Jak co roku premiera nowego katalogu IKEA w Polsce przewidziana jest na drugą połowę sierpnia, ale my już mamy zdjęcia ze środka katalogu. Każda jego strona wypełniona jest interesującymi, przydatnymi poradami i pomysłami, często wskazującymi na małe rzeczy, które mogą mieć duży wpływ na codzienne życie. Zobaczcie, co IKEA proponuje na nadchodzący rok!

Katalog IKEA 2021: Nowa rzeczywistość i nowe wyzwania

Życie to szereg nowych początków. Czasem możemy je przewidzieć, jednak równie często w ogóle się ich nie spodziewamy. Dostosowywanie się do ciągłych zmian wymaga nowych, nieszablonowych sposobów myślenia. Właśnie dlatego tegoroczny Katalog IKEA przyjmuje formę poradnika, wypełnionego sprytnymi wskazówkami, praktycznymi pomysłami i drobnymi, niedrogimi rozwiązaniami. W końcu stworzenie lepszego do życia domu nie musi być wcale skomplikowane, kosztowne ani czasochłonne.

Katalog IKEA 2021: Dom przyjazny dla Planety

W Katalogu 2021 niemal na każdej stronie możemy znaleźć porady na co zwracać uwagę, by zatroszczyć się o naturę. IKEA ma ambicję by do 2030 stać się firmą działającą w modelu gospodarki o obiegu zamkniętym oraz pozytywnym dla klimatu.

Katalog IKEA 2021: Dobry sen ma znaczenie

Nowy Katalog 2021 to kontynuacja, stale obecnego w domowych poradach od IKEA, tematu zdrowego snu i relaksu. Na wielu stronach Poradnika znajdziemy nie tylko produkty skrojone na miarę dobrego wypoczynku, dopasowane do różnych potrzeb, ale również szereg wskazówek, dzięki którym będziemy mogli się komfortowo i porządnie wyspać.

Zobaczcie pierwsze zdjęcia z nowego katalogu IKEA 2020 ->>