Horoskop tygodniowy - WAGA od 9 do 15 grudnia

Sfera prywatna: Jeśli planujesz przemeblowanie lub jakieś zmiany w mieszkaniu, to jeśli miałyby się wiązać z poważnymi modyfikacjami, lepiej będzie je przełożyć. Możliwa napięta atmosfera, ale unikniesz sporów wychodząc do drugiego pokoju, zamiast kontynuować dyskusję. Warto się porozumieć jednak, szczególnie jeśli obiecałaś coś komuś, lub chciałabyś coś miłego lub użytecznego zrobić dla kogoś z przyjaciół lub rodziny i potrzebujesz pomocy. Może okazać się, że aby zrealizować ten szlachetny czyn, będzie trzeba przymknąć oko na drażliwe kwestie albo omówić je na spokojnie.

Sfera zawodowa: Wszelkie negocjacje zawodowe mogą przysporzyć trudności, bo możesz mieć do czynienia z osobą, która dokładnie wie, czego chce, co wniesie jakiegoś rodzaju komplikacje. Trudno będzie utrzymać emocje na wodzy, co byłoby wskazane, bo inaczej umniejszy to Twoje poczucie komfortu w całej sytuacji i pewność panowania nad powierzonymi Ci zadaniami. Wszystko należy traktować jako poufne i zachować dyskrecję.

Pewien pomysł, myśl lub odkrycie spowoduje, że ujrzysz sposobność jak więcej zarobić. Los może Wagom podsunąć nowe źródło finansowe.

Single: Kontakty głównie zawodowe, przy czym możesz połączyć siły z drugą osobą, a łatwiej będzie osiągnąć wszelkie cele. Współprace damsko-męskie będą jednak pozbawione poufałości. Niektóre panie mogą szukać intensywnie nowej znajomości przez Internet, lub odezwą się do znajomego, jeśli będzie zależało im na podtrzymaniu znajomości.

Inne znaki: Warto być w porozumieniu z Rybami, Rakiem i Strzelcem, a ewentualne nieporozumienia możliwe z Bliźniętami.

Zdrowie: Możliwe problemy z ciśnieniem lub stany zapalne. Karty zalecają też uprawianie sportu.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy WAGA od 2 do 8 grudnia

Dom i rodzina: Strzeż się osób plotkujących. Karty opowiadają, że Wagami ktoś się intensywnie interesuje. Jeśli zechcesz uniknąć z kimś kontaktu zasłaniając się gorszą kondycją, licz się z tym, że taka osoba będzie sprawdzała miejsca, w których zwykle bywasz, lub podpytywała o Ciebie. W swym otoczeniu znajdziesz jednak przyjazną kobietę, która dobrze Ci życzy. Poza tym czas spokojny, rodzinny i w swoich czterech ścianach będziesz zadowolona i spełniona. Panowie poczują szczęście przy boku żony, a panie odnajdą się dobrze we wszystkich codziennych sprawach rodzinnych i znajdą czas dla najbliższych. Jeśli chcesz się z kimś skontaktować, będziesz czekać na właściwy moment.

Praca: Przemyśl, zanim podejmiesz jakąś decyzję, bo będzie łatwo o popełnienie błędu i będziesz musiała zaczynać wszystko od nowa. Unikaj sytuacji konfliktowych, bo źle się skończą. Nie uda się namówić szefa na inwestycje. Unikaj też stresu i brania na siebie zbyt wiele obowiązków, bo może braknąć sił, by potem wywiązać się ze wszystkiego.

Single: Paniom karty wróżą stagnację w znajomości z mężczyzną, który nie jest wart ich uwagi, a mianowicie jest to ktoś niewierny w związkach, który rani bliskie osoby. Może być to mężczyzna żonaty albo ogólnie ktoś, kto nie potrafi zachować się lojalnie wobec jednej osoby. Dobry czas natomiast by spotkać się z przyjaciółmi, którzy cenią Cię i szanują, a Ty znasz ich od lat. Dzięki temu czas ten upłynie przyjemniej. Nie działaj pod wpływem emocji, nawet jeśli jakaś znajomość mocno Cię zirytuje. Możesz opowiedzieć o tym innym, ale na spokojnie.

