Małgorzata Sokołowska-Makarowska

BOTOKS W KREMIE DO DOMOWEJ PIELĘGNACJI

„Sucha skóra i zmarszczki: właśnie przede wszystkim to widziałam, gdy patrzyłam na siebie w lustrze – opowiadała Małgosia. – Nieustannie szukałam odpowiednich produktów, brakowało mi jednak profesjonalnej porady i wskazówek, jak dobrać dla siebie kosmetyk”.

Nawilżanie skóry i wygładzanie zmarszczek preparatem typu botoks like – ten dwuetapowy sposób pielęgnacji zastosowała Małgosia. Rano nasza bohaterka używa dwóch kosmetyków. Na zmarszczki na czole, wokół oczu i na bruzdy nosowo-wargowe nakłada punktowo preparat Botoks w kremie marki BINGOSPA, z wygodnym dozownikiem, który ułatwia stosowanie preparatu. Po kilku minutach na całą twarz nakłada odpowiedni krem nawilżający. Wieczorem sięga tylko po przeciwzmarszczkowy kosmetyk BINGOSPA. – Świetnie wygładza skórę i sprawia, że wygląda na bardziej wypoczętą – śmieje się Małgosia. – Zmarszczki znikają niemal natychmiast – dodaje. Preparat sprawdził się też jako produkt S.O.S. po nieprzespanej nocy i stresującym dniu. Ekspertka firmy Joanna Szpakowska wyjaśnia: „Botoks w kremie to efekt pięcioletniej pracy laboratorium BINGOSPA, w której wyniku powstał kosmetyk o głębokiej, wielofunkcyjnej recepturze z podstawowym zadaniem radykalnego zmniejszenia i wygładzenia zmarszczek. Dla wszystkich kobiet niezależnie od wieku”.

 

Agnieszka Pawlik

BOTOKS W KREMIE: PRAWDZIWA INNOWACJA!

„Zmarszczki to był mój problem. Stosowałam wiele kremów, niestety, nie były skuteczne – skarżyła się Agnieszka. – Odkąd używam kremu BINGOSPA, problem... zniknął”.

Sucha skóra Agnieszki potrzebowała nawilżenia i odżywienia, a pogłębiające się bruzdy i linie mimiczne wymagały wypełnienia. Rozwiązaniem była kuracja łączona. Rano bohaterka nakładała krem nawilżający, wieczorem serum odżywcze. Co trzy dni sięgała po specjalistyczny preparat Botoks w kremie firmy BINGOSPA. Rano i wieczorem nakładała go na zmarszczki na czole, koło nosa i na kurze łapki. Po kilku minutach smarowała twarz kremem lub serum. – Moje zmarszczki już po pierwszej aplikacji wyraźnie się zmniejszyły, skóra stała się gładka i wyglądała na wypoczętą – relacjonuje Agnieszka. – Botoks w kremie to dla mnie innowacja. W mojej kosmetyczce na zawsze znajdzie się dla niego miejsce – śmieje się. Joanna Szpakowska, ekspertka firmy BINGOSPA, wyjaśnia: „Bardzo się cieszę, że już druga uczestniczka Metamorfoz tak pozytywnie ocenia działanie preparatu. Osiągamy cel bez igieł, bólu, stresu. Botoks w kremie działa szybko i pozostawia długotrwały efekt”.

 

Ewa Wappa-Busłowska

BOTOKS W KREMIE Z KWASEM HIALURONOWYM!

„Marzyłam, aby pozbyć się zmarszczek – przyznaje Ewa. – Teraz nakładam każdego ranka krem i mam gładką, piękną skórę”.

Dojrzała skóra Ewy potrzebowała bardzo skoncentrowanej, nastawionej na odmładzanie pielęgnacji. Oprócz kremu nawilżającego na dzień i odżywczego na noc Ewa stosowała też nowoczesny preparat przeciwzmarszczkowy Botoks w kremie firmy BINGOSPA.
Rano i, co kilka dni, wieczorem nakładała go na całą twarz, szczególnie starannie wklepując produkt w linie mimiczne i bruzdy wokół oczu i na czole.
– Botoks w kremie to mój eliksir młodości. Stosuję go regularnie, dzięki czemu skóra wygląda lepiej i młodziej. Jest wygładzona i promienna. Zmarszczki są mniej widoczne – mówiła podekscytowana Ewa. – To taki mój lifting w domowym zaciszu. Będę stosować go systematycznie, żeby podtrzymać efekt Metamorfoz – śmiała się. Joanna Szpakowska, ekspertka firmy BINGOSPA, wyjaśnia: „To już kolejna bardzo pozytywna opinia od uczestniczki Metamorfoz. Botoks w kremie BINGOSPA został wzbogacony kwasem hialuronowym, co daje dodatkowy efekt przeciwzmarszczkowy”.