Horoskop tygodniowy - WODNIK od 9 do 15 grudnia

Sfera prywatna: Będzie to czas zmienny, dla jednych ciepły i rodzinny, u innych mogą pojawić się sytuacje, które wywołają smutek, lub przyniosą powody do zmartwienia. Pojawi się konieczność rozstrzygnięć, podjęcia decyzji, dowiedzenia się czegoś lub ustalenia, ale nie będzie łatwo określić najlepszy kierunek działań. Z czasem dyskusje mogą być intensywniejsze, a gdy poczujesz znużenie zamieszaniem, możesz zapragnąć wymknąć się niezauważona, żeby w spokoju to przemyśleć.

Sfera zawodowa: Wodnika coś poruszy i wprawi w działanie. Karty wskazują możliwe zmiany, które mogą być mniej lub bardziej znaczące, ale zmienią Twój obecny sposób patrzenia na sprawy. Mogą pojawić się osoby, które próbują coś załatwić nie do końca uczciwie, jednak nie dasz się zwieść, a potem kontakty zawodowe znów będą harmonijne. Jeśli ktoś znajdzie się w towarzystwie, które wolałby dyskretnie opuścić, możesz okazać się w tym pomocna, choć lepiej by nie zapraszano Cię na imprezy firmowe, bo możesz niechcący zepsuć innym zabawę.

Single: Przyjaciele mogą czuć się zranieni z różnych powodów, więc nie widać ożywionych kontaktów, a nawet możesz nie wiedzieć, co u nich słychać, bo według kart będziesz spodziewać się samych dobrych wieści z ich strony. Nie będzie to sprzyjający czas, aby sobie miło porozmawiać z kimś, kogo lubisz, bo mogą pojawić się jakiegoś rodzaju utrudnienia.

Inne znaki: Warto żyć w zgodzie z Rybami, Strzelcem i Rakiem, a nieporozumienia możesz mieć ze Skorpionem i Panną.

Zdrowie: Bez wyraźnych ostrzeżeń. Warto wypróbować alternatywną dietę.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia wróżby online ->>


Horoskop tygodniowy WODNIK od 2 do 8 grudnia

Dom i rodzina: Sporo spraw pojawia się na ten tydzień, ale okaże się, że gdy zwolnisz tempo, więcej zrobisz niż w pośpiechu. Możesz również okazać się pomocna w jakiś kwestiach osobom, które niespodziewanie się pojawią i będzie im się spieszyć dokądś. Zwolnią na chwilę, jeśli pobłądzili, aby znaleźć informację o właściwym kierunku.  Czekają Cię liczne kontakty, ale z kart wynika, że będą to kontakty na odległość, a Ty udzielisz informacji. Mogą pojawić się wydatki na zwierzątko domowe, np. psa, kota itp. Pomyśl o weterynarzu, jeśli zapomniałaś o szczepieniach.

Praca: Jeśli masz pilną sprawę do omówienia, może się nie udać skontaktować z właściwą osobą, co spowolni wszystkie sprawy urzędowe lub inne związane z załatwianiem czegoś. Uda Ci się natomiast poprawić nastroje osobom, z którymi współpracujesz. Niektóre Wodniki będą umiały zaradzić nawet głębokim smutkom, jeśli ktoś z pracy przyjdzie w wyjątkowo złym humorze. Twój optymizm pomoże podejść do problemów z większą pogodą ducha. Wiele będzie zależało od Ciebie w nadchodzącym tygodniu i ważne będzie, aby zawsze kierować się uczciwością i stawiać jasno sprawy, a dzięki temu uda Ci się rozstrzygnąć różne kwestie.

Single: Wodniki wolnego stanu ukierunkują się na panów odpowiedzialnych, poważnych, takich z którymi można planować stały związek i na których można polegać. Chwilowo karty wskazują tylko ulotne znajomości, ale Twoi znajomi będą opowiadać o swoich małżeństwach i związkach, co może okazać się interesujące lub pouczające.

Ezolinia Wróżby Jasnowidz Ajlena


Horoskop tygodniowy WODNIK od 25 listopada do 1 grudnia

Stan ducha i ciała: Ze zdrowiem bez problemów, zwłaszcza u Wodników, które dbają o nie na co dzień. Możesz mieć za to skłonność do nadmiernego pośpiechu, co wnosi niepotrzebną presję. Warto zwolnić, albo podejść z większą swobodą do zagadnienia - ile uda się zrobić w określonym czasie i czy zdążysz ze wszystkim.

Związki partnerskie: Czas spokoju i równowagi. Wszystko będzie miało określony porządek dnia. Mogą wyniknąć sytuacje, kiedy ktoś z zewnątrz, np. z rodziny lub znajomych zechce wyjaśnień lub załatwienia pewnych spraw, ale nie będziesz mogła tego zrobić z braku informacji. Nieświadomie możesz kogoś wprowadzić w błąd z powodu niezrozumienia pytania lub jego sytuacji.

Single: Pewne znajomości mogą się zakończyć, a Ty powinnaś przemyśleć, czy przyjaciel nie wykorzystał tej znajomości do celów prywatnych. Zwróć uwagę, jakimi znajomymi się otaczasz i czy nie ułatwiasz im czegoś, nawet o tym nie wiedząc. Tego rodzaju znajomości donikąd nie prowadzą, a takie osoby nie interesują się Twoją osobą, tylko potrzebują Cię z powodów osobistych, o których nie wiesz.

Praca: Konieczne zmienienie kierunku działań. Dla niektórych Wodników to moment przemyśleń nad zmianą pracy lub określenia nowych celów, bo dotychczasowe nie spełniły oczekiwań. Jeśli ktoś miał pretensje, jest szansa, że teraz je cofnie. Zmiana podejścia do tematu finansów.

Jasnowidz Noemi ezolinia wróżby online


Horoskop tygodniowy WODNIK od 18 do 24 listopada

Praca: Nie będziesz najodpowiedniejszą osobą do pracy w zespole, bo za dużo będziesz mieć pomysłów, które nadają się tylko do realizowania samodzielnego. Trudno jednak będzie osiągnąć rezultaty, które Cię zadowolą. Poza tym czas negocjacji, rozmów i ustalania wielu szczegółów. Częściowo plany się nie udadzą, a częściowo będą możliwe do osiągnięcia. Na pewne decyzje będziesz musiała poczekać, a niektóre sprawy do załatwienia mogą przesunąć się w czasie.

Finanse: Zwróć uwagę na wszelkie wiadomości czy informacje, które przeoczyłaś. Warto pogrzebać w papierach czy w telefonie, jeśli masz odczucie, że coś Ci ważnego umknęło. Poza tym czeka Cię czas wytężonej rywalizacji zawodowej i od tego zależy, ile zarobisz. Ważne jest, aby patrzeć perspektywicznie i wykorzystać inteligencję i niezależność w podejmowaniu decyzji.

Związki partnerskie: Idealny czas aby przedyskutować wszelkie zmiany, jakie chciałabyś wprowadzić. Poza tym zajmiesz się przyziemnymi kwestiami, które pojawią się jako najistotniejsze. Niespodziewane wydarzenie może zakłócić spokój całej rodzinie. W przypadku jakichkolwiek różnic w opiniach, trudno będzie się odseparować od osób spierających się o coś.

Single: Czas spokoju i miłych, przyjaznych znajomości opartych na zrozumieniu, choć bez umawiania się na spotkania prywatne.

Wróżka Miranda ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy WODNIK od 11 do 17 listopada

Miłość: Czas rozsądku, odpowiedzialności i podejmowania decyzji korzystnych dla rodziny i bliskich. Mogą pojawić się sprawy, które będzie trzeba załatwić dla kogoś. Nawet jeśli pojawią się trudności, znajdziesz sposób, aby doprowadzić wszystko do końca. Możesz być zamknięta na znajomych w nadchodzących dniach, bo sprawy prywatne postawisz na pierwszym miejscu, a reszta zejdzie na drugi plan. Zatroszczysz się o najbliższych i będzie można na Ciebie liczyć w drobnych kłopotach, jeśli takie nadejdą, jak i Ty sama docenisz takie właśnie podejście u innych.

Przyjaźń i otoczenie: Postawisz na znajomości, które Twoim zdaniem mają szansę przetrwać próbę czasu. Zadbasz więc o te relacje, które już istnieją w Twoim życiu i masz pewność, że możesz się na nich oprzeć, a jeśli pojawią się nowe, będą to osoby godne zaufania, które będą Cię poważnie traktować.  Okres wzmacniania więzi istniejących lub spotykania odpowiednich osób, które zostaną w Twoim życiu na dłużej. Karty wskazują, że możesz zmienić poglądy w najbliższym czasie.

Praca: Ciekawe projekty będą powierzane innym. Nudny czas dla Wodników, które lubią nowe, interesujące wyzwania. Niektóre sprawy mogą być załatwiane dyskretnie i nawet się o nich nie dowiesz. Współprace nie będą się układać szczególnie pomyślnie, więc albo postaw na indywidualne projekty, albo zajmij się obowiązkami, które masz, jeśli brakuje Ci inspirujących pomysłów. Możesz okazać się przydatna osobom świeżo przyjętym do pracy.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby online 


Horoskop tygodniowy - WODNIK od 4 do 10 listopada

Finanse: Wszystko zależy od Twojego podejścia i rozsądku, choć karty wskazują tendencje do mądrego gospodarowania zasobami finansowymi, więc wystarczy trzymać się tej wskazówki.

Praca: Możliwe zmiany, które Ci się nie spodobają związane z powierzonymi obowiązkami, stanowiskami itp. Jeśli dobrze Ci się z kimś współpracowało, mogą nadejść wydarzenia, w wyniku których będziesz musiała przywyknąć do nowej osoby w zespole, bo dotychczasowa koleżanka w pracy dostanie inne zadania niż Ty. Chwilowe zawirowania możliwe.

Dom: Mogą nadejść wiadomości dotyczące dziecka, które Cię ucieszą, np. ze szkoły. Poczujesz satysfakcję, jeśli widzisz w tym swój wkład. Powinnaś jednak zwrócić uwagę na szczegóły w  nadchodzącym tygodniu, bo mogą pojawić się sprawy, które będą Cię rozpraszać. Będzie trzeba ustalić jasno zasady wśród domowników, które pomogą Wam się zorganizować na co dzień, aby każdy przejął odpowiedzialność za siebie w granicach możliwych do zrealizowania, bo inaczej może dojść do zapomnienia o ważnych terminach lub sprawach.

Relacje z innymi: Nadmierna skłonność do perfekcjonizmu albo dążenie do poprawy sytuacji może zakłócać Ci spokój ducha. Warto znaleźć czas na miłą znajomość z koleżanką lub osobą z rodziny, z którą się widujesz od czasu do czasu. Będziesz mieć skłonność do rutynowego działania, co spowoduje, że braknie spontaniczności, a dobrze by Ci to zrobiło według kart.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - WODNIK od 28 października do 3 listopada

W firmach, w których pracuje sporo ludzi, może pojawić się zamieszanie, na skutek którego dotrą do Ciebie kłamliwe informacje, od których będzie trzeba się odciąć. Ogólnie atmosfera może być napięta i możesz mieć wrażenie przeciążenia obowiązkami i oczekiwaniami wobec Ciebie, co w dalszej perspektywie może przemienić się w uzależnienie, od którego trudno będzie się uwolnić, jeśli okaże się, że jesteś niezastąpiona.

Mogą ujawnić się nieporozumienia, które będzie trzeba wyjaśniać, choć nie będą mieć związku bezpośredniego z Tobą. Jeśli wyniknie z tego pogorszenie samopoczucia lub zmęczenie, szybko znajdziesz sposób, aby się zregenerować, ale będziesz przechodzić od jednej sprawy do drugiej, co nie będzie miało nic wspólnego z normalnym odpoczynkiem. Nie ułatwiaj też za bardzo innym osobom spraw, które sami powinni załatwić, bo będziesz działać na własną niekorzyść. Odrobina egoizmu się przyda.

Warto zająć się bardziej sprawami prywatnymi niż cudzymi i to będzie priorytetem w nadchodzącym tygodniu. Wśród przyjaciół lub w rodzinie może być osoba, która będzie psuć opinię pomówieniami wszystkim po kolei, a mimo to będzie to cierpliwie tolerowane. Nie wiadomo, z jakiego powodu. W ten sposób ucierpią na tym wszyscy. Single mogą uznać,  że znajomi zajmują się głupotami i nie zechcą w tym uczestniczyć. Samotne Wodniki będą wycofane.

