Zobacz: Wielki horoskop na 2020 rok ->>

Horoskop tygodniowy Wodnik od 27 lipca do 2 sierpnia

Jeśli chcesz dobrze zarobić, to ten tydzień będzie sprzyjający pod względem okoliczności. Zmiany w planach też są możliwe. Uważaj jednak, bo w Twym otoczeniu będą wszystkie chwyty dozwolone i jeśli ktoś zechce się wybronić z niewygodnej sytuacji, bez wahania pogrąży kolegę lub koleżankę. Nie będzie zasad fair play ani skrupułów.

Wróżka Online Camila
Kontakt 708 588 217 wew.3 ( 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy WODNIK od 20 do 26 lipca

Kochane Wodniki, te z Was, które się zakochały, muszą szykować się na pokonanie konkurencji. Te z Was, które wciąż nie mogą się zdecydować w wyborze partnera, to ten czas będzie najlepszym okresem, by to zrobić, więc zastanówcie się dobrze.

Autor: Czarująca Różdżką, Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Wodnik od 13 do 19 lipca

Będziesz bardziej skoncentrowany w domu i w rodzinie.. Reszta tygodniu będzie sprzyjać szukaniu nowego hobby, sposoby na relaks. Ktoś w środę będzie chciał Wam wejść na głowę, postawisz mu dyplomatyczną granicę.

Autor: Jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 (wew. 1)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 6 do 12 lipca

Poczujesz, że warto poświecić czas innym, a nie tylko zamykać się w sobie. Wyjdź i zaszalej pod koniec tygodnia. A w pracy w tym tygodniu wiele rzeczy ułoży się wiele po myśli.

Autor: Jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 (wew. 1)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 29 czerwca do 5 lipca

Dom: Wodniki mogą otrzymać w tym tygodniu propozycję, która okaże się korzystna. Jeśli tak się stanie, działaj. Może się też okazać, że nadejdą nowe wydarzenia, którym warto poświęcić uwagę. Aż 3 asy pojawiają się w Waszym znaku, więc zwróćcie uwagę na wszelkie nowe pomysły lub projekty, które się pojawią, bo warto iść w tym kierunku. Może się okazać, że ktoś widzi Was w roli partnera do spółki. Jest to również czas, w którym okaże się, że masz to samo zdanie w jakimś temacie z drugą osobą i zaczniecie razem realizować jakiś plan.

Uczucia: Możecie mieć kontakty z wieloma osobami i ważne będzie, by podtrzymywać harmonijne i zrównoważone relacje. Karty pokazują, że niektórzy mogą mieć wiele obaw, ale można próbować je wyciszyć, bo nawet w trudnych warunkach trzeba funkcjonować tak, żeby stres nie dominował każdej decyzji. Ważne będzie by znaleźć cel, utrzymać motywację i skupić się dobrze na tym, co sobie wyznaczysz. Widać Was w większym gronie osób, co może oznaczać kontakty wirtualne w obecnym momencie, ale to też są kontakty.

Praca: Radę macie, by nie popadać w pesymizm lub czarnowidztwo, a jeśli dochodzą do Ciebie złe wieści na temat tego, co dzieje się wokół w temacie pracy lub Twojej firmy, szukaj odpowiedzi na własną rękę i nie opieraj się na domysłach. Nie będzie to czas wyzwań zawodowych, ale dobry by przemyśleć, czy sytuacja ta oferuje Ci coś, czego wcześniej nigdy nie brałaś pod uwagę.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby  

tel. 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 22 do 28 czerwca

Dom: Tydzień zwyczajny, spokojny, ale pracowity. Niektórzy z Was będą zajęci pracą zdalną, skupieni na swoich sprawach, ale też i u niektórych z Was pojawi się nauczanie zdalne oraz wiele obowiązków domowych.

Będziecie cały czas w ruchu oraz widać pracę umysłową w Waszym znaku.

Jest to dobry moment na wszelkie praktyczne rozwiązania domowe, np.

uporządkowanie biurka, posegregowanie rzeczy w szafach, pozbycie się tych niepotrzebnych itp. Macie też karty komunikacji z kimś, z kim powinniście znaleźć dobrze porozumienie.

Uczucia: Karty pokazują Was z kimś z rodziny lub z inną osobą bliską. Na pewno nie powinniście czuć się samotni, natomiast więź ta nie będzie miłosna, a bardziej przyjacielska. Nie ufaj, jeśli ktoś powie, że spodziewa się odwiedzin albo się ktoś zapowie z odwiedzinami, bo karty pokazują, że może się to okazać nieprawdą albo dojdzie do jakiejś niejasności. Może dojść też do pomyłki. Warto powstrzymać się, jeśli będziesz mieć ochotę wyrazić swoją opinię. Nie ma sensu denerwować się przedwcześnie, bo sprawy i tak ułożą się inaczej niż może wyglądać to na pierwszy rzut oka.

Praca: Łatwo możesz popaść w rutynę. Poczucie pasji może chwilowo zniknąć , zabraknie poczucia natchnienia, chęci do działania, inspiracji. Niektórym z Was grozi wypalenie.

Autor: wróżka Miranda Ezolinia Wróżby
Jeśli chcesz indywidualny horoskop lub masz inne pytania pisz SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 15 do 21 czerwca

Tydzień odprężenia, śmiechu i zabawy. Możesz się nastawić na to, że znajomi będą w świetnych humorach i chętnie pożartują. Powinno Cię to ucieszyć. Nie oznacza to, że pracy od tego ubędzie, ale tydzień przyjemniej minie. Może Ci się nie spodobać, że ktoś stara się o pracę w tej samej firmie co Ty, jeśli takiej osoby nie lubisz.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 8 do 14 czerwca

Uważaj w tym tygodniu na wampiry energetyczne – szczególnie w pracy. Noś przy sobie czarny turmalin, ustrzeże Ciebie i Twoje biopole przed częstymi atakami. Poza tym ten tydzień mimo stresów w pracy zapewni Tobie ukojenie w domu i stałym związków. Dla samotnych Wodników nowa szansa w miłości.

Autor jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 wew. 1


Horoskop tygodniowy Wodnik od 1 do 7 czerwca

Możliwy nowy dyskretny romans. Chociaż starasz się nie angażować uczuciowo, zdziwisz się że  tak bardzo dałaś/ dałaś się porwać tej osobie. Twój chłód będzie działał na tą osobę jak magnetyzm, a twoje serce stopnieje. W sobotę trzeba będzie stawić się w pracy by nadgonić pilne projekty.

Autor jasnowidz Morghan Ezolinia Wróżby
Tel. 708 577 244 wew. 1


Horoskop tygodniowy Wodnik od 25 do 31 maja

Nie przesadzaj z używkami, bo możesz sprowadzić na siebie kłopoty mówiąc coś czego potem będziesz gorzko żałować. Poświęć więcej czasu bliskiej Ci osobie, która czuje się zaniedbana i odtrącona. Finanse bez zmian. Za to w pracy zapowiada się sporo nowości.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 18 do 24 maja

W tym tygodniu okoliczności zmienią się na Twoją korzyść. Otrzymasz wiadomości z daleka.

W pracy wyjaśniająca rozmowa z przełożonym. Samotne Wodniki zapragną flirtów. Tym w związkach, zamarzy się wprowadzenie jakiś nowości do alkowy. To czas miłości!

