zawodowych i coś budzi Twoje obawy i poczucie niejasności, karty radzą wybrać postawę wycofaną i ostrożną, a może lepiej byłoby z tej pomocy nie korzystać.

Wróżka Miranda wróżby tarot online: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy – Waga od 23 do 29 września

Zasługuję na najlepsze i akceptuję tyko teraz. Dostaję to czego zechcę. Powiedz to sobie, a najlepiej zapisz w notesie.  Jeśli jesteś w nieszczęśliwym związku może czas odpuścić. Jeśli trzymasz się kurczowo czegoś co Ci nie służy Twoja sytuacja nie zmieni się. Uwierz w swoje szczęście, a przyjdzie do Ciebie. Dla samotnych Wag czas na zmiany. Los niesie dla Was kogoś, kto zawładnie Waszym sercem.

Wróżka Thelema portal Ezoliniawrozby.com


Horoskop tygodniowy – Waga od 16 do 22 września

Wagi nie będą miały lekko, bo planety szkodzą. Dołożą im zmartwień, spowolnią i wszystko im utrudnią. Niektóre mogą się znaleźć w trudnej, a nawet niebezpieczne sytuacji. Warto uważać w pracy i dmuchać i chuchać na zdrowie. W miłości tak sobie.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy – WAGA od 9 do 15 września

Wagi, które pracują w zgranych zespołach, będą odczuwać korzyści płynące z tego faktu. Da Ci to duże poczucie pewności siebie i bezpieczeństwa, choć tego rodzaju układy bywają niekorzystne dla osób świeżo zatrudnionych, którym trudno odnaleźć się w kręgu osób bardzo zamkniętych. Uchroni Cię to jednak przed problemami, jeśli takie się pojawią. Ewentualne skargi nie zostaną wzięte nawet pod uwagę, jeśli możesz liczyć na grono koleżanek, które Cię poprą. Utrudni Ci to jednak nawiązywanie pewnych kontaktów, które mogłyby przynieść też rezultaty pozytywne w przyszłości. Ktoś może Cię naciskać na współpracę, ale mało prawdopodobne, abyście się dogadali w kwestiach finansowych, co uniemożliwi porozumienie. Również w sferze prywatnej mogą być stawiane Ci zarzuty, choć dowiesz się o tym od osoby, która potrafi powiedzieć Ci to bez emocji i na spokojnie, np. że kogoś wykorzystujesz. Zamiast się kłócić, postaraj się wybronić argumentami. Nie zmieni to jednak faktu, że w pewnych relacjach i przyjaźniach pojawią się przykrości, którym trudno będzie zaradzić. Single będą czekać na inicjatywę drugiej strony.

Jeśli jesteś w znajomości, w której druga osoba nie zakończyła swoich spraw związanych z przeszłymi partnerami, nie ma ustabilizowanej sytuacji, to nawet w przypadku uczuć do Ciebie lub tęsknoty za kontaktem z Tobą, możesz nie doczekać się wiadomości w nadchodzących dniach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop napisz do Wróżka Camilia


Horoskop tygodniowy - WAGA od 2 do 8 września

Jeśli ktoś przeszkadza Ci w pracy, próbuje zaszkodzić, utrudnić lub wywołuje przykrości, karty radzą Ci  na razie nie reagować.  Słuchaj, co mówią ludzie dookoła Ciebie, bo możesz odkryć coś istotnego. Być może dowiesz się, o co komuś chodzi.  Jeśli się poskarżysz, a nie masz dowodów, osoby nieprzychylnie nastawione zarzucą Ci, że zmyślasz.  Niepomyślny czas zawodowo ze względu na złą atmosferę i fakt, że trudno Ci będzie przekonać kogoś do swych racji, jeśli nie uczestniczy w tych samych wydarzeniach co Ty. Nie licz na „przyjaciół”, z którymi łączyły Cię kiedyś zażyłości, bo czasy się zmieniły. Skup się na sobie i na najbliższych. Postaraj się wyciszyć emocje i zobojętnieć na pewne sytuacje, na które nie masz wpływu. U niektórych Wag może się zaznaczyć obecność osoby, która lubi wydawać pieniądze na spełnianie swych zachcianek i będą jej stawiane pewne zarzuty w związku z tym. Powinnaś być bardzo ostrożna w nadchodzących dniach, gdyż jeśli zechcesz się zrelaksować w swych czterech ścianach i skontaktować się z kimś znajomym przez Internet, licz się z niespodziewanymi wydarzeniami.  Dawny znajomy może chcieć Cię na czymś przyłapać stosując różne metody i szukając dostępu do Twoich danych prywatnych. Możesz też mieć do czynienia z osobą mściwą, kłótliwą, która zechce sprawić Ci przykrość w dużej złości, nad którą nie panuje. Ogólnie Wagi mogą mieć pecha do osób niezrównoważonych lub w silnych emocjach, dlatego bądź ostrożna.