wróżka Camilia Ezolinia Tarot Wróżby


Horoskop tygodniowy Wodnik - od 21 do 27 października

Postarasz się w tym tygodniu być bardziej skupiony na swoich obowiązkach.  Jednak i taka postawa będzie Ciebie nudzić. W połowie tygodnia postanowisz nagle działać zupełnie na odwrót, by przełamać pewne schematy. Zadbaj o dietę i zmniejsz poziom węglowodanów w diecie, co pozwoli szybko stracić na wadze.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Tarot online


Horoskop tygodniowy - Wodnik od 14 do 20 października

Wodniki nie powinny łamać prawa i postępować wbrew normom. Powinny uważać na jezdni, ponieważ lekceważenie przepisów grozi im mandatem. Trzeba też będzie uważać w pracy i dla pewności zgodzić się z szefem choć to może być bardzo trudne.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Wodnik od 7 do 13 października

Miłość: Będziesz się w tym miesiącu blokować na sprawy sercowe. Możliwa kłótnia z kobietą w rodzinie.
Praca: Będziesz w tym miesiącu bardzo przytłoczony obowiązkami, które niestety nie przyniosą dobrych wyników finansowych.
Finanse: niestety w tym miesiącu wydatki przewyższą Twój budżet.
Pieniędzy od losu nie oczekuj.
Zdrowie:  Nerki, przeziębienia i bóle gardła. Reszta w porządku.

Tarocista Łukasz: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocista-lukasz


Horoskop tygodniowy WODNIK od 30 września do 6 października

Zdecydowanie bardziej będzie odpowiadać Ci praca indywidualna, samodzielna niż w zespole. Pewne wcześniejsze uzgodnienia mogą Ci się nie odpowiadać, choć się na to zgodziłaś, ale nie jest to moment, aby coś zmieniać. Co zostało ustalone, tak musi być realizowane. Wyciągnij wnioski na przyszłość i przemyśl, zanim zgodzisz się na podobne warunki lub poczekaj na sprzyjający moment, kiedy łatwiej będzie pewne sprawy załatwić. Mogą nadejść informacje podane w zaufaniu, które zmienią Twój sposób patrzenia na pewne kwestie. W życiu prywatnym możesz mieć pretensje o przeszłe wydarzenia i jasno o tym powiesz koleżankom lub kolegom, ale osoba, do której skierujesz żale, nie będzie poczuwać się do jakiejkolwiek winy. Możesz znaleźć się w sytuacji, kiedy braknie zaufania w przyjaźni i choć będziesz mieć dość maskujących się osób, ale trudno będzie coś konkretnego zrobić, skoro druga osoba uparcie będzie trzymać się swojej wersji.

Wróżka Miranda wróżby tarot online: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda


Horoskop tygodniowy – Wodnik od 23 do 29 września

Ten tydzień będzie sprzyjał lepszemu poznaniu siebie nawzajem. Wszystko układa się dobrze, ale warto więcej uwagi poświęcić partnerowi. Poznać lepiej jego emocje, odczucia i poświęcić chwilę uwagi jego zainteresowaniom. Generalnie poznać lepiej jego świat. Odkryjesz, że Wasze połączenie wybiega poza realny świat.  Samotne osoby mogą mieć okazję na poznanie kogoś przebojowego.

Wróżka Thelema portal Ezoliniawrozby.com


Horoskop tygodniowy – Wodnik od 16 do 22 września

Wodniki coś będzie pchało do przodu. Uda im się praca typu fizycznej, a wodniki uprawiające sport może pobiją jakieś rekordy. W miłości nawet nieźle o ile to nie nowa miłość. Finanse kiepskie.

Wróżka Agra Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy – WODNIK od 9 do 15 września

Postaraj się podejść obojętnie do spraw, które innych emocjonują w pracy. Zachowaj neutralność, choć wydarzenia mogą tak się potoczyć, że nie będzie możliwości wyrażenia swojego zdania, nawet jakbyś chciała coś powiedzieć. Mogą wyniknąć konflikty w firmie, które trudno będzie zakończyć. Napiętą atmosferę niełatwo będzie załagodzić, ale szef poradzi sobie z tym doskonale. Możliwe są podwyżki dla tych, którzy ciężko pracowali i nagany dla innych, jeśli doszło do sytuacji, które wymagają omówienia. Nie ma więc sensu angażować się w spory. Sprawy prywatne będą wymagać przemyśleń, choć praca może być jednym z tematów tych refleksji. Zanim podejmiesz dalsze kroki, przemyślisz punkt, w jakim się znalazłaś. Rozsądek weźmie górę nad emocjami. Postaraj się uporządkować wszystkie sprawy formalne, przyziemne, a poczujesz odprężenie psychiczne. Świeże pomysły możesz odrzucać, zanim przejdziesz do ich realizacji. Bliscy lub znajomi zechcą poprawić Ci humor zabawnymi historiami. Single powinny pozbyć się wszystkich toksycznych znajomości, które tworzą wokół nich wrażenie tajemnic, lub sprawiają, że  ktoś uważa ich za skrytych lub tajemniczych. Pewne osoby same mogą zniknąć z Twojego życia pozostawiając złudzenia, które będą skrzywiać obraz rzeczywistości.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop napisz do Wróżka Camilia


Horoskop tygodniowy - WODNIK od 2 do 8 września

Wodniki powinny wznieść się ponad wszelkie układy w firmie lub odciąć się od wszelkiej rywalizacji wewnętrznej. Karty wskazują, że w Waszym otoczeniu osoby będą różnymi sposobami dochodzić do celów, a czym bardziej jest ktoś kreatywny i pomysłowy, tym więcej może osiągnąć. Mimo wszystko rady dla Was, które się pokazują, przestrzegają przed włączaniem się w tego rodzaju grę, ponieważ może dojść do sytuacji, kiedy pewne granice zostaną przekroczone. Trudno będzie ustalić prawdziwe intencje każdego, w związku z czym masz szanse pracować w spokoju, jeśli nie będziesz dociekać, co się dzieje dookoła. W dalszej perspektywie nastroje się wyciszą. W życiu prywatnym poświęcisz więcej uwagi bliskim i sobie. Podejdziesz z dystansem do spraw, które są mniej istotne, a skupisz się na ważniejszych. Pewne kontakty ustaną, choć może się zdarzyć, że odezwie się ktoś znajomy, żeby porozmawiać o czymś, co wydaje Ci się zamkniętym tematem. Może pojawić się osoba, która szuka pomocy, ale okoliczności tak się potoczą, że nawet jeśli chciałbyś coś zrobić, pojawią się przeszkody i konieczność poczekania, aż pewne sprawy się rozwiążą. Nadchodzi jednak okres pewnego odprężenia i polepszenia nastrojów i atmosfery wśród Twych przyjaciół lub rodziny. Single będą musiały najpierw poukładać swoje inne sprawy, zanim pomyślą o świeżych znajomościach.

Wróżka Camilia https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia 708 577 246


Horoskop tygodniowy Wodnik od 26 sierpnia do 1 września

Staraj się popracować nad swoimi nawykami. Wprowadzaj w życie więcej elementów, które sprawią, że ludzi e się będą czuli bezpieczniej i pewniej przy Tobie. To okres, w którym warto zadbać o najbliższe otoczenie dbając również o jego potrzeby. Twój władca Uran będzie pchał Ciebie do wiedzy, ale Ty wpierw zadbaj o tych, co są najbliżej.

astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online


Horoskop tygodniowy - Wodnik od 19 do 25 sierpnia

Uważaj na to, co mówisz w pracy, bo niechcący możesz zdradzić plotkę, a także ogranicz swoje zaangażowanie w niektóre sytuacje, jeśli nie ma konieczności tracenia energii na nie. Z pokojowego nastawienia do pewnych osób mogą wyniknąć nieprzyjemności w dalszej perspektywie. Jeśli brakowało Ci inspiracji czy pomysłu, który był potrzebny do zrealizowania jakiegoś projektu, to w nadchodzących dniach możesz wpaść na interesującą myśl, pod warunkiem, że najpierw się wyciszysz i przestaniesz analizować ten problem. Ten tydzień przyniesie Wodnikom silną intuicję w drobnych codziennych sprawach, dlatego zwróć uwagę na to. Pewne osoby z Twojego otoczenia wyjadą na urlop, co może przynieść Ci więcej pracy lub mniej - w zależności od Twojej sytuacji.

W sferze prywatnej jeśli pragniesz odprężyć się i oderwać od codzienności, miło porozmawiać z przyjaciółką, może okazać się, że trafiłaś w zły moment, kiedy ona sama ma tak wiele problemów, które chętnie z kimś by omówiła, że trudno będzie Ci przestać o niej myśleć. Nie warto podejmować teraz rozmów dotyczących zmian i perspektyw na przyszłość, choć ten tydzień może przynieść zrozumienie intencji i przemyśleń osoby, której wcześniej nie rozumiałaś.  Ogólnie jednak możesz dojść do wniosku, że nie jest to właściwy moment na dowiadywanie się, co słychać u znajomych i zajmiesz się swoimi sprawami. U singli możliwe odnowienie kontaktów z osobami, które już znają, które szukają partnera na serio.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.


Horoskop tygodniowy - Wodnik od 12 do 18 sierpnia

Wodniki powinny uważać i nie ryzykować w żadnej dziedzinie, bo możliwe przeciążenie organizmu i wypadki. Niektóre mogą mieć szczęście. Objawi się ono nagle jak grom z jasnego nieba. To może być wspaniały pomysł lub wygrana na loterii.

Horoskop opracowała wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy - WODNIK od 5 do 11 sierpnia

Niestety możliwe straty finansowe w nadchodzących dniach, jednak nie potrwa to długo i dojdzie przelew, na który czekasz, lub nadejdzie szansa, by nadrobić straty w pracy. W sferze zawodowej nie braknie Ci pomysłów i energii, choć w Twoim otoczeniu możesz mieć osobę, która będzie miała ochotę w jakiś sposób Ci dokuczyć, choć jej się to nie uda.
Po części dlatego, że nie dostrzeżesz zagrożenia takiej sytuacji i solidnie przyłożysz się do pracy, czym rozczarujesz swego ewentualnego wroga. Inni pracownicy mogą tak bardzo skupić się na swoich prywatnych sprawach, że jeśli wcześniej miałeś lepsze kontakty z kimś, lub łatwiej było o porozumienie, teraz możesz mieć wrażenie dużego zamknięcia się w sobie. W sferze prywatnej nie warto czekać na kontakt z osobą, która się nie odzywa. Ogólnie możesz mieć wrażenie dystansu ze strony znajomych, ale warto zadbać o znajomość  z przyjaciółką lub kobietą z rodziny. W jej otoczeniu możesz spotkać ciekawą osobowość o oryginalnym charakterze. To czas, kiedy Wodniki bardziej otworzą się na otoczenie, choć akurat nie będzie to najszczęśliwszy moment na spotkania towarzyskie. Single nie powinny kontynuować znajomości z osobą kłótliwą i konfliktową. Jeśli znosiłaś cierpliwie tego rodzaju zachowania, czas to skończyć.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co Cię czeka w najbliższej przyszłości i poznać swój spersonalizowany horoskop - Skontaktuj się już dziś.
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia


Horoskop tygodniowy – WODNIK od 29 lipca do 4 sierpnia

Wodniki mogą być wspominane przez dawnych znajomych, jeśli były uczynne i pomocne, choć mało jest prawdopodobne, aby te kontakty były odnawiane w nadchodzących dniach. Wszelka jednak pomoc, której udzieliłeś komuś w przeszłości, może być punktem odniesienia do Ciebie w teraźniejszości.
Zachowaj ostrożność w przypadku zakupów, które mają ułatwić Ci pracę, bo mogą okazać się nietrafione. Wszelkie sprawy mające związek ze sferą zawodową powinieneś pomyślnie załatwić z osobą profesjonalnie podchodzącą do wszelkich kwestii, a także nie interesującą się niczym poza detalami istotnymi w firmie. Twoje otoczenie może być przepracowane w najbliższych dniach i będzie w związku z tym z utęsknieniem czekać na urlop, szczególnie jeśli ich plany będą zmienione z jakiś powodów, a urlop przesunie się w czasie. W sferze prywatnej możesz wypatrywać ważnych wiadomości lub szukać informacji. Jeśli coś poszło niepomyślnie, teraz też nie uda się tego wyjaśnić zadowalająco. Jeśli masz o coś pretensje, nie uda Ci się udowodnić, że masz rację, choć warto dążyć do kompromisu i porozumienia, ponieważ druga strona może z czasem spojrzeć z innego punktu widzenia na sytuację i będzie możliwe porozumienie w sprawach, na których Ci zależy. Jeśli wyznaczysz cel, będziesz go realizował z dużą determinacją. Single będą otwarte i pozytywnie nastawione do ludzi, z zaufaniem, ale trudno będzie o podobną reakcję ze strony osób, które znasz.

Wróżka Camilia Ezolinia wróżby


Horoskop tygodniowy - Wodnik od 22 do 28 lipca

W tym tygodniu  zadbaj o kontakty z płcią przeciwną. Znacząco podniosą Tobie poziom endorfin i pomogą zapomnieć o smutkach. Daj odpocząć ciału, a przede wszystkim swoim oczom. W tym okresie  możesz zakończyć wszelkie gnębiące myśli o braku satysfakcji  szczególnie w kwestiach zawodowych i finansowych. N a horyzoncie poprawa.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy WODNIK od 15 do 21 lipca

Jeśli podejmiesz się z kimś współpracy, lub coś będzie opóźniać Twoje projekty, możesz próbować przyspieszyć bieg wydarzeń, przypomnieć się osobie, od której coś zależy itp. Z zewnątrz mogą docierać do Ciebie wiadomości, które mają na celu wzmożenie Twojej czujności, na temat prób wymuszenia czegoś na kimś z Twojej firmy. Wszelkiego rodzaju konfliktowe sytuacje, oparte na nieuczciwości, będą wyjaśniane, nawet jeśli w fazie początkowej wywoła to jeszcze większy konflikt lub zamieszanie. Choć Twoje umowy są stabilne, to jednak możesz mieć wrażenie, że pewne szczegóły są niejasne lub będziesz musiał poczekać na jakiegoś rodzaju wyjaśnienia. Choć nie ma przeciwwskazań do podpisywania wszelkich umów, to jednak nie spiesz się, zanim nie otrzymasz wszystkich potrzebnych informacji do oceny sytuacji. W życiu prywatnym sprawy rodzinne będą istotne. Ktoś spoza tego kręgu może podpytywać o dokumenty dotyczące spraw majątkowych lub wpisy notarialne, z nieuczciwymi intencjami, poszukując prywatnego zysku lub z niechęci do kogoś. Osoba z rodziny nie będzie chciała kontynuować tego rodzaju wścibskich rozmów. Single, które są w znajomościach, które ich interesują, mogą być otwarte na kontakt, choć nie zapowiada się na razie żadna stała relacja, a co najwyżej znajomość przerywana.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Wodnik od 8 do 14 lipca

Wodniki z początku znaku powinny uważać, bo los je może zaskoczyć za sprawą Urana. Te z drugiej dekady wsparte wpływem słońca wiele mogą zdziałać, bo energii im nie zabraknie. Te z końca znaku mogą myśleć o podróżach także dalszych. Warto by zdecydowały się na kontakty z zagranicą. Mogą też podpisać korzystne umowy.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – WODNIK od 1 do 7 lipca 
 
W sferze zawodowej może nadejść inspirujący pomysł ze strony kobiety. Sam pomysł okaże się bardzo dobry, ale trudno będzie w najbliższym czasie zrealizować go w taki sposób, aby przyniósł pożądany efekt. Przemyśl swoje działanie, zanim podejmiesz się konkretnych kroków. Z różnych powodów może nie przynieść to efektu, jakiego się spodziewasz. Mimo to będziesz miał sporą energię w nadchodzących dniach, aby realizować swoje zamierzenia, nie braknie Ci mobilizacji i motywacji, a dobra i jasna komunikatywność wesprze Twoją aktywność. Jeśli Twoje zamiary zależą od pozyskania klienta czy inwestora, to bez obniżenia ceny lub kosztów projektu nie uda się osiągnąć celu.

W sferze prywatnej zwróć uwagę na kobietę w swym otoczeniu, przez którą inne osoby zaczynają okazywać sobie nieszczerość, a nawet manipulują faktami tak, aby wywrzeć wrażenie na innych. Będzie to osoba pewna siebie, która swym zachowaniem prowokuje utajoną rywalizację i porównywanie się, co źle wpłynie na grupę osób. Przyjmiesz ostrożną postawę wobec takich zachowań. Pewnym osobom warto przyjrzeć się jeszcze raz, bo został popełniony błąd w ocenie sytuacji jeszcze w przeszłości. Panowie Wodniki mogą odczuć pewną presję ze strony ciekawskich osób, które zechcą dowiedzieć się czegoś o ich sprawach. Single wycofają się ze znajomości, które ich nie przekonują.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)