Każdy z nas wracając po ciężkim dniu z pracy chce się zrelaksować, odpocząć i wyciszyć. Najlepiej sprawdzi się do tego miejsce przytulne, komfortowe i bezpieczne. Takie, w którym od razu możemy wziąć głęboki oddech. Co zrobić, aby nasz dom był przytulną oazą spokoju?

Przytulny dom: dodaj kilka poduszek

Czy mówimy o kanapie, fotelu czy łóżku, nie może zabraknąć miękkich poduszek! Będą praktycznym podparciem przy siedzeniu oraz przytulną ozdobą. Ważne, aby wybierać poduszki wygodne i takie na których możemy uciąć sobie popołudniową drzemkę bez obawy o ból pleców czy karku. Jeżeli szukasz dodatkowego miejsca do siedzenia lub nie chcesz kupować typowego stolika kawowego, możesz wykorzystać duże poduszkowe siedzisko, które tylko wzmocni przytulny nastrój.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ⚜J.S.S Interiør ⚜ (@j.s.s_interior) Paź 4, 2020 o 11:36 PDT

Przytulny dom: zapal świeczkę

Świece zapalone w jesienny lub zimowy wieczór sprawiają, że cały pokój wypełnia się ulubionym zapachem, a tlące się światło daje niepowtarzalny klimat i sprawia, że pomieszczenie jest jeszcze bardziej przytulne. Każdą porę roku możesz witać nowym zapachem, dzięki czemu nawet bez dodatkowych dekoracji będzie czuć nowy sezon w twoim domu.

Przytulny dom: zadbaj o nastrojowe światło

Główne, jasne światło zastąp niewielkimi lampami i lampionami. Delikatnie rozświetlony pokój będzie sprawiał wrażenie przytulnego, tajemniczego i zachęcającego do odpoczynku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez •Saskia•Germany (@frecherfaden) Paź 4, 2020 o 9:31 PDT

Przytulny dom: dodaj dywan!

Nie zapominaj o dywanie, który bardzo często może służyć jako miejsce do siedzenia. Jeżeli nie chcesz mieć dużego dywanu w sypialni lub salonie, postaw na niewielki chodnikowy dywanik lub na miękkiego futrzaka, który ogrzeje stopy w chłodny wieczór.

Przytulny dom: dodaj koce i pledy

Ważnym elementem wystroju każdego pokoju są miękkie tkaniny. Oprócz poduszek możesz dodać miękkie koce i pledy, które będą dekoracyjnym i praktycznym dodatkiem. Zarzuć pled na fotel, a przed łóżko przełóż miękki koc – całe pomieszczenie od razu wyda się bardziej przytulne.   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nordic Bedroom (@nordicbedroom) Paź 4, 2020 o 11:01 PDT

Przytulny dom: zapełnij ściany zdjęciami i obrazami

Przytulne wnętrze to nie tylko miękkie tkaniny. To także tchnięcie życia w pomieszczenie. Możesz zrobić to za pomocą zdjęć, plakatów i obrazów, które są dla Ciebie ważne lub które pasują do pomieszczenia. Będzie to ciekawy element dekoracyjny, a także sposób na patrzenie na to, co jest dla nas ważne każdego dnia.

Zobacz również:

Sprawdź też: