Koniec z dopłatami do bagażu! Dzięki tej genialnej metodzie składania ubrań spokojnie zmieścisz dwutygodniową garderobę w niewielkiej torbie podręcznej. Kwotę, którą przeznaczasz na bagaż rejestrowany można przecież wydać na tysiąc przyjemniejszych sposobów, prawda? Zwłaszcza jeśli, tak jak my, nie jesteś mistrzem pakowania walizki – i koniec końców nigdy nie udaje Ci się zmieścić wszystkich potrzebnych rzeczy.

Bohaterka zamieszczonego przez Anacleto filmu ma na to prosty sposób. Dzięki sprytnej metodzie składania udaje jej się bez wysiłku zmieścić w maleńkiej torbie podręcznej zapas ubrań, który spokojnie wystarczy na dwa tygodnie. Uwzględniając bieliznę! Obejrzyjcie, jak pakuje walizkę krok po kroku: 

Bohaterka filmu zaczyna pakowanie walizki od rozłożenia na płasko wszystkich rzeczy. Na pierwszy ogień idą góry: bluzki, swetry i t-shirty  – a następnie dolne części garderoby. Kobieta układa je tak, aby rękawy i nogawki znalazły się w tym samym miejscu, na koniec dorzucając na środku zwiniętą bieliznę. Kolejny krok to składanie: zaczynając od rękawów mistrzyni pakowania zwija kolejno każde ubranie, a następnie przekłada całość do małej walizki podręcznej. Wszystko pasuje jak ulał – i wcale nie trzeba siadać na walizce, by ją domknąć. Zamieszczone na Facebooku video bije rekordy popularności - do tej pory film obejrzało już ponad 16 milionów użytkowników! 

Co myślicie o tym sposobie pakowania walizki na wakacje?