[artykuł sponsorowany]

Modelka i dziennikarka Karolina Malinowska jest przez wielu uważana za wzór współczesnej kobiety – ambitna, a przy tym pełna wyjątkowego wdzięku, jej mąż - Olivier Janiak, dziennikarzi prezenter to również człowiek sukcesu, czarujący, a przy tym wyrafinowany. W kampanii nowych perfum AVON ALPHA Karolina i Olivier prezentują się jako para magnetyzujących osobowości, która doskonale odnajduje się w wielkomiejskim życiu. Właśnie dla takich osób powstały nowe zapachy od AVON. Są to kompozycje dla Niej i dla Niego, akcentujące silne oblicza dwóch połówek fascynującego związku.

„Nowoczesna i seksowna kobieta to osoba, która potrafi z subtelną równowagą manifestować swoją ultra kobiecość, naturalny urok i siłę charakteru, tak jak Karolina” – stwierdził Oliver Janiak.

„Jego pasja do życia pełną piersią zafascynowała mnie już w momencie, w którym się poznaliśmy. Spontaniczny, a przy tym wyrafinowany, z silną, magnetyzującą osobowością i wyjątkowo czuły – taki jest mój mężczyzna Alfa” – dodała Karolina Malinowska.

W kolekcji AVON ALPHA można znaleźć doskonale uzupełniające się zapachy - orientalno-owocowy dla Niej oraz wyrazistą kompozycję drzewno-orientalną dla Niego. Kolekcję AVON ALPHA można zamówić u Konsultantek AVON, kupić  poprzez stronę www.avon.pl lub w sklepie AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach.