Zobacz: Horoskop na 2022 rok ->>

Horoskop tygodniowy Wodnik 10 - 16 stycznia

Zapowiada się tydzień pod znakiem sukcesu zawodowego i kontaktów międzyludzkich. Czeka Cię daleka podróż związana ze sferą zawodową. Jej efekt będzie dla Ciebie nagrodą na teraz i na przyszłość. W związku może dojść do sprzeczek, więc uzbrój się w cierpliwość i takt.

Autor: Isabella Ozerov - doradca duchowy, jasnowidz, przewodnik po Kronikach Akaszy,
portalzen.pl


Horoskop tygodniowy Wodnik 03 - 10 stycznia

Początek nowego tygodnia nie będzie dla Wodników zbyt pozytywny. W związkach mogą się pojawić problemy związane z przenoszeniem spraw zawodowych na teren życia prywatnego, czyli natłoku obowiązków, stresu i zmęczenia. Finanse mogą nie pozwolić na planowany wyjazd z kimś bliskim. Wszystkie problemy w tym tygodniu będą wynikały ze stanu finansów.

Autor: Isabella Ozerov - doradca duchowy, jasnowidz, przewodnik po Kronikach Akaszy,
portalzen.pl


Horoskop tygodniowy Wodnik od 20 do 26 grudnia

Zobacz również:

Uwolnisz się od starych problemów. Poczujesz siłę do realizacji nowych wyzwań. Początek tygodnia może przynieść dość depresyjny nastrój ale brak motywacji szybko zamienisz na energie do działania. Sprawy sercowe, potoczą się po twojej myśli zwłaszcza gdy jesteś singlem. Twój urok osobisty, który teraz roztaczasz przyciągnie do ciebie nowe znajomości. Wśród nowo poznanych osób masz szanse spotkać kogoś bardzo interesującego. W pracy zostaniesz doceniony za inwencję i innowacyjne pomysły. Twoje finanse mają się dobrze, bez wyrzutów sumienia możesz zainwestować pieniądze w rozwój swojego hobby albo nietuzinkową rzecz, o której marzysz od dawna.

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 13 do 19 grudnia

Twoje życie nabierze rozpędu. Przed tobą nieoczekiwana zmiana. Może będziesz musiał odbyć podróż albo radykalnie zmienić swoje plany na ten tydzień. W sprawach uczuciowych nie oczekuj od partnera przychylności, nagła zmiana planów najprawdopodobniej nie spotka się z jego aprobatą. Sytuację możesz załagodzić rozmową i wypracowaniem kompromisu. W sprawach zawodowych spadnie na ciebie wiele obowiązków. Spodziewaj się intensywnej pracy ale także dobrego jej wynagrodzenia. Poradzisz sobie z trudnymi problemami, co zostanie zauważone i docenione.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Wodnik od 6 do 12 grudnia

W tym tygodniu postaw na aktywność i działanie. W weekend spróbuj wyrwać się za miasto, zabierz ze sobą sprzęt do nordic walking albo buty trekkingowe. Postaraj się spędzić chociaż jeden dzień w górach, w lesie, w bliskim kontakcie z naturą. Aktywność wpłynie na poprawę twojego samopoczucia. W miłości może zrobić się gorąco, twój urok osobisty będzie teraz przyciągał jak magnes interesujące osoby. Od ciebie tylko zależy czy będziesz chciał zaangażować się w romans. W pracy nastaw się na współpracę, nie wstydź się poprosić o radę kogoś bardziej doświadczonego. Uważaj na finanse, staraj się racjonalnie gospodarować swoimi zasobami. Wydatków będzie dużo a do wypłaty jeszcze daleko.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Wodnik od 29 listopada do 5 grudnia

Szykuje się miła niespodzianka. Wszystkie problemy rozwiążą się na twoją korzyść, poczujesz się spełniony i radosny. W uczuciach dokonasz wyboru zgodnego z twoim sercem. Twoja chęć zachowania wolności może okazać się silniejsza od relacji, w której obecnie jesteś. Jest to dobry czas by pobyć sam na sam ze swoimi myślami i zacząć słuchać siebie, dotrzeć do własnych pragnień i potrzeb. Sprawy
materialne potoczą się zgodnie z planem, nie musisz obawiać się strat. Doskonale zarządzisz swoimi finansami, co zaprocentuje w niedługim czasie. W pracy harmonijnie, będziesz cieszył się uznaniem i szacunkiem. Umocnisz swoją pozycję zawodową.

