Płyn do mycia ciała i higieny intymnej 4organic Kids został stworzony z myślą o delikatnej dziecięcej skórze, dostępny jest w dwóch wersjach – dla dziewczynek i dla chłopców.

99,3% składników płynu jest pochodzenia naturalnego. W kosmetyku znajduje się m.in. oczyszczony aloes i niezwykle delikatna substancja myjąca, które dbają o odpowiedni poziom nawilżenia, łagodzą podrażnienia.  

Naturalne płyny 4organic Kids nie zawierają barwników i sztucznych aromatów dzięki czemu kosmetyki nie podrażniają delikatnej skóry dziecka i nie powodują alergii. Tak, jak wszystkie płyny 4organic, seria Kids posiada certyfikaty AllergyCertified oraz Peta Cruelty Free and Vegan, które gwarantują, iż produkty są hipoalergiczne, bezzapachowe, bezpieczne dla zdrowia i wegańskie, nietestowane na zwierzętach.

Jak płyn do mycia ciała i higieny intymnej 4organic Kids dla dziewczynek oceniły testerki?

Natalia poleca płyn dla dziewczynek wszystkim mamom: "Płyn do higieny intymnej dla dziewczynek 4organic jest najlepszym, który dotychczas stosowałyśmy z córką, nie podrażnia, nie uczula, jest naturalny i bezzapachowy. Polecam każdej mamie, która ma córkę."

Karolina stwierdziła: "Płyn jest bardzo delikatny. Moja córka ma bardzo wrażliwą skórę, ale ten płyn nie spowodował podrażnień. Bardzo podoba mi się też to, że płyn jest naturalny a opakowanie ekologiczne. To też sposób dbania o nasze dzieci"

Jak testerki oceniły płyn 4organic Kids dla dziewczynek?

Jak płyn do mycia ciała i higieny intymnej 4organic Kids dla chłopców oceniły testerki?

Aneta napisała "Bardzo jestem mile zaskoczona, to jest produkt którego brakowało na rynku, pomimo wielkiego wyboru między płynami do kąpieli dla dzieci, wciąż były za mocne dla strefy intymnej naszych maluszków. Ten płyn jest naprawdę hipoalergiczny i delikatny."

Zobacz również:

Edyta docenia wielozadaniowość płynu 4organic Kids: "Przetestowałam płyn 4organic w wersji dla chłopców i jestem bardzo zadowolona z jego używania. Po pierwsze jest to płyn do mycia całego ciała, a nie tylko okolic intymnych, więc ma wielorakie zastosowanie. Jest delikatny, nie uczula i nie podrażnia. Polubiłam jego subtelny zapach i walory pielęgnacyjne. Jest wydajny, pomimo małej buteleczki i ma wygodne opakowanie z pompką. Z pewnością będziemy z niego korzystać. To świetny produkt, polecamy!"

Jak testerki oceniły płyn 4organic Kids dla chłopców?

Więcej opinii o płynie do mycia ciała i higieny intymnej 4organic Kids znajdziesz w Klubie Testerek.

Oprócz płynu dla dzieci 50 uczestniczek przetestowało płyn do higieny intymnej 4organic Care dla kobiet.

Jak płyn do higieny intymnej 4organic Care oceniły testujące panie?

Agnieszka poleca płyn ze względu na jego działanie, a także opakowanie: "Dziękuję bardzo za możliwość testu. Wcześniej wiele dobrego słyszałam o tym płynie, ale nie spodziewałam się, że tak mi się spodoba. Naturalny skład i recyclingowa butelka to dla mnie strzał w 10."

Asia, napisała: "Płyn 4organic jest znakomitym produktem dla mnie, czyli dla kogoś z bardzo wrażliwą skórą, gdyż jest niezwykle delikatny i nie powoduje uczuleń i podrażnień. Do tego jest naturalny, bezzapachowy i hipoalergiczny :)"

Katarzyna zaprzyjaźniła się z nim na dłużej: "Jestem bardzo mile zaskoczona działaniem płynu. Jest niezwykle delikatny i nie uczula co najważniejsze. Myślę że zostanie ze mną na dłużej. Bardzo się polubiliśmy."

Więcej opinii o płyn do higieny intymnej 4organic Care znajdziesz w Klubie Testerek.