IKEA Katalog 2017 - dla tych, którzy chcą żyć po swojemu

IKEA Katalog 2017 to prawdziwa pochwała niedoskonałości. Z hasłem "Pożegnaj oczekiwania, powitaj siebie!" szwedzka marka w tym roku zachęca nas do tego, żebyśmy... wyluzowali i zamiast ulegać w kuchni presji oczekiwań, dostosowali ją do własnych potrzeb. IKEA w katalogu 2017 wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którzy traktują gotowanie bardziej jak przyjemność niż obowiązek i namawia do tego, by pokazać swoje prawdziwe "ja". W końcu krzesła przy kuchennym stole nie muszą do siebie pasować, obiad nie musi być zawsze podany z kompletem sztućców, a przepisów nie trzeba się kurczowo trzymać.

Chcemy inspirować ludzi do porzucenia i oderwania się od oczekiwań. Chodzi o podążanie własną drogą i słuchanie swojego wewnętrznego głosu. Chodzi o to, by każdy był sobą. Koniec, kropka.

ikea-katalog-2017
Nowy katalog IKEA 2017

Zobacz też: Katalog IKEA 2018 - premiera polskiej edycji >>>

Katalog IKEA 2017 - jakie nowości trafią jesienią do sklepów?

W katalogu IKEA 2017 nie brakuje też nowości. W tym roku szwedzki koncern robi zdecydowany ukłon w stronę właścicieli małych mieszkań. W nowym katalogu IKEA znajdziemy więc kompaktowe rozwiązania, wielozadaniowe meble i mnóstwo pomysłów na organizację niedużych przestrzeni. Na uwagę zasługuje przede wszystkim kompaktowa trzyosobowa sofa VALLENTUNA, czy minikuchnia SUNNERSTA - która pozwala na zmieszczenie wszystkich podstawowych funkcji kuchennych dosłownie na kilku metrach kwadratowych. Prosta w montażu wolnostojąca kuchnia z przenośną płytą indukcyjną to idealne rozwiązanie dla jednej osoby. IKEA w katalogu 2017 zadbała także o to, by otwarte kuchnie były jeszcze bardziej eleganckie. W ofercie pojawiły się fronty, które wyglądają jak małe dzieła sztuki, drewniany blat i stylowe wykończenia, które są w stanie sprostać temu zadaniu. Pierwsze nowości są dostępne w sklepach IKEA od sierpnia 2016.

ikea-karalog-2017
Minikuchnia SUNNERSTA - IKEA katalog 2017 - 350 zł
katalog-ikea-2017-stolik
Katalog IKEA 2017, Stolik ze schowkiem - 139 zł

 

IKEA katalog 2017 – nowe kolekcje

IKEA prezentuje także dwie zupełnie nowe kolekcje: PS 2017 i limitowaną serię SÄLLSKAP - z drukowanymi wzorami i meblami, która pojawi się w sklepach już jesienią. PS, czyli „post scriptum” to z kolei kontynuacja dotychczasowych, eksperymentalnych kolekcji przygotowywanych raz na kilka lat. IKEA PS 2017 jest adresowana głównie do młodych ludzi, którzy częściej wynajmują mieszkanie i potrzebują bardziej mobilnych, elastycznych rozwiązań. Znajdziemy więc m.in. stoły, które służą także jako stołki, składane sofy i układane jeden na drugim pojemniki, które łatwo można przenieść, a później wykorzystać jako miejsce do przechowywania. Kolekcja będzie dostępna w sklepach wiosną 2017.

Meble z recyklingu

Wśród nowości nie zabraknie też nurtu eko. W ofercie IKEI na 2017 pojawią się meble wykonane w całości z materiałów z recyklingu, m.in. z uszkodzonych produktów, które do tej pory były wyrzucane. Powstaną z nich m.in. szklane wazony, meble kuchenne czy krzesło, które ma się składać w 70% z powtórnie przetworzonego plastiku - a nawet... meble i akcesoria z papieru!

Katalog IKEA online

Wiele osób z utęsknieniem czekało i zadawało sobie pytanie o to, kiedy będzie nowy katalog IKEA 2017. Choć jest dostępny w wersji papierowej już od 22.08.2016, wiele z Was nie miało okazji go zobaczyć. Mały przedsmak tego, co w środku znajdziecie w naszej galerii zdjęć. Warto też zajrzeć na stronę szwedzkiej marki, gdzie może nie znajdziecie katalogu IKEA online, ale za to obejrzycie sporo zdjęć i w poszczególnych działach zapoznacie się z nowościami.

Sprawdź, co jeszcze znajdziesz w nowym katalogu IKEA 2017 >>> 

 

Nowy katalog IKEA - kampania promocyjna

--

Zobacz też: Nowy katalog IKEA 2018 - co znajdziesz w środku? >>>