Zobacz: Horoskop na 2022 rok ->>

Horoskop tygodniowy Waga 10 - 16 stycznia

Ogólnie tydzień zapowiada się dobrze i bez większych problemów. Zawodowo będzie sporo rozmyślań w kwestii dużych zmian, nawet związanych z wyjazdem w zupełnie inne miejsce. W życiu prywatnym po chwilowej stagnacji wszystko wróci do normy. Będzie to tydzień rozmyślania nad życiem.

Autor: Isabella Ozerov - doradca duchowy, jasnowidz, przewodnik po Kronikach Akaszy,
portalzen.pl


Horoskop tygodniowy Waga 03 - 10 stycznia

Wagi w tym tygodniu będą pozytywnie nastawione do świata, chociaż początek tygodnia nie będzie zbyt dobry. Końcówka tygodnia znacznie lepsza, bez większego stresu. W domu możliwa rozmowa na nieprzyjemny temat, jaki wyniknie po otrzymaniu jakiejś wiadomości. Może być nerwowo, jednak do końca tygodnia wszystko się uspokoi. Zawodowo czas na intensywną pracę, gdyż szefostwo zauważy słabe wyniki pracy Wagi.

Autor: Isabella Ozerov - doradca duchowy, jasnowidz, przewodnik po Kronikach Akaszy,
portalzen.pl


Horoskop tygodniowy Waga od 20 do 26 grudnia

Zobacz również:

To kreatywny tydzień, w pełni wykorzystasz własne pomysły. Sprawy sercowe ułożą się po twojej myśli mimo wcześniejszych nieporozumień. Jeśli jesteś w długotrwałej relacjach postaraj się bardziej zrozumieć swoją drugą połowę. Bądź ostrożny w doborze słów, gdyż możesz zostać źle zrozumiany. W sprawach zawodowych pojawią się nowe propozycje. Możesz liczyć także na korzystne zlecenia. W biznesie jesteś bliski podpisania korzystnej umowy, która w niedługim czasie przyniesie zyski. Twoje wydatki wymagają głębszej analizy. Wysłuchaj dobrej rady dotyczącej finansów od życzliwej ci osoby. Przy realizacji swoich pomysłów kieruj się intuicją.

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 13 do 19 grudnia

Wagi skupione będą na swoim budżecie. Będą analizowały wielkość swoich zasobów finansowych i możliwość ich lokaty. Możecie napotkać problemy urzędowe z doprowadzeniem zaczętych spraw do końca. Sprawy uczuciowe w nowych związkach niekoniecznie ułożą się dobrze dla was. Może pojawić się ktoś trzeci, kto za wszelką cenę będzie chciał was podzielić. Jeśli nie podejmiecie żadnych działań i nie dacie się poróżnić, to wasza znajomość ma szansę przetrwać na długo. W pracy Wagi nie będą narzekały na brak zajęć. Pieniądze na które
czekacie otrzymacie pod koniec tygodnia.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Waga od 6 do 12 grudnia

Radosny tydzień, przynoszący dobrą energię do działania. Poczujesz się spełniona, poczujesz się sobą. Nic nie jest teraz w stanie popsuć twojego dobrego nastroju. W stałych związkach będziecie cieszyć się swoja obecnością, wzajemnie rozpieszczać się i otaczać troską. Dla singli to dobry czas na zadbanie o siebie, wejrzenie do wnętrza oraz ustalenie celów i priorytetów życiowych. W pracy wszystkie sprawy potoczą się po twojej myśli, poczujesz się doceniona zawodowo. Czas ten sprzyja dobrym inwestycjom. Możesz spodziewać się nagrody lub wygranej.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Waga od 29 listopada do 5 grudnia

Każda Waga poczuje chęć bycia niezależną. Będziecie gotowe na zmagania ze światem, poradzicie sobie z każdym napotkanym problemem. Sprawy sercowe ułożą się po waszej myśli. Bądźcie jednak w kontaktach z partnerem bardzo taktowni. Twoją rezygnację z przerzucania odpowiedzialności za swoje życie na innych może odebrać jako oddalenie i nieprzychylność. Doceń to, że zawsze jest przy tobie i darzy cię zaufaniem. Sprawy zawodowe nabiorą tempa, czekają cię nowe wyzwania. Jasno ustalając zasady współpracy wypracujesz korzystne
porozumienie. Nie martw się także o swoje finanse, nie są zagrożone. Będziesz cieszyła się z dodatkowych środków, spodziewaj się przypływu gotówki.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Waga od 22 do 28 listopada

