Dzień twoich urodzin to podstawowy klucz do poznania siebie i swoich wrodzonych talentów, przy czym miesiąc i rok, w którym przyszłaś na świat, nie mają tutaj żadnego znaczenia. Odnalezienie liczby – twojego magicznego kodu – jest bardzo proste. Np. jeśli urodziłaś się 7 dnia miesiąca, kodem twojego dnia urodzin jest po prostu 7. A jeśli na przykład przyszłaś na świat 17, dodaj obie liczby – 1+7 – i wtedy twoim kodem jest 8.

Masz już obliczoną liczbę? Sprawdź teraz swoje talenty ->>

Artykuł pochodzi z wydania specjalnego „Magia Życia na urlopie” - dostępnego w sprzedaży od 20 czerwca!

„Magia Życia na urlopie” to wakacyjne wydanie specjalne przygotowane przez wydawnictwo Burda.
Redakcja przygotowała 100 stron doskonałej rozrywki w formie przyjaznego poradnika, którego odbiorcą jest urlopowiczka ciekawa świata, ludzi i siebie samej. Stąd, oprócz inspirujących wakacyjnych porad i wskazówek, czytelnicy znajdą tu testy psychologiczne, które pozwolą im lepiej poznać siebie i poprawić relacje z otoczeniem.
„Magia…" to także ciekawe, często niezwykłe historią prosto z życia, takie, które zdarzyć się mogą każdemu z nas, a na urlopie zdarzają się częściej niż kiedykolwiek. Czytelnik znajdzie w „Magii” teksty z pogranicza fantastyki i zdarzeń paranormalnych, pozna tajemnice talizmanów, proroczych snów, wróżb, numerologii, astrologii i medytacji. Ważną częścią magazynu są wskazówki dotyczące kondycji, wyglądu, zdrowia, dobrego odżywiania oraz miłości i seksualności. „Magia życia” jest doskonałą optymistyczną lekturą, której bardzo interesującą częścią są biografie trzech niezwykłych kobiet oraz – na relaks we dwoje - krzyżówki na dobry urlopowy nastrój.
A zatem – jak zaplanować urlop i jak go wspaniale przeżyć – o tym wszystkim w urlopowym niezbędniku, czyli "Magii Życia", gdzie lato może być tylko pod dobrą gwiazdą.

Od 20 czerwca 2018
Objętość: 100 stron
Cena: 4,99 zł

Masz już obliczoną liczbę? Sprawdź teraz swoje talenty ->>