Zobacz: Horoskop na 2021 rok ->>

Horoskop tygodniowy WODNIK od 13 do 19 września

Runą stare fasady. Świat będzie miał szansę poznać jakim naprawdę jesteś. Nie lękaj się jednak, mimo, że będziesz odczuwać dramaturgię tej przemiany to dowiesz się tylko, że jesteś kochany i akceptowany, Nie musisz nosić niewygodnych masek, aby zasługiwać na  miłość. Niby wiesz to od dawna, ale ten tydzień wymusi na Tobie doświadczenie tej prawdy.

Szczęśliwe liczby: 9 i 17

dzień tygodnia: WTOREK

kolor: BURSZTYNOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 6 do 12 września

Zadbaj by konto nie zaświeciło pustkami. Przemyśl zakupy a inwestycje rób pod okiem doradcy. W pracy niepewność , zacznij bardziej się starać a zostaniesz doceniony. Jeśli jesteś sam, masz szansę poznać kogoś ciekawego jak wyruszysz w świat, ale nie przy pomocy klawiatury na komputerze.

Autor: Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya, 708 777 531 wew.1 ( 4,92zł/min)


Horoskop tygodniowy WODNIK od 30 sierpnia do 5 września

Wodniku pokażesz najlepsze na co Cię stać. Ludzie pójdą za Tobą. Masz passę, aby zostać charyzmatycznym przywódcą.

Szczęśliwe liczby: 7 i 14

dzień tygodnia: NIEDZIELA

kolor: PERŁOWY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy WODNIK od 23 do 29 sierpnia

Tydzień metamorfozy, który zakończy się dla Ciebie sukcesem. Początek nowej fascynacji. Poczucie sensu życia i spełnienia.

Szczęśliwe liczby: 5 i 20

dzień tygodnia: CZWARTEK

kolor: CZERWONY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy WODNIK 16-22 sierpnia

Mimo zdrowego rozsądku dasz się ponieść emocjom. Uważaj aby nie wyszło Ci to na szkodę. Zdystansuj się i posłuchaj swojej intuicji. To co czujesz ma istotne znaczenie w wyznaczaniu kierunku Twojego działania.

Szczęśliwe liczby: 3 i 15

dzień tygodnia: ŚRODA

kolor: BIAŁY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy WODNIK od 9 do 15 sierpnia

Najkorzystniejszy czas na podróż, która "odświeży Cię" emocjonalnie. Dzięki niej na świat spojrzysz oczami dziecka odrzucając dotychczasowy sposób myślenia. Koniec tygodnia - pisany jest Ci sukces. Pojawią się też nowe okazje finansowe.

Szczęśliwe liczby: 3 i 15

dzień tygodnia: ŚRODA

kolor: MIEDZIANY

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 502 Kod 4 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 2 do 8 sierpnia

W sprawach zawodowych pokazane jest, że emocje zachowacie dla siebie i nie będziecie ich przynosić do firmy. Czas równowagi i spokoju. Radę na ten tydzień macie, żeby nie zapominać o odpoczynku. Poza tym pewne sprawy mogą się wyjaśnić, co zakończy jakiś etap.

Tydzień dobry dla związków małżeńskich. Jedyne, co może Wam zakłócić spokój, to wiadomości dotyczące sfery zawodowej lub może się odezwać ktoś w innej, konkretnej sprawie. To dobry moment, by rozwiązywać wszelkie sytuacje, które są do omówienia lub uzgodnienia. Wodniki wolne mogły już znaleźć właściwego partnera lub partnerkę i nie warto szukać nikogo nowego albo powinniście się skupić na osobach do poważnego i stałego związku.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 26 lipca do 1 sierpnia

Tydzień kontaktów z wieloma osobami, kończenia projektów zawodowych i dużej aktywności. Warto zwrócić uwagę na to, na ile jasno się wyrażacie i czy druga strona dokładnie rozumie Wasze intencje. Możliwe, że będzie trzeba coś komuś dokładnie wyjaśnić lub omówić zasady współpracy itp.

W sferze prywatnej pokazane jest, że ktoś się rozczaruje i odejdzie z Waszego życia. Wodnik pokazany jest ciepło, optymistycznie, ale ktoś może nie zrozumieć, że Wasz sposób bycia jest tylko elementem Waszego wizerunku zewnętrznego, np. zawodowego i nic się pod tym nie kryje. Osoby, które mają kogoś bliskiego, spędzą ten czas miło i sympatycznie z taką osobą. Rada ogólna jest, by nie martwić się sytuacją, jaka zaistnieje.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 19 do 25 lipca

Dobry tydzień dla osób realizujących indywidualne cele i takie osoby będą aktywne. Radę macie, żeby nie obawiać się ryzykownych posunięć lub decyzji. Warto realizować różne pomysły i nie trzymać się schematów. Komuś może brakować współpracy z Wami, jeśli wycofaliście się z czegoś albo nie będzie okazji do współdziałania lub będzie to Wasz własny wybór.

W relacjach prywatnych możliwe przemilczane zranienia lub sytuacje, kiedy ktoś się obrazi lub tzw. „ciche dni”. Jeśli ktoś jest rozczarowany lub macie w swoim życiu obrażoną osobę, która zamilkła, teraz może dojść do sytuacji, że ktoś taki będzie szukał kontaktu. U niektórych

Wodników możliwe są manipulacje lub ktoś będzie naciągał fakty z żalu o coś, co wydarzyło się w przeszłości. Radę macie, by wrócić do jakiegoś tematu i o czymś porozmawiać lub przypomnieć coś komuś.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - Wodnik od 12 do 18 lipca

Komuś może bardzo zależeć na współpracy z Wami w tym tygodniu, możliwe nowe pomysły, które wniosą świeże emocje, ale radę macie, by nie podejmować za szybko decyzji. U kogoś może się zdarzyć, że plany się nie udadzą w dalszej perspektywie a jeśli podejmiecie decyzję o zmianie pracy, upewnijcie się, że to dobry pomysł. Może się też zdarzyć, że dostaniecie nową propozycję umowy i warto się na to zdecydować, bo okaże się to dobrym wyborem.

W relacjach prywatnych warto trzymać się osób odpowiedzialnych i wziąć pod uwagę konsekwencje wyborów, jeśli ktoś stoi przed jakimkolwiek dylematem. Może być trudno ocenić osobę lub sytuację, nawet jeśli będzie się wydawało, że pewne sprawy są jasne.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy WODNIK od 5 do 11 lipca

W pracy może pojawić się temat połączeń telefonicznych, przekierowań itp. Możliwe są jakieś zmiany, u niektórych w związku z tym zakłócenia komunikacyjne. Możliwe testowanie nowych urządzeń. Radę macie, by przerwać jakieś połączenie. Warto się też upewnić, czy ktoś nie słucha o czym rozmawiacie. Niektórzy mogą mieć do czynienia z nieuprzejmą osobą, z którą nie należy nawet zaczynać rozmowy.

W relacjach prywatnych partner/ka może mieć dużo pracy, ale wykorzystacie ten czas produktywnie. Poza tym sytuacja stabilna.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy WODNIK od 28 czerwca do 4 lipca

Tydzień nużący albo będziecie potrzebować więcej kreatywności i zmian, żeby nie wypełniać zbyt automatycznie obowiązków, choć na radę macie, by mimo wszystko kontynuować i doprowadzić do końca swoje projekty i zadania. Obowiązki i terminowość będą bardzo ważne. Po uzgodnieniach lub zgodzie na określone warunki, ktoś może powracać do tematu i chcieć wciąż od nowa coś rozsądzić, ale pokazani jesteście jako osoby, które nie wycofują się z podjętych już decyzji, jeśli jesteście pewni co do ich słuszności.

W relacjach prywatnych czas spokoju i skupienia na swoich sprawach, a ktoś może czekać na kontakt z Wami. U niektórych możliwe, że taka osoba w końcu sama się odezwie. Ogólnie w tych dniach powinno być miło i uprzejmie, choć bez zażyłości. Karty przepowiadają bardziej nastawienie na rozmowę i przyjaźń niż coś więcej w przypadku singli.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy WODNIK od 21 do 27 czerwca

Wodniku – zwyciężysz. Jeśli chcesz zakończyć jakąś trudną sprawę – to doskonały okres. Dobry czas również na miłość. Warto się otworzyć na bliską relację. Korci Ci, żeby ruszyć w podróż. Jeśli bierzesz urlop – jak najbardziej wskazane jest żebyś udał się „za wodę".

Szczęśliwe liczby: 1 i 3
dzień tygodnia: czwartek
kolor: turkusowy

Autor: Widząca Omena Vidi 708 588 642 Kod 34 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 14 do 20 czerwca

W pracy u jednych utrata zapału i niemożność porozumienia się z kimś, ale potem możliwa poprawa lub znalezienie nowego wyjścia z sytuacji. Osoby czekające na telefon w sprawie nowej pracy, mogą dostać niedobrą wiadomość, ale mimo to rozpocząć tą współpracę albo bardzo szybko pojawi się nowa oferta dla Was. U niektórych możliwa rezygnacja z projektu na rzecz innego lub znalezienie nowego rozwiązania w przypadku innych oczekiwań ze strony kontrahenta, klienta itp. Rada jest taka, by dostosować się.

W relacjach prywatnych, jeśli doszło do nieporozumień, nie widać, aby miał ktoś zapał rozwiązywać problemy i próbować się dogadać, szczególnie jeśli jest więcej osób w to zaangażowanych. Radę macie, by zdradzić coś ze spraw, o których nie mówiliście do tej pory.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy WODNIK od 7 do 13 czerwca

Uda wam się zaprezentować światu swoje idee. Możecie stać się dla kogoś autorytetem. Zrobicie dobre wrażenie na innych i będziecie mieć intuicję co do osób. Nie bójcie się wyzwań. Sukces jest w zasięgu Twojej ręki, a ewentualni przeciwnicy zostaną ostatecznie pokonani, jeżeli będziesz trwać w dotychczasowych działaniach. Pisana jest ci duża witalność i chęć do flirtu czy też do dobrego kontaktu z bliskimi. Z końcem tygodnia przyjdzie refleksja na temat tego: co chcecie stworzyć, co wyrazi waszą indywidualność i na czym wam naprawdę zależy? Jeśli odpowiesz sobie na te pytania i odnajdziesz to co wypływa z Twojego serca, nic nie stanie na przeszkodzie abyś zrealizował swoje marzenia. Jest to czas duchowego rozwoju przez pracę. Uwaga na rozrzutność – pilnujcie finansów. Mogą uaktywnić się też problemy związane z chronicznym przemęczeniem.

Na ten tydzień korzystne:

Liczba: 3,

Kolor: turkus

Dzień: czwartek

Horoskop tygodniowy opracowała Omena Vidi, Kontakt 708 588 642 Kod 34 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 31 maja do 6 czerwca

Jesteś jedyną osobą, która może przeżyć swoje życie - sam postępuj właściwie, zachowując ostrożność. Plany z wyobraźni przenieś na real. Nie bój się miłości, nie szukaj substytutów a postaw na moralne wartości. Odstaw używki i uważaj na drodze.

Autor Jasnowidz Daga Kira  wróżby przez telefon


Horoskop tygodniowy Wodnik od 24 do 30 maja

U niektórych Wodników możliwe straty finansowe i smutki z tym związane. Ostrożnie z inwestowaniem, wydatkami, ale też i energetyczny nakład pracy może okazać się w tym tygodniu mocno nieopłacalny. Warto unikać jakiegokolwiek ryzyka, jeśli chodzi o decyzje finansowe, bo straty mogą być mocno odczuwalne.  Radę macie, by nie zapomnieć o jakiejś ważnej wiadomości, liście, dokumencie, telefonie itp.

W relacjach prywatnych nie nasiąkaj cudzymi emocjami. Pokazany jest obraz bardzo ogólny jakiejś sytuacji- odkrycie i oddzielenie tego, co jest dobre, od tego, co jest złe. Może wyjść na jaw oszustwo, ale szybka reakcja przyniesie odcięcie się i rozwiązanie.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 (3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 17 do 23 maja

Tydzień dynamiczny, choć na początku tygodnia może brakować energii, ale potem się poprawi.  Radę macie, by nie dyskutować z kimś lub unikać osoby, która wierzy, że uda się jej zarobić na plotce lub nieuczciwości, co okaże się błędną strategią.
W relacjach prywatnych lepiej będzie kierować się własnym zdaniem niż zwierzać się z tego, co myślisz na jakiś temat, przez co ulegasz namowom lub wpływom innych.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 10 do 16 maja

Postaraj się więcej czasu poświęcić rodzinie. Chwila rozmowy czy wspólna gra zaciśnie relacje między wami i poprawi każdemu humor. To tydzień budowania bliskich więzi. W finansach los szykuje ci niespodziankę.

Autor: Jasnowidz Deve telefon 708 577 502 kod 1 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 3 do 9 maja

Spróbuj wykorzystać czas na poprawienie swojej kondycji. Krótka seria ćwiczeń poprawi Ci nastrój i pobudzi Cię na resztę tygodnia. Postaraj się też zadbać o zdrowie.

