Masz figurę w kształcie jabłka

  • zgrabne, szczupłe nogi, płaska pupę, brak talii i krągły brzuch. Często duży biust.

Maskuj brzuszek, zaznacz talię

Idealny dwuczęściowy strój dla ciebie powinien mieć majtki z wysokim stanem, najlepiej sięgające do pępka. Najlepszy jednoczęściowy to ten ze wstawkami po bokach. Dzięki nim talia wydaje się węższa o kilka centymetrów. Dół kostiumu może być wycięty, taki wyeksponuje biodra i szczupłe nogi.

Masz figurę w kształcie gruszki

  • wąska talia i ramiona, bardzo zaokrąglone biodra, mały biust

Ukryj biodra, powiększ biust

Wzory i falbanki na staniku sprawią, że piersi będą wydawały się pełniejsze. Idealny kostium jednoczęściowy powinien mieć usztywniane miseczki, najlepiej z silikonowymi wkładkami. Obfite biodra i pośladki dobrze zamaskuje kostium z doszytą spódniczką.

Masz figurę w kształcie klepsydry

  • obfity biust, wąską talię i szerokie biodra. Tyjesz równomiernie.

Podkreśl proporcje

Masz je idealne. Wybór odpowiedniego kostiumu zależy od tego, czy jesteś szczupła czy nie. Drobne klepsydry mogą sobie pozwolić nawet na skąpe bikini. Panie o pełniejszych kształtach lepiej będą wyglądały w zabudowanych strojach dwuczęściowych lub kobiecych kostiumach jednoczęściowych.

Plażowe dodatki

Są praktyczne, wygodne i bardzo modne. Stylowy kapelusz i ciemne okulary ochronią przed słońcem. Zamiast klasycznych czarnych szkieł warto wybrać kolorowe, np. fioletowe. W dużej plecionej torbie zmieścisz wszystkie niezbędne drobiazgi i kosmetyki. Hitem tego lata są klapki w kwiaty i sandałki z biżuteryjnymi ozdobami.

Zobacz również:

Ten artykuł jak i wiele innych znajdziecie w magazynie "Dobre Rady"!