Pierwsze maluchy, które rosły razem z Rossnę! poszły już do przedszkola czy szkoły i mimo, że wciąż są dziećmi potrzebują już nieco innych produktów. Z myślą o higienie i pielęgnacji dzieci powyżej 3. roku życia startuje nowa część programu Rossnę! – Rossnę! Junior.

Okres przedszkolny i wczesnoszkolny, to dobry czas na przyswajanie nawyków higienicznych, które będą towarzyszyły dziecku w kolejnych latach życia. Rossnę! Junior powstał także po to, by nauka samodzielnej higieny przez dziecko stała się wspaniałą i przyjemną przygodą dla całej rodziny.

Co czeka na rodziców i juniorów w programie?

Po pierwsze produkty. Już dziś na półkach Rossmann w całej Polsce znajdziecie szeroki wybór produktów do higieny i pielęgnacji przeznaczonych dla dzieci od 3 do 10 roku życia.

Po drugie edukacja!

Wiemy, że najskuteczniejsza jest nauka przez zabawę, dlatego w świat mycia, kąpieli i innych czynności higienicznych wprowadzą najmłodszych przezabawni bohaterowie Czyściochowa. Kilku uroczych postaci nie tylko rozbawi swoimi przygodami, ale też podpowie, jak stać się mistrzem samodzielności i czystości.

Rodzice mogą liczyć na praktyczne wskazówki i sposoby, jak uczyć pociechy samodzielnej higieny. Rozwiązania i proste metody sprawdzone przez innych rodziców oraz rekomendowane przez specjalistów.

Wielka akcja promocyjna rusza już 16 grudnia

W dniach 16-27 grudnia na rodziców zarówno maluchów, jak i juniorów czeka duża akcja specjalna 2+2 gratis, która będzie doskonałą okazją, aby skompletować higieniczny niezbędnik dla swojej pociechy.

Wybierz 4 różne kosmetyki do pielęgnacji lub higieny dla dzieci, a 2 tańsze z nich lub w tej samej cenie otrzymasz gratis. Zasady są proste: w akcji możesz wziąć udział tyle razy, ile dzieci masz zarejestrowanych w programie Rossnę! Jeśli spodziewasz się dziecka i jesteś uczestnikiem Rossnę!, to możesz jednorazowo skorzystać z tej promocji.

Regulamin akcji i listę produktów objętych promocją znajdziesz na: www.rossmann.pl/regulaminy

Dołącz do programu Rossnę! w aplikacji mobilnej Rossmann PL.