Aplikacja Wedding Dream APP to odpowiedź Izabeli Janachowskiej na wszystkie prośby panien młodych, które marzą, żeby najlepsza w Polsce ekspertka od ślubów, pomogła im zaplanować ten najpiękniejszy dzień w życiu.

Aplikacja jest bezpłatna. Każdy może ją zainstalować na swoim telefonie czy komputerze i korzystać z niej w dowolnej chwili.

Co znajduje się w aplikacji?

W aplikacji znajdziecie dokładnie opracowany harmonogram organizacji ślubu. Krok po kroku Izabela Janachowska, za pomocą specjalnie nagranych eksperckich filmów i innych narzędzi,przeprowadzi parę młodą przez całe ślubne przygotowania. Na każdym etapie przygotowań podpowie, co robić i o czym warto pamiętać. Dzięki temu w tym szczególnym dniu wszystko będzie zapięte na ostatni guzik.

Ważne spotkania i terminy będzie można zapisać w specjalnie stworzonym kalendarzu, a kontakty do osób, które będą pracować przy organizacji ślubu i wesela znajdą swoje miejsce w zakładce Moi podwykonawcy.

Większość par, które rozpoczęły już ślubne przygotowania wie z pewnością, że stworzenie budżetu, listy gości a następnie planu stołów to spore wyzwania w trakcie ślubnych przygotowań. Dlatego Izabela Janachowska stworzyła miejsce, dzięki któremu zarządzanie finansami stanie się wręcz intuicyjne, a jeden rzut oka pozwoli sprawdzić, którzy goście potwierdzili obecność, komu potrzebny będzie nocleg i czy na przyjęciu pojawią się dzieci.

W aplikacji Wedding Dream APP obok wielu filmów z poradami Izabeli Janachowskiej, narzędzi do planowania i innych innowacyjnych rozwiązań, przyszłe pary młode znajdą mnóstwo artykułów poradniczych. Dodatkowo będą mogli skorzystać z listy polecanych usługodawców oraz produktów, które mogą okazać się pomocne w trakcie ślubnych przygotowań. 

Ślub to przede wszystkim zabawa

Przygotowania do tak ważnej uroczystości to stresujący czas. Chcemy sprawić, żeby był bardziej przyjemny. Dlatego w aplikacji znajdziecie również zakładkę Quizy. W jakim stylu powinno być wesele przyszłych nowożeńców? Gdzie powinni udać się podróż poślubną? Jakie prezenty powinni się znaleźć na ich liście prezentów? To wszystko można sprawdzić rozwiązując przygotowane przez #teamweddingdream testy.

Aplikacja będzie rozwijać się zgodnie z potrzebami Użytkowników. W przyszłości pojawią w niej kolejne funkcje i przy każdej aktualizacji będzie zaskakiwać czymś nowym i przyjemnym.