ULTRA Color System zdążył zaskarbić sobie duże grono lojalnych użytkowniczek – nie będzie przesadą, jeśli powiemy, że szampon do włosów blond z tej linii gościł w większości domów blondynek w Polsce. Jednak rosnące zapotrzebowanie na produkt z pogranicza pielęgnacji i koloryzacji zmotywowało Laboratorium Kosmetyczne Joanna do opracowania zupełnie nowej formuły, takiej, która dałaby kobietom efekt wyjścia prosto od fryzjera. Odżywka koloryzująca ULTRA Color stanowi odpowiedź marki Joanna na ten trend.

Dziewczyny z Klubu Testerek wzięły na tapetę 5 wariantów kolorystycznych odżywki ULTRA Color: do chłodnych odcieni blondu, do ciepłych odcieni blondu, do odcieni brązu, odcieni rudego i do odcieni czerwieni. Co o nich sądzą?

Ponad 88% testerek potwierdziło, że produkt spełnił większość ich oczekiwań

Prawie 48% kobiet zauważyło wyraźną różnicę w odcieniu i intensywności koloru po zastosowaniu odżywki JOANNA Ultra Color. Jednocześnie połowa Testerek oceniła połysk włosów po zastosowaniu na maksymalną liczbę 5 gwiazdek i potwierdziła, że ich włosy nabrały blasku, a 51% uczestniczek Testu odnotowało, że odżywka ULTRA Color spełniła wszystkie ich oczekiwania w zakresie pielęgnacji i regeneracji włosów.

Wreszcie stały się mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące. Zaskoczyła mnie jakość, intensywność koloru i szybkość koloryzacji odżywki – napisała jedna z Testerek.

Wydajność, konsystencja i opakowanie koloryzującej odżywki ULTRA Color – Testerki są   na TAK!

Niemal 70% dziewczyn zgodziło się z tym, że produkt jest wydajny. 59% uznało konsystencję odżywki za idealną i prawie tyle samo (58%) testerek oceniło atrakcyjność opakowania na 5 gwiazdek. Zdecydowana większość (prawie 85%) ceni sobie wygodę korzystania z opakowania produktu.

Testerki: dobry produkt w dobrej cenie

Biorąc pod uwagę wysoki poziom zadowolenia z użytkowania odżywki ULTRA Color i to, że ponad 79% dziewczyn z Klubu Testerek zadeklarowało, że kupiłyby kosmetyk w cenie około 11 zł, można z całą pewnością powiedzieć, że najnowszy produkt marki JOANNA to odżywka warta swojej ceny.

89% kobiet poleciłoby odżywkę ULTRA Color swojej przyjaciółce

– Odżywka spełnia swoje zadanie w 100%. Jest rewelacyjna w zastosowaniu, dozowaniu, ale przede wszystkim w efekcie, jaki pozwala uzyskać na włosach. Skład produktu koloryzującej odżywki jest naturalny, dzięki temu mogę cieszyć się nowym kolorem, kiedy tylko chcę i to w domowym zaciszu. Moje wrażenia z testowania odżywki są jak najbardziej pozytywne – ocenia jedna z Testerek.

– Produkt fajnie działa na bardzo zniszczonych włosach. Delikatnie usuwa żółty odcień na włosach blond. Przepięknie pachnie, nie podrażnia. Fajna konsystencja, łatwo zmywa się ze skóry. Łatwa i szybka aplikacja, a co za tym idzie: mając nawet mało czasu, można odświeżyć szybko i bezpiecznie kolor. Nie pogarsza kondycji włosa. Włosy po odżywce wyglądają ładnie, są lejące, błyszczące, nie plączą się – ocenia inna Testerka.

Nic więc dziwnego, że ogromna większość kobiet poleciłaby odżywkę swojej przyjaciółce. Produkt dobrze wypada również na tle bezpośredniej konkurencji:

– Mile zaskoczył mnie zapach. Stosowałam inne odżywki koloryzujące w sprayu i w kremie i ich zapach zawsze był nieprzyjemny. Tutaj wręcz przeciwnie! – porównuje jedna z użytkowniczek.

Koniecznie zerknijcie na poniższe zestawienie z wynikami testowania!