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 11 do 17 maja

Ostatnio za dużo czasu spędzasz w świecie wirtualnym. Nadszedł moment, aby wyjść na świeże powietrze. Spacer w parku czy lesie dobrze Ci zrobi. Zadbaj o kondycję fizyczną, bo niedługo Twoje ciało samo upomni się o zainteresowanie jego stanem. Szczęście w grach liczbowych.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 4 do 10 maja

W tym tygodniu będą targały Tobą sprzeczne emocje. Poczujesz, że chcesz zmian w Twoim życiu. Monotonia zaczyna Ciebie przytłaczać. Jednak nie śpiesz się z wnioskami, a przede wszystkim dobrze przemyśl swoje decyzje przed ich podjęciem. Uważaj na słowa, mogą tak samo ranić jak nóż.

Tarocistka Aleksandra Ezolinia Wróżby
Tel: 708 588 217 wew 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min.), SMS o treści: POMOC TA - Twoje pytanie wyślij na numer 7336 (3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy - WODNIK od 24 kwietnia do 3 maja

Tydzień kontaktowy, zapowiada się sporo pracy oraz ważne sprawy do załatwienia. Karty radzą nie skupiać się na temacie chorób, które funkcjonują poza Twoim środowiskiem, a bardziej koncentrować się na teraźniejszości i docenić to, co ona przynosi. Macie zielone światło do zaufania- sobie oraz innym i podejmowania odważnych decyzji. Jeśli czujesz w głębi, że określone rozwiązanie jest tym najlepszym z możliwych, albo jest przynajmniej ciekawym wariantem, zaryzykuj, bo warto.

Jasnowidz Ajlena Ezolinia Wróżby

SMS o treści : DOBRO Twoje pytanie wyślij na 74240 za 4,92 zł


Horoskop tygodniowy Wodnik od 20 do 26 kwietnia

Ten tydzień przyniesie Wodnikom rozleniwienie i złudne nieco poczucie, że bezczynność jest dobra. Otóż nie - nawet jeśli między Tobą a partnerem jest stabilnie, nie oznacza to, że można spocząć na laurach. Wodniki szukające miłości odnajdą wreszcie to, czego od dawna szukają. Pamiętaj jednak o tym, że początki zawsze bywają urokliwe, warto już na początku znajomości podejść do tego rozważnie i nie ulegać krótkotrwałym, ulotnym zrywom emocji. Rada od Kart: nie oczekuj niczego, spodziewaj się wszystkiego - zwłaszcza w miłości.

Wróżka Serafina Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Wodnik od 13 do 19 kwietnia

Ogólnie wspaniały tydzień na sprawy domowe, bo powinna panować harmonia, spokój, zgodność co do celów, umiejętność dobrego porozumiewania się z innymi, więc zapanuje idylla domowa oparta na szacunku i zrozumieniu. Ciesz się spokojem i jedyną radę, jaką otrzymujecie, jest zwrócenie uwagi na Internet i na fakt, co robi dziecko w Internecie. Na jakie wchodzi strony i czy jest to dla niego bezpieczne. Ważna będzie też nauka zdalna i dopilnowanie, by dziecko nie pogubiło się we wszystkich zadaniach, jakie przesyłają mu nauczyciele drogą elektroniczną.

Autor: wróżka Miranda Ezolinia Wróżby
Telefon - 708 577 067


Horoskop tygodniowy Wodnik od 6 do 12 kwietnia

Wszystkie zalety zostaną wydobyte na światło dzienne, ktoś może dobrze mówić o Tobie, albo Ty sama położysz nacisk na pewne zachowania, które pokażą Cię od strony osoby, która jest lubiana, szanowana i kulturalna. Mimo to jakaś znajomość nie udała się. Coś może nagle się komuś odmienić, pojawią się refleksje, których nie będziesz mogła pojąć. Warto zwrócić na to uwagę i przemyśleć, o co chodzi i co się stało.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy Wodnik od 30 marca do 5 kwietnia

Choć mogą paść słowa o rozczarowaniu,  obawach i wątpliwościach, to jednak pewne zmiany pozytywne nadchodzą. Jeśli z czymś wstrzymywałaś się dotychczas, to teraz ciekawość zwycięży i zasięgniesz informacji, lub zrobisz pierwszy krok w kierunku określonego tematu. Może odpowiesz na jakieś ogłoszenie, zapytasz o rzecz, która dawno chodziła Ci po głowie. Będzie to pierwszy krok w stronę czegoś nowego, podyktowany ciekawością, a to już coś.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy – WODNIK od 23 do 29 marca

W tym tygodniu możesz jednak liczyć na wiernego przyjaciela, kogoś, kto chętnie znajdzie czas na spotkanie lub rozmowę i zrozumie Cię doskonale. Rozpoczniesz tydzień z nastawieniem, że czeka Cię masa pracy, być może będzie trzeba się pospieszyć, zrobić wiele w krótkim czasie, ale karty przepowiadają Wam pozytywną zmianę w tym temacie. Pojawi się nowa wiadomość lub informacja, która sprawi, że poczujesz się dużo bardziej komfortowo. Okaże się, że pewne terminy zostały przedłużone lub przesunięte, nie ma potrzeby nikogo ponaglać, lub pewne stresujące sytuacje oddalą się w czasie. Możesz się odprężyć, bo nic nie powinno odbywać się w atmosferze stresu.

Autor tekstu wróżka z Ezolinia Wróżby Miranda


Horoskop tygodniowy Wodnik od 16 do 22 marca

Jeśli ktoś zechce sprawdzić, na co wydałaś pieniądze, lub pojawią się inne wątpliwości dotyczące tej sfery i taka osoba będzie sprawdzała fakty na własną rękę, zrezygnuje, zanim skończy. Jeśli chcesz coś ukryć, uda się, ale nie koncentruj się na przeszłych wydarzeniach próbując tam umiejscowić sedno problemu.

Duma nie będzie sprzyjać poznawaniu nowych osób. Choć kontaktów nie braknie w nadchodzących dniach, możesz wydać się chłodna i racjonalna, albo będziesz głównie kontynuować znajomości oparte na pragmatycznych potrzebach, a nie po to by umówić się z kimś prywatnie.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Wodnik od 9 do 15 marca

Możecie mieć skłonności bardziej do koleżeńskich relacji niż miłosnych.Niełatwo będzie Was wyciągnąć z domu i możecie wzbraniać się przed nowością. Mimo wszystko karty przepowiadają Wam, że możecie nieoczekiwanie poznać kogoś, kto darzy Was uczuciem. To Wasi znajomi, rodzina lub bliskie środowisko znają tą osobę, która skrycie darzy Was miłością. Szczególnie tyczy się to panów i to oni mogą liczyć na skrytą adoratorkę. Podpytaj znajomych, być może wskażą ją i dowiesz się kto to, a odkrycie to będzie zupełnym zaskoczeniem.

Wróżka Miranda https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy - Wodnik od 2 do 8 marca

W tym tygodniu udadzą się wszelkiego rodzaju operacje finansowe, korzystne przedsięwzięcia, będzie realna podstawa do rozpoczęcia działań . Dzięki uporowi i wytrwałości , a także świadomym rozpoznaniu celów narodzą się nowe projekty, plany .

Pojawi się czas na zmiany , które budzą lęk i napotykają na opór , ale żeby coś zmienić , pierwszy krok należy postawić .

W uczuciach tydzień pod względem siły i zmagań z problemami , które można pokonać dzięki własnej sile zastanawiając się , co nas wzmocni i co może nam pomóc. Gwałtowność uczuć i brak opanowania nad emocjami, zazdrością , gniewem , może doprowadzić do konfliktów , potyczek słownych i odniesionego potem uczucia niesmaku. W weekend możesz starać się spędzić  w miejscach, które dadzą wewnętrzną radość i pozwolą na chwilę zapomnieć o codzienności . Śledzenie informacji medialnych może przynieść lęk i strach przed podróżami zagranicznymi i zastanawianie się czy nie lepiej będzie przeczekać ten niepewny czas .

Autor wróżka Kumczo


Horoskop tygodniowy Wodnik od 24 lutego do 1 marca

Sfera zawodowa: Choć zapragniesz jedynie spokoju, to dochodzić możesz do niego w sposób, który narobi Ci wrogów. Zwłaszcza jedna osoba może być wpływowa, mieć dużo znajomości i może wywołać to jakiegoś rodzaju problem. Powściągnij się w słowach, bo możesz powiedzieć coś przykrego. 

Karty radzą skupić się na obecnym stanowisku i wzmocnić swoją pozycję.

Poświęć czas obowiązkom, bo możesz bardzo dużo zrobić w nadchodzących dniach.

Miłość: Jeśli ktoś Ci się spodobał, to mógł tego nie zauważyć. Zwłaszcza u panów może mieć miejsce taka sytuacja i musiałbyś zmienić swoje nastawienie i  spróbować zdobyć zaufanie wybranej kobiety. Wszystkim Wodnikom karty natomiast przepowiadają, że mogą mieć styczność z kimś głęboko rozczarowanym przeszłym związkiem (lub przyjaźnią), który okazał się bardzo mocno nieudany, a być może toksyczny. Możecie poznać rozwodnika lub rozwódkę, albo osobę po rozstaniu. Z kimś takim możecie się zaprzyjaźnić i będzie to znajomość, w której nie powinno braknąć wzajemnego zaufania.

Rodzina: Jeśli jakieś sprawy są niejasne, czekasz na coś, to trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo wieści nie nadejdą szybko, a kiedy w końcu sprawy ruszą, będziesz zaskoczona nagłym tempem. Będzie wymagało to od Ciebie jakiejś aktywności, decyzji itp.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Wodnik od 17 do 23 lutego

Wodniki, które są już w jakiś relacjach, będą czuły się usatysfakcjonowane i chętnie zabiorą partnera lub partnerkę do rodziny lub znajomych, by ich oficjalnie przedstawić. Single, które wciąż szukają swojej połówki, powinny przemyśleć, czy ktoś im nie obiecał, że ich pozna z interesującą osobą. Jeśli chcesz zmiany, nie udawaj, że Ci nie zależy i przypominaj o sobie do skutku, aż znajomi spełnią swą obietnicę. Karty sugerują parę małżeńską, którą należy solidnie zmobilizować do konkretnych działań w kierunku poznania Cię z kimś właściwym. U niektórych z Was może się okazać, że znajomy lub znajoma wcale się nie przyjaźni z tymi osobami, co sądziłaś, że się lubią i znają.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Wodnik od 10 do 16 lutego

Miłość: Nie powinnaś spodziewać się, że ktoś zmieni swój charakter.  Jeśli się na kogoś obraziłaś, musiałabyś mu wybaczyć, ale karty nie wskazują tendencji w takim kierunku, nawet jeśli na co dzień masz miłe usposobienie. Karty nie przewidują ani nowych znajomości ani powrotu starych i warto wziąć pod uwagę, że możesz spotykać osoby, które uważają Cię za naiwną, której łatwo narzucić swój punkt widzenia.

Sfera zawodowa: Wodnik dobrze się sprawdzi w reklamie osób, usług lub produktów. Możesz mieć dobry pomysł, który okaże się strzałem w dziesiątkę, jeśli ktoś szuka celnej reklamy, punktu na którym mógłby się oprzeć rozszerzając swą działalność. Inne osoby spod tego znaku odczują potrzebę poszukiwania nowych rozwiązań w tej sferze na większą lub mniejszą skalę. Nadchodzący tydzień nie będzie jednak szczególnie obfity w nowe szanse ani nadzwyczaj  pomyślny dla spraw zawodowych.

Finanse: Jeśli stoisz przed jakąś decyzją, teraz uda się ją podjąć, co przyniesie sporą ulgę. Niektórzy mogą się zdecydować na ważny zakup, inni dojdą do wniosku, że był to błąd i uchronią się przed niewłaściwym wyborem. Wiele będzie zależało od Ciebie w nadchodzących dniach, bo w finansach będzie trzeba wykazać się inteligencją i znajomością tematu.

Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy Wodnik od 3 do 9 lutego

Nie z każdym będzie warto wchodzić we współpracę, szczególnie jeśli zdarzy się, że przyjdzie Ci pracować z kimś, kto lubi mieć rację i doprowadza do konfliktowych sytuacji. Zachowaj ostrożność w przypadku osób mocno niespokojnych, nerwowych, którym bardzo się spieszy i chcą wszystko załatwić natychmiast i według ich wyobrażeń. Może okazać się, że milczenie jest złotem lub będzie trzeba znaleźć mimo wszystko jakiegoś rodzaju porozumienie.

Myślenie pragmatyczne i nie wydawanie ponad miarę okaże się rozsądne, zwłaszcza jeśli będzie trzeba zająć się większymi wydatkami i myśleć racjonalnie. Uda się zażegnać wszelkie spory na tle finansowym, jeśli takie istnieją, lub nie będziesz mieć czasu lub chęci, by analizować nieuzasadnione spory. Kto ma przekonanie o swojej racji, ten mimo wszystko może nie czuć się przekonany do innego punktu widzenia. Pieniądze będą w ruchu.

Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy WODNIK od 27 stycznia do 2 lutego

Zejdź na ziemię, nie bujaj w obłokach. To dobry czas na podjęcie szkoleń, nowej pracy. Bądź czujny możesz dostać nowa propozycję zawodową. W życiu osobistym pojawią się nowe osoby. To świetny czas by rozejrzeć się za swoją druga połową. Zajęte Wodniki powinny pamiętać aby dotrzymać obietnicy złożonej bliskiej osobie. W tym tygodniu unikaj ważniejszych spraw urzędowych. Zwróć większą uwagę na wydatki.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Wodnik od 20 do 26 stycznia

Miłość: Choć będziecie otwarci na kontakty z innymi i powinniście mieć sympatyczny sposób bycia, to jednak możecie zetknąć się z osobami, które nie będą się Wam podobać. Musielibyście przymknąć oko na cechy, których nie tolerujecie u innych, dlatego karty nie wskazują możliwości poznania kogoś interesującego w nadchodzących dniach. Nie warto kontynuować znajomości, która nie ma szans na pozytywny ciąg dalszy. Przyjaźnie zawodowe z kobietami będą pozytywnie się układać.

Sfera zawodowa: Czas spokoju. Możesz nastawić się pozytywnie. Praca będzie przebiegać w pogodnej atmosferze. Jeśli masz sprawę do kogoś, albo ktoś zwróci się z czymś do Ciebie, a potem zamilknie, prawdopodobnie nie będzie to rokować na przyszłość pod postacią częstszych kontaktów, a w tym tygodniu pewne rozmowy mogą być przekładane na inny czas, co może skończyć się rezygnacją z omawiania pewnych szczegółów w dalszej perspektywie. Jeśli będziesz czekać na telefon w sprawie pracy, możesz się go nie doczekać wcale. Karty nie przewidują niespodzianek ani żadnych poważnych zmian na ten tydzień.