Ezolinia Wróżby Jasnowidz Ajlena


Horoskop tygodniowy WAGA od 25 listopada do 1 grudnia

Stan ducha i ciała: Możesz mieć skłonność do zamartwiania się na zapas, choć jeśli ktoś z otoczenia przekona Cię, że to niepotrzebne, to przywróci to Twoją równowagę. Gorzej jeśli zjawi się osoba, która zasieje wątpliwości. Postaraj się być bardziej asertywna wobec opinii zewnętrznych. Chwilowe osłabienie odporności możliwe, ale bez poważnych problemów.

Związki partnerskie: Czas pomyślny, który przyniesie doskonałe porozumienie z partnerem, choć to zrozumienie będzie oparte w dużej mierze na Twojej akceptacji partnera razem z jego wszystkimi wadami. Umiejętność wybaczania w drobnych sytuacjach i mocna wiara, że spotkałaś tego właściwego mężczyznę, sprawi, że poczujesz się przy nim bardzo dobrze. On ze swojej strony również okaże starania o Wasz związek. W relacjach dominującą rolę będą odgrywać panowie. Jeśli chcesz dyskretnie wybadać jego nastawienie do jakiejś sytuacji, przeczekaj, bo wkrótce zapomni o ewentualnych problemach.

Single: Zupełnie niepotrzebnie możesz sobie wyobrażać negatywne scenariusze, lub możliwe problemy w nowych znajomościach. Będziesz nieufna, nawet jeśli druga strona będzie ponawiać próby poznania Cię bliżej. W końcu zrezygnuje, jeśli nie zmienisz swojego nastawienia. Możesz doszukiwać się podstępów, jeśli coś Cię niemiło zaskoczy.

Praca: Możliwe nieprzyjemne sytuacje, ale wkrótce pojawią się nowe możliwości, które powinny Cię zadowolić.

Jasnowidz Noemi ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy WAGA od 18 do 24 listopada

Praca: Jeśli nie odpowiada Ci współpraca z kimś, to pozostaniesz niewzruszona, natomiast jeśli Ci pasuje znajomość, to również nie szykują się żadne zmiany w tym temacie. Sytuacja może być zmienna, chwilami stresująca, lub możesz czuć się przeciążona obowiązkami, ale priorytetem będzie mimo wszystko wytrwałe trzymanie się metod, które uznajesz za właściwe, choćby wydawało się, że brak Ci kreatywności i zaczynasz działać rutynowo. Jeśli jednak ma to głębszy sens, należy się tego trzymać.

Finanse: Panie powinny się przyjrzeć, ile pieniędzy wydają na kobiece potrzeby typu fryzjer, kosmetyczka, ubrania, dodatki itp. Karty radzą Ci dobrze przemyśleć każdy wydatek, bo nie ma co liczyć na dodatkowy zysk, który pojawiłby się na Twoim koncie i jeśli lubisz porządnie zadbać o swój wygląd, to się zawiedziesz, bo braknie na coś środków.

Związki partnerskie: Partner okaże się uparty w swych racjach i nie uda Ci się go zmienić. Nawet jeśli coś Cię złości, on nie zmieni zdania. Czeka Cię walka o swoje racje, jeśli uznasz, że z czymś przesadził. Ostatecznie pojawią się nowe okoliczności, które odwrócą Waszą uwagę od konfliktów w związku i będzie trzeba być może podjąć jakąś decyzję lub w miarę szybko zadziałać, co ułatwi porozumienie.

Single: Możesz mieć wrażenie, że otaczasz się osobami zranionymi, po przejściach i bardzo trudno będzie stworzyć wartościową relację z osobą uprzedzoną.

Wróżka Miranda ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy WAGA od 11 do 17 listopada

Miłość: Wagi mogą odczuwać przesadzoną nieufność w stosunku do osoby, która ich darzy uczuciem. Jeśli obawiasz się zranienia, będziesz się bronić przed miłością. Możesz mieć też trudność z zauważeniem zakochanego w swoim otoczeniu. Nawet jeśli coś wywołało obawę przed zaangażowaniem, w nadchodzących dniach możesz dostrzec, że się myliłaś i spotkałaś, lub wkrótce poznasz kogoś wyjątkowego. Zachowaj autentyczność i spontaniczność i porzuć irracjonalne obawy, że się nie uda. Bądź naturalna i nie działaj wbrew sobie. Słuchaj intuicji, która podpowie najlepiej, jak rozmawiać z drugą osobą. Nie kontroluj się nadmiernie, żeby się nie zaangażować. W związkach partnerskich uświadomisz sobie, że nie mogłaś trafić lepiej wybierając tego, a nie innego mężczyznę.

