[materiał partnera]

Marka SORAYA ogłosiła właśnie premierę najnowszej linii kosmetyków – Intensywna Naprawa to unikalna kuracja przeciwzmarszczkowa, w której naprawcza moc natury współpracuje z siłą technologii. Jako pierwsze poznały ją blogerki należące do Klubu Przyjaciółek SORAYA. Jakie były ich wrażenia? 

Pierwsze spotkanie Klubu Przyjaciółek SORAYA miało miejsce jeszcze w czerwcu. Wówczas blogerki poznawały linie: Liftensive, BodyDiet24, Make-up Aqua oraz Ideal Beauty. Wrześniowemu spotkaniu blogerek towarzyszyła premiera najnowszej linii SORAYA Intensywna Naprawa oraz dostępnej już w sklepach - Magii Olejków. Wrażenia dziewczyn –zarówno ze spotkania, jak i na temat samych kosmetyków – można było śledzić na blogach i wszystkich profilach społecznościowych dziewczyn.

Do Klubu Przyjaciółek SORAYA należą:

•    Ania, autorka bloga Aniamaluje.com,
•    Monika znana też jakoZurnalistka.pl,
•    Agnieszka z Siouxie.pl,
•    Kasia, pisząca na Glowlifestyle.pl, a także
•    Monika, znana z bloga Kulkaowszystkim.blogspot.com.

W laboratorium marki SORAYA w Radzyminie blogerki miały okazję poznać od podszewki m.in. budowę skóry, rodzaje i składniki kosmetyków. Z drobną pomocą ekspertów przygotowały nawet swój własny krem, ale największą atrakcją spotkania była linia Intensywna Naprawa.

SORAYA Intensywna Naprawa – naprawcza moc natury wsparta siłą technologii

SORAYA Intensywna Naprawa to unikalna koncepcja stworzona do walki ze zmarszczkami. Podstawą nowej linii przeciwstarzeniowej jest aktywny koncentrat z „serca” algi Wakame, którego działanie zostało wzmocnione dzięki zastosowaniu składników infuzyjnych, takich jak hialurosfery, kolagenosfery, adenosfery i lipopeptydy. SORAYA Intensywna Naprawa to naprawcza moc natury wsparta siłą technologii, która „ceruje” włókna kolagenowe wewnątrz skóry, tak aby poprawić jej wygląd, wygładzić zmarszczki i odmłodzić naszą twarz.

Magia Olejków – miliony kropelek drogocennych olejków zatopione w lekkich formułach kosmetyków do codziennej pielęgnacji

W okresie wakacyjnym SORAYA wprowadziła na rynek nową linię Magia Olejków. Stanowi ona wyjątkowe połączenie milionów kropelek drogocennych olejków, które tak uwielbiamy, z ultralekkimi formułami, które nie obciążają skóry. Kosmetyki z linii Magia Olejków doskonale się wchłaniają, nie pozostawiają na skórze lepkiej warstwy i dostarczają jej niezbędnych, odżywczych składników.

Weź udział w rozdaniach i wygraj kosmetyki SORAYA!

Monika, Agnieszka, Ania, Kasia i Monika, podobnie jak za pierwszym razem, były pod dużym wrażeniem atrakcji, które przygotowali dla nich organizatorzy. Najlepiej zresztą przeczytać o tym na ich blogach. Warto zajrzeć na nie tym bardziej, że, oprócz relacji z wydarzenia i recenzji nowych produktów, na czytelników czekają zestawy kosmetyków SORAYA Intensywna Naprawa – wystarczy wziąć udział w rozdaniach, które organizują blogerki. 

Pełną fotorelację z drugiego spotkania Klubu Przyjaciółek znajdziecie na oficjalnym profilu marki SORAYA na Facebooku.