Autor: Tarocistka/ Wróżka Luiza Salonik wróżb w Warszawie, Żoliborz tel. 501018884


Horoskop tygodniowy Wodnik od 22 do 28 listopada

W pracy działaj powoli, może nawet dyskretnie, nie ulegaj gwałtownym emocjom. Możliwe że nadejdą zmiany, takie jak zmiana stanowiska, delegacja, albo nawet zmiana miejsca pracy. Działając spokojnie, ze wszystkim poradzicie sobie bez większego wysiłku. W życiu miłosnym będziecie musieli przejąć inicjatywę, jeśli liczycie na kontynuację znajomości lub zacieśnienie relacji. Uwaga natomiast na zbyt gwałtowne wyrazy uczuć, może to spłoszyć drugą stronę. Czekają was w tym tygodniu nieoczekiwane zmiany oraz okazje do poszerzania swoich umiejętności. Jeśli macie okazję wziąć udział na przykład w szkoleniu, skorzystajcie z takiej możliwości. Nowa wiedza przełoży się w późniejszym terminie na korzyści finansowe.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 15 do 21 listopada

Możliwy czas ochłodzenia w związku. Mimo wszystko postawcie na szczerość. Kłótnie z błahych powodów mogą przerodzić się niepotrzebnie w wielkie awantury. Czekają was w tym tygodniu spotkania w miłym, rodzinnym lub przyjacielskim gronie. To będzie dobry tydzień na transakcje finansowe, fortuna będzie wam sprzyjać. Czekają was krótkie, nagłe wyjazdy. Nie dajcie się wciągnąć w niepotrzebną wymianę zdań. Zachowajcie trzeźwy osąd sytuacji i zimną krew.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 8 do 14 listopada

Czeka Was energetyczny tydzień, będziecie mieć ochotę chwytać każdy dzień. Żadne „nie da się” nie będzie mogło Was zniechęcić. W pracy szukajcie nowych inspiracji. Rozwiązanie waszych problemów przyjdzie, gdy zastosujecie całkowicie nowe pomysły na działanie. W miłości będzie potrzeba tylko nieco Waszej inicjatywy, aby sprawy przybrały dla Was dobry obrót. Mogą pojawić się problemy ze spadkiem odporności, więc zadbajcie o regenerację.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 1 do 7 listopada

Nadchodzi coś nowego, coś się wydarzy w sferze uczuć. Nie zamykajcie się na nowe znajomości, bo mogą one przerodzić się w ciekawy związek. W Waszym życiu może pojawić się ktoś, kto zmieni Wasze postrzeganie miłości. W pracy czekają Wodniki sukcesy, natomiast pod warunkiem że włożycie w to co robicie nutkę artyzmu, podejdziecie nieszablonowo do zadania. Niezależnie od tego, czas w pracy w tym tygodniu będzie mijał Wam w życzliwej atmosferze.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 25 do 31 października

W sprawach sercowych możliwe napięcia, dylematy wewnętrzne. Możecie dojść do wniosku, że jednak jeszcze nie ma w Was gotowości na nowy związek. W sprawach zawodowych możliwa porażka w komunikacji i czas na poważne decyzje. Zwróćcie uwagę na solidność partnerów biznesowych, aby uchronić się od złych finansowych decyzji. Uwaga na infekcje wirusowe. Dajcie sobie w tym tygodniu czas na odpoczynek, aby nie dać szansy rozwinąć się chorobie sezonowej.

Tarocistka Ida 708 588 642 Kod 35 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 18 do 24 października

Zapowiada się bardzo dobry tydzień, w którym będziesz rozkoszował się pozytywnymi wynikami swoich działań. Czekają cię dobre wiadomości przynoszące informacje o zwycięstwie. Możesz spodziewać się nagród, podwyżki, wyróżnienia. W sprawach sercowych także sprawy ułożą się po twojej myśli. Poczujesz że masz szansę na zdobycie względów kogoś wartościowego. I nie będziesz się wahał aby zawalczyć o tę osobę. W stałych relacjach harmonijnie, dostaniesz dobre wiadomości dotyczące bliskiej ci osoby. W pracy uda ci się wypracować długo oczekiwany kompromis. Wspólnie z współpracownikami znajdziecie wyjście z trudnej sytuacji by doprowadzić przedsięwzięcie do szczęśliwego końca.

Jasnowidz Daga Kira 708 577 502 kod 3 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 11 do 17 października

Wodniki odczują szybko zachodzące zmiany. Jest to tydzień, który zmieni wiele w waszym życiu. Osoby samotne będą zaskoczone wiadomościami od kogoś z przeszłości, kto nagle zniknął z waszego życia. Kontakt odnowi się i przyniesie zamieszanie w waszych emocjach. Będąc w stałej relacji też możesz doświadczyć nagłych zmian. Jeśli wasz związek chyli się ku końcowi, to będziesz rozważał  możliwość jego zakończenia a tym samym uwolnienia się od kłopotów i zmartwień. W pracy wiele zyskasz, jeśli starasz się o awans to dopniesz swego. Możesz liczyć także na poprawę swoich finansów.

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 4 do 10 października

Wiele będzie się działo w twoim życiu, zapowiada się intensywny tydzień. Przyszykuj się na wydarzenia i wiadomości niezapowiedziane, których się nie spodziewasz. Mogą do twoich drzwi zapukać dawno nie widziani znajomi czy przyjaciele.

W uczuciach sytuacja wyklaruje się na twoja korzyść. Jeśli jesteś samotny i chciałbyś zmiany na lepsze to bądź uważny gdyż życie otworzy drogę do nowej wartościowej znajomości. Ten tydzień może przynieść wiele pozytywnych zmian w Twoim życiu. To może być twój szczęśliwy czas, w którym możesz bardzo łatwo osiągnąć swoje cele. Co więcej, prawdopodobnie spędzisz czas ze swoim partnerem.

Szczęśliwe kolory:  niebieski, granatowy
szczęście Liczby: 4, 8, 13, 17, 22, 26, 31, 35
Szczęśliwy dzień: Sobota
Najgłębsza potrzeba:  Eksperymentować i wprowadzać innowacje

Autor: Wróżka Igalia 708 777 531 Kod 2 (4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 27 września do 3 października

Finanse zaczną się układać całkiem dobrze. Nastąpią jakieś spontanicznie zmiany w kanałach pozyskiwania pieniędzy. W związkach konflikty, możliwe rozstania, kryzysy. Tylko spokojna, szczera rozmowa rozwiąże problem. Nie tłum emocji, bo zaczniesz odczuwać spadek sił i energii.

Autor: Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya, Chcesz swój spersonalizowany horoskop? Wyślij SMS o treści : Agnelya Twoje pytanie wyślij na 79480 ( 11,07 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 20 do 26 września

Nie będzie to łatwy czas dla Wodników. Ten znak musi mocno na siebie uważać, bo możliwe są różne wszelakie trudne zdarzenia i nadmiar obowiązków, zwłaszcza w pracy. Ostatecznie jednak wszystko zakończy się dobrze, ale po trudnych przebojach.

Autor: Tarocista Adrian, 708 588 642 Kod 32 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy WODNIK od 13 do 19 września

Runą stare fasady. Świat będzie miał szansę poznać jakim naprawdę jesteś. Nie lękaj się jednak, mimo, że będziesz odczuwać dramaturgię tej przemiany to dowiesz się tylko, że jesteś kochany i akceptowany, Nie musisz nosić niewygodnych masek, aby zasługiwać na  miłość. Niby wiesz to od dawna, ale ten tydzień wymusi na Tobie doświadczenie tej prawdy.

Szczęśliwe liczby: 9 i 17

dzień tygodnia: WTOREK

kolor: BURSZTYNOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 6 do 12 września

Zadbaj by konto nie zaświeciło pustkami. Przemyśl zakupy a inwestycje rób pod okiem doradcy. W pracy niepewność , zacznij bardziej się starać a zostaniesz doceniony. Jeśli jesteś sam, masz szansę poznać kogoś ciekawego jak wyruszysz w świat, ale nie przy pomocy klawiatury na komputerze.

Autor: Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya, 708 777 531 wew.1 ( 4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy WODNIK od 30 sierpnia do 5 września

Wodniku pokażesz najlepsze na co Cię stać. Ludzie pójdą za Tobą. Masz passę, aby zostać charyzmatycznym przywódcą.

Szczęśliwe liczby: 7 i 14

dzień tygodnia: NIEDZIELA

kolor: PERŁOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy WODNIK od 23 do 29 sierpnia

Tydzień metamorfozy, który zakończy się dla Ciebie sukcesem. Początek nowej fascynacji. Poczucie sensu życia i spełnienia.

Szczęśliwe liczby: 5 i 20

dzień tygodnia: CZWARTEK

kolor: CZERWONY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy WODNIK 16-22 sierpnia

Mimo zdrowego rozsądku dasz się ponieść emocjom. Uważaj aby nie wyszło Ci to na szkodę. Zdystansuj się i posłuchaj swojej intuicji. To co czujesz ma istotne znaczenie w wyznaczaniu kierunku Twojego działania.

Szczęśliwe liczby: 3 i 15

dzień tygodnia: ŚRODA

kolor: BIAŁY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy WODNIK od 9 do 15 sierpnia

Najkorzystniejszy czas na podróż, która "odświeży Cię" emocjonalnie. Dzięki niej na świat spojrzysz oczami dziecka odrzucając dotychczasowy sposób myślenia. Koniec tygodnia - pisany jest Ci sukces. Pojawią się też nowe okazje finansowe.

Szczęśliwe liczby: 3 i 15

dzień tygodnia: ŚRODA

kolor: MIEDZIANY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 2 do 8 sierpnia

W sprawach zawodowych pokazane jest, że emocje zachowacie dla siebie i nie będziecie ich przynosić do firmy. Czas równowagi i spokoju. Radę na ten tydzień macie, żeby nie zapominać o odpoczynku. Poza tym pewne sprawy mogą się wyjaśnić, co zakończy jakiś etap.

Tydzień dobry dla związków małżeńskich. Jedyne, co może Wam zakłócić spokój, to wiadomości dotyczące sfery zawodowej lub może się odezwać ktoś w innej, konkretnej sprawie. To dobry moment, by rozwiązywać wszelkie sytuacje, które są do omówienia lub uzgodnienia. Wodniki wolne mogły już znaleźć właściwego partnera lub partnerkę i nie warto szukać nikogo nowego albo powinniście się skupić na osobach do poważnego i stałego związku.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 26 lipca do 1 sierpnia

Tydzień kontaktów z wieloma osobami, kończenia projektów zawodowych i dużej aktywności. Warto zwrócić uwagę na to, na ile jasno się wyrażacie i czy druga strona dokładnie rozumie Wasze intencje. Możliwe, że będzie trzeba coś komuś dokładnie wyjaśnić lub omówić zasady współpracy itp.

W sferze prywatnej pokazane jest, że ktoś się rozczaruje i odejdzie z Waszego życia. Wodnik pokazany jest ciepło, optymistycznie, ale ktoś może nie zrozumieć, że Wasz sposób bycia jest tylko elementem Waszego wizerunku zewnętrznego, np. zawodowego i nic się pod tym nie kryje. Osoby, które mają kogoś bliskiego, spędzą ten czas miło i sympatycznie z taką osobą. Rada ogólna jest, by nie martwić się sytuacją, jaka zaistnieje.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 19 do 25 lipca

Dobry tydzień dla osób realizujących indywidualne cele i takie osoby będą aktywne. Radę macie, żeby nie obawiać się ryzykownych posunięć lub decyzji. Warto realizować różne pomysły i nie trzymać się schematów. Komuś może brakować współpracy z Wami, jeśli wycofaliście się z czegoś albo nie będzie okazji do współdziałania lub będzie to Wasz własny wybór.

W relacjach prywatnych możliwe przemilczane zranienia lub sytuacje, kiedy ktoś się obrazi lub tzw. „ciche dni”. Jeśli ktoś jest rozczarowany lub macie w swoim życiu obrażoną osobę, która zamilkła, teraz może dojść do sytuacji, że ktoś taki będzie szukał kontaktu. U niektórych

Wodników możliwe są manipulacje lub ktoś będzie naciągał fakty z żalu o coś, co wydarzyło się w przeszłości. Radę macie, by wrócić do jakiegoś tematu i o czymś porozmawiać lub przypomnieć coś komuś.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - Wodnik od 12 do 18 lipca

Komuś może bardzo zależeć na współpracy z Wami w tym tygodniu, możliwe nowe pomysły, które wniosą świeże emocje, ale radę macie, by nie podejmować za szybko decyzji. U kogoś może się zdarzyć, że plany się nie udadzą w dalszej perspektywie a jeśli podejmiecie decyzję o zmianie pracy, upewnijcie się, że to dobry pomysł. Może się też zdarzyć, że dostaniecie nową propozycję umowy i warto się na to zdecydować, bo okaże się to dobrym wyborem.

W relacjach prywatnych warto trzymać się osób odpowiedzialnych i wziąć pod uwagę konsekwencje wyborów, jeśli ktoś stoi przed jakimkolwiek dylematem. Może być trudno ocenić osobę lub sytuację, nawet jeśli będzie się wydawało, że pewne sprawy są jasne.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy WODNIK od 5 do 11 lipca

W pracy może pojawić się temat połączeń telefonicznych, przekierowań itp. Możliwe są jakieś zmiany, u niektórych w związku z tym zakłócenia komunikacyjne. Możliwe testowanie nowych urządzeń. Radę macie, by przerwać jakieś połączenie. Warto się też upewnić, czy ktoś nie słucha o czym rozmawiacie. Niektórzy mogą mieć do czynienia z nieuprzejmą osobą, z którą nie należy nawet zaczynać rozmowy.

W relacjach prywatnych partner/ka może mieć dużo pracy, ale wykorzystacie ten czas produktywnie. Poza tym sytuacja stabilna.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy WODNIK od 28 czerwca do 4 lipca

Tydzień nużący albo będziecie potrzebować więcej kreatywności i zmian, żeby nie wypełniać zbyt automatycznie obowiązków, choć na radę macie, by mimo wszystko kontynuować i doprowadzić do końca swoje projekty i zadania. Obowiązki i terminowość będą bardzo ważne. Po uzgodnieniach lub zgodzie na określone warunki, ktoś może powracać do tematu i chcieć wciąż od nowa coś rozsądzić, ale pokazani jesteście jako osoby, które nie wycofują się z podjętych już decyzji, jeśli jesteście pewni co do ich słuszności.

W relacjach prywatnych czas spokoju i skupienia na swoich sprawach, a ktoś może czekać na kontakt z Wami. U niektórych możliwe, że taka osoba w końcu sama się odezwie. Ogólnie w tych dniach powinno być miło i uprzejmie, choć bez zażyłości. Karty przepowiadają bardziej nastawienie na rozmowę i przyjaźń niż coś więcej w przypadku singli.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)