 Przyjaźń i otoczenie: Brak zaufania może wywołać potrzebę przemyślenia różnych zdarzeń i faktów. Zanim podejmiesz decyzję, pomyśl dwa razy, bo pewna Twoja przyjaźń może się zakończyć na skutek różnic charakteru lub z innych powodów. W nadchodzących dniach Ty lub ktoś z grona Twoich znajomych może wykazać dużą inicjatywę w wymianie wiadomości i przepływie informacji, ale kontakty mogą pojawić się w nieodpowiednim momencie, lub nie będziesz w stanie na nie odpowiedzieć.

Praca: Pomyślny czas, a atmosfera w firmie powinna Ci odpowiadać. Właściwy moment na załatwienie wszelkich spraw urzędowych lub formalności, jeśli masz coś takiego w planach. W przypadku jakichkolwiek ograniczeń związanych z urzędami, będzie trzeba się dostosować do ich decyzji i odpowiednio ułożyć plan działań.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby online 


Horoskop tygodniowy - WAGA od 4 do 10 listopada

Finanse: Będziesz potrzebować innych, aby osiągnąć cele. To kontakty z ludźmi, układy i przyjaźnie lub praca w dobrej firmie, gdzie są wysokie płace, sprawi, że będziesz czuć się bezpiecznie i zadowolona.

Praca: Mogą pojawić się sytuacje, kiedy będzie trzeba ustalić, kto zasłużył na naganę, kto popełnił błąd i czy zaistniała sytuacja być może nieuczciwa względem kogoś. Zanim jednak się wypowiesz, zastanów się, bo może się okazać, że warto zmienić kierunek działań i łatwo będzie o pomyłkę lub niewłaściwą ocenę sytuacji. W pewnych kwestiach warto się wstrzymać z angażowaniem innych w swoje problemy.

Dom: Choć karty choroby nie pokazują, to jednak możesz mieć wyjątkowo pesymistyczny nastrój, który najchętniej byś przespała, lub będziesz potrzebować chwil odosobnienia, aby wszystko w spokoju przemyśleć. Trudno będzie znaleźć pomysł, który Cię pocieszy i doda otuchy. Przydałaby się bliska osoba, która wesprze Cię w potrzebie. Na wszelki wypadek zadbaj o zdrowie i chroń się przed przeziębieniem.

Relacje z innymi: Jeśli nie życzysz sobie jakiś kontaktów, wyłącz telefon. W przypadku szczególnie niechcianych wiadomości lub prób skontaktowania się, może okazać się, że będzie trzeba zablokować czyjś numer. Nie musisz mieć z tego powodu wyrzutów sumienia. Mogą powrócić wspomnienia, które wzbudzą wątpliwości. Jeśli okaże się, że pojawią się pilne sprawy zawodowe, będzie trudno się zorganizować, a także możliwa jest sytuacja, że będziesz musiała pracować z kimś, z kim wolałabyś się nie kontaktować. Pewne osoby mogą szukać sprzymierzeńców zaprzyjaźniając się z kimś za Twoimi plecami, ale nie zechcesz się spierać.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - WAGA od 28 października do 3 listopada

Życie Wagi będzie w dużej mierze toczyć się wokół pracy lub znajomości zawodowych, które nabrały istotnego znaczenia dla niej również w sferze prywatnej. Jeśli szukasz zatrudnienia, nie pytaj znajomych o pracę, bo nic to nie da. Wagi zatrudnione czeka czas intensywnej pracy i to całego zespołu. Obowiązki zostaną bardzo jasno określone i nie będzie miejsca na domysły. Ściśle określone reguły będą obowiązywać absolutnie każdego, a jeśli cokolwiek budzi niejasności, pytaj od razu, nie czekaj z tym.

Każdy szczegół warto ustalić konkretnie. Ktoś zamknięty w sobie zrobi wyjątek i wyciągnie pomocną dłoń w Twym kierunku, ale albo okaże się to zbędne, albo nie uda się rozwiązać sprawy tak, jak chcieliście. Niestety mogą mieć miejsce sytuacje zawodowe, które będą mieć związek  z nieuczciwością, ale i Ty zwróć uwagę, w jakim kierunku rozwijają się Twoje znajomości.  Jeśli z kimś miło Ci się żartowało i spędzało czas, kontakty mogą nagle zostać zerwane. Ktoś może poczuć się obrażony- Ty lub druga strona. Jeśli pokładałaś w tej znajomości swoje nadzieje, niestety nie da się ich spełnić. Nie warto stosować starych sposobów lub opierać się na przeszłości, bo źle się to rozwinie. Silne argumenty i inteligencja sprawią, że właściwie uda Ci się przekonać innych do każdego pomysłu, ale może to spowodować, że niektórzy się skłócą ze sobą.  Single będą nieufne , pełne negatywnych przemyśleń i uprzedzeń, zwłaszcza jeśli obracają się w niewłaściwym towarzystwie. Inni będą również wycofani i trudno będzie się z kimś umówić.

wróżka Camilia Ezolinia Tarot Wróżby


Horoskop tygodniowy Waga - od 21 do 27 października

Twoje zainteresowania w tym tygodniu wychodzić będą daleko poza obowiązujące standardy. Możesz łatwo zapomnieć, po co wykonujesz niektóre zadania i obowiązki, jeśli ni e nadasz im jakiejś ważności. Jak zwykle staniesz się kimś, kto potrafi wyjść elegancko z wszystkich trudnych sytuacji? Bądź w tym tygodniu kimś, kto potrafi oczarować każdego.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Tarot online


Horoskop tygodniowy - Waga od 14 do 20 października

Wagi nie powinny narzekać w pracy. Będą mogły się odprężyć i z większa ufnością spojrzeć w przyszłość. W miłości wiele się nie zdarzy. To nie czas na wielkie uczucie i snucie planów. Spotkania mogą być mało emocjonujące. Do nowych znajomości warto podejść trzeźwo i poczekać na rozwój wydarzeń. Zdrowie w porządku, a nadmiar energii warto spożytkować.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Waga od 7 do 13 października

Miłość: Będziesz mieć bogate życie towarzyskie. Nie siedź w domu tylko działaj.
Praca: jeśli jesteś bezrobotny to w tym miesiącu pracy nie znajdziesz. Jeśli masz pracę to czeka cię stabilność.
Finanse: Otrzymasz pieniądze od losu które pomogą ci spłacić zobowiązania.
Zdrowie: uważaj na kości i kręgosłup reszta w porządku.

Tarocista Łukasz: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz


Horoskop tygodniowy WAGA od 30 września do 6 października

Czeka Cię tydzień bliższej współpracy z drugą osobą i nie będzie wiele okazji, by poszerzyć to grono, bo otoczenie nie będzie miało czasu na długie dyskusje i krótkie uzgodnienia będą musiały wystarczyć. Choć otrzymasz wszelkie informacje, jakich potrzebujesz, które wyjaśnią Ci ewentualne komplikacje, to możesz nie być usatysfakcjonowana, jeśli niektóre wiadomości uznasz za niekorzystne, albo sprawiające kłopot. Jeśli chciałaś skorzystać z urlopu, a wcześniej było dużo pracy w firmie, co uniemożliwiało Ci zaplanowanie wypoczynku, to teraz sytuacja się zmieni. W życiu prywatnym dobry czas na spędzenie go z przyjaciółmi, którym będzie dopisywać dobry humor i nawet to, co zwyczajnie odebrałabyś jako złośliwość, teraz może wydać się zabawne i nie będziesz traktować wszystkiego serio. Jeśli spodziewasz się trudnych sytuacji lub konfliktów rodzinnych, to pozytywnie się zaskoczysz, gdyż nadchodzą dni spokoju i z łatwością dojdzie do porozumienia i kompromisu między wszystkimi osobami z grona najbliższych. Ktoś z Twego otoczenia może mieć już dość stresujących sytuacji. Jeśli kolega zaproponuje Ci pomoc w sprawach domowych lub zawodowych i coś budzi Twoje obawy i poczucie niejasności, karty radzą wybrać postawę wycofaną i ostrożną, a może lepiej byłoby z tej pomocy nie korzystać.

