Jak łatwo i skutecznie prasować? Generator pary buchnie Ci z pomocą

Czy też odczuwasz,  że prasowanie to najbardziej uciążliwa czynność domowa? Dokładasz największych starań, a i tak koszula nie wygląda idealnie? Z łatwością przypalasz cieńsze materiały ? Generator pary to hit jeżeli chodzi o żelazka, i gwarantujemy, że zapewni Ci łatwe i przyjemne prasowanie.

Trudno dostępne kołnierzyki, lejące się koszule, czy sukienki z delikatnych tkanin – jak poradzić sobie z takimi wyzwaniami? Prasowanie nie musi być trudne i nieprzyjemne. Na rynku pojawiają się coraz to praktyczniejsze sprzęty, które poprzez dobre wykonanie, i funkcjonalność mogą ułatwić nam codzienne obowiązki. I nie musza też kosztować milionów! Jeśli nie jesteś zainteresowana nowinkami technologicznymi, z pewnością znajdziesz urządzenie, które nie będzie wielkim obciążeniem domowego budżetu, a sprawdzi się doskonale. Przypatrz się serii generatorów pary Philips PerfectCare, które są niezwykle lekkie, a jednocześnie zapewniają silny strumień pary umożliwiający osiągnięcie doskonałych efektów w krótszym czasie.

Generator pary Philips PerfectCare Expert Plus, który wybrałyśmy jest idealny do wszystkich rodzajów tkanin. Świetnie radzi sobie z bawełną, jedwabiem, lnem, dżinsem a nawet wełną i to wszytko bez żadnej zmiany programu czy temperatury, bez obaw, że delikatny materiał się przypali albo że nie uprasujemy dużych zagnieceń.

Dlaczego prasowanie z generatorem pary jest dużo łatwiejsze?

 „Kiedy prasowanie stało się przyjemnością ? Ostatnio odkryłam, że wieczorne prasowanie przed ulubionym serialem nie musi być złem koniecznym, a pięknie poukładane, świeże pranie w szafie pozwoli mi się poczuć niczym Perfekcyjna Pani Domu chociaż przez chwilę. To wszystko za sprawą sprzętu, który od jakiegoś czasu mam przyjemność testować - Philips PerfectCare Expert Plus czyli generator pary. Moja pierwsza myśl, to to że urządzenie jest dosyć duże, więc na pewno musi być ciężkie, nic bardziej mylnego, w porównaniu z tradycyjnym żelazkiem jest niezwykle lekkie, wygodne w użyciu i potrafi naprawdę wiele :)” – piszę Dominika Tworek, młoda mama i założycielka bloga PARENTING LIFESTYLE FASHION.

http://www.dominikatworek.pl/artykuly/47#


Waga ma znaczenie

Co więcej żelazko PerfectCare Expert Plus jest niesamowicie lekkie, wygodne w obsłudze i przesuwa się gładko po tkaninie, zmniejszając obciążenie nadgarstka. Z łatwością i bez rozkładania deski do prasowania usuniesz zagniecenia z delikatnych tkanin.

„Generator pary PHILIPS to doskonałe urządzenie dla osób lubiących dobrze wyglądać w schludnie przygotowanych ubraniach, lecz nie cierpiących spędzać wielu godzin dziennie przy desce do prasowania.” – na swoim Instagramie pisze Pukkalifestyle, mama dwójki dzieci prowadząca popularny blog lifestylowy.

https://www.instagram.com/p/BvAIgqEBfcl/


Nic nie spalisz, dajemy gwarancję !

Generator PerfectCare Expert Plus jest wyposażony w technologię OptimalTemp, która eliminuje ryzyko przypalenia tkaniny. Możesz nawet zostawić je włączone na ubraniu lub desce do prasowania bez żadnego ryzyka zniszczenia czy wybłyszczenia odzieży.

„Umówmy się. Żelazko z generatorem pary to nie jest produkt pierwszej potrzeby, ale umówmy się też - jest to sprzęt, który zdecydowanie ułatwia życie.(…) Przy tego typu akcesorium nie ma opcji przypalenia ubrań, NO NIE MA BATA, żeby coś przypalić - możecie zostawić żelazko bezpośrednio na tkaninie, a i tak nic się nie stanie (ok, przyznaję - robiąc ten test miałam pietra, czy to jest prawda i w razie czego, na pole bitwy wzięłam ubranie, w którym mało chodzę. Niepotrzebnie, bo faktycznie nic się nie stało)” – napisała na Instagramie @Chujowapanidomu.

https://www.instagram.com/p/BvALNfUDarG/


Nie potrzebujesz nawet deski!

 „Z generatora pary korzystamy przede wszystkim z deską do prasowania ale jednostajny strumień pary jest tak silny, że żelazko szybko i skutecznie wyprasuje także ubrania wiszące na wieszakach.(…) Dodatkowo, dzięki wysokiej temperaturze wydobywającej się pary możemy skutecznie pozbyć się bakterii znajdujących się na przeróżnych produktach. ” – piszę Martyna, autorka bloga Mamy zdanie, która testowała z kolei jeszcze bardziej zaawansowany technologicznie model PerfectCare Elite Plus.

W dodatku, oprócz wszystkich benefitów opisanych powyżej, w tym modelu dostępna jest też technologia DynamiQ,która dzięki czujnikowi ruchu automatycznie uwalnia parę podczas prasowania i wyłącza ją, gdy przestajemy poruszać żelazkiem. PerfectCare Elite Plus to więc świetne rozwiązanie dla bardziej wymagających osób, stawiających na nowoczesne technologie. Całą serię możecie znaleźć na stronie internetowej: https://www.philips.pl/c-m-ho/zelazka/zelazka-z-generatorem-pary/wydajnosc-i-wygoda


https://www.mamyzdanie.pl/wyprawka/para-buch-philips-perfectcare-elite-plus/