Spis treści:

  1. Kolczyki na komunię z kryształkami Swarovskiego
  2. Kolczyki na komunię złote
  3. Kolczyki na komunię z kamieniami szlachetnymi

Kolczyki na komunię z kryształkami Swarowskiego

Kryształy Swarovskiego produkowane przez austriacką firmę są niezwykle piękną ozdobą. Opalizują pod różnym kątem i mienią się często kolorami tęczy. To doskonały dodatek w biżuterii, który pozwoli młodej damie na odrobinę błysku bez przesadnego przepychu. Ciekawie komponują się z kolczykami pozłacanymi, srebrnymi, jak i w złocie. W zależności od upodobań można znaleźć szeroką gamę kolorystyczną.

Kolczyki na komunię złote

Delikatne kolczyki na komunię ze złota dla dziewczynki mogą być z dodatkiem cyrkonii, kryształków czy emalii. Doskonale sprawdzą się te na sztyfcie, jak i wiszące. Warto jednak sprawdzić, czy te ostatnie nie ważą zbyt dużo, aby nie obciążały ucha. Łezki, kółka, serduszka czy też motywy religijne to najczęściej wybierane komplety na komunię!

Kolczyki na komunię z kamieniami szlachetnymi

Kolczyki na komunię z kamieniami szlachetnymi to wybór na lata! Warto zastanowić się, jaki kolor uwielbia córka czy wnuczka, aby móc wpasować się w jej gusta. Ciekawym wyborem jest opal, który jest symbolem szczęścia, wiary oraz zaufania. Pomoże on podbudować także pewność siebie i nadzieję. Innym wyborem jest agat, który jest najczęściej kojarzony z amuletem wierności oraz szczerości. Kamień księżycowy pozwoli na swobodne narastanie w siłę i umocni wiarę. Ich delikatne odcienie bieli i szarości wpasowują się w tę uroczystość.