Kenzo x H&M - początki współpracy

Kenzo x H&M wkrótce pojawi się w sklepach. Kolekcje odzieży tworzone we współpracy szwedzkiej marki ze znanymi projektantami i domami mody to już pewna tradycja, a na każdą z nich z niecierpliwością czekają osoby związane z modą oraz fani marki. Nie inaczej było z Kenzo x H&M. Już w marcu poinformowano, kto będzie kolejnym projektantem współtworzącym limitowaną kolekcję. W kolejnych miesiącach media donosiły o pierwszych efektach prac i przedstawiały nieliczne zdjęcia z lookbooka. W końcu jest! Kolekcja Kenzo x H&M niedługo ma mieć swoją premierę, ale zdjęcia z lookbooka można zobaczyć już dziś.

Lookbook Kenzo x H&M

Wiele z nas pamięta ubiegłoroczną współpracę szwedzkiej marki z Balmain, w której pojawiły się projekty nawiązujące do kolekcji domu mody z poprzednich sezonów. Ich ceny były dość wysokie w porównaniu do tego, do czego przyzwyczailiśmy się kupując w H&M, ale też znacznie niższe od tego, ile kosztują ubrania Balmain. Zapewne nie inaczej będzie tym razem. W zamian jednak otrzymamy projekty oddające charakter Kenzo: multikolorowe printy, zwierzęce motywy i nawiązania do folkloru. Kolekcję można uznać za dość odważną, ale okazuje się, że pozwala też tworzyć ciekawe, choć oryginalne zestawy w nieco mniej krzykliwej wersji.

Zajrzyjcie do lookbooka i przekonajcie się same! >>>

Kenzo-x-hm

Kenzo x H&M: kiedy premiera?

Tak wiele ostatnio mówi się o limitowanej kolekcji Kenzo x H&M, że wiele osób zastanawia się, kiedy wreszcie będzie miała swoją premierę. I choć lookbook jest już dostępny, ubrania i dodatki trafią do sklepów H&M dopiero 3 listopada 2016 roku, czyli za około 3 tygodnie. Jak co roku musicie liczyć się z długimi kolejkami, ponieważ projekty powstałe dzięki współpracy Kenzo x H&M będą dostępne jedynie w nielicznych sklepach.