Autor: Jasnowidz Deve telefon 708 577 502 kod 1 (3,69zł/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 26 kwietnia do 2 maja

Przed tobą wyłonią się nowe perspektywy na życie i możliwość podjęcia korzystnej współpracy zawodowej. Tydzień przyniesie rozmowy biznesowe, które zaowocują podpisaniem korzystnych umów. Czas sprzyja wszelkim negocjacjom i działaniem związanym z partnerstwem. W sferze uczuć jest to dobry czas na cementowanie relacji i snucie wspólnych planów. Czeka Was harmonijny związek pełen sukcesów i radości.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 19 do 25 kwietnia

Tydzień przyniesie trochę trudności do pokonania, zwłaszcza w sferze finansowej. Jeśli borykasz się z kłopotami, czas ten przyniesie dobre rozwiązania ale ważne byś zaczął ich szukać. Może być to propozycja nowej pracy, pożyczki od przyjaciela, dodatkowa fucha, dofinansowanie. Zamiast pogrążać się w stagnacji okaż inicjatywę. W swoich działaniach bądź jednak ostrożny, przed podpisaniem umowy czy dokumentów zapoznaj się dokładnie z ich treścią.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 12 do 18 kwietnia

W tych dniach spodziewaj się miłej niespodzianki, listu, wiadomości od rodziny lub przyjaciół. Otrzymasz propozycje, które bardzo cię ucieszą. Możesz także spodziewać się miłego gościa w domu. Wodniki single mogą poczuć chęć przeżycia nowej przygody i poznania nowej interesującej osoby. W stałych związkach więcej radości i działania. Wspólne wyjście na imprezę, czy wycieczka za miasto podziała odżywczo na waszą relację.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 5 do 11 kwietnia

Tydzień skłoni cię do przemyśleń, które w rezultacie przyniosą ulgę i spokój. W sprawach zawodowych korzystny czas na podpisywanie wszelkich dokumentów, umów, aneksów. Podejmowanie współpracy i zawieranie spółek. W uczuciach w stałych związkach osiągniesz porozumienie dzięki rozmowom. Kompromis będzie trwały jeśli jasno określicie swoje oczekiwania i potrzeby wobec siebie.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy WODNIK od 29 marca do 4 kwietnia

Bardzo niespodziewanie aktualnie sprawy pójdą w dobrym dla Ciebie kierunku. Możesz liczyć na wsparcie od wpływowej osoby. Będziesz miał również możliwość udzielenia pomocy komuś w potrzebie. To dobry tydzień pod względem finansowym, zostaniesz doceniony w pracy.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy WODNIK od 22 do 28 marca

Tydzień przyniesie wiele nieoczekiwanych zmian w Twoim życiu. Możliwe będą podróże, organizacja rekreacyjnej wycieczki, udział w hobbystycznych zawodach sportowych.Nieoczekiwanie możesz spotkać kogoś bardzo miłego, z kim będziesz dalej kontynuować znajomość.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy WODNIK od 15 do 21 marca

Czeka Cię wiele miłych chwil spędzonych w radosnej atmosferze. Wiele się zadzieje, będą przychodzić wiadomości od przyjaciół z propozycjami spotkań. Możesz także wziąć udział w ważnej uroczystości w gronie rodzinnym. Rozglądaj się dokładnie, wkrótce spotkasz miłość swojego życia.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy WODNIK od 8 do 14 marca

Tydzień przyniesie dobre wiadomości w sprawie zaczętych wcześniej przedsięwzięć i inwestycji. Ruszysz do przodu z realizacją planów. Czas ten poświęć na konsekwentne ich realizowanie. Sprzyjać temu będą bliscy wspierając Cię dobrym słowem i radą.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy WODNIK od 1 do 7 marca

Zapowiada się refleksyjny tydzień. Spojrzysz na wiele spraw pod zupełnie innym kontem. Pomoże Ci to w lepszym zrozumieniu siebie i bliskich Tobie osób. Nie jest to dobry czas na zaczynanie nowych przedsięwzięć. Odłóż także na później podjęcie ważnych decyzji.

