Zobacz: Horoskop na 2021 rok ->>

Horoskop tygodniowy WAGA od 13 do 19 września

Bardzo pozytywny tydzień dla spraw uczuciowych. Harmonia w domu, Samotne osoby mają szansę poznać swoją miłość. Spróbuj swoich sił w sztuce, pomoże Ci w tym duża wrażliwość i artystyczny potencjał, który da o sobie teraz znać. Nie pozwól by delikatność emocjonalna stała się przyczyną Twoich smutków  - działaj, poszukuj, odkrywaj, po to by zaangażować swoje emocje w proces twórczy.

Szczęśliwe liczby: 2 i 17

dzień tygodnia: NIEDZIELA

kolor: MIĘTOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 6 do 12 września

Umiesz utrzymać w sobie uczucie komfortu materialnego , ale często twoje zakupy są nieprzemyślane. Podejmij jakieś kroki w kierunku zmian zawodowych, na rozwój nigdy za późno. W związkach nastąpi porozumienie. Naucz się rozmawiać i rozwiązywać problemy na bieżąco. Przydałyby się tobie badania lekarskie. Prawda? Zrób zapas kasztanów.

Autor: Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya, 708 777 531 wew.1 ( 4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy WAGA od 30 sierpnia do 5 września

Twoje osądy będą wyważone i właściwe. Znikną trudności z wyborem. Warto wybrać się w podróż, gdyż będzie ona dla Ciebie bardzo inspirująca i może przynieść sporo korzyści,

Szczęśliwe liczby: 3 i 13

dzień tygodnia: PONIEDZIAŁEK

kolor: BIAŁY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy WAGA od 23 do 29 sierpnia

Książka, którą czytasz, zagadnienie które Cię nurtuje, sprawa, którą się zajmujesz -  pochłoną Cię do reszty i odkryjesz w sobie młodzieńczy zapał do zmieniania świata na lepsze. Przypływowi energii będzie towarzyszyć chęć przeżycia przygody. Poczujesz się jak nastolatek.

Szczęśliwe liczby: 6 i 7

dzień tygodnia: CZWARTEK

kolor: FIOLETOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy WAGA 16-22 sierpnia

Chęć poczucia się bardziej kobieco i zmysłowo sprawi, że nabierzesz ochoty by zmienić coś w swoim wyglądzie. Zaplanuj wyjście - może być z przyjaciółmi, na imprezę czy do teatru. Da Ci to okazję poznania czegoś nowego.

Szczęśliwe liczby: 2 i 14

dzień tygodnia: WTOREK

kolor: BEŻOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy WAGA od 9 do 15 sierpnia

Nie rozpaczaj, nic nie jest warte Twoich łez. Jest tak jak jest, bo masz przemyśleć powód kłopotów. Im szybciej wyciągniesz wnioski, tym szybciej na horyzoncie pojawi się słońce. Otoczenie jest dla Ciebie życzliwe. Korzystny czas dla spraw sercowych.

Szczęśliwe liczby: 33 i 74

dzień tygodnia: PIĄTEK

kolor: POPIELATY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 2 do 8 sierpnia

Zmienna sytuacja w znaku Wagi, jeśli chodzi o pracę. Ktoś może ją stracić, a ktoś inny zechce podpytać, co się dzieje. Może być jednak i tak, że będziecie mieć ogólne poczucie braku czegoś istotnego pomimo tego, że pracę posiadacie. Ktoś może czekać na decyzję lub będzie Was ponaglać, kontaktować się, by dowiedzieć się czegoś. Niektórzy mogą martwić się niestabilną sytuacją w firmie. Radę macie, by myśleć rozsądnie, nie obawiać się mówić, co myślicie i nie martwić na zapas.

W relacjach prywatnych pokazana jest koleżanka lub inna kobieta, ale rozmowa może toczyć się w taki sposób, że poczujecie się manipulowani i w takiej sytuacji rada jest, aby nie rozmawiać z taką osobą lub nie przejmować się jej słowami. W skrajnych przypadkach możliwa próba przekupstwa u kogoś, na którą nie warto reagować.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 26 lipca do 1 sierpnia

W pracy może skontaktować się ktoś, kto wcześniej się wycofał lub osoba, która lubi mieć wszystko dobrze przemyślane, która zechce coś jeszcze raz omówić. Ogólnie sytuacja zmienna, ale warto zrozumieć potrzeby drugiej strony i szczerze nakreślić jej sytuację. Jeśli pojawi się osoba spod znaku Panny, by się pogodzić lub podjąć jakąś współpracę, warto się na to zdecydować albo przynajmniej dobrze to przemyśleć po przedyskutowaniu sytuacji.