Wróżka Miranda wróżby tarot online: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy – Waga od 23 do 29 września

Zasługuję na najlepsze i akceptuję tyko teraz. Dostaję to czego zechcę. Powiedz to sobie, a najlepiej zapisz w notesie.  Jeśli jesteś w nieszczęśliwym związku może czas odpuścić. Jeśli trzymasz się kurczowo czegoś co Ci nie służy Twoja sytuacja nie zmieni się. Uwierz w swoje szczęście, a przyjdzie do Ciebie. Dla samotnych Wag czas na zmiany. Los niesie dla Was kogoś, kto zawładnie Waszym sercem.

Wróżka Thelema portal Ezoliniawrozby.com


Horoskop tygodniowy – Waga od 16 do 22 września

Wagi nie będą miały lekko, bo planety szkodzą. Dołożą im zmartwień, spowolnią i wszystko im utrudnią. Niektóre mogą się znaleźć w trudnej, a nawet niebezpieczne sytuacji. Warto uważać w pracy i dmuchać i chuchać na zdrowie. W miłości tak sobie.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy – WAGA od 9 do 15 września

Wagi, które pracują w zgranych zespołach, będą odczuwać korzyści płynące z tego faktu. Da Ci to duże poczucie pewności siebie i bezpieczeństwa, choć tego rodzaju układy bywają niekorzystne dla osób świeżo zatrudnionych, którym trudno odnaleźć się w kręgu osób bardzo zamkniętych. Uchroni Cię to jednak przed problemami, jeśli takie się pojawią. Ewentualne skargi nie zostaną wzięte nawet pod uwagę, jeśli możesz liczyć na grono koleżanek, które Cię poprą. Utrudni Ci to jednak nawiązywanie pewnych kontaktów, które mogłyby przynieść też rezultaty pozytywne w przyszłości. Ktoś może Cię naciskać na współpracę, ale mało prawdopodobne, abyście się dogadali w kwestiach finansowych, co uniemożliwi porozumienie. Również w sferze prywatnej mogą być stawiane Ci zarzuty, choć dowiesz się o tym od osoby, która potrafi powiedzieć Ci to bez emocji i na spokojnie, np. że kogoś wykorzystujesz. Zamiast się kłócić, postaraj się wybronić argumentami. Nie zmieni to jednak faktu, że w pewnych relacjach i przyjaźniach pojawią się przykrości, którym trudno będzie zaradzić. Single będą czekać na inicjatywę drugiej strony.

Jeśli jesteś w znajomości, w której druga osoba nie zakończyła swoich spraw związanych z przeszłymi partnerami, nie ma ustabilizowanej sytuacji, to nawet w przypadku uczuć do Ciebie lub tęsknoty za kontaktem z Tobą, możesz nie doczekać się wiadomości w nadchodzących dniach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop napisz do Wróżka Camilia


Horoskop tygodniowy - WAGA od 2 do 8 września

Jeśli ktoś przeszkadza Ci w pracy, próbuje zaszkodzić, utrudnić lub wywołuje przykrości, karty radzą Ci  na razie nie reagować.  Słuchaj, co mówią ludzie dookoła Ciebie, bo możesz odkryć coś istotnego. Być może dowiesz się, o co komuś chodzi.  Jeśli się poskarżysz, a nie masz dowodów, osoby nieprzychylnie nastawione zarzucą Ci, że zmyślasz.  Niepomyślny czas zawodowo ze względu na złą atmosferę i fakt, że trudno Ci będzie przekonać kogoś do swych racji, jeśli nie uczestniczy w tych samych wydarzeniach co Ty. Nie licz na „przyjaciół”, z którymi łączyły Cię kiedyś zażyłości, bo czasy się zmieniły. Skup się na sobie i na najbliższych. Postaraj się wyciszyć emocje i zobojętnieć na pewne sytuacje, na które nie masz wpływu. U niektórych Wag może się zaznaczyć obecność osoby, która lubi wydawać pieniądze na spełnianie swych zachcianek i będą jej stawiane pewne zarzuty w związku z tym. Powinnaś być bardzo ostrożna w nadchodzących dniach, gdyż jeśli zechcesz się zrelaksować w swych czterech ścianach i skontaktować się z kimś znajomym przez Internet, licz się z niespodziewanymi wydarzeniami.  Dawny znajomy może chcieć Cię na czymś przyłapać stosując różne metody i szukając dostępu do Twoich danych prywatnych. Możesz też mieć do czynienia z osobą mściwą, kłótliwą, która zechce sprawić Ci przykrość w dużej złości, nad którą nie panuje. Ogólnie Wagi mogą mieć pecha do osób niezrównoważonych lub w silnych emocjach, dlatego bądź ostrożna.

