PROMOCJA

Czujesz się przytłoczona powtarzalną, codzienną pracą i natłokiem obowiązków? Jesteśmy wykończeni przez zabieganie i codzienność - aż 92% Polaków  w poszukiwaniu szczęścia rozważa zmianę stylu życia, a 75% marzy, aby spędzać więcej czasu na zewnątrz. Jednak nie zawsze ekstremalna zmiana naszych codziennych nawyków jest możliwa. Dzięki nowym zapachom Lenor Inspired by Nature proste rozwiązanie jest w zasięgu ręki. Lekko odmień swoje rutynowe zajęcia by poczuć bliskość przyrody oraz otulić się jej zapachami a poczujesz się jak nowo narodzona! Pozwól by Lenor otulił Twoje zmysły w zapachy inspirowane naturą.

Współczesny syndrom wypalenia

Z badania przeprowadzonego przez Lenor wynika, że nasze codzienne, szybkie życie i pogoń za doskonałością powodują u nas co raz większe zmęczenie i frustrację. 52% Polaków czuje się zestresowana na co dzień, zaś 53% z nas za stres obwinia pracę. Za to w głównej mierze odpowiedzialne są długie godziny pracy – ponad połowa z nas pracuje więcej niż 8 godzin dziennie, a 1 na 5 osób deklaruje ponad 10 godzin. Z przeciętnym 8 godzinnym dniem pracy, ponad 90 dni w roku pracujemy za darmo! Aż 70% z nas przyznaje przy tym, że życie w mieście oraz stres sprawiają, że bardziej tęsknimy za czasem spędzanym na łonie natury, a 61% przyznaje, że nawet krótka ucieczka w trakcie dnia do parku czy szybki spacer w drodze na lunch pozwala im czuć się bardziej zrelaksowanymi.

Ucieczka na łono natury

Jeżeli jednak nie możemy sobie pozwolić na codzienne wyjścia w trakcie pracy na krótką przechadzkę, wprowadźmy trochę natury do naszej przestrzeni. Posiadanie roślin w domu lub na biurku w pracy to świetny sposób na zachowanie równowagi, gdyż nawet drobne rośliny działają kojącą i odstresowująco. Angażowanie zmysłów to świetny sposób na relaks i poprawę nastroju. Zapachy mają zdolność do oderwania nas od otoczenia, a jaki jest lepszy sposób, aby poczuć ich siłę niż noszenie ich stale przy sobie na ubraniach? Ponad połowa z nas łączy świeżo pachnące ubranie ze szczęściem. Natomiast 60% używa produktów inspirowanych naturą by obniżyć poziom codziennego stresu. „Moc zapachu może oderwać nas od naszego zabieganego życia i zapewnić moment spokoju, podczas którego możemy pobyć sam na sam z naturą. Ekspercko połączone i długotrwałe zapachy Lenor przenoszą zapachy natury na nasze ubrania, dzięki czemu możemy mieć naturę na co dzień, przy sobie” powiedział Kristof Van Dongen, Lenor Perfume Designer.  

Zatrzymaj się na chwilę i zrelaksuj się razem z Lenor

Trzy najpopularniejsze miejsca, które przytaczamy jako poprawiające nasz nastrój to: plaża (66%), ogród (66%) i park (55%). Lenor Inspired By Nature dostępny jest w trzech unikalnych zapachach, które czerpią z właściwości tych miejsc. 

Więcej informacji o Lenor Inspired by Nature dostępnych jest na stronie EverydayMe.pl