Finanse: Wodnik będzie nastawiony na zarobienie pieniędzy, a nie na wydawanie. Uważaj jednak na sposobności, w  wyniku których możesz czuć się oszukana. Dobry moment na wyjaśnienia spraw, które kogoś mocno emocjonują.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy WODNIK od 13 do 19 stycznia

Single: Mało korzystny czas dla poznania kogoś, bo możesz nie czuć takiej potrzeby. Ogólnie karty wskazują przyjaźnie lub koleżeństwa, ale z trudnościami w zrozumieniu się nawzajem.

Wskazówki na sferę zawodową: Wodnikom karty przepowiadają, że trudno będzie się im odnaleźć w pracy zespołowej, jeśli postawią na indywidualność. Może okazać się, że w firmie ktoś oczekuje, że będziesz działać według schematów, w jakich on sam funkcjonuje, co może wywołać jakiegoś rodzaju konfrontacje, choć pewne trendy mogą zostać podchwycone i wyniknie z tego praca zespołowa, której się nie spodziewasz. Nie powiodą się rozmowy o podwyżce, jeśli takie planujesz i niezbyt dobrze będą układać się wszelkie negocjacje, które będą miały na celu zwiększenie przychodów. Jeśli postarasz się trzymać ram, w których jest Ci za ciasno, to zrobisz to tylko dla świętego spokoju i stabilizacji. Z pewnych planów zrezygnujesz ze względu na piętrzące się trudności wokół tematu. To czas, kiedy warto postawić na konkrety, bo rozwiązania znalezione intuicyjnie będzie trzeba wykorzystać racjonalnie. Zapowiada się rok kontaktowy, a w przypadku pomysłów, które pojawią się, będzie trzeba włożyć sporo energii, by wprowadzić je w życie.

Autor: wróżka Miranda, Ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy WODNIK od 6 do 12 stycznia

Miłość: To czas rodzinny przede wszystkim lub w gronie przyjaciół, których znasz od dawna. Karty nie przepowiadają nowych znajomości, które mogłyby zmienić Twoją sytuację, a także wskazują, że pewne kontakty mogą być nawiązywane w pracy. To czas równowagi i dobrego porozumienia, kompromisu i spokoju, ale bez nagłych wyzwań czy niespodzianek w sferze uczuciowej.

Praca: Działania będą wynikać z uprzednich przemyśleń i jest bardzo prawdopodobne, że w dużej mierze będziesz kierować się intuicją. Gdy pojawi się pomysł, by zacząć nowy projekt, możliwe, że od razu przejdziesz do jego realizacji nie przekładając niczego na później. Ktoś z Twojej firmy może wprowadzać niejasności wśród reszty pracowników, ale nic na to nie poradzisz. Może pojawić się sytuacja, gdy uznasz, że trzeba zasięgnąć informacji, bo coś wyda się ukryte lub niejasne. W pewnym momencie atmosfera może zapanować napięta, choć bez bezpośrednich sporów.

Wróżka Nela Ket https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-nela-ket


Horoskop tygodniowy WODNIK od 30 grudnia do 5 stycznia

Miłość: U Panów Wodników problem z podjęciem decyzji, jeśli podobają Ci się dwie kobiety. Możesz mieć skłonność do bycia w relacji z jedną z nich, a interesować się lub próbować swych sił z inną. Niezdecydowanie ostatecznie nie wyjdzie Ci na dobre, bo skończy się na tym, że żadnego wyboru mieć nie będziesz, ale nie powinieneś stracić obecnej sympatii. Panie Wodniczki mogą za to pokazać się od strony kobiet o zmiennych cechach i niełatwo będzie określić, jaka jesteś naprawdę. Trudno będzie Cię rozgryźć, lub będziesz inna w kontaktach z różnymi osobami. Tak czy inaczej owa zmienna natura może przysporzyć Ci jakiegoś rodzaju problemów.

Praca: Mogą nadejść niejasne wiadomości od pracodawcy, które będzie trzeba przemyśleć. W problematycznych sytuacjach da Ci to możliwość znalezienia najlepszych wariantów i rozwiązań, które będzie można wykorzystać we właściwym momencie. Sytuacja będzie zmienna, pewne projekty będzie trzeba wykonać w spokoju, do innych przyłożyć się solidnie i zdążyć na termin. Podejdziesz do wszystkiego z dystansem i rozsądkiem.

Finanse: Straty możliwe, a przyczyny mogą być różne, np. spowodowane podatkami, niewłaściwym kierunkiem działań, niekorzystnymi decyzjami urzędowymi lub sądowymi. Sprawdzaj przelewy, czy dotarły na czas, może będzie konieczna zmiana banku lub lokaty. Nie warto odkładać na później tego, co można załatwić wcześniej. Jeśli dasz się oszukać, zaprzestaniesz dalszej walki, przynajmniej na razie.

wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy WODNIK od 23 do 29 grudnia

Miłość: Wodnikom karty polecają zająć się innymi sprawami niż uczuciowe, bo mogą mieć pecha do osób niemiłych, zazdrosnych, nerwowych, które będą traktować człowieka jak przedmiot przetargu a nie jak niezależną osobowość, co może wywołać zranienia u wszystkich w to zaangażowanych. Jeśli ktoś się obrazi, zachowaj spokój. Nie warto przepraszać, jeśli nie masz za co. Niech Cię również nie zajmują za bardzo sprawy innych, zwłaszcza jeśli wiesz, że ktoś specjalnie mówi coś, by wywołać złe emocje. Warto pomyśleć o sobie i zająć się własnymi sprawami. Nie jest sprzyjający czas do jakichkolwiek nowych znajomości.

Praca: Nadejdą nowe wieści lub wydarzenia, ale podejdziesz asertywnie do sytuacji, bo według kart nie potraktujesz każdej informacji jako wiarygodnej. Zaufasz tylko temu, co jest pewne, jasne i precyzyjnie określone i podobnego podejścia będziesz oczekiwać od innych. Mogą pojawić się nowe szanse, ale trzeba się im przyjrzeć, czy rzeczywiście są rozwojowe, czy też okażą się jedynie obietnicą rozwoju. Ważnych kontaktów i współpracy na pewno nie przegapisz.

Finanse: Zapowiada się czas wydatków ukierunkowanych na zwykłe codzienne potrzeby domowe i rodzinne, czyli nie zapowiadają się większe zakupy. Cześć z nich możesz przełożyć na potem, a część możesz mieć za sobą. Jeśli masz w planach prezenty pod choinkę, to najpierw będzie trzeba przemyśleć, co by to miało być.

Ezolinia Wróżby autor: wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy Wodnik od 16 do 22 grudnia

Sprecyzuj własne potrzeby, zbytnio koncentrujesz się na chorobie lub niedostatkach finansowych i mało angażujesz się w partnerstwo. Możesz w tym tygodniu liczyć na ożywione kontakty i odwiedziny. Jeśli szukasz pracy a znasz języki obce to dobra propozycja może przyjść z zagranicy lub z firmy zagranicznej. Pamiętaj, że człowiek zadowolony to człowiek zdrowy na duszy i ciele, więc nie zaniedbuj ruchu, gimnastyki i zdrowego trybu życia.

Autor: Tarocistka Agnelya Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy - WODNIK od 9 do 15 grudnia

Sfera prywatna: Będzie to czas zmienny, dla jednych ciepły i rodzinny, u innych mogą pojawić się sytuacje, które wywołają smutek, lub przyniosą powody do zmartwienia. Pojawi się konieczność rozstrzygnięć, podjęcia decyzji, dowiedzenia się czegoś lub ustalenia, ale nie będzie łatwo określić najlepszy kierunek działań. Z czasem dyskusje mogą być intensywniejsze, a gdy poczujesz znużenie zamieszaniem, możesz zapragnąć wymknąć się niezauważona, żeby w spokoju to przemyśleć.

Sfera zawodowa: Wodnika coś poruszy i wprawi w działanie. Karty wskazują możliwe zmiany, które mogą być mniej lub bardziej znaczące, ale zmienią Twój obecny sposób patrzenia na sprawy. Mogą pojawić się osoby, które próbują coś załatwić nie do końca uczciwie, jednak nie dasz się zwieść, a potem kontakty zawodowe znów będą harmonijne. Jeśli ktoś znajdzie się w towarzystwie, które wolałby dyskretnie opuścić, możesz okazać się w tym pomocna, choć lepiej by nie zapraszano Cię na imprezy firmowe, bo możesz niechcący zepsuć innym zabawę.

Single: Przyjaciele mogą czuć się zranieni z różnych powodów, więc nie widać ożywionych kontaktów, a nawet możesz nie wiedzieć, co u nich słychać, bo według kart będziesz spodziewać się samych dobrych wieści z ich strony. Nie będzie to sprzyjający czas, aby sobie miło porozmawiać z kimś, kogo lubisz, bo mogą pojawić się jakiegoś rodzaju utrudnienia.

Inne znaki: Warto żyć w zgodzie z Rybami, Strzelcem i Rakiem, a nieporozumienia możesz mieć ze Skorpionem i Panną.

Zdrowie: Bez wyraźnych ostrzeżeń. Warto wypróbować alternatywną dietę.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy WODNIK od 2 do 8 grudnia

Dom i rodzina: Sporo spraw pojawia się na ten tydzień, ale okaże się, że gdy zwolnisz tempo, więcej zrobisz niż w pośpiechu. Możesz również okazać się pomocna w jakiś kwestiach osobom, które niespodziewanie się pojawią i będzie im się spieszyć dokądś. Zwolnią na chwilę, jeśli pobłądzili, aby znaleźć informację o właściwym kierunku.  Czekają Cię liczne kontakty, ale z kart wynika, że będą to kontakty na odległość, a Ty udzielisz informacji. Mogą pojawić się wydatki na zwierzątko domowe, np. psa, kota itp. Pomyśl o weterynarzu, jeśli zapomniałaś o szczepieniach.

Praca: Jeśli masz pilną sprawę do omówienia, może się nie udać skontaktować z właściwą osobą, co spowolni wszystkie sprawy urzędowe lub inne związane z załatwianiem czegoś. Uda Ci się natomiast poprawić nastroje osobom, z którymi współpracujesz. Niektóre Wodniki będą umiały zaradzić nawet głębokim smutkom, jeśli ktoś z pracy przyjdzie w wyjątkowo złym humorze. Twój optymizm pomoże podejść do problemów z większą pogodą ducha. Wiele będzie zależało od Ciebie w nadchodzącym tygodniu i ważne będzie, aby zawsze kierować się uczciwością i stawiać jasno sprawy, a dzięki temu uda Ci się rozstrzygnąć różne kwestie.

Single: Wodniki wolnego stanu ukierunkują się na panów odpowiedzialnych, poważnych, takich z którymi można planować stały związek i na których można polegać. Chwilowo karty wskazują tylko ulotne znajomości, ale Twoi znajomi będą opowiadać o swoich małżeństwach i związkach, co może okazać się interesujące lub pouczające.

Ezolinia Wróżby Jasnowidz Ajlena


Horoskop tygodniowy WODNIK od 25 listopada do 1 grudnia

Stan ducha i ciała: Ze zdrowiem bez problemów, zwłaszcza u Wodników, które dbają o nie na co dzień. Możesz mieć za to skłonność do nadmiernego pośpiechu, co wnosi niepotrzebną presję. Warto zwolnić, albo podejść z większą swobodą do zagadnienia - ile uda się zrobić w określonym czasie i czy zdążysz ze wszystkim.

Związki partnerskie: Czas spokoju i równowagi. Wszystko będzie miało określony porządek dnia. Mogą wyniknąć sytuacje, kiedy ktoś z zewnątrz, np. z rodziny lub znajomych zechce wyjaśnień lub załatwienia pewnych spraw, ale nie będziesz mogła tego zrobić z braku informacji. Nieświadomie możesz kogoś wprowadzić w błąd z powodu niezrozumienia pytania lub jego sytuacji.

Single: Pewne znajomości mogą się zakończyć, a Ty powinnaś przemyśleć, czy przyjaciel nie wykorzystał tej znajomości do celów prywatnych. Zwróć uwagę, jakimi znajomymi się otaczasz i czy nie ułatwiasz im czegoś, nawet o tym nie wiedząc. Tego rodzaju znajomości donikąd nie prowadzą, a takie osoby nie interesują się Twoją osobą, tylko potrzebują Cię z powodów osobistych, o których nie wiesz.

Praca: Konieczne zmienienie kierunku działań. Dla niektórych Wodników to moment przemyśleń nad zmianą pracy lub określenia nowych celów, bo dotychczasowe nie spełniły oczekiwań. Jeśli ktoś miał pretensje, jest szansa, że teraz je cofnie. Zmiana podejścia do tematu finansów.

Jasnowidz Noemi ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy WODNIK od 18 do 24 listopada

Praca: Nie będziesz najodpowiedniejszą osobą do pracy w zespole, bo za dużo będziesz mieć pomysłów, które nadają się tylko do realizowania samodzielnego. Trudno jednak będzie osiągnąć rezultaty, które Cię zadowolą. Poza tym czas negocjacji, rozmów i ustalania wielu szczegółów. Częściowo plany się nie udadzą, a częściowo będą możliwe do osiągnięcia. Na pewne decyzje będziesz musiała poczekać, a niektóre sprawy do załatwienia mogą przesunąć się w czasie.

Finanse: Zwróć uwagę na wszelkie wiadomości czy informacje, które przeoczyłaś. Warto pogrzebać w papierach czy w telefonie, jeśli masz odczucie, że coś Ci ważnego umknęło. Poza tym czeka Cię czas wytężonej rywalizacji zawodowej i od tego zależy, ile zarobisz. Ważne jest, aby patrzeć perspektywicznie i wykorzystać inteligencję i niezależność w podejmowaniu decyzji.

Związki partnerskie: Idealny czas aby przedyskutować wszelkie zmiany, jakie chciałabyś wprowadzić. Poza tym zajmiesz się przyziemnymi kwestiami, które pojawią się jako najistotniejsze. Niespodziewane wydarzenie może zakłócić spokój całej rodzinie. W przypadku jakichkolwiek różnic w opiniach, trudno będzie się odseparować od osób spierających się o coś.

Single: Czas spokoju i miłych, przyjaznych znajomości opartych na zrozumieniu, choć bez umawiania się na spotkania prywatne.

Wróżka Miranda ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy WODNIK od 11 do 17 listopada

Miłość: Czas rozsądku, odpowiedzialności i podejmowania decyzji korzystnych dla rodziny i bliskich. Mogą pojawić się sprawy, które będzie trzeba załatwić dla kogoś. Nawet jeśli pojawią się trudności, znajdziesz sposób, aby doprowadzić wszystko do końca. Możesz być zamknięta na znajomych w nadchodzących dniach, bo sprawy prywatne postawisz na pierwszym miejscu, a reszta zejdzie na drugi plan. Zatroszczysz się o najbliższych i będzie można na Ciebie liczyć w drobnych kłopotach, jeśli takie nadejdą, jak i Ty sama docenisz takie właśnie podejście u innych.

Przyjaźń i otoczenie: Postawisz na znajomości, które Twoim zdaniem mają szansę przetrwać próbę czasu. Zadbasz więc o te relacje, które już istnieją w Twoim życiu i masz pewność, że możesz się na nich oprzeć, a jeśli pojawią się nowe, będą to osoby godne zaufania, które będą Cię poważnie traktować.  Okres wzmacniania więzi istniejących lub spotykania odpowiednich osób, które zostaną w Twoim życiu na dłużej. Karty wskazują, że możesz zmienić poglądy w najbliższym czasie.

Praca: Ciekawe projekty będą powierzane innym. Nudny czas dla Wodników, które lubią nowe, interesujące wyzwania. Niektóre sprawy mogą być załatwiane dyskretnie i nawet się o nich nie dowiesz. Współprace nie będą się układać szczególnie pomyślnie, więc albo postaw na indywidualne projekty, albo zajmij się obowiązkami, które masz, jeśli brakuje Ci inspirujących pomysłów. Możesz okazać się przydatna osobom świeżo przyjętym do pracy.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby online 


Horoskop tygodniowy - WODNIK od 4 do 10 listopada

Finanse: Wszystko zależy od Twojego podejścia i rozsądku, choć karty wskazują tendencje do mądrego gospodarowania zasobami finansowymi, więc wystarczy trzymać się tej wskazówki.

Praca: Możliwe zmiany, które Ci się nie spodobają związane z powierzonymi obowiązkami, stanowiskami itp. Jeśli dobrze Ci się z kimś współpracowało, mogą nadejść wydarzenia, w wyniku których będziesz musiała przywyknąć do nowej osoby w zespole, bo dotychczasowa koleżanka w pracy dostanie inne zadania niż Ty. Chwilowe zawirowania możliwe.

Dom: Mogą nadejść wiadomości dotyczące dziecka, które Cię ucieszą, np. ze szkoły. Poczujesz satysfakcję, jeśli widzisz w tym swój wkład. Powinnaś jednak zwrócić uwagę na szczegóły w  nadchodzącym tygodniu, bo mogą pojawić się sprawy, które będą Cię rozpraszać. Będzie trzeba ustalić jasno zasady wśród domowników, które pomogą Wam się zorganizować na co dzień, aby każdy przejął odpowiedzialność za siebie w granicach możliwych do zrealizowania, bo inaczej może dojść do zapomnienia o ważnych terminach lub sprawach.

Relacje z innymi: Nadmierna skłonność do perfekcjonizmu albo dążenie do poprawy sytuacji może zakłócać Ci spokój ducha. Warto znaleźć czas na miłą znajomość z koleżanką lub osobą z rodziny, z którą się widujesz od czasu do czasu. Będziesz mieć skłonność do rutynowego działania, co spowoduje, że braknie spontaniczności, a dobrze by Ci to zrobiło według kart.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - WODNIK od 28 października do 3 listopada

W firmach, w których pracuje sporo ludzi, może pojawić się zamieszanie, na skutek którego dotrą do Ciebie kłamliwe informacje, od których będzie trzeba się odciąć. Ogólnie atmosfera może być napięta i możesz mieć wrażenie przeciążenia obowiązkami i oczekiwaniami wobec Ciebie, co w dalszej perspektywie może przemienić się w uzależnienie, od którego trudno będzie się uwolnić, jeśli okaże się, że jesteś niezastąpiona.

Mogą ujawnić się nieporozumienia, które będzie trzeba wyjaśniać, choć nie będą mieć związku bezpośredniego z Tobą. Jeśli wyniknie z tego pogorszenie samopoczucia lub zmęczenie, szybko znajdziesz sposób, aby się zregenerować, ale będziesz przechodzić od jednej sprawy do drugiej, co nie będzie miało nic wspólnego z normalnym odpoczynkiem. Nie ułatwiaj też za bardzo innym osobom spraw, które sami powinni załatwić, bo będziesz działać na własną niekorzyść. Odrobina egoizmu się przyda.

Warto zająć się bardziej sprawami prywatnymi niż cudzymi i to będzie priorytetem w nadchodzącym tygodniu. Wśród przyjaciół lub w rodzinie może być osoba, która będzie psuć opinię pomówieniami wszystkim po kolei, a mimo to będzie to cierpliwie tolerowane. Nie wiadomo, z jakiego powodu. W ten sposób ucierpią na tym wszyscy. Single mogą uznać,  że znajomi zajmują się głupotami i nie zechcą w tym uczestniczyć. Samotne Wodniki będą wycofane.

wróżka Camilia Ezolinia Tarot Wróżby


Horoskop tygodniowy Wodnik - od 21 do 27 października

Postarasz się w tym tygodniu być bardziej skupiony na swoich obowiązkach.  Jednak i taka postawa będzie Ciebie nudzić. W połowie tygodnia postanowisz nagle działać zupełnie na odwrót, by przełamać pewne schematy. Zadbaj o dietę i zmniejsz poziom węglowodanów w diecie, co pozwoli szybko stracić na wadze.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Tarot online


Horoskop tygodniowy - Wodnik od 14 do 20 października

Wodniki nie powinny łamać prawa i postępować wbrew normom. Powinny uważać na jezdni, ponieważ lekceważenie przepisów grozi im mandatem. Trzeba też będzie uważać w pracy i dla pewności zgodzić się z szefem choć to może być bardzo trudne.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Wodnik od 7 do 13 października

Miłość: Będziesz się w tym miesiącu blokować na sprawy sercowe. Możliwa kłótnia z kobietą w rodzinie.
Praca: Będziesz w tym miesiącu bardzo przytłoczony obowiązkami, które niestety nie przyniosą dobrych wyników finansowych.
Finanse: niestety w tym miesiącu wydatki przewyższą Twój budżet.
Pieniędzy od losu nie oczekuj.
Zdrowie:  Nerki, przeziębienia i bóle gardła. Reszta w porządku.

Tarocista Łukasz: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz


Horoskop tygodniowy WODNIK od 30 września do 6 października

Zdecydowanie bardziej będzie odpowiadać Ci praca indywidualna, samodzielna niż w zespole. Pewne wcześniejsze uzgodnienia mogą Ci się nie odpowiadać, choć się na to zgodziłaś, ale nie jest to moment, aby coś zmieniać. Co zostało ustalone, tak musi być realizowane. Wyciągnij wnioski na przyszłość i przemyśl, zanim zgodzisz się na podobne warunki lub poczekaj na sprzyjający moment, kiedy łatwiej będzie pewne sprawy załatwić. Mogą nadejść informacje podane w zaufaniu, które zmienią Twój sposób patrzenia na pewne kwestie. W życiu prywatnym możesz mieć pretensje o przeszłe wydarzenia i jasno o tym powiesz koleżankom lub kolegom, ale osoba, do której skierujesz żale, nie będzie poczuwać się do jakiejkolwiek winy. Możesz znaleźć się w sytuacji, kiedy braknie zaufania w przyjaźni i choć będziesz mieć dość maskujących się osób, ale trudno będzie coś konkretnego zrobić, skoro druga osoba uparcie będzie trzymać się swojej wersji.

Wróżka Miranda wróżby tarot online: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy – Wodnik od 23 do 29 września

Ten tydzień będzie sprzyjał lepszemu poznaniu siebie nawzajem. Wszystko układa się dobrze, ale warto więcej uwagi poświęcić partnerowi. Poznać lepiej jego emocje, odczucia i poświęcić chwilę uwagi jego zainteresowaniom. Generalnie poznać lepiej jego świat. Odkryjesz, że Wasze połączenie wybiega poza realny świat.  Samotne osoby mogą mieć okazję na poznanie kogoś przebojowego.

Wróżka Thelema portal Ezoliniawrozby.com


Horoskop tygodniowy – Wodnik od 16 do 22 września

Wodniki coś będzie pchało do przodu. Uda im się praca typu fizycznej, a wodniki uprawiające sport może pobiją jakieś rekordy. W miłości nawet nieźle o ile to nie nowa miłość. Finanse kiepskie.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy – WODNIK od 9 do 15 września

Postaraj się podejść obojętnie do spraw, które innych emocjonują w pracy. Zachowaj neutralność, choć wydarzenia mogą tak się potoczyć, że nie będzie możliwości wyrażenia swojego zdania, nawet jakbyś chciała coś powiedzieć. Mogą wyniknąć konflikty w firmie, które trudno będzie zakończyć. Napiętą atmosferę niełatwo będzie załagodzić, ale szef poradzi sobie z tym doskonale. Możliwe są podwyżki dla tych, którzy ciężko pracowali i nagany dla innych, jeśli doszło do sytuacji, które wymagają omówienia. Nie ma więc sensu angażować się w spory. Sprawy prywatne będą wymagać przemyśleń, choć praca może być jednym z tematów tych refleksji. Zanim podejmiesz dalsze kroki, przemyślisz punkt, w jakim się znalazłaś. Rozsądek weźmie górę nad emocjami. Postaraj się uporządkować wszystkie sprawy formalne, przyziemne, a poczujesz odprężenie psychiczne. Świeże pomysły możesz odrzucać, zanim przejdziesz do ich realizacji. Bliscy lub znajomi zechcą poprawić Ci humor zabawnymi historiami. Single powinny pozbyć się wszystkich toksycznych znajomości, które tworzą wokół nich wrażenie tajemnic, lub sprawiają, że  ktoś uważa ich za skrytych lub tajemniczych. Pewne osoby same mogą zniknąć z Twojego życia pozostawiając złudzenia, które będą skrzywiać obraz rzeczywistości.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop napisz do Wróżka Camilia


Horoskop tygodniowy - WODNIK od 2 do 8 września

Wodniki powinny wznieść się ponad wszelkie układy w firmie lub odciąć się od wszelkiej rywalizacji wewnętrznej. Karty wskazują, że w Waszym otoczeniu osoby będą różnymi sposobami dochodzić do celów, a czym bardziej jest ktoś kreatywny i pomysłowy, tym więcej może osiągnąć. Mimo wszystko rady dla Was, które się pokazują, przestrzegają przed włączaniem się w tego rodzaju grę, ponieważ może dojść do sytuacji, kiedy pewne granice zostaną przekroczone. Trudno będzie ustalić prawdziwe intencje każdego, w związku z czym masz szanse pracować w spokoju, jeśli nie będziesz dociekać, co się dzieje dookoła. W dalszej perspektywie nastroje się wyciszą. W życiu prywatnym poświęcisz więcej uwagi bliskim i sobie. Podejdziesz z dystansem do spraw, które są mniej istotne, a skupisz się na ważniejszych. Pewne kontakty ustaną, choć może się zdarzyć, że odezwie się ktoś znajomy, żeby porozmawiać o czymś, co wydaje Ci się zamkniętym tematem. Może pojawić się osoba, która szuka pomocy, ale okoliczności tak się potoczą, że nawet jeśli chciałbyś coś zrobić, pojawią się przeszkody i konieczność poczekania, aż pewne sprawy się rozwiążą. Nadchodzi jednak okres pewnego odprężenia i polepszenia nastrojów i atmosfery wśród Twych przyjaciół lub rodziny. Single będą musiały najpierw poukładać swoje inne sprawy, zanim pomyślą o świeżych znajomościach.

Wróżka Camilia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia 708 577 246


Horoskop tygodniowy Wodnik od 26 sierpnia do 1 września

Staraj się popracować nad swoimi nawykami. Wprowadzaj w życie więcej elementów, które sprawią, że ludzi e się będą czuli bezpieczniej i pewniej przy Tobie. To okres, w którym warto zadbać o najbliższe otoczenie dbając również o jego potrzeby. Twój władca Uran będzie pchał Ciebie do wiedzy, ale Ty wpierw zadbaj o tych, co są najbliżej.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy - Wodnik od 19 do 25 sierpnia

Uważaj na to, co mówisz w pracy, bo niechcący możesz zdradzić plotkę, a także ogranicz swoje zaangażowanie w niektóre sytuacje, jeśli nie ma konieczności tracenia energii na nie. Z pokojowego nastawienia do pewnych osób mogą wyniknąć nieprzyjemności w dalszej perspektywie. Jeśli brakowało Ci inspiracji czy pomysłu, który był potrzebny do zrealizowania jakiegoś projektu, to w nadchodzących dniach możesz wpaść na interesującą myśl, pod warunkiem, że najpierw się wyciszysz i przestaniesz analizować ten problem. Ten tydzień przyniesie Wodnikom silną intuicję w drobnych codziennych sprawach, dlatego zwróć uwagę na to. Pewne osoby z Twojego otoczenia wyjadą na urlop, co może przynieść Ci więcej pracy lub mniej - w zależności od Twojej sytuacji.

W sferze prywatnej jeśli pragniesz odprężyć się i oderwać od codzienności, miło porozmawiać z przyjaciółką, może okazać się, że trafiłaś w zły moment, kiedy ona sama ma tak wiele problemów, które chętnie z kimś by omówiła, że trudno będzie Ci przestać o niej myśleć. Nie warto podejmować teraz rozmów dotyczących zmian i perspektyw na przyszłość, choć ten tydzień może przynieść zrozumienie intencji i przemyśleń osoby, której wcześniej nie rozumiałaś.  Ogólnie jednak możesz dojść do wniosku, że nie jest to właściwy moment na dowiadywanie się, co słychać u znajomych i zajmiesz się swoimi sprawami. U singli możliwe odnowienie kontaktów z osobami, które już znają, które szukają partnera na serio.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.


Horoskop tygodniowy - Wodnik od 12 do 18 sierpnia

Wodniki powinny uważać i nie ryzykować w żadnej dziedzinie, bo możliwe przeciążenie organizmu i wypadki. Niektóre mogą mieć szczęście. Objawi się ono nagle jak grom z jasnego nieba. To może być wspaniały pomysł lub wygrana na loterii.

Horoskop opracowała wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - WODNIK od 5 do 11 sierpnia

Niestety możliwe straty finansowe w nadchodzących dniach, jednak nie potrwa to długo i dojdzie przelew, na który czekasz, lub nadejdzie szansa, by nadrobić straty w pracy. W sferze zawodowej nie braknie Ci pomysłów i energii, choć w Twoim otoczeniu możesz mieć osobę, która będzie miała ochotę w jakiś sposób Ci dokuczyć, choć jej się to nie uda.
Po części dlatego, że nie dostrzeżesz zagrożenia takiej sytuacji i solidnie przyłożysz się do pracy, czym rozczarujesz swego ewentualnego wroga. Inni pracownicy mogą tak bardzo skupić się na swoich prywatnych sprawach, że jeśli wcześniej miałeś lepsze kontakty z kimś, lub łatwiej było o porozumienie, teraz możesz mieć wrażenie dużego zamknięcia się w sobie. W sferze prywatnej nie warto czekać na kontakt z osobą, która się nie odzywa. Ogólnie możesz mieć wrażenie dystansu ze strony znajomych, ale warto zadbać o znajomość  z przyjaciółką lub kobietą z rodziny. W jej otoczeniu możesz spotkać ciekawą osobowość o oryginalnym charakterze. To czas, kiedy Wodniki bardziej otworzą się na otoczenie, choć akurat nie będzie to najszczęśliwszy moment na spotkania towarzyskie. Single nie powinny kontynuować znajomości z osobą kłótliwą i konfliktową. Jeśli znosiłaś cierpliwie tego rodzaju zachowania, czas to skończyć.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia


Horoskop tygodniowy – WODNIK od 29 lipca do 4 sierpnia

Wodniki mogą być wspominane przez dawnych znajomych, jeśli były uczynne i pomocne, choć mało jest prawdopodobne, aby te kontakty były odnawiane w nadchodzących dniach. Wszelka jednak pomoc, której udzieliłeś komuś w przeszłości, może być punktem odniesienia do Ciebie w teraźniejszości.
Zachowaj ostrożność w przypadku zakupów, które mają ułatwić Ci pracę, bo mogą okazać się nietrafione. Wszelkie sprawy mające związek ze sferą zawodową powinieneś pomyślnie załatwić z osobą profesjonalnie podchodzącą do wszelkich kwestii, a także nie interesującą się niczym poza detalami istotnymi w firmie. Twoje otoczenie może być przepracowane w najbliższych dniach i będzie w związku z tym z utęsknieniem czekać na urlop, szczególnie jeśli ich plany będą zmienione z jakiś powodów, a urlop przesunie się w czasie. W sferze prywatnej możesz wypatrywać ważnych wiadomości lub szukać informacji. Jeśli coś poszło niepomyślnie, teraz też nie uda się tego wyjaśnić zadowalająco. Jeśli masz o coś pretensje, nie uda Ci się udowodnić, że masz rację, choć warto dążyć do kompromisu i porozumienia, ponieważ druga strona może z czasem spojrzeć z innego punktu widzenia na sytuację i będzie możliwe porozumienie w sprawach, na których Ci zależy. Jeśli wyznaczysz cel, będziesz go realizował z dużą determinacją. Single będą otwarte i pozytywnie nastawione do ludzi, z zaufaniem, ale trudno będzie o podobną reakcję ze strony osób, które znasz.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Wodnik od 22 do 28 lipca

W tym tygodniu  zadbaj o kontakty z płcią przeciwną. Znacząco podniosą Tobie poziom endorfin i pomogą zapomnieć o smutkach. Daj odpocząć ciału, a przede wszystkim swoim oczom. W tym okresie  możesz zakończyć wszelkie gnębiące myśli o braku satysfakcji  szczególnie w kwestiach zawodowych i finansowych. N a horyzoncie poprawa.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy WODNIK od 15 do 21 lipca

Jeśli podejmiesz się z kimś współpracy, lub coś będzie opóźniać Twoje projekty, możesz próbować przyspieszyć bieg wydarzeń, przypomnieć się osobie, od której coś zależy itp. Z zewnątrz mogą docierać do Ciebie wiadomości, które mają na celu wzmożenie Twojej czujności, na temat prób wymuszenia czegoś na kimś z Twojej firmy. Wszelkiego rodzaju konfliktowe sytuacje, oparte na nieuczciwości, będą wyjaśniane, nawet jeśli w fazie początkowej wywoła to jeszcze większy konflikt lub zamieszanie. Choć Twoje umowy są stabilne, to jednak możesz mieć wrażenie, że pewne szczegóły są niejasne lub będziesz musiał poczekać na jakiegoś rodzaju wyjaśnienia. Choć nie ma przeciwwskazań do podpisywania wszelkich umów, to jednak nie spiesz się, zanim nie otrzymasz wszystkich potrzebnych informacji do oceny sytuacji. W życiu prywatnym sprawy rodzinne będą istotne. Ktoś spoza tego kręgu może podpytywać o dokumenty dotyczące spraw majątkowych lub wpisy notarialne, z nieuczciwymi intencjami, poszukując prywatnego zysku lub z niechęci do kogoś. Osoba z rodziny nie będzie chciała kontynuować tego rodzaju wścibskich rozmów. Single, które są w znajomościach, które ich interesują, mogą być otwarte na kontakt, choć nie zapowiada się na razie żadna stała relacja, a co najwyżej znajomość przerywana.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Wodnik od 8 do 14 lipca

Wodniki z początku znaku powinny uważać, bo los je może zaskoczyć za sprawą Urana. Te z drugiej dekady wsparte wpływem słońca wiele mogą zdziałać, bo energii im nie zabraknie. Te z końca znaku mogą myśleć o podróżach także dalszych. Warto by zdecydowały się na kontakty z zagranicą. Mogą też podpisać korzystne umowy.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – WODNIK od 1 do 7 lipca 
 
W sferze zawodowej może nadejść inspirujący pomysł ze strony kobiety. Sam pomysł okaże się bardzo dobry, ale trudno będzie w najbliższym czasie zrealizować go w taki sposób, aby przyniósł pożądany efekt. Przemyśl swoje działanie, zanim podejmiesz się konkretnych kroków. Z różnych powodów może nie przynieść to efektu, jakiego się spodziewasz. Mimo to będziesz miał sporą energię w nadchodzących dniach, aby realizować swoje zamierzenia, nie braknie Ci mobilizacji i motywacji, a dobra i jasna komunikatywność wesprze Twoją aktywność. Jeśli Twoje zamiary zależą od pozyskania klienta czy inwestora, to bez obniżenia ceny lub kosztów projektu nie uda się osiągnąć celu.

W sferze prywatnej zwróć uwagę na kobietę w swym otoczeniu, przez którą inne osoby zaczynają okazywać sobie nieszczerość, a nawet manipulują faktami tak, aby wywrzeć wrażenie na innych. Będzie to osoba pewna siebie, która swym zachowaniem prowokuje utajoną rywalizację i porównywanie się, co źle wpłynie na grupę osób. Przyjmiesz ostrożną postawę wobec takich zachowań. Pewnym osobom warto przyjrzeć się jeszcze raz, bo został popełniony błąd w ocenie sytuacji jeszcze w przeszłości. Panowie Wodniki mogą odczuć pewną presję ze strony ciekawskich osób, które zechcą dowiedzieć się czegoś o ich sprawach. Single wycofają się ze znajomości, które ich nie przekonują.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)