Czeka was sporo obowiązków zawodowych. Tym razem jednak wasze zaangażowanie zostanie jeśli nie nagrodzone, to co najmniej dostrzeżone. Możliwe, że będzie to wiązało się z  dodatkową premią uznaniową. W życiu uczuciowym być może będziecie musieli dokonać wyborów, nastąpią jakieś przetasowania. Jeśli jesteście w trwałym związku, nieporozumienia lepiej wyjaśniajcie na bieżąco. W innym przypadku będziecie niepotrzebnie psuć relację. Wystrzegajcie się osób, które nie szanują waszych uczuć. Jeśli chcecie zacząć realizować jakieś nowe pomysły lub hobby, zacznijcie od zdobycia na ten temat solidnej wiedzy.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 15 do 21 listopada

Wagi w ugruntowanych związkach będą miały okazję do przeżycia nowych doświadczeń. Partner was zaskoczy lub stanie się coś, co pozytywnie ożywi waszą relację. Osoby szukające swojej pary mogą w tym tygodniu zacząć obiecujący związek. To dobry tydzień dla waszych finansów. Możliwe, że odkryjecie w sobie nowy talent, który da wam konkretny zarobek. Słuchajcie w tej kwestii waszej intuicji. Nie przemęczajcie się zbytnio, zadbajcie o swoje zdrowie. Wypoczynek na świeżym powietrzu wskazany.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 8 do 14 listopada

Czeka Was bardzo dobry tydzień. Jeśli wytrwacie w zaangażowaniu, a Wasze emocje nie wypalą się, odniesiecie sukces na wielu polach. Zaszkodzić może Wam jedynie Wasze własne roztargnienie. W miłości będzie wiele się działo. Możliwy namiętny romans. Nie słuchajcie jedynie głosu Waszego serca. Dajcie dojść intuicji do głosu. Oczekujcie wiadomości, które sprawią Wam radość. Zwróćcie uwagę na swoją odporność, może trzeba popracować nad jej wzmocnieniem.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 1 do 7 listopada

Wagi czeka bardzo pomyślny tydzień. Jeśli mieliście coś do wyjaśnienia w kwestiach partnerskich, to teraz będziecie mieli okazję zrobić to skutecznie. W życiu zawodowym jak i w finansach także tydzień dobrej passy. Śmiało będziecie mogli czerpać z owoców wcześniejszej, wytężonej pracy. Oczekujcie dobrych wiadomości. Może zapoznacie kogoś, z kim znajomość przyniesie Wam korzyści finansowe. Co do kwestii zdrowotnych, to uwaga na układ krążenia.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 25 do 31 października
 
Wagi, może dopaść was poczucie osamotnienia. Dotyczy to nawet te z Was, które są obecnie w związkach. Warto popracować nad komunikacją z partnerem, aby drobna sprzeczka nie przerodziła się w ciche dni. W pracy czeka Was spokojniejszy okres. Wycofacie się z szalonej aktywności, będzie czas na zebranie myśli. W tym tygodniu mogą dać znać o sobie choroby przewlekłe. Dajcie sobie czas na odpoczynek, aby zadbać o bystrość umysłu.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 18 do 24 października

Jeśli myślisz o zainwestowaniu swoich oszczędności lub zakupie czegoś wartościowego, to spróbuj spojrzeć na to przedsięwzięcie z dystansem. Poświęć ten tydzień na dokładną analizę umowy oraz warunków zakupu. Rozejrzyj się jeszcze, być może uda ci się znaleźć coś w lepszej cenie lub wynegocjować okazyjne warunki transakcji. Dla strefy uczuć jest to nie najlepszy tydzień. Będziesz miał głowę zaprzątniętą sprawami materialnymi, co sprawi że będziesz powściągliwy i zdystansowany. Możesz dostać niespodziewane wiadomości, odezwie się do ciebie ktoś, kogo dawno nie widziałeś. Zapowie się z wizyta lub to ty zapragniesz go odwiedzić. Możliwy jest też wyjazd w sprawach służbowych.

Jasnowidz Daga Kira 708 577 502 kod 3 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 11 do 17 października

Zapragniesz uciec od problemów i codzienności. I będzie to dobre rozwiązanie gdyż tydzień ten warto poświęcić na planowanie, które przyniesie w niedalekiej przyszłości istotne zmiany życiowe. Zwłaszcza że w sferze zawodowej zanosi się na nowe rozwiązania. Być
może dostaniesz propozycję nowego stanowiska, zadania do wypełnienia, także możliwa jest negocjacja warunków zatrudnienia. W sprawach uczuciowych także masz szansę przeżycia czegoś bardzo wartościowego. Zaskoczą cię przychodzące wiadomości. A z nich może wyłonić się znacząca znajomość, postaraj się jej nie przegapić.

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 4 do 10 października

Dla Wag będzie to pracowity tydzień. Czeka cię wiele obowiązków, które będziesz zmuszony wykonać samodzielnie. Poradzisz sobie znakomicie, zostaniesz doceniony. Możesz liczyć na dodatkową gotówkę oraz na pochwały, co w przyszłości zaowocuje awansem lub przeniesieniem na bardziej płatne stanowisko. Mimo natłoku spraw służbowych w uczuciach zrobi się gorąco. W twoim życiu może pojawić się osoba, która bardzo ci się spodoba pod każdym względem. Uważaj jednak, gdyż może się okazać, że jest już z kimś związana i szuka tylko i wyłącznie romansu. Bądź też ostrożny podczas podejmowania ważnych decyzji w sprawach związanych z finansami. Staraj się spełniać swoje obietnice i bądź pokorny.

Szczęśliwy dzień:  piątek                       
Szczęśliwa liczba:   6 , 15, 24, 33, 42, 51, 60                  
Kolor: wszystkie odcienie różu, bieli, odcienie niebieskiego, bladego i jasnozielonego         
Najgłębsza potrzeba: Miłość, romans

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 27 września do 3 października

Przestańcie być takie bierne. Los chce was nagrodzić, ale pozwólcie mu na to. Pomysły macie fajne ale szybciej rezygnujecie niż się napalcie. Trudno za wami nadążyć . Ważnych rzeczy nie odsuwajcie na później. Dobry tydzień na odbudowanie sił i energii, zapraszam do konsultacji podpowiem jak. Czasem warto podjąć konkretne decyzje.

Autor: Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya, Chcesz swój spersonalizowany horoskop? Wyślij SMS o treści : Agnelya Twoje pytanie wyślij na 79480 ( 11,07 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Waga od 20 do 26 września

U tego znaku pod koniec września szczególne istotne będą sprawy partnerskie. Wagi mogą zacząć kogoś poznawać do dłuższego związku lub romansu, a niektóre mogą nawet zakończyć relacje, zwłaszcza jeśli były mocno toksyczne.

Autor: Tarocista Adrian, 708 588 642 Kod 32 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy WAGA od 13 do 19 września

Bardzo pozytywny tydzień dla spraw uczuciowych. Harmonia w domu, Samotne osoby mają szansę poznać swoją miłość. Spróbuj swoich sił w sztuce, pomoże Ci w tym duża wrażliwość i artystyczny potencjał, który da o sobie teraz znać. Nie pozwól by delikatność emocjonalna stała się przyczyną Twoich smutków  - działaj, poszukuj, odkrywaj, po to by zaangażować swoje emocje w proces twórczy.

Szczęśliwe liczby: 2 i 17

dzień tygodnia: NIEDZIELA

kolor: MIĘTOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 6 do 12 września

Umiesz utrzymać w sobie uczucie komfortu materialnego , ale często twoje zakupy są nieprzemyślane. Podejmij jakieś kroki w kierunku zmian zawodowych, na rozwój nigdy za późno. W związkach nastąpi porozumienie. Naucz się rozmawiać i rozwiązywać problemy na bieżąco. Przydałyby się tobie badania lekarskie. Prawda? Zrób zapas kasztanów.

Autor: Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya, 708 777 531 wew.1 ( 4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy WAGA od 30 sierpnia do 5 września

Twoje osądy będą wyważone i właściwe. Znikną trudności z wyborem. Warto wybrać się w podróż, gdyż będzie ona dla Ciebie bardzo inspirująca i może przynieść sporo korzyści,

Szczęśliwe liczby: 3 i 13

dzień tygodnia: PONIEDZIAŁEK

kolor: BIAŁY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy WAGA od 23 do 29 sierpnia

Książka, którą czytasz, zagadnienie które Cię nurtuje, sprawa, którą się zajmujesz -  pochłoną Cię do reszty i odkryjesz w sobie młodzieńczy zapał do zmieniania świata na lepsze. Przypływowi energii będzie towarzyszyć chęć przeżycia przygody. Poczujesz się jak nastolatek.

Szczęśliwe liczby: 6 i 7

dzień tygodnia: CZWARTEK

kolor: FIOLETOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy WAGA 16-22 sierpnia

Chęć poczucia się bardziej kobieco i zmysłowo sprawi, że nabierzesz ochoty by zmienić coś w swoim wyglądzie. Zaplanuj wyjście - może być z przyjaciółmi, na imprezę czy do teatru. Da Ci to okazję poznania czegoś nowego.

Szczęśliwe liczby: 2 i 14

dzień tygodnia: WTOREK

kolor: BEŻOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy WAGA od 9 do 15 sierpnia

Nie rozpaczaj, nic nie jest warte Twoich łez. Jest tak jak jest, bo masz przemyśleć powód kłopotów. Im szybciej wyciągniesz wnioski, tym szybciej na horyzoncie pojawi się słońce. Otoczenie jest dla Ciebie życzliwe. Korzystny czas dla spraw sercowych.