Jeśli z kimś korespondujecie lub kontaktujecie się zrywami, sporadycznie, teraz warto o sobie przypomnieć, szczególnie jeśli druga osoba nie podejmuje już żadnych kroków w tym kierunku i się rozczarowała. Sprawy rodzinne albo wszelkie inne, które utrudniają Wam swobodny kontakt, teraz też się nie polepszą, ale mimo to warto dać znać o sobie.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 19 do 25 lipca

Niektórzy mogą odchodzić z pracy, niekoniecznie na stałe albo możecie zbierać informacje dotyczące możliwości wycofania się z życia zawodowego. Pokazana jest chęć spędzenia więcej czasu z rodziną, co może mieć związek z odejściem na emeryturę, wzięciem urlopu lub szukaniem możliwości znalezienia więcej czasu dla bliskich. Poza tym pokazany jest zdrowy dystans, profesjonalizm, uprzejmość, kultura osobista i duże możliwości dla tych, którzy planują realizować cele. Jakaś sprawa urzędowa lub do wyjaśnienia może zostać wycofana, zatrzymana, odwołana itp.

Czas odpoczynku, radości i beztroski w sferze prywatnej. Możecie mieć potrzebę zwolnienia tempa, choć radę macie, by działać i pozostać aktywną/ym. Ktoś chciałby o czymś porozmawiać, ale się wstrzymuje.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - Waga od 12 do 18 lipca

W pracy mogą nadejść nieoczekiwane sytuacje, którymi będzie trzeba się zająć. Ogólnie będziecie kierować się przepisami, być może będzie trzeba kogoś poinformować o czymś, co ma związek z panującymi zasadami w firmie, jeśli pojawi się ktoś niezorientowany. Niewłaściwy czas na wyzwania, bo mogą pojawić się przeszkody. Warto zwrócić uwagę na zdrowie w tym tygodniu.

W sferze prywatnej: możliwy stres, nadmiar obowiązków lub jakieś sprawy mogą się przeciągać, co może negatywnie wpływać na Was. Radę macie, by skontaktować się z kimś pomocnym albo porozmawiać o czymś z partnerem lub inną osobą, na której możecie polegać. Nie warto rozwiązywać problemów samemu.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy WAGA od 5 do 12 lipca

W pracy ostrożnie z żartami, bo będziecie mieć do czynienia z osobą dużo bardziej oficjalną od Was. Niektóre osoby mogą w jakiś sposób skorzystać na tym, że ktoś zachoruje i nie będzie go w pracy, w sensie takim, że dzięki temu dostaniecie propozycję zajęcia czyjegoś stanowiska na czas nieobecności takiej osoby, o ile Was by to satysfakcjonowało. Niektóre Wagi będą miały okazję podpisać całkiem nową umowę lub zacząć nową współpracę.

W relacjach prywatnych komuś poprawi się nastrój, choć jeśli mieliście różne sytuacje problematyczne wcześniej, to wciąż mogą Was trzymać obawy, żeby np. poruszyć jakiś temat. Radę macie, by zadbać o stabilizację domową i nie doszukiwać się złych intencji.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy WAGA od 28 czerwca do 4 lipca

Jeśli czekacie na decyzję czy określony projekt będzie realizowany, według rozkładu wkrótce powinny nadejść wiadomości o rozpoczęciu działań. Powinniście być usatysfakcjonowani załatwianiem czegoś, choć jednocześnie nie zechcecie się zdradzić z każdym przemyśleniem. Warto komunikować się bez stwarzania napięcia, po przemyśleniach, tak aby jasno się wyrazić i zrozumiale dla drugiej osoby. 

W relacjach prywatnych, jeśli ktoś Wam coś obiecał, może się okazać, że nie jest w stanie obietnicy spełnić, co sprawi Wam przykrość. Niektórzy pod wpływem emocji mogą powiedzieć o jedno słowo za wiele. Nie warto również umawiać się z kimś, żeby kupił Wam coś, jeśli to coś ważnego, bo możecie być niezadowoleni z wyniku. Radę macie, by samemu załatwiać ważne sprawy w tych dniach.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy WAGA od 21 do 27 czerwca

Podchodzisz do tego zbyt oficjalnie i urzędowo. Zdaj się na własną intuicję - w tym tygodniu będzie Ci dobrze podpowiadać. Słuchaj się jej, żeby się nie sparzyć w relacjach międzyludzkich i nie odciąć się od znajomych w wyniku rozczarowania. Najlepsza będzie postawa rozumiejąca ludzkie problemy, nastawienie na pomoc innym, ale chroniąc to co dla Ciebie najważniejsze.

Szczęśliwe liczby: 4 i 18
dzień tygodnia: wtorek
kolor: jasny brązowy

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 642 Kod 34 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 14 do 20 czerwca

W pracy nie warto mówić wszystkiego, co myślicie, stawiać spraw na ostrzu noża, podejmować radykalnych decyzji lub odkrywać się ze swoją opinią. Tydzień może być trudny, bo coś może pokrzyżować Wam plany i będzie trzeba się z tym pogodzić i dostosować do sytuacji.

W relacjach prywatnych ktoś może mieć inne zdanie niż druga osoba, choć może obejść się bez konfliktu, jeśli jedno z dwojga zdecyduje się poświęcić dla dobra sprawy lub zmilczeć coś. Warto zwrócić uwagę, by bardziej kierować się sercem niż chłodną, wyważaną opinią, by nie zgubić w tym drugiego człowieka i jego emocji. Dążenie do stabilizacji i przemyślenie sytuacji na spokojnie byłoby pożądane.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy WAGA od 7 do 13 czerwca

Czas podwyższonej aktywności intelektualnej, zdobywania wykształcenia i zdanych egzaminów. Będziesz ciekawa świata. Wykażesz się wytrwałością w realizacji swoich projektów. Możesz liczyć na wsparcie autorytetów i poczuć się bezpieczna. Ten tydzień to też czas przewartościowań i uwolnienia się od ograniczających przekonań. Dobrze zadać sobie pytanie: Co chcę osiągnąć w przeciągu 5 lat i dalej? Taka postawa poprowadzi Cię do znalezienia odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Wagi nie eksploatujecie się za bardzo a zwróćcie się ku swemu wnętrzu. Po czasie bezruchu pojawi się determinacja, aby zdobywać szczyty. Wzrośnie też wasza odwaga.

Na ten tydzień korzystne:

Liczba: 9,

Kolor: żółty

Dzień: poniedziałek

Horoskop tygodniowy opracowała Omena Vidi, Kontakt 708 588 642 Kod 34 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 31 maja do 6 czerwca

Sytuacje jakie się pojawią są wynikiem złego zarządzania , zwłaszcza odnosi się to finansów i rodziny. Pamiętaj o rachunkach, mandatach i innych zobowiązaniach. Nie wszystko ułoży się po twojej myśli, ale wyjdziesz niebawem na prostą. Szczęście przyniesie ci zakupiony w środę kamień kwarcu różowego.
 
Autor Jasnowidz Daga Kira  wróżby przez telefon


Horoskop tygodniowy Waga od 24 do 30 maja

Na sferę zawodową pojawia się rada, by nie odchodzić z obecnej firmy, jeśli ktoś ma taki plan. Sytuacja zawodowa pokazuje się w Waszym znaku stabilnie, ale bez możliwości pozyskania nowych możliwości zarobkowych, jeśli ktoś liczył na podwyżkę lub był gotów na nadgodziny, żeby zarobić więcej itp. Nawet jeśli pojawią się gorsze nastoje w firmie, pokazują się tendencje do stabilizowania sytuacji.

Jeśli chodzi o prywatność, to dobry czas, aby pozbyć się negatywnych przemyśleń, poczucia braku szczęścia lub niedostatku, braku czegoś- jakiejkolwiek sfery życia by to dotyczyło.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 17 do 23 maja

Jeśli ktoś polega na kimś w jakiejś kwestii zawodowej, to teraz może pojawić się sytuacja problematyczna. Niemożność podęcia decyzji, osądzenia czegoś lub znalezienia rozwiązania może wiązać się z brakiem kontaktu z kimś. Również jeśli polegacie tylko na sobie, może pojawić się jakiegoś rodzaju problem i konieczność rozwiązania go. Rada jest taka, by spróbować załatwić lub zrobić coś samemu według własnej opinii.
W relacjach prywatnych pokazane jest odkrycie kłamstw na temat czyjegoś milczenia, braku kontaktu itp.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 10 do 16 maja

Ten tydzień jest idealny do działania. Nie powstrzymuj się przed podjęciem słusznych decyzji gdyż będą one korzystne nie tylko dla Ciebie. Wiele się nowego zadzieje w Twoim życiu, a niektóre rzeczy mogą wiązać się z Twoją pracą i karierą.

