Rozwiązanie konkursu

Osoby, które wygrały KAPELUSZ i BUTELKĘ:

@zetola41
@magdalena.tomza
@izabelka_b

Osoby, które wygrały BUTELKI:

@titaaxy
@dobrzezejestes
@domisiadomisia
@agallewicz
@materdeja

 

Co prawda lipiec dopiero się zaczął, ale temperatury już w maju i czerwcu sięgały nawet 30 stopni! Lato przywitało nas pełnym słońcem, za nami kilka chłodniejszych dni, ale już zaraz nadejdzie kolejna fala upałów. I choć bezchmurne niebo to marzenie każdego urlopowicza, warto pamiętać o ochronie przed słońcem – nie tylko na plaży, lecz również w domu. Odpowiednia temperatura i wilgotność powietrza mają wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. 

Sezon wakacyjny w pełni, dlatego zapraszamy Was do konkursu!

Aby wziąć udział w Konkursie należy:
-  być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu społecznościowego Instagram
-  zamieścić na swoim koncie Instagramowym zdjęcie przedstawiające jak radzisz sobie ze słońcem, by złapać chociaż chwilę wytchnienia podczas upalnych dni i oznaczyć zdjęcie #zatrzymajUpał
-
opatrzone hashtagiem zdjęcie musi być publiczne
- pod zdjęciem konkursowym w opisie należy dodać odpowiedź na pytanie: W jaki sposób markizy i markizolety marki FAKRO pomagają w ochronie przed słońcem wewnątrz pomieszczeń?

Na Wasze prace na Instagramie czekamy do 30.07.2018 roku.

Nagrody

Stylowy look na wakacje to podstawa udanego urlopu, zwłaszcza na plaży. Oprócz stroju kąpielowego i pareo, przede wszystkim należy zadbać o nakrycie głowy, które uchroni nas przed udarem słonecznym. W konkursie marki FAKRO do wygrania najmodniejsze kapelusze, dzięki którym słońce nie będzie nam straszne, a letnia stylizacja zachwyci wszystkich plażowiczów oraz nagrody pocieszania butelki fresh bottle.

Do wygrania 8 nagród:

  • 3 nagrody główne - kapelusz plażowy +  butelka fresh bottle
  • 5 nagród pocieszenia - butelka fresh bottle

Jak uchronić się przed słońcem?

Wszyscy uwielbiamy blask słońca i bezchmurne, błękitne niebo, ale w końcu przychodzi moment, w którym nie jesteśmy w stanie wytrzymać wysokiej temperatury, a oślepiające promienie słoneczne nie dają nam normalnie funkcjonować. Wtedy właśnie zapada decyzja o zakupie rolet bądź żaluzji. Ostatnim hitem są jednak markizy i markizorolety do okien pionowych i dachowych. Z badań wynika, że są one do 8 razy skuteczniejsze niż rolety wewnętrzne. Absorbują promienie słoneczne przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz, powodując spadek temperatury wewnętrznej nawet o 10°C. Skutecznie zacieniają wnętrze, przy jednoczesnym zapewnieniu widoczności na zewnątrz w ciągu dnia. Umożliwiają napływ naturalnego światła i jego równomierny rozkład, co ułatwia pracę przy komputerze czy oglądanie ulubionego filmu. Markizy w wersji elektrycznej pełnią również funkcję moskitiery.

REGULAMIN