Szczęśliwe liczby: 33 i 74

dzień tygodnia: PIĄTEK

kolor: POPIELATY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 2 do 8 sierpnia

Zmienna sytuacja w znaku Wagi, jeśli chodzi o pracę. Ktoś może ją stracić, a ktoś inny zechce podpytać, co się dzieje. Może być jednak i tak, że będziecie mieć ogólne poczucie braku czegoś istotnego pomimo tego, że pracę posiadacie. Ktoś może czekać na decyzję lub będzie Was ponaglać, kontaktować się, by dowiedzieć się czegoś. Niektórzy mogą martwić się niestabilną sytuacją w firmie. Radę macie, by myśleć rozsądnie, nie obawiać się mówić, co myślicie i nie martwić na zapas.

W relacjach prywatnych pokazana jest koleżanka lub inna kobieta, ale rozmowa może toczyć się w taki sposób, że poczujecie się manipulowani i w takiej sytuacji rada jest, aby nie rozmawiać z taką osobą lub nie przejmować się jej słowami. W skrajnych przypadkach możliwa próba przekupstwa u kogoś, na którą nie warto reagować.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 26 lipca do 1 sierpnia

W pracy może skontaktować się ktoś, kto wcześniej się wycofał lub osoba, która lubi mieć wszystko dobrze przemyślane, która zechce coś jeszcze raz omówić. Ogólnie sytuacja zmienna, ale warto zrozumieć potrzeby drugiej strony i szczerze nakreślić jej sytuację. Jeśli pojawi się osoba spod znaku Panny, by się pogodzić lub podjąć jakąś współpracę, warto się na to zdecydować albo przynajmniej dobrze to przemyśleć po przedyskutowaniu sytuacji.

Jeśli z kimś korespondujecie lub kontaktujecie się zrywami, sporadycznie, teraz warto o sobie przypomnieć, szczególnie jeśli druga osoba nie podejmuje już żadnych kroków w tym kierunku i się rozczarowała. Sprawy rodzinne albo wszelkie inne, które utrudniają Wam swobodny kontakt, teraz też się nie polepszą, ale mimo to warto dać znać o sobie.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Waga od 19 do 25 lipca

Niektórzy mogą odchodzić z pracy, niekoniecznie na stałe albo możecie zbierać informacje dotyczące możliwości wycofania się z życia zawodowego. Pokazana jest chęć spędzenia więcej czasu z rodziną, co może mieć związek z odejściem na emeryturę, wzięciem urlopu lub szukaniem możliwości znalezienia więcej czasu dla bliskich. Poza tym pokazany jest zdrowy dystans, profesjonalizm, uprzejmość, kultura osobista i duże możliwości dla tych, którzy planują realizować cele. Jakaś sprawa urzędowa lub do wyjaśnienia może zostać wycofana, zatrzymana, odwołana itp.

Czas odpoczynku, radości i beztroski w sferze prywatnej. Możecie mieć potrzebę zwolnienia tempa, choć radę macie, by działać i pozostać aktywną/ym. Ktoś chciałby o czymś porozmawiać, ale się wstrzymuje.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - Waga od 12 do 18 lipca

W pracy mogą nadejść nieoczekiwane sytuacje, którymi będzie trzeba się zająć. Ogólnie będziecie kierować się przepisami, być może będzie trzeba kogoś poinformować o czymś, co ma związek z panującymi zasadami w firmie, jeśli pojawi się ktoś niezorientowany. Niewłaściwy czas na wyzwania, bo mogą pojawić się przeszkody. Warto zwrócić uwagę na zdrowie w tym tygodniu.

W sferze prywatnej: możliwy stres, nadmiar obowiązków lub jakieś sprawy mogą się przeciągać, co może negatywnie wpływać na Was. Radę macie, by skontaktować się z kimś pomocnym albo porozmawiać o czymś z partnerem lub inną osobą, na której możecie polegać. Nie warto rozwiązywać problemów samemu.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy WAGA od 5 do 12 lipca

W pracy ostrożnie z żartami, bo będziecie mieć do czynienia z osobą dużo bardziej oficjalną od Was. Niektóre osoby mogą w jakiś sposób skorzystać na tym, że ktoś zachoruje i nie będzie go w pracy, w sensie takim, że dzięki temu dostaniecie propozycję zajęcia czyjegoś stanowiska na czas nieobecności takiej osoby, o ile Was by to satysfakcjonowało. Niektóre Wagi będą miały okazję podpisać całkiem nową umowę lub zacząć nową współpracę.

W relacjach prywatnych komuś poprawi się nastrój, choć jeśli mieliście różne sytuacje problematyczne wcześniej, to wciąż mogą Was trzymać obawy, żeby np. poruszyć jakiś temat. Radę macie, by zadbać o stabilizację domową i nie doszukiwać się złych intencji.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)