Wróżka Camilia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia 708 577 246


Horoskop tygodniowy Waga od 26 sierpnia do 1 września

W tym tygodniu będziesz musiała zwrócić większą uwagę na swoją punktualność i organizację pracy. Niektórzy będą się niecierpliwić już Twoim zbyt luźnym podejściem do obowiązków. Położenie Wenus sprzyjać będzie zapominalstwu. Jeśli chcesz być nadal traktowana poważnie, musisz sama na to zapracować.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy - Waga od 19 do 25 sierpnia

Wagi będą mieć trudny tydzień, o ile nie znajdą ujścia dla swych emocji. Poszukaj sposobu na rozluźnienie się w najbliższym czasie, abyś nie przeżywała wewnętrznej frustracji, która może mieć związek z wydarzeniami albo hormonami u niektórych pań. W pracy możesz mieć skłonność do nadmiernego upierania się przy swoich racjach, a przy tym może towarzyszyć Ci roztargnienie. Wrażenie chaosu w firmie i złość, którą możesz odczuwać, będą psuć Ci samopoczucie. Konflikty nie zostaną rozwiązane, ale nie będą roztrząsane bez końca i będziesz mogła poświęcić się pracy. Żartobliwy nastrój ze strony współpracowników może Cię drażnić jak również wszelkie sytuacje, które odbierzesz jako flirt między pewnymi osobami. Nie licz na pomoc w nadchodzących dniach.

W sferze prywatnej emocjonalnie podobnie, dlatego to dobry moment, aby się wyciszyć, zaparzyć sobie ziół lub zastosować inne metody, które wniosą równowagę w Twoje życie. Urlopy i nieobecność znajomych w tym czasie będzie korzystna, aby skoncentrować się na własnych potrzebach. Odseparuj się od towarzystwa, dopóki nie wróci Ci dobry nastrój, a lepiej na tym wyjdziesz. Single, które zaangażowały się uczuciowo w pewne znajomości, mogą chcieć porozumienia z kimś takim, nawet jeśli relacja ta nie układała się dobrze. O ile druga strona podejdzie z poczuciem humoru do przeszłych wydarzeń, szybko powróci dobra atmosfera między Wami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś


Horoskop tygodniowy - Waga od 19 do 25 sierpnia

Wagi będą mieć trudny tydzień, o ile nie znajdą ujścia dla swych emocji. Poszukaj sposobu na rozluźnienie się w najbliższym czasie, abyś nie przeżywała wewnętrznej frustracji, która może mieć związek z wydarzeniami albo hormonami u niektórych pań. W pracy możesz mieć skłonność do nadmiernego upierania się przy swoich racjach, a przy tym może towarzyszyć Ci roztargnienie. Wrażenie chaosu w firmie i złość, którą możesz odczuwać, będą psuć Ci samopoczucie. Konflikty nie zostaną rozwiązane, ale nie będą roztrząsane bez końca i będziesz mogła poświęcić się pracy. Żartobliwy nastrój ze strony współpracowników może Cię drażnić jak również wszelkie sytuacje, które odbierzesz jako flirt między pewnymi osobami. Nie licz na pomoc w nadchodzących dniach.

W sferze prywatnej emocjonalnie podobnie, dlatego to dobry moment, aby się wyciszyć, zaparzyć sobie ziół lub zastosować inne metody, które wniosą równowagę w Twoje życie. Urlopy i nieobecność znajomych w tym czasie będzie korzystna, aby skoncentrować się na własnych potrzebach. Odseparuj się od towarzystwa, dopóki nie wróci Ci dobry nastrój, a lepiej na tym wyjdziesz. Single, które zaangażowały się uczuciowo w pewne znajomości, mogą chcieć porozumienia z kimś takim, nawet jeśli relacja ta nie układała się dobrze. O ile druga strona podejdzie z poczuciem humoru do przeszłych wydarzeń, szybko powróci dobra atmosfera między Wami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swójspersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś


Horoskop tygodniowy - Waga od 12 do 18 sierpnia

Niektóre wagi mogą narzekać na brak energii, a nawet na zdrowie. Warto na nie chuchać i dmuchać, bo byle wiaterek może zaszkodzić. Swoje trzy grosze wtrąci też pluton zsyłając problemy i presje. Wagi mogą być do czegoś zmuszone. Mogą zetknąć się z agresją i przemocą. Powinny uważać i unikać niebezpiecznych sytuacji. Pozostałe wagi mogą się cieszyć, bo tydzień niezły.