Autor: Jasnowidz Deve telefon 708 577 502 kod 1 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 3 do 9 maja

Mimo iż początek tygodnia zapowiada się dobrze to wraz z każdy kolejnym dniem będzie coraz ciężej. Nie pozwól aby to zepsuło Ci weekendu i planów które sobie postawiłaś.

Autor: Jasnowidz Deve telefon 708 577 502 kod 1 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 26 kwietnia do 2 maja

W tym tygodniu poświęć większą uwagę swojej rodzinie i dzieciom. Czas ten sprzyja pielęgnacji ogniska domowego i dążeniu do harmonii w emocjach. W sprawach zawodowych nie obawiaj się niczego, masz ogromną siłę przebicia i jesteś bardzo przekonywujący. Wszystkie sprawy załatwisz na swoją korzyść. Mogą także pojawić się interesujące propozycje współpracy i ciekawe pomysły biznesowe.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 19 do 25 kwietnia

Doskonały tydzień pod względem finansowym i zawodowym. Przyjdą do ciebie bardzo dobre wiadomości związane z przyszłością. Możesz spodziewać się zaproszenia w związku ze sprawami zawodowymi lub biznesowymi. Dla osób szukających pracy to czas obfitujący w korzystne oferty i rozmowy. Staniesz przed możliwością zaczęcia czegoś nowego, co w późniejszym czasie przyniesie zysk.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 12 do 18 kwietnia

W tym tygodniu konieczne będzie wykazanie się cierpliwością. Dzięki wytrwałości pod koniec tygodnia czeka na ciebie zysk osiągnięty dzięki ciężkiej pracy, zadowolenie z przypływających finansów. W miłości chwilowe zatrzymanie spraw, w tej sferze życia także okaż spokój i wytrwałość. Przyjrzyj się dokładnie waszej relacji, nie podejmuj teraz decyzji, zwłaszcza w pośpiechu.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 5 do 11 kwietnia

Po spokojnym okresie czasu twoje życie przyspieszy. Spodziewaj się zaproszeń i podróży. Tydzień sprzyja komunikowaniu się, będą przychodziły do ciebie niespodziewane, dobre wiadomości. To dobry czas by zabrać rodzinę na krótką wycieczkę do lasu czy nad jezioro. Twój pomysł przyjmą z pełnym entuzjazmem. Dla singli szukających osoby bliskiej sercu los także szykuje niespodzianki. Przypadkowe spotkanie może okazać się szczęśliwym trafem a zapoczątkowana znajomość rozwinie się w korzystnym dla was kierunku.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy WAGA od 29 marca do 4 kwietnia

Czas ten przyniesie pozytywne dla Ciebie zmiany. Możesz podjąć ważne ostateczne decyzje życiowe, zadecydujesz o ślubie lub rozwodzie, zmianie pracy albo miejsca zamieszkania. Wyciągniesz z szuflady stare plany i zaczniesz zastanawiać się nad ich urzeczywistnieniem. Tydzień ten sprzyja wejściu w nowy etap życia.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy WAGA od 22 do 28 marca

W tym tygodniu podejmiesz ważne dla Ciebie decyzje. Ponieważ sprzyja on konfrontacji Twoich oczekiwań z rzeczywistością, zweryfikujesz to co uczciwe od fałszywego. Dzięki temu dokonasz dobrego dla Ciebie wyboru. W sferze uczuć zapowiada się gorący tydzień, z łatwością otworzysz się na nowo poznaną osobę.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy WAGA od 15 do 21 marca

Strach przed utratą poczucia bezpieczeństwa wytrąci Cię z równowagi. Nie przejmuj się tak bardzo, zacznij działać. Poszukaj nowej pracy, zajęcia które sprawi Tobie satysfakcję i spełni Twoje oczekiwania. A w miłości daj więcej przestrzeni i zaufania swojemu partnerowi.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy WAGA od 8 do 14 marca

Nie masz planów na przyszłość? Teraz jest dobry czas na marzenia i wytyczenie drogi ich spełnienia. Nie musisz w tej chwili podejmować żadnych ważnych decyzji, żyj bez pośpiechu. Nie kładź też nacisku na szybkie zdobywanie pieniędzy. Zacznij planować i nie martw się funduszami. Zastój w sferze finansowej nie będzie trwał wiecznie.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy WAGA od 1 do 7 marca

