Stosowanie szamponu ochronnego

Szampony ochronne przeznaczone są głównie do włosów farbowanych lub z pasemkami. Włosy farbowane są bardziej podatne na działania czynników zewnętrznych: częste mycie, promienie UV, zanieczyszczenia. W miarę upływu czasu, pozbawiony ochrony kolor traci blask i intensywność, a do tego zmienia się jego ton. Szampon ochronny chroni włókno włosa i pomaga zatrzymać barwniki, aby zwiększyć trwałość koloru i intensywnie odżywia nadając włosom jedwabistą gładkość, dzięki czemu lepiej odbijają światło.

Everyday odżywienie

Kremowa i bogata formuła odżywki to druki krok w rytuale odbudowy włosów zniszczonych farbowaniem. Codzienne odżywienie umożliwia odzyskanie naturalnego piękna włosów, poprzez odbudowanie ich powierzchni i dogłębną regenerację, co gwarantuje widoczną, natychmiastową poprawę kondycji na całej długości.  Poza odżywieniem i rewitalizacją, odżywka wygładza włosy oraz ułatwia rozczesywanie. Włosy stają się jedwabiście miękkie i nie plączą się.

Nakładanie maski do włosów

Dzięki bogactwu aminokwasów i innych wartościowych składników odżywczych, maska do włosów farbowanych doskonale chroni blask koloru Twoich włosów oraz głęboko je nawilża. Używane regularnie pomogą głęboko odżywić Twoje włosy, które staną się silniejsze, mniej łamliwe i pełne blasku.

Olejkowanie

Olejki są dedykowane włosom potrzebującym lekkiego, ale skutecznego odżywienia. Wszystkie wartości odżywcze olejku, zawarte w eliksirze, przenikają do włókna włosa pozostawiając go odżywionym, satynowo gładkim i idealnie wygładzonym. Stosowanie olejku jest przyjemnością nie tylko dla włosów, ale i zmysłów. Wystarczą zaledwie 3-4 pompki produktu wtarte we włosy na całej ich długości, aby poczuć efekty!