Horoskop opracowała wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - WAGA od 5 do 11 sierpnia

Wagi mogą mieć skłonność do interesowania się, ile zarabiają inni pracownicy w firmie. Tego rodzaju domniemania nie będą miały sensu, gdyż będziesz korzystać z informacji kompletnie niewiarygodnych, a może wywołać to napiętą atmosferę w miejscu pracy. Ty sama masz czas korzystny dla swoich finansów i możesz liczyć nawet na szczęście w grach liczbowych, jak i nie powinno Ci braknąć okazji, by podreperować budżet domowy. Jeśli masz możliwość wzięcia na siebie dodatkowych obowiązków lub pracy, teraz jest odpowiedni moment do takich działań. Postaraj się jednak negocjować w sposób kompromisowy i budzący zaufanie. W sferze prywatnej możliwe zmienne humory, chwilowe pogorszenie samopoczucia lub spadki nastrojów i trudno będzie znaleźć przyczynę, choć szybko będziesz wracać do swej normalnej kondycji.  Zastanów się, czy w Twym otoczeniu nie ma kogoś, kto czeka z niecierpliwością na Twoją wiadomość. Jeśli okazujesz obojętność, osoba taka może mieć wiele negatywnych przemyśleń tylko dlatego, że nie może doczekać się kontaktu. Jest prawdopodobne jednak, że znajdziesz czas dla niej jeszcze w tym tygodniu. Mężatki Wagi mogą poznać bardzo namiętnego mężczyznę, który nie będzie ukrywał swego zainteresowania spotkaniem, choć może to wywołać stres u Wagi. Możesz mieć też miłe wspomnienia z innej znajomości, która może nie była tak namiętna, ale jednak zapadła Ci głębiej w serce.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia


Horoskop tygodniowy – WAGA od 29 lipca do 4 sierpnia

Nie ulegaj impulsom w pracy i nie reaguj przedwcześnie na jakiekolwiek sytuacje, bo będziesz działać na oślep, nie znając faktów, co nie przyniesie pozytywnych skutków. Twoi kontrahenci mogą potrzebować więcej czasu do namysłu. W Twoim przypadku przydałyby się mądre decyzje, ale istnieje duże ryzyko popełnienia błędu. Z jakiegoś konfliktu w pracy mogą wyniknąć koncepcje, które przyniosą w dalszej perspektywie zyski.
Jeśli masz pomysł, jak podnieść swoje dochody, zaryzykuj teraz. W przypadku reklamy firmy lub Twoich usług w Internecie mogą wyjść na jaw fakty, o których nie miałeś pojęcia, a dotyczą przeszłych wydarzeń. Nie wyciągaj pochopnych wniosków, bo dowiesz się dopiero, czy o Tobie ktoś wygłaszał opinie i jakie one były. Cokolwiek dotrze do Ciebie, wzbudzi to różne refleksje. W sferze prywatnej mogą nadejść wydarzenia, które Cię zdenerwują, ale z jakiś powodów nie będziesz miał okazji, lub nie będziesz mógł nic z tym zrobić. Przemyśl, zanim podejmiesz kontakt utracony. W najbliższym czasie ludzie sami powinni szukać z Tobą kontaktu i będzie to korzystniejsze. W rodzinie możliwe zaręczyny lub spotkania, na których poznasz wybrankę lub wybranka kogoś ze swych bliskich. Jeśli nie pójdziesz na to spotkanie, będziesz domyślać się, kim jest taka osoba. Single nawiążą kontakt z kimś, z kim miały przerwę i mają słabość do tej osoby. Czekają Cię miłe chwile, ubarwiona żartami, które mogą nawiązywać do planów ślubu z miłości, choć w atmosferze nie do końca serio.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Waga od 22 do 28 lipca