Zapowiada się idealny tydzień w sprawach zawodowych. Jeśli prowadzisz rozmowy i negocjacje, to czeka Cię spotkanie z kimś, od kogo będzie zależało powodzenie Twoich interesów. W sprawach uczuciowych także pozytywnie, nowe kontakty mogą zaowocować w późniejszym czasie zawiązaniem relacji uczuciowej. Tydzień sprzyja podróżom.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 22 do 28 lutego

W pracy, nawet jeśli nie czujecie do końca spełnienia lub nie udało się rozwinąć spraw dokładnie tak, jakbyście chcieli, nie warto podejmować radykalnych decyzji. Ważne będzie, by ocenić sytuację dojrzale i pod kątem swojej przyszłości. Ktoś może się przestać odzywać, jeśli czekacie na kontakt. W związkach warto natomiast przyjrzeć się osobie lub sytuacji. Czy nie jest tak, że fakty są jasne, ale czegoś nie dostrzegasz? W rozkładzie pojawia się osoba odpowiedzialna, ale brak jest czegoś do pełni szczęścia.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 15 do 21 lutego

Zodiakalne wagi mogą odebrać nadchodzący tydzień jako rozrywkowy. Wenus przebywająca w znaku wodnika ześle ciekawe, choć niestabilne znajomości. Możesz odejść od niektórych spraw oraz zacząć rozwijać nowe myśli.

Autor: Wróżka Arkana Ezolinia Wróżby tel. 708 588 642 kod 30 ( 3,69zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 8 do 14 lutego

W pracy planowanie przyszłych posunięć, ale też i bardzo ważne przemyślenia, u niektórych długodystansowe. Możesz się czegoś ciekawego dowiedzieć albo podjąć decyzję dotyczącą dalekiej przyszłości. Warto zadbać o swoje poczucie bezpieczeństwa. Niektórzy mogą mieć styczność z kimś, kto oświeci Was w jakiejś kwestii. W miłości spokojnie, zwłaszcza jeśli machniecie ręką na niektóre sytuacje i zachowacie spokój, by nie wchodzić w niepotrzebne dyskusje. Warto pomyśleć o jakimś zakupie do domu lub dla kogoś.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 1 do 7 lutego

Jeśli ktoś spodziewa się zacząć nową pracę, będzie trzeba poczekać na rozwój wydarzeń. Uważajcie też na obietnice bez pokrycia lub iluzje na temat pracy, która ma dać Wam spełnienie marzeń. Lepiej nie cieszyć się przedwcześnie, dopóki nie wiesz na czym stoisz. Być może ktoś nie powiedział Wam wszystkiego. W relacjach prywatnych stabilnie, ale bez większych zmian, jeśli ich pragniecie. Nie warto nadmiernie starać się o coś. W rodzinach umacnianie więzi.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 25 do 31 stycznia

Jeśli ciężko pracujecie, by osiągnąć cele, teraz możecie zwolnić, a mimo to sprawy będą toczyły się „z rozpędu”. U niektórych okazje do nawiązania wartościowej znajomości zawodowej. W miłości obraz poważnego i odpowiedzialnego mężczyzny, jednak otoczonego osobami, które nie będą ułatwiać Wam budowania relacji. Radę macie, by docenić kogoś, jeśli zasługuje na to, nawet jeśli nie odpowiada Wam jego otoczenie albo sprawy potoczą się niesprzyjająco z powodu innych osób wokół Was. Z jednej strony szansa, by wyjść z gorszych nastrojów,  a z drugiej strony coś może stanąć Wam po raz kolejny na drodze, by nawiązać z kimś kontakt.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 18 do 24 stycznia

W pracy poczucie odzyskania równowagi, jeśli macie za sobą trudny czas. Możecie też liczyć na mniejsze kontrolowanie Waszych poczynań w firmie. Nie warto podejmować się nowych wyzwań akurat teraz. W miłości dobry czas w stałych związkach, ale warto wyłączyć telewizor lub Internet, jeśli cokolwiek miałoby wprowadzać niepokoje dotyczące nie tylko Was, ale ogólnej sytuacji na świecie.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 11 do 17 stycznia