Wróżka Camilia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia 708 577 246


Horoskop tygodniowy Waga od 26 sierpnia do 1 września

W tym tygodniu będziesz musiała zwrócić większą uwagę na swoją punktualność i organizację pracy. Niektórzy będą się niecierpliwić już Twoim zbyt luźnym podejściem do obowiązków. Położenie Wenus sprzyjać będzie zapominalstwu. Jeśli chcesz być nadal traktowana poważnie, musisz sama na to zapracować.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy - Waga od 19 do 25 sierpnia

Wagi będą mieć trudny tydzień, o ile nie znajdą ujścia dla swych emocji. Poszukaj sposobu na rozluźnienie się w najbliższym czasie, abyś nie przeżywała wewnętrznej frustracji, która może mieć związek z wydarzeniami albo hormonami u niektórych pań. W pracy możesz mieć skłonność do nadmiernego upierania się przy swoich racjach, a przy tym może towarzyszyć Ci roztargnienie. Wrażenie chaosu w firmie i złość, którą możesz odczuwać, będą psuć Ci samopoczucie. Konflikty nie zostaną rozwiązane, ale nie będą roztrząsane bez końca i będziesz mogła poświęcić się pracy. Żartobliwy nastrój ze strony współpracowników może Cię drażnić jak również wszelkie sytuacje, które odbierzesz jako flirt między pewnymi osobami. Nie licz na pomoc w nadchodzących dniach.

W sferze prywatnej emocjonalnie podobnie, dlatego to dobry moment, aby się wyciszyć, zaparzyć sobie ziół lub zastosować inne metody, które wniosą równowagę w Twoje życie. Urlopy i nieobecność znajomych w tym czasie będzie korzystna, aby skoncentrować się na własnych potrzebach. Odseparuj się od towarzystwa, dopóki nie wróci Ci dobry nastrój, a lepiej na tym wyjdziesz. Single, które zaangażowały się uczuciowo w pewne znajomości, mogą chcieć porozumienia z kimś takim, nawet jeśli relacja ta nie układała się dobrze. O ile druga strona podejdzie z poczuciem humoru do przeszłych wydarzeń, szybko powróci dobra atmosfera między Wami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś


Horoskop tygodniowy - Waga od 19 do 25 sierpnia

Wagi będą mieć trudny tydzień, o ile nie znajdą ujścia dla swych emocji. Poszukaj sposobu na rozluźnienie się w najbliższym czasie, abyś nie przeżywała wewnętrznej frustracji, która może mieć związek z wydarzeniami albo hormonami u niektórych pań. W pracy możesz mieć skłonność do nadmiernego upierania się przy swoich racjach, a przy tym może towarzyszyć Ci roztargnienie. Wrażenie chaosu w firmie i złość, którą możesz odczuwać, będą psuć Ci samopoczucie. Konflikty nie zostaną rozwiązane, ale nie będą roztrząsane bez końca i będziesz mogła poświęcić się pracy. Żartobliwy nastrój ze strony współpracowników może Cię drażnić jak również wszelkie sytuacje, które odbierzesz jako flirt między pewnymi osobami. Nie licz na pomoc w nadchodzących dniach.

W sferze prywatnej emocjonalnie podobnie, dlatego to dobry moment, aby się wyciszyć, zaparzyć sobie ziół lub zastosować inne metody, które wniosą równowagę w Twoje życie. Urlopy i nieobecność znajomych w tym czasie będzie korzystna, aby skoncentrować się na własnych potrzebach. Odseparuj się od towarzystwa, dopóki nie wróci Ci dobry nastrój, a lepiej na tym wyjdziesz. Single, które zaangażowały się uczuciowo w pewne znajomości, mogą chcieć porozumienia z kimś takim, nawet jeśli relacja ta nie układała się dobrze. O ile druga strona podejdzie z poczuciem humoru do przeszłych wydarzeń, szybko powróci dobra atmosfera między Wami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swójspersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś


Horoskop tygodniowy - Waga od 12 do 18 sierpnia

Niektóre wagi mogą narzekać na brak energii, a nawet na zdrowie. Warto na nie chuchać i dmuchać, bo byle wiaterek może zaszkodzić. Swoje trzy grosze wtrąci też pluton zsyłając problemy i presje. Wagi mogą być do czegoś zmuszone. Mogą zetknąć się z agresją i przemocą. Powinny uważać i unikać niebezpiecznych sytuacji. Pozostałe wagi mogą się cieszyć, bo tydzień niezły.