W tym tygodniu unikaj kontaktu ze zbyt natarczywym Lwem. Mimo, że oboje jesteście w tym samym miejscu i przestrzeni, w tym czasie będziesz potrzebowała więcej spokoju. Uczucia, które się pojawią nagle i niekontrolowanie ulokuj w osobie, która więcej działa, a mniej gwiazdorzy. Zwróć uwagę na Barana. Może ofiarować Tobie to, czego szukasz.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy WAGA od 15 do 21 lipca

W sferze zawodowej będziesz mieć silną pozycję, a nawet dominującą, jeśli masz kierownicze stanowisko lub prowadzisz własny biznes. Bardzo łatwo możesz dać się ponieść emocjom, jeśli pojawi się sytuacja umyślnie sprowokowana przez kogoś, kto narobi zamieszania w Twojej codzienności.

Możesz uznać, że decyzje trzeba szybko podjąć, ale lepiej byłoby dokonywać przemyślanych wyborów, aby nie doprowadzić do konfliktowej sytuacji, na skutek której ktoś odejdzie z pracy. Jeśli ufasz komuś i to zaufanie opierasz na przeszłych wydarzeniach, nie ulegaj impulsom, zanim sytuacja się nie wyjaśni. Ewentualne zmiany należałoby wprowadzać bardzo pomału i niepochopnie. W sferze prywatnej możesz mieć do czynienia z kimś, kto zdradza sekrety Waszej znajomości za Twoimi plecami, a jego słowa mogą być nieuczciwe względem Ciebie. Jeśli Twój partner lubi zwierzać się swojej matce z Waszych małżeńskich problemów, to nie dowiesz się szczegółów, ale w takich sytuacjach również możesz być stawiany w niekorzystnym świetle. Nawet jeśli masz jakieś przypuszczenia, nie zawsze warto poznać prawdę, jeśli niczego to nie zmienia, a mogłoby Cię zranić. Osoby Cię otaczające mogą Cię zaskoczyć w tych dniach, ale nie powinno to zburzyć Twojej stabilizacji. Single znajdą osobę, która będzie bardzo otwarta na nową znajomość z nastawieniem, że może z tego wyniknąć uczucie, a niektóre Wagi będą z poczuciem humoru opowiadać o swoim życiu intymnym.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Waga od 8 do 14 lipca

Wagi z początku znaku poczują że los im sprzyja. Im będzie łatwiej zwłaszcza jeśli chodzi o kontakty z innymi. Te będą się układać dobrze. Możliwe udane spotkania z przyjaciółmi, biznesowe i randki. Wagi z końca znaku powinny uważać na własne bezpieczeństwo. Nie powinny przebywać w niebezpiecznych miejscach. Powinny za to unikać ryzyka.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – WAGA od 1 do 7 lipca 
 
W sprawach zawodowych podejdziesz do problemów chłodno i racjonalnie. Jeśli wytyczyłeś sobie cele, które są trudne do osiągnięcia, zmienisz plany dostosowując się do sytuacji. W wyniku pewnych okoliczności może zabraknąć Ci środków finansowych na to, czego potrzebujesz, ale zmobilizuje Cię to do działań, które w dalszej perspektywie przyniosą korzyści. Trudna sytuacja może dopomóc Ci w rozwoju kariery wymuszając na Tobie decyzje, które w ostateczności okażą się bardzo trafione. Nie jest to dobry moment na dyskretne rozglądanie się za nowymi kontrahentami lub firmami, z którymi wolałbyś nawiązać współpracę. Skup się na pokonaniu trudności zamiast szukać wyjść awaryjnych. Atmosfera będzie przyjazna, a jeśli planujesz podpisać umowę, uda się to, ale przeczytaj dokładnie dokumenty, bo możesz nie zauważyć ważnych szczegółów. 

W życiu prywatnym zajmiesz się ochroną swych bliskich, w szczególności najmłodszych, które są pod Twoją opieką. Nie próbuj na siłę podtrzymać znajomości, które Cię rozczarowały, ale nie obawiaj się odnawiać kontakty z osobami, na których Ci zależy, bo masz szansę na stworzenie ciepłej i serdecznej relacji, w której nie zabraknie szczerości i miłości. Single będą mieć nastawienie na poważny związek i partnera na resztę życia. W najbliższym czasie możesz jednak poznawać osoby podchodzące do tego tematu bardziej swobodnie.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)