W sferze prywatnej karty pokazują całkowity brak pomysłu na to, jak rozwiązać jakiś problem i zastój w tym temacie w związku z tym. W pracy- demobilizujące otoczenie. Cokolwiek wymyślisz, jest duże prawdopodobieństwo, że ludzie będą Cię do tego zniechęcać. Będzie trudno uzyskać informacje na jakiś temat. Single mogą za kimś zatęsknić lub poczują się na tyle samotne, że będzie to dobry tydzień na odnowienie znajomości z przeszłości lub wspomnienia.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 4 do 10 stycznia

W pracy czas ustania sporów i konfliktów, jeśli takie miały miejsce. Chwile ciszy między osobami konfliktowanymi dobrze wpłyną na przemyślenia i mogą spowodować poprawę relacji i pojawi się więcej życzliwości. Rade macie taką, by nie dać się wciągnąć w sytuacje wynikające ze zmiennych nastrojów kogoś. W sferze prywatnej jakaś znajomość lub wydarzenia z przeszłości mogą wpływać na Wasze samopoczucie. Rada jest taka, by zdecydowanie uwolnić się od takich przemyśleń lub niekorzystnych osób w Waszym życiu.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 28 grudnia do 3 stycznia

W pracy czas dużych możliwości, bo może udać się zrealizować nawet te pomysły, które wydają się na pozór niemożliwe do zrealizowania. Wykorzystajcie dobrze silną energię, jaką powinniście odczuć w tym tygodniu, a uda się Wam osiągnąć nawet cele trudne lub wziąć na siebie dużo obowiązków i dać radę. Single mają przestrogę przed nową znajomością. Niektórzy mogą wpakować się w jakiś kłopot lub spotkać osobę, która okaże się niewarta Waszej uwagi, może być to ktoś złośliwy, a może też sprowadzić na Was pecha.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 21 do 27 grudnia

Możecie podjąć działania, by ukrócić czyjeś niesprawiedliwe działania, rozsyłanie anonimów w firmie itp. Mogą istnieć osoby pokrzywdzone nieuczciwościami i karty przepowiadają straty różnego rodzaju z tego powodu. Będzie można jednak liczyć też na Waszą pomoc, jeśli ktoś się do Was zwróci z problemem. W sferze prywatnej dobry moment, by polepszyć relacje, jeśli padły słowa pod wpływem złości. Na ten tydzień karty przepowiadają niechęć do przeforsowywania swojego zdania, choć w końcu będzie trzeba omówić pewne kwestie.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - Waga od 14 do 20 grudnia

Dla niektórych Wag może to być tydzień selekcjonowania rzeczy w domu, porządkowania lub ustalania co zostawić, czego pozbyć się lub co należałoby dokupić. Powinnaś znaleźć dobre porozumienie z innymi domownikami i nie będą się wtrącać w Twoje działania. W pracy możesz być odbierana jako osoba podchodząca do innych z rezerwą.  Może nadejść wiadomość o czymś odejściu z pracy albo ktoś dostanie obowiązki, które spowodują przejście na inne stanowisko, co powinno spowodować rozluźnienie, jeśli z tą osobą źle Ci się pracowało. Single mogą pozwolić sobie na żarty, na których źle wyjdą i zapoczątkują kłótnię.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 7 do 13 grudnia

W pracy może nadejść wiadomość o zakończeniu projektu lub sytuacji, co nie da Wam zadowolenia albo zakończycie jakieś zadanie Wam powierzone, ale nie przyniesie Wam to satysfakcji. Wszelkie zobowiązania będą bardzo istotne, więc pilnujcie ustalonych terminów. W uczuciach niektórzy z Was mogą szukać towarzystwa, ale bezskutecznie, jeśli okaże się, że przyjaciele są zajęci czymś innym albo mają gorsze nastroje. Być może to ktoś Ciebie będzie próbował namówić na spotkanie lub rozmowę, ale nie odbierzesz telefonu lub nie zareagujesz.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 30 listopada do 6 grudnia

Przemyśl dobrze każde posunięcie, bo karty przestrzegają przed niewłaściwymi wyborami w pracy. Może chodzić o osoby, z którymi współpracujesz, nieprzemyślane projekty lub sytuacja może się tak rozwinąć, że coś pójdzie nie tak, ale w trakcie realizacji celu, co spowoduje zastój w pracy lub niemożność ukończenia czegoś. Uwaga również na psujące się urządzenia, awarie, których się nie spodziewasz lub by ktoś nie skradł Ci pomysłu. W relacjach karty przepowiadają, że będziesz musiał/a się poświęcić komuś/czemuś, jeśli zostało coś obiecane.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)