Horoskop opracowała wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - WAGA od 5 do 11 sierpnia

Wagi mogą mieć skłonność do interesowania się, ile zarabiają inni pracownicy w firmie. Tego rodzaju domniemania nie będą miały sensu, gdyż będziesz korzystać z informacji kompletnie niewiarygodnych, a może wywołać to napiętą atmosferę w miejscu pracy. Ty sama masz czas korzystny dla swoich finansów i możesz liczyć nawet na szczęście w grach liczbowych, jak i nie powinno Ci braknąć okazji, by podreperować budżet domowy. Jeśli masz możliwość wzięcia na siebie dodatkowych obowiązków lub pracy, teraz jest odpowiedni moment do takich działań. Postaraj się jednak negocjować w sposób kompromisowy i budzący zaufanie. W sferze prywatnej możliwe zmienne humory, chwilowe pogorszenie samopoczucia lub spadki nastrojów i trudno będzie znaleźć przyczynę, choć szybko będziesz wracać do swej normalnej kondycji.  Zastanów się, czy w Twym otoczeniu nie ma kogoś, kto czeka z niecierpliwością na Twoją wiadomość. Jeśli okazujesz obojętność, osoba taka może mieć wiele negatywnych przemyśleń tylko dlatego, że nie może doczekać się kontaktu. Jest prawdopodobne jednak, że znajdziesz czas dla niej jeszcze w tym tygodniu. Mężatki Wagi mogą poznać bardzo namiętnego mężczyznę, który nie będzie ukrywał swego zainteresowania spotkaniem, choć może to wywołać stres u Wagi. Możesz mieć też miłe wspomnienia z innej znajomości, która może nie była tak namiętna, ale jednak zapadła Ci głębiej w serce.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia


Horoskop tygodniowy – WAGA od 29 lipca do 4 sierpnia

Nie ulegaj impulsom w pracy i nie reaguj przedwcześnie na jakiekolwiek sytuacje, bo będziesz działać na oślep, nie znając faktów, co nie przyniesie pozytywnych skutków. Twoi kontrahenci mogą potrzebować więcej czasu do namysłu. W Twoim przypadku przydałyby się mądre decyzje, ale istnieje duże ryzyko popełnienia błędu. Z jakiegoś konfliktu w pracy mogą wyniknąć koncepcje, które przyniosą w dalszej perspektywie zyski.
Jeśli masz pomysł, jak podnieść swoje dochody, zaryzykuj teraz. W przypadku reklamy firmy lub Twoich usług w Internecie mogą wyjść na jaw fakty, o których nie miałeś pojęcia, a dotyczą przeszłych wydarzeń. Nie wyciągaj pochopnych wniosków, bo dowiesz się dopiero, czy o Tobie ktoś wygłaszał opinie i jakie one były. Cokolwiek dotrze do Ciebie, wzbudzi to różne refleksje. W sferze prywatnej mogą nadejść wydarzenia, które Cię zdenerwują, ale z jakiś powodów nie będziesz miał okazji, lub nie będziesz mógł nic z tym zrobić. Przemyśl, zanim podejmiesz kontakt utracony. W najbliższym czasie ludzie sami powinni szukać z Tobą kontaktu i będzie to korzystniejsze. W rodzinie możliwe zaręczyny lub spotkania, na których poznasz wybrankę lub wybranka kogoś ze swych bliskich. Jeśli nie pójdziesz na to spotkanie, będziesz domyślać się, kim jest taka osoba. Single nawiążą kontakt z kimś, z kim miały przerwę i mają słabość do tej osoby. Czekają Cię miłe chwile, ubarwiona żartami, które mogą nawiązywać do planów ślubu z miłości, choć w atmosferze nie do końca serio.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Waga od 22 do 28 lipca

W tym tygodniu unikaj kontaktu ze zbyt natarczywym Lwem. Mimo, że oboje jesteście w tym samym miejscu i przestrzeni, w tym czasie będziesz potrzebowała więcej spokoju. Uczucia, które się pojawią nagle i niekontrolowanie ulokuj w osobie, która więcej działa, a mniej gwiazdorzy. Zwróć uwagę na Barana. Może ofiarować Tobie to, czego szukasz.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy WAGA od 15 do 21 lipca

W sferze zawodowej będziesz mieć silną pozycję, a nawet dominującą, jeśli masz kierownicze stanowisko lub prowadzisz własny biznes. Bardzo łatwo możesz dać się ponieść emocjom, jeśli pojawi się sytuacja umyślnie sprowokowana przez kogoś, kto narobi zamieszania w Twojej codzienności.

Możesz uznać, że decyzje trzeba szybko podjąć, ale lepiej byłoby dokonywać przemyślanych wyborów, aby nie doprowadzić do konfliktowej sytuacji, na skutek której ktoś odejdzie z pracy. Jeśli ufasz komuś i to zaufanie opierasz na przeszłych wydarzeniach, nie ulegaj impulsom, zanim sytuacja się nie wyjaśni. Ewentualne zmiany należałoby wprowadzać bardzo pomału i niepochopnie. W sferze prywatnej możesz mieć do czynienia z kimś, kto zdradza sekrety Waszej znajomości za Twoimi plecami, a jego słowa mogą być nieuczciwe względem Ciebie. Jeśli Twój partner lubi zwierzać się swojej matce z Waszych małżeńskich problemów, to nie dowiesz się szczegółów, ale w takich sytuacjach również możesz być stawiany w niekorzystnym świetle. Nawet jeśli masz jakieś przypuszczenia, nie zawsze warto poznać prawdę, jeśli niczego to nie zmienia, a mogłoby Cię zranić. Osoby Cię otaczające mogą Cię zaskoczyć w tych dniach, ale nie powinno to zburzyć Twojej stabilizacji. Single znajdą osobę, która będzie bardzo otwarta na nową znajomość z nastawieniem, że może z tego wyniknąć uczucie, a niektóre Wagi będą z poczuciem humoru opowiadać o swoim życiu intymnym.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Waga od 8 do 14 lipca

Wagi z początku znaku poczują że los im sprzyja. Im będzie łatwiej zwłaszcza jeśli chodzi o kontakty z innymi. Te będą się układać dobrze. Możliwe udane spotkania z przyjaciółmi, biznesowe i randki. Wagi z końca znaku powinny uważać na własne bezpieczeństwo. Nie powinny przebywać w niebezpiecznych miejscach. Powinny za to unikać ryzyka.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – WAGA od 1 do 7 lipca 
 
W sprawach zawodowych podejdziesz do problemów chłodno i racjonalnie. Jeśli wytyczyłeś sobie cele, które są trudne do osiągnięcia, zmienisz plany dostosowując się do sytuacji. W wyniku pewnych okoliczności może zabraknąć Ci środków finansowych na to, czego potrzebujesz, ale zmobilizuje Cię to do działań, które w dalszej perspektywie przyniosą korzyści. Trudna sytuacja może dopomóc Ci w rozwoju kariery wymuszając na Tobie decyzje, które w ostateczności okażą się bardzo trafione. Nie jest to dobry moment na dyskretne rozglądanie się za nowymi kontrahentami lub firmami, z którymi wolałbyś nawiązać współpracę. Skup się na pokonaniu trudności zamiast szukać wyjść awaryjnych. Atmosfera będzie przyjazna, a jeśli planujesz podpisać umowę, uda się to, ale przeczytaj dokładnie dokumenty, bo możesz nie zauważyć ważnych szczegółów. 

W życiu prywatnym zajmiesz się ochroną swych bliskich, w szczególności najmłodszych, które są pod Twoją opieką. Nie próbuj na siłę podtrzymać znajomości, które Cię rozczarowały, ale nie obawiaj się odnawiać kontakty z osobami, na których Ci zależy, bo masz szansę na stworzenie ciepłej i serdecznej relacji, w której nie zabraknie szczerości i miłości. Single będą mieć nastawienie na poważny związek i partnera na resztę życia. W najbliższym czasie możesz jednak poznawać osoby podchodzące do tego tematu bardziej swobodnie.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)