Jak obliczyć swoją cyfrę?

Dzień twoich urodzin to podstawowy klucz do poznania siebie i swoich wrodzonych talentów, przy czym miesiąc i rok, w którym przyszłaś na świat, nie mają tutaj żadnego znaczenia. Odnalezienie liczby – twojego magicznego kodu – jest bardzo proste. Np. jeśli urodziłaś się 7 dnia miesiąca, kodem twojego dnia urodzin jest po prostu 7. A jeśli na przykład przyszłaś na świat 17, dodaj obie liczby – 1+7 – i wtedy twoim kodem jest 8.

Gdy już wiesz, jaką jesteś cyfrą, sprawdź, jaki talent posiadasz:

Numerologiczna 1.
Masz niezwykłe zdolności przywódcze. Jesteś doskonałym organizatorem, osobą kreatywną i sypiącą pomysłami jak z rękawa. Nie boisz się samodzielnie wprowadzać ich w życie, bo działając w pojedynkę, osiągasz więcej niż w pracy zespołowej. Najważniejsze to zmobilizować się i działać. Możesz realizować się w każdej dziedzinie, zwłaszcza na stanowisku kierowniczym – w biznesie, sporcie. Ale nie chwytaj kilku srok za ogon! Lepiej działać spokojnie i brać się za kolejną sprawę dopiero wtedy, gdy poprzednią doprowadzisz do końca. Powinnaś uczestniczyć w szkoleniach dla liderów. Postaw na siebie!

Numerologiczna 2.
Jesteś urodzonym dyplomatą, osobą stworzoną do prowadzenia negocjacji. Twoją ogromną zaletą jest umiejętność uważnego słuchania. Jesteś niezastąpiona wszę dzie tam, gdzie trzeba pokojowo, racjonalnymi argumentami, rozwiązać konflikty i spory. Potrafisz przekonać najbardziej upartych i nakłonić do kompromisu najbardziej zatwardziałych. Najlepiej się czujesz, gdy masz możliwość pracy zespołowej. Intuicyjnie wyczuwasz uczucia i myśli osób, z którymi przebywasz. Masz zdolności artystyczne i literackie. Możesz się doskonalić na szkoleniach związanych z mediacjami i budowaniem więzi międzyludzkich

Numerologiczna 3.
Masz wiele różnych zainteresowań. Jesteś żywiołowa, impulsywna, reagujesz bardzo spontanicznie. Wyróżnia cię bogata mimika. Lubisz i umiesz dawać ludziom radość, potrafisz ich zarazić pozytywną energią. Twoja wrodzona serdeczność i komunikatywność sprawiają, że przyciągasz wszystkich do siebie jak magnes. Bez cienia przesady można cię określić duszą towarzystwa. Jesteś przy tym gościnna i lubisz dobrą zabawę w miłym gronie. W sytuacji kryzysowej nie obawiaj się sięgnąć po poradnik psychologiczny. Znajdziesz w nim cenne rady, jak się zachować w trudnych sytuacjach i jak łagodzić spory i waśnie.

Numerologiczna 4.
Twoją najcenniejszą umiejętnością jest  pracowitość. Zawsze sumiennie wykonujesz powierzone ci zadania. Jesteś uparta i ambitna i nigdy się nie poddajesz. Gdy raz obierzesz sobie jakąś drogę, uparcie zdążasz do celu. Sprawiedliwie oceniasz innych. Masz niesamowitą zdolność radzenia sobie w różnych trudnych sytuacjach i to bez czyjejkolwiek pomocy. To właśnie ty zapewniasz bezpieczeństwo sobie i wspierasz swoich bliskich. Jesteś poważna i twardo stąpasz po ziemi, dlatego częściej powinnaś się relaksować w gronie wesołych ludzi z poczuciem humoru. Czasem warto się oderwać i beztrosko oddać zabawie.

Zobacz również:

Numerologiczna 5.
Masz niesamowity refleks, potrafisz błyskawicznie ocenić sytuację, przystosować do niej i działać tak, jak wymagają tego okoliczności. Jesteś otwarta i można z tobą rozmawiać na każdy temat. Zawsze znajdujesz się w centrum wydarzeń. Najchętniej widziałabyś siebie pracującą jako osoba publiczna, np. w reklamie, turystyce, telewizji czy na scenie. Traktujesz życie jak pasjonującą grę. Masz naturę odkrywcy, który lubi próbować wszystkiego, co nowe. Najlepszą rozrywką są dla ciebie książki przygodowe i dobre kryminały, bo przy ich lekturze możesz przeprowadzić dokładną analizę zdarzeń i intryg.

Numerologiczna 6.
Jesteś tzw. złotą rączką, masz ogromne zdolności manualne i dar tworzenia. Twoim żywiołem jest rękodzieło, i to w bardzo szerokim pojęciu tego słowa. Masz też umiejętność czynnego niesienia pomocy i udzielania cennych rad. Jesteś doskonałym pedagogiem. Świetnie sprawdzisz się nie tylko w roli nauczyciela, wychowawcy, troskliwego opiekuna, ale także lekarza. Twoje zdolności najlepiej rozwijają się w pracy zespołowej. Dla najbliższych jesteś skłonna do największych poświęceń, a życie rodzinne przedkładasz ponad wszystko. Przyda ci się trening doskonalący umiejętności pracy w zespole.

Numerologiczna 7.
Jesteś utalentowanym, śmiałym badaczem i eksperymentatorem. Z entuzjazmem studiujesz religię, sztukę, filozofię i metafizykę, zgłębiając wiedzę tak długo, aż poczujesz, że twoje oczekiwania zostały zaspokojone. Masz potrzebę doskonalenia się, zdobywania informacji, poszerzania horyzontów. Twój umysł jest niezwykle chłonny, a w połączeniu z niesamowitą intuicją pozwala to na podejmowanie słusznych decyzji. Masz dar przekazywania wiedzy. Jesteś perfekcjonistką, we wszystkim starasz się dążyć do doskonałości. Powinnaś poszerzyć swoją wiedzę na temat możliwości percepcji ludzkiego organizmu.

Numerologiczna 8.
Masz umiejętności organizacyjne, przywódcze i kierownicze. Możesz je wykorzystać w sferze finansów, handlu czy dowolnym biznesie. Jesteś odważną i ambitną realistką, a twoje dobrze przemyślane decyzje zawsze są właściwe. Twoja żelazna konsekwencja w działaniu może zaprowadzić cię na szczyty. I na dodatek wszystko, czego się dotkniesz, zamienia się w złoto. Masz dobrą rękę do pieniędzy. W rozwoju twoich talentów organizacyjnych pomogą ci kursy biznesowe, ale nie zapominaj też o potrzebie wypoczynku. Prowadzisz bardzo aktywny tryb życia, więc weekendy poświęć na relaks.

Numerologiczna 9.
Jesteś uczuciowa, wrażliwa, bardzo  ważne jest dla ciebie dobro innych i  dlatego chętnie im pomagasz. Łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi. Masz talent do wprowadzania radykalnych zmian. Bez wahania możesz zmienić zarówno miejsce zamieszkania, jak i poglądy. Szybko przezwyciężasz kryzysy, bo z optymizmem patrzysz w przyszłość, a w każdej trudnej sytuacji szukasz pozytywów. Żyjesz ideałami, jesteś osobą szlachetną i hojną. Masz niezwykły dar przewidywania zdarzeń. Jeśli poczujesz, że brakuje ci energii, zapewnij sobie możliwie długi kontakt z naturą. To ona przywróci ciradość życia i siły witalne.