Wróżka Solen Ezolinia Wróżby tel. 708 577 246 wew.2 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 22 do 28 lutego

W pracy tydzień, w którym nic nie będzie zależeć od Was. Rzeczy będą dziać się z przeznaczenia, a u niektórych coś będzie zależeć od szczęścia lub ślepego trafu. Sytuacja może być zmienna lub może wydarzyć się coś niespodziewanego. Nie podejmuj żadnych decyzji. W relacjach niektórzy powinni uwolnić się od kobiety, jeśli jest to toksyczna znajomość z jakiegoś powodu, bo istnieje ryzyko przekleństw lub złorzeczeń w przyszłości. Radę macie, by nie kontynuować z taką osobą znajomości. Możecie nie dostrzegać czegoś w całej sytuacji. Ogólnie warto zrezygnować z każdej znajomości, która wywołuje negatywne odczucia.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 15 do 21 lutego

W Wodniku aktualnie przebywają Jowisz i Saturn. Ciekawe połączenie wielkiego szczęścia i trudnej pracy oraz zdobywania doświadczeń. Wodniku, to jaki będziesz szczęśliwy, zależy głównie od Ciebie. Choć jesteś znakiem powietrznymi, to wykorzystaj ten tydzień na skupieniu się na sprawach ziemskich, takich jak finanse oraz praca.

Autor: Wróżka Arkana Ezolinia Wróżby tel. 708 588 642 kod 30 ( 3,69zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 8 do 14 lutego

W pracy pokazują się sytuacje mające na celu wymuszenie na kimś odejście z pracy, opuszczenie stanowiska lub ktoś może odejść pod wpływem emocji. Radę macie, by zachować spokój i nie reagować.  W relacjach prywatnych możliwe różnice zdań na tle takim, że ktoś jest bardzo konserwatywny i sztywny w poglądach, ale rada jest, by nie podejmować dyskusji, jeśli wiecie, że mogłoby to wywołać spór. Ewentualne trudności i tak szybko znikną i zapanuje spokój. Uda Wam się za to dobrze zorganizować i zrealizować to, co zaplanowaliście. Dobry tydzień na konkretne działania.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 1 do 7 lutego

Dobry moment dla osób, które otrzymały lub wkrótce otrzymają propozycję nowej umowy o pracę. Czas uwalniania się z układów zawodowych, projektów lub ze starej pracy, jeśli nie ma w niej żadnej przyszłości dla Was. Radę macie, by podjąć nową współpracę. W relacjach prywatnych może Wam bardzo na czymś zależeć i możecie chcieć namówić na coś partnera lub partnerkę, ale nie upierajcie się przy swoim zdaniu, bo okaże się, że o czymś nie wiecie lub popełniacie błąd w ocenie sytuacji. Niewłaściwy tydzień na przeprowadzki lub podróże, jeśli są nieprzemyślane.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 25 do 31 stycznia

Jeśli istnieją konflikty w pracy, teraz nadejdzie zastój ze względu na to, że każdy konflikt będzie coraz gorzej wpływał na atmosferę, możliwości zawodowe i utrudniał pracę wszystkim. Ne oznacza to jednak, że macie tworzyć sojusze, które byłyby sztuczne  w tej sytuacji. Radę macie, by nie iść na kompromis za wcześnie, bo zawieszenie broni może być chwilową sytuacją. W miłości natomiast macie radę, by zmierzyć się z własnymi schematami w myśleniu. Karty wskazują iluzje dotyczące tego, że ktoś ma intencje, by Was oszukać, co prowadzi do utraty wiary w jakąkolwiek relację.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 18 do 24 stycznia

Trzeba się pogodzić z realiami, jeśli coś pokrzyżuje Wam plany zawodowe lub nie znajdziecie pomysłu, by coś zrealizować, co planowaliście. Lepiej wyjdziecie na podejściu rozsądnym niż na szukaniu genialnych rozwiązań. Radę macie, by zdać się na los. Jeśli coś się nie wydarzyło, może jest powód, że tak się stało. W miłości negatywne przemyślenia i zmienność nastrojów, na co lekarstwem będzie spojrzenie w przyszłość i zaplanowanie czegoś.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 11 do 17 stycznia

W pracy warto się odseparować od kogoś, bo inaczej może być Wam coś narzucane, co okaże się problematyczne. W relacjach prywatnych znajomi będą zajęci swoimi sprawami, a Wy również pokazujecie się w kartach zapracowanych. Stopniowy wzrost pozytywnych emocji pojawia się w rozkładzie. Warto zrobić coś spontanicznego, żeby te święta różniły się czymś od poprzednich.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 4 do 10 stycznia

Jeśli planujecie coś ważnego na ten tydzień, możecie nie zdążyć zrealizować tego właśnie teraz. Radę macie, by nie spieszyć się, ale jeśli macie pracę niedokończoną, zająć się nią w pierwszej kolejności. W sferze prywatnej dobry moment na zregenerowanie sił i zajęcie się sobą oraz bliskimi, co pozwoli Wam z większą energią realizować później cele. Rada dla singli jest taka, by nie inicjować kontaktu z kimś, kto nie odpowiada albo czujesz, że druga strona nie angażuje się w tą znajomość lub relację. Pobądź sam/a, a lepiej na tym wyjdziesz.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 28 grudnia do 3 stycznia

W sprawach zawodowych spokojnie i stabilnie, a zmiany w planach przyniosą korzyści pod postacią zrzucenia z siebie obowiązków, których jest za dużo lub czegoś, co Wam ciąży. Dzięki temu zaczniecie planować przyszłe posunięcia i skupicie się na przyszłości. Rada dla Was jest taka, by wykorzystać kreatywność i pomysłowość, ale podejść bez emocji do sytuacji. W sferze prywatnej karty radzą kobietom nie zgadzać się na coś, co Waszym zdaniem nie służy dobrze dziecku (np. w związku ze szkołą itp.). Zdajcie się na swoje wyczucie, bo będziecie wiedzieć najlepiej, jakie rozwiązanie wybrać. U singli ktoś może nie mieć czasu na spotkanie.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 21 do 27 grudnia

W pracy czas przemyśleń, jeśli coś wywołuje utratę energii lub zapału do działania. Ktoś może zaproponować zawarcie „sojuszu” w przypadku konfliktów lub różnicy zdań. W takim przypadku warto się na to zgodzić. To również czas korzystnych ofert, propozycji, podpisywania umów itp. W relacjach z ludźmi warto zakończyć jakiś temat lub znajomość, zamiast szukać rozwiązań. Jeśli ktoś zachowuje się niewłaściwie, nie znajdziesz wytłumaczenia racjonalnego dla takich zachowań i nie będziesz w stanie zrozumieć, czym kieruje się taka osoba. Szkoda na to czasu.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - Wodnik od 14 do 20 grudnia

Możecie wejść w rolę obrońcy osoby zmanipulowanej, która poddała się i przestała walczyć o swoje racje. Jeśli taka sytuacja miałaby miejsce, poczujecie się zmotywowani, żeby zrobić to za nią. W sferze zawodowej możliwe różnice zdań, a nawet kłótnie w firmie między ludźmi, ale nie będziecie wtajemniczani, o co komu chodzi. Single mogą odkryć niespodziewanie, że ktoś z kimś spotyka się, lubi kogoś, ma kogoś innego itp. Jeśli byliście okłamywani, wydarzenie to położy temu kres. Może przynieść to negatywne skutki dla jakiejś rodziny albo Wy odseparujecie się od jakiejś rodziny.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 7 do 13 grudnia

W pracy karty radzą skupienie i przejście do działania bez oglądania się na sytuacje wokół Was. Może zdarzyć się, że w firmie będą rozważane zmiany na stanowiskach lub nowy podział obowiązków i możecie ogólnie mieć wrażenie chaosu. Ważne będzie, by podejść konkretnie do spraw, które się pojawią. W sferze prywatnej możecie chcieć powrócić do starego tematu, lecz braknie okazji by to zrobić. Nie ma sensu stwarzać sytuacji, które by to umożliwiły, jeśli okoliczności nie będą temu sprzyjać.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy Wodnik od 30 listopada do 6 grudnia

U niektórych wygaśnie umowa, co bardzo będzie Wam odpowiadać. Czas równowagi wewnętrznej, a jednocześnie w firmie może pojawić się zmiana kierunku, zaprzestanie kontynuowania jakiegoś projektu, co da Wam poczucie zadowolenia. Odwołane podróże również mogą cieszyć. Nie warto mobilizować się lub obmyślać plan obejścia problemu, jeśli tak naprawdę wcale nie pragniecie tego naprawiać. Nie przyjmuj propozycji, która Cię nie przekonuje. W uczuciach czas zmienić kierunek w jakiejś znajomości na właściwy, przemyśleć coś. Poza tym posłuchaj intuicji, bo rozumowo nie rozwiążesz teraz problemów.

Autor: Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby, kontakt 708 577 067 wew. 1 ( 3,69 zł/min)